Ranking Słuchawek Arctis – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek z serii Arctis. Ranking zawierający polecane słuchawki linii Arctis jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB, a także kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu zezwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Właściwości urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska idealnie oplata całą głowę,doskonale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i wyeliminować niechciane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak mała,w trakcie ich wykorzystywania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, by dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z znakomitą jakością dźwięku. - USB ChatMix nieprzeciętnie dostosuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, specyficzny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona rozmaitych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze rewelacyjnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
cechy:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62971a3e8e441a294a7c50b0
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
przezroczyście czysty dźwięk rewelacyjne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless to nowoczesne urządzenie gamingowe, które świetnie sprawdzi się również w trakcie oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 nadzwyczajną jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika. Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zastosowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano fachowy korektor atrybutyczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny albo wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Wspaniały design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless zostały stworzone z wysokiej klasy tworzyw, które sprawiają, że są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka budowa gwarantuje komfort choćby w trakcie długotrwałego noszenia słuchawek. Całości dopełnia progresywny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi szybkiej zamiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś w trakcie walki z przeciwnikiem na baterii głównej. Nieprzeciętna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zniewoli Cię swą głębią. Świetna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, zapewniając Ci przewagę nad przeciwnikiem. Wszystkie tony są dobrze słyszalne i genialnie odwzorowane. Zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless mają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w całości wyeliminować dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był świetnie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i łatwo przełączając się pomiędzy nimi stworzysz idealne połączenie. Wygoda dwóch portów USB umożliwia podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation lub Switch i zaoszczędzisz na zamianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x kabel USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja. Zobacz więcej:...

☆ SteelSeries Arctis 3 ☆

SteelSeries Arctis 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 3
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86e182fff0e89ee98538
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie towaru. Analogowy, przewodowy headset, wyposażony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska świetnie oplata całą głowę,nieprzeciętnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i wyeliminować niechciane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Błogi chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak niewiele znacząca,w trakcie ich użytkowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technologia, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami podczas rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z wyśmienitą jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon postępowa technika umożliwia wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, aby nie narażać go na uszkodzenia w trakcie podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze wspaniałego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
cechy:
Złącza: Mini Jack x2
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
wariant słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: rozciągliwe, Na chowanym wysięgniku
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis 7 ☆

SteelSeries Arctis 7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86d582fff0e89ee98536
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis zakwestionowało wszystko, co wiesz o słuchawkach gamingowych, dzięki w całości zmodernizowanemu systemowi dźwięku, konstrukcji mikrofonu redukującego szumy i wygodni stosowania zapewnianemu poprzez materiały używane w odzieży sportowej. Arctis 7 oferuje bezprzewodowy dźwięk bez opóźnień, 15-godzinną żywotność baterii, dodatkowy stalowy pasek na pałąku, przyciski na nausznikach do regulacji dźwięków oraz technikę DTS Headphone:X 7.1 Surround. Atrybuty urządzenia: - Pałąk w formie paska od gogli narciarskich perfekcyjne wyprofilowanie na całej głowie zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru słuchawek i usuwa wszystkie punkty nacisku. - luksusowe poduszki AirWeave w nausznikach Inspirowane materiałami użytkowanymi w odzieży sportowej, poduszki AirWeave, gwarantują uszom przepływ powietrza i komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja komplet jest tak lekki, iż zapomnisz, iż go nosisz. - Pełnowymiarowa konstrukcja zaopatrzony w dłuższą wersję paska od gogli narciarskich, Arctis 7 zagwarantuje obszerniejszą estetykę i poziom komfortu - Bezprzewodowy dźwięk bez opóźnień wykorzystanie technologii sekwencyjnej zmiany częstotliwości uniemożliwia jakimkolwiek opóźnieniom. - Mikrofon ClearCast Mikrofon w Arctis 7 wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, gwarantującą nadzwyczaj krystaliczny dźwięk i maksymalną redukcję szumów. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Ciesz się z perfekcyjnych wrażeń dźwiękowych 3D dzięki DTS Headphone:X 7.1 Surround PC oraz dźwiękiem stereo na Mac, PS4, Xbox One, VR i urządzeniach przenośnych. - Sterownik dźwięku S1 Zaprojektowany, żeby dostarczyć najistotniej wyważony wachlarz dźwiękowy z genialną klarownością. - Bateria wielokrotnie ładowana Bateria umożliwia bezprzewodową rozgrywkę poprzez ponad 15 godzin nieustannego używania. - Wysuwany mikrofon podczas podróży pomiędzy turniejami LAN-owymi, starczy wsunąć mikrofon do słuchawki, aby zagwarantować mu bezpieczeństwo. - System regulacji dźwięku na nausznikach Koniec z wciskaniem Alt+Tab! Dzięki przyciskom na nausznikach z łatwością ustawisz natężenie dźwięku, wyciszysz go albo zbalansujesz dźwięk w grze/na czacie głosowym. - Multiplatformowe i do stosowania przenośnego Zagraj na każdej platformie i zabierz je ze sobą wszędzie, gdzie chcesz.
parametry:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 120 cm
Komunikacja: Bezprzewodowa 2.4 GHz
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 6500 Hz
rodzaj słuchawek: Nauszne
Zasięg: 10 m
Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62971a408e441a294a7c50b2
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Samsung S7

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Zatrać się w dźwięku świetne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X to innowacyjne urządzenie gamingowe, które wyśmienicie stanie na wysokości zadania również w trakcie oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 idealną jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika.

Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zagwarantuje komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano mistrzowski korektor atrybutyczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją.

Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Nadzwyczajny design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.

Lekka kompozycja gwarantuje komfort choćby w trakcie długookresowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi prędkiej podmiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś w trakcie walki z przeciwnikiem na baterii głównej.

perfekcyjna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zachwyci Cię swą głębią. Świetna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, zapewniając Ci przewagę nad przeciwnikiem.

Wszystkie tony są poprawnie słyszalne i znakomicie odwzorowane. Zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X mają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i precyzyjnej komunikacji z innymi członkami drużyny.

Możesz w całości usunąć dźwięki z otoczenia tak, aby Twój głos był rewelacyjnie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i łatwo przełączając się między nimi stworzysz wyśmienite połączenie.

Wygoda dwóch portów USB pozwala na podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox lub Switch i zaoszczędzisz na zamianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x przewód USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja.

zobacz więcej:...


☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC ☆

SteelSeries Arctis Pro GameDAC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro GameDAC
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234682fff0e527c96ff6
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
OPIS PRODUCENTA Pierwsza w swym rodzaju wysoka wierność dźwięku w grach Każdy komponent systemu audio dla graczy Arctis Pro + GameDAC Hi-Res jest starannie zaprojektowany, by zachować nieskazitelny, solidny dźwięk, od wyjścia cyfrowego PS4 lub PC aż po uszy. Certyfikat Hi-Res Audio Arctis Pro + GameDAC to pierwszy pełny system audio dla graczy, który otrzymał pożądany atest Hi-Res Audio. Doświadcz zapierającej dech w piersiach jakości bezstratnych plików WAV, FLAC i DSD, przesyłaj strumieniowo ze źródeł wysokiej rozdzielczości, takich jak Tidal, i przygotuj się na przyszłość w wysokiej jakości dźwięku w grach dzięki natywnej obsłudze przez GameDAC 24-bitowego dźwięku 96 kHz. Najwyższa produktywność cyfrowo-analogowa Sercem Arctis Pro + GameDAC jest legendarny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9018 Reference, znany z nieporównanej jakości dźwięku o zakresie dynamiki 121 dB i współczynniku THD+N -115 dB. Dzięki temu dźwięk basu jest mocniejszy, poszczególne efekty dźwiękowe bardziej wyraźne, jak i można dokładnie określić źródło dźwięku w przestrzeni. Przeznaczony wzmacniacz DAC + USB o wysokiej wierności do grania GameDAC przekształca każdy PS4 lub komputer PC w źródło dźwięku o wysokiej produktywności, omijając przetworniki DAC o niskiej jakości i wierności spotykane w typowych kontrolerach konsolowych, pakietach słuchawkowych USB i kartach dźwiękowych na PC. Słuchaj wszystkiego dzięki przetwornikom głośników o wysokiej rozdzielczości komplet słuchawkowy Arctis Pro jest zaopatrzony w wysokiej jakości przetworniki głośników z magnesami neodymowymi o wysokiej gęstości, które odtwarzają dźwięk wysokiej rozdzielczości do 40 000 Hz, co jest wartością prawie dwa razy większą w sytuacji większości typowych zestawów słuchawkowych (22 000 Hz). Dwukierunkowy mikrofon ClearCast Mikrofon Arctis ClearCast, powszechnie uznawany za najkorzystniejszy mikrofon w świecie gier, zapewnia studyjną czystość głosu i eliminację szumów tła. Jako pierwszy w grach oferuje DTS Headphone:X v2.0 Nowa generacja znanego dźwięku przestrzennego DTS, Headphone:X v2.0, zanurza użytkownika w akcji, zapewniając niezwykle dokładne wskazówki pozycjonowania w przestrzeni, a przy tym nie brzmi jak w tunelu. Zatrać się w grze, gdy dźwięk ożywa wokół ciebie.

Mikrofon
Pozostałe cechy

☆ SteelSeries Arctis 9 ☆

SteelSeries Arctis 9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f85c3212da47ca348a7e054
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe + bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis Prime ☆

SteelSeries Arctis Prime Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Prime
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b7352082fff010c4d9c5bd
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Prime - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyposażone w te same podzespoły co arctis pro, nowoczesne przetworniki dźwięku są skalibrowane pod kątem rozdzielania choćby najcichszych dźwięków, dzięki temu twoje uszy mogą wyraźnie identyfikować wskazówki kierunkowe, odległość i każdą inną wskazówkę dźwiękową.korzyści zaawansowane przetworniki dźwięku wysokiej jakości z tym samym sprzętem premium i strojeniem, co w arctis pro.

wyprodukowane z myślą o najwyższej trwałość, lekkości i sprawności z aluminiowego stopu i stali skórzane poduszki słuchawek izolująca hałas zapewnią ci długookresową wygodę i odcięcie hałasu. Mikrofon clearcast z atestem discord odczepiany przewód 3,5 mm zgodny ze wszystkimi platformami do grania, w tym pc, xbox, playstation i switch


☆ SteelSeries Arctis 9X ☆

SteelSeries Arctis 9X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1bf482fff0c4c7631f7e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):98 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61483;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9X;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - bluetooth;Średnica membrany:0;wariant podłączenia:bluetooth;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis 7X ☆

SteelSeries Arctis 7X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffd9ed62da47c37ade915d6
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ARCTIS 7X to bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier. Wytwarzany z myślą o konsoli Xbox Series X|S i zgodny z Xbox One, PC, Nintendo Switch i systemem Android. Bezstratny dźwięk bezprzewodowy w paśmie 2,4 GHz zaprojektowany z myślą o wyjątkowo niedużych opóźnieniach w grach. Dwukierunkowy mikrofon ClearCast z atestem Discord. Usłysz olśniewające szczegóły we wszelkich grach nowej generacji dzięki wielokrotnie nagradzanemu dźwiękowi. 24-godzinna żywotność baterii starczy na najdłuższe sesje grania....

Najtańsze Słuchawki Arctis – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Arctis. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Bose

☆ SteelSeries Arctis 1 ☆

SteelSeries Arctis 1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 1
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c519b2da47ce74846ccfa
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 (61427) czarne Najważniejsze właściwości: Miękkie poduszki z materiałowym obszyciem gwarantują komfort podczas długich sesji w ulubionej grze Kompaktowy Design - minimalistyczne, lekkie i komfortowe Uniwersalne słuchawki dla graczy - pasują do każdej platformy dla gracza - PC, PS, XBox, Nintendo Switch, Android idealne i doceniane poprzez graczy brzmienie Odłączany mikrofon z redukcją szumu ClearCast - atest Discord zapewniający najkorzystniejszą jakość dźwięku w trakcie rozmów usztywniona opaska - łatwe dostosowanie do każdej głowy i niezniszczalna budowa Specyfikacja: rodzaj: przewodowe, nauszne, pasuje do: PC/laptop, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon Funkcje Redukcja szumów mikrofonu: tak, pasywna dostosowywanie głośności: tak parametry fizyczne Złącze: jack 3,5 mm barwa: czarny Odłączany przewód: nie Odłączany mikrofon: tak Headphone Frequency Response: 20–20000 Hz Headphone Sensitivity: 100 db Headphone Impedance: 32 Ohm Connector Type: 4-pole 3.5mm + Dual 3.5mm PC extension perfekcyjny pakiet słuchawkowy!

Słuchawki SteelSeries Arctis 1 zostały wytwarzane dla tych którzy lubią najkorzystniejsze brzmienie w swoich ulubionych tytułach. Lekkie, stylowe i komfortowe pozwolą na grę w twoje ulubione tytuły na wszystkich platformach.

Słuchawki są kompatybilne z PC, konsolami PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR oraz maszyn z Androidem perfekcyjne brzmienie! świetne brzmienie to najważniejsza cecha linii Arctis. Słuchawki cechują się przezroczyście czystym dźwiękiem, a także niezwykle prawidłowym odwzorowaniem barwy.

Nie tylko sprawdzą się przy wymagającej rozgrywce, ale także są doskonałe do słuchania ulubionej muzyki. W modelu Arctis 1 zaimplementowano te same przetworniki głośnikowe co w widocznie droższym i docenianym Artcis 7.

ClearCast! Mikrofon w słuchawkach Arctis 1 został zaopatrzony w przełomową technikę redukcji szumu - ClearCast. Jest to ta sama technika której używa się w drogich pakietach słuchawkowych używanych poprzez załogę wojskowych lotniskowców.

Odłączany mikrofon posiada także dokument Discord, który iż Twój głos będzie zawsze czysty i naturalny. Przemyślana konstrukcja! Dla łatwiejszej kontroli, wszystkie najważniejsze funkcje, odpowiadające za sterowanie głośnością oraz mikrofonem umieszczono na boku nauszników.

Słuchawki do konsoli lub telefonu podłączysz za pośrednictwem przewodu jack 3,5 mm. Do podłączenia słuchawek do komputera służy załączony rozdzielacz. Wygodne i trwałe! Opaska została usztywniona metalowym pałąkiem.

Można ją połączyć do każdego wymiaru głowy i jednocześnie jest niezwykle lekka i wytrzymała. Poduszki zostały wykonane z miękkiej pianki, która wyśmienicie izoluje dźwięki z zewnątrz. Obszycie z delikatnej mikrofibry istotnie udoskonala komfort noszenia.

Dzięki...


☆ SteelSeries Arctis 3 ☆

SteelSeries Arctis 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 3
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86e182fff0e89ee98538
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie towaru. Analogowy, przewodowy headset, zaopatrzony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Cechy urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska wyśmienicie oplata całą głowę,znakomicie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Błogi chłód, mniejszą potliwość i większy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak niewiele znacząca,w trakcie ich wykorzystywania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technologia, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami podczas rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, by dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z znakomitą jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon postępowa technologia zezwala na wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, żeby nie narażać go na uszkodzenia w trakcie podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze rewelacyjnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: Mini Jack x2
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
rodzaj słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: rozciągliwe, Na chowanym wysięgniku
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Prime ☆

SteelSeries Arctis Prime Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Prime
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b7352082fff010c4d9c5bd
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Prime - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyekwipowane w te same podzespoły co arctis pro, zaawansowane przetworniki dźwięku są skalibrowane pod kątem rozdzielania choćby najcichszych dźwięków, dzięki temu twoje uszy mogą wyraźnie identyfikować wskazówki kierunkowe, odległość i każdą inną wskazówkę dźwiękową.korzyści zaawansowane przetworniki dźwięku wysokiej jakości z tym samym sprzętem premium i strojeniem, co w arctis pro.

wytworzone z myślą o najwyższej solidność, lekkości i efektywności z aluminiowego stopu i stali skórzane poduszki słuchawek izolująca hałas zapewnią ci długotrwałą wygodę i odcięcie hałasu. Mikrofon clearcast z certyfikatem discord odczepiany przewód 3,5 mm zgodny ze wszystkimi platformami do grania, w tym pc, xbox, playstation i switch


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB i przewodem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska perfekcyjnie oplata całą głowę,wspaniale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i polikwidować niepożądane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i większy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak minimalna,w trakcie ich używania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najmocniej zbalansowane środowisko akustyczne z genialną jakością dźwięku. - USB ChatMix znakomicie przystosuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, specyficzny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona rozmaitych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze wyśmienitego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
właściwości:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Pro ☆

SteelSeries Arctis Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234c82fff0e527c96ff8
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

solidny, niezwykle czysty dźwięk wspaniałe do gamingu Stosunkowo lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki Arctis Nova Pro X są wyjątkowo komfortowe w noszeniu. Ponadto znakomicie wyglądają dzięki nowoczesnemu i estetycznemu wykończeniu, które przypadnie do gustu wszystkim graczom.

dobrej jakości elementy i konstrukcja oparta na stali pokrytej PVD najwyższej klasy sprawiają,zestaw jest bardzo trwały i odporny na przypadkowe uszkodzenia, proponując długą i bezawaryjną pracę.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth Jabra

Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano profesjonalny korektor właściwościczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy wbudowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę.

perfekcyjny design Słuchawki Arctis Nova Pro X zostały wytwarzane z wysokiej klasy materiałów, które powodują, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka budowa zapewnia komfort choćby podczas długookresowego noszenia słuchawek.

Całości dopełnia nowoczesny design i estetyczne wykonanie. ComfortMAX System Obrotowe nauszniki z regulacją to rozwiązanie, które zapewnia wygodę, a jednocześnie prawidłowo redukuje hałas z otoczenia. Dzięki czemu możesz całkowicie skoncentrować się na odtwarzanych dźwiękach, pozostając w kontakcie ze światem rzeczywistym.

Jeśli jednak potrzebujesz całkowitego skupienia, to możesz zastosować aktywną redukcję szumów, która kompletnie pousuwa dźwięki z otoczenia. Wyśmienita jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro X z GameDAC 2.

generacji i oprogramowaniem Sonar zapewniają najwyższą jakość dźwięku przestrzennego. Z tym zestawem masz pewność, że każdy ton będzie znakomicie słyszalny, a dźwięki wypełnią pomieszczenie, gwarantując Ci najkorzystniejsze wrażenia.

dzięki czemu każdy ruch przeciwnika, dialog w filmie i nuta w muzyce będą nieprzeciętnie odwzorowane, naturalne i głębokie. Zapewni to przewagę nad przeciwnikiem w sesjach gamingowych i doskonałe wrażenia w trakcie innych form rozrywki.

zastosowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro X posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i dokładnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w całości wyeliminować dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był znakomicie słyszalny, a komunikaty jasne.

wzmocniony dźwięk Wzmocnij dźwięk w grze dzięki czystszemu sygnałowi o choćby 78 procent*! Zredukuj szumy i zniekształcenia. To wszystko za sprawą wzmacniacza GameDAC. Układ ESS SABRE QUAD-DAC zwiększa rozdzielczość dźwięku do poziomu 96 kHz/24 bit, zapewniając 50-krotnie bardziej szczegółowy dźwięk*.

* w porównaniu do GameDAC 1. Generacji przy współczynniku S/N 105 dB ** w porównaniu do konkurencji z 48 kHz/16 bit" Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i z łatwością przełączając się między nimi stworzysz wyśmienite połączenie.

Wygoda dwóch...


☆ SteelSeries Arctis 9X ☆

SteelSeries Arctis 9X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1bf482fff0c4c7631f7e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):98 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61483;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9X;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - bluetooth;Średnica membrany:0;rodzaj podłączenia:bluetooth;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis 7 ☆

SteelSeries Arctis 7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86d582fff0e89ee98536
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis zakwestionowało wszystko, co wiesz o słuchawkach gamingowych, dzięki w pełni zmodernizowanemu systemowi dźwięku, konstrukcji mikrofonu redukującego szumy oraz komfortowi stosowania zapewnianemu poprzez materiały wykorzystywane w odzieży sportowej. Arctis 7 proponuje bezprzewodowy dźwięk bez opóźnień, 15-godzinną żywotność baterii, dodatkowy stalowy pasek na pałąku, przyciski na nausznikach do regulacji dźwięków oraz technologię DTS Headphone:X 7.1 Surround. Parametry urządzenia: - Pałąk w formie paska od gogli narciarskich nadzwyczajne wyprofilowanie na całej głowie zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru słuchawek i likwiduje wszystkie punkty nacisku. - luksusowe poduszki AirWeave w nausznikach Inspirowane materiałami użytkowanymi w odzieży sportowej, poduszki AirWeave, gwarantują uszom przepływ powietrza i komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja komplet jest tak lekki, że zapomnisz, iż go nosisz. - Pełnowymiarowa konstrukcja zaopatrzony w dłuższą wersję paska od gogli narciarskich, Arctis 7 zagwarantuje obszerniejszą estetykę i poziom komfortu - Bezprzewodowy dźwięk bez opóźnień wykorzystanie technologii sekwencyjnej zmiany częstotliwości uniemożliwia jakimkolwiek opóźnieniom. - Mikrofon ClearCast Mikrofon w Arctis 7 wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, gwarantującą nadzwyczaj krystaliczny dźwięk i maksymalną redukcję szumów. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Ciesz się z nieprzeciętnych wrażeń dźwiękowych 3D dzięki DTS Headphone:X 7.1 Surround PC, a także dźwiękiem stereo na Mac, PS4, Xbox One, VR i urządzeniach przenośnych. - Sterownik dźwięku S1 Zaprojektowany, aby dostarczyć najmocniej wyważony wachlarz dźwiękowy z genialną transparentnością. - Bateria wielokrotnie ładowana Bateria umożliwia bezprzewodową rozgrywkę poprzez ponad 15 godzin nieustannego używania. - Wysuwany mikrofon podczas podróży między turniejami LAN-owymi, starczy wsunąć mikrofon do słuchawki, żeby zagwarantować mu bezpieczeństwo. - System regulacji dźwięku na nausznikach Koniec z wciskaniem Alt+Tab! Dzięki przyciskom na nausznikach łatwo ustawisz natężenie dźwięku, wyciszysz go albo zbalansujesz dźwięk w grze/na czacie głosowym. - Multiplatformowe i do stosowania przenośnego Zagraj na każdej platformie i zabierz je ze sobą wszędzie, gdzie chcesz.
parametry:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 120 cm
Komunikacja: Bezprzewodowa 2.4 GHz
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 6500 Hz
rodzaj słuchawek: Nauszne
Zasięg: 10 m
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC ☆

SteelSeries Arctis Pro GameDAC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro GameDAC
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c19234682fff0e527c96ff6
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
OPIS PRODUCENTA Pierwsza w swym typu wysoka wierność dźwięku w grach Każdy element systemu audio dla graczy Arctis Pro + GameDAC Hi-Res jest dokładnie zaprojektowany, by zachować nieskazitelny, potężny dźwięk, od wyjścia cyfrowego PS4 albo PC aż po uszy. Dokument Hi-Res Audio Arctis Pro + GameDAC to pierwszy pełny system audio dla graczy, który otrzymał pożądany certyfikat Hi-Res Audio. Doświadcz zapierającej dech w piersiach jakości bezstratnych plików WAV, FLAC i DSD, przesyłaj strumieniowo ze źródeł wysokiej rozdzielczości, takich jak Tidal, i przygotuj się na przyszłość w wysokiej jakości dźwięku w grach dzięki natywnej obsłudze poprzez GameDAC 24-bitowego dźwięku 96 kHz. Najwyższa produktywność cyfrowo-analogowa Sercem Arctis Pro + GameDAC jest legendarny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9018 Reference, znany z nieprzeciętnej jakości dźwięku o zakresie dynamiki 121 dB i współczynniku THD+N -115 dB. Dzięki czemu dźwięk basu jest mocniejszy, poszczególne efekty dźwiękowe bardziej wyraźne, jak i można starannie określić źródło dźwięku w przestrzeni. Dedykowany wzmacniacz DAC + USB o wysokiej wierności do grania GameDAC przekształca każdy PS4 albo komputer PC w źródło dźwięku o wysokiej wydajności, omijając przetworniki DAC o niskiej jakości i wierności spotykane w charakterystycznych kontrolerach konsolowych, pakietach słuchawkowych USB i kartach dźwiękowych na PC. Słuchaj wszystkiego dzięki przetwornikom głośników o wysokiej rozdzielczości zestaw słuchawkowy Arctis Pro jest wyposażony w wysokiej jakości przetworniki głośników z magnesami neodymowymi o wysokiej gęstości, które odtwarzają dźwięk wysokiej rozdzielczości do 40 000 Hz, co jest wartością prawie dwa razy większą w sytuacji większości charakterystycznych zestawów słuchawkowych (22 000 Hz). Dwukierunkowy mikrofon ClearCast Mikrofon Arctis ClearCast, powszechnie uznawany za najlepszy mikrofon w świecie gier, zapewnia studyjną czystość głosu i eliminację szumów tła. Jako pierwszy w grach oferuje DTS Headphone:X v2.0 Nowa generacja znanego dźwięku przestrzennego DTS, Headphone:X v2.0, zanurza użytkownika w akcji, zapewniając szczególnie skrupulatne wskazówki pozycjonowania w przestrzeni, a przy tym nie brzmi jak w tunelu. Zatrać się w grze, gdy dźwięk ożywa wokół ciebie.

Mikrofon
Pozostałe właściwości

☆ SteelSeries Arctis 7P ☆

SteelSeries Arctis 7P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7P
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ffd9ece2da47c37ade915d5
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 7P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:24 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):98 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61467;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis7P;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;wariant podłączenia:radiowe;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg:12 m;Złącze:radiowe;Złącze:USB, USB-C, jack 3,5 mm...


☆ SteelSeries Arctis 9 ☆

SteelSeries Arctis 9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f85c3212da47ca348a7e054
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;wariant podłączenia:radiowe + bluetooth;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.