Ranking Słuchawek Acme – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Acme. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Acme jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Acme BH-203 ☆

Acme BH-203 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-203
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbe4b2da47c9a69342464
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem Bluetooth BH203 nauszne

Zapomnij o poplątanych przewodach i sięgnij po ACME BH203 słuchawki Bluetooth on-ear! Są one bezprzewodowe, trwałe i kompaktowe, dzięki temu możesz je zawsze zabrać ze sobą. Jak już chyba zrozumiałeś z nazwy, słuchawki zostały wyekwipowane w Bluetooth, co sprawia, iż możesz je w prosty sposób podłączyć do dowolnego urządzenia obsługującego technologię tego rodzaju. Słuchawki są zasilane akumulatorem, który zezwala na odtwarzanie muzyki poprzez 11 godzin. Więc słuchawki możesz śmiało zabierać ze sobą w podróż, a korzystając z nich po kilka godzin dziennie, zupełnie zapomnisz o ładowaniu. Słuchawki można w nieskomplikowany sposób obsługiwać jedną ręką - wszystkie przyciski zamontowane zostały po prawej stronie słuchawek. Kolejna bardzo dobra funkcja - tryb bierny. Możesz słuchać muzyki choćby po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć zwykły przewód AUX 3,5 mm.

Łącze Bluetooth
Łatwe podłączenie do maszyn obsługujących Bluetooth.

Akumulator
Możliwość słuchania muzyki przez 11 godzin.

komfortowe sterowanie słuchawkami
Wszystkie przyciski zostały zamontowane obok siebie, żeby zapewnić komfortowe sterowanie muzyką.

Jakość dźwięku
Naturalne brzmienie muzyki każdego rodzaju.

Zakładane na uszy
Delikatnie przylegają do uszu, część zewnętrzna - zamknięta.

Nadzwyczaj wygodne
Regulacja pałąku pozwala na ustawienie słusznej wielkości, miękkie poduszki nie uwierają i nie męczą uszu.

Tryb bierny
Możliwość słuchania muzyki nawet po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć kabel aux 3,5 mm.EAN: 4770070879436
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 504897/211764
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 10 m
Waga: 218 g

☆ Acme BH-317 ☆

Acme BH-317 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-317
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a8b82fff0ac854311a1
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-317 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ACME BH317 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wokółuszne, kolor piaskowy

Nie ma nic ulepszonego niżeli cieszenie się osobistym koncertem twojego ulubionego zespołu. Dzięki słuchawkom bezprzewodowym ACME BH317 możesz to robić nawet poprzez 60 godzin przy pełnym naładowaniu. A jeśli i to jest za mało, kontynuuj słuchanie muzyki w trybie pasywnym (port AUX 3,5 mm). Większe nauszniki oznaczają pokaźniejszy komfort, lecz oznaczają także mniej miejsca w torbie. Nie w tym przypadku! Te miękkie słuchawki pokryte sztuczną skórą można złożyć, dzięki temu zajmą tylko połowę miejsca! A dla dopełniającej wygody dodano do nich funkcję odtwarzania/pauzy. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie wstrzymywać muzyki,ekspresowo zamienić kilka słów. Po prostu przekręcić nauszniki do w środku, a muzyka się zatrzyma.

nieustanne odtwarzanie
Ciesz się do 60 godzin nieustannej muzyki przy pełnym naładowaniu

Przekręć, aby odtworzyć/wstrzymać
Przekręcenie nauszników do wewnątrz natychmiast wstrzymuje muzykę

Łączność Bluetooth
Łatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami

Tryb pasywny
w przypadku rozładowanej baterii wystarczy podłączyć kabel aux 3,5 mm znajdujący się w pudełku i kontynuować słuchanie muzyki

Obsługa jedną ręką
Łatwa i szybka kontrola odtwarzania muzyki

Można składać
Zaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek

Przycisk wzmocnienia basów
Dba o to, aby wszystkie bity brzmiały jak najlepiej

wbudowany akumulator
Powala na do 60 godzin słuchania muzyki

Wokółuszne muszle słuchawek
Delikatnie zakrywają Twoje uszy bez uciskania czy dyskomfortu

Multilink
Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami równocześnie. Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na laptopaEAN: 4770070882214
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 335352
Przeznaczenie: Call center
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm combo minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Multipoint
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 0 dB
Mikrofon: zaimplementowany
Długość przewodu: 120 cm
Zasięg: 10 m
Waga: 0.175 kg
Akcesoria w pakiecie: kabel audio z wytykami 3,5mm (120 cm) kabel ładujący USB-A USB-C (35 cm)
Pozostałe parametry: Wielkość przetworników: 40 mm Połączenia: typ C, Bluetooth, 3,5 mm AUX Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: załączonym kablem USB-C wariant-C, 5 V DC Mikrofon: zaimplementowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h warstwa poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: dostosowywany, składany Funkcja multiconnect zezwala na podłączenie do 2 urządzeń równocześnie i niezwłoczne przełączanie się między nimi wielkie, komfortowe muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra ekologiczna) posiadają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) oraz obsługę połączeń telefonicznych i (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można też wywoływać asystentkę głosową zastosowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technologia komfortowego, bezzwłocznego, samoczynnego łączenia się z urządzeniem stanowczo rozszerza komfort użytkowania i oszczędza czas

☆ Acme BH-316 ☆

Acme BH-316 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-316
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e551eca8e441a9fd9d4bf87
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-316 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH316 Słuchawki bezprzewodowe BT nauszne ANC (z aktywnym wytłumianiem szumów) Bezprzewodowe słuchawki z technologią Active Noise Cancellation (aktywnego wytłumiania szumów). Wspaniałe do pracy w miejscach publicznych, typu open space, komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych lub delektowania się muzyką w wygodnych warunkach nawet w trakcie podróży samolotem.

posiadają zaimplementowany akumulator na do 23h pracy. Wyekwipowane w przycisk nawigowania odtwarzaniem muzyki oraz zarządzania połączeniami telefonicznymi. Wysokiej jakości dźwięk zapewniają 40mm przetworniki audio.

Inne Rankingi:  Zielone Słuchawki

mają funkcję automatycznego wyłączania po 10 minutach przerwy w użytkowaniu oraz ułatwiony cykl łączenia ze sparowanymi urządzeniami.Akcesoria w zestawie: przewód MicroUSB do ładowania kabel audio do trybu pasywnego Etui ochronny Instrukcja obsługi Pozostałe parametry: Czas ładowania: do 3h Czas słuchania muzyki i rozmów: do 21h Czas czuwania: do 300h Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz rozmiary przetwornika słuchawek: 40mm Czułość: 121dB +/-3dB zaimplementowany mikrofon Regulacja głośności Bluetooth v5.0 (zasięg pracy bezprzewodowej do 10m) Funkcja ANC (Active Noise Cancelling / Aktywne Wyciszenie Szumów:): 20 dB 2 dB Pasywny tryb pracy: możliwość podłączenia audio przez załączony kable audio 3,5mm...


☆ Acme BH-420 ☆

Acme BH-420 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-420
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea0197282fff0ca2fcb7383
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki bezprzewodowe ACME BH420W TWS Koniec z byciem ograniczonym przez kable. To twoja szansa na prawdziwą bezprzewodowość i nadzwyczajny wygląd. Poznaj pierwsze Prawdziwie Bezprzewodowe Słuchawki ACME dostępne w 2 kolorach: czarnym i białym!

za każdym razem miej najlepszą ścieżkę dźwiękową odpowiednią do każdej sytuacji. I nigdy nieoczekiwanie nie padnie ci bateria! mobilna ładowarka posiada diody LED, które poinformują cię o niskim poziomie baterii, i że najwyższy czas ją naładować.

Poznaj swojego nowego, stylowego i prawdziwie bezprzewodowego towarzysza! Ciągłe odtwarzanie Ciesz się nawet 5 godzinami nieprzerwanej muzyki przy pełnym naładowaniu i wydłuż ten czas o kolejne 15 godzin, dzięki ładującemu etui Asystent głosowy Słuchawki obsługują sterowanie głosowe, które umożliwia korzystanie (jeśli jest to realne) z wirtualnego asystenta, a także na sterowanie niektórymi funkcjami telefonu wytrzymałe na zachlapanie Słuchawki są wytrzymałe na przypadkowe krople wody samoczynne połączenie Słuchawki automatycznie włączają i łączą się ze sobą, a także z telefonem zaraz po wyjęciu z etui, i wyłączają się automatycznie po włożeniu ich z powrotem do etui Kontrolowanie jednym przyciskiem nieskomplikowane, szybkie i komfortowe kontrolowanie muzyki i połączeń przychodzących Bateria do ponownego ładowania Czas ładowania do 1,5 h (2 godziny jeśli ładowanie odbywa się przy pomocy mobilnej ładowarki) samoczynne wyłączanie Jeśli twoje słuchawki znajdą się zbyt daleko od telefonu, samoczynnie wyłączą się w ciągu 10 minut mobilna ładowarka Etui słuchawek ma zintegrowany power bank, który może naładować słuchawki w ciągu 1,5 godziny, co daje uzupełniające 5 godzin słuchania.

przenośna ładowarka zagwarantuje 3 pełne ładowania Poziom naładowania baterii w telefonie Wyświetla pozostały poziom naładowania baterii na ekranie telefonu**To zależy od modelu smartfona i wersji oprogramowania Wskaźnik poziomu naładowania baterii Diody LED z tyłu mobilnej ładowarki wskazują na poziom naładowania baterii Połączenia stereo w trakcie rozmowy przez telefon każde słowo słysz głośno i wyraźnie w obu uszach Akcesoria w komplecie: kabel USB typ-C do ładowania Etui ładujące Wkładki douszne w 3 wymiarach Pozostałe atrybuty: Wielkość przetworników: 8,2mm Czas rozmów: do 20h Czas słuchania muzyki: do 5h Czas czuwania: do 400h Czas ładowania:do 1,5h (słuchawki) / do 2h (etui ładujące) Wersja Bluetooth: v5.0...


☆ Acme BH-214 ☆

Acme BH-214 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-214
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9582fff0ac854311a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-214 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH214 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nauszne, odcień piaskowy (eco / e-commerce edition)

Powszechnie uważa się,drobne słuchawki nauszne to kompromis między wygodą a funkcjonalnością. Są mniejsze rodzaj nauszny z wielkimi nausznikami i w głównej mierze mają ponadto mniej funkcji. Nie w tym przypadku. Słuchawki bezprzewodowe ACME BH214 są w pełni wyposażone w wysokiej jakości dźwięk, baterię, która wystarcza na 60 godzin i przycisk do wzmocnienia basów, który poprawi słuchowe doznania. Uwolnij się od koszmaru splątanych kabli i ciesz się przystępnym, bezprzewodowym parowaniem Bluetooth. Z łatwością przełączaj się między urządzeniami, koniec z ciągłym parowaniem/rozłączaniem, słuchawki są wyposażone w przydatną funkcję multilink. A kiedy już skończysz słuchać muzyki, po prostu złóż słuchawki, żeby zajmowały tylko połowę miejsca!

bezustanne odtwarzanie
Ciesz się do 60 godzin nieprzerwanej muzyki przy pełnym naładowaniu

Przekręć, żeby odtworzyć/wstrzymać
Przekręcenie nauszników do wewnątrz natychmiast wstrzymuje muzykę

Łączność Bluetooth
Łatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami

Obsługa jedną ręką
Łatwa i szybka kontrola odtwarzania muzyki

Można składać
Zaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek

Przycisk wzmocnienia basów
Dba o to, żeby wszystkie bity brzmiały jak najlepiej

wbudowany akumulator
Powala na do 60 godzin słuchania muzyki

komfortowe muszle słuchawek
Delikatne, wygodne muszle słuchawek zpaewniają komfort podczas choćby długiego używania

Multilink
Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami równocześnie. Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na laptopa

Edycja ECO / E-COMMERCE
Słuchawki linii BH214 (wszystkie modele) pakowane są tylko w pro-organiczne opakowania transportowe (szare, wzmacniane, z kolorowymi naklejkami z informacjami o produkcie). Wystarczy dokleić list przewozowy i można wysyłać paczkę co pozwala zapewnić najkorzystniejszą cenę.
Produkty nie posiadają kolorowego opakowania retailowego. Wielkość opakowań została dopasowana do w głównej mierze używanych formatów przesyłek i paczkomatów. Ponadto, po rozpakowaniu nie trzeba opakowań dzielić na najróżniejsze typy tworzyw, by je poprawnie zutylizować i zadbać o czystość Planety.EAN: 4770070882207
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 335351
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 10 m
Waga: 0.147 kg
Akcesoria w komplecie: przewód ładujący USB-A USB-C (35 cm)
Pozostałe cechy: Wielkość przetworników: 40 mm Połączenia: rodzaj C, Bluetooth Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: dołączonym przewodem USB-C rodzaj-C, 5 V DC Mikrofon: wbudowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h warstwa poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: regulowany, składany Funkcja multiconnect zezwala na podłączenie do 2 urządzeń równocześnie i momentalne przełączanie się pomiędzy nimi wygodne muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra organiczna) mają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) i obsługę połączeń telefonicznych i (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można także powodować asystentkę głosową wbudowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technika wygodnego, momentalnego, samoczynnego łączenia się z urządzeniem zasadniczo powiększa komfort użytkowania i oszczędza czas

Najtańsze Słuchawki Acme – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Acme. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne sportowe

☆ Acme BH-203 ☆

Acme BH-203 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-203
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbe4b2da47c9a69342464
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem Bluetooth BH203 nauszne

Zapomnij o poplątanych przewodach i sięgnij po ACME BH203 słuchawki Bluetooth on-ear! Są one bezprzewodowe, trwałe i kompaktowe, dzięki temu możesz je zawsze zabrać ze sobą. Jak już chyba zrozumiałeś z nazwy, słuchawki zostały zaopatrzone w Bluetooth, co sprawia, że możesz je w prosty sposób podłączyć do dowolnego urządzenia obsługującego technologię tego rodzaju. Słuchawki są zasilane akumulatorem, który zezwala na odtwarzanie muzyki poprzez 11 godzin. Więc słuchawki możesz śmiało zabierać ze sobą w podróż, a korzystając z nich po kilka godzin dziennie, zupełnie zapomnisz o ładowaniu. Słuchawki można w nieskomplikowany sposób obsługiwać jedną ręką - wszystkie przyciski zamontowane zostały po prawej stronie słuchawek. Kolejna szczególnie dobra funkcja - tryb bierny. Możesz słuchać muzyki choćby po wyładowaniu się akumulatora - starczy podłączyć zwykły przewód AUX 3,5 mm.

Łącze Bluetooth
Łatwe podłączenie do maszyn obsługujących Bluetooth.

Akumulator
Możliwość słuchania muzyki przez 11 godzin.

komfortowe sterowanie słuchawkami
Wszystkie przyciski zostały zamontowane obok siebie, by zapewnić komfortowe sterowanie muzyką.

Jakość dźwięku
Naturalne brzmienie muzyki każdego typu.

Zakładane na uszy
Delikatnie przylegają do uszu, część zewnętrzna - zamknięta.

Nadzwyczaj komfortowe
Regulacja pałąku umożliwia ustawienie trafnej wielkości, miękkie poduszki nie uwierają i nie męczą uszu.

Tryb bierny
Możliwość słuchania muzyki nawet po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć przewód aux 3,5 mm.EAN: 4770070879436
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 504897/211764
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: wbudowany
Zasięg: 10 m
Waga: 218 g

☆ Acme BH-420 ☆

Acme BH-420 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-420
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea0197282fff0ca2fcb7383
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Douszne słuchawki bezprzewodowe ACME BH420W TWS Koniec z byciem ograniczonym poprzez kable. To twoja szansa na prawdziwą bezprzewodowość i świetny wygląd. Poznaj pierwsze Prawdziwie Bezprzewodowe Słuchawki ACME dostępne w 2 kolorach: czarnym i białym!

zawsze miej najlepszą ścieżkę dźwiękową odpowiednią do każdej sytuacji. I nigdy niespodzianie nie padnie ci bateria! przenośna ładowarka ma diody LED, które poinformują cię o niskim poziomie baterii, i iż najwyższy czas ją naładować.

Poznaj swego nowego, stylowego i prawdziwie bezprzewodowego towarzysza! Ciągłe odtwarzanie Ciesz się choćby 5 godzinami nieustannej muzyki przy pełnym naładowaniu i wydłuż ten czas o kolejne 15 godzin, dzięki ładującemu etui Asystent głosowy Słuchawki obsługują sterowanie głosowe, które umożliwia korzystanie (jeśli jest to możliwe) z wirtualnego asystenta oraz na sterowanie niektórymi funkcjami telefonu niepodatne na zachlapanie Słuchawki są oporne na przypadkowe krople wody samoczynne połączenie Słuchawki automatycznie włączają i łączą się ze sobą oraz z telefonem zaraz po wyjęciu z etui, i wyłączają się samoczynnie po włożeniu ich z powrotem do etui Kontrolowanie jednym przyciskiem nieskomplikowane, prędkie i wygodne kontrolowanie muzyki i połączeń przychodzących Bateria do ponownego ładowania Czas ładowania do 1,5 h (2 godziny jeśli ładowanie odbywa się przy pomocy przenośnej ładowarki) automatyczne wyłączanie Jeśli twoje słuchawki znajdą się zbyt daleko od telefonu, automatycznie wyłączą się w ciągu 10 minut mobilna ładowarka Etui słuchawek ma zintegrowany power bank, który może naładować słuchawki w ciągu 1,5 godziny, co daje dopełniające 5 godzin słuchania.

przenośna ładowarka zagwarantuje 3 pełne ładowania Poziom naładowania baterii w telefonie Wyświetla pozostały poziom naładowania baterii na ekranie telefonu**To zależy od modelu smartfona i wersji oprogramowania Wskaźnik poziomu naładowania baterii Diody LED z tyłu mobilnej ładowarki wskazują na poziom naładowania baterii Połączenia stereo w trakcie rozmowy przez telefon każde słowo słysz głośno i wyraźnie w obu uszach Akcesoria w komplecie: przewód USB rodzaj-C do ładowania Etui ładujące Wkładki douszne w 3 wymiarach Pozostałe parametry: Wielkość przetworników: 8,2mm Czas rozmów: do 20h Czas słuchania muzyki: do 5h Czas czuwania: do 400h Czas ładowania:do 1,5h (słuchawki) / do 2h (etui ładujące) Wersja Bluetooth: v5.0...


☆ Acme BH-214 ☆

Acme BH-214 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-214
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9582fff0ac854311a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-214 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH214 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth nauszne, odcień piaskowy (eco / e-commerce edition)

Powszechnie uważa się,niewielkie słuchawki nauszne to kompromis pomiędzy wygodą a funkcjonalnością. Są mniejsze rodzaj nauszny z wielkimi nausznikami i przeważnie posiadają na dodatek mniej funkcji. Nie w tym przypadku. Słuchawki bezprzewodowe ACME BH214 są w pełni wyposażone w wysokiej jakości dźwięk, baterię, która wystarcza na 60 godzin i przycisk do wzmocnienia basów, który poprawi słuchowe doznania. Uwolnij się od koszmaru splątanych kabli i ciesz się przystępnym, bezprzewodowym parowaniem Bluetooth. Z łatwością przełączaj się między urządzeniami, koniec z ciągłym parowaniem/rozłączaniem, słuchawki są zaopatrzone w przydatną funkcję multilink. A kiedy już skończysz słuchać muzyki, po prostu złóż słuchawki, by zajmowały tylko połowę miejsca!

bezustanne odtwarzanie
Ciesz się do 60 godzin bezustannej muzyki przy pełnym naładowaniu

Przekręć, żeby odtworzyć/wstrzymać
Przekręcenie nauszników do we wnętrzu natychmiast wstrzymuje muzykę

Łączność Bluetooth
Łatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami

Obsługa jedną ręką
Łatwa i szybka kontrola odtwarzania muzyki

Można składać
Zaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek

Przycisk wzmocnienia basów
Dba o to, aby wszystkie bity brzmiały jak najlepiej

zaimplementowany akumulator
Powala na do 60 godzin słuchania muzyki

komfortowe muszle słuchawek
Delikatne, komfortowe muszle słuchawek zpaewniają komfort podczas nawet długiego użytkowania

Multilink
Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami jednocześnie. Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na laptopa

Inne Rankingi:  Słuchawki Marley

Edycja ECO / E-COMMERCE
Słuchawki linii BH214 (wszystkie modele) pakowane są tylko w pro-naturalne opakowania transportowe (szare, wzmacniane, z kolorowymi naklejkami z informacjami o produkcie). Wystarczy dokleić list przewozowy i można wysyłać paczkę co pozwala zapewnić najlepszą cenę.
Produkty nie posiadają kolorowego opakowania retailowego. Wielkość opakowań została dostosowana do najczęściej użytkowanych formatów przesyłek i paczkomatów. Ponadto, po rozpakowaniu nie trzeba opakowań dzielić na różne typy tworzyw, aby je poprawnie zutylizować i zadbać o czystość Planety.EAN: 4770070882207
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 335351
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: wbudowany
Zasięg: 10 m
Waga: 0.147 kg
Akcesoria w pakiecie: przewód ładujący USB-A USB-C (35 cm)
Pozostałe właściwości: Wielkość przetworników: 40 mm Połączenia: rodzaj C, Bluetooth Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: dołączonym przewodem USB-C wariant-C, 5 V DC Mikrofon: zastosowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h powłoka poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: dostosowywany, składany Funkcja multiconnect pozwala na podłączenie do 2 maszyn równocześnie i momentalne przełączanie się pomiędzy nimi komfortowe muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra naturalna) mają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór) i obsługę połączeń telefonicznych oraz (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można na dodatek wywoływać asystentkę głosową zaimplementowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technologia komfortowego, niezwłocznego, automatycznego łączenia się z urządzeniem stanowczo zwiększa komfort użytkowania i oszczędza czas

☆ Acme BH-317 ☆

Acme BH-317 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-317
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a8b82fff0ac854311a1
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-317 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ACME BH317 Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wokółuszne, odcień piaskowy

Nie ma nic udoskonalonego niż cieszenie się osobistym koncertem twojego ulubionego zespołu. Dzięki słuchawkom bezprzewodowym ACME BH317 możesz to robić nawet poprzez 60 godzin przy pełnym naładowaniu. A jeśli i to jest za niewiele, kontynuuj słuchanie muzyki w trybie pasywnym (port AUX 3,5 mm). Większe nauszniki oznaczają większy komfort, ale oznaczają ponadto mniej miejsca w torbie. Nie w tym przypadku! Te miękkie słuchawki pokryte sztuczną skórą można złożyć, dzięki temu zajmą tylko połowę miejsca! A dla uzupełniającej wygody dodano do nich funkcję odtwarzania/pauzy. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie wstrzymywać muzyki,błyskawicznie zamienić kilka słów. Po prostu przekręcić nauszniki do wewnątrz, a muzyka się zatrzyma.

nieustanne odtwarzanie
Ciesz się do 60 godzin nieustannej muzyki przy pełnym naładowaniu

Przekręć, żeby odtworzyć/wstrzymać
Przekręcenie nauszników do w środku natychmiast wstrzymuje muzykę

Łączność Bluetooth
Łatwe bezprzewodowe parowanie z włączonymi urządzeniami

Tryb pasywny
w przypadku rozładowanej baterii wystarczy podłączyć przewód aux 3,5 mm znajdujący się w pudełku i kontynuować słuchanie muzyki

Obsługa jedną ręką
Łatwa i szybka kontrola odtwarzania muzyki

Można składać
Zaoszczędź miejsce w torbie dzięki złożeniu słuchawek

Przycisk wzmocnienia basów
Dba o to, by wszystkie bity brzmiały jak najlepiej

zaimplementowany akumulator
Powala na do 60 godzin słuchania muzyki

Wokółuszne muszle słuchawek
Delikatnie zakrywają Twoje uszy bez uciskania czy dyskomfortu

Multilink
Słuchawki mogą być sparowane z 2 urządzeniami jednocześnie. Koniec z ponownym łączeniem po przejściu z telefonu na notebookaEAN: 4770070882214
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 335352
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm combo minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Multipoint
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 0 dB
Mikrofon: zastosowany
Długość przewodu: 120 cm
Zasięg: 10 m
Waga: 0.175 kg
Akcesoria w komplecie: przewód audio z wytykami 3,5mm (120 cm) przewód ładujący USB-A USB-C (35 cm)
Pozostałe właściwości: Wielkość przetworników: 40 mm Połączenia: rodzaj C, Bluetooth, 3,5 mm AUX Wersja Bluetooth: V5.0 Zasięg pracy bezprzewodowej: do 10 m Zasilanie: załączonym kablem USB-C rodzaj-C, 5 V DC Mikrofon: zaimplementowany, czułość: 102 +/-3 dB Czas ładowania: do 1,5 godziny Czas czuwania: około 1 000 h Czas odtwarzania: do 60 h Czas rozmowy: do 60 h warstwa poduszek: materiał skóropodobny Pałąk na głowę: dostosowywany, składany Funkcja multiconnect umożliwia podłączenie do 2 maszyn równocześnie i bezzwłoczne przełączanie się między nimi wielkie, komfortowe muszle zostały pokryte miękkim materiałem skóropodobnym (skóra naturalna) posiadają umieszczone na muszli słuchawki pełne sterowanie muzyką (start/stop, następny utwór/poprzedni utwór), a także obsługę połączeń telefonicznych i (odbieranie/odrzucanie/kończenie połączenia/wybieranie ostatniego połączenia) Można też wywoływać asystentkę głosową zaimplementowany system podbicia basów wzbogaca dźwięk zaś technologia komfortowego, niezwłocznego, automatycznego łączenia się z urządzeniem znacząco rozszerza komfort użytkowania i oszczędza czas

☆ Acme BH-316 ☆

Acme BH-316 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-316
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e551eca8e441a9fd9d4bf87
 • ID kategorii: 7967

☆ Acme BH-316 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ACME BH316 Słuchawki bezprzewodowe BT nauszne ANC (z aktywnym wytłumianiem szumów) Bezprzewodowe słuchawki z technologią Active Noise Cancellation (aktywnego wytłumiania szumów). Rewelacyjne do pracy w miejscach publicznych, rodzaju open space, komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych albo delektowania się muzyką w wygodnych warunkach nawet podczas podróży samolotem.

posiadają zaimplementowany akumulator na do 23h pracy. Wyposażone w przycisk nawigowania odtwarzaniem muzyki oraz zarządzania połączeniami telefonicznymi. Wysokiej jakości dźwięk zapewniają 40mm przetworniki audio.

mają funkcję automatycznego wyłączania po 10 minutach przerwy w stosowaniu oraz ułatwiony proces łączenia ze sparowanymi urządzeniami.Akcesoria w zestawie: kabel MicroUSB do ładowania przewód audio do trybu pasywnego Etui ochronny Instrukcja obsługi Pozostałe parametry: Czas ładowania: do 3h Czas słuchania muzyki i rozmów: do 21h Czas czuwania: do 300h Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz rozmiary przetwornika słuchawek: 40mm Czułość: 121dB +/-3dB zastosowany mikrofon Regulacja głośności Bluetooth v5.0 (zasięg pracy bezprzewodowej do 10m) Funkcja ANC (Active Noise Cancelling / Aktywne Wyciszenie Szumów:): 20 dB 2 dB Pasywny tryb pracy: możliwość podłączenia audio przez dołączony kable audio 3,5mm...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *