Słuchawki Creative

Ranking Słuchawek Creative – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Creative. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Creative jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki kostne Creative Outlier Free ☆

Słuchawki kostne Creative Outlier Free Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki kostne Creative Outlier Free
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64ef2836d40333e9aff83dbc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki kostne Creative Outlier Free - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Słuchawki kostne outlier free pro marki Creative ☆

Słuchawki kostne outlier free pro marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: CREATIVE
 • Nazwa produktu: Słuchawki kostne outlier free pro marki Creative
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e8709ad40333d9bf6720f0
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki kostne outlier free pro marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


☆ Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000 ☆

Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791bdf88e441ad9e933d4c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący mocny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych kompletów słuchawkowych dla graczy.

znaczne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum wyśmienicie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, powodując, iż możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle i lekki, miękki pałąk rewelacyjnie dopasowują się do kształtu głowy, równocześnie zapewniając komfort potrzebny podczas długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który gwarantuje najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i powoduje, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

dokładne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zapewniać najwyższą jakość dźwięku podczas gier szerokie, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, że świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej wymiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu zezwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie potrzebne komponenty sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem oraz zaopatrzone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki temu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów i doskonale sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i mocne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze wyposażone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają w całości odseparować się od głosów i hałasu w tle i skoncentrować na grze.


☆ Słuchawki Outlier FREE PRO, UHCRLRMB0000033 (19975038) ☆

Słuchawki Outlier FREE PRO, UHCRLRMB0000033 (19975038) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: Słuchawki Outlier FREE PRO, UHCRLRMB0000033 (19975038)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646f23805ecf79141dadcd83
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Outlier FREE PRO, UHCRLRMB0000033 (19975038) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Outlier FREE PRO

Zanurz się w dźwiękach, równocześnie nie trwoniąc kontaktu z otoczeniem dzięki słuchawkom Creative Outlier Free Pro! Bezprzewodowe słuchawki zostały zaprojektowane, aby wypełnić Twój dzień muzyką, jednocześnie zapewniając Ci kontakt z otoczeniem. Klasa wodoszczelności IPX8 oraz zaimplementowana pamięć o pojemności 8 GB pozwoli odczuć Ci całkowitej wolności w odtwarzaniu utworów. Możesz także biegać, jeździć na rowerze i pływać bez konieczności korzystania z połączenia komórkowego, a nawet telefonu.

Słuchawki bezprzewodowe zostały wyposażone jeszcze w technikę Bluetooth 5.3, baterię zapewniającą 10 godzin działania na jednym ładowaniu, zaimplementowany mikrofon i funkcję asystenta głosowego. Dzięki temu Creative Outlier Free Pro są doskonałym towarzyszem aktywnych mieszkańców miast, maratończyków i miłośników aktywności fizycznej.

technika przewodnictwa kostnego
Słuchawki Creative Outlier Free Pro wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego. Za pośrednictwem wibracji fale dźwiękowe są przenoszone przez kości policzkowe bezpośrednio do kości ucha wewnętrznego, zapewniając wysoką jakość odtwarzania.

Dzięki technice przewodnictwa kostnego uszy pozostają odsłonięte, a Ty cały czas masz świadomość dźwięków dobiegających z otoczenia.

Słuchawki Creative Outlier Free Pro genialnie nadają się w trakcie różnorodnych form spędzania wolnego czasu, np. W trakcie śpiewania karaoke przez aplikacje mobilne. Jest to realne dzięki wykorzystaniu wibracji, które umożliwiają wyraźny odbiór muzyki i modulowanie głosu bez jego nadwyrężania.

Zrelaksuj się
Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj przy ulubionych filmach. Włącz tryb niskiego opóźnienia,radować się zsynchronizowanym oraz płynniejszym odtwarzaniem dźwięku i obrazu. Starczy czterokrotnie nacisnąć przycisk wielofunkcyjny i gotowe.

Słuchawki do pływania

Klasa wodoszczelności IPX8* sprawia, że słuchawki Creative Outlier Free Pro mogą towarzyszyć Ci niezależnie od pogody czy podejmowanej aktywności.
*Urządzenie jest wytrzymałe na zanurzenie w wodzie słodkiej do głębokości 1,5 m na czas do 40 minut. Klasa IPX8 nie obejmuje zanurzenia w słonej wodzie lub cieczach o podobnych właściwościach.

Odtwarzacz mp3
zaimplementowany odtwarzacz MP3 o pamięci o obszerności 8 GB** pozwala Ci słuchać muzyki podczas pływania. Nie potrzebujesz do tego ani telefonu, ani internetu! na dodatek przesyłanie plików audio zostało ułatwione dzięki kablowi magnetycznemu. Wystarczy podłączyć go do komputera PC lub Mac i zacząć przesyłanie.
**Pliki w formacie MP3, FLAC, WAV i APE. Format WMA nie jest odtwarzany.

Nakładka na mikrofon
Aby w trakcie przebywania pod wodą albo pływania bronić słuchawki Creative Outlier Free Pro przed wilgocią, upewnij się,optymalnie założono dostarczoną nakładkę na mikrofon.
I to tyle! A dzisiaj hop do wody!

wygodna otwarta budowa
tworzone z lekkiego silikonu i stopu tytanu z pamięcią kształtu słuchawki Creative Outlier Free Pro nie wyginają się i trafny komfort używania przez cały czas.

Dzięki oryginalnemu zaczepowi na ucho przetworniki spoczywają na nim bezpiecznie, nie zakrywając go, a równocześnie zapewniając prawidłowe dostosowanie. Możesz skakać, podwyższać ciężary i biegać, a słuchawki ani drgną!

Wydłużony czas działania
Uzyskaj do 10 godzin*** odtwarzania dzięki słuchawkom Creative Outlier Free Pro! by rozpocząć ładowanie, połącz słuchawki bezprzewodowe do magnetycznego kabla do ładowania dołączonego do zestawu. Pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny, a ładowanie 10-minutowe pozwoli na 2 godziny odtwarzania.
***W oparciu o przeciętny poziom głośności. Rzeczywista żywotność baterii zależy od ustawień użytkowania i warunków otoczenia.

Co dwa urządzenia, to nie jedno
Ciesz się dźwiękiem wolnym od zakłóceń dzięki najnowszej wersji technologii Bluetooth 5.3. Już nigdy więcej nie przegapisz żadnego utworu czy połączenia dzięki łączności wielopunktowej. Słuchawki Creative Outlier Free Pro mogą zostać połączone jednocześnie do dwóch urządzeń Bluetooth, dzięki czemu możesz odbierać połączenia albo przesyłać dźwięk****. Dzisiaj otrzymasz powiadomienie o połączeniu przychodzącym z podłączonego urządzenia, jednocześnie słuchając swojej ulubionej muzyki. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ważnego telefonu.
****Dostęp do odtwarzania muzyki lub funkcji dzwonienia może mieć w danym momencie tylko jedno z połączonych bezprzewodowo maszyn.

Łatwa komunikacja
Dla większej wygody słuchawki Creative Outlier Free Pro wyekwipowano we zaimplementowany mikrofon, który pozwala odbierać połączenia, gdy nie masz telefonu pod ręką. Odbieranie połączeń jest możliwe już po naciśnięciu jednego przycisku. Ponadto, możesz kreować spotkania albo przypomnienia przy pomocy Siri lub Asystenta Google wystarczy trzykrotnie nacisnąć przycisk wielofunkcyjny, aby włączyć te funkcje.EAN: 5390660195532
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF1081AA000
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Zagłowne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: Brak
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
rozmiary: 139 x 110 x 48 mm
Waga: 31.5 g
Akcesoria w komplecie: Magnetyczny przewód do ładowania z klipsem USB-A

☆ Creative Słuchawki aurvana live! (5390660145452) ☆

Creative Słuchawki aurvana live! (5390660145452) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Słuchawki aurvana live! (5390660145452)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5126130d82fff0e59b00084f
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative Słuchawki aurvana live! (5390660145452) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

najistotniej koncertowe słuchawki na świecie

rewolucyjne słuchawki Creative Aurvana Live! zapewniają wrażenie słuchania muzyki ''na żywo'', a na dodatek są nad wyraz lekkie i ekstremalnie wygodne. Zastosowano w nich po raz pierwszy kompozytowe membrany z biocelulozy i wyprobowane 40- milimetrowe, neodymowe magnesy przetworników. Dzięki czemu słuchawki Aurvana Live! transparentnie czyste brzmienie tonów wysokich i wierną reprodukcję dźwięku. Trafnie wyprofilowane, tłoczone nauszniki minimalizują zakłócenia i skrupulatną projekcję dźwięku a miękkie poduszki wspaniale izolują od zewnętrznych hałasów i gwarantują wysoki komfort nawet w trakcie wielogodzinnego słuchania muzyki. Przewód z miedzi beztlenowej i pozłacany wtyk zapewniają przesyłanie sygnału bez zakłóceń. Słuchawki Aurvana Live! to strzał w dziesiątkę dla osób poszukujących muzyki ''live'' najwyższej jakości!

 • trafnie wyprofilowane nauszniki minimalizują zakłócenia i oferują skrupulatne odwzorowanie dźwięku.
 • Kompozytowe membrany z biocelulozy - krystalicznie czyste i szczegółowe soprany i głęboki bas.
 • Przetworniki o średnicy 40 mm z magnesami neodymowymi - wierna i neutralna reprodukcja dźwięku.
 • szykowne, uniwersalne wzornictwo z błyszczącym wykończeniem - wyśmienite do domu i w trakcie podróży. W komplecie etui podróżne.
 • Miękkie poduszki perfekcyjnie izolują od zewnętrznych hałasów i wyjątkowo wysoki komfort choćby w trakcie wielogodzinnego słuchania.
 • kabel z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem - przesyłanie sygnału audio bez zakłóceń.

EAN: 5390660145452
Gwarancja: 24 miesiące
KGO: 0.07
Kod dostawcy: 51EF0060AA001
Specyfikacja technologiczna: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Pasmo przenoszenia: 10Hz-30KHz Impedancja: 32? Czułość (1kHz): 103dB/mW Długość przewodu: 1,2m z miedzi beztlenowej Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm Masa netto: 210g (bez opakowania)Najważniejsze atrybuty Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, zapewniającymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry syntetycznej wyśmienitą izolację od zewnętrznych hałasów, oferując przy tym niezrównany komfort podczas wielogodzinnego wykorzystywania Estetyczna i lekka kompozycja dla sympatyków muzyki w trakcie podróży przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zapewnia najlepszą jakość połączenia W pakiecie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca przyłączanie do domowego sprzętu stereo
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Impedancja: 32 Ω
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Pasmo przenoszenia : 10Hz-30KHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 210 g
Pozostałe atrybuty: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm kabel: z miedzi beztlenowej Najważniejsze właściwośc: Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, zapewniającymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry plastikowej doskonałą izolację od zewnętrznych hałasów, proponując przy tym nieporównany komfort podczas wielogodzinnego używania Estetyczna i lekka budowa dla zwolenników muzyki w trakcie podróży kabel z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zagwarantuje najlepszą jakość połączenia W komplecie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca przyłączanie do domowego sprzętu stereo

☆ Creative Labs Słuchawki gaming Sound BlasterX H6 (5390660192319) ☆

Creative Labs Słuchawki gaming Sound BlasterX H6 (5390660192319) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Labs Słuchawki gaming Sound BlasterX H6 (5390660192319)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4595278e441a404684d371
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth z nadajnikiem

☆ Creative Labs Słuchawki gaming Sound BlasterX H6 (5390660192319) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


Częstotliwość mikrofonu: 50 - 15000 Hz
Czułość mikrofonu: -42 dB
Długość kabla: 1,5 m
EAN: 5390660192319
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
liczba: 1
Impedancja mikrofonu: 2200 Ω
Kod Producenta: 70GH039000000
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
kolor artykułu: Czarny
Możliwość złożenia: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows Vista, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Podręcznik użytkownika: Tak
Połączenie USB: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
styl noszenia: Nagłowny
rodzaj mikrofonu: Na wysięgniku
typ towaru: zestaw słuchawkowy
typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
zastosowanie: Gaming
Zgodny z Mac: Tak
Złącze 2,5 mm: Nie
Złącze 3,5 mm: Tak

☆ Słuchawki kostne outlier free plus bk marki Creative ☆

Słuchawki kostne outlier free plus bk marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: CREATIVE
 • Nazwa produktu: Słuchawki kostne outlier free plus bk marki Creative
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6503c768d40333b0c0fbeecc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki kostne outlier free plus bk marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


☆ Creative Słuchawki dokanałowe sensemore air czarny (5390660195341) ☆

Creative Słuchawki dokanałowe sensemore air czarny (5390660195341) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Słuchawki dokanałowe sensemore air czarny (5390660195341)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6437f0fc2da47c7af2903bfa
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative Słuchawki dokanałowe sensemore air czarny (5390660195341) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:25 h;Czas pracy do:10 h;przeznaczona aplikacja:tak;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Funkcje dodatkowe:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:technika Sensemore, tryb Ambient, sterowanie dotykowe;Zgodność z aplikacją:Creative;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 3 - tekst 1:Niektóre funkcje mogą być niedostępne dla poszczególnych produktów.

Prosimy zapoznać się z instrukcją obsługi konkretnego urządzenia.;Interoperacyjność 4 - tekst 2:Aby w pełni korzystać z funkcji Super X-Fi, pobierz SXFI App.;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Sensemore Air;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:2000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne Creative Zen ☆

Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne Creative Zen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne Creative Zen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6493b012b256f551fc7776e1
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne Creative Zen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne Creative Zen

☆ Słuchawki dokanałowe Creative Outlier Pro Umbra ☆

Słuchawki dokanałowe Creative Outlier Pro Umbra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Creative Outlier Pro Umbra
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64f8cffab256f5c8928755fe
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe Creative Outlier Pro Umbra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe Creative Outlier Pro Umbra

Najtańsze Słuchawki Creative – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Creative. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000 ☆

Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791bdf88e441ad9e933d4c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze, 70GH032000000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający mocny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

obszerne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum świetnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, że możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle, a także lekki, miękki pałąk idealnie dopasowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort niezbędny w trakcie długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zapewnia najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i powoduje, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zagwarantujeć najwyższą jakość dźwięku w trakcie gier szerokie, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej wymiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu pozwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne komponenty sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem oraz wyekwipowane w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów i nadzwyczajnie sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieustannego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i mocne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze wyposażone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają w pełni odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs ☆

sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative Labs
 • Nazwa produktu: sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5873805ecf79f78fb98a9c
 • ID kategorii: 10956

☆ sound blaster blaze słuchawki gaming marki Creative labs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy

W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.


☆ labs sb h3 słuchawki z mikrofonem marki Creative ☆

labs sb h3 słuchawki z mikrofonem marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: labs sb h3 słuchawki z mikrofonem marki Creative
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5790b1c682fff0a6073b249a
 • ID kategorii: 7967

☆ labs sb h3 słuchawki z mikrofonem marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przenośny analogowy zestaw słuchawkowy
CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To mobilny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie uwielbiasz grać w gry.

Wytrzymała, lekka i składana budowa

komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego użytkowania. Wytwarzano go z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia w trakcie podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

Wokółuszna budowa izolująca od hałasu otoczenia
przenośny, komfortowy i nieduży komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyekwipowany jest w muszle wokółuszne. Wytwarzano je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są wyjątkowo komfortowe w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

wygodne muszle z pluszu i skóry naturalnej
Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wyprodukowane z pluszu i skóry naturalnej zapewniają komfort i usprawniają koncentrację podczas gry. Nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać poprzez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

nieszablonowe możliwości dźwiękowe
Dzięki obszernym i produktywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia pakiet Sound BlasterX H3 oferuje solidny bas oraz unikatową krystaliczność.
cechy o wielkości 118 dB/mW sprawiają, iż poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


Mikrofon z funkcją redukcji szumów

Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o znacznym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

Lepsza jakość dźwięku z użyciem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
Niezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia perfekcyjną jakość dźwięku, na dodatek wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w tworzeniu wyśmienitych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
przystępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 posiada gotowe profile audio dobrane do ustawień dźwięku modnych obecnie gier.
Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są bardzo realistyczne, dzięki naszym mistrzowskim ulepszeniom!

Dźwięk o ciepłej charakterystyce

komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę.

wygodny pilot na kablu
Pilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

Wszechstronna Kompatybilność
Oczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć przy pomocy 4-pinowego kabla. Ponadto wymaga połączenia tylko jednym kablem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i widocznie.

1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać korzystny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
2 uzupełniające możliwości dopasowania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.EAN: 0054651190191
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 70GH034000000
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 118 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Akcesoria w zestawie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ Słuchawki z mikrofonem sb h3 marki Creative ☆

Słuchawki z mikrofonem sb h3 marki Creative Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem sb h3 marki Creative
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615dc88482fff0a5b7791289
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne Razer

☆ Słuchawki z mikrofonem sb h3 marki Creative - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

mobilny analogowy pakiet słuchawkowyCLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To mobilny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i komfortowy.

Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry. Wytrzymała, lekka i składana komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego wykorzystywania. Wytworzono go z trwałego tworzywa sztucznego opornego na uderzenia w trakcie podróży.

Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.Wokółuszna budowa izolująca od hałasu otoczeniaPrzenośny, wygodny i mały pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyekwipowany jest w muszle wokółuszne.

stworzono je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są nad wyraz wygodne w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.komfortowe muszle z pluszu i skóry organicznej Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wykonane z pluszu i skóry naturalnej gwarantują komfort i upraszczają koncentrację w trakcie gry.

choćby jeśli nosisz okulary, możesz grać przez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.nieszablonowe możliwości dźwiękoweDzięki obfitym i efektywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 proponuje solidny bas i wyjątkową transparentność.cechy o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie sprzętów.

Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.Mikrofon z funkcją redukcji szumówOdłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o znacznym natężeniu hałasu.

Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.Lepsza jakość dźwięku z zastosowaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine LiteNiezależnie od tego,komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia nieprzeciętną jakość dźwięku, w dodatku wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w tworzeniu rewelacyjnych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.przystępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 mieści gotowe profile audio dostosowane do ustawień dźwięku modnych obecnie gier.

Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są wyjątkowo realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!Dźwięk o ciepłej charakterystyceZestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2.

Bogate niskie tony dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę.komfortowy pilot na kabluPilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.Wszechstronna KompatybilnośćOczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć przy pomocy 4-pinowego kabla.

na dodatek wymaga połączenia tylko jednym kablem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać korzystny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.2 uzupełniające możliwości dobrania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.Akcesoria w zestawie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugiPozostałe atrybuty:...


☆ Creative Labs Słuchawki HS220 ☆

Creative Labs Słuchawki HS220 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Labs Słuchawki HS220
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6437efdb8e441a869f62f08b
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative Labs Słuchawki HS220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki HS220

zestaw ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-220 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac. Jest szczególnie lekki, co zezwala na komfortowe jego używanie poprzez długie godziny bez uczucia dyskomfortu.

pakiet słuchawkowy Creative HS-220 jest zaopatrzony we wszystkie potrzebne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów usuwający niechciane hałasy i komfortowy w obsłudze pilot na kablu wyposażony w przycisk wyciszenia mikrofonu.

rewelacyjnY komplet SŁUCHAWKOWY PLUG-AND-PLAY DO PRACY
Przygotuj się do połączenia online w kilka sekund. Pakiet słuchawkowy HS-220 nie wymaga instalacji oprogramowania ani konfigurowania ustawień, starczy go podłączyć. Gwarantuje niesamowity dźwięk cyfrowy do każdego zadania. Ten nieskomplikowany w obsłudze komplet słuchawkowy jest przeznaczony do każdego komputera PC albo Mac* z portem USB-A.

NIESAMOWITY KOMFORT w trakcie DŁUGICH SPOTKAŃ

pakiet słuchawkowy Creative HS-220 jest bardzo lekki (tylko 108 g), dzięki czemu można go nosić komfortowo na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby podczas długich spotkań. Zadbaliśmy także o odpowiednią długość kabla (2.4 m), tak aby można było się swobodnie poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni.

WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW
Spójrzmy prawdzie w oczy, szczególnie trudno jest skoncentrować się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, aby odbiorcy mogli się skupić na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację efektywnego mówcy.

Właśnie w tym celu komplet słuchawkowy Creative HS-220 jest zaopatrzony w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak aby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie. Ponadto rozciągliwy pałąk zezwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji.

BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONU
Czasem zdarza Ci się wykonywać uzupełniające zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś nieprzewidzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, żeby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem! Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, zestaw Creative HS-220 pozwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszelkich ZASTOSOWAŃ
Wierne dostrojenie zapewnia potężny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier. Pakiet słuchawkowy Creative HS-220 jest zaopatrzony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, zapewniając ulepszony dźwięk cyfrowy.EAN: 5390660195518
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF1070AA001
Przeznaczenie: Call center
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 100 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2.4 m
rozmiary: 155 x 58 x 160 mm
Waga: 108 g
Akcesoria w zestawie: Creative HS-220 Skrócona instrukcja obsługi Broszura dotycząca zgodności z normami Broszura z informacjami na temat gwarancji
Pozostałe atrybuty: kryteria systemowe: System operacyjny Windows: Procesor Intel lub odpowiednik AMD Płyta główna z układem Intel, AMD albo innym, w pełni zgodnym System Microsoft Windows 10/8.1/8.0, w wersji 32- albo 64-bitowej Port USB 2.0/USB 3.0 System operacyjny Mac: System Mac OSX w wersji 10.9 albo nowszej Port USB 2.0/USB 3.0

☆ Creative Labs Słuchawki douszne Aurvana Trio czarne ☆

Creative Labs Słuchawki douszne Aurvana Trio czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Labs Słuchawki douszne Aurvana Trio czarne
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6c45bc82fff0369003b842
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative Labs Słuchawki douszne Aurvana Trio czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Creative Aurvana Trio LS to wysokiej jakości słuchawki douszne z przetwornikami z płynnej gumy silikonowej (LSR)

Odkryj na nowo prostotę i czysty dźwięk słuchawek analogowych z Creative Aurvana Trio LS! Premierowe słuchawki douszne z nowymi, efektywnymi przetwornikami zaprojektowano z myślą o dźwięku, który naprawdę docenisz. Dzięki integracji nowej technologii płynnej gumy silikonowej (LSR) doświadczysz wyraźniejszych tonów wysokich i mocniejszych basów w sytuacji innych słuchawek analogowych!

Aby jeszcze ulepszyć doświadczenia akustyczne, słuchawki douszne Creative Aurvana Trio LS mają atest Super X-Fi. Jeśli użyjesz ich z produktami Super X-Fi, takimi jak Creative SXFI AMP, Sound Blaster X3 albo Sound Blaster GC7, uzyskasz dostęp do holograficznej rozrywki na najwyższym poziomie.

wyśmienity dźwięk dzięki innowacyjnej technice LSR
ukazujemy pionierską, nowoczesną technikę płynnej gumy silikonowej (LSR) w słuchawkach Creative Aurvana Trio LS, która lepsze odwzorowanie dźwięku, a także wyraźniejszy i staranniejszy dźwięk przy nieznacznych zakłóceniach choćby w sytuacji wysokiej głośności. Ulepszone poprzez naszych ekspertów ds. Akustyki słuchawki Aurvana Trio LS nieprzeciętne doświadczenia w niskiej cenie.

Nigdy więcej zakłóceń
Słuchawki Creative Aurvana Trio LS wyglądają inaczej nie tylko po to, aby zapewnić wzrost produktywności, lecz także,zniżyć poziom irytujących hałasów mikrofonu podczas poruszania i gdy przewód przypadkowo styka się z innymi powierzchniami.
ponadto słuchawki oferują naszą technikę izolacji akustycznej słuszną szczelność w trakcie noszenia, by blokować niepożądane hałasy i umożliwić cieszenie się wyśmienitym, niezakłóconym dźwiękiem.

instynktowne przyciski sterowania
dzisiaj możesz bez problemu uczestniczyć w rozmowach telefonicznych i innych konwersacjach dzięki wbudowanemu mikrofonowi, który jest zlokalizowany po prawej stronie i wygodny pilot zdalnego sterowania. Łatwo możesz odpowiadać na połączenia albo sterować muzyką, naciskając jednokrotnie wielofunkcyjny przycisk na pilocie.

Słuchawki z atestem Super X-Fi
Słuchawki Aurvana Trio LS posiadają atest Super X-Fi! Przetwarzanie Super X-Fi kompensuje zmiany w wyjściowym sygnale audio spowodowane poprzez słuchawki, by zapewnić optymalny dźwięk.
Słuchawki z odznaką dokumentu Super X-Fi zostały zoptymalizowane pod kątem użycia z produktami Super X-Fi, takimi jak Creative SXFI AMP, Sound Blaster GC7 i Sound Blaster X4. Użyj tych produktów z Aurvana Trio LS, by uzyskać najlepszy dźwięk holograficzny!EAN: 5390660194887
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF0990AA000
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
kompozycja: Douszne
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: wbudowany
Akcesoria w komplecie: 1 komplet słuchawkowy Creative Aurvana Trio LS 3,5 mm 1 para wkładek (S) i (L) 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji

☆ Słuchawki nauszne Creative HS-720 V2 ☆

Słuchawki nauszne Creative HS-720 V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne Creative HS-720 V2
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6437f1f32da47c12ba903bfc
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Esperanza z mikrofonem

☆ Słuchawki nauszne Creative HS-720 V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń wideo. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

pakiet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac.

Jest niezwykle lekki, co pozwala na wygodne jego używanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany we wszystkie niezbędne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów usuwający niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu wyposażony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

pakiet nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest wspaniałym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje nieskomplikowanego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, niezwykle trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. Podczas prezentacji najważniejsze jest, żeby odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację sprawnego mówcy.

Właśnie w tym celu zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak żeby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

dodatkowo rozciągliwy pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać uzupełniające zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś nieoczekiwanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, żeby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, zestaw Creative HS-720 V2 pozwala na łatwą regulację wyciszeniem przez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z pewnością wiesz, jak niezwykle zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 usuwa tego typu sytuacje.

Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia, a także przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niż jakbyśmy słyszeli swój głos.

Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swego głosu słyszanego przez inne osoby, co zezwala na świadome regulowanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania.

zezwala na to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest bardzo lekki (tylko 135g), dzięki czemu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby w trakcie długich spotkań.

Zadbaliśmy także o odpowiednią długość kabla (2m), tak żeby można było się swobodnie poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie zagwarantuje mocny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, zapewniając lepszy dźwięk cyfrowy.Akcesoria w zestawie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe atrybuty:...


☆ Creative labs słuchawki sound blaster blaze v2 (5390660195150) ☆

Creative labs słuchawki sound blaster blaze v2 (5390660195150) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative labs słuchawki sound blaster blaze v2 (5390660195150)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6437efd38e441a869f62f087
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative labs słuchawki sound blaster blaze v2 (5390660195150) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Sound Blaster Blaze V2
Nauszny zauszne słuchawkowy do gier z odłączanym mikrofonem i funkcją redukcji szumów

Zachowaj energię i koncentruj się na grach dzięki w pełni nowemu, ulepszonemu zestawowi słuchawkowemu Sound Blaster Blaze V2! Działa na wszelkich urządzeniach z gniazdem analogowym, od komputerów PC i Mac po główne konsole do gier, takie jak PS5, PS4, XBox i Nintendo Switch.

Godny uwagi pakiet słuchawkowy do gier nastawiony na mocny dźwięk i łatwość konfiguracji, komplet słuchawkowy jest w stanie zapewnić wybuchowe basy i wciągający dźwięk w grach dzięki zastosowanym 40-milimetrowym, skrupulatnie dostrojonym przetwornikom FullSpectrum. Pakiet słuchawkowy jest też zaopatrzony w odłączany mikrofon z redukcją szumów, który eliminuje niechciane szumy tła i gwarantuje wyraźną komunikację, zapewniając płynniejszą rozmowę głosową.

Ważący zaledwie 187 g głośnik Sound Blaster Blaze V2 jest wyściełany pluszowymi wyściółkami z wysokiej jakości aksamitu z wysuwanym, wyściełanym pałąkiem, który komfortowo leży na głowie lub wokół szyi, zapewniając ergonomiczne dostosowanie. Wraz z bezpośrednim dostępem do regulacji głośności i wyciszania mikrofonu za pomocą zaimplementowanego pilota, pozostań na czele gry i zanurz się w dźwięku Sound Blaster Blaze V2.

PODŁĄCZ I GRAJ
Aby zapewnić bezkompromisową jakość dźwięku, Sound Blaster Blaze V2 jest wyekwipowany w pozłacany 4-biegunowy przewód AUX-in 3,5 mm (2,5 m), który zapobiega utlenianiu. Przewód jest też wyprodukowany z drutów z miedzi beztlenowej o wysokiej czystości, które są w stanie przesyłać sygnały audio wolne od zniekształceń. Po prostu podłącz do dowolnego urządzenia analogowego i ciesz się wciągającym dźwiękiem w grach! Sound Blaster Blaze V2 nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników ani oprogramowania, żeby zapewnić Twoim uszom niesamowity dźwięk.

ZDOMINUJ KAŻDĄ GRĘ
Niezależnie od tego, czy jesteś w środku epickiego ognia krzyżowego z eksplozjami, czy unikasz ruchów przed ciosem przeciwnika, Sound Blaster Blaze V2 będzie Cię bronić. Zaprojektowany z solidnymi 40-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi FullSpectrum, które są skrupulatnie dostrojone, by odtwarzać pełne spektrum dźwięku, usłyszysz wyraźny wysoki i piorunujący bas, przenosząc wrażenia z gry na wyższy poziom!

AKTYWUJ 7.1 SURROUND I WIĘCEJ
Ciesz się wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 w grach, aktywując oprogramowanie Sound Blaster Studio Essential* za darmo! Oprogramowanie proponuje więcej możliwości dobrania dźwięku dzięki ustawieniom Korektora (EQ), takim jak Gry, Filmy i Muzyka, i umożliwia dalsze regulowanie pasma do własnych upodobań.

*Aplikacja Sound Blaster Studio Essential jest przystępna tylko na komputery z systemem Windows.

BĄDŹ WYRAŹNIE SŁYSZANY
Odłączany mikrofon na wysięgniku Sound Blaster Blaze V2 został zaprojektowany z zastosowaniem technice redukcji szumów, która pomaga filtrować hałas otoczenia i paplaninę, dzięki czemu Twój głos będzie się wyróżniał.
Działa z:
Discord, Skype, Zoom, Teams, TeamSpeak i innymi aplikacjami do czatów w grach

LEKKIE I wygodnE
Ważący zaledwie 187 g Sound Blaster Blaze V2 wygodnie leży na uszach i jest wystarczająco lekki, żeby zapewnić długie godziny wygodnego użytkowania. Zestaw słuchawkowy jest wyekwipowany w wysuwany pałąk i obrotowe nauszniki, które świetne dopasowanie.

komfortowE STEROWANIE LINIOWE
wbudowany pilot w Sound Blaster Blaze V2 przydaje się do komunikacji w grach i czatach głosowych. Bądź na bieżąco z rozgrywką, komfortowo dostosowując poziomy głośności odtwarzania lub przełączaj między wyciszeniem i wyłączeniem wyciszenia mikrofonu - wszystko przy pomocy jednej kontrolki.EAN: 5390660195150
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 70GH032000001
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2.5 m
Waga: 187 g
Akcesoria w zestawie: pakiet słuchawkowy Sound Blaster Blaze V2 Skrócona instrukcja obsługi Broszura dotycząca zgodności z normami Broszura informacyjna na temat gwarancji
Pozostałe atrybuty: rozmiary: 176 x 74 x 206 mm
wymagania sprzętowe: PlayStation 4 i 5 Port zestawu słuchawkowego 3,5 mm na kontrolerze gier w konfiguracji CTIA Xbox serii S / X Port zestawu słuchawkowego 3,5 mm na kontrolerze gier w konfiguracji CTIA System Windows Port zestawu słuchawkowego 3,5 mm w konfiguracji CTIA macOS Port zestawu słuchawkowego 3,5 mm w konfiguracji CTIA Android Port zestawu słuchawkowego 3,5 mm w konfiguracji CTIA Urządzenia z systemem iPadOS / iOS Port zestawu słuchawkowego 3,5 mm w konfiguracji CTIA

☆ Słuchawki nauszne CREATIVE Sound Blaster JAM V2 Czarny ☆

Słuchawki nauszne CREATIVE Sound Blaster JAM V2 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne CREATIVE Sound Blaster JAM V2 Czarny
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60740ae18e441aa77f174ccc
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne CREATIVE Sound Blaster JAM V2 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sound Blaster Jam V2 Ultralekkie Sound Blaster JAM V2 są aktualnie wyposażone w Bluetooth 5.0 i progresywne kodeki audio, aptX HD i aptX Low Latency, które najlepsze bezprzewodowe doznania odsłuchowe.

Ciesz się bogatym, porywającym dźwiękiem i swobodnie przełączaj się między dwoma urządzeniami źródłowymi Bluetooth dzięki funkcji Multipoint, nie trwoniąc ani chwili muzyki.Doświadcz poprawy czystości głosu w trakcie połączeń dzięki nowej konfiguracji dwóch mikrofonów i technologii redukcji szumów,, a także pracą na baterii nawet do 22 godzin, co pozwali pozostać w kontakcie na długo.Ciesz się bezprzewodową jakością dźwięku PremiumSound Blaster JAM V2 wyekwipowane są w innowacyjne kodeki audio1 do wszystkiego rodzaju zastosowań!Dzięki aptX HD możesz radować się dźwiękiem jakości ulepszonej niżeli CD w trakcie słuchania muzyki.

Dzięki Sound Blaster JAM V2 można bezprzewodowo cieszyć się ulepszoną czystością i głębią dźwięku.Dzięki aptX Low Latency opóźnienie dźwięku Bluetooth zostało zmniejszone do niezauważalnego poziomu bez żadnych strat w jakości dźwięku.

Ciesz się zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem w trakcie oglądania filmów albo grania w gry dzięki aptX LL!1* Należy pamiętać, iż źródłowe urządzenie Bluetooth musi obsługiwać te same kodeki, by to użyć, albo używać transmitera aptX HD/aptX LL, jak na przykład Creative BT-W3.Płynne połączenie z dwoma urządzeniamiPoza dodaniem wysokiej jakości kodeków audio, Sound Blaster JAM V2 wyposażyliśmy dodatkowo w technologię Bluetooth 5.0, by zapewnić nieustanne bezprzewodowe przesyłanie dźwięku.na dodatek słuchawki można scalić z dwoma najróżniejszymi urządzeniami w tym samym czasie dzięki funkcji Multipoint i płynnie przełączać się pomiędzy źródłami.

Po prostu zatrzymaj dźwięk na pierwszym urządzeniu i rozpocznij odtwarzanie na drugim, żeby zmienić źródło dźwięku!Lekkie, ale silnyOczekuj wyśmienitej jakości dźwięku dzięki naszym wysokiej klasy przetwornikom neodymowym 32 mm, które dostarczają bogaty i czysty dźwięk nieprzeciętny do muzyki, filmów i gier.starczy nacisnąć przycisk Bass Boost,rozszerzyć niskie tony w Sound Blaster JAM V2!

Ciesz się głębszym dźwiękiem w swoich filmach lub grach, naciskając tylko jeden przycisk.Spersonalizuj swoją muzykęBez względu na to, czy jesteś miłośnikiem basu czy raczej chcesz usłyszeć wszystkie szczegóły wokalu, nowa aplikacja Creative pozwala na zmianę ustawień korektora, tak jak lubisz w trybie przewodowym.Dzięki tej aplikacji masz dostęp do ustawień graficznego korektora Sound Blaster, zestawu SmartComms Kit i innych ustawień odtwarzania i mikrofonu w zintegrowanej aplikacji wszystko-w-jednym Creative!22* Należy pamiętać, że funkcje aplikacji Creative dostępne są tylko w trybie przewodowym na PC/Macsmart narzędzia dla komunikacji smartPrzedstawiamy pakiet SmartComms Kit, zawierający nasz zupełnie nowy zestaw inteligentnych technologii komunikacyjnych, zaprojektowanych w celu usprawnienia obsługi połączeń online.

Nasza funkcja VoiceDetect automatycznie wycisza i wyłącza wyciszenie mikrofonu bez uniesienia choćby palca lub eliminuje wszelkie odgłosy tła we własnym otoczeniu i u innych osób, korzystając z dwukierunkowej technice redukcji szumów NoiseClean.wystarczy pobrać aplikację Creative i korzystać z Sound Blaster JAM V2 w trybie przewodowym z komputerem,mieć dostęp do tych nowoczesnych funkcji.Podwójny mikrofon, podwójna czystość dźwiękuSound Blaster JAM V2 są wyekwipowane w podwójne mikrofony i technologię redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0, które współdziałają ze sobą,namierzać głos i tłumić szumy z otoczenia, co gwarantuje nadzwyczajne efekty w trakcie rozmów w trybie Bluetooth.22 godziny zabawyZ Sound Blaster JAM V2 nie trzeba się martwić o czas, ponieważ są w stanie wytrzymać cały dzień: choćby 22 godziny pracy na baterii3.

Gdy bateria się wyczerpie można przełączyć się na słuchanie przewodowe przy pomocy kabla USB-C lub podładować je tym samym przewodem USB-C poprzez 10 minut i kontynuować przez kolejne 4 godziny!3* Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od użytkowania, ustawień i warunków środowiskowychAkcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ Słuchawki Creative Blaze V2 ☆

Słuchawki Creative Blaze V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Creative Blaze V2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64a76653d40333a73943f049
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Creative Blaze V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Creative Blaze V2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *