Ranking Słuchawek BML – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki BML. Ranking zawierający polecane słuchawki od producenta BML jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml ☆

Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BML
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d8e8982fff0111d03c576
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BML GameGod Rusher Ciesz się prawdziwymi wrażeniami w trakcie gry na słuchawkach BML GameGodRusher. Słuchawki Rusher gwarantują izolację dźwięków otoczenia i wręcz zaskakującą wygodę przez cały okres gry.

Ich powierzchnia, pokryta czarną gumą, zniesie nawet mniej delikatne poczynania. Wychwyci każdy detal Przetwornik dźwięku o średnicy 40 mm o szerokim zasięgu częstotliwości 20 – 22000 Hz proponują czysty i precyzyjny dźwięk.

Orientacja na polu walki jedynie przy pomocy słuchu nigdy nie była łatwiejsza. Każdy ton interpretowany jest w najmniejszym szczególe. Wygoda podczas odtwarzania BML GameGodRusher to słuchawki, które pasują naprawdę każdemu.

zapewnia to dostosowywany, wyściełany pałąk oraz umieszczenie słuchawek na ruchomych przegubach. Tekstylny kabel doprowadzający o długości 2 metrów nie ma tendencji do zaplątywania się, a w dodatku wyposażony jest w dwa charakterystyczne konektory 3,5 mm.

Co więcej, kabel zaopatrzony jest w kompaktowy i lekki panel sterowania głośnością słuchawek. Bezusterkowy mikrofon do wszechstronnego zastosowania Giętki mikrofon o wysokiej czułości zagwarantuje transmisję dźwięku bez zbędnego szumu w tle.

Przenieś multiplayerowe gry na wyższy poziom. Ciesz się pełną gamą możliwości słuchawek nie tylko podczas gier dla wielu graczy, lecz też przy rozmowach za pośrednictwem powszechnie znanych komunikatorów, jak na przykład Skype.

Porządny dźwięk Przenieś się na tor wyścigowy lub wkrocz na pole walki. GameGodRusher wiernie odtworzy dźwięk samochodu wyścigowego, jak i nabojów świszczących nad Twoją głową. Umożliwią Ci to silne basy oraz pewne środki i góry.

nieprzemijalny image Wykonanie w czarnej barwie i oryginalny dizajn nigdy Cię nie zawiodą. Możesz być pewien, że dzięki subtelnie wyłożonej gumą powierzchni te słuchawki wytrzymają wszytko. Komfort bez kompromisów GameGodRusher proponują przeważnie wysoki komfort noszenia.

Bogato wyłożone nauszniki i pałąk pozwoli na długie godziny gry bez uczucia dyskomfortu. Pozwól sobie na wygodę i skup się na samej zabawie. Komunikacja bez zakłóceń Włącz się do wirtualnego świata i komunikuj się ze współgraczami.

Obracany mikrofon to gwarancja czystego rejestru dźwięku, który zostanie wiernie odtworzony bez deformacji głosu i zbędnego szumu w tle. Tablica specyfikacji technologicznej GameGod Phalanx Wejście 2 X 3,5 mm Jack Długość kabla 200 cm Waga 220 g Audio Wielkość przetwornika 40 mm Częstotliwość 20 – 22 000 Hz Czułość głośnika 109 ±3 dB Mikrofon Czułość mikrofonu 58±3 dB Zawartość zestawu • Słuchawki• Instrukcja obsługi• Naklejka GameGod

Inne Rankingi:  Słuchawki Bang & Olufsen

☆ Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490) ☆

Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BML
 • Nazwa produktu: Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d8e9382fff0111d03c589
 • ID kategorii: 7967

☆ Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BML GameGod Bruiser Ciesz się wyjątkowymi wrażeniami audialnymi ze słuchawkami BML GameGod Bruiser. Słuchawki Bruiser asygnowane są dla wszelkich graczy, którzy nie obędą się bez solidnego headsetu gamingowego.

Czarno-pomarańczowy dizajn już na pierwszy rzut oka pozwala podejrzewać, że te słuchawki posiadają niespokojną duszę. Stylowe i komfortowe nowoczesny wygląd został uzupełniony o wyściełane nauszniki, które niespodziany komfort i stanowią obietnicę wielu godzin niezakłóconej gry.

Izolacja przed przenikaniem dźwięków z otoczenia to w tym przypadku podstawa. Dostosowywany, wyściełany pałąk słuchawek zagwarantuje,choćby nie poczujesz ich na głowie. Przetworniki dźwięku o średnicy 40 mm, cechujące się unikatową czułością, oddają każdy ton w każdym najmniejszym detalu.

Czysty dźwięk bez szumów BML GameGod Bruiser proponują mikrofon o szerokich właściwościach adaptacyjnych, który wykorzystuje obfity zakres częstotliwości 50 –10 000 Hz. Do uszu graczy docierał będzie niezdeformowany dźwięk bez zbędnych szumów w tle.

Jakość mikrofonu docenisz nie tylko podczas gry, lecz też przy spokojnej rozmowie, na przykład za pośrednictwem znanych komunikatorów takich jak Skype. Wygodna obsługa Do słuchawek załączany jest przewód o dwóch konektorach jack 3,5 mm.

przewód doprowadzający o długości 2,4 m zapewnia swobodę ruchu. Panel obsługi umożliwia wyciszenie dźwięku w ciągu jednej chwili. Wykorzystując przełącznik możesz również jednym ruchem wyłączyć mikrofon. Mocny włókienniczy kabel przetrwa także mniej delikatne poczynania, jak chociażby rozjechanie krzesłem na kółkach.

dokładna realizacja każdego tonu Zdaj się na czysty dźwięk, który uwydatni emocje towarzyszące grze. Izolacja przed dźwiękami otoczenia i sprawne głośniki zadbają o nowy poziom doświadczania dźwięku. Przewód doprowadzający o długości 2,4 m Długi i wytrzymały przewód konfekcyjny stanowi obietnicę tego, iż słuchawki GameGod Bruiser w niczym nie będą Cię ograniczać.

dostępny sposób obsługi Nie musisz już zgłębiać tajników skrótów klawiaturowych - zamiast tego możesz w pełni oddać się grze. Reguluj głośność odsłuchu bezpośrednio przez wbudowany na kablu panel obsługi.

Wyłączanie mikrofonu to dzięki temu kwestia chwili. Wszystko, co najważniejsze, masz pod ręką. Za każdym razem w kontakcie Mikrofon o wysokich właściwościach adaptacyjnych, umieszczony na rozciągliwym przegubie dostosuje się do każdych warunków.

Uchwyci nawet najsubtelniejsze tony i w czystej postaci odda je Twoim współgraczom. Tablica specyfikacji technicznej GameGod Bruiser Wejście 2 X 3,5 mm Jack Długość kabla 240 cm Waga 250 g Audio Wielkość przetwornika 40 mm Częstotliwość 20 – 22 000 Hz Czułość głośnika 98 ±3 dB Mikrofon Czułość mikrofonu 58±3 dB Częstotliwość 50 – 10 000 Hz Zawartość zestawu • Słuchawki• Instrukcja obsługi• Naklejka GameGod

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne Sennheiser

Najtańsze Słuchawki BML – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek marki BML. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml ☆

Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BML
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d8e8982fff0111d03c576
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne gamegod rusher czarny marki Bml - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BML GameGod Rusher Ciesz się prawdziwymi wrażeniami podczas gry na słuchawkach BML GameGodRusher. Słuchawki Rusher zapewniają izolację dźwięków otoczenia i wręcz zaskakującą wygodę poprzez cały okres gry.

Ich powierzchnia, pokryta czarną gumą, zniesie choćby mniej delikatne poczynania. Wychwyci każdy szczegół Przetwornik dźwięku o średnicy 40 mm o szerokim zasięgu częstotliwości 20 – 22000 Hz oferują czysty i skrupulatny dźwięk.

Orientacja na polu walki jedynie za pomocą słuchu nigdy nie była łatwiejsza. Każdy ton interpretowany jest w najmniejszym szczególe. Wygoda w trakcie odtwarzania BML GameGodRusher to słuchawki, które pasują naprawdę każdemu.

zapewnia to dostosowywany, wyściełany pałąk oraz umieszczenie słuchawek na ruchomych przegubach. Tekstylny przewód doprowadzający o długości 2 metrów nie ma tendencji do zaplątywania się, a ponadto wyekwipowany jest w dwa typowe konektory 3,5 mm.

Co więcej, kabel wyekwipowany jest w kompaktowy i lekki panel sterowania głośnością słuchawek. Bezawaryjny mikrofon do wszechstronnego użycia Giętki mikrofon o wysokiej czułości zapewnia transmisję dźwięku bez zbędnego szumu w tle.

Przenieś multiplayerowe gry na wyższy poziom. Ciesz się całkowitą gamą możliwości słuchawek nie tylko podczas gier dla wielu graczy, ale też przy rozmowach za pośrednictwem powszechnie znanych komunikatorów, jak na przykład Skype.

Porządny dźwięk Przenieś się na tor wyścigowy lub wkrocz na pole walki. GameGodRusher wiernie odtworzy dźwięk samochodu wyścigowego, jak i nabojów świszczących nad Twoją głową. Umożliwią Ci to silne basy i pewne środki i góry.

nieśmiertelny image Wykonanie w czarnej barwie oraz oryginalny dizajn nigdy Cię nie zawiodą. Możesz być pewien, że dzięki subtelnie wyłożonej gumą powierzchni te słuchawki wytrzymają wszytko. Komfort bez kompromisów GameGodRusher proponują typowo wysoki komfort noszenia.

Bogato wyłożone nauszniki i pałąk pozwoli na długie godziny gry bez uczucia dyskomfortu. Pozwól sobie na wygodę i skup się na samej zabawie. Komunikacja bez zakłóceń Włącz się do wirtualnego świata i komunikuj się ze współgraczami.

Obracany mikrofon to gwarancja czystego rejestru dźwięku, który zostanie wiernie odtworzony bez deformacji głosu i zbędnego szumu w tle. Tablica specyfikacji technicznej GameGod Phalanx Wejście 2 X 3,5 mm Jack Długość kabla 200 cm Waga 220 g Audio Wielkość przetwornika 40 mm Częstotliwość 20 – 22 000 Hz Czułość głośnika 109 ±3 dB Mikrofon Czułość mikrofonu 58±3 dB Zawartość zestawu • Słuchawki• Instrukcja obsługi• Naklejka GameGod

Inne Rankingi:  Słuchawki do gier do 200 zł

☆ Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490) ☆

Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BML
 • Nazwa produktu: Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d8e9382fff0111d03c589
 • ID kategorii: 7967

☆ Bml słuchawki nauszne gamegod bruiser (8594176661490) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

BML GameGod Bruiser Ciesz się nieszablonowymi wrażeniami audialnymi ze słuchawkami BML GameGod Bruiser. Słuchawki Bruiser asygnowane są dla wszelkich graczy, którzy nie obędą się bez potężnego headsetu gamingowego.

Czarno-pomarańczowy dizajn już na pierwszy rzut oka pozwala podejrzewać, iż te słuchawki posiadają niespokojną duszę. Stylowe i komfortowe innowacyjny wygląd został uzupełniony o wyściełane nauszniki, które niespodziany komfort i stanowią obietnicę wielu godzin niezakłóconej gry.

Izolacja przed przenikaniem dźwięków z otoczenia to w tym przypadku podstawa. Dostosowywany, wyściełany pałąk słuchawek gwarantuje,choćby nie poczujesz ich na głowie. Przetworniki dźwięku o średnicy 40 mm, cechujące się unikatową czułością, oddają każdy ton w każdym najmniejszym detalu.

Czysty dźwięk bez szumów BML GameGod Bruiser oferują mikrofon o szerokich właściwościach adaptacyjnych, który wykorzystuje obfity zakres częstotliwości 50 –10 000 Hz. Do uszu graczy docierał będzie niezdeformowany dźwięk bez zbędnych szumów w tle.

Jakość mikrofonu docenisz nie tylko podczas gry, lecz też przy spokojnej rozmowie, na przykład za pośrednictwem znanych komunikatorów takich jak Skype. Wygodna obsługa Do słuchawek załączany jest przewód o dwóch konektorach jack 3,5 mm.

przewód doprowadzający o długości 2,4 m zapewnia swobodę ruchu. Panel obsługi umożliwia wyciszenie dźwięku w ciągu jednej chwili. Wykorzystując przełącznik możesz także jednym ruchem wyłączyć mikrofon. Mocny konfekcyjny kabel przetrwa dodatkowo mniej delikatne poczynania, jak chociażby rozjechanie krzesłem na kółkach.

staranna realizacja każdego tonu Zdaj się na czysty dźwięk, który uwydatni emocje towarzyszące grze. Izolacja przed dźwiękami otoczenia i skuteczne głośniki zadbają o nowy poziom doświadczania dźwięku. Przewód doprowadzający o długości 2,4 m Długi i wytrzymały kabel tekstylny stanowi obietnicę tego, iż słuchawki GameGod Bruiser w niczym nie będą Cię ograniczać.

przystępny sposób obsługi Nie musisz już zgłębiać tajników skrótów klawiaturowych - zamiast tego możesz w pełni oddać się grze. Reguluj głośność odsłuchu bezpośrednio poprzez zastosowany na kablu panel obsługi.

Wyłączanie mikrofonu to dzięki czemu kwestia chwili. Wszystko, co najważniejsze, masz pod ręką. Zawsze w kontakcie Mikrofon o wysokich właściwościach adaptacyjnych, umieszczony na elastycznym przegubie dopasuje się do każdych warunków.

Uchwyci choćby najsubtelniejsze tony i w czystej postaci odda je Twoim współgraczom. Tablica specyfikacji technicznej GameGod Bruiser Wejście 2 X 3,5 mm Jack Długość kabla 240 cm Waga 250 g Audio Wielkość przetwornika 40 mm Częstotliwość 20 – 22 000 Hz Czułość głośnika 98 ±3 dB Mikrofon Czułość mikrofonu 58±3 dB Częstotliwość 50 – 10 000 Hz Zawartość zestawu • Słuchawki• Instrukcja obsługi• Naklejka GameGod


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *