Słuchawki do 1000 zł

Ranking Słuchawek do 1000 zł – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 1000 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie między 900 zł a 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Akg k371bt ☆

Akg k371bt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k371bt
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ Akg k371bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swojego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - fachowe słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także znakomitym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu wyśmienicie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie nieprzeciętne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te przystosowano zarówno do pracy z profesjonalnym sprzętem audio, jak i urządzeniami mobilnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth i odpinane kable sprawią, że będziesz mógł za każdym razem zespajać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki czemu ten fachowy sprzęt proponuje pokaźniejszą głębię niskich tonów i czystość wysokich pasm niż jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także dokładne zestrojenie, które umożliwia odtwarzanie naturalnego, należycie zbalansowanego dźwięku z unikatowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, taktworzone przez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, zezwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono nie tylko w złącze mini XLR,w dodatku w moduł Bluetooth 5.0.

gwarantuje on stabilne połączenie i szybki przesył danych, duży zasięg oraz tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje pokaźny komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.w dodatku, w słuchawkach AKG K371BT zastosowano potężny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i radować się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, przenośne, wygodne...Lekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł nawet po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dopasowującą się pianką zapewniają komfort, a także uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. Na dodatek zamknięta kompozycja zapewnia nadzwyczajną izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast dostosowywany pałąk został tak skonstruowany,profesjonalne słuchawki K371BT korzystnie trzymały się na głowie, lecz nie powodowały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz wytrzymałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość profesjonalnych monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci zawsze.

Najwyższa czułość i optymalna impedancja najkorzystniejszy efekt równocześnie w czasie stosowania z urządzeniami profesjonalnymi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia nieprzeciętnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (kabel prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w pakiecie, za każdym razem dostosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji, a także małej wadze. Spakuj cały zestaw do dołączonego w pakiecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ SteelSeries Arctis Pro Wireless ☆

SteelSeries Arctis Pro Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro Wireless
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e89338e441adfa8d6cafb
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Pro Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
WIERNIE ODDANE DŹWIĘKI PO RAZ PIERWSZY W GRACH efektywne membrany i brak przerw w transmisji audio powodują, że Arctis Pro Wireless to jedyne prawdziwe, bezprzewodowe słuchawki o wysokiej wierności oddawanego dźwięku. 2 SYSTEMY KOMUNIKACJI BEZPRZEWODOWEJ Arctis Pro Wireless proponuje konkretny, bezprzewodowy sygnał 2.4G do gier, w połączeniu z łącznością Bluetooth dla urządzeń przenośnych. Możesz wykorzystać obu połączeń równocześnie, dzięki temu zyskasz nieporównaną sprężystość. nieprzerwanE POŁĄCZENIE W GRACH Słuchawki Arctis Pro łącza się ze stacją bazową transmitera za pośrednictwem sprawdzonego połączenia SteelSeries 2.4G. Rozwiązanie to gwarantuje bezstratną transmisję dźwięku z zasięgiem do 12 metrów bez zakłóceń. NIGDY NIE BĄDŹ UWIĄZANY luksusowy system dwóch baterii oznacza, że nigdy nie będziesz musiał siedzieć obok gniazdka, aby naładować baterie w słuchawkach. USŁYSZ WSZYSTKO DZIĘKI wysokojakościowYM MEMBRANOM Słuchawki Arctis Pro są wyposażone w membrany najwyższej klasy z magnesami neodymowymi, które odtwarzają dźwięk Hi-Res na poziomie 40 000 Hz, czyli prawie dwukrotnie więcej niż większość typowych słuchawek (22 000 Hz). DWUKIERUNKOWY MIKRFON CLEARCAST Powszechnie uważany jako najkorzystniejszy mikrofon w grach, Arctis ClearCast gwarantuje studyjną jakość, czysty głos oraz eliminację zewnętrznych szumów.

☆ aonic 40 (biały) marki Shure ☆

aonic 40 (biały) marki Shure Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: aonic 40 (biały) marki Shure
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6239e63c8e441ad3a4b041b5
 • ID kategorii: 7967

☆ aonic 40 (biały) marki Shure - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:25 h;asygnowana aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:1,5 m;Dynamika (SPL):95 dB;komponenty budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje dopełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:31 Ω;informacje dodatkowe:aplikacja ShurePlus PLAY, tryb środowiskowy;Zgodność z aplikacją:ShurePlus Play;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 8.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.shure.com/pl-PL/produkty/sluchawki/aonic40?variant=SBH1DYWH1-EFS;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX, aptX HD;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):AONIC 40;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:313 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Edifier STAX S3 (czarny) ☆

Edifier STAX S3 (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier STAX S3 (czarny)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3ce812da47cad9166f4ab
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier STAX S3 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Edifier STAX S3 Odkryj nowy wymiar muzycznych doznań z bezprzewodowymi słuchawkami Edifier STAX S3! wydajne, planarne przetworniki magnetyczne dbają o krystalicznie czysty dźwięk, a obsługa postępowych technologii i kodeków audio na dodatek wyróżnia dostatek brzmienia.

efektywne zasilanie pozwala choćby na 80 godzin pracy, a design urządzenia zapewnia najwyższy komfort stosowania. Przejrzyście czysty dźwięk Twoje ulubione kawałki nigdy nie brzmiały lepiej! Słuchawki wyekwipowano w najwyższej klasy planarne przetworniki magnetyczne, które odpowiadają za generowanie dźwięku w imponującej jakości.

Co więcej, wsparcie najnowszych technice (Snapdragon Sound, Hi-Res Audio, Equal Mass), a także obsługa kodeków audio ACC, SBC i Qualcomm aptX Adaptive zagwarantuje czyste brzmienie, które pozwoli Ci odkryć swoje ulubione utwory na nowo.

2 możliwości połączenia Słuchawki zostały wyposażone w bezusterkowy moduł Bluetooth 5.2, który dba o nieprzerwane, zrównoważone połączenie ze źródłem dźwięku. W dodatku możesz sparować je z 2 urządzeniami naraz,luźno przełączać się pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym.

Inne Rankingi:  Słuchawki AirPods

A jeśli chcesz, możesz skorzystać z możliwości połączenia przewodowego – z zastosowaniem kabla AUX lub adaptera 3,5-6,35 mm (w pakiecie). Wydajne zasilanie Zapomnij o przymusie ładowania słuchawek co kilka godzin działania!

Edifier STAX S3 potrafią osiągnąć nawet do 80 godzin pracy na jednym ładowaniu! Wpływają na to użyte i zastosowanie modułu Bluetooth 5.2, widocznie obniżającego zużycie energii. Akumulator o pojemności 1500 mAh doładujesz przewodem USB-C (w zestawie), a 10-minutowy cykl ładowania przywróci zasilanie na kolejnych 11 godzin słuchania!

Przemyślany design konstrukcja urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby podnieść komfort używania nawet podczas długich sesji. W produkcji wykorzystano włókno węglowe, by uzyskać niską wagę, zapewniając wyższy poziom wygody, a odłączane nauszniki z siateczką chłodzącą ponadto wpływają na przyjemne odczucia przy noszeniu.

Postaw na połączenie funkcjonalności, jakości i wygody – bez żadnych kompromisów! Więcej możliwości z aplikacją Chcesz posiadać większą kontrolę nad działaniem słuchawek? Zainstaluj aplikację Edifier Connect, a otrzymasz dostęp do ustawień EQ, trybów gamingowych z niskim opóźnieniem, a także wielu innych opcji.

Masz to wszystko na wyciągnięcie ręki! zestaw posiada: Słuchawki Odłączane nauszniki z siatką chłodzącą x 2 przewód AUX 3,5 mm Adapter 3,5 mm – 6,35 mm przewód ładowania (USB-C) Etui Torbę do przenoszenia x 2 Końcówkę do wkładek dousznych Specyfikacja: marka Edifier Model STAX S3 odcień Czarny Połączenie Bluetooth, AUX Moduł Bluetooth 5.2 Przetworniki Magnetyczne planarne Pasmo przenoszenia 10Hz – 40 KHz Czas pracy (Bluetooth) Około 80 godzin Kodeki audio SBC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive Waga Około 329 g


☆ MARSHALL słuchawki bezprzewodowe Monitor II ANC (7340055366410) ☆

MARSHALL słuchawki bezprzewodowe Monitor II ANC (7340055366410) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Marshall
 • Nazwa produktu: MARSHALL słuchawki bezprzewodowe Monitor II ANC (7340055366410)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ef632e682fff0f835d8c6cb
 • ID kategorii: 7967

☆ MARSHALL słuchawki bezprzewodowe Monitor II ANC (7340055366410) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja hałasu ANC: Monitor II A.N.C. Wykorzystuje innowacyjną technologię aktywnej redukcji hałasu, która stale określa i mierzy hałas zewnętrzny w celu zablokowania dźwięków, których nie chcesz słyszeć.

teraz możesz skupić się na tym, co najważniejsze – muzyce. Kultowe brzmienie: słuchawki dostarczają dźwięk wysokiej jakości, jakiego jeszcze wcześniej nie doświadczyłeś. Zaopatrzone w 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki wyśmienite, kultowe dla Marshall’a brzmienie.

Wyraźne wysokie tony, solidne oraz głębokie basy są zbalansowane i czyste, bez względu na głośność. Do 30 godzin bezprzewodowego słuchania: dłuchawki Monitor II A.N.C. Gwarantują do 30 godzin bezprzewodowego odsłuchu przy włączonej aktywnej redukcji hałasu i do 45 godzin bez ANC.

Zaledwie 15 minut ładowania wystarczy, żeby zapewnić działanie do 5 godzin. Użyteczna budowa, kultowy design: wokółuszna i poręczna budowa słuchawek Monitor II A.N.C. Gwarantuje wygodne noszenie przez cały dzień.

Wyjątkowo miękkie poduszki, a także pluszowy pałąk z metalowymi obrotowymi zawiasami wspaniale dopasowują się do każdego kształtu głowy, zapewniając maksymalną wygodę. Asystent głosowy: otrzymaj pomoc od swego asystenta głosowego Google Assistant, gdy jesteś w ruchu.

Korzystaj z rozrywki, pozostań w kontakcie z przyjaciółmi, zdobądź informacje i zarządzaj swoim dniem – wszystko bez sięgania po telefon. Starczy skorzystać z przycisku M na słuchawce. Składana konstrukcja: dzięki składanej konstrukcji słuchawki Monitor II A.N.C.

są znakomitym kompanem podróży. Ich kompaktowy , a także składany design powodują,wyśmienicie nadają się na długie dni spędzone w drodze. Sterowanie muzyką: wielokierunkowa gałka sterująca: steruj muzyką i funkcjami telefonu.

Przycisk ANC: przełączaj się między włączaniem i wyłączaniem aktywnej redukcji hałasu oraz trybem Monitoring Mode do prędkich konwersacji. Przycisk M: wielofunkcyjny przycisk M pozwala na przełączanie się między trzema ustawieniami korektora, oraz zagwarantuje dostęp do asystenta głosowego.

Aplikacja Bluetooth Marshall: personalizacja ustawień,, a także dostęp do wszystkiego, co słuchawki Monitor II A.N.C. Posiadają do zaoferowania. Zestaw podróżny: do słuchawek załączono pakiet podróżny: kabel ładujący USB-C, odczepiany kabel 3,5 mm – jeśli zabraknie mocy, a także płócienną torbę do przechowywania słuchawek....


☆ Razer barracuda pro (8886419378846) ☆

Razer barracuda pro (8886419378846) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer barracuda pro (8886419378846)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62b2eb668e441a22fd81c78a
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer barracuda pro (8886419378846) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:40 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):96 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Odłączany przewód:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;Połączenie:radiowe;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:radiowe;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;wariant:Barracuda Pro;Wyposażenie:instrukcja obsługi, odbiornik, przewód audio, kabel USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C...


☆ Słuchawki JBL Quantum 910 ☆

Słuchawki JBL Quantum 910 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki JBL Quantum 910
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6430048582fff0db3849cdba
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki JBL Quantum 910 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

bezprzewodowy wokółuszny komplet słuchawkowy do gier z rozszerzoną funkcją śledzenia ruchu głowy, funkcją aktywnej redukcji szumów i łącznością bluetooth. Korzyści: lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfort choćby podczas najdłuższych sesji gier.

technika jbl quantumsphere 360 oparta na jbl quantumengine i dostępna za pośrednictwem adaptera lub klucza sprzętowego usb-c, gwarantuje mistrzowskie pozycjonowanie dźwięku 3d na komputerze pc. Niestandardowa kalibracja algorytmu jbl ze zintegrowanym czujnikiem śledzącym ruch głowy i mikrofonem wytwarzana specjalnie pod kątem bezprzewodowego zestawu słuchawkowego jbl quantum 910 zapewnia graczom staranne pozycjonowanie dźwięku, a także stałe, niezależne środowisko dźwiękowe, które wyostrza ich zmysły.

program jbl quantumengine jest zaopatrzony w technikę dts headphone x 2.0. Korzystaj z zestawu słuchawkowego jbl quantumspatial 360 na konsoli za pomocą klucza sprzętowego albo adaptera usb-c bez konieczności przechodzenia do programu jbl quantumengine.

zintegrowana technika śledzenia ruchów głowy zapewnia dopełniającą skrupulatność i autentyczność akustyczną, których Ci trzeba, aby wygrać. Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, jbl quantumsound signature czyni każdą scenę nieszablonową, a każdego gracza lepszym.


☆ Shokz Słuchawki openfit czarny ☆

Shokz Słuchawki openfit czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SHOKZ
 • Nazwa produktu: Shokz Słuchawki openfit czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64bf5c5fb256f5b230bd7232
 • ID kategorii: 7967

☆ Shokz Słuchawki openfit czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

OpenFit kontynuuje koncepcję otwartych uszu Shokz, aby użytkownicy mogli radować się komfortem poprzez cały dzień i słyszeć własną ścieżkę dźwiękową, pozostając równocześnie otwartymi na otaczający ich świat....


☆ beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen ☆

beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60cb3e962da47ca485c5a8b1
 • ID kategorii: 7967

☆ beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Skonstruowane z myślą o graniu. Wyprodukowane z myślą o życiu.

wykwintny design słuchawek Beoplay Portal powoduje, iż możesz używać ich w każdej sytuacji. Ten sprzęt jest napakowany gamingowymi funkcjami, z których można prędko skorzystać i proponuje bezawaryjną łączność na zapotrzebowania grania na urządzeniach przenośnych i wirtualny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos,rozszerzyć realizm rozgrywki na konsoli Xbox i innych zgodnych platformach. Dzięki słuchawkom Beoplay Portal odnajdziesz się w samym sercu akcji.

Realistyczny i staranny dźwięk przestrzenny

Dostrojone poprzez uwielbianych akustyków z Bang & Olufsen, słuchawki Beoplay Portal obsługują technikę Dolby Atmos for Headphones, która zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny przekładający się na pełne realizmu i podkreślające się szczegółowością wrażenia z rozgrywki na Xbox i platformach komputerowych bez utraty jakości owianego już legendą dźwięku, jaki oferuje Bang & Olufsen.

Jakość sprzętu dla profesjonalistów i krystalicznie czyste brzmienie rozmów

pakiet mikrofonów z technologią kształtowania wiązki izoluje i wzmacnia głos użytkownika, redukując równocześnie dźwięki z otoczenia, co sprawia, że działa jak konwencjonalny mikrofon dla graczy na statywie, dzięki temu eliminuje potrzebę korzystania z tego typu sprzętu.

Zgodność

z łatwością nawiązuj połączenie z konsolą Xbox, aby w mgnieniu oka rozpocząć grę, mając przy tym do dyspozycji wbudowaną, bezstratną łączność bezprzewodową 2,4 GHz. Technologie Bluetooth 5.1 i aptXTM Adaptive powodują, że granie na telefonie jest bezawaryjne i płynne.

Inne Rankingi:  Słuchawki do ćwiczeń

skrupulatnie przystosuj rozgrywkę

Aplikacja Bang & Olufsen zapewnia funkcje oryginalne umożliwiające Ci dokładne dobranie rozgrywki do własnych preferencji. Zmieniaj ustawienia korektora przy pomocy gestów, graj i słuchaj muzyki przy użyciu różnorodnych opcji Dual Mode i uzyskaj lepszy balans dla głosu w trakcie korzystania z mikrofonu dzięki technologii Own Voice.EAN: 5705260089943
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Bang&Olufsen Beoplay Portal Xbox black
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Impedancja: 24 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 95 dB
Mikrofon: zaimplementowany
Długość przewodu: 1.8 cm
Akcesoria w komplecie: Słuchawki Beoplay Portal przewód USB-A na USB-C, 1,8 m kabel stereo ze złączem 3,5 mm, 1,25 m Przewodnik szybki start
Pozostałe właściwości: Czas gry na baterii: do 12 godz. Przy zaimplementowaniu Xbox Wireless, Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu, do 24 godz. Przy zaimplementowaniu Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu. Wariant baterii: bateria litowo-jonowa bez możliwości zamiany, pojemność 1200 mAh Zasilacz: 5 V; ładowanie poprzez USB za pomocą portu USB-C Czas ładowania: ok. 3 godz.

☆ buds 4 pro star gold marki Xiaomi ☆

buds 4 pro star gold marki Xiaomi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: buds 4 pro star gold marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 642d756c8e441a369ebe71fa
 • ID kategorii: 7967

☆ buds 4 pro star gold marki Xiaomi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


Bluetooth: Tak
Budowa słuchawek: wewnątrzuszna
Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym): 38 h
Czas odtwarzania muzyki: 9 h
Czas ładowania: 0,5 h
Czułość słuchawek: 48 dB
EAN: 6934177788314
Etui do ładowania: Tak
Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
Impedancja: 16 Ω
Kod Producenta: BHR6156GL
kolor produktu: Złoty
Nazwa koloru: Star Gold
Podstawka do ładowania: Nie
objętość pokrowca na ładowarkę: 565 mAh
typ redukcji hałasu: Aktywne
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Średnica głośnika: 1,1 cm
styl noszenia: Douszny
wariant kontroli: Dotyk
rodzaj mikrofonu: zaimplementowany mikrofon
typ obsługiwanych baterii: wbudowana
wariant połączenia skrzynki ładującej: USB Type-C
rodzaj artykułu: pakiet słuchawkowy
typ sterownika: Dynamiczny
wariant słuchawek dousznych: Słuchawki douszne
wariant zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
typ ładowania: Bezprzewodowy
Tłumienie hałasu: Tak
Waga lewej słuchawki: 5 g
Waga obudowy ładującej: 39,5 g
Waga prawej słuchawki: 5 g
Waga artykułu: 49,5 g
Wersja Bluetooth: 5.3
wymiary etui do ładowania (SxGxW): 46,58 x 59,28 x 26,79 mm
Zasięg bezprzewdowego router'a: 10 m
Zasilanie bateryjne: Tak
użycie: Połączenia/muzyka
Złącze USB: USB Type-C

Najtańsze Słuchawki do 1000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek w cenie między 900 zł a 1000 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Microsoft słuchawki surface earbuds commercial glacier / lodowa biel 3bw-00010 ☆

Microsoft słuchawki surface earbuds commercial glacier / lodowa biel 3bw-00010 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft słuchawki surface earbuds commercial glacier / lodowa biel 3bw-00010
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa2d45c8e441a6a6fe56b97
 • ID kategorii: 7967

☆ Microsoft słuchawki surface earbuds commercial glacier / lodowa biel 3bw-00010 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:7 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:ładowanie przez port USB-C;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:jasnoszary;Kolor:metaliczny/szary;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Microsoft;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Surface Earbuds;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:13,6 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki nauszne los angeles czarny marki Urbanista ☆

Słuchawki nauszne los angeles czarny marki Urbanista Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Urbanista
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne los angeles czarny marki Urbanista
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6437e9222da47c2b3d903ad0
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne los angeles czarny marki Urbanista - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Pierwsze na świecie samoładujące się słuchawki bezprzewodowe: Witamy na początku nowej ery z Urbanista Los Angeles, Solar Powered Sound producenta Exeger Powerfoyle z Infinite Playtime. Bezprecedensowa technologia ogniw słonecznych w opasce na głowę działa jak fotosynteza, przekształcając prawdziwe i nienaturalne światło w energię, zapewniając bezustanne wrażenia dźwiękowe. Kiedy słuchasz w ciemności, ciesz się ogromną 80-godzinną rezerwą baterii, która uzupełnia się, gdy znów odnajdziesz się w świetle, czystą, nieskończoną energią

Hybrydowe aktywne słuchawki z redukcją szumów: Zablokuj świat i dostrój się do chwili jednym naciśnięciem przycisku dzięki progresywnej technice redukcji szumów. Hybrydowa technologia redukcji szumów inteligentnie pomaga izolować i likwidować niepożądane szumy tła, zapewniając wciągający dźwięk bez przerw. Tryb dźwięków otoczenia pozwala zachować świadomość ważnych dźwięków otoczenia w trakcie podróży samolotem, morzem, samochodem lub pieszo

Nieskończona wygoda: Możesz kontrolować i kontrolować Los Angeles przy pomocy aplikacji Urbanista na telefonie, kompatybilnej z urządzeniami z systemem iOS i Android. Sprawdź sensor Powerfoyle, żywotność baterii, wskazówki dotyczące korzystania z urządzenia oraz zaktualizuj oprogramowanie układowe. Jest także zaopatrzony w mikrofon i jest kompatybilny z Siri i Google Voice Assistant, zapewniając bezproblemowe korzystanie z zestawu głośnomówiącego, które nigdy się nie kończy

Nieskończony komfort, swoboda i kontrola: Los Angeles można regulować, aby uzyskać w całości niestandardowe dobranie. Gładkie, wyściełane muszle pewnie przylegają do ucha, umożliwiając komfortowe słuchanie bez ograniczeń. Wykrywanie słuchawek na uchu wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po zdjęciu słuchawek i uruchamia je ponownie po ich ponownym założeniu

nieszablonowy design: natchnione kultowym miastem w sercu słonecznej Kalifornii, bezprzewodowe słuchawki Los Angeles zostały zaprojektowane zgodnie z naszym oszczędnym, bezkompromisowym skandynawskim designem. Składany metalowy zawias i piankowe nauszniki z wegańskiej skóry amortyzują głowę, gwarantując maksymalny komfort

PRODUKTY POWYSTAWOWE, W PEŁNI skutecznE.

Produkty nowe / Odnowione / zwrócone poprzez Klientów.

artykuł skuteczny - Każdy przedmiot jest sprawdzony przed wysyłką!

często produkty posiadają folię na wyświetlaczu, są jak nowe z końcówek kolekcji.

artykuł może mieć niepokaźne ŚLADY stosowanIA.

artykuł może nie zawierać wybranych części zestawu.

Jeżeli towar ma widoczną wadę, albo uszkodzenie informacja znajdzie się w aukcji.

Oryginalne opakowanie (produkt może mieć opakowanie zastępcze)


☆ zestaw słuchawkowy bezprzewodowy hs80 max szary marki Corsair ☆

zestaw słuchawkowy bezprzewodowy hs80 max szary marki Corsair Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: zestaw słuchawkowy bezprzewodowy hs80 max szary marki Corsair
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650ba95ad403339069b3e938
 • ID kategorii: 7967

☆ zestaw słuchawkowy bezprzewodowy hs80 max szary marki Corsair - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy bezprzewodowy HS80 Max

Popraw jakość dźwięku dzięki wieloplatformowemu zestawowi słuchawkowemu do gier CORSAIR HS80 MAX. Ciesz się prawdziwym zanurzeniem w dźwięku dzięki 2,4 GHz i aktywuj Dolby Atmos na komputerze PC, by znaleźć się w samym środku gry ze szczegółowym, trójwymiarowym, przestrzennym dźwiękiem.

 • HS80 MAX obsługuje Bluetooth, aby scalać się z niezliczonymi urządzeniami. Wysokowydajny mikrofon dookólny proponuje wyjątkowy zakres dynamiki.
 • ... (przejrzyj więcej)

☆ Słuchawki evolve 65 se link 380a ms stereo stand marki Plente ☆

Słuchawki evolve 65 se link 380a ms stereo stand marki Plente Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plente
 • Nazwa produktu: Słuchawki evolve 65 se link 380a ms stereo stand marki Plente
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646f0f4c5ecf79241ca7d350
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki evolve 65 se link 380a ms stereo stand marki Plente - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Waga
310.3

Akcesoria w pakiecie
 • komplet słuchawkowy Evolve 65
 • Ulotka z ostrzeżeniami
 • Ulotka z gwarancją
 • Skrócona instrukcja obsługi,
 • Stacja ładująca
 • Pokrowiec


Pozostałe parametry
 • Potwierdzenia zgodności: CE, FCC ID, IC ID KCC, RCM, NCC, TELEC, SRRC
 • certyfikaty przemysłowe: Lync / Skype for Business, Avaya, Cisco, Alcatel Lucent i Astra
 • Zakres funkcjonowania: do 30 m/90 stóp
 • Szerokość pasma zestawu słuchawkowego: szerokopasmowy
 • Czas rozmów: do 7 godzin
 • Czas czuwania: do 15 dni
 • zestaw zoptymalizowany do Microsoft Skype for Business

☆ Słuchawki JBL Quantum 910 ☆

Słuchawki JBL Quantum 910 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki JBL Quantum 910
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6430048582fff0db3849cdba
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Mini Słuchawki bluetooth

☆ Słuchawki JBL Quantum 910 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

bezprzewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z rozszerzoną funkcją śledzenia ruchu głowy, funkcją aktywnej redukcji szumów i łącznością bluetooth. Korzyści: lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier.

technika jbl quantumsphere 360 oparta na jbl quantumengine i dostępna za pośrednictwem adaptera albo klucza sprzętowego usb-c, zapewnia profesjonalne pozycjonowanie dźwięku 3d na komputerze pc. Niestandardowa kalibracja algorytmu jbl ze zintegrowanym czujnikiem śledzącym ruch głowy i mikrofonem wytwarzana specjalnie pod kątem bezprzewodowego zestawu słuchawkowego jbl quantum 910 zapewnia graczom staranne pozycjonowanie dźwięku i stałe, niezależne środowisko dźwiękowe, które wyostrza ich zmysły.

program jbl quantumengine jest wyposażony w technikę dts headphone x 2.0. Korzystaj z zestawu słuchawkowego jbl quantumspatial 360 na konsoli za pomocą klucza sprzętowego albo adaptera usb-c bez konieczności przechodzenia do programu jbl quantumengine.

zintegrowana technologia śledzenia ruchów głowy gwarantuje dodatkową dokładność i autentyczność akustyczną, których Ci trzeba, żeby wygrać. Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, jbl quantumsound signature czyni każdą scenę nieszablonową, a każdego gracza lepszym.


☆ Słuchawki bezprzewodowe nauszne Jabra 25599989899 ☆

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Jabra 25599989899 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe nauszne Jabra 25599989899
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64baae920a3d5f044c67a12e
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe nauszne Jabra 25599989899 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Jabra 25599989899

☆ Lenovo Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy z podstawką ładującą Go Wireless ANC 4XD1C99222 (0195890370118) ☆

Lenovo Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy z podstawką ładującą Go Wireless ANC 4XD1C99222 (0195890370118) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy z podstawką ładującą Go Wireless ANC 4XD1C99222 (0195890370118)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63328c6582fff08ae8ce74f9
 • ID kategorii: 7967

☆ Lenovo Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy z podstawką ładującą Go Wireless ANC 4XD1C99222 (0195890370118) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Lenovo Go Wireless ANC z certyfikatem Teams został zaprojektowany z myślą o redukcji hałasu w środowisku i utrzymaniu wydajności w ruchu. Dzięki certyfikacji zespołu Microsoft i najnowocześniejszej technice redukcji hałasu jednocześnie pracownicy biurowi, jak i zdalni posiadają narzędzia, których potrzebują,pousuwać zakłócenia i dostosować się do swej pracy wszystko w jednym zestawie słuchawkowym. Komplet słuchawkowy Lenovo Go Wireless ANC został zaprojektowany z myślą o laptopach Intel EvoTM i może na dodatek pomóc zoptymalizować komunikację, wydajność i współpracę na notebookach Intel EvoTM z natywnym Bluetooth.EAN: 0195890370118
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: 4XD1C99222
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 107 dB
Mikrofon: Na pałąku
Zasięg: 10 m
Waga: 586 g

☆ Edifier STAX S3 (czarny) ☆

Edifier STAX S3 (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier STAX S3 (czarny)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3ce812da47cad9166f4ab
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier STAX S3 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Edifier STAX S3 Odkryj nowy rozmiar muzycznych doznań z bezprzewodowymi słuchawkami Edifier STAX S3! efektywne, planarne przetworniki magnetyczne dbają o krystalicznie czysty dźwięk, a obsługa progresywnych technologii i kodeków audio ponadto uwydatnia zasobność brzmienia.

wydajne zasilanie pozwala nawet na 80 godzin pracy, a design urządzenia gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Przejrzyście czysty dźwięk Twoje ulubione kawałki nigdy nie brzmiały lepiej! Słuchawki wyposażono w najwyższej klasy planarne przetworniki magnetyczne, które odpowiadają za generowanie dźwięku w imponującej jakości.

Co więcej, wsparcie najnowszych technice (Snapdragon Sound, Hi-Res Audio, Equal Mass), a także obsługa kodeków audio ACC, SBC i Qualcomm aptX Adaptive gwarantuje czyste brzmienie, które pozwoli Ci odkryć swoje ulubione utwory na nowo.

2 możliwości połączenia Słuchawki zostały wyposażone w bezawaryjny moduł Bluetooth 5.2, który dba o bezustanne, jednostajne połączenie ze źródłem dźwięku. Ponadto możesz sparować je z 2 urządzeniami naraz,swobodnie przełączać się pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym.

A jeśli chcesz, możesz skorzystać z możliwości połączenia przewodowego – z wykorzystaniem kabla AUX albo adaptera 3,5-6,35 mm (w komplecie). Skuteczne zasilanie Zapomnij o przymusie ładowania słuchawek co kilka godzin działania!

Edifier STAX S3 potrafią osiągnąć nawet do 80 godzin pracy na jednym ładowaniu! Wpływają na to użyte , a także zastosowanie modułu Bluetooth 5.2, pokaźnie zniżającego zużycie energii. Akumulator o pojemności 1500 mAh doładujesz kablem USB-C (w komplecie), a 10-minutowy proces ładowania przywróci zasilanie na kolejnych 11 godzin słuchania!

Przemyślany design budowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby podnieść komfort stosowania choćby podczas długich sesji. W wytwarzaniu wykorzystano włókno węglowe, aby uzyskać niską wagę, gwarantując wyższy poziom wygody, a odłączane nauszniki z siateczką chłodzącą na dodatek wpływają na przyjemne odczucia przy noszeniu.

Postaw na połączenie funkcjonalności, jakości i wygody – bez żadnych kompromisów! Więcej możliwości z aplikacją Chcesz mieć pokaźniejszą kontrolę nad działaniem słuchawek? Zainstaluj aplikację Edifier Connect, a otrzymasz dostęp do ustawień EQ, trybów gamingowych z niskim opóźnieniem oraz wielu innych opcji.

Masz to wszystko na wyciągnięcie ręki! zestaw gromadzi: Słuchawki Odłączane nauszniki z siatką chłodzącą x 2 przewód AUX 3,5 mm Adapter 3,5 mm – 6,35 mm kabel ładowania (USB-C) Etui Torbę do przenoszenia x 2 Końcówkę do wkładek dousznych Specyfikacja: firma Edifier Model STAX S3 kolor Czarny Połączenie Bluetooth, AUX Moduł Bluetooth 5.2 Przetworniki Magnetyczne planarne Pasmo przenoszenia 10Hz – 40 KHz Czas pracy (Bluetooth) Około 80 godzin Kodeki audio SBC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive Waga Około 329 g


☆ beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen ☆

beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60cb3e962da47ca485c5a8b1
 • ID kategorii: 7967

☆ beoplay portal (czarny) marki Bang & olufsen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Skonstruowane z myślą o graniu. Wytwarzane z myślą o życiu.

szykowny design słuchawek Beoplay Portal sprawia, że możesz używać ich w każdej sytuacji. Ten sprzęt jest napakowany gamingowymi funkcjami, z których można szybko skorzystać i proponuje bezawaryjną łączność na potrzeby grania na urządzeniach przenośnych i wirtualny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos,powiększyć realizm rozgrywki na konsoli Xbox i innych zgodnych platformach. Dzięki słuchawkom Beoplay Portal wynajdziesz się w samym sercu akcji.

Realistyczny i skrupulatny dźwięk przestrzenny

Dostrojone przez uwielbianych akustyków z Bang & Olufsen, słuchawki Beoplay Portal obsługują technikę Dolby Atmos for Headphones, która zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny przekładający się na pełne realizmu i wyróżniające się szczegółowością wrażenia z rozgrywki na Xbox i platformach komputerowych bez utraty jakości owianego już legendą dźwięku, jaki oferuje Bang & Olufsen.

Jakość sprzętu dla profesjonalistów i przezroczyście czyste brzmienie rozmów

komplet mikrofonów z technologią kształtowania wiązki izoluje i wzmacnia głos użytkownika, redukując równocześnie dźwięki z otoczenia, co sprawia, iż działa jak klasyczny mikrofon dla graczy na statywie, dzięki czemu usuwa potrzebę korzystania z tego typu sprzętu.

Zgodność

łatwo nawiązuj połączenie z konsolą Xbox, aby w mgnieniu oka rozpocząć grę, mając przy tym do dyspozycji zastosowaną, bezstratną łączność bezprzewodową 2,4 GHz. Technologie Bluetooth 5.1 i aptXTM Adaptive powodują, że granie na telefonie jest niezawodne i płynne.

dokładnie przystosuj rozgrywkę

Aplikacja Bang & Olufsen zagwarantuje funkcje oryginalne umożliwiające Ci dokładne dostosowanie rozgrywki do własnych preferencji. Zmieniaj ustawienia korektora za pomocą gestów, graj i słuchaj muzyki przy użyciu różnych opcji Dual Mode i uzyskaj lepszy balans dla głosu podczas korzystania z mikrofonu dzięki technice Own Voice.EAN: 5705260089943
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Bang&Olufsen Beoplay Portal Xbox black
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Impedancja: 24 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 95 dB
Mikrofon: zaimplementowany
Długość przewodu: 1.8 cm
Akcesoria w pakiecie: Słuchawki Beoplay Portal przewód USB-A na USB-C, 1,8 m kabel stereo ze złączem 3,5 mm, 1,25 m Przewodnik szybki start
Pozostałe właściwości: Czas gry na baterii: do 12 godz. Przy zastosowaniu Xbox Wireless, Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu, do 24 godz. Przy zaimplementowaniu Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu. Rodzaj baterii: bateria litowo-jonowa bez możliwości zamiany, pojemność 1200 mAh Zasilacz: 5 V; ładowanie przez USB za pomocą portu USB-C Czas ładowania: ok. 3 godz.

☆ Słuchawki bezprzewodowe Jabra 25599-999-999 ☆

Słuchawki bezprzewodowe Jabra 25599-999-999 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Jabra 25599-999-999
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64cb02143754b74531b2c7b6
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Jabra 25599-999-999 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Jabra 25599-999-999

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *