Ranking Słuchawek AKG – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki AKG. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta AKG jest aktualizowany na bieżąco.

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - fachowe słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także świetnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu doskonale sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie wspaniałe brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te przypasowano równocześnie do pracy z mistrzowskim sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł za każdym razem integrować je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki czemu ten fachowy sprzęt proponuje większą głębię niskich tonów oraz czystość wysokich pasm niżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także staranne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, należycie zbalansowanego dźwięku z unikatowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takwyprodukowane poprzez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,w dodatku w moduł Bluetooth 5.0.

zagwarantuje on jednostajne połączenie i prędki przesył danych, wielki zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje pokaźny komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.ponadto, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano potężny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka konstrukcja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dopasowującą się pianką gwarantują komfort i uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta konstrukcja gwarantuje wyśmienitą izolację i lepsze brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,mistrzowskie słuchawki K371BT dobrze trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz trwałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość fachowych monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci zawsze.

Najwyższa czułość, a także trafna impedancja najkorzystniejszy efekt jednocześnie w czasie wykorzystywania z urządzeniami profesjonalnymi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia nadzwyczajnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (przewód prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w komplecie, za każdym razem dostosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to z łatwością przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji oraz minimalnej wadze. Spakuj cały zestaw do załączonego w zestawie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB wariant C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się za pomocą korzystnej jakości sprzętu.

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania bez wątpienia docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są przystosowane do telefonów, które nie mają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

doskonałe do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: producent: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU rodzaj słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB typ C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki przełomowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)pousuwasz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia przez zaimplementowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są stworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

nieszablonowa wygoda praktyczny design starannie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, powoduje, iż słuchawki dostosowują się rewelacyjnie. Nawet po kilku godzinach użytkowania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem, a także komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci również funkcje odtwarzanie / pauza, czywygodne wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli niejednokrotnie rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem znacznie ułatwisz sobie tę czynność.

zaimplementowany mikrofon znakomicie stanie na wysokości zadania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki bez wątpienia ją zagwarantują.

wyekwipowane w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwiprzypasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ AKG K712 ☆

AKG K712 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K712
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 55c9b7c182fff005a2000125
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K712 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K 712 PRO - REFERENCYJNE profesjonalne SŁUCHAWKI STUDYJNE Otwarte, intensywne, wokółuszne słuchawki z detalicznym, przestrzennym dźwiękiem, z nieszablonową jakością odwzorowania.. Dwuwarstwowa, najkorzystniejszy rodzaj membran tworzonych w technice VarimotionTM [patent AKG], wysokiej jakości neodymowe magnesy, cewka z płaskim drutem z nieprzeciętną wiernością odtwarzania wysokich tonów.

Stylowe, subtelne i interesujące wzornictwo, zaawansowana "otwarta" kompozycja z "oddychającymi" welurowymi nausznicami uformowanymi do pracy "w 3D", optymalizującymi odbiór niskich częstotliwości.

niewiele znacząca waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy gwarantują wysoki komfort używania w trakcie długiej pracy. Wstępna selekcja przetworników, produkcja z najwyższą dbałością o szczegóły w fabryce w Wiedniu (Austria).Dla wymagających profesjonalistów w studiach, nagraniowych, posprodukcyjnych, radiowych i telewizyjnych.

-słuchawki intensywne, wokółuszne - maksymalny komfort noszenia podczas długich sesji-zaawansowana otwarta konstrukcja - przestrzenny obraz dźwiękowy-najwyższej jakości dwuwarstwowa membrana, wykonana w opatentowanej technologii VarimotionTM-wysokiej jakości magnesy neodymowe, cewka z płaskim drutem - wyśmienita odpowiedź impulsowa i wierność odtwarzania wysokich częstotliwości, w połączeniu z dwuwarstwową membraną ultra-niskie zniekształcenia-poszerzone pasmo dolnych częstotliwości do 10Hz (poprawione o 3dB atrybuty)-"oddychające, uformowane do pracy w 3D" welurowe nausznice - wyśmienite ułożenie i dostosowanie, stosowne brzmienie basów-skórzany pas z skrupulatną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - komfortowa stabilizacja położenia i dostosowania do głowy-niska waga - komfort długiego używania-słuchawki pochodzą z linii Designed and Engineered in Austria, Made in Slovakia, ręcznie montowane, z najwyższą trosceą o detale-selekcjonowane wstępnie przetworniki, indywidualnie testowane i numerowane-w pakiecie: wysokiej jakości futerał, dwa odłączane kable: prosty 3m i skręcany 5m dane technologiczne: typ: stereo, aktywne, otwarteCzułość: 105 dB/VPasmo przenoszenia: 10 do 39800 HzImpedancja: 62 omyMaksymalna moc wejściowa: 200 mWKable w komplecie: prosty (3m) i skręcany (5m), podłączane do gniazda męskiego mini XLR-3pin z jednej stronyZłącza kabli: pozłacany mini jack 1/8? stereo (obszerny Jack 1/4? z wykorzystaniem adaptera), mini XLR-3pin żeńskiAdapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8? z gwintem wewn., z wtykiem wielki Jack 1/4"Waga (bez kabla): 235 g...

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne z mikrofonem

☆ AKG K92 ☆

AKG K92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K92
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1b382fff0ecbb94f227
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K92 - zamknięte, wokółuszne, 40mm drivers, samodopasowujące się, komfortowe, lekkie, złote akcenty Miks i mastering z niczym nieskrępowaną czystością przekazu to specjalność AKG K92. K92 korzystają z 40mm przetworników, oddających nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, iż przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie.

Niezależnie od tego, którą częścią procesu produkcyjnego się zajmujemy, samodopasowujący się pałąk i lekka kompozycja gwarantują godziny wygodnej pracy. Słuchawki zaprojektowane poprzez firmę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze cechy: skrupulatna kompozycja gwarantująca staranność na poziomie monitorów studyjnych znaczne, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 22.000Hz samodopasowujący się, wygodny pałąk wokółuszna, lekka budowa oferująca wysoki poziom komfortu zamknięta konstrukcja o zmaksymalizowanej izolacji profesjonalnej jakości 3m przewód pokryty złotem wtyk 3.5mm jack, w pakiecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm Funkcjonalność Słuchawki profesjonalne to produkty przeznaczone do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

cechują sie wzmocnioną konstrukcją i wytrzymalszymi materiałami, nieraz także odpinanym kablem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Szczególnym przypadkiem słuchawek mistrzowskich są modele dedykowane dla DJów.

Poza wyżej wymienionymi elementami mają obrotową słuchawkę, często występują w wersjach mobilnych, które stanowią kompromis dla użytkowników-amatorów. Stanowczą różnicą pomiędzy słuchawkami dla DJów, a słuchawkami mistrzowskimi jest charakterystyka generowanego dźwięku.

Sprzęt DJski nie musi prezentować wybitnie neutralnego brzmienia. Co innego słuchawki typowo studyjne, gdzie pokaźne jest naturalne brzmienie i zrównoważenie pasma. Specyfikacja technologiczna: Przetworniki: Dynamiczne budowa obudowy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm efektywność: 113dB Pasmo przenoszenia: 16 - 22.000Hz Maksymalna moc wejściowa: 200mW Długość przewodu: 3m rodzaj wtyku: 3.5mm mini jack Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: NIE rozmiar przetwornika: 40mm Obrotowa słuchawka: NIE kabel do słuchawki: Lewa przewód spiralny: NIE Składane: NIE INNE: pady ze nienaturalnej skóry wymienne gąbki nauszne przejściówka na spory jack 6.3mm w zestawie Waga bez kabla: 200g Gwarancja: 24 miesiące


☆ Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681) ☆

Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f816a745ecf799d39d90003
 • ID kategorii: 8443

☆ Akg k712 pro słuchawki otwarte (9002761035681) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K712 PRO słuchawki otwarte

☆ AKG K271 MKII ☆

AKG K271 MKII Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K271 MKII
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124ca5b82fff015b7002899
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K271 MKII - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Szukasz nadzwyczajnych słuchawek przejrzyj naszą ofertę opis. Klasyczne słuchawki stereofoniczne z mikrofonem uznane za naturalny i konkretny dźwięk. Wszędzie gdzie jest potrzeba odizolowania dźwięków zewnętrznych słuchawki AKG K 271 sprawdzają się idealnie. Wyekwipowane są w powiększone przetworniki XXL z membranami produkowanymi w technologii Varimotion. Zapewnia to wysoką efektywność, obfite, równomierne pasmo akustyczne i dużą dynamikę. Kompozycja akustyczna czasz powoduje, iż choć K 271 są słuchawkami zamkniętymi, dają podobny komfort pracy jak słuchawki półotwarte. Zastosowany wyłącznik mikrofonu nadzwyczajnie pozwala na jego wyłączenie albo włączenie bez sięgania do przycisku ''MUTE''. Niska impedancja pozwala na użycie ich w połączeniu z przenośnymi urządzeniami takimi jak: odtwarzacze CD, rejestratory DAT, notebooki i inne. Polecamy....

☆ AKG K72 ☆

AKG K72 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K72
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1ae82fff0ecbb94f215
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K72 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K72 (K-72) Słuchawki mistrzowskie
W modelu AKG K72 spotykają się profesjonalna jakość dźwięku i dostępność cenowa. Wokółuszne K72 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, iż przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie. Niezależnie od tego, czy rozmieszczamy poszczególne ścieżki w panoramie czy regulujemy ich charakterystyki, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny komfortowej pracy. Słuchawki zaprojektowane przez firmę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były użytkowane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze właściwości:
- staranna kompozycja gwarantująca dokładność na poziomie monitorów studyjnych
- duże, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 20.000Hz
- Samodopasowujący się, wygodny pałąk
- Wokółuszna, lekka budowa proponująca wysoki poziom komfortu
- Zamknięta budowa o zmaksymalizowanej izolacji
- profesjonalnej jakości 3m przewód
- Wtyk 3.5mm jack, w zestawie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm


Pozostałe parametry

- Przetworniki: dynamiczne
- kompozycja obudowy: Zamknięte
- Pady ze sztucznej skóry
- Wymienne gąbki nauszne
- Przejściówka na obfity jack 6.3mm w komplecie


☆ AKG K361-BT ☆

AKG K361-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K361-BT
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed663aa2da47ce17ac214bc
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K361-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mistrzowskie słuchawki K361BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu. Przypasowane są one do pracy równocześnie z profesjonalnym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi.profesjonalne brzmienie w każdym caluSłuchawki studyjne AKG K361BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia 15 Hz - 28 kHz.

dzięki temu ten profesjonalny sprzęt proponuje niezwykłą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich nut. K361BT to także dokładne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, dobrze zbalansowanego dźwięk z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takstworzone przez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego dokładne zharmonizowanie.Pełna wygoda podczas pracy z AKG K361BTLekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K361BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dostosowującą się pianką zapewniają komfort oraz uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. W dodatku zamknięta budowa gwarantuje doskonałą izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,mistrzowskie słuchawki K361BT korzystnie trzymały się na głowie, ale nie powodowały uczucia ucisku. Co więcej, moduł Bluetooth pozwoli na korzystanie bezprzewodowe, natomiast możliwość sterowania dotykowego ułatwi kontrolę nad głośnością, muzyką czy połączeniami telefonicznymi.Słuchawki nie tylko do studiaNajwyższa czułość i niska impedancja najlepszy efekt zarówno w czasie wykorzystywania z urządzeniami fachowymi, jak i konsumenckimi.

Od teraz za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia znakomitym dźwiękiem. AKG K361BT to przecież jakość fachowych monitorów, zamknięta w mobilnej, bezprzewodowej formie.Odpinany oraz dwa kable znajdujące się w zestawie sprawią,bezproblemowo dostosowujesz je do swych potrzeb.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne do 200 zł

W studio korzystaj z 3-metrowego kabla audio, natomiast na ulicy z 1,2-metrowgo przewodu lub wybierz połączenie bezprzewodowe z Bluetooth 5.0. Co więcej, model ten łatwo przetransportujesz, a to dzięki składanej konstrukcji oraz nieznacznej wadze.

Spakuj cały zestaw do plecaka i przełączaj się ze smarfona na konsoletę, choćby nie zdejmując K361BT z głowy.ŁącznośćBezprzewodowa i przewodowaRodzaj łącznościBluetooth 5.0Budowa słuchawekNauszne zamknięteSkładana budowaTakŚrednica membrany50 mmPasmo przenoszenia słuchawek15 ~ 28000 HzImpedancja słuchawek32 OmCzułość słuchawek114 dBWbudowany mikrofonNieZłączeMinijack 3,5 mm - 1 szt.USB rodzaju-C - 1 szt.Długość kabla1,2 m3 mOdłączany kabelTakZasięgdo 10 mZasilanieWbudowany akumulatorZewnętrzneMaksymalny czas pracydo 24 hZastosowane technologiePure OFCMateriał nausznikówPiankaDodatkowe regulowany pałąkKolorMetallic BlackDołączone akcesoriaKabel USBPrzejściówka jack 6,3 mmKabel 3 m prostyKabel 1,2 m prostyWaga260 gGwarancja24 miesiące (gwarancja producenta)...


☆ AKG K612 ☆

AKG K612 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K612
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5295acb082fff0f306000033
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K612 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K612 Pro mistrzowskie słuchawki referencyjne, naturalny dźwięk dla zawodowców. Otwarte, dynamiczne, wokółuszne słuchawki. Dwuwarstwowa membrana wytwarzana w technice VarimotionTM, wraz z wysokiej jakości neodymowymi magnesami praktycznie eliminują zniekształcenia.

Detaliczny, przestrzenny dźwięk, z unikatową jakością odwzorowania. Stylowe, subtelne i niebanalne wzornictwo ze szczotkowanym aluminium. Progresywna "otwarta" budowa z "oddychającymi" welurowymi nausznicami ulepszającymi odbiór niskich częstotliwości drobna waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy gwarantują wysoki komfort wykorzystywania podczas długiej pracy.

Wysoka jakość wykonania dopełnia całości wyjątkowych słuchawek do monitoringu, masteringu, miksowania i rejestracji dla środowiska zawodowców; inżynierów dźwięku i realizatorów. Parametry: słuchawki dynamiczne wokółuszna, otwarta, nowoczesna konstrukcja dwuwarstwowa membrana, tworzona w zastrzeżonej technice VarimotionTM wysokiej jakości magnesy neodymowe, komputerowa optymalizacja/dobranie z membraną VarimotionTM - na skutek czego ultra-niskie zniekształcenia przetwornika cewka z płaskim drutem - wierne odtwarzanie wysokich częstotliwości "oddychające" welurowe nausznice - skórzany pas z delikatną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - wygodna stabilizacja położenia i dostosowania do głowy niska waga - komfort długiego wykorzystywania Specyfikacja: wariant: stereo, dynamiczne, otwarte Czułość: 101 dB/V Pasmo przenoszenia: 12 do 39500 Hz Impedancja: 120 omów Maksymalna moc wejściowa: 200 mW kabel: 3m, mocowany do słuchawek z jednej strony, (beztlenowy w 99,99%) Złącze: pozłacany mini jack 1/8" stereo (wielki Jack 1/4" z zastosowaniem adaptera) Adapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8$375 z gwintem wewn., z wtykiem spory Jack 1/4" Waga (bez kabla): 235 g


☆ AKG K371 BT słuchawki zamknięte, bezprzewodowe (9002761040784) ☆

AKG K371 BT słuchawki zamknięte, bezprzewodowe (9002761040784) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371 BT słuchawki zamknięte, bezprzewodowe (9002761040784)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa11e1f3754b74f323b8384
 • ID kategorii: 8443

☆ AKG K371 BT słuchawki zamknięte, bezprzewodowe (9002761040784) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K371 BT słuchawki zamknięte, bezprzewodowe

Najtańsze Słuchawki AKG – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek AKG. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161) ☆

AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b185940c0facc8598366fdd
 • ID kategorii: 12178

☆ AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271 (1000001671161) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG pasek/ochrona pałąka do słuchawek AKG K271

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB rodzaj C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy albo nauce, albo w podróży może sprawiać nieszablonową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się przy pomocy prawidłowej jakości sprzętu.

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania na pewno docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są przypasowane do telefonów, które nie mają zaimplementowanego złącza mini jack 3.5mm.

nadzwyczajne do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: producent: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB rodzaj C Długość przewodu: 1 m zastosowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki rewolucyjnej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)usuniesz niepożądane dźwięki przeszkadzające Ci w wygodnym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia przez zastosowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są wytwarzane z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

nieszablonowa wygoda użyteczny design precyzyjnie odzwierciedla geometrię ucha, a co z tego wynika, powoduje, iż słuchawki dopasowują się genialnie. Choćby po kilku godzinach stosowania wciąż możesz w pełni radować się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, modnym designem, a także wygodną obsługą. Dzięki wytrzymałemu, sprężystemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci również funkcje odtwarzanie / pauza, czywygodne wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli często rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz za każdym razem przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem istotnie ułatwisz sobie tę czynność.

zastosowany mikrofon wspaniale spełni oczekiwania podczas rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki z całą pewnością ją zagwarantują.

wyposażone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidopasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Akg ek-500s przewód do słuchawek akg - skręcany 5m ☆

Akg ek-500s przewód do słuchawek akg - skręcany 5m Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg ek-500s przewód do słuchawek akg - skręcany 5m
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 588b0d7c902e512a577b94ce
 • ID kategorii: 12180

☆ Akg ek-500s przewód do słuchawek akg - skręcany 5m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG EK-500S kabel do słuchawek AKG - skręcany 5m


☆ Akg k52 (32 ohm) słuchawki zamknięte ☆

Akg k52 (32 ohm) słuchawki zamknięte Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k52 (32 ohm) słuchawki zamknięte
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a8c20fb256f5efce842a3f
 • ID kategorii: 8443

☆ Akg k52 (32 ohm) słuchawki zamknięte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K52 (32 Ohm) słuchawki zamknięte

☆ AKG K52 ☆

AKG K52 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K52
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1b282fff0ecbb94f223
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K52 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

profesjonalne przetworniki - czysty dźwięk w studiu i poza nim Nasze słuchawki K52 zapewniają autorytatywną, zwiększoną odpowiedź niskich częstotliwości, która daje definicję kopnięcia perkusji i gitar basowych.

Inne Rankingi:  słuchawki do telewizora dla niedosłyszące

równocześnie detal, a równocześnie precyzyjnie wyważona odpowiedź wysokiej częstotliwości ujawnia niuanse w wokalu, gitarach i instrumentach akustycznych. Nasze hojne przetworniki o średnicy 40 mm gwarantuje wysoką czułość na moc wyjściową oraz zwiększoną charakterystykę częstotliwościową, która odsłania każdy szczegół.

Modele K52 posiadają także konstrukcję o niskiej impedancji, która zagwarantuje kompatybilność z szeroką gamą urządzeń odtwarzających, od profesjonalnego sprzętu studyjnego po mobilne odtwarzacze muzyczne. Zamknięta kompozycja - zagub się w dźwięku Zamknięta kompozycja słuchawek K52 eliminuje wyciek dźwięku i zagwarantuje dźwięk tylko dla uszu.

Nie usłyszysz, jak perkusista upuszcza patyki w środku ścieżki - a mikrofon nie odbierze odgłosu ścieżki kliknięcia w słuchawkach. Ten wyjątkowy poziom izolacji akustycznej wynika z nowej komory akustycznej, która znajduje się między miseczką uszną a zawiasem, który łączy się z pałąkiem na głowę.

Nasza progresywna konstrukcja daje Ci swobodę poruszania głową w dowolnym kierunku, bez wprowadzania dźwięku i na zewnątrz. Dzięki K52 możesz cieszyć się prywatną przestrzenią roboczą, bez względu na to, gdzie ją wybierzesz.

styl, który nadaje się do wszelkich - wygodne słuchanie perfekcyjne przybieranie czasem oznacza śledzenie tej samej części poprzez sporo godzin - i tu właśnie liczy się komfort. Zaprojektowaliśmy nasz nieszablonowy samopozycyjny pałąk,automatycznie stworzyć znakomite dobranie dla każdego członka zespołu.

Nie musisz zadzierać o subtelnych mechanizmach zaklejających, które mogą z czasem się zepsuć. Wyróżniona konstrukcja pałąka słuchawkowego powoduje, że ​​słuchawki K52 są lekkie, bez uszczerbku dla wielkości kierowcy.

Oddychające, lekkie wkładki uszne otulają uszy, zamiast je naciskać. A jednostronny kabel gwarantuje swobodę ruchu. Podsumowując, te wysokiej jakości słuchawki brzmią, czują i wyglądają doskonale....


☆ Akg k72 (32 ohm) słuchawki zamknięte (9002761038781) ☆

Akg k72 (32 ohm) słuchawki zamknięte (9002761038781) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k72 (32 ohm) słuchawki zamknięte (9002761038781)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a8c46a0a3d5f1d70dc0a75
 • ID kategorii: 8443

☆ Akg k72 (32 ohm) słuchawki zamknięte (9002761038781) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K72 (32 Ohm) słuchawki zamknięte

☆ AKG K72 ☆

AKG K72 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K72
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1ae82fff0ecbb94f215
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K72 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K72 (K-72) Słuchawki mistrzowskie
W modelu AKG K72 spotykają się profesjonalna jakość dźwięku i dostępność cenowa. Wokółuszne K72 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki czemu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie. Niezależnie od tego, czy rozmieszczamy poszczególne ścieżki w panoramie czy regulujemy ich charakterystyki, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny komfortowej pracy. Słuchawki zaprojektowane poprzez markę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były wykorzystywane przy nagrywaniu wielu zasadniczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze parametry:
- staranna konstrukcja gwarantująca skrupulatność na poziomie monitorów studyjnych
- pokaźne, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 20.000Hz
- Samodopasowujący się, wygodny pałąk
- Wokółuszna, lekka budowa oferująca wysoki poziom komfortu
- Zamknięta budowa o zmaksymalizowanej izolacji
- profesjonalnej jakości 3m kabel
- Wtyk 3.5mm jack, w zestawie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm


Pozostałe właściwości

- Przetworniki: intensywne
- kompozycja obudowy: Zamknięte
- Pady ze sztucznej skóry
- Wymienne gąbki nauszne
- Przejściówka na wielki jack 6.3mm w pakiecie


☆ AKG K92 ☆

AKG K92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K92
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1b382fff0ecbb94f227
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K92 - zamknięte, wokółuszne, 40mm drivers, samodopasowujące się, komfortowe, lekkie, złote akcenty Miks i mastering z niczym nieskrępowaną czystością przekazu to specjalność AKG K92. K92 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki czemu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie.

Niezależnie od tego, którą częścią procesu produkcyjnego się zajmujemy, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewniają godziny wygodnej pracy. Słuchawki zaprojektowane poprzez markę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były stosowane przy nagrywaniu wielu znaczących utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze cechy: dokładna budowa zapewniająca staranność na poziomie monitorów studyjnych pokaźne, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 22.000Hz samodopasowujący się, komfortowy pałąk wokółuszna, lekka budowa oferująca wysoki poziom komfortu zamknięta kompozycja o zmaksymalizowanej izolacji fachowej jakości 3m kabel pokryty złotem wtyk 3.5mm jack, w pakiecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm Funkcjonalność Słuchawki profesjonalne to produkty przeznaczone do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

znamionują sie umocnioną konstrukcją oraz wytrzymalszymi materiałami, często także odpinanym przewodem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Szczególnym przypadkiem słuchawek mistrzowskich są modele dedykowane dla DJów.

Poza wyżej wymienionymi elementami mają obrotową słuchawkę, często występują w wersjach przenośnych, które stanowią kompromis dla użytkowników-amatorów. Stanowczą różnicą między słuchawkami dla DJów, a słuchawkami mistrzowskimi jest charakterystyka generowanego dźwięku.

Sprzęt DJski nie musi prezentować wybitnie neutralnego brzmienia. Co innego słuchawki z zasady studyjne, gdzie widoczne jest naturalne brzmienie i stabilnie pasma. Specyfikacja techniczna: Przetworniki: Dynamiczne kompozycja obudowy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm skuteczność: 113dB Pasmo przenoszenia: 16 - 22.000Hz Maksymalna moc wejściowa: 200mW Długość przewodu: 3m wariant wtyku: 3.5mm mini jack Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: NIE rozmiar przetwornika: 40mm Obrotowa słuchawka: NIE przewód do słuchawki: Lewa przewód spiralny: NIE Składane: NIE INNE: pady ze sztucznej skóry wymienne gąbki nauszne przejściówka na spory jack 6.3mm w komplecie Waga bez kabla: 200g Gwarancja: 24 miesiące


☆ AKG K92 (32 Ohm) słuchawki zamknięte (9002761038798) ☆

AKG K92 (32 Ohm) słuchawki zamknięte (9002761038798) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K92 (32 Ohm) słuchawki zamknięte (9002761038798)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62a8c34e0a3d5fb5e9db3f7c
 • ID kategorii: 8443

☆ AKG K92 (32 Ohm) słuchawki zamknięte (9002761038798) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K92 (32 Ohm) słuchawki zamknięte

☆ AKG K240 ☆

AKG K240 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5295acae82fff0f30600002f
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K240 Studio – słuchawki

tradycyjny model półotwartych słuchawek studyjnych zaopatrzonych w 30-milimetrowe, zaawansowane przetworniki XXL z membranami Varimotion o powiększonej czułości. Półotwarta konstrukcja powoduje, iż model K240 Studio dostarcza wyjątkowo szczegółowego i dynamicznego dźwięku, jest także zdolny do generowania obszernego ciśnienia akustycznego, a także solidnego basu. Równocześnie brzmienie słuchawek jest naturalne i pełne powietrza. AKG K240 Studio perfekcyjnie sprawdzą się w profesjonalnym i domowym studio oraz jako odsłuchy dla wszelkiej maści muzyków. Z K240 Studio usłyszysz najdrobniejsze detale brzmienia i miksu. Nie bez powodu jest to jeden z modeli wyznaczających kanon studyjnego brzmienia, który nie schodzi z piedestału już od wielu lat.

K240 Studio to nie tylko wspaniałe brzmienie,dodatkowo wysoka odporność i bardzo obfita wygoda stosowania, nawet podczas długich sesji studyjnych. Zapewniają ją m.in. Samodostosowujący się do kształtu głowy pałąk i miękkie, wymienialne nauszniki, które obejmują całe uszy, nie uciskając ich.
W zestawie ze słuchawkami znajduje się odłączany przewód o długości 3 m z wtykiem mini jack i przejściówką na jack 6,3 mm. Dzięki czemu można ich używać bezproblemowo jeszcze z urządzeniami przenośnymi.

AKG K240 Studio to idealny wybór równocześnie dla muzyków, studyjnych i domowych realizatorów dźwięku, jak i dla wszystkich tych pragnących zwyczajnie posłuchać muzyki, usłyszeć więcej szczegółów i cieszyć się możliwie naturalnym i dynamicznym brzmieniem w całym paśmie.


Specyfikacja:

 • konstrukcja: półotwarta
 • rozmiar przetworników: 30 mm
 • Czułość (dB SPL/V @ 1 kHz): 104
 • Impedancja: 55 Ω
 • Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 25 kHz
 • Maksymalna moc wejściowa: 200 mW
 • przewód: mini jack: 3 m (prosty, odłączany)
 • Adapter mini jack stereo – jack stereo 6,3 mm w zestawie
 • Składana konstrukcja: nie
 • Wymienne nauszniki: tak
 • Waga: 240 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *