różowy głośnik bluetooth

Ranking różowych głośników bluetooth – grudzień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych różowych głośników bluetooth. Ranking zawierający polecane różowe głośniki bluetooth jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Głośnik JBL Flip 6 ☆

Głośnik JBL Flip 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Głośnik JBL Flip 6
 • Ilość ofert: 32
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61c211993754b77596ab8678
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik JBL Flip 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik JBL FLIP 6 JBLFLIP6GREN Zielony Głośniejszy, potężniejszy dźwięk Zabawa może trwać i trwać z 2-drożnym systemem głośnika JBL Flip 6, zaprojektowanym tak, by zapewnić głośny, transparentnie czysty i konkretny dźwięk.

Głośnik JBL FLIP 6 niskotonowy w profilu toru wyścigowego zagwarantuje unikatowe niskie częstotliwości i przeciętne tony, a osobny głośnik wysokotonowy gwarantuje wyraziste i przezroczyście czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości.

Flip 6 na dodatek zoptymalizowane dwa pasywne radiatory gwarantujące głębokie basy, starannie dostrojone z zastosowaniem nowoczesnego algorytmu firmy Harman. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie.

W parku. Ten wygodny do przenoszenia głośnik JBL Flip 6 o znacznej mocy jest wodoodporny i pyłoszczelny, dzięki czemu można zabrać go ze sobą w każdą pogodę. Głośnik JBL Flip 6 gwarantuje niepodatność na wodę i kurz na poziomie IP67.

12 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Głośnik JBL Flip 6 zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Dzięki akumulatorowi możesz imprezować do zachodu, a choćby wschodu słońca, gdziekolwiek muzyka Cię poniesie.

Głośnik ma funkcji PartyBoost,zintegrować kilka zgodnych głośników. Efektowny design ładny dźwięk i design. Ten komfortowy do pszenoszenia głośnik JBL FLIP 6 o dłużej mocy ma stylowe wzornictwo pasujące do każdego stylu.

Ustaw go pionowo lub poziomo i wybierz jeden z wielu żywych barw. Model Flip 6 jest dostępny w wielu modnych kolorach.


☆ Głośnik JBL GO 3 ☆

Głośnik JBL GO 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Głośnik JBL GO 3
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602c41e3b4fd33d1276fbe04
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik JBL GO 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Głośnik mobilny JBL Go3 to przenośne i bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką w zaskakująco dobrej jakości w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki pojemnemu akumulatorowi możesz słuchać muzyki nawet do 5 godzin bez przerwy. Wodoodporność i pyłoszczelność umożliwiają zabranie urządzenia na plażę. Nie musisz się martwić, iż sprzęt ulegnie zachlapaniu.

Bogata gama barw pozwala na wybór modelu głośnika według indywidualnych preferencji. Skompresowana forma i solidne materiały, z których wytworzono urządzenie, pozwalają na zabranie głośnika JBL Go3 w każdą podróż.

Bezprzewodowość Główną zaletą głośnika JBL Go3 jest jego bezprzewodowość. Dzięki łączności bluetooth możesz podłączyć dowolne urządzenia z głośnikiem. Mobilność Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób,z łatwością je przenosić.

Nie musisz się martwić o wielkie gabaryty sprzętu. Dzięki niewielkim rozmiarom głośnik możesz zabrać ze sobą na wycieczkę lub w podróż. Ciesz się ulubioną muzyką w jeszcze lepszej jakości dzięki głośnikowi JBL Go3.

niepodatność na zachlapanie Dzięki użyciu trwałych tworzyw głośnik przenośny JBL Go3 jest niepodatny na dostanie się wody, dzięki temu nie musisz się martwić, że urządzenie ulegnie zniszczeniu w trakcie zabawy na basenie.

Pyłoszczelność Urządzenie certyfikat niepodatności na kurz w klasie IP67. Dzięki czemu możesz bez obawy wziąć ze sobą JBL Go3 w dowolne miejsce, np. Na plażę, bez obawy, iż ulegnie uszkodzeniu. Dźwięk JBL Pro Głośnik JBL Go3 zapewnia stały dostęp do muzyki w jeszcze lepszej jakości.

Połącz urządzenie przez funkcję Bluetooth z Twoim telefonem, komputerem bądź dowolnym sprzętem i ciesz się muzyką na wysokim poziomie brzmienia. Słuchaj muzyki do 5 godzin bez przerwy Urządzenie zostało zaopatrzone w akumulator o pojemności 2,7 Wh, dzięki czemu wystarcza na 5 godzin ciągłego słuchania muzyki, po pełnym procesu ładowania.

Ładowanie W skład zestawu wchodzi przewód USB rodzaju C, który pozwoli Ci błyskawicznie naładować głośnik JBL Go3 i korzystać z niego w nieograniczony sposób. Wzornictwo Dzięki zastosowaniu bogatej kolorystyki i ascetycznego wzornictwa głośnik JBL Go3 będzie nieprzeciętnym dodatkiem w podróży.

dostępna spora oferta kolorystyczna inspirowana modą uliczną pozwoli Ci przypasować artykuł do Twoich indywidualnych preferencji....


☆ Jbl Głośnik clip 4 ☆

Jbl Głośnik clip 4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Głośnik clip 4
 • Ilość ofert: 26
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff43451d40333cca6db67f8
 • ID kategorii: 11752

☆ Jbl Głośnik clip 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy JBL CLIP 4 Bogaty dźwięk JBL Original Pro Sound technologia JBL Pro Sound zapewnia niesamowicie bogate brzmienie i potężne basy pomimo niewielkich wymiarów głośnika JBL Clip 4. Rozmiar tutaj nie ma żadnego znaczenia, liczą się mocne basy i korzystne brzmienie.

Śmiałe wzornictwo i poręczna budowa Ultraprzenośny głośnik JBL Clip 4 idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i spektakularne szczegóły idealnie harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem.

Od wyboru do koloru wpasowane w trendy! ulepszony zintegrowany zaczep Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, aby zapewnić uzupełniającą ochronę, JBL Clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce. Wystarczy przypiąć go do paska albo sprzączki i można zwiedzać świat.

Przyczep i odtwarzaj muzykę Stylowy, mobilny i wodoodporny. Wyrazisty, progresywny głośnik JBL Clip 4 gwarantuje zaskakująco bogaty dźwięk JBL Original Pro Sound w kompaktowej obudowie. Unikatowy owalny kształt pasuje do rąk.

Z kolorowych materiałów z ekspresyjnymi detalami inspirowanymi modą uliczną, które idealnie pasują do Twojego stylu. W pełni zintegrowany zaczep błyskawiczne przymocowanie do torby, paska lub sprzączki w celu zabrania go z sobą.

Jest wodoodporny i pyłoszczelny i gwarantuje do 10 godzin odtwarzania muzyki, a do tego jest wystarczająco wytrzymały, by można było wziąć go z sobą w każde miejsce.


☆ JBL Charge 5 - różowy, głośnik bezprzewodowy - JBLCHARGE5PINK- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6925281982149) ☆

JBL Charge 5 - różowy, głośnik bezprzewodowy - JBLCHARGE5PINK- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6925281982149) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Charge 5 - różowy, głośnik bezprzewodowy - JBLCHARGE5PINK- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6925281982149)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611b97380a3d5f78373fd27b
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Wzmacniacz Marshall 15W

☆ JBL Charge 5 - różowy, głośnik bezprzewodowy - JBLCHARGE5PINK- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6925281982149) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 - różowy Wyraziste brzmienie JBL Original Pro Ciesz się niesamowitym brzmieniem JBL Pro, gdziekolwiek jesteś. Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 jest wyekwipowany w zoptymalizowany przetwornik o sporym skoku, oddzielny głośnik wysokotonowy, a także dwa radiatory basowe JBL, które zapewniają imponujące, bogate i czyste brzmienie.

Wypełni dźwiękiem znaczne , a także nadzwyczajnie brzmi nawet na dworze. 20 godzin odtwarzania Dobra zabawa nie powinna błyskawicznie się kończyć. Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 ma akumulator wystarczający aż na 20 godzin, więc możesz bawić się poprzez cały dzień i całą noc.

Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie. W parku. Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 gwarantuje niepodatność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie. Nieograniczone odtwarzanie i ładowanie Zabierz imprezę z sobą bez względu na pogodę.

Głośnik bezprzewodowy JBL Charge 5 gwarantuje wyraziste brzmienie JBL Original Pro dzięki zoptymalizowanemu przetwornikowi o znacznym skoku, oddzielnemu głośnikowi wysokotonowemu i dwóm pulsującym radiatorom basowym JBL.

Do 20 godzin odtwarzania muzyki oraz funkcjonalny powerbank, który pozwala na ładowanie Twoich sprzętów przez całą noc. Deszcz? Rozlane napoje? Piasek na plaży? Głośnik Charge 5 gwarantuje ochronę przed wodą i pyłem na poziomie IP67, więc jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Funkcja PartyBoost pozwala scalić sporo głośników obsługujących technikę PartyBoost, żeby nagłośnić każdą imprezę. Dzięki nowym kolorom inspirowanym najnowszymi trendami mody ulicznej jego wygląd dorównuje brzmieniu.


☆ Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy ☆

Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XMUSIC
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601524d3902e51294005bb89
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Podłącz głośnik do ulubionego źródła dźwięku przez Bluetooth lub kabel przy pomocy wejścia AUX. Albo spraw, by sam głośnik stał się źródłem – dzięki gniazdu karty microSD o obszerności do 32 GB lub wbudowanemu radiu FM. A gdy masz ochotę na jeszcze silniejsze doznania, połącz dwa głośniki w parę stereo i ciesz się przestrzennym dźwiękiem....

☆ Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488) ☆

Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OPPO
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b11cf3d403334c05f4f173
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośnik oppo wireless zapewni ci wyśmienite doświadczenie dźwięku. Wyszukany design i zaimplementowany zegar zaskoczą cię swoim stylem i nadzwyczajnie wkomponują się w twój fason. Korzyści: ascetyczna forma wspaniale łączy konwencjonalne wzornictwo z progresywnym wyświetlaniem godziny.

zajmuje mało miejsca i jest niezwykle poręczny. Genialne basy i najwyższej jakości dźwięk. Z telefonem zjednoczysz się wydajnie poprzez bluetooth. Świetna muzyka gdziekolwiek jesteściesz się doskonałą jakością dźwięku płynącego z głośnika oppo.

relaksuj się w rytm ulubionych albumów albo urządzaj przyjęcia, które pokażą moc potężnych basów zamkniętą w tym niewielkim urządzeniu.do 8 godzin zabawygłośnik oppo może działać nieprzerwanie poprzez nawet 8h, dlatego z powodzeniem będzie towarzyszył ci w każdym miejscu, choćby gdy nie będziesz mieć dostępu do źródła zasilania.

głośnik łączy się ze smartfonem przez bluetooth 5.0 i może działać w zasięgu 10 metrów.minimalistyczny designnowoczesne i stylowe wzornictwo jest wyróżnikiem produktów oppo. Nie inaczej jest z głośnikiem oppo produkowanym z dbałością o najmniejsze szczegóły.

z całą pewnością będzie pasował do każdego wnętrza. Oprócz funkcji odtwarzania dźwięku, został wyekwipowany także w zegarek umieszczony na froncie.


☆ Jbl charge 5 rózowy ☆

Jbl charge 5 rózowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl charge 5 rózowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62c70d8b902e514d9f5d4d5a
 • ID kategorii: 8329

☆ Jbl charge 5 rózowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jbl charge 5 to kolejna generacja wodoodpornego głośnika pełniącego także funkcję powerbanku. Jbl charge 5 to bezprzewodowy głośnik, który można obsługiwać poprzez bluetooth bez kłopotów z przewodami. Korzyści: naładowanie urządzenie pozwala odtwarzać muzykę nawet poprzez 20 godzin, jak ponadto ładować inne urządzenia mobilne przez zastosowany port usb obsługa bluetooth pozwala korzystać z nieszablonowych możliwości odtwarzania bezprzewodowego nie jest mu straszna impreza na basenie albo nad wodą dzięki wodoodporności ip67 głośnik jest zaopatrzony w przetwornik w kształcie toru wyścigowego, oddzielny głośnik wysokotonowy i podwójne membrany pasywne gwarantujące imponującą transparentność dźwięku i głębokie basy, oferując słuchaczom jbl original pro sound do wyboru różnorodne odcienie


☆ Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309) ☆

Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6315177bb256f524253c3037
 • ID kategorii: 8681

☆ Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
jbl clip 4 to nieszablonowy ultraprzenośny, wyjątkowo wytrzymały i wodoodporny głośnik bluetooth o niewielkich rozmiarach, lecz o zaskakującym dźwięku. Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, żeby zapewnić dopełniającą ochronę, jbl clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce. Wystarczy przypiąć go do paska lub sprzączki i można zwiedzać świat. Korzyści: technologia jbl pro sound zapewnia niesamowicie bogate brzmienie i potężne basy ultraprzenośny głośnik jbl clip 4 znakomicie wpasowuje się w najnowsze trendy na basenie. W parlu. Clip 4 gwarantuje odporność na wodę i kurz na poziomie ip67, więc możesz zabrać go wszędzie przesyłaj muzyke bezprzewodowo z telefonu, tabletu albo innego urządzenia z funkcją łączności bluetooth nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Głośnik gwarantuje 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu

☆ Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354) ☆

Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6359edc1b256f5677c00e377
 • ID kategorii: 8681

☆ Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jbl clip 4 to unikatowy ultraprzenośny, wyjątkowo wytrzymały i wodoodporny głośnik bluetooth o niewielkich rozmiarach, ale o zaskakującym dźwięku. Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, żeby zapewnić dopełniającą ochronę, jbl clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce.

wystarczy przypiąć go do paska lub sprzączki i można zwiedzać świat. Korzyści: technologia jbl pro sound zagwarantuje niesamowicie bogate brzmienie i solidne basy ultraprzenośny głośnik jbl clip 4 idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy na basenie.

w parlu. Clip 4 zagwarantuje niepodatność na wodę i kurz na poziomie ip67, więc możesz zabrać go wszędzie przesyłaj muzyke bezprzewodowo z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności bluetooth nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora.

głośnik zapewnia 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu

Inne Rankingi:  Mikrofon do telefonu Rode

☆ Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy ☆

Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: CAMRY
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d446ad00a3d5ff45f919d16
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik CR1139 został wyekwipowany w technologię Bluetooth, żeby umożliwić użytkownikowi wygodne korzystanie z bezprzewodowego łączenia się z innym urządzeniem (np. Komputerem, smartphonem) i odtwarzania z niego muzyki. Ta podstawowa funkcja została rozszerzona przy pomocy wbudowanego portu USB oraz wejście AUX, do podłączenia urządzeń za pomocą kabla. Głośnik ponadto antenę radiową, która daje możliwość słuchania stacji radiowych emitowanych na pasmach ultrakrótkich (FM). Głośnik Bluetooth sprawdza się równocześnie przy słuchaniu muzyki w domu, jak i na wyjazdach, gdzie opcja bezprzewodowego łączenia się z telefonem komórkowym może być szczególnie interesująca....


Najtańsze różowe głośniki bluetooth – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych różowych głośników bluetooth. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Camry głośnik bluetooth cr1142 (5908256837157) ☆

Camry głośnik bluetooth cr1142 (5908256837157) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Camry
 • Nazwa produktu: Camry głośnik bluetooth cr1142 (5908256837157)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 586803d6b256f5f2eb477c53
 • ID kategorii: 11752

☆ Camry głośnik bluetooth cr1142 (5908256837157) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Camry CR 1142
nowoczesny, znikomy głośnik Bluetooth Camry 1142 pozwala na komfortowe odtwarzanie muzyki z urządzenia przenośnego takiego jak smartphone, notebook czy tablet. Dzięki technice Bluetooth połączenie odbywa się bezprzewodowo, równocześnie jeśli chcesz, możesz podłączyć głośnik za pomocą kabla z wtyczką jack 3,5mm. Wykorzystywana w modelu technologia EDR zezwala na szybszy przesył danych w stosunku do poprzednich wersji Bluetooth, co przekłada się na lepszą jakość dźwięku.


Pozostałe właściwości

- Bluetooth 2.0 + EDR
- Bezprzewodowy
- zastosowany akumulator litowy


☆ Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy ☆

Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: CAMRY
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d446ad00a3d5ff45f919d16
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny CAMRY CR 1139 Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Głośnik CR1139 został wyekwipowany w technologię Bluetooth, by umożliwić użytkownikowi wygodne korzystanie z bezprzewodowego łączenia się z innym urządzeniem (np. Komputerem, smartphonem) i odtwarzania z niego muzyki. Ta podstawowa funkcja została powiększona przy pomocy zastosowanego portu USB i wejście AUX, do podłączenia maszyn za pomocą kabla. Głośnik dodatkowo antenę radiową, która daje możliwość słuchania stacji radiowych emitowanych na pasmach ultrakrótkich (FM). Głośnik Bluetooth sprawdza się równocześnie przy słuchaniu muzyki w domu, jak i na wyjazdach, gdzie opcja bezprzewodowego łączenia się z telefonem komórkowym może być nad wyraz niebanalna....

☆ Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488) ☆

Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OPPO
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b11cf3d403334c05f4f173
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny OPPO OBMC03 Różowy (6944284654488) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

głośnik oppo wireless zapewni ci nadzwyczajne doświadczenie dźwięku. Wyszukany design i wbudowany zegar zaskoczą cię swym stylem i perfekcyjnie wkomponują się w twój fason. Korzyści: bezkompromisowa forma idealnie łączy klasyczne wzornictwo z innowacyjnym wyświetlaniem godziny.

zajmuje mało miejsca i jest wyjątkowo praktyczny. Świetne basy i najwyższej jakości dźwięk. Z telefonem skonsolidujesz się sprawnie przez bluetooth. Wyśmienita muzyka gdziekolwiek jesteściesz się wyśmienitą jakością dźwięku płynącego z głośnika oppo.

relaksuj się w rytm ulubionych albumów lub urządzaj przyjęcia, które pokażą moc potężnych basów zamkniętą w tym niewielkim urządzeniu.do 8 godzin zabawygłośnik oppo może działać nieprzerwanie poprzez nawet 8h, dlatego z powodzeniem będzie towarzyszył ci w każdym miejscu, nawet gdy nie będziesz mieć dostępu do źródła zasilania.

głośnik łączy się ze smartfonem przez bluetooth 5.0 i może działać w zasięgu 10 metrów.ascetyczny designnowoczesne i stylowe wzornictwo jest wyróżnikiem produktów oppo. Nie inaczej jest z głośnikiem oppo tworzonym z trosceą o najmniejsze szczegóły.

bez wątpienia będzie pasował do każdego wnętrza. Oprócz funkcji odtwarzania dźwięku, został zaopatrzony także w zegarek umieszczony na froncie.


☆ Głośnik JBL GO 3 ☆

Głośnik JBL GO 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Głośnik JBL GO 3
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 602c41e3b4fd33d1276fbe04
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik JBL GO 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysoka jakość dźwięku w kompaktowej obudowie Głośnik mobilny JBL Go3 to mobilne i bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką w zaskakująco korzystnej jakości w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki pojemnemu akumulatorowi możesz słuchać muzyki choćby do 5 godzin bez przerwy. Wodoodporność i pyłoszczelność umożliwiają zabranie urządzenia na plażę. Nie musisz się martwić, że sprzęt ulegnie zachlapaniu.

Bogata gama odcieni umożliwia wybór modelu głośnika według indywidualnych preferencji. Skompresowana forma i konkretne materiały, z których wytworzono urządzenie, pozwalają na zabranie głośnika JBL Go3 w każdą podróż.

Bezprzewodowość Główną zaletą głośnika JBL Go3 jest jego bezprzewodowość. Dzięki łączności bluetooth możesz podłączyć dowolne urządzenia z głośnikiem. Mobilność Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób,łatwo je przenosić.

Nie musisz się martwić o szerokie gabaryty sprzętu. Dzięki niewielkim rozmiarom głośnik możesz wziąć ze sobą na wycieczkę lub w podróż. Ciesz się ulubioną muzyką w jeszcze lepszej jakości dzięki głośnikowi JBL Go3.

niepodatność na zachlapanie Dzięki użyciu trwałych tworzyw głośnik mobilny JBL Go3 jest oporny na dostanie się wody, dzięki temu nie musisz się martwić, iż urządzenie ulegnie zniszczeniu w trakcie zabawy na basenie.

Pyłoszczelność Urządzenie dokument wytrzymałości na kurz w klasie IP67. Dzięki czemu możesz bez obawy zabrać ze sobą JBL Go3 w dowolne miejsce, np. Na plażę, bez obawy, iż ulegnie uszkodzeniu. Dźwięk JBL Pro Głośnik JBL Go3 zagwarantuje stały dostęp do muzyki w jeszcze lepszej jakości.

Połącz urządzenie poprzez funkcję Bluetooth z Twoim telefonem, komputerem bądź dowolnym sprzętem i ciesz się muzyką na wysokim poziomie brzmienia. Słuchaj muzyki do 5 godzin bez przerwy Urządzenie zostało wyekwipowane w akumulator o pojemności 2,7 Wh, dzięki czemu wystarcza na 5 godzin ciągłego słuchania muzyki, po pełnym cyklu ładowania.

Ładowanie W skład zestawu wchodzi przewód USB typu C, który pozwoli Ci ekspresowo naładować głośnik JBL Go3 i korzystać z niego w nieograniczony sposób. Wzornictwo Dzięki zaimplementowaniu bogatej kolorystyki i bezkompromisowego wzornictwa głośnik JBL Go3 będzie doskonałym dodatkiem w podróży.

przystępna znaczna oferta kolorystyczna inspirowana modą uliczną pozwoli Ci dopasować produkt do Twoich jednostkowych preferencji....


☆ Jbl Głośnik clip 4 ☆

Jbl Głośnik clip 4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Głośnik clip 4
 • Ilość ofert: 26
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ff43451d40333cca6db67f8
 • ID kategorii: 11752
Inne Rankingi:  Wzmacniacz karaoke

☆ Jbl Głośnik clip 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik bezprzewodowy JBL CLIP 4 Bogaty dźwięk JBL Original Pro Sound technika JBL Pro Sound zagwarantuje niesamowicie bogate brzmienie i mocne basy pomimo niewielkich wymiarów głośnika JBL Clip 4. Wymiar tutaj nie ma żadnego znaczenia, liczą się solidne basy oraz korzystne brzmienie.

Śmiałe wzornictwo i użyteczna budowa Ultraprzenośny głośnik JBL Clip 4 rewelacyjnie wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i spektakularne szczegóły rewelacyjnie harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem.

Od wyboru do koloru wpasowane w trendy! lepszy zintegrowany zaczep Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, by zapewnić dodatkową ochronę, JBL Clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce. Wystarczy przypiąć go do paska albo sprzączki i można zwiedzać świat.

Przyczep i odtwarzaj muzykę Stylowy, przenośny i wodoodporny. Wyrazisty, innowacyjny głośnik JBL Clip 4 gwarantuje zaskakująco bogaty dźwięk JBL Original Pro Sound w kompaktowej obudowie. Wyjątkowy owalny zarys nadaje się do rąk.

Z barwnych materiałów z ekspresyjnymi detalami inspirowanymi modą uliczną, które wspaniale pasują do Twojego stylu. W pełni zintegrowany zaczep bezzwłoczne przymocowanie do torby, paska albo sprzączki w celu zabrania go z sobą.

Jest wodoodporny oraz pyłoszczelny i zagwarantuje do 10 godzin odtwarzania muzyki, a do tego jest wystarczająco wytrzymały, aby można było zabrać go z sobą w każde miejsce.


☆ Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309) ☆

Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6315177bb256f524253c3037
 • ID kategorii: 8681

☆ Clip 4 Niebiesko-różowy Głośnik Bluetooth JBL (6925281979309) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
jbl clip 4 to unikatowy ultraprzenośny, wyjątkowo wytrzymały i wodoodporny głośnik bluetooth o niewielkich wymiarach, ale o zaskakującym dźwięku. Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, by zapewnić uzupełniającą ochronę, jbl clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce. Wystarczy przypiąć go do paska lub sprzączki i można zwiedzać świat. Korzyści: technologia jbl pro sound zagwarantuje niesamowicie bogate brzmienie i solidne basy ultraprzenośny głośnik jbl clip 4 świetnie wpasowuje się w najnowsze trendy na basenie. W parlu. Clip 4 gwarantuje wytrzymałość na wodę i kurz na poziomie ip67, więc możesz zabrać go wszędzie przesyłaj muzyke bezprzewodowo z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności bluetooth nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Głośnik gwarantuje 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu

☆ Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354) ☆

Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6359edc1b256f5677c00e377
 • ID kategorii: 8681

☆ Jbl Głośnik clip4 (różowy, bezprzewodowy) (6925281979354) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jbl clip 4 to unikatowy ultraprzenośny, wyjątkowo wytrzymały i wodoodporny głośnik bluetooth o niewielkich wymiarach, lecz o zaskakującym dźwięku. Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, aby zapewnić dopełniającą ochronę, jbl clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce.

wystarczy przypiąć go do paska albo sprzączki i można zwiedzać świat. Korzyści: technika jbl pro sound gwarantuje niesamowicie bogate brzmienie i potężne basy ultraprzenośny głośnik jbl clip 4 rewelacyjnie wpasowuje się w najnowsze trendy na basenie.

w parlu. Clip 4 zapewnia wytrzymałość na wodę i kurz na poziomie ip67, więc możesz wziąć go wszędzie przesyłaj muzyke bezprzewodowo z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności bluetooth nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora.

głośnik zapewnia 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu


☆ Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy ☆

Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: XMUSIC
 • Nazwa produktu: Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601524d3902e51294005bb89
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik mobilny XMUSIC BTS800P Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Podłącz głośnik do ulubionego źródła dźwięku poprzez Bluetooth albo przewód za pomocą wejścia AUX. Albo spraw, żeby sam głośnik stał się źródłem – dzięki gniazdu karty microSD o objętości do 32 GB albo wbudowanemu radiu FM. A gdy masz ochotę na jeszcze silniejsze doznania, połącz dwa głośniki w parę stereo i ciesz się przestrzennym dźwiękiem....

☆ Głośnik JBL Flip 6 ☆

Głośnik JBL Flip 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Głośnik JBL Flip 6
 • Ilość ofert: 32
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61c211993754b77596ab8678
 • ID kategorii: 11752

☆ Głośnik JBL Flip 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Głośnik JBL FLIP 6 JBLFLIP6GREN Zielony Głośniejszy, konkretniejszy dźwięk Zabawa może trwać i trwać z 2-drożnym systemem głośnika JBL Flip 6, zaprojektowanym tak, żeby zapewnić głośny, klarownie czysty i potężny dźwięk.

Głośnik JBL FLIP 6 niskotonowy w kształcie toru wyścigowego zapewnia unikatowe niskie częstotliwości i przeciętne tony, a osobny głośnik wysokotonowy gwarantuje wyraziste i transparentnie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości.

Flip 6 w dodatku zoptymalizowane dwa pasywne radiatory zapewniające głębokie basy, starannie dostrojone z zastosowaniem zaawansowanego algorytmu producenta Harman. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie.

W parku. Ten komfortowy do przenoszenia głośnik JBL Flip 6 o znacznej mocy jest wodoodporny i pyłoszczelny, dzięki temu można wziąć go ze sobą w każdą pogodę. Głośnik JBL Flip 6 gwarantuje wytrzymałość na wodę i kurz na poziomie IP67.

12 godzin odtwarzania Nie przejmuj się takimi drobiazgami jak ładowanie akumulatora. Głośnik JBL Flip 6 zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Dzięki akumulatorowi możesz imprezować do zachodu, a choćby wschodu słońca, gdziekolwiek muzyka Cię poniesie.

Głośnik ma funkcji PartyBoost,zintegrować kilka zgodnych głośników. Błyskotliwy design spektakularny dźwięk i design. Ten wygodny do pszenoszenia głośnik JBL FLIP 6 o dłużej mocy posiada stylowe wzornictwo pasujące do każdego stylu.

Ustaw go pionowo albo poziomo i wybierz jeden z wielu żywych barw. Model Flip 6 jest przystępny w wielu popularnych kolorach.


☆ Jbl charge 5 rózowy ☆

Jbl charge 5 rózowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl charge 5 rózowy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62c70d8b902e514d9f5d4d5a
 • ID kategorii: 8329

☆ Jbl charge 5 rózowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jbl charge 5 to kolejna generacja wodoodpornego głośnika pełniącego także funkcję powerbanku. Jbl charge 5 to bezprzewodowy głośnik, który można obsługiwać poprzez bluetooth bez kłopotów z przewodami. Korzyści: naładowanie urządzenie pozwala odtwarzać muzykę choćby poprzez 20 godzin, jak również ładować inne urządzenia mobilne przez wbudowany port usb obsługa bluetooth pozwala korzystać z unikatowych możliwości odtwarzania bezprzewodowego nie jest mu straszna impreza na basenie lub nad wodą dzięki wodoodporności ip67 głośnik jest zaopatrzony w przetwornik w profilu toru wyścigowego, oddzielny głośnik wysokotonowy i podwójne membrany pasywne zapewniające imponującą krystaliczność dźwięku i głębokie basy, proponując słuchaczom jbl original pro sound do wyboru różne odcienie