Ranking Słuchawek AirPods – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii AirPods. Ranking zawierający polecane słuchawki z linii AirPods jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 26
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wytworzony przez Apple czip H2. Rewelacyjna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, by inteligentniej redukować hałas, formujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać skuteczność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje progresywne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go dokładnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, żeby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy skuteczniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x lepszy poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i ulepszone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie namierzać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są niwelowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz pokazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – upraszczają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc rewelacyjnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o świetne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym możliwym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do wewnątrz mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a produktywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z nieprzeciętną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, by sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewiele znacząca rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Xbox One S

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się perfekcyjnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem sprawnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Apple AirPods 2 ☆

Apple AirPods 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods 2
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd11068e441a6440f3da3a
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A Białe AirPods. Całkiem nowe. Z dźwiękiem przestrzennym. Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny sprawia, iż to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszelkich stron.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A sprawniejsza bateria ładuje się momentalnie. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

Tak się dzisiaj słucha. Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy kreuje wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

w wyniku czego brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszystkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej lub prywatnym kinie*. *Funkcja Uprzestrzenniaj stereo działa dla tworzyw stereo w systemie iOS 15 lub nowszym, treści z Apple Music w standardzie Dolby Atmos albo 5.1 i wideo w obsługiwanych aplikacjach nagranego w standardzie 5.1, 7.1 albo Dolby Atmos.

Najwyższy poziom najniższych dźwięków. Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany poprzez Apple przetwornik dynamiczny generuje niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po przezroczyście czystą górę.

Muzyka po Twojemu. Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A automatycznie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do wewnątrz mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i średnie częstotliwości, by wydobyć zasobność detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

Ścisz sobie wiatr. Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru w trakcie połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos zawsze brzmi głośno i wyraźnie.

Tak, prawidłowo słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime. Możesz dzisiaj rozmawiać poprzez FaceTime w idealnej jakości HD za pomocą nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej niżeli kiedykolwiek.

rewelacyjny dźwięk. W wyśmienitym stylu. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A mają krótszy u nasady, wyprofilowany zarys, więc kierują dźwięk prosto do Twoich uszu. A przy tym prezentują się elegancko i stylowo.

Sztuka kontroli dźwięku. Czujka nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki, a także odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim całkowitą kontrolę.

Krop, krop. Muza non stop. Zarówno słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A, jak i etui ładujące MagSafe mają klasę niepodatności na wodę i pot IPX4, co oznacza, iż nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening*.

Pudełko mocy. Bez problemu, bezprzewodowo uzupełniaj energię w etui ładującym MagSafe przy pomocy ładowarki MagSafe**. Kompletnie naładowane gwarantuje choćby 30 godzin odtwarzania***. A zaledwie 5...


☆ Apple AirPods Max ☆

Apple AirPods Max Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods Max
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 616837582da47cc397c2cd57
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods Max - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPods MaxNowe słuchawki AirPods Max to znakomite połączenie świetnego brzmienia i bajecznej prostoty. Czekają Cię niezrównane rzeczy.Oryginalna kombinacja, od poduszek po sklepienie, wszystkie komponenty AirPods Max zaprojektowano tak, by słuchawki doskonale dopasowywały się do rozmaitych kształtów głowy, wytwarzając nieprzeciętnie izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.Kod producenta: MGYL3ZM/AKolor: Space Gray (gwiezdna szarość)Specyfikacja:technika audioZaprojektowany przez Apple przetwornik dynamicznyAktywna redukcja hałasuTryb kontaktuAdaptacyjna korekcja (EQ)Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy1CzujnikiCzujnik optyczny (w każdym nauszniku)czujka wykrywania etui (w każdym nauszniku)sensor pozycji (w każdym nauszniku)Przyspieszeniomierz (w każdym nauszniku)Żyroskop (w lewym nauszniku)MikrofonyOsiem mikrofonów do aktywnej redukcji hałasuTrzy mikrofony zbierające głos (dwa współdzielone z aktywną redukcją hałasu i jeden dodatkowy)CzipCzip Apple H1 (w każdym nauszniku)części sterującePokrętło Digital CrownObracaj, aby ustawić głośnośćNaciśnij raz, by rozpocząć albo wstrzymać odtwarzanie albo odebrać połączenieNaciśnij dwa razy, żeby pominąć utwórNaciśnij trzy razy, żeby wrócić do poprzedniego utworuPrzycisk kontroli hałasuNaciśnij, żeby przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuWymiary i maga2AirPods Max z poduszkamiWymiar: 168,6 mm x 83,4 mm x 187,3 mmMasa: 384,8 gEtui Smart CaseNaciśnij, żeby przełączać się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuBateriaAirPods MaxNawet 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu albo trybie kontaktu3Do 20 godzin odtwarzania filmów na jednym ładowaniu z włączonym dźwiękiem przestrzennym4Do 20 godzin rozmów na jednym ładowaniu55-minutowe ładowanie starczy na około 1,5 godziny słuchani6Air Max z etui Smart CaseSłuchawki przechowywane w etui Smart Case przechodzą w oszczędzający baterię stan ultraniskiego zużycia energiiŁadowanie przez złącze LightningŁącznośćBluetooth 5.0Zawartość opakowaniaAirPods MaxEtui Smart CasePrzewód z Lightning na USB-CDokumentacjaUłatwienia dostępuDzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy z niepełnosprawnościami mogą w pełni korzystać z możliwości nowych AirPods Max.

przystępne funkcje:Funkcja Live ListenPoziomy dźwięku w słuchawkachDostrajanie słuchawekWymagania systemoweModele iPhone'a i iPoda touch z najnowszą wersją iOSModele iPada z najnowszą wersją iPadOSModele Apple Watch z najnowszą wersją watchOSModele Maca z najnowszą wersją macOSModele Apple TV z najnowszą wersją tvOS1.

Dźwięk przestrzenny działa w filmach, materiałach telewizyjnych i video odtwarzanych w obsługiwanych aplikacjach. Wymaga iPhone'a lub iPada.2. Wymiary i masa zależą od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.3.

Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 najróżniejszych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny.

Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max w trakcie odtwarzania dźwięku tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały grać. Sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.4.

Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony i aktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max poprzez wielokrotne odtwarzanie filmu o długości 2 godzin i 23 minut zakupionego w iTunes Store.

wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.5. Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, ale nieaktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez kontynuowanie rozmowy przez telefon komórkowy tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały odtwarzać dźwięk podczas połączenia.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Sony

wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.6. Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 różnorodnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, ale nieaktywny.

Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk do momentu, gdy słuchawki AirPods Max przestawały grać. Sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.7.

Wymaga najnowszej wersji iOS albo iPadOS.8. AirPods Max można używać jako słuchawek Bluetooth do maszyn Apple ze starszym oprogramowaniem oraz urządzeń producentów innych niż Apple, ale funkcjonalność akcesorium jest wtedy ograniczona....


☆ uchwyt na szyję do słuchawek airpods ☆

uchwyt na szyję do słuchawek airpods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: uchwyt na szyję do słuchawek airpods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640e12ea5ecf7913c638e123
 • ID kategorii: 5758

☆ uchwyt na szyję do słuchawek airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
uchwyt na szyję do słuchawek airpods

☆ Furla Etui na słuchawki AirPods 7 cm fucsia (8050597145297) ☆

Furla Etui na słuchawki AirPods 7 cm fucsia (8050597145297) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Furla
 • Nazwa produktu: Furla Etui na słuchawki AirPods 7 cm fucsia (8050597145297)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63773da70a3d5fbdb241d3aa
 • ID kategorii: 5755

☆ Furla Etui na słuchawki AirPods 7 cm fucsia (8050597145297) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stylowe etui do słuchawek AirPods firmy Furla. Łączy elegancję z wysoką funkcjonalnością na co dzień i bezpiecznym miejscem na Twoje słuchawki.

☆ Futerał na słuchawki airpods case & strap white marki Baseus ☆

Futerał na słuchawki airpods case & strap white marki Baseus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Futerał na słuchawki airpods case & strap white marki Baseus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ced414cd71287724350a1d8
 • ID kategorii: 8681

☆ Futerał na słuchawki airpods case & strap white marki Baseus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Etui i pasek od producenta Baseus to genialne rozwiązanie zabezpieczające Twoje słuchawki Airpods. Elastyczne etui zostało nieprzeciętnie dopasowane do Apple Airpods, tworzone z tworzywa TPU.

Strap to praktyczne rozwiązanie, by zachować swoje słuchawki blisko siebie! Prostej konstrukcji opaska wyekwipowana została w specjalne mocowania, aby umieścić w nich słuchawki marki Apple. To rozwiązanie, pozwoli Ci zabezpieczyć słuchawki przed niepożądanymi upadkami.

cechy artykułu:
- 100% Oryginalny
- skrupulatnie wytwarzany
- znakomicie dostosowany
- W pełni funkcjonalny
- nietrudny w konstrukcji i demontażu
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

zestaw zawiera:
1 x Etui Baseus
1 x Strap Baseus
☆ Guess GUACAPTPUMCGC02 AirPods Pro cover niebieski/blue Tie & Dye Collection Guess / GUE000846, GUACAPTPUMCGC02 ☆

Guess GUACAPTPUMCGC02 AirPods Pro cover niebieski/blue Tie & Dye Collection Guess / GUE000846, GUACAPTPUMCGC02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Guess
 • Nazwa produktu: Guess GUACAPTPUMCGC02 AirPods Pro cover niebieski/blue Tie & Dye Collection Guess / GUE000846, GUACAPTPUMCGC02
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f861631b4fd33df68378f21
 • ID kategorii: 8681

☆ Guess GUACAPTPUMCGC02 AirPods Pro cover niebieski/blue Tie & Dye Collection Guess / GUE000846, GUACAPTPUMCGC02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

modne i stylowe etui na komplet słuchawkowy AirPods Pro z kolekcji Tie & Dye.

luksusowe etui chroni stację ładującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods Pro i jest wszystkim czego by prezentować się stylowo i modnie.
Wzór Tie-Dye jest jednym z najgorętszych trendów nowego sezonu, który stał się deseniem premium z najwyższej półki.
Guess Tie & Dye Collection łączy farbowany design i wysoką jakość wykonania, uatrakcyjni każdą Twoją stylizację.
Pełna ochrona i bezpieczeństwo Twoich AirPods Pro. Budowa niepodatna na wstrząsy, upadki i zarysowania.
Projekt wzbogacony jest o funkcjonalny karabińczyk, który pozwala na przymocowanie etui do torebki, kluczy, plecaka, smyczy itp.
Wysokiej jakości etui znakomicie nadaje się do oryginalnej pokrywy AirPods Pro.

kolekcja: Tie & Dye
rodzaj: AirPods Cover
Materiał: TPU
Kolor: Niebieski
Kompatybilność: Apple AirPods Pro
produkt tworzony na licencji Guess


☆ Etui GUESS Saffiano do Apple Airpods Pro Beżowy, GUACAPVSATMLLG ☆

Etui GUESS Saffiano do Apple Airpods Pro Beżowy, GUACAPVSATMLLG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GUESS
 • Nazwa produktu: Etui GUESS Saffiano do Apple Airpods Pro Beżowy, GUACAPVSATMLLG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9941773754b711519cdbc1
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui GUESS Saffiano do Apple Airpods Pro Beżowy, GUACAPVSATMLLG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

lubiane i stylowe etui na komplet słuchawkowy AirPods Pro z kolekcji Guess Saffiano.

elitarne etui chroni stację ładującą słuchawek bezprzewodowych Apple AirPods Pro i jest wszystkim czego żeby prezentować się stylowo i modnie.
Guess Saffiano łączy w sobie wyrafinowaną estetykę i wysoką jakość wykonania. Ekologiczna skóra o elitarnej fakturze Saffiano sygnowana metalowym trójkątnym logo Guess sprawia, iż projekt jest nieprzeciętny do każdego stylu i na każdą okazję. Pełna ochrona i bezpieczeństwo Twoich Air Pods Pro. Kompozycja oporna na wstrząsy, upadki i zarysowania. Wysokiej jakości etui genialnie nadaje się do oryginalnej pokrywy AirPods Pro.

linia: Saffiano
wariant: AirPods Pro Cover
Materiał: PC/Skóra naturalna
Kolor: Beżowy
Kompatybilność: Apple AirPods Pro
artykuł wyprodukowany na licencji Guess


☆ silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen ☆

silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SPIGEN
 • Nazwa produktu: silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e7a9342b4fd334f2d827a18
 • ID kategorii: 8681

☆ silicone fit etui do słuchawek airpods pro charcoal marki Spigen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Etui Spigen Silicone Fit Apple AirPods Pro Materiał wysokiej jakości eleganckie etui marki Spigen z serii Silicone Fit, o półsztywnym wykonaniu z termopoliuretanu. Całość została dopracowana błogą w dotyku matową, silikonową powłoką.

Kolor producenta: Charcoal (grafitowy) Stylowa ochrona Futerał chroni przed zabrudzeniami i zarysowaniami, mogącymi powstać w wyniku codziennego wykorzystywania. Smukła budowa stanowczo cienkie, a także lekkie etui, które nie dodaje zbędnej objętości, zachowując smukły profil.

Gładka powierzchnia o monochromatycznym wyglądzie jest aksamitna w dotyku i ukazuje się wspaniale. Jej matowe wykończenie minimalizuje pozostawianie odcisków palców na futerale. W pełni praktyczne Cover gwarantuje luźny dostęp do portu Lightning, diody LED, jak i przycisku parowania.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne do biegania

Dzięki swej budowie i zaimplementowanym tworzywom jest kompatybilne z ładowarkami bezprzewodowymi. Dodatkowe akcesoria W opakowaniu znajduje się {pomocn|przydatn)y karabińczyk, pozwalający na zawieszenie pokrowca w dowolnym miejscu.


☆ Catalyst Slim AirPods Pro (różowy), CATAPDPROFLTPNK ☆

Catalyst Slim AirPods Pro (różowy), CATAPDPROFLTPNK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Catalyst
 • Nazwa produktu: Catalyst Slim AirPods Pro (różowy), CATAPDPROFLTPNK
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61c3da2e0a3d5fce7c494393
 • ID kategorii: 8681

☆ Catalyst Slim AirPods Pro (różowy), CATAPDPROFLTPNK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gwarancja:12 miesięcy;dane dodatkowe:Zaprojektowane, żeby spełniać normy MIL-STD 810G dla upadków i wstrząsów. Wyprodukowane z najwyższej jakości wytrzymałego silikonu, który broni przed brudem i zarysowaniami.

Pełny dostęp do portu Lightning.Kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym/QI;Kolor:różowy;Kompatybilność:AirPods Pro;Model (wariantowanie):Catalyst Slim AirPods Pro;pasuje do:AirPods Pro;wariant:etui na słuchawki...


Najtańsze Słuchawki AirPods – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek serii AirPods. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Szczotka do Czyszczenia Słuchawek Airpods 1 2 Pro ☆

Szczotka do Czyszczenia Słuchawek Airpods 1 2 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Szczotka do Czyszczenia Słuchawek Airpods 1 2 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63dab71e5ecf7928784a376a
 • ID kategorii: 5761

☆ Szczotka do Czyszczenia Słuchawek Airpods 1 2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Szczotka do Czyszczenia Słuchawek Airpods 1 2 Pro

☆ Uchwyt Zaczep Na Ucho Słuchawki Do Apple Airpods ☆

Uchwyt Zaczep Na Ucho Słuchawki Do Apple Airpods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Uchwyt Zaczep Na Ucho Słuchawki Do Apple Airpods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b747b4fd335d65f45c59
 • ID kategorii: 8681

☆ Uchwyt Zaczep Na Ucho Słuchawki Do Apple Airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Uchwyt Zaczep Na Ucho Słuchawki Do Apple Airpods

☆ Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws ☆

Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641684ea5ecf7906095eb3fe
 • ID kategorii: 5755

☆ Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws

☆ Etui Silikonowe Do Słuchawek Airpods |pink Sand ☆

Etui Silikonowe Do Słuchawek Airpods |pink Sand Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui Silikonowe Do Słuchawek Airpods |pink Sand
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db4388d4033331a92a0c33
 • ID kategorii: 5755

☆ Etui Silikonowe Do Słuchawek Airpods |pink Sand - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Silikonowe Do Słuchawek Airpods |pink Sand

☆ Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3 ☆

Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64023cd0b256f5954b1ab167
 • ID kategorii: 5755

☆ Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3

☆ Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907) ☆

Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HAMA
 • Nazwa produktu: Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 636a9bf25ecf7985dc6c322a
 • ID kategorii: 8681

☆ Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Silikonowe etui ochronne firmy Hama kompatybilne z etui ładującym do Apple AirPods Pro. Posiada wycięcie diody LED, która sygnalizuje naładowanie słuchawek....

☆ Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods ☆

Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640b4f69b256f555333dd7c3
 • ID kategorii: 5755

☆ Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods

☆ Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods ☆

Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63eae116b4fd3326f9b90c04
 • ID kategorii: 5755

☆ Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Tp Etui pokrywa Na Słuchawki Do Apple Airpods

☆ uchwyt na szyję do słuchawek airpods ☆

uchwyt na szyję do słuchawek airpods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: uchwyt na szyję do słuchawek airpods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640e12ea5ecf7913c638e123
 • ID kategorii: 5758

☆ uchwyt na szyję do słuchawek airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
uchwyt na szyję do słuchawek airpods

☆ Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502) ☆

Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TECH-PROTECT
 • Nazwa produktu: Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bc342b256f54f095c0d48
 • ID kategorii: 8681

☆ Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Tech-Protect to nieprzeciętne rozwiązanie zabezpieczające Twoje słuchawki Airpods. Rozciągliwe etui zostało wyśmienicie przypasowane, wytworzone z wysokiej jakości silikonu niepodatnego na zarysowania. Obudowa jest uosobieniem bezkompromisowego designu, przy zachowaniu optymalnej ochrony urządzenie przed zarysowaniami czy upadkami....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *