Słuchawki bez mikrofonu

Ranking słuchawek bez mikrofonu – maj 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bez mikrofonu. Ranking zawierający polecane słuchawki bez mikrofonu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pioneer HDJ-X5-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Pioneer HDJ-X5-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb51c2da47c819f341ac9
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

B-STOCK. Artykuł pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na zapotrzebowania naszego zespołu. Został sprawdzony i jest skuteczny. Może mieć niewielkie ślady używania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

-- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie nowe doznania w trakcie miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, zezwalając na czyste monitorowanie nawet przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie fachowych DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE atrybuty kolekcji HDJ-X olśniewające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 wyekwipowano w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz radować się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy kabel skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje rewelacyjną separację lewego i prawego kanału, polepszając jakość dźwięku.

dodatkowo, model HDJ-X10 wyposażono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy zapewnia głęboki bas. Odporność Rygorystyczne testy Wszystkie modele z kolekcji HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały stworzone z wytrzymałego metalu aby zapewnić wieloletnie wykorzystywanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo widocznie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne i pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest odporna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją swobodnie czyścić po użyciu. Ulepszona funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek generujemy sporo prototypów, które dajemy pod ocenę profesjonalnym DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X są wygodne, niezależnie od stylu ich noszenia. Wygodny i rozciągliwy pałąk by zapewnić najkorzystniejsze przypasowanie, słuchawki HDJ-X posiadają sprężysty, wytrzymały pałąk.

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, podczas których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły lubiane, profesjonalne funkcje, takie jak elastyczne części zapewniające komfortowe monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

obudowa modelu HDJ-X10 ma mechanizm auto-powrotu, przez co słuchawki wracają samoczynnie do neutralnej pozycji.. Pozostałe cechy dostępność części zamiennych Możesz z łatwością wymienić odłączany kabel albo pady nauszne we wszelkich słuchawkach z linii HDJ-X przy pomocy części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 posiada w komplecie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 wydajność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm kabel: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ ath-m50x - słuchawki studyjne marki Audio-technica ☆

ath-m50x - słuchawki studyjne marki Audio-technica Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: ath-m50x - słuchawki studyjne marki Audio-technica
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51555b8a82fff075270004b2
 • ID kategorii: 7967

☆ ath-m50x - słuchawki studyjne marki Audio-technica - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z linii M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, iż limitowana edycja przewodowych słuchawek z kolekcji M50x w wydaniu Lantern Glow jest już dostępna!

To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, metalicznym pomarańczowym odcieniu, który został wybrany przez naszych entuzjastów jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą unikatową jakość dźwięku, co nasze inne uwielbiane poprzez krytyków modele M50x i niespotykany komfort i wytrzymałość, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego użytku.

dostępne również w odcieniu czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. EfektywnY. Jako najszczególniej doceniony poprzez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony przez najlepszych inżynierów dźwięku i profesjonalnych recenzentów audio.

dzisiaj mistrzowskie słuchawki monitorowe ATH-M50x posiadają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dopełniającą funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o pokaźnej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i konkretnej konstrukcji, M50x zapewnia niespotykane wrażenia dla najszczególniej krytycznych profesjonalistów audio.

Doceniane przez krytyków, fachowe słuchawki monitorowe z serii M staranny dźwięk i wyjątkowy komfort - są znakomite na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, gwarantując rewelacyjną izolację akustyczną przy niepokaźnym ich odczuwaniu.

zaimplementowane profesjonalne materiały są trwałe, a równocześnie wygodne. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: seria M to niesłychane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

Godzina po godzinie, rok po roku. Dobór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór gwarantujący czystą, profesjonalną sprawność.

o konstrukcja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i nietrudne w przenoszeniu o stworzone dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na fachowe słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

M50x gwarantuje wyjątkową czystość w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, precyzyjnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu albo poza domem, zamknięta budowa nauszna M50x gwarantuje wyśmienitą pasywną izolację, która chroni przed hałasem zewnętrznym.

cechy KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona przez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio o zastrzeżone przetworniki o dużej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o nieszablonowa transparentność w zwiększonym zakresie częstotliwości, z głębokim, starannym basem o krągłe kontury wokół uszu nadzwyczajną izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nieskomplikowanego monitorowania jednym uchem o mistrzowski materiał nauszników i pałąka gwarantuje obszerniejszą trwałość i wygodę o Składane, żeby ułatwić transport i oszczędzać miejsce o Odłączane kable (gromadzi kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, przewód prosty 3,0 m i przewód prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy dobór do monitoringu i miksowania w studiu, a także pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki rodzaj Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza kabel Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany kabel prosty 3,0 m (9,8') i odłączany przewód prosty 1,2 m (3,9') kabel -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w komplecie Pokrowiec ochronny, dokręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Słuchawki SONY MDR-RF811RK ☆

Słuchawki SONY MDR-RF811RK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki SONY MDR-RF811RK
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432782fff008b4000043
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki SONY MDR-RF811RK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- wygodne słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- konkretny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mmEAN: 4905524950311
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak danych
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 270 g
Pozostałe atrybuty: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679) ☆

Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku zezwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m umożliwia nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk pokaźny
istotny dźwięk powoduje, iż ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Szerokie 40 mm neodymowe przetworniki decydują o niezwykleści basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin używania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w zestawie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe cechy: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Akg k371bt ☆

Akg k371bt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k371bt
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ Akg k371bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swojego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - profesjonalne słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także idealnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki czemu nadzwyczajnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem szanującym sobie doskonałe brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, lecz także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te przypasowano równocześnie do pracy z profesjonalnym sprzętem audio, jak i urządzeniami mobilnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł za każdym razem jednoczyć je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyekwipowano w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten mistrzowski sprzęt oferuje większą głębię niskich tonów oraz czystość wysokich pasm aniżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także skrupulatne zestrojenie, które umożliwia odtwarzanie naturalnego, korzystnie zbalansowanego dźwięku z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje w trakcie miksowania i edycji, takwykonane poprzez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, zezwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd teraz to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,w dodatku w moduł Bluetooth 5.0.

zapewnia on jednostajne połączenie i szybki przesył danych, pokaźny zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje spory komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.na dodatek, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano solidny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet poprzez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, wygodne...Lekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dopasowującą się pianką zapewniają komfort i zapobiegają wyciekowi dźwięku. Na dodatek zamknięta kompozycja zapewnia wspaniałą izolację i lepsze brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,fachowe słuchawki K371BT prawidłowo trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość, a także trwałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość fachowych monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość, a także adekwatna impedancja najlepszy efekt równocześnie w czasie użytkowania z urządzeniami mistrzowskimi, jak i konsumenckimi. Od teraz za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swego dnia znakomitym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (przewód prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w komplecie, zawsze dopasujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Inne Rankingi:  Słuchawki do house

Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i znikomej wadze. Spakuj cały pakiet do załączonego w komplecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Fiio ☆

przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Fiio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Fiio
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a1fe62da47cbcad446ed2
 • ID kategorii: 7967

☆ przewodowe słuchawki dokanałowe fh3 czarne - fiio fh3 black- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Fiio - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

FiiO FH3 Hybrydowe słuchawki dokanałowe z dwoma przetwornikami zbalansowanymi i przetwornikiem dynamicznym Przetworniki Knowles BA | technologia stabilnej redukcji ciśnienia | budowa akustyczna S.TURBO |

Przetwornik dynamiczny pokryty berylem | pokrywa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej | zwiększone złącza MMCX | kabel z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości Ponowne narodziny klasyka FH3 to jedne z konwencjonalnych słuchawek FiiO poddane gruntownej aktualizacji, które przechodzą na wyższy poziom!

FH3 wykorzystuje profesjonalnie dostrojony system hybrydowy złożony z: 10-milimetrowego przetwornika dynamicznego z membraną pokrytą berylem + dwóch przetworników zbalansowanych Knowles BA, co w połączeniu z przewodem z posrebrzanej miedzi o wysokiej czystości, generuje naprawdę genialnie brzmiące IEM'y.

Super szybkie, intensywne basy zaimplementowany w FH3 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem został wybrany specjalnie ze względu na jego nieprzeciętne parametry akustyczne. Membrana pokryta berylem jest nie tylko lekka i cienka, ale jest też niezwykle sztywna, co zezwala na reprodukcję grzmiących, a jednocześnie błyskawicznie prędkich, responsywnych i dynamicznych basów.

o 4 razy sztywniejszy od stali o 3/4 lżejszy od tytanu o szybkość dźwięku do 12 km/s Podwójne przetworniki Knowles BA dla solidnego dźwięku Dwa przetworniki Knowles w połączeniu z pokrytym berylem dynamicznym przetwornikiem umieszczonym w pobliżu wylotu kanału akustycznego, kontrolowane poprzez fizyczną + elektroniczną zwrotnicę częstotliwości, po mistrzowsku pokrywają pełen zakres pasma przenoszenia.

Wysokie rejestry Przetwornik Knowles RAD-33518 gwarantuje bardzo czysty dźwięk z wyraźnie przedłużoną, ale gładką górą. Przeciętne rejestry ED-30262 oddaje łagodny i pełniejszy wokal oraz szerszą scenę dźwiękową.

Niskie rejestry 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą berylem zapewnia autorytarne, donośne basy. Jeszcze bliżej do czystego brzmienia Pod względem akustycznym umieszczenie przetwornika odpowiedzialnego za wysokie tony bliżej ucha obniża niepożądane odbicia wysokich tonów, które docierają do uszu w porównaniu z standardową konstrukcją słuchawek, gwarantując minimalną utratę szczegółów wysokich rejestrów, a tym samym zapewniając przyjemniejsze doznania odsłuchowe.

* Testy laboratoryjne wykazują, że jeśli przetwornik wytwarzający wysokie tony jest umieszczony bliżej wylotu kanału akustycznego, częstotliwości 8-15 kHz są o 3-4 dB głośniejsze, aniżeli gdyby były umieszczone dalej z tyłu, dla ogólnie czystszej góry.

kabel z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości dołączony do zestawu przewód audio z miedzi monokrystalicznej posrebrzanej o wysokiej czystości został skrupulatnie dobrany ze względu na jego wierność i zdolność do przekazywania szczegółów, będąc zauważalnie ulepszonym charakterystyczny przewód słuchawkowy.

dzięki temu unikatowemu kablowi, który wyciąga to, co najkorzystniejsze z przetworników FH3, muzyka zabrzmi majestatycznie. Pokrywa ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej 5-osiowa, staranna obróbka CNC zapewnia, że korpus FH3 ze stopu aluminium i magnezu jest wykonany z zachowaniem unikatowej precyzji.

Płynne żeglowanie z wzornictwem przemysłowym trzeciej generacji Kontynuując tę samą narrację projektową, co w sytuacji innych słuchawek z serii FH, w pełni nowa, bardziej ulepszona płyta czołowa słuchawek FH3 gwarantuje potężną solidność i stylowy wygląd.

typowe krzywe FH3 umieszczone pod najróżniejszymi kątami płynnie łączą się ze sobą, przyciągając wzrok. Dzięki danym o kształtach tysięcy uszu, a także ponad 10 rundom prób i iteracji, wyprodukowano istotnie komfortowy design dla FH3.

dzisiaj możesz doznać prawdziwie płynnego żeglowania po oceanie muzyki z FH3. Kompozycja akustyczna S.TURBO Pokryty berylem przetwornik dynamiczny uzyskuje jeszcze większą wydajność w połączeniu z zastrzeżoną przez FiiO konstrukcją akustyczną S.TURBO.

Dłuższe i gładsze kanały dźwiękowe inspirowane kształtem turbiny efektywnie filtrują niechciane wysokie częstotliwości, dając głębszy i mocniej uderzający bas. O Trójdrożna zwrotnica fizyczna + elektroniczna o Długość kanału 41,5 mm o wydajne przenoszenie zwrotnicy około 32 dB Odkryj prawdziwy komfort słuchania żeby zapewnić bardziej wygodne słuchanie, FH3 wykorzystuje opatentowaną przez FiiO technikę równoważenia ciśnienia akustycznego.

FH3 zostały dokładnie zaprojektowane, aby redukować nadmiar ciśnienia powietrza w przedniej i tylnej komorze, gwarantując tym samym, iż dynamika muzyki nie jest zniekształcona, a równocześnie zapewnia słuchanie bez stresu i zmęczenia.

Pasmo przenoszenia gładkie jak jedwab skrupulatnie zaprojektowana wewnętrzna struktura akustyczna jako fizyczny system zwrotnicy częstotliwości zapewnia, że basy, przeciętne i wysokie tony płynnie łączą się bez interferencji ze sobą, gwarantując nad wyraz żywe wrażenia odsłuchowe.

niemało sposobów słuchania w przypadku sytuacji, gdy załączony przewód audio okaże się niewystarczającym rozwiązaniem, przystępne są inne rozwiązania. Kabel MMCX przewód z zestawu można zastąpić dowolnym kablem wyposażonym w złącza MMCX.

Bezprzewodowe moduły Bluetooth FiiO UTWS1 UTWS1 z obsługą formatów Bluetooth aptX/AAC/SBC, natychmiastowo przekształca słuchawki FH3 w prawdziwie bezprzewodowe. Przewód Bluetooth FiiO LC-BT2 zakładany na szyję Zabierz ze sobą muzykę o wysokiej rozdzielczości w dowolne miejsce, dzięki wygodnemu pałąkowi na szyję LC-BT2.

zaopatrzony w przetwornik cyfrowo-analogowy Qualcomm CSR8675 + AK4331, pozwala doznać prawdziwego brzmienia hi-fi przez Bluetooth. Atest Hi-Res Audio FH3 uzyskały prestiżowy dokument Hi-Res Audio wydawany wyłącznie przez Japan Audio Society, który zapewnia, że słuchawki są w stanie odtwarzać dźwięk o wysokiej rozdzielczości, pokaźnie wykraczający ponad jakość płyty CD.

komplet audiofilskich akcesoriów w zestawie Każde akcesorium załączone do FH3 zostało starannie dobrane,powiększyć komfort noszenia. 11 par końcówek dousznych w 4 różnorodnych wymiarach i typach pozwala zmaksymalizować komfort noszenia i słuchania.

Zbalansowane końcówki douszne * 3 (SML), Końcówki douszne basowe * 3 (SML), Końcówki douszne wokalne * 3 (SML), Piankowe końcówki douszne * 2 pary o Pasmo przenoszenia:10 Hz - 40 kHz o Czułość: 114 dB @ 1mW o Maksymalna moc wejściowa: 100 mW o Impedancja: 24$142@1kHz o Przetworniki: dynamiczny 10mm pokryty berylem; Knowles ED30262 dla średnich częstotliwości; Knowles RAD33518 dla wysokich częstotliwości o Długość kabla: około 120 cm o Waga: 7,3 g (pojedyncza jednostka) 'Another day, another win for FiiO.

Take a good, affordable, IEM, and take it to the higher ground. For the same price. That's basically the story behind the FiiO FH3. Performances are on par, if not better than the FH5 for almost half of the price.

The Bass is delightful, the vocals superb, and in this price range, there isn't anything that really competes in terms of comfort/robustness/design. If you want deep, authoritative lows in a good looking package, this is the one.

To me, it's the perfect contender to the AudioSense DT200, the latter one beating the FiiO in terms of sound stage. That said, at the end of the day, I think both should deserve to be in my recommendation list: they're awesome.

So to the list, it goes. Well done!' Przeczytaj więcej (źródło)


☆ Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972) ☆

Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c592982fff08eef00013c
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BEYERDYNAMIC DT880 PROProfesjonalneDT880 PRO łączy mocne strony studyjnych słuchawek otwartych i zamkniętych. Lepsze przetworniki legendarnego modelu DT880 idealne parametry analityczne, zwłaszcza w sytuacji muzyki tradycyjnej.

jednostajna redukcja hałasu otoczenia zapewnia doskonały dźwięk przestrzenny. Pełne spektrum dźwięku jest reprodukowane z wielką szczegółowością od najniższego basu do najwyższych częstotliwości. Soprany są zarazem klarownie czyste i imponująco gładkie.

precyzyjne zrównoważone tony średnie są wyraźne - wspomagają, nie dominują. Bas jest spory, lecz nie jest zbyt natarczywy. Wygodny z szeroką regulacją pałąk pasuje do wszelkich wymiarów głowy - lepsze przypasowanie i komfort.

szczególnie podczas długich sesji studyjnych.BudowaWszystkie komponenty słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra przystępność części powoduje, że słuchawki można eksploatować poprzez niemało lat.

rewelacyjny komfort noszeniaDT 880 PRO są niezwykle lekkie jak na swój wymiar, a dzięki starannie przypasowanym materiałom rewelacyjne spasowane. Produkowane z weluru nauszniki spory komfort stosowania.

Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Tworzone w NiemczechJakość "Made in Germany" inicjuje się od wysokiej jakości użytych składników. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie towar jest wyprodukowany z niezwykłą dbałością o detale.

właściwości słuchawek kolekcji 880 PROImpedancja słuchawek 250 Ohm - rewelacyjna do wykorzystywania studyjnego, miksowania, edycji i masteringuPrzejrzysty, wielobarwny i naturalny dźwiękMiękkie, pokaźne, welurowe nausznikiSolidny, wygodny, miękko wyściełany pałąk o szerokiej możliwości regulacji wytworzone w NiemczechSpecyfikacja techniczna:wariant słuchawekwokółuszneKonstrukcjapółotwarteImpedancja250 OhmPasmo przenoszenia5 - 35,000 HzNominalny SPL96 dBZniekształcenia T.H.D< 0.2%rodzaj przetwornikadynamicznyZłączemini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3Długość przewodu3m (spiralny)Waga295 gAkcesoriaetui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm


☆ Beyerdynamic Słuchawki dt990 pro (4010118459030) ☆

Beyerdynamic Słuchawki dt990 pro (4010118459030) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic Słuchawki dt990 pro (4010118459030)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5cfd112da47c345fa1988f
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic Słuchawki dt990 pro (4010118459030) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beyerdynamic DT 990 Pro 80 Ω Black Edition – słuchawki studyjne

Otwarte słuchawki studyjne z kolekcji Pro, dedykowane do wykonywania profesjonalnych miksów i masteringu w studiu nagrań. DT 990 Pro to model uwielbiany poprzez profesjonalistów na całym świecie i użytkowany w niezliczonych studiach nagraniowych, dzięki swemu bardzo szczegółowemu, analitycznemu, a jednocześnie przyjemnemu brzmieniu w całym słyszalnym pasmie, a także wysokiemu komfortowi używania.

DT 990 Pro charakteryzują się imponującą przestrzennością, szeroką bazą stereo i niezwykłą głębią, zezwalającą na skrupulatne pozycjonowanie wokali i instrumentów w miksie. Pełne szczegółów, jednostajne brzmienie z łagodnym uwypukleniem dolnego i górnego pasma sprawia, iż dźwięk jest nad wyraz miły, co powoduje, że model ten będzie także wspaniałym wyborem dla muzyków i miłośników audiofilskiego brzmienia.

DT 990 Pro proponują najwyższy komfort stosowania, dzięki komfortowym i miękkim, wymiennym nausznikom, okrywającym całe uszy, jednostronnemu kablowi, a także przemyślanej i konkretnej konstrukcji pałąka, doskonale dopasowującego się do rozmiarów głowy.

Najważniejsze parametry:

 • fachowe wokółuszne słuchawki studyjne
 • budowa: otwarta
 • Niesamowicie szczegółowe, analityczne, a równocześnie przyjemne brzmienie z lekko uwypuklonymi basami i sopranami
 • unikatowe odwzorowanie przestrzenności zezwalające precyzyjnie pozycjonować instrumenty w miksie
 • Wersja 80 Ω – uniwersalna i przeznaczona do przeróżnych studyjnych zastosowań
 • stworzone w Niemczech z najwyższej jakości tworzyw
 • Jednostronny przewód prosty 3 m
 • Wysoki komfort wykorzystywania
 • Wymienne, welurowe nauszniki

Specyfikacja:

 • konstrukcja: otwarta
 • Przetworniki: dynamiczne
 • Pasmo przenoszenia: 5 – 35 000 Hz
 • Impedancja nominalna: 80 Ω
 • Nominalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 96 dB SPL
 • Nominalne zniekształcenia THD: < 0,2%
 • Moc nominalna: 100 mW
 • Nominalny nacisk pałąka na głowę: ok. 3,5 N
 • Waga (bez kabla): 250 g
 • przewód: 3 m, prosty, jednostronny
 • Złącze: 3,5 mm mini jack stereo, pozłacane
 • Pokrowiec, a także adapter 3,5 mm mini jack – 6,3 mm jack w pakiecie

☆ Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł ☆

Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c2535c2da47c8a5f000bbd
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wireless freedom\nFully rechargeble wireless headphones\nNo more hassles with the cables, you can feel free to move around at home for music enjoyment. With the rechargeable and lightweight design of these Philips SHC5200/79 headphones, you don’t need to bother for long wearing time.\n\nThe perfect wireless listening experience\n- 32mm speaker driver delivers high performance sound\n- FM Wireless transmission for freedom of movement\n\nComfortable for long use\n- Self-adjusting inner headband\n- Lightweight design improves comfort for prolonged use.\n\nConvenience\n- Fully rechargeable\n- Choose from 2 channels to minimize interferenceference\n\n32 mm speaker driver\nThe 32 mm speaker driver is a compact yet powerful komponent for delivering non-distorted sound with any given input power.\n\nSelf-adjusting inner headband\nTypically headphones worn outdoors are adjustable aby sliding an extendable headband into position. This can be cumbersome as it usually has to be done every time you use it. Get your music fix faster and easier with these heapdhones' flexible, self-adjusting inner headband. It will automatically adjust to your head's shape and size.\n\nLightweight design\nThe durable, lightweight quality materials of these Philips headphones enhance comfort for extended wearing.\n\nFM Wireless transmission \nWith high frequency FM wireless transmission, which can even pass through walls, you can even listen to your music when you're in another room.\n\nFully rechargeable\nThe headphones are designed to be used with rechargeable batteries. No worry on cost for repeated use.\n\n2 transmission channels\nWith a choice of two transmission channels your listening pleasure is protected because you can easily switch to the one with the best reception.

☆ k 702 - słuchawki otwarte marki Akg ☆

k 702 - słuchawki otwarte marki Akg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: k 702 - słuchawki otwarte marki Akg
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124d6042da47cfa26000151
 • ID kategorii: 7967

☆ k 702 - słuchawki otwarte marki Akg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali kolekcję precyzyjnych monitorów S, teraz stworzyli bardziej mobilną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

akcentującą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów proponujących realnie najlepszą reprodukcję dźwięku. W trakcie prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były starannie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów marki ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego kolor były stosowne i standardowe dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie firmy ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, niedużym zmęczeniu słuchu, a także płynnym przechodzeniu pomiędzy naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

Inne Rankingi:  Słuchawki aktywne

Bliska współpraca w trakcie cyklu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered żeby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do fachowego stosowania, o zrównoważonej i dynamicznej charakterystyce, przeznaczone do monitorowania i miksowania w studiu lub w konfiguracji przenośnej.

Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, gwarantującą duże pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, nieprzeciętne przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z nieskazitelną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę pozwala na słuchaczowi użycie tych nadzwyczajnych możliwości dynamicznych podczas słuchania.

zastrzeżona technologia S-LOGIC R pozwala na nieprzeciętną analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i całkowita waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych mistrzowskich słuchawek studyjnych.

Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są odpowiednie równocześnie do używania w każdym studiu, jak także w konfiguracjach przenośnych. Wytrzymały futerał broni słuchawki przed zniszczeniem, gdy nie są używane podczas podróży.

Słuchawki Studio Pro SP-5 są realizowane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są stworzone w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o solidnym celu: o zapewnieniu profesjonalnym muzykom, producentom i realizatorom dostępu do przenośnej formy monitoringu z wyśmienitym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia mistrzowskich monitorów studyjnych ADAM Audio.

Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie fachowe słuchawki studyjne, ma za zadanie potężnie przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, niezbędnym dla maksymalnej izolacji i dokładnego przenoszenia basu.

UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

standardowa gwarancja udzielona poprzez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Szczegóły: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym przewodem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o atrybuty przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o parametry eksponujące: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w pakiecie: spiralny kabel o dł.

3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty przewód o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata, a także 3 lata przy rejestracji towaru na stronie użytkownika MyADAM.Najtańsze słuchawki bez mikrofonu – Ranking maj 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek bez mikrofonu. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł ☆

Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c2535c2da47c8a5f000bbd
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Philips SHC5200, Czarne Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 6,39 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wireless freedom\nFully rechargeble wireless headphones\nNo more hassles with the cables, you can feel free to move around at home for music enjoyment. With the rechargeable and lightweight design of these Philips SHC5200/79 headphones, you don’t need to bother for long wearing time.\n\nThe perfect wireless listening experience\n- 32mm speaker driver delivers high performance sound\n- FM Wireless transmission for freedom of movement\n\nComfortable for long use\n- Self-adjusting inner headband\n- Lightweight design improves comfort for prolonged use.\n\nConvenience\n- Fully rechargeable\n- Choose from 2 channels to minimize interferenceference\n\n32 mm speaker driver\nThe 32 mm speaker driver is a compact yet powerful składnik for delivering non-distorted sound with any given input power.\n\nSelf-adjusting inner headband\nTypically headphones worn outdoors are adjustable żeby sliding an extendable headband into position. This can be cumbersome as it usually has to be done every time you use it. Get your music fix faster and easier with these heapdhones' flexible, self-adjusting inner headband. It will automatically adjust to your head's shape and size.\n\nLightweight design\nThe durable, lightweight quality materials of these Philips headphones enhance comfort for extended wearing.\n\nFM Wireless transmission \nWith high frequency FM wireless transmission, which can even pass through walls, you can even listen to your music when you're in another room.\n\nFully rechargeable\nThe headphones are designed to be used with rechargeable batteries. No worry on cost for repeated use.\n\n2 transmission channels\nWith a choice of two transmission channels your listening pleasure is protected because you can easily switch to the one with the best reception.

☆ Somic Słuchawki przewodowe v2 (6957172203286) ☆

Somic Słuchawki przewodowe v2 (6957172203286) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Somic Słuchawki przewodowe v2 (6957172203286)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b71879a82fff0566803d670
 • ID kategorii: 7967

☆ Somic Słuchawki przewodowe v2 (6957172203286) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne Somic V2 Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości Hi-Endowy Dźwięk SOMIC V2 to wysokiej jakości słuchawki o otwartej konstrukcji. Zostały zaopatrzone w innowacyjny, 42mm przetwornik zdolny wiernie odtworzyć najdrobniejsze szczegóły w muzyce.

Dzięki tak znacznej średnicy membrany możliwe jest także uzyskanie głębokiego i precyzyjnego basu. Bezawaryjna budowa Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm.

W komplecie znajdują się dwa warianty nausznic pozwalających dopasować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza - nausznice welurowe gwarantują szerszą scenę a nausznice ze skóry organicznej - więcej basu.

Obrotowa kompozycja muszli umożliwia jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów. Dźwięk najwyższej klasy Dźwięk słuchawek jest równocześnie detaliczny jak i analogowy - jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego.

Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w szczegóły nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz łatwo może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu radować się wspaniałym dźwiękiem.

duża scena i dobre pozycjonowanie charakteryzujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejtakże pozwolą one nadzwyczajnie pozycjonować przeciwnika w grach FPS.

Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 wyśmienicie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call of Duty i innych gier FPS. Wysokiej jakości przewód OFC aby zmnimalizować straty sygnału pomiędzy źródłem dźwięku a słuchawkami zastosowano kabel z miedzi beztlenowej OFC.

cechuje się ona drastycznie zmniejszoną ilością jednostek tlenowych co w pełni wyeliminowuje problem utleniania się przeodnika i degradacji dźwięku.


☆ AKG K72 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE ☆

AKG K72 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K72 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1ae82fff0ecbb94f215
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K72 SŁUCHAWKI PROFESJONALNE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K72 (K-72) Słuchawki mistrzowskie
W modelu AKG K72 spotykają się profesjonalna jakość dźwięku oraz dostępność cenowa. Wokółuszne K72 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie. Niezależnie od tego, czy rozmieszczamy poszczególne ścieżki w panoramie czy regulujemy ich charakterystyki, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny wygodnej pracy. Słuchawki zaprojektowane poprzez producenta, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu zasadniczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze cechy:
- skrupulatna konstrukcja zapewniająca dokładność na poziomie monitorów studyjnych
- szerokie, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 20.000Hz
- Samodopasowujący się, wygodny pałąk
- Wokółuszna, lekka budowa proponująca wysoki poziom komfortu
- Zamknięta kompozycja o zmaksymalizowanej izolacji
- profesjonalnej jakości 3m przewód
- Wtyk 3.5mm jack, w komplecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm


Pozostałe cechy

- Przetworniki: aktywne
- kompozycja obudowy: Zamknięte
- Pady ze sztucznej skóry
- Wymienne gąbki nauszne
- Przejściówka na znaczny jack 6.3mm w pakiecie


☆ Słuchawki SONY MDR-RF811RK ☆

Słuchawki SONY MDR-RF811RK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki SONY MDR-RF811RK
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432782fff008b4000043
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki SONY MDR-RF811RK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- komfortowe słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- potężny, stabilny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mmEAN: 4905524950311
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak informacji
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 270 g
Pozostałe właściwości: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679) ☆

Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Sony Bezprzewodowe Mdrrf855rk (4905524858679) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku umożliwia realizowanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m pozwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk wyraźny
istotny dźwięk sprawia, iż ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Obszerne 40 mm neodymowe przetworniki decydują o istotnieści basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin wykorzystywania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w komplecie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- przewód połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe parametry: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ FiiO FH1 (czerwony) ☆

FiiO FH1 (czerwony) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FiiO FH1 (czerwony)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b1530898e441a7d310f26ae
 • ID kategorii: 7967

☆ FiiO FH1 (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

FiiO FH1S Douszne słuchawki hybrydowe z podwójnymi przetwornikami (DD + Knowles BA) o Zbalansowane przetworniki armaturowe Knowles 33518 o spore przetworniki dynamiczne 13,6 mm o technika eliminacji nadmiernego ciśnienia akustycznego o Strojenie Hi-Fi z myślą o modnej muzyce o przewód Litz z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości o specyficzne celuloidowe wykończenie panelu przedniego Niekończąca się droga ku doskonałości FH1s to na nowo opracowane słuchawki, które bazują na oryginalnym modelu FiiO FH1, który został wysoko oceniony poprzez wielu w społeczności audio.

FH1s unosi jakość dźwięku na kolejne wyżyny. W kontraście do FH1, FH1s posiadają większy, udoskonalony przetwornik dynamiczny, w połączeniu ze zbalansowanym przetwornikiem armaturowym Knowles, aby dostarczyć naprawdę głębokiego, odsłaniającego basu, zadziwiająco czystych przeciętnych i wysokich tonów i prawdziwie poruszających, żywych wokali.

Zbalansowany przetwornik armaturowy Knowles 33518 dla nieszablonowych sopranów i słodkich wokali Przetwornik BA Knowles 33518 umieszczony w FH1s znajduje się w pobliżu przedniej części korpusu słuchawki (bliżej ucha), co ogranicza utratę dźwięków wysokich częstotliwości, a tym samym udoskonala rozbudowę wysokich tonów.

Przetworniki Knowles BA odtwarzają wysokie częstotliwości przez mosiężny wylot akustyczny, który redukuje niechciane rezonanse i nadaje wyższym częstotliwościom poczucie realizmu i wrażliwości, które naprawdę można odczuć.

spory przetwornik dynamiczny 13,6 mm - świetna odpowiedź przejściowa niskich częstotliwości i niski poziom zniekształceń Przetwornik dynamiczny zastosowany w FH1s został wyprodukowany z biopolimerowej membrany napędzanej poprzez wyjątkowo wytrzymałe magnesy N50, co daje solidny,szybki bas oraz wyraźne i czyste brzmienie np.

bębnów, co przyczynia się bezpośrednio do uderzająco prawidłowego brzmienia. Starannie dostrojona technika uwalniania nadmiernego ciśnienia akustycznego podczas gdy nasz obfity przetwornik dynamiczny 13,6 mm sam w sobie zapewnia wysokiej jakości głęboki bas, w połączeniu z naszą opatentowaną technologią jednostajnej redukcji ciśnienia uwalniamy jeszcze więcej potencjału tego przetwornika!

dokładnie dostrojony system równoważenia ciśnienia wyrównuje ciśnienie powietrza z przodu i z tyłu korpusu słuchawki, znacznie poszerzając scenę dźwiękową i obniżając zmęczenie uszu podczas słuchania.

Miłość od pierwszego wejrzenia Celuloid jest szeroko wykorzystywany do produkcji kostek gitarowych i sam w sobie ma wrodzone parametry muzyczne. Warstwowany celuloid stał się też wyborem materiału typowej płyty czołowej FH1s.

Ze względu na losowość warstwowego celuloidu, każda płyta czołowa FH1s ma swój własny, charakterystyczny wygląd, nadając dosłownie każdemu FH1s swoją unikalną osobowość. Ergonomia na poziomie custom W oparciu o opinie otrzymane dla innych IEM FiiO, sprawiliśmy, że FH1s są jeszcze bardziej zbliżone do customowych IEM dla naprawdę doskonałego komfortu.

Po analizie niezliczonych wzorów, zdecydowaliśmy się na zarys, który bardziej odpowiada kształtowi ludzkiego ucha, umożliwiając każdemu łatwiejsze zakładanie FH1s i noszenie ich jeszcze komfortowoj, nawet przez długi okres czasu.

Inne Rankingi:  Słuchawki gamingowe Razer

Brzmienie dostrojone tak, iż pokocha je każdy Bogate basy, transparentne soprany i przepiękne wokale FH1s przyjmują sygnaturę dźwiękową, którą pokochają równocześnie entuzjaści audio, jak i słuchacze muzyki głównego nurtu.

Z żywym basem, czystą górą i wyraźnym wokalem, relatywnie stabilna sygnatura dźwiękowa FH1s przypadnie do gustu fanom każdego typu muzyki. Przystępne do napędzenia choćby przez smartfon Ze względu na wysoką czułość zbalansowanej jednostki armaturowej, sygnał audio pochodzący nawet z przeciętnej klasy telefonu pozwala cieszyć się ciepłą,przezroczystą naturą FH1s.

120-żyłowy kabel z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości i złącza 2-pinowe 0,78 mm Wraz z FH1s dostarczany jest specjalny kabel, wytworzony ze 120 pojedynczych żył Litz z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości w oplocie.

Każda żyła Litz jest izolowana od sąsiadującej, lepszą transmisję audio przy naturalnie występującym, jednak niekorzystnym skutkiem skórnym. Dla samego słuchania oznacza to doskonalszy bas i średnicę oraz większą spójność między wszystkimi częstotliwościami audio.

Zmień swoje FH1s w prawdziwie bezprzewodowe Dzięki w pełni bezprzewodowemu modułowi Bluetooth UTWS1 (wersja 2-pinowa 0,78mm), możesz w kilka sekund przekształcić FH1s w prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

Dzięki obsłudze technologii TWS + i formatu audio aptX Bluetooth o wysokiej rozdzielczości, UTWS1 jest wyśmienitym partnerem dla FH1s, zapewniając wygodę prawdziwej łączności bezprzewodowej, bez utraty jakości dźwięku.

Dwukolorowe oznaczenia i pozłacane złącza Dla ułatwienia rozróżniania stron: lewej i prawej, oznaczyliśmy je osobnymi kolorami. W dodatku, pozłacane złącza są bardziej wytrzymałe i lepiej przewodzą sygnał audio.

atest Hi-Res Audio pakiet poręcznych akcesoriów w zestawie o 3 pary końcówek basowych o 3 pary końcówek dla zrównoważonego brzmienia o 1 para końcówek piankowych o 1 kabel audio o 1 etui transportowe o Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40 kHz o Czułość: 106 dB/mW o Impedancja: 26 omów o Długość kabla: 120 cm o Waga (łącznie z przewodem): ok.

21 g, pojedyncza słuchawka: ok. 4,3 g " src="https://gfx.superata.com/_ico/ico-instrukcja.png" alt="Instrukcja obsługi" width="300" height="50" border hspace="" vspace=""> POBIERZ INSTRUKCJĘ 'We have a good fit and isolation, good content, nice build, and good sound all together in a sub-100 package.

FiiO managed to improve the FH1 model and the difference to me is significant. Along with a good bass performance, you have great mids and treble thanks to the brass sound tube and Knowles BA driver. A total winner package as a whole.

I honestly did not expect this kind of sound performance, especially in terms of treble. So, we recommend the FH1S and put it into our Best Universal IEMs list. Way to go FiiO.' Przeczytaj więcej (źródło)


☆ Akg k92 słuchawki profesjonalne darmowa dostawa do 400 salonów !! (9002761038798) ☆

Akg k92 słuchawki profesjonalne darmowa dostawa do 400 salonów !! (9002761038798) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k92 słuchawki profesjonalne darmowa dostawa do 400 salonów !! (9002761038798)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1b382fff0ecbb94f227
 • ID kategorii: 7967

☆ Akg k92 słuchawki profesjonalne darmowa dostawa do 400 salonów !! (9002761038798) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K92 - zamknięte, wokółuszne, 40mm drivers, samodopasowujące się, komfortowe, lekkie, złote akcenty Miks i mastering z niczym nieskrępowaną czystością przekazu to specjalność AKG K92. K92 korzystają z 40mm przetworników, oddających nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, iż przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie.

Niezależnie od tego, którą częścią cyklu produkcyjnego się zajmujemy, samodopasowujący się pałąk i lekka kompozycja zapewniają godziny komfortowej pracy. Słuchawki zaprojektowane przez markę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były użytkowane przy nagrywaniu wielu stanowczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze atrybuty: dokładna budowa zapewniająca staranność na poziomie monitorów studyjnych wielkie, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 22.000Hz samodopasowujący się, wygodny pałąk wokółuszna, lekka budowa proponująca wysoki poziom komfortu zamknięta kompozycja o zmaksymalizowanej izolacji mistrzowskiej jakości 3m kabel pokryty złotem wtyk 3.5mm jack, w komplecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm Funkcjonalność Słuchawki fachowe to produkty asygnowane do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

znamionują sie umocnioną konstrukcją oraz wytrzymalszymi materiałami, nieraz także odpinanym przewodem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Szczególnym przypadkiem słuchawek fachowych są modele przeznaczone dla DJów.

Poza wyżej wymienionymi elementami mają obrotową słuchawkę, nieraz występują w wersjach mobilnych, które stanowią kompromis dla użytkowników-amatorów. Stanowczą różnicą między słuchawkami dla DJów, a słuchawkami mistrzowskimi jest charakterystyka generowanego dźwięku.

Sprzęt DJski nie musi prezentować wybitnie neutralnego brzmienia. Co innego słuchawki na ogół studyjne, gdzie pokaźne jest naturalne brzmienie i jednostajnie pasma. Specyfikacja techniczna: Przetworniki: Dynamiczne konstrukcja pokrywy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm skuteczność: 113dB Pasmo przenoszenia: 16 - 22.000Hz Maksymalna moc wejściowa: 200mW Długość przewodu: 3m rodzaj wtyku: 3.5mm mini jack Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: NIE wymiar przetwornika: 40mm Obrotowa słuchawka: NIE przewód do słuchawki: Lewa kabel spiralny: NIE Składane: NIE INNE: pady ze nienaturalnej skóry wymienne gąbki nauszne przejściówka na obszerny jack 6.3mm w komplecie Waga bez kabla: 200g Gwarancja: 24 miesiące


☆ Akg k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne ☆

Akg k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124ca5b82fff015b7002898
 • ID kategorii: 7967

☆ Akg k 240 studio mk ii - słuchawki studyjne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K 240 MK II to świeże, profesjonalne słuchawki studyjne należące do bardzo udanej kolekcji słuchawek wyekwipowanych w przetworniki XXL, a także technologię Varimotion. Wyekwipowane są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej zapewniające konkretny bas, dokładny środek i kryształowo czystą górę. Dzięki zwiększeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o niewielkiej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny przewód z miedzi beztlenowej OFC zapewnia możliwość prostego serwisu oraz bezstratną transmisję sygnału na sporo lat pracy. Atrybuty specyficzne słuchawek K 240 MK II: mistrzowskie słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej, wokół uszne. Samo dostosowujący się do profilu głowy pałąk zapewnia wygodę użytkowania. Zastrzeżone membrany wielowarstwowe Varimotion. Brak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich poziomach głośności. Welurowe i skórzane wykładziny nauszników. Jednostronny, odłączany przewód o długości 3 m, a także dodatkowy kabel spiralny o długości 5 m....

☆ Isk Słuchawki audio isk hd9999 szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 8,17 zł ☆

Isk Słuchawki audio isk hd9999 szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 8,17 zł Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ISK
 • Nazwa produktu: Isk Słuchawki audio isk hd9999 szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 8,17 zł
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ab0e5e782fff0d2224540bc
 • ID kategorii: 7967

☆ Isk Słuchawki audio isk hd9999 szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! raty od 8,17 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki gamingowe ISK HD9999

Słuchawki iSK HD9999 na pewno spodobają się tym dla których jakość słyszanego dźwięku jest nad wyraz istotna. Pozostały one zaprojektowane z szczególnym nastawieniem na solidne granie. W ciężkiej muzyce rockowej i metalowej jak jeszcze w elektronicznej z silnym podłożem basowym pokazują w pełni swoje możliwości. Nie wolno pominąć także faktu,korzystnie sprawdzą się w gamingu! użyte znaczne pasmo przenoszenia w dolnych rejestrach pozwala na korzystanie z iSK HD9999 w najkorzystniejszy możliwy sposób. Grają bowiem różnorodnym basem o bogatej teksturze. Co ważne, bas w żaden sposób nie ingeruje w inne zakresy pasma. Oznacza to, że pojawia się tylko w takiej ilości i w takim zakresie w jakim przewidział go firma utworu. Dźwięk jest zatem w pełni realny i nie występuje w nim tak zwane podbijania basu, które niejednokrotnie spotykamy w konkurencyjnych słuchawkach. Przeciętne tony są w głównej mierze rockowe, poprzez co grają z energią i zadziorem. Pozwalają więc wspaniale oddać żywiołowość słuchanych utworów. Góra pasma jest w dodatku znacznie zaznaczona, ale bardziej subtelna.

Słuchawki iSK HD9999 są standardową zamkniętą konstrukcją. W pakiecie ujrzymy dwa rodzaje padów o przeróżnej wysokości. Odpowiadają one na kształtowanie ilości, a także charakteru basu. Natomiast konstrukcja pałąka pozwala automatycznie dostosowywać się się do wielkości głowy. ISK zadbał także o wygodę i komfort w trakcie codziennego wykorzystywania - słuchawki zezwalają na odłączanie kabla. Po odpakowaniu pudełka naszym oczom ukażą się oczywiście zachwycające HD9999,również przewód prosty, sprężynkowy, a także sztywne etui, które pozwala bezpiecznie podróżować i przechowywać nasze słuchawki. Warto wiedzieć, że wtyk jest typu konwertowanego, co oznacza,kabel zakończony jest wtykiem 3,5mm z możliwością nakręcenia przejściówki na wymiar 6,3mm.

informacje techniczne ISK HD9999:
 • wariant: zamknięte
 • Średnica przetwornika: 50mm
 • Impedancja: 32Ohm
 • Czułość: 96dB +/- 3dB
 • Zakres częstotliwości przenoszenia: 8Hz-30kHz
 • Moc maksymalna: 1500mW
 • Długość kabla: ok. 3m prosty i ok. 1.5m sprężynowy
 • Wtyk: konwertowalny 3,5/6,3mm
 • W komplecie: słuchawki, kabel prosty 3m, kabel sprężynkowy 1,5m, adapter 3,5->6,3mm, niesprężyste etui, drugi komplet padów.
 • Gwarancja: 24 miesiące

   ☆ Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1 czarny ☆

   Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1 czarny Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: Pioneer
   • Nazwa produktu: Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1 czarny
   • Ilość ofert: 3
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5f857f6e82fff01cbc0e1627
   • ID kategorii: 7967

   ☆ Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1 czarny - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki przystępne są pod postacią czterech modeli, które mimo olśniewających parametrów są przystępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są idealnym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

   Każdy model proponuje niebanalny, fachowy design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT wyekwipowaną w Bluetooth.

   Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym fachowym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 konkretne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne podczas miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł z łatwością usłyszeć każdy detal w utworze i świetnie zmiksować go z kolejnym.

   Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki w pełni na głowie, w trakcie gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i nadzorować jednym uchem.

   Słuchawki HDJ-CUE1 umożliwiają obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i sprężystej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku dodatkowo podnoszą komfort noszenia - choćby przy długotrwałym używaniu.

   Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, proponujemy sprzedawany oddzielnie zestaw akcesoriów (HC-CP08), który przystępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Komplet składa się z dwóch poduszek nausznych, a także odpinanego przewodu spiralnego w wybranym kolorze.

   Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe bogactwo swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, żeby jak najlepiej użyć niskie częstotliwości basów.

   Oprócz głębokich basów usłyszysz także transparentność przeciętnych i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz wydajniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie rewelacyjnie współpracujące ze sobą ścieżki i tworzyć płynniejsze przejścia.

   komfortowy i mistrzowski design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o mistrzowską gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki temu można je z łatwością zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak lubisz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

   Mechanizm obrotowy zezwala na obrócenie nauszników o pełne 90 poziomów, dzięki czemu można z łatwością słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku lub z tyłu głowy. Krótki, spiralny kabel jest lekki i nie przeszkadza w pracy, ale rozciąga się, dzięki czemu możesz luźno się poruszać w trakcie odtwarzania muzyki.

   Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) często nadmiernie obciąża słuchawki.

   Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego stosowania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo potężne metalowe suwaki wewnętrzne w wygodnym pałąku bezawaryjność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla uniemożliwia przypadkowemu rozłączeniu.

   Wyraź swój styl Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając kabel i nauszniki na jeden z pięciu żywych kolorów przy pomocy zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

   Każde opakowanie posiada dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny przewód w odcieniu pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim lub różowym. Bezprzewodowa technika Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

   Sparuj je ze swoim urządzeniem, aby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. W trakcie występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w klasyczny, przewodowy sposób - w pakiecie odnajdziesz odpinany kabel.

   Słuchawki HDJ-CUE1-BT przystępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja typ Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 produktywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w komplecie 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth standard version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny wariant Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 skuteczność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.   Polecane słuchawki – Ranking maj 2023

   Zestawienie TOP5 słuchawek.*


   * Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek bez mikrofonu nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki bez mikrofonu w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *