Słuchawki Creative

Ranking Słuchawek Creative – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Creative. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Creative jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512610a482fff065530007b6
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

komplet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac.

Jest nad wyraz lekki, co zezwala na komfortowe jego używanie poprzez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony we wszystkie potrzebne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i komfortowy w obsłudze pilot na kablu wyekwipowany w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

zestaw nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest świetnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje nieskomplikowanego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, nad wyraz trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, aby odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację wydajnego mówcy.

Właśnie w tym celu komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak aby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

na dodatek elastyczny pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać dopełniające zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś niespodzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, żeby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, pakiet Creative HS-720 V2 umożliwia łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - na pewno wiesz, jak bardzo zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje.

Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyekwipowany w przycisk odbierania połączenia, a także przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do komfortowego prowadzenia rozmowy.

SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niż jakbyśmy słyszeli swój głos.

Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego poprzez inne osoby, co zezwala na świadome dostosowywanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania.

pozwala na to komfortowe prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT w trakcie DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyjątkowo lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić komfortowo na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby w trakcie długich spotkań.

Zadbaliśmy także o odpowiednią długość kabla (2m), tak by można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać w trakcie spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszelkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie zagwarantuje konkretny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, zapewniając ulepszony dźwięk cyfrowy.Akcesoria w zestawie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe parametry:...


☆ Creative sxfi gamer słuchawki gamingowe (5390660193903) ☆

Creative sxfi gamer słuchawki gamingowe (5390660193903) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative sxfi gamer słuchawki gamingowe (5390660193903)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60058a18d403336014429d67
 • ID kategorii: 10956

☆ Creative sxfi gamer słuchawki gamingowe (5390660193903) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy SXFI GAMER opracowano w jednym celu ma być wyśmienitym dodatkiem dla graczy, m.in. Zapalonych graczy, którzy ciągle poszukują czegoś więcej. Jest wyekwipowany w technikę Super X-Fi oraz profesjonalny mikrofon CommanderMic i po prostu zmienia oblicze gry. Zatrać się w rzeczywistości fantasy świata gier za sprawą wbudowanej technice Super X-Fi, która zapewnia dźwięk holograficzny spersonalizowany specjalnie na potrzeby Twoich uszu. Załóż słuchawki i doświadcz niewiarygodnego poziomu realizmu, gdy dźwięk jest tak dobry jak w rzeczywistości.

CIESZĄCA SIĘ sporyM zachwytM zachwycaJĄCA technika
Jest to technologia, której przyznano w sumie 23 nagrody Best of CES w ciągu 2 lat (w 2019 i 2020 r.). Super X-Fi raduje się pokaźnym uznaniem i może zupełnie odmienić Twoje doświadczenie słuchania. Zapewnia dźwięk holograficzny o wysokiej rozdzielczości, który powoduje wrażenie, że w słuchawkach znajduje się postępowy pakiet wielu głośników. Oprócz tego Super X-Fi tworzy spersonalizowany profil dźwiękowy w oparciu o antropometrię głowy i uszu. Dzięki czemu odtwarzany dźwięk zostaje adekwatnie zoptymalizowany specjalnie dla Ciebie.

JAK SPERSONALIZOWAĆ DŹWIĘK W technice SUPER XFI
Każdy odbiera dźwięki z otaczającego świata inaczej unikalny zarys głowy i uszu ma wpływ na to, jak słyszymy. Technologia Super X-Fi wykorzystuje dźwięk obliczeniowy do personalizacji obsługi słuchawek w oparciu o to, jak słyszysz, i gwarantuje możliwie najszczególniej zoptymalizowany i realistyczny dźwięk.

ZAPOMNIJ O RZECZYWISTOŚCI
Wejdź do gry i zapomnij o całym świecie. Dzięki dokładnie dostrojonym przetwornikom słuchawek jest to realne. Wysokiej jakości, wysokowydajne przetworniki wraz z technologią Super X-Fi świetne połączenie efektów kinowych i najdrobniejszych szczegółów akustycznych. Komplet słuchawkowy SXFI GAMER sprawia, iż na własnym ciele odczuwasz moc każdego wybuchu na polu bitwy i słyszysz głębokie, niskie tony, które pozwalają poczuć adrenalinę. Dzięki poszerzonej scenie dźwiękowej holografii słuchawkowej Super X-Fi możesz usłyszeć istotnie więcej dźwięków. Technika Super X-Fi odtwarza dźwięk holograficzny 7.1 tak, jakby był rzeczywisty i tak korzystny jak w prawdziwym kinie. Jednak w przeciwieństwie do warunków w kinie technologia Super X-Fi zapewnia, że cały czas będziesz w obszarze najkorzystniejszego odsłuchu. Dźwięk holograficzny powoduje, iż filmy brzmią naturalnie, więc możesz słuchać poprzez sporo godzin i się nie zmęczyć.

najlepszĄ OBRONĄ JEST ATAK
Nie trzeba już chować się przed wrogiem niezależnie od tego, czy słyszysz ludzkie kroki, czy najcichszy dźwięk przeładowywania broni, dokładnie wiesz, gdzie on jest. Profil dźwiękowy zoptymalizowany do odsłuchu z dużą precyzją nawet najdrobniejszych szczegółów akustycznych sprawia, iż możesz pokonać wrogów, jeszcze zanim zdadzą sobie sprawę z Twojej występowaniu. Tryb BATTLE Mode to całkiem nowy tryb dźwięku Super X-Fi, który oferuje najlepsze odwzorowanie i kierunkowość dźwięku, jakie można uzyskać za pomocą słuchawek. Uzyskaj usztywniony efekt w oparciu o wyjątkowo realistyczny dźwięk w technologii Super X-Fi i słysz z zniewalającą precyzją każdy najdrobniejszy dźwięk. Możesz spodziewać się, iż usłyszysz sygnały dźwiękowe o widocznie obszerniejszej krystaliczności i głębi, co pozwoli starannie wskazać miejsce przebywania Twoich wrogów i odległość od nich na niesłychanym dotąd poziomie precyzji.

Z TECHNOLOGIĄ MIKROFONOWĄ INPERSON
Jak do tej pory to nasz najkorzystniejszy mikrofon. CommanderMic w komplecie słuchawkowym SXFI GAMER zagwarantuje świetną transparentność dźwięku w porównaniu z wieloma innymi fachowymi mikrofonami. Ma niepowtarzalną konstrukcję akustyczną i zintegrowany pop filtr. Nasza najnowsza technologia mikrofonowa SXFI inPerson pozwala jeszcze bardziej rozszerzyć jego możliwości efektywne rozpoznawanie głosu ludzkiego i dźwięków otoczenia i skoncentrowanie się na redukcji szumów, a tym samym wzmocnieniu słyszanej mowy. Gdy korzystasz z mikrofonu CommanderMic, możesz mówić bardzo pewnie i posiadać zapewnioną wyraźną i staranną słyszalność, gdy wydajesz energiczne rozkazy pokonania wroga.

NAUSZNIKI PREMIUM Z IMITACJI SKÓRY
Słuchawki SXFI GAMER zostały pokryte miękką imitacją skóry premium i wyściełane podkładką z pianki z pamięcią kształtu. Zostały zaprojektowane w taki sposób,dopasowują się do kształtu głowy i przez sporo godzin wygodnie spoczywają na uszach. Nauszniki też prosty mechanizm wymiany, który w razie potrzeby pozwala na wypięcie starych nauszników i zamontowanie nowych!

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY przewód USB Z KEVLARU
Wzmocnij wrażenia w trakcie gry dzięki dołączonemu do zestawu słuchawkowego SXFI GAMER kablowi USB do transmisji informacji z kevlaru o dużej przepustowości, który może obsługiwać dużą przepustowość i maksymalnie powiększyć funkcje audio słuchawek. Przewód został starannie opracowany i wytworzony z miedzi wzmocnionej kevlarem, co nadaje mu odporność bez konieczności nadania szerokiej pojemności. Owinięto go osłoną z aluminium i miedzi dla zapewnienia trwałości, a nylonowa plecionka maksymalnie rozszerza sprężystość. Uzyskano wyjątkową odporność na rozciąganie, zachowując dla maksymalnego komfortu ultralekką konstrukcję.

ZRÓB TO PO swojemu WYBIERAJĄC spośród 16,7 MILIONA kolorów
W komplecie słuchawkowym SXFI GAMER można zmieniać odcień diod LED na nausznikach właściwie dowolnie! wystarczy podłączyć SXFI GAMER do oprogramowania SXFI Control, żeby ustawić podświetlenie słuchawek, wybierając spomiędzy 16,7 miliona dostępnych odcieni. Jeśli nie możesz zdecydować, który kolor wybrać, włącz tryb Rainbow Pulse, aby korzystać ze wszystkich równocześnie!


Pozostałe właściwości
wymogi SYSTEMOWE: Windows OS: Intel Core i3 albo równoważny procesor AMD Płyta główna z chipsetem Intel, AMD albo innym, w pełni zgodnym Microsoft Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej 1 GB pamięci RAM > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym Port USB 2.0 / USB 3.0 Mac OS: Mac OS X 10.9 albo nowszy 1 GB pamięci RAM Port USB 2.0 / USB 3.0 PS4: Oprogramowanie układowe w wersji 5.0 lub nowszej dostępny port USB Nintendo Switch: Switch OS wersja 5.0 albo wyższa dostępny port słuchawek 3,5 mm na konsoli przystępny port USB (w trybie dokowania) Łączność głosowa obsługiwana po połączeniu poprzez port 3,5 mm i Bluetooth z urządzeniami z systemem Android oraz aplikacją iOS Nintendo Switch Online albo klientem VOIP

☆ Creative SXFI Gamer ☆

Creative SXFI Gamer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SXFI Gamer
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f857cb22da47ca348a7df3e
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SXFI Gamer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy SXFI GAMER opracowano w jednym celu ma być genialnym dodatkiem dla graczy, m.in. Zapalonych graczy, którzy ciągle poszukują czegoś więcej. Jest zaopatrzony w technikę Super X-Fi oraz fachowy mikrofon CommanderMic i po prostu zmienia oblicze gry.

Zatrać się w rzeczywistości fantasy świata gier za sprawą wbudowanej technologii Super X-Fi, która gwarantuje dźwięk holograficzny spersonalizowany specjalnie na potrzeby Twoich uszu. Załóż słuchawki i doświadcz niewiarygodnego poziomu realizmu, gdy dźwięk jest tak dobry jak w rzeczywistości.

CIESZĄCA SIĘ pokaźnyM podziwM olśniewaJĄCA technologiaJest to technologia, której przyznano w sumie 23 nagrody Best of CES w ciągu 2 lat (w 2019 i 2020 r.). Super X-Fi zadowala się dużym uznaniem i może zupełnie odmienić Twoje doświadczenie słuchania.

Inne Rankingi:  Słuchawki Fender

zapewnia dźwięk holograficzny o wysokiej rozdzielczości, który powoduje wrażenie, iż w słuchawkach znajduje się progresywny komplet wielu głośników. Oprócz tego Super X-Fi buduje spersonalizowany profil dźwiękowy w oparciu o antropometrię głowy i uszu.

dzięki czemu odtwarzany dźwięk zostaje optymalnie zoptymalizowany specjalnie dla Ciebie. JAK SPERSONALIZOWAĆ DŹWIĘK W technologii SUPER XFIKażdy odbiera dźwięki z otaczającego świata inaczej niepowtarzalny kształt głowy i uszu ma wpływ na to, jak słyszymy.

technika Super X-Fi wykorzystuje dźwięk obliczeniowy do personalizacji obsługi słuchawek w oparciu o to, jak słyszysz, i zagwarantuje osiągalnie najbardziej zoptymalizowany i realistyczny dźwięk. ZAPOMNIJ O RZECZYWISTOŚCIWejdź do gry i zapomnij o całym świecie.

Dzięki precyzyjnie dostrojonym przetwornikom słuchawek jest to osiągalne. Wysokiej jakości, wysokowydajne przetworniki wraz z technologią Super X-Fi nadzwyczajne połączenie efektów kinowych i najdrobniejszych szczegółów akustycznych.

zestaw słuchawkowy SXFI GAMER powoduje, że na własnym ciele odczuwasz moc każdego wybuchu na polu bitwy i słyszysz głębokie, niskie tony, które pozwalają poczuć adrenalinę. Dzięki poszerzonej scenie dźwiękowej holografii słuchawkowej Super X-Fi możesz usłyszeć widocznie więcej dźwięków.

technologia Super X-Fi odtwarza dźwięk holograficzny 7.1 tak, jakby był rzeczywisty oraz tak dobry jak w prawdziwym kinie. Jednak w przeciwieństwie do warunków w kinie technika Super X-Fi zapewnia, że cały czas będziesz w obszarze najkorzystniejszego odsłuchu.

Dźwięk holograficzny powoduje, że filmy brzmią naturalnie, więc możesz słuchać poprzez mnóstwo godzin i się nie zmęczyć. NajlepszĄ OBRONĄ JEST ATAKNie trzeba już chować się przed wrogiem niezależnie od tego, czy słyszysz ludzkie kroki, czy najcichszy dźwięk przeładowywania broni, skrupulatnie wiesz, gdzie on jest.

Profil dźwiękowy zoptymalizowany do odsłuchu z dużą precyzją choćby najdrobniejszych szczegółów akustycznych powoduje, że możesz pokonać wrogów, jeszcze zanim zdadzą sobie sprawę z Twojej obecności. Tryb BATTLE Mode to całkiem nowy tryb dźwięku Super X-Fi, który oferuje najlepsze odwzorowanie i kierunkowość dźwięku, jakie można uzyskać za pomocą słuchawek.

Uzyskaj umocniony efekt w oparciu o wyjątkowo realistyczny dźwięk w technologii Super X-Fi i słysz z oszałamiającą precyzją każdy najdrobniejszy dźwięk. Możesz spodziewać się, że usłyszysz sygnały dźwiękowe o pokaźnie pokaźniejszej krystaliczności i głębi, co pozwoli precyzyjnie wyznaczyć miejsce przebywania Twoich wrogów oraz odległość od nich na niesłychanym dotąd poziomie precyzji.

Z TECHNOLOGIĄ MIKROFONOWĄ INPERSONJak do tej pory to nasz najlepszy mikrofon. CommanderMic w komplecie słuchawkowym SXFI GAMER gwarantuje znakomitą krystaliczność dźwięku w porównaniu z wieloma innymi mistrzowskimi mikrofonami.

Ma oryginalną konstrukcję akustyczną i zintegrowany pop filtr. Nasza najnowsza technika mikrofonowa SXFI inPerson pozwala jeszcze bardziej zwiększyć jego możliwości wydajne rozpoznawanie głosu ludzkiego i dźwięków otoczenia oraz skoncentrowanie się na redukcji szumów, a tym samym wzmocnieniu słyszanej mowy.

Gdy korzystasz z mikrofonu CommanderMic, możesz mówić nad wyraz pewnie i mieć zapewnioną wyraźną i dokładną słyszalność, gdy wydajesz energiczne rozkazy pokonania wroga. NAUSZNIKI PREMIUM Z IMITACJI SKÓRYSłuchawki SXFI GAMER zostały pokryte miękką imitacją skóry premium i wyściełane podkładką z pianki z pamięcią kształtu.

Zostały zaprojektowane w taki sposób,dostosowują się do kształtu głowy i poprzez niemało godzin komfortowo spoczywają na uszach. Nauszniki również prosty mechanizm wymiany, który w razie potrzeby umożliwia wypięcie starych nauszników i zamontowanie nowych!

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY przewód USB Z KEVLARUWzmocnij wrażenia podczas gry dzięki dołączonemu do zestawu słuchawkowego SXFI GAMER kablowi USB do transmisji informacji z kevlaru o obszernej przepustowości, który może obsługiwać dużą przepustowość i maksymalnie zwiększyć funkcje audio słuchawek.

kabel został starannie opracowany i tworzony z miedzi wzmocnionej kevlarem, co nadaje mu solidność bez konieczności nadania pokaźnej pojemności. Owinięto go osłoną z aluminium i miedzi dla zapewnienia trwałości, a nylonowa plecionka maksymalnie rozszerza elastyczność.

Uzyskano unikatową odporność na rozciąganie, zachowując dla maksymalnego komfortu ultralekką konstrukcję. ZRÓB TO PO swojemu WYBIERAJĄC spośród 16,7 MILIONA odcieniW pakiecie słuchawkowym SXFI GAMER można zmieniać odcień diod LED na nausznikach właściwie dowolnie!

starczy podłączyć SXFI GAMER do oprogramowania SXFI Control, by ustawić podświetlenie słuchawek, wybierając spomiędzy 16,7 miliona dostępnych barw. Jeśli nie możesz zdecydować, który odcień wybrać, włącz tryb Rainbow Pulse, aby korzystać ze wszystkich jednocześnie!Akcesoria w zestawie: Creative SXFI GAMER CommanderMic przewód USB 4-biegunowy kabel analogowy 3,5 mm Konwerter USB C na USB-A Skrócona instrukcja obsługi Broszura z informacją na temat gwarancji Pozostałe cechy: wymogi SYSTEMOWE: Windows OS: Intel Core i3 lub równoważny procesor AMD Płyta główna z chipsetem Intel, AMD albo innym, w pełni zgodnym Microsoft Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej 1 GB pamięci RAM > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym Port USB 2.0 / USB 3.0 Mac OS: Mac OS X 10.9 albo nowszy 1 GB pamięci RAM Port USB 2.0 / USB 3.0 PS4: Oprogramowanie układowe w wersji 5.0 lub nowszej przystępny port USB Nintendo Switch: Switch OS wersja 5.0 lub wyższa przystępny port słuchawek 3,5 mm na konsoli dostępny port USB (w trybie dokowania) Łączność głosowa obsługiwana po połączeniu poprzez port 3,5 mm i Bluetooth z urządzeniami z systemem Android oraz aplikacją iOS Nintendo Switch Online albo klientem VOIP...


☆ Creative SB H6 ☆

Creative SB H6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H6
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4595278e441a404684d371
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB H6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy USB dla graczy z obsługą wirtualnego dźwięku przestrzennego w standardzie 7.1 do konsoli PS4, Xbox One, Nintendo Switch i komputerów PC.Korzyści: Wysokiej jakości pakiet słuchawkowy USB Sound BlasterX H6 gwarantuje klarowny dźwięk bez względu na to, czy korzystasz z komputera PC, konsoli PS4, Xbox One, czy Nintendo Switch.

Urządzenie wyekwipowane zostało w specjalnie dostrojone neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm i pełny komplet profesjonalnych ulepszeń dźwiękowych z serii Sound Blaster. Słuchawki w dodatku mają odczepiany i redukujący szumy mikrofon ClearComms, trzy profesjonalne sprzętowe profile EQ, wymienne poduszki nauszne z oddychającego materiału, a także konfigurowalne oświetlenie Aurora Reactive RGB.

Sound BlasterX H6 dostarcza graczom system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 wraz z technologią wzmocnienia dźwięku z linii Sound Blaster. Zaopatrzone w funkcję monitorowania otoczenia umożliwiającą słuchanie dźwięków dobiegających z zewnątrz bez konieczności zdejmowania zestawu słuchawkowego.

Każdy z nauszników Sound BlasterX H6 zaopatrzono w pierścień oświetlenia RGB Aurora Reactive, który może być spersonalizowany choćby do 16 milionów kolorów.


☆ Creative Aurvana Live!2 ☆

Creative Aurvana Live!2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6418988e441a86c0d5fba1
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative Aurvana Live!2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aurvana Live!2
zestaw słuchawkowy zapewniający wyjątkowo wyraziste brzmienie
.
Słuchawki Creative Aurvana Live!2 skonstruowane w oparciu o swego nagradzanego poprzednika zapewniają realistyczne wrażenia akustyczne i głębszy bas. Słuchawki mają przetworniki 40 mm z biocelulozy zapewniające perfekcyjne brzmienie, natomiast wyściółka muszli tworzona ze znakomitej sztucznej skóry proteinowej, posiadająca piankę dostosowującą się do kształtu uszu, zagwarantuje genialną izolację akustyczną. Nawet wielogodzinne wykorzystywanie słuchawek nie powoduje zmęczenia.

komplet słuchawkowy gwarantujący wyjątkowo wyraziste brzmienie.
Zanurz się w realistycznym brzmieniu i głębokich tonach basowych i poznaj niespotykaną wygodę korzystania z zestawu słuchawkowego Creative Aurvana Live!2. Innowacyjna technologia przetworników z biocelulozy oraz idealne dostrojenie dźwięku gwarantują naturalne i wierne brzmienie. Komplet jest w dodatku zaopatrzony w odpinany przewód z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności, co zezwala na prowadzenie rozmów przez smartfona. Komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 spełni wszystkie Twoje kryteria w trakcie rozmów czy spędzania czasu na rozrywce.

bardzo wyraziste brzmienie.
precyzyjna jakość odtwarzania
rewelacyjne przetworniki neodymowe 40 mm z membraną z biocelulozy oraz skrupulatne dostrojenie słuchawek Aurvana Live!2 zapewniają realistyczny dźwięk i sprawiają, że czujesz się tak, jakbyś słuchał muzyki na żywo.

Wygoda odtwarzania i prowadzenia rozmów.
komplet słuchawkowy jest wyposażony w nieplączący się, płaski przewód audio wysokiej jakości z zastosowanym mikrofonem i zdalne sterowanie jednym przyciskiem do regulacji głośności w trakcie korzystania ze smartfonów. Przewód można odpiąć lub zastąpić innym wybranym przewodem.

Zaprojektowane z myślą o wygodzie.
Wyściółka ze wyśmienitej sztucznej skóry proteinowej z pianką dopasowującą się do kształtu uszu powoduje, iż muszle są komfortowe nawet w przypadku wielogodzinnego używania.
komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 łączy estetykę z lekkością; przystępny jest w dwóch niebanalnych wersjach kolorystycznych, a także posiada pałąk tworzony ze stopu metali, co gwarantuje dodatkową solidność artykułu.
Składane muszle są wyśmienite do odsłuchiwania nagrań oraz komfortowe przechowywanie. Dla dopełniającej wygody do zestawu załączone jest w dodatku miękkie etui podróżne z mikrofibry.EAN: 5390660185052
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF0660AA004
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 30 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Czerwony
Waga: 255 g
Pozostałe parametry: Rozdzielanie wyjścia audio i wejścia mikrofonowegoKompatybilny z Sound Blaster Audio/Mic Splitter Adapter do korzystania z notebooków albo komputerów PC z oddzielnym złączem 3.5mm audio mikrofonu.
Akcesoria w komplecie: - 1 para słuchawek Creative Aurvana Live!2- 1 odpinany, płaski przewód audio (1,2 m) z zastosowanym mikrofonem i jeden przycisk zdalnego sterowania z regulacją głośności, pozłacana 4-stykowa wtyczka stereo 2,5 mm - 3,5 mm- 1 miękkie etui podróżne z mikrofibry

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam ☆

Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b65bb4fd335d65f4470c
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam

☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5790b1c682fff0a6073b249a
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przenośny analogowy zestaw słuchawkowy
CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy pakiet słuchawkowy do gier, który jest lekki i komfortowy. Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.

Wytrzymała, lekka i składana budowa

komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego użytkowania. Tworzono go z trwałego tworzywa nienaturalnego niepodatnego na uderzenia w trakcie podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

Wokółuszna kompozycja izolująca od hałasu otoczenia
przenośny, wygodny i niepokaźny zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zaopatrzony jest w muszle wokółuszne. Tworzono je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są wyjątkowo komfortowe w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

wygodne muszle z pluszu i skóry naturalnej
Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytworzone z pluszu i skóry organicznej gwarantują komfort i upraszczają koncentrację podczas gry. Choćby jeśli nosisz okulary, możesz grać przez sporo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

unikatowe możliwości dźwiękowe
Dzięki obfitym i skutecznym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 proponuje konkretny bas oraz wyjątkową transparentność.
właściwości o wielkości 118 dB/mW powodują, iż poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie maszyn. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów i grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


Mikrofon z funkcją redukcji szumów

Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest widoczny choćby w miejscach o obfitym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

Lepsza jakość dźwięku z wykorzystaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
Niezależnie od tego,komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 zagwarantuje wspaniałą jakość dźwięku, dodatkowo wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w produkcji genialnych algorytmów, by uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 mieści gotowe profile audio dostosowane do ustawień dźwięku lubianych obecnie gier.
Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są szczególnie realistyczne, dzięki naszym mistrzowskim ulepszeniom!

Dźwięk o ciepłej charakterystyce

pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony ponadto uatrakcyjniają rozgrywkę.

wygodny pilot na kablu
Pilot na kablu upraszcza regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

Wszechstronna Kompatybilność
Oczekujesz wygody? pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć przy pomocy 4-pinowego kabla. Dodatkowo wymaga połączenia tylko jednym kablem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.

1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać dobry adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
2 uzupełniające możliwości przypasowania dostępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.EAN: 0054651190191
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 70GH034000000
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 118 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Akcesoria w komplecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs ☆

sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5873805ecf79f78fb98a9c
 • ID kategorii: 10956
Inne Rankingi:  Słuchawki do 1000 zł

☆ sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy

W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący konkretny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.


☆ Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR ☆

Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db5ed80a3d5f7a121ccbef
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2 ☆

Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b6acb4fd335d65f44e56
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2

Najtańsze Słuchawki Creative – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Creative. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Gąbki Nakładki Do Słuchawek Creative Jam ☆

Gąbki Nakładki Do Słuchawek Creative Jam Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki Nakładki Do Słuchawek Creative Jam
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db5d6d0a3d5f7a121cb1eb
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki Nakładki Do Słuchawek Creative Jam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki Nakładki Do Słuchawek Creative Jam

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam ☆

Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b65bb4fd335d65f4470c
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2 ☆

Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b6acb4fd335d65f44e56
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki do słuchawek Creative Sound Blaster Jam 2

☆ Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR ☆

Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db5ed80a3d5f7a121ccbef
 • ID kategorii: 8681

☆ Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Gąbki Do Słuchawek Creative Sound Blaster JAM|6PAR

☆ Etui Na Słuchawki Creative Sound Blaster Jam 2 ☆

Etui Na Słuchawki Creative Sound Blaster Jam 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui Na Słuchawki Creative Sound Blaster Jam 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db83493754b75c1a63572b
 • ID kategorii: 8681

☆ Etui Na Słuchawki Creative Sound Blaster Jam 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Etui Na Słuchawki Creative Sound Blaster Jam 2

☆ sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs ☆

sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5873805ecf79f78fb98a9c
 • ID kategorii: 10956

☆ sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy

W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.


☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791bdf88e441ad9e933d4c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający mocny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

obszerne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum świetnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, że możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle, a także lekki, miękki pałąk idealnie dopasowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort niezbędny w trakcie długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zapewnia najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i powoduje, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zagwarantujeć najwyższą jakość dźwięku w trakcie gier szerokie, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej wymiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu pozwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne komponenty sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem oraz wyekwipowane w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów i nadzwyczajnie sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieustannego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i mocne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze wyposażone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają w pełni odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5790b1c682fff0a6073b249a
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przenośny analogowy zestaw słuchawkowy
CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To mobilny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie uwielbiasz grać w gry.

Wytrzymała, lekka i składana budowa

komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego użytkowania. Wytwarzano go z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia w trakcie podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

Wokółuszna budowa izolująca od hałasu otoczenia
przenośny, komfortowy i nieduży komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyekwipowany jest w muszle wokółuszne. Wytwarzano je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są wyjątkowo komfortowe w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

wygodne muszle z pluszu i skóry naturalnej
Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wyprodukowane z pluszu i skóry naturalnej zapewniają komfort i usprawniają koncentrację podczas gry. Nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać poprzez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

nieszablonowe możliwości dźwiękowe
Dzięki obszernym i produktywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia pakiet Sound BlasterX H3 oferuje solidny bas oraz unikatową krystaliczność.
cechy o wielkości 118 dB/mW sprawiają, iż poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


Mikrofon z funkcją redukcji szumów

Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o znacznym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

Lepsza jakość dźwięku z użyciem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
Niezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia perfekcyjną jakość dźwięku, na dodatek wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w tworzeniu wyśmienitych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
przystępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 posiada gotowe profile audio dobrane do ustawień dźwięku modnych obecnie gier.
Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są bardzo realistyczne, dzięki naszym mistrzowskim ulepszeniom!

Dźwięk o ciepłej charakterystyce

komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę.

wygodny pilot na kablu
Pilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

Wszechstronna Kompatybilność
Oczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć przy pomocy 4-pinowego kabla. Ponadto wymaga połączenia tylko jednym kablem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i widocznie.

1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać korzystny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
2 uzupełniające możliwości dopasowania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.EAN: 0054651190191
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 70GH034000000
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 118 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Akcesoria w zestawie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512610a482fff065530007b6
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne z dobrym basem

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

zestaw ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac.

Jest szczególnie lekki, co pozwala na wygodne jego stosowanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany we wszystkie konieczne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niepożądane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swojego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu zaopatrzony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

pakiet nie wymaga dopełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest idealnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje przystępnego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, niezwykle trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. Podczas prezentacji najważniejsze jest, aby odbiorcy mogli się skupić na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację sprawnego mówcy.

Właśnie w tym celu komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w mikrofon pojemnościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak żeby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

na dodatek rozciągliwy pałąk umożliwia ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać dodatkowe zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś niespodzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, żeby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, pakiet Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - na pewno wiesz, jak niezwykle zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 likwiduje tego typu sytuacje.

Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej aniżeli jakbyśmy słyszeli swój głos.

Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swego głosu słyszanego przez inne osoby, co umożliwia świadome dostosowywanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania.

pozwala na to komfortowe prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT w trakcie DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest bardzo lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby podczas długich spotkań.

Zadbaliśmy również o odpowiednią długość kabla (2m), tak żeby można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszelkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie zapewnia konkretny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a nawet gier.

pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując ulepszony dźwięk cyfrowy.Akcesoria w pakiecie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe parametry:...


☆ Creative Outlier ☆

Creative Outlier Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Outlier
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f86dfeb2da47cad6ba7e3e5
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative Outlier - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Outlier PRO
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne wytrzymałe na pot z hybrydowym ANC
Najnowszy dodatek do kolekcji Outlier True Wireless, Creative Outlier Pro już jest przystępny, żeby zaoferować Ci najkorzystniejsze, prawdziwe wrażenia bezprzewodowe.
Ciesz się udoskonalonym dźwiękiem dzięki sprawnej redukcji szumów - Outlier Pro jest dzisiaj wyekwipowany w hybrydową Active Noise Cancellation (ANC). Wyeliminuj niepożądany hałas i zanurz się w czystym, wyraźnym dźwięku dzięki przetwornikom pokrytym grafenem. Nie musisz się w dodatku martwić o baterię - żywotność baterii tych słuchawek z redukcją szumów jest ponadto zwiększona do łącznie 60 godzin!
Dzięki sześciu mikrofonom zapewniającym wyrazistszą jakość połączeń, konfigurowalnym przyciskom dotykowym, wodoodporności z atestem IPX5 i łączności Bluetooth 5.2, Creative Outlier Pro zagwarantuje Ci wszystko, co najkorzystniejsze.

Dają siłę najlepszym - słuchawki dla mistrza
Funkcja hybrydowej aktywnej redukcji szumów Creative Outlier Pro pomaga Roksanie Słupek - Mistrzyni Polski w triathlonie olimpijskim wejść w strefę komfortu przed każdymi zawodami. Dzięki 60-godzinnej żywotności baterii, są zawsze gotowe do wykorzystania.

Osobista przestrzeń, spersonalizowana cisza
Zablokuj świat i miej swoją osobistą przestrzeń, gdziekolwiek jesteś. Dzięki sprzężeniu zwrotnemu na każdej słuchawce, Creative Outlier Pro wyłapuje dźwięki otoczenia i obserwuje to, co słyszysz, produktywnie eliminując hałas otoczenia, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne.

 • Mikrofon z zewnetrznym sprzężeniem zwrotnym:
  Umieszczony na zewnątrz w celu wykrywania hałasu otoczenia, który jest następnie eliminowany poprzez antysygnał technologii ANC w odpowiedzi na wykryty hałas
 • Mikrofon wewnętrznego sprzężenia zwrotnego:
  Umieszczony wewnątrz,pilnować to, co użytkownicy faktycznie słyszą, dzięki czemu technika ANC może trafnie reagować i korygować sygnały

Gdy chcesz słyszeć otoczenie, wystarczy dwukrotnie dotknąć lewej słuchawki, aby przełączyć się w tryb Ambient i wpuścić odpowiednią ilość dźwięku z zewnątrz. Możesz także dostosować ilość wpuszczanego dźwięku za pomocą modułu kontroli w aplikacji Creative!

najkorzystniejsza w branży żywotność baterii
Creative Outlier Pro ma aż 60 godzin pracy na baterii! Przy przeciętnym użytkowniu możesz je ładować przeciętnie dwa razy w miesiącu*!

ANC WYŁĄCZON

 • 15 godzin na jednym ładowaniu
 • 60 czas działania do

ANC WŁĄCZONY

 • 10 godzin na jednym ładowaniu
 • 40 czas działania do

Kiedy w końcu nadejdzie czas ładowania, po prostu podłącz dostarczony przewód USB-C albo umieść go na dowolnej podkładce do ładowania bezprzewodowego zgodnej z Qi**, żeby naładować i jesteś gotowy do pracy poprzez kolejne dwa tygodnie1!

*Na podstawie przeciętnego poziomu głośności, przy założeniu przeciętnego stosowania poprzez 3-4 godziny dziennie.
**Bezprzewodowa podkładka ładująca nie jest dołączona. W celu uzyskania słusznej prędkości ładowania zalecamy podkładkę do ładowania bezprzewodowego zgodną z Qi o mocy co najmniej 5 W.

Daj się usłyszeć głośno i wyraźnie
Creative Outlier Pro ma trzy mikrofony zastosowane w każdą słuchawkę, które współpracują ze sobą, by zapewnić głośny i wyraźny dźwięk podczas połączeń głosowych. Mikrofony wykrywają dźwięki otoczenia i skupiają się na wychwytywaniu tylko Twojego głosu, tłumiąc hałas otoczenia i rozmowy wokół Ciebie.

Zarządzanie Głosowe
Lepszy odbiór głosu oznacza jeszcze, że nie będziesz musiał powtarzać się Siri i Asystentowi Google. Aktywuj preferowanego asystenta trzema lekkimi dotknięciami lewej słuchawki dousznej i wydawaj polecenia!

Konfigurowalne Sterowanie Dotykowe
Przeskakuj listę odtwarzania, odbieraj połączenia albo przełączaj się pomiędzy tryb ANC i tryb Ambient kontroluj wszystko za pomocą kilku dotknięć słuchawek. Żeby uzyskać pokaźniejszą swobodę, możesz choćby dostosować własne przyciski sterujące dzięki aplikacji Creative i używać ich w najbardziej instynktowny sposób.

nieustanny bezprzewodowy dźwięk
Ciesz się pełnym, bogatym dźwiękiem dzięki słuchawkom Creative Outlier Pro, które są wyposażone w 10 mm membrany przetworników pokryte grafenem, sprawnie gwarantujące idealny i skrupulatny dźwięk dla każdego typu treści. W połączeniu z poprawioną stabilnością łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.2, łączność bezprzewodowa z Outlier Pro jest równocześnie bezawaryjna, jak i przyjemna.

Kiedy nadejdzie czas, aby nadrobić zaległości w ulubionym serialu telewizyjnym lub zagrać w gry przenośne, przejdź do aplikacji Creative i włącz tryb Low Latency. Ta nowa funkcja zniża opóźnienia Outlier Pro o ponad połowę, produktywnie minimalizując opóźnienie transmisji Bluetooth, dzięki temu możesz radować się w pełni zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem!

Muzyka przez cały dzień, w słoncu i deszczu
Niezależnie od tego, czy w drodze do domu złapie Cię mżawka, czy również musisz skupić się na treningu na siłowni, nie musisz się martwić o Outlier Pro. Dzięki wodoodporności z certyfikatem IPX5 wkładki douszne są odporne na sporadyczne zachlapanie. Ćwicz w spokoju do ulubionej muzyki z Outlier Pro i ruszaj dalej, niezależnie od tego, czy pada deszcz*, czy świeci słońce.

*Wodoodporne urządzenia IPX5 są chronione przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem z dowolnego kierunku, w tym przed lekkim albo umiarkowanym deszczem.

nadzwyczajne dobranie, znakomita izolacja
Pasywna izolacja hałasu jest jeszcze ważna dla sprawnego tłumienia zakłóceń. Dlatego chcemy posiadać pewność, że nasze wkładki douszne perfekcyjnie się przypasują do Twoich uszu. Wybierz najkorzystniejsze dobranie spomiędzy trzech zestawów miękkich silikonowych końcówek dousznych, wypróbuj rozmaite rozmiary dla każdego ucha i znajdź optymalne końcówki douszne!

Nagradzana Super X-Fi Headphone Holography
technologia Super X-Fi odtwarza w słuchawkach mistrzowski, wielogłośnikowy system, dzięki czemu możesz słyszeć dźwięki naturalnie, tak jak powinno się je słyszeć. Creative Outlier Pro to certyfikowane słuchawki Super X-Fi READY*, które zostały specjalnie dostrojone pod kątem trafnej efektywności dzięki SXFI App. Korzystając z aplikacji SXFI na telefonie komórkowym, możesz korzystać z podglądu Super X-Fi Headphone Holography dla lokalnych treściach i cieszyć się kinowym dźwiękiem choćby w podróży! Przeczytaj więcej o oszałamiającej technice i jej licznych wyróżnieniach.

*Super X-Fi READY działa na lokalnych plikach muzycznych pobranych na urządzenie, np. Pliki MP3; nie obsługuje treści przesyłanych strumieniowo (np. Spotify, YouTube i Netflix). Aby w pełni korzystać z funkcji Super X-Fi we wszystkich treściach, zapoznaj się z całą gamą produktów Super X-Fi wyposażonych w układ SXFI UltraDSP.EAN: 5390660195006
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF0930AA000
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 38 dBV
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 30 cm
Zasięg: 10 m
Akcesoria w komplecie: Creative Outlier Pro Etui do ładowania USB-C przewód ładujący USB-C Para (S), (M) i (L) sylikonowych wkładek dousznych Skrócona instrukcja obsługi Broszura dotycząca zgodności z normami Broszura z informacjami na temat gwarancji
Pozostałe właściwości: Akumulatory w słuchawkach dousznych: 1 akumulator litowo-jonowo-polimerowy 85 mAh w każdej wkładce dousznej Akumulator w etui do ładowania: 1 akumulator litowo-polimerowy 900 mAh IPX5 Czas ładowania: 2 do 3 godzin
wymogi sprzętowe: Dla aplikacji Creative:iOS iOS 11 i nowsze wersje Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Android 7.0 i nowsze wersje Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *