Najdroższy telewizor

Ranking najdroższych Telewizorów – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych najdroższych telewizorów. Ranking zawierający najdroższe telewizory LED jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TV LED Hisense 120L9HA ☆

TV LED Hisense 120L9HA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9HA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe32da47c9c3986b9d7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9HA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Uzyskaj pełne doznania kina domowego dzięki inteligentnemu projektorowi laserowemu DLP Hisense L9G TriChroma 3000-Lumen XPR 4K UHD. Ten system mieści projektor DLP z potrójnym laserowym źródłem światła o jasności do 3000 lumenów w przeróżnych warunkach oświetleniowych, a kompatybilność z HDR pomaga zapewnić żywe, realistyczne odcienie w połączeniu z kompatybilnymi treściami źródłowymi i sprzętem. Projektor ma zaimplementowane głośniki 40W i obsługuje Dolby Atmos i Dolby Digital, co gwarantuje kompatybilność z różnorodnymi modnymi treściami; wyjście optyczne i kompatybilność z eARC pozwalają na podłączenie do kompatybilnego systemu dźwięku przestrzennego. Dołączony jest też 100-calowy wyświetlacz projektora do konstrukcji na ścianie, zaprojektowany tak, żeby odrzucać światło z otoczenia,na dodatek zwiększyć wyrazistość obrazu w pomieszczeniach o oświetleniu otoczenia....

☆ TV LED Samsung QE85QN800 ☆

TV LED Samsung QE85QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb33f2da47c2be2e03b66
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE85QN800AT 85" zachwycający obraz dzięki skrupulatnej kontroli podświetlenia technologia Quantum Mini LED w telewizorze Samsung QE85QN800AT 85" sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niżeli kiedykolwiek, a Ty możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły.

nowoczesna technika powoduje, że każdy szczegół obrazu olśni Cię wyrazistością równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje wizualne.

Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI przez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast, barwy abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K.

Procesor odpowiada także za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł radować się niezwykle realistycznym obrazem. Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Jakość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą wyśmienite niezależnie od jasności. Nie pozwól, aby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co uwielbiasz oglądać najistotniej. Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED oferuje efektowne wrażenia z treści HDR.

technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i powiększa kontrast każdej sceny pozwalając zobaczyć choćby najdrobniejsze szczegóły. Dostrzegaj każdy detal pod każdym kątem. Ultra obszerny Kąt Widzenia gwarantuje wspaniały obraz nawet z boku, a Ty zawsze masz najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem.

Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Zastosowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń.

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony powoduje, że głośniki telewizora Samsung QE85QN800AT 85" synchronizują się z soundbarem, gwarantując Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dopasowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać genialnego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk idealnie dobrany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie bezgran...


☆ TV LED Sony XR-55A95 ☆

TV LED Sony XR-55A95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: TV LED Sony XR-55A95
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f0cb3082fff0690d6948e4
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Sony XR-55A95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Odbieraj podstawowe kanały za darmo dzięki tunerowi DVB - T2 Chcesz odbierać naziemną telewizję cyfrową? W związku ze zmianą systemu nadawania telewizji naziemnej, ten model spełnia najnowsze wymogi, gdyż zastosowany tuner DVB-T2. Cyfrowa transmisja danych multimedialnych cechuje się wyjątkowo wysoką jakością i niską podatnością na zakłócenia. Zapewnij sobie komfortowy dostęp do podstawowych stacji telewizyjnych i wybierz telewizor z tunerem DVB-T2.
OLED 4K Cokolwiek oglądasz, procesor Sony Cognitive Processor XR interpoluje obraz, nadając mu jakość zbliżoną do 4K. Wyświetlacz OLED wyjątkowy kontrast, starannie sterowany przez naszą wyjątkową technologię w celu zapewnienia realistycznej głębi i czystej czerni w każdej scenie. Sprawdź, jak procesor Cognitive Processor XR przenosi obraz i dźwięk na nowy poziom. Rewolucyjny procesor w telewizorach Sony BRAVIA XR reprodukuje obraz i dźwięk w szczególnie realistyczny sposób, zgodnie z działaniem wzroku i słuchu. Uwzględnienie cechy wzroku i kompleksowa analiza obrazów gwarantują realistyczną głębię, nieszablonowy kontrast i atrakcyjne, żywe barwy.
Kontrast XR OLED Pro technika XR OLED Contrast Pro wzmacnia kolor i kontrast w jasnych fragmentach. Rewelacyjna czystość czerni i wielka szczytowa jasność nadają obrazowi nieszablonowy realizm. Ten telewizor OLED z panelem o wysokiej luminancji jest wyekwipowany w czujnik temperatury. Dzięki temu procesor Cognitive Processor XR może sterować światłem z uwzględnieniem temperatury ekranu, tak by wszystkie piksele w jasnych obszarach świeciły jednocześnie.
XR Triluminos Max Żaden z naszych paneli nie proponuje tak samo szerokiej palety odcieni jak nowy OLED(QD-OLED). Do jej uzyskania przyczynia się procesor Cognitive Processor XR, odtwarzający naturalne, miłe dla oka barwy i odcienie. Dzięki niemu obraz ma żywe kolory i realistyczne faktury przy każdym poziomie jasności.
XR HDR Remaster technologia XR HDR Remaster umożliwia identyfikację poszczególnych obiektów na ekranie, analizę ich koloru i dostosowanie kontrastu w celu rozszerzenia realizmu. Takie obiektowe przetwarzanie, oparte na technice BRAVIA XR, jest bez porównania bardziej staranne, ponieważ pozwala korygować kolorystykę, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i inne atrybuty. W rezultacie oglądasz wyjątkowo realistyczne sceny z większą głębią, wiernie oddanymi fakturami i naturalnymi kolorami.
Interpolacja XR 4K technologia interpolacji XR 4K nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Procesor Cognitive Processor XR przetwarza ogromne ilości informacji i inteligentnie rekonstruuje faktury i szczegóły,zwiększyć realizm obrazu.
Wzornictwo Dual Style typ ustawienia przedniego i stylistyka One Slate skupiają uwagę widza na ekranie, by zapewnić maksymalną intensywność przeżyć i polikwidować wszystko, co może dekoncentrować. Wariant ustawienia tylnego zezwala na umieszczenie telewizora bardzo blisko ściany, by pozostawał on w nieprzeciętnej harmonii z wnętrzem.

☆ TV LED Hisense 120L9G ☆

TV LED Hisense 120L9G Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9G
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1892da47c8ab996d53a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Hisense jest pionierem w dziedzinie technice telewizji laserowej od 2K do 4K, od jednokolorowych do dwukolorowych i trójkolorowych źródeł światła laserowego. Hisense posiada ponad 1300 zarejestrowanych patentów, najnowocześniejsze technologie i najbardziej dojrzałe produkty laserowej telewizji. Hisense wypuścił swój pierwszy telewizor laserowy w 2014 roku, opierając się na długiej historii badań i rozwoju, która rozpoczęła się w 2011 roku. Dzięki specyficznej technologii laserowej Trichroma kolory podstawowe RGB (czerwony, zielony, niebieski) są generowane przy pomocy oddzielnych laserów, co gwarantuje wyśmienitą reprezentację barw. Najwyższy standard przestrzeni odcieni telewizorów Hisense Laser osiąga do 107 procent przestrzeni barw standardu BT2020 zdefiniowanego dla sygnałów telewizyjnych i pozwala na nad wyraz fascynujący kolorowy ekran....

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ2000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ2000
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19b2da47c8ab996d561
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ2000E Supernowoczesny obraz i dźwięk przenoszą kino domowe w nowy rozmiar Odmień oblicze domowej rozrywki z naszym sztandarowym telewizorem z linii LZ2000. Wkrocz w świat filmów, programów telewizyjnych, sportu i gier dzięki naszej technice panelu nowej generacji, która łączy realistyczne obrazy z obszerniejszą jasnością, nowym układem głośników i grami w rozdzielczości HDMI 2.1.

* Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie dzisiaj. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej aniżeli oglądanie programu telewizyjnego.

Daj się oczarować. Tylko opracowane przez mistrzowskich filmowców telewizory 4K OLED oszałamiający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji.

Wszystkie nasze technologie posiadają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, żeby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Najnowszej generacji wierność barw i imponujące poziomy jasności Panel Master OLED Pro oraz inteligentny procesor HCX Pro — opracowany w Japonii Master OLED PRO to najnowsza generacja paneli o większej jasności, która zapewnia najwyższej klasy kontrast dynamiczny i wrażenia wizualne.

jednocześnie inteligentny procesor HCX Pro nieprzerwanie analizuje parametry obrazu, dostosowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, żeby zapewnić najkorzystniejszą jakość w tej klasie. Realistyczny dźwięk — poczujesz, że jesteś w centrum akcji 360° Soundscape Pro 360° Soundscape Pro — unikatowy, zintegrowany system 360° Soundscape przenosi widza z fotela w samo centrum akcji.

Dostrojone poprzez producenta Technics wbudowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, gwarantując realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Układ głośników — nowy układ głośników gwarantuje precyzyjny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej unikatowej funkcji formowania wiązki.

Te znikome głośniki zezwalają na sterowanie precyzyjnym określaniem źródła dźwięku oraz tworzenie stref przeróżnych stopni dźwięku. Użytkownicy posiadają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy niewielkim potencjalnym rozpraszaniu innych osób.

Inteligentny sposób na nadzwyczajny obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, bezustannie dostosowując właściwości obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia.

wystarczy usiąść komfortowo i delektować się jakością obrazu. Adekwatna jasność i wspaniałe odcienie w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszelkich formatów HDR (obszerny zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenach bez wzglę...


☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 ☆

TV LED Panasonic TX-65LZ1500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: TV LED Panasonic TX-65LZ1500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f19e2da47c8ab996d565
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Panasonic TX-65LZ1500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor OLED TX-65LZ1500E Wszechstronne urządzenie o genialnym obrazie, które olśni równocześnie miłośników kina, jak i gier Telewizor OLED 4K z naszej linii LZ1500 to kinowa jakość obrazu. Ekran OLED sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych premium.

Połączenie HDMI 2.1 oznacza płynną transmisję strumieniową, dzięki której znajdziesz się w samym środku akcji. * Wygląd, funkcje i dane technologiczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Funkcje sprawdź wszystko.

Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niż oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez fachowych filmowców telewizory 4K OLED olśniewający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach.

Dzięki zaimplementowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, iż jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, żeby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru.

Dla prawdziwej głębokiej czerni. Panel OLED i procesor HCX Pro AI — w telewizorach OLED 4K każda komórka jest podświetlana osobno w celu uzyskania naturalnych odcieni i wysokiego kontrastu — czerń jest naprawdę czarna.

jednocześnie procesor HCX Pro AI nieustannie analizuje cechy obrazu, dostosowując wierność barw, kontrast i wyrazistość, by zapewnić wyższą jakość obrazu. Poczuj filmowe emocje dzięki kinowemu dźwiękowi.

Dolby Atmos® technologia Dolby Atmos® używana w pionierskich salach kinowych, a także naszych telewizorach premium zagwarantuje zdumiewająco czysty, szczegółowy i głęboki dźwięk. Efekty dźwiękowe są dokładnie odwzorowywane w przestrzeni w odpowiednim momencie, wytwarzając realistyczną atmosferę.

Cinema Surround Pro Cinema Surround Pro — uzupełnia doskonały obraz, przenosząc widza z fotela w samo centrum akcji. Zintegrowane głośniki i system przetwarzania dźwięku tworzą realistyczną scenę dźwiękową wynoszącą rozrywkę na nowy poziom.

Inteligentny sposób na perfekcyjny obraz i dźwięk Auto AI Auto AI - telewizory klasy premium inteligentnie analizują dostarczany sygnał, nieustannie dopasowując cechy obrazu. Funkcja Auto AI dopasowuje scenę do programów sportowych, filmów i innych treści, wykorzystując zastosowane ustawienia.

starczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Inteligentne wykrywanie innowacyjne inteligentne wykrywanie — wykrywając temperaturę barwową i jasność światła w pomieszczeniu, reguluje obraz, aby zapewnić bardziej naturalne wrażenia, na przykład w trakcie oglądania w nocy przy ciepłym oświetleniu.

Inne Rankingi:  Telewizor LG 48 cali

stosowna jasność i znakomite barwy w każdych warunkach Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są dopasowane do obsługi wszystkich formatów HDR (szeroki zakres dynamiczny) i gwarantują najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału.

Jasność i odcień są optymalizowane w poszc...


☆ TV LED LG 55G33 ☆

TV LED LG 55G33 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG 55G33
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489604b82fff0e4fa56e1bc
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG 55G33 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Geforce Now, Viaplay, SkyShowtime;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa zezwala na korzystanie z sprzętów Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być przystępna we wszelkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);dane dopełniające:procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość wykorzystania klawiatury i myszki (funkcje Smart);Funkcje uzupełniające:przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:sterowanie głosem po polsku, zastosowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:AI Brightness Control (Inteligentna kontrola jasności), AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), AI Upscaling (Inteligente skalowanie), AMD FreeSync Premium, Brightness Booster Max, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), NVIDIA G-Sync, OLED Dynamic Tone Mapping Pro (dynamiczne mapowanie tonów), Optymalizator do gier GameGenre, Pixel Dimming, tryb HGiG, α9 Gen6 AI Processor 4K;Funkcje Smart TV:Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Galeria, Alerty Sportowe (Sport Alert), Udostępnianie ekranu telefonu (Multi View), Tryb zawsze Gotowy, Kompatybilność z kamerą USB;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technika OLED;Głębokość:2,7 cm;Głębokość z podstawą:0 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor:metaliczny/szary;Kolor pokrywy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Amazon Alexa;Kontrast dynamiczny:Infinite;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość scali HDMI:4;ilość połączy USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, AirPlay 2, NFC / Near Field Communication;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2023;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:nie;Optymalizacja ruchu:OLED Motion;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:nie;oglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:55 ";Przekątna ekranu cm:139 cm;rozmiar ekranu:55 ";Przekątna ekranu:od 50 do 59 ";Prz...

☆ TV LED Philips 77OLED807 ☆

TV LED Philips 77OLED807 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: TV LED Philips 77OLED807
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62fb502182fff0affe37b77c
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Philips 77OLED807 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Spotify, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa pozwala na korzystanie z urządzeń Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być dostępna we wszystkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;DLNA:nie;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:4K UHD / 3840 x 2160;Format HDR:HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma);informacje dodatkowe:procesor 4-rdzeniowy, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), tryb ECO, dokument IMAX Enhanced;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:zaimplementowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Perfect Natural Motion, czujnik światła, Ambilight: Czterostronny, Micro Dimming Perfect, 99% Wide Color Gamut (pokaźna gama kolorów), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), NVIDIA G-Sync, P5 AI Inteligent Picture Engine, AMD FreeSync Premium, ISF Colour Management (Zarządzanie kolorami ISF), tryb A.I.

PQ, obsługa CalMAN, obsługa kodeka AV1;Funkcje Smart TV:Google Play Store, Google Cast, Simply Share;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Ambilight;Głębokość:7,8 cm;Głębokość z podstawą:28,6 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0);dane dodatkowe:przystępna pamięć: 16 GB, HDCP 2.3, pilot doszlifowany skórą Muirhead;Klasa energetyczna HDR:F;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor obudowy:srebrny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;liczba zespoi HDMI:4;ilość skonsoliduje USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Chromecast;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;pobór mocy (tryb czuwania):0,3 W;Podświetlenie matrycy:OLED;Podwójny tuner HD:nie;przeglądarka internetowa:tak;Przekątna ekranu cale:77 ";Przekątna ekranu cm:195 cm;wymiar ekranu:77 ";Przekątna ekranu:od 70 do 79 ";Przekątna ekranu widzialna cale:77 ";Przekątna ekranu widzialna cm:195 cm;Przełącznik:nie;Regulacj...


☆ TV LED Samsung QE55QN92 ☆

TV LED Samsung QE55QN92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE55QN92
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646c96ba82fff0ab05a88568
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE55QN92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

technologia quantum mini led sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki ulepszonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegalne wcześniej szczegóły.

progresywna technologia pozwoli ci olśniewać się wyrazistymi detalami równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.korzyści:quantum mini led - dokładna kontrola podświetlenia ekranupowłoka antyrefleksyjna - eliminacja rozpraszających odblaskówneo quantum hdr+ - moc koloru i kontrastuzaawansowane funkcje dla graczy - płynność i pełna kontrola


☆ TV LED Hisense 100L9HD ☆

TV LED Hisense 100L9HD Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 100L9HD
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644220042da47c9c3986b9f0
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 100L9HD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uzyskaj pełne doznania kina domowego dzięki inteligentnemu projektorowi laserowemu DLP Hisense L9G TriChroma 3000-Lumen XPR 4K UHD. Ten system zawiera projektor DLP z potrójnym laserowym źródłem światła o jasności do 3000 lumenów w różnych warunkach oświetleniowych, a kompatybilność z HDR pomaga zapewnić żywe, realistyczne kolory w połączeniu z kompatybilnymi treściami źródłowymi i sprzętem.

Projektor ma wbudowane głośniki 40W i obsługuje Dolby Atmos i Dolby Digital, co zagwarantuje kompatybilność z różnymi modnymi treściami; wyjście optyczne i kompatybilność z eARC pozwalają na podłączenie do kompatybilnego systemu dźwięku przestrzennego.

załączony jest na dodatek 100-calowy ekran projektora do montażu na ścianie, zaprojektowany tak, aby odrzucać światło z otoczenia,w dodatku powiększyć wyrazistość obrazu w pomieszczeniach o oświetleniu otoczenia....


Najdroższe Telewizory – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najdroższych z polecanych telewizorów. Ranking został posegregowany malejąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ TV LED LG OLED88Z29 ☆

TV LED LG OLED88Z29 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG OLED88Z29
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e1229b82fff0e76a1838ce
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG OLED88Z29 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay;Aplikacje Smart TV - przypisy:dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, żeby korzystać z niektórych usług albo aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.;Asystent głosowy - przypisy:Kompatybilność z Alexa pozwala na korzystanie z sprzętów Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, przystępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia i sieci i może nie być dostępna we wszelkich językach i krajach.;Cyfrowe wyjście koaksjalne:nie;Cyfrowe wyjście optyczne:tak;Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz / 120 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:tak;Format ekranu:16:9;Format HD / Rozdzielczość:8K UHD / 7680 x 4320;Format HDR:HDR10, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log-Gamma);dane dodatkowe:procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - fotografie, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), automatyczna kalibracja;Funkcje dopełniające:nagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV;Funkcje dźwiękowe:sterowanie głosem po polsku, zaimplementowany subwoofer;Funkcje poprawy obrazu:Perfect Colors, Pixel Dimming, Perfect Black, 4K Cinema HDR, HDR Dynamic Tone Mapping Pro (Dynamiczne Mapowanie Tonów), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, AI 8K Upscaling, Optymalizator do gier GameGenre, Inteligentna kontrola jasności, α9 Gen5 AI Processor 8K;Funkcje Smart TV:Panel Domowy (Home Dashboard), Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Galeria, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem, Udostępnianie ekranu telefonu, Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy;Funkcje:HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technika OLED;Głębokość:5 cm;Głębokość z podstawą:28,1 cm;Gwarancja:24 miesiące;HbbTV:tak;HDMI (wersja):(4x HDMI 2.1);Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:G;Kolor:srebrny/szary;Kolor pokrywy:grafitowo-czarny;Kompatybilność z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Kontrast dynamiczny:Infinite;Korektor dźwięku:tak;Złącze CI (Common Interface):1;Złącze DisplayPort:0;Złącze EURO:0;ilość zwiąże HDMI:4;ilość połączy USB:3;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, AirPlay 2, NFC / Near Field Communication;Menu w języku polskim:tak;Model na rok:2022;Możliwość powieszenia na ścianie:tak;Nagrywanie na USB:tak;Optymalizacja ruchu:OLED Motion;pobór mocy (tryb czuwania):0,5 W;Podśw...

☆ TV LED Samsung QE98QN90 ☆

TV LED Samsung QE98QN90 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE98QN90
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62df7d468e441ad5b28cd426
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE98QN90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor Samsung QE98QN90A 98 cali precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej aniżeli kiedykolwiek, a Ty możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej detale. Nowoczesna technologia powoduje, że każdy detal obrazu olśni Cię wyrazistością jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Doświadczaj najkorzystniejszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technice głębokiego uczenia Procesor AI istotnie precyzyjnie optymalizuje i poprawia oglądane treści, a inteligentne skalowanie zagwarantuje olśniewającą rozdzielczość zbliżoną do 4K. Procesor odpowiada ponadto za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł radować się niezwykle realistycznym obrazem. Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED proponuje atrakcyjne wrażenia z treści HDR. Technika Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i powiększa kontrast każdej sceny zezwalając dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły. Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni barw, które będą genialne niezależnie od jasności. Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach na telewizorze Samsung QE98QN90A 98 cali. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najmocniej. Ciesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu, a gdy sam stajesz na polu walki – pokonuj wszystkich przeciwników, bez względu na to, jak szczególnie są szybcy. Dzięki nieszablonowej poprawie ruchu do 120 Hz w 4K, możesz cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce – bez względu na to, czy jesteś widzem, czy graczem. Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Zaimplementowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i oryginalnych wrażeń. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony sprawia, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dopasowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać rewelacyjnego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewizor Samsung QE98QN90A 98 cali wygeneruje dźwięk znakomicie dobrany do Twojej przestrzeni. Obszerniejszy komfort w trakcie gry Telewizor Samsung QE98QN90A 98 cali instynktowny panel sterujący funkcjami dla graczy. Podręczny Panel Gracza pozwoli Ci na momentalne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skali Input laga, a także wygodną zmianę ustawień funkcji d...

☆ TV LED Samsung QE85QN900 ☆

TV LED Samsung QE85QN900 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN900
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb3452da47c2be2e03b70
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Absolutnie jedyny, ponad wszystkimi
Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji
Procesor AI Neo Quantum 8K

Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Ulepszony cykl skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje wizualne. Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI przez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe* i wznosi jakość każdej sceny, jej kontrast, barwy abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K. Procesor odpowiada jeszcze za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł cieszyć się nad wyraz realistycznym obrazem.

piękny kontrast i szczegóły
Neo Quantum HDR 4000 (dla modelu 65” Neo Quantum HDR 3000)

Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED proponuje spektakularne wrażenia z treści HDR. Technologia Neo Quantum HDR 4000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny zezwalając zobaczyć nawet najdrobniejsze detale.

Ultra rzeczywisty obraz
Autentyczna Rozdzielczość 8K

Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Inne Rankingi:  Telewizor z matrycą 50Hz

* Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Domyślny format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń albo adapterów.

Miliard nadzwyczajnych kolorów, niezależnie od jasności
100% Natężenie barw (dzięki technologii Quantum Dot)

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni, które będą nieprzeciętne niezależnie od jasności.

*100% Natężenie barw zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Eliminacja rozpraszających odblasków
powłoka Antyrefleksyjna

Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu albo wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najistotniej.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
Q-Symphony

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, iż głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci umocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów.

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia
Dźwięk dopasowany do Przestrzeni

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dopasowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, zawsze możesz doświadczać doskonałego brzmienia. Na podstawie analizy swego otoczenia, telewizor wygeneruje dźwięk wspaniale dopasowany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie
Absolutnie Bezgraniczny Design

Nie musisz iść na kompromis między elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design z nad wyraz smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych.

Przewody pod kontrolą w jednej skrzynce
Moduł One Connect Pro

Zapomnij o plątaninie kabli, miej je pod kontrolą zamknięte w specjalnej skrzynce. W zależności od przestrzeni Moduł One Connect Pro może być umiejscowiony obok albo przymocowany do stopy telewizora.

obszerniejszy komfort w trakcie gry
Ultra obszerny Widok w Grach i Panel Gracza

Panel Gracza

intuicyjny panel sterujący funkcjami dla graczy.

Podręczny Panel Gracza pozwoli Ci na niezwłoczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga, a także wygodną zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry.


Ultra spory Widok w Grach

Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu.

przejrzyj więcej i doświadczaj bardziej swoich ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

* Ultra pokaźny Widok w Grach jest dostępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji Ultra Szerokiego Widoku w Grach. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego.

Pełna kontrola i płynna rozgrywka bez przeszkód
nowoczesne Funkcje Dla Graczy+

Wciągnij się w rozrywkę i zapomnij o technologicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za powiększoną płynność animacji, a także redukcję rozdarć i szarpania obrazu. Samoczynny Tryb Gry zapewni Ci niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowych słuchawek i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś za każdym razem miał przewagę nad przeciwnikiem.

Połącz się przy pomocy jednego dotknięcia
Dotknij i Wyświetl

Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w prędki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na sporym ekranie to, co uwielbiasz najmocniej. Starczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem telewizora, a ten samoczynnie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest przystępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 albo nowszym.


☆ TV LED Samsung QE85QN800 ☆

TV LED Samsung QE85QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 605cb33f2da47c2be2e03b66
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QE85QN800AT 85" zachwycający obraz dzięki skrupulatnej kontroli podświetlenia technika Quantum Mini LED w telewizorze Samsung QE85QN800AT 85" powoduje, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a Ty możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły.

nowoczesna technologia sprawia, że każdy detal obrazu olśni Cię wyrazistością jednocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach. Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony cykl skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują informacje wizualne.

Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI przez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe i unosi jakość każdej sceny, jej kontrast, kolory abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K.

Procesor odpowiada jeszcze za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł cieszyć się bardzo realistycznym obrazem. Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Jakość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technika Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą rewelacyjne niezależnie od jasności. Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym.

Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najbardziej. Daj się wciągnąć w głębię obrazu. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED oferuje atrakcyjne wrażenia z treści HDR.

technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny pozwalając dostrzec nawet najdrobniejsze detale. Dostrzegaj każdy detal pod każdym kątem. Ultra szeroki Kąt Widzenia zapewnia świetny obraz choćby z boku, a Ty zawsze masz najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem.

Kinowa jakość brzmienia Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Zastosowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i specyficznych wrażeń.

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch maszyn. Funkcja Q-Symphony powoduje, iż głośniki telewizora Samsung QE85QN800AT 85" synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor, za każdym razem możesz doświadczać idealnego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk genialnie dopasowany do Twojej przestrzeni.

Prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami z oglądania. Absolutnie bezgran...


☆ TV LED LG OLED83G23 ☆

TV LED LG OLED83G23 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: TV LED LG OLED83G23
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62951e452da47cb8f6ec91d3
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED LG OLED83G23 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Telewizor LG 83" OLED evo Gallery 4K ze sztuczną inteligencją, Cinema HDR, Smart TV, 120Hz, DVB-T2/HEVC, OLED83G23LA

Szczytowe osiągnięcie jasności, piękna i elegancji
Brightness Booster Max
Nowa świetlna era pikseli
Podkreślenie błyskotliwa żywego obrazu uzyskanego dzięki samoświecącym pikselom LG OLED. Funkcja Brightness Booster Max wspomaga optymalizacje realizowane poprzez procesor α9 piątej generacji AI, powiększając luminancję nawet o 30%2. Teraz obraz jest bardziej wyrazisty i odznacza się nieszablonowym oświetleniem.

5-letnia gwarancja na panel
Pewność, rok po roku
Oglądaj do woli dzięki 5-letniej darmowej gwarancji na panel 2,3,4,5. Poczuj pewność najwyższej jakości wykonania telewizorów LG OLED na długie lata
szybki procesor a9 Gen 5 AI
Piękno i mądrość
Mądrość stojąca za estetyką i efektownem, to prędki procesor LG α9 piątej generacji AI. To on odpowiada za nadanie obrazowi naturalnej głębi i sprawia,kolory są ładnie żywe i skrupulatnie oddane. Wykorzystując postęp w dziedzinie głębokiego uczenia, eksponuje oraz przedmioty znajdujące się na pierwszym planie i w tle oraz wspomaga technologie pomagające uzyskać obraz i dźwięk jak w kinie, optymalizujące przetwarzanie obrazu z wydarzeń sportowych, czy wspiera opcje gamingowe.

Nieskończony kontrast
zachwycające odcienie czerni i świateł
Brak podświetlenia powoduje, iż samoświecące piksele osiągają najgłębszą czerń i wspaniały kontrast w każdych warunkach oświetleniowych. Obraz jest precyzyjniejszy, dzięki czemu możesz dostrzec szczegóły, które w innym przypadku zostałyby przeoczone lub nieuchwytne dla oka.

Dynamic Tone Mapping Pro
szczegóły wyznaczają kierunek
Nowa funkcja Dynamic Tone Mapping Pro jeszcze lepiej polepsza obraz. Wcześniej jej działanie dotyczyło tylko klatek. Teraz poprawia 5 000 bloków na ekranie, gwarantując żywszy i jeszcze bardziej szczegółowy obraz HDR.

Wciągający dźwięk przestrzenny
Dźwięk pozwalający poczuć się jak we wnętrzu akcji
Procesor α9 piątej generacji AI przetwarza dźwięk 2-kanałowy na 7.1.2-kanałowy. Poczuj akcję wraz z pełnią odgłosów wokół siebie, jakbyś był w samym środku sceny filmu, który oglądasz.
ThinQ AI i webOS
Telewizor w sam raz dla Ciebie
Szukasz pomysłu na filmowy wieczór? technologia LG ThinQ poleci Ci coś na podstawie Twojego gustu. Skonfiguruj profile dla wszelkich domowników, by każdy mógł momentalnie włączyć ulubiony serial, a także otrzymywać najświeższe dane na ciekawe go tematy.

Dzieło sztuki czy telewizor? Ty decydujesz
Nowy przełom w technice ultrasmukłych ekranów. Telewizor LG OLED G2 przylega do ściany3, 4, 5, a jego wyśmienity design jest odzwierciedleniem minimalizmu. Po wyłączeniu można na ekranie wyświetlić dzieło sztuki o wyjątkowo realistycznym wyglądzie i wspaniałej kolorystyce.
*Stojak Gallery Stand pasuje do modeli OLED 65G2 i 55G2.
**BRAK podstawy do telewizora w zestawie. Ten model jest przeznaczony do konstrukcji ściennego, dlatego załączono do niego przypasowany, smukły uchwyt ścienny. Podstawę można zakupić osobno.
***Podstawa Swivel Stand odchyla się o około 4 poziomy i jest sprzedawana osobno.
obszerny zakres rozmiarów Znajdź adekwatny dla siebie rozmiar
Jeśli szukasz telewizora do gier albo kina domowego, na pewno odszukasz coś dla siebie w szerokiej gamie wymiarów od 55 do 83 cali.
teraz Ty jesteś głównym bohaterem
Technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos wyjątkowo wciągające wrażenia. Wykorzystując procesor LG α9 piątej generacji AI Processor, Dolby Vision IQ z funkcją Precision Detail dodaje niezwykłej głębi i wyciąga subtelne detale z otoczenia.
Rozrywka
Wszystko, co uwielbiasz, w jednym miejscu
Gotowi na wieczór filmowy. Wybierz spośród dostępnych serwisów streamingowych, co chcesz obejrzeć. W Netflix8, Disney+9, Amazon Prime10, Apple TV+11 i HBO Max12 zawsze czeka na Ciebie coś interesującego.
*przystępność treści i aplikacji może się różnić w zależności od kraju i regionu.
**Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Fantastyczne wrażenia w grach
konkretna maszyna do wygrywania
Graj na wyższym poziomie dzięki pierwszemu telewizorowi obsługującemu technikę Dolby Vision Gaming 4K przy 120 Hz, gwarantującą jeszcze płynniejszy i bardziej realistyczny obraz w grach. Dzięki czasowi reakcji 0.1ms oraz obsłudze technologii NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR obraz jest wyraźny i płynny nawet przy najmocniej wartkiej akcji.

*VRR jest certyfikowaną specyfikacją HDMI 2.1.
Granie w chmurze
Nowa liga graczy
Dzięki dodaniu GeForce NOW, cała chmura gier czeka na Ciebie. Odkrywaj na nowo gry, które kochasz i poznawaj świeże bezpośrednio na ekranie telewizora.
1. Wyróżnienia CES Innovation Awards są przyznawane na podstawie materiałów dostarczonych sędziom. Stowarzyszenie CTA nie weryfikowało staranności otrzymanych informacji ani żadnych stwierdzeń, a także nie testowało urządzenia, któremu przyznało wyróżnienie.
2. Porównanie na podstawie wewnętrznych testów LG dotyczących pomiarów LG OLED w pełnej bieli, z wyłączeniem linii OLED evo.
3. W latach 3-5 powiększona gwarancja ograniczona zostaje do określonych podzespołów dla wskazanych produktów i obejmuje wyłącznie pokrycie poprzez gwaranta kosztów danego podzespołu.
4. Gwarancja obejmuje modele telewizorów LG OLED z 2022 roku: 88Z2, 77Z2, 83G2, 77G2, 65G2 i 55G2.
5. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień nabywcy wynikających z ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. Z 24 czerwca 2014 roku poz.827) i z przepisów ustawy Kodeks cywilny (t.j. Dz.U.z 2018r., poz.1025) w tym w szczególności ubezpieczenie nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
6. Zalecana instalacja na kołki. Załączone kotwy mogą nie być optymalne w niektórych przypadkach. Przed przystąpieniem do instalacji przeczytaj całą instrukcję i w razie zapotrzebowania zasięgnij rady specjalisty.
7. Wymagane jest konto Netflix.
8. Wymagana jest subskrypcja Disney+. Obowiązują warunki ze strony http://www.disneyplus.com ⓒ 2022 Disney i podmioty powiązane.
9. Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami handlowymi marki Amazon.com, Inc lub jej podmiotów stowarzyszonych. Usługi Amazon Prime i Prime Video są płatne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie primevideo.com/terms.
10. Wymagana jest subskrypcja Apple TV+. Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe marki Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach.
11. ©2022 WarnerMedia Direct, LLC. Wszelkie prawa chronione. Serwis HBO MaxTM jest używany na podstawie licencji.
Jak dobrze zamontować Telewizor LG OLED G2 na ścianie?
OBRAZ
 • Panel 4K OLED typ podświetlenia OLED
 • Przekątna ekranu 83 Rozdzielczość 3840 x 2160
 • szeroka gama barw Perfect Color Miliard barw Tak
 • doskonała czerń Perfect Black Wygaszanie Pixel Dimming
 • True Motion Refresh Rate 120Hz
FUNKCJE POPRAWY OBRAZU
 • Procesor α9 Gen5 AI Processor 4K Algorytm głębokiego uczenia AI Picture Pro
 • Inteligente skalowanie AI Upscaling automatyczny wybór trybu obrazu do treści Tak (SDR/HDR/Dolby HDR)
 • Inteligentna kontrola jasności Tak HDR Cinema HDR
 • Dolby Vision IQ Tak (4K/2K) HDR10 Pro Tak (4K/2K)
 • HLG Tak (4K/2K) FILMMAKER MODE™ Tak
 • Dynamiczne mapowanie tonów Dynamic Tone Mapping Pro 4K HFR Tak
 • 2K HFR Tak Poprawa płynności obrazu OLED Motion
 • HEVC 4K@120p, 10bit VP9 4K@60p, 10bit
 • AV1 4K@60p, 10bit G-Sync Tak
 • FreeSync Tak Tryb HGIG Tak
 • Optymalizacja do gier Tak (VRR/ALLM/GameGenre) Tryb obrazu Tak, 9 trybów (Vivid, kanon, Eco, Cinema, Football, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room))
DŹWIĘK
 • Moc Głośników 60W (WF:20W, 10W per Channel) System dźwięku 4.2 ch
 • Kierunek Dźwięku Down Firing Jednoczesne wysyłanie dźwięku na dwa wyjścia Tak
 • Dolby ATMOS Tak Inteligentna kontrola dźwięku AI Sound Pro
  (Virtual 7.1.2 Up-mix)
 • Inteligentne dobranie dźwięku do pomieszczenia Tak Czysty Głos Clear Voice Pro
 • Bluetooth Surround Ready Tak LG Synchronizacja Dźwięku Tak
 • Udostępnianie dźwięku Tak Kodeki Audio AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Zapoznaj się z instrukcją)
Inne Rankingi:  Telewizor Samsung 42 cale
INTELIGENTNY LG TV
 • Inteligentna platforma LG ThinQ (język polski) Tak Inteligentne rozpoznawanie naturalnej Polskiej mowy Tak
 • Zamiana mowy na tekst Tak LG wyszukiwanie głosowe Tak
 • Google Assistant (z dniem premiery w Polsce) Tak Amazon Alexa (z dniem premiery w Polsce) Tak
 • Inteligentny dom (AI Home) Tak Inteligentne rekomendacje Tak
 • Panel domowy Tak Apple Homekit Tak
 • Łączenie z telefonem Tak Udostępnianie ekranu telefonu Tak
 • Aplikacje ThinQ Tak Airplay2 Tak
SMART TV
 • System webOS Smart TV Pilot Magic W pakiecie - MR22GN (NFC)
 • prędki Dostęp Tak Uniwersalna kontrola Tak
 • Odtwarzanie VR 360° Tak Wyszukiwanie powiązanych treści Tak
 • Zamiana tekstu na mowę Tak Galeria Tak
 • Sklep LG Tak przeglądarka internetowa Tak
 • Włączanie TV telefonem Tak Włączanie TV poprzez Wi-Fi Tak
 • Blokada niebezpiecznych stron internetowych Tak Alerty Sportowe Tak
dane uzupełniające
 • samoczynna kalibracja Tak Język menu 37 Języków
 • Time Machine (DVR) Tak Nagrywanie cyfrowe Tak
 • Nagrywanie analogowe Tak Time Shift Tak
FUNKCJE ODBIORCZE
 • Odbiór telewizji cyfrowej (Naziemna, Kablowa, Satelitarna) Tak Naziemna DVB-T2/T
 • Kablowa DVB-C Satelitarna DVB-S2/S
 • Moduł dostępu warunkowego CI+2.0/CI+1.4 Teletext (ilość stron) 2000
 • [DVB] Napisy Tak Opis dźwiękiem Tak
 • Przewodnik po programach (8 dni) Tak
WEJŚCIA/WYJŚCIA
 • HDMI 4 (Bok) Simplink (HDMI CEC) Tak
 • eARC / ARC (Zwrotny kanał audio) eARC (HDMI 2) USB 3 (Bok)
 • LAN Tak (Bok) Wejścia antenowe 2 (Spód, RF/Sat)
 • SPDIF (Optyczne cyfrowe wyjście audio) Tak (Bok) Wzmacniacz sygnału pilota Tak
 • Wifi Tak (802.11ax) Bluetooth Tak (V5.0)
produktywnOŚĆ ENERGETYCZNA
 • Zasilanie AC 100~240V 50-60Hz Tryb oszczędzania energii Tak
 • sensor oświetlenia Tak Klasa Energetyczna SDR F
 • pobór mocy w SDR kWh/1000h 150 Klasa Energetyczna HDR G
 • pobór mocy w HDR kWh/1000h 351 Przekątna ekranu (cm) 210
 • Przekątna ekranu (cale) 83 Rozdzielczość (H) 3840
 • Rozdzielczość (V) 2160
rozmiary MM(SZEROKOŚĆ/WYSOKOŚĆ/GŁĘBOKOŚĆ)
 • Bez podstawy 1847 / 1052 / 28 Z podstawą 1847 / 1115 / 321
 • Karton 2050 / 1210 / 253 rozmiary Stand 501 / 488
 • Vesa 400 x 400 EAN 8806091612199
WAGA(KG)
 • Bez podstawy 40,9 Z podstawą 46,9
AKCESORIA
 • Pilot MR22GN (NFC) Baterie (AA x 2EA)
 • przewód zasilający Zamontowany do telewizora Ultra cienki wieszak na ścianę Tak (W komplecie)

☆ TV LED Hisense 120L9HA ☆

TV LED Hisense 120L9HA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9HA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64421fe32da47c9c3986b9d7
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9HA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Uzyskaj pełne doznania kina domowego dzięki inteligentnemu projektorowi laserowemu DLP Hisense L9G TriChroma 3000-Lumen XPR 4K UHD. Ten system mieści projektor DLP z potrójnym laserowym źródłem światła o jasności do 3000 lumenów w różnych warunkach oświetleniowych, a kompatybilność z HDR pomaga zapewnić żywe, realistyczne odcienie w połączeniu z kompatybilnymi treściami źródłowymi i sprzętem. Projektor ma zaimplementowane głośniki 40W i obsługuje Dolby Atmos i Dolby Digital, co zagwarantuje kompatybilność z różnorodnymi modnymi treściami; wyjście optyczne i kompatybilność z eARC zezwalają na podłączenie do kompatybilnego systemu dźwięku przestrzennego. Dołączony jest także 100-calowy ekran projektora do montażu na ścianie, zaprojektowany tak, by odrzucać światło z otoczenia,na dodatek rozszerzyć wyrazistość obrazu w pomieszczeniach o oświetleniu otoczenia....

☆ TV LED Samsung QE75QN800 ☆

TV LED Samsung QE75QN800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE75QN800
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067250682fff0ba85931643
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE75QN800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Neo QLED 8K
Excellence Line Piękno w każdym calu
Elita wśród telewizorów Samsung

Excellence Line to elitarna linia najnowocześniejszych modeli Neo QLED 8K. Specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze telewizory Samsung zapewniają imponujący realizm obrazu, ładny, ascetyczny design, inteligentne funkcje, a także przestrzenny dźwięk. Linia powstała, żeby w morzu niezliczonych modeli, technologii i specyfikacji pomóc Ci wybrać to, co najlepsze.
Gwarancją najwyższej jakości i mistrzowskich technologii jest wieloletnie doświadczenie firmy Samsung, która od lat jest numerem 1 w sprzedaży telewizorów w Polsce i na świecie.*

*Nr 1 w Polsce: w oparciu o raporty dotyczący sprzedaży detalicznej międzynarodowej producenta badawczej za okres styczeń 2016 - marzec 2022. Nr 1 na świecie: Omdia. Ranking przeprowadzony przez producenta zewnętrzną na podstawie własnych danych sprzedażowych ze stycznia 2022 r. Badanie nie zostało zlecone poprzez Samsung, a poleganie na jego wynikach odbywa się na odpowiedzialność podmiotów trzecich.

Wciągający realizm obrazu

Najdoskonalsza technologia wyświetlania pozwala niemal genialnie odwzorować piękno otaczającego świata z każdym jego niuansem. Wypełniony porywającymi kolorami i precyzyjnie podświetlony ekran rozpieszcza oczy, zacierając granicę między oglądanym obrazem a rzeczywistością.

skrupulatna kontrola podświetlenia ekranu
Quantum Mini LED

technika Quantum Mini LED sprawia, iż podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niżeli kiedykolwiek dzięki ulepszonej, 14-bitowej skali luminancji. Dzisiaj możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci oszałamiać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Skalowanie do 8K dzięki nienaturalnej inteligencji Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Ulepszony proces skalowania o jakości zbliżonej do 8K, oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowch, które analizują informacje obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest samoczynnie dobierana przez algorytm, żeby podnieść jakość dostarczanej treści. Ten inteligentny algorytm, poprzez proces szczegółowego uczenia się, analizuje obrazy, treści wejściowe i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast i barwy,odczuć w pełni mocy obrazu zbliżonego do 8K.*

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki nienaturalnej inteligencji) do jakości zbliżonej do 8K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz trybu gry.
Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji
Ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej szczegółów
Autentyczna Rozdzielczość 8K

Przeżywaj w pełni każdą klatkę dzięki 33 milionom pikseli. Rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K zapewni Ci ultra rzeczywisty obraz i jeszcze więcej satysfakcji z oglądania.

*Rozdzielczość 8K oznacza kanon 7680x4320 pikseli. Wyjściowy format 8K oparty jest o obecne standardy przesyłania strumieniowego, łączności i dekodowania. Obsługa przyszłych standardów lub standardów podmiotów trzecich nie jest gwarantowana i może wymagać zakupu dodatkowych urządzeń albo adapterów.

błyskotliwy design ozdobą wnętrza

Mniej znaczy więcej, a prawdziwe piękno tkwi w minimalizmie. Telewizor Neo QLED Excellence Line ma szczególnie smukłą linię, a jego czysta forma – bez zbędnych detali – odmienia wnętrze domu wnosząc do niego harmonię i elegancję.

Piękno minimalizmu
Absolutnie Bezgraniczny Design

Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design z niezwykle smukłym profilem zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych nie tylko podczas maratonów filmowych.

Zamontowany równolegle do ściany dopasowany Uchwyt

rewelacyjne dopasowanie telewizora do ściany sprawi, iż twój telewizor zaprezentuje się na niej niczym prawdziwy obraz.

*dopasowany Uchwyt sprzedawany jest oddzielnie.
Zamontowany równolegle do ściany
Przewody pod kontrolą
Moduł One Connect Pro

Zapomnij o plątaninie kabli z tyłu telewizora. Podłącz je do jednej zgrabnej skrzynki i miej wszystko pod kontrolą. W zależności od przestrzeni, Moduł One Connect Pro może być umiejscowiony obok lub przymocowany do stopy telewizora.

*Prezentowany model to Neo QLED 8K Excellence Line, QN900B Jakość obrazu może się różnić w zależności od usługi świadczonej poprzez Amazon Prime, jak dodatkowo połączenia internetowego subskrybenta Wymagana subskrypcja Amazon Prime

Centrum rozrywki i narzędzie pracy

Dzięki funkcjom Smart telewizor oferuje jeszcze więcej treści i możliwości. Może zmienić Twój dom w salę kinową, salon gier, klub fitness lub w centrum konferencyjne. Może także o niemało więcej.

instynktowne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub

udoskonalony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w stosowaniu - dzisiaj spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem wykorzystywania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub i Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji albo aktywowania subskrypcji.

komfortowe zarządzanie urządzeniami
SmartThings

Skorzystaj z funkcji SmartThings i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą pilota, gdy oglądasz telewizję. Dzięki tej funkcji telewizor samoczynnie lokalizuje i łączy się z przeróżnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu - równocześnie inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Teraz dzieki zaimplementowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych sprzętów.

*dostępna i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania sprzętów w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
**Usługa przystępna dla protokołu transmisji informacji Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Rozmowy na obszernym ekranie
wideorozmowy

Połącz bezprzewodowo swój telewizor z aplikacją do videorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się nieskomplikowanym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech albo kamerę swojego urządzenia mobilnego.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit albo inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

przejrzyj wszystko na jednym ekranie
Multi View

dzisiaj możesz korzystać z dwóch sprzętów jednocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, co najlepsze. Nieważne, czy są to statystyki sportowe albo tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem a telewizorem.

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.


☆ TV LED Samsung QE98Q80 ☆

TV LED Samsung QE98Q80 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE98Q80
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e4579782fff084c42f4fbc
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE98Q80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wyjątkowo skrupulatny kontrast głębokiej czerni i czystej bieli. Skoncentrowane strefy precyzyjnie kontrolowanych diod LED wyświetlają wyjątkowo głęboką czerń i czystą biel, stwarzając wspaniały kontrast. Neuronowy procesor kwantowy 4K. Poczuj pełną moc AI w 4K. Solidny procesor gwarantuje całkowitą moc 4K dzięki upscalingowi 4K AI. Automatycznie udoskonala sceny, niezależnie od oryginalnej zawartości. Wzmacniacz prawdziwej głębi. Głębia postrzegana tak, jak ludzkie oczy. Funkcja Real Depth Enhancer odzwierciedla sposób, w jaki ludzkie oczy przetwarzają głębię, zwiększając kontrast pierwszego planu w celu uzyskania realistycznych, trójwymiarowych obrazów. Inteligentne centrum. Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu. Zoptymalizuj wyszukiwanie i odkrywanie treści, żeby spędzać mniej czasu na wyszukiwaniu, a więcej na przesyłaniu strumieniowym filmów, gier i programów, które kochasz....

☆ TV LED Hisense 120L9G ☆

TV LED Hisense 120L9G Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hisense
 • Nazwa produktu: TV LED Hisense 120L9G
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6336f1892da47c8ab996d53a
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Hisense 120L9G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Hisense jest pionierem w dziedzinie technice telewizji laserowej od 2K do 4K, od jednokolorowych do dwukolorowych i trójkolorowych źródeł światła laserowego. Hisense ma ponad 1300 zarejestrowanych patentów, najnowocześniejsze technologie i najszczególniej dojrzałe produkty laserowej telewizji. Hisense wypuścił swój pierwszy telewizor laserowy w 2014 roku, opierając się na długiej historii badań i rozwoju, która rozpoczęła się w 2011 roku. Dzięki niepowtarzalnej technice laserowej Trichroma odcienie podstawowe RGB (czerwony, zielony, niebieski) są generowane przy pomocy oddzielnych laserów, co zapewnia świetną reprezentację barw. Najwyższy standard przestrzeni barw telewizorów Hisense Laser osiąga do 107 procent przestrzeni kolorów standardu BT2020 zdefiniowanego dla sygnałów telewizyjnych i umożliwia stanowczo fascynujący kolorowy wyświetlacz....

☆ TV LED Samsung QE85QN90 ☆

TV LED Samsung QE85QN90 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: TV LED Samsung QE85QN90
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b48f6282fff039c5295441
 • ID kategorii: 9990

☆ TV LED Samsung QE85QN90 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Telewizor Samsung QN90A Neo QLED 85" QE85QN90AAT 4K Smart TV (2021) Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji Procesor AI Quantum 4K. Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić.

Dzięki technologii głębokiego uczenia w Samsung QN90A Neo QLED 85" QE85QN90AAT Procesor AI stanowczo starannie optymalizuje i poprawia oglądane treści, a inteligentne skalowanie zagwarantuje zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K*.

Procesor odpowiada w dodatku za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł radować się nad wyraz realistycznym obrazem. * Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od typu treści i formatu.

Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć użycia do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry. Staranna kontrola podświetlenia ekranu Quantum Mini LED.

technologia Quantum Mini LED powoduje, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a Ty możesz radować się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Innowacyjna technika sprawia, że każdy szczegół obrazu zachwyci Cię wyrazistością równocześnie w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Neo Quantum HDR 2000. Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED dzięki Quantum Mini LED proponuje spektakularne wrażenia z treści HDR. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i rozszerza kontrast każdej sceny zezwalając dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

100% Natężenie odcieni (dzięki technice Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot w Samsung QN90A Neo QLED 85" QE85QN90AAT wypełni Twój obraz miliardem odcieni odcieni, które będą doskonałe niezależnie od jasności.warstwa Antyrefleksyjna.

Nie pozwól, żeby światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach.

Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co uwielbiasz oglądać najszczególniej. Znakomity obraz z każdego miejsca w salonie. Dostrzegaj każdy szczegół pod każdym kątem. Ultra duży Kąt Widzenia zapewnia nieprzeciętny obraz nawet z boku, a Ty zawsze masz najkorzystniejsze miejsce przed telewizorem.

* Zakres funkcji luminacji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. *100% Natężenie odcieni odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem Lite. Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem +. Zaimplementowany w telewizor Samsung QN90A Neo QLED 85" QE85QN90AAT system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i specyficznych wrażeń.Dźwięk dopasowany do Przestrzeni.

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dopasowuje się do Twojego otoczenia. Bez wzglę...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *