Słuchawki do 1000 zł

Ranking Słuchawek do 1000 zł – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 1000 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie między 900 zł a 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WH-1000XM3 ☆

Sony WH-1000XM3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92c4dc82fff03f63e68de1
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-1000XM3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Przejrzyj też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj zaawansowaną technikę osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

Adaptive Sound Control, wygodne funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najszczególniej innowacyjną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Wspaniale przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD pokaźnie rozszerza sprawność funkcji osłabiania hałasu.

przeznaczony procesor NC to pewność, że jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu sprawności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów w trakcie podróży.

Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,należycie blokują w dodatku inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów w trakcie lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zagwarantuje optymalny dźwięk na znacznej wysokości.Brak przewodów, perfekcyjny dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC pozwala na przesyłanie trzy razy większej ilości informacji (przy maks.

prędkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki temu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najkorzystniejszym w swej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach mobilnych gwarantuje perfekcyjną jakość dźwięku.

Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z konkretnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która automatycznie dopasowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control samoczynnie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i optymalnie dostosowują ustawienia dźwięków otoczenia.

Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek wystarczy dotknąć obudowy,obniżyć głośność i bezproblemowo prowadzić rozmowę. Wygoda poprzez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej gwarantują równe rozłożenie nacisku i lepsze przypasowanie (dzięki obszerniejszej powierzchni kontaktu z ciałem).

Jeszcze obszerniejszą wygodę gwarantuje większa i bardziej ergonomiczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. Aby aktywować asystenta głosowego, starczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc starczy Ci energii choćby na dłuższe wycieczki.

A jeśli musisz ekspresowo się podładować, po 10-minutowym ładowaniu przy pomocy opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w pakiecie: Torba Przejściówka umożliwiająca wykorzystanie w czasie lotu kabel połączeniowy kabel USB Pozostałe właściwości:...


☆ Bose SoundLink Around-Ear ☆

Bose SoundLink Around-Ear Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose SoundLink Around-Ear
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56584d0482fff0ee1d000ad1
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose SoundLink Around-Ear - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bose Soundlink around-ear II czarny

Bezprzewodowa swoboda. Najwyższa jakość dźwięku.

Muzyka sprawia, że czujesz wolność. Przewody nie powinny w tym przeszkadzać. Bezprzewodowe słuchawki SoundLink zostały opracowane, aby zapewnić wyjątkowy dźwięk, który zachowuje jakość bez względu na głośność dzięki zaimplementowaniu połączenia unikatowych technologii. Widoczny dźwięk podczas połączeń w każdych warunkach, trwałe materiały i wygoda sprawiają, iż można cieszyć się bezprzewodową swobodą. A także najwyższą jakością dźwięku.

Nic nie stoi pomiędzy Tobą i Twoją muzyką

Jeśli myślisz, iż bezprzewodowe słuchawki nie brzmią tak korzystnie jak przewodowe, posłuchaj naszych słuchawek. Ciesz się głębokim, bogatym brzmieniem oraz płynnym przełączaniem między dwoma urządzeniami Bluetooth® przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi na prawej słuchawce nie trzeba sięgać po urządzenie, by zmienić głośność lub utwór. W przypadku telefonu obsługującego kanon NFC starczy dotknąć urządzeniem bocznej części prawej muszli słuchawek, żeby je sparować.* Słuchawki te zaprojektowano z myślą o udoskonalonym dźwięku bezprzewodowym, aby nic nie przeszkadzało w słuchaniu muzyki.
* Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus, a także 7/7 Plus Plus jedynie korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w sytuacji telefonów bez obsługi standardu NFC.

unikatowe technologie spełniają obietnice

Wstępem do nowych, ulepszonych wrażeń z używania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego przez nie dźwięku. Dzięki połączeniu technologii TriPort i Active EQ bezprzewodowe słuchawki SoundLink znaczne, solidne brzmienie przy każdej głośności.
Niski poziom głośności
Korzystasz z profilu głośnomówiącego w pracy? Ciesz się świetną jakością dźwięku przy niskim poziomie głośności.
Wysoki poziom głośności
Robisz głośniej w trakcie podroży z pracy do domu? Muzyka ma głębokie, przestrzenne brzmienie przy sporej głośności.

transparentnie czysty dźwięk podczas połączeń

Jeśli korzystasz ze słuchawek przez cały dzień, prawdopodobnie w którymś momencie musisz również odebrać telefon. Te zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji komunikacji po obu stronach. Zaawansowany mikrofon z technologią głosu w jakości HD gwarantuje czystość dźwięku choćby przy silnym wietrze, a komponenty sterujące na muszli słuchawek zezwalają na odbieranie i kończenie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Udoskonalona funkcja słyszenia własnego głosu powoduje, iż brzmi on bardziej naturalnie – tak jak wtedy, gdy nie korzystasz ze słuchawek.

Aplikacja może niemało zmienić

Chcemy, aby nasi kupujący mogli w pełni użyć nasze słuchawki. Stworzyliśmy bezpłatną aplikację, dzięki której podłączanie maszyn i przełączanie się między nimi jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej. Posiada także wskazówki dotyczące oraz pozwala na personalizację ustawień. Sprawdź, jak dużo zmienia prosta i instynktowna aplikacja.

wytwarzane w ulepszony sposób

Gdy chcesz słuchać muzyki w podróży, Ci potrzeba słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu opornych na uszkodzenia materiałów — nylonu usztywnionego włóknem szklanym i opornej na korozję stali nierdzewnej — nasze słuchawki pozwalają sprostać życiu w podróży.
nieprzeciętna wygoda sprawia, iż można je nosić przez cały dzień. Poduszki pałąka nagłownego są pokryte materiałem Alcantara®, równomiernie rozkładają wagę i poprawiają stabilność. Miękkie poduszki muszli słuchawek stosowne dopasowanie do uszu.

dane technologiczne:

 • wymiary/waga
  • Słuchawki:19,1 (wys.) × 15,2 (szer.) × 3,8 (głęb.) cm (200 g)
  • Poduszka nauszna:9,6 (wys.) × 7,4 (szer.) cm
 • dodatkowe informacje
  • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
  • Czas ładowania: 3 godziny (pełne ładowanie) = 15 godzin odtwarzania (szybkie ładowanie trwające 15 minut = 2 godziny odtwarzania)
 • Zawartość opakowania
  • Słuchawki bezprzewodowe around-ear SoundLink® II
  • przewód USB do ładowania
  • Zapasowy przewód audio
  • Pokrowiec

często ZADAWANE PYTANIA
Czy mój tablet lub smartfon jest zgodny ze słuchawkami bezprzewodowymi SoundLink® around-ear II?
Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundLink® around-ear II są zgodne z urządzeniami Bluetooth spełniającymi wymogi specyfikacji Bluetooth 2.1 (lub nowszej) i obsługującymi profil Bluetooth A2DP, profil głośnomówiący oraz profil zestawów słuchawkowych.

Czy te słuchawki mogą być jednocześnie podłączone do dwóch sprzętów?
Tak, słuchawki mogą utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie dzięki zaimplementowaniu technologii łączności wielopunktowej.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to standard łączności bezprzewodowej między dwoma urządzeniami przy znikomej odległości, w głównej mierze poniżej 10 cm. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, iż zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Jak sparować słuchawki around-ear SoundLink II z urządzeniem przenośnym?
w sytuacji telefonu obsługującego kanon NFC wystarczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki pozostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko lub usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Dzisiaj należy progresywnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, by podłączyć słuchawki. Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus i 7/7 Plus tylko korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w przypadku telefonów bez obsługi standardu NFC.

Czy te słuchawki będą działać z moim telewizorem? Czy słuchawki współpracują z nadajnikiem Bluetooth?
Nie. Mnóstwo odbiorników TV nie obsługuje jeszcze funkcji Bluetooth. Przekaźnik powinien działać, ale jakość dźwięku nie będzie zgodna z wysokimi standardami firmy Bose. Pomiędzy obrazem i dźwiękiem wystąpi widoczne opóźnienie, negatywnie wpływając na całość wrażeń.

Czy słuchawek można używać do komunikacji VoIP?
Tak. Kiedy źródłem komunikacji VoIP jest urządzenie z technologią Bluetooth i obsługą profilu głośnomówiącego, słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II można używać do wykonywania połączeń.

Dlaczego do zestawu został dołączony kabel audio?
przewód audio zezwala na korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II w połączeniu z urządzeniami bez technice Bluetooth (odtwarzacze MP3, CD i DVD, komputery) w sytuacji braku łączności Bluetooth lub rozładowania akumulatora słuchawek. Należy pamiętać, iż przy takim zastosowaniu brzmienie dźwięku może być inne, ponieważ w jego przypadku słuchawki nie wykorzystują elektronicznych podzespołów zasilania, które wykorzystanie technice Active EQ zintegrowanej z modułem obsługi bezprzewodowej.

Czy słuchawek można używać do gier?
Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth co słuchawki SoundLink®. By można było odtwarzać dźwięk, niezbędny jest profil A2DP, więc słuchawki mogłyby służyć wyłącznie do komunikacji i nie odtwarzałyby dźwięku z gier. Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienie między dźwiękiem a obrazem będzie zbyt obfite i istotnie dostrzegalne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.


☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccd968e441aeb1252b09e
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Edifier

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech ekskluzywnych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, przejrzysty błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując całkowitą czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów.

genialny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia poprzez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieprzerwanie pilnują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane przez czip Apple W1
Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie maszyn Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek wystarczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie.
Słuchawki są wyposażone w komfortowe nauszne komponenty sterujące, które pełnią dużo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach bezkonkurencyjnych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci całkowitą swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i skutecznej pracy poprzez cały dzień.

przypasowane do Ciebie
Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje produktywności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień nad wyraz wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne posiadają progresywne odpowietrzniki i oryginalny, ergonomiczny przegub, który zezwala na jednostkowe, rozciągliwe przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to budowa kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa. Z takimi słuchawkami możesz kompletnie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

*Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 albo nowsze wersje tych systemów

Najważniejsze cechy:

 • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
 • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
 • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
 • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest niezwykle energooszczędny
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania
 • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
 • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych komponentów sterujących
 • Miękkie poduszki wokółuszne umożliwiają długie, wygodne słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia


EAN: 0190198828392
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MTQX2EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon: zaimplementowany
Kolor: Piaskowy
Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 ☆

Bang & Olufsen BeoPlay E6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen BeoPlay E6
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc59f798e441a8824d3ca2c
 • ID kategorii: 7967

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane dla osób prowadzących aktywny fason życia. Potężny dźwięk Bang and Olufsen, do 5 godzin odtwarzania i ładowanie w podróży.

Trwała dbałość o detale

 • Ciągła dbałość o szczegóły na wszelkich etapach projektowania jest powodem, dla którego słuchawki Bang and Olufsen wyróżniają się na tle wszelkich innych. Znikome detale budowy, które składają się na płynnie zintegrowaną całość to klucz do sukcesu przy projektowaniu tego arcydzieła. Słuchawki B and O sprostają wszystkim stawianym im wymaganiom.

Bezprzewodowy sygnał dźwiękowy Bang and Olufsen

 • Te bezprzewodowe słuchawki są dostrajane poprzez najkorzystniejszych inżynierów akustycznych Bang and Olufsen i w żaden sposób nie ograniczają jakości dźwięku. System odpowiadający za wrażenia dźwiękowe zaprojektowano tak, aby brzmiały jak najistotniej naturalnie.

wygodne i konfigurowalne

 • doskonale dopasowane słuchawki zapewniają ulepszoną jakość dźwięku i basu. W komplecie wyszukasz kilka najróżniejszych końcówek dousznych, które doskonale dostosują się do Twoich uszu.

Materiały wytrzymałe na wodę i kurz

 • kabel łączący słuchawki inspirowany jest miejskim stylem. Wytrzymałą obudowę słuchawek wytwarzano z teksturowanej gumy i polimeru odpornego na wilgoć. Pilot zdalnego sterowania jest zaopatrzony w aluminiowe przyciski sterujące.

Do 5 godzin odtwarzania

 • Beoplay E6 jest wyekwipowany w funkcję inteligentnego ładowania, która pozwala na ładowanie słuchawek w trakcie ich wykorzystywania. Do 5 godzin aktywnego odtwarzania muzyki, gdziekolwiek jesteś!

samoczynne odtwarzanie

 • Dla łatwości wykorzystania i szybkiego dostępu, każda słuchawka jest zaopatrzona w niewiele znaczący magnes, który pozwala nosić słuchawki na szyi bez ryzyka utraty sprzętu. Po dotknięciu magnesów słuchawki wyłączają się automatycznie, by zoptymalizować żywotność baterii.

Specyfikacja techniczna:

 • Bluetooth: kodek AAC Bluetooth 4.2
 • Obsługa urządzenia: 3 przyciski sterujące
 • Bateria: 2 x 50 mAh
 • Czas odtwarzania: do 5 godzin
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Częstotliwość: 20 - 22 000 Hz
 • Mikrofon: wielokierunkowy, MEMS
 • Głośniki: średnica elektro-dynamiczna 6,4 mm
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Waga: słuchawki: 21g
 • wymiary słuchawek: 47 mm x 26,3 mm x 22,2 mm
 • Długość kabla wokół szyi: 52 cm

komplet zawiera:

 • Słuchawki Beoplay E6
 • USB-A kabel zasilający
 • silikonowe nakładki
 • zacisk kablowy
 • szybki przewodnik

BANG AND OLUFSEN JEST JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ROZPOZNAWALNYCH NA ŚWIECIE MAREK ZAJMUJĄCYCH SIĘ PRODUKCJĄ sprzętów ELEKTRONICZNYCH. Firma podkreśla SIĘ tradycyjnYM I równocześnie postępowYM DESIGNEM, znakomitYM WYKOŃCZENIEM, FUNKCJONALNOŚCIĄ POŁĄCZONĄ ZE STYLEM i TECHNOLOGIĄ W NAJWYŻSZYM STOPNIU ODDAJĄCĄ ORYGINALNE BRZMIENIE DŹWIĘKÓW. JEST ONA ZAPRZECZENIEM PRODUKCJI MASOWEJ W KAŻDYM swoim ASPEKCIE.

☆ Shure Aonic 40 ☆

Shure Aonic 40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure Aonic 40
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6239e63c8e441ad3a4b041b5
 • ID kategorii: 7967

☆ Shure Aonic 40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:25 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,5 m;Dynamika (SPL):95 dB;części budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:31 Ω;dane uzupełniające:aplikacja ShurePlus PLAY, tryb środowiskowy;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX, aptX HD;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):AONIC 40;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:313 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Klipsch T5 II ☆

Klipsch T5 II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Klipsch
 • Nazwa produktu: Klipsch T5 II
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bfce78e441a3bd372c027
 • ID kategorii: 7967

☆ Klipsch T5 II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:8 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:Bluetooth aptX, asygnowana aplikacja, wodoodporne;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;dane dopełniające:4 mikrofony z cVc, antena zewnętrzna wzmacniająca sygnał z anodyzowanego metalu, charakterystyczny dla McLarena kolor Papaya Orange i akcenty z włókna węglowego, specjalna edycja księgi znaku, a także numerowana metalowa karta autentyczności.;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP67 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:19000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne, do pływania;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:12 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Bose Sleepbuds II ☆

Bose Sleepbuds II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sleepbuds II
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b78988e441ac7c7b00e38
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Sleepbuds II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane uzupełniające:maskowanie hałasu, aplikacja Bose Sleep, biblioteka dźwięków, przetestowana poprzez użytkowników technologia wspomagająca sen;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Sleepbuds II;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Mackie MP-240 ☆

Mackie MP-240 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Mackie
 • Nazwa produktu: Mackie MP-240
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1913572da47c80a6b774b3
 • ID kategorii: 7967

☆ Mackie MP-240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Mackie MP-240 Mackie MP-240 to fachowe słuchawki douszne wyekwipowane w dwa przetworniki, ale o hybrydowej konfiguracji, dzięki czemu osiąga nowy poziom szczegółowości i czytelności. Jest to niepowtarzalny wariant przetwornika, który jest nad wyraz kompaktowy i oferuje niesamowitą efektywność, niezwykle przy średnich i wysokich częstotliwościach.

poręcznie wyprofilowana, niskoprofilowa pokrywa gwarantuje maksymalny komfort i reakcję basu. Do 40 dB izolacji dźwięku. Monitory douszne MP-240 zapewniają niewiarygodną czystość wysokich częstotliwości i dynamiczną reakcję, której artyści potrzebują, aby wykonywać swoje najlepsze utwory.

Monitory douszne MP-240, wykorzystujące dynamiczny przetwornik niskich częstotliwości i przetwornik dla tonów średnich i wysokich, gwarantują wysoką jakość dźwięku równocześnie dla artystów, inżynierów, jak i audiofilów.

Ekranowany, pleciony kabel został zaprojektowany z myślą o dodatkowej trwałości i doskonałej jakości dźwięku. Zaopatrzony w odłączane złącze MMCX, które obraca się dla zwiększenia komfortu i trwałości. Kompozycja zagwarantuje bezpieczne trzymanie ich w uszach, a kable za głową zapewniają niezakłóconą pracę.

Dzięki trzem różnym rodzajom wkładek dousznych i trzem różnorodnym wymiarom, możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich uszu, zapewniając maksymalny komfort i izolację dźwiękową. W pakiecie znajdują się końcówki piankowe, silikonowe i z podwójnym kołnierzem w minimalnych, średnich i pokaźnych wymiarach.

Twarda walizka transportowa chroni pakiet, gdy nie jest wykorzystywana. Pokryty złotem adapter 1/8″ do 1/4″. Reakcja częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz Impedancja: 32Ω±15% typ przetwornika: podwójny przetwornik hybrydowy Wrażliwość: 94dB±3dB@1mW przy częstotliwości 1KHz.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth Nokia

☆ Audio-Technica ATH-ANC300 ☆

Audio-Technica ATH-ANC300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-ANC300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fda80658e441a782fec2500
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-ANC300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:13,5 h;Czas pracy do:4,5 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):106 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:14 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX2 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:25000;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:5,8 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


Najtańsze Słuchawki do 1000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek w cenie między 900 zł a 1000 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Mackie MP-240 ☆

Mackie MP-240 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Mackie
 • Nazwa produktu: Mackie MP-240
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1913572da47c80a6b774b3
 • ID kategorii: 7967

☆ Mackie MP-240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Mackie MP-240 Mackie MP-240 to profesjonalne słuchawki douszne zaopatrzone w dwa przetworniki, ale o hybrydowej konfiguracji, dzięki temu osiąga nowy poziom szczegółowości i czytelności. Jest to specyficzny rodzaj przetwornika, który jest niezwykle kompaktowy i proponuje niesamowitą sprawność, nad wyraz przy średnich i wysokich częstotliwościach.

poręcznie wyprofilowana, niskoprofilowa obudowa gwarantuje maksymalny komfort i reakcję basu. Do 40 dB izolacji dźwięku. Monitory douszne MP-240 gwarantują niewiarygodną czystość wysokich częstotliwości i dynamiczną reakcję, której artyści potrzebują, żeby wykonywać swoje najlepsze utwory.

Monitory douszne MP-240, wykorzystujące dynamiczny przetwornik niskich częstotliwości i przetwornik dla tonów średnich i wysokich, zapewniają wysoką jakość dźwięku równocześnie dla artystów, inżynierów, jak i audiofilów.

Ekranowany, pleciony przewód został zaprojektowany z myślą o dodatkowej trwałości i znakomitej jakości dźwięku. Zaopatrzony w odłączane złącze MMCX, które obraca się dla rozszerzenia komfortu i trwałości. Kompozycja zagwarantuje bezpieczne trzymanie ich w uszach, a kable za głową gwarantują niezakłóconą pracę.

Dzięki trzem różnorodnym rodzajom wkładek dousznych i trzem zróżnicowanym rozmiarom, możesz wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich uszu, gwarantując maksymalny komfort i izolację dźwiękową. W komplecie znajdują się końcówki piankowe, silikonowe i z podwójnym kołnierzem w nieznacznych, średnich i wielkich rozmiarach.

Twarda walizka transportowa broni zestaw, gdy nie jest używana. Pokryty złotem adapter 1/8″ do 1/4″. Reakcja częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz Impedancja: 32Ω±15% typ przetwornika: podwójny przetwornik hybrydowy Wrażliwość: 94dB±3dB@1mW przy częstotliwości 1KHz.


☆ Plantronics RIG 700 HS ☆

Plantronics RIG 700 HS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics RIG 700 HS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073fe2782fff03b7693bcf7
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics RIG 700 HS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
RIG 700HS to wytrzymały, ultralekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier. Dzięki pokrętłu balansu gry/czatu i dostosowywanemu mikrofonowi wybierz poziomy, które Ci odpowiadają. Głośniki o wysokiej czułości z basowym podbiciem gwarantują wyraźny, solidny dźwięk, dzięki temu usłyszysz grę tak, jak zamierzali projektanci....

☆ JBL Quantum 810 ☆

JBL Quantum 810 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Quantum 810
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6296086682fff0c7aa122f1c
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Quantum 810 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki marki JBL asygnowane dla graczy. Wygodna budowa słuchawek zapewni wysoki komfort użytkowania. Dynamika słuchawek jest na poziomie 95 db i impedancji 32 ohm. Średnica membrany wynosi 50 mm....

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 ☆

Bang & Olufsen BeoPlay E6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen BeoPlay E6
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc59f798e441a8824d3ca2c
 • ID kategorii: 7967

☆ Bang & Olufsen BeoPlay E6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane dla osób prowadzących aktywny styl życia. Mocny dźwięk Bang and Olufsen, do 5 godzin odtwarzania i ładowanie w podróży.

Trwała dbałość o szczegóły

 • Ciągła dbałość o detale na wszelkich etapach projektowania jest powodem, dla którego słuchawki Bang and Olufsen wyróżniają się na tle wszelkich innych. Niewiele znaczące detale budowy, które składają się na płynnie zintegrowaną całość to klucz do sukcesu przy projektowaniu tego arcydzieła. Słuchawki B and O sprostają wszystkim stawianym im wymaganiom.

Bezprzewodowy sygnał dźwiękowy Bang and Olufsen

 • Te bezprzewodowe słuchawki są dostrajane przez najlepszych inżynierów akustycznych Bang and Olufsen i w żaden sposób nie ograniczają jakości dźwięku. System odpowiadający za wrażenia dźwiękowe zaprojektowano tak, żeby brzmiały jak najbardziej naturalnie.

komfortowe i konfigurowalne

 • nieprzeciętnie dopasowane słuchawki zapewniają lepszą jakość dźwięku i basu. W zestawie znajdziesz kilka przeróżnych końcówek dousznych, które doskonale dostosują się do Twoich uszu.

Materiały niepodatne na wodę i kurz

 • kabel łączący słuchawki inspirowany jest miejskim stylem. Wytrzymałą obudowę słuchawek wytworzono z teksturowanej gumy i polimeru niepodatnego na wilgoć. Pilot zdalnego sterowania jest zaopatrzony w aluminiowe przyciski sterujące.

Do 5 godzin odtwarzania

 • Beoplay E6 jest wyekwipowany w funkcję inteligentnego ładowania, która pozwala na ładowanie słuchawek w trakcie ich wykorzystywania. Do 5 godzin aktywnego odtwarzania muzyki, gdziekolwiek jesteś!

automatyczne odtwarzanie

 • Dla łatwości wykorzystania i szybkiego dostępu, każda słuchawka jest wyekwipowana w mały magnes, który pozwala nosić słuchawki na szyi bez ryzyka utraty sprzętu. Po dotknięciu magnesów słuchawki wyłączają się automatycznie, aby zoptymalizować żywotność baterii.

Specyfikacja techniczna:

 • Bluetooth: kodek AAC Bluetooth 4.2
 • Obsługa urządzenia: 3 przyciski sterujące
 • Bateria: 2 x 50 mAh
 • Czas odtwarzania: do 5 godzin
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Częstotliwość: 20 - 22 000 Hz
 • Mikrofon: wielokierunkowy, MEMS
 • Głośniki: średnica elektro-dynamiczna 6,4 mm
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Waga: słuchawki: 21g
 • rozmiary słuchawek: 47 mm x 26,3 mm x 22,2 mm
 • Długość kabla wokół szyi: 52 cm

komplet zawiera:

 • Słuchawki Beoplay E6
 • USB-A przewód zasilający
 • silikonowe nakładki
 • zacisk kablowy
 • szybki przewodnik

BANG AND OLUFSEN JEST JEDNĄ Z NAJLEPIEJ ROZPOZNAWALNYCH NA ŚWIECIE MAREK ZAJMUJĄCYCH SIĘ PRODUKCJĄ urządzeń ELEKTRONICZNYCH. Producent akcentuje SIĘ konwencjonalnYM I równocześnie progresywnYM DESIGNEM, idealnYM WYKOŃCZENIEM, FUNKCJONALNOŚCIĄ POŁĄCZONĄ ZE STYLEM oraz TECHNOLOGIĄ W NAJWYŻSZYM STOPNIU ODDAJĄCĄ ORYGINALNE BRZMIENIE DŹWIĘKÓW. JEST ONA ZAPRZECZENIEM PRODUKCJI MASOWEJ W KAŻDYM swym ASPEKCIE.

☆ Apple Beats Fit Pro ☆

Apple Beats Fit Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Beats Fit Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bf10c88e441a22bcc83238
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Beats Fit Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - antracytowy fiolet stworzone z myślą o wygodzieSłuchawki Beats Fit Pro są zaopatrzone w wygodne, dostosowujące się do ucha sprężyste skrzydełka.

Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki czemu masz pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas pracy, a także treningu. Natomiast specjalne otwory ograniczające ciśnienie w uchu ponadto zapewniają cały dzień komfortowego słuchania.

Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,łatwo zjednoczysz wymiar do uszu. Funkcja Test dopasowania, dostępna zarówno dla użytkowników urządzeń Apple, jak i systemu Android, pomaga zintegrować końcówki tak,adekwatnie uszczelnić przewód słuchowy i uzyskać najlepsze brzmienie.

Otaczaj się dźwiękiemSłuchawki Beats Fit Pro oferują konkretny, jednostajny dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która stabilnie pozostaje w uchu poprzez cały, aktywny dzień. Chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie gwarantuje czysty dźwięk i nadzwyczajną separację kanałów stereo.

nowoczesny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, równocześnie zapewniając nadzwyczajną redukcję szumów. Słuchawki Beats Fit Pro proponują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier.

Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, żeby na tej podstawie dostosowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki temu masz zawsze wrażenie, iż dźwięk otacza Cię ze wszystkich stron.

Słuchaj tego, czego chceszDwa różnorodne sposoby odsłuchu sprawiają, że masz całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk oraz wychwytuje niepożądane hałasy z otoczenia, by optymalizować brzmienie.

Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Dzisiaj możesz swobodnie dobierać tryb odsłuchu do swych aktualnych potrzeb.

Czip Apple H1Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple starczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca lub iPada, funkcja automatycznego przełączania przekierowuje dźwięk4.

Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (albo Apple AirPods) oznacza, iż możesz prosto słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi. Energia na cały dzieńSłuchawki proponują nawet 6 godzin słuchania, a także uzupełniające 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym.

Oznacza to, że słuchawki Beats Fit Pro zapewniają łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC albo trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz.

odtwarzania. Trwała bateria? potężne rozwiązanie. Korzystnie Cię słyszećWbudowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, żeby Twoi rozmówcy za każdym razem nieprzeciętnie Cię słyszeli.

Podwójne mikrofony wykorzystujące technologię kształtowania wiązki starannie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy usuwa hałasy i szum wiatru, dzięki czemu Twój głos jest wyraźny i wyśmienicie słyszalny.

Działają z AndroidemSłuchawki Beats Fit Pro prosto łączą się z Androidem poprzez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test dopasowania, które pozwalają uzyskać rewelacyjne brzmienie i dopasowanie słuchawek.

Najważniejsze atrybuty: rozciągliwe, dostosowujące się do ucha skrzydełka zapewniają komfort i stabilność poprzez cały dzień Niestandardowa platforma akustyczna zagwarantuje mocny i stabilny dźwięk Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dostosowuje się do warunków, by tłumić hałas z otoczenia przystępne włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło Czip Apple H1 samoczynnie przełącza słuchawki pomiędzy urządzeniami, zezwala na Udostępnianie dźwięku oraz zezwala na korzystanie z Siri Douszne słuchawki niepodatne na wodę i pot (IPX4) Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym) Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technologię kształtowania wiązki najkorzystniejsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zapewnia pokaźniejszy zasięg i mniej zakłóceń Funkcja Lokalizator systemu iOS usprawnia znalezienie zgubionych słuchawek Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka.

Inne Rankingi:  Słuchawki do iPhone 6S

Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test dobrania Kieszonkowe etui ładujące w tym samym odcieniu z gniazdem USB-C do ładowania


☆ Bose SoundLink Around-Ear ☆

Bose SoundLink Around-Ear Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose SoundLink Around-Ear
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56584d0482fff0ee1d000ad1
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose SoundLink Around-Ear - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bose Soundlink around-ear II czarny

Bezprzewodowa swoboda. Najwyższa jakość dźwięku.

Muzyka sprawia, że czujesz wolność. Przewody nie powinny w tym przeszkadzać. Bezprzewodowe słuchawki SoundLink zostały opracowane, aby zapewnić wyjątkowy dźwięk, który zachowuje jakość bez względu na głośność dzięki zaimplementowaniu połączenia nieszablonowych technice. Istotny dźwięk w trakcie połączeń w każdych warunkach, trwałe materiały i wygoda sprawiają, iż można cieszyć się bezprzewodową swobodą. A także najwyższą jakością dźwięku.

Nic nie stoi między Tobą i Twoją muzyką

Jeśli myślisz, że bezprzewodowe słuchawki nie brzmią tak poprawnie jak przewodowe, posłuchaj naszych słuchawek. Ciesz się głębokim, bogatym brzmieniem oraz płynnym przełączaniem między dwoma urządzeniami Bluetooth® przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi na prawej słuchawce nie trzeba sięgać po urządzenie, aby zmienić głośność lub utwór. W sytuacji telefonu obsługującego kanon NFC starczy dotknąć urządzeniem bocznej części prawej muszli słuchawek, aby je sparować.* Słuchawki te zaprojektowano z myślą o lepszym dźwięku bezprzewodowym, aby nic nie przeszkadzało w słuchaniu muzyki.
* Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus oraz 7/7 Plus Plus jedynie korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w sytuacji telefonów bez obsługi standardu NFC.

wyjątkowe technologie spełniają obietnice

Wstępem do nowych, udoskonalonych wrażeń z stosowania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego przez nie dźwięku. Dzięki połączeniu technologii TriPort i Active EQ bezprzewodowe słuchawki SoundLink pokaźne, solidne brzmienie przy każdej głośności.
Niski poziom głośności
Korzystasz z profilu głośnomówiącego w pracy? Ciesz się perfekcyjną jakością dźwięku przy niskim poziomie głośności.
Wysoki poziom głośności
Robisz głośniej podczas podroży z pracy do domu? Muzyka ma głębokie, przestrzenne brzmienie przy znacznej głośności.

transparentnie czysty dźwięk w trakcie połączeń

Jeśli korzystasz ze słuchawek przez cały dzień, prawdopodobnie w którymś momencie musisz też odebrać telefon. Te zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji komunikacji po obu stronach. Zaawansowany mikrofon z technologią głosu w jakości HD zapewnia czystość dźwięku choćby przy silnym wietrze, a części sterujące na muszli słuchawek umożliwiają odbieranie i kończenie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Udoskonalona funkcja słyszenia własnego głosu powoduje, że brzmi on bardziej naturalnie – tak jak wtedy, gdy nie korzystasz ze słuchawek.

Aplikacja może mnóstwo zmienić

Chcemy, żeby nasi kupujący mogli w pełni użyć nasze słuchawki. Stworzyliśmy darmową aplikację, dzięki której przyłączanie maszyn i przełączanie się między nimi jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej. Gromadzi także wskazówki dotyczące oraz umożliwia personalizację ustawień. Zobacz, jak dużo zmienia prosta i intuicyjna aplikacja.

wytworzone w udoskonalony sposób

Gdy chcesz słuchać muzyki w podróży, Ci potrzeba słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu niepodatnych na uszkodzenia tworzyw — nylonu usztywnionego włóknem szklanym i odpornej na korozję stali rdzoodpornej — nasze słuchawki pozwalają sprostać życiu w podróży.
niespotykana wygoda sprawia, iż można je nosić przez cały dzień. Poduszki pałąka nagłownego są pokryte materiałem Alcantara®, równomiernie rozkładają wagę i ulepszają stabilność. Miękkie poduszki muszli słuchawek odpowiednie dobranie do uszu.

dane techniczne:

 • wymiary/waga
  • Słuchawki:19,1 (wys.) × 15,2 (szer.) × 3,8 (głęb.) cm (200 g)
  • Poduszka nauszna:9,6 (wys.) × 7,4 (szer.) cm
 • uzupełniające informacje
  • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
  • Czas ładowania: 3 godziny (pełne ładowanie) = 15 godzin odtwarzania (szybkie ładowanie trwające 15 minut = 2 godziny odtwarzania)
 • Zawartość opakowania
  • Słuchawki bezprzewodowe around-ear SoundLink® II
  • kabel USB do ładowania
  • Zapasowy kabel audio
  • Pokrowiec

często ZADAWANE PYTANIA
Czy mój tablet albo smartfon jest zgodny ze słuchawkami bezprzewodowymi SoundLink® around-ear II?
Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundLink® around-ear II są zgodne z urządzeniami Bluetooth spełniającymi wymagania specyfikacji Bluetooth 2.1 (albo nowszej) i obsługującymi profil Bluetooth A2DP, profil głośnomówiący i profil zestawów słuchawkowych.

Czy te słuchawki mogą być równocześnie podłączone do dwóch sprzętów?
Tak, słuchawki mogą utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie dzięki zastosowaniu technologii łączności wielopunktowej.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to kanon łączności bezprzewodowej między dwoma urządzeniami przy śladowej odległości, przeważnie poniżej 10 cm. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, że zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Jak sparować słuchawki around-ear SoundLink II z urządzeniem przenośnym?
w sytuacji telefonu obsługującego standard NFC starczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki pozostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy progresywnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, by podłączyć słuchawki. Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus oraz 7/7 Plus tylko korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w sytuacji telefonów bez obsługi standardu NFC.

Czy te słuchawki będą działać z moim telewizorem? Czy słuchawki współpracują z nadajnikiem Bluetooth?
Nie. Dużo odbiorników TV nie obsługuje jeszcze funkcji Bluetooth. Przekaźnik powinien działać, lecz jakość dźwięku nie będzie zgodna z wysokimi standardami producenta Bose. Między obrazem i dźwiękiem wystąpi wyraźne opóźnienie, negatywnie wpływając na całość wrażeń.

Czy słuchawek można używać do komunikacji VoIP?
Tak. Kiedy źródłem komunikacji VoIP jest urządzenie z technologią Bluetooth i obsługą profilu głośnomówiącego, słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II można używać do wykonywania połączeń.

Dlaczego do zestawu został załączony przewód audio?
przewód audio umożliwia korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II w połączeniu z urządzeniami bez technologii Bluetooth (odtwarzacze MP3, CD i DVD, komputery) w przypadku braku łączności Bluetooth lub rozładowania akumulatora słuchawek. Należy pamiętać, że przy takim zaimplementowaniu brzmienie dźwięku może być inne, ponieważ w jego przypadku słuchawki nie wykorzystują elektronicznych podzespołów zasilania, które wykorzystanie technice Active EQ zintegrowanej z modułem obsługi bezprzewodowej.

Czy słuchawek można używać do gier?
Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth co słuchawki SoundLink®. By można było odtwarzać dźwięk, potrzebny jest profil A2DP, więc słuchawki mogłyby służyć wyłącznie do komunikacji i nie odtwarzałyby dźwięku z gier. Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienie między dźwiękiem a obrazem będzie zbyt pokaźne i widocznie dostrzegalne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.


☆ Shure Aonic 40 ☆

Shure Aonic 40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure Aonic 40
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6239e63c8e441ad3a4b041b5
 • ID kategorii: 7967

☆ Shure Aonic 40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:25 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:1,5 m;Dynamika (SPL):95 dB;części budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:31 Ω;informacje dopełniające:aplikacja ShurePlus PLAY, tryb środowiskowy;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX, aptX HD;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):AONIC 40;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:313 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Bose Sleepbuds II ☆

Bose Sleepbuds II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sleepbuds II
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b78988e441ac7c7b00e38
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose Sleepbuds II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:maskowanie hałasu, aplikacja Bose Sleep, biblioteka dźwięków, przetestowana przez użytkowników technologia wspomagająca sen;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Sleepbuds II;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Audio-Technica ATH-ANC300 ☆

Audio-Technica ATH-ANC300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-ANC300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fda80658e441a782fec2500
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-ANC300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:13,5 h;Czas pracy do:4,5 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):106 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:14 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX2 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:25000;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:5,8 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Queen of Audio Adonis MFI ☆

Queen of Audio Adonis MFI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Queen of Audio
 • Nazwa produktu: Queen of Audio Adonis MFI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 624c7d7b2da47cf2d2ad46ee
 • ID kategorii: 7967

☆ Queen of Audio Adonis MFI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):113 dB;elementy budowy/konstrukcji:zaczep na ucho;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:21 Ω;informacje uzupełniające:złącze 2-pin 0,78 mm, płyta czołowa z żywicy, drewniana pokrywa;Kolor:wielokolorowy;Kolor:wzór/motyw;Budowa słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):Adonis;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui;Zasięg do:0 m...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.