Słuchawki Audictus

Ranking Słuchawek Audictus – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Audictus. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Audictus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe ☆

Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62753f9682fff050e169a7ef
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audictus Dopamine to progresywne dokanałowe słuchawki TWS, których wysokiej jakości dźwięk oraz innowacyjny system redukcji hałasu zapewnią pełen komfort odsłuchu. Z technologią ANC i Sound Passthrough przejmiesz kontrolę nad tym co słyszysz, a słuchawki zagwarantują Ci niesamowite wrażenia nawet przez cztery godziny po ich jednorazowym naładowaniu!

Wysokiej jakości brzmienie
Neodymowe przetworniki 13 mm zapewnią czysty dźwięk bez zniekształceń i szmerów. Mają solidny bas i wyśmienite odtwarzanie równocześnie niskich, jak i wysokich tonów. Zanurz się w pełni brzmienia z Audictus Dopamine!

technika ANC
Funkcja aktywnego tłumienia szumów to gwarancja efektywnego wyciszenia dźwięków otoczenia. Nowoczesne przetworniki emitują zoptymalizowany sygnał tłumiący szumy, który pozwoli w łatwy sposób odciąć się od niechcianego zgiełku.

Nieskończone odtwarzanie
Jedno pełne ładowanie słuchawek zezwala na 4 godziny nieustannego odtwarzania. Bezprzewodowe etui ładujące gwarantuje kolejne 16 godzin słuchania i działa z ładowarkami ze złączem USB-C. Gdy stan baterii jest niski, słuchawki wyemitują sygnał dźwiękowy, który natychmiast poinformuje Cię o konieczności ich naładowania.

niezawodne połączenie
Audictus Dopamine obsługują technologię Bluetooth 5.1, która zapewnia jednostajne połączenie między telefonem a słuchawkami. Produktywny chipset nie zawiedzie nawet wtedy, gdy schowasz swój telefon do kieszeni czy plecaka.

przypasuj je do siebie
Aby słuchawki zapewniały najlepszą osiągalną redukcje hałasu, muszą być nadzwyczajnie dobrane do uszu użytkownika. Audictus Dopamine posiadają w komplecie silikonowe końcówki w trzech wymiarach, dzięki czemu zbratasz ich wielkość do swoich potrzeb i zapewnisz sobie najkorzystniejszą jakość dźwięku.

Dwie wersje kolorystyczne
Audictus Dopamine występują w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni i bieli. Dzięki czemu jeszcze lepiej zwiążesz je do siebie. Wyraź swój fason z Audictus!EAN: 5901969434422
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ABE-1889
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 15 m
Waga: 50 g
Akcesoria w zestawie: Etui Instrukcja montażu przewód USB - USB rodzaj C Silikonowe nakładki (S/M/L)

☆ Słuchawki nauszne winner marki Audictus ☆

Słuchawki nauszne winner marki Audictus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne winner marki Audictus
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c17b99e8e441ad1c58e2441
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne winner marki Audictus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
WINNER POSZUKUJ, POPEŁNIAJ BŁĘDY WRACAJ SILNIEJSZY! SZUKAJ WŁASNEJ DROGI, POPEŁNIAJ BŁĘDY I WRACAJ SILNIEJSZY! Gdy zrealizujesz kolejny cel, osiągniesz kolejny nieduży albo duży sukces, wejdziesz na kolejny stopień na drodze do realizacji. Ty nie spoczywasz na laurach, nie odpuszczasz, po kolejnym niepowodzeniu. Przesuwasz swoje granice, udoskonalasz plany. To cecha prawdziwego zwycięzcy. Rozwijanie swojej pasji, realizacja marzeń i ciągłe dążenie do doskonałości. Usłysz muzykę i sięgnij po kolejne zwycięstwo! CODZIENNE znikome ZWYCIĘSTWA TO TE NAJWAŻNIEJSZE ZWYCIĘŻAJ I ZDOBYWAJ! Osiągasz jeden z celów, przekraczasz kolejny kamień milowy, zdobywasz następny poziom na drodze do realizacji. Nie spoczywaj na laurach, nie odpuszczaj po porażce – popraw strategię, przesuń granice – to parametry prawdziwego zwycięzcy. Rozwijaj swoją pasję, goń za marzeniami i osiągnij perfekcję. Usłysz muzykę i zwyciężaj! PEŁNA SWOBODA Niezależnie czy trenujesz właśnie na siłowni czy słuchasz muzyki w parku, słuchawki Audictus Winner zapewniają Ci bezprzewodową wolność, aż do 8 godzin na jednym naładowaniu baterii. Ponadto baterię z łatwością naładujesz za pomocą charakterystycznego przewodu microUSB. Preferujesz użyć przewodu minijack? Twój wzmacniacz nie ma Bluetooth? Żaden problem, nasze słuchawki podłączysz jeszcze przewodowo, dzięki załączonemu do zestawu szczególnie długiemu przewodowi....

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC ☆

Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e326d82fff0bd8d4311c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Audictus Dopamine PRO i daj się zaskoczyć niewiarygodną jakością dźwięku i nowoczesnym systemem redukcji hałasu! Zanurz się w pełni brzmienia, odetnij się od ulicznego zgiełku i ciesz się chwilą, która może trwać aż cztery godziny po jednorazowym naładowaniu słuchawek!

NOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Wysokiej klasy 10 mm przetworniki neodymowe to gwarancja bogatego dźwięku pozbawionego szumu i zniekształceń. Przetworniki zachwycą nad wyraz głębokim basem i zapewnią rewelacyjne odwzorowanie zarówno niskich, jak i wysokich tonów.

AKTYWNE TŁUMIENIE SZUMÓW

Funkcja ANC pozwoli Ci komfortowo wyciszyć dźwięki dochodzące z otoczenia. Zaawansowane przetworniki kreujeją dopracowany sygnał tłumiący szumy, efektywnie odizolujesz się od uciążliwego hałasu.

DŁUGIE GODZINY ODTWARZANIA

Jedno ładowanie to 4 godziny relaksu przy muzyce. Bezprzewodowe etui ładujące umożliwia kolejne 16 godzin odtwarzania i działa z ładowarkami ze złączem USB-C. Gdy stan baterii jest niski, słuchawki wyemitują sygnał dźwiękowy, który natychmiast poinformuje Cię o konieczności ich naładowania.

wbudowanY MIKROFON

zastosowany mikrofon zbierze Twój głos w trakcie konwersacji, dzięki temu rozmówca usłyszy wszystko to, co chcesz mu przekazać. W dodatku, funkcja aktywnego tłumienia szumów zapewni, iż głos rozmówcy będzie dla Ciebie słyszalny choćby w głośnych miejscach.

genialnie dostosowanE

Im lepiej przypasowane słuchawki, tym udoskonalona redukcja hałasu. Z Dopamine PRO do wyboru masz trzy rozmiary miękkich silikonowych końcówek, które pozwolą Ci doskonale dostosować ich wielkość do swoich uszu i cieszyć się najlepszą jakością dźwięku. Na dodatek, pianki z pamięcią kształtu (memory foam) rewelacyjnie przypasują się do kształtu ucha i zapewnią wygodę podczas wielogodzinnego wykorzystywania.


☆ Audictus Explorer (czarny) ☆

Audictus Explorer (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Audictus Explorer (czarny)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d86da82fff0111d03c529
 • ID kategorii: 7967

☆ Audictus Explorer (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AUDICTUS EXPLORER Życie jest Twoją podróżą. Odkrywanie nowych miejsc, ludzi, doznań i własnych możliwości, poszerza horyzonty. Kolekcjonuj w pamięci niezwykłe doświadczenia, przeżywaj przygody. AUDICTUS Explorer pozwala Ci czerpać energię z tych chwil przy dźwiękach swoich ulubionych utworów. ODKRYWAJ ŚWIAT choćby będąc bardzo daleko możesz pozostawać w kontakcie z najbliższymi. Obie ręce na szlaku zajęte? Telefon na dnie plecaka? Odbierz połączenie używając wielofunkcyjnego przycisku w Twoich słuchawkach i korzystaj z wbudowanego mikrofonu. Słuchanie muzyki i dzielenie się wrażeniami z bliskimi stało się jeszcze prostsze. ZAUFAJ JAKOŚCI Muzyka dodaje energii i stanowi znakomite tło przeżyć. Zastosowane w słuchawkach Explorer wysokiej klasy przetworniki o średnicy 9mm genialną jakość dźwięku. Zapewnij soundtrack swym wspomnieniom! POSTAW NA wytrzymałość Na krańcach świata, pośrodku dżungli, a może po prostu w pociągu – słuchawki odkrywcy muszą być bezusterkowe. AUDICTUS zna Twoja naturę i dlatego w modelu Explorer zastosowaliśmy wytrzymały, tekstylny przewód i kątowy Mini Jack, które charakteryzują się nieszablonową trwałością. PODKREŚL SWÓJ styl fason jest naszą wizytówką. Zadbaj o detale! Słuchawki Explorer podkreśla nowoczesny design, metalowe wykończenie zewnętrznej części obudowy i przyjemny chłód stali, który czujemy trzymając słuchawki w rąk. W zależności od jednostkowych upodobań możesz wybrać wersję kolorystyczną, która najbardziej nadaje się do Ciebie. Wybierz białą, albo czarną wersję słuchawek Explorer. Wybierz oba rodzaje, jeśli podróże nauczyły Cię, iż nic nie jest czarno-białe… przypasuj SŁUCHAWKI DO SIEBIE Słuchawki Explorer są jak skrojone na miarę dla Ciebie. W zestawie znajdują się 3 rozmiary silikonowych wkładek umożliwiających dostosowanie ich perfekcyjnie do swoich potrzeb. Wypadające z uszu słuchawki są nie tylko irytujące, ale także niebezpieczne – poprzez ciągłe ich udoskonalane tracimy koncentrację. Z naszym sprzętem już Ci się to nie przydarzy*. *Możesz mieć trudności z koncentracją słuchając szczególnie dobrego utworu, lecz słuchawki zostaną na swym miejscu.
parametry:
wariant słuchawek: Dokanałowe
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Dynamika głośników: 102 dB
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Brak
Komunikacja: Przewodowa
Długość przewodu: 120 cm
Oplot przewodu: Oplot konfekcyjny
Złącza: Mini Jack x1
Waga: 14 g
Akcesoria w zestawie: Silikonowe nakładki (S/M/L)
Impedancja: 16 Ohm
Kolor: Biały
Przeznaczenie: Dla sportowców, Uniwersalne

☆ Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0 ☆

Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64fcac76d4033357cc69b040
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do 200 zł

☆ Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0

☆ Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne ☆

Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e55225382fff0c4c7635954
 • ID kategorii: 7967

☆ Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyczne przygody na wyciągnięcie ręki
Dla jednych przygoda to wyjście do parku albo egzotyczne wakacje, dla innych natomiast to każda chwila w życiu. Nie ważne do której grupy należysz, słuchawki Audictus Voyager wykonane są żeby urozmaicić Twoją eksplorację wrażeń o wysokiej jakości brzmienia, które odkryją Twoją ulubioną muzykę na nowo w jeszcze lepszej odsłonie.

Wysoka jakość z Crystal Tone
technologia Crystal Tone oraz przetworniki o wielkości 50 mm sprawiają, iż mamy do czynienia z dopieszczoną jakością dźwięku, która choćby najistotniej wymagających użytkowników. Za pomocą Audictus Voyager dostarczamy Tobie możliwość odkrywania Twojej ulubionej muzyki na nowo w jeszcze lepszej odsłonie.

Soczysty Bass
trafnie zrealizowana dynamika przetworników na niskich częstotliwościach pozwoliła uzyskać konkretne i wyraziste niskie tony, które zadowolą wymagających słuchaczy. W słuchawkach Audictus Leader postawiliśmy sobie za cel dać Ci maksymalną przyjemność ze słuchania naprawdę soczystego, naturalnego bassu wysokiej jakości.

2 Porty AUX
Audictus Voyager wyekwipowane zostały w dwa przeróżne wejścia AUX 3.5 mm oraz 6.3 mm. Uwalniamy tym samym pełen potencjał słuchawek dając Ci komfort korzystania z nich nie tylko przy podstawowych urządzeniach codziennego wykorzystania,także przy sprzęcie studyjnym i instrumentach muzycznych jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Voyager to komfort
Audictus Voyager zaskakuje ponadprzeciętnym wykonaniem co przy optymalnie zrealizowanej konstrukcji przedkłada się na wysoki komfort korzystania ze słuchawek. Komfortowe, skórzane nauszniki oraz niska waga słuchawek powodują, iż Twoja głowa nie odczuje zmęczenia choćby po wielu godzinach podróży przez Twoje ulubione brzmienia.

Wielofunkcyjny przewód z mikrofonem
Ze słuchawkami Audictus Voyager uzyskujemy nie tylko przewód 3.5 mm do 6.3 mm,na dodatek kabel z wielofunkcyjnym pilotem 3.5 mm do 3.5 mm jack, który pozwoli Ci na regulację poziomu głośności, pauzowanie odtwarzanej muzyki i na przekazywanie swojego głosu w wysokiej jakości za pomocą zaimplementowanego w pilot mikrofonu.

Składana konstrukcja
Słuchawki zostały tworzone w taki sposób, by maksymalnie ułatwić Ci ich transport w dodatku wtedy, kiedy niekoniecznie znajdują się na Twojej głowie. Audictus Voyager bez problemu przeniesiesz ze sobą w sposób bezpieczny i komfortowy dzięki innowacyjnej, składanej konstrukcji.EAN: 5901969420852
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: AWH-1514
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 200 cm
Waga: 295 g
Akcesoria w komplecie: przewód jack 3.5 mm

☆ Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus ☆

Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640764da8e441a681171d9c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audictus Champion Pro to uniwersalny, bezprzewodowy pakiet, który eksponuje się nie tylko szczegółowym brzmieniem, ale też wygodą i funkcjonalnością godną każdego miłośnika audio. Słuchaj ulubionej muzyki, rozmawiaj przez zaimplementowany mikrofon i korzystaj z zestawu nawet do 50 godzin. Wyraź siebie z Audictus Champion Pro.

Jeszcze lepsze brzmienie

sprawdź, jak prawidłowo mogą brzmieć Twoje ulubione utwory. Wszystko dzięki 40-mm przetwornikom zestrojonym tak, by spełnić kryteria jednocześnie entuzjastów delikatnego, czystego brzmienia, jak i dynamicznego, instrumentalnego uderzenia ze słyszalną przestrzenią. Bez względu na to, które preferujesz, z Audictus Champion Pro dostarczy Ci wielu emocji.

Więcej ulubionej muzyki
Korzystając z Audictus Champion Pro możesz liczyć na 50 godzin odsłuchu. Jest to osiągalne nie tylko dzięki adekwatnie zoptymalizowanej elektronice, lecz także technice Bluetooth 5.0 uwydatniającej się niskim zapotrzebowaniem na energię. Dłuższy czas działania to więcej ulubionej muzyki i brak konieczności ciągłego ładowania zestawu. Co więcej, dzięki funkcji prędkiego dopełniania energii wystarczy zaledwie 10 minut, aby słuchawki były gotowe do pracy choćby przez 15 godzin.

Złóż słuchawki i zapauzuj muzykę

Nie musisz więc sięgać po smartfon, żeby zatrzymać nagranie bądź zakończyć połączenie. Wszystko dzięki unikalnej funkcji samoczynnej pauzy. Wystarczy, iż przekręcisz muszle słuchawek, aby ją aktywować.

Dodatki, które posiadają znaczenie
Oprócz słuchawek Audictus Champion Pro w komplecie znajdziesz nie tylko kabel USB-C, za pomocą którego naładujesz pakiet,jeszcze uzupełniającą parę nauszników oraz kabel 3.5 mm, jeśli zechcesz podłączyć słuchawki przewodowo. Korzystaj z niego tak, jak chcesz. Bez ograniczeń.

Poczuj swobodę
Masz dość przewodów, lecz zależy Ci na zrównoważonym połączeniu? Audictus Champion Pro to zestaw, który korzysta z najnowszego standardu Bluetooth 5.0. Gwarantuje on nie tylko dwa razy pokaźniejszy transfer od Bluetooth 4.2, ale też widocznie większy zasięg. Dzięki niej bez trudu sparujesz Audictus Champion Pro z dwoma urządzeniami równocześnie. Korzystaj z zestawu niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś. Bez przerw w połączeniu.

Rozmawiaj z kim tylko zechcesz
Z myślą o Twoim komforcie, Audictus Champion Pro wyposażyliśmy we zaimplementowany mikrofon, który umożliwi Ci komunikację w każdej sytuacji. Odbieraj i wykonuj połączenia bez ściągania słuchawek z głowy, po prostu.

Pełen komfort
Wygoda to jeden z najważniejszych aspektów każdych słuchawek. Traktujemy ją naprawdę poważnie, dlatego Audictus Champion Pro zaprojektowaliśmy tak,za każdym razem gwarantowały pełny komfort. Wpływa na to nie tylko ich wokółuszna kompozycja, lecz też śladowa waga (zaledwie 208 gramów) i miękkie materiały, z których zbudowano wewnętrzną część pałąka i nausznice. Dodatkowa para nauszników pozwoli Ci zintegrować słuchawki do własnych potrzeb. Dzięki czemu słuchanie ulubionej muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze.

Zabierz je wszędzie, gdzie zechcesz

Audictus Champion Pro są nie tylko lekkie i wygodne. Ich wytrzymała kompozycja jest w pełni składana. Oznacza to,prosto zaoszczędzisz miejsce i włożysz je nawet do minimalnej kieszeni plecaka.EAN: 5901969434774
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ABH-1913
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 15 m
Waga: 208 g
Akcesoria w komplecie: przewód jack 3.5 mm przewód USB - USB wariant C Słuchawki nauszne

☆ Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne ☆

Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640764e08e441a681171d9cb
 • ID kategorii: 7967

☆ Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audictus Champion to uniwersalny, bezprzewodowy komplet, który uwydatnia się nie tylko szczegółowym brzmieniem, lecz też wygodą i funkcjonalnością godną każdego miłośnika audio. Słuchaj ulubionej muzyki, rozmawiaj przez zastosowany mikrofon i korzystaj z zestawu choćby do 50 godzin. Wyraź siebie z Audictus Champion.

Jeszcze lepsze brzmienie

zobacz, jak należycie mogą brzmieć Twoje ulubione utwory. Wszystko dzięki 40-mm przetwornikom zestrojonym tak, by spełnić oczekiwania równocześnie wielbicieli delikatnego, czystego brzmienia, jak i dynamicznego, instrumentalnego uderzenia ze słyszalną przestrzenią. Bez względu na to, które preferujesz, z Audictus Champion dostarczy Ci wielu emocji.

Więcej ulubionej muzyki
Korzystając z Audictus Champion możesz liczyć na 50 godzin odsłuchu. Jest to możliwe nie tylko dzięki stosownie zoptymalizowanej elektronice, ale także technice Bluetooth 5.0 uwydatniającej się niskim zapotrzebowaniem na energię. Dłuższy czas działania to więcej ulubionej muzyki i brak konieczności ciągłego ładowania zestawu. Co więcej, dzięki funkcji szybkiego dopełniania energii wystarczy zaledwie 10 minut, by słuchawki były gotowe do pracy nawet poprzez 15 godzin.

Złóż słuchawki i zapauzuj muzykę
Nie musisz więc sięgać po smartfon, aby zatrzymać nagranie bądź zakończyć połączenie. Wszystko dzięki unikalnej funkcji samoczynnej pauzy. Wystarczy, że przekręcisz muszle słuchawek, żeby ją aktywować.

Poczuj swobodę
Masz dość przewodów, ale zależy Ci na zrównoważonym połączeniu? Audictus Champion to komplet, który korzysta z najnowszego standardu Bluetooth 5.0. Gwarantuje on nie tylko dwa razy pokaźniejszy transfer od Bluetooth 4.2, lecz też widocznie obszerniejszy zasięg. Dzięki niej bez trudu sparujesz Audictus Champion z dwoma urządzeniami jednocześnie. Korzystaj z zestawu niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś. Bez przerw w połączeniu.

Rozmawiaj z kim tylko zechcesz
Z myślą o Twoim komforcie, Audictus Champion wyposażyliśmy we zaimplementowany mikrofon, który umożliwi Ci komunikację w każdej sytuacji. Odbieraj i wykonuj połączenia bez ściągania słuchawek z głowy, po prostu.

Wygoda w każdej sytuacji
Zabierz je wszędzie, gdzie zechcesz
Wiemy, jak wyraźna okazuje się wygoda. Projektując Audictus Champion zależało nam na stworzeniu nadzwyczajnie brzmiących słuchawek nausznych, które będą nie tylko lekkie. Obfite znaczenie ma w dodatku miękki materiał, który odszukasz po wewnętrznej stronie pałąka. Wykonano z niego też nauszniki słuchawek. Dzięki czemu słuchanie ulubionej muzyki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Zabierz je wszędzie, gdzie zechcesz

Audictus Champion są nie tylko lekkie i wygodne. Ich wytrzymała kompozycja jest w pełni składana. Oznacza to,łatwozaoszczędzisz miejsce i włożysz je choćby do niedużej kieszeni plecaka.

Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe do 300 zł


EAN: 5901969434767
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ABH-1912
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zaimplementowany
Zasięg: 15 m
Waga: 177 g
Akcesoria w zestawie: kabel USB - USB typ C

Najtańsze Słuchawki Audictus – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Audictus. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Audictus Explorer (czarny) ☆

Audictus Explorer (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Audictus Explorer (czarny)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d86da82fff0111d03c529
 • ID kategorii: 7967

☆ Audictus Explorer (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AUDICTUS EXPLORER Życie jest Twoją podróżą. Odkrywanie nowych miejsc, ludzi, doznań i własnych możliwości, poszerza horyzonty. Kolekcjonuj w pamięci niezwykłe doświadczenia, przeżywaj przygody. AUDICTUS Explorer pozwala Ci czerpać energię z tych chwil przy dźwiękach swoich ulubionych utworów. ODKRYWAJ ŚWIAT nawet będąc wyjątkowo daleko możesz pozostawać w kontakcie z najbliższymi. Obie ręce na szlaku zajęte? Telefon na dnie plecaka? Odbierz połączenie używając wielofunkcyjnego przycisku w Twoich słuchawkach i korzystaj z wbudowanego mikrofonu. Słuchanie muzyki i dzielenie się wrażeniami z bliskimi stało się jeszcze prostsze. ZAUFAJ JAKOŚCI Muzyka dodaje energii i stanowi wyśmienite tło przeżyć. Zastosowane w słuchawkach Explorer wysokiej klasy przetworniki o średnicy 9mm nadzwyczajną jakość dźwięku. Zapewnij soundtrack swoim wspomnieniom! POSTAW NA trwałość Na krańcach świata, pośrodku dżungli, a może po prostu w pociągu – słuchawki odkrywcy muszą być bezawaryjne. AUDICTUS zna Twoja naturę i dlatego w modelu Explorer zastosowaliśmy wytrzymały, włókienniczy kabel i kątowy Mini Jack, które znamionują się unikatową trwałością. PODKREŚL SWÓJ styl styl jest naszą wizytówką. Zadbaj o szczegóły! Słuchawki Explorer wyróżnia nowoczesny design, metalowe wykończenie zewnętrznej części obudowy i miły chłód stali, który czujemy trzymając słuchawki w dłoni. W zależności od jednostkowych upodobań możesz wybrać wersję kolorystyczną, która najbardziej pasuje do Ciebie. Wybierz białą, albo czarną wersję słuchawek Explorer. Wybierz oba typy, jeśli podróże nauczyły Cię, że nic nie jest czarno-białe… przystosuj SŁUCHAWKI DO SIEBIE Słuchawki Explorer są jak skrojone na miarę dla Ciebie. W komplecie znajdują się 3 rozmiary silikonowych wkładek umożliwiających dopasowanie ich nadzwyczajnie do swych potrzeb. Wypadające z uszu słuchawki są nie tylko irytujące, lecz także niebezpieczne – poprzez ciągłe ich polepszane tracimy koncentrację. Z naszym sprzętem już Ci się to nie przydarzy*. *Możesz posiadać trudności z koncentracją słuchając stanowczo prawidłowego utworu, lecz słuchawki zostaną na swym miejscu.
atrybuty:
wariant słuchawek: Dokanałowe
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Dynamika głośników: 102 dB
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Brak
Komunikacja: Przewodowa
Długość przewodu: 120 cm
Oplot przewodu: Oplot tekstylny
Złącza: Mini Jack x1
Waga: 14 g
Akcesoria w pakiecie: Silikonowe nakładki (S/M/L)
Impedancja: 16 Ohm
Kolor: Biały
Przeznaczenie: Dla sportowców, Uniwersalne

☆ Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0 ☆

Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64fcac76d4033357cc69b040
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe Audictus Explorer 2.0

☆ Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne ☆

Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640764e08e441a681171d9cb
 • ID kategorii: 7967

☆ Audictus Słuchawki nauszne champion bezprzewodowe z mikrofonem czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audictus Champion to uniwersalny, bezprzewodowy pakiet, który uwydatnia się nie tylko szczegółowym brzmieniem, ale też wygodą i funkcjonalnością godną każdego miłośnika audio. Słuchaj ulubionej muzyki, rozmawiaj przez zaimplementowany mikrofon i korzystaj z zestawu choćby do 50 godzin. Wyraź siebie z Audictus Champion.

Jeszcze lepsze brzmienie

sprawdź, jak poprawnie mogą brzmieć Twoje ulubione utwory. Wszystko dzięki 40-mm przetwornikom zestrojonym tak, aby spełnić wymogi zarówno entuzjastów delikatnego, czystego brzmienia, jak i dynamicznego, instrumentalnego uderzenia ze słyszalną przestrzenią. Bez względu na to, które preferujesz, z Audictus Champion dostarczy Ci wielu emocji.

Więcej ulubionej muzyki
Korzystając z Audictus Champion możesz liczyć na 50 godzin odsłuchu. Jest to osiągalne nie tylko dzięki trafnie zoptymalizowanej elektronice, lecz także technologii Bluetooth 5.0 uwydatniającej się niskim zapotrzebowaniem na energię. Dłuższy czas działania to więcej ulubionej muzyki i brak konieczności ciągłego ładowania zestawu. Co więcej, dzięki funkcji prędkiego dobierania energii starczy zaledwie 10 minut, aby słuchawki były gotowe do pracy nawet przez 15 godzin.

Złóż słuchawki i zapauzuj muzykę
Nie musisz więc sięgać po smartfon, żeby zatrzymać nagranie bądź zakończyć połączenie. Wszystko dzięki unikalnej funkcji automatycznej pauzy. Starczy, iż przekręcisz muszle słuchawek, żeby ją aktywować.

Poczuj swobodę
Masz dość przewodów, ale zależy Ci na stabilnym połączeniu? Audictus Champion to zestaw, który korzysta z najnowszego standardu Bluetooth 5.0. Zagwarantuje on nie tylko dwa razy większy transfer od Bluetooth 4.2, lecz też pokaźnie pokaźniejszy zasięg. Dzięki niej bez trudu sparujesz Audictus Champion z dwoma urządzeniami jednocześnie. Korzystaj z zestawu niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś. Bez przerw w połączeniu.

Rozmawiaj z kim tylko zechcesz
Z myślą o Twoim komforcie, Audictus Champion wyposażyliśmy we zaimplementowany mikrofon, który umożliwi Ci komunikację w każdej sytuacji. Odbieraj i wykonuj połączenia bez ściągania słuchawek z głowy, po prostu.

Wygoda w każdej sytuacji
Zabierz je wszędzie, gdzie zechcesz
Wiemy, jak pokaźna okazuje się wygoda. Projektując Audictus Champion zależało nam na stworzeniu nieprzeciętnie brzmiących słuchawek nausznych, które będą nie tylko lekkie. Obfite znaczenie ma także miękki materiał, który wyszukasz po wewnętrznej stronie pałąka. Tworzono z niego również nauszniki słuchawek. Dzięki temu słuchanie ulubionej muzyki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Zabierz je wszędzie, gdzie zechcesz

Audictus Champion są nie tylko lekkie i wygodne. Ich wytrzymała kompozycja jest w pełni składana. Oznacza to,z łatwościązaoszczędzisz miejsce i włożysz je choćby do małej kieszeni plecaka.EAN: 5901969434767
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ABH-1912
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zaimplementowany
Zasięg: 15 m
Waga: 177 g
Akcesoria w komplecie: przewód USB - USB rodzaj C

☆ Słuchawki nauszne winner marki Audictus ☆

Słuchawki nauszne winner marki Audictus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne winner marki Audictus
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c17b99e8e441ad1c58e2441
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne winner marki Audictus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
WINNER POSZUKUJ, POPEŁNIAJ BŁĘDY WRACAJ SILNIEJSZY! SZUKAJ WŁASNEJ DROGI, POPEŁNIAJ BŁĘDY I WRACAJ SILNIEJSZY! Gdy zrealizujesz kolejny cel, osiągniesz kolejny znikomy albo spory sukces, wejdziesz na kolejny stopień na drodze do realizacji. Ty nie spoczywasz na laurach, nie odpuszczasz, po kolejnym niepowodzeniu. Przesuwasz swoje granice, poprawiasz plany. To cecha prawdziwego zwycięzcy. Rozwijanie swojej pasji, realizacja marzeń i ciągłe dążenie do doskonałości. Usłysz muzykę i sięgnij po kolejne zwycięstwo! CODZIENNE drobne ZWYCIĘSTWA TO TE NAJWAŻNIEJSZE ZWYCIĘŻAJ I ZDOBYWAJ! Osiągasz jeden z celów, przekraczasz kolejny kamień milowy, zdobywasz następny poziom na drodze do realizacji. Nie spoczywaj na laurach, nie odpuszczaj po porażce – popraw strategię, przesuń granice – to właściwości prawdziwego zwycięzcy. Rozwijaj swoją pasję, goń za marzeniami i osiągnij perfekcję. Usłysz muzykę i zwyciężaj! PEŁNA SWOBODA Niezależnie czy trenujesz właśnie na siłowni czy słuchasz muzyki w parku, słuchawki Audictus Winner zapewniają Ci bezprzewodową wolność, aż do 8 godzin na jednym naładowaniu baterii. Dodatkowo baterię łatwo naładujesz przy pomocy standardowego przewodu microUSB. Preferujesz wykorzystać przewodu minijack? Twój wzmacniacz nie ma Bluetooth? Żaden problem, nasze słuchawki podłączysz na dodatek przewodowo, dzięki dołączonemu do zestawu niezwykle długiemu przewodowi....

☆ Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne ☆

Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e55225382fff0c4c7635954
 • ID kategorii: 7967

☆ Audictus Słuchawki nauszne voyager z mikrofonem czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Muzyczne przygody na wyciągnięcie ręki
Dla jednych przygoda to wyjście do parku lub egzotyczne wakacje, dla innych natomiast to każda chwila w życiu. Nie ważne do której grupy należysz, słuchawki Audictus Voyager wykonane są by urozmaicić Twoją eksplorację wrażeń o wysokiej jakości brzmienia, które odkryją Twoją ulubioną muzykę na nowo w jeszcze lepszej odsłonie.

Wysoka jakość z Crystal Tone
technika Crystal Tone oraz przetworniki o wielkości 50 mm sprawiają, iż mamy do czynienia z dopieszczoną jakością dźwięku, która choćby najistotniej wymagających użytkowników. Za pomocą Audictus Voyager dostarczamy Tobie możliwość odkrywania Twojej ulubionej muzyki na nowo w jeszcze lepszej odsłonie.

Soczysty Bass
stosownie zrealizowana dynamika przetworników na niskich częstotliwościach pozwoliła uzyskać mocne i wyraziste niskie tony, które zadowolą wymagających słuchaczy. W słuchawkach Audictus Leader postawiliśmy sobie za cel dać Ci maksymalną przyjemność ze słuchania naprawdę soczystego, naturalnego bassu wysokiej jakości.

2 Porty AUX
Audictus Voyager zaopatrzone zostały w dwa różnorodne wejścia AUX 3.5 mm oraz 6.3 mm. Uwalniamy tym samym pełen potencjał słuchawek dając Ci komfort korzystania z nich nie tylko przy podstawowych urządzeniach codziennego użytku,dodatkowo przy sprzęcie studyjnym i instrumentach muzycznych jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Voyager to komfort
Audictus Voyager zaskakuje ponadprzeciętnym wykonaniem co przy odpowiednio zrealizowanej konstrukcji przedkłada się na wysoki komfort korzystania ze słuchawek. Wygodne, skórzane nauszniki oraz niska waga słuchawek powodują, że Twoja głowa nie odczuje zmęczenia nawet po wielu godzinach podróży przez Twoje ulubione brzmienia.

Wielofunkcyjny przewód z mikrofonem
Ze słuchawkami Audictus Voyager otrzymujemy nie tylko kabel 3.5 mm do 6.3 mm,jeszcze przewód z wielofunkcyjnym pilotem 3.5 mm do 3.5 mm jack, który pozwoli Ci na regulację poziomu głośności, pauzowanie odtwarzanej muzyki, a także na przekazywanie swojego głosu w wysokiej jakości przy pomocy zastosowanego w pilot mikrofonu.

Składana konstrukcja
Słuchawki zostały wytwarzane w taki sposób, żeby maksymalnie ułatwić Ci ich transport również wtedy, kiedy niekoniecznie znajdują się na Twojej głowie. Audictus Voyager bezproblemowo przeniesiesz ze sobą w sposób bezpieczny i wygodny dzięki innowacyjnej, składanej konstrukcji.

Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy do 1000 zł


EAN: 5901969420852
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: AWH-1514
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 200 cm
Waga: 295 g
Akcesoria w pakiecie: kabel jack 3.5 mm

☆ Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus ☆

Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640764da8e441a681171d9c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne champion pro czarny marki Audictus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audictus Champion Pro to uniwersalny, bezprzewodowy komplet, który wyróżnia się nie tylko szczegółowym brzmieniem, ale też wygodą i funkcjonalnością godną każdego miłośnika audio. Słuchaj ulubionej muzyki, rozmawiaj przez zastosowany mikrofon i korzystaj z zestawu choćby do 50 godzin. Wyraź siebie z Audictus Champion Pro.

Jeszcze lepsze brzmienie

zobacz, jak poprawnie mogą brzmieć Twoje ulubione utwory. Wszystko dzięki 40-mm przetwornikom zestrojonym tak, żeby spełnić wymagania równocześnie wielbicieli delikatnego, czystego brzmienia, jak i dynamicznego, instrumentalnego uderzenia ze słyszalną przestrzenią. Bez względu na to, które preferujesz, z Audictus Champion Pro dostarczy Ci wielu emocji.

Więcej ulubionej muzyki
Korzystając z Audictus Champion Pro możesz liczyć na 50 godzin odsłuchu. Jest to realne nie tylko dzięki optymalnie zoptymalizowanej elektronice, ale także technologii Bluetooth 5.0 podkreślającej się niskim zapotrzebowaniem na energię. Dłuższy czas działania to więcej ulubionej muzyki i brak konieczności ciągłego ładowania zestawu. Co więcej, dzięki funkcji szybkiego dobierania energii starczy zaledwie 10 minut, żeby słuchawki były gotowe do pracy nawet przez 15 godzin.

Złóż słuchawki i zapauzuj muzykę

Nie musisz więc sięgać po smartfon, by zatrzymać nagranie bądź zakończyć połączenie. Wszystko dzięki oryginalnej funkcji samoczynnej pauzy. Wystarczy, iż przekręcisz muszle słuchawek, żeby ją aktywować.

Dodatki, które posiadają znaczenie
Oprócz słuchawek Audictus Champion Pro w zestawie odnajdziesz nie tylko kabel USB-C, za pomocą którego naładujesz komplet,na dodatek uzupełniającą parę nauszników oraz kabel 3.5 mm, jeśli zechcesz podłączyć słuchawki przewodowo. Korzystaj z niego tak, jak chcesz. Bez ograniczeń.

Poczuj swobodę
Masz dość przewodów, lecz zależy Ci na stabilnym połączeniu? Audictus Champion Pro to komplet, który korzysta z najnowszego standardu Bluetooth 5.0. Zagwarantuje on nie tylko dwa razy pokaźniejszy transfer od Bluetooth 4.2, lecz też znacznie pokaźniejszy zasięg. Dzięki niej bez trudu sparujesz Audictus Champion Pro z dwoma urządzeniami równocześnie. Korzystaj z zestawu niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś. Bez przerw w połączeniu.

Rozmawiaj z kim tylko zechcesz
Z myślą o Twoim komforcie, Audictus Champion Pro wyposażyliśmy we zaimplementowany mikrofon, który umożliwi Ci komunikację w każdej sytuacji. Odbieraj i wykonuj połączenia bez ściągania słuchawek z głowy, po prostu.

Pełen komfort
Wygoda to jeden z najważniejszych aspektów każdych słuchawek. Traktujemy ją naprawdę poważnie, dlatego Audictus Champion Pro zaprojektowaliśmy tak,za każdym razem gwarantowały pełny komfort. Wpływa na to nie tylko ich wokółuszna kompozycja, ale też znikoma waga (zaledwie 208 gramów) i miękkie materiały, z których zbudowano wewnętrzną część pałąka i nausznice. Dodatkowa para nauszników pozwoli Ci zjednoczyć słuchawki do własnych potrzeb. Dzięki temu słuchanie ulubionej muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze.

Zabierz je wszędzie, gdzie zechcesz

Audictus Champion Pro są nie tylko lekkie i komfortowe. Ich wytrzymała konstrukcja jest w pełni składana. Oznacza to,łatwo zaoszczędzisz miejsce i włożysz je nawet do śladowej kieszeni plecaka.EAN: 5901969434774
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ABH-1913
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 15 m
Waga: 208 g
Akcesoria w pakiecie: kabel jack 3.5 mm przewód USB - USB typ C Słuchawki nauszne

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe ☆

Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62753f9682fff050e169a7ef
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audictus Dopamine to postępowe dokanałowe słuchawki TWS, których wysokiej jakości dźwięk i zaawansowany system redukcji hałasu zapewnią pełen komfort odsłuchu. Z technologią ANC i Sound Passthrough przejmiesz kontrolę nad tym co słyszysz, a słuchawki zagwarantują Ci niesamowite wrażenia nawet poprzez cztery godziny po ich jednorazowym naładowaniu!

Wysokiej jakości brzmienie
Neodymowe przetworniki 13 mm zapewnią czysty dźwięk bez zniekształceń i szmerów. Posiadają solidny bas i rewelacyjne odtwarzanie równocześnie niskich, jak i wysokich tonów. Zanurz się w pełni brzmienia z Audictus Dopamine!

technika ANC
Funkcja aktywnego tłumienia szumów to gwarancja sprawnego wyciszenia dźwięków otoczenia. Postępowe przetworniki emitują zoptymalizowany sygnał tłumiący szumy, który pozwoli w nietrudny sposób odciąć się od niepożądanego zgiełku.

Nieskończone odtwarzanie
Jedno pełne ładowanie słuchawek zezwala na 4 godziny bezustannego odtwarzania. Bezprzewodowe etui ładujące gwarantuje kolejne 16 godzin słuchania i działa z ładowarkami ze złączem USB-C. Gdy stan baterii jest niski, słuchawki wyemitują sygnał dźwiękowy, który natychmiast poinformuje Cię o konieczności ich naładowania.

bezawaryjne połączenie
Audictus Dopamine obsługują technikę Bluetooth 5.1, która gwarantuje stabilne połączenie pomiędzy telefonem a słuchawkami. Wydajny chipset nie zawiedzie nawet wtedy, gdy schowasz swój telefon do kieszeni czy plecaka.

dostosuj je do siebie
Aby słuchawki zapewniały najlepszą możliwą redukcje hałasu, muszą być nadzwyczajnie dostosowane do uszu użytkownika. Audictus Dopamine mają w zestawie silikonowe końcówki w trzech wymiarach, dzięki czemu zespoisz ich wielkość do swych potrzeb i zapewnisz sobie najkorzystniejszą jakość dźwięku.

Dwie wersje kolorystyczne
Audictus Dopamine występują w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni i bieli. Dzięki czemu jeszcze lepiej zespoisz je do siebie. Wyraź swój fason z Audictus!EAN: 5901969434422
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: ABE-1889
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: wbudowany
Zasięg: 15 m
Waga: 50 g
Akcesoria w komplecie: Etui Instrukcja montażu przewód USB - USB typ C Silikonowe nakładki (S/M/L)

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC ☆

Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audictus
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e326d82fff0bd8d4311c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine Pro TWS ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poznaj Audictus Dopamine PRO i daj się zaskoczyć niewiarygodną jakością dźwięku i nowoczesnym systemem redukcji hałasu! Zanurz się w pełni brzmienia, odetnij się od ulicznego zgiełku i ciesz się chwilą, która może trwać aż cztery godziny po jednorazowym naładowaniu słuchawek!

NOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Wysokiej klasy 10 mm przetworniki neodymowe to gwarancja bogatego dźwięku pozbawionego szumu i zniekształceń. Przetworniki zachwycą stanowczo głębokim basem i zapewnią znakomite odwzorowanie jednocześnie niskich, jak i wysokich tonów.

AKTYWNE TŁUMIENIE SZUMÓW

Funkcja ANC pozwoli Ci komfortowo wyciszyć dźwięki dochodzące z otoczenia. Nowoczesne przetworniki formujeją dopracowany sygnał tłumiący szumy, skutecznie odizolujesz się od uciążliwego hałasu.

DŁUGIE GODZINY ODTWARZANIA

Jedno ładowanie to 4 godziny relaksu przy muzyce. Bezprzewodowe etui ładujące pozwala na kolejne 16 godzin odtwarzania i działa z ładowarkami ze złączem USB-C. Gdy stan baterii jest niski, słuchawki wyemitują sygnał dźwiękowy, który natychmiast poinformuje Cię o konieczności ich naładowania.

zaimplementowanY MIKROFON

zaimplementowany mikrofon zbierze Twój głos w trakcie konwersacji, dzięki czemu rozmówca usłyszy wszystko to, co chcesz mu przekazać. Ponadto, funkcja aktywnego tłumienia szumów zapewni, iż głos rozmówcy będzie dla Ciebie słyszalny nawet w głośnych miejscach.

wyśmienicie dopasowanE

Im lepiej dostosowane słuchawki, tym ulepszona redukcja hałasu. Z Dopamine PRO do wyboru masz trzy rozmiary miękkich silikonowych końcówek, które pozwolą Ci rewelacyjnie przystosować ich wielkość do swych uszu i cieszyć się najlepszą jakością dźwięku. Na dodatek, pianki z pamięcią kształtu (memory foam) doskonale dopasują się do kształtu ucha i zapewnią wygodę podczas wielogodzinnego stosowania.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *