Ranking Słuchawek 7.1 – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek 7.1. Ranking zawierający polecane słuchawki 7.1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK ☆

JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc45d82fff073ae33a215
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie dużo basów, niemało zabawy technologia dźwięku JBL Pure Bass zapewnia rewelacyjne brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka kompozycja wokółuszna proponuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku.

Słuchawki o solidnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego wymiaru i zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki wygodnemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych.

Akumulator pozwala korzystać z słuchawek choćby przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w komplecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe zezwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki temu nie przegapisz połączenia na telefonie w trakcie oglądania filmu na tablecie.

Wybierz kolor, który pasuje do Twojego stylu lub nastroju i zanurz się w świecie świetnego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy skrupulatnego nagłośnienia dla dużych obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak poprawnie, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth.

Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swych sprzętów Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne.

Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo nawet przez 50 godzin. Szybkie naładowanie akumulatora przez 5 minut zapewnia 3 dopełniające godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki czemu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.


☆ Logitech g pro ☆

Logitech g pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g pro
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech g pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

sprawnOŚĆ KLASY fachoweJ
Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i skrupulatnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem gwarantuje długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zagwarantuje wygodę i cechuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i pokaźniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z wykorzystaniem nieszablonowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać nad wyraz czyste i dokładne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą skrupulatność w szerszym paśmie przenoszenia oraz lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

mistrzowski KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są dzisiaj dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przystosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

innowacyjna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na transparentnie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

komplet PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie używania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

seria PRO
komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu wyprodukowanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez fachowych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,tworzyć najkorzystniejszy sprzęt klasy fachowej.


Akcesoria w zestawie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe parametry
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Logitech g635 lightsync - czarny ☆

Logitech g635 lightsync - czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g635 lightsync - czarny
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269992da47c6f82b45d00
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech g635 lightsync - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki G635 981-000750 najlepsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najmocniej zaawansowanej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw zapewnia ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G rozszerzone do 50 mm i technologia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wyprodukowane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje wyśmienitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w solidnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są istotnie czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która cechuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

staranne i skrupulatne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dostosowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przypasowywać preferencje dźwięku dzięki niepowtarzalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania poprzez obrócenie, który gwarantuje szczególnie czyste i skrupulatne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w zestawie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformyJeden komplet słuchawkowy do wszelkich maszyn.

zestaw słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z nawet dwóch sprzętów jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.stworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem nawet podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został zaopatrzony w znaczne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Corsair HS60 CARBON Stereo Gaming Zestaw słuchawkowy SURROUND 7.1 ☆

Corsair HS60 CARBON Stereo Gaming Zestaw słuchawkowy SURROUND 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS60 CARBON Stereo Gaming Zestaw słuchawkowy SURROUND 7.1
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b15318a8e441a7d310f26c5
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS60 CARBON Stereo Gaming Zestaw słuchawkowy SURROUND 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy Corsair HS60 Haptic Carbon

Corsair HS60 Haptic Carbon to komplet słuchawkowy dla graczy, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i na ogół głębokie basy wspomagane poprzez bezprecedensową technologię Taction. Dzięki tej technice możesz wręcz poczuć dźwięk. Ręcznie strojone przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm zapewnią zachwycającą jakość dźwięku.

Odłączany od słuchawek, jednokierunkowy mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci niezakłóconą komunikację z członkami Twojej drużyny i innymi graczami. Głośność słuchawek i wyciszenie mikrofonu dopasujesz dzięki przyciskom umieszczonym na obudowie.

Komfort użytkowania zapewnią Ci komfortowe nauszniki wypełnione pianką zapamiętującą zarys. Lekka konstrukcja słuchawek została stworzona z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów.

technologia Taction

Doświadcz dźwięku w grze jak nigdy wcześniej dzięki basom haptycznym zapewnianym przez rewolucyjną technikę Taction obecną w pakiecie słuchawkowym Corsair HS60 Haptic Carbon. Dzięki czemu rozwiązaniu nie tylko usłyszysz, ale wręcz poczujesz każdą eksplozję i uderzenie. Jest to możliwe dzięki lekkiemu dotykowi generowanemu poprzez słuchawki w trakcie każdego dźwięku basowego.

Jak to działa? technika Taction powoduje, że Corsair HD60 Haptic wychwytuje dźwięki o najniższych częstotliwościach z obszerniejszą dokładnością aniżeli ma to miejsce w sytuacji innych produktów tego typu. Każdy solidny dźwięk basowy usłyszysz w taki sposób, jak ma to miejsce w sytuacji dźwięków generowanych przez prawdziwy subwoofer.

50-milimetrowe przetworniki neodymowe

W pakiecie słuchawkowym Corsair HS60 Haptic Carbon zastosowano wysokiej jakości, ręcznie strojone przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm. Przetworniki te zapewniają dźwięk o niesamowitym brzmieniu, którego doznania przeniosą Cię w sam środek wirtualnej bitwy.

Mikron z funkcją redukcji szumów otoczenia

W zestawie słuchawkowym ważny jest nie tylko nieprzeciętny dźwięk, który słyszysz,ponadto możliwość niezakłóconej komunikacji z innymi graczami.

Corsair HS60 Haptic Carbon ma w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy wyekwipowany w funkcję redukcji szumów otoczenia, w efekcie czego inni usłyszą Twój głos w sposób naturalny i niezakłócony, co potwierdza otrzymany atest Discord.

wygodna i użyteczna budowa

Aluminiowa budowa słuchawek Corsair HS60 Haptic Carbon została produkowana z lekkich,równocześnie wytrzymałych tworzyw. Przekłada się to na wysoki komfort używania i solidność. Nauszniki wypełnione zostały pianką zapamiętującą zarys, dzięki czemu użytkowanie zestawu będzie wygodne choćby poprzez dużo godzin.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth dla kierowcy

Dla wygody użytkownika, na obudowach nauszników umieszczono przyciski i pokrętła, za pomocą których możesz regulować w prędki i przystępny sposób głośność i poziom intensywności technologii haptycznej.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana kompozycja
Nie
System audio
Stereo 2.0
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
111 dB
Regulacja głośności
Tak
wbudowany mikrofon
Posiada, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Jednokierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Impedancja mikrofonu
2k Om
Czułość mikrofonu
-40 dB
Złącze
USB - 1 szt.
Długość kabla
1,8 m
Odłączany przewód
Nie
Materiał nauszników
Pianka
dodatkowe dane
dostosowywany pałąk
Pianka memory w nausznicach
Przyciski sterujące na słuchawce
Miękko wyściełany pałąk
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
Sterowanie muzyką
przeznaczone oprogramowanie
certyfikat Discord
kolor
Czarny
załączone akcesoria
Instrukcja obsługi
Waga
420 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
CA-9011228-EU

☆ Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753) ☆

Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onikuma
 • Nazwa produktu: Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6138bf4c2da47c8d72391f85
 • ID kategorii: 7967

☆ Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Onikuma to renomowany marka akcesoriów gamingowych o światowej reputacji. Nazwa tej firmy została zaczerpnięta z japońskiego bóstwa będącego niedźwiedziem o nadprzyrodzonych mocach i podwyższonej świadomości.

Takie są również produkty tej firmy, to portale do innego świata, które zanurzą gracza w świecie jego magicznych gier. Producent łączy elegancję z innowacyjnością, funkcjonalnością i trwałością. Niezależnie czy grasz dla przyjemności czy zawodowo, w szerokiej ofercie Onikumy zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Specyfikacja * Przestrzenny dźwięk 7.1 * pełny Virtual Surround 360° dzięki specjalnej muszlowej konstrukcji, zapewniającej 100% bezstratny, czysty dźwięk * Stylowe podświetlenie muszli słuchawek RGB * Regulacja głośności zastosowana w słuchawkę * Czułość głośników 105dB 3dB * Pasmo przenoszenia dźwięku 20 Hz - 20 kHz * Impedancja (oporność) głośników 32 15% * zastosowany mikrofon z progresywną redukcją szumów * Czułość mikrofonu 42dB 3dB * rozmiary mikrofonu 6 x 2.7mm * rodzaj słuchawek - nauszne * Wielkość membran: 50 mm * Materiał pokrycia muszli: ekoskóra * Interfejs USB 2.0/3.0 * Długość kabla 2,2 m * Waga słuchawek 519g * wyjątkowo wygodna, rozciągliwa opaska na głowę * kolor czarny * Kompatybilność: komputer PC i konsole PS4, XBOX, Switch, a także z urządzeniami Apple Kod towaru (ASONIK10RGBBK) pakiet mieści: Słuchawki ONIKUMA K10 7.1 Oryginalne asygnowane opakowanie producenta Instrukcję produkowane po to by słyszeć, są bramą do innego świata dźwięku.

Jak twórcy zestawu K10, tak i Ty poczuj falujące wzgórza i rwące rzeki, szum morza i odgłosy śpiewających ptaków. Przenieś się w świat przezroczyście czystych tonów, pełnych dynamicznej równowagi i cudownej harmonii.

Usłyszysz wszystko to co dotąd było niesłyszalne, od najgłębszego basu po najwyższe soprany. Zanurz się w dodatku w samym centrum wirtualnej rozgrywki na polu bitewnym a słysząc nieprzeciętnie skąd nadciąga przeciwnik, sprawnie się go pozbądź.

nowoczesne przestrzenne brzmienie 7.1 Onikuma K10 profesionalne słuchawki gamingowe wspierające w pełni trójwymiarowy dźwięk przestrzenny 7.1. To rewelacyjne narzędzie do zabawy na wirtualnym polu walki, nadzwyczajnie oddające wszystko to co dzieje się wokół.

Z K10 na uszach nie zaskoczy Cię żaden najmniejszy choćby szmer. Dzięki specjalnej konstrukcji muszli możesz być pewny, że usłyszysz 100% bezstratny i niezafałszowany czysty dźwięk, który pozwoli na genialne zlokalizowanie źródła hałasu.

Przejmij kontrolę nad rozgrywką, wytrop przeciwnika i poprowadź swój team do zwycięstwa. Podświetlenie RGB Na zewnątrz każdej muszli zestawu słuchawkowego K10 wynajdziesz logotypy marki ONIKUMA. Producent, żeby podkreślić niesamowite wrażenie wizualne jakie robią słuchawki, zdecydował się na podświetlenie swych logotypów pełną paletą w systemie RGB Luminous Chroma Effect.

Subtelnie zmieniające się barwy, płynnie przechodzące z koloru na odcień pozostawiają naprawdę piorunujący efekt. Tego się nie da opisać słowami, po prostu musisz to zobaczyć. Wyróżnij się z tłumu, wyróżnij się w jakości RGB.

Ergonomia i wygoda K10 są nad wyraz wygodne. Ergonomicznie zaprojektowane, z super miękkimi nakładkami na uszy, są jednymi z najwygodniejszych słuchawek, jakie kiedykolwiek zostały wytwarzane, zapewniając Ci absolutny komfort po długich sesjach gier.

Wyjątkowo miękka, dostosowywana opaska na głowę pozwoli skonsolidować słuchawki poprzez każdego użytkownika. Regulacja głośności słuchawek/mikrofonu znajduje się na kablu słuchawkowym, co jest stanowczo komfortowe w stosowaniu.

kształt muszli został zaprojektowany tak,doskonale przylegał do uszu i głowy, dzięki temu użytkownik jest wyjątkowo poprawnie izolowany od dźwięków otoczenia i może skupić się na tym co najważniejsze tym co właśnie dzieje się na ekranie jego komputera.

Wybierz ONIKUMA i po prostu ciesz się dźwiękiem. Łatwość komunikacji Onikuma K10 ma dołączony mikrofon, który jest wyjątkowo elastyczny. Wyekwipowano go również w nowoczesny system redukcji szumów, dzięki czemu możesz bez trudu zintegrować jego ustawienie do swoich preferencji i mieć pewność uzyskania czystego przekazu, bez zniekształceń i z niewielkim wpływem dźwięków z zewnątrz.

Jakość w każdym detalu Onikuma stworzył pakiet słuchawkowy K10 w oparciu o najbardziej restrykcyjne normy jakości. Urządzenie wykonano z wysokiej jakości materiałów. Matowa pokrywa, muszle pokryte ekoskórą, stylowe i subtelne podświetlenie RGB.

Wszystko powoduje wrażenie dyskretnej elegancji. Dokonując zakupu tego urządzenia, masz pewność otrzymania towaru klasy PREMIUM. Wybierz mądrze, wybierz produkty ONIKUMA. Podaruj w prezencie Onikuma K10 to idealny pomysł na prezent.

W obliczu rozwoju gier zespołowych, w których komunikacja ma kluczowe znaczenie, wygodne słuchawki z mikrofonem są narzędziem koniecznym w tej formie rozrywki. Dodatkowo moda na RGB powoduje, że taki sprzęt staje się elementem pożądanym przez każdego lubiącego się gracza.

artykuł ONIKUMA uwydatnia się spomiędzy innych niezwykłą jakością. A wszystko to będzie opakowane w efektowne, eleganckie opakowanie, co czyni nasz zestaw prezentem wręcz wspaniałym. Wybierz słuchawki K10 aby nadać swemu stanowisku zupełnie nowy, atrakcyjny charakter.


☆ g935 lightsync - czarny marki Logitech ☆

g935 lightsync - czarny marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: g935 lightsync - czarny marki Logitech
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269922da47c6f82b45cfa
 • ID kategorii: 7967

☆ g935 lightsync - czarny marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 zagwarantuje najkorzystniejsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz użyć bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, by grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia lub poprzez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

Możesz grać, równocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm gwarantuje możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym albo komputerze, bez użycia akumulatora.

GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały stworzone z hybrydowej siateczki, która gwarantuje wspaniałą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są bardzo czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technologii DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

która cechuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Staranne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej lub przegranej.

Pełne możliwości przypasowaniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przypasowywać preferencje dźwięku dzięki unikalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden zestaw słuchawkowy do wszelkich maszyn. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia mobilne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący przezroczyście czystą komunikację.

Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Ponadto ma on wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

wytwarzany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sztuczną skórą wysokiej jakości. Pakiet słuchawkowy do gier G935 został wyekwipowany w spore, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką oraz zapewniają pasywną redukcję szumów.

Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) ☆

ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217)
 • Ilość ofert: 26
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083958e441aa7b184d165
 • ID kategorii: 7967

☆ ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki ROG Delta S

Lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z 2,4 GHz i łącznością Bluetooth, 50-milimetrowymi sterownikami ASUS Essence, mikrofonami AI Beamforming z AI Noise Canceling, kompatybilny z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch

Połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz i Bluetooth o niskim opóźnieniu większą swobodę. Wytworne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i hermetyczna kompozycja komory zapewniają wciągający dźwięk. Mikrofony modelujące wiązkę AI z redukcją szumów AI wyjątkowy odbiór głosu i redukują 500 milionów rodzajów szumów tła, gwarantując wyraźną komunikację w grze. Prędkie ładowanie zapewnia 3 godziny stosowania po 15-minutowym ładowaniu i do 25 godzin całkowitej żywotności baterii do grania bez przerw. Lekka kompozycja z funkcjonalnymi poduszkami nausznymi w kształcie litery D długofalowy komfort. Szeroka kompatybilność obejmuje komputery PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch i urządzenia przenośne

PODWÓJNA SIEĆ BEZPRZEWODOWA.

PEŁNE ZANURZENIE.

ROG Delta S Wireless to pierwszy bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier ROG działający w dwóch trybach. Jest wyekwipowany w łączność 2,4 GHz i Bluetooth, aby zapewnić bezprzewodową swobodę i szerszą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. W dodatku wiodące w branży mikrofony formujące wiązkę AI z redukcją szumów AI nieszablonowy odbiór głosu i przejrzyście czystą komunikację.

POŁĄCZENIA BEZPRZEWODOWE W DWÓCH TRYBACH

Łączność w dwóch trybach zapewnia niesamowite wrażenia słuchowe na konsolach, komputerach PC i przenośnych urządzeniach do gier bez żadnych kabli. Technika USB- C 2,4 GHz wykorzystuje wbudowane anteny do natychmiastowej transmisji sygnału w zasięgu do 25 metrów. Podobnie tryb Bluetooth zagwarantuje połączenie o niskim opóźnieniu, żeby zapewnić płynny dźwięk.

Bluetooth 5.0 dla wszystkich kompatybilnych urządzeń, 2,4 GHz połączenie o niskim opóźnieniu do 25 m

REALISTYCZNY DŹWIĘK W GRZE

Delta S Wireless wytworne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence w hermetycznych komorach, by zapewnić stabilną sygnaturę dźwiękową, która zanurzy Cię w szczegółowy dźwięk o pokaźniejszej głębi i fakturze w porównaniu ze standardowymi zestawami słuchawkowymi. Przetworniki w każdej muszli nausznej są nachylone pod kątem 12°, żeby skierować dźwięk bezpośrednio do kanału słuchowego i poprawić komfort użytkownika. Dodatkowo technika ROG Hyper-Grounding gwarantuje czysty dźwięk ze szczegółowym, realistycznym dźwiękiem.

ekskluzywnA technologia HYPER-GROUNDING

wyjątkowa technologia ROG Hyper-Grounding wykorzystuje wielowarstwową płytkę drukowaną i specjalny układ,uniemożliwiać zakłóceniom elektromagnetycznym, gwarantując, iż wszystko, co słyszysz, to czysty, wolny od szumów dźwięk.

MIKROFONY kształtującE WIĄZKĘ AI Z REDUKCJĄ SZUMÓW AI

Mikrofony ASUS AI Beamforming ukryte w każdym nauszniku zapewniają obejście charakterystycznych problemów z mikrofonem na wysięgniku, takich jak trzaskanie i złe ustawienie. Rezultat wysokiej jakości komunikacja głosowa w komforcie i stylu.

Zintegrowana funkcja ASUS AI Noise Cancelation redukuje ponad 500 milionów rodzajów szumów tła, takich jak brzęczenie klawiatury i kliknięcia myszą, choćby o 95%. Pomaga to zachować harmonię wokalną, aby zapewnić wyraźną komunikację głosową w grze. Zaawansowane mikrofony kształtujące wiązkę AI ASUS z funkcją redukcji szumów AI łączą dwie wiodące w branży technologie,skoncentrować się na obszarze odbioru głosu i filtrować szumy tła, zapewniając nieskazitelną, klarownie czystą komunikację, dzięki temu będziesz wyraźnie słyszany, nawet gdy jesteś wewnątrz z zaciętej walki ogniowej.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII I prędkiE ŁADOWANIE

szybkie ładowanie gwarantuje do 3 godzin wykorzystywania po zaledwie 15 minutach ładowania albo możesz naładować baterię do 25 godzin nieprzerwanej gry, od rana do nocy.

*Do szybkiego ładowania wymagany jest przewód USB-C do USB-A.EAN: 4711081520252
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH03IW-B3UA00
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Nauszne
Technologie: usuwanie echa akustycznego (AEC)
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: wbudowany
Zasięg: 25 m
Waga: 0.318 kg

☆ Corsair HS70 WHITE 7.1 Surround Sound, Gaming Headset (0843591062701) ☆

Corsair HS70 WHITE 7.1 Surround Sound, Gaming Headset (0843591062701) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS70 WHITE 7.1 Surround Sound, Gaming Headset (0843591062701)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4dbd2c2da47c099e78f289
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Redmi Note 9T Pro

☆ Corsair HS70 WHITE 7.1 Surround Sound, Gaming Headset (0843591062701) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:30 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):109 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:CA-9011227-EU;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):HS70BT;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, tablet, smartfon;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - bluetooth;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm + USB;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, przewód USB;Zasięg:10 m;Złącze:jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone ☆

Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5948e441adb5f614824
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 LED czarno-czerwone - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
Impedancja: 32 Ohm
dane uzupełniające: Jakość, solidność, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, iż wychwycisz nawet najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi równie wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego pakiet ten cechuje wytrzymała budowa i nieprzeciętna prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 zaopatrzono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę w trakcie rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie skrupulatnie wyróżnić kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki zastosowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce posiadać jeszcze większą swobodę wyboru, zawsze może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać optymalne sterowniki, powiększającą iloś opcji do skonfigurowania. O nieprzeciętną jakość dźwięku dbają pokaźne przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia pomiędzy 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Nauszniki, a także pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały kabel zezwala na nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Kabel jest przy tym na tyle długi, żeby gracz mógł luźno usadowić się z dala od monitora.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
typ słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Tracer Słuchawki hydra gaming 7.1 z mikrofonem ☆

Tracer Słuchawki hydra gaming 7.1 z mikrofonem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Słuchawki hydra gaming 7.1 z mikrofonem
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d82cb78e441afa0f6f30b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer Słuchawki hydra gaming 7.1 z mikrofonem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE HYDRA 7.1 [Najważniejsze cechy] Najważniejsze cechy - kultowe gamingowe słuchawki Tracer Hydra 7.1 lubiane i lubiane wśród graczy - maksymalny komfort i niesamowicie klarowna jakość dźwięku z konkretnym basem - obfite nausznik, komfortowe i korzystnie tłumiące dźwięki z zewnątrz - dźwięk przestrzenny 7.1 w grach rodzaju FPS, TPP czy RPG to niezapomniane wrażenia - komfortowy pilot sterujący na przewodzie pomocny by regulować podstawowe właściwości dźwięku SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Tracer Hydra to słuchawki tworzone dla wymagających graczy, oczekujących wyśmienitego, przestrzennego dźwięku w grach typu FPS, TPP czy również RPG.

Słuchawki wyposażono w technologię 7.1, dzięki której możesz cieszyć się realistycznym odzwierciedleniem poszczególnych efektów audio i ich precyzyjnym osadzeniem w wirtualnym otoczeniu. Przeznaczone oprogramowanie pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, realizowanych kroków równocześnie twoich jak i rywala.

zastosowany mikrofon pokaźnie upraszcza komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu komfortowy pilot pomoże Ci w prosty sposób regulować podstawowe atrybuty dźwięku. [SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI] [KOMFORT I wytrzymałość] KOMFORT I odporność Tracer Hydra to też niezwykle interesujący design, który na pewno przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym graczom.

produkt wyposażono w potężnie opleciony kabel, gwarantując jego bezproblemowe działanie poprzez długie lata. Technologia DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? System dźwiękowy w technice Virtual Surround zapewnia niezapomniane doznania i powiększa realizm gry.

asygnowane oprogramowanie umożliwi Ci dopasowanie ustawień słuchawek do Twoich jednostkowych preferencji – jednocześnie natężenia basów, jak ponadto kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie.

[technika DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO] [PODŚWIETLENIE LED] PODŚWIETLENIE LED Podświetlenia LED to równocześnie funkcjonalne wyróżnienie wybranych składników (np. Przyciski, sterowanie), jak w dodatku sposób na nadanie atrakcyjnej stylistyki.

atuty takiego rozwiązania najłatwiej doznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to ładne podświetlenie, nadając atrakcyjny wygląd artykułu, ułatwia równocześnie jego używanie. Kolekcja TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który zdecydowanie ułatwi Ci przejście poprzez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność choćby przy szczególnie intensywnym używaniu.

zaopatrzone w dodatkowe funkcje sprawią,przypasujesz je rewelacyjnie do swoich potrzeb. [kolekcja TRACER GAMEZONE] asygnowanE OPROGRAMOWANIE Oprogramowanie załączone do artykułu, powiększa jego podstawową funkcjonalność, pozwalając zmieniać progresywne funkcje, ustawienia i sposób działania towaru Tracer.

Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% użyć swoje urządzenie. Kabel W OPLOCIE Urządzenie przyłączane do komputera za pomocą wytrzymałego kabla we usztywnionym oplocie, który gwarantuje trwałość i niezawodność stosowania na długie lata.

MIKROFON Słuchawki Tracer zostały wyposażone w czuły mikrofon z redukcją szumów, który zapewnia klarownie czystą komunikację głosową. Specyfikacja technologiczna Czułość: 116 dB Długość przewodu (m): 2 Impedancja (Ohm): 32 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Średnica przetwornika (mm): 50mm Złącze: USB Podświetlenie: Tak Kontroler słuchawki: Wzbogacony rodzaj słuchawki: Nauszne Transmisja danych: USB linia: GameZone wariant urządzenia audio: 43837.083333333336 kabel w oplocie: Tak Oprogramowanie: Do pobrania ze strony


Najtańsze Słuchawki 7.1 – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych polecanych słuchawek 7.1. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Thrustmaster Słuchawki y-350cpx 7.1 + darmowy transport! ☆

Thrustmaster Słuchawki y-350cpx 7.1 + darmowy transport! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thrustmaster
 • Nazwa produktu: Thrustmaster Słuchawki y-350cpx 7.1 + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f06d78e441a5de4f4faae
 • ID kategorii: 7967

☆ Thrustmaster Słuchawki y-350cpx 7.1 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Thrustmaster ukazuje nowy komplet słuchawkowy Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Ten bezprecedensowy artykuł jest owocem wieloletniego doświadczenia i pozostał specjalnie zaprojektowany do gry Far Cry 5. Pakiet Y-350CPX cechuje się wyjątkowo wysokimi parametrami audio dzięki 60-milimetrowym przetwornikom o obszernej mocy. Dodatkowo posiada komponenty z pianki z pamięcią kształtu i wyjątkowy kontroler Y Sound Commander z dźwiękiem 7.1 Virtual Surround Sound. Zestawu można używać z całą gamą platform najnowszej generacji: PS4™ / XBOX ONE® / PC / MAC® i NINTENDO SWITCH™! zestaw SŁUCHAWKOWY DLA GRACZY W LIMITOWANEJ EDYCJI FAR CRY 5 - Limitowana edycja Far Cry 5 gwarantująca synergię premier rynkowych i adekwatne działanie w grze - nieszablonowe globalne partnerstwo z twórcami gry Far Cry 5 obejmujące najnowszą generację platform DŹWIĘK HD Z najszczególniejSZYM W HISTORII BASEM NA KONSOLI DZIĘKI PRZETWORNIKOM 60 MM - Wysokiej klasy przetworniki 60 mm o obfitej mocy — energiczne wrażenia w grze dzięki dopełniającemu wzmocnieniu basów! adekwatnie dopracowana charakterystyka przenoszenia: pierwszy słyszysz, pierwszy reagujesz, pierwszy eliminujesz wroga! - najlepsze części naszego doświadczenia w dziedzinie audio, otwierające przed graczem nowy poziom wrażeń - wyśmienity przekaz basów umożliwiający stosowne odwzorowanie odgłosów wybuchów w grze - Zbalansowane częstotliwości przeciętne gwarantujące zrównoważone odwzorowanie głosu innych graczy - Nieprzesycone tony wysokie gwarantujące przejrzyście czyste odwzorowanie odgłosów pocisków wystrzeliwanych w grze Y SOUND COMMANDER: 7.1 VIRTUAL SURROUND SOUND NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - technologia 7.1 Virtual Surround Sound umożliwia graczowi precyzyjne lokalizowanie źródła każdego dźwięku, gwarantując maksymalny realizm zmagań na polu walki! - mocny bas pozwalający w pełni doświadczać intensywności eksplozji w grze - wbudowany akumulator zasilający funkcje intensywnego basu i 7.1 Virtual Surround Sound - Głosowe sprzężenie zwrotne - Połączenie technice Thrustmaster / Texas Instruments / AM3D PEŁNA WYGODA I sprawnA IZOLACJI PASYWNA - bardzo wygodna pianka z pamięcią kształtu kompletnie pokrywająca czasze słuchawek i pałąk nagłowny, a także zapewniająca wysoki komfort: duże, nad wyraz miękkie muszle słuchawek i pałąk nagłowny pokryte grubą, miękką pianką — pełen komfort i efektywna izolacja pasywna - Podwójne elektroakustyczne wzmocnienie basów za sprawą specjalnej konstrukcji czasz słuchawek i elektronicznego wzmocnienia tonów niskich wbudowanego w kontroler WYSOKIEJ KLASY MIKROFON - Mikrofon jednokierunkowy, wychwytujący jedynie głos gracza i gwarantujący skuteczną komunikację z zespołem - Możliwość odczepienia mikrofonu i wyregulowania go adekwatnie do wielkości i kształtu głowy każdego gracza
cechy:
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
wariant słuchawek: Nauszne
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne

☆ Słuchawki HAVIT HV-H2022U RGB ☆

Słuchawki HAVIT HV-H2022U RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Słuchawki HAVIT HV-H2022U RGB
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7c6488e441ab45806d7f5
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki HAVIT HV-H2022U RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki gamingowe Havit GAMENOTE H2022U Wysokiej jakości słuchawki gamingowe idealnie sprawdzą się w trakcie każdej rozgrywki. Oferują transparentnie czyste dźwięki i mocne brzmienia. Dzięki wbudowanemu i dostosowywanemu mikrofonowi możesz komunikować się z innymi graczami podczas gry lub słuchać muzyki, a stylowe podświetlenie RGB, nada Twojej rozgrywce niezwykłego, gamingowego charakteru.

nadzwyczajna jakość dźwięku Wysokiej jakości, 50 mm głośniki, realistycznie odzwierciedlają dźwięki, z całkowitą głębią basu, gwarantując niesamowite doznania w trakcie gry. Dzięki H2022U nie usłyszysz żadnych zakłóceń, ani szumów.

Odtwarzane poprzez słuchawki dźwięki są czyste i głębokie. Wysoka jakość i komfort Nauszniki zostały pokryte miłą w dotyku skórą naturalną, która w dodatku wygłusza dźwięki z zewnątrz, byś mógł słuchać tylko tego, czego chcesz.

Są nad wyraz wygodne i komfortowe, więc rewelacyjnie sprawdzą się w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Stylowe podświetlenie Dzięki stylowemu podświetleniu RGB możesz radować się gamingowym klimatem i poczuć, jak fachowy gracz podczas każdej rozgrywki.

Specyfikacja firma Havit Model H2022U Średnica membrany 50 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 114 dB±3 dB zaimplementowany mikrofon tak 6.0 x 2.7 mm Pasmo przenoszenia mikrofonu 20 ~ 20000 Hz Czułość mikrofonu -43 dB ± 32 dB Łączność USB + 3.5 Długość kabla 2.0 m Robocze napięcie ⩽ 35 mA dodatkowe informacje Podświetlenie RGB Giętki mikrofon Wysoka jakość wykonania USB 7.1 odcień czarny


☆ Havit Słuchawki gamingowe H2022U Usb 7.1 Rgb ☆

Havit Słuchawki gamingowe H2022U Usb 7.1 Rgb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Havit Słuchawki gamingowe H2022U Usb 7.1 Rgb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650b1b450a3d5ff63a4974a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit Słuchawki gamingowe H2022U Usb 7.1 Rgb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Havit Słuchawki gamingowe H2022U Usb 7.1 Rgb

☆ słuchawki dla graczy usb 7.1 thor marki Rebeltec ☆

słuchawki dla graczy usb 7.1 thor marki Rebeltec Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebeltec
 • Nazwa produktu: słuchawki dla graczy usb 7.1 thor marki Rebeltec
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9ea2082fff03f97ba12a1
 • ID kategorii: 7967

☆ słuchawki dla graczy usb 7.1 thor marki Rebeltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.10 m
Impedancja (Om): 32.0
dane dopełniające: zastosowany mikrofon, zasilanie USB, podświetlane głośniki kabel w oplocie ubraniowym o długości 2,1m Moc: 45mW pokrętło głośności Mikrofon z redukcją szumów
Kolor: Czerwono-metaliczny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Rebeltec THOR Gaming stereo USB
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane styki: nie
rodzaj słuchawek: Zamknięte
typ słuchawek/mikrofonu: 7.1
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming

☆ Słuchawki ONIKUMA X20, UHOKMOMPX20BK71 (19961241) ☆

Słuchawki ONIKUMA X20, UHOKMOMPX20BK71 (19961241) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onikuma
 • Nazwa produktu: Słuchawki ONIKUMA X20, UHOKMOMPX20BK71 (19961241)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64656162b4fd33508bbb0041
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Minecraft

☆ Słuchawki ONIKUMA X20, UHOKMOMPX20BK71 (19961241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki gamingowe Onikuma X20

Onikuma to renomowany producent akcesoriów gamingowych o światowej reputacji. Nazwa tej firmy została zaczerpnięta z bóstwa japońskiego będącego niedźwiedziem o nadprzyrodzonych mocach i podwyższonej świadomości. Takie są również produkty gamingowe tej marki, które za wszelką cenę starają się zanurzyć gracza w świecie jego magicznych gier. Produkty tej marki łączą elegancki i innowacyjny styl z funkcjonalnością i trwałością. Zostały zaprojektowane z myślą o graczach, dzięki temu dźwięk jest przestrzenny i wyjątkowo wyraźny. Niezależnie czy grasz dla przyjemności czy zawodowo, w szerokiej ofercie Onikumy z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Nauszna konstrukcja
Ten rodzaj konstrukcji jest najszczególniej sprawdzonym wyborem w kwestii słuchawek dla graczy. Słuchawki te świetnie leżą na swym miejscu, a także nie powodują dyskomfortu nawet w trakcie długookresowej rozgrywki.

Wysoka jakość dźwieku
Dzięki precyzyjnym przetwornikom 50 mm, zestaw słuchawkowy do gier, zagwarantuje niesamowity dźwięk przestrzenny. Słuchawki są wyśmienite do słuchania muzyki i gier - możesz z łatwością rozpoznać odgłosy wrogów, takie jak kroki, strzały.

Mikrofon z redukcją szumów
Słuchawki zaopatrzone są w czuły mikrofon z technologią redukcji szumów. Potrafią sprawnie odciąć hałas i zapewnić czystą i wyraźną rozmowę ze znajomymi. Możesz również regulować głośność w każdym momencie lub wyłączyć mikrofon przy pomocy kontrolera głosowego na kablu.

Ergonomia i wygoda
Słuchawki wykonane są z lekkich materiałów, co w połączeniu z dostosowywanym pałąkiem i muszlami z miękką pianką zapamiętującą kształt, zestaw zapewnia najwyższy komfort noszenia, choćby w czasie długiej sesji grania.

Podświetlenie LED
atrakcyjne wzornictwo połączone z podświetleniem LED sprawiają, iż słuchawki prezentują się znakomicie

Spectfikacja techniczna:

 • Komunikacja: Przewodowa
 • Impedancja (Ohm): 32
 • Przetwornik: 50mm
 • Długość kabla: 2,2 m
 • Złącza: 1 x USB 2.0k
 • Czułość: 116 dB +/- 3 dB
 • Mikrofon: Tak, zaimplementowany
 • Materiał: Plastik, Tworzywo sztuczne
 • Kolor: Czarny
 • zestaw zawiera: Słuchawki gamingowe ONIKUMA X20, Rozgałęźnik sygnału audio (pozwala podłączyć słuchawki, a także mikrofon do osobnych portów komputera czy laptopa), Instrukcja obsługi


EAN: 6972470561210
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: ON-X20_71
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2 m
Waga: 519 g
Pozostałe cechy: Średnica głośnika: 50 mm rozmiar mikrofonu: 6.0 x 2.7mm Czułość mikrofonu: -42dB +/- 2dB Impedancja mikrofonu: 2.2 K Napięcie robocze LED: DC5V +/- 5% Prąd roboczy: 100mA

☆ Marvo hg9022 virtual 7.1 (6932391923047) ☆

Marvo hg9022 virtual 7.1 (6932391923047) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marvo
 • Nazwa produktu: Marvo hg9022 virtual 7.1 (6932391923047)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6066ee992da47c9501e07b2b
 • ID kategorii: 7967

☆ Marvo hg9022 virtual 7.1 (6932391923047) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Fenomenalny dźwięk z HG9022!

zestaw słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o długich godzinach gry to bez wątpienia już od pierwszej chwili zwrócisz uwagę na niesamowicie głęboki i wyraźny dźwięk. Umieszczone w zamkniętej konstrukcji słuchawek 50 mm przetworniki zezwalają na pełne odczucie głębokiego basu.

Jakość dźwięku to bezdyskusyjnie największy atut tego zestawu.

Miękkie nauszniki już po kilku chwilach dostosowują się do kształtu ucha. Starannie przylegają do głowy, ale nie powodują nadmiernego ucisku nawet dla użytkowników korzystających z okularów korekcyjnych albo gamingowych.

10 stopniowy poziom regulacji słuchawek pozwala na dogodne ułożenie na głowie. Pod pałąkiem z tworzywa nienaturalnego umieszona jest niezwykle miękka pianka.

Virtualne 7.1 - dla urozmaicenia gry słuchawki zostały wyekwipowane w sterownik dźwięku 7.1, która umożliwia precyzyjne określenie kierunku odgłosów i uzyskanie dodatkowej przewagi podczas rozgrywki.

Mikrofon dookolny na giętkim regulowanym pałąku wyśmienicie przekazuje każde wypowiedziane słowo.

Dla ułatwienia korzystania z zestawu na kablu umieszczony został kontroler umożliwiający regulację poziomu głośności, prędkie wyciszenie słuchawek, wyłączenie mikrofonu i wyłącznik podświetlenia LED.

Słuchawki posiadają asygnowane oprogramowanie pozwalające dostosować indywidualnie poziom dźwięku dla każdego ucha.
EAN: 6932391923047
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 9 cm
Kod Producenta: HG9022
Szerokość: 23 cm
Waga: 0.523 kg
Wysokość: 21 cm

☆ SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM I-BOX X10 GAMING, USB 7.1 - SHPIX10MV- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5903968680251) ☆

SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM I-BOX X10 GAMING, USB 7.1 - SHPIX10MV- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5903968680251) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: iBox
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM I-BOX X10 GAMING, USB 7.1 - SHPIX10MV- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5903968680251)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6183fd8f82fff0d843a097b1
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM I-BOX X10 GAMING, USB 7.1 - SHPIX10MV- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5903968680251) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI AURORA X10 RGB 7.1

nieprzeciętne słuchawki dla graczy znamionujące się bogatym dźwiękiem w systemie 7.1 z podświetleniem RGB. Pilot umożliwia wyłączenie mikrofonu gdy nie jest konieczny zwiększając prywatność gracza. Do tego odnajdziemy tam przycisk wyciszenia dźwięku i pokretło regulacji głośności. Kontroler również wyłącznie podświetlenia słuchawek.

kompozycja

Słuchawki Aurora X10 poprawnie izolują od otoczenia, umożliwiając skupienie się na rozgrywce. Mają znaczne wygodne nakładki na uszy a przetwornik dźwięku ma średnicę 50 mm.

PODŚWIETLENIE

Słuchawki posiadają wielobarwne podświetlenie RGB. Słuchawki do komputera podłącza się przy pomocy kabla USB.EAN: 5903968680251
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SHPIX10MV
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak

☆ Defender Słuchawki stellar (4714033645201) ☆

Defender Słuchawki stellar (4714033645201) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Słuchawki stellar (4714033645201)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606465842da47c2be2e07113
 • ID kategorii: 7967

☆ Defender Słuchawki stellar (4714033645201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 103dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.20 m
Impedancja (Om): 32.0
dane uzupełniające: linia produktów dla graczy Metalowy pałąk i elementy pokrywy słuchawki Regulacja głośności i wyłącznik mikrofonu na słuchawce Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, gwarantuje maksymalną izolację dź Podwójny dostosowywany pałąk Wielokierunkowy mikrofon Podświetlenie diodami Złącze usb Kupon do gry i konta premium w grze CROSSOUT System przetwarzania dźwięku symuluje działanie 7 głośników i subwoof
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender STELLAR 7.1 VIRTUAL SOUND podświetlane U
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz -16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0 USB 2.0
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
typ słuchawek: Zamknięte
typ słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm
Zawartość opakowania: słuchawki, kod do gry

☆ Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753) ☆

Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onikuma
 • Nazwa produktu: Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6138bf4c2da47c8d72391f85
 • ID kategorii: 7967

☆ Onikuma słuchawki gaming 7.1 k10 mikro rgb pc ps4 (5904169001753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Onikuma to lubiany firma akcesoriów gamingowych o światowej reputacji. Nazwa tej firmy została zaczerpnięta z japońskiego bóstwa będącego niedźwiedziem o nadprzyrodzonych mocach i podwyższonej świadomości.

Takie są także produkty tej marki, to portale do innego świata, które zanurzą gracza w świecie jego magicznych gier. Marka łączy elegancję z nowoczesnością, funkcjonalnością i trwałością. Niezależnie czy grasz dla przyjemności czy zawodowo, w szerokiej ofercie Onikumy za każdym razem wyszukasz coś dla siebie.

Specyfikacja * Przestrzenny dźwięk 7.1 * pełny Virtual Surround 360° dzięki specjalnej muszlowej konstrukcji, gwarantującej 100% bezstratny, czysty dźwięk * Stylowe podświetlenie muszli słuchawek RGB * Regulacja głośności zaimplementowana w słuchawkę * Czułość głośników 105dB 3dB * Pasmo przenoszenia dźwięku 20 Hz - 20 kHz * Impedancja (wytrzymałość) głośników 32 15% * zaimplementowany mikrofon z innowacyjną redukcją szumów * Czułość mikrofonu 42dB 3dB * rozmiary mikrofonu 6 x 2.7mm * rodzaj słuchawek - nauszne * Wielkość membran: 50 mm * Materiał pokrycia muszli: ekoskóra * Interfejs USB 2.0/3.0 * Długość kabla 2,2 m * Waga słuchawek 519g * wyjątkowo wygodna, elastyczna opaska na głowę * odcień czarny * Kompatybilność: komputer PC i konsole PS4, XBOX, Switch i z urządzeniami Apple Kod artykułu (ASONIK10RGBBK) pakiet mieści: Słuchawki ONIKUMA K10 7.1 Oryginalne asygnowane opakowanie producenta Instrukcję wytwarzane po to aby słyszeć, są bramą do innego świata dźwięku.

Jak twórcy zestawu K10, tak i Ty poczuj falujące wzgórza i rwące rzeki, szum morza i odgłosy śpiewających ptaków. Przenieś się w świat krystalicznie czystych tonów, pełnych dynamicznej równowagi i cudownej harmonii.

Usłyszysz wszystko to co dotąd było niesłyszalne, od najgłębszego basu po najwyższe soprany. Zanurz się w dodatku w samym centrum wirtualnej rozgrywki na polu bitewnym a słysząc doskonale skąd nadciąga przeciwnik, sprawnie się go pozbądź.

progresywne przestrzenne brzmienie 7.1 Onikuma K10 profesionalne słuchawki gamingowe wspierające w pełni trójwymiarowy dźwięk przestrzenny 7.1. To wyśmienite narzędzie do zabawy na wirtualnym polu walki, wyśmienicie oddające wszystko to co dzieje się wokół.

Z K10 na uszach nie zaskoczy Cię żaden najmniejszy nawet szmer. Dzięki specjalnej konstrukcji muszli możesz być pewny, iż usłyszysz 100% bezstratny i niezafałszowany czysty dźwięk, który pozwoli na rewelacyjne zlokalizowanie źródła hałasu.

Przejmij kontrolę nad rozgrywką, wytrop przeciwnika i poprowadź swój team do zwycięstwa. Podświetlenie RGB Na zewnątrz każdej muszli zestawu słuchawkowego K10 znajdziesz logotypy producenta ONIKUMA. Producent, żeby podkreślić niesamowite wrażenie wizualne jakie robią słuchawki, zdecydował się na podświetlenie swoich logotypów pełną paletą w systemie RGB Luminous Chroma Effect.

Subtelnie zmieniające się barwy, płynnie przechodzące z koloru na odcień pozostawiają naprawdę piorunujący efekt. Tego się nie da opisać słowami, po prostu musisz to zobaczyć. Wyróżnij się z tłumu, wyróżnij się w jakości RGB.

Ergonomia i wygoda K10 są stanowczo wygodne. Użytecznie zaprojektowane, z super miękkimi nakładkami na uszy, są jednymi z najwygodniejszych słuchawek, jakie kiedykolwiek zostały tworzone, zapewniając Ci absolutny komfort po długich sesjach gier.

Wyjątkowo miękka, regulowana opaska na głowę pozwoli dopasować słuchawki przez każdego użytkownika. Regulacja głośności słuchawek/mikrofonu znajduje się na kablu słuchawkowym, co jest szczególnie komfortowe w stosowaniu.

zarys muszli został zaprojektowany tak,nadzwyczajnie przylegał do uszu i głowy, dzięki czemu użytkownik jest wyjątkowo korzystnie izolowany od dźwięków otoczenia i może skupić się na tym co najważniejsze tym co właśnie dzieje się na ekranie jego komputera.

Wybierz ONIKUMA i po prostu ciesz się dźwiękiem. Łatwość komunikacji Onikuma K10 ma załączony mikrofon, który jest wyjątkowo sprężysty. Wyposażono go też w zaawansowany system redukcji szumów, dzięki temu możesz bez trudu skonsolidować jego ustawienie do swoich preferencji i mieć pewność uzyskania czystego przekazu, bez zniekształceń i z drobnym wpływem dźwięków z zewnątrz.

Jakość w każdym detalu Onikuma stworzył pakiet słuchawkowy K10 w oparciu o najszczególniej restrykcyjne normy jakości. Urządzenie wytworzono z wysokiej jakości materiałów. Matowa pokrywa, muszle pokryte ekoskórą, stylowe i subtelne podświetlenie RGB.

Wszystko powoduje wrażenie dyskretnej elegancji. Dokonując zakupu tego urządzenia, masz pewność otrzymania produktu klasy PREMIUM. Wybierz mądrze, wybierz produkty ONIKUMA. Podaruj w prezencie Onikuma K10 to wspaniały pomysł na prezent.

W obliczu rozwoju gier zespołowych, w których komunikacja ma kluczowe znaczenie, komfortowe słuchawki z mikrofonem są narzędziem niezbędnym w tej formie rozrywki. Na dodatek moda na RGB powoduje, że taki sprzęt staje się elementem pożądanym przez każdego ceniącego się gracza.

towar ONIKUMA podkreśla się spomiędzy innych niezwykłą jakością. A wszystko to będzie opakowane w piękne, wyszukane opakowanie, co czyni nasz pakiet prezentem wręcz świetnym. Wybierz słuchawki K10 żeby nadać swojemu stanowisku zupełnie nowy, niebanalny charakter.


☆ Natec Słuchawki z mikrofonem genesis radon 300 gaming 7.1 czarno-czerwone usb (5901969425499) ☆

Natec Słuchawki z mikrofonem genesis radon 300 gaming 7.1 czarno-czerwone usb (5901969425499) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki z mikrofonem genesis radon 300 gaming 7.1 czarno-czerwone usb (5901969425499)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6627cc2da47cd8dec2b405
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki z mikrofonem genesis radon 300 gaming 7.1 czarno-czerwone usb (5901969425499) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najwyższa jakość . Go, gamingowego charakteru słuchawkom Radon 300. Wyrazisty design uwydatni Cię z tłumu graczy i sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie koło tych słuchawek.

postępowy design innowacyjny design nie za każdym razem idzie w parze z wygodą? Nie dla Radon 300! obfite przetworniki zostały pokryte ekoskórą. Miękki, wyściełany pałąk pozwoli Ci cieszyć się użytkowaniem słuchawek poprzez sporo godzin!

Dzięki długiemu na 2 metry tekstylnemu przewodowi możesz zapomnieć o problemach z plączącym się kablem i powiększyć tym samym jego żywotność.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *