Ranking Słuchawek Bose – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Bose. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Bose jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bose QC45 ☆

Bose QC45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC45
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b792e82fff03213fd5abb
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QC45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Bose QuietComfort 45

Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwięk
Poczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Komfortowe, miękkie poduszki doskonale osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy. Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji zaopatrzonych w najkorzystniejsze połączenie redukcji hałasu, a także wygody w swej klasie. Wisienką na torcie jest nasza autorska technika akustyczna zapewniająca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o perfekcyjnie wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się przez cały dzień.

Przekonaj się na własne uszy
Wyobraź sobie, że jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, by przekonać się, jak dużo lub jak niedużo dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.

Brzmi niebywale. Ale to nie magia
Wszystko zaczyna się od naszej technologii Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek. Nieprzerwanie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz. Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i pozwalając Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zagwarantuje pełne wyciszenie, albo tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.

Więcej muzyki i kontaktu ze światem
Tryb Aware powoduje, iż dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane przez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki czemu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem. Słyszysz równocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle iż na bardziej stabilnym poziomie głośności.

Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-Fi
Muzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak wyjątkowo je lubisz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z unikatowymi technikami Bose architekturą TriPort i zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają stanowczo wierne brzmienie.

Nasza autorska kompozycja TriPort gwarantuje wentylację muszli słuchawek,rozszerzyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia. W efekcie otrzymujemy lepszy dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia. Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, żeby utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania. Basy są niezmienne nawet przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna nawet przy dużej głośności.

Komfort tkwi w szczegółach
Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają oszałamiającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej dbałości o najdrobniejsze detale. Gładkie, pozbawione fałd poduszki, ekskluzywno miękka skóra plastikowa, a także znikoma siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, iż w ogóle masz słuchawki na głowie nawet po wielu godzinach słuchania.

oporny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,chronić go przed upadkami i odkształceniami.
Specjalne metalowe zawiasy powodują, iż każdy punkt obrotu pozostaje jednostajny i wytrzymały.
ekskluzywno miękka skóra syntetyczna na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka zapewnia wygodę poprzez cały dzień.

Wyraźny dźwięk rozmów. W pomieszczeniach i na zewnątrz
Dzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu przez model QC45 pokaźnie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, podczas gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, by zapewnić wyraźny dźwięk rozmów. Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, iż Twój głos brzmi wyraźnie i czysto choćby w gwarnych miejscach.

Słuchaj przez dłuższy czas
Słuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niż poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu. Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki nawet w trakcie najdłuższego lotu nocnego. By je naładować, wystarczy podłączyć kabel USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Prędkie, 15-minutowe ładowanie starczy na 3 godzin odtwarzania. Możesz także podłączyć dołączony do zestawu przewód audio, żeby słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym.


☆ Bose Sport Earbuds ☆

Bose Sport Earbuds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sport Earbuds
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f632cda82fff002fb27e263
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Sport Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wyjątkowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zaimplementowano przełomowe i progresywne rozwiązania akustyczne, a także najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

Wszystko to zagwarantuje wyraźny, czysty dźwięk i bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy. Dzięki smukłej konstrukcji każda ze słuchawek skrupulatnie przylega do ucha. Końcówki douszne nie uwierają choćby podczas długich ćwiczeń i nie wypadną — bez względu na to, jak wyjątkowo energiczne ruchy będziesz wykonywać.

Przygotuj się do pobijania własnych rekordów.Korzyści: opatentowana kompozycja portów akustycznych w połączeniu z wysokiej klasy przetwornikami o pokaźnej skuteczności zapewnia donośny dźwięk z niewielkiego urządzenia Zzoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ automatycznie rozszerza poziom tonów niskich i wysokich, dzięki temu muzyka, filmy i dialogi są jednostajne na każdym poziomie głośności Końcówki StayHear™ Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co bardzo wpływa na słyszalność bardzo niskich dźwięków powiększających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje oraz blokowanie dźwięków otoczenia, a Ty możesz skupić się na muzyce i ćwiczeniach Wszystkie powierzchnie słuchawek mające kontakt z uchem są stworzone z miękkiego silikonu Spełniają oczekiwania normy IPX4, co oznacza, iż elektronika we wnętrzu każdej słuchawki dousznej jest broniona przed rozpryskami wody na wypadek nieoczekiwanego deszczu podczas biegu Jeżeli nadejdzie połączenie telefoniczne, a Ty będziesz mieć założone słuchawki Bose Sport Earbuds, nie przerywaj treningu — starczy dwukrotnie stuknąć prawą słuchawkę, aby odebrać połączenie, albo nacisnąć i przytrzymać ją, by je odrzucić Bose Sport są zaopatrzone w objętościowe sterowanie dotykowe, co znacza, że zewnętrzna powierzchnia słuchawek pełni funkcję panelu dotykowego Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Bose Sport Earbuds z Bluetooth całkowitą swobodę ruchów Jedno ładowanie słuchawek Bose Sport Earbuds zagwarantuje choćby pięć godzin odtwarzania Słuchawki Bose Sport Earbuds łączą się z bezpłatną aplikacją Bose Music, w której możesz pomiędzy innymi nadać im nazwę, skonfigurować ich części sterujące, sprawdzić stan naładowania akumulatora i zarządzać połączeniami Bluetooth...


☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 ☆

Bose Noise Cancelling Headphones 700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Noise Cancelling Headphones 700
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d4a995f2da47c095279f6d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki, które służą Ci przez cały dzień


Większość ludzi nosi słuchawki tylko w pewnych sytuacjach, na przykład w trakcie ćwiczeń, podróży pociągiem, w pracy lub kawiarni. Jednak mamy nadzieję, iż te świeże słuchawki staną się dla Ciebie koniecznym akcesorium, co okulary i zdasz sobie ekspresowo sprawę, iż możesz je komfortowo nosić przez cały dzień.

nowe pod każdym względem

Możliwości naszych nowych słuchawek dalece wykraczają poza obsługę dźwięku muzyki, filmów i połączeń. Ułatwiają komunikację i uzyskiwanie informacji, udoskonalają koncentrację, zapewniają ulepszoną rozrywkę i nie tylko.

powiększone doznania dźwiękowe. Teraz to rzeczywistość.


Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie wymagania i gwarantują niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które ułatwiają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki wydajnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technologię Bose AR* – pierwszą tego typu platformę audio rozszerzonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie świeże, zachwycające wrażenia dźwiękowe.

zwiększona rzeczywistość dla uszu


Bose AR* to pierwsza w swym rodzaju platforma audio zwiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym.
Pierwsze aplikacje obsługujące Bose AR są już dostępne dla systemu iOS, a wkrótce pojawią się kolejne. Możliwości są nieograniczone. Aplikacje nawigacyjne, dzięki którym odkryjesz coś nowego. Aplikacje fitness, które nie zajmują rąk i oczu. Jeszcze bardziej wciągające gry.

Jak działa system Bose AR?


Produkty obsługujące Bose AR posiadają zastosowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą użyć te i pochodzące z urządzenia przenośnego informacje lokalizacji, żeby zaproponować Ci treści dźwiękowe trafne do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.

GŁOWA PROSTO. RĘCE WOLNE. USZY ZADZIWIONE

Adaptacyjny system mikrofonów gwarantuje nieprzeciętną jakość wychwytywania głosu


Słuchawki Bose Headphones 700 są zaopatrzone w niezrównany system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Choćby gdy dookoła jest głośno.

wyprodukowane z myślą o wygodzie

To zupełnie nowy wygląd naszych słuchawek bezprzewodowych. Różnica jest naprawdę wyczuwalna. Komfort noszenia zapewni Ci lekki, opływowy pałąk ze stali nierdzewnej z miękkimi, trafnie ustawionymi muszlami. Spód pałąka wytworzono z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku pianki żelowej, Możesz również być spokojny o swoją fryzurę — słuchawki nie ruszą nawet jednego włosa.


Słuchaj dźwięków wokół na własnych zasadach.


W słuchawkach Bose 700 ulepszyliśmy choćby to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Dzisiaj, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz przypasować poziom dźwięków w swoim otoczeniu. Powiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala ograniczyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu możnazmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są tak samo wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
A w nagłych przypadkach, można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięcie przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się perfekcyjnie przy zamawianiu kawy albo w trakcie rozmowy ze współpracownikiem.

Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni

Bose AR* to pierwsza w swym rodzaju platforma audio powiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite nowe wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, maszyn mobilnych i zintegrowanych aplikacji, technika Bose A) otwiera świeże możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego,rozszerza wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

Oczekujesz czystego dźwięku połączeń i komend głosowych? Wiemy, czego się obawiasz.

Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 Twój głos będzie transparentnie czysty w trakcie połączeń – nowy, nieporównany system 4 mikrofonów wspaniale dopasowuje się do wiatru i hałasu. O jakim hałasie mówimy? Możesz prowadzić rozmowę biznesową w zatłoczonym centrum handlowym – Twój głos będzie oddzielony od otoczenia tak dobrze, że rozmówca pomyśli, iż jesteś w biurze.

Redukcja hałasu, do której tylko my jesteśmy zdolni. A udoskonalona.


Projektując słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 nie tylko poprawiliśmy efektywność redukcji hałasu – rozwinęliśmy również jej obsługę.
Jeśli na przykład chcesz się skupić w popularnej kawiarni, możesz zmaksymalizować redukcję hałasu. Gdy nie przeszkadzają Ci dźwięki otoczenia, na przykład przy ruchliwej ulicy, możesz zmniejszyć poziom redukcji, by słyszeć wszystko wokół. Zdziwi Cię, jak dobrze można słyszeć dźwięki otoczenia, nosząc słuchawki.
Jeśli wolisz efekt pośredni, możesz wybrać jeden z pozostałych dziewięciu poziomów.

Muzyka? przepiękna jak zawsze.


Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów świetny dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi starannie tak, jak powinna i nieistotne, czy słuchasz jej cicho, czy widocznie głośniej.

Aplikacja Bose Music: Niestandardowe sterowanie

Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze większą kontrolę i sprawia, iż Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci wspaniałe doznania dźwiękowe.

wymiary/waga

Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)
Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)
przewód audio:1,06 m
kabel USB:0,5 m

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Tracer

dopełniające informacje


Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)
Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin
Czas szybkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania
Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin
Połączenie USB-C

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
kabel audio
przewód USB do ładowania
Pokrowiec
Przewodnik prędkiego startu

często ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest różnica między słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?

Słuchawki QuietComfort 35 II to genialny produkt dla osób, które poszukują uznanej technologii redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają te same cechy,oferują całkowicie nową konstrukcję akustyczną, dzięki temu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej wydajna (w porównaniu z modelem QC35 II), a w dodatku pozwalają na całkowite albo zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, automatycznie dostosowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w wyniku czego spokojnie przeprowadzić rozmowę lub wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala intuicyjnymi gestami zarządzać treściami.

Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

zastrzeżona struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Zwiększa to ich głośność akustyczną bez zapotrzebowania rozszerzania muszli słuchawek. Dzięki czemu słuchawki generują lepszy dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i komfortowojsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest wykorzystywana we wszelkich naszych słuchawkach i pakietach słuchawkowych.

Jaka jest całkowita możliwa redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują zarówno aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Zaawansowane i zastrzeżone rozwiązanie elektroniczne zapewniają aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym równocześnie w środku, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wykrywa dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — aby wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompozycji optymalnej konstrukcji akustycznej i precyzyjnie dostosowanych materiałów, z których produkowane są muszle słuchawek i poduszki.

Ile mikrofonów posiadają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawierają nowy system ośmiu mikrofonów. W ramach technologii redukcji hałasu stosowanych jest sześć mikrofonów, które pozwalają regulować liczba dźwięków docierających do słuchacza z otoczenia. Dwa z tych mikrofonów w połączeniu z dwoma innymi niesłychaną jakość odbioru głosu.

Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są zaopatrzone w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który zezwala na wykorzystywanie słuchawek w trakcie rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują ponadto z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime

Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem mobilnym?

Najpierw sprawdź, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, by włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz dodatkowe instrukcje. Do przeprowadzenia procesu parowania zalecamy wykorzystać aplikacji Bose Music, lecz nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swego urządzenia.

Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być równocześnie podłączone do dwóch sprzętów przenośnych?

Tak. Technika komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami równocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. W trakcie oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, by odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.

Jaki zasięg posiadają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Bardzo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się obniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyposażone w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje do 20 godzin odtwarzania dźwięku.

Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują instynktowne gesty, np. Przesunięcie w górę albo w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu albo do tyłu (przewijanie utworów do przodu albo do tyłu). Dodatkowo dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie lub wznowienie odtwarzania albo odebranie lub zakończenie połączenia.

Jak złożyć słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 do przechowywania?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są zaopatrzone w ukrytą konstrukcję obrotową, która zezwala na szybkie złożenie muszli słuchawek jednym ruchem i przechowywanie ich w wąskim twardym pokrowcu. We wnętrzu pokrowca znajduje się specjalny schowek na przewody z pokrywą magnetyczną. Nowa budowa upraszcza stosowanie i rozszerza funkcjonalność, a zwężany kształt upraszcza przechowywanie słuchawek w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak kieszenie fotela, plecaki i torby.

Czy moje urządzenie przenośne obsługuje system Bose AR?

System Bose AR obecnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich przystępność mogą się różnić.

Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.


☆ Bose SoundSport ☆

Bose SoundSport Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose SoundSport
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56584d0282fff0ee1d000ac5
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose SoundSport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wytworzone, aby napędzać, a nie zatrzymywać Ćwiczenia wymagają wielkiego wysiłku. Dlatego Ci trzeba słuchawek gotowych do podjęcia wyzwania. Bezprzewodowe słuchawki SoundSport to brak kabli przeszkadzających w treningu, intensywny dźwięk i wygodne, dobrze przypasowane końcówki.

Są odporne na wilgoć i czynniki pogodowe, a akumulator wystarcza na 6 godzin słuchania. Już nic Cię nie ogranicza podczas treningu. Słuchawki bezproblemowo łączą się z urządzeniami przy pomocy Bluetooth® i parowania NFC.

Gdy je wypróbujesz, zrozumiesz, że słuchawki SoundSport nie tylko noszą nazwę związaną z ćwiczeniami — one są produkowane do treningu. Końcówki StayHear®+ Sport zaprojektowano z myślą o jak największym komforcie i stabilności noszenia.

Miękki silikonowy materiał o oryginalnym zarysie delikatnie dostosowuje się do uszu. Parowanie poprzez Bluetooth i NFC umożliwia bezprzewodowe łączenie słuchawek z urządzeniami. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zagwarantuje zrównoważoną jakość dźwięku niezależnie od poziomu głośności.

Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 6 godzin pracy na jednym ładowaniu. Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań Intensywny dźwięk pomagający w treningu Gdy ćwiczysz, chcesz, żeby końcówki słuchawek pozostały na miejscu.

dokładnie z tego względu zaprojektowaliśmy taki kształt końcówek StayHear+ Sport. Posiadają one nieszablonową formę parasola, która pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. Na skutek czego jakość dźwięku jest udoskonalona.

Są dodatkowo wyekwipowane w wydłużone skrzydła, które dopasowują się do wnętrza małżowiny. Dzięki temu końcówki są o mnóstwo jednostajniejsze. Miękki, silikonowy materiał i zaokrąglony profil powodują, iż słuchawki są komfortowe i jednostajne nawet po wielu godzinach.

I tak powinno być: Opracowaliśmy ponad pół tuzina prototypów w oparciu o końcówki StayHear®,posiadać pewność, iż stworzyliśmy najkorzystniejsze rozwiązanie. Parowanie Bluetooth i NFC pozwala uniknąć splątanych kabli Parowanie bezprzewodowych słuchawek SoundSport z urządzeniem Bluetooth jest proste.

A jeśli telefon jest zgodny ze standardem NFC, wystarczy prędkie dotknięcie telefonem zaimplementowanego pilota. Zastosowany pilot umożliwia odbieranie połączeń, ustawianie głośności i pomijanie albo wstrzymywanie odtwarzania utworów.

Przekonasz się, iż dzięki niezawodnemu działaniu i wygodzie możesz skoncentrować się na sporcie albo treningu, a nie na słuchawkach. Fantastyczna jakość dźwięku zwiększa intensywność treningów Chcesz, żeby muzyka napędzała Cię i pomagała przetrwać najcięższe treningi.

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom SoundSport jest to realne — proponują one pełen zakres czystego dźwięku, z którego od dawna znane są nasze słuchawki przewodowe. A dzisiaj korektor zoptymalizowany pod względem głośności oferuje stanowczą ulepszenie jakości dźwięku na wszystkich poziomach głośności.

konstrukcja wytrzymała na działanie potu i warunków pogodowych Bez względu na to, czy pocisz się w siłowni, czy również stawiasz czoła żywiołom w trakcie biegu, te słuchawki będą poprzez cały czas napędzać Cię do ruchu.

Porty akustyczne w każdej z końcówek są tak umieszczone, aby były odporne na działanie potu i trudnych warunków pogodowych, a dzięki hydrofobowemu materiałowi wilgoć nie dostaje się do we wnętrzu. Bezawaryjne działanie w każdym miejscu Wymagające warunki otoczenia mogą w sytuacji wielu rodzajów słuchawek bezprzewodowych prowadzić do pogorszenia jakości dźwięku.

Może to być na przykład gorszy sygnał Bluetooth na zewnątrz lub zakłócenia sieci Wi-Fi® w siłowni. Dlatego gruntownie przetestowaliśmy nasze słuchawki, modyfikując je do momentu, aż uzyskaliśmy żądaną wydajność — bez pogorszenia jakości dźwięku ani łączności Bluetooth.

Łatwe sterowanie Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest teraz bardzo proste. Intuicyjny interfejs graficzny gratisowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami.

Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać między nimi automatycznie gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja zagwarantuje ponadto aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące oraz pozwala na personalizację ustawień.


☆ Bose Sleepbuds II ☆

Bose Sleepbuds II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sleepbuds II
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b78988e441ac7c7b00e38
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Sleepbuds II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:maskowanie hałasu, aplikacja Bose Sleep, biblioteka dźwięków, przetestowana poprzez użytkowników technika wspomagająca sen;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Sleepbuds II;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Bose QuietComfort Earbuds ☆

Bose QuietComfort Earbuds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QuietComfort Earbuds
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f632cdc82fff002fb27e264
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QuietComfort Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unikatowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zaimplementowano przełomowe i postępowe rozwiązania akustyczne i najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

Wszystko to gwarantuje wyraźny, czysty dźwięk i bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy.Korzyści: Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu- nowoczesne rozwiązania aktywnej i pasywnej redukcji hałasu​​ przypasuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki dostosowywanej redukcji hałasu - ponieważ adekwatny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować zaimplementowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala wspaniale odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz technika aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowana pod kątem poziomu głośności Każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest produkowana z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco wygodne, żeby można było je nosić przez cały dzień Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i likwiduje większość hałasu z otoczenia instynktowny interfejs dotykowy pozwala na sterowanie przy pomocy kilku prostych gestów Dziękiochronie IPX4 słuchawki można nosić podczas deszczu, śniegu czy gradu Bose QuietComfort Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu uzupełniające 12 godzin odtwarzaniadzięki etui z ładowarką 15-minutowe doładowanie zapewni uzupełniające 2 godziny słuchania Bezprzewodowe etui z ładowarkąjest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującąz atestem Qi Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zoptymalizowano pod kątem technologiiBluetooth 5.1i zaprojektowano tak, aby umożliwić szybkie i zrównoważone parowanie Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds są w pełni kompatybilne z asystentem głosowym w Twoim urządzeniu...

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe sportowe

Najtańsze Słuchawki Bose – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Bose. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Bose Sport Earbuds ☆

Bose Sport Earbuds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sport Earbuds
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f632cda82fff002fb27e263
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Sport Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieszablonowe brzmienie wymaga nieszablonowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zaimplementowano rewolucyjne i nowoczesne rozwiązania akustyczne, a także najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

Wszystko to zapewnia wyraźny, czysty dźwięk oraz bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy. Dzięki smukłej konstrukcji każda ze słuchawek precyzyjnie przylega do ucha. Końcówki douszne nie uwierają nawet w trakcie długich ćwiczeń i nie wypadną — bez względu na to, jak niezwykle energiczne ruchy będziesz wykonywać.

Przygotuj się do pobijania własnych rekordów.Korzyści: opatentowana konstrukcja portów akustycznych w połączeniu z wysokiej klasy przetwornikami o szerokiej skuteczności zapewnia donośny dźwięk z minimalnego urządzenia Zzoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ samoczynnie powiększa poziom tonów niskich i wysokich, dzięki czemu muzyka, filmy i dialogi są stabilne na każdym poziomie głośności Końcówki StayHear™ Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co nad wyraz wpływa na słyszalność szczególnie niskich dźwięków rozszerzających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje, a także blokowanie dźwięków otoczenia, a Ty możesz skoncentrować się na muzyce i ćwiczeniach Wszystkie powierzchnie słuchawek mające kontakt z uchem są produkowane z miękkiego silikonu Spełniają oczekiwania normy IPX4, co oznacza, iż elektronika w środku każdej słuchawki dousznej jest broniona przed rozpryskami wody na wypadek nieprzewidzianego deszczu podczas biegu Jeżeli nadejdzie połączenie telefoniczne, a Ty będziesz posiadać założone słuchawki Bose Sport Earbuds, nie przerywaj treningu — wystarczy dwukrotnie stuknąć prawą słuchawkę, by odebrać połączenie, albo nacisnąć i przytrzymać ją, żeby je odrzucić Bose Sport są zaopatrzone w objętościowe sterowanie dotykowe, co znacza, iż zewnętrzna powierzchnia słuchawek pełni funkcję panelu dotykowego Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Bose Sport Earbuds z Bluetooth całkowitą swobodę ruchów Jedno ładowanie słuchawek Bose Sport Earbuds zagwarantuje nawet pięć godzin odtwarzania Słuchawki Bose Sport Earbuds łączą się z bezpłatną aplikacją Bose Music, w której możesz między innymi nadać im nazwę, skonfigurować ich części sterujące, sprawdzić stan naładowania akumulatora i zarządzać połączeniami Bluetooth...


☆ Bose SoundSport ☆

Bose SoundSport Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose SoundSport
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56584d0282fff0ee1d000ac5
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose SoundSport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

tworzone, by napędzać, a nie zatrzymywać Ćwiczenia wymagają pokaźnego wysiłku. Dlatego Ci potrzeba słuchawek gotowych do podjęcia wyzwania. Bezprzewodowe słuchawki SoundSport to brak kabli przeszkadzających w treningu, intensywny dźwięk i komfortowe, należycie dobrane końcówki.

Są wytrzymałe na wilgoć i czynniki pogodowe, a akumulator wystarcza na 6 godzin słuchania. Już nic Cię nie ogranicza podczas treningu. Słuchawki bez problemu łączą się z urządzeniami przy pomocy Bluetooth® i parowania NFC.

Gdy je wypróbujesz, zrozumiesz, iż słuchawki SoundSport nie tylko noszą nazwę związaną z ćwiczeniami — one są tworzone do treningu. Końcówki StayHear®+ Sport zaprojektowano z myślą o jak największym komforcie i stabilności noszenia.

Miękki silikonowy materiał o unikalnym zarysie delikatnie dostosowuje się do uszu. Parowanie przez Bluetooth i NFC zezwala na bezprzewodowe łączenie słuchawek z urządzeniami. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia stabilną jakość dźwięku niezależnie od poziomu głośności.

Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 6 godzin pracy na jednym ładowaniu. Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań Intensywny dźwięk pomagający w treningu Gdy ćwiczysz, chcesz, żeby końcówki słuchawek pozostały na miejscu.

starannie z tego względu zaprojektowaliśmy taki kształt końcówek StayHear+ Sport. Posiadają one nieszablonową formę parasola, która pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W rezultacie jakość dźwięku jest lepsza.

Są w dodatku zaopatrzone w wydłużone skrzydła, które dostosowują się do wnętrza małżowiny. Dzięki temu końcówki są o niemało stabilniejsze. Miękki, silikonowy materiał i zaokrąglony profil sprawiają, że słuchawki są komfortowe i jednostajne nawet po wielu godzinach.

I tak powinno być: Opracowaliśmy ponad pół tuzina prototypów w oparciu o końcówki StayHear®,posiadać pewność, iż stworzyliśmy najlepsze rozwiązanie. Parowanie Bluetooth i NFC pozwala uniknąć splątanych kabli Parowanie bezprzewodowych słuchawek SoundSport z urządzeniem Bluetooth jest proste.

A jeśli telefon jest zgodny ze standardem NFC, starczy prędkie dotknięcie telefonem zastosowanego pilota. Zastosowany pilot pozwala na odbieranie połączeń, ustawianie głośności i pomijanie albo wstrzymywanie odtwarzania utworów.

Przekonasz się, że dzięki bezusterkowemu działaniu i wygodzie możesz skupić się na sporcie albo treningu, a nie na słuchawkach. Fantastyczna jakość dźwięku powiększa intensywność treningów Chcesz, by muzyka napędzała Cię i pomagała przetrwać najcięższe treningi.

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom SoundSport jest to realne — oferują one pełen zakres czystego dźwięku, z którego od dawna znane są nasze słuchawki przewodowe. A teraz korektor zoptymalizowany pod względem głośności oferuje znaczącą ulepszenie jakości dźwięku na wszelkich stopniach głośności.

kompozycja niepodatna na działanie potu i warunków pogodowych Bez względu na to, czy pocisz się w siłowni, czy również stawiasz czoła żywiołom w trakcie biegu, te słuchawki będą przez cały czas napędzać Cię do ruchu.

Porty akustyczne w każdej z końcówek są tak umieszczone, żeby były wytrzymałe na działanie potu i nieprzystępnych warunków pogodowych, a dzięki hydrofobowemu materiałowi wilgoć nie dostaje się do w środku. Bezusterkowe działanie w każdym miejscu Wymagające warunki otoczenia mogą w przypadku wielu rodzajów słuchawek bezprzewodowych prowadzić do pogorszenia jakości dźwięku.

Może to być na przykład gorszy sygnał Bluetooth na zewnątrz lub zakłócenia sieci Wi-Fi® w siłowni. Dlatego gruntownie przetestowaliśmy nasze słuchawki, modyfikując je do momentu, aż uzyskaliśmy żądaną efektywność — bez pogorszenia jakości dźwięku ani łączności Bluetooth.

Łatwe sterowanie Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest dzisiaj stanowczo proste. Intuicyjny interfejs graficzny bezpłatnej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami.

Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać między nimi samoczynnie gdy tylko będziesz posiadać na to ochotę. Aplikacja gwarantuje w dodatku aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące , a także pozwala na personalizację ustawień.


☆ Bose Sleepbuds II ☆

Bose Sleepbuds II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sleepbuds II
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b78988e441ac7c7b00e38
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Sleepbuds II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:maskowanie hałasu, aplikacja Bose Sleep, biblioteka dźwięków, przetestowana przez użytkowników technika wspomagająca sen;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Sleepbuds II;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Bose QuietComfort Earbuds ☆

Bose QuietComfort Earbuds Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QuietComfort Earbuds
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f632cdc82fff002fb27e264
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QuietComfort Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieszablonowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zastosowano bezprecedensowe i postępowe rozwiązania akustyczne, a także najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

Wszystko to zapewnia wyraźny, czysty dźwięk oraz bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy.Korzyści: Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu- innowacyjne rozwiązania aktywnej i pasywnej redukcji hałasu​​ przystosuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki dostosowywanej redukcji hałasu - ponieważ trafny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować zaimplementowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala świetnie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz technika aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowana pod kątem poziomu głośności Każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest tworzona z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco wygodne, by można było je nosić poprzez cały dzień Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i likwiduje większość hałasu z otoczenia intuicyjny interfejs dotykowy pozwala na sterowanie przy pomocy kilku prostych gestów Dziękiochronie IPX4 słuchawki można nosić podczas deszczu, śniegu czy gradu Bose QuietComfort Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu uzupełniające 12 godzin odtwarzaniadzięki etui z ładowarką 15-minutowe doładowanie zapewni dopełniające 2 godziny słuchania Bezprzewodowe etui z ładowarkąjest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującąz dokumentem Qi Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zoptymalizowano pod kątem technologiiBluetooth 5.1i zaprojektowano tak, by umożliwić prędkie i zrównoważone parowanie Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds są w pełni kompatybilne z asystentem głosowym w Twoim urządzeniu...


☆ Bose QC45 ☆

Bose QC45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC45
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b792e82fff03213fd5abb
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QC45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Bose QuietComfort 45

Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwięk
Poczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Wygodne, miękkie poduszki idealnie osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy. Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji wyposażonych w najkorzystniejsze połączenie redukcji hałasu, a także wygody w swojej klasie. Wisienką na torcie jest nasza autorska technologia akustyczna zapewniająca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o wyśmienicie wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się poprzez cały dzień.

Przekonaj się na własne uszy
Wyobraź sobie, iż jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, aby przekonać się, jak dużo lub jak niewiele dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.

Brzmi nieprzeciętnie. Lecz to nie magia
Wszystko rozpoczyna się od naszej technice Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek. Nieustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz. Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i pozwalając Ci jeszcze bardziej radować się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zapewnia pełne wyciszenie, lub tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.

Więcej muzyki i kontaktu ze światem
Tryb Aware sprawia, iż dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane przez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki czemu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem. Słyszysz jednocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle że na bardziej stabilnym poziomie głośności.

Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-Fi
Muzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak bardzo je lubisz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z wyjątkowymi technikami Bose architekturą TriPort i zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają stanowczo wierne brzmienie.

Nasza autorska konstrukcja TriPort gwarantuje wentylację muszli słuchawek,powiększyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia. W efekcie dostajemy udoskonalony dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia. Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, by utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania. Basy są niezmienne nawet przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna choćby przy obszernej głośności.

Komfort tkwi w szczegółach
Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają oszałamiającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej trosce o najdrobniejsze detale. Gładkie, pozbawione fałd poduszki, wytworno miękka skóra plastikowa, a także niewiele znacząca siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, iż w ogóle masz słuchawki na głowie choćby po wielu godzinach słuchania.

odporny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,bronić go przed upadkami i odkształceniami.
Specjalne metalowe zawiasy sprawiają, iż każdy punkt obrotu pozostaje stabilny i wytrzymały.
ekskluzywno miękka skóra syntetyczna na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka zagwarantuje wygodę poprzez cały dzień.

Wyraźny dźwięk rozmów. W pomieszczeniach i na zewnątrz
Dzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu przez model QC45 widocznie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, w trakcie gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, by zapewnić wyraźny dźwięk rozmów. Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, iż Twój głos brzmi wyraźnie i czysto choćby w gwarnych miejscach.

Słuchaj przez dłuższy czas
Słuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niż poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu. Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki choćby podczas najdłuższego lotu nocnego. Aby je naładować, wystarczy podłączyć przewód USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Prędkie, 15-minutowe ładowanie starczy na 3 godzin odtwarzania. Możesz też podłączyć dołączony do zestawu przewód audio, by słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser

☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 ☆

Bose Noise Cancelling Headphones 700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Noise Cancelling Headphones 700
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d4a995f2da47c095279f6d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki, które służą Ci przez cały dzień


Większość ludzi nosi słuchawki tylko w pewnych sytuacjach, na przykład podczas ćwiczeń, podróży pociągiem, w pracy lub kawiarni. Jednak mamy nadzieję, że te nowe słuchawki staną się dla Ciebie potrzebnym akcesorium, co okulary i zdasz sobie ekspresowo sprawę, że możesz je wygodnie nosić przez cały dzień.

świeże pod każdym względem

Możliwości naszych nowych słuchawek dalece wykraczają poza obsługę dźwięku muzyki, filmów i połączeń. Ułatwiają komunikację i uzyskiwanie danych, ulepszają koncentrację, zapewniają ulepszoną rozrywkę i nie tylko.

powiększone doznania dźwiękowe. Teraz to rzeczywistość.


Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie kryteria i gwarantują niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które upraszczają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki produktywnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technikę Bose AR* – pierwszą tego typu platformę audio powiększonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie świeże, zachwycające wrażenia dźwiękowe.

rozszerzona rzeczywistość dla uszu


Bose AR* to pierwsza w swym typu platforma audio zwiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym.
Pierwsze aplikacje obsługujące Bose AR są już przystępne dla systemu iOS, a wkrótce pojawią się kolejne. Możliwości są nieograniczone. Aplikacje nawigacyjne, dzięki którym odkryjesz coś nowego. Aplikacje fitness, które nie zajmują dłoni i oczu. Jeszcze bardziej wciągające gry.

Jak działa system Bose AR?


Produkty obsługujące Bose AR posiadają zastosowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą zastosować te , a także pochodzące z urządzenia przenośnego informacje lokalizacji, by zaproponować Ci treści dźwiękowe odpowiednie do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.

GŁOWA PROSTO. RĘCE WOLNE. USZY ZADZIWIONE

Adaptacyjny system mikrofonów zagwarantuje perfekcyjną jakość wychwytywania głosu


Słuchawki Bose Headphones 700 są wyekwipowane w niezrównany system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając równocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Nawet gdy dookoła jest głośno.

wykonane z myślą o wygodzie

To zupełnie nowy wygląd naszych słuchawek bezprzewodowych. Różnica jest naprawdę wyczuwalna. Komfort noszenia zapewni Ci lekki, opływowy pałąk ze stali rdzoodpornej z miękkimi, optymalnie ustawionymi muszlami. Spód pałąka wytworzono z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku pianki żelowej, Możesz również być spokojny o swoją fryzurę — słuchawki nie ruszą choćby jednego włosa.


Słuchaj dźwięków wokół na własnych zasadach.


W słuchawkach Bose 700 poprawiliśmy choćby to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Dzisiaj, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz przystosować poziom dźwięków w swym otoczeniu. Zwiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala obniżyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu możnazniżyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są jednakowo wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
A w nagłych przypadkach, można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięcie przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się perfekcyjnie przy zamawianiu kawy lub podczas rozmowy ze współpracownikiem.

Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni

Bose AR* to pierwsza w swoim rodzaju platforma audio rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite nowe wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, sprzętów przenośnych i zintegrowanych aplikacji, technologia Bose A) otwiera świeże możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego,powiększa wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

Oczekujesz czystego dźwięku połączeń i komend głosowych? Wiemy, czego się obawiasz.

Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 Twój głos będzie klarownie czysty podczas połączeń – nowy, niesłychany system 4 mikrofonów genialnie dostosowuje się do wiatru i hałasu. O jakim hałasie mówimy? Możesz prowadzić rozmowę biznesową w zatłoczonym centrum handlowym – Twój głos będzie oddzielony od otoczenia tak poprawnie, iż rozmówca pomyśli, iż jesteś w biurze.

Redukcja hałasu, do której tylko my jesteśmy zdolni. A udoskonalona.


Projektując słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 nie tylko ulepszyliśmy wydajność redukcji hałasu – rozwinęliśmy też jej obsługę.
Jeśli na przykład chcesz się skoncentrować w modnej kawiarni, możesz zmaksymalizować redukcję hałasu. Gdy nie przeszkadzają Ci dźwięki otoczenia, na przykład przy ruchliwej ulicy, możesz zniżyć poziom redukcji, by słyszeć wszystko wokół. Zdziwi Cię, jak korzystnie można słyszeć dźwięki otoczenia, nosząc słuchawki.
Jeśli wolisz efekt pośredni, możesz wybrać jeden z pozostałych dziewięciu poziomów.

Muzyka? ładna jak za każdym razem.


Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów genialny dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi dokładnie tak, jak powinna i nieistotne, czy słuchasz jej cicho, czy pokaźnie głośniej.

Aplikacja Bose Music: Niestandardowe sterowanie

Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze obszerniejszą kontrolę i powoduje, że Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, by zapewnić Ci wspaniałe doznania dźwiękowe.

rozmiary/waga

Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)
Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)
kabel audio:1,06 m
przewód USB:0,5 m

uzupełniające dane


Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)
Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin
Czas prędkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania
Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin
Połączenie USB-C

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
kabel audio
kabel USB do ładowania
Pokrowiec
Przewodnik szybkiego startu

nieraz ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?

Słuchawki QuietComfort 35 II to nieprzeciętny artykuł dla osób, które poszukują cenionej technologii redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają te same atrybuty,proponują w pełni nową konstrukcję akustyczną, dzięki czemu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej produktywna (w porównaniu z modelem QC35 II), a na dodatek umożliwiają całkowite albo zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, samoczynnie dopasowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w rezultacie spokojnie przeprowadzić rozmowę albo wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala instynktownymi gestami zarządzać treściami.

Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które zapewniają przepływ powietrza w słuchawkach. Powiększa to ich głośność akustyczną bez zapotrzebowania zwiększania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują udoskonalony dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest wykorzystywana we wszystkich naszych słuchawkach i zestawach słuchawkowych.

Jaka jest pełna realna redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują jednocześnie aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Progresywne i opatentowane rozwiązanie elektroniczne zapewniają aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym jednocześnie we wnętrzu, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny namierza dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — by wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompozycji odpowiedniej konstrukcji akustycznej i dokładnie dostosowanych materiałów, z których stworzone są muszle słuchawek i poduszki.

Ile mikrofonów posiadają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawierają nowy system ośmiu mikrofonów. W ramach technologii redukcji hałasu używanych jest sześć mikrofonów, które pozwalają regulować liczba dźwięków docierających do słuchacza z otoczenia. Dwa z tych mikrofonów w połączeniu z dwoma innymi niesłychaną jakość odbioru głosu.

Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 posiadają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są wyekwipowane w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który pozwala na używanie słuchawek podczas rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują jeszcze z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime

Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem przenośnym?

Najpierw zobacz, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, żeby włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz uzupełniające instrukcje. Do przeprowadzenia procesu parowania zalecamy zastosować aplikacji Bose Music, lecz nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swego urządzenia.

Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być jednocześnie podłączone do dwóch maszyn mobilnych?

Tak. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. W trakcie oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, żeby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.

Jaki zasięg mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Niezwykle słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, albo zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są zaopatrzone w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje do 20 godzin odtwarzania dźwięku.

Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują intuicyjne gesty, np. Przesunięcie w górę albo w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu albo do tyłu (przewijanie utworów do przodu albo do tyłu). Na dodatek dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie lub wznowienie odtwarzania albo odebranie lub zakończenie połączenia.

Jak złożyć słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 do przechowywania?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyposażone w ukrytą konstrukcję obrotową, która zezwala na szybkie złożenie muszli słuchawek jednym ruchem i przechowywanie ich w wąskim twardym pokrowcu. W środku pokrowca znajduje się specjalny schowek na przewody z pokrywą magnetyczną. Nowa konstrukcja ułatwia stosowanie i powiększa funkcjonalność, a zwężany kształt usprawnia przechowywanie słuchawek w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak kieszenie fotela, plecaki i torby.

Czy moje urządzenie przenośne obsługuje system Bose AR?

System Bose AR obecnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.