Słuchawki bez mikrofonu

Ranking słuchawek bez mikrofonu – wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bez mikrofonu. Ranking zawierający polecane słuchawki bez mikrofonu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony MDR-RF811 ☆

Sony MDR-RF811 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF811
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432782fff008b4000043
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- wygodne słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- konkretny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mmEAN: 4905524950311
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak danych
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 270 g
Pozostałe atrybuty: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku zezwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m umożliwia nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk pokaźny
istotny dźwięk powoduje, iż ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Szerokie 40 mm neodymowe przetworniki decydują o niezwykleści basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin używania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w zestawie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe cechy: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Audio-Technica ATH-M50X ☆

Audio-Technica ATH-M50X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M50X
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51555b8a82fff075270004b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-M50X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z linii M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, iż limitowana edycja przewodowych słuchawek z kolekcji M50x w wydaniu Lantern Glow jest już dostępna!

To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, metalicznym pomarańczowym odcieniu, który został wybrany przez naszych entuzjastów jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą unikatową jakość dźwięku, co nasze inne uwielbiane poprzez krytyków modele M50x i niespotykany komfort i wytrzymałość, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego użytku.

dostępne również w odcieniu czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. EfektywnY. Jako najszczególniej doceniony poprzez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony przez najlepszych inżynierów dźwięku i profesjonalnych recenzentów audio.

dzisiaj mistrzowskie słuchawki monitorowe ATH-M50x posiadają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dopełniającą funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o pokaźnej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i konkretnej konstrukcji, M50x zapewnia niespotykane wrażenia dla najszczególniej krytycznych profesjonalistów audio.

Doceniane przez krytyków, fachowe słuchawki monitorowe z serii M staranny dźwięk i wyjątkowy komfort - są znakomite na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, gwarantując rewelacyjną izolację akustyczną przy niepokaźnym ich odczuwaniu.

zaimplementowane profesjonalne materiały są trwałe, a równocześnie wygodne. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: seria M to niesłychane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

Godzina po godzinie, rok po roku. Dobór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór gwarantujący czystą, profesjonalną sprawność.

o konstrukcja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i nietrudne w przenoszeniu o stworzone dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na fachowe słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

M50x gwarantuje wyjątkową czystość w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, precyzyjnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu albo poza domem, zamknięta budowa nauszna M50x gwarantuje wyśmienitą pasywną izolację, która chroni przed hałasem zewnętrznym.

cechy KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona przez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio o zastrzeżone przetworniki o dużej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o nieszablonowa transparentność w zwiększonym zakresie częstotliwości, z głębokim, starannym basem o krągłe kontury wokół uszu nadzwyczajną izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nieskomplikowanego monitorowania jednym uchem o mistrzowski materiał nauszników i pałąka gwarantuje obszerniejszą trwałość i wygodę o Składane, żeby ułatwić transport i oszczędzać miejsce o Odłączane kable (gromadzi kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, przewód prosty 3,0 m i przewód prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy dobór do monitoringu i miksowania w studiu, a także pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki rodzaj Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza kabel Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany kabel prosty 3,0 m (9,8') i odłączany przewód prosty 1,2 m (3,9') kabel -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w komplecie Pokrowiec ochronny, dokręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Sennheiser MX 475 ☆

Sennheiser MX 475 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser MX 475
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52e2168b8e441aa7b800000b
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser MX 475 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Panasonic PT-VZ570EJ
Projektor przenośny LCD
3LCD / WUXGA / 4500 lm
Rodzina urządzeń PT-VZ570 obejmuje sześć modeli, z których każdy łączy w sobie wysoką jakość obrazu, niskie ogólne koszty wykorzystywania, swobodę podczas instalacji oraz funkcję współpracy. Składa się ona z urządzeń PT-VZ575N (rozdzielczość WUXGA, 4500 lm), PT-VW535N (rozdzielczość WXGA, 5000 lm) oraz PT-VX605N (rozdzielczość XGA, 5500 lm), które mogą pracować w sieci. Każdy model ma także cechujący się takimi samymi parametrami odpowiednik bez tej funkcji (PT-VZ570, PT-VW530 oraz PT-VX600). Oferowane projektory zezwalają na 7000 godzin pracy bez konserwacji (w przypadku eksploatacji w trybie naturalnym), co przekłada się na znaczące obniżenie ogólnych kosztów użytkowania w przedsiębiorstwach i placówkach oświatowych. Wszystkie sześć modeli można swobodnie przestawiać także zamocować do sufitu. Z kolei funkcje regulacji położenia obiektywu w pionie oraz regulacji wyświetlania proste dopasowanie obrazu wyświetlanego zarówno na płaskich, jak i na odkształconych powierzchniach oraz na projekcję pod różnymi kątami rzutowania. Atuty urządzeń z serii PT-VZ570 1. Perfekcyjna wydajność i wysoka jakość obrazu
 • Rozdzielczość WUXGA: nieprzeciętny dobór w przypadku wykładów i prezentacji zawierających niezwykle szczegółowe obrazy (PT-VZ575N/VZ570).
 • Poziom jasności od 4500 lm*1 do 5500 lm*1 oraz współczynnik kontrastu 5000:1 w kompaktowej obudowie.
 • Wynoszący maksymalnie 7000 godzin*2 cykl wymiany lampy/filtra oznacza mniej problemów i niższe koszty konserwacji.
 • Cicha konstrukcja o natężeniu dźwięku 29 dB*3 upraszcza skupienie uwagi audytorium.
 • Funkcja Daylight View Basic zapewnia istotny obraz nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
2. Przeróżne funkcje bezprzewodowe (modele PT-VZ575N/VW535N/VX605N)
 • Funkcja bezprzewodowego wyświetlania tworzyw Miracast umożliwia błyskawiczne wyświetlenie ekranu urządzenia zgodnego ze standardem Miracast.
 • Możliwość pobrania darmowych aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android, aby prędko i prosto wyświetlać różne multimedia*4.
 • Przesyłanie danych z ekranu komputera stacjonarnego albo notebooka poprzez sieć bezprzewodową*5 z wykorzystaniem oprogramowania Wireless Manager ME 6.2*6, które wyekwipowano w nowy interfejs gwarantujący szybszą łączność. Tryb Multi-Live pozwala wyświetlać obraz choćby z 16 komputerów jednocześnie w trybie podzielonego ekranu.
 • Po podłączeniu naszej opcjonalnej anteny Easy Wireless Stick ET-UW100*7 do portu USB komputera można wyświetlać różne treści — bez potrzeby instalowania jakichkolwiek aplikacji.
 • Funkcja USB Memory Viewer*8 pozwala na wyświetlanie bez zapotrzebowania przyłączania do komputera.
 • Funkcja USB Display*8 upraszcza wyświetlanie za pomocą kabla USB.
3. Rewelacyjne funkcje i rozciągliwość instalacji
 • Złącze DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie sygnałów cyfrowych na odległość do 100 m (328 stóp) przy pomocy jednego kabla. *8
 • regulowany w płaszczyźnie pionowej obiektyw z 1,6-krotnym zoomem zapewnia swobodę instalacji.
 • Funkcje poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu oraz korekcji perspektywy*9 pozwalają na projekcję pod różnymi kątami rzutowania.
 • Funkcja Curved Screen Correction pozwala na wyświetlanie na wykrzywionych ekranach.
 • Dwa wejścia HDMI oraz liczne interfejsy.
 • Oprogramowanie Multi Projector Monitoring and Control umożliwia monitorowanie i obsługę wielu projektorów Panasonic przy pomocy jednego komputera.
 • Zgodność z czołowymi systemami sterowania, np. Aplikacją Crestron Connected oraz systemem sterowania AMX.
 • Inne {pomocn|przydatn)e funkcje, w tym wbudowany głośnik 10 W, wbudowany dekoder napisów kodowanych, tryby tablicy itp.
*1 Wartości jasności modeli z serii PT-VZ570 są następujące:
PT-VX605N/VX600 (5500 lm), PT-VW535N/VW530 (5000 lm) oraz PT-VZ575N/VZ570 (4500 lm).
*2 Podczas pracy lampy w trybie Eco. Do 5 000 godzin pracy lampy w trybie Normal.
Środowisko eksploatacji ma wpływ na cykl wymiany lampy oraz trwałość filtra.
*3 Podczas pracy lampy w trybie Eco. Podczas pracy lampy w trybie Normal natężenie dźwięku wynosi 35 dB.
*4 Obsługiwane multimedia obejmują prezentacje PowerPoint, pliki PDF, obrazy JPEG, strony internetowe (tylko system iOS) oraz zdjęcia (system iOS obsługuje wyłącznie zdjęcia wykonane przy użyciu wewnętrznego aparatu).
*5 Jeżeli komputer nie umożliwia łączności z siecią bezprzewodową, należy użyć karty sieci bezprzewodowej.
W przypadku komputerów Macintosh obsługiwany jest wyłącznie wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej.
Z funkcji Live Mode i Multi-Live Mode można korzystać także w sieci przewodowej.
*6 Oprogramowanie Wireless Manager ME 6.2 pracuje pod kontrolą systemów Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Mac OS X (v10.6/v10.7/v10.8)
*7 Opcjonalna antena Easy Wireless Stick ET-UW100 nie umożliwia przesyłania plików dźwiękowych. W trybie Multi-Live można korzystać wyłącznie z indeksowanego stylu 16-ekranowego.
Przed rozpoczęciem korzystania z anteny ET-UW100 należy dokonać aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
Dostępność anteny ET-UW100 jest różna w zależności od kraju. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z przedstawicielem ds. Sprzedaży.
*8 Dotyczy urządzeń PT-VZ575N/VW535N/VX605N.
*9 Funkcje częściowego poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu oraz korekcji perspektywy są dostępne wyłącznie w urządzeniu PT-VZ575N/VZ570.

☆ Sennheiser HD 569 ☆

Sennheiser HD 569 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 569
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766852da47c7933d59084
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 569 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD569
Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z linii HD5xx

Prawdziwy towarzysz w życiu powszednim w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy, a także towarzysz żeby podłączyć je do smartphona.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe niebieskie

Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm żeby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż ma jedno przyciskowy pilota i mikrofon.

Ciesz się swobodą
słuchania

Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z kolekcji HD pięćset, powstały po to żeby słuchać muzyki z bogactwem detalów oraz silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

Jaki dźwięk, taki komfort

Dzięki swej konstrukcji Sennhesier HD569 oferują wyjątkowy komfort noszenia choćby przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki obszernym muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

cechy Sennheiser HD569
 • konstrukcja: wokółuszna
 • Przetworniki: aktywne, otwarte
 • Impedancja: 23 Ohm
 • kabel: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
 • Dynamika SPL: 115 dB
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów dzisiaj

☆ Beyerdynamic DT 1990 Pro ☆

Beyerdynamic DT 1990 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 1990 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fcf742da47c158310ad4e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 1990 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki studyjne Beyerdynamic DT1990 Pro mistrzowskie DT1990 PRO, to otwarte, studyjne słuchawki do miksowania i masteringu. Otwarta konstrukcja daje niezwykle przestrzenny, dynamiczny i naturalny dźwięk z oryginalną reprodukcją.

wydajne przetworniki Tesli rewelacyjny dźwięk z nieprzeciętną rozdzielczością i wysokim poziomem wyjściowym. Są stosowane w studiach na całym świecie. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

wyśmienicie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie i niskie tony znamionują się dużą separacją i zróżnicowaniem kolorów. Budowa Wszystkie części słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno.

Dobra dostępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować przez mnóstwo lat. Nieprzeciętny komfort noszenia DT 1990 PRO są nieprzeciętnie lekkie jak na swój wymiar, a dzięki dokładnie przypasowanym materiałom doskonałe przypasowane.

produkowane z weluru nauszniki prawidłowe tłumienie hałasu otoczenia oraz obszerny komfort używania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Impedancja 250 Ohm Impedancja 250 ohm w szczególności dedykowane do aplikacji kontroli, odsłuchu referencyjnego, miksowania itp.

wytwarzane w Niemczech Jakość "Made in Germany" początkuje się od wysokiej jakości użytych komponentów. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie artykuł jest produkowany z niezwykłą trosceą o detale.

cechy słuchawek serii 1990 PRO Otwarte słuchawki studyjne z przetwornikami Tesla - klasy premium Wytrzymały pałąk wyprodukowany z giętkiej stali Jednostronny odłączany przewód (3-pinowy mini XLR) Miękkie, wymienne nauszniki (skórzane i welurowe) wytwarzane w Niemczech informacje technologiczne: rodzaj słuchawek wokółuszne konstrukcja otwarte Impedancja 250 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 40,000 Hz Nominalny SPL 102 dBSPL (1mW/500Hz) Maksymalny SPL 125 dB SPL (200 mW / 500 Hz) Zniekształcenia T.H.


☆ Shure Aonic 50 ☆

Shure Aonic 50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure Aonic 50
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611e78cf8e441afefe3b5179
 • ID kategorii: 7967

☆ Shure Aonic 50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SHURE AONIC 50 Wireless Bezprzewodowe nauszne słuchawki z redukcją szumu Zaprojektowane z wykorzystaniem dziesięcioleci doświadczenia w studio i na scenie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumu AONIC 50 wyjątkowe wrażenia odsłuchowe, wygodę i solidność.

Zanurz się w nieustannym dźwięku na najwyższym poziomie, gdziekolwiek jesteś. Cechy kluczowe: o Bezprzewodowa, studyjna jakość dźwięku premium jest konsekwencją dekad doświadczenia zawodowego. Bez kabli. Czysta radość słuchania wszędzie tam, gdzie jesteś.

o dostosowywana redukcja szumu umożliwia wyeliminowanie rozpraszających dźwięków i całkowite zanurzenie się w muzyce. O Tryb środowiska umożliwia słuchanie dźwięków zewnętrznego świata dzięki jednemu przełącznikowi.

o Do 20 godzin pracy na baterii zagwarantuje bezustanne działanie gdziekolwiek jesteś - w pociągu, w samolocie, w pracy czy w domu. O Komfort w trakcie długiego noszenie i trwała kompozycja, która wytrzyma trudy podróży.

o Składane dla przystępnego przenoszenia z etui ochronnym. O szybkie odbieranie połączeń, regulacji głośności albo zatrzymywania muzyki za pomocą przycisków. O technologia bezprzewodowa Bluetooth(R) 5 gwarantuje stabilność połączenia i zasięg do 10 metrów (30 stóp).

Można sparować z telefonami, tabletami notebookami. O Wzmacniacz słuchawkowy klasy premium, a także obsługa wielu kodeków w tym Qualcomm(R) aptX(TM), aptX(TM) HD, aptX(TM) Low Latency audio, Sony LDAC, AAC i SBC.

o Podłącz do źródła dźwięku za pomocą analogowego wejścia audio 3,5mm, aby korzystać z niemal dowolnego urządzenia, w tym systemów rozrywki w samolocie albo wykorzystaj cyfrowe wejście USB-C do ładowania i dźwięku High-Resolution.

o Aplikacja ShurePlus(TM) PLAY zezwala na dopasowanie redukcji szumów i poziomów trybu środowiska. Do bezpłatnego pobrania na systemy iOS i Android. O Objęte dwuletnią gwarancją, słuchawki bezprzewodowe AONIC 50, etui ochronne, przewód audio 3,5mm oraz przewód do ładowania USB-C.

o przystępne w dwóch kolorach (czarnym albo brązowym) Specyfikacja techniczna: o Waga: 334 g o Sterownik: 50 mm o Impedancja: 39 $129 o Czułość: 97 dB/mW o Maks. Moc wejściowa: 100 mW o Muszle obracane o 90 stopni: Tak o Wtyczka: Niklowane złącze jack 3,5 mm W komplecie: o Słuchawki bezprzewodowe AONIC 50 o Etui ochronne o kabel audio 3,5mm o przewód do ładowania USB-C "Shure AONIC 50 Wireless to progresywne słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów, które z powodzeniem mogą być także używane jako przewodowe (podpięte kablem USB do komputera lub analogowym do każdego analogowego źródła).

Brzmieniowo można je scharakteryzować jako uniwersalne, czyli takie, którym niczego nie brakuje i niczego nie posiadają w nadmiarze. To bezpieczne brzmieniowe optimum. Sama funkcja aktywnej redukcji szumów (ANR) jest szczególnie nowoczesna; i choć ingeruje nieco w strukturę dźwięku, to okazuje się być fantastyczna w swym konstytucyjnym działaniu.

Porównywalna z najkorzystniejszymi tego aplikacjami (w swej kategorii cenowej). Polecam Shure AONIC 50 Wireless, bo to są znakomite słuchawki!" Przeczytaj więcej (źródło) Ciepła odcień dźwięku, jego dynamika oraz niezachwiana równowaga tonalna powodują, że słuchawki te sprawdzają się w większości gatunków muzycznych, Długi czas pracy na jednym ładowaniu, a także wydajny system redukcji hałasu sprawiają, iż testowany model może stać się świetnym partnerem długich spacerów i podróży.

A ma do tego pełne prawo, ponieważ w tym zakresie cenowym jest to jedna z najkorzystniejszych opcji do wyboru. Wynajdziemy w nich sporo plusów. Tym najmocniej oczywistym jest z pewnością wygoda użytkowania i komfort noszenia nawet po kilku godzinach.

Przeczytaj więcej (źródło) Co tu dużo mówić, nowe słuchawki producenta zza szerokiej wody to naprawdę nad wyraz niebanalna i stanowczo miła pod sonicznym względem nowość. Pokazują przy tym, iż można pójść inną drogą, drogą brzmienia transparentnego, dużo bardziej wyrównanego, niżeli większość podobnej cenowo konkurencji.

Przeczytaj więcej (źródło)


☆ AKG K72 ☆

AKG K72 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K72
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1ae82fff0ecbb94f215
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K72 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K72 (K-72) Słuchawki profesjonalne
W modelu AKG K72 spotykają się profesjonalna jakość dźwięku oraz przystępność cenowa. Wokółuszne K72 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie. Niezależnie od tego, czy rozmieszczamy poszczególne ścieżki w panoramie czy regulujemy ich charakterystyki, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny wygodnej pracy. Słuchawki zaprojektowane przez firmę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były stosowane przy nagrywaniu wielu stanowczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze atrybuty:
- dokładna kompozycja gwarantująca skrupulatność na poziomie monitorów studyjnych
- wielkie, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 20.000Hz
- Samodopasowujący się, komfortowy pałąk
- Wokółuszna, lekka budowa oferująca wysoki poziom komfortu
- Zamknięta konstrukcja o zmaksymalizowanej izolacji
- mistrzowskiej jakości 3m przewód
- Wtyk 3.5mm jack, w komplecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm


Pozostałe właściwości

- Przetworniki: intensywne
- konstrukcja obudowy: Zamknięte
- Pady ze sztucznej skóry
- Wymienne gąbki nauszne
- Przejściówka na znaczny jack 6.3mm w pakiecie


☆ Beyerdynamic DT 1770 Pro ☆

Beyerdynamic DT 1770 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 1770 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5761403e2da47c19005422b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 1770 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

profesjonalne Ze względu na swoją zamkniętą konstrukcję, nadzwyczajne tłumienie hałasu otoczenia i stanowczo wysoki poziom ciśnienia akustycznego - DT 1770 PRO są idealne dla muzyków, inżynierów dźwięku, producentów dla profesjonalistów pracujących na aplikacjach studyjnych.

wydajne przetworniki Tesla 2.0 rewelacyjny dźwięk, dzięki nieprzeciętnej rozdzielczości, krystaliczności i wysokiemu poziomowi wyjściowemu. Są nadzwyczajne do miksowania i masteringu w studio. Zamknięta budowa pozwala pracować w nich nawet w głośnym otoczeniu.

Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są stosowane w studiach na całym świecie. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

Słuchawki zaprojektowane zostały do monitorowania muzyki. Genialnie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie i niskie tony cechują się dużą separacją i zróżnicowaniem kolorów. Budowa Wszystkie elementy słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno.

Dobra przystępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować przez niemało lat. Idealny komfort noszenia DT 1770 PRO są ponadprzeciętnie lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki skrupulatnie dopasowanym materiałom genialne przypasowane.

produkowane ze skóry nauszniki prawidłowe tłumienie hałasu otoczenia, a także duży komfort stosowania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Impedancja 250 Ohm Impedancja 250 ohm w szczególności przeznaczone do aplikacji kontroli, odsłuchu referencyjnego, miksowania itp.

stworzone w Niemczech Jakość "Made in Germany" inicjuje się od wysokiej jakości użytych części. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie artykuł jest stworzony z niezwykłą trosceą o detale.

właściwości słuchawek kolekcji 1770 PRO Dynamiczne słuchawki rodzaju zamkniętego mistrzowski dźwięk w studio - klasa premium Wytrzymały pałąk wyprodukowany z giętkiej stali Jednostronny odłączany kabel (prosty i spiralny) Dwie pary nauszników w zestawie (skórzane i welurowe) wykonane w Niemczech Specyfikacja: wariant słuchawek wokółuszne budowa zamknięte Impedancja 250 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 40,000 Hz Nominalny SPL 102 dBSPL (1mW/500Hz) Maksymalny SPL 125 dB SPL (200 mW / 500 Hz) Zniekształcenia T.H.


☆ Beyerdynamic DT 990 ☆

Beyerdynamic DT 990 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 990
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c50052da47cd78a00000f
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 990 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AUDIOFILSKI zestaw DLA WYMAGAJĄCYCH: Beyerdynamic DT 990 (250 Ohm) & CHORD MOJO

BEYERDYNAMIC DT 990 EDITION 250 Ohm

Wysokiej jakości słuchawki Premium o bardzo naturalnym brzmieniu.gwarantują analityczną, a także wysokiej rozdzielczości reprodukcję dźwieku.Słuchawki wytworzone są z niezwykle wysokiej jakości materiałów, co zagwarantuje wysoki komfort wykorzystywania przy zachowaniu niskiej masy.asygnowane są do współpracy z wysokiej jakościurządzeniami mobilnymi. Zostały zaprojektowane i wytworzone w niemieckiej fabryce.W zestawie załączony jest skórzany futerał.

Model DT 990 Edition 250 Ohm - impedancja standardowa do uniwersalnych zastosowań, takich jak domowy sprzęt audio, a także do kina domowego,

cechy:

 • Słuchawki wokółuszne półotwarte
 • znakomite dla wymagających użytkowników domowych HI-FI, a także zastosowań profesjonalnych
 • Dynamiczny i szczegółowy dźwięk
 • Przewody idące jedynie do jednej - lewej słuchawki
 • praktyczny kształt
 • wspaniałe równocześnie do domu jak i odtwarzacza MP3, CD, MD itp.

Specyfikacja technologiczna:

 • Dodatki miękki futerał
 • Impedancja (Ohms) 250
 • budowa wokółuszne, otwarte
 • Maks. SPL (db) brak informacji
 • Moc (mW) 100
 • Nominalny SPL (db) 96
 • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 35000
 • kabel/Zasięg 3m jednostronny
 • wariant przetwornika energiczny
 • Waga (g) 290
 • Złącze wtyk mini jack 3,5mm / adapter 6,35mm
 • Zniekształcenia THD (1mW/500Hz) <0,2%

Chord Electronics Mojo - przetwornik/wzmacniacz słuchawkowy

Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało firmie możliwość dalszej miniaturyzacji i jednocześnie dalszego rozwoju. Mojo oparto o oryginalny w skali światowej stanowczo nowoczesny układ Xilinx Artix-7 FPGA i jednocześnie zapewnić niezrównaną łatwość obsługi. Dzięki czemu Mojo (akronim od „Mobile Joy" – „mobilnej Frajdy") nie strasząc olśniewającą ilością przełączników i regulatorów pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – muzyce. Dysponując dwoma wyjściami słuchawkowymi, potrafi jednocześnie(!) napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 – 800 Ω. Ponadto Mojo gwarantuje całkowitą kompatybilność z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku formatami cyfrowymi (PCM; WAV; AAC; AIFF; MP3; FLAC) o najmocniej wyżyłowanych parametrach jakościowych (PCM 44.1kHz – 768kHz, a w trybie DoP dodatkowo DSD: DSD 64 – DSD 256). To jednak nie wszystko. Mojo zaprojektowano dodatkowo z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewiele znaczące gabaryty i właściwą dla Chord Electronics iście pancerną obudowę.

Inne Rankingi:  Słuchawki do krotkofalówki

Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio użytkowane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności,w dodatku samoczynnie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są „obciążone" ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink. Oczywiście w Mojo nie mogło zabraknąć realnie najprostszego sposobu informowania o parametrach odtwarzanego materiału – rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi a iluminację zastosowano dodatkowo w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co szalenie ułatwia obsługę np. W nocy. I jeszcze jedno – czas ładowania Mojo przez port USB to tylko cztery godziny, podczas których nadal możemy go normalnie użytkować!

dane techniczne:

 • Wejścia: Micro USB (max. 768kHz/32Bit), Coax – mini Jack (max. 768kHz/32Bit), Toslink (max. 192kHz/24Bit), Micro USB – gniazdo ładowania.
 • Moc wyjściowa: 600 Ω 35mW, 8 Ω 720 mW @1kHz
 • Impedancja wyjściowa: 75 Ω
 • Dynamika: 125dB
 • THD (@3V): 0,00017%
 • Waga: 180g
 • wymiary (S x W x G): 60 x 22 x 82 mmNajtańsze słuchawki bez mikrofonu – Ranking wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek bez mikrofonu. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sony MDR-RF811 ☆

Sony MDR-RF811 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF811
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432782fff008b4000043
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
- Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
- Do 13 godzin pracy
- komfortowe słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
- potężny, stabilny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mmEAN: 4905524950311
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak informacji
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 270 g
Pozostałe właściwości: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ AKG K72 ☆

AKG K72 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K72
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5720b1ae82fff0ecbb94f215
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K72 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K72 (K-72) Słuchawki mistrzowskie
W modelu AKG K72 spotykają się profesjonalna jakość dźwięku oraz dostępność cenowa. Wokółuszne K72 korzystają z 40mm przetworników, oddających choćby najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, że przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie. Niezależnie od tego, czy rozmieszczamy poszczególne ścieżki w panoramie czy regulujemy ich charakterystyki, samodopasowujący się pałąk i lekka budowa zapewnią godziny wygodnej pracy. Słuchawki zaprojektowane poprzez producenta, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były używane przy nagrywaniu wielu zasadniczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

Najważniejsze cechy:
- skrupulatna konstrukcja zapewniająca dokładność na poziomie monitorów studyjnych
- szerokie, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 20.000Hz
- Samodopasowujący się, wygodny pałąk
- Wokółuszna, lekka budowa proponująca wysoki poziom komfortu
- Zamknięta kompozycja o zmaksymalizowanej izolacji
- profesjonalnej jakości 3m przewód
- Wtyk 3.5mm jack, w komplecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm


Pozostałe cechy

- Przetworniki: aktywne
- kompozycja obudowy: Zamknięte
- Pady ze sztucznej skóry
- Wymienne gąbki nauszne
- Przejściówka na znaczny jack 6.3mm w pakiecie


☆ Takstar PRO82 ☆

Takstar PRO82 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Takstar
 • Nazwa produktu: Takstar PRO82
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ae975d92da47c07dea0d2ae
 • ID kategorii: 7967

☆ Takstar PRO82 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Takstar PRO 82to następca idealnego modeluPRO 80,który był małą legendą.Niesamowite brzmienie za niewielkie pieniądze. W nowym modelu mamy jeszcze więcej:super brzmienie, super wygodę, odpinany kabel i...możliwość regulacji brzmienia przez bas porty.Podstawowe parametry:-posiadają 3 stopniową regulacje basu-odłączany kabel-oczywiście twardy i miękki case jak w PRO80-świetne wykonanie-wygodne i lekkie-pady przyjemne w dotyku-dobra regulacja padówDane techniczne:rodzaj przetwornika: DynamicznyŚrednica Przetwornika: Ø40mmImpedancja: 32ΩCzułość: 96±3dB at 1KHzPasmo przenoszenia: 10Hz 20kHzMożliwość Moc ciągła: 50 MWKabel: Ø4mm x 2.2Wtyk /Adapter: Stereo Ø3.5mm + Ø6.3mmW zestawie: Słuchawki, Pokrowiec, Pozłacany wtyk 6.3mm, Walizka transportowa i InstrukcjaWaga: 237g (bez kabla)Recenzja Allegro #1-LinkAudiokrytyk #2 Link'Słuchawki Takstar Pro 82 to nad wyraz interesujące urządzenie, o miłym i relaksującym brzmieniu.

Do zakupu powinna zachęcić nas także wartość, która jest naprawdę niska w porównaniu do wyjątkowo korzystnej jakości słuchawek. 'Przeczytaj więcej (źródło)


☆ ISK HD9999 ☆

ISK HD9999 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ISK
 • Nazwa produktu: ISK HD9999
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ab0e5e782fff0d2224540bc
 • ID kategorii: 7967

☆ ISK HD9999 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki gamingowe ISK HD9999

Słuchawki iSK HD9999 na pewno spodobają się tym dla których jakość słyszanego dźwięku jest nad wyraz istotna. Pozostały one zaprojektowane z szczególnym nastawieniem na solidne granie. W ciężkiej muzyce rockowej i metalowej jak jeszcze w elektronicznej z silnym podłożem basowym pokazują w pełni swoje możliwości. Nie wolno pominąć także faktu,korzystnie sprawdzą się w gamingu! użyte znaczne pasmo przenoszenia w dolnych rejestrach pozwala na korzystanie z iSK HD9999 w najkorzystniejszy możliwy sposób. Grają bowiem różnorodnym basem o bogatej teksturze. Co ważne, bas w żaden sposób nie ingeruje w inne zakresy pasma. Oznacza to, że pojawia się tylko w takiej ilości i w takim zakresie w jakim przewidział go firma utworu. Dźwięk jest zatem w pełni realny i nie występuje w nim tak zwane podbijania basu, które niejednokrotnie spotykamy w konkurencyjnych słuchawkach. Przeciętne tony są w głównej mierze rockowe, poprzez co grają z energią i zadziorem. Pozwalają więc wspaniale oddać żywiołowość słuchanych utworów. Góra pasma jest w dodatku znacznie zaznaczona, ale bardziej subtelna.

Słuchawki iSK HD9999 są standardową zamkniętą konstrukcją. W pakiecie ujrzymy dwa rodzaje padów o przeróżnej wysokości. Odpowiadają one na kształtowanie ilości, a także charakteru basu. Natomiast konstrukcja pałąka pozwala automatycznie dostosowywać się się do wielkości głowy. ISK zadbał także o wygodę i komfort w trakcie codziennego wykorzystywania - słuchawki zezwalają na odłączanie kabla. Po odpakowaniu pudełka naszym oczom ukażą się oczywiście zachwycające HD9999,również przewód prosty, sprężynkowy, a także sztywne etui, które pozwala bezpiecznie podróżować i przechowywać nasze słuchawki. Warto wiedzieć, że wtyk jest typu konwertowanego, co oznacza,kabel zakończony jest wtykiem 3,5mm z możliwością nakręcenia przejściówki na wymiar 6,3mm.

informacje techniczne ISK HD9999:
 • wariant: zamknięte
 • Średnica przetwornika: 50mm
 • Impedancja: 32Ohm
 • Czułość: 96dB +/- 3dB
 • Zakres częstotliwości przenoszenia: 8Hz-30kHz
 • Moc maksymalna: 1500mW
 • Długość kabla: ok. 3m prosty i ok. 1.5m sprężynowy
 • Wtyk: konwertowalny 3,5/6,3mm
 • W komplecie: słuchawki, kabel prosty 3m, kabel sprężynkowy 1,5m, adapter 3,5->6,3mm, niesprężyste etui, drugi komplet padów.
 • Gwarancja: 24 miesiące

   ☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 ☆

   Słuchawki przewodowe SOMIC V2 Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: Somic
   • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2
   • Ilość ofert: 3
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5b71879a82fff0566803d670
   • ID kategorii: 7967

   ☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Słuchawki nauszne Somic V2 Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości Hi-Endowy Dźwięk SOMIC V2 to wysokiej jakości słuchawki o otwartej konstrukcji. Zostały zaopatrzone w innowacyjny, 42mm przetwornik zdolny wiernie odtworzyć najdrobniejsze szczegóły w muzyce.

   Dzięki tak znacznej średnicy membrany możliwe jest także uzyskanie głębokiego i precyzyjnego basu. Bezawaryjna budowa Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm.

   W komplecie znajdują się dwa warianty nausznic pozwalających dopasować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza - nausznice welurowe gwarantują szerszą scenę a nausznice ze skóry organicznej - więcej basu.

   Obrotowa kompozycja muszli umożliwia jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów. Dźwięk najwyższej klasy Dźwięk słuchawek jest równocześnie detaliczny jak i analogowy - jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego.

   Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w szczegóły nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz łatwo może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu radować się wspaniałym dźwiękiem.

   duża scena i dobre pozycjonowanie charakteryzujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejtakże pozwolą one nadzwyczajnie pozycjonować przeciwnika w grach FPS.

   Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 wyśmienicie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call of Duty i innych gier FPS. Wysokiej jakości przewód OFC aby zmnimalizować straty sygnału pomiędzy źródłem dźwięku a słuchawkami zastosowano kabel z miedzi beztlenowej OFC.

   cechuje się ona drastycznie zmniejszoną ilością jednostek tlenowych co w pełni wyeliminowuje problem utleniania się przeodnika i degradacji dźwięku.


   ☆ FiiO FH1 ☆

   FiiO FH1 Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: FiiO
   • Nazwa produktu: FiiO FH1
   • Ilość ofert: 3
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5b1530898e441a7d310f26ae
   • ID kategorii: 7967

   ☆ FiiO FH1 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   FiiO FH1S Douszne słuchawki hybrydowe z podwójnymi przetwornikami (DD + Knowles BA) o Zbalansowane przetworniki armaturowe Knowles 33518 o spore przetworniki dynamiczne 13,6 mm o technika eliminacji nadmiernego ciśnienia akustycznego o Strojenie Hi-Fi z myślą o modnej muzyce o przewód Litz z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości o specyficzne celuloidowe wykończenie panelu przedniego Niekończąca się droga ku doskonałości FH1s to na nowo opracowane słuchawki, które bazują na oryginalnym modelu FiiO FH1, który został wysoko oceniony poprzez wielu w społeczności audio.

   FH1s unosi jakość dźwięku na kolejne wyżyny. W kontraście do FH1, FH1s posiadają większy, udoskonalony przetwornik dynamiczny, w połączeniu ze zbalansowanym przetwornikiem armaturowym Knowles, aby dostarczyć naprawdę głębokiego, odsłaniającego basu, zadziwiająco czystych przeciętnych i wysokich tonów i prawdziwie poruszających, żywych wokali.

   Zbalansowany przetwornik armaturowy Knowles 33518 dla nieszablonowych sopranów i słodkich wokali Przetwornik BA Knowles 33518 umieszczony w FH1s znajduje się w pobliżu przedniej części korpusu słuchawki (bliżej ucha), co ogranicza utratę dźwięków wysokich częstotliwości, a tym samym udoskonala rozbudowę wysokich tonów.

   Przetworniki Knowles BA odtwarzają wysokie częstotliwości przez mosiężny wylot akustyczny, który redukuje niechciane rezonanse i nadaje wyższym częstotliwościom poczucie realizmu i wrażliwości, które naprawdę można odczuć.

   spory przetwornik dynamiczny 13,6 mm - świetna odpowiedź przejściowa niskich częstotliwości i niski poziom zniekształceń Przetwornik dynamiczny zastosowany w FH1s został wyprodukowany z biopolimerowej membrany napędzanej poprzez wyjątkowo wytrzymałe magnesy N50, co daje solidny,szybki bas oraz wyraźne i czyste brzmienie np.

   bębnów, co przyczynia się bezpośrednio do uderzająco prawidłowego brzmienia. Starannie dostrojona technika uwalniania nadmiernego ciśnienia akustycznego podczas gdy nasz obfity przetwornik dynamiczny 13,6 mm sam w sobie zapewnia wysokiej jakości głęboki bas, w połączeniu z naszą opatentowaną technologią jednostajnej redukcji ciśnienia uwalniamy jeszcze więcej potencjału tego przetwornika!

   dokładnie dostrojony system równoważenia ciśnienia wyrównuje ciśnienie powietrza z przodu i z tyłu korpusu słuchawki, znacznie poszerzając scenę dźwiękową i obniżając zmęczenie uszu podczas słuchania.

   Miłość od pierwszego wejrzenia Celuloid jest szeroko wykorzystywany do produkcji kostek gitarowych i sam w sobie ma wrodzone parametry muzyczne. Warstwowany celuloid stał się też wyborem materiału typowej płyty czołowej FH1s.

   Ze względu na losowość warstwowego celuloidu, każda płyta czołowa FH1s ma swój własny, charakterystyczny wygląd, nadając dosłownie każdemu FH1s swoją unikalną osobowość. Ergonomia na poziomie custom W oparciu o opinie otrzymane dla innych IEM FiiO, sprawiliśmy, że FH1s są jeszcze bardziej zbliżone do customowych IEM dla naprawdę doskonałego komfortu.

   Po analizie niezliczonych wzorów, zdecydowaliśmy się na zarys, który bardziej odpowiada kształtowi ludzkiego ucha, umożliwiając każdemu łatwiejsze zakładanie FH1s i noszenie ich jeszcze komfortowoj, nawet przez długi okres czasu.

   Brzmienie dostrojone tak, iż pokocha je każdy Bogate basy, transparentne soprany i przepiękne wokale FH1s przyjmują sygnaturę dźwiękową, którą pokochają równocześnie entuzjaści audio, jak i słuchacze muzyki głównego nurtu.

   Z żywym basem, czystą górą i wyraźnym wokalem, relatywnie stabilna sygnatura dźwiękowa FH1s przypadnie do gustu fanom każdego typu muzyki. Przystępne do napędzenia choćby przez smartfon Ze względu na wysoką czułość zbalansowanej jednostki armaturowej, sygnał audio pochodzący nawet z przeciętnej klasy telefonu pozwala cieszyć się ciepłą,przezroczystą naturą FH1s.

   Inne Rankingi:  Słuchawki Esperanza z mikrofonem

   120-żyłowy kabel z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości i złącza 2-pinowe 0,78 mm Wraz z FH1s dostarczany jest specjalny kabel, wytworzony ze 120 pojedynczych żył Litz z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości w oplocie.

   Każda żyła Litz jest izolowana od sąsiadującej, lepszą transmisję audio przy naturalnie występującym, jednak niekorzystnym skutkiem skórnym. Dla samego słuchania oznacza to doskonalszy bas i średnicę oraz większą spójność między wszystkimi częstotliwościami audio.

   Zmień swoje FH1s w prawdziwie bezprzewodowe Dzięki w pełni bezprzewodowemu modułowi Bluetooth UTWS1 (wersja 2-pinowa 0,78mm), możesz w kilka sekund przekształcić FH1s w prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

   Dzięki obsłudze technologii TWS + i formatu audio aptX Bluetooth o wysokiej rozdzielczości, UTWS1 jest wyśmienitym partnerem dla FH1s, zapewniając wygodę prawdziwej łączności bezprzewodowej, bez utraty jakości dźwięku.

   Dwukolorowe oznaczenia i pozłacane złącza Dla ułatwienia rozróżniania stron: lewej i prawej, oznaczyliśmy je osobnymi kolorami. W dodatku, pozłacane złącza są bardziej wytrzymałe i lepiej przewodzą sygnał audio.

   atest Hi-Res Audio pakiet poręcznych akcesoriów w zestawie o 3 pary końcówek basowych o 3 pary końcówek dla zrównoważonego brzmienia o 1 para końcówek piankowych o 1 kabel audio o 1 etui transportowe o Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40 kHz o Czułość: 106 dB/mW o Impedancja: 26 omów o Długość kabla: 120 cm o Waga (łącznie z przewodem): ok.

   21 g, pojedyncza słuchawka: ok. 4,3 g " src="https://gfx.superata.com/_ico/ico-instrukcja.png" alt="Instrukcja obsługi" width="300" height="50" border hspace="" vspace=""> POBIERZ INSTRUKCJĘ 'We have a good fit and isolation, good content, nice build, and good sound all together in a sub-100 package.

   FiiO managed to improve the FH1 model and the difference to me is significant. Along with a good bass performance, you have great mids and treble thanks to the brass sound tube and Knowles BA driver. A total winner package as a whole.

   I honestly did not expect this kind of sound performance, especially in terms of treble. So, we recommend the FH1S and put it into our Best Universal IEMs list. Way to go FiiO.' Przeczytaj więcej (źródło)


   ☆ Sony MDR-RF855 ☆

   Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: Sony
   • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
   • Ilość ofert: 3
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
   • ID kategorii: 7967

   ☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
   Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

   Swoboda ruchu
   Bezprzewodowa transmisja dźwięku umożliwia realizowanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m pozwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

   Każdy dźwięk wyraźny
   istotny dźwięk sprawia, iż ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Obszerne 40 mm neodymowe przetworniki decydują o istotnieści basu.

   Podstawka do ładowania
   Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

   18 godzin pracy baterii
   18 godzin wykorzystywania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

   Regulator głośności bez pilota
   Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.   EAN: 4905524858679
   Gwarancja: 24 miesiące
   Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
   Przeznaczenie: Muzyka
   konstrukcja: Z muszlami nausznymi
   Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
   Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
   Złącza: RCA
   Dźwięk: Stereo
   Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
   Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
   Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
   Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
   Mikrofon: Nie
   Waga: 285 g
   Akcesoria w komplecie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- przewód połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
   Pozostałe parametry: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

   ☆ AKG K92 ☆

   AKG K92 Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: AKG
   • Nazwa produktu: AKG K92
   • Ilość ofert: 2
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5720b1b382fff0ecbb94f227
   • ID kategorii: 7967

   ☆ AKG K92 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   AKG K92 - zamknięte, wokółuszne, 40mm drivers, samodopasowujące się, komfortowe, lekkie, złote akcenty Miks i mastering z niczym nieskrępowaną czystością przekazu to specjalność AKG K92. K92 korzystają z 40mm przetworników, oddających nawet najsubtelniejsze niuanse, dzięki temu można być pewnym, iż przygotowywany miks zabrzmi właściwie na każdym systemie.

   Niezależnie od tego, którą częścią cyklu produkcyjnego się zajmujemy, samodopasowujący się pałąk i lekka kompozycja zapewniają godziny komfortowej pracy. Słuchawki zaprojektowane przez markę, której można zaufać - słuchawki i mikrofony AKG były użytkowane przy nagrywaniu wielu stanowczych utworów w historii muzyki rozrywkowej.

   Najważniejsze atrybuty: dokładna budowa zapewniająca staranność na poziomie monitorów studyjnych wielkie, 40mm przetworniki o szerokim paśmie przenoszenia 16 - 22.000Hz samodopasowujący się, wygodny pałąk wokółuszna, lekka budowa proponująca wysoki poziom komfortu zamknięta kompozycja o zmaksymalizowanej izolacji mistrzowskiej jakości 3m kabel pokryty złotem wtyk 3.5mm jack, w komplecie nakręcana przejściówka na jacka 6.3mm Funkcjonalność Słuchawki fachowe to produkty asygnowane do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

   znamionują sie umocnioną konstrukcją oraz wytrzymalszymi materiałami, nieraz także odpinanym przewodem prowadzącym tylko do jednej słuchawki. Szczególnym przypadkiem słuchawek fachowych są modele przeznaczone dla DJów.

   Poza wyżej wymienionymi elementami mają obrotową słuchawkę, nieraz występują w wersjach mobilnych, które stanowią kompromis dla użytkowników-amatorów. Stanowczą różnicą między słuchawkami dla DJów, a słuchawkami mistrzowskimi jest charakterystyka generowanego dźwięku.

   Sprzęt DJski nie musi prezentować wybitnie neutralnego brzmienia. Co innego słuchawki na ogół studyjne, gdzie pokaźne jest naturalne brzmienie i jednostajnie pasma. Specyfikacja techniczna: Przetworniki: Dynamiczne konstrukcja pokrywy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm skuteczność: 113dB Pasmo przenoszenia: 16 - 22.000Hz Maksymalna moc wejściowa: 200mW Długość przewodu: 3m rodzaj wtyku: 3.5mm mini jack Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: NIE wymiar przetwornika: 40mm Obrotowa słuchawka: NIE przewód do słuchawki: Lewa kabel spiralny: NIE Składane: NIE INNE: pady ze nienaturalnej skóry wymienne gąbki nauszne przejściówka na obszerny jack 6.3mm w komplecie Waga bez kabla: 200g Gwarancja: 24 miesiące


   ☆ FiiO FD1 ☆

   FiiO FD1 Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: FiiO
   • Nazwa produktu: FiiO FD1
   • Ilość ofert: 2
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 609a1fe82da47cbcad446ed4
   • ID kategorii: 7967

   ☆ FiiO FD1 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   FiiO FD1 Słuchawki dokanałowe z berylowym przetwornikiem dynamicznym Przetwornik dynamiczny pokryty berylem | Dwukierunkowy obwód magnetyczny N50 zrównoważona technika uwalniania ciśnienia akustycznego |

   Celuloidowy panel czołowy | 4-żyłowy przewód z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości | konkretny bas Flagowy przetwornik z membraną pokrytą berylem Dzięki specyficznej dla FiiO flagowej technice słuchawkowej, dynamiczny przetwornik FD1 został wytworzony z wysokiej klasy berylu, znanego z swych genialnych parametrów fizycznych, takich jak: lekkość, cienka struktura i unikatowa sztywność.

   Daje poczucie ruchu i mocy, formując majestatyczne brzmienie. Dwukierunkowy obwód magnetyczny Wysoka moc napędzania Dynamiczny przetwornik FD1 został zaprojektowany wraz z dwukierunkowym obwodem magnetycznym N50 z promowaniem 55% strumienia magnetycznego, a także natężenia pola magnetycznego o prawie 1 Tesli w porównaniu z konwencjonalnym, pojedynczym obwodem magnetycznym.

   Podwójny strumień magnetyczny aktywuje moc napędzania, która zezwala na energetyczne, potężne odtwarzanie basów, a także pełne, zniewalające odpowiedzi przejściowe. Zastrzeżona technologia zrównoważonej eliminacji ciśnienia akustycznego Membrana berylowa w połączeniu z dwukierunkowym obwodem magnetycznym zezwala na uzyskanie ulepszonego ciśnienia akustycznego basów i głębsze ich zejście.

   dodatkowo opatentowana poprzez FiiO technika stabilnej redukcji ciśnienia, jest w stanie utrzymać jego stosowny stan po skrupulatnym zliczeniu i dostosowaniu. Wszystkie te właściwości zapewniają brak zniekształceń dla obfitej dynamiki oraz naturalnego i rozciągliwego basu.

   dzisiaj możesz komfortowo radować się muzyką w wysokiej rozdzielczości przez naprawdę długi czas bez zbędnego zmęczenia. Pozłacany pierścień retencyjny FD1 zostały starannie zaprojektowane wraz z pozłacanym pierścieniem retencyjnym ze stopu aluminium i wylotem dźwiękowym dla każdej jednostki, upiększając FD1 i równocześnie gwarantując stabilne zagłębienie dla jednostki słyszalnej, osiągając niesamowitą jakość dźwięku.

   doskonałe brzmienie, którego chce się słuchać jak najdłużej swobodny i nastrojowy bas, wyraźnie krystaliczne średnice i góra o wysokiej rozdzielczości zostały specjalnie zestrojone ze stosunkowo jednostajną dystrybucją.

   Ogólne strojenie jest bardziej w modnym stylu. FD1 są przystępne w napędzeniu i kompatybilne z wieloma urządzeniami. FD1 w pełni pokazują urok muzyki z wszelkimi jej szczegółami. Niepowtarzalny celuloidowy panel czołowy Panel czołowy jest inkrustowany bogatą powłoką materiałów celuloidowych specjalnie dostosowanych ze względu na ich niepowtarzalną teksturę i styl, z których każdy przyczynia się do połyskującego wyglądu FD1.

   Wraz ze złotym logo FiiO, cały FD1oddaje subtelne, półprzezroczyste lśnienie. 4-żyłowy przewód z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości dołączony w komplecie do FD1 kabel audio został wyprodukowany z plecionych przewodów Litz, 30 rdzeni na pasmo, co daje 4 pasma z sumą 120 rdzeni.

   Każdy przewód Litz jest izolowany od siebie, lepszą transmisję dźwięku przy naturalnie występującymi, lecz niekorzystnymi efektami,,skóry" i,,bliskości". W rzeczywistości oznacza to ulepszony bas, niesamowicie realistyczny wokal i oczywiście całościowo wyższą jakość dźwięku.

   Lżejsze, aby ulżyć Twoim uszom poręczna budowa w połączeniu z lekkimi elementami nareszcie gwarantuje uczucie komfortu noszenia. Każda jednostka waży zaledwie 4,5 g, więc ich występowanie jest prawie nieodczuwalna.

   Dopracowane w każdym szczególe 01 Wylot akustyczny ze stopu aluminium 02 2-pinowe złącza 0,78 mm 03 Pozłacana wtyczka 3,5 mm 04 Oznaczenia jednostek: lewy niebieski i prawy czerwony 05 Metalowy rozdzielacz kabla Bogaty zestaw akcesoriów w komplecie o Wkładki zbalansowane (spore * 2, średnie * 2, małe * 2) o Wkładki basowe (szerokie * 2, średnie * 2, nieduże * 2) o Wkładki z pianki pamięciowej * 2 o Futerał HB1 * 1 dokument Hi-Res Audio FD1 zostały certyfikowane poprzez Japan Audio Society jako,,Hi-Res Audio".

   Oznacza to, iż FD1 są zdolne do reprodukcji odpowiedzi częstotliwościowej do 40 kHz, która może w pełni odtwarzać dźwięk i zapewniać naturalne i realistyczne wrażenia odsłuchowe, które rzeczywiście pozwalają słuchać muzyki tak, jak chcieli tego artyści.

   o Pasmo przenoszenia: 10Hz~40kHz o typ przetwornika: dynamiczny z membraną berylową o Impedancja: 32$259@1kHz o Czułość: 109dB@1mW o Moc wejściowa: 100mW o Złącze: 0.78mm 2-pin o Długość kabla: ok.

   120 mm o Waga: 4,5 g (jednostka) POBIERZ INSTRUKCJĘ


   ☆ JVC HA-S80 ☆

   JVC HA-S80 Najniższa Cena Online
   • Marka produktu: JVC
   • Nazwa produktu: JVC HA-S80
   • Ilość ofert: 1
   • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
   • ID produktu: 5bad04c02da47c20b60141cb
   • ID kategorii: 7967

   ☆ JVC HA-S80 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

   Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth JVC HA-S80BN czarne
   Słuchawki bezprzewodowe nauszne z funkcją redukcji szumów. Możesz teraz słuchać ulubionych utworów bez przerywania szumów tła dzięki funkcji usuwania szumów. Słuchaj muzyki wygodnie, nie powiększając głośności.

   • 16 godzin bezprzewodowego słuchania.
   • Miękkie nakładki na uszy pozwalają komfortowo czuć się poprzez dłuższy czas.
   • zaopatrzony w kabel 3,5 mm, który można podłączyć do słuchawek przy niskim poziomie naładowania baterii

   3 wybieralne tryby dźwięku

   • Tryb normalny: dla wszystkich rodzajów muzyki
   • Tryb basowy: aby uzyskać rewelacyjne brzmienie tonów niskich
   • Tryb kasowania: Dla czystego dźwięku i wyraźnych wysokich tonów

   Płaska, składana budowa obrotowa
   Płaska, składana budowa obrotowa powoduje, że słuchawki są kompaktowe i przystępne do przechowywania w torbie podczas podróży.

   właściwości

   • Miękka nakładka na głowę zapewnia wygodne dopasowanie
   • 3 tryby dźwięku (Normal / Bass / Clear)
   • 16 godzin bezprzewodowego słuchania * i przystępne w sytuacji podłączonego kabla * Może się różnić w zależności od warunków używania.
   • Słuchawki nauszne z Bluetooth i redukcją szumów
   • Dynamiczny dźwięk z przetwornikiem neodymowym 30,0 mm
   • Płaska, składana budowa obrotowa


   EAN: 4975769453502
   Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
   Kod dostawcy: JVC HA-S80BN-B-E
   Przeznaczenie: Muzyka
   konstrukcja: Nauszne
   Technologie: Redukcja szumów
   Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
   Złącza: microUSB
   Dźwięk: Stereo
   Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
   Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
   Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
   Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
   Długość przewodu: 1.2 m
   Zasięg: 10 m
   Kolor: Czarny
   Waga: 165 g
   Akcesoria w pakiecie: Odłączany kabel (pozłacany, kształt L) kabel USB do ładowania


   Polecane słuchawki – Ranking wrzesień 2022

   Zestawienie TOP5 słuchawek.*


   * Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek bez mikrofonu nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki bez mikrofonu w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.