Słuchawki do 150 zł

Ranking Słuchawek do 150 zł – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 150 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ XIAOMI Mi Earphones 2 Basic ☆

XIAOMI Mi Earphones 2 Basic Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI Mi Earphones 2 Basic
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 616d13fc82fff0742ea012cf
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI Mi Earphones 2 Basic - opis i dane techniczne ☆

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,seria VERTIGO to komfort i efektywność.

zaimplementowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały przewód produkowany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB pozwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i sprężysty mikrofon zastosowana technika 7.1 niewyobrażalnie powiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

dodatkowo mikrofon jest na tyle sprężysty, iż wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon wariant: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i wygodna kompozycja Niska waga, sprężysta , a także miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort użytkowania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz przewód w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot gwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zaimplementowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

krystalicznie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

automatyczne parowanie i automatyczne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

wyśmienity dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * pozwala na użytkowanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być wykorzystywane przez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Wytrzymałość baterii pozwala na słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, iż nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest wyekwipowana w dwa zastosowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technologię kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są zaopatrzone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można komfortowo obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek, a także etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Aby urządzenie mogło nawiązać samoczynne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu prędkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej albo prawej słuchawki, rozciągliwie przełączając się pomiędzy trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha gwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a używanie jednego ucha zagwarantuje pokaźniejszą swobodę.

wielki dynamiczny przetwornik powoduje, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Równocześnie obsługiwana jest technologia kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

komfortowa kompozycja półuszna zapewniająca bezpieczne dobranie

budowa w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, gwarantując pokaźniejszy komfort i stabilność w środku i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus ułatwia noszenie i wyraźnie obniża zmęczenie spowodowane długotrwałym wykorzystywaniem.

Dotknij, by obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać przez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Nietrudne sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

szczególnie czułe, pojemnościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji automatycznej pauzy z odtwarzaczem innej producenta po wyjęciu słuchawek

atrybuty

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

kabel ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512610a482fff065530007b6
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń wideo. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

komplet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac.

Jest nad wyraz lekki, co pozwala na komfortowe jego użytkowanie poprzez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i komfortowy w obsłudze pilot na kablu zaopatrzony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

komplet nie wymaga dopełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest wyśmienitym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje łatwego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, niezwykle trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, żeby odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację efektywnego mówcy.

Właśnie w tym celu pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w mikrofon pojemnościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak żeby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

ponadto rozciągliwy pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać dodatkowe zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś niespodziewanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, zestaw Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - bez wątpienia wiesz, jak niezwykle zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 usuwa tego typu sytuacje.

Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestzaopatrzony w przycisk odbierania połączenia, a także przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niż jakbyśmy słyszeli swój głos.

Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego przez inne osoby, co umożliwia świadome regulowanie głośności mówienia w razie potrzeby.

pozwala na to komfortowe prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest niezwykle lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić komfortowo na głowie i uszach bez uczucia obciążenia nawet w trakcie długich spotkań.

Zadbaliśmy też o odpowiednią długość kabla (2m), tak by można było się swobodnie poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać w trakcie spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie zagwarantuje mocny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, w trakcie słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując ulepszony dźwięk cyfrowy.Akcesoria w zestawie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe parametry:...

Inne Rankingi:  słuchawki do ajfona

☆ Haylou GT5 (czarny) ☆

Haylou GT5 (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Haylou GT5 (czarny)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb882a82fff057deba0500
 • ID kategorii: 7967

☆ Haylou GT5 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Haylou GT5, Bluetooth 5.0 (czarne)

Bezprzewodowe słuchawki Haylou GT5

Bezprzewodowe słuchawki Haylou GT5 wyróżniają się długim czasem działania do 24 godzin, komfortową kontrolą dotykową oraz perfekcyjną jakością dźwięku i jednostajną transmisją Bluetooth 5.0. Proponują dodatkowo oryginalny tryb gamingowy. Przekonaj się, iż granie w gry, słuchanie muzyki i rozmowy telefoniczne mogą być jeszcze przyjemniejsze aniżeli do tej pory.

Graj w ulubione gry bez zakłóceń

Specjalny tryb gamingowy oferuje pogłębiający immersję, przestrzenny dźwięk. Znamionuje się w dodatku wyjątkowo niewielkim opóźnieniem 65 ms. Wszystko to powoduje, iż możesz radować się niczym niezakłóconą, dynamiczną rozgrywką niezależnie od sytuacji. Żaden, choćby najmocniej wymagający przeciwnik Cię nie zaskoczy - natychmiast usłyszysz, że się zbliża i śmiało wyjdziesz mu na spotkanie.

Zanurz się w świat dźwięków

nowoczesne kodowanie sygnału, technika redukcji hałasu i polimerowa membrana 7,2 mm - te 3 czynniki gwarantują naturalne, klarownie czyste brzmienie. GT5 proponują dodatkowo jakość dźwięku stereo Hi-fi. Dzięki czemu, rozmawiając poprzez telefon, będziesz posiadać wrażenie, jakby Twój rozmówca stał tuż obok Ciebie.

Ciesz się bezawaryjną transmisją

innowacyjne łącze Bluetooth 5.0 momentalną, jednostajną i niemal bezstratną transmisję sygnału. Z Haylou GT5 pożegnasz opóźnienia - będziesz za to cieszyć się bezusterkowym połączeniem i wspaniałą jakością dźwięku. Uzupełniającą zaletą maszyn jest automatyczne parowanie - zapomnij o uciążliwej nieprzystępnej konfiguracji.

Korzystaj z nieograniczonej swobody

Każda słuchawka indywidualnie łączy się z wybranym poprzez Ciebie urządzeniem. Dzięki temu możesz błyskawicznie i swobodnie przełączać się między trybem mono i stereo. Niezależnie od tego, którą słuchawkę podniesiesz, momentalnie nawiążesz zrównoważone połączenie.

Już nic Cię nie ominie

Inteligentny system natychmiast rozpoznaje, czy masz słuchawki na sobie. Kiedy wyjmiesz je z uszu, odtwarzanie zostanie zatrzymane samoczynnie. Włóż je z powrotem, aby zostało wznowione. Nie musisz naciskać żadnych przycisków czy sięgać po telefon - GT5 same dadzą Ci pewność, iż nic Cię nie ominie.

Słuchaj bez ograniczeń

W pełni naładowane Haylou GT5 pozwalają słuchać muzyki przez 4 godziny. Stosując etui ładujące 600 mAh, możesz wydłużyć ten czas do choćby 24 godzin. Wykorzystaj go tak, jak chcesz - odtwarzaj swoje ulubione utwory, oglądaj seriale, graj w gry albo rozmawiaj z najbliższymi. Wszystko zależy od Ciebie. GT5 naładujesz poprzez przewód USB-C albo bezprzewodowo - z pomocą telefonu albo ładowarki indukcyjnej. Danych dotyczących stanu akumulatora dostarczy Ci specjalny wskaźnik.

Po prostu dotknij

komfortową obsługę słuchawek umożliwia czuły panel dotykowy. Już nie będą Ci przeszkadzać uwierające, fizyczne przyciski. Po prostu delikatnie dotknij urządzenia, by na przykład odebrać telefon, przewinąć utwór, powiększyć głośność, zatrzymać odtwarzanie, obudzić asystenta głosowego albo uruchomić tryb gamingowy.

Korzystaj z usług asystenta

Haylou GT5 pozwalają na też głosowe sterowanie asystentem Google, Siri albo Xiaoai. Obudź swego inteligentnego pomocnika, 3-krotnie dotykając lewej słuchawki. Następnie możesz zadzwonić do przyjaciela, poprosić o prognozę pogody lub odtworzyć swoje ulubione utwory, jednocześnie posiadając wolne ręce. To funkcjonalne rozwiązanie zagwarantuje Ci wygodę i bezpieczeństwo, kiedy na przykład jedziesz samochodem.

Wygoda, na jaką zasługujesz

Słuchawki charakteryzują się poręcznym designem oraz lekką wagą 3,9 g. Wyprodukowane zostały z wytrzymałych, a zarazem przyjaznych dla skóry tworzyw. Znakomicie dopasowują się do kształtu uszu i wygodnie w nich leżą nawet poprzez cały dzień. Zapomnij o niewygodnych lub wypadających słuchawkach - używając GT5, nawet nie poczujesz, iż masz je na sobie.

Specyfikacja

Producent

Haylou

Model

GT5

Wersja Bluetooth

5.0

Czas ładowania

Słuchawki: Około 2 godziny

Etui ładujące: Około 3 godziny

Czas działania

Około 4 godzin

Waga

3,9 g

rodzaj baterii

Litowo-jonowa

Czas działania baterii (z etui)

Około 24 godzin

objętość baterii

Słuchawki: 40 mAh

Etui ładujące: 580 mAh

Poziom ochrony

IPX5

Ładowanie etui

Indukcyjne lub przez port USB-C

Obsługiwane kodeki i protokoły

HFP / HSP / A2DP/ AVRCP / AAC


☆ JBL Live 660NC ☆

JBL Live 660NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 660NC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099071882fff08be1c95613
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live 660NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:50 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):94 dB;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dodatkowe:JBL Signature Sound, Auto Play/Pause, Multi-Point Connection, aplikacja My JBL Headphones, ładowanie port USB-C;Zgodność z aplikacją:JBL Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Live 660NC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Waga:265 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45d7598e441afe9a84d5fd
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 proponują mnóstwo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię komfortowo w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 zwiększają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Kompozycja bezpośredniego mocowania w uchu dopasowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, ulepszoną odpowiedź basów, izolację dźwięku i dostosowanie.

Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami przy pomocy głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez telefon bez zastosowania rąk i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
skuteczna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj przeróżne zadania przy pomocy znacznych przycisków i głosu.

Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
Funkcja Multi-Point pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Łatwe w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

elitarna aplikacja Pioneer Notification
elitarna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest nieprzeciętne, jeśli nie możesz od razu zjednoczyć się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, żeby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.EAN: 4573211154559
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Douszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Waga: 13 g

☆ SoundMAGIC E10 ☆

SoundMAGIC E10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512dfa808e441a202900005d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC E10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Uniwersalne słuchawki do Smartphonów.
Ludzie cenią sobie metalowe słuchawki za ich trwałość, interesujący wygląd i odporność na uszkodzenia. Po ogromnym sukcesie modelu PL11 i E10, SoundMAGIC wypuścił wersję tego modelu z pilotem sterowania o oznaczeniu E10s współpracującą z większością Smarthponów na rynku.

E10S zaopatrzono w pilota sterowania do kończenia, a także odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku towar dopasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

firma zastosował nowatorskie rozwiązanie z przełącznikiem w okolicach wtyku słuchawkowego gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu.

obudowa E10s to 4 osobne metalowe komponenty połączone specjalnym mechanizmem. Taka konstrukcja cechuje się szczególnie wysoką wytrzymałością, metalowa obudowa obniża jeszcze rezonans, pozwala to powiększyć precyzję reprodukowanego dźwięku i podkreślić aktywny i nad wyraz nisko schodzący bas o rzadko spotykanej fakturze i wypełnieniu. E10S to model który potrafi zagrać choćby 15 Hz, to wartość poniżej progu słyszalności! Jednak bas to nie wszystko, E10S to także lekko ocieplone wokale i świetnie wybrzmiewające górne rejestry. Miłośnicy solidnego dźwięku będą zadowoleni.

Podobnie jak w modelu E10, w E10s także zastosowano gruby, posrebrzany, skręcany typu plecionka, który znamionuje się perfekcyjną jakością i odpornością na zakłócenia.

Metalowa pokrywa to również nieprzeciętny, industrialny wygląd. Dla podkreślenia jednostkowego stylu użytkownika dajemy możliwość wyboru spomiędzy czterech atrakcyjnych odcieni.


Pozostałe właściwości

- niepowtarzalna budowa złożona z czterech metalowych składników połączonych mechanizmem dla uzyskania perfekcyjnego brzmienia, a także unikatowego wyglądu
- Zbalansowany dźwięk z wyróżnionymi niskimi rejestrami
- wygodna kompozycja z unikalnym wyglądem
- Metalowa, mocna obudowa.
- Przetwornik: energiczny 10mm z neodymowym magnesem

W zestawie:
- Silikonowe tipsy w 3 wymiarach S, M, L
- Podwójne tipsy o podwyższonej izolacji tzw Bi-Flange
- Klips do kabla
- Twardy pokrowiec
- Złączka do komputera do rozmów np. Przez skype


☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5989812b82fff03312539148
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwone
Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dopełniającą motywację, a dzięki opornej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

Wzmocnij swój trening

Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki opornej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

Muzyka, która nakłania do ruchu
Ciesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1

Biegaj w deszczu
Słuchawek można używać w każdej pogodzie, a nawet myć je po ciężkich treningach.

Napędzaj rezultaty

Daj się ponieść brzmieniu basu. Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i zagwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, aby dawać z siebie wszystko na każdym treningu.

wytrzymałe elementy
Biegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu. Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego łatwo znoszą mokre warunki albo płukanie pod kranem.

Zaprojektowane z myślą o treningu

Słuchaj muzyki bez przerw choćby w trakcie najtrudniejszych treningów. Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną podczas rozciągania.

Inne Rankingi:  Mini Słuchawki bluetooth


EAN: 4548736045545
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-XB510ASR
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Z zaczepami usznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 56 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 4 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 106 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 9 g

☆ Lenovo HD200 ☆

Lenovo HD200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HD200
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d434582fff08be1c9740e
 • ID kategorii: 7967

☆ Lenovo HD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Lenovo HD200 Słuchawki Nauszne Bezprzewodowe BT5.0

Numer produktu: 061300

Producent: Lenovo

Specyfikacja:
 • Producent: Lenovo
 • Model: HD200
 • Kolor: Czerwony
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • pojemność akumulatora: 500 mAh
 • Czas pracy: Do 20 h
 • Czas pracy w trybie czuwania: Do 300 h
 • Przetwornik: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Zasięg: Do 10 m
W komplecie:
 • Słuchawki
 • przewód audio 3,5 mm
 • przewód ładowania USB
 • Instrukcja obsługi
Bezprzewodowe słuchawki nauszne Lenovo HD200

komfortowo słuchaj muzyki i graj w gry. Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 idealnej jakości dźwięk przestrzenny i niezawodne połączenie Bluetooth 5.0. Podkreśla je także czas pracy do 20 godzin na jednym ładowaniu. Są kompatybilne z większością popularnych maszyn i stanowczo wygodne. Ich obsługę ułatwiają zastosowane przyciski.

Fantastyczna jakość dźwięku

Odkryj swoje ulubione piosenki w lepszej jakości albo jeszcze bardziej zanurz się w rozgrywce. Słuchawki Lenovo HD200 zostały wyekwipowane w przetworniki 40 mm, dzięki którym mogą zapewnić zachwycający, bogaty w szczegóły dźwięk przestrzenny. Ciesz się większą immersją i poczuj się jak bohater swej ulubionej gry!

Szybsze połączenie

Dzięki zaawansowanemu łączu Bluetooth 5.0 słuchawki zapewniają szybką i zrównoważoną transmisję sygnału o zasięgu nawet 10 m. Już nie musisz się obawiać,niespodziane opóźnienia lub zacinanie się zepsują Ci rozgrywkę! Możesz także podłączyć HD200 przewodowo, przy pomocy wchodzącego w skład zestawu kabla audio 3,5 mm.

Długi czas pracy

Pożegnaj konieczność częstego ładowania słuchawek. HD200 mają zaimplementowany wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane mogą pracować do 20 godzin albo do 300 godzin w trybie czuwania. Ich ładowanie jest niesamowicie szybkie - by przywrócić im pełnię mocy, wystarczy około 1,5-2 godziny!

wielka kompatybilność

Słuchawki wyróżniają się także uniwersalną kompatybilnością. Bezproblemowo sparujesz je na przykład ze smartfonem, tabletem, laptopem lub innym urządzeniem cyfrowym. Genialnie współpracują z najistotniej popularnymi systemami takimi jak na przykład Android czy iOS.

lepsza kompozycja

HD200 zapewnią Ci wymarzony komfort wykorzystywania. Miękkie nauszniki wyprodukowane z przyjaznych dla skóry tworzyw doskonale przylegają do uszu i izolują odgłosy z zewnątrz. Słuchawki są jednak nie tylko komfortowe, lecz też niesamowicie stylowe. Co więcej, składana kompozycja upraszcza ich transport i przechowywanie.

poręczne przyciski

towar został wyposażony w poręczne przyciski, które komfortowy dostęp do ich najważniejszych funkcji. Dzisiaj wystarczy kilka kliknięć, by na przykład przystosować głośność, wyłączyć słuchawki lub przełączyć piosenkę. Już nie musisz za każdym razem sięgać po telefon!


Najtańsze Słuchawki do 150 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 150 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ PDP LVL40 ☆

PDP LVL40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: PDP LVL40
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ddb9f7a2da47cc3c7d1c4fa
 • ID kategorii: 7967

☆ PDP LVL40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:oddychająca, lekka konstrukcja na długie sesje grania, dwukierunkowy mikrofon z redukcją szumów gwarantuje wyraźną komunikację, oficjalnie licencjonowany Microsoft;Kod Producenta:049-015-EU-WH;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):LVL40;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Platforma:Xbox One;Podświetlenie:nie;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Noxo Dusk ☆

Noxo Dusk Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Noxo
 • Nazwa produktu: Noxo Dusk
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 629632128e441a4eca7c4f3a
 • ID kategorii: 7967

☆ Noxo Dusk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dla graczy NOXO Dusk Gaming (z podświetleniem) PC / laptop / XBOX / PS / mobile
wielkie, komfortowe słuchawki wokółuszne dla graczy, z podświetleniem nauszników LED oraz mikrofonem na rozciągliwym ramieniu.

Wysoka jakość dźwięku
Dla graczy jakość dźwięku jest wyjątkowo ważna. Pozwala słyszeć kroki nadbiegającego przeciwnika lub rozkoszować dźwiękami samochodu wyścigowego.
W słuchawkach NOXO Dusk zaimplementowano wielkie przetworniki audio o średnicy 50 mm, które perfekcyjną jakość dźwięku.

Czuły mikrofon na rozciągliwym ramieniu
W grach zespołowych nad wyraz ważna jest komunikacja z innymi członkami drużyny.
Czuły (również podświetlany) mikrofon na elastycznym ramieniu zezwala na wygodną komunikację z drużyną.

Komfort
Długie sesje przed komputerem wymagają od słuchawek dla graczy szerokiego komfortu.
Nauszniki słuchawek NOXO Dusk wyściełane skóropodobnym materiałem delikatnie okrywają małżowiny uszne
regulowany pałąk nagłowny pozwala wyśmienicie dostosować słuchawki tak, aby zapewnić całkowitą wygodę.

Regulacja głośności
Regulacja głośności została komfortowo umieszczona na nauszniku.

Podświetlenie nauszników LED
Odbłyski światła na ekranie utrudniają grę, dlatego najwygodniej jest grać przy wygaszonym świetle.
Nauszniki słuchawek, a także mikrofon zostały zaopatrzone w podświetlenie LED, zdecydowanie uatrakcyjniające wygląd.

Multiplatformowość
dołączony konwerter audio sprawia, że oprócz PC, słuchawki można podłączyć również do notebooka, konsol XBOX, PS, smartfona i innych źródeł audio z 4-pinowym wyjściem audio 3,5mm.

przewód w oplocie
Słuchawki dla graczy są dedykowane do intensywnego stosowania, dlatego przewód musi być nad wyraz wytrzymały.
kabel USB tych słuchawek został pokryty ochronnym oplotem, dzięki temu jest bardziej oporny na uszkodzenia, zagięcia i ścieranie.EAN: 4770070881880
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: 330146
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm combo minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 210 cm
Waga: 305 kg
Akcesoria w pakiecie: W pakiecie adapter pozwalający na podłączenie słuchawek do laptopa, XBOX, PS oraz innych konsol i źródeł audio
Pozostałe właściwości: Wielkość przetworników: 50 mm Czułość: 105 dB 3 dB Czułość mikrofonu: -48 dB 3 dB

☆ White Shark Wildcat ☆

White Shark Wildcat Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Wildcat
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6033b4db82fff0d29f8dcec2
 • ID kategorii: 7967

☆ White Shark Wildcat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Biały rekin z czerwonym podświetleniemDobry designSłuchawki WILDCAT WhiteShark to towar dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Krągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę oraz sprawią, iż zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce.

Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które perfekcyjnie przylegają do Twoich uszu, aby zapewnić optymalny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model WILDCAT od WhiteShark to też czerwone oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru.

Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, wytwarzając podświetlone logo firmy WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark WILDCAT zostały zaopatrzone dodatkowo w dwa wtyki 3,5 mm.Charakter dzikiego kotaKomunikacja na dobrym poziomieSłuchawki WILDCAT od WhiteShark to wyśmienity komplet na początek przygody z gamingiem.

Akcesorium to będzie także genialnym pomysłem na upominek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyekwipowane w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm i czułości 107 dB.WhiteShark zadbał na dodatek o wyraźną komunikację, wyposażając komplet słuchawkowy WILDCAT w wielokierunkowy mikrofon o wymiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm oraz czułości -38 dB.Długi przewódSolidny oplotSłuchawki dla graczy WhiteShark WILDCAT mogą pochwalić się przewodem w oplocie o długości 2,2 metra, który umożliwia wygodne podpięcie urządzenia do komputera.

Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim przewodem słuchawek! Na jednym z nauszników znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i komfortowe, prawda? Czerwone światło LED zagwarantuje unikatowe wrażenia w trakcie gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.


☆ Apple MMTN2ZM ☆

Apple MMTN2ZM Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MMTN2ZM
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dc2ca1982fff005460a6902
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple MMTN2ZM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy Apple EarPods z pilotem i mikrofonem od Apple | kod producenta MMTN2ZM/A producent - Apple Model - MMTN2ZM/A wariant złącza: Lightning Czułość 90 dB SPL/V Profilowane słuchawki douszne niepodatne na pot rodzaj głośnika: Dynamiczny Przetworniki: 8,5 mm klasy premium Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz Górna granica ppm.

pasmo: 22000 Hz Impedancja słuchawek: 32 Om Mikrofon: Tak Średnica przetwornika: 8.5 mm W odróżnieniu od konwencjonalnych kolistych słuchawek douszne słuchawki EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha.

dzięki czemu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne. Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, by minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości.

Słuchawki douszne EarPods ze złączem Lightning posiadają wbudowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i , a także odbieranie i kończenie połączeń -- wystarczy nacisnąć adekwatny przycisk.

Głębsze i bogatsze basy Głośniki zastosowane w EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty dźwięku i uzyskać maksymalną siłę sygnału. W rezultacie realne jest odtwarzanie wysokiej jakości audio, porównywalnego do dźwięku generowanego poprzez droższe słuchawki.

dostosowane do ucha W odróżnieniu od tradycyjnych kolistych słuchawek douszne słuchawki EarPods firmy Apple dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne Steruj muzyką i połączeniami Słuchawki douszne EarPods firmy Apple posiadają zaimplementowany mikrofon i pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń -- starczy nacisnąć trafny składnik sterujący na przewodzie.

Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku). Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda.

Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 albo nowsza w sytuacji iPoda touch (2. Generacji). Najważniejsze właściwości: Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Specyfikacja: budowa słuchawek: Douszne zastosowany mikrofon: Tak typ mikrofonu: Dwukierunkowy Łączność: Przewodowa Złącze Lightning: 1 szt.

dopełniające dane: Pilot z mikrofonem na kablu Regulacja głośności Kompatybilność Apple: -------------------------------------------------- Apple iPhone, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xr iPhone Xs iPhone Xs Max


☆ AWEI słuchawki nauszne Bluetooth A790BL czarny/black ☆

AWEI słuchawki nauszne Bluetooth A790BL czarny/black Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Awei
 • Nazwa produktu: AWEI słuchawki nauszne Bluetooth A790BL czarny/black
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603e3caa2da47cf5a8f109d3
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth Beats

☆ AWEI słuchawki nauszne Bluetooth A790BL czarny/black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki stereo Bluetooth 5.0 AWEI A790BL, zapewniają imponującą jakość dźwięku jednocześnie z sprzętów z funkcją bluetooth jak i poprzez port AUX. Czyste i dynamiczne brzmienie zaskoczy najbardziej wymagających użytkowników.

Składana konstrukcja zapewnia oszczędność miejsca na biurku lub w torbie. Miły w dotyku materiał imitujący skórę, zezwala na świetne dostosowanie i zapewnia genialną wytrzymałość. Funkcje: Odbieranie połączeń, bluetooth, mikrofon, sterowanie muzyką, regulacja głośności.

Specyfikacja: Wersja Bluetooth: 5.0 Czas pracy: do 18 h Czas ładowania: 2 h Zasięg Bluetooth: 10m. Impedancja: 64 Ohm 15% Czułość: 108 dB 3dB Membrana: 2 x 40 mm. Zakres częstotliwości: 20 Hz 20 KHz Łączność: przewodowa i bezprzewodowa pojemność akumulatora: li-jon 300 mAh Port: AUX/MicroUSB Metoda ładowania: USB Materiał: Metal, ABS, skóra ekologiczna informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Nauszne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza AUX microUSB Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Funkcje bluetooth HSP HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) Impedancja 64 $101 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20000 Hz Czułość 108 dB Mikrofon Tak zastosowany Zasięg 10 m odcień Czarny


☆ Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 1 Czarny ☆

Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 1 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 1 Czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e8b113f82fff0187afdfc54
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne XBLITZ Uni Pro 1 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz UNI PRO 1 Xblitz Uni PRO 1 to podstawowy model z nowej rodziny słuchawek bezprzewodowych serii Uni PRO. Jest to idealny dobór dla każdego fana muzyki, który ceni sobie wysoką jakość dźwięku oraz funkcjonalność, ale nie chce wydawać fortuny na wymarzone słuchawki.

Model Uni Pro 1 to dwie rewelacyjnie grające pchełki schowane w komfortowym Etui ładującym, które jest w stanie ładować słuchawki bezprzewodowo w kieszeni Twoich spodni, lub w Twojej torebce. To stanowczo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz radować się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś.

Prosta komunikacja Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 1 wystarczy sparować z Twoim telefonem tylko raz. Ilekroć wyjmiesz słuchawki z etui, automatycznie połączą się z Twoim urządzeniem mobilnym. Zaufaj nam, to dziecinnie proste, nawet laik sobie poradzi.

Jeśli mimo wszystko napotkasz problemy – nie przejmuj się, cały proces krok-po-kroku opisaliśmy w polskiej instrukcji, którą odnajdziesz w pudełku. Konkretny bass Zadbaliśmy o to, żeby dźwięk Twojej ulubionej muzyki był jak najlepszej jakości – od muzyki konwencjonalnej aż do heavy metalowego grania.

Dlatego również słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 1 charakteryzuje brzmienie głębokiego, konkretnego bassu. Rozmawiaj komfortowo Nie musisz panicznie szukać telefonu, gdy ktoś do Ciebie dzwoni. Wystarczy, że naciśniesz wielofunkcyjny przycisk na jednej ze słuchawek, by odebrać połączenie.

Ciesz się rozmową z drugą osobą dzięki zaimplementowanym w słuchawki mikrofonom. Przycisk może także posłużyć do połączenia się z asystentem smart na Twoim telefonie, takim jak Siri czy Bixby. Etui ładujące Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 1 posiadają w zestawie specjalne etui z funkcją powerbanku.

Dzięki niemu możesz naładować urządzenie w każdej chwili — niezależnie od tego, jak daleko jesteś od najbliższego gniazdka. Choć brzmi to niewiarygodnie, nasze słuchawki możesz ładować w kieszeni Twoich spodni, czy w Twojej torebce.

W komplecie: słuchawki 2 pary gumek wymiennych stacja dokująca- power bank przewód ładujący USB


☆ Słuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 Czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e8b113182fff0187afdfc4f
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XBLITZ Uni Pro 3 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 3

Bezprzewodowe słuchawki BT Xblitz Uni Pro 3 doskonałą jakość dźwięku, głębokie basy i wygodę wykorzystywania bez przewodów! Poczuj się luźno słuchając ulubionej muzyki. Słuchawki bezprzewodowe BT Xblitz Uni Pro 3 nie tylko idealnie brzmią, ale też genialnie wyglądają. Wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw pozwoliło uzyskać sprzęt którego nie powstydził by się żaden fan konkretnego basu!

DESIGN

Xblitz Uni Pro 3 to komplet słuchawek bezprzewodowych, które łączą się z Twoim telefonem albo innym urządzeniem przenośnym z użyciem technologii Bluetooth. Gdy nie korzystasz z zestawu słuchawkowego, możesz schować go do specjalnego etui, które pełni dopełniającą funkcję powerbanku.

PRAWDZIWIE BEZPRZEWODOWE

Poczuj wolność dzięki prawdziwie bezprzewodowym słuchawkom Xblitz Uni Pro 3. Zero przewodów, zero niepotrzebnych wtyczek, zero problemów przy poruszaniu się, gdy słuchasz muzyki. Pakiet może wiązać się z Twoim telefonem na odległość do 10 metrów, dając Ci pełną swobodę ruchu.

ULUBIONA MUZYKA

Ciesz się ulubionymi dźwiękami, gdziekolwiek jesteś. Xblitz Uni Pro 3 to zestaw słuchawek bezprzewodowych, które dają Ci nie tylko znakomitą jakość dźwięku,jeszcze niesłychany komfort używania. Niezależnie od preferowanego typu muzyki - nasze słuchawki zagrają tak, iż na nowo zakochasz się w swych ulubionych utworach.

za każdym razem Z TOBĄ

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Uni Pro 3 są naprawdę śladowe, subtelne i praktyczne. Możesz łatwo wziąć je ze sobą w podróż, na trening albo do pracy. Zestaw rewelacyjnie stanie na wysokości zadania we wnętrzu pomieszczeń np. Na siłowni czy w biurze, lecz także na zewnątrz - np. Podczas biegania, czy jazdy na rowerze.

W KAŻDEJ SYTUACJI

Dzięki ich dyskretnemu designowi oraz niewielkim wymiarom słuchawek bezprzewodowych Xblitz Uni Pro 3 możesz używać wszędzie. Czekasz na ważny telefon w czasie prowadzenia samochodu? potrzebujesz muzyki,skoncentrować się w pracy? A może chcesz posłuchać ulubionego podcastu, chodząc po domu? Wszystko to i dużo więcej możesz robić ze słuchawkami Xblitz Uni Pro 3.

potężnY BASS

Zadbaliśmy o to, byś mógł cieszyć się jak najlepszą jakością muzyki. Dlatego także słuchawki Xblitz Uni Pro 3 cechuje brzmienie głębokiego, czystego bassu. To absolutna gratka dla sympatyków mocnego brzmienia.

ROZMAWIAJ wygodnie

Dzięki mikrofonom wbudowanym w słuchawki możesz odebrać dzwoniący telefon bez szukania Twojego smartfona. Wystarczy, że naciśniesz wielofunkcyjny przycisk na jednej z bezprzewodowych słuchawek Xblitz Uni Pro 3,cieszyć się rozmową. Komunikacja przebiega bezproblemowo, będziesz słyszeć swego rozmówcę tak prawidłowo, jak aby stał tuż obok Ciebie.

ETUI ŁADUJĄCE

Xblitz Uni Pro 3 możesz ładować nawet w Twojej kieszeni albo torbie! Etui urządzenia pełni jeszcze funkcję powerbanku. Możesz cieszyć się działaniem znacznie dłużej w sytuacji innych słuchawek bezprzewodowych. Wystarczy, iż umieścisz słuchawki w etui i... Tyle. Nie musisz podłączać żadnych przewodów, ani wtyczek.

Mikrofon: TAK

dodatkowe gumki douszne: TAK, 2 dodatkowe komplety w zestawie

Impedancja głośników słuchawek: 16 ohmów

Częstotliwość pracy: 20Hz -20KHz

Wersja BT: 5.0

Czas rozmowy/słuchania muzyki: 3-4h

Czas pracy w trybie czuwania: 96h

Zasięg połączenia: 10m

Czułość słuchawek: 88dB

Moc słuchawek: 3mW

Czas ładowania słuchawek i etui: 1-2h

objętość akumulatorów słuchawek: 40mAh

pojemność akumulatora etui: 400mAh

Napięcie akumulatorów: 3,7V

DC in: 5V

rozmiary (etui): 67x40x29mm

Waga (z etui): 39g

Zawartość zestawu: Słuchawki BT, etui do ładowania słuchawek, przewód USB (do ładowania), 2 zapasowe zestawy gumek, instrukcja wykorzystywania

Kod towaru: PN: XBL-AUD-SL008


☆ DEFENDER SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE FREEMOTION 63545 ☆

DEFENDER SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE FREEMOTION 63545 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: DEFENDER SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE FREEMOTION 63545
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6239e53c2da47c94f133509a
 • ID kategorii: 7967

☆ DEFENDER SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE FREEMOTION 63545 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ SŁUCHAWKI BLUETOOTH SOMOSTEL EARBUDS CZARNY J38 TWS LCD DOTYKOWE ☆

SŁUCHAWKI BLUETOOTH SOMOSTEL EARBUDS CZARNY J38 TWS LCD DOTYKOWE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Somostel
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI BLUETOOTH SOMOSTEL EARBUDS CZARNY J38 TWS LCD DOTYKOWE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61f2c1b882fff00936276dae
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI BLUETOOTH SOMOSTEL EARBUDS CZARNY J38 TWS LCD DOTYKOWE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI BULETOOTHMARKA: SOMOSTEL gustowne ETUI WRAZ Z WYSWIETLACZEM LCDSłuchawki bluetooth SMS - J38 TWS dotykowe to rewelacyjne rozwiązanie dla osób będących w ciągłym ruchu. Kompaktowe słuchawki douszne, pozbawione są kabli sprawdzą się nad wyraz dobrze jednocześnie do słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów. Załączona do zestawu stacja dokująca o obszerności 300mAh jest power bankiem, a także ładowarką w jednym, dzięki temu może załadować słuchawki bez kabla.W samochodzie czy biurze, słuchawka Bluetooth zagwarantuje wysoki komfort używania, wyjątkowo korzystną jakość rozmów i prostą obsługę.Z zestawem słuchawkowym Bluetooth wydłużysz czas rozmów telefonicznych. Dzięki sparowaniu słuchawki z telefonem można słuchać muzyki. Ergonomiczny zarys słuchawki został przypasowany do każdego ucha, redukuje dodatkowo wszelkie hałasy z otoczenia i szum wiatru. Instynktowne sterowanie dotykowe słuchawek.Specyfikacje:Stan: NowyKolor: CZARNY Zakres częstotliwości: 20-20 KHZZasięg bluetooth: 10 metrówCzas pracy: 3-4 godz.Czas ładowania: 2 godzinyProtokół wsparcia: gogle, bez dłoni, A2DP, AVRCPBateria: akumulator litowy do ładowania 300 mAhNapięcie mocy ładowania: DC-5 VTyp opakowania: BOXEAN: 027235KOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!

☆ Havit H2212U ☆

Havit H2212U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Havit H2212U
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d95c0142da47c8ef36c955c
 • ID kategorii: 7967

☆ Havit H2212U - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Lekkie i komfortowe Havit H2212U wytworzone są dla wymagających graczy, poszukujących słuchawek wysokiej jakości i zapewniających przestrzenny dźwięk w technice 7.1. Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji, stosowanie słuchawek jest komfortowe, nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Wysokiej jakości Nauszniki zostały wykonane z pianki pokrytej proteinową skórą, z obudową w kolorze czarnego matu. Subtelne, niebieskie podświetlenie sprawia, iż prezentują się wyjątkowo stylowo. Jednak zwykle gwarantują wysokiej jakości dźwięki, bez szumów i zakłóceń.

Łatwe w używaniu Wyjątkowo elastyczny pałąk, możesz dopasować umiejscowienie mikrofonu według swoich potrzeb, nie obawiając się o uszkodzenie go. Poręczne i użyteczne zaimplementowany w przewód panel sterujący proste wyłączenie podświetlenia LED, regulację głośności, czy wyciszenie mikrofonu, dzięki temu masz całkowitą kontrolę w zasięgu ręki.

Specyfikacja producent Havit Model H2212U Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 112 dB±3 dB zaimplementowany mikrofon tak 6.0 x 5.0 mm Pasmo przenoszenia mikrofonu 30 ~ 16000 Hz Czułość mikrofonu -43 dB ± 32 dB Łączność 7.1 USB Długość kabla 2.5 m Robocze napięcie ⩽ 70 mA dopełniające informacje Giętki mikrofon Pilot na kablu Niebieskie podświetlenie kolor czarny Gwarancja 12 miesięcy Kod produktu 018588


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *