Słuchawki dla gracza

Ranking Słuchawek dla graczy – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 chętnie wybieranych słuchawek dla graczy. Ranking zawierający polecane słuchawki dla gracza jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! ☆

Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583ff9f082fff09605452452
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem niezbędny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem używania, wyśmienitym wyważeniem, a także nowoczesnym wzornictwem.

To wyłącznie wybrane właściwości słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii produktów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wydobywający się z każdego zakamarka dźwięk.

Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, podczas której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept.

Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

dołączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technologii 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, iż dźwięk otaczać Cię będzie ze wszystkich stron.

dzięki czemu każda odwiedzana poprzez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z nieporównaną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Wspaniałe atrybuty dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST cechują się perfekcyjnymi parametrami technologicznymi.

Są to m.in.: spore pasmo przenoszenia (20 – 20.000), niepodatność (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz klarownie czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w odcieniu czerwonym, który nadaje im specyficznego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

dostępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


☆ słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra ☆

słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d20a382fff01d5c7e4ff1
 • ID kategorii: 7967

☆ słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Evolve2 40Zaprojektowane dla ulepszonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, perfekcyjna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki i prekursorskim, wygiętym nausznikom, które sprawnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając nieszablonową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.pełna cisza bez odchodzenia od biurka.

Oto nowy kanon.Pokaż,Ci potrzeba spokoju.Nasz wskaźnik zajętości buduje zupełnie świeże możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz również włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

nawet, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, wbudowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz progresywny chipset i najnowszą technikę przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój komplet słuchawkowy bez dwóch zdań Cię nie zawiedzie.dokument UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

zestaw słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu pozwala na bezproblemową współpracę.Jeśli używana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci stosownie zastosować jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz zestaw słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej zaawansowany chipset.

Zestawy z serii Evolve umożliwiły słuchanie nieprzeciętnej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, żeby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? niewątpliwie.Nowy standard komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak wspaniale dobranego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie.

Opracowaliśmy nieprzeciętną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek zróżnicowanych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i kompletami korzyści.Uważasz, iż już jest genialnie? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nieskomplikowane.Akcesoria w pakiecie: zestaw słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe cechy: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z istotnie miękkiej pianki pokrytej silikonem w dobranym odcieniu Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dopasowanym odcieniu Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ Słuchawki HP 3XT27AA Omen X by HP Mindframe (0192545283694) ☆

Słuchawki HP 3XT27AA Omen X by HP Mindframe (0192545283694) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Słuchawki HP 3XT27AA Omen X by HP Mindframe (0192545283694)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c193b528e441a224f8e2699
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki HP 3XT27AA Omen X by HP Mindframe (0192545283694) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Omen X by HP Mindframe

Zachowaj zimną krew
Zaprojektowany najczęściej z myślą o wygodzie komplet OMEN Mindframe oferuje technologię aktywnego chłodzenia słuchawek. Zanurz się w wyjątkowo głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1.

technika FrostCap

zestaw OMEN Mindframe korzysta z rozwiązania FrostCap, czyli technologii chłodzenia słuchawek. Wykorzystując urządzenie termoelektryczne w obu słuchawkach, system FrostCap schładza płytki kratownicy głośnika i odprowadza ciepło z dala od uszu, co zapewnia komfort podczas długich rozgrywek i pozwala skupić się na wygranej.

Pełna głębia dźwięku. Pełna przewaga.

Zanurz się w bardzo głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu pozycjonowaniu audio i orientacji 3D możesz skrupulatnie i na bieżąco wyłapywać kroki przeciwników, a także stłumione wystrzały.

Przyćmij konkurencję
Wyróżnij się dzięki dostosowywanemu podświetleniu RGB, a także efektom zewnętrznych słuchawek, sterowanych przy pomocy oprogramowania OMEN Command Center.

perfekcyjne dobranie
Dzięki samoregulującemu się i amortyzowanemu pałąkowi znalezienie trafnego ustawienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Lekka i sprężysta budowa pozwoli Ci pozostać w świecie gry przez mnóstwo godzin.

Odsłuch w czasie rzeczywistym

dostosowywana funkcja monitorowania mikrofonu powoduje, że gracz słyszy swój głos w słuchawkach, dzięki temu nie musi krzyczeć do swojej drużyny podczas zanurzania się w dźwiękach z gry.

Materiał czerpiący inspiracje z dyscyplin sportowych
Czerpiąc inspiracje ze współczesnego sprzętu sportowego, nauszniki wytworzono z oddychającego i chłonącego wilgoć materiału, dzięki któremu uszy pozostają chłodne i suche w trakcie długotrwałego użytkowania.

Dokonuj regulacji w locie

Reguluj łatwo poziom głośności przy pomocy komponentów sterujących na słuchawce, bez utraty kontroli nad rozgrywką.

Wydawaj rozkazy i współpracuj czysto i wyraźnie.
Miej wyraźną kontrolę nad sytuacją dzięki niekierunkowemu mikrofonowi z technologią tłumienia szumów i funkcją wyciszania po złożeniu.

Obsługa OMEN Command Center
Kontroluj technikę FrostCap i dostosowuj oświetlenie RGB, korzystając z oprogramowania OMEN Command Center.EAN: 0192545283694
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 3XT27AA
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
wymiary: 20,2 x 21,7 x 9,1 cm
Waga: 0.48 kg
Akcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy OMEN żeby HP Mindframe Gwarancja dane o produkcie Skrócona instrukcja obsługi

☆ Słuchawki SENNHEISER GSP 301 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (4044155214734) ☆

Słuchawki SENNHEISER GSP 301 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (4044155214734) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Słuchawki SENNHEISER GSP 301 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (4044155214734)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7d1b912da47c59cae89ec0
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Bluetooth

☆ Słuchawki SENNHEISER GSP 301 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (4044155214734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy GSP 301 wykorzystuje słynną technikę akustyczną Sennheiser do zwiększenia poziomu wrażeń podczas sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Dla wszystkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 301- nagłowny komplet słuchawkowy o budowie zamkniętej i całkowicie prekursorskiej stylistyce.wyekwipowane w luksusowe nauszniki o wymiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 301 zapewnia najkorzystniejszy w swojej klasie komfort, a także poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skupić się na grze.

W celu zapewnienia nadzwyczajnej współpracy w zespole, GSP 301 jest wyposażony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów, a także krótki wysięgnik mikrofonu zezwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i gwarantujący jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. Dzięki przejściówce PCV 05 możesz zastosować zestawu słuchawkowego GSP 301 na rozmaitych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już dzisiaj możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!


☆ Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach! ☆

Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB, a także kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyekwipowane w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Cechy urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska wyśmienicie oplata całą głowę,perfekcyjnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i pousuwać niechciane punkty nacisku. - wyjątkowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave zastosowane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak drobna,podczas ich użytkowania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z idealną jakością dźwięku. - USB ChatMix znakomicie dopasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, specyficzny odcień zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona różnych odcieni podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze wyśmienitego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
wariant słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx ☆

Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
 • ID kategorii: 7967

☆ Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, nawet gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Gwarantuje przyjemną dla ucha skuteczność z krystalicznie czystymi dźwiękami niskich, średnich i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany komplet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i standardowym designem HyperX, a także certyfikatem TeamSpeak.

 • rozszerzony komfort, dzięki czemu możesz grać poprzez niemało godzin
 • genialny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
 • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami przenośnymi
 • Odłączany mikrofon

☆ Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86e182fff0e89ee98538
 • ID kategorii: 7967

☆ Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie produktu. Analogowy, przewodowy headset, wyekwipowany w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Właściwości urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska doskonale oplata całą głowę,doskonale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Błogi chłód, mniejszą potliwość i większy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka budowa Waga słuchawek Arctis jest tak śladowa,w trakcie ich użytkowania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technika, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami podczas rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z rewelacyjną jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon postępowa technologia pozwala na wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, żeby nie narażać go na uszkodzenia podczas podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze wspaniałego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
cechy:
Złącza: Mini Jack x2
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
Impedancja: 32 Ohm
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ Słuchawki rig 500 + darmowy transport! marki Plantronics ☆

Słuchawki rig 500 + darmowy transport! marki Plantronics Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Słuchawki rig 500 + darmowy transport! marki Plantronics
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791e23b8e441ad9e933d79a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki rig 500 + darmowy transport! marki Plantronics - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STEREO PC GAMING HEADSET
- Zaprojektowany, by sprostać wymaganiom graczy e-sportowych i zatwierdzony przez ESL
- zestaw słuchawkowy z wymiennymi kapsułami RIG 500E jest wytwarzany zarówno dla dynamicznych jak i na turnieje
- Głębokie brzmienie i dynamiczne basy z aktywnych głośników 40mm
- Mikrofon z redukcją szumów
- Zamknięta kompozycja kapsuł
- przewód analogowy 4-polowy 3,5mm


Najtańsze Słuchawki dla graczy – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek dla gracza. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ MICROSOFT LX-3000 JUG-00002, JUG-00014 ☆

MICROSOFT LX-3000 JUG-00002, JUG-00014 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: MICROSOFT LX-3000 JUG-00002, JUG-00014
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512df8302da47cdf9500004d
 • ID kategorii: 7967

☆ MICROSOFT LX-3000 JUG-00002, JUG-00014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ten komfortowy, stereofoniczny komplet słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź widoczne rozmowy głosowe poprzez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie proponują gry.EAN: 0885370430219
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod dostawcy: JUG-00014
Specyfikacja techniczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do szybkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki

☆ Słuchawki MSI Immerse GH30 ☆

Słuchawki MSI Immerse GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: Słuchawki MSI Immerse GH30
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Małe Słuchawki

☆ Słuchawki MSI Immerse GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Immerse GH30 V2 – słuchawki dla graczy i nie tylko

Słuchawki MSI Immerse GH30 V2 to nadzwyczajne rozwiązanie dla graczy, a także innych użytkowników, którzy szukają headsetu z odczepianym mikrofonem i uniwersalną konstrukcją, sprawdzającą się w każdym zastosowaniu. GH30 V2 to składane słuchawki z 40-milimetrowymi przetwornikami, wyposażone w łącze minijack i pilot na oplecionym przewodzie. Doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, podczas wielogodzinnej sesji w ulubionej grze, przy wideokonferencji lub na wycieczce.

Uniwersalna kompozycja

MSI Immerse GH30 V2 mają specjalny pałąk, który można zgiąć. Dzięki czemu znacząco zniżysz rozmiary słuchawek, żeby mogły się bez problemu zmieścić do torby albo plecaka. Wraz z odpinanym mikrofonem możesz bezproblemowo wziąć je na LAN Party do znajomych, korzystać z nich w trakcie podróży albo wyjść z nimi na ulicę. Odpowiedni komfort zapewnią miękkie nauszniki z owalnym kształtem, któreprzypasują się do twoich uszów i nie będą wadzić podczas wielogodzinnej rozgrywki. Pady można także z łatwością zdjąć w celu wyczyszczenia.

Dobra jakość dźwięku

Za wysoką jakość generowanego dźwięku odpowiadają dwa 40-milimetrowe przetworniki. Słuchawki zachowują czyste wysokie tony, wyraźną średnicę i odczuwalny bas. Dzięki zbalansowanemu brzmieniu perfekcyjnie sprawdzą się równocześnie w grach komputerowych, jak i podczas słuchania muzyki, podcastów i rozmów z innymi. Na uwagę zasługuje w dodatku mikrofon, który zarejestruje twój głos. Gdy tylko przestajesz grać albo rozmawiać z innymi możesz go prędko odłączyć, aby nie przeszkadzał podczas słuchania.

pokaźna kompatybilność

Słuchawki MSI Immerse GH30 V2 doskonale sprawdzą się w komputerach stacjonarnych, notebookach, tabletach, smartfonach, odtwarzaczach oraz konsolach stacjonarnych i mobilnych. Szeroką kompatybilność gwarantuje im wykorzystanie pojedynczego gniazda 3,5 mm minijack, obsługującego równocześnie słuchawki, jak i mikrofon. Na przewodzie GH30 V2 firma umieścił na dodatek pilota z możliwością regulacji głośności oraz prędkiego wyciszania mikrofonu podczas rozmów.

informacje techniczne MSI Immerse GH30 V2:
 • typ: Słuchawki dla graczy

 • Budowa: nauszne półotwarte

 • Złącze: miniack 3,5 mm

 • Przetworniki: neodymowe

 • Średnica przetworników: 40 mm

 • Czułość słuchawek: 96 dB

 • Impedancja: 32 Om

 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20 000 Hz

 • Odłączany mikrofon

 • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 ~ 10000 Hz

 • Impedancja mikrofonu: 2200 Om

 • Czułość mikrofonu: -36 dB

 • Długość kabla: 1,5 m

 • regulowany pałąk

 • Pilot do sterowania głośnością

 • Gwarancja: 24 miesiące

 • Kod producenta: S37-2101001-SV1

Polecamy sprawdzić także słuchawki bezprzewodowe i słuchawki z mikrofonem na pałąku.


  ☆ Msi słuchawki gamigowe ds502 - zapytaj o rabat ☆

  Msi słuchawki gamigowe ds502 - zapytaj o rabat Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: MSI
  • Nazwa produktu: Msi słuchawki gamigowe ds502 - zapytaj o rabat
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Msi słuchawki gamigowe ds502 - zapytaj o rabat - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
  MSI DS502 Gaming - headset nadzwyczajny do gier

  zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 wspaniale oddaje ich właściwości. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyposażony w świetnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, mające inteligentny system wibracji, a także specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę w trakcie najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED wyróżni słuchawki na twojej głowie.

  genialne głośniki

  Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 ma dwa 40-milimetrowe membrany, generujące nadzwyczajny dźwięk, akcentujący się szczegółowością jednocześnie w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, aby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

  Dźwięk Virtual Surround 7.1

  technika Xear Living zastosowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, rewelacyjnie namierzając nadchodzącego rywala.

  ergonomiczna kompozycja

  Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o optymalny design, zapewniający wygodę używania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi oraz miękkim padom gwarantuje genialne przypasowanie, izolację od otoczenia, a także komfort podczas noszenia słuchawek na głowie.

  Inteligentny system wibracji

  Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który automatycznie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je niepowtarzalnym, realistycznym drżeniem.

  Szybka manipulacja ustawieniami

  Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Szybko ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon i wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

  Oprogramowanie bogate w funkcje

  Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie zezwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera i opcje rejestracji dźwięku przez zastosowany mikrofon dzięki prostej i krystalicznej aplikacji!

  informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
  • konstrukcja: Nauszne, zamknięte
  • Kolor: Czarny czerwony
  • Mikrofon: Tak
  • Łączność: przewodowa
  • Długość kabla: 2 metry
  • Średnica membran: 40 mm
  • Czułość: 105 dB
  • Impedancja: 32 Om
  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
  • Czułość mikrofonu: -36 dB
  • dodatkowe dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, dostosowywany pałąk, podświetlenie LED
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: S37-2100911-SV1

  ☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) ☆

  Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Logitech
  • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189)
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H650e Dual (981-000519) Darmowy odbiór w 19 miastach! (5099206041189) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  komplet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i uwydatniający się od innych zestaw słuchawkowy gwarantujący profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY zestaw SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

  Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e gwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najbardziej produktywne i wygodne.

  profesjonalny pakiet SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co uwydatnia komplet słuchawkowy Logitech H650e. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED powiadamiająca innych, że właśnie rozmawiasz przez telefon.

  Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego albo dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e proponuje funkcjonalność i także swój styl. To profesjonalny pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

  Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z świetną przejrzystością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

  Płaski, nieplączący się przewód zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika informuje wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

  likwidowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów pakiet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

  INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk powiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

  NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy kabel jest odporny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

  ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


  ☆ Sennheiser hd 400s ☆

  Sennheiser hd 400s Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Sennheiser
  • Nazwa produktu: Sennheiser hd 400s
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 5c7d1d098e441aac6721b21d
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Sennheiser hd 400s - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  • Słuchawki HD 400S są wyekwipowane w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w komfortowym miejscu na kablu, który pozwala z łatwością sterować muzyką i odbierać połączenia. Mocna składana budowa sprawia, iż słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, aby mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera wyraźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem.

  Najważniejsze cechy

  • lubiana jakość dźwięku Sennheiser zagwarantuje wyjątkowe doznania dźwiękowe.
  • zastosowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
  • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
  • Lekkie, składane słuchawki do prostego przechowywania w podróży.

  Co w pakiecie?

  • Słuchawki wokółuszne HD 400S
  • Odłączany przewód RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
  • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  • Słuchawki/komplet słuchawkowy: zestaw słuchawkowy
  • rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  • rodzaj przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
  • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
  • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
  • Impedancja: 18 Ohm
  • Kolor: Czarny
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
  • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze niżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
  • Złącze: jack 3,5 mm
  • Waga: 217 g
  • przewód: 1,4 m
  Inne Rankingi:  Słuchawki Sharkoon

  ☆ RAZER Kraken Green - Słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m, RZ04-02830100-R3M1 ☆

  RAZER Kraken Green - Słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m, RZ04-02830100-R3M1 Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Razer
  • Nazwa produktu: RAZER Kraken Green - Słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m, RZ04-02830100-R3M1
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 526f769682fff01e13000033
  • ID kategorii: 7967

  ☆ RAZER Kraken Green - Słuchawki dla graczy, przewodowe 1,3 m, RZ04-02830100-R3M1 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

  świetne czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy szczegół, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

  OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

  Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym obniżają ciepło, a wykończenie ze skóry syntetycznej zagwarantuje rewelacyjną izolację akustyczną. Owalny kształt sprawia,pakiet słuchawkowy jest zawsze komfortowy na uszach

  CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

  Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zagwarantuje przejrzyście czystą komunikację w zespole. Jest bardzo przenośny i można go z łatwością wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to niezbędne, a także można regulować położenie i odległość od ust

  ALUMINIOWA konstrukcja Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

  Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, wytworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, rozciągliwa i niesamowicie mocna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zagwarantuje długotrwały komfort

  kabel AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

  kabel audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można prosto regulować, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można również używać systemów, które mają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

  SPECYFIKACJA


  artykuł
  producent Razer
  Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
  EAN 8886419371960
  I dane PODSTAWOWE
  Model Kraken Mercury Edition
  kolor Białe
  Waga [g] 322
  informacje technologicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


  ☆ Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! ☆

  Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: ModeCom
  • Nazwa produktu: Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach!
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 583ff9f082fff09605452452
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Słuchawki MODECOM MC-832 GHOST (S-MC-832-GHOST) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 20 miastach! - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

  Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem konieczny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem użytkowania, świetnym wyważeniem i postępowym wzornictwem.

  To wyłącznie wybrane cechy słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii towarów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wydobywający się z każdego zakamarka dźwięk.

  Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, podczas której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept.

  Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

  załączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technice 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, że dźwięk otaczać Cię będzie ze wszelkich stron.

  dzięki czemu każda odwiedzana poprzez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z niesłychaną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Nieprzeciętne właściwości dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST znamionują się nadzwyczajnymi parametrami technicznymi.

  Są to m.in.: spore pasmo przenoszenia (20 – 20.000), oporność (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz transparentnie czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

  Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w kolorze czerwonym, który nadaje im oryginalnego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

  przystępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


  ☆ Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx ☆

  Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: HyperX
  • Nazwa produktu: Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx
  • Ilość ofert: 10
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Kingston cloud core headset (czarne) marki Hyperx - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
  HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, nawet gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje błogą dla ucha efektywność z przezroczyście czystymi dźwiękami niskich, średnich i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany zestaw słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i typowym designem HyperX, a także certyfikatem TeamSpeak.

  • powiększony komfort, dzięki temu możesz grać poprzez mnóstwo godzin
  • nadzwyczajny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
  • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami mobilnymi
  • Odłączany mikrofon

  ☆ Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

  Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: SteelSeries
  • Nazwa produktu: Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 58ca86e182fff0e89ee98538
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Steelseries arctis 3 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
  Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie produktu. Analogowy, przewodowy headset, wyposażony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami mobilnymi i VR. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska znakomicie oplata całą głowę,świetnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niepożądane punkty nacisku. - wyjątkowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Błogi chłód, mniejszą potliwość i większy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak znikoma,podczas ich używania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technika, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami podczas rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, by dostarczyć najmocniej zbalansowane środowisko akustyczne z wspaniałą jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon nowoczesna technologia pozwala na wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, by nie narażać go na uszkodzenia w trakcie podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze nieprzeciętnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  cechy:
  Złącza: Mini Jack x2
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  wariant słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
  Impedancja: 32 Ohm
  Kolor: Czarny
  Przeznaczenie: Dla graczy

  ☆ Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach! ☆

  Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach! Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: SteelSeries
  • Nazwa produktu: Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach!
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
  • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
  • ID kategorii: 7967

  ☆ Słuchawki SteelSeries Arctis 5 Black PC (61443) Darmowy odbiór w 20 miastach! - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
  Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB i przewodem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą prędki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu zezwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Cechy urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska nieprzeciętnie oplata całą głowę,wspaniale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak minimalna,podczas ich stosowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z świetną jakością dźwięku. - USB ChatMix nadzwyczajnie przypasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, oryginalny odcień zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze znakomitego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  atrybuty:
  Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Stereo, Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  typ słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
  Złącze słuchawek: Tak
  Kolor: Biały
  Platforma: PC
  Podświetlenie: Tak
  Impedancja: 32 Ohm
  Przeznaczenie: Dla graczy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *