Ranking Słuchawek 7.1 – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek 7.1. Ranking zawierający polecane słuchawki 7.1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

sprawnOŚĆ KLASY fachoweJ
Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i skrupulatnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem gwarantuje długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zagwarantuje wygodę i cechuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i pokaźniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z wykorzystaniem nieszablonowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać nad wyraz czyste i dokładne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, żeby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze obszerniejszą skrupulatność w szerszym paśmie przenoszenia oraz lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

mistrzowski KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są dzisiaj dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przystosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

innowacyjna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na transparentnie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

komplet PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie używania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

seria PRO
komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu wyprodukowanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez fachowych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,tworzyć najkorzystniejszy sprzęt klasy fachowej.


Akcesoria w zestawie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe parametry
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka budowa i wyprofilowane nauszniki powodują,kolekcja VERTIGO to komfort i wydajność.

zastosowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały kabel stworzony jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta barwa dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technika 7.1 i elastyczny mikrofon zastosowana technika 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

na dodatek mikrofon jest na tyle elastyczny, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa budowa Niska waga, rozciągliwa i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort używania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz kabel w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot gwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot wbudowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ AKG K712 ☆

AKG K712 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K712
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 55c9b7c182fff005a2000125
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K712 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K 712 PRO - REFERENCYJNE mistrzowskie SŁUCHAWKI STUDYJNE Otwarte, energiczne, wokółuszne słuchawki z detalicznym, przestrzennym dźwiękiem, z nieszablonową jakością odwzorowania.. Dwuwarstwowa, najlepszy typ membran stworzonych w technice VarimotionTM [patent AKG], wysokiej jakości neodymowe magnesy, cewka z płaskim drutem z wspaniałą wiernością odtwarzania wysokich tonów.

Stylowe, delikatne i niebanalne wzornictwo, innowacyjna "otwarta" konstrukcja z "oddychającymi" welurowymi nausznicami uformowanymi do pracy "w 3D", optymalizującymi odbiór niskich częstotliwości.

drobna waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy zapewniają wysoki komfort wykorzystywania w trakcie długiej pracy. Wstępna selekcja przetworników, produkcja z najwyższą trosceą o detale w fabryce w Wiedniu (Austria).Dla wymagających profesjonalistów w studiach, nagraniowych, posprodukcyjnych, radiowych i telewizyjnych.

-słuchawki dynamiczne, wokółuszne - maksymalny komfort noszenia w trakcie długich sesji-progresywna otwarta kompozycja - przestrzenny obraz dźwiękowy-najwyższej jakości dwuwarstwowa membrana, produkowana w zastrzeżonej technologii VarimotionTM-wysokiej jakości magnesy neodymowe, cewka z płaskim drutem - idealna odpowiedź impulsowa i wierność odtwarzania wysokich częstotliwości, w połączeniu z dwuwarstwową membraną ultra-niskie zniekształcenia-poszerzone pasmo dolnych częstotliwości do 10Hz (poprawione o 3dB właściwości)-"oddychające, uformowane do pracy w 3D" welurowe nausznice - wspaniałe ułożenie i dopasowanie, adekwatne brzmienie basów-skórzany pas z staranną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - komfortowa stabilizacja położenia i dobrania do głowy-niska waga - komfort długiego wykorzystywania-słuchawki pochodzą z linii Designed and Engineered in Austria, Made in Slovakia, ręcznie montowane, z najwyższą dbałością o detale-selekcjonowane wstępnie przetworniki, indywidualnie testowane i numerowane-w zestawie: wysokiej jakości futerał, dwa odłączane kable: prosty 3m i skręcany 5m informacje technologiczne: typ: stereo, dynamiczne, otwarteCzułość: 105 dB/VPasmo przenoszenia: 10 do 39800 HzImpedancja: 62 omyMaksymalna moc wejściowa: 200 mWKable w zestawie: prosty (3m) i skręcany (5m), przyłączane do gniazda męskiego mini XLR-3pin z jednej stronyZłącza kabli: pozłacany mini jack 1/8? stereo (obfity Jack 1/4? z użyciem adaptera), mini XLR-3pin damskiAdapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8? z gwintem wewn., z wtykiem znaczny Jack 1/4"Waga (bez kabla): 235 g...


☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432282fff008b4000037
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
- asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
- Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
- Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
- Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
- rodzaj przewodu - Rozgałęziony
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
- technologia Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszneEAN: 4905524936773
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe atrybuty: W zestawie:- wygodne, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Logitech G635 ☆

Logitech G635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G635
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269992da47c6f82b45d00
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki G635 981-000750 najlepsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najmocniej zaawansowanej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw zapewnia ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G rozszerzone do 50 mm i technologia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne Bose

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wyprodukowane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje wyśmienitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w solidnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są istotnie czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która cechuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

staranne i skrupulatne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dostosowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przypasowywać preferencje dźwięku dzięki niepowtarzalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania poprzez obrócenie, który gwarantuje szczególnie czyste i skrupulatne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w zestawie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformyJeden komplet słuchawkowy do wszelkich maszyn.

zestaw słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z nawet dwóch sprzętów jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.stworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem nawet podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został zaopatrzony w znaczne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Logitech G935 ☆

Logitech G935 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G935
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269922da47c6f82b45cfa
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G935 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 zagwarantuje najkorzystniejsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz użyć bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, by grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia lub poprzez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

Możesz grać, równocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm gwarantuje możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym albo komputerze, bez użycia akumulatora.

GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały stworzone z hybrydowej siateczki, która gwarantuje wspaniałą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są bardzo czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technologii DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

która cechuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Staranne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej lub przegranej.

Pełne możliwości przypasowaniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przypasowywać preferencje dźwięku dzięki unikalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden zestaw słuchawkowy do wszelkich maszyn. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia mobilne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący przezroczyście czystą komunikację.

Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Ponadto ma on wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

wytwarzany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sztuczną skórą wysokiej jakości. Pakiet słuchawkowy do gier G935 został wyekwipowany w spore, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką oraz zapewniają pasywną redukcję szumów.

Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ Sony WH-CH710N ☆

Sony WH-CH710N Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH710N
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea2d76e82fff0d050cb87f9
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-CH710N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WH-CH710N
Słuchawki

perfekcyjny i niezakłócony dźwięk
Bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu WH-CH710N sprawią, że nic nie przeszkodzi Ci w słuchaniu solidnego dźwięku. Gdziekolwiek przebywasz, redukcja hałasu z użyciem technologii dwóch czujników i tryb dźwięków otoczenia dają Ci kontrolę nad tym, co słyszysz. Przesyłanej bezprzewodowo muzyki możesz słuchać nawet przez 35 godzin.
Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (automatycznej redukcji hałasu z użyciem sztucznej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i automatycznie dobiera najskuteczniejszy filtr redukujący hałasy z zewnątrz.
Dwa czujniki hałasu — kontroluj, co chcesz usłyszeć
Dzięki dwóm mikrofonom — jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył — słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar lub rozmowy w biurze. Oznacza to, że możesz bez reszty oddać się muzyce.
dopasuj dźwięk
Tryb dźwięków otoczenia daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, ale i dźwięki ważne w powszednim życiu — odgłosy z ulicy lub komunikaty ogłaszane w środkach transportu.
Bateria na cały dzień i funkcja prędkiego ładowania
w całości naładowany akumulator litowy wystarcza choćby na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji prędkiego ładowania już po 10 minutach zyskujesz kolejne 60 minut odtwarzania.
stworzone dla znawców stylu
Słuchawki WH-CH710N posiadają elegancką, zaokrągloną obudowę. Wyglądają prawidłowo, jak brzmią.
Przetworniki akustyczne 30 mm — słychać każdy takt
świeże, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają zespoić czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Nadzwyczajnie reprodukują obszerny zakres częstotliwości.
Współpraca z asystentem głosowym
Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona upraszczającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.
Funkcja rozmów telefonicznych
Dzięki zastosowanemu mikrofonowi możesz luźno rozmawiać przez telefon bez konieczności wydobywania go z kieszeni. Dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.
technologia NFC
Dzięki technice NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.błyskawicznie i łatwo nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.
Wysoka jakość transmisji poprzez łącze Bluetooth
Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.
Wejścia - Mini jack stereo
Pasmo przenoszenia- 7–20 000 Hz (JEITA)
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) - 20–20 000 Hz (ZASILANIE WŁĄCZONE) (połączenie przewodowe)
Praca w trybie pasywnym - Tak
NFC - Tak

☆ Słuchawki MAD DOG GH900 7.1 ☆

Słuchawki MAD DOG GH900 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Mad Dog
 • Nazwa produktu: Słuchawki MAD DOG GH900 7.1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b15da8e441a02dfd7a0b3
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MAD DOG GH900 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki MAD DOG z funkcją dźwięku przestrzennego 7.1. Lekka, wytrzymała konstrukcja z odłączanym pałąkiem oraz miękkimi poduszkami zagwarantuje rewelacyjne dopasowanie,, a także wysoki komfort użytkowania....

☆ Asus Theta ☆

Asus Theta Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Theta
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef616b98e441a85bf52f518
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Theta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ASUS ROG THETA 7.1 ROG Theta 7.1 to zestaw słuchawkowy klasy premium z 7.1-kanałowym dźwiękiem surround, który dysponuje ośmioma niezależnymi przetwornikami Essence i efektywnym basem wirtualnym dla skrupulatnego pozycjonowania i niesamowitej jakości dźwięku. ROG Theta7.1 to także pierwsze w branży słuchawki wyekwipowane w mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który zagwarantuje niesamowicie czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas gry. Zintegrowane złącze USB-C pozwala graczom cieszyć się 7.1-kanałowym dźwiękiem surround podczas korzystania z komputera PC, konsol do gry czy sprzętów przenośnych. Spersonalizowane oświetlenie RGB sprawi, że zabłyśniesz w wspaniałym stylu, a nagradzana jakość wykonania i użyteczna konstrukcja gwarantują komfort noszenia oraz odporność.
nieprzeciętny 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny W zestawie słuchawkowym ROG Theta 7.1 zastosowano prekursorską konstrukcję z czterema dłuższymi, niezależnymi przetwornikami Essence w każdej muszli nausznej. Pozwala to uzyskać pełne spektrum przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowego o niewiarygodnej wierności odwzorowania z potężnym wirtualnym basem. Ciesząc się dźwiękami dokładnie rozmieszczonymi w trójwymiarowej przestrzeni, ustalisz kierunek pochodzenia każdego wystrzału i kroków przeciwnika. Twoje wirtualne pole bitwy stanie się niewiarygodnie realistyczne, zapewniając nieporównaną wcześniej immersję w rozgrywce.
luksusowy przetwornik cyfrowo-analogowy pakiet słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest wyekwipowany w spersonalizowany układ DAC ROG 7.1 klasy systemów kina domowego, a dodatkowo wykorzystuje kodek audio SupremeFX S1220A. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, DAC w zestawie ROG Theta 7.1 używa czterech wzmacniaczy słuchawkowych ESS 9601 dla najwyższej precyzji pozycjonowania przestrzennego efektów i zapewnienia ogromnej przestrzeni dźwiękowej. Pomimo zintegrowania wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), komplet słuchawkowy ROG Theta 7.1 zachowuje niską temperaturę i komfort noszenia dzięki zaimplementowaniu redukującego temperaturę środka termoprzewodzącego, który skutecznie rozprasza ciepło.
Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI ROG Theta 7.1 jest wyekwipowany w pierwszy na świecie mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który asygnowany procesor wykorzystujący mnóstwo inteligentnych profili trenowanych nienaturalną inteligencją. Pozwala to pousuwać ponad 50 milionów typów hałasu z otoczenia, równocześnie zachowując profil głosu ludzkiego – dla zapewnienia krystalicznie czystej komunikacji podczas rozgrywki. Ten inteligentny mikrofon nawet o 95% redukuje rozpraszające uwagę głosy innych osób, dźwięki pisania na klawiaturze i klikania myszą, umożliwiając Ci wyraźną komunikację w każdym otoczeniu. W dodatku odłączany mikrofon jednokierunkowy jest certyfikowany do używania z aplikacjami Discord i TeamSpeak, a dioda na końcu booma miga w odcieniu czerwonym, kiedy mikrofon jest wyciszony. Dzięki temu możesz w łatwy sposób sprawdzić aktualny status mikrofonu.
Komfort opracowany poprzez ekspertów komplet słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest oferowany z dwoma rodzajami poduszek nausznych ROG Hybrid, dlatego możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają Ci pod względem dopasowania i materiału. Jedna para jest stworzona z mieszanki skóry proteinowej i szybko ochładzającej się, przepuszczającej powietrze tkaniny siatkowej. Ten typ jest cienki i miękki, dlatego nieprzeciętnie nadaje się do rozgrywki mobilnej. Druga para jest grubsza, przy czym dodano tutaj więcej momentalnie ochładzającej się dzianiny dla zapewnienia komfortu poprzez dłuższy czas, co czyni je nieprzeciętny rozwiązaniem do maratonowych sesji gamingowych. Słuchawki ROG Theta 7.1 są zaopatrzone w muszle nauszne i widełki produkowane ze stopu aluminium, które cechują się lepszym rozpraszaniem ciepła i obszerniejszą trwałością, dzięki temu wytrzymają trudy rozgrywki i długotrwałego używania. Przycisk do sterowania jednym dotknięciem zezwala na Ci przełączanie pomiędzy dźwiękiem wielokanałowym a dźwiękiem stereo, natomiast wytrzymały przełącznik wahadłowy reguluje poziom głośności, wejście mikrofonowe, a nawet oświetlenie RGB – udostępniając Ci najważniejsze ustawienia na wyciągnięcie ręki. Specyfikacja Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana kompozycja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1
Średnica membrany
30 mm
40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Jednokierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-54 dB
Złącze
USB - 1 szt.
USB rodzaju-C - 1 szt.
Długość kabla
1,0 m
1,2 m
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
PlayStation 5
Połączenie z konsolą
Przewodowo – USB
zaimplementowane technologie
certyfikat Hi-Res Audio
Materiał nauszników
Skóra ekologiczna
dzianina
uzupełniające dane
Aluminiowa kompozycja
regulowany pałąk
Wymienne nauszniki
Miękko wyściełany pałąk
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
komponenty sterujące i mikrofon na lewym nauszniku
Przełącznik podświetlenia On/Off
atest Discord
Podświetlenie LED RGB
Kolor
Czarny
załączone akcesoria
Adapter z USB-C na USB-A
Instrukcja obsługi
Zamienne nauszniki
Waga
590 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
90YH01W7-B2UA00

☆ Razer Kraken Pro V2 ☆

Razer Kraken Pro V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Pro V2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7f362da47c1ab7a51036
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne różowe

☆ Razer Kraken Pro V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50 mm przetworniki dźwięku dostrojone pod kątem zrównoważenia dźwięku z gry i czatu głosowego Słuchawki Razer Kraken Pro V2 zaopatrzono w pokaźniejsze przetworniki niżeli w poprzednim modelu, aby zapewnić głośniejszą i bogatszą scenę dźwiękową niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Poczujesz, iż jesteś w samym centrum akcji, równocześnie słysząc wyraźnie komunikaty pozostałych członków drużyny. Aluminiowa rama typu unibody powiększająca odporność produkowana w całości z aluminium z rud boksytu rama słuchawek Razer Kraken Pro V2 jest lekka, sprężysta i niesamowicie wytrzymała.

Poddano ją drobiazgowym testom,mieć pewność, że spełni wymogi mistrzowskich graczy. Budowa zapewniająca maksymalną wygodę i zero zmęczenia Pałąk zaprojektowano z myślą o jednostajnym rozkładzie masy w celu zapewnienia maksymalnej wygody w trakcie wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki są pokaźniejsze, bardziej miękkie niż dotychczas i produktywniej izolują dźwięk. Można je z łatwością wymienić, a do wyboru są modele okrągłe i owalne (sprzedawane oddzielne), dzięki temu słuchawki mogą zostać dobrane do indywidualnych upodobań.

W konstrukcji nauszników umieszczono specjalne kanały ze specjalną pianką, dzięki którym gracze noszący okulary mogą korzystać z zestawu słuchawkowego, nie narażając się na nieprzyjemne doznania spowodowane uciskiem.

Wysuwany mikrofon z zastosowanym pilotem, umożliwiający komunikację bez zakłóceń Komunikacja między członkami drużyny jest nieodzowna w pełnych bezwzględnej rywalizacji rozgrywkach e-sportowych. Zestaw słuchawkowy Razer Kraken Pro V2 wyposażono w wysuwany mikrofon kierunkowy, by zapewnić w pełni krystaliczną wymianę komunikatów i umożliwić omawianie strategii przez członków drużyny.

w dodatku, dzięki zastosowanemu pilotowi można uzyskać natychmiastowy dostęp do ustawień głośności, a także wyciszenia, nie zwalniając przy tym tempa gry....


Najtańsze Słuchawki 7.1 – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych polecanych słuchawek 7.1. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Razer Kraken Pro V2 ☆

Razer Kraken Pro V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Pro V2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7f362da47c1ab7a51036
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken Pro V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

50 mm przetworniki dźwięku dostrojone pod kątem zrównoważenia dźwięku z gry i czatu głosowego Słuchawki Razer Kraken Pro V2 wyekwipowano w większe przetworniki aniżeli w poprzednim modelu, by zapewnić głośniejszą i bogatszą scenę dźwiękową niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Poczujesz, iż jesteś w samym centrum akcji, jednocześnie słysząc wyraźnie komunikaty pozostałych członków drużyny. Aluminiowa rama rodzaju unibody rozszerzająca odporność wykonana w pełni z aluminium z rud boksytu rama słuchawek Razer Kraken Pro V2 jest lekka, elastyczna i niesamowicie wytrzymała.

Poddano ją drobiazgowym testom,posiadać pewność, że spełni wymogi profesjonalnych graczy. Konstrukcja gwarantująca maksymalną wygodę i zero zmęczenia Pałąk zaprojektowano z myślą o zrównoważonym rozkładzie masy w celu zapewnienia maksymalnej wygody w trakcie wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki są pokaźniejsze, bardziej miękkie aniżeli dotychczas i efektywniej izolują dźwięk. Można je z łatwością wymienić, a do wyboru są modele koliste i owalne (sprzedawane oddzielne), dzięki czemu słuchawki mogą zostać dobrane do indywidualnych upodobań.

W konstrukcji nauszników umieszczono specjalne kanały ze specjalną pianką, dzięki którym gracze noszący okulary mogą korzystać z zestawu słuchawkowego, nie narażając się na nieprzyjemne doznania spowodowane uciskiem.

Wysuwany mikrofon z zastosowanym pilotem, umożliwiający komunikację bez zakłóceń Komunikacja pomiędzy członkami drużyny jest nieodzowna w pełnych bezwzględnej rywalizacji rozgrywkach e-sportowych. Komplet słuchawkowy Razer Kraken Pro V2 wyekwipowano w wysuwany mikrofon kierunkowy, aby zapewnić w pełni krystaliczną wymianę komunikatów i umożliwić omawianie strategii poprzez członków drużyny.

w dodatku, dzięki wbudowanemu pilotowi można uzyskać natychmiastowy dostęp do ustawień głośności, a także wyciszenia, nie zwalniając przy tym tempa gry....


☆ Havit H2022U ☆

Havit H2022U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2022U
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7c6488e441ab45806d7f5
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2022U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki gamingowe Havit GAMENOTE H2022U Wysokiej jakości słuchawki gamingowe idealnie sprawdzą się w trakcie każdej rozgrywki. Oferują transparentnie czyste dźwięki i mocne brzmienia. Dzięki wbudowanemu i dostosowywanemu mikrofonowi możesz komunikować się z innymi graczami podczas gry lub słuchać muzyki, a stylowe podświetlenie RGB, nada Twojej rozgrywce niezwykłego, gamingowego charakteru.

nadzwyczajna jakość dźwięku Wysokiej jakości, 50 mm głośniki, realistycznie odzwierciedlają dźwięki, z całkowitą głębią basu, gwarantując niesamowite doznania w trakcie gry. Dzięki H2022U nie usłyszysz żadnych zakłóceń, ani szumów.

Odtwarzane poprzez słuchawki dźwięki są czyste i głębokie. Wysoka jakość i komfort Nauszniki zostały pokryte miłą w dotyku skórą naturalną, która w dodatku wygłusza dźwięki z zewnątrz, byś mógł słuchać tylko tego, czego chcesz.

Są nad wyraz wygodne i komfortowe, więc rewelacyjnie sprawdzą się w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Stylowe podświetlenie Dzięki stylowemu podświetleniu RGB możesz radować się gamingowym klimatem i poczuć, jak fachowy gracz podczas każdej rozgrywki.

Specyfikacja firma Havit Model H2022U Średnica membrany 50 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 114 dB±3 dB zaimplementowany mikrofon tak 6.0 x 2.7 mm Pasmo przenoszenia mikrofonu 20 ~ 20000 Hz Czułość mikrofonu -43 dB ± 32 dB Łączność USB + 3.5 Długość kabla 2.0 m Robocze napięcie ⩽ 35 mA dodatkowe informacje Podświetlenie RGB Giętki mikrofon Wysoka jakość wykonania USB 7.1 odcień czarny


☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432282fff008b4000037
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
- asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
- Przetwornik akustyczny - dynamiczne, 9 mm
- Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
- Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
- rodzaj przewodu - Rozgałęziony
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
- technologia Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszneEAN: 4905524936773
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe atrybuty: W pakiecie:- wygodne, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ iBox HPI X10 ☆

iBox HPI X10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: iBox
 • Nazwa produktu: iBox HPI X10
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6183fd8f82fff0d843a097b1
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do komputera

☆ iBox HPI X10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI AURORA X10 RGB 7.1

nieprzeciętne słuchawki dla graczy znamionujące się bogatym dźwiękiem w systemie 7.1 z podświetleniem RGB. Pilot umożliwia wyłączenie mikrofonu gdy nie jest konieczny zwiększając prywatność gracza. Do tego odnajdziemy tam przycisk wyciszenia dźwięku i pokretło regulacji głośności. Kontroler również wyłącznie podświetlenia słuchawek.

kompozycja

Słuchawki Aurora X10 poprawnie izolują od otoczenia, umożliwiając skupienie się na rozgrywce. Mają znaczne wygodne nakładki na uszy a przetwornik dźwięku ma średnicę 50 mm.

PODŚWIETLENIE

Słuchawki posiadają wielobarwne podświetlenie RGB. Słuchawki do komputera podłącza się przy pomocy kabla USB.EAN: 5903968680251
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SHPIX10MV
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak

☆ Słuchawki DEFENDER Stellar ☆

Słuchawki DEFENDER Stellar Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki DEFENDER Stellar
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606465842da47c2be2e07113
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki DEFENDER Stellar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 103dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.20 m
Impedancja (Om): 32.0
dane uzupełniające: linia produktów dla graczy Metalowy pałąk i elementy pokrywy słuchawki Regulacja głośności i wyłącznik mikrofonu na słuchawce Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, gwarantuje maksymalną izolację dź Podwójny dostosowywany pałąk Wielokierunkowy mikrofon Podświetlenie diodami Złącze usb Kupon do gry i konta premium w grze CROSSOUT System przetwarzania dźwięku symuluje działanie 7 głośników i subwoof
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender STELLAR 7.1 VIRTUAL SOUND podświetlane U
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz -16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0 USB 2.0
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
typ słuchawek: Zamknięte
typ słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm
Zawartość opakowania: słuchawki, kod do gry

☆ Rebeltec Thor ☆

Rebeltec Thor Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebeltec
 • Nazwa produktu: Rebeltec Thor
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9ea2082fff03f97ba12a1
 • ID kategorii: 7967

☆ Rebeltec Thor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.10 m
Impedancja (Om): 32.0
dane dopełniające: zastosowany mikrofon, zasilanie USB, podświetlane głośniki kabel w oplocie ubraniowym o długości 2,1m Moc: 45mW pokrętło głośności Mikrofon z redukcją szumów
Kolor: Czerwono-metaliczny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Rebeltec THOR Gaming stereo USB
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane styki: nie
rodzaj słuchawek: Zamknięte
typ słuchawek/mikrofonu: 7.1
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming

☆ Słuchawki DEFENDER Apex Pro ☆

Słuchawki DEFENDER Apex Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki DEFENDER Apex Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073f5fd2da47cd580e0b2db
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki DEFENDER Apex Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja (Om): 32.0
informacje dodatkowe: linia produktów dla graczy System przetwarzania dźwięku symuluje działanie 7 głośników i subwoof Regulacja głośności na słuchawce Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, gwarantuje maksymalną izolację dź regulowany pałąk z miękkiego, oddychającego materiału Pełne nauszniki minimalizują ucisk na uszy i zapewniają izolację dźwi? Kupon do gry i konta premium w grze CROSSOUT Podświetlenie diodami Złącze usb
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender APEX PRO 7.1 VIRTUAL SOUND podświetlane U
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz -16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0 USB 2.0
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
wariant słuchawek: Zamknięte
typ słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
wbudowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 40mm
Zawartość opakowania: Słuchawki, kod do konta premium gry CROSSOUT

☆ Havit H2212U ☆

Havit H2212U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2212U
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c0142da47c8ef36c955c
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2212U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Lekkie i komfortowe Havit H2212U stworzone są dla wymagających graczy, poszukujących słuchawek wysokiej jakości i gwarantujących przestrzenny dźwięk w technice 7.1. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji, wykorzystywanie słuchawek jest wygodne, choćby w trakcie wielogodzinnej pracy.

Wysokiej jakości Nauszniki zostały wytwarzane z pianki pokrytej proteinową skórą, z obudową w kolorze czarnego matu. Subtelne, niebieskie podświetlenie powoduje, iż prezentują się nad wyraz stylowo. Jednak zwykle gwarantują wysokiej jakości dźwięki, bez szumów i zakłóceń.

Łatwe w stosowaniu Wyjątkowo sprężysty pałąk, możesz dostosować umiejscowienie mikrofonu według swoich potrzeb, nie obawiając się o uszkodzenie go. Poręczne i funkcjonalne wbudowany w przewód panel sterujący łatwe wyłączenie podświetlenia LED, regulację głośności, czy wyciszenie mikrofonu, dzięki czemu masz pełną kontrolę w zasięgu ręki.

Specyfikacja firma Havit Model H2212U Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 112 dB±3 dB zaimplementowany mikrofon tak 6.0 x 5.0 mm Pasmo przenoszenia mikrofonu 30 ~ 16000 Hz Czułość mikrofonu -43 dB ± 32 dB Łączność 7.1 USB Długość kabla 2.5 m Robocze napięcie ⩽ 70 mA dodatkowe informacje Giętki mikrofon Pilot na kablu Niebieskie podświetlenie kolor czarny Gwarancja 12 miesięcy Kod produktu 018588


☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki powodują,kolekcja VERTIGO to komfort i efektywność.

zastosowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są przy pomocy prostego i intuicyjnego pilota na kablu.

Cały przewód wytworzony jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB pozwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne korzystną jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zastosowana technologia 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

ponadto mikrofon jest na tyle sprężysty, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon wariant: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa kompozycja Niska waga, elastyczna i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort wykorzystywania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot, a także przewód w oplocie kabel w oplocie o długości 2.4m i pilot gwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zastosowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Słuchawki MARVO HG9065 ☆

Słuchawki MARVO HG9065 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marvo
 • Nazwa produktu: Słuchawki MARVO HG9065
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b8b52da47cad9166f3ea
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MARVO HG9065 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MARVO HG9065
nowoczesny zestaw słuchawkowy dla graczy z funkcją dźwięku przestrzennego 7.1 Virtual Surround.
HG9065 to rozwiązanie, które zniewala wyglądem, brzmieniem i komfortem.

Słuchawki wyposażone są w regulowany pałąk z miękką skórą. Widełki utrzymujące słuchawki zezwalają na wychylenie nauszników i lepsze ułożenie słuchawki na uchu. Same nauszniki posiadają miękkie gąbki ukryte pod delikatnym skóropodobnym materiałem. Całość ma za zadanie zapewnić długa i komfortową zabawę w trakcie gry.

Za brzmienie odpowiadają 40 mm przetworniki wpierane poprzez sterownik dźwięku przestrzennego 7.1. Dedykowane HG9046 oprogramowanie umożliwia użytkownikowi ustawienie własnych preferencji dźwięku.

Design
budowa słuchawek wygląd i jest bardzo potężna. Na szczególną uwagę zasługuje kompozycja nauszników, która łączy design, komfort i fantastycznie przedstawiające się podświetlane logo MARVO.

Specyfikacja technologiczna:
• Połączenia: Przewodowe USB
• Kompatybilność: PC
• Tryb podświetlenia: RGB
• Odłączany mikrofon: Nie
• wymiar głośnika: 40mm
• Czułość głośnika: 105dB±3dB
• Moc znamionowa: 20mW
• Impedancja: 32±15%?
• Pasmo przenoszenia: 20Hz~20KHz
• wymiar mikrofonu:?6*5MM
• rodzaj mikrofonu: dookólny
• Czułość mikrofonu:?42±3db
• Mikrofon: zewnętrzny
• Dźwięk: 7.1 Wirtualny dźwięk przestrzenny
• Sterowanie: głośność na kablu
• Długość kabla: 2,1 m
• Adapter USB: Tak
• Sterowniki dźwięku 7.1 Tak
• Waga 306gEAN: 6932391923511
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 24 cm
Kod Producenta: HG9065
Szerokość: 11 cm
Waga: 0.625 kg
Wysokość: 21 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *