głośnik z akumulatorem

Ranking głośników z akumulatorem – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych głośników z akumulatorem. Ranking zawierający polecane głośniki z akumulatorem jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth ☆

Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Brennenstuhl
 • Nazwa produktu: Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621d820bc0facc9c2b718e6f
 • ID kategorii: 10370

☆ Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mobilny reflektor akumulatorowy LED RUFUS 3010 MA z głośnikiem Bluetooth producenta Brennenstuhl to bardzo wytrzymałe światło robocze LED o mocy 30W, które spełnia najwyższe kryteria. Dzięki obudowie wytwarzanej z konkretnego odlewu aluminiowego i dodatkowej ochronie krawędzi z wysokiej jakości tworzywa sztucznego nadaje się do używania równocześnie w środku, jak i na zewnątrz budynku. Dodatkowo zastosowany głośnik Bluetooth, dzięki któremu można przesyłać muzykę z lubianych aplikacji zapisanych na smartfonie albo tablecie. Reflektor roboczy wbudowany akumulator, którego czas ładowania wynosi około 5 godzin oraz włącznik z funkcją ściemniania światła w zakresie 100% - 75% -50% - 25% - 10%. Zainstalowane diody LED przekonują długą żywotnością i specjalnym rozproszeniem światła do oświetlania wielkich powierzchni. Reflektor budowlany jest ładowany poprzez złącze ładowania przy pomocy dostarczonego kabla typu A/C. Dodatkowo przekonuje następującymi cechami:

 • Zintegrowany głośnik Bluetooth (3W) o niezwykle korzystnej jakości dźwięku.
 • Z włącznikiem/wyłącznikiem i 5 różnorodnymi stopniami jasności (10%/25%/50%/75%/100%).
 • Czas świecenia: 3h (100%), 4h (75%), 6h (50%), 12h (25%), 25h (10%).
 • Zintegrowany akumulator Li-Ion 7,4 V/5 Ah.
 • Czas ładowania ok. 5 godzin i kontrolka ładowania.
 • Port ładowania Powerbank USB
 • Ładowanie poprzez złącze rodzaju C, przewód ładujący typu A/C w komplecie.
 • Temperatura barwowa: 6500 K.
 • pobór mocy: 30W.
 • Strumień świetlny: 3000lm.
 • Klasa ochrony: III.
 • Stopień ochrony: IP65.
 • wytrzymały na uderzenia i upadek do 3m: IK08.
 • stabilny, rozkładany stojak z wielostopniową regulacją ustawienia.
 • Z przypasowaną i konkretną torbą, która zapewni bezpieczny transport.

☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem ☆

Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e84902e5180e93000bf
 • ID kategorii: 8436

☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose S1 PRO aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem

☆ GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471) ☆

GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6156257bd71287b1e26ac18f
 • ID kategorii: 10815
Inne Rankingi:  głośnik komputerowy hama

☆ GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 RADIO LTC TO tradycyjnY WYGLĄD I innowacyjnE WNĘTRZE ✅ zastosowanY AKUMULATOR ✅ BLUETOOTH ✅ GNIAZDO USB ✅ nieduża WAGA ✅ AUX ✅ CZYTNIK KART MICRO SD Kompaktowy radioodbiornik z teleskopową anteną i łącznością Bluetooth, nawiązujący stylistyką do maszyn retro. WYSOKA JAKOŚĆ Radia mobilne LTC to urządzenia wytwarzane z najwyższą precyzyjnością, w produkcji których zaimplementowane zostały komponenty wysokiej jakości. Dzięki temu towar cechuje się długą żywotnością, bezusterkowością i satysfakcją używania, która zaspokoi zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów. Niemało MOŻLIWOŚCI W radio Nida przewidziano aż 4 metody zasilania w celu zapewnienia największej wygody użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu masz dostęp do informacji w każdej sytuacji. Jeśli znajdujesz się w pobliżu gniazdka elektrycznego, radio zasilisz dołączonym do zestawu przewodem AC lub przez gniazdo DC 5 V. Jeśli jesteś w miejscu bez dostępu do energii elektrycznej, z pomocą przyjdą dwie odrębne możliwości zasilania bateryjnego. Akumulator 18650 o objętości 1200 mAh zasili Twoje radio poprzez dużo godzin, a w sytuacjach naprawdę awaryjnych możesz wykorzystać dwie baterie R20. ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH LTC Nida to kompaktowe urządzenie o pokaźnych możliwościach. Układ Bluetooth zaimplementowany w urządzeniu umożliwia połączenie z innym urządzeniem w sposób bezprzewodowy i strumieniowanie muzyki bezpośrednio do radia. Zastosowanie technice Bluetooth daje ci możliwość bezprzewodowego połączenia z urządzeniem, z którego odtwarzasz muzykę np.: Smartfon Tablet Komputer OBSŁUGA maszyn ZEWNĘTRZNYCH mocny tuner radiowy, obsługa trzeba pasm częstotliwości i łączność Bluetooth to główne parametry radia Nida. Co, jeśli nie masz ochoty słuchać audycji radiowych, a na telefonie nie masz żadnych niebanalnych piosenek? wbudowane gniazdo USB-A i czytnik kart microSD pozwalają na podłączenie sprzętów zewnętrznych w sposób przewodowy i odtwarzanie muzyki bezpośrednio z nośników pamięci masowej. GŁOŚNIK ZOSTAŁ wyposażonY GNIAZDO AUX 3,5mm PORT USB GNIAZDO MICRO SD TRZY PASMA RADIOWE Tuner zastosowany w urządzenie umożliwia odbiór fal z pasm FM, AM, a także SW. Oznacza to obsługę klasycznych stacji radiowych FM, a także fal niedługich, charakteryzujących się nadzwyczajną propagacją. Dzięki tej funkcjonalności posłuchasz nie tylko tradycyjnych stacji nadawanych w Twoim kraju, ale potencjalnie dodatkowo transmisji z najdalszych zakątków świata! TELESKOPOWA ANTENA Każde radio jest tak sprawne, jak szczególnie wydajna jest jego zdolność do odbierania fal radiowych. LTC Nida zostało zaopatrzone w teleskopową antenę, która istotnie zwiększa możliwości urządzenia i zezwala na nieprzeciętny odbiór stacji radiowych. Regulacja położenia anteny zezwala na ustawienie jej w najkorzystniejszym kierunku, a możliwość złożenia pozwala zachować kompaktowe rozmiary urządzenia i usprawnia transport. WygodnY UCHW...


Najtańsze głośniki z akumulatorem – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych głośników z akumulatorem. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  żółty boombox

☆ GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471) ☆

GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6156257bd71287b1e26ac18f
 • ID kategorii: 10815

☆ GŁOŚNIK RADIO BLUETOOTH RETRO LOFT AKUMULATOR USB (5902270762471) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 RADIO LTC TO konwencjonalnY WYGLĄD I postępowE WNĘTRZE ✅ zastosowanY AKUMULATOR ✅ BLUETOOTH ✅ GNIAZDO USB ✅ śladowa WAGA ✅ AUX ✅ CZYTNIK KART MICRO SD Kompaktowy radioodbiornik z teleskopową anteną i łącznością Bluetooth, nawiązujący stylistyką do sprzętów retro. WYSOKA JAKOŚĆ Radia mobilne LTC to urządzenia produkowane z najwyższą precyzyjnością, w tworzeniu których zastosowane zostały komponenty wysokiej jakości. Dzięki czemu artykuł charakteryzuje się długą żywotnością, bezusterkowością i satysfakcją wykorzystywania, która zaspokoi potrzeby nawet najmocniej wymagających klientów. Sporo MOŻLIWOŚCI W radio Nida przewidziano aż 4 metody zasilania w celu zapewnienia największej wygody użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu masz dostęp do informacji w każdej sytuacji. Jeśli znajdujesz się w pobliżu gniazdka elektrycznego, radio zasilisz dołączonym do zestawu przewodem AC albo poprzez gniazdo DC 5 V. Jeśli jesteś w miejscu bez dostępu do energii elektrycznej, z pomocą przyjdą dwie odrębne możliwości zasilania bateryjnego. Akumulator 18650 o obszerności 1200 mAh zasili Twoje radio poprzez mnóstwo godzin, a w sytuacjach naprawdę awaryjnych możesz użyć dwie baterie R20. ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH LTC Nida to kompaktowe urządzenie o obfitych możliwościach. Układ Bluetooth zaimplementowany w urządzeniu pozwala na połączenie z innym urządzeniem w sposób bezprzewodowy i strumieniowanie muzyki bezpośrednio do radia. Zastosowanie technologii Bluetooth daje ci możliwość bezprzewodowego połączenia z urządzeniem, z którego odtwarzasz muzykę np.: Smartfon Tablet Komputer OBSŁUGA sprzętów ZEWNĘTRZNYCH solidny tuner radiowy, obsługa trzeba pasm częstotliwości i łączność Bluetooth to główne atrybuty radia Nida. Co, jeśli nie masz ochoty słuchać audycji radiowych, a na telefonie nie masz żadnych atrakcyjnych piosenek? wbudowane gniazdo USB-A oraz czytnik kart microSD umożliwiają podłączenie urządzeń zewnętrznych w sposób przewodowy i odtwarzanie muzyki bezpośrednio z nośników pamięci masowej. GŁOŚNIK ZOSTAŁ wyekwipowanY GNIAZDO AUX 3,5mm PORT USB GNIAZDO MICRO SD TRZY PASMA RADIOWE Tuner wbudowany w urządzenie umożliwia odbiór fal z pasm FM, AM, a także SW. Oznacza to obsługę klasycznych stacji radiowych FM, a także fal krótkich, znamionujących się rewelacyjną propagacją. Dzięki tej funkcjonalności posłuchasz nie tylko konwencjonalnych stacji nadawanych w Twoim kraju, ale potencjalnie także transmisji z najdalszych zakątków świata! TELESKOPOWA ANTENA Każde radio jest tak produktywne, jak bardzo sprawna jest jego zdolność do odbierania fal radiowych. LTC Nida zostało wyekwipowane w teleskopową antenę, która znacznie powiększa możliwości urządzenia i pozwala na perfekcyjny odbiór stacji radiowych. Regulacja położenia anteny umożliwia ustawienie jej w najlepszym kierunku, a możliwość złożenia pozwala zachować kompaktowe wymiary urządzenia i ułatwia transport. WygodnY UCHW...

☆ Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth ☆

Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Brennenstuhl
 • Nazwa produktu: Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 621d820bc0facc9c2b718e6f
 • ID kategorii: 10370
Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy Ortega

☆ Brennenstuhl Reflektor LED RUFUS z akumulatorem i głośnikiem Bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przenośny reflektor akumulatorowy LED RUFUS 3010 MA z głośnikiem Bluetooth producenta Brennenstuhl to istotnie wytrzymałe światło robocze LED o mocy 30W, które spełnia najwyższe kryteria. Dzięki obudowie wyprodukowanej z konkretnego odlewu aluminiowego i uzupełniającej ochronie krawędzi z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego pasuje do użytkowania jednocześnie w środku, jak i na zewnątrz budynku. Na dodatek wbudowany głośnik Bluetooth, dzięki któremu można przesyłać muzykę z lubianych aplikacji zapisanych na smartfonie albo tablecie. Reflektor roboczy wbudowany akumulator, którego czas ładowania wynosi około 5 godzin i włącznik z funkcją ściemniania światła w zakresie 100% - 75% -50% - 25% - 10%. Zainstalowane diody LED przekonują długą żywotnością i specjalnym rozproszeniem światła do oświetlania sporych powierzchni. Reflektor budowlany jest ładowany poprzez złącze ładowania za pomocą dostarczonego kabla typu A/C. W dodatku przekonuje następującymi cechami:

 • Zintegrowany głośnik Bluetooth (3W) o bardzo dobrej jakości dźwięku.
 • Z włącznikiem/wyłącznikiem i 5 różnorodnymi poziomami jasności (10%/25%/50%/75%/100%).
 • Czas świecenia: 3h (100%), 4h (75%), 6h (50%), 12h (25%), 25h (10%).
 • Zintegrowany akumulator Li-Ion 7,4 V/5 Ah.
 • Czas ładowania ok. 5 godzin i kontrolka ładowania.
 • Port ładowania Powerbank USB
 • Ładowanie przez złącze typu C, kabel ładujący typu A/C w pakiecie.
 • Temperatura barwowa: 6500 K.
 • zużycie mocy: 30W.
 • Strumień świetlny: 3000lm.
 • Klasa ochrony: III.
 • Stopień ochrony: IP65.
 • niepodatny na uderzenia i upadek do 3m: IK08.
 • jednostajny, rozkładany stojak z wielostopniową regulacją ustawienia.
 • Z dostosowaną i potężną torbą, która zapewni bezpieczny transport.

☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem ☆

Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb1e84902e5180e93000bf
 • ID kategorii: 8436

☆ Bose s1 pro aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bose S1 PRO aktywny głośnik szerokopasmowy z akumulatorem