Ranking Słuchawek AirPods – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii AirPods. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii AirPods jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A ☆

Apple AirPods, MGYM3ZM/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods, MGYM3ZM/A
 • Ilość ofert: 39
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wytworzony przez Apple czip H2. Rewelacyjna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, by inteligentniej redukować hałas, formujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać skuteczność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje progresywne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go dokładnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, żeby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy skuteczniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x lepszy poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i ulepszone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie namierzać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są niwelowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz pokazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – upraszczają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc rewelacyjnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o świetne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym możliwym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do wewnątrz mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a produktywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

Inne Rankingi:  Słuchawki przewodowe

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z nieprzeciętną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, by sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewiele znacząca rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się perfekcyjnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem sprawnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) ☆

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572)
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd11068e441a6440f3da3a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A Białe AirPods. Całkiem nowe. Z dźwiękiem przestrzennym. Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny sprawia, iż to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszelkich stron.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A sprawniejsza bateria ładuje się momentalnie. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

Tak się dzisiaj słucha. Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy kreuje wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

w wyniku czego brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszystkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej lub prywatnym kinie*. *Funkcja Uprzestrzenniaj stereo działa dla tworzyw stereo w systemie iOS 15 lub nowszym, treści z Apple Music w standardzie Dolby Atmos albo 5.1 i wideo w obsługiwanych aplikacjach nagranego w standardzie 5.1, 7.1 albo Dolby Atmos.

Najwyższy poziom najniższych dźwięków. Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany poprzez Apple przetwornik dynamiczny generuje niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po przezroczyście czystą górę.

Muzyka po Twojemu. Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A automatycznie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do wewnątrz mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i średnie częstotliwości, by wydobyć zasobność detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

Ścisz sobie wiatr. Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru w trakcie połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos zawsze brzmi głośno i wyraźnie.

Tak, prawidłowo słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime. Możesz dzisiaj rozmawiać poprzez FaceTime w idealnej jakości HD za pomocą nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej niżeli kiedykolwiek.

rewelacyjny dźwięk. W wyśmienitym stylu. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A mają krótszy u nasady, wyprofilowany zarys, więc kierują dźwięk prosto do Twoich uszu. A przy tym prezentują się elegancko i stylowo.

Sztuka kontroli dźwięku. Czujka nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki, a także odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim całkowitą kontrolę.

Krop, krop. Muza non stop. Zarówno słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A, jak i etui ładujące MagSafe mają klasę niepodatności na wodę i pot IPX4, co oznacza, iż nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening*.

Pudełko mocy. Bez problemu, bezprzewodowo uzupełniaj energię w etui ładującym MagSafe przy pomocy ładowarki MagSafe**. Kompletnie naładowane gwarantuje choćby 30 godzin odtwarzania***. A zaledwie 5...


☆ Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637) ☆

Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65025d41902e51fe5deeef6f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) białe Zupełnie nowa kompilacja Słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) choćby 2x lepszą aktywną redukcję hałasu w porównaniu z poprzednią generacją.

W Trybie kontaktu słyszysz wszystko wokół, a udoskonalony dźwięk adaptacyjny dopasowuje poziom redukcji hałasu do otoczenia. Wykrywanie rozmów ścisza multimedia odtwarzane poprzez słuchawki i wzmacnia głosy osób, do których się zwracasz.

Bateria wystarcza choćby na 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu, a sterowanie dotykowe pozwala wygodnie regulować głośność muśnięciem palca. Etui ładujące MagSafe to cud sam w sobie – zostało zaopatrzone w funkcję znajdowanie skrupulatne, zastosowany głośnik i uchwyt na smycz.

znakomita jakość dźwięku Unowocześniony czip H2 w słuchawkach Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C), inteligentniej redukuje hałas i tworzy trójwymiarowe środowisko akustyczne. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, gwarantując doskonałą jakość dźwięku.

Wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wręcz nieprzyzwoicie czysto. Inteligentny dźwięk Aktywna redukcja hałasu w słuchawkach Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) niweluje dzisiaj dwa razy więcej niepożądanych dźwięków.

Nie będą więc Ci przeszkadzać, kiedy podróżujesz lub potrzebujesz chwili skupienia w słuchawkach. Z kolei adaptacyjny tryb kontaktu ogranicza i niweluje głośne dźwięki 48 000 razy na sekundę, dzięki czemu w każdym otoczeniu pozostajesz w wygodnym kontakcie ze światem.

Z kolei dźwięk adaptacyjny dynamicznie łączy elementy tTrybu kontaktu i aktywnej redukcji hałasu, tak by wszędzie słuchało się z przyjemnością. Spersonalizowane brzmienie Twoje słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) będą dzisiaj jeszcze bardziej Twoje.

Wybierz sprężyste wkładki douszne w swym wymiarze (XS, S, M lub L),perfekcyjnie przylegały do uszu. Funkcja głośność spersonalizowana reguluje dźwięk w zależności od tego, gdzie jesteś i jak uwielbiasz słuchać.

Inne Rankingi:  Słuchawki SoundMagic

Wykrywanie rozmów samoczynnie ścisza treści odtwarzane przez słuchawki, redukuje hałas w tle i wzmacnia głosy osób przed Tobą. Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy dostosowuje atrybuty dźwięku, uwzględniając otoczenie, w którym się znajdujesz.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do Twoich uszu, dzięki temu brzmienie jest za każdym razem szczegółowe i wyraźne. Dłużej działająca bateria Dzięki słuchawkom Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) możesz liczyć na choćby 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu i nawet 30 godzin słuchania z etui ładującym MagSafe.

Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza USB-C albo ładowarki z certyfikatem Qi. Progresywne etui ładujące Etui ładujące MagSafe wykorzystuje czip U1 z funkcją Znajdowanie staranne, która pozwala zloka...


☆ Słuchawki douszne Apple AirPods III Biały ☆

Słuchawki douszne Apple AirPods III Biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne Apple AirPods III Biały
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6503c830902e5181cd736bf8
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne Apple AirPods III Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki douszne Apple AirPods III Biały

☆ Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3. gen. ☆

Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3. gen. Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3. gen.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 648e61b55ecf793566697ce0
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3. gen. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3. Gen.

☆ Etui na słuchawki SUPCASE Unicorn Beetle Pro Apple Airpods 3 Czarny ☆

Etui na słuchawki SUPCASE Unicorn Beetle Pro Apple Airpods 3 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SUPCASE
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki SUPCASE Unicorn Beetle Pro Apple Airpods 3 Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6197e296d40333183488728a
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui na słuchawki SUPCASE Unicorn Beetle Pro Apple Airpods 3 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui z serii Unicorn Beetle Pro od marki Supcase jest jednym z najistotniej kompletnych i wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. Case jest rewelacyjnie dopasowany do Apple AirPods i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego....

☆ Guess pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 cover kolor czerwony (3666339171308) ☆

Guess pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 cover kolor czerwony (3666339171308) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Guess pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 cover kolor czerwony (3666339171308)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64eff171902e51e8c078dc1b
 • ID kategorii: 6055

☆ Guess pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 cover kolor czerwony (3666339171308) - opis i dane techniczne ☆

☆ Lacoste pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 kolor fioletowy, LCAP2SLOU ☆

Lacoste pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 kolor fioletowy, LCAP2SLOU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lacoste pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 kolor fioletowy, LCAP2SLOU
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f158c7b256f5a17e7794da
 • ID kategorii: 6055

☆ Lacoste pokrowiec na słuchawki AirPods Pro 2 kolor fioletowy, LCAP2SLOU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
- funkcjonalny karabińczyk umożliwia przypięcie do odzieży, plecaka albo paska, co uniemożliwia zgubieniu.- Model zapakowany w pudełko firmowe.

☆ silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen ☆

silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SPIGEN
 • Nazwa produktu: silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e7a9342b4fd334f2d827a18
 • ID kategorii: 8681

☆ silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Etui Spigen Silicone Fit Apple AirPods Pro Materiał wysokiej jakości eleganckie etui marki Spigen z serii Silicone Fit, o półsztywnym wykonaniu z termopoliuretanu. Całość została dopracowana błogą w dotyku matową, silikonową powłoką.

Kolor producenta: Charcoal (grafitowy) Stylowa ochrona Futerał chroni przed zabrudzeniami i zarysowaniami, mogącymi powstać w wyniku codziennego wykorzystywania. Smukła budowa stanowczo cienkie, a także lekkie etui, które nie dodaje zbędnej objętości, zachowując smukły profil.

Gładka powierzchnia o monochromatycznym wyglądzie jest aksamitna w dotyku i ukazuje się wspaniale. Jej matowe wykończenie minimalizuje pozostawianie odcisków palców na futerale. W pełni praktyczne Cover gwarantuje luźny dostęp do portu Lightning, diody LED, jak i przycisku parowania.

Dzięki swej budowie i zaimplementowanym tworzywom jest kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi. Dodatkowe akcesoria W opakowaniu znajduje się {pomocn|przydatn)y karabińczyk, pozwalający na zawieszenie pokrowca w dowolnym miejscu.


☆ SPIGEN APPLE AIRPODS CASE BLACK (8809613763294) ☆

SPIGEN APPLE AIRPODS CASE BLACK (8809613763294) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Spigen
 • Nazwa produktu: SPIGEN APPLE AIRPODS CASE BLACK (8809613763294)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630e7bfab4fd335e60f727b8
 • ID kategorii: 8681

☆ SPIGEN APPLE AIRPODS CASE BLACK (8809613763294) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Smukłe i lekkie etui asygnowane dla Apple AirPods, dzięki któremu ochronisz swój pakiet ze słuchawkami przed uszkodzeniami mechanicznymi w rutynowym użytkowaniu.
Do obudowy zaimplementowano karabińczyk rozszerzający zakres możliwości użycia - słuchawki można podpiąć do smyczy z kluczami lub szlufki w spodniach dzięki czemu upadek czy zgubienie zestawu staje się wręcz niemożliwe.

parametry produktu:
- 100% Oryginalny
- nadzwyczajnie przypasowany
- znakomity dla ochrony przed uszkodzeniami
- użyteczny i praktyczny
- łatwy w montażu i demontażu
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

zestaw mieści:
1 x Spigen Airpods Case


Najtańsze Słuchawki AirPods – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek serii AirPods. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 zielony marki Beline ☆

Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 zielony marki Beline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 zielony marki Beline
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643f58785ecf79fb19c4cb37
 • ID kategorii: 8681
Inne Rankingi:  Słuchawki do iPhone

☆ Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 zielony marki Beline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, ale boisz się iż że przez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to nadzwyczajne rozwiązanie!...


☆ Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 fioletowy ☆

Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 fioletowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 fioletowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643f5835902e515e55318203
 • ID kategorii: 8681

☆ Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, ale boisz się że że przez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to wspaniałe rozwiązanie!...


☆ Etui na słuchawki silicone do apple airpods pro 2 czarny marki Beline ☆

Etui na słuchawki silicone do apple airpods pro 2 czarny marki Beline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki silicone do apple airpods pro 2 czarny marki Beline
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643f59110a3d5f3fca58956f
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui na słuchawki silicone do apple airpods pro 2 czarny marki Beline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, lecz boisz się że że poprzez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to perfekcyjne rozwiązanie!...


☆ Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czarny (5905359812197) ☆

Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czarny (5905359812197) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czarny (5905359812197)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 644899395ecf79a673bd3463
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czarny (5905359812197) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, lecz boisz się iż że poprzez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to nadzwyczajne rozwiązanie!...

☆ Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 czarny ☆

Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489071eb256f5584c6fdfc3
 • ID kategorii: 8681

☆ Beline Etui na słuchawki silicone do apple airpods 3 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, ale boisz się iż że przez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to genialne rozwiązanie!...

☆ Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czerwony ☆

Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czerwony
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643f57a6b256f5a7f1d90685
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 1/2 Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, lecz boisz się że że przez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to genialne rozwiązanie!...


☆ Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 3 Czerwony ☆

Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 3 Czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 3 Czerwony
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6488cc995ecf79e51260cba8
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui na słuchawki BELINE Silicone do Apple AirPods 3 Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, ale boisz się iż że poprzez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to wyśmienite rozwiązanie!...

☆ Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods pro 2 czerwony ☆

Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods pro 2 czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods pro 2 czerwony
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489f13e3754b737a1dddcd9
 • ID kategorii: 8681

☆ Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods pro 2 czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, lecz boisz się iż że poprzez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to wspaniałe rozwiązanie!...

☆ Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods 3 czarny ☆

Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods 3 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beline
 • Nazwa produktu: Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods 3 czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6489f3500a3d5f208855f7fa
 • ID kategorii: 8681

☆ Beline Etui na słuchawki carbon do apple airpods 3 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nie potrafisz żyć bez muzyki? Czy ciągle nosisz ze sobą swoje słuchawki, ale boisz się że że poprzez przypadek mogłyby ulec uszkodzeniom? Dzięki najnowszemu produktowi od Beline nie musisz się niczego obawiać, gdyż mamy na to wspaniałe rozwiązanie!...

☆ Tech-protect Etui airicon do apple airpods czarny ☆

Tech-protect Etui airicon do apple airpods czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TECH-PROTECT
 • Nazwa produktu: Tech-protect Etui airicon do apple airpods czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f743dd40a3d5f754f90cefa
 • ID kategorii: 8681

☆ Tech-protect Etui airicon do apple airpods czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui z linii Aircon to silikonowe etui zaprojektowane przez markę Tech-Protect jako idealne uzupełnienie Apple Airpods. Ściśle przylega do wszelkich jego obłości prawie nie zmieniając wymiarów urządzenia. Pokrywa jest uosobieniem bezkompromisowego designu, przy zachowaniu optymalnej ochrony urządzenie przed zarysowaniami czy upadkami....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *