Słuchawki bluetooth Samsung

Ranking słuchawek bluetooth samsung – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth samsung. Ranking zawierający polecane słuchawki bluetooth samsung jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fb0692da47c00d996205e
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, by dostroiły się do każdej chwili. Dzięki unikatowemu kształtowi, dostosowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. Na dodatek posiadają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wykonane dla Twoich uszu.
Nowy zarys bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są na dodatek gładkie i mają błyszczące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — żeby zmieściło się w dłoni, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój styl dzięki błyszczącym wykończeniom
przystępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród kolorów takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój fason ładnym akcentem.
wytworzone do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live idealnie leżą w uszach, zapewniając mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich komfortowa budowa jest dostosowana do kształtu ucha, a dwa wymiary końcówek zezwalają na jeszcze lepsze ich dostosowanie w razie zapotrzebowania. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez zapotrzebowania wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, ale pozwala również usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Pozwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego potrzebujesz — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, aby funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym poprzez AKG współgrają z funkcjonalną konstrukcją Galaxy Buds Live, aby zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Znaczny przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co pozwala na płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, aby uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify zezwala na przypisanie asygnowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki poprzez jedną sekundę, żeby natychmiast skonsolidować się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest teraz na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*dostępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najlepszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup lokalizuje ruch szczęki, a pojawiające się podczas mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, żeby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają przez niemało godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, by móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zapewnia godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci trzeba trochę więcej mocy, możesz wykorzystać funkcji PowerShare w swoim smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swoim Galaxy
łatwo połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie zezwala na prędkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyskonsolidować urządzenia.

☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bbff88e441a169cd5cf80
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe na uszy

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, proponując doskonale wyważony dźwięk, nieporównany komfort dostosowania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i udoskonalone sprzężenie zwrotne sprawiają, że możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi mocne głębokie basy i czyste wysokie tony.

Galaxy Buds2 oferują genialne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, aby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i zaimplementowana jednostka wychwytująca głos powodują, iż połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie namierza i likwiduje niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi.

Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co w dodatku zwiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki.

Słuchawki mogą wygłuszyć choćby 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow całości zanurzyć się w dźwięku360 Audio powoduje, iż ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ gwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając w całości zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki dostosowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 powodują, że Twoje dźwiękowe doznania są starannie takie, jak lubisz.

Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu odnajdziesz więc wyśmienite dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach choćby najbardziej aktywnych użytkowników.

Miękkie, sprężyste silikonowe nakładki przystępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze realne wrażenia ANC. Znajdź wymiar wyśmienity dla siebie korzystając z menu "Test przypasowania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

Wybierz wspaniałą tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, wyśmienita biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują popularny design i dostosowane etui, żeby podkreślić Twój specyficzny styl. A poręczny zarys etui powoduje,chroni ono słuchawki, ładuje je i genialnie nadaje się do przenoszenia.

5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,przez cały dzień możesz radować się komfortem i pozostawać w kontakcie.

Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej aniżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

Bez zastosowania dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje na dodatek Quick Buds Control 8, dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC oraz sprawdzać pozostałą moc baterii.Najtańsze słuchawki bluetooth samsung – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek bluetooth samsung. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki do biegania

☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fb0692da47c00d996205e
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, żeby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, dopasowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. W dodatku mają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost stworzone dla Twoich uszu.
Nowy zarys bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i mają błyszczące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — by zmieściło się w dłoni, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój styl dzięki lśniącym wykończeniom
dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród kolorów takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój styl spektakularnym akcentem.
wykonane do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live świetnie leżą w uszach, gwarantując mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich wygodna konstrukcja jest dopasowana do kształtu ucha, a dwa rozmiary końcówek umożliwiają jeszcze lepsze ich dobranie w razie zapotrzebowania. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, lecz pozwala również usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Zezwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci trzeba — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, żeby funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z funkcjonalną konstrukcją Galaxy Buds Live, aby zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Spory przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co zezwala na płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, by uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify zezwala na przypisanie dedykowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki przez jedną sekundę, by natychmiast zespolić się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*dostępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 lub nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup wyłapuje ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, aby zapewnić udoskonaloną jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają przez mnóstwo godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, aby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zagwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli potrzebujesz trochę więcej mocy, możesz użyć funkcji PowerShare w swoim smartfonie, by naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swoim Galaxy
łatwo połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie umożliwia szybkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzintegrować urządzenia.

☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bbff88e441a169cd5cf80
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki studyjne zamknięte

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, proponując doskonale wyważony dźwięk, nieprzeciętny komfort dostosowania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i ulepszone sprzężenie zwrotne powodują, że możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi konkretne głębokie basy i czyste wysokie tony.

Galaxy Buds2 proponują doskonałe wyważenie i wysoką jakość dźwięku, by wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i zastosowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, iż połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie lokalizuje i usuwa niepożądane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swym światem z rodziną i przyjaciółmi.

Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia wywoływane wiatrem, co ponadto zwiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niepożądane dźwięki.

Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow pełni zanurzyć się w dźwięku360 Audio sprawia, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technologia Dolby Head Tracking™ zagwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając kompletnie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki przypasowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 powodują, iż Twoje dźwiękowe doznania są starannie takie, jak uwielbiasz.

Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu odnajdziesz więc rewelacyjne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach choćby najistotniej aktywnych użytkowników.

Miękkie, rozciągliwe silikonowe nakładki przystępne są w trzech rozmiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze osiągalne wrażenia ANC. Znajdź rozmiar perfekcyjny dla siebie korzystając z menu "Test dostosowania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

Wybierz genialną tonacjęOnyx, klasyczny grafit, nieprzeciętna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują popularny design i dostosowane etui, aby podkreślić Twój unikalny fason. A użyteczny zarys etui powoduje,broni ono słuchawki, ładuje je i perfekcyjnie pasuje do przenoszenia.

5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,przez cały dzień możesz radować się komfortem i pozostawać w kontakcie.

Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej niżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

Bez wykorzystania rąk możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje ponadto Quick Buds Control 8, dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.Polecane słuchawki bluetooth – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek bluetooth.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek bluetooth samsung nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki bluetooth samsung w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *