Słuchawki dla gracza

Ranking Słuchawek dla graczy – marzec 2023

Zestawienie TOP10 chętnie wybieranych słuchawek dla graczy. Ranking zawierający polecane słuchawki dla gracza jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset wyśmienity do gier

zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 nieprzeciętnie oddaje ich parametry. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyekwipowany w świetnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technologię przestrzennego dźwięku 7.1, posiadające inteligentny system wibracji oraz specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę podczas najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED zaakcentuje słuchawki na twojej głowie.

rewelacyjne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 ma dwa 40-milimetrowe membrany, kreujące perfekcyjny dźwięk, akcentujący się szczegółowością zarówno w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, żeby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technologia Xear Living zaimplementowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, świetnie namierzając nadchodzącego rywala.

użyteczna konstrukcja

Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o adekwatny design, zapewniający wygodę wykorzystywania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni regulowanemu pałąkowi i miękkim padom gwarantuje doskonałe dopasowanie, izolację od otoczenia i komfort podczas noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który samoczynnie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je specyficznym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz prędki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Momentalnie ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon, a także wyłączysz wibracje bez zapotrzebowania szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie pozwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera, a także opcje rejestracji dźwięku poprzez wbudowany mikrofon dzięki prostej i krystalicznej aplikacji!

dane techniczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • kompozycja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • dopełniające informacje: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, regulowany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Nura Nuraphone G2 ☆

Nura Nuraphone G2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Nura
 • Nazwa produktu: Nura Nuraphone G2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d19b22da47c20f0ec368e
 • ID kategorii: 7967

☆ Nura Nuraphone G2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nura Sound - Nuraphone progresywne słuchawki Nuraphone, to pierwsza tego typu konstrukcja, która sprzężona ze specjalną aplikacją, analizuje sposób w jaki słyszymy, wytwarzając jedyny w swoim rodzaju profil, adekwatny dla naszego narządu słuchu.

Następnie, dzięki pionierskiej technologii, dzieli sygnał na niskie tony, które wysyła do specjalnie zaprojektowanego nausznika, podczas gdy przejrzyście czyste wysokie tony i melodyjne średnie częstotliwości wysyła przez dokanałową słuchawkę.

Jak to działa$354 Wykorzystując otoemisję akustyczną - jedną z metod diagnostycznych stosowanych w audiologii - słuchawki Nuraphone transmitują pewien zakres tonów, a następnie mierzą emisję dźwięków wysyłaną poprzez ucho wewnętrzne w odpowiedzi na bodziec akustyczny.

Ten delikatny sygnał powstaje w części ucha wewnętrznego, zwanej ślimakiem, wprawiając błonę bębenkową w drgania, zamieniając ją jednocześnie w głośnik odtwarzający sygnał zwrotny, który jest około 10.000 razy mniejszy od sygnału wejściowego.

W tej powracającej fali dźwiękowej zakodowana jest informacja na temat tego, jak każdy z nas odbiera dźwięki. Wykorzystując ekstremalnie czułe zastosowane mikrofony, słuchawki Nuraphone rozpoznają ten sygnał i ucząc się go, tworzą profil użytkownika.

I to wszystko bez dodatkowej aparatury, przycisków, potencjometrów i w czasie mniejszym niżeli jedna minuta! Po stworzeniu profilu odsłuchowego, słuchawki Nuraphone trafnie kształtują brzmienie słuchanej muzyki, dostosowując je do zmysłu słuchu danej osoby, co pozwala w nowy sposób usłyszeć muzykę płynącą z ulubionego odtwarzacza.

odcienie muzyki Ponieważ pod względem odbioru niskich i wysokich częstotliwości, a także reakcji na nie lewego i prawego ucha każdy z nas odbiera dźwięk trochę inaczej, współpracująca ze słuchawkami aplikacją stwarzając profil użytkownika, przydziela do niego dwa kolory specyficzne dla danej osoby.

kształt tego profilu posiada pełną informację o tym jak odbieramy różniące się od siebie częstotliwości - niskie tony zostały zobrazowane w okolicach g. 12.00, a wysokie tam gdzie wskaźnik porusza się przeciwlegle do wskazówek zegara.

Im dalej od centrum, tym bardziej dana osoba jest wrażliwa na te częstotliwości. Technika FrontRow(TM) Wykorzystując prekursorską technologię, aplikacja współpracująca ze słuchawkami pozwala na dopasowanie zbliżenia albo oddalenia się od źródła dźwięku, co w praktyce przekłada się na wrażenie bycia pod samą sceną w trakcie koncertu albo słuchanie go z głębi sali.

Aktywna redukcja hałasu i tryb Social Słuchawki zostały w dodatku wyekwipowane w technikę ANC (Active Noise Cancellation), która pozwala odciąć się od zgiełku całego świata, włączając w to odgłos silnika samolotu!

Z kolei tryb 'Social' pozwoli nam na dokładne słyszenie zewnętrznych dźwięków, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Chłodzenie TeslaFlow(TM) Słuchawki Nuraphone wykorzystują technikę chłodzenia opartą na wynalazku Nikola Tesli, zwanym potocznie 'zaworem Tesli'.

Doceni to każdy fan muzyki, korzystający ze słuchawek w trakcie wielogodzinnych sesji, czy w upalne dni. Gustowny design i idealne brzmienie Warto dodać, iż projekt Nuraphone został stworzony poprzez pasjonatów wyśmienicie brzmiącej muzyki i projektantów eleganckiego, a jednocześnie nierzucającego się w oczy designu, z całkowitą trosceą o każdy detal jednocześnie słuchawek, jak i dołączonych do nich akcesoriów oraz interfejsu aplikacji.

Kompatybilność i łączność Dzięki dedykowanym aplikacjom słuchawki Nuraphone działają w pełnym zakresie z mobilnymi systemami operacyjnymi Android i iOS dzięki, a także w ograniczonym zakresie funkcjonalności z systemami Windows i MacOS oraz z konwerterami DAC i konsolami gier.

Słuchawek można używać zarówno w transmisji bezprzewodowej Bluetooth, jak i wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane kable: USB-A, USB-C, micro-USB, 'lightning' i analogowy. Warto zauważyć, że raz zapisany profil użytkownika, działa niezależnie od późniejszego sposobu połączenia słuchawek ze źródłem.

teraz dzięki słuchawkom Nuraphone, możemy na nowo odkrywać swoje ulubione płyty, równocześnie doceniając w pełni kunszt progresywnych produkcji, zanurzając się w tym co słyszymy. Wydaje nam się, iż muzyka jest tego warta - a Ty jak sądzisz$355!

W komplecie: - słuchawki Nuraphone - etui ochronne z magnetycznym zamkiem - dwie pary wymiennych silikonowych końcówek dokanałowych - kabel USB-A Akcesoria (do kupienia osobno): - przewód analogowy o długości 1.2m zakończony wtykiem jack 3.5mm - rodzaju 'lightning' o długości 1.2m dedykowany do połączenia słuchawek z urządzeniami marki Apple - kabel USB-C o długości 1.2m asygnowany do połączenia słuchawek z telefonami bazującymi na systemie Android - kabel micro-USB o długości 1.


☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i eksponujący się od innych komplet słuchawkowy gwarantujący fachową jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne części sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zapracowanYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień bez wątpienia docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technice, pakiet słuchawkowy H650e gwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najbardziej efektywne i wygodne.

profesjonalny pakiet SŁUCHAWKOWYDbałość o szczegóły jest tym, co akcentuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak instynktowne komponenty sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED sygnalizująca innych, iż właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój fason. To mistrzowski pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z nadzwyczajną klarownością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zagwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

likwidowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów zestaw słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niżeli inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy kabel jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection chroni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając nieszablonowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Cooler Master MH-752 ☆

Cooler Master MH-752 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Cooler Master
 • Nazwa produktu: Cooler Master MH-752
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45854e8e441aa7b184d304
 • ID kategorii: 7967

☆ Cooler Master MH-752 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.50 m
Impedancja (Om): 26.0
informacje dodatkowe: NIESAMOWITA WYGODA oraz NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Słuchawki dla graczy MH752 oferują połączenie wysokiej jakości dźwię virtual 7.1 oraz niesamowitego komfortu, dzięki czemu jest to perfekcyjna kompozycja do długich sesji battle royale. Przetworniki neodymowe 40 mm zapewniają pełny, zrównoważony dźwięk, a mikrofon dookólny zagwarantuje transparentnie czystą komunikację w zespole. Krystalicznie CZYSTA KOMUNIKACJA Mikrofon dookólny powoduje, iż głos brzmi naturalnie i zagwarantuje wyraźn? komunikację z drużyną. DostosowanA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Przetworniki neodymowe 40 mm zapewniają pełny, stabilny dźwięk, n który zasługują twoje gry. POŁĄCZ SIĘ Z KAŻDYM URZĄDZENIEM Wybierz między złączem 3.5 mm jack, a USB,zintegrować się z PC, k albo urządzeniami mobilnymi. DŹWIĘK PRZESTRZENNY VIRTUAL 7.1 Karta dźwiękowa USB pozwala na powiększenie sceny dźwiękowej do wspaniałe poziomu, dzięki temu jest to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujący zwycięstw w potyczkach battle royale.
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Cooler Master MH752 7.1 czarne
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack + USB
Pozłacane styki: nie
Stosunek sygnał-szum: 55 dB
wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak

☆ HP Omen Mindframe ☆

HP Omen Mindframe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Omen Mindframe
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c193b528e441a224f8e2699
 • ID kategorii: 7967

☆ HP Omen Mindframe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Omen X by HP Mindframe

Zachowaj zimną krew
Zaprojektowany najczęściej z myślą o wygodzie komplet OMEN Mindframe oferuje technologię aktywnego chłodzenia słuchawek. Zanurz się w wyjątkowo głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1.

technika FrostCap

zestaw OMEN Mindframe korzysta z rozwiązania FrostCap, czyli technologii chłodzenia słuchawek. Wykorzystując urządzenie termoelektryczne w obu słuchawkach, system FrostCap schładza płytki kratownicy głośnika i odprowadza ciepło z dala od uszu, co zapewnia komfort podczas długich rozgrywek i pozwala skupić się na wygranej.

Pełna głębia dźwięku. Pełna przewaga.

Zanurz się w bardzo głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu pozycjonowaniu audio i orientacji 3D możesz skrupulatnie i na bieżąco wyłapywać kroki przeciwników, a także stłumione wystrzały.

Przyćmij konkurencję
Wyróżnij się dzięki dostosowywanemu podświetleniu RGB, a także efektom zewnętrznych słuchawek, sterowanych przy pomocy oprogramowania OMEN Command Center.

perfekcyjne dobranie
Dzięki samoregulującemu się i amortyzowanemu pałąkowi znalezienie trafnego ustawienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Lekka i sprężysta budowa pozwoli Ci pozostać w świecie gry przez mnóstwo godzin.

Odsłuch w czasie rzeczywistym

dostosowywana funkcja monitorowania mikrofonu powoduje, że gracz słyszy swój głos w słuchawkach, dzięki temu nie musi krzyczeć do swojej drużyny podczas zanurzania się w dźwiękach z gry.

Materiał czerpiący inspiracje z dyscyplin sportowych
Czerpiąc inspiracje ze współczesnego sprzętu sportowego, nauszniki wytworzono z oddychającego i chłonącego wilgoć materiału, dzięki któremu uszy pozostają chłodne i suche w trakcie długotrwałego użytkowania.

Dokonuj regulacji w locie

Reguluj łatwo poziom głośności przy pomocy komponentów sterujących na słuchawce, bez utraty kontroli nad rozgrywką.

Wydawaj rozkazy i współpracuj czysto i wyraźnie.
Miej wyraźną kontrolę nad sytuacją dzięki niekierunkowemu mikrofonowi z technologią tłumienia szumów i funkcją wyciszania po złożeniu.

Obsługa OMEN Command Center
Kontroluj technikę FrostCap i dostosowuj oświetlenie RGB, korzystając z oprogramowania OMEN Command Center.

Inne Rankingi:  Słuchawki Titanum


EAN: 0192545283694
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 3XT27AA
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
wymiary: 20,2 x 21,7 x 9,1 cm
Waga: 0.48 kg
Akcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy OMEN żeby HP Mindframe Gwarancja dane o produkcie Skrócona instrukcja obsługi

☆ Thrustmaster Y350CPX ☆

Thrustmaster Y350CPX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thrustmaster
 • Nazwa produktu: Thrustmaster Y350CPX
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f06d78e441a5de4f4faae
 • ID kategorii: 7967

☆ Thrustmaster Y350CPX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Thrustmaster ukazuje nowy pakiet słuchawkowy Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Ten przełomowy produkt jest owocem wieloletniego doświadczenia i pozostał specjalnie zaprojektowany do gry Far Cry 5. Zestaw Y-350CPX znamionuje się bardzo wysokimi parametrami audio dzięki 60-milimetrowym przetwornikom o wielkiej mocy. Na dodatek zawiera komponenty z pianki z pamięcią kształtu i nieszablonowy kontroler Y Sound Commander z dźwiękiem 7.1 Virtual Surround Sound. Zestawu można używać z całą gamą platform najnowszej generacji: PS4™ / XBOX ONE® / PC / MAC® i NINTENDO SWITCH™! komplet SŁUCHAWKOWY DLA GRACZY W LIMITOWANEJ EDYCJI FAR CRY 5 - Limitowana edycja Far Cry 5 gwarantująca synergię premier rynkowych i słuszne działanie w grze - unikatowe globalne partnerstwo z twórcami gry Far Cry 5 obejmujące najnowszą generację platform DŹWIĘK HD Z najszczególniejSZYM W HISTORII BASEM NA KONSOLI DZIĘKI PRZETWORNIKOM 60 MM - Wysokiej klasy przetworniki 60 mm o obfitej mocy — intensywne wrażenia w grze dzięki dopełniającemu wzmocnieniu basów! optymalnie dopracowana charakterystyka przenoszenia: pierwszy słyszysz, pierwszy reagujesz, pierwszy eliminujesz wroga! - najkorzystniejsze komponenty naszego doświadczenia w dziedzinie audio, otwierające przed graczem nowy poziom wrażeń - doskonały przekaz basów umożliwiający stosowne odwzorowanie odgłosów wybuchów w grze - Zbalansowane częstotliwości przeciętne zapewniające zrównoważone odwzorowanie głosu innych graczy - Nieprzesycone tony wysokie zapewniające przezroczyście czyste odwzorowanie odgłosów pocisków wystrzeliwanych w grze Y SOUND COMMANDER: 7.1 VIRTUAL SURROUND SOUND NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - technologia 7.1 Virtual Surround Sound umożliwia graczowi skrupulatne lokalizowanie źródła każdego dźwięku, gwarantując maksymalny realizm zmagań na polu walki! - konkretny bas zezwalający w pełni doświadczać energiczności eksplozji w grze - zaimplementowany akumulator zasilający funkcje aktywnego basu i 7.1 Virtual Surround Sound - Głosowe sprzężenie zwrotne - Połączenie technologii Thrustmaster / Texas Instruments / AM3D PEŁNA WYGODA I sprawnA IZOLACJI PASYWNA - niezwykle komfortowa pianka z pamięcią kształtu w całości pokrywająca czasze słuchawek i pałąk nagłowny, a także zapewniająca wysoki komfort: wielkie, niezwykle miękkie muszle słuchawek i pałąk nagłowny pokryte grubą, miękką pianką — pełen komfort i wydajna izolacja pasywna - Podwójne elektroakustyczne wzmocnienie basów za sprawą specjalnej konstrukcji czasz słuchawek i elektronicznego wzmocnienia tonów niskich zaimplementowanego w kontroler WYSOKIEJ KLASY MIKROFON - Mikrofon jednokierunkowy, wychwytujący jedynie głos gracza i zapewniający efektywną komunikację z zespołem - Możliwość odczepienia mikrofonu i wyregulowania go optymalnie do wielkości i kształtu głowy każdego gracza
cechy:
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
typ słuchawek: Nauszne
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne

☆ Jabra Evolve 80 Duo ☆

Jabra Evolve 80 Duo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 80 Duo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5575445c82fff07dbb0000b0
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 80 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 80 MICROSOFT LYNC STEREO

lepszą rozmowę

pakiet Jabra EVOLVE 80 zaprojektowano tak,powiększyć koncentrację i rozmowy za pomocą światowej klasy technice dynamicznej redukcji szumu, a także głośnikom, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 80 MS Stereo to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany z reguły w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Świetna technologia redukcji szumów zapewnia spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, efektywnie budujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są niezwykle asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. W połączeniu z technologią dynamicznej redukcji szumu użytkownik uzyskuje maksymalną ochronę przed hałasem panującym w biurze. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który zawiadamia, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

Zachowaj elastyczność
To nie zadanie, lecz ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Komplet Jabra EVOLVE 80 wyekwipowany jest w złącze 3,5 mm zastosowane w moduł obsługi, co zezwala na podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi zezwala na także wygodny i nietrudny dostęp do typowo stosowanych funkcji, takich jak głośność. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną sprężystość i zezwala na większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszkompletnie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki czemu prosto zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na pakiet osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
komplet Jabra EVOLVE 80 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Pakiet słuchawkowy działa świetnie z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Dźwięk (słuchawki): Stereo
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • kompozycja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Oprogramowanie:

  Program Jabra PC Suite pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC oraz telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W przypadku przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite oferuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu lub pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i realizowania innych zadań podczas prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej produktywności i lepszej ergonomii codziennej pracy.

 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
 • Pozostałe parametry:

  - komplet słuchawkowy stereo do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
  - Najwyższej klasa jakość dźwięku
  - intensywna redukcja szumów
  - Wskaźnik zajętości
  - Możliwość schowania mikrofonu w pałąku na głowę
  - Przycisk wyciszania mikrofonu na wysięgniku
  - Poduszki słuchawek z plastikowej skóry
  - Funkcja podsłuchu
  - Bezpośrednie połączenie z telefonem stacjonarnym
  - Długość przewodu kontrolera: 90 mm
  - PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
  - Ładowanie przez USB
  - certyfikaty: Atest Avaya, Microsoft, Cisco

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 324 g
 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo ☆

Jabra Evolve2 40 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 40 Stereo
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d20a382fff01d5c7e4ff1
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Evolve2 40Zaprojektowane dla ulepszonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, perfekcyjna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki i prekursorskim, wygiętym nausznikom, które sprawnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając nieszablonową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.pełna cisza bez odchodzenia od biurka.

Oto nowy kanon.Pokaż,Ci potrzeba spokoju.Nasz wskaźnik zajętości buduje zupełnie świeże możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz również włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

nawet, jeśli wokół Ciebie niemało się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, wbudowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz progresywny chipset i najnowszą technikę przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój komplet słuchawkowy bez dwóch zdań Cię nie zawiedzie.dokument UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

zestaw słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu pozwala na bezproblemową współpracę.Jeśli używana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci stosownie zastosować jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz zestaw słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej zaawansowany chipset.

Zestawy z serii Evolve umożliwiły słuchanie nieprzeciętnej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, żeby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? niewątpliwie.Nowy standard komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak wspaniale dobranego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie.

Opracowaliśmy nieprzeciętną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek zróżnicowanych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i kompletami korzyści.Uważasz, iż już jest genialnie? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nieskomplikowane.Akcesoria w pakiecie: zestaw słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe cechy: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z istotnie miękkiej pianki pokrytej silikonem w dobranym odcieniu Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dopasowanym odcieniu Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ ModeCom MC-832 ☆

ModeCom MC-832 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-832
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583ff9f082fff09605452452
 • ID kategorii: 7967

☆ ModeCom MC-832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem niezbędny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem używania, wyśmienitym wyważeniem, a także nowoczesnym wzornictwem.

Inne Rankingi:  Słuchawki Garrett

To wyłącznie wybrane właściwości słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii produktów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wydobywający się z każdego zakamarka dźwięk.

Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, podczas której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept.

Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

dołączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technologii 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, iż dźwięk otaczać Cię będzie ze wszystkich stron.

dzięki czemu każda odwiedzana poprzez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z nieporównaną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Wspaniałe atrybuty dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST cechują się perfekcyjnymi parametrami technologicznymi.

Są to m.in.: spore pasmo przenoszenia (20 – 20.000), niepodatność (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz klarownie czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w odcieniu czerwonym, który nadaje im specyficznego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

dostępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB, a także kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyekwipowane w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Cechy urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska wyśmienicie oplata całą głowę,perfekcyjnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i pousuwać niechciane punkty nacisku. - wyjątkowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave zastosowane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak drobna,podczas ich użytkowania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z idealną jakością dźwięku. - USB ChatMix znakomicie dopasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, specyficzny odcień zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona różnych odcieni podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze wyśmienitego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
wariant słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

Najtańsze Słuchawki dla graczy – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek dla gracza. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7dd62da47c8986a51028
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszna konstrukcja

Sprawdzona i najpopularniejsza kompozycja słuchawek dla graczy. Trafny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, że słuchawki doskonale leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu choćby podczas długotrwałej rozgrywki. Spora średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia idealne odwzorowanie dźwięków.

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią perfekcyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Adekwatna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu przeróżnych maszyn bez konieczności używania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń, a także głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu kompozycja pozostaje lekka i wygodna.

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to zwykle spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka kompozycja zapewnia wygodę stosowania, a także możliwość dobrania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

1.3 m przewód

Ten model słuchawek wyekwipowano w kabel o długości 1.3 m, dzięki temu z łatwością można podłączyć go do komputera albo głośników. Taka długość kabla jest bardzo komfortowa, gdy odległość od złącza jest nieduża.

przejrzyście czysty dźwięk

W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, ale także idealny dźwięk. Dlatego warto użyć sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Zestaw słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest wyjątkowo lekki i praktycznie wyprodukowany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wykonane zostały z tworzyw świetnej jakości, co gwarantuje im odporność i odporność.

Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z przezroczyście czystego dźwięku na wszystkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także szczególnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w unikatowy świat rzeczywistości wirtualnej.

SPECYFIKACJA

produkt
marka Razer
Kod producenta RZ04-02950100
EAN 8886419378075
informacje PODSTAWOWE
Model Kraken X Lite
odcień Czarne
Waga [g] 250
informacje technicznE
budowa Nauszne
Łączność Przewodowa
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
Regulacja głośności Nie
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
typ mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 szerokie 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy przewód rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana kompozycja pałąka na głowę Odłączany mikrofon proste sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W komplecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia obfite, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, spore, 40-milimetrowe idealną jakość dźwięku zarówno w paśmie wysokich, przeciętnych, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka kompozycja i składany pałąk sprawiają,komplet słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

To twój wyjątkowo ergonomiczny gadżet audio.nad wyraz miękkie nauszniki przypasowane do każdego kształtu uchaStarannie dobrane, miękkie nauszniki powodują,komplet słuchawkowy GH30 jest nie tylko komfortowy,znakomicie pasuje jeszcze do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można prosto zdemontować, co zezwala na wygodne wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 zezwala na pozbawioną zakłóceń, sprawną komunikację, dzięki świetnemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki rodzaju Jack powoduje,komplet słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, notebookami i urządzeniami przenośnymi, które zaopatrzone są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności lub włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu przy pomocy jednej ręki.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy:...


☆ PDP AG6 ☆

PDP AG6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: PDP AG6
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c13c2722da47c1c7fb76f76
 • ID kategorii: 7967

☆ PDP AG6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;informacje dopełniające:Oficjalnie licencjonowane przez Sony, czysty i zbalansowany dźwięk stereo za pomocą konkretnych głośników, rozciągliwy mikrofon z technologią tłumienia szumów;Kod Producenta:051-077-EU-BK;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):Afterglow AG6;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:tak;Platforma:PlayStation 4;nadaje się do:PlayStation 4;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm;rodzaj podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Razer Kraken ☆

Razer Kraken Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 526f769682fff01e13000033
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

świetne czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy szczegół, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym obniżają ciepło, a wykończenie ze skóry syntetycznej zagwarantuje rewelacyjną izolację akustyczną. Owalny kształt sprawia,pakiet słuchawkowy jest zawsze komfortowy na uszach

CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zagwarantuje przejrzyście czystą komunikację w zespole. Jest bardzo przenośny i można go z łatwością wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to niezbędne, a także można regulować położenie i odległość od ust

ALUMINIOWA konstrukcja Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, wytworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, rozciągliwa i niesamowicie mocna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zagwarantuje długotrwały komfort

kabel AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

kabel audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można prosto regulować, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można również używać systemów, które mają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

SPECYFIKACJA


artykuł
producent Razer
Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
EAN 8886419371960
I dane PODSTAWOWE
Model Kraken Mercury Edition
kolor Białe
Waga [g] 322
informacje technologicznE
budowa Nauszne
Łączność Przewodowa
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
Regulacja głośności Tak
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


☆ Sennheiser HD 400S ☆

Sennheiser HD 400S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 400S
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7d1d098e441aac6721b21d
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 400S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 • Słuchawki HD 400S są wyekwipowane w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w komfortowym miejscu na kablu, który pozwala z łatwością sterować muzyką i odbierać połączenia. Mocna składana budowa sprawia, iż słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, aby mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera wyraźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem.
Inne Rankingi:  Słuchawki Kitsound

Najważniejsze cechy

 • lubiana jakość dźwięku Sennheiser zagwarantuje wyjątkowe doznania dźwiękowe.
 • zastosowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
 • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
 • Lekkie, składane słuchawki do prostego przechowywania w podróży.

Co w pakiecie?

 • Słuchawki wokółuszne HD 400S
 • Odłączany przewód RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
 • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
 • Słuchawki/komplet słuchawkowy: zestaw słuchawkowy
 • rodzaj słuchawek: Wokółuszne
 • rodzaj przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
 • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
 • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
 • Impedancja: 18 Ohm
 • Kolor: Czarny
 • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
 • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze niżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
 • Złącze: jack 3,5 mm
 • Waga: 217 g
 • przewód: 1,4 m

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset nadzwyczajny do gier

zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 wspaniale oddaje ich właściwości. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyposażony w świetnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, mające inteligentny system wibracji, a także specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę w trakcie najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED wyróżni słuchawki na twojej głowie.

genialne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 ma dwa 40-milimetrowe membrany, generujące nadzwyczajny dźwięk, akcentujący się szczegółowością jednocześnie w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, aby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technika Xear Living zastosowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, rewelacyjnie namierzając nadchodzącego rywala.

ergonomiczna kompozycja

Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o optymalny design, zapewniający wygodę używania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi oraz miękkim padom gwarantuje genialne przypasowanie, izolację od otoczenia, a także komfort podczas noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który automatycznie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je niepowtarzalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Szybko ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon i wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie zezwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera i opcje rejestracji dźwięku przez zastosowany mikrofon dzięki prostej i krystalicznej aplikacji!

informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • konstrukcja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • dodatkowe dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, dostosowywany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i uwydatniający się od innych zestaw słuchawkowy gwarantujący profesjonalną jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY zestaw SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e gwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najbardziej produktywne i wygodne.

profesjonalny pakiet SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co uwydatnia komplet słuchawkowy Logitech H650e. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED powiadamiająca innych, że właśnie rozmawiasz przez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego albo dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e proponuje funkcjonalność i także swój styl. To profesjonalny pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z świetną przejrzystością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika informuje wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

likwidowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów pakiet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę przy pomocy przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk powiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy kabel jest odporny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ ModeCom MC-832 ☆

ModeCom MC-832 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-832
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 583ff9f082fff09605452452
 • ID kategorii: 7967

☆ ModeCom MC-832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem konieczny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem użytkowania, świetnym wyważeniem i postępowym wzornictwem.

To wyłącznie wybrane cechy słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii towarów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wydobywający się z każdego zakamarka dźwięk.

Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, podczas której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept.

Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

załączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technice 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, że dźwięk otaczać Cię będzie ze wszelkich stron.

dzięki czemu każda odwiedzana poprzez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z niesłychaną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Nieprzeciętne właściwości dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST znamionują się nadzwyczajnymi parametrami technicznymi.

Są to m.in.: spore pasmo przenoszenia (20 – 20.000), oporność (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz transparentnie czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w kolorze czerwonym, który nadaje im oryginalnego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

przystępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB i przewodem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą prędki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu zezwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Cechy urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska nieprzeciętnie oplata całą głowę,wspaniale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak minimalna,podczas ich stosowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z świetną jakością dźwięku. - USB ChatMix nadzwyczajnie przypasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, oryginalny odcień zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze znakomitego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ Cooler Master MH-752 ☆

Cooler Master MH-752 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Cooler Master
 • Nazwa produktu: Cooler Master MH-752
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45854e8e441aa7b184d304
 • ID kategorii: 7967

☆ Cooler Master MH-752 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.50 m
Impedancja (Om): 26.0
dane uzupełniające: NIESAMOWITA WYGODA, a także NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Słuchawki dla graczy MH752 oferują połączenie wysokiej jakości dźwię virtual 7.1 oraz niesamowitego komfortu, dzięki temu jest to nadzwyczajna kompozycja do długich sesji battle royale. Przetworniki neodymowe 40 mm zapewniają pełny, stabilny dźwięk, a mikrofon dookólny zagwarantuje przejrzyście czystą komunikację w zespole. Przezroczyście CZYSTA KOMUNIKACJA Mikrofon dookólny powoduje, iż głos brzmi naturalnie i gwarantuje wyraźn? komunikację z drużyną. DostosowanA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Przetworniki neodymowe 40 mm gwarantują pełny, stabilny dźwięk, n który zasługują twoje gry. POŁĄCZ SIĘ Z KAŻDYM URZĄDZENIEM Wybierz pomiędzy złączem 3.5 mm jack, a USB,połączyć się z PC, k albo urządzeniami przenośnymi. DŹWIĘK PRZESTRZENNY VIRTUAL 7.1 Karta dźwiękowa USB zezwala na powiększenie sceny dźwiękowej do wspaniałe poziomu, dzięki czemu jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób poszukujący zwycięstw w potyczkach battle royale.
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Cooler Master MH752 7.1 czarne
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 3,5 mm jack + USB
Pozłacane styki: nie
Stosunek sygnał-szum: 55 dB
rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *