przenośny boombox

Ranking przenośnych boomboxów – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych boomboxów. Ranking zawierający polecane przenośne boomboxy jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED ☆

Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5ec96a82fff0f8f97bdf04
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB31LED CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia genialne zarówno dla najmłodszych, jak i osób starszych. Wielka funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w salach dydaktycznych,ponadto jako przenośne źródło rozrywki jednocześnie dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz przenośny BB31LED to najnowszy i najbardziej innowacyjny model w ofercie firmy Blaupunkt. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, dzięki solidnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu zróżnicowanych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, że każdy zwróci uwagę na to urządzenie.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala na połączenie z wszelkiego typu urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą innowacyjną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych poprzez Ciebie albo Twoich znajomych podczas spotkania towarzyskiego. Jednocześnie utwory zebrane w pamięci tego typu maszyn, jak i muzyka z serwisów streamingowych czy rozgłośni internetowych, zabrzmi zdecydowanie lepiej, w sytuacji odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

przystępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu konwencjonalnych płyt CD-Audio i ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas jednocześnie konwencjonalne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB31LED dodatkowo gniazdo USB/SD do podłączenia wszystkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o pojemności do 32GB objętości. Gniazdo AUX zezwala na podłączenie zróżnicowanych innych maszyn, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych albo te, które lubią typ muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, z całą pewnością docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

Radioodtwarzacz zastosowany wzmacniacz o sporej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej przy pomocy załączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie dołączonych w zestawie) 6 baterii typu R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O korzystny odbiór stacji radiowych dba zastosowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD przystępna jest jednocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD albo zegar.

Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego ergonomicznego radioodtwarzacza.

Oświetlenie LED nie tylko pozwoli uzyskać dodatkowe efekty świetlne lecz będzie też elementem stwarzającym klimat do słuchania ulubionej muzyki.EAN: 5901750502620
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB31LED
System: Boombox
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa wyświetlacz LCD Kolorowe oświetlenie LED
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Kolor: Czarny
wymiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) ☆

Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dcaca440a3d5f1e9be89699
 • ID kategorii: 11752

☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BOOMBOX BT MT3145_V2 - Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z zastosowanym wooferem, 600W PMPO. FM, MP3. Zastosowany akumulator. PilotMedia-Tech pokazuje kompaktowy głośnik Bluetooth BOOMBOX BT MT3145 z zastosowanym subwooferem i dwoma głośnikami przeciętnietonowymi.

kompletna moc zestawu wynosi 15W RMS. Aktywny interfejs Bluetooth pozwala na słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

BOOMBOX BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD, a także z innych nośników danych (np. Pendrive). Dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi BOOMBOX BT jest mobilnym systemem głośników wspaniałym jednocześnie do użytkowania domowego albo biurowego, jak i do wykorzystywania w trakcie wszystkiego rodzaju aktywności np.

wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 6 godzin! dodatkowe złącze AUX 3,5mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co zwiększa możliwości używania systemu.

Ważną cechą zestawu jest drewniana obudowa, która na pewno wpływa na jakość brzmienia. Wydobywający się dźwięk z głośnika jest stanowczo czysty. Z prawej i lewej strony MT3145 znajdują się dwa głośniki przeciętnietonowe.

Na panelu przednim znajduje się ekran informacyjny LED, przyciski sterujące oraz membrana 3-calowego głośnika niskotonowego. Z boku pokrywy znajduje się port USB, wejście AUX i slot na karty pamięci microSD, a także gniazdo microUSB służące do ładowania.

U góry urządzenia znajduje się antena teleskopowa służąca do odbioru stacji radiowych, a także rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Pod głośnikiem znajdują się cztery przeciwpoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi zrównoważenie.

Do zestawu załączony jest bezprzewodowy pilot sterujący, kabel USB do ładowania głośnika oraz kabel AUX. Informacje techniczne • Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z zastosowanym wooferem • Bluetooth 2.1+ EDR • Protokoły: A2DP, AVRCP • Radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji 87,6-108MHz • Odtwarzacz MP3 • Obsługa kart micro SD i nośników USB • Gniazdo AUX • Pilot zdalnego sterowania • Zasilanie port USB 5V • zaimplementowany akumulator litowo-jonowy, do 6 godzin pracy • Moc: RMS 15W, PMPO 600W • 3" głośnik basowy, 2 x 2" głośniki średniotonowe • Częstotliwość przenoszenia: 80 ~ 20000 Hz • ekran informacyjny LED • Antena teleskopowa • Drewniana pokrywa • rozmiary: 120x195x165mm • Waga: 1236g...


☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB18BK 2x2W LCD USB MP3 mobilny odtwarzacz CD z funkcją odczytu MP3 i radiem FM z pamięcią 40 stacji. Wyekwipowany w 2 głośniki o mocy 2W. Posiada złącze USB, a także AUX. Zasilanie sieciowe 230V lub przy użyciu 6 baterii 1.5V R14.

informacje technicznE: Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 Radio PLL FM z pamięcią 40 stacji Wejście USB do odtwarzania muzyki (MP3/WMA) Moc wyjściowa: 2 x 2 W RMS Zegar z funkcją alarmu Teleskopowa antena radiowa ekran LCD Wejście AUX Wyjście słuchawkowe minijack 3,5 mm Zasilanie bateryjne: 6 baterii 1.,5 V / R14 (komplet nie gromadzi baterii) Zasilanie sieciowe: AC 230 V ~ 50 Hz rozmiary: 298 (szer.) x 128 (wys.) x 230 (gł.) mm Waga: 1,27 kg Muzyka towarzyszy nam każdego dnia.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz Blaupunkt

Słuchamy jej w domu, w trakcie przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, w trakcie nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem wyjątkowo przyjemnie. Jednym z urządzeń, na których słuchanie muzyki jest szczególnie lubiane, jest radioodtwarzacz rodzaju boombox.

Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny lub odsłuch tworzyw szkoleniowych. Łatwa obsługa, a także spora funkcjonalność sprawiają, że cieszą się one nieustającym powodzeniem zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, bez wątpienia zainteresuje radioodtwarzacz BB18BK producenta Blaupunkt. Model ten pozwala na odtwarzanie plików audio z rozmaitych źródeł.

wyekwipowany jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,jeszcze audiobooków. Wbudowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, niewątpliwie docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych poprzez przeróżne rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (samoczynnego wyszukiwania i zapisywania przystępnych stacji radiowych) cykl strojenia radia jest łatwy i nie zajmuje mnóstwo czasu. BB18BK zaopatrzono w port USB, który umożliwia podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

ponadto, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX pozwalające na podłączenie do boomboxa wszystkich sprzętów zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy proste połączenie i można się cieszyć udoskonalonym brzmieniem.

Radioodtwarzacz posiada także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom. Model BB18BK wyposażono w zegar z alarmem, co docenią nawet największe śpiochy.

Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, iż cały dzień będzie udany! Boombox może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14.

dzięki czemu urządzenie nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, lecz też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy zabrać np. Na piknik. Komfortu obsługi dopełnia czytelny ekran LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu albo aktualna godzina.


☆ Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110) ☆

Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64a397c9902e51940dec0a89
 • ID kategorii: 11752

☆ Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Głośnik Bluetooth Blow to wyśmienite bezprzewodowe źródło dźwięku wysokiej jakości, które umili niejedno spotkanie przy grillu, na plaży czyw trakcie kameralnych imprez. Dzięki możliwości połączenia tego głośnika z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak telefon, smartfon czy tablet, ulubiona muzyka może być odtwarzana bez zbędnych kabli, co powoduje, iż jest to genialny towarzysz wszelkich wyjazdów.

Zbalansowane brzmienie

Włącz głośnik Bluetooth Blow i daj się porwać hipnotyzującej dynamice dźwięków w Twoich ulubionych utworach. Pokrywa tego urządzenia kryje cztery 3" głośniki, które równocześnie transparentne i pełne szczegółów przeciętne tony, jak i solidne basy. Rozmieszczenie głośników po bokach oraz w centralnej części zagwarantuje ogromną moc i znakomite brzmienie dźwięku przestrzennego!

True Wireless Stereo

Nadaj większej mocy swojej imprezie! Dzięki funkcji True Wireless Stereo (TWS) możesz zintegrować ze sobą dwa głośniki Spiral w jeden zestaw stereo. Wprowadź wszystkich w imprezowy klimat!

Ożyw swoją muzykę

Głośnik bezprzewodowy Blow wyposażony jest w ładne podświetlenie RGB, które generuje niesamowitą atmosferę i wzbogaca doznania muzyczne.

wygodna obsługa

wygodną obsługę głośnika zagwarantuje panel sterowania umieszczonemu na obudowie, z przyciskami do zmiany źródła odtwarzania, regulacji głośności i przeskakiwania utworów. Co więcej, jeśli masz linię ulubionej muzyki na pendrive lub mobilnym odtwarzaczu, możesz zastosować port USB albo złącze AUX do odtwarzania. W dodatku głośnik został wyekwipowany w czytnik kart microUSB.

konkretny akumulator z prędkim ładowaniem

Dzięki wbudowanemu konkretnemu akumulatorowi o objętości 4500 mAh, głośnik zapewnia ponad 5 godzin bezustannej pracy. Możemy swobodnie oddalić się od gniazdka i cieszyć się świetną zabawą bez żadnych ograniczeń.

Jest to wyśmienite rozwiązanie w warunkach pozadomowych, gdzie brakuje dostępu do prądu. W razie potrzeby, funkcja szybkiego ładowania natychmiast ożywi nasz głośnik!

W pakiecie:

 • Głośnik Bluetooth BOOMBOX
 • Mikrofon
 • Pilot
 • przewód USB-C
 • przewód Mikrofonowy
 • kabel JACK
 • Instrukcja obsługi

☆ Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox ☆

Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649d9698902e51d367f34ec8
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bezprzewodowy mobilny Bluetooth Boombox

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt ☆

Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5addd31f82fff05cc34985cc
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB30BT CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia wyśmienite dla osób w każdym wieku. Niezastąpione są równocześnie w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Spora funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, iż radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków,ponadto jako mobilne źródło rozrywki zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz przenośny BB30BT to najistotniej zaawansowany model w ofercie producenta Blaupunkt. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, dzięki konkretnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku, a także niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu zróżnicowanych źródeł.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który zezwala na połączenie z wszystkiego typu urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą progresywną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie lub Twoich znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Równocześnie utwory skatalogowane w pamięci tego typu sprzętów, jak i muzyka z serwisów streamingowych, czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezdyskusyjnie lepiej, w sytuacji odsłuchu przy pomocy fabrycznych głośników.

przystępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu klasycznych płyt CD-Audio, a także ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas równocześnie tradycyjne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB30BT w dodatku gniazdo USB/SD do podłączenia wszelkich nośników z zapisanymi plikami MP3 lub odsłuchu muzyki z kart o objętości do 32GB objętości. Gniazdo AUX zezwala na podłączenie przeróżnych innych urządzeń, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych albo te, które lubią wariant muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, niewątpliwie docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

W celu przypasowania profilu brzmienia do typu odsłuchiwanego materiału przystępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC. Radioodtwarzacz zastosowany wzmacniacz o pokaźnej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej za pomocą załączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie załączonych w pakiecie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar. Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli cieszyć się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, że urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego ergonomicznego radioodtwarzacza.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz audio do telefonu


EAN: 5901750502385
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB30BT
System: Boombox
ilość kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa Zegar z alarmem wyświetlacz LCD
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg


Najtańsze przenośne boomboxy – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych przenośnych boomboxów. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox ☆

Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649d9698902e51d367f34ec8
 • ID kategorii: 458

☆ Głośnik Bezprzewodowy Przenośny Bluetooth Boombox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik Bezprzewodowy mobilny Bluetooth Boombox

☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) ☆

Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEDIA-TECH
 • Nazwa produktu: Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dcaca440a3d5f1e9be89699
 • ID kategorii: 11752

☆ Media-tech Głośnik mobilny boombox czarny darmowy transport (5906453180458) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BOOMBOX BT MT3145_V2 - Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z wbudowanym wooferem, 600W PMPO. FM, MP3. Wbudowany akumulator. PilotMedia-Tech przedstawia kompaktowy głośnik Bluetooth BOOMBOX BT MT3145 z zaimplementowanym subwooferem, a także dwoma głośnikami przeciętnietonowymi.

całkowita moc zestawu wynosi 15W RMS. Aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technikę Bluetooth (np. Telefon, smartfon, tablet) i luźne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.

BOOMBOX BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD i z innych nośników informacji (np. Pendrive). Dzięki wbudowanemu akumulatorowi BOOMBOX BT jest przenośnym systemem głośników doskonałym równocześnie do stosowania domowego albo biurowego, jak i do wykorzystywania w trakcie wszystkiego typu aktywności np.

wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 6 godzin! dodatkowe złącze AUX 3,5mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co powiększa możliwości wykorzystywania systemu.

Ważną cechą zestawu jest drewniana obudowa, która bez wątpienia wpływa na jakość brzmienia. Wydobywający się dźwięk z głośnika jest nad wyraz czysty. Z prawej i lewej strony MT3145 znajdują się dwa głośniki średniotonowe.

Na panelu przednim znajduje się ekran informacyjny LED, przyciski sterujące, a także membrana 3-calowego głośnika niskotonowego. Z boku pokrywy znajduje się port USB, wejście AUX i slot na karty pamięci microSD oraz gniazdo microUSB służące do ładowania.

U góry urządzenia znajduje się antena teleskopowa służąca do odbioru stacji radiowych, a także rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Pod głośnikiem znajdują się cztery przeciwpoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi zrównoważenie.

Do zestawu załączony jest bezprzewodowy pilot sterujący, kabel USB do ładowania głośnika i kabel AUX. Informacje technologiczne • Kompaktowy głośnik Bluetooth stereo z wbudowanym wooferem • Bluetooth 2.1+ EDR • Protokoły: A2DP, AVRCP • Radio FM z samoczynnym wyszukiwaniem stacji 87,6-108MHz • Odtwarzacz MP3 • Obsługa kart micro SD oraz nośników USB • Gniazdo AUX • Pilot zdalnego sterowania • Zasilanie port USB 5V • zastosowany akumulator litowo-jonowy, do 6 godzin pracy • Moc: RMS 15W, PMPO 600W • 3" głośnik basowy, 2 x 2" głośniki średniotonowe • Częstotliwość przenoszenia: 80 ~ 20000 Hz • ekran informacyjny LED • Antena teleskopowa • Drewniana pokrywa • wymiary: 120x195x165mm • Waga: 1236g...


☆ Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110) ☆

Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BLOW
 • Nazwa produktu: Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64a397c9902e51940dec0a89
 • ID kategorii: 11752

☆ Blow głośnik bluetooth boombox pilot + mikrofon (5900804129110) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Głośnik Bluetooth Blow to nadzwyczajne bezprzewodowe źródło dźwięku wysokiej jakości, które umili niejedno spotkanie przy grillu, na plaży czyw trakcie kameralnych imprez. Dzięki możliwości połączenia tego głośnika z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak telefon, smartfon czy tablet, ulubiona muzyka może być odtwarzana bez zbędnych kabli, co powoduje, że jest to wspaniały towarzysz wszelkich wyjazdów.

Zbalansowane brzmienie

Włącz głośnik Bluetooth Blow i daj się porwać hipnotyzującej dynamice dźwięków w Twoich ulubionych utworach. Pokrywa tego urządzenia kryje cztery 3" głośniki, które jednocześnie przejrzyste i pełne szczegółów średnie tony, jak i konkretne basy. Rozmieszczenie głośników po bokach oraz w centralnej części gwarantuje ogromną moc i wspaniałe brzmienie dźwięku przestrzennego!

True Wireless Stereo

Nadaj pokaźniejszej mocy swojej imprezie! Dzięki funkcji True Wireless Stereo (TWS) możesz związać ze sobą dwa głośniki Spiral w jeden zestaw stereo. Wprowadź wszystkich w imprezowy klimat!

Ożyw swoją muzykę

Głośnik bezprzewodowy Blow wyekwipowany jest w spektakularne podświetlenie RGB, które stwarza niesamowitą atmosferę i wzbogaca doznania muzyczne.

komfortowa obsługa

komfortową obsługę głośnika zagwarantuje panel sterowania umieszczonemu na obudowie, z przyciskami do zmiany źródła odtwarzania, regulacji głośności i przeskakiwania utworów. Co więcej, jeśli masz serię ulubionej muzyki na pendrive albo przenośnym odtwarzaczu, możesz wykorzystać port USB lub złącze AUX do odtwarzania. W dodatku głośnik został zaopatrzony w czytnik kart microUSB.

potężny akumulator z szybkim ładowaniem

Dzięki zastosowanemu potężnemu akumulatorowi o obszerności 4500 mAh, głośnik gwarantuje ponad 5 godzin bezustannej pracy. Możemy swobodnie oddalić się od gniazdka i radować się nadzwyczajną zabawą bez żadnych ograniczeń.

Jest to wyśmienite rozwiązanie w warunkach pozadomowych, gdzie brakuje dostępu do prądu. W razie potrzeby, funkcja szybkiego ładowania natychmiast ożywi nasz głośnik!

W komplecie:

 • Głośnik Bluetooth BOOMBOX
 • Mikrofon
 • Pilot
 • kabel USB-C
 • przewód Mikrofonowy
 • kabel JACK
 • Instrukcja obsługi

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB18BK 2x2W LCD USB MP3 przenośny odtwarzacz CD z funkcją odczytu MP3 i radiem FM z pamięcią 40 stacji. Zaopatrzony w 2 głośniki o mocy 2W. Ma złącze USB, a także AUX. Zasilanie sieciowe 230V albo przy użyciu 6 baterii 1.5V R14.

dane technologicznE: Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 Radio PLL FM z pamięcią 40 stacji Wejście USB do odtwarzania muzyki (MP3/WMA) Moc wyjściowa: 2 x 2 W RMS Zegar z funkcją alarmu Teleskopowa antena radiowa ekran LCD Wejście AUX Wyjście słuchawkowe minijack 3,5 mm Zasilanie bateryjne: 6 baterii 1.,5 V / R14 (pakiet nie zawiera baterii) Zasilanie sieciowe: AC 230 V ~ 50 Hz rozmiary: 298 (szer.) x 128 (wys.) x 230 (gł.) mm Waga: 1,27 kg Muzyka towarzyszy nam każdego dnia.

Słuchamy jej w domu, podczas przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, w trakcie nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem szczególnie przyjemnie. Jednym z maszyn, na których słuchanie muzyki jest wyjątkowo modne, jest radioodtwarzacz typu boombox.

Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch materiałów szkoleniowych. Prosta obsługa oraz spora funkcjonalność sprawiają, że cieszą się one nieustającym powodzeniem równocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

Inne Rankingi:  boombox lenco

wszelkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, niewątpliwie zainteresuje radioodtwarzacz BB18BK producenta Blaupunkt. Model ten pozwala na odtwarzanie plików audio z rozmaitych źródeł.

zaopatrzony jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki czemu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,w dodatku audiobooków. Zaimplementowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, bez wątpienia docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych poprzez przeróżne rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (samoczynnego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych) cykl strojenia radia jest nietrudny i nie zajmuje dużo czasu. BB18BK wyposażono w port USB, który umożliwia podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

ponadto, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX pozwalające na podłączenie do boomboxa wszelkich maszyn zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy proste połączenie i można się cieszyć lepszym brzmieniem.

Radioodtwarzacz ma także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom. Model BB18BK wyposażono w zegar z alarmem, co docenią choćby największe śpiochy.

Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, że cały dzień będzie udany! Boombox może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej, jak i za pomocą sześciu wymiennych baterii R14.

dzięki temu urządzenie nieprzeciętnie sprawdzi się nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, lecz też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy zabrać np. Na piknik. Komfortu obsługi dopełnia czytelny ekran LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu albo aktualna godzina.


☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED ☆

Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5ec96a82fff0f8f97bdf04
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny BLAUPUNKT BB31 LED - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB31LED CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia nieprzeciętne zarówno dla najmłodszych, jak i osób starszych. Obszerna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, że radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków w salach dydaktycznych,też jako przenośne źródło rozrywki zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB31LED to najnowszy i najbardziej nowoczesny model w ofercie marki Blaupunkt. Zagwarantuje wysokiej jakości dźwięk, dzięki mocnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu zróżnicowanych źródeł. Kolorowe oświetlenie LED sprawi, że każdy zwróci uwagę na to urządzenie.

Model zastosowany moduł Bluetooth, który umożliwia połączenie z wszystkiego typu urządzeniami przenośnymi, kompatybilnymi z tą innowacyjną technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie albo Twoich znajomych w trakcie spotkania towarzyskiego. Jednocześnie utwory skategoryzowane w pamięci tego typu sprzętów, jak i muzyka z serwisów streamingowych czy rozgłośni internetowych, zabrzmi zdecydowanie lepiej, w sytuacji odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

dostępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu tradycyjnych płyt CD-Audio i ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas jednocześnie klasyczne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB31LED w dodatku gniazdo USB/SD do podłączenia wszystkich nośników z zapisanymi plikami MP3 albo odsłuchu muzyki z kart o pojemności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX zezwala na podłączenie różnorodnych innych sprzętów, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych albo te, które lubią rodzaj muzyki proponowany poprzez wybraną rozgłośnię, niewątpliwie docenią wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

Radioodtwarzacz wbudowany wzmacniacz o znacznej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej przy pomocy załączonego przewodu, jak i przy pomocy opcjonalnych (nie załączonych w komplecie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego kabel sieciowy można schować w komorze baterii. O dobry odbiór stacji radiowych dba zaimplementowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest zarówno częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar.

Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego poręcznego radioodtwarzacza.

Oświetlenie LED nie tylko pozwoli uzyskać dopełniające efekty świetlne ale będzie także elementem tworzącym klimat do słuchania ulubionej muzyki.EAN: 5901750502620
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB31LED
System: Boombox
liczba kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa wyświetlacz LCD Kolorowe oświetlenie LED
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: AUX
Kolor: Czarny
wymiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt ☆

Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5addd31f82fff05cc34985cc
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz przenośny bb30bt marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Boombox BB30BT CD/MP3/FM/BLUETOOTH/USB
Boomboxy to urządzenia wspaniałe dla osób w każdym wieku. Niezastąpione są jednocześnie w salach dydaktycznych, jak i w pokoju dziecka. Pokaźna funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi powodują, że radioodtwarzacze te można wykorzystywać do odtwarzania audiobooków,w dodatku jako mobilne źródło rozrywki jednocześnie dla młodzieży, jak i dorosłych.

Radioodtwarzacz mobilny BB30BT to najmocniej nowoczesny model w ofercie firmy Blaupunkt. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk, dzięki solidnemu wzmacniaczowi i korekcji dźwięku i niezwykłą funkcjonalność w zakresie odtwarzania muzyki z wielu przeróżnych źródeł.

Model wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia połączenie z wszystkiego typu urządzeniami mobilnymi, kompatybilnymi z tą postępową technologią i odtwarzania utworów muzycznych wybranych przez Ciebie lub Twoich znajomych podczas spotkania towarzyskiego. Zarówno utwory zgromadzone w pamięci tego typu maszyn, jak i muzyka z serwisów streamingowych, czy rozgłośni internetowych, zabrzmi bezsprzecznie lepiej, w przypadku odsłuchu za pomocą fabrycznych głośników.

przystępny napęd CD daje użytkownikowi możliwość odsłuchu tradycyjnych płyt CD-Audio i ulubionych plików muzycznych MP3 zapisanych na płytach CD-R. Każdy z nas równocześnie konwencjonalne płyty z muzyką, do której lubi wracać lub audiobooki z ulubionymi lekturami.

BB30BT dodatkowo gniazdo USB/SD do podłączenia wszelkich nośników z zapisanymi plikami MP3 albo odsłuchu muzyki z kart o pojemności do 32GB pojemności. Gniazdo AUX zezwala na podłączenie przeróżnych innych urządzeń, które mają analogowe wyjście dźwięku. Osoby, które lubią być na bieżąco z wiadomościami emitowanymi w stacjach radiowych lub te, które lubią wariant muzyki proponowany przez wybraną rozgłośnię, z pewnością docenią zaimplementowane radio FM z możliwością zaprogramowania do 40 ulubionych stacji radiowych.

W celu przypasowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału przystępny jest korektor z fabrycznymi ustawieniami POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC. Radioodtwarzacz zastosowany wzmacniacz o wielkiej, jak na urządzenia tego typu, mocy wyjściowej 2 x 6 Watt RMS i może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej za pomocą dołączonego przewodu, jak i za pomocą opcjonalnych (nie dołączonych w zestawie) 6 baterii rodzaju R14. Na czas zasilania bateryjnego przewód sieciowy można schować w komorze baterii. O prawidłowy odbiór stacji radiowych dba wbudowana antena teleskopowa, zaś na wyświetlaczu LCD dostępna jest równocześnie częstotliwość radiowa, czas odtwarzania danego utworu na płycie CD lub zegar. Gniazdo słuchawkowe zadba, abyśmy mogli radować się dyskretnym odsłuchem, nie zakłócając ciszy i spokoju współlokatorów, a timer (wyłącznik czasowy) sprawi, iż urządzenie wyłączy się po wybranym zakresie czasowym. Programowalny alarm jest dopełnieniem funkcjonalności tego funkcjonalnego radioodtwarzacza.EAN: 5901750502385
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BB30BT
System: Boombox
liczba kanałów audio: 2.0
Moc głośników (sumaryczna): 12 W
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 40
Odtwarzacz CD: Tak
Odczytywane formaty płyt CD: CD-R
Odczytywane formaty płyt DVD: Brak
Odtwarzanie z USB: Tak
Odtwarzane formaty audio: MP3
Stacja dokująca: Nie
Funkcje specjalne: Wejście SD do odtwarzania muzyki Teleskopowa antena radiowa Zegar z alarmem ekran LCD
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
rozmiary: 390 x 138 x 228 mm
Waga: 1.96 kg