Mikrofon do telefonu Iphone

Ranking mikrofonów do telefonu Iphone – wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych mikrofonów do telefonu Iphone. Ranking zawierający polecane mikrofony do telefonu Iphone jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a ☆

Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOYA
 • Nazwa produktu: Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 623cea2ab4fd331e2f017e77
 • ID kategorii: 8434

☆ Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Mikrofon krawatowy BOYA BY-M2 nietrudne i komfortowe nagrywanie Ciebie i Twoich rozmówców. To mikrofon o charakterystyce dookolnejtypu lavalier. To perfekcyjne narzędzie w pracy dziennikarskiej, prowadzeniu wywiadów czy nagrywaniu treści internetowych....


☆ IK Multimedia iRig Voice Yellow version ☆

IK Multimedia iRig Voice Yellow version Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: IK Multimedia
 • Nazwa produktu: IK Multimedia iRig Voice Yellow version
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 562ee515b256f53e1a0019de
 • ID kategorii: 12180

☆ IK Multimedia iRig Voice Yellow version - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolorowe mikrofony dla drzemiącego w Tobie wokalisty Pasjonujesz się śpiewem? Masz iPhone'a, iPada, iPoda touch albo urządzenie z Androidem? teraz iRig Voice może przekształcić Twojego smartfona albo tablet w najkorzystniejsze studio wokalne i konkretny pakiet do karaoke!

Mikrofon wokalny iRig Voice jest fajnym, kolorowym mikrofonem wokalnym, który pozostał zoptymalizowany pod kątem olśniewającej jakości dźwięku. Jest to genialne uzupełnienie Twoich ulubionych aplikacji do tworzenia muzyki i karaoke – po prostu podłącz go do urządzenia i zacznij śpiewać.

iRig Voice znamionuje funkcjonalna budowa, która zagwarantuje wygodę stosowania przez mnóstwo godzin. Można go prosto umieścić na większości standardowych statywów mikrofonowych i używać go na scenie.

iRig Voice jest zoptymalizowany pod kątem częstotliwości wokalnych i ma kardioidalną charakterystykę kierunkowości do rejestracji głosu z bliskiej odległości, co oznacza, że minimalizuje sprzężenia zwrotne, kiedy jest użytkowany z głośnikami.

Ma boczny włącznik/wyłącznik do prędkiego wyciszania niepożądanego dźwięku i rozszerzone odciążenie naprężenia kabla, zapewniające trwałą i jednolitą pracę, choćby podczas intensywnych występów. Kolory dźwięku iRig dostępny jest w 5 stylowych kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, różowym i białym – dodając nowego żywego stylu do każdego występu.

obudowa została zrobiona z solidnego i trwałego, a przy tym lekkiego barwionego termoplastiku, który nie blaknie z upływem czasu. Trwałe i lekkie aluminiowe sitko w całości otacza kapsułę mikrofonu, gwarantując ochronę przed upadkami, a specjalny filtr nie wpuszcza wilgoci, co gwarantuje bezproblemowe używanie.

Podłącz go w przypadku wszelkich sprzętów iRig Voice działa poprzez analogowe mikrofonowo–słuchawkowe złącze TRRS 3,5mm (1/8") i gwarantuje zastosowane wyjście do podłączenia słuchawek i użytkowania ich podczas ćwiczeń albo występów.

EZ Voice – włącz dowolne urządzenie do przenośnego studia wokalnego iRig Voice dostarczany jest z gratisową aplikacją wspomagającą EZ Voice na iPhone'a, iPada, iPoda touch i urządzenia z Androidem, która zezwala na śpiewanie razem z dowolnym utworem, zapisanym na Twoim urządzeniu.

Inne Rankingi:  głośnik do telewizora lg

Po prostu zaimportuj utwór do EZ Voice, usuń oryginalny wokal przez naciśnięcie „No Voice", dodaj do Twojego głosu mistrzowskie efekty takie jak pogłos, delay, korekcja wysokości dźwięku, i śpiewaj, ile dusza zapragnie.

EZ Voice serwuje komplet dziewięciu różnorodnych profesjonalnych efektów, w tym: zmiana barwy, efekt chóru, korekta wysokości dźwięku, EQ, filtr, kompresor, chorus, delay i reverb. Możesz nawet nagrywać swoje wykonania w czasie rzeczywistym i je udostępniać.

iRig Voice działa także z wieloma innymi aplikacjami na iOS i Androida. Aby zobaczyć listę zgodnych aplikacji, kliknij tutaj. Mikrofon dla każdego Dzięki trwałej konstrukcji, intuicyjnym aplikacjom i uniwersalnej zgodności z iRig Voice możesz zostać gwiazdą.

iRig Voice jest także nadzwyczajny do nagrywania wywiadów w plenerze, rozmów konferencyjnych, projektów szkolnych, imprez i wszędzie tam, gdzie wymagana jest rejestracja głosu. IRig Voice jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka – nie wymaga do działania żadnych programów albo aplikacji.

cechy: Mikrofon wokalny zapewniający mistrzowską jakość dźwięku Zgodny z iPhonem, iPadem, iPodem touch, nowszymi modelami komputerów Mac i urządzeniami z Androidem Wąska, kardioidalna charakterystyka kierunkowości ogranicza sprzężenia zwrotne Skonstruowany z trwałego, lecz lekkiego termoplastiku dostępny w 5 kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, różowym i białym W komplecie aplikacja EZ Voice Działa z wieloma aplikacjami karaoke; do śpiewania z podkładem i tworzenia muzyki Wyjście słuchawkowe do monitorowania w czasie rzeczywistym komfortowy włącznik/wyłącznik umieszczony na mikrofonie informacje techniczne rodzaj mikrofonu: objętościowy, elektretowy Charakterystyka kierunkowości: jednokierunkowa/kardioidalna Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 15 kHz, –3dB Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (przy ustawieniu „high"): 105 dB Zniekształcenia: 3% THD przy 105 dB, 1 kHz Osłona przeciwwietrzna: wbudowana Zasilanie i złącza: współpracuje z iOS, większością maszyn z Androidem (zgodnych CTIA/AHJ) i większością komputerów Mac wymiary mikrofonu: 215 mm x 53 mm x 53 mm Waga mikrofonu: 253 g Długość kabla: 2 m W pakiecie: Mikrofon iRig Voice wymogi: Urządzenia iOS Zgodny z: iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (piąta, czwarta i trzecia generacja), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji, iPad 2, iPad.

Wymagany iOS 4.3 albo nowszy. Urządzenia z Androidem Urządzenie musi być zgodne ze standardem CTIA/AHJ, który pozostał zilustrowany poniżej. Obecnie standardu tego używają wszystkie lubiane urządzenia bazujące na Androidzie, takich marek jak: Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi i inne.

Komputery Mac®: Zgodna jest większość komputerów Mac z lat 2008–2013, z wyjątkiem linii Mac Pro. Występują problemy z MacBook Pro z 2014 roku i modelami MacBook Air, a także iMac z 2013 r., które powodują, że urządzenia te nie są zgodne.

Poza modelami wymienionymi powyżej, możesz sprawdzić zgodność Twojego komputera Mac, zaznaczając: Ten Mac > Więcej informacji > Raport systemowy > Audio i sprawdź, czy na liście funkcji pojawia się „Mikrofon zewnętrzny / iPhone".Najtańsze mikrofony do telefonu Iphone – Ranking wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych mikrofonów do telefonu Iphone. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a ☆

Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOYA
 • Nazwa produktu: Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 623cea2ab4fd331e2f017e77
 • ID kategorii: 8434
Inne Rankingi:  boombox logitech

☆ Boya Mikrofon krawatowy by-m2 do iphone'a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Mikrofon krawatowy BOYA BY-M2 przystępne i wygodne nagrywanie Ciebie i Twoich rozmówców. To mikrofon o charakterystyce dookolnejtypu lavalier. To świetne narzędzie w pracy dziennikarskiej, prowadzeniu wywiadów czy nagrywaniu treści internetowych....


☆ IK Multimedia iRig Voice Yellow version ☆

IK Multimedia iRig Voice Yellow version Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: IK Multimedia
 • Nazwa produktu: IK Multimedia iRig Voice Yellow version
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 562ee515b256f53e1a0019de
 • ID kategorii: 12180

☆ IK Multimedia iRig Voice Yellow version - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolorowe mikrofony dla drzemiącego w Tobie wokalisty Pasjonujesz się śpiewem? Masz iPhone'a, iPada, iPoda touch lub urządzenie z Androidem? teraz iRig Voice może przekształcić Twojego smartfona albo tablet w najkorzystniejsze studio wokalne i konkretny komplet do karaoke!

Mikrofon wokalny iRig Voice jest fajnym, kolorowym mikrofonem wokalnym, który został zoptymalizowany pod kątem zachwycającej jakości dźwięku. Jest to wspaniałe uzupełnienie Twoich ulubionych aplikacji do tworzenia muzyki i karaoke – po prostu podłącz go do urządzenia i zacznij śpiewać.

iRig Voice charakteryzuje użyteczna budowa, która zapewnia wygodę wykorzystywania przez sporo godzin. Można go łatwo umieścić na większości standardowych statywów mikrofonowych i używać go na scenie.

iRig Voice jest zoptymalizowany pod kątem częstotliwości wokalnych i ma kardioidalną charakterystykę kierunkowości do rejestracji głosu z bliskiej odległości, co oznacza, iż minimalizuje sprzężenia zwrotne, kiedy jest użytkowany z głośnikami.

Ma boczny włącznik/wyłącznik do szybkiego wyciszania niechcianego dźwięku i rozszerzone odciążenie naprężenia kabla, gwarantujące trwałą i jednolitą pracę, nawet w trakcie aktywnych występów. Odcienie dźwięku iRig przystępny jest w 5 stylowych kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, różowym i białym – dodając nowego żywego stylu do każdego występu.

pokrywa pozostała zrobiona z solidnego i trwałego, a przy tym lekkiego barwionego termoplastiku, który nie blaknie z upływem czasu. Trwałe i lekkie aluminiowe sitko całkowicie otacza kapsułę mikrofonu, gwarantując ochronę przed upadkami, a specjalny filtr nie wpuszcza wilgoci, co zagwarantuje bezproblemowe używanie.

Podłącz go w przypadku wszystkich urządzeń iRig Voice działa przez analogowe mikrofonowo–słuchawkowe złącze TRRS 3,5mm (1/8") i zagwarantuje zastosowane wyjście do podłączenia słuchawek i używania ich w trakcie ćwiczeń lub występów.

EZ Voice – włącz dowolne urządzenie do mobilnego studia wokalnego iRig Voice dostarczany jest z darmową aplikacją wspomagającą EZ Voice na iPhone'a, iPada, iPoda touch i urządzenia z Androidem, która umożliwia śpiewanie razem z dowolnym utworem, zapisanym na Twoim urządzeniu.

Po prostu zaimportuj utwór do EZ Voice, usuń oryginalny wokal poprzez naciśnięcie „No Voice", dodaj do Twojego głosu profesjonalne efekty takie jak pogłos, delay, korekcja wysokości dźwięku, i śpiewaj, ile dusza zapragnie.

EZ Voice serwuje komplet dziewięciu różnorodnych mistrzowskich efektów, w tym: zmiana barwy, efekt chóru, korekta wysokości dźwięku, EQ, filtr, kompresor, chorus, delay i reverb. Możesz choćby nagrywać swoje wykonania w czasie rzeczywistym i je udostępniać.

iRig Voice działa także z wieloma innymi aplikacjami na iOS i Androida. By zobaczyć listę zgodnych aplikacji, kliknij tutaj. Mikrofon dla każdego Dzięki trwałej konstrukcji, instynktownym aplikacjom i uniwersalnej zgodności z iRig Voice możesz zostać gwiazdą.

Inne Rankingi:  boombox 400w

iRig Voice jest jeszcze idealny do nagrywania wywiadów w plenerze, rozmów konferencyjnych, projektów szkolnych, imprez i wszędzie tam, gdzie wymagana jest rejestracja głosu. IRig Voice jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka – nie wymaga do działania żadnych programów lub aplikacji.

parametry: Mikrofon wokalny gwarantujący profesjonalną jakość dźwięku Zgodny z iPhonem, iPadem, iPodem touch, nowszymi modelami komputerów Mac i urządzeniami z Androidem Wąska, kardioidalna charakterystyka kierunkowości ogranicza sprzężenia zwrotne Skonstruowany z trwałego, lecz lekkiego termoplastiku dostępny w 5 kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, różowym i białym W komplecie aplikacja EZ Voice Działa z wieloma aplikacjami karaoke; do śpiewania z podkładem i tworzenia muzyki Wyjście słuchawkowe do monitorowania w czasie rzeczywistym wygodny włącznik/wyłącznik umieszczony na mikrofonie dane technologiczne typ mikrofonu: pojemnościowy, elektretowy Charakterystyka kierunkowości: jednokierunkowa/kardioidalna Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 15 kHz, –3dB Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (przy ustawieniu „high"): 105 dB Zniekształcenia: 3% THD przy 105 dB, 1 kHz Osłona przeciwwietrzna: zastosowana Zasilanie i złącza: współpracuje z iOS, większością urządzeń z Androidem (zgodnych CTIA/AHJ) i większością komputerów Mac rozmiary mikrofonu: 215 mm x 53 mm x 53 mm Waga mikrofonu: 253 g Długość kabla: 2 m W zestawie: Mikrofon iRig Voice kryteria: Urządzenia iOS Zgodny z: iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (piąta, czwarta i trzecia generacja), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji, iPad 2, iPad.

Wymagany iOS 4.3 lub nowszy. Urządzenia z Androidem Urządzenie musi być zgodne ze standardem CTIA/AHJ, który został zilustrowany poniżej. Obecnie standardu tego używają wszystkie popularne urządzenia bazujące na Androidzie, takich marek jak: Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi i inne.

Komputery Mac®: Zgodna jest większość komputerów Mac z lat 2008–2013, z wyjątkiem linii Mac Pro. Występują problemy z MacBook Pro z 2014 roku i modelami MacBook Air i iMac z 2013 r., które sprawiają, iż urządzenia te nie są zgodne.

Poza modelami wymienionymi powyżej, możesz sprawdzić zgodność Twojego komputera Mac, zaznaczając: Ten Mac > Więcej informacji > Raport systemowy > Audio i sprawdź, czy na liście funkcji pojawia się „Mikrofon zewnętrzny / iPhone".Chętnie wybierane mikrofonów USB – Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP5 mikrofony USB.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking mikrofonów do telefonu Iphone nie sprostał oczekiwaniom lub gdy mikrofony do telefonu Iphone w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.