Ranking Słuchawek Apple – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Apple. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccd968e441aeb1252b09e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection przystępne są w czterech elitarnych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, krystaliczny błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując całkowitą czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zagwarantuje wygodne słuchanie ulubionej muzyki choćby w trakcie długich lotów.

nieprzeciętny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie pilnują szumy, aby w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, by muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane poprzez czip Apple W1
Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek wystarczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie.
Słuchawki są wyekwipowane w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią dużo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy realny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niedoścignionych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów, a także możliwość słuchania muzyki i produktywnej pracy poprzez cały dzień.

dobrane do Ciebie
Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień wyjątkowo wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne posiadają innowacyjne odpowietrzniki i oryginalny, użyteczny przegub, który pozwala na indywidualne, sprężyste przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to kompozycja kompletna lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz w całości zanurzyć się w ulubionej muzyce.

*Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemów

Najważniejsze atrybuty:

 • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
 • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
 • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
 • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest wyjątkowo energooszczędny
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania
 • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
 • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych składników sterujących
 • Miękkie poduszki wokółuszne pozwalają na długie, wygodne słuchanie i ponadto izolują od dźwięków z otoczenia


EAN: 0190198828392
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MTQX2EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon: zaimplementowany
Kolor: Piaskowy
Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 25
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wytworzony przez Apple czip H2. Nadzwyczajna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, tworzyć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać wydajność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje innowacyjne nowe algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go dokładnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami poprawiającymi jakość głosu, aby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,szybko wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – ułatwiają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, wytwarzając nadzwyczajnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, żeby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wspaniałe dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym możliwym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia wyjątkowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i produktywność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo wygodnie – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a produktywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć udoskonalonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz także skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niezrównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Śladowa rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na potrzeby osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

przejrzyj AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od konwencjonalnych okrągłych słuchawek EarPods precyzyjnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, by minimalizować straty sygnału audio, zapewniając dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zaimplementowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć stosowny przycisk. Najważniejsze parametry - Słuchawki douszne EarPods producenta Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy udoskonalona ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna zaimplementowany pilot i mikrofon oczekiwania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest realne na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Beats by Dr. Dre Beats Flex ☆

Beats by Dr. Dre Beats Flex Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Beats Flex
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b62e078e441a176662bf5e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Beats Flex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantujące komfort używania przez cały dzień. Elastyczność poprzez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach lub zawiesić na szyi.

Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy oglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz prędko zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne poprawiają komfort słuchania po włożeniu do uszu automatycznie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

kabel Flex-Form gwarantuje całodzienny komfort używania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery wymiary wkładek dousznych indywidualne dobranie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni albo torebki.

Muzyka poprzez cały czas Krótszy czas ładowania. Powiększona sprężystość. Słuchawki Beats Flex nawet 12 godzin słuchania, oferując komfort używania przez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Napędzane idealnym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i opatentowany przetwornik warstwowy, które wspaniałą separację kanałów stereo, a także bogate i staranne brzmienie basów.

Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne zniżają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Zaawansowany procesor cyfrowy precyzyjnie dostraja dźwięki, aby zagwarantować dokładne i wyraziste brzmienie.

na skutek czego zyskujesz bogaty, solidny dźwięk, który towarzyszy Ci poprzez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

zaawansowany wbudowany mikrofon redukuje szum wiatru, rozszerzając czystość głosu i skuteczność połączeń. Umieszczone na urządzeniu elementy sterujące dostosowywanie głośności i zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

zaopatrzone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni jednoczy słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Wystarczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Teraz słuchawki Beats Flex mogą być stosowane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co pozwala na płynne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku pozwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

teraz z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada albo urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić rewelacyjną dla siebie głośność. Starczy umieścić drugi pakiet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Hama

Potem starczy już tylko słuchać wspólnie. Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją automatycznego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna zagwarantuje perfekcyjne brzmienie znamionujące się dokładnym basem i niskim poziomem zniekształceń wbudowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia obszerniejszej czystości głosu nawet 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort stosowania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych wyekwipowane w czip Apple W1 gwarantujący bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku umożliwia bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 gwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń elementy sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia komórkowa Muzyka budowa Zagłowne Douszne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak odcień Żółty Waga 18.6 g Akcesoria w komplecie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

generacji)


☆ Apple AirPods 2 ☆

Apple AirPods 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods 2
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd11068e441a6440f3da3a
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A Białe AirPods. Całkiem nowe. Z dźwiękiem przestrzennym. Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny sprawia, że to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A efektywniejsza bateria ładuje się momentalnie. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

Tak się teraz słucha. Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy buduje wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

w efekcie brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszelkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej albo prywatnym kinie*. *Funkcja Uprzestrzenniaj stereo działa dla tworzyw stereo w systemie iOS 15 lub nowszym, treści z Apple Music w standardzie Dolby Atmos lub 5.1, a także video w obsługiwanych aplikacjach nagranego w standardzie 5.1, 7.1 albo Dolby Atmos.

Najwyższy poziom najniższych dźwięków. Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany poprzez Apple przetwornik dynamiczny tworzy niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po krystalicznie czystą górę.

Muzyka po Twojemu. Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A automatycznie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do we wnętrzu mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i przeciętne częstotliwości, aby wydobyć zasobność detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

Ścisz sobie wiatr. Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru w trakcie połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos za każdym razem brzmi głośno i wyraźnie.

Tak, korzystnie słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime. Możesz teraz rozmawiać poprzez FaceTime w nieprzeciętnej jakości HD przy pomocy nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej niżeli kiedykolwiek.

nadzwyczajny dźwięk. W wspaniałym stylu. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A mają krótszy u nasady, wyprofilowany zarys, więc kierują dźwięk prosto do Twoich uszu. A przy tym prezentują się elegancko i stylowo.

Sztuka kontroli dźwięku. Czujnik nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki i odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim pełną kontrolę.

Krop, krop. Muza non stop. Zarówno słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A, jak i etui ładujące MagSafe mają klasę niepodatności na wodę i pot IPX4, co oznacza, że nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening*.

Pudełko mocy. Bezproblemowo, bezprzewodowo uzupełniaj energię w etui ładującym MagSafe za pomocą ładowarki MagSafe**. W pełni naładowane zapewnia nawet 30 godzin odtwarzania***. A zaledwie 5...


☆ Apple Beats Studio 3 ☆

Apple Beats Studio 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Beats Studio 3
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbe362da47c9a69342452
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Beats Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

znakomity dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection przystępne są w czterech luksusowych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom.

Do wyboru nocna czerń, transparentny błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się nieszablonową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując całkowitą czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku.

Akumulator wystarczający na 22 godziny zapewnia wygodne słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów. Doskonały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów) Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najkorzystniejszych wrażeń akustycznych.

Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, aby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny.

nieustannie kontrolują szumy, aby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na jednostkowe potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane przez czip Apple W1 Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania.

Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin. Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie. Słuchawki są wyekwipowane w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią sporo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri.

Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci całkowitą swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i produktywnej pracy przez cały dzień.

dopasowane do Ciebie Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje produktywności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień wyjątkowo wygodnego słuchania.

Miękkie poduszki wokółuszne posiadają innowacyjne odpowietrzniki i oryginalny, praktyczny przegub, który zezwala na indywidualne, elastyczne dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa.

Z takimi słuchawkami możesz kompletnie zanurzyć się w ulubionej muzyce. Najważniejsze parametry Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest bardzo energooszczędny 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 3 godziny odtwarzania Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych elementów sterujących Miękkie poduszki wokółuszne zezwalają na długie, wygodne słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia Akcesoria w zestawie: Etui podróżne przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości: dane techniczne Inne atrybuty: Aktywna redukcja hałasu, Możliwość złożenia, zaimplementowany pilot i mikrofon, zaimplementowane części sterujące głośnością, Izolacja szumów, Stereo Bluetooth, bezprzewodowe Format: Wokółuszne Połączenia: Bluetooth, komunikacja bezprzewodowa Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 4.0 Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa Wysokość: 18,4 cm Masa: 260 g...


☆ Apple AirPods Max ☆

Apple AirPods Max Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods Max
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 616837582da47cc397c2cd57
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods Max - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AirPods MaxNowe słuchawki AirPods Max to świetne połączenie doskonałego brzmienia i bajecznej prostoty. Czekają Cię niezrównane rzeczy.Oryginalna kompozycja, od poduszek po sklepienie, wszystkie komponenty AirPods Max zaprojektowano tak, aby słuchawki wspaniale dopasowywały się do najróżniejszych kształtów głowy, stwarzając świetnie izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.Kod producenta: MGYL3ZM/AKolor: Space Gray (gwiezdna szarość)Specyfikacja:technologia audioZaprojektowany poprzez Apple przetwornik dynamicznyAktywna redukcja hałasuTryb kontaktuAdaptacyjna korekcja (EQ)Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy1CzujnikiCzujnik optyczny (w każdym nauszniku)czujnik wykrywania etui (w każdym nauszniku)detektor pozycji (w każdym nauszniku)Przyspieszeniomierz (w każdym nauszniku)Żyroskop (w lewym nauszniku)MikrofonyOsiem mikrofonów do aktywnej redukcji hałasuTrzy mikrofony zbierające głos (dwa współdzielone z aktywną redukcją hałasu i jeden dodatkowy)CzipCzip Apple H1 (w każdym nauszniku)elementy sterującePokrętło Digital CrownObracaj, aby ustawić głośnośćNaciśnij raz, aby rozpocząć albo wstrzymać odtwarzanie albo odebrać połączenieNaciśnij dwa razy, żeby pominąć utwórNaciśnij trzy razy, żeby wrócić do poprzedniego utworuPrzycisk kontroli hałasuNaciśnij, żeby przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuWymiary i maga2AirPods Max z poduszkamiWymiar: 168,6 mm x 83,4 mm x 187,3 mmMasa: 384,8 gEtui Smart CaseNaciśnij, by przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuBateriaAirPods MaxNawet 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu albo trybie kontaktu3Do 20 godzin odtwarzania filmów na jednym ładowaniu z włączonym dźwiękiem przestrzennym4Do 20 godzin rozmów na jednym ładowaniu55-minutowe ładowanie starczy na około 1,5 godziny słuchani6Air Max z etui Smart CaseSłuchawki przechowywane w etui Smart Case przechodzą w oszczędzający baterię stan ultraniskiego zużycia energiiŁadowanie przez złącze LightningŁącznośćBluetooth 5.0Zawartość opakowaniaAirPods MaxEtui Smart CasePrzewód z Lightning na USB-CDokumentacjaUłatwienia dostępuDzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy z niepełnosprawnościami mogą w pełni korzystać z możliwości nowych AirPods Max.

dostępne funkcje:Funkcja Live ListenPoziomy dźwięku w słuchawkachDostrajanie słuchawekWymagania systemoweModele iPhone'a i iPoda touch z najnowszą wersją iOSModele iPada z najnowszą wersją iPadOSModele Apple Watch z najnowszą wersją watchOSModele Maca z najnowszą wersją macOSModele Apple TV z najnowszą wersją tvOS1.

Dźwięk przestrzenny działa w filmach, materiałach telewizyjnych i wideo odtwarzanych w obsługiwanych aplikacjach. Wymaga iPhone'a albo iPada.2. Rozmiary i masa zależą od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.3.

Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 rozmaitych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny.

Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max w trakcie odtwarzania dźwięku tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały grać. Produktywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.4.

Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony i aktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max poprzez wielokrotne odtwarzanie filmu o długości 2 godzin i 23 minut zakupionego w iTunes Store.

efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.5. Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods poprzez kontynuowanie rozmowy poprzez telefon komórkowy tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały odtwarzać dźwięk podczas połączenia.

skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.6. Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny.

Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk do momentu, gdy słuchawki AirPods Max przestawały grać. Sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.7.

Wymaga najnowszej wersji iOS albo iPadOS.8. AirPods Max można używać jako słuchawek Bluetooth do maszyn Apple ze starszym oprogramowaniem, a także urządzeń producentów innych niż Apple, ale funkcjonalność akcesorium jest wtedy ograniczona....


☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512dfa808e441a202900005d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich odporność, atrakcyjny wygląd i oporność na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

E10S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dostosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

marka zastosował pionierskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w sytuacji zmiany telefonu.

obudowa E10s to 4 osobne metalowe części połączone specjalnym mechanizmem. Taka budowa cechuje się nad wyraz wysoką wytrzymałością, metalowa obudowa obniża także rezonans, pozwala to zwiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku i wyróżnić dynamiczny i nad wyraz nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać choćby 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to także lekko ocieplone wokale i nieprzeciętnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy konkretnego dźwięku będą zadowoleni.

Podobnie jak w modelu E10, w E10s jeszcze użyto gruby, posrebrzany, skręcany rodzaju plecionka, który cechuje się znakomitą jakością i opornością na zakłócenia.

Metalowa obudowa to w dodatku rewelacyjny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia jednostkowego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spośród czterech ciekawych odcieni.


Pozostałe atrybuty

- unikalna kompozycja złożona z czterech metalowych składników połączonych mechanizmem dla uzyskania idealnego brzmienia oraz unikatowego wyglądu
- Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
- komfortowa konstrukcja z oryginalnym wyglądem
- Metalowa, mocna pokrywa.
- Przetwornik: intensywny 10mm z neodymowym magnesem

W pakiecie:
- Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
- Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
- Klips do kabla
- Twardy pokrowiec
- Złączka do komputera do rozmów np. Poprzez skype


☆ Apple Solo 3 ☆

Apple Solo 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Solo 3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583fdee082fff0210b452252
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Solo 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis
Opis artykułu

sprawność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo3 Wireless sięga choćby 40 godzin, co czyni z nich wspaniały sprzęt muzyczny na co dzień. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania.
Słuchawki znamionują się wyjątkowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają całkowitą swobodę dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth® klasy 1. A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia przez cały dzień.

Bezprzewodowe jak trzeba
Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są zawsze gotowe do działania. Starczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,automatycznie zespoiły się z nim i innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*. A dzięki technice Bluetooth klasy 1. Solo3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie wyłącznie je ze sobą weźmiesz.

Poczuj muzykę
Najważniejszą cechą słuchawek Beats Solo3 Wireless jest unikatowe, nagradzane na konkursach brzmienie Beats. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny zapewnia czysty, jednostajny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Wygodnie wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą różnorodność tonów, zezwalając Ci słuchać muzyki precyzyjnie tak, jak pozostała nagrana.

Cały dzień grania
Dzięki czipowi W1 Apple zarządzającemu zużyciem energii efektywność baterii w słuchawkach sięga choćby 40 godzin. A zaledwie 5-minutowa przerwa na ładowanie w trybie Fast Fuel pozwoli Ci wrócić do ulubionych numerów na następne 3 godziny. Zintegrowane nauszne elementy sterujące sprzężone z podwójnymi mikrofonami formującymi wiązkę pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki i regulowanie głośności bez przerywania tego, co akurat robisz.

nieszablonowy komfort
Beats Solo3 Wireless cechują się tą samą odważną stylistyką i dopracowanym dizajnem, co poprzednie modele. Możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką pozwala cieszyć się wygodą noszenia przez cały dzień. Dopełnieniem tego wrażenia są wyraźnie zaznaczone krzywizny i obrotowe muszle zaprojektowane z myślą o maksimum komfortu i wiernym odwzorowaniu dźwięku.

*Wymaga konta iCloud i systemu macOS Sierra, iOS 10 albo watchOS 3

Najważniejsze parametry:
- Bezprzewodowe słuchawki łączą się z Twoim urządzeniem poprzez interfejs Bluetooth® klasy 1
- Dźwięk unikatowej jakości i piękny dizajn standardowy dla słuchawek Beats
- skuteczność baterii sięgająca 40 godzin
- Gdy rozładuje Ci się bateria, 5 minut ładowania w trybie Fast Fuel daje 3 godziny grania
- Możliwość wygodnego dopasowania wyściełanych muszli słuchawek dla pełnego komfortu codziennego stosowania
- Smukła, trwała i prosta konstrukcja umożliwiająca składanie słuchawek, kiedy chcesz je ze sobą zabrać
- Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych komponentów sterujących

Inne Rankingi:  Słuchawki Audio-Technica

sprawność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo3 Wireless sięga choćby 40 godzin, co czyni z nich genialny sprzęt muzyczny na co dzień. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania.
Słuchawki charakteryzują się nieszablonowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają całkowitą swobodę dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth® klasy 1. A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia przez cały dzień.

Bezprzewodowe jak trzeba
Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są zawsze gotowe do działania. Starczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,automatycznie zintegrujeły się z nim oraz innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*. A dzięki technice Bluetooth klasy 1. Solo3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie wyłącznie je ze sobą weźmiesz.

Poczuj muzykę
Najważniejszą cechą słuchawek Beats Solo3 Wireless jest wyjątkowe, nagradzane na konkursach brzmienie Beats. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny zagwarantuje czysty, jednostajny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Wygodnie wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą bogactwo tonów, pozwalając Ci słuchać muzyki precyzyjnie tak, jak pozostała nagrana.

Cały dzień grania
Dzięki czipowi W1 Apple zarządzającemu zużyciem energii sprawność baterii w słuchawkach sięga choćby 40 godzin. A zaledwie 5-minutowa przerwa na ładowanie w trybie Fast Fuel pozwoli Ci wrócić do ulubionych numerów na następne 3 godziny. Zintegrowane nauszne części sterujące sprzężone z podwójnymi mikrofonami formującymi wiązkę pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki i dostosowywanie głośności bez przerywania tego, co akurat robisz.

nieszablonowy komfort
Beats Solo3 Wireless cechują się tą samą odważną stylistyką i dopracowanym dizajnem, co poprzednie modele. Możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką pozwala cieszyć się wygodą noszenia przez cały dzień. Dopełnieniem tego wrażenia są widocznie zaznaczone krzywizny i obrotowe muszle zaprojektowane z myślą o maksimum komfortu i wiernym odwzorowaniu dźwięku.

*Wymaga konta iCloud i systemu macOS Sierra, iOS 10 lub watchOS 3

Najważniejsze atrybuty:
- Bezprzewodowe słuchawki łączą się z Twoim urządzeniem przez interfejs Bluetooth® klasy 1
- Dźwięk unikatowej jakości i efektowny dizajn specyficzny dla słuchawek Beats
- produktywność baterii sięgająca 40 godzin
- Gdy rozładuje Ci się bateria, 5 minut ładowania w trybie Fast Fuel daje 3 godziny grania
- Możliwość komfortowego dopasowania wyściełanych muszli słuchawek dla pełnego komfortu codziennego stosowania
- Smukła, trwała i prosta konstrukcja umożliwiająca składanie słuchawek, kiedy chcesz je ze sobą zabrać
- Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych części sterujących

Specyfikacja techniczna towar
producent
Kod producenta
MP132ZM/A
EAN
190198217462
informacje podstawowe
Fioletowy
budowa
Nauszne
Charakterystyka Fizyczne Wyposażenie
Etui
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
kabel Remote Talk
kabel zasilający
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna artykuł
producent
Kod producenta
MP132ZM/A
EAN
190198217462
informacje podstawowe
Fioletowy
budowa
Nauszne
Charakterystyka Fizyczne Wyposażenie
Etui
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
przewód Remote Talk
kabel zasilający

☆ Apple iPhone 12 128GB ☆

Apple iPhone 12 128GB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple iPhone 12 128GB
 • Ilość ofert: 43
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f86bd3982fff01cbc0e1896
 • ID kategorii: 687

☆ Apple iPhone 12 128GB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zawartość opakowania iPhone 12 kabel z USB‑C na Lightning Przegląd Prześcigacz szybkość 5G. A14 Bionic, najszybszy czip znany smartfonom. Wyświetlacz OLED po same krawędzie. Warstwa Ceramic Shield czterokrotnie rozszerzająca niepodatność na upadki.

I tryb nocny we wszelkich aparatach. IPhone 12 gromadzi to wszystko. Powłoka Ceramic Shield, twardsza niż szkło w jakimkolwiek smartfonie iPhone miał najtwardsze szkło użyte w smartfonie. Dlatego, chcąc radykalnie zwiększyć trwałość iPhonea 12 powstała warstwa Ceramic Shield.

To połączenie szkła z nanoceramicznymi kryształami twardszymi od większości metali. Poprzez przypasowanie trafnego rodzaju kryształów i stopnia transparentności firmie Apple udało się opracować formułę nadającą temu materiałowi maksymalną solidność przy zachowaniu transparentności.

To przełom. Takiej warstwy nie miał dotąd żaden smartfon. I jest twardsza niż jakiekolwiek szkło użyte w urządzeniu tego typu. 5G do potęgi iPhonea. 5G na iPhonie działa momentalnie. Więc filmy pobierasz w okamgnieniu.

wideo strumieniujesz w wyższej rozdzielczości. A poprzez FaceTime rozmawiasz w jakości HD, korzystając z sieci komórkowej. Ze niewielkimi opóźnieniami. I to w wielu nowych miejscach, bo iPhone 12 ma największy zasięg w sieciach 5G na świecie4.

Specjalne anteny i komponenty radiowe zapewniające wysoką czułość i niesamowitą sprawność. Zoptymalizowano oprogramowanie, dzięki temu liczne apki skorzystają dzisiaj z ogromnej mocy 5G, nie zużywając ani odrobiny więcej energii.

5G działa na iPhonie nie tylko szybciej, ale też mądrzej. Kiedy powalające osiągi 5G nie są potrzebne, na przykład podczas pobierania aktualizacji w tle, iPhone 12 Pro korzysta z LTE, oszczędzając baterię.

A kiedy warto przyspieszyć – bo pobierasz akurat cały sezon ulubionego serialu – przeskakuje na 5G. A14 Bionic – ten sam czip, co w iPhonie 12 Pro A14 Bionic to najszybszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie.

zezwala na rzeczy dotąd niemożliwe. Na przykład przetwarzanie bilionów operacji na sekundę poprzez system Neural Engine. Albo kręcenie filmów w Dolby Vision, czego nie potrafią nawet profesjonalne kamery.

A do tego jest superoszczędny, więc nie drenuje baterii. Ten czip wyprzedza swoje czasy. Bo na to, co dopiero nadejdzie, jest gotowy już dziś. System dwóch aparatów. Zabłyśnie w ciemnościach. Tryb nocny działa teraz w obiektywie szeroko­kątnym i ultraszerokokątnym i pozwala rejestrować jeszcze doskonalsze obrazy w słabym oświetleniu.

Nowy obiektyw szerokokątny wpuszcza o 27 procent więcej światła, oddaje więc nieosiągalne dotąd obfitość szczegółów i barw. Tak w dzień, jak i po zmroku. Ekran Super Retina XDR. OLED olśniewa.

Wyraźnie pokaźniejszy kontrast, niesamowita wierność barw, znaczny skok w gęstości pikseli5. Po prostu nie da się oderwać wzroku. Jasność jest jaśniejsza, czernie ciemniejsze, a każdy obraz wyświetlany jest w wyższej rozdzielczości.

To najlepszy wyświetlacz iPhonea, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Po całości, do samych krawędzi. Magnetyzm – wszystko się pięknie łączy. Dzięki zaimplementowanej technice MagSafe wszystkie elementy łączą się ze sobą magnetycznie, jak zaczarowane.

Przyczep magnetyczny portfel albo etui. Albo i to, i to. (Bez obaw, portfel jest ekranowany, więc karty kredytowe są w nim bezpieczne). Turboładowanie – magnesy za każdym razem idealnie się dopasowują, zezwalając na szybsze bezprzewodowe ładowanie.

Akcesoria MagSafe do iPhone'a 12 są sprzedawane oddzielnie. Specyfikacja technologiczna pojemność1 64 GB rozmiary i masa2 Wysokość: 146,7 mm Szerokość: 71,5 mm Grubość: 7,4 mm Masa: 162 g wyświetlacz wyświetlacz Super Retina XDR wyświetlacz OLED o przekątnej 6,1 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia Rozdzielczość 2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal ekran iPhonea 12 ma zaokrąglone rogi, które podkreślają jego opływowe kształty, a zarazem wpisują się w kształt regularnego prostokąta.

Przyjmując, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, jego przekątna wynosi 6,06 cala (faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy). Technologia HDR True Tone obfita gama odcieni (P3) Haptic Touch Kontrast 2 000 000:1 (przede wszystkim) Jasność maks.

625 nitów (z zasady); jasność maks. 1200 nitów (HDR) powłoka oleofobowa oporna na odciski palców Jednoczesne wyświetlanie danych w wielu językach i pakietach znaków odporność na zachlapania, wodę oraz pył3 Klasa IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czip A14 Bionic System Neural Engine nowej generacji Aparat System dwóch aparatów 12 MP (z obiektywem ultraszeroko­kątnym i szeroko­kątnym) Obiektyw ultraszerokokątny: przysłona ƒ/2,4 i pole widzenia 120 Obiektyw szerokokątny: przysłona ƒ/1,6 2-krotny zoom optyczny (oddalanie) Maks.

5-krotny zoom cyfrowy Tryb portretowy z zaawansowanym wynikiem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne, studyjne, konturowe, sceniczne, sceniczne – mono, High Key – mono) Optyczna stabilizacja obrazu (obiektyw szerokokątny) Pięcioelementowy obiektyw (ultraszerokokątny), siedmioelementowy obiektyw (szerokokątny) Jaśniejszy flesz True Tone z trybem Slow Sync Panorama (do 63 MP) Osłona obiektywu ze szkła szafirowego Funkcja 100% Focus Pixels (obiektyw szerokokątny) Tryb nocny (z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym) Deep Fusion (z obiektywem ultraszeroko­kątnym i szerokokątnym) Inteligentny HDR 3 z wykrywaniem sceny wielka gama barw na zdjęciach i Live Photo Korekta obiektywu (ultraszerokokątnego) nowoczesna redukcja efektu czerwonych oczu samoczynna stabilizacja obrazu Tryb zdjęć seryjnych Dodawanie geoznaczników do fotografii Zapisywane formaty zdjęć: HEIF i JPEG Nagrywanie video HDR z obsługą Dolby Vision, z częstością do 30 kl./s 4K z częstością 24 kl./s, 30 kl./s lub 60 kl./s HD 1080p z częstością 30 kl./s albo 60 kl./s HD 720p z częstością 30 kl./s Optyczna stabilizacja obrazu w trakcie nagrywania wideo (szerokokątny) 2-krotny zoom optyczny (oddalanie) Maks.

3-krotny zoom cyfrowy Audio Zoom Jaśniejszy flesz True Tone wideo QuickTake video w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s lub 240 kl./s wideo poklatkowe ze stabilizacją obrazu wideo poklatkowe w trybie nocnym Szerszy zakres dynamiczny dla wideo z częstością do 60 kl./s Filmowa stabilizacja obrazu video (4K, 1080p i 720p) wideo z ciągłym autofokusem Robienie zdjęć 8 MP w trakcie nagrywania video 4K powiększanie obrazu podczas odtwarzania Rejestrowane formaty video: HEVC i H.264 Nagrywanie stereo Aparat TrueDepth Aparat 12 MP Przysłona ƒ/2,2 Tryb portretowy z zaawansowanym wynikiem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne, studyjne, konturowe, sceniczne, sceniczne – mono, High Key – mono) Animoji i Memoji Tryb nocny Deep Fusion Inteligentny HDR 3 z wykrywaniem sceny HDR z obsługą Dolby Vision, z częstością do 30 kl./s 4K z częstością 24 kl./s, 30 kl./s albo 60 kl./s HD 1080p z częstością 30 kl./s lub 60 kl./s video w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s video poklatkowe ze stabilizacją obrazu video poklatkowe w trybie nocnym Szerszy zakres dynamiczny dla video z częstością do 30 kl./s Filmowa stabilizacja obrazu video (4K, 1080p i 720p) video QuickTake wielka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo Korekta obiektywu Retina Flash automatyczna stabilizacja obrazu Tryb zdjęć seryjnych FaceID Przy użyciu technice rozpoznawania twarzy w aparacie TrueDepth Apple Pay Możliwość płacenia iPhonem w sklepach, aplikacjach i internecie za pomocą Face ID Zatwierdzanie transakcji Apple Pay na Macu Sieci komórkowe i bezprzewodowe Model A2403* 5G NR (pasma n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79) FDD‑LTE (pasma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 66) TD‑LTE (pasma 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48) CDMA EV‑DO wer.

A (800, 1900 MHz) UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz) GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz) Model A2399* 5G NR (pasma n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79) FDD‑LTE (pasma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 66) TD‑LTE (pasma 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48) CDMA EV-DO wer.

A (800, 1900 MHz) UMTS/HSPA+/DC‑HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz) GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz) Wszystkie modele 5G Gigabit LTE z technologią 4x4 MIMO i LAA4 Wi‑Fi 6 (802.11ax) z technologią 2x2 MIMO Interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0 Czip z technologią Ultra Wideband, która orientuje urządzenie w przestrzeni5 NFC z funkcją czytnika Karty ekspresowe z zapasem energii Lokalizacja wbudowany GPS, GLONASS, Galileo, QZSS i BeiDou Kompas cyfrowy Wi‑Fi Łączność komórkowa Mikrolokalizacja iBeacon Rozmowy wideo6 video FaceTime w sieciach komórkowych albo Wi‑Fi video FaceTime HD (1080p) w sieci 5G lub Wi‑Fi Rozmowy audio6 Audio FaceTime Voice over LTE (VoLTE)4 Połączenia telefoniczne przez Wi‑Fi4 Odtwarzanie dźwięku Obsługiwane formaty audio: AAC‑LC, HE‑AAC, HE‑AAC v2, Protected AAC, MP3, Linear PCM, Apple Lossless, FLAC, Dolby Digital (AC‑3), Dolby Digital Plus (E‑AC‑3), Dolby Atmos i Audible (formaty 2, 3 i 4, Audible Enhanced Audio, AAX i AAX+) Odtwarzanie dźwięku przestrzennego Maksymalny poziom głośności konfigurowalny poprzez użytkownika Odtwarzanie video Obsługiwane formaty wideo: HEVC, H.264, MPEG-4 część 2 i Motion JPEG HDR z Dolby Vision, HDR10 i HLG Klonowanie AirPlay w maks.

jakości 4K HDR i przesyłanie , a także wideo do urządzenia Apple TV (2. Lub nowszej generacji) albo telewizora smart z obsługą AirPlay 2 Klonowanie video i wyjście video: maksymalnie 1080p przez przejściówkę ze złącza Lightning na cyfrowe AV lub przejściówkę ze złącza Lightning na VGA (przejściówki sprzedawane oddzielnie)7 Zewnętrzne przyciski i złącza Zasilanie i bateria8 Odtwarzanie wideo: Do 17 godzin Odtwarzanie video (przesyłanego strumieniowo): Do 11 godzin Odtwarzanie dźwięku: Do 65 godzin wbudowana bateria litowo-jonowa do wielokrotnego ładowania Ładowanie bezprzewodowe MagSafe mocą do 15 W9 Ładowanie bezprzewodowe Qi mocą do 7,5 W9 Ładowanie przez zasilacz lub kabel USB podłączony do komputera Możliwość szybkiego ładowania Do 50% w 30 minut 10 zasilaczem o mocy 20 W lub wyższej (sprzedawanym oddzielnie) MagSafe Ładowanie bezprzewodowe mocą nawet 15 W9 Układ magnesów Magnes pozycjonujący Czytnik NFC do identyfikacji akcesoriów Magnetometr Czujniki Face ID Barometr Żyroskop trójosiowy Przyspieszeniomierz czujka zbliżeniowy sensor oświetlenia zewnętrznego System operacyjny iOS iOS to najbezpieczniejszy i najmocniej osobisty mobilny system operacyjny na świecie, niesamowicie użyteczny i zaprojektowany z myślą o ochronie Twojej prywatności.

Ułatwienia dostępu Dzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy z niepełnosprawnościami mogą w pełni wykorzystać cały potencjał iPhonea. Jeśli tylko zechcesz sięgnąć po to najbardziej osobiste z urządzeń, nic nie stanie Ci na przeszkodzie – ani wady wzroku albo słuchu, ani trudności z nauką, ani niepełnosprawność ruchowa.

dostępne funkcje to m.in.: VoiceOver Zoom Lupa Sterowanie przełącznikami Napisy dla niesłyszących Obsługa RTT i TTY AssistiveTouch Przeczytaj ekran Stuknięcie w tył zaimplementowane aplikacje darmowe aplikacje Apple Aplikacje Pages, Numbers, Keynote, iMovie, GarageBand, Clips i Apple Store są zainstalowane fabrycznie.

Karta SIM Dual SIM (nano-SIM i eSIM)11 iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max nie są zgodne z dostępnymi kartami micro-SIM. Klasa aparatów słuchowych M3, T4 Obsługiwane załączniki poczty e-mail warianty dokumentów, jakie można oglądać,.tiff,.gif (obrazy);.doc i.docx (Microsoft Word);.htm i.html (strony internetowe);.key (Keynote);.numbers (Numbers);.pages (Pages);.pdf (Podgląd i Adobe Acrobat);.ppt i.pptx (Microsoft PowerPoint);.txt (tekst);.rtf (tekst sformatowany);.vcf (informacje kontaktowe);.xls i.xlsx (Microsoft Excel);.zip;.ics;.usdz (USDZ Universal) oczekiwania systemowe Apple ID (wymagane do obsługi niektórych funkcji) Dostęp do Internetu12 Oprogramowanie wymagane do synchronizacji z iTunes na komputerach Mac i PC: macOS Catalina 10.15 lub nowsza wersja za pomocą Findera macOS w wersjach od El Capitan 10.11.6 do Mojave 10.14.6 z iTunes 12.8 lub nowszą wersją Windows 7 albo nowszy z iTunes 12.10.10 albo nowszą wersją (do pobrania darmowo ze strony www.itunes.com/pl/download) oczekiwania środowiskowe Temperatura eksploatacji: od 0 do 35C Temperatura przechowywania i transportu: od -20 do 45 C Wilgotność względna: od 5% do 95% bez kondensacji Wysokość eksploatacji: przetestowano do 3000 m n.p.m.

Języki Obsługiwane języki angielski (Australia, USA, znaczna Brytania), arabski, chiński (uproszczony, klasyczny, klasyczny – Hongkong), chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski (Francja, Kanada), grecki, hebrajski, hindi, hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), indonezyjski, japoński, kataloński, koreański, malajski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski Języki obsługiwane przez klawiaturę QuickType albański, angielski (Australia, Indie, Kanada, Singapur, USA, obszerna Brytania), arabski (standardowy współczesny, Najdi), asamski, azerski, bengalski, białoruski, birmański, bodo, bułgarski, chiński tradycyjny (Cangjie, pismo odręczne, Pinyin QWERTY, Pinyin z 10 klawiszami, Shuangpin, kolejność kresek, Sucheng, Zhuyin), chiński uproszczony (pismo odręczne, Pinyin QWERTY, Pinyin z 10 klawiszami, Shuangpin, kolejność kresek), chorwacki, czeski, czirokeski, dhivehi, dogri, duński, emoji, estoński, farerski, filipiński, fiński, flamandzki, francuski (Belgia, Francja, Kanada, Szwajcaria), grecki, gruziński, gudżarati, hawajski, hebrajski, hindi (dewanagari, alfabet łaciński, transliteracja), hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), indonezyjski, irlandzki gaelicki, islandzki, japoński (Kana, Romaji), kannada, kantoński konwencjonalny (Cangjie, pismo odręczne, kolejność kresek, Sucheng), kaszmirski (dewanagari, zapis arabski), kataloński, kazachski, khmerski, kirgiski, konkani (dewanagari), koreański (2 zestawy, 10 klawiszy), kurdyjski (alfabet łaciński, zapis arabski), laotański, litewski, łotewski, macedoński, maithili, malajalam, malajski (alfabet łaciński, zapis arabski), maltański, manipuri (bengalski, meitei mayek), maoryski, marathi, mongolski, nepalski, niderlandzki, niemiecki (Austria, Niemcy, Szwajcaria), norweski (Bokmål, Nynorsk), orija, ormiański, paszto, pendżabski, perski, perski (Afganistan), polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, sanskryt, santali (dewanagari, Ol ciki), serbski (alfabet łaciński, cyrylica), sindhi (dewanagari, zapis arabski), słowacki, słoweński, suahili, syngaleski, szwedzki, tadżycki, tajski, tamilski (Anjal, tamilski 99), telugu, tonga, turecki, turkmeński, tybetański, ujgurski, ukraiński, urdu, uzbecki (zapis arabski, cyrylica, alfabet łaciński), walijski, węgierski, wietnamski, włoski Języki obsługiwane poprzez klawiaturę QuickType i funkcję autokorekty angielski (Australia), angielski (Indie), angielski (Japonia), angielski (Kanada), angielski (Singapur), angielski (USA), angielski (duża Brytania), arabski (Najdi), arabski (typowy współczesny), bengalski, bułgarski, chiński – uproszczony (Pinyin QWERTY), chiński – konwencjonalny (Pinyin QWERTY), chiński – tradycyjny (Zhuyin), chorwacki, czeski, czirokeski, duński, estoński, filipiński, fiński, francuski (Belgia), francuski (Francja), francuski (Kanada), francuski (Szwajcaria), grecki, gudźarati, hawajski, hebrajski, hindi (dewanagari), hindi (transliteracja), hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Meksyk), indonezyjski, irlandzki gaelicki, islandzki, japoński (Kana), japoński (Romaji), kataloński, koreański (2 zestawy), litewski, łotewski, macedoński, malezyjski, marathi, niderlandzki, niderlandzki (Belgia), niemiecki (Austria), niemiecki (Niemcy), niemiecki (Szwajcaria), norweski (bokmål), norweski (nynorsk), pendżabski, perski, perski (Afganistan), polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rosyjski, rumuński, serbski (alfabet łaciński), serbski (cyrylica), słowacki, słoweński, szwedzki, tajski, tamilski (Anjal), tamilski (tamilski 99), telugu, turecki, ukraiński, urdu, węgierski, wietnamski, włoski Języki obsługiwane przez klawiaturę QuickType i funkcję przewidywania tekstu angielski (Australia, Indie, Kanada, Singapur, USA, duża Brytania), arabski (Najdi, standardowy współczesny), chiński (uproszczony, tradycyjny), francuski (Belgia, Francja, Kanada, Szwajcaria), hindi (dewanagari, pismo łacińskie), hiszpański (Ameryka Łacińska, Hiszpania, Meksyk), japoński, kantoński (klasyczny), koreański, niderlandzki, niemiecki (Austria, Niemcy, Szwajcaria), portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, szwedzki, tajski, turecki, wietnamski, włoski Języki obsługiwane przez klawiaturę QuickType z obsługą tekstu wpisywanego w wielu językach angielski (Australia), angielski (Indie), angielski (Kanada), angielski (Singapur), angielski (USA), angielski (wielka Brytania), chiński – uproszczony (Pinyin), chiński – konwencjonalny (Pinyin), francuski (Belgia), francuski (Francja), francuski (Kanada), francuski (Szwajcaria), hindi (alfabet łaciński), hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Meksyk), japoński (Romaji), niderlandzki (Belgia), niderlandzki (Holandia), niemiecki (Austria), niemiecki (Niemcy), niemiecki (Szwajcaria), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), włoski Języki obsługiwane poprzez klawiaturę QuickType i funkcję wskazówek kontekstowych angielski (Australia), angielski (Indie), angielski (Kanada), angielski (Singapur), angielski (USA), angielski (wielka Brytania), arabski (Najdi), arabski (charakterystyczny współczesny), chiński (uproszczony), francuski (Belgia), francuski (Francja), francuski (Kanada), francuski (Szwajcaria), hindi (dewanagari), hindi (pismo łacińskie), hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Meksyk), niderlandzki (Belgia), niderlandzki (Holandia), niemiecki (Austria), niemiecki (Niemcy), niemiecki (Szwajcaria), portugalski (Brazylia), rosyjski, szwedzki, turecki, wietnamski, włoski Języki obsługiwane przez Siri angielski (Australia, Indie, Irlandia, Kanada, Nowa Zelandia, Republika Południowej Afryki, Singapur, USA, duża Brytania), arabski (Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie), duński (Dania), fiński (Finlandia), francuski (Belgia, Francja, Kanada, Szwajcaria), hebrajski (Izrael), hiszpański (Chile, Hiszpania, Meksyk, USA), japoński (Japonia), kantoński (Chiny kontynentalne, Hongkong), koreański (Republika Korei), malajski (Malezja), mandaryński (Chiny kontynentalne, Tajwan), niderlandzki (Belgia, Holandia), niemiecki (Austria, Niemcy, Szwajcaria), norweski (Norwegia), portugalski (Brazylia), rosyjski (Rosja), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia), turecki (Turcja), włoski (Szwajcaria, Włochy) Języki obsługiwane poprzez funkcję dyktowania angielski (Arabia Saudyjska, Australia, Filipiny, Indie, Indonezja, Irlandia, Kanada, Malezja, Nowa Zelandia, Republika Południowej Afryki, Singapur, USA, obszerna Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie), arabski (Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie), chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski (Belgia, Francja, Kanada, Luksemburg, Szwajcaria), grecki, hebrajski, hindi (Indie), hiszpański (Argentyna, Chile, Dominikana, Ekwador, Gwatemala, Hiszpania, Honduras, Kolumbia, Kostaryka, Meksyk, Panama, Paragwaj, Peru, Salwador, Urugwaj, USA), indonezyjski, japoński, kantoński (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau), kataloński, koreański, malezyjski, mandaryński (Chiny kontynentalne, Tajwan), niderlandzki (Belgia, Holandia), niemiecki (Austria, Luksemburg, Niemcy, Szwajcaria), norweski, polski, portugalski (Brazylia, Portugalia), rosyjski, rumuński, słowacki, szanghajski (Chiny kontynentalne), szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski (Szwajcaria, Włochy) Wyszukiwanie definicji w słowniku angielski (USA, obszerna Brytania), chiński (uproszczony, konwencjonalny), duński, francuski, hebrajski, hindi, hiszpański, japoński, koreański, niderlandzki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, szwedzki, tajski, turecki, włoski Obsługiwane słowniki dwujęzyczne arabski – angielski, chiński (uproszczony) – angielski, chiński (konwencjonalny) – angielski, francuski – angielski, francuski – niemiecki, hindi – angielski, hiszpański – angielski, indonezyjski – angielski, japoński – angielski, japoński – chiński (uproszczony), koreański – angielski, niderlandzki – angielski, niemiecki – angielski, polski – angielski, portugalski – angielski, rosyjski – angielski, tajski – angielski, wietnamski – angielski, włoski – angielski Tezaurus angielski (USA, obfita Brytania) Sprawdzanie pisowni angielski, arabski, arabski Najdi, duński, fiński, francuski, hiszpański, koreański, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki, włoski Regiony z obsługą Apple Pay Arabia Saudyjska, Australia, Austria, Belgia, Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Chiny kontynentalne13, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Grenlandia, Gruzja, Guernsey, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Irlandia, Islandia, Japonia, Jersey, Kanada, Kazachstan, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Łotwa, Makau, Malta, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Ukraina, USA, Watykan, Węgry, wielka Brytania, Włochy, Wyspa Man, Wyspy Owcze, Zjednoczone Emiraty Arabskie iPhone a środowisko naturalne Określając wpływ swoich produktów na środowisko naturalne, Apple bierze pod uwagę cały proces ich życia.

Inne Rankingi:  słuchawki bezprzewodowe damskich

W konstrukcji iPhonea 12 i iPhonea 12 mini uwzględniono następujące rozwiązania zniżające wpływ tych urządzeń na środowisko naturalne14: ulepszone materiały Sygnalizator taktylny produkowany z zastosowaniem wolframu pochodzącego w 100% z recyklingu i stanowiącego 99% tego materiału w całym urządzeniu Wszystkie magnesy stworzone z zastosowaniem pierwiastków ziem rzadkich w 100% z recyklingu i stanowiących 98% tych materiałów w całym urządzeniu Luty na płycie głównej zawierające cynę pochodzącą w 100% z recyklingu dużo części z co najmniej 35-procentowym udziałem materiałów nienaturalnych pochodzących z recyklingu lepsza chemia15 Szyba ekranu niezawierająca arsenu Eliminacja rtęci Całość nie mieści BFR, PCW ani berylu ekologiczna produkcja Program Apple Zero Waste pomaga dostawcom uniemożliwiać wytwarzaniu odpadów przeznaczonych na wysypisko Wszystkie zakłady dostawców prowadzących montaż końcowy przechodzą na zasilanie produkcji dla Apple energią w 100% odnawialną Odpowiedzialne podejście do opakowań 100% pierwotnych włókien drzewnych pochodzi z odpowiedzialnej gospodarki leśnej Opakowanie nadające się do recyklingu, w większości z włókien celulozowych Apple a środowisko naturalne Zobowiązujemy się do wytwarzania naszych produktów bez wyciągania ascetycznców z ziemi i osiągnięcia do 2030 roku neutralności węglowej w każdym aspekcie naszej działalności, jak i w samych produktach.

*Aby poznać numer modelu iPhonea, przejdź na stronę https://support.apple.com/pl-pl/HT3939. Szczegółowe informacje na temat obsługi technologii 5G i LTE można uzyskać od operatora, a także na stroni www.apple.com/iphone/LTE.

Obsługa technice komórkowych zależy od numeru modelu iPhonea i tego, czy jest asygnowany dla sieci CDMA czy GSM. 1. Dostępna pojemność jest mniejsza i zależy od wielu czynników. W zależności od modelu i ustawień w konfiguracji typowej zajęte jest w przybliżeniu od 11 GB do 14 GB (m.in.

przez system iOS i wbudowane aplikacje). Wbudowane aplikacje zajmują około 4 GB miejsca. Można je eliminować i przywracać. Objętość pamięci masowej może ulec zmianie wraz z wersją oprogramowania i różnić się w zależności od urządzenia.

2. Wymiary i masa zależą od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania. 3. IPhone 12 i iPhone 12 mini są niepodatne na zachlapania, wodę, a także pył, zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut).

Stopień odporności na zachlapania, wodę oraz pył nie jest stały i może się zniżyć w konsekwencji normalnego zużycia. Nie należy ładować mokrego iPhonea; podręcznik użytkownika gromadzi instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez ciecze. 4. Wymagany jest plan taryfowy na transmisję informacji. Technologie 5G, Gigabit LTE, VoLTE oraz połączenia telefoniczne przez Wi-Fi są przystępne na wybranych rynkach oraz u wybranych operatorów.

podane prędkości opierają się na przepustowości teoretycznej i będą się różnić w zależności od operatora i warunków panujących w danym miejscu. Szczegółowe informacje na temat obsługi technice 5G i LTE można uzyskać u operatora i na stronie apple.com/iphone/cellular.

5. Przystępność technologii ultraszerokopasmowej zależy od regionu. 6. Do rozmów FaceTime konieczne jest urządzenie obsługujące FaceTime zarówno po stronie osoby inicjującej, jak i odbierającej rozmowę, a także połączenie z siecią Wi‑Fi.

dostępność funkcji w sieci komórkowej zależy od operatora; mogą być pobierane opłaty za przesyłanie informacji. 7. Dotyczy tylko wideo SDR (kanon Dynamic Range). 8. Deklarowane czasy pracy przy zasilaniu z baterii zakładają określoną konfigurację sieci i inne czynniki; rzeczywiste wyniki mogą być inne.

liczba cykli ładowania baterii jest ograniczona – w razie osiągnięcia tej liczby niezbędna może być zamiana baterii poprzez serwis Apple. Efektywność baterii i ilość cykli ładowania mogą się różnić w zależności od ustawień i sposobu eksploatacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronach apple.com/pl/batteries i apple.com/pl/iphone/battery.html. 9. Ładowarki bezprzewodowe są sprzedawane oddzielnie. 10. Testy przeprowadzone poprzez Apple we wrześniu 2020 r.

na przedprodukcyjnych egzemplarzach maszyn iPhone 12 mini i iPhone 12 z oprogramowaniem i akcesoriami w postaci zasilaczy Apple z portem USB‑C (model A2305 o mocy 20 W). Testy szybkiego ładowania przeprowadzono na rozładowanych urządzeniach iPhone.

Czas ładowania zależy od ustawień i czynników zewnętrznych; rzeczywiste wyniki mogą się różnić. 11. Do korzystania z eSIM wymagany jest plan usług bezprzewodowych (który może zawierać ograniczenia dotyczące zmiany operatora i roamingu obowiązujące nawet po wygaśnięciu umowy).

Nie wszyscy operatorzy obsługują technikę eSIM. Niektórzy operatorzy mogą oferować iPhonea z nieaktywną technologią eSIM. Szczegółowe informacje można uzyskać od operatora. Żeby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: support.apple.com/pl-pl/HT209044.

12. Zalecane szerokopasmowe połączenie bezprzewodowe; mogą być pobierane opłaty. 13. W Chinach kontynentalnych korzystanie z Apple Pay w internecie jest możliwe tylko w oglądarce Safari na zgodnych modelach iPhonea i iPada z systemem iOS 11.2 lub nowszym.

14. Dane aktualne na dzień premiery artykułu. 15. Opis stosowanych przez Apple ograniczeń dotyczących krzywdzących substancji, w tym definicje tego, co Apple rozumie jako „wolne od posiada Specyfikacja Apple dotycząca substancji niebezpiecznych.

Produkty Apple nie zawierają PCW ani ftalanów. Wyjątkiem są obecnie kable zasilające w Indiach, Tajlandii (w przypadku kabli z wtyczką dwubolcową) i Korei Południowej – w tych krajach wnioskujemy o zgodę administracyjną na wykorzystywanie zamienników PCW i ftalanów.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszelkich krajach albo regionach. Sprawdź całkowitą listę.


Najtańsze Słuchawki Apple – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Apple. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws ☆

Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641684ea5ecf7906095eb3fe
 • ID kategorii: 5755

☆ Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Zaczep Strap Linka Na Słuchawki Apple Airpods Tws

☆ Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3 ☆

Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64023cd0b256f5954b1ab167
 • ID kategorii: 5755

☆ Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Na Słuchawki Case Do Apple Airpods 3

☆ Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907) ☆

Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HAMA
 • Nazwa produktu: Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 636a9bf25ecf7985dc6c322a
 • ID kategorii: 8681

☆ Hama Etui na słuchawki do apple airpods pro 1 gen/2 gen biały (4047443437907) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Silikonowe etui ochronne marki Hama kompatybilne z etui ładującym do Apple AirPods Pro. Posiada wycięcie diody LED, która oznajmia naładowanie słuchawek....

☆ Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods ☆

Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640b4f69b256f555333dd7c3
 • ID kategorii: 5755

☆ Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Pasek Linka Strap do słuchawek Apple AirPods

☆ Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods ☆

Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63eae116b4fd3326f9b90c04
 • ID kategorii: 5755

☆ Tp Etui Obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Tp Etui obudowa Na Słuchawki Do Apple Airpods

☆ Zestaw Kabel Usb do Apple Kostka+ Słuchawki Jack ☆

Zestaw Kabel Usb do Apple Kostka+ Słuchawki Jack Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw Kabel Usb do Apple Kostka+ Słuchawki Jack
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e43a87902e51ab6d055e6f
 • ID kategorii: 5753

☆ Zestaw Kabel Usb do Apple Kostka+ Słuchawki Jack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
komplet przewód Usb do Apple Kostka+ Słuchawki Jack

☆ Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502) ☆

Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TECH-PROTECT
 • Nazwa produktu: Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bc342b256f54f095c0d48
 • ID kategorii: 8681

☆ Tech-protect Etui na słuchawki icon hook do apple airpods pro 1/2 czarny (9490713927502) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Tech-Protect to genialne rozwiązanie zabezpieczające Twoje słuchawki Airpods. Elastyczne etui zostało rewelacyjnie dobrane, tworzone z wysokiej jakości silikonu odpornego na zarysowania. Obudowa jest uosobieniem minimalistycznego designu, przy zachowaniu odpowiedniej ochrony urządzenie przed zarysowaniami czy upadkami....

☆ Tech-protect Etui do słuchawek apple airpods icon pink (0795787711842) ☆

Tech-protect Etui do słuchawek apple airpods icon pink (0795787711842) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TECH-PROTECT
 • Nazwa produktu: Tech-protect Etui do słuchawek apple airpods icon pink (0795787711842)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61aa319dd71287b290e1c6ba
 • ID kategorii: 8681

☆ Tech-protect Etui do słuchawek apple airpods icon pink (0795787711842) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui ochronne z linii Icon w odcieniu różowym to silikonowy pokrowiec zaprojektowany przez firmę Tech-Protect jako nadzwyczajne uzupełnienie dla słuchawek Apple Airpods. Ściśle przylega do wszelkich jego obłości prawie nie zmieniając wymiarów urządzenia.
cechy produktu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Cienki i lekki
- starannie wytworzony
- miły w dotyku
- rewelacyjnie przypasowany
- W pełni użyteczny
- przystępny w montażu i demontażu
zestaw gromadzi:
1 x Etui Tech-Protect Icon

☆ Tech-protect Etui na słuchawki icon do apple airpods pro 1/2 zielony ☆

Tech-protect Etui na słuchawki icon do apple airpods pro 1/2 zielony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TECH-PROTECT
 • Nazwa produktu: Tech-protect Etui na słuchawki icon do apple airpods pro 1/2 zielony
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bc342b256f5a38c5c0d47
 • ID kategorii: 8681

☆ Tech-protect Etui na słuchawki icon do apple airpods pro 1/2 zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Etui Tech-Protect IconApple AirPods Pro 1 / 2 Ochrona na sto dwaCałkiem świeże etui do AirPods od producenta Tech-Protect z kolekcji Icon. Funkcjonalność i wygoda w jednym. Futerał perfekcyjnie ochroni przed upadkami, wstrząsami, zarysowaniami.

Jest lekki a przy tym nie pogrubia zasadniczo urządzenia. Nietrudne w montażu i demontażu. Pozwala na ładowania bezprzewodowe. Nie utrudnia dostępu do portów zewnętrznych.Kolor producenta: Military Green (zielony) Wygoda stosowaniaEtui Tech-Protect Icon ochroni Twoje AirPods w najistotniej niespodzianym momencie.

Uderzenia, upadki, zarysowania mu nie straszne. Możesz radować się Swoją ulubiona muzyką bez żadnych obaw. Bez problemoweProdukt jest szczególnie lekki i nie pogrubia urządzenia w stanowczy sposób. Ułatwiony dostęp do portów zewnętrznych.

Ładowanie bez kablaProducent wychodzi nam na przeciw naszym potrzebom i zezwala na komfortowe ładowanie bezprzewodowe bez potrzeby demontowania futerału.


☆ Etui na słuchawki TECH-PROTECT Icon do Apple Airpods Pro 1/2 Fioletowy (9490713927489) ☆

Etui na słuchawki TECH-PROTECT Icon do Apple Airpods Pro 1/2 Fioletowy (9490713927489) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TECH-PROTECT
 • Nazwa produktu: Etui na słuchawki TECH-PROTECT Icon do Apple Airpods Pro 1/2 Fioletowy (9490713927489)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 632bc341902e513ec126e70d
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui na słuchawki TECH-PROTECT Icon do Apple Airpods Pro 1/2 Fioletowy (9490713927489) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Etui Tech-Protect Icon Apple AirPods Pro 1 / 2 Ochrona na sto dwa Całkiem nowe etui do AirPods od producenta Tech-Protect z kolekcji Icon. Funkcjonalność i wygoda w jednym. Futerał genialnie ochroni przed upadkami, wstrząsami, zarysowaniami.

Jest lekki a przy tym nie pogrubia zasadniczo urządzenia. Proste w konstrukcji i demontażu. Umożliwia ładowania bezprzewodowe. Nie utrudnia dostępu do portów zewnętrznych. Kolor producenta: Violet (jasnofioletowy) Wygoda stosowania Etui Tech-Protect Icon ochroni Twoje AirPods w najszczególniej niespodziewanym momencie.

Uderzenia, upadki, zarysowania mu nie straszne. Możesz cieszyć się Swoją ulubiona muzyką bez żadnych obaw. Bez problemowe produkt jest bardzo lekki i nie pogrubia urządzenia w zasadniczy sposób. Ułatwiony dostęp do portów zewnętrznych.

Ładowanie bez kabla producent wychodzi nam na przeciw naszym potrzebom i pozwala na wygodne ładowanie bezprzewodowe bez potrzeby demontowania futerału.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *