Ranking Słuchawek Blow – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Blow. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta Blow jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Blow Sport Fit ☆

Blow Sport Fit Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Sport Fit
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583fdfa582fff0210b452263
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Sport Fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
BLOW 32-777 Słuchawki Bluetooth 4.1 SPORT-FIT

Myślisz, iż słyszałeś już wszystko?


Czy słuchawki bezprzewodowe douszne mogą być stereo? Jeżeli szukacie słuchawek bezprzewodowych, śladowych, dobrze dostosowujących się do ucha, grających w stereo i dodatkowo z możliwością przesuwania kolejności odgrywanej muzyki, to szczególnie prawidłowo trafiliście. Mamy tu dla Was nieduże, lecz z wielką mocą słuchawki. Nadzwyczajne dla wszelkich aktywnych ludzi. Jeżeli czynnie uprawiasz sport, to staną Ci się potrzebne. Jedyne, do czego będziesz angażował ręce używając tych słuchawek, to przesuniecie lub cofnięcie utworu, który właśnie słuchasz. Blow zaprojektował słuchawki genialne, jeżeli tylko je założysz, to nie wybierzesz już żadnych innych.


Uprawiam czynnie sport, jakie słuchawki bezprzewodowe mam wybrać? Słuchawki Blow 32-777 Bluetooth 4.1 Sport-Fit to słuchawki zaprojektowane specjalnie dla wszystkich czynnie uprawiających sport. Są niezwykle korzystnie wyprofilowane, więc wyśmienicie trzymają się w uchu. Grają w stereo dzięki A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) ta funkcja zezwala na przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. Dodatkową funkcją uwydatniającą te słuchawki wśród wielu innych jest AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy ona do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania).atrybuty słuchawek:
-wspaniałe dla sportowców
- dopełniające wkładki douszne
- emitują dźwięk przystosowany do słuchu ludzkiego
- wygodne sterowanie

*☆ Blow BTX400 ☆

Blow BTX400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTX400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a33b482fff0e9fc64670d
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow BTX400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW BTX400SD ❗❗❗Najważniejsze parametry ❗❗❗ ⭐Nauszne słuchawki z funkcją Bluetooth ⭐zastosowany mikrofon ⭐zastosowany slot na kartę microSD ⭐wygodne w codziennym użytkowaniu ⭐Bogaty i potężny bas ⭐Możliwość złożenie słuchawek ⭐Głośniki: 2x40 mm Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki producenta Blow z zastosowanym mikrofonem zapewniają Ci wygodne słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

Przy produkcji zadbano nie tylko o nowoczesny design, lecz także wygodę użytkowania. Mocny bas, który można usłyszeć w trakcie słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji zniewalająca jakością i czystością!

⏺Bezprzewodowa łączność Nie Ci potrzeba przewodów,olśniewać się muzyką. Duży promień działania pozwala Ci cieszyć się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika, dzięki postępowej wersji funkcji Bluetooth, w której poprawiono właściwości łączności między urządzeniami, co ma wyraźny wpływ także na jakość samego dźwięku.

⏺dopełniające funkcje W słuchawkach znajduje się wbudowane wejście na kartę microSD, dzięki temu możemy odtwarzać swoją ulubioną muzykę zgraną uprzednio na kartę. Zaimplementowany mikrofon umożliwia zastosowanie urządzenia jako zestawu słuchawkowego - możesz odbierać połączenia asygnowanym przyciskiem i prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek i wydobywana telefonu.

⏺komfortowo wykorzystywanie Wysokiej jakości materiały powodują, iż noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością. To przeważnie zasługa nowoczesnego designu, a także wytwornego wyglądu, lecz także świetnego dopracowania nieznacznych szczegółów.

⏺Bogaty i solidny bas Bezprzewodowe połączenie nie stoi na przeszkodzie nieszablonowej jakości słuchanego utworu. Poprawiony i umocniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki zróżnicowanych gatunków!

⏺Specyfikacja: ✅Wersja Bluetooth: v4.2 ✅Zasięg działania: 10m ✅objętość akumulatora: 200 mAh ✅Czas ładowania: 1-2 godzin ✅Metoda ładowania: USB ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 105 dB/Mw ✅Maksymalna moc wejściowa: 40 mW ✅zastosowany mikrofon: TAK ✅Wejście: na karty microSD ✅Kod producenta: 32-787#


☆ Blow BTX300 ☆

Blow BTX300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTX300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b153a1a82fff0def28d1683
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow BTX300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW BTX300❗❗❗Najważniejsze atrybuty ❗❗❗⭐Nauszne słuchawki z funkcją Bluetooth⭐wbudowany mikrofon⭐Funkcja zestawu słuchawkowego⭐Poprawiony i wzmocniony bas⭐komfortowe stosowanie dzięki wysokiej jakości wykonaniu⭐Głośniki: 2x40mmWysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow z zastosowanym mikrofonem zapewniają Ci komfortowe słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

Przy produkcji zadbano nie tylko o innowacyjny design, lecz także wygodę stosowania. Potężny bas, który można usłyszeć w trakcie słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji oszałamiająca jakością i czystością!⏺Bezprzewodowa łącznośćNie Ci trzeba przewodów,zachwycać się muzyką.

duży promień działania pozwala Ci cieszyć się słuchaniem ulubionych kawałków nawet do 10 metrów od nadajnika, dzięki postępowej wersji funkcji bluetooth, w której poprawiono cechy łączności między urządzeniami, co ma istotny wpływ także na jakość samego dźwięku.⏺uzupełniające funkcjeWbudowany mikrofon zezwala na wykorzystanie urządzenia jako zestawu słuchawkowego - możesz odbierać połączenia używając przycisku \"Power\" i prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek i wydobywana telefonu.⏺wygodnie stosowanieWysokiej jakości materiały sprawiają, iż noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością.

To przeważnie zasługa innowacyjnego designu i gustownego wyglądu, ale także wyśmienitego dopracowania niepokaźnych szczegółów.⏺Bogaty i mocny basBezprzewodowe połączenie nie stoi na przeszkodzie nieszablonowej jakości słuchanego utworu.

Poprawiony i umocniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki przeróżnych gatunków!⏺Specyfikacja:✅Wersja Bluetooth: v3.0✅Zasięg działania: 10m✅objętość akumulatora: 300 mAh✅Czas ładowania: 2,5 godziny✅Metoda ładowania: USB✅Głośniki: 2 x 40mm✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz✅Czułość: 110 +/- 3 db✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW✅zaimplementowany mikrofon: TAK✅Kod producenta: 32-772#","i":"


☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b713a1382fff03a8c03cfa9
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

świetne słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 gwarantują możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Wyjątkowo prawidłowo trzymają się w uszach, dzięki temu komfortowe są w codziennym użytkowaniu jak i podczas biegania albo innego treningu.

A zaimplementowany mikrofon pozwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze parametry❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk przypasowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐komfortowe sterowanie⭐zastosowany mikrofon⭐staranne wykonanie⭐Czyste, konkretne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐zastosowany pokaźny akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie potrzebujesz przewodów,zniewalać się muzyką.

wbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja lubianego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana progresywna technika zapewnia pokaźniejszą prędkość, stabilność i energooszczędność.

duży promień działania pozwala Ci cieszyć się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika.⏺nadzwyczajne do muzykiSłuchawki są bardzo komfortowe i poprawnie trzymają się w uchu. A postępowa technika pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wyciągającej się ze słuchawek.

usztywniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺zaimplementowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon i regulacja głośności umożliwiająca przypasowanie poziomu do aktualnego i uniwersalny przycisk.⏺wygodny sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni dobrane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi luźne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W zestawie: słuchawki, kabel USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Blow Bluetooth 4.1 ☆

Blow Bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583fdfa882fff0210b45226a
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW ❗❗❗Najważniejsze właściwości ❗❗❗ ⭐Douszne słuchawki z funkcją Bluetooth ver. 4.1 ⭐wbudowany mikrofon oraz bateria ⭐Czas działania do 5 godzin, czuwania do 180 godzin ⭐Funkcja zestawu słuchawkowego ⭐wygodne sterowanie ⭐Przyjemna w dotyku gumowa powłoka ⭐Lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne ⭐doskonałe dla sportowców ⭐Instrukcja głosowa umożliwiająca przystępne użycie Słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.1 gwarantują możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo.

wyjątkowo korzystnie trzymają się w uszach, dzięki temu wygodne są w powszednim wykorzystywaniu jak i w trakcie biegania albo innego treningu. Wspaniałą jakość dźwięku zaawansowane technologie, takie jak A2DP czy AVRCP.

Funkcja Bluetooth w wersji 4.1 zagwarantuje zrównoważone i wysokiej jakości połączenie. Zaimplementowany mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem. ⭐A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – umożliwia przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych.

(dużo ulepszona jakość w stosunku do kodowania monofonicznego używanego w profilach HSP i HFP) ⭐AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania) z urządzenia sterującego (np.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne Denon

stereofonicznego zestawu słuchawkowego) do urządzenia docelowego (np. Komputera z odtwarzaczem multimediów) ⏺Specyfikacja: ✅Bluetooth: ver. 4.1 ✅Zasięg: do 10 m ✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD ✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin ✅Czas gotowości: do 180 godzin ✅Mikrofon: tak ✅Kod producenta: 32-776#


☆ Blow BTE200 ☆

Blow BTE200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE200
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61a7af198e441a4799e69cb6
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow BTE200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BLOW BTE200❗❗❗Najważniejsze właściwości ❗❗❗⭐ technika Bluetooth w najnowszej wersji 5.1⭐ samoczynne parowanie słuchawek⭐ Etui do przechowywania i jednoczesnego ładowania⭐ Czas odtwarzania muzyki do 6 godzin⭐ Pojemny powerbank o wielkości 2000mAh⭐Czas ładowania słuchawek od 1,5 do 2 godzin⭐ Sterowanie odtwarzaczem i odbieranie połączeń jednym przyciskiem na słuchawce⭐ Zasięg pracy do 10 metrów⭐ Czuły mikrofon⭐ Niska waga⭐ Kompatybilne z wieloma urządzeniami (Samsung, LG, Xiaomi, Apple, iPhone, Huawei, Sony itp.)Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE200 marki Blow, to pewność przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu w trakcie słuchania muzyki.

Urządzenia są lekkie i nadzwyczajnie dostosowane do uszu, dzięki temu wielogodzinne słuchanie nie powoduje żadnego problemu. Zaimplementowany panel dotykowy zezwala na sterowanie muzyką oraz zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie oraz załączone do zestawu etui ładujące pozwalają cieszyć się długim działaniem.

Słuchawki zaskakują wysoką dynamiką dźwięku.⏺ DŁUGI CZAS DZIAŁANIALitowo - polimerowe baterie słuchawek pozwalają na ich bezustanną pracę choćby do 6 godzin. Po tym czasie wystarczy je włożyć i naładować w asygnowanym etui z zastosowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności przyłączania do sieci elektrycznej.⏺ progresywnA technologia BLUETOOTHWbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.1 to najnowsza i zoptymalizowana wersja modnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dobrana do maszyn przenośnych, a także elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych.

zagwarantuje pokaźniejszą szybkość, stabilność oraz energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na lepszą jakość dźwięku.⏺ PANEL DOTYKOWYWyposażone są w panel dotykowy, który jest bardzo wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

starczy niedługo dotknąć lewej czy prawej słuchawki żeby zmienić utwór na poprzedni/następny. Żeby zmienić głośność słuchawek należy niedługo wcisnąć prawą/lewą słuchawkę w celu powiększenia/zmniejszenia głośności.

starczy tylko raz wcisnąć dowolną słuchawkę aby zatrzymać/wznowić odtwarzanie.W celu odebrania połączenia wystarczy niedługo nacisnąć dowolną słuchawkę, a w trakcje rozłączenia ten sam gest kończy rozmowę, aby odrzucić połączenie przychodzące wystarczy przytrzymać dowolną słuchawkę na 2 sekundy.⏺Specyfikacja: ✅Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR✅Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP✅Transmisja: klasa 2✅Zakres częstotliwości: 2,402 - 2,480 GHz✅Czułość: 90 dB✅Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz✅Impedancja: 32 Ohm✅Zasięg: 10m✅Bateria w słuchawkach: Litowo-polimerowa 50 mAh 3,7V✅Bateria w etui: 2000 mAh✅Czas ładowania: 2 godziny ✅Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin⚫Zawartość opakowania:Słuchawki bezprzewodowe Blow BTE200 z nakł.

silikonowymiEtui ładującePrzewód microUSBInstrukcja obsługi w języku polskimKod producenta: 32-818#","i":"


☆ Blow MDX100 ☆

Blow MDX100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow MDX100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb3ec142da47c2fafc16c82
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow MDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowe słuchawki z mikrofonem przeznaczone specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku podczas różnorodnych rozgrywek. Prosty design, czarny kolor oraz możliwość regulacji słuchawek to pewność znakomitego dostosowania do każdego gracza.

Specyfikacja:

- Długość przewodu: 1,8m

- Wtyk podłączeniowy: słuchawki jack 3,5 mm stereo, mikrofon jack 3,5mm

- Głośniki: 2x40mm

- Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 KHz


☆ Blow MDX200 ☆

Blow MDX200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow MDX200
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1f0882fff0a3c7631fbc
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow MDX200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowe słuchawki z mikrofonem Blow Hulk przeznaczone specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku podczas najróżniejszych rozgrywek. Dokładnie wyselekcjonowane materiały z których powstały sprawią, iż gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SŁUCHAWKI producenta BLOW ❓ ⭐Słuchawki asygnowane specjalnie dla graczy ⭐Wysoka jakość wykonania ⭐Regulacja głośności ⭐zaimplementowany mikrofon ⭐Łączność przewodowa ⭐usztywniony bas ⭐znakomite brzmienie na każdym paśmie ⭐komfortowe i miękkie nauszniki ⏺Brzmienie z górnej póki Jakość dźwięków wyciągająca się ze słuchawek zadowoli wielu użytkowników.

zaimplementowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów, a także wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a wyjątkowo czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami. ⏺Wyjątkowo stylowe i wygodne Pełne zaangażowanie w trakcie projektowania i wykorzystanie materiałów najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w wyjątkowym stylu, ale także zapewniające wyśmienity komfort niezbędny w trakcie długich rozgrywek komputerowych.

⏺wyśmienite dla graczy doskonale dobrane i podświetlenie powinny oddać klimat najróżniejszych gier przygodowych. Smukły i korzystnej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli cieszyć się znakomita rozrywką także w czasie potyczek w grach online.

Zamontowany długi kabel pozwoli na luźne poruszanie się w czasie rozgrywek. Słuchawki BLOW to pewność perfekcyjnej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym. ⏺Uniwersalne złącze mini jack W produkcie zaimplementowano najmocniej modne złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, laptopów czy głośników.

A pokrętło, które znajduje się na przewodzie umożliwia nam kontrolowanie siłą głośnością, która dociera do naszych uszu. ⏺Specyfikacja: ✅Długość przewodu: 2,4m ✅Złącze: Mini Jack 3,5mm ✅Napięcie zasilania: 4,5V ⚫SŁUCHAWKI: ✅Wielkość głośnika: 40mm ✅Impedancja: 32 Ohm ✅Maksymalna moc wyjściowa: 100mW ✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz ✅Czułość: 105dB +/- 3dB ⚫MIKROFON: ✅rozmiar: 6,5mm ✅Czułość: -58dB +/- 2dB ✅Kod producenta: 32-799#


☆ Blow HDX100 ☆

Blow HDX100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow HDX100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b153a1182fff0def28d1675
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow HDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI NAUSZNE BLOW HDX100 ❗❗❗Najważniejsze atrybuty:❗❗❗ ⭐Przewodowa łączność ⭐Materiał wysokiej jakości ⭐Głośniki: 2 x 40mm ⭐Długość przewodu: 1,5m ⭐Czułość: 110 +/- 3 db Przewodowe słuchawki marki Blow produkowane z materiałów wysokiej jakości.

postępowy design gwarantuje wygodę podczas wykorzystywania, a siła dźwięku następnej generacji powoduje wyjątkowe doznania muzyczne. 1,5 metrowy przewód będzie wystarczający do swobodnego korzystania z maszyn.

⏺Wyjątkowo stylowe i komfortowe nowoczesny design słuchawek Blow HDX100 sprawia, iż każdy ich posiadacz bez dwóch zdań wyeksponuje się w tłumie. Użycie wysokiej jakości materiałów dało w wyniku czego sprzęt dzięki któremu choćby po wielogodzinnym słuchaniu ulubionej muzyki nie odczujemy dyskomfortu i zmęczenia.

⏺Brzmienie z górnej póki Jakość dźwięków wyciągająca się ze słuchawek ucieszy nie jednego audiofila. Zastosowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów, a także wyrazistych i bogatych wysokich tonów.

⏺Uniwersalne złącze mini jack Powszechnie używane złącze mini jack 3,5mm umożliwia słuchanie utworów z prawie każdego urządzenia, długi 1,5 metrowy przewód umożliwia luźne podłączenie do m.in. Komputera, notebooka, tableta, smartfona lub konsoli bez zmartwień o skrępowanie ruchów.

⏺Specyfikacja: ✅Długość przewodu: 1,5 m ✅Wtyk podłączeniowy: Jack 3,5 mm stereo ✅Impedancja: 32 Ohm ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 110 +/- 3 db ✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW ✅Kod producenta: 32-791# ⚫Zawartość opakowania: ✅Słuchawki przewodowe HDX100 ✅kabel mini jack 3,5mm o długości 1,5m ✅Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Blow Cerberus ☆

Blow Cerberus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Cerberus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1f1282fff0a3c7631fbf
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Cerberus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowe słuchawki z mikrofonem CERBERUS przeznaczone specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku w trakcie różnych rozgrywek. Skrupulatnie wyselekcjonowane materiały z których powstał CERBERUS sprawią, że gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!

❗❗❗Najważniejsze cechy❗❗❗ ⭐Słuchawki idealne dla graczy ⭐zaimplementowany smukły mikrofon ⭐Czerwone podświetlenie słuchawek ⭐Długi kabel - 2,2m! ⭐wyjątkowy styl i wykonanie ⭐perfekcyjne brzmienie ⭐wygodne i miękkie nauszniki ⏺doskonałe dla graczy świetnie dopasowane i podświetlenie powinny oddać klimat różnych gier przygodowych.

Smukły i korzystnej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli cieszyć się wyśmienita rozrywką także w czasie potyczek w grach online. Zamontowany długi przewód pozwoli na swobodne poruszanie się w czasie rozgrywek.

Słuchawki BLOW CERBERUS to pewność doskonałej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym. ⏺Brzmienie z górnej półki Jakość dźwięków wyciągająca się ze słuchawek ucieszy wielu użytkowników.

zaimplementowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów, a także wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a bardzo czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami. ⏺Wyjątkowo stylowe i wygodne Pełne zaangażowanie podczas projektowania oraz wykorzystanie tworzyw najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w unikatowym stylu, ale także zapewniające idealny komfort konieczny podczas długich rozgrywek komputerowych.

Uniwersalne złącze mini jack, a także USB W produkcie zaimplementowano najszczególniej modne złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, notebooków czy głośników. Dodatkowe złącze USB odpowiada za podświetlenie - nie jest ono potrzebne do poprawnego działanie słuchawek i mikrofonu - podłączamy je tylko wtedy gdy chcemy uzyskać wspomniany efekt.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe

⏺Specyfikacja: ⚫Głośniki: ✅wymiar: średnica 40mm ✅Impedancja: 32Ohm ✅Maksymalna moc wyjściowa: 30mW ✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz ✅Czułość: 100dB +/- 3dB ⚫Mikrofon: ✅wymiar: 6,0x2,7mm ✅Czułość: -42dB +/-3dB ⚫Inne: ✅Napięcie zasilania: 4,5V ✅Wtyk mikrofon i głośniki: Jack 3,5mm ✅Wtyk podświetlenia: USB ✅Długość przewodu: 2,2m ✅Kod producenta: 32-797#


Najtańsze Słuchawki Blow – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki Blow. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Blow B-100 ☆

Blow B-100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow B-100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5808915f2da47cc69c7e8e21
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow B-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki B-100 białe

Słuchawki douszne BLOW serii B-100 produkowano z największa precyzyjnością o szczegóły.
Słuchawki B-100 są wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Elementy obudowy słuchawek i złącza Jack zostały wytwarzane z metalu a kabel znajduje się w osłonie nylonowej, poprzez co stał się bardziej odporny na rozciąganie i plątanie. Słuchawki zaopatrzono w pozłacany Jack, regulację głośności, mikrofon, przycisk uniwersalny i funkcję zestawu słuchawkowego do rozmów telefonicznych.EAN: 5900804081708
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 32-811#
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Douszne
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 115 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Biały
Waga: 145 g
Pozostałe atrybuty: - Max. Moc wejściowa: 50mW- Regulacja głośności: suwak- kabel krągły w osłonie nylonowej- rodzaj złącza: Jack 3,5mm 4-polowy pozłacany- pokrywa słuchawek i złącza Jack wyprodukowana z metalu - Funkcja zestawu słuchawkowego dla telefonów komórkowych i smartfonów

☆ Blow Bluetooth 4.1 ☆

Blow Bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583fdfa882fff0210b45226a
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW ❗❗❗Najważniejsze atrybuty ❗❗❗ ⭐Douszne słuchawki z funkcją Bluetooth ver. 4.1 ⭐wbudowany mikrofon, a także bateria ⭐Czas działania do 5 godzin, czuwania do 180 godzin ⭐Funkcja zestawu słuchawkowego ⭐komfortowe sterowanie ⭐Przyjemna w dotyku gumowa powłoka ⭐Lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne ⭐nadzwyczajne dla sportowców ⭐Instrukcja głosowa umożliwiająca łatwe wykorzystanie Słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.1 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo.

niezwykle dobrze trzymają się w uszach, dzięki temu wygodne są w powszednim wykorzystywaniu jak i podczas biegania lub innego treningu. Świetną jakość dźwięku progresywne technologie, takie jak A2DP czy AVRCP.

Funkcja Bluetooth w wersji 4.1 gwarantuje jednostajne i wysokiej jakości połączenie. Wbudowany mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem. ⭐A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – umożliwia przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych.

(dużo lepsza jakość w stosunku do kodowania monofonicznego stosowanego w profilach HSP i HFP) ⭐AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania) z urządzenia sterującego (np.

stereofonicznego zestawu słuchawkowego) do urządzenia docelowego (np. Komputera z odtwarzaczem multimediów) ⏺Specyfikacja: ✅Bluetooth: ver. 4.1 ✅Zasięg: do 10 m ✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD ✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin ✅Czas gotowości: do 180 godzin ✅Mikrofon: tak ✅Kod producenta: 32-776#


☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b713a1382fff03a8c03cfa9
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

doskonałe słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Bardzo należycie trzymają się w uszach, dzięki temu komfortowe są w powszednim stosowaniu jak i podczas biegania albo innego treningu.

A zaimplementowany mikrofon pozwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze atrybuty❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk dostosowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐komfortowe sterowanie⭐zastosowany mikrofon⭐dokładne wykonanie⭐Czyste, solidne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐wbudowany znaczny akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie Ci trzeba przewodów,olśniewać się muzyką.

zaimplementowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana postępowa technologia zapewnia większą szybkość, stabilność, a także energooszczędność.

obfity promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika.⏺nadzwyczajne do muzykiSłuchawki są niezwykle komfortowe i korzystnie trzymają się w uchu. A progresywna technologia pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wydobywającej się ze słuchawek.

usztywniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺wbudowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon i regulacja głośności umożliwiająca dopasowanie poziomu do aktualnego , a także uniwersalny przycisk.⏺wygodny sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni dostosowane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi luźne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W pakiecie: słuchawki, kabel USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Blow HDX100 ☆

Blow HDX100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow HDX100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b153a1182fff0def28d1675
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow HDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI NAUSZNE BLOW HDX100 ❗❗❗Najważniejsze cechy:❗❗❗ ⭐Przewodowa łączność ⭐Materiał wysokiej jakości ⭐Głośniki: 2 x 40mm ⭐Długość przewodu: 1,5m ⭐Czułość: 110 +/- 3 db Przewodowe słuchawki marki Blow tworzone z materiałów wysokiej jakości.

innowacyjny design zagwarantuje wygodę podczas użytkowania, a siła dźwięku następnej generacji sprawia wyjątkowe doznania muzyczne. 1,5 metrowy kabel będzie wystarczający do swobodnego korzystania z maszyn.

⏺Wyjątkowo stylowe i wygodne innowacyjny design słuchawek Blow HDX100 powoduje, że każdy ich posiadacz niewątpliwie zaakcentuje się w tłumie. Użycie wysokiej jakości materiałów dało w efekcie sprzęt dzięki któremu choćby po wielogodzinnym słuchaniu ulubionej muzyki nie odczujemy dyskomfortu i zmęczenia.

⏺Brzmienie z górnej póki Jakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek ucieszy nie jednego audiofila. Zastosowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów, a także wyrazistych i bogatych wysokich tonów.

⏺Uniwersalne złącze mini jack Powszechnie stosowane złącze mini jack 3,5mm zezwala na słuchanie utworów z prawie każdego urządzenia, długi 1,5 metrowy przewód pozwala na swobodne podłączenie do m.in. Komputera, notebooka, tableta, smartfona lub konsoli bez zmartwień o skrępowanie ruchów.

⏺Specyfikacja: ✅Długość przewodu: 1,5 m ✅Wtyk podłączeniowy: Jack 3,5 mm stereo ✅Impedancja: 32 Ohm ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 110 +/- 3 db ✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW ✅Kod producenta: 32-791# ⚫Zawartość opakowania: ✅Słuchawki przewodowe HDX100 ✅przewód mini jack 3,5mm o długości 1,5m ✅Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Blow MDX100 ☆

Blow MDX100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow MDX100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb3ec142da47c2fafc16c82
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow MDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowe słuchawki z mikrofonem przeznaczone specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku w trakcie najróżniejszych rozgrywek. Prosty design, czarny kolor oraz możliwość regulacji słuchawek to pewność nieprzeciętnego dostosowania do każdego gracza.

Specyfikacja:

- Długość przewodu: 1,8m

- Wtyk podłączeniowy: słuchawki jack 3,5 mm stereo, mikrofon jack 3,5mm

- Głośniki: 2x40mm

- Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 KHz


☆ Blow Sport Fit ☆

Blow Sport Fit Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Sport Fit
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583fdfa582fff0210b452263
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Sport Fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
BLOW 32-777 Słuchawki Bluetooth 4.1 SPORT-FIT

Myślisz, iż słyszałeś już wszystko?


Czy słuchawki bezprzewodowe douszne mogą być stereo? Jeżeli szukacie słuchawek bezprzewodowych, minimalnych, prawidłowo dopasowujących się do ucha, grających w stereo i ponadto z możliwością przesuwania kolejności odgrywanej muzyki, to nad wyraz dobrze trafiliście. Mamy tu dla Was niewiele znaczące, ale z wielką mocą słuchawki. Perfekcyjne dla wszelkich aktywnych ludzi. Jeżeli czynnie uprawiasz sport, to staną Ci się potrzebne. Jedyne, do czego będziesz angażował ręce używając tych słuchawek, to przesuniecie albo cofnięcie utworu, który właśnie słuchasz. Blow zaprojektował słuchawki nadzwyczajne, jeżeli tylko je założysz, to nie wybierzesz już żadnych innych.


Uprawiam czynnie sport, jakie słuchawki bezprzewodowe mam wybrać? Słuchawki Blow 32-777 Bluetooth 4.1 Sport-Fit to słuchawki zaprojektowane specjalnie dla wszystkich czynnie uprawiających sport. Są wyjątkowo korzystnie wyprofilowane, więc świetnie trzymają się w uchu. Grają w stereo dzięki A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) ta funkcja umożliwia przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. Uzupełniającą funkcją eksponującą te słuchawki wśród wielu innych jest AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy ona do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania).właściwości słuchawek:
-nadzwyczajne dla sportowców
- dodatkowe wkładki douszne
- emitują dźwięk przypasowany do słuchu ludzkiego
- wygodne sterowanie

*☆ Blow Volcano ☆

Blow Volcano Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Volcano
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4c75682fff0868137a24f
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Samsung S8

☆ Blow Volcano - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dla graczy BLOW GAMINGOWE MIKROFON JACK regulacja głośności umocniony BASSSłuchawki Gamingowe z mikrofonem najnowszej serii VOLCANO wytworzono specjalnie z myślą o graczach, którzy oczekują jeszcze lepszej jakości dźwięku w trakcie rozgrywek.

starannie wyselekcjonowane materiały z których powstały sprawią, że gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SŁUCHAWKI firmy BLOW ❓⭐Słuchawki przeznaczone specjalnie dla graczy⭐Wysoka jakość wykonania⭐Regulacja głośności⭐zastosowany mikrofon⭐Łączność przewodowa⭐wzmocniony bas⭐perfekcyjne brzmienie na każdym paśmie⭐komfortowe i miękkie nauszniki⭐Brzmienie z górnej półkiJakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek ucieszy wielu użytkowników.

zaimplementowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów oraz wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a szczególnie czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami.⏺Wyjątkowo stylowe i wygodnePełne zaangażowanie w trakcie projektowania oraz wykorzystanie tworzyw najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w nieszablonowym stylu, lecz także gwarantujące świetny komfort konieczny podczas długich rozgrywek komputerowych.⏺wyśmienite dla graczyIdealnie przypasowane oraz podświetlenie powinny oddać klimat różnorodnych gier przygodowych.

Smukły i korzystnej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli radować się perfekcyjna rozrywką także w czasie potyczek w grach online. Zamontowany długi przewód pozwoli na luźne poruszanie się w czasie rozgrywek.

Słuchawki BLOW to pewność idealnej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym.⏺Uniwersalne złącze mini jackW produkcie zastosowano najszczególniej lubiane złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, laptopów czy głośników.

A pokrętło, które znajduje się na przewodzie umożliwia nam kontrolowanie siłą głośnością, która dociera do naszych uszu.⏺Specyfikacja:✅Długość przewodu: 1,8m✅Złącze: Mini Jack 3,5mm✅Napięcie zasilania: 4,5V⚫SŁUCHAWKI:✅Wielkość głośnika: 40mm✅Impedancja: 32 Ohm✅Maksymalna moc wyjściowa: 100mW✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz✅Czułość: 105dB +/- 3dB⚫MIKROFON:✅rozmiar: 6,5mm✅Czułość: -58dB +/- 2dB✅Kod producenta: 32-817#","i":"


☆ Blow BTE200 ☆

Blow BTE200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE200
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61a7af198e441a4799e69cb6
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow BTE200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI BLOW BTE200❗❗❗Najważniejsze cechy ❗❗❗⭐ technika Bluetooth w najnowszej wersji 5.1⭐ automatyczne parowanie słuchawek⭐ Etui do przechowywania i jednoczesnego ładowania⭐ Czas odtwarzania muzyki do 6 godzin⭐ Pojemny powerbank o wielkości 2000mAh⭐Czas ładowania słuchawek od 1,5 do 2 godzin⭐ Sterowanie odtwarzaczem i odbieranie połączeń jednym przyciskiem na słuchawce⭐ Zasięg pracy do 10 metrów⭐ Czuły mikrofon⭐ Niska waga⭐ Kompatybilne z wieloma urządzeniami (Samsung, LG, Xiaomi, Apple, iPhone, Huawei, Sony itp.)Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE200 producenta Blow, to pewność przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu w trakcie słuchania muzyki.

Urządzenia są lekkie i nieprzeciętnie przypasowane do uszu, dzięki temu wielogodzinne słuchanie nie sprawia żadnego problemu. Zastosowany panel dotykowy zezwala na sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie, a także załączone do zestawu etui ładujące pozwalają radować się długim działaniem.

Słuchawki zaskakują wysoką dynamiką dźwięku.⏺ DŁUGI CZAS DZIAŁANIALitowo - polimerowe baterie słuchawek umożliwiają ich bezustanną pracę choćby do 6 godzin. Po tym czasie wystarczy je włożyć i naładować w przeznaczonym etui z zaimplementowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej.⏺ innowacyjnA technologia BLUETOOTHWbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.1 to najnowsza i zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dobrana do sprzętów mobilnych oraz elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych.

gwarantuje pokaźniejszą szybkość, stabilność, a także energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na ulepszoną jakość dźwięku.⏺ PANEL DOTYKOWYWyposażone są w panel dotykowy, który jest szczególnie komfortowym i praktycznym rozwiązaniem.

starczy krótko dotknąć lewej czy prawej słuchawki żeby zmienić utwór na poprzedni/następny. Aby zmienić głośność słuchawek należy krótko wcisnąć prawą/lewą słuchawkę w celu powiększenia/zmniejszenia głośności.

wystarczy tylko raz wcisnąć dowolną słuchawkę aby zatrzymać/wznowić odtwarzanie.W celu odebrania połączenia wystarczy krótko nacisnąć dowolną słuchawkę, a w trakcje rozłączenia ten sam gest kończy rozmowę, żeby odrzucić połączenie przychodzące wystarczy przytrzymać dowolną słuchawkę na 2 sekundy.⏺Specyfikacja: ✅Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR✅Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP✅Transmisja: klasa 2✅Zakres częstotliwości: 2,402 - 2,480 GHz✅Czułość: 90 dB✅Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz✅Impedancja: 32 Ohm✅Zasięg: 10m✅Bateria w słuchawkach: Litowo-polimerowa 50 mAh 3,7V✅Bateria w etui: 2000 mAh✅Czas ładowania: 2 godziny ✅Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin⚫Zawartość opakowania:Słuchawki bezprzewodowe Blow BTE200 z nakł.

silikonowymiEtui ładującePrzewód microUSBInstrukcja obsługi w języku polskimKod producenta: 32-818#","i":"


☆ Blow BTE100 ☆

Blow BTE100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE100
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f19a4b42da47c80ada44020
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow BTE100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki BLOW Earbuds BTE100 WHITE Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE100 producenta Blow to gwarancja przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu podczas słuchania muzyki - urządzenia są lekkie, a także doskonale przypasowane do uszu, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie nie powoduje żadnego problemu.

wbudowany panel dotykowy zezwala na sterowanie muzyką oraz zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie oraz dołączone do zestawu etui ładujące pozwalają cieszyć się długim działaniem. Progresywna technika Bluetooth zastosowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.0 to najnowsza i zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dobrana do maszyn mobilnych oraz elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych.

zagwarantuje większą prędkość, stabilność, a także energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na udoskonaloną jakość dźwięku. Samoczynne parowanie Słuchawki zostają automatycznie włączone oraz sparowane ze sobą zaraz po wyjęciu ich z etui ładującego.

Po pierwszym, ręcznym podłączeniu słuchawek do naszego urządzenia, każde następne łączenie będzie następowało dodatkowo w sposób automatyczny. Lekkość i wygoda Bezprzewodowe słuchawki Blow zostały zaprojektowane w taki sposób, by użytkownik czuł pełen komfort podczas długiego słuchania muzyki - idealne przypasowanie do ucha dzięki silikonowym nakładkom oraz niezwykła lekkość każdej ze słuchawek pełną przyjemność wykorzystywania bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

Kontrola nad muzyką i połączeniami Na słuchawkach znajduję się specjalny przycisk sterowania który pozwala kontrolować ich działanie - umożliwia odtworzenie albo zatrzymanie muzyki, zmianę utworu, odbieranie oraz odrzucanie połączeń telefonicznych, a także wybranie ostatniego numeru.

wbudowany mikrofon zezwala na luźne prowadzenie rozmów. Długi czas działania Litowo - polimerowe baterie słuchawek zezwalają na ich bezustanną pracę choćby do 3 godzin. Po tym czasie wystarczy je włożyć i naładować w przeznaczonym etui z wbudowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności przyłączania do sieci elektrycznej.

Specyfikacja: - Wersja Bluetooth: 5.0 - Zasięg: 10 m - Baterie słuchawek: litowo - polimerowa 40 mAh * 2 - Akumulator etui ładującego: litowo - polimerowy 250 mAh - Głośnik: 10 mm średnicy, 16Ω - SNR: 80 dB - Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 KHz - Czas ładowania: 1,5 - 2 godziny - Czas odtwarzania muzyki: do 3 godzin - Kolor: biały


☆ Blow Cerberus ☆

Blow Cerberus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Cerberus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d1f1282fff0a3c7631fbf
 • ID kategorii: 7967

☆ Blow Cerberus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowe słuchawki z mikrofonem CERBERUS dedykowane specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku podczas przeróżnych rozgrywek. Starannie wyselekcjonowane materiały z których powstał CERBERUS sprawią, że gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!

❗❗❗Najważniejsze właściwości❗❗❗ ⭐Słuchawki świetne dla graczy ⭐zastosowany smukły mikrofon ⭐Czerwone podświetlenie słuchawek ⭐Długi kabel - 2,2m! ⭐wyjątkowy fason i wykonanie ⭐genialne brzmienie ⭐wygodne i miękkie nauszniki ⏺znakomite dla graczy świetnie dostosowane oraz podświetlenie powinny oddać klimat zróżnicowanych gier przygodowych.

Smukły i prawidłowej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli cieszyć się idealna rozrywką także w czasie potyczek w grach online. Zamontowany długi przewód pozwoli na swobodne poruszanie się w czasie rozgrywek.

Słuchawki BLOW CERBERUS to pewność doskonałej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym. ⏺Brzmienie z górnej półki Jakość dźwięków wyciągająca się ze słuchawek uraduje wielu użytkowników.

zastosowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów i wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a wyjątkowo czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami. ⏺Wyjątkowo stylowe i komfortowe Pełne zaangażowanie podczas projektowania i użycie tworzyw najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w wyjątkowym stylu, lecz także gwarantujące wyśmienity komfort konieczny w trakcie długich rozgrywek komputerowych.

Uniwersalne złącze mini jack oraz USB W produkcie zaimplementowano najszczególniej lubiane złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, notebooków czy głośników. Dopełniające złącze USB odpowiada za podświetlenie - nie jest ono niezbędne do poprawnego działanie słuchawek i mikrofonu - podłączamy je tylko wtedy gdy chcemy uzyskać wspomniany efekt.

⏺Specyfikacja: ⚫Głośniki: ✅rozmiar: średnica 40mm ✅Impedancja: 32Ohm ✅Maksymalna moc wyjściowa: 30mW ✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz ✅Czułość: 100dB +/- 3dB ⚫Mikrofon: ✅rozmiar: 6,0x2,7mm ✅Czułość: -42dB +/-3dB ⚫Inne: ✅Napięcie zasilania: 4,5V ✅Wtyk mikrofon i głośniki: Jack 3,5mm ✅Wtyk podświetlenia: USB ✅Długość przewodu: 2,2m ✅Kod producenta: 32-797#


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.