Słuchawki dla kierowców

Ranking słuchawek dla kierowców – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek dla kierowców. Ranking zawierający polecane słuchawki dla kierowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Plantronics Słuchawka BT, PC Voyager Legend, 873000-05 ☆

Plantronics Słuchawka BT, PC Voyager Legend, 873000-05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics Słuchawka BT, PC Voyager Legend, 873000-05
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5118a7c22da47cfdbf00000f
 • ID kategorii: 5758

☆ Plantronics Słuchawka BT, PC Voyager Legend, 873000-05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Plantronics Voyager Legend + CHARGING CASE BUNDLE
Słuchawka Bluetooth Multipoint

Plantronics Voyager legend z technologią Smart detektor zmienia oblicze połączeń telefonicznych z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego, gwarantując niezwykłą wygodę w czasie rozmów telefonicznych. Ta wysokiej klasy słuchawka pozostała zaprojektowana tak, iż zakładając ją na ucho rozmowa telefoniczna zostaje automatycznie odebrana albo przekazuje połączenie dalej między telefonem a zestawem słuchawkowym. Plantronics Voyager LEGEND to nie tylko genialny pakiet słuchawkowy do rozmów telefonicznychdodatkowo genialne rozwiązanie dla serwisu Vocalyst, który pozwala na zarządzanie pocztą elektroniczną, sprawdzenie pogody, czy aktualizację Facebooka. Natomiast aplikacja MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Plantronics Voyager LEGEND łączy w sobie znakomitej jakości dźwięk i najwyższej klasy wygodę. Wszystko to powoduje, że ta kombinacja to inteligentny zestaw słuchawkowy do Smartphonów.

Najważniejsze cechy i funkcje słuchawki:
Tak inteligentna, iż wie kiedy odebrać połączenie telefoniczne.
technika Smart czujka zezwala na rozpoznanie czy przekazać rozmowę do telefonu komórkowego czy do zestawu słuchawkowego. Założenie słuchawki na ucho sprawia odebranie rozmowy telefonicznej. Likwiduje przypadkowe wybieranie przez blokowanie przycisku do połączeń gdy pakiet nie jest w użyciu. Umożliwia przesyłanie muzyki, podcastów i wielu innych danych. Wstrzymuje przesyłanie dźwięków przy połączeniu telefonicznym gdy słuchawka jest zdejmowana. Trzykrotne przyciśnięcie przycisku do wybierania połączenia sprawia uruchomienie głosowego serwisu Vocalyst i serwisu tekstowego. Aplikacja Plantronics MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Na ekranie iPhone'a, telefonie z systemem Android 3.0 czy w wyższych modelach Smartphonów wyświetla się informacja o stanie baterii. Strumieniowe przesyłanie dźwięków HD gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i naturalne, istotne połączenia. Alarmy głosowe informują o czasie rozmowy, głośności, połączeniach, poziomie naładowania baterii, utraconym połączeniu, braku zasięgu i innych.
poręczny kształt zapewnia idealne dopasowanie. Wygoda i komfort noszenia przez cały dzień. Wewnętrzny, 20-poziomowy korektor dźwięku.

dane techniczne:
Waga słuchawki: 17 gram
Czas rozmowy: do 7 godzin
Czas czuwania: do 11 dni
Zasięg: do 10 m
wariant noszenia: za ucho, do ucha
Przesyłanie informacji: muzyka, podcasty, GPS, i inne aplikacje audio do telefonów obsługujących profil A2DP
Komunikaty głosowo-alarmowe: TAK
technika Multipoint, pozwala na podłączenie zestawu do 2 telefonów
technologia WindSmart: redukuje szumy oraz hałas z otoczenia w trakcie korzystania z zestawu
Mikrofony: 3 mikrofony z 3 warstwami broniącymi przed wiatrem
Magnetyczne złącze ładowarki.
3 różnorodnej wielkości żelowe wkładki douszne (S,M,L)


☆ Słuchawka Plantronics Voyager 5200 UC - 206110-01 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!, 203500-105 ☆

Słuchawka Plantronics Voyager 5200 UC - 206110-01 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!, 203500-105 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Słuchawka Plantronics Voyager 5200 UC - 206110-01 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!, 203500-105
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5925491f2da47cc46dc4702b
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Plantronics Voyager 5200 UC - 206110-01 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!, 203500-105 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka bezprzewodowa Bluetooth VOYAGER 5200 charakteryzuje się bezusterkową jakością połączeń, dzięki unikatowej technice WindSmart i najnowocześniejszemu, adaptacyjnemu tłumieniu szumów.

Sterowanie głosowe
Czerwony przycisk 2 w 1 z łatwością aktywuje Siri, Google Now albo Cortana. Alarmy informują Cię o tym kto dzwoni, dzięki czemu możesz odbierać za pomoca komend "Answer" albo "Ignore". Gdybyś chciał zachować dla siebie rozmowy toczące się w tle albo przekazac coś współpracownikom, w trakcie połączeń można wyciszyć mikrofon. Powiadomienia głosowe stale przypominają ci, iż wyciszenie jest nadal włączone.

bezusterkowa krystaliczność dźwięku
Niektóre z najważniejszych rozmów życia zdarzają się w najistotniej nieprzewidzianych miejscach. Najnowocześniejsze funkcje redukcji szumów w technologii WindSmart eliminują odgłosy takie jak wiatr i rozmowy innych ludzi, dzięki czemu twój głos brzmi czysto, w pomieszczeniach i na zewnątrz.

atrybuty artykułu:
· Poczwórny mikrofon z redukcją szumów ulepszający jakość rozmów i likwidujący hałasy z otoczenia
· technologia WindSmart eliminująca szumy z otoczenia w tym odgłosy wiatru
· poręczna kompozycja
· technika smart sensor
· Identyfikacja dzwoniącego i sterowanie głosowe
· zwiększony zasięg
· odporny na wilgoć
· Dynamiczny alarm wyciszenia

Specyfikacja:
· Czas rozmowy / czuwania: Do siedmiu godzin / dziewięć dni *
· technika WindSmart: zapewnia sześć warstw ochrony przed szumem wiatru dzięki połączeniu aerodynamicznych składników konstrukcyjnych i adaptacyjnego, zastrzeżonego algorytmu
· Multipoint do 2 urządzeń
· Strumienie audio: Przesyłaj muzykę, wskazówki dojazdu, podcasty i nie tylko dzięki profilowi progresywnej dystrybucji dźwięku Bluetooth (A2DP)
· Profile Bluetooth v4.1: Profil dostępu do książki telefonicznej (PBAP), profil zdalnego sterowania audio / wideo (AVRCP), profil szerokopasmowego zestawu głośnomówiącego (HFP) 1.6 i pakiet słuchawkowy (HSP) 1.2
· Ochrona przed wilgocią: odporna na pot Nano powłoka P2i broni przed wilgocią
· Aktualizacja oprogramowania: Zaktualizuj oprogramowanie i zmień język przy pomocy Plantronics Hub
· Ładowanie: Złącze micro USB
· Wskaźnik poziomu akumulatora słuchawki wyświetlany na ekranie telefonu
· Czas ładowania (maksymalny): 90 minut dla pełnego naładowania
· typ baterii: Akumulator litowo-jonowy
· Wskaźnik poziomu akumulatora słuchawki wyświetlany na ekranie telefonu
· Zasięg:do 30 metrów
· Waga 20 g
· Temperatura pracy i przechowywania:0-40 ° C

* produktywność różni się w zależności od baterii i urządzenia


.be

☆ Jabra Słuchawka blueparrott m300-xt se (5707055059407) ☆

Jabra Słuchawka blueparrott m300-xt se (5707055059407) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawka blueparrott m300-xt se (5707055059407)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64b89396902e5107e9623351
 • ID kategorii: 5758
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Audio Technica

☆ Jabra Słuchawka blueparrott m300-xt se (5707055059407) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawka Blueparrott M300-XT SE

Zablokuj hałas
Zapomnij o hałasie w tle, gdy komunikujesz się w podróży.
Dzięki dwóm mikrofonom z redukcją szumów, M300-XT eliminuje 80% szumów tła z końca rozmowy, gwarantując nieszablonową jakość, która powoduje, że rozmawiasz głośno i wyraźnie. Brzmi idealnie, gdziekolwiek zabierze Cię dzień.

Pozostań w kontakcie przez cały dzień
Kiedy spędzasz większość dnia pracując w podróży i musisz być w kontakcie poprzez cały dzień, musisz wiedzieć, że bateria zestawu słuchawkowego Cię nie zawiedzie. M300-XT SE zagwarantuje do 14 godzin rozmów po jednym naładowaniu, dzięki czemu możesz rozmawiać choćby w trakcie najdłuższych zmian.
Wybierz pakiet słuchawkowy, który działa tak długo, jak Ty.

Kategoria piórkowa. Produktywność wagi ciężkiej.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby M300-XT SE był naszym najmniejszym i najlżejszym zestawem słuchawkowym BlueParrott.
Ważący zaledwie 20 g jest tak niepokaźny i lekki, że możesz nawet zapomnieć, iż tam jest. Możesz także wybrać, na którym uchu chcesz go nosić dzięki naszej łatwo odwracalnej konstrukcji. Ale nie daj się zwieść jego dyskretnym wymiarom M300-XT SE ma komplet funkcji, dzięki którym Twój dzień będzie przebiegał płynnie od początku do końca. Może być znikomy i zwinny, ale ma potężny cios.

Nie przerywaj kroku
Dostarczasz przesyłkę i nie chcesz zabierać ze sobą telefonu? Gdy pakiet słuchawkowy ma zasięg bezprzewodowy 100 metrów, nie musisz tego robić.
Dzięki M300-XT SE możesz zostawić telefon w pojeździe i mieć pewność, że połączenie zostanie utrzymane. Dzięki temu możesz luźno wykonywać swoją pracę, bez konieczności zabierania ze sobą telefonu albo tabletu, gdziekolwiek jesteś. Bezprzewodowa swoboda, która nie ogranicza Twoich ruchów.

pakiet słuchawkowy, który jest wystarczająco wytrzymały
Dzięki ochronie przed kurzem i wodą na poziomie IP54 M300-XT SE jest wystarczająco wytrzymały, żeby być tam, gdzie chcesz, i nie zawieść Cię. Ponieważ podczas pracy w drodze zestaw słuchawkowy powinien być Twoim najbardziej niezawodnym współpracownikiem.

Miej oczy na pracę
Jeśli jesteś poza domem i pracujesz w ruchu, musisz posiadać możliwość skupienia się na pracy (i telefonie z dala od dłoni). Właśnie dlatego nasz konfigurowalny przycisk BlueParrott Button zezwala na zaprogramowanie najczęściej wykorzystywanej funkcji, by uzyskać do nich natychmiastowy dostęp w dowolnym miejscu. Szybko wyciszaj połączenia, ekspresowo wybieraj preferowany kontakt albo naciśnij i mów ze współpracownikami za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności szukania telefonu. M300-XT SE pracuje dla Ciebie, więc możesz skoncentrować się na pracy.


☆ Jabra Słuchawka talk 65 ☆

Jabra Słuchawka talk 65 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JABRA
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawka talk 65
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62ae84c2b4fd33441c302c72
 • ID kategorii: 5758

☆ Jabra Słuchawka talk 65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Talk 65
Słuchawka Mono Bluetooth

2 MIKROFONY Z FUNKCJĄ WYCISZANIA SZUMÓW
niechciane odgłosy otoczenia? Żadnych niepożądanych odgłosów otoczenia. Zapomnij o odgłosach otoczenia w trakcie połączeń, gdy jesteś poza biurem. Dzięki 2 mikrofonom z funkcją wyciszania szumów Talk 65 redukuje 80% hałasów otoczenia. Niezależnie od tego, czy akurat znajdujesz się na ruchliwej ulicy, czy wokół Ciebie jest hałaśliwy tłum ludzi, Twój głos będzie brzmiał głośno i wyraźnie.
perfekcyjny dźwięk w dowolnym miejscu.
ROZMOWY poprzez CAŁY DZIEŃ
za każdym razem w kontakcie. Zawsze podłączony. Kiedy spędzasz większość dnia w podróży i chcesz być cały dzień w kontakcie, musisz posiadać pewność, iż bateria zestawu słuchawkowego Cię nie zawiedzie. Talk 65 gwarantuje do 14 godzin rozmów na jednym ładowaniu, więc możesz komunikować się z innymi niezależnie od tego, gdzie jesteś.
Wybierz komplet słuchawkowy, który umożliwi Ci prowadzenie rozmów poprzez cały dzień.
WYGODA I dobranIE
Komfort poprzez cały dzień. Uważamy,zestaw słuchawkowy klasy premium powinien być również wyjątkowo wygodny, dlatego zadbaliśmy o to, żeby Talk 65 właśnie taki był. Został poręcznie zaprojektowany, zapewnia komfortowe dobranie i komfort przez cały dzień.
Lekki, bezpieczny i niesamowicie komfortowy. Od pierwszego do ostatniego połączenia.
obfity ZASIĘG BEZPRZEWODOWY
Spaceruj i rozmawiaj. Gdy Twój pakiet słuchawkowy ma zasięg łączności bezprzewodowej do 100 metrów, możesz kontynuować rozmowę choćby z dala od telefonu. Z Talk 65 możesz posiadać pewność, że połączenie zostanie utrzymane. Dzięki temu możesz swobodnie załatwiać swoje sprawy bez konieczności zabierania ze sobą telefonu.
Naprawdę bezprzewodowa swoboda podczas ruchu.
rozszerzONA odporność
Nigdy Cię nie zawiedzie. Twój komplet słuchawkowy może trochę dostawać w kość, gdy jesteś ciągle w drodze. Po co więc zadowalać się produktem, który nie jest wystarczająco konkretny, aby wytrzymać trudy podróży? Dzięki ochronie przed pyłem i wodą klasy IP54 komplet słuchawkowy Talk 65 jest wystarczająco wytrzymały, by dotrzymać Ci kroku, nigdy nie zawodząc.
Będąc w ciągłym ruchu, potrzebujesz bezusterkowego zestawu słuchawkowego.
SYSTENT GŁOŚNOMÓWIĄCY I PRZESYŁANIE STRUMIENIOWE GPS
Wolne ręce do pracy. Szukanie telefonu to nienajlepsze rozwiązanie, gdy jesteś w podróży. Ale z Jabra Talk 65 to nie problem. Przesyłaj strumieniowo GPS lub natychmiast uzyskaj dostęp do Siri lub Asystenta Google i sięgnij po konieczne informacje, gdziekolwiek jesteś.
Talk 65 pomaga trzymać ręce tam, gdzie są potrzebne (i z dala od kieszeni).
dane techniczne:
Zawartość opakowania - Headset, 3 sets of EarGels, USB-C to USB-A cable, safety information and warranty
wymiary opakowania detalicznego (szer. X wys. X gł.) - 106.5mm x 176.5mm x 32.5mm
rozmiary głównego modułu (szer. X gł. X wys.) - 110.7mm x 61mm x 25.4mm
Waga - 20g
Długość przewodu USB - 1.2m
Stopień ochrony IP - IP54
Gwarancja - 1 rok
Redukcja hałasu podczas rozmów - tak
wymiar głośnika - 10.3mm
Maks. Moc wejściowa głośnika - 5 mW
Zakres częstotliwości głośnika - 20Hz - 20000Hz
Impedancja głośnika - 32 Ω
Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC
typ mikrofonu - 2 x MEMS
Czułość mikrofonu - -42±1dB(0dB=1V/Pa, at 1KHz)
Czas rozmów - Do 14 godzin
Ładowanie przewodowe (zależne od przewodu) - USB-C
Czas ładowania - Do 150 minut
Czas czuwania - Up to 17 days
wariant baterii - Bateria litowo-jonowa
Łączenie - Bluetooth
Wersja Bluetooth - 5.1
Profile Bluetooth - A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.7, HSP v1.2
Zasięg działania - Up to 100m
ilość sparowanych maszyn - Up to 8 Bluetooth devices
Jednoczesne podłączenia przez Bluetooth - 2
NFC - tak

☆ Nokia Słuchawki dokanałowe lite earbuds bh-205 czarny ☆

Nokia Słuchawki dokanałowe lite earbuds bh-205 czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: NOKIA
 • Nazwa produktu: Nokia Słuchawki dokanałowe lite earbuds bh-205 czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 616071d8b256f5ff9e928b20
 • ID kategorii: 5758
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Huawei

☆ Nokia Słuchawki dokanałowe lite earbuds bh-205 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe NOKIA Lite Earbuds BH-205 oferują do 6 godzin odtwarzania muzyki. Ciesz się każdym rytmem dzięki bezprzewodowym słuchawkom oferującym studyjną jakość dźwięku. Poczuj prostotę uniwersalnej kompatybilności Bluetooth i sterowania dotykowego....

☆ Xblitz X1000 (5902479671154) ☆

Xblitz X1000 (5902479671154) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Xblitz X1000 (5902479671154)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 643967f75ecf79f1e72f7cbc
 • ID kategorii: 5758

☆ Xblitz X1000 (5902479671154) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Maksymalny czas gotowości:1200 h;Maksymalny czas pracy:16 h;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Wersja Bluetooth:4.1;Multipoint:tak;wariant:pakiet głośnomówiący do samochodu;Waga:150 g;rozmiary:89 x 26 x 125 mm;Zasięg działania:10 m...


☆ Beyerdynamic Phonum ☆

Beyerdynamic Phonum Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic Phonum
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60db8ddeb4fd3303e08fc912
 • ID kategorii: 5758

☆ Beyerdynamic Phonum - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Czas ładowania:3 h;Maksymalny czas pracy:12 h;dodatkowe wyposażenie:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kompatybilność aplikacji:Urządzenia z modułem bluetooth 4.2;Interoperacyjność 3 - tekst 1:obsługiwane profile HFP, A2DP;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Wersja Bluetooth:4.2;wariant:komplet głośnomówiący do telefonu;Waga:450 g;wymiary:136 x 136 x 63 mm;Zasięg działania:10 m...


☆ Xblitz X900 (5902479673387) ☆

Xblitz X900 (5902479673387) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Xblitz X900 (5902479673387)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6408c1c9d403334e8e95aad0
 • ID kategorii: 5758

☆ Xblitz X900 (5902479673387) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Maksymalny czas gotowości:0 h;Czas ładowania:0 h;Maksymalny czas pracy:0 h;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Wersja Bluetooth:5.0;typ:zestaw głośnomówiący do samochodu;Waga:257;rozmiary:111 x 170 x 50 mm;Zasięg działania:0 m...


☆ Beyerdynamic space (aquamarine) (4010118728761) ☆

Beyerdynamic space (aquamarine) (4010118728761) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic space (aquamarine) (4010118728761)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62638e4db256f543c75a6ea5
 • ID kategorii: 5758

☆ Beyerdynamic space (aquamarine) (4010118728761) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Czas ładowania:2,5 h;Maksymalny czas pracy:20 h;dopełniające wyposażenie:tak;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:złącze USB-C, tryb oświetlenia, komunikaty głosowe;Kompatybilność aplikacji:Urządzenia z modułem bluetooth 4.2;Interoperacyjność 3 - tekst 1:obsługiwane profile HFP, A2DP;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:niebieski;Wersja Bluetooth:5.0;Multipoint:nie;Redukcja szumów:nie;typ:pakiet głośnomówiący do telefonu;Waga:354 g;rozmiary:132 x 40 x 132 mm;Zasięg działania:10 m...


☆ HTC Słuchawki True Wireless Earbuds Plus białe (4718487720002) ☆

HTC Słuchawki True Wireless Earbuds Plus białe (4718487720002) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HTC
 • Nazwa produktu: HTC Słuchawki True Wireless Earbuds Plus białe (4718487720002)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 617826f0b256f54f446e2f81
 • ID kategorii: 5758

☆ HTC Słuchawki True Wireless Earbuds Plus białe (4718487720002) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:5,5 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):102 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:dotykowe sterowanie, mikrofon MEMS, redukacja hałasu otoczenia ENC;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:biały;Kolor:biały;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:HTC;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HTC Wireless Earbuds Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile), SPP (Serial Port Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...Najtańsze słuchawki dla kierowców – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek dla kierowców. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Jabra talk 15 ☆

Jabra talk 15 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra talk 15
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 623148770a3d5f956f5ee1c4
 • ID kategorii: 5758

☆ Jabra talk 15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawka Jabra Talk 15 Se Bluetooth Czarna Wyraźne rozmowy Prowadź wyraźne rozmowy z mikrofonem o wysokiej jakości i głośnikiem, które są zoptymalizowane pod kątem wyraźnych rozmów. Słuchawka Jabra Talk 15 Se pozwoli Ci na wygodne prowadzenie rozmów w wysokiej jakości.

dzisiaj możesz rozmawiać kiedy tylko zechcesz! Strumieniowanie GPS i multimediów Słuchawka Jabra Talk 15 Se pozwala jak najlepiej skorzystać z multimediów, umożliwiając bezprzewodowe strumieniowanie kierunków GPS, muzyki i podcastów z telefonu komórkowego.

Możesz ją w nosić w wygodny dla Ciebie sposób – w uchu z zaczepem bądź bez zaczepu. Do 7 godzin rozmów Ciesz się długimi rozmowami! Słuchawka Jabra Talk 15 Se pozwoli Ci rozmawiać do 7 godzin na jednym ładowaniu.

Kiedy się rozładuje, w mgnieniu oka naładujesz ją, aby ponownie rozmawiać bez żadnych ograniczeń. Czas ładowania słuchawki wynosi zaledwie około 2 godziny. Zgnodność z Bluetooth 5.0 Podłączenie słuchawki Jabra Talk 15 Se jest wyjątkowo proste.

Słuchawka jest zgodna z Bluetooth 5.0. Zasięg łączności bezprzewodowej sięga do 10 metrów, dzięki temu możesz luźno rozmawiać. W komplecie odszukasz słuchawkę Jabra Talk 15 SE, kabel mikro USB, 3 wkładki do ucha, 2 zaczepy na ucho, skrócone instrukcje obsługi, gwarancję i ulotkę z ostrzeżeniami.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Tracer

☆ Słuchawka Bluetooth 5.2 Qcc Krexus CVC Etui ☆

Słuchawka Bluetooth 5.2 Qcc Krexus CVC Etui Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth 5.2 Qcc Krexus CVC Etui
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63ddcb0dd40333fefb3aac3d
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Bluetooth 5.2 Qcc Krexus CVC Etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka Bluetooth 5.2 Qcc Krexus CVC Etui

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se ☆

Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e709a3902e51f16e30b337
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se

☆ Zestaw słuchawkowy Bluetooth 5.0 Jvc HAKD10WPE ☆

Zestaw słuchawkowy Bluetooth 5.0 Jvc HAKD10WPE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw słuchawkowy Bluetooth 5.0 Jvc HAKD10WPE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64375f645ecf79412097550d
 • ID kategorii: 5758

☆ Zestaw słuchawkowy Bluetooth 5.0 Jvc HAKD10WPE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy Bluetooth 5.0 Jvc HAKD10WPE

☆ by sennheiser słuchawka pc7 usb marki Epos ☆

by sennheiser słuchawka pc7 usb marki Epos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: EPOS
 • Nazwa produktu: by sennheiser słuchawka pc7 usb marki Epos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6398e62e902e5119b8092ea2
 • ID kategorii: 5758

☆ by sennheiser słuchawka pc7 usb marki Epos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
PC 7 USB – zestaw słuchawkowy do komputera PC i Mac

genialny dźwięk Sennheiser i wytrzymałość w ekonomicznej cenie

 • Monofoniczy - nadzwyczajne rozwiązanie dla osób chcących pozostać w kontakcie z otoczeniem
 • klarowność przekazu - dzięki mikrofonowi wyekwipowanemu w eliminację szumów z otoczenia
 • Połączenie - złącze USB plug & play kompatybilne z PC i MAC
 • Komfort i wygoda - szczególnie lekka konstrukcja umożliwia komfort stosowania poprzez długi czas
 • Spokój – dzięki 2-letniej międzynarodowej gwarancji

Zawartość kompletu:

 • pakiet PC 7 USB

☆ Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar Mikrofon Hd CVC ☆

Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar Mikrofon Hd CVC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar Mikrofon Hd CVC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649d7130b256f5a3d43ab286
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar Mikrofon Hd CVC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar Mikrofon Hd CVC

☆ Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro CVC 6 ☆

Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro CVC 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro CVC 6
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db487c3754b78a965d501f
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro CVC 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka Bluetooth 5.0 Feegar BF300 Pro CVC 6

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se ☆

Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e7ac32902e51c708470823
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se

☆ Feegar BF300 Pro Słuchawka Bluetooth Bt 5.0 Hd ☆

Feegar BF300 Pro Słuchawka Bluetooth Bt 5.0 Hd Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Feegar BF300 Pro Słuchawka Bluetooth Bt 5.0 Hd
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63db676e902e51160e740340
 • ID kategorii: 5758

☆ Feegar BF300 Pro Słuchawka Bluetooth Bt 5.0 Hd - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Feegar BF300 Pro Słuchawka Bluetooth Bt 5.0 Hd

☆ Jabra talk 25 se ☆

Jabra talk 25 se Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra talk 25 se
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6231474bd4033399aadefa5a
 • ID kategorii: 5758

☆ Jabra talk 25 se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra Talk 25 SE Uniwersalna / Bluetooth Ciesz się rozmową bez ograniczeń! Jabra Talk 25 SE to perfekcyjne rozwiązanie dla fanów komunikacji bez zastosowania dłoni. Dzięki czemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth, będziesz mógł luźno rozmawiać i korzystać z multimediów bez konieczności trzymania telefonu.

Mikrofon i dynamiczny głośnik o średnicy 11mm zapewnią Ci niesamowitą jakość dźwięku podczas rozmów, a specjalny zaczep sprawi, iż nigdy więcej nie wypadnie z ucha. Kolor producenta: Black (czarny) Bądź na bieżąco To wyraźnie więcej niżeli tylko komplet słuchawkowy.

Słuchawka ta pozwala na odbieranie powiadomień z telefonu, takich jak informacje o połączeniach, wiadomościach tekstowych czy nawigacji GPS. Dzięki temu możesz pozostać na bieżąco, bez zapotrzebowania wyciągania telefonu z kieszeni.

Jabra Bluetooth Talk 25 SE to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które potrzebują mobilności i swobody podczas codziennych czynności. Zapomnij o częstym ładowaniu Zapomnij o częstym ładowaniu. Słuchawka Bluetooth Jabra długookresową baterię, która zapewnia do 10 dni czuwania albo 9 godzin ciągłych rozmów.

na dodatek, funkcja oszczędzania energii automatycznie wyłącza słuchawkę, gdy jest nieaktywna poprzez dłuższy czas, co pozwala na jeszcze dłuższe używanie bez ładowania. Dostosowana do preferencji Nie tylko możesz sparować słuchawkę Jabra z 8 różnymi urządzeniami, ale także korzystać z funkcji MultiUse, dzięki której jednocześnie możesz dopasować ją z dwoma rozmaitymi urządzeniami.

Możesz w ten sposób komfortowo przełączać się między rozmowami prywatnymi i służbowymi bez potrzeby przełączania urządzeń. Noszenie słuchawki w dodatku jest komfortowe i możesz przypasować ją do swych preferencji, korzystając z zaczepu na ucho lub bez niego.

dopełniające właściwości: Czułość mikrofonu: -42 dB Głośniki: Mono Pasmo przenoszenia: 100 - 10000 Hz typ mikrofonu: wielokierunkowy Maksymalny czas rozmów: 9 godz. Czas ładowania: 2 godz. Wymiary: 16.6 x 21.6 x 47.1 mm W zestawie: zaczep na ucho, wkładki EarGel, zestaw słuchawkowy, dokumenty użytkownika Waga: 8.6 gPolecane zestawy słuchawkowe – Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP5 zestawów słuchawkowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek dla kierowców nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki dla kierowców w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *