Ranking Słuchawek Asus – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Asus. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Asus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) ☆

ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217)
 • Ilość ofert: 26
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083958e441aa7b184d165
 • ID kategorii: 7967

☆ ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki ROG Delta S

Lekki bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier z 2,4 GHz i łącznością Bluetooth, 50-milimetrowymi sterownikami ASUS Essence, mikrofonami AI Beamforming z AI Noise Canceling, kompatybilny z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch

Połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz i Bluetooth o niskim opóźnieniu większą swobodę. Wytworne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i hermetyczna kompozycja komory gwarantują wciągający dźwięk. Mikrofony formujące wiązkę AI z redukcją szumów AI unikatowy odbiór głosu i redukują 500 milionów rodzajów szumów tła, gwarantując wyraźną komunikację w grze. Prędkie ładowanie zapewnia 3 godziny stosowania po 15-minutowym ładowaniu oraz do 25 godzin całkowitej żywotności baterii do grania bez przerw. Lekka kompozycja z praktycznymi poduszkami nausznymi w zarysie litery D długofalowy komfort. Wielka kompatybilność obejmuje komputery PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch i urządzenia mobilne

PODWÓJNA SIEĆ BEZPRZEWODOWA.

PEŁNE ZANURZENIE.

ROG Delta S Wireless to pierwszy bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier ROG działający w dwóch trybach. Jest wyekwipowany w łączność 2,4 GHz i Bluetooth, by zapewnić bezprzewodową swobodę i szerszą kompatybilność z szeroką gamą maszyn. Ponadto wiodące w branży mikrofony kształtujące wiązkę AI z redukcją szumów AI nieszablonowy odbiór głosu i transparentnie czystą komunikację.

POŁĄCZENIA BEZPRZEWODOWE W DWÓCH TRYBACH

Łączność w dwóch trybach gwarantuje niesamowite wrażenia słuchowe na konsolach, komputerach PC i przenośnych urządzeniach do gier bez żadnych kabli. Technologia USB- C 2,4 GHz wykorzystuje wbudowane anteny do natychmiastowej transmisji sygnału w zasięgu do 25 metrów. Podobnie tryb Bluetooth gwarantuje połączenie o niskim opóźnieniu, żeby zapewnić płynny dźwięk.

Bluetooth 5.0 dla wszystkich kompatybilnych sprzętów, 2,4 GHz połączenie o niskim opóźnieniu do 25 m

REALISTYCZNY DŹWIĘK W GRZE

Delta S Wireless elitarne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence w hermetycznych komorach, by zapewnić stabilną sygnaturę dźwiękową, która zanurzy Cię w szczegółowy dźwięk o obszerniejszej głębi i fakturze w porównaniu ze standardowymi zestawami słuchawkowymi. Przetworniki w każdej muszli nausznej są nachylone pod kątem 12°, aby skierować dźwięk bezpośrednio do kanału słuchowego, a także poprawić komfort użytkownika. W dodatku technologia ROG Hyper-Grounding gwarantuje czysty dźwięk ze szczegółowym, realistycznym dźwiękiem.

luksusowA technika HYPER-GROUNDING

wyjątkowa technologia ROG Hyper-Grounding wykorzystuje wielowarstwową płytkę drukowaną i specjalny układ,uniemożliwiać zakłóceniom elektromagnetycznym, zapewniając, iż wszystko, co słyszysz, to czysty, wolny od szumów dźwięk.

MIKROFONY modelującE WIĄZKĘ AI Z REDUKCJĄ SZUMÓW AI

Mikrofony ASUS AI Beamforming ukryte w każdym nauszniku gwarantują obejście standardowych problemów z mikrofonem na wysięgniku, takich jak trzaskanie i złe ustawienie. Rezultat wysokiej jakości komunikacja głosowa w komforcie i stylu.

Zintegrowana funkcja ASUS AI Noise Cancelation redukuje ponad 500 milionów rodzajów szumów tła, takich jak brzęczenie klawiatury i kliknięcia myszą, choćby o 95%. Pomaga to zachować harmonię wokalną, aby zapewnić wyraźną komunikację głosową w grze. Zaawansowane mikrofony modelujące wiązkę AI ASUS z funkcją redukcji szumów AI łączą dwie wiodące w branży technologie,skupić się na obszarze odbioru głosu i oczyszczać szumy tła, zapewniając idealną, transparentnie czystą komunikację, dzięki czemu będziesz wyraźnie słyszany, nawet gdy jesteś wewnątrz z zaciętej walki ogniowej.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII I prędkiE ŁADOWANIE

prędkie ładowanie zagwarantuje do 3 godzin stosowania po zaledwie 15 minutach ładowania albo możesz naładować baterię do 25 godzin nieustannej gry, od rana do nocy.

*Do prędkiego ładowania wymagany jest przewód USB-C do USB-A.EAN: 4711081520252
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH03IW-B3UA00
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Nauszne
Technologie: eliminowanie echa akustycznego (AEC)
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zaimplementowany
Zasięg: 25 m
Waga: 0.318 kg

☆ Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960) ☆

Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8ea612da47c46ea3b2801
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy TUF Gaming H1 Wireless oferuje połączenie 2,4 GHz, dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z atestami Discord i TeamSpeak, lekką i komfortową konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

 • Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz za pośrednictwem klucza USB- C gwarantuje zasięg do 25 metrów dla obszerniejszej swobody
 • Przetworniki ASUS Essence i technologia hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, dostosowywany przy pomocy Windows Sonic i Armoury Crate
 • Jednokierunkowy mikrofon analogowy z atestami Discord i TeamSpeak gwarantuje wyraźną komunikację w grze
 • Lekkość 295 gramów i amortyzowany pałąk gwarantują komfort przez cały dzień
 • Do 15 godzin pracy na baterii do bezustannego grania
 • Kompatybilność międzyplatformowa z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch, tabletami i smartfonami


EAN: 4711081173960
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH0391-B3UA00
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Nauszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 60 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 45 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1 m
Zasięg: 25 m
Waga: 295 g
Akcesoria w zestawie: Słuchawki kabel do ładowania Skrócona instrukcja obsługi Przejściówka z USB-C na USB 2.0 (wariant-A)
Pozostałe cechy: Bateria - 15 godzin działania Mikrofon z redukcją szumów AI Platforma wsparcia: PC, MAC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch

☆ Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core ☆

Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d6406ec2da47cda810b110b
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki TUF Gaming H7 Core do komputera PC i konsoli PS4 z lepszymi poduszkami usznymi dla obszerniejszego komfortu podczas noszenia okularów.

Kluczowe cechy:

 • Wytrzymały pałąk ze stali rdzoodpornej dla udoskonalonej stabilności i wytrzymałości
 • wytworne, 53-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i szczelne komory dla wciągających wrażeń dźwiękowych
 • Obsługa różnych platform: komputerów PC i Mac, konsol PS4, Nintendo Switch i maszyn mobilnych

Pełne spektrum dźwięków i odcieni
Nowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H7 Core został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niesamowitego komfortu graczom, którzy grają lub strumieniują poprzez dłuższe okresy czasu. Został on wyposażony w udoskonalone poduszki uszne wytwarzane ze specjalnej tkaniny chłodzącej i wyjątkowo miękkie kanały skierowane w taki sposób,ograniczyć ciśnienie wywierane na oprawki okularów. Dzięki zaimplementowaniu ikonicznych, 53-milimetrowych przetworników ASUS, a także hermetycznych komór dźwiękowych, komplet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core wzbogaci Twoje wrażenia podczas rozgrywki, dostarczając szczególnie głęboki i immersyjny dźwięk. Słuchawki te oferują także trwały pałąk ze stali rdzoodpornej, wytwarzany do wytrzymania trudów rozgrywki i podróżowania przez dużo kolejnych lat. W dodatku komplet słuchawkowy jest oferowany w czterech perfekcyjnych wersjach kolorystycznych a więc możesz wybrać opcję pasującą do Twojego stylu.

Niewiarygodnie głębokie basy, jeszcze wyraźniejsze detale
TUF Gaming H7 Core został wyekwipowany w najistotniej ikoniczne rozwiązania gamingowych zestawów słuchawkowych ASUS, w tym luksusowe hermetyczne komory, a także 53-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, które gwarantują bogatszy w szczegóły i bardziej czysty dźwięk z mocniejszymi basami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz kompletnie zanurzyć się w immersyjnym i naturalnie brzmiącym dźwięku w trakcie rozgrywki.

Najwyższy poziom komfortu do długich sesji gamingowych
Dzięki zaimplementowaniu regulowanych poduszek usznych, zestaw gamingowy TUF Gaming H7 Core pasuje do każdego kształtu głowy i pozwala na graczom prowadzenie długich sesji gamingowych bez zmęczenia. Poduszki uszne zostały ulepszone przy pomocy wyjątkowo miękkiego materiału, który redukuje ciśnienie wywierane na okulary dla zapewnienia obszerniejszego komfortu graczom noszącym okulary. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, poduszki uszne w TUF Gaming H7 Core proponują połączenie specjalnej, prędko ochładzającej się tkaniny, ze nienaturalną skórą dla zapewnienia wyższego komfortu i udoskonalonej izolacji dźwięku. Momentalnie ochładzająca się tkanina redukuje wytwarzanie ciepła o 25%, co zagwarantuje graczom chłód podczas długich sesji rozgrywki.

solidna i trwała budowa - Pałąk ze stali rdzoodpornej
Aby pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core wytrzymał trudy intensywnej rozgrywki, został on tworzony z wytrzymałej stali nierdzewnej. Dodatkowo jego kompozycja została przeprojektowana dla zapewnienia o 20% mniejszej siły nacisku niż w poprzednich wersjach co z kolei przekłada się na wyższy komfort w trakcie gry.

Dwa mikrofony - idealne do grania i rozmów w drodze
pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core został rozmyślnie wyekwipowany w dwa mikrofony: odłączany mikrofon boom, który zapewnia wyraźny głos w trakcie rozgrywki, a także drugi wbudowany mikrofon in-line, który rewelacyjnie pasuje do telefonowania i innych codziennych zadań.


☆ Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103) ☆

Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8ea632da47c46ea3b2803
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 proponuje dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z dokumentami Discord i TeamSpeak, lekką, komfortową konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX.
 • Przetworniki ASUS Essence i technika hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 obsługiwany poprzez Windows Sonic
 • Jednokierunkowy mikrofon analogowy z certyfikatami Discord i TeamSpeak zapewnia wyraźną komunikację w grze
 • Lekkość 287 gramów i amortyzowany pałąk zapewniają wygodę poprzez cały dzień
 • Obsługa wielu platform dla komputerów PC, Mac, tabletów, smartfonów, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX
 • Przeznaczenie: Gaming
 • budowa: Nauszne
 • Technologie: Brak
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Dźwięk: Surround 7.1
 • Kontrola dźwięku: Brak
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Impedancja: 60 ©
 • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Czułość: 45 dB
 • Mikrofon: Na pałąku
 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 287 g
 • Akcesoria w zestawie: - Słuchawki - kabel mikrofonowy/rozdzielacz audio 3,5 mm - Skrócona instrukcja obsługi
 • Pozostałe właściwości: Platforma wsparcia: - PC - MAC - PlayStation 4 - PlayStation 5 - Nintendo Switch - Xbox one - Xbox Series X - Xbox Series S

☆ Asus Słuchawki ROG Strix GO 2.4 PC/PS4/XboxOne/Nintendo (4718017414241) ☆

Asus Słuchawki ROG Strix GO 2.4 PC/PS4/XboxOne/Nintendo (4718017414241) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Słuchawki ROG Strix GO 2.4 PC/PS4/XboxOne/Nintendo (4718017414241)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ed75a3482fff0d5240b2886
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne Beats

☆ Asus Słuchawki ROG Strix GO 2.4 PC/PS4/XboxOne/Nintendo (4718017414241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis
parametry technologiczne:
 • Producent: ASUS
 • Model: 90YH01X1-B3UA00
 • rodzaj towaru: słuchawki z mikrofonem
 • typ mikrofonu: Built-in microphone
 • fason noszenia: Opaska na głowę
 • sugerowane wykorzystanie: Gaming
 • Kolor towaru: Czarny
 • rodzaj zestawu słuchawkowego: Binarny
 • Regulacja głośności: Obrotowy
 • Długość kabla: 1,2 m
 • Odłączany przewód: Tak
 • technika łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy
 • Złącze 3,5 mm: Tak
 • Złącze 2,5 mm: Nie
 • Połączenie usb: Tak
 • Bluetooth: Nie
 • Łączność radiowa: Tak
 • Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
 • Kolor kabla: Czarny
 • Złączka rurowa: Supra fonetyczny
 • Impedancja: 32 Ω
 • wariant magnesu: Neodym
 • Średnica głośnika: 4 cm
 • Redukcja hałasu: Tak
 • częstotliwość mikrofonu: 100 - 8000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -54 dB
 • rodzaj kierunku mikrofonu: Omnidirectional/Bidirectional microphone
 • Odczepiany mikrofon: Tak
 • Wyciszenie mikrofonu: Tak
 • wariant kontroli: Przyciski, Obrotowy
 • Zasilany baterią: Tak
 • Czas odtwarzania muzyki: 25 godz
 • Akumulatorek: Tak
 • technologia baterii: Litowo-polimerowy (LiPo)
 • ilość baterii: 1
 • Diody LED: Zasilanie
 • Waga towaru: 290 g
 • Adaptery audio dołączone: USB
 • Skrócona instrukcja obsługi: Tak
 • Przewody: Audio (3.5mm),USB Type-C
 • Futerał: Tak
 • ilość: 1
Opis: Bezprzewodowy komplet słuchawkowy dla graczy, z USB-C, łącznością 2,4 GHz, mikrofonem z wyciszeniem szumów wspomaganym SI, a także połączeniem o niskiej latencji dla zapewnienia kompatybilności z komputerami PC, Mac, konsolami Nintendo Switch, PS4 i inteligentnymi urządzeniami Przeznaczenie (słuchawki): Gaming, Telefonia komórkowa kompozycja (słuchawki): Z muszlami nausznymi, Nauszne Technologie (słuchawki): Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz Złącza: 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki): Stereo Kontrola dźwięku: Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia Impedancja: 32 Ω Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz Czułość: 54 dBMikrofon: Na pałąku, Tak Długość przewodu: 1.2 m Kolor (wyliczeniowy): Czarny Waga: 290 g Akcesoria w komplecie:
 • Pokrowiec
 • Zasilacz
 • Odczepialny mikrofon
 • Przewodnik
 • 3.5mm cable
 • USB-C to USB 2.0 (Type-A) adapter
Pozostałe właściwości: Kompatybilny z komputerami PC i konsolą PS4 przy użyciu zawartego w zestawie adaptera USB-C na USB 2.0

☆ Słuchawki rog cetra marki Asus ☆

Słuchawki rog cetra marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Słuchawki rog cetra marki Asus
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f05b38e2da47c5644f252a6
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki rog cetra marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe ROG Cetra True Wireless ANC/IPX4/BT czarne

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe ROG Cetra True Wireless z połączeniem o niskim poziomie opóźnień, technologią ANC, akumulatorem wystarczającym na maks. 27 godzin wykorzystywania i etui do bezprzewodowego ładowania, wodoodpornością w stopniu IPX4 oraz obsługą korektora / wirtualnego dźwięku 7.1-kanałowego za pośrednictwem Armoury Crate

 • Dźwięk bezprzewodowy z niskim poziomem opóźnień: tryb rozgrywki (Gaming) udoskonaloną synchronizację dźwięku z obrazem, co znakomicie sprawdza się w trakcie rozgrywki turniejowej.
 • Aktywna redukcja szumów (ANC): hybrydowa technologia aktywnej redukcji szumów (ANC) namierza i filtruje hałas dochodzący z wnętrza i z zewnątrz słuchawek dousznych, gwarantując immersyjne wrażenia dźwiękowe.
 • Długi czas pracy baterii: oferuje działanie na baterie poprzez 27 godzin wraz z technologią prędkiego ładowania.
 • Ładowanie bezprzewodowe: etui można wygodnie ładować przy pomocy ładowania bezprzewodowego.
 • Sterowanie dotykowe: proste w użyciu sterowanie dotykowe zezwala na szybką regulację w trakcie rozgrywki.
 • Wodoszczelność: dzięki wodoodporności w stopniu IPX4 artykuł jest na dodatek zabezpieczony.


EAN: 4711081504061
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH03G1-B5UA00
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Douszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 38 dB
Mikrofon: Tak
Waga: 10 g
Akcesoria w pakiecie: Słuchawki Opakowanie ładujące 2 pary wymiennnych gumek kabel ładujący (60 cm) Instrukcja
Pozostałe parametry: Obsługa platform: PC MAC Nintendo Switch iOS Android Bluetooth device

☆ Asus Słuchawki rog fusion ii 500 (4718017757317) ☆

Asus Słuchawki rog fusion ii 500 (4718017757317) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Słuchawki rog fusion ii 500 (4718017757317)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 629627582da47c36bbec9d8b
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Słuchawki rog fusion ii 500 (4718017757317) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ROG Fusion II 300
Gamingowy komplet słuchawkowy z oświetleniem RGB z proponującym dźwięk wysokiej rozdzielczości wzmacniaczem ESS 9280 Quad DAC, głębokimi basami i immersyjnym dźwiękiem 7.1-kanałowym, mikrofonami z kształtowaniem wiązki z technologią redukcji szumów wspomaganą SI, kompatybilny z komputerami PC, konsolami PlayStation 5, Nintendo Switch.
 • zapewniający dźwięk o wysokiej rozdzielczości wzmacniacz ESS 9280 z technologią Quad DAC dla realistycznego, nieprzeciętnego dźwięku podczas rozgrywki
 • Wirtualny dźwięk 7.1-kanałowy wraz z 50-milimetrowymi przetwornikami ASUS Essence gwarantuje potężne basy i immersyjny, wyjątkowo realistyczny dźwięk
 • Mikrofony z kształtowaniem wiązki z redukcją szumów wspomaganą SI dla kryształowo czystego dźwięku w komunikacji głosowej podczas rozgrywki
 • duża gama opcji personalizacji z presetami efektów świetlnych i oświetleniem RGB z ponad 16,8 mln barw
 • komfortowa i lekka kompozycja z poręcznymi poduszkami nausznymi dla znakomitego dostosowania
 • Złącza USB-C i USB-A dla zapewnienia kompatybilności z komputerami PC, Mac, konsolami PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami przenośnymi.

☆ Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices ☆

Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9e6e92da47c51b0e8e8c2
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

lekki gamingowy komplet słuchawkowy ze złączem 3,5 mm, obsługujący sporo platform: komputery pc i macintosh, urządzenia inteligentne i konsole, wyekwipowany w przetworniki asus essence i technikę hermetycznych komór.korzyści: ekskluzywne hermetyczne komory i 40-milimetrowe przetworniki asus essence gwarantują niesamowicie bogaty w detale, czysty dźwięk, ze zoptymalizowaną głębią basów dla wyjątkowo immersyjnych wrażeń dźwiękowych lekka i składana budowa waży tylko 252 g i zagwarantuje nieprzeciętny komfort wykorzystywania – niezwykle podczas długich sesji gamingowych i rozrywki przenośnej obsługa rozmaitych platform: komputerów pc i mac, konsol ps5, xbox one, nintendo switch i urządzeń mobilnych fizyczne przyciski sterowania na każdej muszli słuchawek do komfortowej regulacji głośności i wyciszania mikrofonu zoptymalizowany mikrofon ma certyfikacje kompatybilności z oprogramowaniem discord i teamspeak i zagwarantuje czystą komunikację głosową


☆ rog delta core - czarny marki Asus ☆

rog delta core - czarny marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rog delta core - czarny marki Asus
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083a78e441aa7b184d168
 • ID kategorii: 7967

☆ rog delta core - czarny marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dźwięk o wysokie rozdzielczości do wszystkich Twoich potrzeb gamingowych ROG Delta Core to gamingowy pakiet słuchawkowy z gniazdem 3,5 mm, który jest kompatybilny ze wszystkimi Twoimi ulubionymi platformami gamingowymi: komputerami PC i Mac, telefonami komórkowymi, konsolami PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

ROG Delta jest wyposażony w luksusowe przetworniki ASUS Essence, hermetyczne komory i technologię modulacji sygnału dźwiękowego, dzięki temu zapewnia doskonały dźwięk o wysokiej rozdzielczości i głębokie, dynamiczne basy do pełnego zanurzenia się w środowisku aktualnej gry.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości technika modulacji sygnału dźwiękowego. Luksusowe przetworniki ASUS Essence zainstalowane w słuchawkach ROG Delta Core zostały dodatkowo unowocześnione technologią modulacji sygnału dźwiękowego, która wytwarza swego typu kolistą ścianę oddzielającą od siebie tony o wysokiej, niskiej i przeciętnej częstotliwości.

Takie rozwiązanie pomaga zredukować zakłócenia między poszczególnymi zakresami częstotliwości dla osiągnięcia bardziej czystego i wyraźniejszego dźwięku. Na dodatek przetworniki proponują szeroki zakres przenoszenia na poziomie 20 Hz – 40 kHz i zapewniają niewiarygodnie mocne basy i zoptymalizowany dźwięk gamingowy.

dzięki temu usłyszysz choćby niepokaźne detale, jednocześnie ciesząc się nieprzeciętnymi ogólnymi wrażeniami akustycznymi. Elitarna budowa hermetycznych komór ROG Delta Core został dokładnie dostrojony przez naszych inżynierów dźwięku i dysponuje rozszerzonym obszarem wokół przetworników oraz ekskluzywnymi, hermetycznymi komorami dźwiękowymi – dla lepszej izolacji i uzyskania krystalicznie czystego dźwięku o naturalnym brzmieniu.

Czysta komunikacja głosowa ROG Delta Core jest dostarczany z odłączanym, jednokierunkowym mikrofonem typu boom, który został specjalnie dostrojony do zapewnienia wyjątkowo potężnego i czystego dźwięku podczas komunikacji głosowej z partnerami z Twojego zespołu podczas gry....


☆ Słuchawki rog theta marki Asus ☆

Słuchawki rog theta marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Słuchawki rog theta marki Asus
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef616b98e441a85bf52f518
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki rog theta marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ASUS ROG THETA 7.1 ROG Theta 7.1 to komplet słuchawkowy klasy premium z 7.1-kanałowym dźwiękiem surround, który dysponuje ośmioma niezależnymi przetwornikami Essence oraz skutecznym basem wirtualnym dla starannego pozycjonowania i niesamowitej jakości dźwięku. ROG Theta7.1 to także pierwsze w branży słuchawki wyekwipowane w mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który gwarantuje niesamowicie czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas gry. Zintegrowane złącze USB-C pozwala graczom cieszyć się 7.1-kanałowym dźwiękiem surround podczas korzystania z komputera PC, konsol do gry czy sprzętów przenośnych. Spersonalizowane oświetlenie RGB sprawi, że zabłyśniesz w idealnym stylu, a nagradzana jakość wykonania i ergonomiczna budowa gwarantują komfort noszenia i odporność.
nieprzeciętny 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny W pakiecie słuchawkowym ROG Theta 7.1 zaimplementowano nowatorską konstrukcję z czterema dłuższymi, niezależnymi przetwornikami Essence w każdej muszli nausznej. Pozwala to uzyskać pełne spektrum przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowego o niewiarygodnej wierności odwzorowania z mocnym wirtualnym basem. Ciesząc się dźwiękami dokładnie rozmieszczonymi w trójwymiarowej przestrzeni, ustalisz kierunek pochodzenia każdego wystrzału i kroków przeciwnika. Twoje wirtualne pole bitwy stanie się niewiarygodnie realistyczne, gwarantując nieprzeciętną wcześniej immersję w rozgrywce.
wytworny przetwornik cyfrowo-analogowy komplet słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest zaopatrzony w spersonalizowany układ DAC ROG 7.1 klasy systemów kina domowego, a ponadto wykorzystuje kodek audio SupremeFX S1220A. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, DAC w komplecie ROG Theta 7.1 używa czterech wzmacniaczy słuchawkowych ESS 9601 dla najwyższej precyzji pozycjonowania przestrzennego efektów i zapewnienia ogromnej przestrzeni dźwiękowej. Pomimo zintegrowania wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 zachowuje niską temperaturę i komfort noszenia dzięki zaimplementowaniu redukującego temperaturę środka termoprzewodzącego, który sprawnie rozprasza ciepło.
Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI ROG Theta 7.1 jest wyekwipowany w pierwszy na świecie mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który przeznaczony procesor wykorzystujący sporo inteligentnych profili trenowanych nienaturalną inteligencją. Pozwala to zlikwidować ponad 50 milionów typów hałasu z otoczenia, równocześnie zachowując profil głosu ludzkiego – dla zapewnienia klarownie czystej komunikacji w trakcie rozgrywki. Ten inteligentny mikrofon nawet o 95% redukuje rozpraszające uwagę głosy innych osób, dźwięki pisania na klawiaturze oraz klikania myszą, umożliwiając Ci wyraźną komunikację w każdym otoczeniu. Ponadto odłączany mikrofon jednokierunkowy jest certyfikowany do użytkowania z aplikacjami Discord i TeamSpeak, a dioda na końcu booma miga w kolorze czerwonym, kiedy mikrofon jest wyciszony. Dzięki czemu możesz w nietrudny sposób sprawdzić aktualny status mikrofonu.
Komfort opracowany przez ekspertów komplet słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest oferowany z dwoma rodzajami poduszek nausznych ROG Hybrid, dlatego możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają Ci pod względem dostosowania i materiału. Jedna para jest wykonana z mieszanki skóry proteinowej i prędko ochładzającej się, przepuszczającej powietrze dzianiny siatkowej. Ten typ jest cienki i miękki, dlatego świetnie nadaje się do rozgrywki przenośnej. Druga para jest grubsza, przy czym dodano tutaj więcej momentalnie ochładzającej się dzianiny dla zapewnienia komfortu poprzez dłuższy czas, co czyni je nadzwyczajny rozwiązaniem do maratonowych sesji gamingowych. Słuchawki ROG Theta 7.1 są wyekwipowane w muszle nauszne i widełki wytwarzane ze stopu aluminium, które cechują się ulepszonym rozpraszaniem ciepła i pokaźniejszą trwałością, dzięki temu wytrzymają trudy rozgrywki i długookresowego używania. Przycisk do sterowania jednym dotknięciem umożliwia Ci przełączanie pomiędzy dźwiękiem wielokanałowym a dźwiękiem stereo, natomiast wytrzymały przełącznik wahadłowy reguluje poziom głośności, wejście mikrofonowe, a nawet oświetlenie RGB – udostępniając Ci najważniejsze ustawienia na wyciągnięcie ręki. Specyfikacja Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana budowa
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1
Średnica membrany
30 mm
40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Regulacja głośności
Tak
wbudowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Jednokierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-54 dB
Złącze
USB - 1 szt.
USB rodzaju-C - 1 szt.
Długość kabla
1,0 m
1,2 m
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
PlayStation 5
Połączenie z konsolą
Przewodowo – USB
zastosowane technologie
atest Hi-Res Audio
Materiał nauszników
Skóra naturalna
tkanina
dodatkowe informacje
Aluminiowa budowa
regulowany pałąk
Wymienne nauszniki
Miękko wyściełany pałąk
Przełącznik wyciszania mikrofonu
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
części sterujące i mikrofon na lewym nauszniku
Przełącznik podświetlenia On/Off
dokument Discord
Podświetlenie LED RGB
Kolor
Czarny
dołączone akcesoria
Adapter z USB-C na USB-A
Instrukcja obsługi
Zamienne nauszniki
Waga
590 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
90YH01W7-B2UA00

Najtańsze Słuchawki Asus – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Asus. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Huawei P30

☆ Asus słuchawki tuf gaiming h3, czerwony, z mikrofonem (4718017391023) ☆

Asus słuchawki tuf gaiming h3, czerwony, z mikrofonem (4718017391023) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus słuchawki tuf gaiming h3, czerwony, z mikrofonem (4718017391023)
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e2ffe302da47c0fe68b0f75
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus słuchawki tuf gaiming h3, czerwony, z mikrofonem (4718017391023) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gamingowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H3 Wireless proponuje połączenie 2,4 GHz przy użyciu adaptera USB-C, dźwięk wielokanałowy 7.1, głębokie basy i lekką konstrukcję. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC, konsolami PlayStation 5, Nintendo Switch
 • Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz przy użyciu adaptera USB-C na odległość do 25 m
 • Do 15 godzin czasu działania baterii
 • Przetworniki ASUS Essence o średnicy 50 mm oraz ekskluzywna konstrukcja ze szczelnymi komorami gwarantują immersyjny dźwięk
 • Wirtualny dźwięk wielokanałowy 7.1
 • ergonomiczne przyciski sterowania i dioda statusu na muszli słuchawek
 • Lekka budowa i ekspresowo ochładzające się poduszki nauszne dla komfortu podczas rozgrywki
 • Wytrzymały pałąk i widełki ze stali nierdzewnej dla większej stabilności i wytrzymałości
 • Mikrofon analogowy umożliwiający wyraźną komunikację podczas rozgrywki
 • Obsługa zróżnicowanych platform: komputerów PC, konsol PlayStation 5, Nintendo Switch oraz telefonów komórkowych
 • rodzaj: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
 • Interfejs: Połączenie bezprzewodowe
 • Złącze: 2,4 GHz USB 2.0 Type-C
 • Obsługiwane platformy: PC PS4 PlayStation 5 Nintendo Switch
 • Driver Material: Magnes neodymowy
 • Driver Size: 50mm
 • Headphones Impedance: 32 Ohm
 • Headphones Frequency Response: 20 ~ 20000 Hz
 • Microphone Pick-up Pattern: Jednokierunkowy
 • Microphone Sensitivity: -40 dB ± 3 dB
 • Microphone Frequency Response: 50 ~ 10000 Hz
 • AI Noise Cancelling Microphone: Nie
 • Active Noise Cancellation: Nie
 • Channel: Virtual 7.1
 • Battery: 15 hours
 • Foldablility: Nie
 • Weight: 307 g
 • Extra ear-cushion: Nie
 • Kolor: Gun Metal
 • Akcesoria: USB Type-C 2.4GHz Wireless USB Dongle Charging cable USB Type-C to USB 2.0 adapter Quick start guide

☆ ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) ☆

ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217)
 • Ilość ofert: 26
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083958e441aa7b184d165
 • ID kategorii: 7967

☆ ASUS ROG Delta - Czarny (4718017048217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki ROG Delta S

Lekki bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier z 2,4 GHz i łącznością Bluetooth, 50-milimetrowymi sterownikami ASUS Essence, mikrofonami AI Beamforming z AI Noise Canceling, kompatybilny z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch

Połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz i Bluetooth o niskim opóźnieniu obszerniejszą swobodę. Wytworne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i hermetyczna budowa komory gwarantują wciągający dźwięk. Mikrofony formujące wiązkę AI z redukcją szumów AI wyjątkowy odbiór głosu i redukują 500 milionów rodzajów szumów tła, zapewniając wyraźną komunikację w grze. Prędkie ładowanie zagwarantuje 3 godziny używania po 15-minutowym ładowaniu, a także do 25 godzin całkowitej żywotności baterii do grania bez przerw. Lekka kompozycja z użytecznymi poduszkami nausznymi w zarysie litery D długofalowy komfort. Znaczna kompatybilność obejmuje komputery PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch i urządzenia przenośne

PODWÓJNA SIEĆ BEZPRZEWODOWA.

PEŁNE ZANURZENIE.

ROG Delta S Wireless to pierwszy bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier ROG działający w dwóch trybach. Jest wyekwipowany w łączność 2,4 GHz i Bluetooth, by zapewnić bezprzewodową swobodę i szerszą kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. W dodatku wiodące w branży mikrofony modelujące wiązkę AI z redukcją szumów AI unikatowy odbiór głosu i przezroczyście czystą komunikację.

POŁĄCZENIA BEZPRZEWODOWE W DWÓCH TRYBACH

Łączność w dwóch trybach zagwarantuje niesamowite wrażenia słuchowe na konsolach, komputerach PC i mobilnych urządzeniach do gier bez żadnych kabli. Technologia USB- C 2,4 GHz wykorzystuje wbudowane anteny do natychmiastowej transmisji sygnału w zasięgu do 25 metrów. Podobnie tryb Bluetooth zapewnia połączenie o niskim opóźnieniu, żeby zapewnić płynny dźwięk.

Bluetooth 5.0 dla wszystkich kompatybilnych sprzętów, 2,4 GHz połączenie o niskim opóźnieniu do 25 m

REALISTYCZNY DŹWIĘK W GRZE

Delta S Wireless elitarne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence w hermetycznych komorach, żeby zapewnić stabilną sygnaturę dźwiękową, która zanurzy Cię w szczegółowy dźwięk o obszerniejszej głębi i fakturze w porównaniu ze standardowymi zestawami słuchawkowymi. Przetworniki w każdej muszli nausznej są nachylone pod kątem 12°, by skierować dźwięk bezpośrednio do kanału słuchowego oraz poprawić komfort użytkownika. Na dodatek technologia ROG Hyper-Grounding zagwarantuje czysty dźwięk ze szczegółowym, realistycznym dźwiękiem.

wytwornA technika HYPER-GROUNDING

wyjątkowa technika ROG Hyper-Grounding wykorzystuje wielowarstwową płytkę drukowaną i specjalny układ,zapobiegać zakłóceniom elektromagnetycznym, zapewniając, że wszystko, co słyszysz, to czysty, wolny od szumów dźwięk.

MIKROFONY formującE WIĄZKĘ AI Z REDUKCJĄ SZUMÓW AI

Mikrofony ASUS AI Beamforming ukryte w każdym nauszniku zapewniają obejście standardowych problemów z mikrofonem na wysięgniku, takich jak trzaskanie i złe ustawienie. Rezultat wysokiej jakości komunikacja głosowa w komforcie i stylu.

Zintegrowana funkcja ASUS AI Noise Cancelation redukuje ponad 500 milionów rodzajów szumów tła, takich jak brzęczenie klawiatury i kliknięcia myszą, nawet o 95%. Pomaga to zachować harmonię wokalną, żeby zapewnić wyraźną komunikację głosową w grze. Zaawansowane mikrofony kształtujące wiązkę AI ASUS z funkcją redukcji szumów AI łączą dwie wiodące w branży technologie,skupić się na obszarze odbioru głosu i odfiltrować szumy tła, gwarantując idealną, transparentnie czystą komunikację, dzięki czemu będziesz wyraźnie słyszany, nawet gdy jesteś wewnątrz z zaciętej walki ogniowej.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII I szybkiE ŁADOWANIE

prędkie ładowanie zagwarantuje do 3 godzin stosowania po zaledwie 15 minutach ładowania albo możesz naładować baterię do 25 godzin nieprzerwanej gry, od rana do nocy.

*Do prędkiego ładowania wymagany jest kabel USB-C do USB-A.EAN: 4711081520252
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH03IW-B3UA00
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Technologie: usuwanie echa akustycznego (AEC)
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 25 m
Waga: 0.318 kg

☆ Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103) ☆

Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8ea632da47c46ea3b2803
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black (4711081174103) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 miniJack black pakiet słuchawkowy TUF Gaming H1 oferuje dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z atestami Discord i TeamSpeak, lekką, wygodną konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX.
 • Przetworniki ASUS Essence i technika hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 obsługiwany przez Windows Sonic
 • Jednokierunkowy mikrofon analogowy z dokumentami Discord i TeamSpeak zapewnia wyraźną komunikację w grze
 • Lekkość 287 gramów i amortyzowany pałąk gwarantują wygodę przez cały dzień
 • Obsługa wielu platform dla komputerów PC, Mac, tabletów, smartfonów, PlayStation 5, Nintendo Switch i XBOX
 • Przeznaczenie: Gaming
 • konstrukcja: Nauszne
 • Technologie: Brak
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Dźwięk: Surround 7.1
 • Kontrola dźwięku: Brak
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Impedancja: 60 ©
 • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Czułość: 45 dB
 • Mikrofon: Na pałąku
 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 287 g
 • Akcesoria w pakiecie: - Słuchawki - przewód mikrofonowy/rozdzielacz audio 3,5 mm - Skrócona instrukcja obsługi
 • Pozostałe właściwości: Platforma wsparcia: - PC - MAC - PlayStation 4 - PlayStation 5 - Nintendo Switch - Xbox one - Xbox Series X - Xbox Series S

☆ Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960) ☆

Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8ea612da47c46ea3b2801
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus zestaw słuchawkowy tuf gaming h1 wireless minijack black (4711081173960) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy TUF Gaming H1 Wireless oferuje połączenie 2,4 GHz, dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z certyfikatami Discord i TeamSpeak, lekką i komfortową konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

 • Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz za pośrednictwem klucza USB- C zagwarantuje zasięg do 25 metrów dla obszerniejszej swobody
 • Przetworniki ASUS Essence i technologia hermetycznych komór gwarantują wciągający dźwięk
 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, dostosowywany przy pomocy Windows Sonic i Armoury Crate
 • Jednokierunkowy mikrofon analogowy z atestami Discord i TeamSpeak gwarantuje wyraźną komunikację w grze
 • Lekkość 295 gramów i amortyzowany pałąk zapewniają komfort poprzez cały dzień
 • Do 15 godzin pracy na baterii do nieprzerwanego grania
 • Kompatybilność międzyplatformowa z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch, tabletami i smartfonami


EAN: 4711081173960
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH0391-B3UA00
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Nauszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 60 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 45 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1 m
Zasięg: 25 m
Waga: 295 g
Akcesoria w komplecie: Słuchawki kabel do ładowania Skrócona instrukcja obsługi Przejściówka z USB-C na USB 2.0 (rodzaj-A)
Pozostałe parametry: Bateria - 15 godzin działania Mikrofon z redukcją szumów AI Platforma wsparcia: PC, MAC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch

☆ Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices ☆

Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fe9e6e92da47c51b0e8e8c2
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Słuchawki ROG Strix GO Core for PC, MAC, Consoles, Smart Devices - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

lekki gamingowy komplet słuchawkowy ze złączem 3,5 mm, obsługujący dużo platform: komputery pc i macintosh, urządzenia inteligentne i konsole, wyekwipowany w przetworniki asus essence i technologię hermetycznych komór.korzyści: ekskluzywne hermetyczne komory, a także 40-milimetrowe przetworniki asus essence zapewniają niesamowicie bogaty w szczegóły, czysty dźwięk, ze zoptymalizowaną głębią basów dla wyjątkowo immersyjnych wrażeń dźwiękowych lekka i składana konstrukcja waży tylko 252 g i zagwarantuje nieprzeciętny komfort używania – szczególnie w trakcie długich sesji gamingowych i rozrywki mobilnej obsługa różnorodnych platform: komputerów pc i mac, konsol ps5, xbox one, nintendo switch oraz maszyn mobilnych fizyczne przyciski sterowania na każdej muszli słuchawek do wygodnej regulacji głośności i wyciszania mikrofonu zoptymalizowany mikrofon ma certyfikacje kompatybilności z oprogramowaniem discord i teamspeak i zagwarantuje czystą komunikację głosową

Inne Rankingi:  Słuchawki do komputera z mikrofonem

☆ Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core ☆

Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d6406ec2da47cda810b110b
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Słuchawki TUF Gaming H7 Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki TUF Gaming H7 Core do komputera PC i konsoli PS4 z lepszymi poduszkami usznymi dla pokaźniejszego komfortu w trakcie noszenia okularów.

Kluczowe parametry:

 • Wytrzymały pałąk ze stali rdzoodpornej dla ulepszonej stabilności i wytrzymałości
 • elitarne, 53-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i szczelne komory dla wciągających wrażeń dźwiękowych
 • Obsługa różnorodnych platform: komputerów PC i Mac, konsol PS4, Nintendo Switch i urządzeń przenośnych

Pełne spektrum dźwięków i kolorów
Nowy pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niesamowitego komfortu graczom, którzy grają lub strumieniują przez dłuższe okresy czasu. Został on wyposażony w ulepszone poduszki uszne stworzone ze specjalnej dzianiny chłodzącej i wyjątkowo miękkie kanały skierowane w taki sposób,zmniejszyć ciśnienie wywierane na oprawki okularów. Dzięki zastosowaniu ikonicznych, 53-milimetrowych przetworników ASUS oraz hermetycznych komór dźwiękowych, pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core wzbogaci Twoje wrażenia w trakcie rozgrywki, dostarczając wyjątkowo głęboki i immersyjny dźwięk. Słuchawki te proponują także trwały pałąk ze stali rdzoodpornej, wykonany do wytrzymania trudów rozgrywki i podróżowania przez niemało kolejnych lat. Ponadto komplet słuchawkowy jest oferowany w czterech genialnych wersjach kolorystycznych a więc możesz wybrać opcję pasującą do Twojego stylu.

Niewiarygodnie głębokie basy, jeszcze wyraźniejsze szczegóły
TUF Gaming H7 Core został zaopatrzony w najbardziej ikoniczne rozwiązania gamingowych zestawów słuchawkowych ASUS, w tym elitarne hermetyczne komory oraz 53-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, które zapewniają bogatszy w szczegóły i bardziej czysty dźwięk z mocniejszymi basami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz kompletnie zanurzyć się w immersyjnym i naturalnie brzmiącym dźwięku podczas rozgrywki.

Najwyższy poziom komfortu do długich sesji gamingowych
Dzięki zaimplementowaniu regulowanych poduszek usznych, pakiet gamingowy TUF Gaming H7 Core nadaje się do każdego kształtu głowy i zezwala na graczom prowadzenie długich sesji gamingowych bez zmęczenia. Poduszki uszne zostały udoskonalone przy pomocy wyjątkowo miękkiego materiału, który redukuje ciśnienie wywierane na okulary dla zapewnienia większego komfortu graczom noszącym okulary. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych, poduszki uszne w TUF Gaming H7 Core proponują połączenie specjalnej, momentalnie ochładzającej się tkaniny, ze nienaturalną skórą dla zapewnienia wyższego komfortu i ulepszonej izolacji dźwięku. Błyskawicznie ochładzająca się tkanina redukuje wytwarzanie ciepła o 25%, co gwarantuje graczom chłód w trakcie długich sesji rozgrywki.

potężna i trwała budowa - Pałąk ze stali nierdzewnej
Aby pakiet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core wytrzymał trudy intensywnej rozgrywki, został on wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej. Na dodatek jego budowa została przeprojektowana dla zapewnienia o 20% mniejszej siły nacisku niż w poprzednich wersjach co z kolei przekłada się na wyższy komfort podczas gry.

Dwa mikrofony - wspaniałe do grania, a także rozmów w drodze
komplet słuchawkowy TUF Gaming H7 Core został rozmyślnie wyposażony w dwa mikrofony: odłączany mikrofon boom, który zapewnia wyraźny głos w trakcie rozgrywki i drugi wbudowany mikrofon in-line, który znakomicie pasuje do telefonowania i innych rutynowych zadań.


☆ słuchawki rog strix go usb-c black marki Asus ☆

słuchawki rog strix go usb-c black marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: słuchawki rog strix go usb-c black marki Asus
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2fdf2da47c04f4b40e12
 • ID kategorii: 7967

☆ słuchawki rog strix go usb-c black marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ASUS Słuchawki ROG Strix GO USB-C Black ROG Strix Go
 • Gamingowy komplet słuchawkowy ROG Strix Go ze złączem USB-C i mikrofonem z redukcją szumów wspomaganą SI, gwarantuje immersyjny dźwięk w trakcie rozgrywki, niewiarygodny komfort użytkowania i kompatybilność z komputerami PC, Macintosh, konsolami Nintendo Switch i PS4 i urządzeniami mobilnymi
 • elitarne hermetyczne komory, a także 40-milimetrowe przetworniki ASUS Essence gwarantują niesamowicie bogaty w szczegóły, czysty dźwięk, ze zoptymalizowaną głębią basów dla wyjątkowo immersyjnych wrażeń dźwiękowych
 • Niska waga 262 g i składana budowa nieporównany komfort użytkowania, wyjątkowo w trakcie długich sesji gamingowych i korzystania z treści rozrywkowych w drodze
 • Wiodący w branży mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI zagwarantuje kryształowo czystą komunikację głosową w trakcie rozgrywki
 • Złącze USB-C jest kompatybilne z konsolą Nintendo Switch w trybie mobilnym, inteligentnymi urządzeniami, komputerami PC, konsolą PS5
 • Fizyczne przyciski sterowania na każdej muszli słuchawek do komfortowej regulacji głośności, sterowania multimediami i wyciszania mikrofonu
 • Zoptymalizowany mikrofon posiada certyfikacje kompatybilności z oprogramowaniem Discord i TeamSpeak i zagwarantuje czystą komunikację głosową
Czysty głos w komunikacji i lekka, wygodna kompozycjaROG Strix Go to gamingowy zestaw słuchawkowy ze złączem USB-C, który obsługuje wszystkie Twoje ulubione platformy gamingowe komputery PC, Macintosh, telefony komórkowe, konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch. Słuchawki Strix Go są zaopatrzone w wytworne przetworniki ASUS Essence oraz hermetyczne komory, gwarantując niewiarygodnie bogaty w detale dźwięk z udoskonalonymi, głębokimi basami. Wszystko to gwarantuje wyjątkowo immersyjne wrażenia dźwiękowe. Dodatkową zaletą jest wiodący w branży mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI zapewniający kryształowo czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas rozgrywki nawet przy głośnym otoczeniu na zewnątrz. Użyteczna i lekka konstrukcja przekłada się na nieprzeciętny komfort używania, a mechanizm składania w poziomie zapewnia wygodną mobilność. Z takimi rozwiązaniami Strix Go nigdy nie zmęczy Cię podczas maratonowych sesji gamingowych.elitarne przetworniki ASUS Essence oraz komory o hermetycznej konstrukcjiwytworne hermetyczne komory oraz 40-milimetrowe przetworniki ASUS Essence zapewniają niesamowicie bogaty w detale, czysty dźwięk ze zoptymalizowaną głębią basów dla wyjątkowo immersyjnych wrażeń dźwiękowych.Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SIROG Strix Go został opracowany z zastosowaniem wiodącej w branży technologii redukcji szumów wspomaganej SI, która zapewnia kryształowo czysty dźwięk w komunikacji wewnątrz rozgrywki. Algorytm korzysta z ogromnej bazy danych opartej na technice głębokiego nauczania,skrupulatnie rozpoznawać i tłumić hałasy z otoczenia. W wyniku takiego rozwiązania wyciszane jest praktycznie wszystko, od stukotu wciskanych klawiszy, aż po rozmowy w tle, co zagwarantuje kryształowo czystą komunikację z Twoją drużyną w trakcie rozgrywki. Ten główny mikrofon rodzaju boom jest jednokierunkowy, można go odłączyć, a na dodatek został certyfikowany przez wiodących dostawców usług komunikacyjnych, w tym Discord i TeamSpeak.drobna waga i komfort przenośnego użytkowaniaSłuchawki ROG Strix G znamionują się lekką konstrukcją o wadze zaledwie 262 g, co gwarantuje Ci niezrównany komfort użytkowania, bardzo w trakcie długich sesji gamingowych. Mechanizm składania w poziomie perfekcyjnie sprawdza się do rozrywki w drodze i podróży.Natychmiastowe sterowanie w zasięgu rękiKółko regulacji głośności i przełącznik mikrofonu są umieszczone na muszli, co pozwala ci natychmiastowo zmieniać ustawienia audio w trakcie rozgrywki. Dysponując instynktownymi możliwościami sterowania w zasięgu ręki, możesz w pełni koncentrować się na grze bez ciągłego kontrolowania sprzętu.Armoury CrateKorzystając z bogatego zestawu opcji, a także intuicyjnego sterowania w oprogramowaniu ASUS Armoury Create, możeszprzypasować swoje słuchawki ROG Strix Go do rozgrywki w Twoim stylu poczynając na ustawieniach korektora, aż po balansowanie dźwięku. W kilka chwil stworzysz i zastosujesz profile audio do rozmaitych gier.
 • Przeznaczenie: Muzyka,Gaming
 • konstrukcja: Nauszne,Z muszlami nausznymi
 • Technologie: Redukcja szumów
 • Złącza: 1 x USB 2.0,1 x USB (Type C)
 • Dźwięk: Stereo
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Impedancja: 32 ©
 • Pasmo przenoszenia (min.): 100 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 10000 Hz
 • Czułość: 31 dB
 • Mikrofon: Na pałąku
 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 262 g
 • Akcesoria w zestawie: - Przejściówka z USB-C na USB 2.0 - Odłączany wysięgnik mikrofonu - Skrócona instrukcja obsługi
 • Pozostałe parametry: Obsługa platform - PC - MAC - PS4 - PlayStation 5 - Nintendo Switch

☆ rog delta core - czarny marki Asus ☆

rog delta core - czarny marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rog delta core - czarny marki Asus
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083a78e441aa7b184d168
 • ID kategorii: 7967

☆ rog delta core - czarny marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dźwięk o wysokie rozdzielczości do wszystkich Twoich potrzeb gamingowych ROG Delta Core to gamingowy komplet słuchawkowy z gniazdem 3,5 mm, który jest kompatybilny ze wszystkimi Twoimi ulubionymi platformami gamingowymi: komputerami PC i Mac, telefonami komórkowymi, konsolami PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

ROG Delta jest zaopatrzony w ekskluzywne przetworniki ASUS Essence, hermetyczne komory i technologię modulacji sygnału dźwiękowego, dzięki czemu gwarantuje nadzwyczajny dźwięk o wysokiej rozdzielczości i głębokie, dynamiczne basy do pełnego zanurzenia się w środowisku aktualnej gry.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości technologia modulacji sygnału dźwiękowego. Elitarne przetworniki ASUS Essence zainstalowane w słuchawkach ROG Delta Core zostały ponadto unowocześnione technologią modulacji sygnału dźwiękowego, która stwarza swego rodzaju okrągłą ścianę oddzielającą od siebie tony o wysokiej, niskiej i przeciętnej częstotliwości.

Takie rozwiązanie pomaga zredukować zakłócenia między poszczególnymi zakresami częstotliwości dla osiągnięcia bardziej czystego i wyraźniejszego dźwięku. W dodatku przetworniki oferują spory zakres przenoszenia na poziomie 20 Hz – 40 kHz i zapewniają niewiarygodnie potężne basy i zoptymalizowany dźwięk gamingowy.

dzięki temu usłyszysz nawet niepokaźne detale, równocześnie ciesząc się wspaniałymi ogólnymi wrażeniami akustycznymi. Luksusowa kompozycja hermetycznych komór ROG Delta Core został precyzyjnie dostrojony poprzez naszych inżynierów dźwięku i dysponuje zwiększonym obszarem wokół przetworników oraz luksusowymi, hermetycznymi komorami dźwiękowymi – dla lepszej izolacji i uzyskania krystalicznie czystego dźwięku o naturalnym brzmieniu.

Czysta komunikacja głosowa ROG Delta Core jest dostarczany z odłączanym, jednokierunkowym mikrofonem typu boom, który został specjalnie dostrojony do zapewnienia wyjątkowo mocnego i czystego dźwięku podczas komunikacji głosowej z partnerami z Twojego zespołu podczas gry....


☆ Słuchawki rog cetra marki Asus ☆

Słuchawki rog cetra marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Słuchawki rog cetra marki Asus
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f05b38e2da47c5644f252a6
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki rog cetra marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe ROG Cetra True Wireless ANC/IPX4/BT czarne

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe ROG Cetra True Wireless z połączeniem o niskim poziomie opóźnień, technologią ANC, akumulatorem wystarczającym na maks. 27 godzin używania i etui do bezprzewodowego ładowania, wodoodpornością w stopniu IPX4 oraz obsługą korektora / wirtualnego dźwięku 7.1-kanałowego za pośrednictwem Armoury Crate

 • Dźwięk bezprzewodowy z niskim poziomem opóźnień: tryb rozgrywki (Gaming) lepszą synchronizację dźwięku z obrazem, co wyśmienicie sprawdza się podczas rozgrywki turniejowej.
 • Aktywna redukcja szumów (ANC): hybrydowa technika aktywnej redukcji szumów (ANC) namierza i filtruje hałas dochodzący z wnętrza i z zewnątrz słuchawek dousznych, gwarantując immersyjne wrażenia dźwiękowe.
 • Długi czas pracy baterii: oferuje działanie na baterie przez 27 godzin wraz z technologią szybkiego ładowania.
 • Ładowanie bezprzewodowe: etui można wygodnie ładować za pomocą ładowania bezprzewodowego.
 • Sterowanie dotykowe: proste w użyciu sterowanie dotykowe umożliwia szybką regulację w trakcie rozgrywki.
 • Wodoszczelność: dzięki wodoodporności w stopniu IPX4 artykuł jest ponadto zabezpieczony.


EAN: 4711081504061
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH03G1-B5UA00
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Douszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 38 dB
Mikrofon: Tak
Waga: 10 g
Akcesoria w komplecie: Słuchawki Opakowanie ładujące 2 pary wymiennnych gumek przewód ładujący (60 cm) Instrukcja
Pozostałe cechy: Obsługa platform: PC MAC Nintendo Switch iOS Android Bluetooth device

☆ rog słuchawki fusion ii 300 usb-a-c/7.1/pc/ps5/ns marki Asus ☆

rog słuchawki fusion ii 300 usb-a-c/7.1/pc/ps5/ns marki Asus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: rog słuchawki fusion ii 300 usb-a-c/7.1/pc/ps5/ns marki Asus
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bf16512da47c4ec4e109be
 • ID kategorii: 7967

☆ rog słuchawki fusion ii 300 usb-a-c/7.1/pc/ps5/ns marki Asus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ROG Słuchawki Fusion II 300 USB-A-C/7.1/PC/PS5/NS ROG Fusion II 300Gamingowy zestaw słuchawkowy z oświetleniem RGB z oferującym dźwięk wysokiej rozdzielczości wzmacniaczem ESS 9280 Quad DAC, głębokimi basami i immersyjnym dźwiękiem 7.1-kanałowym, mikrofonami z kształtowaniem wiązki z technologią redukcji szumów wspomaganą SI, kompatybilny z komputerami PC, konsolami PlayStation 5, Nintendo Switch.
 • gwarantujący dźwięk o wysokiej rozdzielczości wzmacniacz ESS 9280 z technologią Quad DAC dla realistycznego, niespotykanego dźwięku podczas rozgrywki
 • Wirtualny dźwięk 7.1-kanałowy wraz z 50-milimetrowymi przetwornikami ASUS Essence zagwarantuje mocne basy i immersyjny, wyjątkowo realistyczny dźwięk
 • Mikrofony z kształtowaniem wiązki z redukcją szumów wspomaganą SI dla kryształowo czystego dźwięku w komunikacji głosowej w trakcie rozgrywki
 • spora gama opcji personalizacji z presetami efektów świetlnych i oświetleniem RGB z ponad 16,8 mln barw
 • komfortowa i lekka konstrukcja z użytecznymi poduszkami nausznymi dla doskonałego dobrania
 • Złącza USB-C i USB-A dla zapewnienia kompatybilności z komputerami PC, Mac, konsolami PlayStation, Nintendo Switch oraz urządzeniami mobilnymi.
 • Przeznaczenie: Gaming
 • kompozycja: Nauszne
 • Technologie: Redukcja szumów
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • Złącza: 1 x USB 2.0,1 x USB (Type C)
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Impedancja: 32 ©
 • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 40 kHz
 • Czułość: 37 dB
 • Mikrofon: Tak
 • Długość przewodu: 2 m
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 310 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *