Ranking Słuchawek AKG – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki AKG. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta AKG jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Zestaw stereo eo-ig100bb akg czarne/black usb-c ☆

Samsung Zestaw stereo eo-ig100bb akg czarne/black usb-c Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Zestaw stereo eo-ig100bb akg czarne/black usb-c
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Zestaw stereo eo-ig100bb akg czarne/black usb-c - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB wariant C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się za pomocą korzystnej jakości sprzętu.

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania bez wątpienia docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są przystosowane do telefonów, które nie mają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

doskonałe do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: producent: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU rodzaj słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB typ C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki przełomowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)pousuwasz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia przez zaimplementowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są stworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

nieszablonowa wygoda praktyczny design starannie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, powoduje, iż słuchawki dostosowują się rewelacyjnie. Nawet po kilku godzinach użytkowania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem, a także komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci również funkcje odtwarzanie / pauza, czywygodne wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli niejednokrotnie rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem znacznie ułatwisz sobie tę czynność.

zaimplementowany mikrofon znakomicie stanie na wysokości zadania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki bez wątpienia ją zagwarantują.

wyekwipowane w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwiprzypasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Akg k371bt ☆

Akg k371bt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k371bt
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ Akg k371bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - fachowe słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także świetnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu doskonale sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie wspaniałe brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te przypasowano równocześnie do pracy z mistrzowskim sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł za każdym razem integrować je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki czemu ten fachowy sprzęt proponuje większą głębię niskich tonów oraz czystość wysokich pasm niżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także staranne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, należycie zbalansowanego dźwięku z unikatowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takwyprodukowane poprzez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,w dodatku w moduł Bluetooth 5.0.

zagwarantuje on jednostajne połączenie i prędki przesył danych, wielki zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje pokaźny komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.ponadto, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano potężny i wytrzymały akumulator.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne Apple

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka konstrukcja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dopasowującą się pianką gwarantują komfort i uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta konstrukcja gwarantuje wyśmienitą izolację i lepsze brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,mistrzowskie słuchawki K371BT dobrze trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz trwałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość fachowych monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci zawsze.

Najwyższa czułość, a także trafna impedancja najkorzystniejszy efekt jednocześnie w czasie wykorzystywania z urządzeniami profesjonalnymi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia nadzwyczajnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (przewód prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w komplecie, za każdym razem dostosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to z łatwością przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji oraz minimalnej wadze. Spakuj cały zestaw do załączonego w zestawie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ k 702 - słuchawki otwarte marki Akg ☆

k 702 - słuchawki otwarte marki Akg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: k 702 - słuchawki otwarte marki Akg
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124d6042da47cfa26000151
 • ID kategorii: 7967

☆ k 702 - słuchawki otwarte marki Akg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali kolekcję precyzyjnych monitorów S, teraz stworzyli bardziej mobilną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

eksponującą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów proponujących osiągalnie najkorzystniejszą reprodukcję dźwięku. Podczas prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były starannie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów marki ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego barwa były adekwatne i specyficzne dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie marki ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, nieznacznym zmęczeniu słuchu, a także płynnym przechodzeniu między naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

Bliska współpraca podczas procesu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered żeby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do profesjonalnego wykorzystania, o stabilnej i dynamicznej charakterystyce, przeznaczone do monitorowania i miksowania w studiu lub w konfiguracji przenośnej.

Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, zapewniającą szerokie pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, nieprzeciętne przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z idealną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę zezwala na słuchaczowi wykorzystanie tych perfekcyjnych możliwości dynamicznych podczas słuchania.

opatentowana technika S-LOGIC R umożliwia wspaniałą analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i całkowita waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych fachowych słuchawek studyjnych.

Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są odpowiednie zarówno do użytkowania w każdym studiu, jak też w konfiguracjach mobilnych. Wytrzymały futerał chroni słuchawki przed zniszczeniem, gdy nie są używane podczas podróży.

Słuchawki Studio Pro SP-5 są realizowane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są wyprodukowane w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o potężnym celu: o zapewnieniu fachowym muzykom, producentom i realizatorom dostępu do przenośnej formy monitoringu z perfekcyjnym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia profesjonalnych monitorów studyjnych ADAM Audio.

Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie fachowe słuchawki studyjne, ma za zadanie konkretnie przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, koniecznym dla maksymalnej izolacji i skrupulatnego przenoszenia basu.

UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

standardowa gwarancja udzielona poprzez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Detale: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym kablem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o parametry przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o właściwości podkreślające: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w komplecie: spiralny przewód o dł.

3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty przewód o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata, a także 3 lata przy rejestracji artykułu na stronie użytkownika MyADAM.


☆ k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne marki Akg ☆

k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne marki Akg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne marki Akg
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124ca5b82fff015b7002898
 • ID kategorii: 7967

☆ k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne marki Akg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K 240 MK II to nowe, profesjonalne słuchawki studyjne należące do wyjątkowo udanej serii słuchawek zaopatrzonych w przetworniki XXL i technikę Varimotion. Wyekwipowane są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej gwarantujące konkretny bas, skrupulatny środek i kryształowo czystą górę. Dzięki powiększeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o śladowej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny przewód z miedzi beztlenowej OFC zagwarantuje możliwość prostego serwisu oraz bezstratną transmisję sygnału na niemało lat pracy. Cechy specyficzne słuchawek K 240 MK II: fachowe słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej, wokół uszne. Samo dostosowujący się do profilu głowy pałąk zagwarantuje wygodę wykorzystywania. Zastrzeżone membrany wielowarstwowe Varimotion. Brak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich stopniach głośności. Welurowe i skórzane wykładziny nauszników. Jednostronny, odłączany kabel o długości 3 m, a także dodatkowy przewód spiralny o długości 5 m....

☆ Akg k52 słuchawki profesjonalne (9002761038774) ☆

Akg k52 słuchawki profesjonalne (9002761038774) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k52 słuchawki profesjonalne (9002761038774)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1b282fff0ecbb94f223
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki przewodowe do telefonu

☆ Akg k52 słuchawki profesjonalne (9002761038774) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

fachowe przetworniki - czysty dźwięk w studiu i poza nim Nasze słuchawki K52 zapewniają autorytatywną, zwiększoną odpowiedź niskich częstotliwości, która daje definicję kopnięcia perkusji i gitar basowych.

jednocześnie szczegół, a jednocześnie precyzyjnie wyważona odpowiedź wysokiej częstotliwości ujawnia niuanse w wokalu, gitarach i instrumentach akustycznych. Nasze hojne przetworniki o średnicy 40 mm zapewnia wysoką czułość na moc wyjściową, a także rozszerzoną charakterystykę częstotliwościową, która odsłania każdy detal.

Modele K52 posiadają w dodatku konstrukcję o niskiej impedancji, która zagwarantuje kompatybilność z szeroką gamą urządzeń odtwarzających, od mistrzowskiego sprzętu studyjnego po mobilne odtwarzacze muzyczne. Zamknięta budowa - zagub się w dźwięku Zamknięta konstrukcja słuchawek K52 usuwa wyciek dźwięku i gwarantuje dźwięk wyłącznie dla uszu.

Nie usłyszysz, jak perkusista upuszcza patyki we wnętrzu ścieżki - a mikrofon nie odbierze odgłosu ścieżki kliknięcia w słuchawkach. Ten nieszablonowy poziom izolacji akustycznej wynika z nowej komory akustycznej, która znajduje się pomiędzy miseczką uszną a zawiasem, który łączy się z pałąkiem na głowę.

Nasza progresywna kompozycja daje Ci swobodę poruszania głową w dowolnym kierunku, bez wprowadzania dźwięku i na zewnątrz. Dzięki K52 możesz cieszyć się prywatną przestrzenią roboczą, bez względu na to, gdzie ją wybierzesz.

fason, który pasuje do wszystkich - wygodne słuchanie perfekcyjne przybieranie czasem oznacza śledzenie tej samej części poprzez dużo godzin - i tu właśnie liczy się komfort. Zaprojektowaliśmy nasz wyjątkowy samopozycyjny pałąk,samoczynnie stworzyć nadzwyczajne dopasowanie dla każdego członka zespołu.

Nie musisz zadzierać o subtelnych mechanizmach zaklejających, które mogą z czasem się zepsuć. Uwydatniona budowa pałąka słuchawkowego sprawia, iż ​​słuchawki K52 są lekkie, bez uszczerbku dla wielkości kierowcy.

Oddychające, lekkie wkładki uszne otulają uszy, zamiast je naciskać. A jednostronny kabel zapewnia swobodę ruchu. Podsumowując, te wysokiej jakości słuchawki brzmią, czują i wyglądają nadzwyczajnie....


☆ Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681) ☆

Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f816a745ecf799d39d90003
 • ID kategorii: 8443

☆ Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K712 PRO słuchawki otwarte

☆ AKG K 612 Pro słuchawki studyjne ☆

AKG K 612 Pro słuchawki studyjne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K 612 Pro słuchawki studyjne
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5295acb082fff0f306000033
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K 612 Pro słuchawki studyjne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K612 Pro mistrzowskie słuchawki referencyjne, naturalny dźwięk dla zawodowców. Otwarte, dynamiczne, wokółuszne słuchawki. Dwuwarstwowa membrana wytwarzana w technice VarimotionTM, wraz z wysokiej jakości neodymowymi magnesami praktycznie eliminują zniekształcenia.

Detaliczny, przestrzenny dźwięk, z unikatową jakością odwzorowania. Stylowe, subtelne i niebanalne wzornictwo ze szczotkowanym aluminium. Progresywna "otwarta" budowa z "oddychającymi" welurowymi nausznicami ulepszającymi odbiór niskich częstotliwości drobna waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy gwarantują wysoki komfort wykorzystywania podczas długiej pracy.

Wysoka jakość wykonania dopełnia całości wyjątkowych słuchawek do monitoringu, masteringu, miksowania i rejestracji dla środowiska zawodowców; inżynierów dźwięku i realizatorów. Parametry: słuchawki dynamiczne wokółuszna, otwarta, nowoczesna konstrukcja dwuwarstwowa membrana, tworzona w zastrzeżonej technice VarimotionTM wysokiej jakości magnesy neodymowe, komputerowa optymalizacja/dobranie z membraną VarimotionTM - na skutek czego ultra-niskie zniekształcenia przetwornika cewka z płaskim drutem - wierne odtwarzanie wysokich częstotliwości "oddychające" welurowe nausznice - skórzany pas z delikatną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - wygodna stabilizacja położenia i dostosowania do głowy niska waga - komfort długiego wykorzystywania Specyfikacja: wariant: stereo, dynamiczne, otwarte Czułość: 101 dB/V Pasmo przenoszenia: 12 do 39500 Hz Impedancja: 120 omów Maksymalna moc wejściowa: 200 mW kabel: 3m, mocowany do słuchawek z jednej strony, (beztlenowy w 99,99%) Złącze: pozłacany mini jack 1/8" stereo (wielki Jack 1/4" z zastosowaniem adaptera) Adapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8$375 z gwintem wewn., z wtykiem spory Jack 1/4" Waga (bez kabla): 235 g


☆ Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c ☆

Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646402abc0facc88a41851af
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung aby Akg l Usb-c wariant C

☆ Oryginalne Słuchawki Akg Samsung Galaxy S20 S21 ☆

Oryginalne Słuchawki Akg Samsung Galaxy S20 S21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginalne Słuchawki Akg Samsung Galaxy S20 S21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f8bbd53754b70304f2f396
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginalne Słuchawki Akg Samsung Galaxy S20 S21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Akg Samsung Galaxy S20 S21

☆ AKG Pro Słuchawki zamknięte K-361 BT ☆

AKG Pro Słuchawki zamknięte K-361 BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG Pro Słuchawki zamknięte K-361 BT
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed663aa2da47ce17ac214bc
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG Pro Słuchawki zamknięte K-361 BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mistrzowskie słuchawki K361BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu. Przypasowane są one do pracy równocześnie z profesjonalnym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi.profesjonalne brzmienie w każdym caluSłuchawki studyjne AKG K361BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia 15 Hz - 28 kHz.

dzięki temu ten profesjonalny sprzęt proponuje niezwykłą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich nut. K361BT to także dokładne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, dobrze zbalansowanego dźwięk z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takstworzone przez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Inne Rankingi:  Słuchawki sportowe Xiaomi

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego dokładne zharmonizowanie.Pełna wygoda podczas pracy z AKG K361BTLekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K361BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dostosowującą się pianką zapewniają komfort oraz uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. W dodatku zamknięta budowa gwarantuje doskonałą izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,mistrzowskie słuchawki K361BT korzystnie trzymały się na głowie, ale nie powodowały uczucia ucisku. Co więcej, moduł Bluetooth pozwoli na korzystanie bezprzewodowe, natomiast możliwość sterowania dotykowego ułatwi kontrolę nad głośnością, muzyką czy połączeniami telefonicznymi.Słuchawki nie tylko do studiaNajwyższa czułość i niska impedancja najlepszy efekt zarówno w czasie wykorzystywania z urządzeniami fachowymi, jak i konsumenckimi.

Od teraz za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia znakomitym dźwiękiem. AKG K361BT to przecież jakość fachowych monitorów, zamknięta w mobilnej, bezprzewodowej formie.Odpinany oraz dwa kable znajdujące się w zestawie sprawią,bezproblemowo dostosowujesz je do swych potrzeb.

W studio korzystaj z 3-metrowego kabla audio, natomiast na ulicy z 1,2-metrowgo przewodu lub wybierz połączenie bezprzewodowe z Bluetooth 5.0. Co więcej, model ten łatwo przetransportujesz, a to dzięki składanej konstrukcji oraz nieznacznej wadze.

Spakuj cały zestaw do plecaka i przełączaj się ze smarfona na konsoletę, choćby nie zdejmując K361BT z głowy.ŁącznośćBezprzewodowa i przewodowaRodzaj łącznościBluetooth 5.0Budowa słuchawekNauszne zamknięteSkładana budowaTakŚrednica membrany50 mmPasmo przenoszenia słuchawek15 ~ 28000 HzImpedancja słuchawek32 OmCzułość słuchawek114 dBWbudowany mikrofonNieZłączeMinijack 3,5 mm - 1 szt.USB rodzaju-C - 1 szt.Długość kabla1,2 m3 mOdłączany kabelTakZasięgdo 10 mZasilanieWbudowany akumulatorZewnętrzneMaksymalny czas pracydo 24 hZastosowane technologiePure OFCMateriał nausznikówPiankaDodatkowe regulowany pałąkKolorMetallic BlackDołączone akcesoriaKabel USBPrzejściówka jack 6,3 mmKabel 3 m prostyKabel 1,2 m prostyWaga260 gGwarancja24 miesiące (gwarancja producenta)...


Najtańsze Słuchawki AKG – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek AKG. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Usb-c EO-IG955 ☆

Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Usb-c EO-IG955 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Usb-c EO-IG955
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6505d63c3754b756c6d60776
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Usb-c EO-IG955 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Usb-c EO-IG955

☆ Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c ☆

Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646402abc0facc88a41851af
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg l Usb-c typ C

☆ Orginalne Słuchawki Samsung IG955 Akg by Harman S8 ☆

Orginalne Słuchawki Samsung IG955 Akg by Harman S8 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Orginalne Słuchawki Samsung IG955 Akg by Harman S8
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64fa7c5fd403339f98e73834
 • ID kategorii: 7967

☆ Orginalne Słuchawki Samsung IG955 Akg by Harman S8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Orginalne Słuchawki Samsung IG955 Akg by Harman S8

☆ Samsung Oryginalne Słuchawki Douszne Akg EO-IC100 ☆

Samsung Oryginalne Słuchawki Douszne Akg EO-IC100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Samsung Oryginalne Słuchawki Douszne Akg EO-IC100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6508f9ab902e518e9274d9c4
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Oryginalne Słuchawki Douszne Akg EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Samsung Oryginalne Słuchawki Douszne Akg EO-IC100

☆ Słuchawki Samsung Akg S8 S10 A40 A50 A51 A70 IG955 ☆

Słuchawki Samsung Akg S8 S10 A40 A50 A51 A70 IG955 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Samsung Akg S8 S10 A40 A50 A51 A70 IG955
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6508f5035ecf79bc0e0705be
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Samsung Akg S8 S10 A40 A50 A51 A70 IG955 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Samsung Akg S8 S10 A40 A50 A51 A70 IG955

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Jack 3,5mm ☆

Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Jack 3,5mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Jack 3,5mm
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f7532ab256f5e2e9668213
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung by Akg Jack 3,5mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung aby Akg Jack 3,5mm

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung Akg 3,5mm mini jack ☆

Oryginalne Słuchawki Samsung Akg 3,5mm mini jack Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginalne Słuchawki Samsung Akg 3,5mm mini jack
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64640449c0facc6575185509
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung Akg 3,5mm mini jack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung Akg 3,5mm mini jack

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung Akg Mikrofon Nowe ☆

Oryginalne Słuchawki Samsung Akg Mikrofon Nowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginalne Słuchawki Samsung Akg Mikrofon Nowe
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64fa85aa902e51b0c8e8e905
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung Akg Mikrofon Nowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung Akg Mikrofon świeże

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung Akg IC100 Usb-c Typ C ☆

Oryginalne Słuchawki Samsung Akg IC100 Usb-c Typ C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Oryginalne Słuchawki Samsung Akg IC100 Usb-c Typ C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649bcbd0902e515f6e0a153c
 • ID kategorii: 7967

☆ Oryginalne Słuchawki Samsung Akg IC100 Usb-c Typ C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung Akg IC100 Usb-c wariant C

☆ AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161) ☆

AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b185940c0facc8598366fdd
 • ID kategorii: 12178

☆ AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *