Ranking Słuchawek AirDots – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii AirDots. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii AirDots jest aktualizowany na bieżąco.

☆ mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi ☆

mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

transparentnie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

samoczynne parowanie i automatyczne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

znakomity dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * umożliwia użytkowanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być stosowane poprzez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Trwałość baterii pozwala na słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu podczas rozmów, upewniając się, iż nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa zaimplementowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technikę kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła w trakcie połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są wyekwipowane w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Aby urządzenie mogło nawiązać automatyczne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu szybkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej albo prawej słuchawki, rozciągliwie przełączając się pomiędzy trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha gwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a wykorzystywanie jednego ucha zagwarantuje obszerniejszą swobodę.

znaczny dynamiczny przetwornik powoduje, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i detale. Jednocześnie obsługiwana jest technika kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

komfortowa kompozycja półuszna zapewniająca bezpieczne dopasowanie

kompozycja w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, gwarantując obszerniejszy komfort i stabilność w środku i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus usprawnia noszenie i pokaźnie ogranicza zmęczenie spowodowane długotrwałym wykorzystywaniem.

Dotknij, żeby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Łatwe sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

niezwykle czułe, objętościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji samoczynnej pauzy z odtwarzaczem innej producenta po wyjęciu słuchawek

cechy

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

kabel ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Kruger & matz Słuchawki dokanałowe krÜger&matz air dots 1 czarny ☆

Kruger & matz Słuchawki dokanałowe krÜger&matz air dots 1 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Kruger & matz Słuchawki dokanałowe krÜger&matz air dots 1 czarny
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ee750d582fff012454e53d6
 • ID kategorii: 7967

☆ Kruger & matz Słuchawki dokanałowe krÜger&matz air dots 1 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bez kabla

Chcesz uwolnić się od plączących kabli? w całości bezprzewodowa technika powoduje, że Kruger&Matz Air Dots 1 pozwolą Ci poczuć absolutną swobodę. Te nieduże słuchawki bezprzewodowe po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą. Gotów na prawdziwie bezprzewodowe doznania muzyczne?

Słuchawki z Bluetooth 5.0

Zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe będą dla Ciebie najkorzystniejsze? Wybierz Kruger&Matz Air Dots 1, które wykorzystując technikę Bluetooth 5.0 jednostajne i szybkie połączenie i nieznaczny pobór energii. Dzięki Air Dots 1 osiągniesz idealny dźwięk, którym możesz cieszyć się jeszcze dłużej.

Podręczny pakiet słuchawkowy

Air Dots 1 to słuchawki z mikrofonem, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy bez wydobywania telefonu z kieszeni. Ponadto, mogą one posłużyć także jako komplet słuchawkowy do samochodu – wystarczy, że włączysz tylko jedną słuchawkę, a drugą pozostawisz w etui.

idealne dla sportowców

Nie lubisz uprawiać sportu w ciszy? Kruger&Matz Air Dots 1 to idealne słuchawki na siłownię. Zasięg do 10 m powoduje, iż Twój smartfon może leżeć w bezpiecznej odległości, a Ciebie bez żadnych przeszkód do działania będzie motywować ulubiona muzyka.

Łatwe zarządzanie jednym przyciskiem

dzisiaj obsługa połączeń i zarządzanie muzyką są jeszcze bardziej komfortowe! W każdej ze słuchawek znajduje się wielofunkcyjny przycisk sterujący, którym dowolnie zmienisz np. Głośność lub utwór albo odbierzesz lub odrzucisz rozmowę. Nadzwyczajna opcja dla prawo- i dla leworęcznych!

Słuchaj muzyki jeszcze dłużej

Ile czasu dziennie spędzasz na słuchaniu muzyki? Air Dots 1 mogą towarzyszyć Ci nieustannie do 4 godzin! Jeśli w międzyczasie trzymasz je w przeznaczonym etui z wbudowaną baterią o obszerności 300 mAh, będą one nie tylko należycie bronione, lecz też za każdym razem naładowane!

wymiar głośnika: 6 mm

Magnes: neodymowy

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ohm

Stosunek S/N: >=92 dB

THD: <1% (1 kHz)

Wersja Bluetooth: 5.0

Zasięg Bluetooth: do 10 m

Profile Bluetooth: A2DP, AVCTP, AVRCP, HFP, HSP, SPP, GAP, SDP, L2CAP

zaimplementowany mikrofon

Czułość mikrofonu: -38 dB +/-3 dB

Obsługa połączeń głosowych

Odtwarzanie muzyki

Czas pracy podczas odtwarzania muzyki: do 4 h

Czas pracy podczas rozmów: do 4 h

Czas pracy w trybie czuwania: do 150 h

objętość baterii: 35 mAh (słuchawki); 300 mAh (stacja ładująca)

Napięcie ładowania: 5 V/1 A

W komplecie: etui z funkcją ładowania, kabel USB, instrukcja obsługi


☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming ☆

Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką podczas spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

nowe słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do należycie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując szykowny i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi samoczynnie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o sporo niemało więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi cieszyć, zapominając o rozplątywaniu przewodów lub martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz radować się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym przez najnowszą technologię.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc dokładniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają mocny i udoskonalony układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie niżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w znakomitej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki czemu dotrze skrupulatnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Inne Rankingi:  Słuchawki do biegania do 100 zł

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która sprawia, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są idealnymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zniża poziom opóźnienia do minimum. Zagwarantuje to, że dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

prędkie parowanie i samoczynny detektor pauzy

na dodatek sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki posiadają w dodatku czujnik, który namierza moment wyjęcia ich z ucha i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie.

funkcjonalna, kompaktowa i lekka kompozycja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super wygodne słuchawki douszne 2S, które możesz nosić przez sporo godzin i nawet ich nie czuć. Kształt końcówek dousznych dostosowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu korzystnie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, iż nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

z całą pewnością gdyby trzeba było zastosować słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort podczas noszenia. Komfort podczas ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona w trakcie spaceru ulicą albo podczas przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który zezwala na rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

dostępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, żeby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą objętość, żeby zapewnić Twoim słuchawkom dopełniające ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S starczy na 4 godziny.

marka

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

budowa słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

wbudowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

typ baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

objętość baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

dopełniające informacje

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

prędkie parowanie

samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technika redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

dołączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409 ☆

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf527182da47c59f34938f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bluetooth

Xiaomi Mi True Earbuds Basic

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbud Basic są nad wyraz poręczne i kompaktowe. Nie mają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki temu zapewniają użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest nieprzeciętna, zatem będziesz mógł radować się nieszablonowym brzmieniem swojej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia. Dźwięk jest w pełni stabilny i naturalny, a to za sprawą najkorzystniejszych materiałów, z których urządzenie zostało stworzone. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która umożliwia otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki wyekwipowane są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz ponadto używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, ułatwiając bardziej stabilny i czysty sygnał. Wreszcie, dzięki bardziej innowacyjnemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, posiadać mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i automatycznie.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących:

Od teraz nie będziesz musiał szukać swego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie rewelacyjna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi wyposażonych w świetnej jakości mikrofon. Wyraźne jest to, aby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki czemu nie straci łączności Bluetooth. Obie słuchawki są wyposażone w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi w trakcie wspólnego spaceru.

znaczna oszczędność baterii:

Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technice, która sprawia, iż po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać. Konsoliduje się to z dużą oszczędnością energii, co pozwala na dłuższe stosowanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każdym otoczeniu, niezależnie od tego, czy będzie to ruchliwa droga czy zaciszny pokój. Asystenta głosowego można włączyć przy dwukrotnym dotknięciu słuchawek.

Prosta i intuicyjna łączność:

Twoje słuchawki możesz zjednoczyć ze smartfonem za pomocą łączności Bluetooth. Trwa to zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zintegrować automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię. Ponownie połączenie jest nad wyraz proste.

Bateria wbudowana w obudowę:

Słuchawki zostały zaopatrzony w wyjątkowo prawidłowej jakości baterię, która umożliwia prędkie ładowanie sprzętu. Zaledwie dziesięć minut pozwoli Ci na nieustanne słuchanie muzyki przez kolejne siedemdziesiąt. Ładując urządzenie poprzez godzinę, będziesz mógł cieszyć się maksymalnym naładowaniem słuchawek. Niewątpliwym atutem jest bateria zastosowana w obudowę, dzięki czemu zagwarantuje ona dopełniające dziesięć godzin bezustannego słuchania Twoich ulubionych przebojów. Obudowę można ładować za pośrednictwem portu USB. Nie pozwól, żeby cokolwiek zatrzymało Twoje ulubione brzmienie. Słuchawki bez obudowy mogą grać bezustannie przez trzy godziny.

komfortowe i lekkie:

Słuchawki zostały tworzone z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są szczególnie odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu nadzwyczajnie sprawdzają się w podróży. Są szczególnie komfortowe i lekkie, każda ze słuchawek waży zaledwie 5.8g. Silikonowe końcówki rewelacyjnie wpasowują się w Twoje uszy i pomagają w redukcji hałasu z zewnątrz. W dodatku ulepszają one komfort i stabilność urządzenia, co zapewni Ci wygodę podczas nawet wielogodzinnego słuchania muzyki. Dodatkowym atutem jest to, iż sprzęt akcentuje się wodoodpornością na poziomie IPX4, dzięki czemu bez obaw możesz używać słuchawek też w trakcie ćwiczeń albo zmiennych warunków atmosferycznych. Urządzenie możesz przenosić w kompaktowym i komfortowym etui.

producent Xiaomi

Model TWSEJ04LS

Wersja Mi True Wireless Earbuds Basic

konstrukcja słuchawek Bezprzewodowe

Zasięg do 10 m

zaimplementowany mikrofon Tak

Łączność Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii 4h

Czas czuwania

Słuchawki ok. 150h

Baza ładująca ok. 4 miesięce

Czas ładowania

Słuchawki ok. 1.5h

Baza ładująca ok. 2h

rodzaj baterii Litowo-Polimerowa

objętość baterii

Słuchawki: 43 mAh

Baza ładująca: 300 mAh

Kolor

Czarny

załączone akcesoria

Etui do ładowania

3x Pary wkładek dousznych (1 para zainstalowana na słuchawkach)


☆ Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank ☆

Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6465565fb4fd33508bbae641
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank

☆ Słuchawki Douszne AirDots Pro Bluetooth PowerBank ☆

Słuchawki Douszne AirDots Pro Bluetooth PowerBank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Douszne AirDots Pro Bluetooth PowerBank
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64655eb4b4fd33508bbaf997
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Douszne AirDots Pro Bluetooth PowerBank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Douszne AirDots Pro Bluetooth PowerBank

☆ Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui ☆

Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6483d1343754b7abeceddd00
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui

☆ Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2&#43; PowerBank ☆

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2+ PowerBank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2&#43; PowerBank
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f76778d40333d95e089b03
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2+ PowerBank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2+ PowerBank

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0 ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649be7c03754b7cd99ac994b
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  słuchawki bezprzewodowe niebieskich

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0

☆ Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi ☆

Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642bf58982fff024487cb444
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Xiaomi Redmi Basic 2 AirDots Nowy Model

Najtańsze Słuchawki AirDots – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek AirDots. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank ☆

Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6465565fb4fd33508bbae641
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Airdots Earbuds Nowy Model Powerbank

☆ Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2&#43; PowerBank ☆

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2+ PowerBank Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2&#43; PowerBank
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f76778d40333d95e089b03
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2+ PowerBank - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Redmi Airdots 2+ PowerBank

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409 ☆

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf527182da47c59f34938f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots, mi_20200714165409 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bluetooth

Xiaomi Mi True Earbuds Basic

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbud Basic są nad wyraz praktyczne i kompaktowe. Nie posiadają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki temu zapewniają użytkownikowi całkowitą swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest genialna, zatem będziesz mógł radować się wyjątkowym brzmieniem swej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia. Dźwięk jest w pełni stabilny i naturalny, a to za sprawą najlepszych materiałów, z których urządzenie zostało stworzone. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która umożliwia otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki zaopatrzone są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz ponadto używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, upraszczając bardziej zrównoważony i czysty sygnał. Wreszcie, dzięki bardziej zaawansowanemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, mieć mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i samoczynnie.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących:

Od teraz nie będziesz musiał szukać swego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie wspaniała, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi wyposażonych w doskonałej jakości mikrofon. Istotne jest to, żeby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki temu nie straci łączności Bluetooth. Obie słuchawki są wyposażone w mikrofony, co pozwala nawet na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceru.

szeroka oszczędność baterii:

Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technice, która sprawia, iż po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać. Zespala się to z dużą oszczędnością energii, co umożliwia dłuższe wykorzystywanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każdym otoczeniu, niezależnie od tego, czy będzie to ruchliwa droga czy zaciszny wnętrze. Asystenta głosowego można włączyć przy dwukrotnym dotknięciu słuchawek.

Prosta i instynktowna łączność:

Twoje słuchawki możesz zespolić ze smartfonem przy pomocy łączności Bluetooth. Trwa to zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą zespajać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się związać automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię. Ponownie połączenie jest bardzo proste.

Bateria zastosowana w obudowę:

Słuchawki zostały wyekwipowany w szczególnie dobrej jakości baterię, która pozwala na prędkie ładowanie sprzętu. Zaledwie dziesięć minut pozwoli Ci na bezustanne słuchanie muzyki przez kolejne siedemdziesiąt. Ładując urządzenie poprzez godzinę, będziesz mógł cieszyć się maksymalnym naładowaniem słuchawek. Niewątpliwym atutem jest bateria zastosowana w obudowę, dzięki czemu gwarantuje ona dodatkowe dziesięć godzin nieprzerwanego słuchania Twoich ulubionych przebojów. Obudowę można ładować za pośrednictwem portu USB. Nie pozwól, żeby cokolwiek zatrzymało Twoje ulubione brzmienie. Słuchawki bez obudowy mogą grać nieustannie przez trzy godziny.

wygodne i lekkie:

Słuchawki zostały stworzone z najwyższej jakości tworzyw, dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu doskonale sprawdzają się w podróży. Są niezwykle wygodne i lekkie, każda ze słuchawek waży zaledwie 5.8g. Silikonowe końcówki nadzwyczajnie wpasowują się w Twoje uszy i pomagają w redukcji hałasu z zewnątrz. Ponadto udoskonalają one komfort i stabilność urządzenia, co zapewni Ci wygodę podczas choćby wielogodzinnego słuchania muzyki. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt akcentuje się wodoodpornością na poziomie IPX4, dzięki czemu bez obaw możesz używać słuchawek również w trakcie ćwiczeń albo zmiennych warunków atmosferycznych. Urządzenie możesz przenosić w kompaktowym i komfortowym etui.

firma Xiaomi

Model TWSEJ04LS

Wersja Mi True Wireless Earbuds Basic

kompozycja słuchawek Bezprzewodowe

Zasięg do 10 m

zastosowany mikrofon Tak

Łączność Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii 4h

Czas czuwania

Słuchawki ok. 150h

Baza ładująca ok. 4 miesięce

Czas ładowania

Słuchawki ok. 1.5h

Baza ładująca ok. 2h

typ baterii Litowo-Polimerowa

pojemność baterii

Słuchawki: 43 mAh

Baza ładująca: 300 mAh

Kolor

Czarny

załączone akcesoria

Etui do ładowania

3x Pary wkładek dousznych (1 para zainstalowana na słuchawkach)


☆ Kruger &amp; matz Słuchawki dokanałowe krÜger&amp;matz air dots 1 czarny ☆

Kruger & matz Słuchawki dokanałowe krÜger&matz air dots 1 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Kruger &amp; matz Słuchawki dokanałowe krÜger&amp;matz air dots 1 czarny
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ee750d582fff012454e53d6
 • ID kategorii: 7967

☆ Kruger & matz Słuchawki dokanałowe krÜger&matz air dots 1 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bez kabla

Chcesz uwolnić się od plączących kabli? w pełni bezprzewodowa technika powoduje, iż Kruger&Matz Air Dots 1 pozwolą Ci poczuć absolutną swobodę. Te niewiele znaczące słuchawki bezprzewodowe po wyjęciu z etui samoczynnie łączą się ze sobą. Gotów na prawdziwie bezprzewodowe doznania muzyczne?

Słuchawki z Bluetooth 5.0

Zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe będą dla Ciebie najlepsze? Wybierz Kruger&Matz Air Dots 1, które wykorzystując technikę Bluetooth 5.0 zrównoważone i prędkie połączenie i niepokaźny pobór energii. Dzięki Air Dots 1 osiągniesz znakomity dźwięk, którym możesz radować się jeszcze dłużej.

Podręczny zestaw słuchawkowy

Air Dots 1 to słuchawki z mikrofonem, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy bez wydobywania telefonu z kieszeni. Na dodatek, mogą one posłużyć także jako komplet słuchawkowy do samochodu – wystarczy, iż włączysz tylko jedną słuchawkę, a drugą pozostawisz w etui.

idealne dla sportowców

Nie uwielbiasz uprawiać sportu w ciszy? Kruger&Matz Air Dots 1 to genialne słuchawki na siłownię. Zasięg do 10 m powoduje, że Twój smartfon może leżeć w bezpiecznej odległości, a Ciebie bez żadnych przeszkód do działania będzie motywować ulubiona muzyka.

Łatwe zarządzanie jednym przyciskiem

teraz obsługa połączeń i zarządzanie muzyką są jeszcze bardziej wygodne! W każdej ze słuchawek znajduje się wielofunkcyjny przycisk sterujący, którym dowolnie zmienisz np. Głośność lub utwór albo odbierzesz albo odrzucisz rozmowę. Perfekcyjna opcja dla prawo- i dla leworęcznych!

Słuchaj muzyki jeszcze dłużej

Ile czasu dziennie spędzasz na słuchaniu muzyki? Air Dots 1 mogą towarzyszyć Ci bezustannie do 4 godzin! Jeśli w międzyczasie trzymasz je w przeznaczonym etui z zastosowaną baterią o objętości 300 mAh, będą one nie tylko należycie bronione, ale też za każdym razem naładowane!

rozmiar głośnika: 6 mm

Magnes: neodymowy

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ohm

Stosunek S/N: >=92 dB

THD: <1% (1 kHz)

Wersja Bluetooth: 5.0

Zasięg Bluetooth: do 10 m

Profile Bluetooth: A2DP, AVCTP, AVRCP, HFP, HSP, SPP, GAP, SDP, L2CAP

zaimplementowany mikrofon

Czułość mikrofonu: -38 dB +/-3 dB

Obsługa połączeń głosowych

Odtwarzanie muzyki

Czas pracy podczas odtwarzania muzyki: do 4 h

Czas pracy w trakcie rozmów: do 4 h

Czas pracy w trybie czuwania: do 150 h

objętość baterii: 35 mAh (słuchawki); 300 mAh (stacja ładująca)

Napięcie ładowania: 5 V/1 A

W pakiecie: etui z funkcją ładowania, kabel USB, instrukcja obsługi


☆ Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi ☆

Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642bf58982fff024487cb444
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne z dobrym basem

☆ Słuchawki redmi basic 2 airdots nowy model marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Xiaomi Redmi Basic 2 AirDots Nowy Model

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0 ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649be7c03754b7cd99ac994b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bezprzewodowe Douszne AirDots Pro Bt 5.0

☆ Xiaomi Redmi słuchawka bluetooth Tws Airdots 2 Gl ☆

Xiaomi Redmi słuchawka bluetooth Tws Airdots 2 Gl Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi słuchawka bluetooth Tws Airdots 2 Gl
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65008f3d0a3d5fe12d5fc596
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi słuchawka bluetooth Tws Airdots 2 Gl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Redmi słuchawka bluetooth Tws Airdots 2 Gl

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming ☆

Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Słuchawki bezprzewodowe airdots 2s - gaming - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najlepszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką podczas spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

świeże słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do dobrze ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując gustowny i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi automatycznie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o mnóstwo sporo więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi cieszyć, zapominając o rozplątywaniu przewodów lub martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz radować się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym poprzez najnowszą technikę.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc dokładniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S posiadają konkretny i lepszy układ Bluetooth 5.0, który oferuje szybsze i bardziej zrównoważone połączenie niżeli poprzednie wersje. Oznacza to, iż dźwięk dotrze do Twoich uszu w genialnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki czemu dotrze precyzyjnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która powoduje, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są nieprzeciętnymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zmniejsza poziom opóźnienia do minimum. Zapewnia to, że dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

prędkie parowanie i automatyczny sensor pauzy

ponadto sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki mają jeszcze czujka, który wyłapuje moment wyjęcia ich z ucha i samoczynnie wstrzymuje odtwarzanie.

funkcjonalna, kompaktowa i lekka konstrukcja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super wygodne słuchawki douszne 2S, które możesz nosić przez mnóstwo godzin i choćby ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dostosowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu należycie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, że nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

z całą pewnością gdyby trzeba było zastosować słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort w trakcie noszenia. Komfort w trakcie ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona w trakcie spaceru ulicą albo w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który umożliwia rozpoczęcie albo wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

dostępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, aby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą objętość, aby zapewnić Twoim słuchawkom dopełniające ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S wystarczy na 4 godziny.

firma

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

konstrukcja słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

wbudowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

wariant baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

pojemność baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

dopełniające dane

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

prędkie parowanie

samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technika redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

dołączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi ☆

mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ mi airdots 2 se wireless earphone white marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

klarownie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

automatyczne parowanie i automatyczne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

idealny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * umożliwia używanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być stosowane przez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Odporność baterii umożliwia słuchanie muzyki przez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa zaimplementowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technikę kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są zaopatrzone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek, a także etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Aby urządzenie mogło nawiązać samoczynne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu szybkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej lub prawej słuchawki, sprężyście przełączając się między trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha gwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a wykorzystywanie jednego ucha zagwarantuje pokaźniejszą swobodę.

duży dynamiczny przetwornik sprawia, iż dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i detale. Równocześnie obsługiwana jest technika kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, zapewniając użytkownikom czysty dźwięk.

komfortowa konstrukcja półuszna gwarantująca bezpieczne dopasowanie

konstrukcja w połowie douszna ściśle dostosowuje się do przewodu słuchowego, zapewniając pokaźniejszy komfort i stabilność we wnętrzu i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus ułatwia noszenie i pokaźnie zmniejsza zmęczenie spowodowane długookresowym wykorzystywaniem.

Dotknij, by obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Proste sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

bardzo czułe, objętościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji automatycznej pauzy z odtwarzaczem innej producenta po wyjęciu słuchawek

atrybuty

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

przewód ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui ☆

Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6483d1343754b7abeceddd00
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Redmi AirDots Słuchawki Etui

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *