Ranking Słuchawek Acme – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Acme. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Acme jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Acme BH-316 ☆

Acme BH-316 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-316
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e551eca8e441a9fd9d4bf87
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-316 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH316 Słuchawki bezprzewodowe BT nauszne ANC (z aktywnym wytłumianiem szumów)

Bezprzewodowe słuchawki z technologią Active Noise Cancellation (aktywnego wytłumiania szumów). Wspaniałe do pracy w miejscach publicznych, typu open space, komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych lub delektowania się muzyką w wygodnych warunkach nawet w trakcie podróży samolotem.

posiadają zaimplementowany akumulator na do 23h pracy. Wyekwipowane w przycisk nawigowania odtwarzaniem muzyki oraz zarządzania połączeniami telefonicznymi. Wysokiej jakości dźwięk zapewniają 40mm przetworniki audio. Mają funkcję automatycznego wyłączania po 10 minutach przerwy w użytkowaniu oraz ułatwiony cykl łączenia ze sparowanymi urządzeniami.


Pozostałe parametry
Czas ładowania: do 3h Czas słuchania muzyki i rozmów: do 21h Czas czuwania: do 300h Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz rozmiary przetwornika słuchawek: 40mm Czułość: 121dB +/-3dB wbudowany mikrofon Regulacja głośności Bluetooth v5.0 (zasięg pracy bezprzewodowej do 10m) Funkcja ANC (Active Noise Cancelling / Aktywne Wyciszenie Szumów:): 20 dB 2 dB Pasywny tryb pracy: możliwość podłączenia audio poprzez załączony kable audio 3,5mm

☆ Acme BH-203 ☆

Acme BH-203 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-203
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbe4b2da47c9a69342464
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem Bluetooth BH203G nauszne Zapomnij o poplątanych przewodach i sięgnij po ACME BH203G słuchawki Bluetooth on-ear! Są one bezprzewodowe, trwałe i kompaktowe, dzięki temu możesz je zawsze zabrać ze sobą.

Jak już chyba zrozumiałeś z nazwy, słuchawki zostały wyekwipowane w Bluetooth, co sprawia, iż możesz je w prosty sposób podłączyć do dowolnego urządzenia obsługującego technologię tego rodzaju. Słuchawki są zasilane akumulatorem, który zezwala na odtwarzanie muzyki poprzez 11 godzin.

Więc słuchawki możesz śmiało zabierać ze sobą w podróż, a korzystając z nich po kilka godzin dziennie, zupełnie zapomnisz o ładowaniu. Słuchawki można w nieskomplikowany sposób obsługiwać jedną ręką - wszystkie przyciski zamontowane zostały po prawej stronie słuchawek.

Kolejna bardzo dobra funkcja - tryb bierny. Możesz słuchać muzyki choćby po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć zwykły przewód AUX 3,5 mm. Łącze BluetoothŁatwe podłączenie do maszyn obsługujących Bluetooth.

AkumulatorMożliwość słuchania muzyki przez 11 godzin. Komfortowe sterowanie słuchawkamiWszystkie przyciski zostały zamontowane obok siebie, żeby zapewnić komfortowe sterowanie muzyką. Jakość dźwiękuNaturalne brzmienie muzyki każdego rodzaju.

Zakładane na uszyDelikatnie przylegają do uszu, część zewnętrzna - zamknięta. Nadzwyczaj wygodneRegulacja pałąku pozwala na ustawienie słusznej wielkości, miękkie poduszki nie uwierają i nie męczą uszu.

Tryb biernyMożliwość słuchania muzyki nawet po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć kabel aux 3,5 mm.Akcesoria w pakiecie: kabel MicroUSB do ładowania kabel audio z wtykami 3,5mm Pozostałe atrybuty:...


☆ Acme BH-317 ☆

Acme BH-317 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-317
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a8b82fff0ac854311a1
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-317 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH317 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wokółuszne, kolor piaskowy Nie ma nic ulepszonego niżeli cieszenie się osobistym koncertem twojego ulubionego zespołu. Dzięki słuchawkom bezprzewodowym ACME BH317 możesz to robić nawet poprzez 60 godzin przy pełnym naładowaniu.

A jeśli i to jest za mało, kontynuuj słuchanie muzyki w trybie pasywnym (port AUX 3,5 mm). Większe nauszniki oznaczają pokaźniejszy komfort, lecz oznaczają także mniej miejsca w torbie. Nie w tym przypadku!

Te miękkie słuchawki pokryte sztuczną skórą można złożyć, dzięki temu zajmą tylko połowę miejsca! A dla dopełniającej wygody dodano do nich funkcję odtwarzania/pauzy. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie wstrzymywać muzyki,ekspresowo zamienić kilka słów.

Po prostu przekręcić nauszniki do w środku, a muzyka się zatrzyma. Nieustanne odtwarzanieCiesz się do 60 godzin nieustannej muzyki przy pełnym naładowaniu Przekręć, aby odtworzyć/wstrzymaćPrzekręcenie nauszników do wewnątrz natychmiast wstrzymuje muzykę Łączność BluetoothŁatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami Tryb pasywnyW przypadku rozładowanej baterii starczy podłączyć przewód aux 3,5 mm znajdujący się w pudełku i kontynuować słuchanie muzyki Obsługa jedną rękąŁatwa i szybka kontrola odtwarzania muzyki Można składaćZaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek Przycisk wzmocnienia basówDba o to, żeby wszystkie bity brzmiały jak najlepiej zaimplementowany akumulatorPowala na do 60 godzin słuchania muzyki Wokółuszne muszle słuchawek Delikatnie zakrywają Twoje uszy bez uciskania czy dyskomfortu Multilink Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami jednocześnie.

Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na notebookaPozostałe parametryWielkość przetworników: 40 mm Połączenia: wariant C, Bluetooth, 3,5 mm AUX Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: załączonym przewodem USB-C wariant-C, 5 V DC Mikrofon: wbudowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h powłoka poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: dostosowywany, składany Funkcja multiconnect zezwala na podłączenie do 2 sprzętów równocześnie i momentalne przełączanie się pomiędzy nimi szerokie, komfortowe muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra naturalna) mają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) i obsługę połączeń telefonicznych, a także (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można na dodatek wywoływać asystentkę głosową zastosowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technologia komfortowego, bezzwłocznego, samoczynnego łączenia się z urządzeniem zasadniczo rozszerza komfort używania i oszczędza czas


☆ Acme BH-214 ☆

Acme BH-214 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-214
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9582fff0ac854311a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-214 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH214 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nauszne, odcień piaskowy (eco / e-commerce edition) Powszechnie uważa się,drobne słuchawki nauszne to kompromis między wygodą a funkcjonalnością. Są mniejsze rodzaj nauszny z wielkimi nausznikami i w głównej mierze mają ponadto mniej funkcji.

Nie w tym przypadku. Słuchawki bezprzewodowe ACME BH214 są w pełni wyposażone w wysokiej jakości dźwięk, baterię, która wystarcza na 60 godzin i przycisk do wzmocnienia basów, który poprawi słuchowe doznania.

Uwolnij się od koszmaru splątanych kabli i ciesz się przystępnym, bezprzewodowym parowaniem Bluetooth. Z łatwością przełączaj się między urządzeniami, koniec z ciągłym parowaniem/rozłączaniem, słuchawki są wyposażone w przydatną funkcję multilink.

A kiedy już skończysz słuchać muzyki, po prostu złóż słuchawki, żeby zajmowały tylko połowę miejsca! bezustanne odtwarzanieCiesz się do 60 godzin nieprzerwanej muzyki przy pełnym naładowaniu Przekręć, żeby odtworzyć/wstrzymaćPrzekręcenie nauszników do wewnątrz natychmiast wstrzymuje muzykę Łączność BluetoothŁatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami Obsługa jedną ręką nietrudna i szybka kontrola odtwarzania muzyki Można składaćZaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek Przycisk wzmocnienia basówDba o to, by wszystkie bity brzmiały jak najlepiej zaimplementowany akumulatorPowala na do 60 godzin słuchania muzyki wygodne muszle słuchawek Delikatne, wygodne muszle słuchawek zpaewniają komfort w trakcie nawet długiego stosowania Multilink Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami jednocześnie.

Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na laptopa Edycja ECO / E-COMMERCESłuchawki serii BH214 (wszystkie modele) pakowane są tylko w pro-ekologiczne opakowania transportowe (szare, wzmacniane, z barwnymi naklejkami z informacjami o produkcie).

wystarczy dokleić list przewozowy i można wysyłać paczkę co pozwala zapewnić najlepszą cenę.Produkty nie mają kolorowego opakowania retailowego. Wielkość opakowań została przypasowana do w głównej mierze stosowanych formatów przesyłek i paczkomatów.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne do muzyki

ponadto, po rozpakowaniu nie trzeba opakowań dzielić na różnorodne typy tworzyw, by je poprawnie zutylizować i zadbać o czystość Planety. Pozostałe atrybutyWielkość przetworników: 40 mm Połączenia: wariant C, Bluetooth Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: załączonym przewodem USB-C rodzaj-C, 5 V DC Mikrofon: zastosowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h warstwa poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: regulowany, składany Funkcja multiconnect pozwala na podłączenie do 2 maszyn jednocześnie i momentalne przełączanie się pomiędzy nimi komfortowe muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra organiczna) mają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) i obsługę połączeń telefonicznych oraz (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można ponadto powodować asystentkę głosową zastosowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technologia wygodnego, błyskawicznego, samoczynnego łączenia się z urządzeniem zasadniczo zwiększa komfort stosowania i oszczędza czas


☆ Acme HE-21 ☆

Acme HE-21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme HE-21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ddbab392da47cf38ad1c6c4
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme HE-21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne z mikrofonem ACME HE21B niebieski Uniwersalne słuchawki douszne z mikrofonem do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów telefonicznych. Bezkompromisowe wzornictwo połączone z wielofunkcyjnym przyciskiem pozwalającymi na obsługę połączeń telefonicznych, a także sterowanie muzyką.

przystępne w 8 atrakcyjnych kolorach. Obsługa asystentów głosowychWbudowany przycisk umożliwia aktywowanie asystenta głosowego (jeśli jest obsługiwany poprzez smartfon). MikrofonDzięki zastosowanemu mikrofonowi można komfortowo prowadzić rozmowy telefoniczne.

Przycisk wielofunkcyjnyWbudowany przycisk wielofunkcyjny umożliwia komfortowe odbieranie połączeń, ich kończenie, start i pauzowanie muzyki.Akcesoria w pakiecie: W komplecie pakiet 3 kompletów wEar-buds: soft & rubber, 3 pairs (sizes S, M, L)kładek dousznych (wymiary S, M, L)Pozostałe właściwości: rozmiary przetwornika słuchawek: 10mm...


☆ Acme BH-412 ☆

Acme BH-412 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-412
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8b825d8e441adbd7e2507b
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-412 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 96dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 10.00 m
informacje uzupełniające: Czas ładowania: słuchawki ~2 godziny / etui ładujące ~2 godziny Czas rozmowy 6 godz./ +18h z zastosowaniem etui ładującego Poziom naładowania baterii słuchawek widoczny na smartfonie Bluetooth V5.0 / TWS / dystans ~10m Przycisk funkcyjny umożliwia wygodną obsługę. Odporność na wodę i pył: IPX5 Czas czuwania ~100 godzin
Kolor: Czarny
Komunikacja: Bezprzewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Acme BH412 bezprzewodowe Bluetooth douszne TWS
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Brak regulacji głośności
Stosunek sygnał-szum: 120 dB ± 3 dB
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zastosowany mikrofon: tak
rozmiary przetwornika słuchawek: 6mm
Zawartość opakowania: mobilne etui z ładowarką Słuchawki przewód do ładowania

☆ Acme BH-213 ☆

Acme BH-213 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-213
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e551ed18e441a9fd9d4bf8b
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-213 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH213 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nauszne Jeśli wolisz prostotę i wygodę aniżeli przesycenie funkcjami, świeże słuchawki bezprzewodowe ACME BH213 są właśnie dla ciebie. Żadnych zbędnych funkcji, wyłącznie podstawowe rzeczy.

Uwolnij się od koszmaru jakim są poplątane kable i ciesz się przystępnym bezprzewodowym parowaniem z Bluetooth. Z łatwością przełączaj się pomiędzy urządzeniami, bez ciągłego parowania/rozłączania, słuchawki posiadają przydatną funkcję multilink.

W pełni naładowana bateria gwarantuje do 17 godzin odtwarzania. Ale na tym nie poprzestawaj! w przypadku rozładowanej baterii starczy podłączyć przewód AUX 3,5 mm znajdujący się w pudełku i kontynuować słuchanie muzyki.

Połączenie BluetoothŁatwe parowanie bezprzewodowe z urządzeniami zaimplementowany akumulatorOferuje do 17 godzin słuchania muzyki Kontrola jedną rękąŁatwa, szybka i komfortowa kontrola muzyki Wysokiej jakości dźwiękNaturalny dźwięk w pełnym zakresie pasma przenoszenia dopasowany do przeróżnych rodzajów muzyki komfortowe stosowanieRegulowany pałąk nagłowny zapewnia rewelacyjne dopasowanie zaś miękkie poduszki nauszników pozwolą Ci rozkoszować się muzyką w pełnym komforcie.Akcesoria w zestawie: Słuchawki ACME BH213 przewód ładujący micro USB kabel audio 3,5 mm Instrukcja obsługi Pozostałe cechy: wariant podłączenia: bezprzewodowe Wersja Bluetooth: v5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Pasmo przenoszenia: 2020 000 Hz Impedancja: 32 Ohm Wielkość przetworników: 40 mm Czułość: 100 3 dB Kontrola odtwarzania muzyki wygodna obsługa połączeń zaimplementowany mikrofon Regulacja głośności Czas ładowania: do 2h Czas gotowości: do 300h Czas rozmów/odtwarzania muzyki: do 17h Zasilanie: Micro USB, 5 V DC...


☆ Acme BH-420 ☆

Acme BH-420 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-420
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea0197282fff0ca2fcb7383
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki bezprzewodowe ACME BH420W TWS Koniec z byciem ograniczonym przez kable. To twoja szansa na prawdziwą bezprzewodowość i nadzwyczajny wygląd. Poznaj pierwsze Prawdziwie Bezprzewodowe Słuchawki ACME dostępne w 2 kolorach: czarnym i białym!

za każdym razem miej najlepszą ścieżkę dźwiękową odpowiednią do każdej sytuacji. I nigdy nieoczekiwanie nie padnie ci bateria! mobilna ładowarka posiada diody LED, które poinformują cię o niskim poziomie baterii, i że najwyższy czas ją naładować.

Poznaj swojego nowego, stylowego i prawdziwie bezprzewodowego towarzysza! Ciągłe odtwarzanie Ciesz się nawet 5 godzinami nieprzerwanej muzyki przy pełnym naładowaniu i wydłuż ten czas o kolejne 15 godzin, dzięki ładującemu etui Asystent głosowy Słuchawki obsługują sterowanie głosowe, które umożliwia korzystanie (jeśli jest to realne) z wirtualnego asystenta, a także na sterowanie niektórymi funkcjami telefonu wytrzymałe na zachlapanie Słuchawki są wytrzymałe na przypadkowe krople wody samoczynne połączenie Słuchawki automatycznie włączają i łączą się ze sobą, a także z telefonem zaraz po wyjęciu z etui, i wyłączają się automatycznie po włożeniu ich z powrotem do etui Kontrolowanie jednym przyciskiem nieskomplikowane, szybkie i komfortowe kontrolowanie muzyki i połączeń przychodzących Bateria do ponownego ładowania Czas ładowania do 1,5 h (2 godziny jeśli ładowanie odbywa się przy pomocy mobilnej ładowarki) samoczynne wyłączanie Jeśli twoje słuchawki znajdą się zbyt daleko od telefonu, samoczynnie wyłączą się w ciągu 10 minut mobilna ładowarka Etui słuchawek ma zintegrowany power bank, który może naładować słuchawki w ciągu 1,5 godziny, co daje uzupełniające 5 godzin słuchania.

przenośna ładowarka zagwarantuje 3 pełne ładowania Poziom naładowania baterii w telefonie Wyświetla pozostały poziom naładowania baterii na ekranie telefonu**To zależy od modelu smartfona i wersji oprogramowania Wskaźnik poziomu naładowania baterii Diody LED z tyłu mobilnej ładowarki wskazują na poziom naładowania baterii Połączenia stereo w trakcie rozmowy przez telefon każde słowo słysz głośno i wyraźnie w obu uszach Akcesoria w komplecie: kabel USB typ-C do ładowania Etui ładujące Wkładki douszne w 3 wymiarach Pozostałe atrybuty: Wielkość przetworników: 8,2mm Czas rozmów: do 20h Czas słuchania muzyki: do 5h Czas czuwania: do 400h Czas ładowania:do 1,5h (słuchawki) / do 2h (etui ładujące) Wersja Bluetooth: v5.0...


Najtańsze Słuchawki Acme – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Acme. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Acme HE-21 ☆

Acme HE-21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme HE-21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ddbab392da47cf38ad1c6c4
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme HE-21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne z mikrofonem ACME HE21B niebieski Uniwersalne słuchawki douszne z mikrofonem do słuchania muzyki, a także prowadzenia rozmów telefonicznych. Surowe wzornictwo połączone z wielofunkcyjnym przyciskiem pozwalającymi na obsługę połączeń telefonicznych oraz sterowanie muzyką.

Inne Rankingi:  Słuchawki do iPhone 8

przystępne w 8 interesujących kolorach. Obsługa asystentów głosowychWbudowany przycisk zezwala na aktywowanie asystenta głosowego (jeśli jest obsługiwany przez smartfon). MikrofonDzięki wbudowanemu mikrofonowi można wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne.

Przycisk wielofunkcyjnyWbudowany przycisk wielofunkcyjny umożliwia komfortowe odbieranie połączeń, ich kończenie, start i pauzowanie muzyki.Akcesoria w pakiecie: W zestawie komplet 3 kompletów wEar-buds: soft & rubber, 3 pairs (sizes S, M, L)kładek dousznych (wymiary S, M, L)Pozostałe parametry: rozmiary przetwornika słuchawek: 10mm...


☆ Aula Prime ☆

Aula Prime Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aula
 • Nazwa produktu: Aula Prime
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fd26b8e441ade49afa086
 • ID kategorii: 7967

☆ Aula Prime - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem dla graczy AULA Prime

Doświadcz wyjątkowych zaznać w trakcie grania ze słuchawkami AULA Prime na uszach, które zostały specjalnie zaprojektowany dla graczy. Wysokiej jakości dźwięk i skuteczna izolacja szumów dają poczucie znajdowania się na polu bitwy. Zastosowany mikrofon pozwala na komunikację z zespołem, a także wspólną realizację nawet najtrudniejszych strategii gry. Słuchawki wykonane są z wytrzymałego materiału doskonałego do codziennego używania. Choćby po długich sesjach przy komputerze nie będziesz odczuwać zmęczenia dzięki miękkim nausznikom oraz komfortowemu pałąkowi nagłownemu.

Podświetlenie słuchawek
oryginalne i ciekawe podświetlenie słuchawek zapewnia stylowy wygląd.

odporność
Słuchawki wytworzone są z potężnego materiału wyśmienitego do codziennego stosowania.

Mikrofon
Czuły mikrofon umożliwia wyraźną komunikację z drużyną.

Komfort
Miękkie poduszki nauszników i regulowany pałąk nagłowny zapewniają komfort przy długich rozgrywkach.EAN: 6948391256030
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 172762
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 113 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 220 cm
Kolor: Czarny
Waga: 248 g
Pozostałe cechy: Wielkość przetworników: 40 mm Czułość mikrofonu: -38 - 3 dB przewód w oplocie Podłączenie USB tylko do zasilania podświetlenia

☆ Acme BH-213 ☆

Acme BH-213 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-213
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e551ed18e441a9fd9d4bf8b
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-213 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH213 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nauszne Jeśli wolisz prostotę i wygodę aniżeli przesycenie funkcjami, nowe słuchawki bezprzewodowe ACME BH213 są właśnie dla ciebie. Żadnych zbędnych funkcji, wyłącznie podstawowe rzeczy.

Uwolnij się od koszmaru jakim są poplątane kable i ciesz się łatwym bezprzewodowym parowaniem z Bluetooth. Łatwo przełączaj się między urządzeniami, bez ciągłego parowania/rozłączania, słuchawki mają przydatną funkcję multilink.

W pełni naładowana bateria zagwarantuje do 17 godzin odtwarzania. Ale na tym nie poprzestawaj! w sytuacji rozładowanej baterii wystarczy podłączyć przewód AUX 3,5 mm znajdujący się w pudełku i kontynuować słuchanie muzyki.

Połączenie BluetoothŁatwe parowanie bezprzewodowe z urządzeniami zaimplementowany akumulatorOferuje do 17 godzin słuchania muzyki Kontrola jedną rękąŁatwa, szybka i komfortowa kontrola muzyki Wysokiej jakości dźwiękNaturalny dźwięk w pełnym zakresie pasma przenoszenia przypasowany do najróżniejszych rodzajów muzyki wygodne stosowanieRegulowany pałąk nagłowny zapewnia genialne dopasowanie zaś miękkie poduszki nauszników pozwolą Ci rozkoszować się muzyką w pełnym komforcie.Akcesoria w zestawie: Słuchawki ACME BH213 kabel ładujący micro USB kabel audio 3,5 mm Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty: rodzaj podłączenia: bezprzewodowe Wersja Bluetooth: v5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Pasmo przenoszenia: 2020 000 Hz Impedancja: 32 Ohm Wielkość przetworników: 40 mm Czułość: 100 3 dB Kontrola odtwarzania muzyki wygodna obsługa połączeń zastosowany mikrofon Regulacja głośności Czas ładowania: do 2h Czas gotowości: do 300h Czas rozmów/odtwarzania muzyki: do 17h Zasilanie: Micro USB, 5 V DC...


☆ Acme BH-203 ☆

Acme BH-203 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-203
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbe4b2da47c9a69342464
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem Bluetooth BH203G nauszne Zapomnij o poplątanych przewodach i sięgnij po ACME BH203G słuchawki Bluetooth on-ear! Są one bezprzewodowe, trwałe i kompaktowe, dzięki temu możesz je zawsze zabrać ze sobą.

Jak już chyba zrozumiałeś z nazwy, słuchawki zostały zaopatrzone w Bluetooth, co sprawia, że możesz je w prosty sposób podłączyć do dowolnego urządzenia obsługującego technologię tego rodzaju. Słuchawki są zasilane akumulatorem, który zezwala na odtwarzanie muzyki poprzez 11 godzin.

Więc słuchawki możesz śmiało zabierać ze sobą w podróż, a korzystając z nich po kilka godzin dziennie, zupełnie zapomnisz o ładowaniu. Słuchawki można w nieskomplikowany sposób obsługiwać jedną ręką - wszystkie przyciski zamontowane zostały po prawej stronie słuchawek.

Kolejna szczególnie dobra funkcja - tryb bierny. Możesz słuchać muzyki choćby po wyładowaniu się akumulatora - starczy podłączyć zwykły przewód AUX 3,5 mm. Łącze BluetoothŁatwe podłączenie do maszyn obsługujących Bluetooth.

AkumulatorMożliwość słuchania muzyki przez 11 godzin. Komfortowe sterowanie słuchawkamiWszystkie przyciski zostały zamontowane obok siebie, by zapewnić komfortowe sterowanie muzyką. Jakość dźwiękuNaturalne brzmienie muzyki każdego typu.

Zakładane na uszyDelikatnie przylegają do uszu, część zewnętrzna - zamknięta. Nadzwyczaj komfortoweRegulacja pałąku umożliwia ustawienie trafnej wielkości, miękkie poduszki nie uwierają i nie męczą uszu.

Tryb biernyMożliwość słuchania muzyki nawet po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć przewód aux 3,5 mm.Akcesoria w komplecie: kabel MicroUSB do ładowania przewód audio z wtykami 3,5mm Pozostałe parametry:...


☆ Acme BH-420 ☆

Acme BH-420 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-420
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea0197282fff0ca2fcb7383
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki bezprzewodowe ACME BH420W TWS Koniec z byciem ograniczonym poprzez kable. To twoja szansa na prawdziwą bezprzewodowość i świetny wygląd. Poznaj pierwsze Prawdziwie Bezprzewodowe Słuchawki ACME dostępne w 2 kolorach: czarnym i białym!

zawsze miej najlepszą ścieżkę dźwiękową odpowiednią do każdej sytuacji. I nigdy niespodzianie nie padnie ci bateria! przenośna ładowarka ma diody LED, które poinformują cię o niskim poziomie baterii, i iż najwyższy czas ją naładować.

Poznaj swego nowego, stylowego i prawdziwie bezprzewodowego towarzysza! Ciągłe odtwarzanie Ciesz się choćby 5 godzinami nieustannej muzyki przy pełnym naładowaniu i wydłuż ten czas o kolejne 15 godzin, dzięki ładującemu etui Asystent głosowy Słuchawki obsługują sterowanie głosowe, które umożliwia korzystanie (jeśli jest to możliwe) z wirtualnego asystenta oraz na sterowanie niektórymi funkcjami telefonu niepodatne na zachlapanie Słuchawki są oporne na przypadkowe krople wody samoczynne połączenie Słuchawki automatycznie włączają i łączą się ze sobą oraz z telefonem zaraz po wyjęciu z etui, i wyłączają się samoczynnie po włożeniu ich z powrotem do etui Kontrolowanie jednym przyciskiem nieskomplikowane, prędkie i wygodne kontrolowanie muzyki i połączeń przychodzących Bateria do ponownego ładowania Czas ładowania do 1,5 h (2 godziny jeśli ładowanie odbywa się przy pomocy przenośnej ładowarki) automatyczne wyłączanie Jeśli twoje słuchawki znajdą się zbyt daleko od telefonu, automatycznie wyłączą się w ciągu 10 minut mobilna ładowarka Etui słuchawek ma zintegrowany power bank, który może naładować słuchawki w ciągu 1,5 godziny, co daje dopełniające 5 godzin słuchania.

przenośna ładowarka zagwarantuje 3 pełne ładowania Poziom naładowania baterii w telefonie Wyświetla pozostały poziom naładowania baterii na ekranie telefonu**To zależy od modelu smartfona i wersji oprogramowania Wskaźnik poziomu naładowania baterii Diody LED z tyłu mobilnej ładowarki wskazują na poziom naładowania baterii Połączenia stereo w trakcie rozmowy przez telefon każde słowo słysz głośno i wyraźnie w obu uszach Akcesoria w komplecie: przewód USB rodzaj-C do ładowania Etui ładujące Wkładki douszne w 3 wymiarach Pozostałe parametry: Wielkość przetworników: 8,2mm Czas rozmów: do 20h Czas słuchania muzyki: do 5h Czas czuwania: do 400h Czas ładowania:do 1,5h (słuchawki) / do 2h (etui ładujące) Wersja Bluetooth: v5.0...


☆ Acme BH-412 ☆

Acme BH-412 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-412
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8b825d8e441adbd7e2507b
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki dla nastolatków

☆ Acme BH-412 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość słuchawek: 96dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 10.00 m
dane dopełniające: Czas ładowania: słuchawki ~2 godziny / etui ładujące ~2 godziny Czas rozmowy 6 godz./ +18h z użyciem etui ładującego Poziom naładowania baterii słuchawek widoczny na smartfonie Bluetooth V5.0 / TWS / dystans ~10m Przycisk funkcyjny umożliwia wygodną obsługę. Niepodatność na wodę i pył: IPX5 Czas czuwania ~100 godzin
Kolor: Czarny
Komunikacja: Bezprzewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon zastosowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Acme BH412 bezprzewodowe Bluetooth douszne TWS
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Brak regulacji głośności
Stosunek sygnał-szum: 120 dB ± 3 dB
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
rozmiary przetwornika słuchawek: 6mm
Zawartość opakowania: przenośne etui z ładowarką Słuchawki przewód do ładowania

☆ Acme BH-214 ☆

Acme BH-214 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-214
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9582fff0ac854311a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-214 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH214 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nauszne, odcień piaskowy (eco / e-commerce edition) Powszechnie uważa się,niewielkie słuchawki nauszne to kompromis pomiędzy wygodą a funkcjonalnością. Są mniejsze rodzaj nauszny z wielkimi nausznikami i przeważnie posiadają na dodatek mniej funkcji.

Nie w tym przypadku. Słuchawki bezprzewodowe ACME BH214 są w pełni wyposażone w wysokiej jakości dźwięk, baterię, która wystarcza na 60 godzin i przycisk do wzmocnienia basów, który poprawi słuchowe doznania.

Uwolnij się od koszmaru splątanych kabli i ciesz się przystępnym, bezprzewodowym parowaniem Bluetooth. Z łatwością przełączaj się między urządzeniami, koniec z ciągłym parowaniem/rozłączaniem, słuchawki są zaopatrzone w przydatną funkcję multilink.

A kiedy już skończysz słuchać muzyki, po prostu złóż słuchawki, by zajmowały tylko połowę miejsca! bezustanne odtwarzanieCiesz się do 60 godzin bezustannej muzyki przy pełnym naładowaniu Przekręć, żeby odtworzyć/wstrzymaćPrzekręcenie nauszników do we wnętrzu natychmiast wstrzymuje muzykę Łączność BluetoothŁatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami Obsługa jedną ręką prosta i szybka kontrola odtwarzania muzyki Można składaćZaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek Przycisk wzmocnienia basówDba o to, aby wszystkie bity brzmiały jak najlepiej zastosowany akumulatorPowala na do 60 godzin słuchania muzyki komfortowe muszle słuchawek Delikatne, wygodne muszle słuchawek zpaewniają komfort podczas choćby długiego używania Multilink Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami jednocześnie.

Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na notebooka Edycja ECO / E-COMMERCESłuchawki kolekcji BH214 (wszystkie modele) pakowane są tylko w pro-ekologiczne opakowania transportowe (szare, wzmacniane, z barwnymi naklejkami z informacjami o produkcie).

starczy dokleić list przewozowy i można wysyłać paczkę co pozwala zapewnić najlepszą cenę.Produkty nie posiadają kolorowego opakowania retailowego. Wielkość opakowań została przypasowana do głównie stosowanych formatów przesyłek i paczkomatów.

dodatkowo, po rozpakowaniu nie trzeba opakowań dzielić na zróżnicowane typy tworzyw, by je poprawnie zutylizować i zadbać o czystość Planety. Pozostałe właściwościWielkość przetworników: 40 mm Połączenia: typ C, Bluetooth Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: załączonym przewodem USB-C rodzaj-C, 5 V DC Mikrofon: zastosowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h warstwa poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: regulowany, składany Funkcja multiconnect umożliwia podłączenie do 2 sprzętów równocześnie i niezwłoczne przełączanie się pomiędzy nimi komfortowe muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra organiczna) mają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) oraz obsługę połączeń telefonicznych, a także (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można też powodować asystentkę głosową zaimplementowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technika komfortowego, niezwłocznego, automatycznego łączenia się z urządzeniem zasadniczo zwiększa komfort wykorzystywania i oszczędza czas


☆ Acme BH-317 ☆

Acme BH-317 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-317
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a8b82fff0ac854311a1
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-317 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH317 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wokółuszne, odcień piaskowy Nie ma nic udoskonalonego niż cieszenie się osobistym koncertem twojego ulubionego zespołu. Dzięki słuchawkom bezprzewodowym ACME BH317 możesz to robić nawet poprzez 60 godzin przy pełnym naładowaniu.

A jeśli i to jest za niewiele, kontynuuj słuchanie muzyki w trybie pasywnym (port AUX 3,5 mm). Większe nauszniki oznaczają większy komfort, ale oznaczają ponadto mniej miejsca w torbie. Nie w tym przypadku!

Te miękkie słuchawki pokryte sztuczną skórą można złożyć, dzięki temu zajmą tylko połowę miejsca! A dla uzupełniającej wygody dodano do nich funkcję odtwarzania/pauzy. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie wstrzymywać muzyki,błyskawicznie zamienić kilka słów.

Po prostu przekręcić nauszniki do wewnątrz, a muzyka się zatrzyma. Nieustanne odtwarzanieCiesz się do 60 godzin nieustannej muzyki przy pełnym naładowaniu Przekręć, żeby odtworzyć/wstrzymaćPrzekręcenie nauszników do w środku natychmiast wstrzymuje muzykę Łączność BluetoothŁatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami Tryb pasywnyW przypadku rozładowanej baterii starczy podłączyć przewód aux 3,5 mm znajdujący się w pudełku i kontynuować słuchanie muzyki Obsługa jedną rękąŁatwa i szybka kontrola odtwarzania muzyki Można składaćZaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek Przycisk wzmocnienia basówDba o to, aby wszystkie bity brzmiały jak najlepiej wbudowany akumulatorPowala na do 60 godzin słuchania muzyki Wokółuszne muszle słuchawek Delikatnie zakrywają Twoje uszy bez uciskania czy dyskomfortu Multilink Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami równocześnie.

Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na laptopaPozostałe właściwościWielkość przetworników: 40 mm Połączenia: rodzaj C, Bluetooth, 3,5 mm AUX Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: dołączonym przewodem USB-C typ-C, 5 V DC Mikrofon: zaimplementowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h warstwa poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: dostosowywany, składany Funkcja multiconnect zezwala na podłączenie do 2 sprzętów jednocześnie i niezwłoczne przełączanie się pomiędzy nimi szerokie, wygodne muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra organiczna) mają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) i obsługę połączeń telefonicznych i (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można na dodatek wywoływać asystentkę głosową wbudowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technologia komfortowego, bezzwłocznego, samoczynnego łączenia się z urządzeniem stanowczo zwiększa komfort wykorzystywania i oszczędza czas


☆ Acme BH-316 ☆

Acme BH-316 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-316
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e551eca8e441a9fd9d4bf87
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-316 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH316 Słuchawki bezprzewodowe BT nauszne ANC (z aktywnym wytłumianiem szumów)

Bezprzewodowe słuchawki z technologią Active Noise Cancellation (aktywnego wytłumiania szumów). Rewelacyjne do pracy w miejscach publicznych, rodzaju open space, komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych albo delektowania się muzyką w wygodnych warunkach nawet podczas podróży samolotem.

posiadają zaimplementowany akumulator na do 23h pracy. Wyposażone w przycisk nawigowania odtwarzaniem muzyki oraz zarządzania połączeniami telefonicznymi. Wysokiej jakości dźwięk zapewniają 40mm przetworniki audio. Mają funkcję automatycznego wyłączania po 10 minutach przerwy w stosowaniu oraz ułatwiony proces łączenia ze sparowanymi urządzeniami.


Pozostałe parametry
Czas ładowania: do 3h Czas słuchania muzyki i rozmów: do 21h Czas czuwania: do 300h Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz wymiary przetwornika słuchawek: 40mm Czułość: 121dB +/-3dB zaimplementowany mikrofon Regulacja głośności Bluetooth v5.0 (zasięg pracy bezprzewodowej do 10m) Funkcja ANC (Active Noise Cancelling / Aktywne Wyciszenie Szumów:): 20 dB 2 dB Pasywny tryb pracy: możliwość podłączenia audio poprzez załączony kable audio 3,5mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.