Ranking Słuchawek A4Tech – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki A4Tech. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta A4Tech jest aktualizowany na bieżąco.

☆ A4Tech FH-200 ☆

A4Tech FH-200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech FH-200
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ae295e8e441ac298cfff7c
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech FH-200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH FStyler FH200i black

A4TECH FStyler FH200i to konwencjonalny przewodowy komplet słuchawkowy dla graczy w szykownej czerni. Zestaw przypadnie do gustu zarówno użytkownikom wciągających maratonów gier internetowych, jak i użytkownikom korzystających z komunikatorów w trakcie pracy zawodowej lub zdalnych lekcji. Komplet słuchawkowy A4Tech FStyler zapewni dodatkowo idealny dźwięk w drodze - ciesz się ulubionymi utworami w podróży. Wszechstronność wykorzystania i maksimum komfortu, a przy tym doskonały dźwięk - to główne parametry zestawu słuchawkowego A4Tech FStyler FH200i.

-zastosowany mikrofon.
-Regulacja głośności w nauszniku.
-Przetworniki 50 mm.
-Nieplączący się przewód o długości 1,8 m.
-Wytrzymały pałąk.
-Złącze mini-jack 3.5 mm.
-wygodne, piankowe nauszniki.

nadzwyczajne brzmienie
pakiet słuchawkowy A4Tech FStyler proponuje wysoką jakość brzmienia i głębokie basy, a to wszystko dzięki zaimplementowaniu dużych 50-milimetrowch przetworników neodymowych. Na dodatek te minimalne nauszne słuchawki z powodzeniem tłumią hałasy z otoczenia. Zanurz się czystym i mocnym brzmieniu w trakcie słuchania ulubionych utworów lub w czasie gry. Ergonomiczny kształt i wielkie nauszniki wypełnione miękką pianką czynią je wyjątkowo wygodnymi dla uszu.

wbudowany mikrofon
Potrzeba komunikacji poprzez Internet towarzyszy nam każdego dnia. W trakcie pracy zdalnej, na lekcjach online i w grach internetowych. Możliwość rozmów z innymi graczami to potrzebny składnik każdej rozgrywki. Załączony do zestawu słuchawkowego mikrofon gwarantuje czysty dźwięk bez zakłóceń, dzięki temu każde Twoje słowo zostanie zarejestrowane z najwyższą jakością.

Prosta regulacja głośności
Słuchawki A4Tech FStyler wyekwipowano w regulator głośności umieszczony w nauszniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu można momentalnie i intuicyjnie kontrolować poziom głośności dźwięku w słuchawkach.

Uniwersalne złącze
Słuchawki zaopatrzone zostały w modne złącze mini-jack 3.5 mm. Użytkownicy korzystający z platform PC, PS4, Xbox One, a także tabletów i laptopów zaopatrzonych w to gniazdo będą mogli w pełni użyć możliwości słuchawek.

☆ A4Tech G-580 ☆

A4Tech G-580 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-580
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6046222c8e441ad3f52d120b
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G580 7.1

Model G580 to kolejny model słuchawek Bloody z serii 7.1, wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić najwyższy komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przy komputerze. Funkcjonalne, nauszniki wypełnione wygodną pianką z skutkiem MEMORY 3D i przetwornikami 50 mm eliminują wszelkie hałasy pochodzące z zewnątrz, zaś wygodny pałąk, a także materiał nauszników sprawią, że Bloody G580 naturalnie dostosują się do kształtu Twojej głowy.

-Czuły mikrofon z redukcją szumów.
-Przetworniki 50 mm.
-Nauszniki z pianką Memory 3D.
-Przestrzenny dźwięk 7.1.
-Podświetlenie RGB z rezultatem pływania barw.
-Impedancja 16 Ohm.
-Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz.
-Regulacja głośności.
-przewód w oplocie o długości 2m.

SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 7.1
System dźwiękowy w technologii Virtual Surround gwarantuje niezapomniane doznania i zwiększa realizm gry. Asygnowane oprogramowanie umożliwi Ci dobranie ustawień słuchawek do Twoich jednostkowych preferencji - jednocześnie natężenia basów, jak na dodatek kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie. Jeśli chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami, wybierz słuchawki Bloody G580.

rozciągliwY, regulowanY MIKROFON
Ruchomy, sprężysty mikrofon jednokierunkowy z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci produktywną komunikację z innymi graczami. Dzięki asygnowanemu oprogramowaniu możesz sterować ustawieniami mikrofonu z zakresie głośności, częstotliwości próbkowania, redukcji szumów, a także efektów specjalnych, takich jak modulacja głosu.

WIELOFUNKCYJNY KONTROLER
Niezależnie od nastaw w mikserze audio komputera, czy też w przeznaczonym oprogramowaniu, Bloody G580 daje Ci możliwość szybkiej zmiany głośności, wyciszenia mikrofonu czy również zmiany podświetlenia RGB LED dzięki wielofunkcyjnemu kontrolerowi osadzonemu na kablu. Kluczowe ustawienia słuchawek miej w zasięgu ręki, resztę możesz?wyklikać? w systemie.

PODŚWIETLENIE LED Z skutkiem?RGB FLOW?
System RGB to sposób tworzenia światła, który pozwala na uzyskanie dowolnego, niesamowicie nasyconego koloru. Model G580 ma podświetlenie z wynikiem RGB w trybie FLOW (efekt pływania odcieni). Urok takiego rozwiązania najłatwiej poznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to efektowne podświetlenie, nadaje ciekawy wygląd artykułu. Jeśli jednak chcesz zniknąć w mroku, wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie.

JAKOŚĆ I ŁATWOŚĆ używanIA
Opcja regulacji nauszników w dwóch płaszczyznach pozwala na pełne dobranie słuchawek do kształtu i wymiaru głowy, zaś materiały najwyższej jakości gwarantują długą żywotność i wygodę słuchawek przy ich intensywnym stosowaniu. Użyteczna budowa gwarantuje uczucie komfortu choćby przy wielogodzinnych rozgrywkach!

kabel W OPLOCIE
Słuchawki G580 zostały wyekwipowane w 2 metrowy kabel w oplocie, zapewniający nie tylko większy zakres ruchu,jeszcze solidność i bezusterkowość połączenia zestawu słuchawkowego z komputerem choćby przy intensywnych, gwałtownych odruchach, obrazujących aktualne emocje w grze.

☆ A4Tech G-437 ☆

A4Tech G-437 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-437
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4c7c4382fff087a41aa019
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-437 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G437

Słuchawki gamingowej linii Bloody powstały specjalnie po to, abyś mógł czerpać najwyższą satysfakcję z rozgrywek w świecie wirtualnym. Ten stylowy i funkcjonalny sprzęt zapewni Ci nie tylko dźwięk najwyższej jakości,jeszcze komfort używania w trakcie wielu godzin spędzonych przy komputerze. Najszczególniej wymagający entuzjaści gier komputerowych zachwycą się wyjątkom designem i możliwościami słuchawek. Bloody nigdy nie idzie na kompromisy, od słuchawek gamingowych wymaga się, aby nauszniki eliminowały wszystkie dźwięki pochodzące z otoczenia i zapewniały maksymalny komfort przez mnóstwo godzin.

-System dźwięku przestrzennego 7.1.
-Impedancja 32 Ohm.
-Przetworniki 40 mm.
-wbudowany mikrofon.
-Regulacja głośności zastosowana w nausznik.
-Złącze USB.
-Czerwone podświetlenie LED.
-wygodny pałąk z miękkiej skóry.
-kabel w oplocie o długości 1,8 m.

Wczuj się w rozgrywkę
Słuchawki A4TECH Bloody zapewnią Ci realistyczny, przestrzenny dźwięk w systemie 7.1, dzięki któremu doświadczysz świata gry tak, jak nigdy przedtem. Zanurz się w całkowitą wiernie oddanych dźwięków wirtualną rzeczywistość i przypasuj ją do swych preferencji, dzięki asygnowanemu oprogramowaniu.

Nigdy Cię nie zawiodą
Słuchawki Bloody posiadają zastosowany mikrofon z redukcją szumów, dzięki któremu komunikacja z resztą drużyny nie sprawi Ci problemu, a Twoje instrukcje będą krystalicznie czyste i pozbawione zakłóceń. Regulacja głośności zaimplementowana w nausznik sprawi,łatwo dostosujesz poziom dźwięku do konkretnej sytuacji w grze.

Nieodłączny towarzysz w grze
Sprzęt A4TECH Bloody został dostosowany do długich, nocnych rozgrywek. Słuchawki są szczególnie wygodne i wyściełane miękkim materiałem, dzięki temu mogą być komfortowo użytkowane przez długie godziny. Zastosowane diody LED gwarantują podświetlenie w odcieniu czerwonym, co wpływa na unikalny wygląd. Słuchawki komunikują się przez wtyk USB, dzięki czemu mogą współpracować z większością dostępnych urządzeń. Długi i wytrzymały kabel w oplocie gwarantuje wygodne i bezpieczne podłączenie i użytkowanie sprzętu.

☆ A4Tech G-501 ☆

A4Tech G-501 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-501
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 535663f02da47cc576000109
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-501 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja wariant zestawu słuchawkowego Stereofoniczny styl noszenia Opaska na głowęproduktu Czerwonytowaru Czarny rodzaj towaru słuchawki z mikrofonem Szerokość produktu 165 mm Głębokość produktu 98 mm Waga artykułu 258 g Wysokość artykułu 202 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 sugerowane zastosowanie Gaming liczba 1 technika łączności Przewodowa Połączenie USB Tak Długość kabla 2,2 m Czułość mikrofonu -58 dB Częstotliwość mikrofonu 50 - 16000 Hz wariant magnesu Neodym Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Średnica głośnika 4 cm Impedancja 32 $483 Czułość słuchawek 100 dB Szerokość 210mm Długość 105mm Wysokość 240mm

Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy z mikrofonem

☆ A4Tech G-500 ☆

A4Tech G-500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-500
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5448b72882fff02e4e001137
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny styl noszenia Opaska na głowęartykułu Czerwonytowaru Czarny typ produktu słuchawki z mikrofonem Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 polecane użycie Gaming ilość 1 technika łączności Przewodowa Złącze 3,5 mm Tak Czułość słuchawek 100 dB Impedancja 16 $1067 Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Średnica głośnika 4 cm wariant magnesu Neodym Szerokość 240mm Długość 105mm Wysokość 210mm


☆ A4Tech Vhead 50 ☆

A4Tech Vhead 50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech Vhead 50
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b200e2da47cb5c6000360
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech Vhead 50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

A4-TECH EVO Vhead 50 to wysokiej klasy przewodowe słuchawki z mikrofonem do ogólnego użycia. Sterowanie głosem i przełącznik mikrofonu umieszczone na przewodzie. Mikrofon umieszczony na giętkim wysięgniku i wyposażony w system redukcji szumu z otoczenia zapewni korzystną jakość komunikacji. Słuchawki o wyjątkowo prawidłowym tłumieniu odgłosów mają dostosowywany rozstaw. Przewód podłączeniowy o długości 2 m.EAN: 5907512810521
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: A4TSLU09264
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2 m
Kolor: Czarny

☆ A4Tech G-300 ☆

A4Tech G-300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-300
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613d778e441a70273b03da
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • właściwości dodatkowe: pałąk na głowęregulacja wielkości pałąkadiody LED
 • właściwości wtyku: pozłacanydwutorowy
 • Czułość: 100 dB
 • Czułość mikrofonu: -58 dB
 • Długość przewodu: 2,2 m
 • dodatkowe informacje: Najnowsze słuchawki szanowanej gamingowej marki Bloody. Słuchawki stereo, zapewniające komfort odsłuchu dzięki idealnie wyprofilowanym nausznikom nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Nadzwyczajne materiały wpływają zarówno na świetny, niepowtarzalny wygląd jak i jakość wykonania. Komunikacja poprzez klasyczne wtyki mini jack oraz dodatkowo wtyk USB umożliwiający włączenie podświetlenia. Regulacja dźwięku zastosowana w nausznik, ultra wytrzymały długi przewód w oplocie; Specyfikacja: Długość przewodu: 1.3 m; Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz; Impedancja: 16 Ohm; Komunikacja z komputerem: MiniJack (3.5 mm), USB
 • dołączone akcesoria: Instrukcja obsługi
 • Głośność: 100 dB
 • ilość wtyków: 3 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: A4TSLU45541
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czarny
 • Komunikacja: Przewodowa
 • budowa: zamknięte
 • budowa słuchawek: Zamknięte
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5mm, USB
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5 mm, USB
 • Strona www produktu: https://www.bloody.com/en/product.php?pid=12&id=126#full-specification-container
 • Średnica przetwornika: 40 mm
 • Średnica przetwornika akustycznego: 40 mm
 • wariant: Słuchawki wokółuszne z mikrofonem
 • typ magnesu: neodymowy
 • rodzaj słuchawek: Nauszne
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • typ wtyku: USB / 2 x miniJack 3,5 mm
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg / długość kabla: 1,3 metra

☆ A4Tech G-220 ☆

A4Tech G-220 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-220
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604622298e441ad3f52d1207
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -44dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 100dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.00 m
Impedancja (Om): 16.0
informacje dopełniające: przewód w oplocie
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY G220S Black USB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ A4Tech G-200 ☆

A4Tech G-200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604622288e441ad3f52d1205
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G200S BLACK

Słuchawki gamingowe to potrzebne akcesorium przy każdej rozgrywce. Zapoznaj się z najnowszą linią A4TECH Bloody i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa podczas wielogodzinnego maratonu gry. Słuchawki G200S należą do gamingowej linii Bloody zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy oczekujących od sprzętu progresywnych funkcji i wyjątkowo korzystnych parametrów. Wysokiej jakości materiały i dokładność wykonania produktów z linii Bloody to gwarancja długiej żywotności choćby przy wyjątkowo intensywnym użytkowaniu.

-Pasmo przenoszenia 20 - 20 kHz.
-Impedancja 16 Ohm.
-Przetworniki 50 mm.
-wbudowany mikrofon.
-Regulacja głośności.
-Złącze USB.
-Podświetlenie diodami LED.
-przewód o długości 2 m.

Poczuj realizm świata gry
Dzięki słuchawkom A4TECH Bloody możesz całkowicie wczuć się w rozgrywkę - oddadzą one w pełni zakres dźwięków, z którymi się zetkniesz. RPG, survival, a może strzelanka? Bez względu na to, jaki tytuł wybierzesz, dzięki słuchawkom Bloody, będziesz mógł wczuć się w świat gry, jak nigdy dotąd. Zamontowanie w słuchawkach sprawne przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm skrupulatne odwzorowanie dźwięków, a trafne dostrojenie pozwoli Ci cieszyć się czystszym brzmieniem i bogactwem wysokich przeciętnych tonów nie tylko w czasie rozgrywki,na dodatek podczas słuchania muzyki.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
nadzwyczajny kontakt z drużyną to rzecz niezbędna podczas wielogodzinnych rozgrywek. Słuchawki Bloody zaopatrzone zostały w wyjątkowo czuły mikrofon z redukcją szumów, który pozwoli Ci komunikować się z pozostałymi graczami bez zakłóceń i zbędnych odgłosów z otoczenia. Umieszczona w nauszniku regulacja dźwięku zapewni Ci wygodny dostęp do ustawień głośności, bez konieczności przerywania gry.

oryginalny design i wygoda używania
Słuchawki A4TECH zaopatrzone są w podświetlenie diodami LED, czemu zawdzięczają oryginalny wygląd i będą się nadzwyczajnie komponować z Twoim środowiskiem gracza. Zostały rewelacyjnie wyprofilowane i wyściełane miękkim materiałem po to, abyś mógł spędzać w nich długie godziny, oddając się ulubionej rozrywce. Wykorzystanie wtyku USB sprawia, że słuchawki są wyjątkowo uniwersalnym sprzętem, a długi, nieplączący się kabel pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne podłączenie do docelowego sprzętu.

☆ A4Tech HU-35 ☆

A4Tech HU-35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech HU-35
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d21648e441acfe3f475fe
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech HU-35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH HU-35 USB

A4Tech HU-35 to klasyczny zestaw słuchawkowy z wysokiej jakości mikrofonem. Słuchawki A4Tech pozwolą Ci radować się solidnym i wyraźnym dźwiękiem w trakcie gier komputerowych, a także w trakcie spotkań online lub zdalnych lekcji. Wygodna lekka kompozycja i miękkie nauszniki powodują,używanie słuchawek jest szczególnie komfortowe choćby w trakcie wielogodzinnych spotkań.

-wbudowany mikrofon.
-Regulator głośności na przewodzie.
-Przetworniki 40 mm.
-Nieplączący się przewód o długości 2 m.
-Wytrzymały pałąk.
-Miękkie nauszniki.

zastosowany mikrofon
Możliwość komunikacji z innymi graczami, zwłaszcza członkami drużyny to kluczowy składnik rozgrywek online. Pakiet słuchawkowy A4Tech HU-35 został zaopatrzony w mikrofon redukujący szumy i zakłócenia, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł rozmawiać z innymi graczami.

Regulacja głośności
Słuchawki wyposażono w regulator głośności umieszczony na kablu, przy pomocy którego w instynktowny sposób można kontrolować poziom głośności dźwięku w słuchawkach.

doskonały komplet do spotkań online
Te niepozorne słuchawki zostały wyposażone w 40 milimetrowe przetworniki z ultra cienką membranę gwarantującą wspaniałą jakość dźwięku, dzięki czemu nadzwyczajnie sprawdzą się nie tylko jako słuchawki gamingowej,też do komunikatorów internetowych w trakcie spotkań online lub lekcji zdalnych.

Najtańsze Słuchawki A4Tech – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek A4Tech. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki do kasku

☆ A4Tech Vhead 50 ☆

A4Tech Vhead 50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech Vhead 50
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b200e2da47cb5c6000360
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech Vhead 50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

A4-TECH EVO Vhead 50 to wysokiej klasy przewodowe słuchawki z mikrofonem do ogólnego zastosowania. Sterowanie głosem i przełącznik mikrofonu umieszczone na przewodzie. Mikrofon umieszczony na giętkim wysięgniku i wyekwipowany w system redukcji szumu z otoczenia zapewni dobrą jakość komunikacji. Słuchawki o wyjątkowo dobrym tłumieniu odgłosów posiadają dostosowywany rozstaw. Kabel podłączeniowy o długości 2 m.EAN: 5907512810521
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: A4TSLU09264
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2 m
Kolor: Czarny

☆ A4Tech HU-35 ☆

A4Tech HU-35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech HU-35
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d21648e441acfe3f475fe
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech HU-35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH HU-35 USB

A4Tech HU-35 to tradycyjny komplet słuchawkowy z wysokiej jakości mikrofonem. Słuchawki A4Tech pozwolą Ci cieszyć się konkretnym i wyraźnym dźwiękiem podczas gier komputerowych oraz w trakcie spotkań online lub zdalnych lekcji. Komfortowa lekka kompozycja i miękkie nauszniki sprawiają,użytkowanie słuchawek jest nad wyraz wygodne nawet w trakcie wielogodzinnych spotkań.

-zastosowany mikrofon.
-Regulator głośności na przewodzie.
-Przetworniki 40 mm.
-Nieplączący się przewód o długości 2 m.
-Wytrzymały pałąk.
-Miękkie nauszniki.

zaimplementowany mikrofon
Możliwość komunikacji z innymi graczami, zwłaszcza członkami drużyny to kluczowy element rozgrywek online. Komplet słuchawkowy A4Tech HU-35 został zaopatrzony w mikrofon redukujący szumy i zakłócenia, dzięki temu bezproblemowo będziesz mógł rozmawiać z innymi graczami.

Regulacja głośności
Słuchawki wyposażono w regulator głośności umieszczony na kablu, za pomocą którego w instynktowny sposób można kontrolować poziom głośności dźwięku w słuchawkach.

wyśmienity pakiet do spotkań online
Te niepozorne słuchawki zostały wyposażone w 40 milimetrowe przetworniki z ultra cienką membranę gwarantującą znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu rewelacyjnie sprawdzą się nie tylko jako słuchawki gamingowej,ponadto do komunikatorów internetowych podczas spotkań online albo lekcji zdalnych.

☆ A4Tech FH-200 ☆

A4Tech FH-200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech FH-200
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ae295e8e441ac298cfff7c
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech FH-200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH FStyler FH200i black

A4TECH FStyler FH200i to konwencjonalny przewodowy komplet słuchawkowy dla graczy w wykwintnej czerni. Komplet przypadnie do gustu zarówno użytkownikom wciągających maratonów gier internetowych, jak i użytkownikom korzystających z komunikatorów podczas pracy zawodowej lub zdalnych lekcji. Komplet słuchawkowy A4Tech FStyler zapewni na dodatek rewelacyjny dźwięk w drodze - ciesz się ulubionymi utworami w podróży. Wszechstronność zastosowania i maksimum komfortu, a przy tym nieprzeciętny dźwięk - to główne parametry zestawu słuchawkowego A4Tech FStyler FH200i.

-zaimplementowany mikrofon.
-Regulacja głośności w nauszniku.
-Przetworniki 50 mm.
-Nieplączący się kabel o długości 1,8 m.
-Wytrzymały pałąk.
-Złącze mini-jack 3.5 mm.
-komfortowe, piankowe nauszniki.

perfekcyjne brzmienie
pakiet słuchawkowy A4Tech FStyler proponuje wysoką jakość brzmienia i głębokie basy, a to wszystko dzięki zastosowaniu obszernych 50-milimetrowch przetworników neodymowych. W dodatku te śladowe nauszne słuchawki z powodzeniem tłumią hałasy z otoczenia. Zanurz się czystym i potężnym brzmieniu w trakcie słuchania ulubionych utworów albo w czasie gry. Ergonomiczny kształt i szerokie nauszniki wypełnione miękką pianką czynią je szczególnie komfortowymi dla uszu.

wbudowany mikrofon
Potrzeba komunikacji poprzez Internet towarzyszy nam każdego dnia. Podczas pracy zdalnej, na lekcjach online i w grach internetowych. Możliwość rozmów z innymi graczami to niezbędny element każdej rozgrywki. Załączony do zestawu słuchawkowego mikrofon gwarantuje czysty dźwięk bez zakłóceń, dzięki czemu każde Twoje słowo zostanie zarejestrowane z najwyższą jakością.

Prosta regulacja głośności
Słuchawki A4Tech FStyler wyposażono w regulator głośności umieszczony w nauszniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu można momentalnie i intuicyjnie kontrolować poziom głośności dźwięku w słuchawkach.

Uniwersalne złącze
Słuchawki zaopatrzone zostały w popularne złącze mini-jack 3.5 mm. Użytkownicy korzystający z platform PC, PS4, Xbox One oraz tabletów i notebooków wyposażonych w to gniazdo będą mogli w pełni użyć możliwości słuchawek.

☆ A4Tech G-300 ☆

A4Tech G-300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-300
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613d778e441a70273b03da
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • cechy dodatkowe: pałąk na głowęregulacja wielkości pałąkadiody LED
 • cechy wtyku: pozłacanydwutorowy
 • Czułość: 100 dB
 • Czułość mikrofonu: -58 dB
 • Długość przewodu: 2,2 m
 • dodatkowe informacje: Najnowsze słuchawki renomowanej gamingowej producenta Bloody. Słuchawki stereo, gwarantujące komfort odsłuchu dzięki wyśmienicie wyprofilowanym nausznikom nawet przy wielogodzinnym używaniu. Doskonałe materiały wpływają jednocześnie na genialny, specyficzny wygląd jak i jakość wykonania. Komunikacja przez klasyczne wtyki mini jack i ponadto wtyk USB umożliwiający włączenie podświetlenia. Regulacja dźwięku wbudowana w nausznik, ultra wytrzymały długi przewód w oplocie; Specyfikacja: Długość przewodu: 1.3 m; Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz; Impedancja: 16 Ohm; Komunikacja z komputerem: MiniJack (3.5 mm), USB
 • załączone akcesoria: Instrukcja obsługi
 • Głośność: 100 dB
 • liczba wtyków: 3 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: A4TSLU45541
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czarny
 • Komunikacja: Przewodowa
 • budowa: zamknięte
 • konstrukcja słuchawek: Zamknięte
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany przewód: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • typ wtyku: Mini Jack 3,5mm, USB
 • rodzaj wtyku: Mini Jack 3,5 mm, USB
 • Strona www produktu: https://www.bloody.com/en/product.php?pid=12&id=126#full-specification-container
 • Średnica przetwornika: 40 mm
 • Średnica przetwornika akustycznego: 40 mm
 • typ: Słuchawki wokółuszne z mikrofonem
 • rodzaj magnesu: neodymowy
 • wariant słuchawek: Nauszne
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • wariant wtyku: USB / 2 x miniJack 3,5 mm
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg / długość kabla: 1,3 metra

☆ A4Tech G-500 ☆

A4Tech G-500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-500
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5448b72882fff02e4e001137
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny styl noszenia Opaska na głowęproduktu Czerwonyproduktu Czarny wariant towaru słuchawki z mikrofonem Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 sugerowane użycie Gaming liczba 1 technika łączności Przewodowa Złącze 3,5 mm Tak Czułość słuchawek 100 dB Impedancja 16 $1067 Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Średnica głośnika 4 cm wariant magnesu Neodym Szerokość 240mm Długość 105mm Wysokość 210mm


☆ A4Tech G-200 ☆

A4Tech G-200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-200
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604622288e441ad3f52d1205
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G200S BLACK

Słuchawki gamingowe to niezbędne akcesorium przy każdej rozgrywce. Zapoznaj się z najnowszą kolekcją A4TECH Bloody i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa podczas wielogodzinnego maratonu gry. Słuchawki G200S należą do gamingowej linii Bloody zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy oczekujących od sprzętu zaawansowanych funkcji i szczególnie prawidłowych parametrów. Wysokiej jakości materiały i precyzyjność wykonania produktów z linii Bloody to gwarancja długiej żywotności choćby przy bardzo intensywnym stosowaniu.

-Pasmo przenoszenia 20 - 20 kHz.
-Impedancja 16 Ohm.
-Przetworniki 50 mm.
-wbudowany mikrofon.
-Regulacja głośności.
-Złącze USB.
-Podświetlenie diodami LED.
-przewód o długości 2 m.

Poczuj realizm świata gry
Dzięki słuchawkom A4TECH Bloody możesz całkowicie wczuć się w rozgrywkę - oddadzą one w pełni zakres dźwięków, z którymi się zetkniesz. RPG, survival, a może strzelanka? Bez względu na to, jaki tytuł wybierzesz, dzięki słuchawkom Bloody, będziesz mógł wczuć się w świat gry, jak nigdy dotąd. Zamontowanie w słuchawkach wydajne przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm staranne odwzorowanie dźwięków, a adekwatne dostrojenie pozwoli Ci cieszyć się czystszym brzmieniem i bogactwem wysokich średnich tonów nie tylko w czasie rozgrywki,na dodatek w trakcie słuchania muzyki.

Jeden za wszelkich, wszyscy za jednego!
znakomity kontakt z drużyną to rzecz potrzebna w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Słuchawki Bloody wyekwipowane zostały w wyjątkowo czuły mikrofon z redukcją szumów, który pozwoli Ci komunikować się z pozostałymi graczami bez zakłóceń i zbędnych odgłosów z otoczenia. Umieszczona w nauszniku regulacja dźwięku zapewni Ci wygodny dostęp do ustawień głośności, bez konieczności przerywania gry.

niepowtarzalny design i wygoda użytkowania
Słuchawki A4TECH wyposażone są w podświetlenie diodami LED, czemu zawdzięczają oryginalny wygląd i będą się nieprzeciętnie komponować z Twoim środowiskiem gracza. Zostały nadzwyczajnie wyprofilowane i wyściełane miękkim materiałem po to, abyś mógł spędzać w nich długie godziny, oddając się ulubionej rozrywce. Użycie wtyku USB powoduje, iż słuchawki są wyjątkowo uniwersalnym sprzętem, a długi, nieplączący się przewód pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne podłączenie do docelowego sprzętu.

☆ A4Tech G-220 ☆

A4Tech G-220 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-220
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604622298e441ad3f52d1207
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne Creative

☆ A4Tech G-220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -44dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 100dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 2.00 m
Impedancja (Om): 16.0
informacje uzupełniające: przewód w oplocie
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY G220S Black USB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ A4Tech G-437 ☆

A4Tech G-437 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-437
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4c7c4382fff087a41aa019
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-437 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G437

Słuchawki gamingowej linii Bloody powstały specjalnie po to, abyś mógł czerpać najwyższą satysfakcję z rozgrywek w świecie wirtualnym. Ten stylowy i praktyczny sprzęt zapewni Ci nie tylko dźwięk najwyższej jakości,jeszcze komfort wykorzystywania w trakcie wielu godzin spędzonych przy komputerze. Najistotniej wymagający entuzjaści gier komputerowych zachwycą się wyjątkom designem i możliwościami słuchawek. Bloody nigdy nie idzie na kompromisy, od słuchawek gamingowych wymaga się, by nauszniki eliminowały wszystkie dźwięki pochodzące z otoczenia i zapewniały maksymalny komfort przez niemało godzin.

-System dźwięku przestrzennego 7.1.
-Impedancja 32 Ohm.
-Przetworniki 40 mm.
-zastosowany mikrofon.
-Regulacja głośności wbudowana w nausznik.
-Złącze USB.
-Czerwone podświetlenie LED.
-wygodny pałąk z miękkiej skóry.
-kabel w oplocie o długości 1,8 m.

Wczuj się w rozgrywkę
Słuchawki A4TECH Bloody zapewnią Ci realistyczny, przestrzenny dźwięk w systemie 7.1, dzięki któremu doświadczysz świata gry tak, jak nigdy przedtem. Zanurz się w pełną wiernie oddanych dźwięków wirtualną rzeczywistość i przystosuj ją do swoich preferencji, dzięki dedykowanemu oprogramowaniu.

Nigdy Cię nie zawiodą
Słuchawki Bloody mają wbudowany mikrofon z redukcją szumów, dzięki któremu komunikacja z resztą drużyny nie sprawi Ci problemu, a Twoje instrukcje będą klarownie czyste i pozbawione zakłóceń. Regulacja głośności zastosowana w nausznik sprawi,prosto przystosujesz poziom dźwięku do potężnej sytuacji w grze.

Nieodłączny towarzysz w grze
Sprzęt A4TECH Bloody został dopasowany do długich, nocnych rozgrywek. Słuchawki są nad wyraz wygodne i wyściełane miękkim materiałem, dzięki czemu mogą być komfortowo stosowane poprzez długie godziny. Zastosowane diody LED gwarantują podświetlenie w odcieniu czerwonym, co wpływa na unikalny wygląd. Słuchawki komunikują się poprzez wtyk USB, dzięki temu mogą współpracować z większością dostępnych sprzętów. Długi i wytrzymały przewód w oplocie zagwarantuje wygodne i bezpieczne podłączenie oraz używanie sprzętu.

☆ A4Tech G-501 ☆

A4Tech G-501 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-501
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 535663f02da47cc576000109
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-501 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny fason noszenia Opaska na głowętowaru Czerwonyartykułu Czarny typ towaru słuchawki z mikrofonem Szerokość artykułu 165 mm Głębokość towaru 98 mm Waga produktu 258 g Wysokość towaru 202 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 sugerowane użycie Gaming liczba 1 technologia łączności Przewodowa Połączenie USB Tak Długość kabla 2,2 m Czułość mikrofonu -58 dB Częstotliwość mikrofonu 50 - 16000 Hz typ magnesu Neodym Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Średnica głośnika 4 cm Impedancja 32 $483 Czułość słuchawek 100 dB Szerokość 210mm Długość 105mm Wysokość 240mm


☆ A4Tech G-580 ☆

A4Tech G-580 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-580
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6046222c8e441ad3f52d120b
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G580 7.1

Model G580 to kolejny model słuchawek Bloody z kolekcji 7.1, produkowany z wysokiej jakości tworzyw tak, żeby zapewnić najwyższy komfort podczas wielogodzinnych sesji przy komputerze. Ergonomiczne, nauszniki wypełnione wygodną pianką z rezultatem MEMORY 3D oraz przetwornikami 50 mm eliminują wszelkie hałasy pochodzące z zewnątrz, zaś komfortowy pałąk oraz materiał nauszników sprawią, iż Bloody G580 naturalnie przystosują się do kształtu Twojej głowy.

-Czuły mikrofon z redukcją szumów.
-Przetworniki 50 mm.
-Nauszniki z pianką Memory 3D.
-Przestrzenny dźwięk 7.1.
-Podświetlenie RGB z skutkiem pływania odcieni.
-Impedancja 16 Ohm.
-Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz.
-Regulacja głośności.
-przewód w oplocie o długości 2m.

SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 7.1
System dźwiękowy w technologii Virtual Surround gwarantuje niezapomniane doznania i powiększa realizm gry. Asygnowane oprogramowanie umożliwi Ci dostosowanie ustawień słuchawek do Twoich jednostkowych preferencji - jednocześnie natężenia basów, jak w dodatku kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie. Jeśli chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami, wybierz słuchawki Bloody G580.

elastycznY, dostosowywanY MIKROFON
Ruchomy, sprężysty mikrofon jednokierunkowy z funkcją redukcji szumów otoczenia umożliwi Ci sprawną komunikację z innymi graczami. Dzięki przeznaczonemu oprogramowaniu możesz sterować ustawieniami mikrofonu z zakresie głośności, częstotliwości próbkowania, redukcji szumów oraz efektów specjalnych, takich jak modulacja głosu.

WIELOFUNKCYJNY KONTROLER
Niezależnie od nastaw w mikserze audio komputera, czy także w asygnowanym oprogramowaniu, Bloody G580 daje Ci możliwość szybkiej zmiany głośności, wyciszenia mikrofonu czy także zmiany podświetlenia RGB LED dzięki wielofunkcyjnemu kontrolerowi osadzonemu na kablu. Kluczowe ustawienia słuchawek miej w zasięgu ręki, resztę możesz?wyklikać? w systemie.

PODŚWIETLENIE LED Z wynikiem?RGB FLOW?
System RGB to sposób tworzenia światła, który pozwala na uzyskanie dowolnego, niesamowicie nasyconego koloru. Model G580 ma podświetlenie z konsekwencją RGB w trybie FLOW (efekt pływania barw). Urok takiego rozwiązania najłatwiej poznać podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to piękne podświetlenie, nadaje ciekawy wygląd towaru. Jeśli jednak chcesz zniknąć w mroku, wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie.

JAKOŚĆ I ŁATWOŚĆ użytkowanIA
Opcja regulacji nauszników w dwóch płaszczyznach umożliwia pełne dostosowanie słuchawek do kształtu i rozmiaru głowy, zaś materiały najwyższej jakości gwarantują długą żywotność i wygodę słuchawek przy ich intensywnym wykorzystywaniu. Funkcjonalna budowa gwarantuje uczucie komfortu choćby przy wielogodzinnych rozgrywkach!

przewód W OPLOCIE
Słuchawki G580 zostały wyekwipowane w 2 metrowy przewód w oplocie, gwarantujący nie tylko obszerniejszy zakres ruchu,w dodatku odporność i bezusterkowość połączenia zestawu słuchawkowego z komputerem nawet przy intensywnych, gwałtownych odruchach, obrazujących aktualne emocje w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *