przenośny boombox

Ranking przenośnych boomboxów – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych boomboxów. Ranking zawierający polecane przenośne boomboxy jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulubiona muzyka każdego dnia Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, w trakcie przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, w trakcie nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem bardzo przyjemnie.

Jednym z urządzeń, na których słuchanie muzyki jest bardzo popularne, jest radioodtwarzacz rodzaju boombox. Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch materiałów szkoleniowych.

Łatwa obsługa, a także wielka funkcjonalność powodują, iż cieszą się one nieustającym powodzeniem zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, na pewno zainteresuje radioodtwarzacz BB18RD producenta Blaupunkt.

Odtwarzanie plików z różnych źródeł Model ten pozwala na odtwarzanie plików audio z różnorodnych źródeł. Wyposażony jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,dodatkowo audiobooków.

Inne Rankingi:  głośnik komputerowy 2 1 do 500 zł

wbudowany tuner FM zastosowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, z pewnością docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych poprzez rozmaite rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (automatycznego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych) proces strojenia radia jest nieskomplikowany i nie zajmuje mnóstwo czasu. Zastosowany port USB BB18RD wyposażono w port USB, który umożliwia podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

w dodatku, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX zezwalające na podłączenie do boomboxa wszelkich maszyn zewnętrznych, które mają analogowe wyjście dźwięku. Wystarczy proste połączenie i można się cieszyć lepszym brzmieniem.

Komfort słuchania muzyki na słuchawkach Radioodtwarzacz ma także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

zastosowany zegar z możliwością alarmu Model BB18RD zaopatrzono w zegar z alarmem, co docenią nawet największe śpiochy. Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, że cały dzień będzie udany!

Zasilanie Boombox może być zasilany zarówno z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14. Dzięki czemu urządzenie perfekcyjnie stanie na wysokości zadania nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, ale też jako przenośne źródło rozrywki, które możemy wziąć np.

na piknik. Czytelny wyświetlacz LCD Komfortu obsługi dopełnia czytelny ekran LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu lub aktualna godzina....

Inne Rankingi:  głośnik bluetooth auna


Najtańsze przenośne boomboxy – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych przenośnych boomboxów. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) ☆

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2daba2da47c05edd17459
 • ID kategorii: 458

☆ Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB18RD (5901750503573) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ulubiona muzyka każdego dnia Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, podczas przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, podczas nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem szczególnie przyjemnie.

Jednym z urządzeń, na których słuchanie muzyki jest stanowczo modne, jest radioodtwarzacz typu boombox. Można je spotkać w pokoju nastolatka, sali lekcyjnej, czy u fryzjera. Są obecne wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny albo odsłuch tworzyw szkoleniowych.

Łatwa obsługa oraz znaczna funkcjonalność sprawiają, iż cieszą się one nieustającym powodzeniem jednocześnie wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Wszelkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez ulubionej muzyki czy stacji radiowej, bez wątpienia zainteresuje radioodtwarzacz BB18RD marki Blaupunkt.

Odtwarzanie plików z najróżniejszych źródeł Model ten zezwala na odtwarzanie plików audio z różnych źródeł. Zaopatrzony jest w odtwarzacz płyt CD z odczytem plików MP3, dzięki temu użytkownik może słuchać nie tylko ulubionych utworów muzycznych,dodatkowo audiobooków.

Inne Rankingi:  Wzmacniacz gitarowy TC Electronic

zastosowany tuner FM zastosowany tuner FM, z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, z pewnością docenią osoby, które codziennie słuchają ulubionych audycji radiowych emitowanych przez zróżnicowane rozgłośnie.

Dzięki wykorzystaniu funkcji PLL (automatycznego wyszukiwania i zapisywania przystępnych stacji radiowych) proces strojenia radia jest przystępny i nie zajmuje niemało czasu. Zastosowany port USB BB18RD wyekwipowano w port USB, który pozwala na podpięcie do urządzenia kompatybilnych nośników z zapisanymi plikami MP3 i WMA.

dodatkowo, w bocznej części obudowy, umieszczone jest wejście AUX zezwalające na podłączenie do boomboxa wszystkich urządzeń zewnętrznych, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Starczy proste połączenie i można się cieszyć lepszym brzmieniem.

Komfort słuchania muzyki na słuchawkach Radioodtwarzacz ma także wejście słuchawkowe minijack 3,5 mm, dzięki któremu, po podłączeniu słuchawek, ulubionej muzyki czy audiobooków można słuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

zastosowany zegar z możliwością alarmu Model BB18RD wyposażono w zegar z alarmem, co docenią choćby największe śpiochy. Bo czyż nie przyjemnie obudzić się przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej? Taki poranek sprawi, iż cały dzień będzie udany!

Zasilanie Boombox może być zasilany jednocześnie z sieci elektrycznej, jak i przy pomocy sześciu wymiennych baterii R14. Dzięki czemu urządzenie nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania nie tylko jako odtwarzacz stacjonarny, ale też jako mobilne źródło rozrywki, które możemy zabrać np.

na piknik. Czytelny ekran LCD Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu albo aktualna godzina....