płaski głośnik

Ranking płaskich głośników – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych płaskich głośników. Ranking zawierający polecane płaskie głośniki jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró ☆

Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630e7ce0b4fd338845f73006
 • ID kategorii: 10957

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

LS32BM80PUUXEN

Baw się i pracuj bez ograniczeń
Smart Monitor to esencja udanej rozrywki, produktywnej pracy i owocnej nauki. Dostęp do komputera wcale nie jest potrzebny, by oglądać ulubione seriale, grać, realizować projekty i utrzymywać kontakt z bliskimi oraz współpracownikami. Więcej przyjemności, mniej konfigurowania sprzętów, a do tego błogi dla oka design.

Doświadczenie Smart TV
Przyszedł czas na rozrywkę? Smart Monitor M8 nie potrzebuje dostępu do komputera, by urozmaicić wolne chwile. Wystarczy, iż masz Wi-Fi*, i już możesz cieszyć się dostępem do serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy YouTube**, i oglądać ulubione filmy.
* przystępne aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. Może być wymagana subskrypcja.
** Wymaga połączenia z Internetem, Tuner TV nie jest elementem zestawu.

Wybierz swój ulubiony kolor
Wprowadź barwy do swej przestrzeni. Wykończenia, w których dostępny jest Smart Monitor, ożywią każde wnętrze. Wolisz biały, różowy, niebieski czy zielony*? Dobierz barwę urządzenia do swojego stylu.

gustowna budowa
Wyraź siebie. Innowacyjny design M8 został zaprojektowany tak, żeby być w zgodzie z Twoim stylem życia. Smart Monitor ma ultracienką konstrukcję oraz płaski tył. Dodatkowy ascetyczny rys nadaje produktowi kamera SlimFit.

Twoje miejsce pracy
nawet jeśli przy Twoim komputerze siedzą inni domownicy, masz szansę na sprawną pracę. Przeglądaj Internet, edytuj dokumenty i wykonuj bieżące zadania*. W dowolnym momencie możesz zjednoczyć się zdalnie z biurowym laptopem** albo uruchomić aplikacje Microsoft 365. Twoje urządzenia przenośne Galaxy w dodatku ułatwią Ci pracę, gdy aktywujesz Samsung DeX***.
* Funkcja ta wymaga Windows 10 Pro / Mac OS 10.5 lub nowszych oraz kompatybilnych ustawień sieci.
** Microsoft 365 wymaga konta Microsoft. *** DeX Wireless jest obsługiwany tylko poprzez niektóre modele Galaxy, Note i Tab.
**** Widoczne na ekranie treści stanowią symulację w celach demonstracyjnych.

Przywitaj się ze znajomymi
Pracujesz zdalnie? Utrzymaj kontakt z kolegami z biura! wystarczy, iż podłączysz kamerę SlimFit i aktywujesz aplikację do wideorozmów (np. Google Duo). Gdy wszystkie sprawy zostaną omówione, możesz zakończyć rozmowę i zakryć obiektyw przesłoną albo po prostu schować kamerę, by nie martwić się o prywatność.

Kontroluj swój dom
Smart Monitor sprawi, iż kontrolowanie i sterowanie domowymi urządzeniami* stanie się wygodne i proste. Zaloguj się do SmartThings** i siedząc przed ekranem dostosuj poziom światła do wieczornego seansu, zmień głośność dźwięku lub uruchom robota sprzątającego***.
* przystępne technologie i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego lub produktu i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Wymaga połączenia Wi-Fi, Bluetooth albo innego połączenia z siecią bezprzewodową oraz urządzeń zarejestrowanych w aplikacji SmartThings.
* Podłączone urządzenia są sprzedawane osobno.

Powiedz, czego Ci potrzeba
Głosowa kontrola monitora jest realna dzięki funkcji Far Field Voice. Do pomocy gotowi są Twoi asystenci Bixby* i Amazon Alexa**. Działają w odpowiedzi na proste komendy, choćby jeśli nie jesteś przy urządzeniu.
* Polecenia głosowe Bixby rozpoznają język angielski (US/UK/IN), francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski (BR), chiński (tylko w Chinach kontynentalnych) i koreański.
** Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami handlowymi producenta Amazon.com, Inc. Albo jej podmiotów stowarzyszonych.

Wyświetlaj treści na większym ekranie
Kompatybilność z AirPlay nieskomplikowane łączenie się z urządzeniami Apple. Wyświetlaj ulubione dokumenty, fotografie i strony internetowe z iPhonea, iPada czy Maca na 32-calowym ekranie. Ciesz się pełnią wygody, którą daje zwiększenie obrazu.

Więcej pikseli, by widzieć więcej
UHD & HDR 10+
Hiperrealizm wyświetlanych obrazów. Rozdzielczość UHD powoduje, iż każdy szczegół jest wyraźny. A dzięki technologii HDR10+, która wyświetla miliard kolorów i zapewnia 99% pokrycia sRGB, możesz dojrzeć subtelne niuanse nawet w szczególnie ciemnych i jasnych scenach. Wszystkie treści zobaczysz tak, jak życzyliby sobie tego ich twórcy.

optymalna jasność
Adaptive Picture

Fenomenalny obraz w dzień i w nocy. Specjalny detektor odpowiada za wykrywanie natężenia światła w otoczeniu, a funkcja Adaptive Picture pomaga automatycznie przystosować jasność wyświetlanych grafik. Nawet w słoneczny dzień możesz oglądać ciemne sceny, nie mrużąc oczu i nie wytężając wzroku.

Bogate brzmienie
Adaptive Sound +

Dzięki zaimplementowanym 2,2-kanałowym głośnikom M8 doświadczysz wciągających wrażeń w trakcie korzystania z multimediów. Przekonasz się, jak bogaty i realistyczny może być dźwięk. Udoskonalony Adaptive Sound+ w czasie rzeczywistym zjednoczy ustawienia do rodzaju treści i poziomu hałasu w środowisku użytkownika.

Wygoda używania
USB type-C

Port USB rodzaju C to sposób na jednoczesne zasilanie i przesyłanie informacji przy użyciu tylko jednego kabla. Zmniejszenie liczby przewodów spowoduje, iż przestrzeń, w której przebywasz, kiedy bawisz się i pracujesz, stanie się przyjaźniejsza.

Szersze spojrzenie na rozgrywkę
Ultrawide Game View

Chcesz pobić rekord w ulubionej grze? Przełącz się na proporcje ekranu 21:9 w trybie Ultrawide Game View, by opracować bezusterkowy plan działania i rozszerzyć szanse na zwycięstwo. Lepiej rozeznasz się w sytuacji na boisku, polu walki czy torze wyścigowym.

Podłącz i podziwiaj
Auto Source Switch +

Korzystając z M8, nie musisz przełączać się między urządzeniami. Automatic Source Switch+ to funkcja, dzięki której monitor sam wyłapuje nowo podłączony sprzęt, taki jak np. Konsola. Obraz wyświetla się od razu, bez szukania adekwatnych opcji w menu.


☆ Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN ☆

Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 631ca8d2d403330c145579b1
 • ID kategorii: 10812

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Rozdzielczość UHD
szczególnie szczegółowe obrazy

Panel IPS
gwarantuje wyraziste treści widoczne pod szerokim kątem

HDR10
zniewalająca ilość odcieni

USB C
Jeden kabel do przesyłania sygnału i energii

zastosowany głośnik
Dla bardziej skutecznej pracy, nauki i zabawy

większy obraz, więcej detali
Nie umknie Ci żaden detal. Monitor Samsung S80UA wyświetla czterokrotnie więcej pikseli standardowy monitor FHD. Na dodatek na 27 calach ekranu możesz wyświetlać więcej narzędzi i aplikacji, usprawniając sobie pracę. A gdy wszystkie zadania wytworzone, pora odkrywać najnowsze filmy i seriale w kinowej jakości obrazu.

Panel IPS
Pracuj jak profesjonalista. Monitor z panelem IPS wyświetla klarownie czyste obrazy, które możesz widzieć wyraźnie pod kątem choćby 178°. W każdym miejscu ekranu kolory pozostaną nasycone, czcionki czytelne. Zapomnisz o rozmytym obrazie.

Odkryj miliard barw
Wszystkie oglądane treści odwzorowane z olśniewającą precyzyjnością kolorów i detali. Monitor Samsung jest w stanie odtworzyć choćby miliard kolorów. Pomaga w tym technika HDR10, która wydobywa więcej szczegółów w ciemnych i jasnych partiach ekranu, dzięki temu obrazy zyskują niezwykłą głębię i naturalność.

Port USB typu C
Pokonaj bałagan i ciesz się lepiej zorganizowanym miejscem pracy. Zastosowany w urządzeniu port USB rodzaju C może równocześnie przesyłać dane i ładować Twojego notebooka z mocą 90 W. To jeden kabel mniej na biurku!

Dobra jakość dźwięku
Pracuj, ucz się i baw bez zbędnych sprzętów peryferyjnych. Dzięki wbudowanym głośnikom po prostu włączasz monitor i już możesz słuchać dowolnych treści.

użyteczna budowa
budowa niemal pozbawiona ramek umożliwia skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Dla pełnej wygody możeszdopasować wysokość monitora, przechylić go, obrócić albo wybrać tryb portretowy. A jeśli wolisz posiadać więcej miejsca na biurku, skorzystaj z mocowania VESA i zawieś urządzenie na ścianie.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz słuchawkowy do 1500 zł

Ulga dla Twoich oczu
Twoje oczy nie muszą się męczyć. Monitor automatycznie dostosowuje swą jasność i temperaturę barwową wyświetlanych obrazów, by patrzenie na niego było jeszcze bardziej wygodne. Certyfikowany poprzez TUV, chroni Twoje oczy przed nadmiarem promieniowania niebieskiego (tryb Eye Saver) oraz migotaniem ekranu (Flicker Free).

Podłącz i podziwiaj
Koniec z uciążliwym przełączaniem się. Dzięki funkcji wykrywania źródła monitor sam wykryje nowo podpięte urządzenie i wyświetli z niego obraz. Już nie musisz ręcznie przeszukiwać menu, gdy chcesz zanurzyć się w świat ulubionej gry.EAN: 8806092661264
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: LS27A800UNUXEN
Powierzchnia matrycy: Matowa
TCO Certified: Tak
Model: S27A800UNU
Proporcje obrazu: 16:9
wariant matrycy: TFT IPS
ekran dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie: 596.736 mm
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 300 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kąt widzenia stopnie: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Gniazda we/wy: 1 x HDMI
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
zastosowane głośniki: Tak
wbudowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Tak
atesty: Energy Star
zużycie mocy: 30 W
Klasa energetyczna: G
Wysokość: 368.2 mm
Wysokość z podstawą: 551.9 mm
Szerokość: 615.5 mm
Głębokość: 44.2 mm
Głębokość z podstawą: 196.4 mm
Waga: 4.8 kg
Waga z podstawą: 6.8 kg

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) ☆

Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626819f5902e51b45317b74b
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dokument Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 10;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:HDR, głośniki, USB, Bluetooth, wąska ramka, Wi-Fi;Funkcje:technika HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka, Bluetooth, Wi-Fi;Głębokość:194 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;uzupełniające dane:USB - zdjęcia, muzyka, film, Wi-Fi, Bluetooth, technika Low Blue Light, technologia Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, tryb gra, tryb Eye Saver, HDR (High Dynamic Range), funkcja Smart Hub, funkcja Remote Access, koncentrator USB, system operacyjny Tizen;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor obudowy:czarny;barwa obudowy:czarny;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;ilość wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:tak;zużycie mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:27 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:27 ";Przekątna ekranu:68 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:68 cm;Przekątna ekranu:27";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;rodzaj etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;seria:Samsung M5;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:615 mm;technika 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):tak;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;użycie:monitor do domu, monitor panoramiczny;wariant gwarancji:door to door;rodzaj matrycy:VA;rodzaj podświetlenia:LED;Waga:3,6 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel HDMI, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot, podstawa;Wysokość z podstawą:456 mm;zakrzywiony wyświetlacz:nie;Złącza:HDMI 1.4 x 2, USB 2.0 x 2;Zużycie energii HDR:33 kWh/1000h;Zużycie energii SDR:26 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y ☆

Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137d67fd7128777d1559ea8
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;wyświetlacz dotykowy:nie;Obrotowy wyświetlacz (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:wbudowana kamera, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości;Funkcje:regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka, wbudowana kamera;Głębokość:195 mm;Głośniki:nie;Gwarancja:24 miesiące;uzupełniające dane:wbudowana kamera internetowa, tryb gra, technologia AMD® FreeSync, tryb Eye Saver;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor obudowy:czarny;odcień obudowy:czarny;ilość wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba wyświetlanych odcieni:16,7 mln;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):S27A400UJU;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 ";Przekątna ekranu:61 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:61 cm;Przekątna ekranu:24";Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;wariant etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:542 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;technologia NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor gamingowy, monitor do pracy, monitor panoramiczny;typ matrycy:IPS;typ podświetlenia:LED;Waga:5,8 kg;Wewnętrzny głośnik:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel HDMI, przewód zasilający, podstawa;Wysokość z podstawą:475 mm;zakrzywiony wyświetlacz:nie;Złącza:DisplayPort x 1, USB 3.0 / 3.1 x 2, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio;Zużycie energii SDR:18 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z zastosowaną kamerą:tak


☆ Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073) ☆

Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f2a691d712875cefcf372f
 • ID kategorii: 6076

☆ Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073)

☆ samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264) ☆

samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a147205ecf791027d87c88
 • ID kategorii: 131

☆ samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Rozdzielczość UHD
istotnie szczegółowe obrazy

Panel IPS
zapewnia wyraziste treści widoczne pod szerokim kątem

HDR10
oszałamiająca ilość kolorów

USB C
Jeden przewód do przesyłania sygnału i energii

zastosowany głośnik
Dla bardziej sprawnej pracy, nauki i zabawy

pokaźniejszy obraz, więcej detali
Nie umknie Ci żaden szczegół. Monitor Samsung S80UA wyświetla czterokrotnie więcej pikseli standardowy monitor FHD. Na dodatek na 27 calach ekranu możesz wyświetlać więcej narzędzi i aplikacji, ułatwiając sobie pracę. A gdy wszystkie zadania wytwarzane, pora odkrywać najnowsze filmy i seriale w kinowej jakości obrazu.

Panel IPS
Pracuj jak profesjonalista. Monitor z panelem IPS wyświetla transparentnie czyste obrazy, które możesz widzieć wyraźnie pod kątem nawet 178°. W każdym miejscu ekranu kolory pozostaną nasycone, czcionki czytelne. Zapomnisz o rozmytym obrazie.

Odkryj miliard kolorów
Wszystkie oglądane treści odwzorowane z zachwycającą starannością odcieni i detali. Monitor Samsung jest w stanie odtworzyć nawet miliard barw. Pomaga w tym technika HDR10, która wydobywa więcej szczegółów w ciemnych i jasnych partiach ekranu, dzięki temu obrazy zyskują niezwykłą głębię i naturalność.

Port USB rodzaju C
Pokonaj bałagan i ciesz się lepiej zorganizowanym miejscem pracy. Zaimplementowany w urządzeniu port USB typu C może równocześnie przesyłać informacje i ładować Twojego laptopa z mocą 90 W. To jeden przewód mniej na biurku!

Dobra jakość dźwięku
Pracuj, ucz się i baw bez zbędnych maszyn peryferyjnych. Dzięki zaimplementowanym głośnikom po prostu włączasz monitor i już możesz słuchać dowolnych treści.

poręczna kompozycja
kompozycja niemal pozbawiona ramek umożliwia skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Dla pełnej wygody możeszprzypasować wysokość monitora, przechylić go, obrócić lub wybrać tryb portretowy. A jeśli wolisz mieć więcej miejsca na biurku, skorzystaj z mocowania VESA i zawieś urządzenie na ścianie.

Ulga dla Twoich oczu
Twoje oczy nie muszą się męczyć. Monitor samoczynnie dostosowuje swą jasność i temperaturę barwową wyświetlanych obrazów, by patrzenie na niego było jeszcze bardziej komfortowe. Certyfikowany przez TUV, broni Twoje oczy przed nadmiarem promieniowania niebieskiego (tryb Eye Saver) oraz migotaniem ekranu (Flicker Free).

Podłącz i podziwiaj
Koniec z uciążliwym przełączaniem się. Dzięki funkcji wykrywania źródła monitor sam wykryje nowo podpięte urządzenie i wyświetli z niego obraz. Już nie musisz ręcznie przeszukiwać menu, gdy chcesz zanurzyć się w świat ulubionej gry.


☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y ☆

Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62047387d40333f6dc9e33b6
 • ID kategorii: 131
Inne Rankingi:  Mikrofon pojemnościowy do wokalu

☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:pivot, głośniki, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości;Funkcje:wyświetlacz obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka;Głębokość:224 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;dopełniające dane:tryb gra, technologia AMD® FreeSync, tryb Eye Saver;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor pokrywy:czarny;odcień pokrywy:czarny;ilość wyświetlanych kolorów:16,7 mln;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:1;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;Złącze USB:2;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):T450FZU;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:24 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 ";Przekątna ekranu:60 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:60 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;rodzaj etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:539 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):nie;technika NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor do pracy, monitor panoramiczny;rodzaj gwarancji:door to door;typ matrycy:IPS;wariant podświetlenia:LED;Waga:4 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, przewód zasilający, podstawa;Wysokość z podstawą:371 mm;wykrzywiony ekran:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 2, USB 2.0 x 2, wyjście liniowe audio;Zużycie energii SDR:15 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z zastosowaną kamerą:nieNajtańsze płaskie głośniki – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych płaskich głośników. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073) ☆

Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63f2a691d712875cefcf372f
 • ID kategorii: 6076

☆ Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Lego Płytka Płaska 1x1 Głośnik (98138/6284073)

☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y ☆

Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62047387d40333f6dc9e33b6
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FZUXEN IPS 1920 x 1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski 3Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;ekran dotykowy:nie;Obrotowy wyświetlacz (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dopełniające opcje:pivot, głośniki, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości;Funkcje:wyświetlacz obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka;Głębokość:224 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;dopełniające dane:tryb gra, technika AMD® FreeSync, tryb Eye Saver;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 poziomów;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor pokrywy:czarny;kolor pokrywy:czarny;ilość wyświetlanych odcieni:16,7 mln;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;ilość złaczy DisplayPort:1;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;Złącze USB:2;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):T450FZU;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;pobór mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:24 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 ";Przekątna ekranu:60 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:60 cm;Przekątna ekranu:24";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;rodzaj etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:539 mm;technologia 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;technika NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;użycie:monitor do pracy, monitor panoramiczny;rodzaj gwarancji:door to door;wariant matrycy:IPS;wariant podświetlenia:LED;Waga:4 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyjście liniowe audio:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, przewód zasilający, podstawa;Wysokość z podstawą:371 mm;odkształcony ekran:nie;Złącza:DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 2, USB 2.0 x 2, wyjście liniowe audio;Zużycie energii SDR:15 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z zaimplementowaną kamerą:nie


☆ Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) ☆

Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626819f5902e51b45317b74b
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27BM500EUXEN VA 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 4 ms (GTG) głośniki płaski SMART (8806094193671) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

atest Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 10;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:16:9;uzupełniające opcje:HDR, głośniki, USB, Bluetooth, wąska ramka, Wi-Fi;Funkcje:technika HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka, Bluetooth, Wi-Fi;Głębokość:194 mm;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;uzupełniające informacje:USB - zdjęcia, muzyka, film, Wi-Fi, Bluetooth, technologia Low Blue Light, technika Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, tryb gra, tryb Eye Saver, HDR (High Dynamic Range), funkcja Smart Hub, funkcja Remote Access, koncentrator USB, system operacyjny Tizen;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna HDR:G;Klasa energetyczna SDR:F;Kolor obudowy:czarny;kolor obudowy:czarny;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;liczba złaczy DisplayPort:0;Złącze D-Sub (VGA):0;Złącze DVI:0;Złącze HDMI:2;Złącze USB:0;Mikrofon:nie;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:tak;zużycie mocy (tryb czuwania):0,3 W;Przekątna ekranu:27 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:27 ";Przekątna ekranu:68 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:68 cm;Przekątna ekranu:27";Przełącznik (euroetykieta):nie;Regulacja kąta obrotu (swivel):nie;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):nie;wariant etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;linia:Samsung M5;kanon VESA:100x100 mm;Szerokość:615 mm;technologia 3D:nie;technologia HDR (High Dynamic Range):tak;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;użycie:monitor do domu, monitor panoramiczny;wariant gwarancji:door to door;typ matrycy:VA;rodzaj podświetlenia:LED;Waga:3,6 kg;Wewnętrzny głośnik:tak;Wejście liniowe audio:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:3000:1;Wyjście liniowe audio:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód HDMI, przewód zasilający, karta gwarancyjna, pilot, podstawa;Wysokość z podstawą:456 mm;zakrzywiony wyświetlacz:nie;Złącza:HDMI 1.4 x 2, USB 2.0 x 2;Zużycie energii HDR:33 kWh/1000h;Zużycie energii SDR:26 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z wbudowaną kamerą:nie


☆ Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y ☆

Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137d67fd7128777d1559ea8
 • ID kategorii: 131

☆ Samsung monitor 24 cale ls24a400veuxen ips fhd 16:9 5ms płaski + głośniki + webcam 3y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:75 Hz;ekran dotykowy:nie;Obrotowy wyświetlacz (pivot):tak;Format ekranu:16:9;dodatkowe opcje:wbudowana kamera, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości;Funkcje:regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka, zastosowana kamera;Głębokość:195 mm;Głośniki:nie;Gwarancja:24 miesiące;dodatkowe dane:zaimplementowana kamera internetowa, tryb gra, technologia AMD® FreeSync, tryb Eye Saver;Jasność ekranu:250 cd/m2;Kąt widzenia w pionie:178 stopni;Kąt widzenia w poziomie:178 stopni;Klasa energetyczna SDR:E;Kolor pokrywy:czarny;kolor pokrywy:czarny;ilość wyświetlanych kolorów:16,7 mln;liczba wyświetlanych barw:16,7 mln;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):S27A400UJU;Opcja przymocowania do ściany:tak;Ochrona oczu:redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light‎;Pilot:nie;zużycie mocy (tryb czuwania):0,5 W;Przekątna ekranu:24 ";Przekątna ekranu (cale) - nowa:24 ";Przekątna ekranu:61 cm;Przekątna ekranu (cm) - nowa:61 cm;Przekątna ekranu:24";Regulacja kąta obrotu (swivel):tak;Regulacja kąta pochylenia (tilt):tak;Regulacja wysokości (height):tak;typ etykiety:nowa;Rozdzielczość:1920 x 1080;Rozdzielczość pionowa - nowa:1080 px;Rozdzielczość pozioma - nowa:1920 px;standard VESA:100x100 mm;Szerokość:542 mm;technologia 3D:nie;technika HDR (High Dynamic Range):nie;technika NVIDIA/AMD dla graczy:AMD FreeSync;Tuner TV:nie;Tuner TV:nie;wykorzystanie:monitor gamingowy, monitor do pracy, monitor panoramiczny;wariant matrycy:IPS;wariant podświetlenia:LED;Waga:5,8 kg;Wewnętrzny głośnik:nie;Współczynnik kontrastu statyczny:1000:1;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel HDMI, przewód zasilający, podstawa;Wysokość z podstawą:475 mm;odkształcony ekran:nie;Złącza:DisplayPort x 1, USB 3.0 / 3.1 x 2, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio;Zużycie energii SDR:18 kWh/1000h;Bezramkowe:tak;Z zastosowaną kamerą:tak


☆ Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN ☆

Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 631ca8d2d403330c145579b1
 • ID kategorii: 10812

☆ Samsung Monitor 27 cali LS27A800UNUXEN IPS 3840 x 2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP głośniki płaski 3Y, LS27A800UNUXEN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Rozdzielczość UHD
wyjątkowo szczegółowe obrazy

Panel IPS
zapewnia wyraziste treści widoczne pod szerokim kątem

HDR10
olśniewająca liczba kolorów

USB C
Jeden kabel do przesyłania sygnału i energii

zastosowany głośnik
Dla bardziej efektywnej pracy, nauki i zabawy

obszerniejszy obraz, więcej detali
Nie umknie Ci żaden detal. Monitor Samsung S80UA wyświetla czterokrotnie więcej pikseli typowy monitor FHD. Ponadto na 27 calach ekranu możesz wyświetlać więcej narzędzi i aplikacji, ułatwiając sobie pracę. A gdy wszystkie zadania wytworzone, pora odkrywać najnowsze filmy i seriale w kinowej jakości obrazu.

Panel IPS
Pracuj jak profesjonalista. Monitor z panelem IPS wyświetla transparentnie czyste obrazy, które możesz widzieć wyraźnie pod kątem nawet 178°. W każdym miejscu ekranu barwy pozostaną nasycone, czcionki czytelne. Zapomnisz o rozmytym obrazie.

Inne Rankingi:  Repeater 5Ghz

Odkryj miliard odcieni
Wszystkie oglądane treści odwzorowane z zniewalającą skrupulatnością barw i detali. Monitor Samsung jest w stanie odtworzyć nawet miliard barw. Pomaga w tym technologia HDR10, która wyciąga więcej szczegółów w ciemnych i jasnych partiach ekranu, dzięki czemu obrazy zyskują niezwykłą głębię i naturalność.

Port USB typu C
Pokonaj bałagan i ciesz się lepiej zorganizowanym miejscem pracy. Zaimplementowany w urządzeniu port USB rodzaju C może równocześnie przesyłać informacje i ładować Twojego notebooka z mocą 90 W. To jeden przewód mniej na biurku!

Dobra jakość dźwięku
Pracuj, ucz się i baw bez zbędnych urządzeń peryferyjnych. Dzięki zaimplementowanym głośnikom po prostu włączasz monitor i już możesz słuchać dowolnych treści.

użyteczna budowa
kompozycja niemal pozbawiona ramek umożliwia skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Dla pełnej wygody możeszdopasować wysokość monitora, przechylić go, obrócić albo wybrać tryb portretowy. A jeśli wolisz mieć więcej miejsca na biurku, skorzystaj z mocowania VESA i zawieś urządzenie na ścianie.

Ulga dla Twoich oczu
Twoje oczy nie muszą się męczyć. Monitor automatycznie dopasowuje swą jasność i temperaturę barwową wyświetlanych obrazów, aby patrzenie na niego było jeszcze bardziej komfortowe. Certyfikowany poprzez TUV, chroni Twoje oczy przed nadmiarem promieniowania niebieskiego (tryb Eye Saver) i migotaniem ekranu (Flicker Free).

Podłącz i podziwiaj
Koniec z uciążliwym przełączaniem się. Dzięki funkcji wykrywania źródła monitor sam wykryje nowo podpięte urządzenie i wyświetli z niego obraz. Już nie musisz ręcznie przeszukiwać menu, gdy chcesz zanurzyć się w świat ulubionej gry.EAN: 8806092661264
Etykieta energetyczna: Pobierz
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
Kod dostawcy: LS27A800UNUXEN
Powierzchnia matrycy: Matowa
TCO Certified: Tak
Model: S27A800UNU
Proporcje obrazu: 16:9
wariant matrycy: TFT IPS
wyświetlacz dotykowy: Nie
technika podświetlania: Diody LED
Obszar widzialny w pionie: 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie: 596.736 mm
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Czas reakcji: 5 ms
Jasność: 300 cd/m²
Kontrast statyczny: 1 000:1
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kąt widzenia poziomy: 178 °
Kąt widzenia pionowy: 178 °
Gniazda we/wy: 1 x HDMI
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
wbudowane głośniki: Tak
zaimplementowany tuner TV: Nie
Kamera internetowa: Brak
Pivot: Tak
certyfikaty: Energy Star
pobór mocy: 30 W
Klasa energetyczna: G
Wysokość: 368.2 mm
Wysokość z podstawą: 551.9 mm
Szerokość: 615.5 mm
Głębokość: 44.2 mm
Głębokość z podstawą: 196.4 mm
Waga: 4.8 kg
Waga z podstawą: 6.8 kg

☆ samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264) ☆

samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a147205ecf791027d87c88
 • ID kategorii: 131

☆ samsung monitor 27 cali ls27a800unuxen ips 3840 x 2160 uhd 16:9 1xhdmi 1xusb-c (90w) 1xdp głośniki płaski 3y (8806092661264) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Rozdzielczość UHD
stanowczo szczegółowe obrazy

Panel IPS
zagwarantuje wyraziste treści widoczne pod szerokim kątem

HDR10
olśniewająca ilość odcieni

USB C
Jeden kabel do przesyłania sygnału i energii

zastosowany głośnik
Dla bardziej produktywnej pracy, nauki i zabawy

pokaźniejszy obraz, więcej detali
Nie umknie Ci żaden szczegół. Monitor Samsung S80UA wyświetla czterokrotnie więcej pikseli standardowy monitor FHD. Ponadto na 27 calach ekranu możesz wyświetlać więcej narzędzi i aplikacji, upraszczając sobie pracę. A gdy wszystkie zadania tworzone, pora odkrywać najnowsze filmy i seriale w kinowej jakości obrazu.

Panel IPS
Pracuj jak profesjonalista. Monitor z panelem IPS wyświetla klarownie czyste obrazy, które możesz widzieć wyraźnie pod kątem nawet 178°. W każdym miejscu ekranu odcienie pozostaną nasycone, czcionki czytelne. Zapomnisz o rozmytym obrazie.

Odkryj miliard barw
Wszystkie oglądane treści odwzorowane z zachwycającą dokładnością barw i detali. Monitor Samsung jest w stanie odtworzyć choćby miliard kolorów. Pomaga w tym technologia HDR10, która wyciąga więcej szczegółów w ciemnych i jasnych partiach ekranu, dzięki czemu obrazy zyskują niezwykłą głębię i naturalność.

Port USB typu C
Pokonaj bałagan i ciesz się lepiej zorganizowanym miejscem pracy. Zaimplementowany w urządzeniu port USB rodzaju C może jednocześnie przesyłać informacje i ładować Twojego notebooka z mocą 90 W. To jeden kabel mniej na biurku!

Dobra jakość dźwięku
Pracuj, ucz się i baw bez zbędnych urządzeń peryferyjnych. Dzięki wbudowanym głośnikom po prostu włączasz monitor i już możesz słuchać dowolnych treści.

funkcjonalna budowa
budowa niemal pozbawiona ramek zezwala na skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Dla pełnej wygody możeszdostosować wysokość monitora, przechylić go, obrócić albo wybrać tryb portretowy. A jeśli wolisz posiadać więcej miejsca na biurku, skorzystaj z mocowania VESA i zawieś urządzenie na ścianie.

Ulga dla Twoich oczu
Twoje oczy nie muszą się męczyć. Monitor samoczynnie dostosowuje swą jasność i temperaturę barwową wyświetlanych obrazów, żeby patrzenie na niego było jeszcze bardziej komfortowe. Certyfikowany poprzez TUV, chroni Twoje oczy przed nadmiarem promieniowania niebieskiego (tryb Eye Saver) i migotaniem ekranu (Flicker Free).

Podłącz i podziwiaj
Koniec z uciążliwym przełączaniem się. Dzięki funkcji wykrywania źródła monitor sam wykryje nowo podpięte urządzenie i wyświetli z niego obraz. Już nie musisz ręcznie przeszukiwać menu, gdy chcesz zanurzyć się w świat ulubionej gry.


☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró ☆

Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630e7ce0b4fd338845f73006
 • ID kategorii: 10957

☆ Samsung Monitor 32 cale LS32BM80PUUXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xMicro HDMI/1xUSB-C+1xUSB-C (65W) 4 ms (GTG) HAS Webcam głośniki płaski ró - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

LS32BM80PUUXEN

Baw się i pracuj bez ograniczeń
Smart Monitor to esencja udanej rozrywki, efektywnej pracy i owocnej nauki. Dostęp do komputera wcale nie jest konieczny, aby oglądać ulubione seriale, grać, realizować projekty i utrzymywać kontakt z bliskimi i współpracownikami. Więcej przyjemności, mniej konfigurowania sprzętów, a do tego przyjemny dla oka design.

Doświadczenie Smart TV
Przyszedł czas na rozrywkę? Smart Monitor M8 nie potrzebuje dostępu do komputera, aby urozmaicić wolne chwile. Starczy, że masz Wi-Fi*, i już możesz cieszyć się dostępem do serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy YouTube**, i oglądać ulubione filmy.
* przystępne aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. Może być wymagana subskrypcja.
** Wymaga połączenia z Internetem, Tuner TV nie jest elementem zestawu.

Wybierz swój ulubiony kolor
Wprowadź barwy do swej przestrzeni. Wykończenia, w których dostępny jest Smart Monitor, ożywią każde wnętrze. Wolisz biały, różowy, niebieski czy zielony*? Dobierz barwę urządzenia do swego stylu.

wytworna budowa
Wyraź siebie. Progresywny design M8 został zaprojektowany tak, by być w zgodzie z Twoim stylem życia. Smart Monitor posiada ultracienką konstrukcję oraz płaski tył. Dodatkowy bezkompromisowy rys nadaje produktowi kamera SlimFit.

Twoje miejsce pracy
choćby jeśli przy Twoim komputerze siedzą inni domownicy, masz szansę na sprawną pracę. Przeglądaj Internet, edytuj dokumenty i wykonuj bieżące zadania*. W dowolnym momencie możesz związać się zdalnie z biurowym laptopem** albo uruchomić aplikacje Microsoft 365. Twoje urządzenia mobilne Galaxy dodatkowo ułatwią Ci pracę, gdy aktywujesz Samsung DeX***.
* Funkcja ta wymaga Windows 10 Pro / Mac OS 10.5 albo nowszych, a także kompatybilnych ustawień sieci.
** Microsoft 365 wymaga konta Microsoft. *** DeX Wireless jest obsługiwany tylko poprzez niektóre modele Galaxy, Note i Tab.
**** Widoczne na ekranie treści stanowią symulację w celach demonstracyjnych.

Przywitaj się ze znajomymi
Pracujesz zdalnie? Utrzymaj kontakt z kolegami z biura! wystarczy, że podłączysz kamerę SlimFit i aktywujesz aplikację do wideorozmów (np. Google Duo). Gdy wszystkie sprawy zostaną omówione, możesz zakończyć rozmowę i zakryć obiektyw przesłoną albo po prostu schować kamerę, żeby nie martwić się o prywatność.

Kontroluj swój dom
Smart Monitor sprawi, iż kontrolowanie i sterowanie domowymi urządzeniami* stanie się komfortowe i proste. Zaloguj się do SmartThings** i siedząc przed ekranem dopasuj poziom światła do wieczornego seansu, zmień głośność dźwięku lub uruchom robota sprzątającego***.
* dostępne technologie i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego lub produktu i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.* Wymaga połączenia Wi-Fi, Bluetooth lub innego połączenia z siecią bezprzewodową i sprzętów zarejestrowanych w aplikacji SmartThings.
* Podłączone urządzenia są sprzedawane osobno.

Powiedz, czego potrzebujesz
Głosowa kontrola monitora jest możliwa dzięki funkcji Far Field Voice. Do pomocy gotowi są Twoi asystenci Bixby* i Amazon Alexa**. Działają w odpowiedzi na proste komendy, choćby jeśli nie jesteś przy urządzeniu.
* Polecenia głosowe Bixby rozpoznają język angielski (US/UK/IN), francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski (BR), chiński (tylko w Chinach kontynentalnych) i koreański.
** Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. Albo jej podmiotów stowarzyszonych.

Wyświetlaj treści na większym ekranie
Kompatybilność z AirPlay nietrudne łączenie się z urządzeniami Apple. Wyświetlaj ulubione dokumenty, zdjęcia i strony internetowe z iPhonea, iPada czy Maca na 32-calowym ekranie. Ciesz się pełnią wygody, którą daje rozszerzenie obrazu.

Więcej pikseli, aby widzieć więcej
UHD & HDR 10+
Hiperrealizm wyświetlanych obrazów. Rozdzielczość UHD sprawia, że każdy detal jest wyraźny. A dzięki technologii HDR10+, która wyświetla miliard barw i zapewnia 99% pokrycia sRGB, możesz dojrzeć subtelne niuanse choćby w bardzo ciemnych i jasnych scenach. Wszystkie treści zobaczysz tak, jak życzyliby sobie tego ich twórcy.

stosowna jasność
Adaptive Picture

Fenomenalny obraz w dzień i w nocy. Specjalny czujnik odpowiada za wykrywanie natężenia światła w otoczeniu, a funkcja Adaptive Picture pomaga samoczynnie dostosować jasność wyświetlanych grafik. Nawet w słoneczny dzień możesz oglądać ciemne sceny, nie mrużąc oczu i nie wytężając wzroku.

Bogate brzmienie
Adaptive Sound +

Dzięki wbudowanym 2,2-kanałowym głośnikom M8 doświadczysz wciągających wrażeń podczas korzystania z multimediów. Przekonasz się, jak bogaty i realistyczny może być dźwięk. Ulepszony Adaptive Sound+ w czasie rzeczywistym zespoi ustawienia do rodzaju treści i poziomu hałasu w środowisku użytkownika.

Wygoda użytkowania
USB type-C

Port USB typu C to sposób na jednoczesne zasilanie i przesyłanie danych przy użyciu tylko jednego kabla. Zmniejszenie liczby przewodów spowoduje, iż przestrzeń, w której przebywasz, kiedy bawisz się i pracujesz, stanie się przyjaźniejsza.

Szersze spojrzenie na rozgrywkę
Ultrawide Game View

Chcesz pobić rekord w ulubionej grze? Przełącz się na proporcje ekranu 21:9 w trybie Ultrawide Game View, żeby opracować niezawodny plan działania i rozszerzyć szanse na zwycięstwo. Lepiej rozeznasz się w sytuacji na boisku, polu walki czy torze wyścigowym.

Podłącz i podziwiaj
Auto Source Switch +

Korzystając z M8, nie musisz przełączać się między urządzeniami. Automatic Source Switch+ to funkcja, dzięki której monitor sam wyłapuje nowo podłączony sprzęt, taki jak np. Konsola. Obraz wyświetla się od razu, bez szukania optymalnych opcji w menu.