Ranking Słuchawek 7.1 – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek 7.1. Ranking zawierający polecane słuchawki 7.1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

sprawnOŚĆ KLASY fachoweJ
Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i skrupulatnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem gwarantuje długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zagwarantuje wygodę i cechuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i pokaźniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z wykorzystaniem nieszablonowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać nad wyraz czyste i dokładne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą skrupulatność w szerszym paśmie przenoszenia oraz lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

mistrzowski KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są dzisiaj dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przystosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

innowacyjna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na transparentnie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

komplet PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie używania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

seria PRO
komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu wyprodukowanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez fachowych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,tworzyć najkorzystniejszy sprzęt klasy fachowej.


Akcesoria w zestawie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe parametry
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka budowa i wyprofilowane nauszniki powodują,kolekcja VERTIGO to komfort i wydajność.

zastosowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały kabel stworzony jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta barwa dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technika 7.1 i elastyczny mikrofon zastosowana technika 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

na dodatek mikrofon jest na tyle elastyczny, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa budowa Niska waga, rozciągliwa i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort używania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz kabel w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot gwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot wbudowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ JBL T710BT ☆

JBL T710BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T710BT
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc45d82fff073ae33a215
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T710BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie dużo basów, niemało zabawy technologia dźwięku JBL Pure Bass zapewnia rewelacyjne brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka kompozycja wokółuszna proponuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku.

Słuchawki o solidnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego wymiaru i zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki wygodnemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych.

Akumulator pozwala korzystać z słuchawek choćby przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w komplecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe zezwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki temu nie przegapisz połączenia na telefonie w trakcie oglądania filmu na tablecie.

Wybierz kolor, który pasuje do Twojego stylu lub nastroju i zanurz się w świecie świetnego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy skrupulatnego nagłośnienia dla dużych obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak poprawnie, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth.

Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swych sprzętów Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne.

Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

Inne Rankingi:  Słuchawki z pałąkiem

50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo nawet przez 50 godzin. Szybkie naładowanie akumulatora przez 5 minut zapewnia 3 dopełniające godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki czemu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.


☆ Logitech G635 ☆

Logitech G635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G635
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269992da47c6f82b45d00
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki G635 981-000750 najlepsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najmocniej zaawansowanej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw zapewnia ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G rozszerzone do 50 mm i technologia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wyprodukowane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje wyśmienitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w solidnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są istotnie czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która cechuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

staranne i skrupulatne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dostosowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przypasowywać preferencje dźwięku dzięki niepowtarzalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania poprzez obrócenie, który gwarantuje szczególnie czyste i skrupulatne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w zestawie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformyJeden komplet słuchawkowy do wszelkich maszyn.

zestaw słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z nawet dwóch sprzętów jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.stworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem nawet podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został zaopatrzony w znaczne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, nawet gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje miłą dla ucha skuteczność z przezroczyście czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, ulepszoną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany pakiet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i typowym designem HyperX, a także certyfikatem TeamSpeak.

 • rozszerzony komfort, dzięki czemu możesz grać poprzez sporo godzin
 • znakomity dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
 • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami mobilnymi
 • Odłączany mikrofon

☆ Sony WH-CH710N ☆

Sony WH-CH710N Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH710N
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea2d76e82fff0d050cb87f9
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-CH710N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (samoczynnej redukcji hałasu z użyciem nienaturalnej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i samoczynnie dobiera tryb najskuteczniej redukujący hałasy z zewnątrz.

Dwa czujniki hałasu kontroluj, co chcesz usłyszeć
Dzięki dwóm mikrofonom jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar lub rozmowy w biurze. Oznacza to, że możesz bez reszty oddać się słuchaniu.

NFC: słuchanie muzyki po jednym dotknięciu
Dzięki technice NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.szybko i łatwo nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.

Wysoka jakość transmisji poprzez łącze Bluetooth
Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.

wyprodukowane dla znawców stylu
Słuchawki WH-CH710N posiadają wysmakowane, zaokrąglone pokrywy. Wyglądają poprawnie, jak brzmią.

doskonałe przypasowanie
Metalowy zamek błyskawiczny pozwala wyregulować wymiar słuchawek. Oznacza to większą wygodę przy długookresowym słuchaniu.

Wygoda przez cały dzień
Miękkie, owalne nauszniki są tak wygodne, że nie będziesz potrzebować żadnych przerw w słuchaniu muzyki albo oglądaniu filmów i telewizji.

komfortowa w podróży, składana konstrukcja
Słuchawki WH-CH710N posiadają składane na płasko nauszniki, dzięki temu będą bezpieczne w walizce podróżnej i plecaku, z którym jeździsz do pracy.

prędkie ładowanie
kompletnie naładowany akumulator litowy wystarcza nawet na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji prędkiego ładowania w 10 minut zyskasz kolejnych 60 minut odtwarzania.

dostosuj dźwięk
Tryb dźwięków otoczenia daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, lecz i dźwięki ważne w powszednim życiu: odgłosy z ulicy lub komunikaty ogłaszane w środkach transportu.

Przetworniki akustyczne 30 mm słychać każdy takt
nowe, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają zintegrować czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Genialnie reprodukująspory zakres częstotliwości.

Korzystaj z pomocy asystenta z wolnymi rękami
Naciśnij jeden przycisk, żeby włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo kontaktować się z innymi.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
Funkcja rozmów poprzez telefon z wolnymi rękami sprzyja podtrzymywaniu kontaktów. Nie sięgaj po telefon, po prostu mów dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.


☆ Patriot Viper V380 ☆

Patriot Viper V380 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Patriot
 • Nazwa produktu: Patriot Viper V380
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f19931b2da47c20aef29035
 • ID kategorii: 7967

☆ Patriot Viper V380 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wirtualny zestaw słuchawkowy do gier V380 7.1 firmy Patriot Viper Gaming z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym został zaprojektowany z myślą o ulepszonym komforcie i funkcjonalności dzięki 53-milimetrowemu napędowi neodymowemu, zawiasowym obfitym poduszkom nausznym, skórzanej opasce na głowę i pełnemu spektrum kolorów RGB....


☆ Logitech G935 ☆

Logitech G935 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G935
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269922da47c6f82b45cfa
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G935 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHz
pakiet słuchawkowy G935 zagwarantuje najlepsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz użyć bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, żeby grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia lub przez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%. Możesz grać, równocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm zagwarantuje możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym lub komputerze, bez zastosowania akumulatora.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Huawei P10

GRAJ JAK PROFESJONALISTA
udoskonalone membrany Pro-G 50 mm zostały wytworzone z hybrydowej siateczki, która zagwarantuje nadzwyczajną głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Teraz, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w mocnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze większej głębi i gwarantują kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są wyjątkowo czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1
Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB. Która znamionuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z całą pewnością przesądzić o wygranej lub przegranej.

Pełne możliwości dostosowania
Używając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G oraz przypasowywać preferencje dźwięku dzięki specyficznym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN komplet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMY
Jeden pakiet słuchawkowy do wszystkich maszyn. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One. Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia mobilne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC

TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNY
Mic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem zapewniający przejrzyście czystą komunikację. Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Na dodatek ma on wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

wytwarzany z myślą o komforcie i wytrzymałości
Możesz radować się niezwykłym komfortem nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi nienaturalną skórą wysokiej jakości. Zestaw słuchawkowy do gier G935 został wyekwipowany w znaczne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką oraz zapewniają pasywną redukcję szumów. Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.


☆ Słuchawki MAD DOG GH900 7.1 ☆

Słuchawki MAD DOG GH900 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Mad Dog
 • Nazwa produktu: Słuchawki MAD DOG GH900 7.1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b15da8e441a02dfd7a0b3
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MAD DOG GH900 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki MAD DOG z funkcją dźwięku przestrzennego 7.1. Lekka, wytrzymała konstrukcja z odłączanym pałąkiem oraz miękkimi poduszkami zagwarantuje rewelacyjne dopasowanie,, a także wysoki komfort użytkowania....

☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7bcb182fff01d6485f2c0
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

olśniewaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najbardziej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dopasowanym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie w trakcie długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i sprzętów przenośnych, lub użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE zezwala na staranną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia mobilne...


Najtańsze Słuchawki 7.1 – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych polecanych słuchawek 7.1. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Havit H2019U ☆

Havit H2019U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2019U
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7c64c8e441ab45806d7f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2019U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:tak;Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,2 m;Dynamika (SPL):110 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:H2019U;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:30 Hz - 16 kHz;Pasmo przenoszenia:60 Hz - 12 KHz;Platforma:PC;Podświetlenie:tak;pasuje do:PC;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm + USB;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ Marvo HG9022 Virtual 7.1 ☆

Marvo HG9022 Virtual 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marvo
 • Nazwa produktu: Marvo HG9022 Virtual 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6066ee992da47c9501e07b2b
 • ID kategorii: 7967

☆ Marvo HG9022 Virtual 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dla gracza HG9022. Uchwyć precyzyjnie każdy krok lub strzał wrogów w trakcie gry. Dźwięk przestrzenny 7.1 realnie zwiększa przewagę nad Twoimi przeciwnikami. Sterowanie na kablu pozwala w łatwy sposób regulować głośność podczas gry lub wyciszać mikrofon za pomocą przycisku.

Dokonuj szybkich zmian, nie marnując koncentracji w grze. Miękkie nauszniki już po kilku chwilach dostosowują się do kształtu ucha. Skrupulatnie przylegają do głowy, lecz nie wywołują nadmiernego ucisku nawet dla użytkowników korzystających z okularów korekcyjnych lub gamingowych.

Dzięki wzorcowemu oddaniu niskich częstotliwości Twój głos nabierze w pełni prawdziwego wyglądu. Klarownie czysty dźwięk umożliwia prowadzenie długich rozmów, e-nauczania lub koordynować strategię z kolegami z drużyny....


☆ BlitzWolf AA-GB1 ☆

BlitzWolf AA-GB1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BlitzWolf
 • Nazwa produktu: BlitzWolf AA-GB1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6168369982fff0742ea01050
 • ID kategorii: 7967

☆ BlitzWolf AA-GB1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,1 m;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:18 miesięcy;Kod Producenta:AA-GB1;Kolor:czarny;Kolor:czarno-zielony;kompozycja:zamknięte;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:tak;nadaje się do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:USB;rodzaj podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ iBox HPI X10 ☆

iBox HPI X10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: iBox
 • Nazwa produktu: iBox HPI X10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6183fd8f82fff0d843a097b1
 • ID kategorii: 7967

☆ iBox HPI X10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI AURORA X10 RGB 7.1 nieprzeciętne słuchawki dla graczy znamionujące się bogatym dźwiękiem w systemie 7.1 z podświetleniem RGB. Pilot umożliwia wyłączenie mikrofonu gdy nie jest konieczny zwiększając prywatność gracza.

Do tego odnajdziemy tam przycisk wyciszenia dźwięku i pokretło regulacji głośności. Kontroler również wyłącznie podświetlenia słuchawek. Kompozycja Słuchawki Aurora X10 poprawnie izolują od otoczenia, umożliwiając skupienie się na rozgrywce.

mają znaczne wygodne nakładki na uszy a przetwornik dźwięku ma średnicę 50 mm. PODŚWIETLENIE Słuchawki posiadają wielobarwne podświetlenie RGB. Słuchawki do komputera podłącza się przy pomocy kabla USB.

Inne Rankingi:  Słuchawki Titanum

☆ Havit H2029U ☆

Havit H2029U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2029U
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d08c682fff0186a7e0f94
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2029U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,2 m;Dynamika (SPL):119 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):H2029U;Pasmo przenoszenia:50 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;nadaje się do:PC/laptop;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:USB;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki powodują,kolekcja VERTIGO to komfort i efektywność.

zastosowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są przy pomocy prostego i intuicyjnego pilota na kablu.

Cały przewód wytworzony jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB pozwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne korzystną jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zastosowana technologia 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

ponadto mikrofon jest na tyle sprężysty, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon wariant: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa kompozycja Niska waga, elastyczna i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort wykorzystywania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot, a także przewód w oplocie kabel w oplocie o długości 2.4m i pilot gwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zastosowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Tracer Hydra ☆

Tracer Hydra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Hydra
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d82cb78e441afa0f6f30b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer Hydra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE HYDRA 7.1 [Najważniejsze cechy] Najważniejsze parametry - kultowe gamingowe słuchawki Tracer Hydra 7.1 popularne i uwielbiane wśród graczy - maksymalny komfort i niesamowicie krystaliczna jakość dźwięku z potężnym basem - obszerne nausznik, wygodne i korzystnie tłumiące dźwięki z zewnątrz - dźwięk przestrzenny 7.1 w grach rodzaju FPS, TPP czy RPG to niezapomniane wrażenia - komfortowy pilot sterujący na przewodzie pomocny by regulować podstawowe cechy dźwięku SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Tracer Hydra to słuchawki wytwarzane dla wymagających graczy, oczekujących doskonałego, przestrzennego dźwięku w grach rodzaju FPS, TPP czy też RPG.

Słuchawki wyekwipowano w technikę 7.1, dzięki której możesz radować się realistycznym odzwierciedleniem poszczególnych efektów audio, a także ich starannym osadzeniem w wirtualnym otoczeniu. Asygnowane oprogramowanie pozwala uzyskać najkorzystniejsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków zarówno twoich jak i rywala.

zastosowany mikrofon wyraźnie ułatwia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu wygodny pilot pomoże Ci w prosty sposób regulować podstawowe parametry dźwięku. [SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI] [KOMFORT I wytrzymałość] KOMFORT I trwałość Tracer Hydra to też nad wyraz niebanalny design, który z pewnością przypadnie do gustu choćby tym najistotniej wymagającym graczom.

towar wyekwipowano w mocno opleciony przewód, gwarantując jego bezproblemowe działanie poprzez długie lata. Technika DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? System dźwiękowy w technice Virtual Surround gwarantuje niezapomniane doznania i zwiększa realizm gry.

asygnowane oprogramowanie umożliwi Ci dopasowanie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji – jednocześnie natężenia basów, jak w dodatku kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie.

[technika DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO] [PODŚWIETLENIE LED] PODŚWIETLENIE LED Podświetlenia LED to jednocześnie poręczne wyróżnienie wybranych części (np. Przyciski, sterowanie), jak też sposób na nadanie atrakcyjnej stylistyki.

zalety takiego rozwiązania najłatwiej poznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to efektowne podświetlenie, nadając interesujący wygląd towaru, ułatwia równocześnie jego stosowanie. Kolekcja TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących progresywnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – wynajdziesz tu sprzęt, który bezdyskusyjnie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE zapewniają długą żywotność choćby przy wyjątkowo intensywnym wykorzystywaniu.

zaopatrzone w dopełniające funkcje sprawią,przystosujesz je genialnie do swych potrzeb. [linia TRACER GAMEZONE] dedykowanE OPROGRAMOWANIE Oprogramowanie załączone do artykułu, rozszerza jego podstawową funkcjonalność, zezwalając zmieniać innowacyjne funkcje, ustawienia i sposób działania artykułu Tracer.

Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% wykorzystać swoje urządzenie. Kabel W OPLOCIE Urządzenie podłączane do komputera za pomocą wytrzymałego kabla we wzmocnionym oplocie, który gwarantuje trwałość i bezawaryjność używania na długie lata.

MIKROFON Słuchawki Tracer zostały wyposażone w czuły mikrofon z redukcją szumów, który zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową. Specyfikacja technologiczna Czułość: 116 dB Długość przewodu (m): 2 Impedancja (Ohm): 32 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Średnica przetwornika (mm): 50mm Złącze: USB Podświetlenie: Tak Kontroler słuchawki: Wzbogacony rodzaj słuchawki: Nauszne Transmisja danych: USB linia: GameZone typ urządzenia audio: 43837.083333333336 kabel w oplocie: Tak Oprogramowanie: Do pobrania ze strony


☆ Natec Radon 300 ☆

Natec Radon 300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Radon 300
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6627cc2da47cd8dec2b405
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Radon 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najwyższa jakość . Go, gamingowego charakteru słuchawkom Radon 300. Wyrazisty design uwydatni Cię z tłumu graczy i sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie koło tych słuchawek.

postępowy design innowacyjny design nie za każdym razem idzie w parze z wygodą? Nie dla Radon 300! obfite przetworniki zostały pokryte ekoskórą. Miękki, wyściełany pałąk pozwoli Ci cieszyć się użytkowaniem słuchawek poprzez sporo godzin!

Dzięki długiemu na 2 metry tekstylnemu przewodowi możesz zapomnieć o problemach z plączącym się kablem i powiększyć tym samym jego żywotność.


☆ A4Tech G-575 ☆

A4Tech G-575 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-575
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6046222b8e441ad3f52d1209
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-575 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2 m;Dynamika (SPL):100 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kod Producenta:A4TSLU46785;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):G575;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:tak;pasuje do:PC/laptop;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:USB;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ Dareu EH722X ☆

Dareu EH722X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Dareu
 • Nazwa produktu: Dareu EH722X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b610172da47c706e659a32
 • ID kategorii: 7967

☆ Dareu EH722X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowe słuchawki dla graczy EH722x z podświetleniem RGB idealną jakość dźwięku dzięki głośnikom 50 mm. Pokaźne i wygodne nauszniki świetnie przylegają do uszu. Użyteczna kompozycja produktu i waga nausznika wynosząca zaledwie 280 g niespotykany komfort. EH722X posiada mikrofon wężowy, który można regulować pod dowolnym kątem. Nie tylko pozwala użytkownikom prosto rozmawiać w trakcie noszenia,choćby w zaciekłej grze mogą rozmawiać z kolegami z drużyny w czasie rzeczywistym. Wygląd słuchawek EH722X nawiązuje do składników o szlifowanej diamentem powierzchni....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.