Słuchawki do 300 zł

Ranking Słuchawek do 300 zł – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 300 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WF-C500 (zielony) ☆

Sony WF-C500 (zielony) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500 (zielony)
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b119f8e441a02dfd7a0a4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-C500 (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

drobne wymiary, pierwszorzędny dźwięk
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której należycie pasują do uszu. Nieznaczne rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń. System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, rozszerzając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są przystępne w użyciu, a do wyboru masz cztery odcienie.

Więcej przyjemności ze słuchania
System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszprzystosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
Kompresja likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

Twój dźwięk. Tak jak lubisz
przypasuj dźwięk do swych upodobań. Do wyboru masz przeróżne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz również utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.

niewielkie, lekkie, idealnie pasujące
Słuchawki mają niewielkie wymiary i dokładnie pasują do uszu. Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.

użyteczne ukształtowanie powierzchni
Odkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata. Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys pasuje do otworu w uchu, a nowa, poręczna powierzchnia zagwarantuje jednostajniejsze trzymanie się.

poręczne, kieszonkowe etui
Cylindryczne etui z funkcją ładowania ma bardzo śladowe wymiary i luźno posiada się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie. Dzięki przejrzystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje elegancki, ekskluzywny wygląd.

Łatwa obsługa przyciskami
Przyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

wygodniejsze rozmowy poprzez telefon
Mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

Współpraca z asystentem głosowym

wystarczy nacisnąć przycisk,prędko włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo komunikować się ze znajomymi.

Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
Parowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszz łatwością znajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

Swift Pair - łatwe podłączanie komputera
Funkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.

Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minuty
Dzięki praktycznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet przez 20 godzin. A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.

Pryskająca woda? Pot? To nic
Stopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Pozostań w ruchu przy muzyce.

niemało spraw, jedna słuchawka
Jeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.

jednostajna i bezawaryjna łączność Bluetooth

Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji stabilną łączność i perfekcyjne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki nieznacznemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.

Z myślą o naturze
Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o fason, lecz i środowisko. Opakowanie słuchawek WF-C500 nie posiada plastiku. Prezentuje to, jak marka Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.EAN: 4548736130883
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: WFC500B.CE7
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Douszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: zastosowany
Zasięg: 10 m
Pozostałe atrybuty: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin

☆ JBL BT Tune 125TWS White ☆

JBL BT Tune 125TWS White Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL BT Tune 125TWS White
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940c82fff03f63e6894f
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL BT Tune 125TWS White - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL TUNE 125 TWS
Słuchawki bezprzewodowe

technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Starczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej albo obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i wygodnemu przypasowaniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety odcieni,
mieć prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, przypasowane do Twojego osobistego stylu.
Poczuj basy
Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
Wolność bez kabli
Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
Dłuższy czas słuchania
Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz.
szybkie parowanie
Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, aby sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu możliwe jest wykrycie innych maszyn, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
Jedno lub oboje uszu
Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.
Znajdź swój styl
Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie barw na pewno odszukasz nieprzeciętną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy lubisz mieszać się w tłum, czy cechować się z niego.
W pakiecie
 • JBL TUNE 125TWS
 • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) ☆

Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bf142582fff04ce783a4a6
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki JBL VIBE300 TWS (czarny, bezprzewodowe) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie funkcjonalne słuchawki Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie pozwalają radować się muzyką bez utraty kontaktu z otoczeniem, a do tego bez zbędnych kabli. To nawet 26 godzin mocnego brzmienia JBL Deep Bass.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Overmax

Dzięki nim można być w kontakcie, będąc w ruchu i prowadząc rozmowy stereo. Dźwiękiem można sterować z poziomu każdej słuchawki. W podobny sposób każda słuchawka odbiera połączenia telefoniczne, dzięki wygodnym przyciskom dotykowym.

użytecznie zaprojektowane słuchawki ściśle i dyskretnie przylegają do uszu, zapewniając wygodę i łączność poprzez cały dzień, dzięki temu użytkownikowi nie umknie żaden rytm ani rozmowa. Szybkie ładowanie konkretny, 12-milimetrowy przetwornik wyciąga głębokie brzmienie JBL Deep Bass, dzięki czemu muzykę da się wręcz poczuć.

Natomiast otwarta kompozycja gwarantuje komfortowe przypasowanie, rozszerza również świadomość otoczenia. Ergonomiczne dostosowanie pozostaje ścisłe i bezpieczne, gwarantując wygodę, a także łączność przez cały dzień.

Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie gwarantują do 26 godzin odtwarzania (6 godzin pracy słuchawek i dopełniające 20 godzin zapasu energii w etui z funkcją prędkiego ładowania). Funkcja Speed Charge pozwala w ciągu zaledwie 10 minut doładować akumulator tak, aby uzyskać kolejną godzinę pracy.

Z kolei pełne naładowanie akumulatora zajmie 2 godziny. Sterowanie dotykowe Jednomikrofonowe Słuchawki JBL VIBE 300TWS niebieskie eliminują szumy z otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych, co pozwala radować się jakością rozmów stereo w podróży.

Łatwe sterowanie dźwiękiem i połączeniami dostępne jest bezpośrednio na słuchawkach. To wygoda na wyciągnięcie ręki. Wszystkie funkcje audio JBL Vibe 300 TWS mogą zostać uruchomione za pomocą sterowania dotykowego lub z wykorzystaniem asystenta głosowego.

Słuchanie muzyki w każdych warunkach Funkcja Dual Connect oznacza nietrudne przełączanie między trybem mono i stereo w dowolnym momencie w lewej, prawej albo obu słuchawkach w trakcie połączeń, słuchania muzyki albo rozmowy z asystentem głosowym.

komfortowa, odporna na krótkotrwały deszcz (IPX2) konstrukcja słuchawek JBL VIBE 300TWS niebieskich pozwala cieszyć się muzyką o każdej porze i w każdą pogodę. Słuchawki są gotowe do działania w niemal każdych warunkach.


☆ JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK ☆

JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc45d82fff073ae33a215
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Tune 710BT (niebieskie), JBLT710BTBLK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie sporo basów, mnóstwo zabawy technologia dźwięku JBL Pure Bass zagwarantuje świetne brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka konstrukcja wokółuszna oferuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku.

Słuchawki o mocnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego wymiaru i wziąć ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki komfortowemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych.

Akumulator pozwala korzystać z słuchawek nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w komplecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe zezwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki temu nie przegapisz połączenia na telefonie podczas oglądania filmu na tablecie.

Wybierz kolor, który pasuje do Twojego stylu albo nastroju i zanurz się w świecie wspaniałego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat firma JBL projektuje imponujące systemy precyzyjnego nagłośnienia dla dużych obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z solidnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak dobrze, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth.

Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swych urządzeń Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe nietrudne przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technikę Bluetooth® na inne.

Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo choćby przez 50 godzin. Szybkie naładowanie akumulatora poprzez 5 minut zagwarantuje 3 dodatkowe godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki temu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.


☆ Razer BlackShark V2 X (8886419378396) ☆

Razer BlackShark V2 X (8886419378396) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer BlackShark V2 X (8886419378396)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d12ac8e441aa1aef606dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer BlackShark V2 X (8886419378396) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X Green

Staw czoła innym zawodnikom wraz z zestawem słuchawkowym dla graczy - Razer Blackshark V2 X. Zapewnia on niesamowity dźwięk, mikrofon najwyższej jakości, a także innowacyjną pasywną redukcję hałasu. Ręcznie strojone przetworniki o średnicy 50 mm perfekcyjny dźwięk w tonach wysokich, przeciętnych i niskich.

Funkcja dźwięku przestrzennego 7.1* pozwoli Ci usłyszeć każdy dźwięk, a na dodatek będziesz wiedzieć, z której strony dobiega. Razer Blackshark V2 X są lekkie i niezwykle wygodne w użytkowaniu. Miękki, grubo wyściełany pałąk oraz nauszniki z piankowym wypełnieniem i pokrywająca je oddychająca tkanina przekładają się na maksymalny komfort w czasie grania albo słuchania muzyki.

Łączność przewodowa słuchawek zapewniona przez przewód ze złączem minijack 3,5 mm powoduje, że są one kompatybilne z wieloma modnymi platformami, takimi jak komputery PC i Mac, konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a także z urządzeniami przenośnymi wyposażonymi w port 3,5 mm.

* Funkcja przystępna tylko na systemie operacyjnym Windows 10 64-bit.


Przetworniki Triforce 50 mm

W zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X zastosowano 50-milimetrowe przetworniki Triforce, których akcentującym elementem jest zastrzeżony zarys. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, żeby brzmiały najlepiej jak to osiągalne. W wyniku czego tworzone przez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, przeciętnych i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy konkretne.


Ruchomy mikrofon zapewnia niezakłóconą komunikację

Niczym niezakłócona i wyraźna komunikacja jest podstawowym elementem nie tylko w profesjonalnych rozgrywkach e-sportowych,także w trakcie długiej sesji gamingowej w domowym zaciszu.

zaimplementowany w zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X mikrofon o charakterystyce kardioidalnej precyzyjnie rejestruje głos użytkownika oraz zagwarantuje, iż nie zostanie on niczym zakłócony, dzięki funkcji redukowania hałasów z otoczenia. Dodatkowo mikrofon możesz wyginać, w konsekwencji czego przypasujesz jego pozycję, aby inni gracze słyszeli Cię bez przeszkód.

Pasywna redukcja hałasu

Zamknięta budowa nauszników z piankowym wypełnieniem, które kompletnie zakrywają uszy użytkownika, w połączeniu z piankowym wypełnieniem progresywną, pasywną redukcję hałasu. Dzięki czemu gracz może skupić się na rozgrywce bez obawy, iż coś go rozproszy, bez względu na to czy jest to wiwatujący tłum, czy szum pracującego komputera.


Lekka i wygodna kompozycja

Ważący zaledwie 240 gramów komplet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X będzie z Tobą zawsze, a Ty zapomnisz, iż masz go na swej głowie, choćby w trakcie długich sesji gamingowych. Dzięki zastosowaniu grubszego wypełnienia pałąka oraz lepszej pianki zapamiętującej zarys, która wypełnia nauszniki, użytkownik może cieszyć się maksymalnym komfortem używania.

Pokrywający nauszniki materiał będący połączeniem oddychającej dzianiny i miękkiej skóry naturalnej zapewnią dopełniającą wygodę i brak dyskomfortu poprzez cały czas stosowania.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
12 ~ 28000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
100 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany przewód
Nie
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
Połączenie z konsolą
Przewodowo – jack 3,5mm
Materiał nauszników
Pianka
dopełniające informacje
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
odcień
Zielono-czarne
Waga
240 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03240600-R3M1

☆ Jr460nc niebieski słuchawki marki Jbl ☆

Jr460nc niebieski słuchawki marki Jbl Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jr460nc niebieski słuchawki marki Jbl
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6168345f2da47c73b0c2cd54
 • ID kategorii: 7967

☆ Jr460nc niebieski słuchawki marki Jbl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL JR 460NC
Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

Bezpieczny dźwięk JBL
Dźwiękiem wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku, ale chcesz posiadać pewność, iż Twoje dzieci są bezpieczne podczas zabawy. Dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB mogą one bezpiecznie radować się dźwiękiem JBL wysokiej jakości.
Aktywna redukcja hałasu
Wycisz wszystkie szumy i rozpraszające dźwięki dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów. Twoje dzieci mogą skupić się na słuchaniu muzyki, oglądaniu ulubionego programu lub nauce online.
Komunikacja za pomocą wbudowanego mikrofonu
Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Mogą z łatwością rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną w trakcie przerw i z nauczycielami, gdy się uczą.
Bezpieczny dźwięk JBL pozbawiony szumów.
Zadbaj o swoje dziecko w trakcie podróży, podczas nauki w domu i w innych okolicznościach, zapewniając mu perfekcyjne słuchawki z bezpiecznym dźwiękiem JBL. Są dostosowane do dziecięcych uszu i główek i są komfortowe i nietrudne w użyciu choćby dla najmłodszych. Bezpieczna nauka, zabawa i odkrywanie dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB, a także przychylnym dla dzieci i bezpiecznym materiałom, które nie ulegają uszkodzeniu ani nie pękają. Choćby 20 godzin czasu działania akumulatora starczy na długą zabawę poprzez cały tydzień, a ładowanie trwa zaledwie dwie godziny. Funkcja aktywnej redukcji szumów pomaga utrzymać skupienie dzieci na wykonywanych zadaniach, a wbudowany mikrofon upraszcza im komunikację z przyjaciółmi i nauczycielami. Bezpiecznym dźwiękiem JBL wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku.
W komplecie:
 • JBL Jr460NC
 • przewód do ładowania USB typu C
 • przewód audio 3,5 mm
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Huawei

☆ Słuchawki arctis 1 marki Steelseries ☆

Słuchawki arctis 1 marki Steelseries Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Słuchawki arctis 1 marki Steelseries
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c519b2da47ce74846ccfa
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki arctis 1 marki Steelseries - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 (61427) czarne Najważniejsze atrybuty: Miękkie poduszki z materiałowym obszyciem zapewniają komfort w trakcie długich sesji w ulubionej grze Kompaktowy Design - minimalistyczne, lekkie i komfortowe Uniwersalne słuchawki dla graczy - pasują do każdej platformy dla gracza - PC, PS, XBox, Nintendo Switch, Android wspaniałe i doceniane przez graczy brzmienie Odłączany mikrofon z redukcją szumu ClearCast - certyfikat Discord gwarantujący najlepszą jakość dźwięku podczas rozmów umocniona opaska - nieskomplikowane dostosowanie do każdej głowy i niezniszczalna kompozycja Specyfikacja: rodzaj: przewodowe, nauszne, pasuje do: PC/notebook, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon Funkcje Redukcja szumów mikrofonu: tak, pasywna regulowanie głośności: tak parametry fizyczne Złącze: jack 3,5 mm kolor: czarny Odłączany przewód: nie Odłączany mikrofon: tak Headphone Frequency Response: 20–20000 Hz Headphone Sensitivity: 100 db Headphone Impedance: 32 Ohm Connector Type: 4-pole 3.5mm + Dual 3.5mm PC extension wspaniały pakiet słuchawkowy!

Słuchawki SteelSeries Arctis 1 zostały wykonane dla tych którzy lubią najlepsze brzmienie w swoich ulubionych tytułach. Lekkie, stylowe i komfortowe pozwolą na grę w twoje ulubione tytuły na wszystkich platformach.

Słuchawki są kompatybilne z PC, konsolami PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR i sprzętów z Androidem rewelacyjne brzmienie! genialne brzmienie to najważniejsza cecha serii Arctis. Słuchawki cechują się klarownie czystym dźwiękiem i szczególnie korzystnym odwzorowaniem barwy.

Nie tylko sprawdzą się przy wymagającej rozgrywce, lecz także są genialne do słuchania ulubionej muzyki. W modelu Arctis 1 zastosowano te same przetworniki głośnikowe co w pokaźnie droższym i docenianym Artcis 7.

ClearCast! Mikrofon w słuchawkach Arctis 1 został wyposażony w przełomową technikę redukcji szumu - ClearCast. Jest to ta sama technika której używa się w drogich zestawach słuchawkowych użytkowanych przez załogę wojskowych lotniskowców.

Odłączany mikrofon ma także dokument Discord, który że Twój głos będzie zawsze czysty i naturalny. Przemyślana budowa! Dla łatwiejszej kontroli, wszystkie najważniejsze funkcje, odpowiadające za sterowanie głośnością, a także mikrofonem umieszczono na boku nauszników.

Słuchawki do konsoli lub telefonu podłączysz za pośrednictwem przewodu jack 3,5 mm. Do podłączenia słuchawek do komputera służy dołączony rozdzielacz. Komfortowe i trwałe! Opaska została usztywniona metalowym pałąkiem.

Można ją scalić do każdego wymiaru głowy i jednocześnie jest niezwykle lekka i wytrzymała. Poduszki zostały produkowane z miękkiej pianki, która świetnie izoluje dźwięki z zewnątrz. Obszycie z delikatnej mikrofibry znacznie udoskonala komfort noszenia.

Dzięki...


☆ Słuchawki nauszne VIDONN F3 Pro Szary (5907489644761) ☆

Słuchawki nauszne VIDONN F3 Pro Szary (5907489644761) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Vidonn
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne VIDONN F3 Pro Szary (5907489644761)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620533738e441ac0719e1b87
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne VIDONN F3 Pro Szary (5907489644761) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:8 h;dedykowane do:iPhone;części budowy/konstrukcji:konstrukcja otwarta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dopełniające:technologia redukcji szumów CVC;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:szary;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Budowa słuchawek:przewodnictwo kostne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Vidonn F3 Pro;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP65;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:micro USB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:15 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:przewodnictwo kostne;Waga:33 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Logitech G432 - Czarny ☆

Logitech G432 - Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G432 - Czarny
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269982da47c6f82b45cfe
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G432 - Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy G432 Surround Sound Gaming 981-000770 Graj na całego Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier G432 poczujesz się w samym centrum akcji gry. Poczuj przyjemność płynącą z pełnego zanurzenia się w grze i pozwól usłyszeć się innym graczom.

Membrany o średnicy 50 MM szerokie membrany o średnicy 50 mm generujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia podczas grania. Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli rewelacyjnie.

Twój głos będzie głośny i wyraźny ulepszony i rozszerzony 6-milimetrowy mikrofon sprawia, iż członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Gdy nie chcesz, żeby inni Cię słyszeli, możesz wyciszyć mikrofon, korzystając z funkcji wyciszania przez obrócenie.

Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 nowej generacji2Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko w sytuacji systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do grania Logitech G HUB., obsługiwany z użyciem oprogramowania Logitech G HUB, pozwala usłyszeć skradających się z tyłu wrogów, podpowiedzi dotyczące specjalnych możliwości, a także realistyczne dźwięki ze środowiska gry wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

Doświadcz dźwięku 3D, które jakością wychodzi poza klasę głośników 7.1 i sprawi, iż poczujesz się w samym środku akcji. Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformy komplet słuchawkowy można złączyć z komputerem PC, konsolą PlayStation 4 lub Nintendo Switch w trybie dokowania poprzez załączony przetwornik DAC USB.

Możesz ponadto podłączyć go do konsoli lub urządzenia przenośnego przy pomocy kabla z wtykiem 3,5 mm. Stworzony z myślą o komforcie i wytrzymałości Każdy element tych słuchawek projektowano z myślą o komforcie stosowania.

Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze nienaturalnej skóry zniżają nacisk na uszy. Miseczki obracają się o 90 poziomów, zapewniając wygodę wykorzystywania. Reguluj głośność na rozmaitych platformach dzięki kółku głośności zastosowanemu w miseczkę.

informacje o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Gaming konstrukcja (słuchawki) Z muszlami nausznymi Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Surround 7.1 Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 39 $59 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 107 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 2 m kolor (wyliczeniowy) Czarny rozmiary 172 x 81,7 x 182 mm Waga 280 g


☆ Kraken V3 X, Gaming headset (8886419378785) ☆

Kraken V3 X, Gaming headset (8886419378785) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Kraken V3 X, Gaming headset (8886419378785)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609c00d92da47c71a34479e9
 • ID kategorii: 7967

☆ Kraken V3 X, Gaming headset (8886419378785) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Razer Kraken V3

Zapewnij sobie nadzwyczajny dźwięk podczas wielogodzinnych rozgrywek z słuchawkami Razer Kraken V3. Dzięki nim nie tylko usłyszysz każdy szept, lecz także będziesz wyglądał stylowo. Ponadto, zaimplementowane podświetlenie podkreśli Twój charakter gracza i rozświetli stanowisko.

Usłysz wszystko

Słuchawki Razer Kraken V3 pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk od cichego szeptu po głośny wybuch. Dźwięk przestrzenny THX zapewni Ci realistyczne wrażenia słuchowe, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś był na miejscu bohatera Twojej ulubionej gry.

Komfort w trakcie używania

Słuchawki Razer Kraken V3 zostały wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu zapewniają izolację dźwiękową na wysokim poziomie i dostosowują się do kształtu Twoich uszu.

Co więcej, słuchawki mają odłączany mikrofon HyperClear SuperCardioid, który niweluje hałas w tle, dzięki czemu Twoi towarzysze wyraźnie Cię usłyszą.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
96 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Tak
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
USB - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany kabel
Nie
Kompatybilność
Windows
Nintendo Switch
PlayStation
Połączenie z konsolą
Przewodowo – USB
Materiał nauszników
Pianka
Skóra organiczna
dopełniające dane
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
dedykowana aplikacja
Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
kolor
Czarny
Waga
325 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03770200-R3M1

Najtańsze Słuchawki do 300 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 300 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe białe Xiaomi

☆ Słuchawki Dokanałowe Mee Audio M6 Pro G2 Mikrofon ☆

Słuchawki Dokanałowe Mee Audio M6 Pro G2 Mikrofon Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Dokanałowe Mee Audio M6 Pro G2 Mikrofon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649cb9ba5ecf79a966c1e4df
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Dokanałowe Mee Audio M6 Pro G2 Mikrofon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Dokanałowe Mee Audio M6 Pro G2 Mikrofon

☆ Słuchawki AOC GH401 ☆

Słuchawki AOC GH401 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AOC
 • Nazwa produktu: Słuchawki AOC GH401
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627539292da47c54bf160e74
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AOC GH401 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -38 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 100dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
Impedancja (Om): 32.0
dane dopełniające: Tryb przetwornika: Moving Coil Materiał przetwornika PU+PEEK composite diaphragm, Neodymium Magnet Zniekształcenie < 5 %(at 1kHz 1mW) Kierunkowość: Unidrecitional Mikrofon odłączalny Napięcie robocze: 1,1V - 4,5V wariant kabla: Oplatany
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Bezprzewodowa i przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opakowanie: BOX
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem AOC GH401 Gaming czarno-czerwone
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100Hz - 10kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB
Pozłacane styki: nie
Regulacja głośności: Na słuchawce
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm
Zawartość opakowania: Gaming Headsets GH401

☆ Powera fusion pro xbox (czarny) ☆

Powera fusion pro xbox (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PowerA
 • Nazwa produktu: Powera fusion pro xbox (czarny)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b648bc2da47c11f4659a4f
 • ID kategorii: 7967

☆ Powera fusion pro xbox (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1 m;Dynamika (SPL):116 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Kod Producenta:1512479-01;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):FUSION PRO;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;nadaje się do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Baseus bezprz słuchawki nagłowne z redukcją szumów ☆

Baseus bezprz słuchawki nagłowne z redukcją szumów Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Baseus bezprz słuchawki nagłowne z redukcją szumów
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650a6a5d0a3d5f08be32e217
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus bezprz słuchawki nagłowne z redukcją szumów - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Baseus bezprz słuchawki nagłowne z redukcją szumów

☆ Philips TAT4556BK/00 ☆

Philips TAT4556BK/00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT4556BK/00
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626ab9352da47c8c9815de90
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT4556BK/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe true wirelessNieustanne skupienie na muzyce. Hybrydowa aktywna redukcja szumówTe słuchawki bezprzewodowe true wireless nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale także pomagają Ci się skupić.

Hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC) odcina niepożądane dźwięki, a tryb Awareness umożliwia usłyszenie tego, co dzieje się wokół Ciebie.12-milimetrowe przetworniki neodymowe gwarantujące czysty dźwięk i mocne basyW podróży, w pociągu, w parku albo na siłowni - niezależnie od miejsca genialnie dostrojone 12-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewnią czysty dźwięk i potężny bas podczas każdego utworu, listy odtwarzania i rozmowy.Pewne, wygodne dostosowanie do uchaMiękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy całkowitą wygodę.

Wkładki douszne należycie przylegają do kanału słuchowego, gwarantując rewelacyjną szczelność, która obniża hałas z zewnątrz. Dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy każdy składnik douszny jest należycie dobrany.Łatwe sterowanie i parowanieElementy sterujące na słuchawkach zezwalają na wstrzymywanie odtwarzania, odbieranie połączeń i budzenie asystenta głosowego telefonu.

Słuchawki są gotowe do sparowania w mgnieniu oka. Po sparowaniu ponownie połączą się z telefonem, gdy tylko otworzysz etui ładujące.Tryb mono umożliwia nawiązywanie połączeń przy użyciu jednej słuchawki dousznejProwadzisz dużo rozmów telefonicznych? Możesz dwukrotnie wydłużyć czas połączeń, korzystając z jednej słuchawki, w trakcie gdy druga się ładuje.

Mikrofon jest samoczynnie przypisywany do słuchawki dousznej, z której korzystasz, a gdy aktualnie użytkowana słuchawka douszna jest niemal rozładowana, po prostu zamień ją na drugą.oporność na zachlapanie i pot IPX4Dzięki klasie IPX4 słuchawki bezprzewodowe true wireless są niepodatne na zachlapanie z dowolnego kierunku.

Nie musisz się martwić, iż dostanie się do nich pot albo deszcz.mobilne etui do ładowania USB-C. 20 godzin uzupełniającego czasu odtwarzaniaNadgodziny? Te słuchawki za Tobą nadążą. 9-godzinny czas odtwarzania przy w pełni naładowanych słuchawkach z wyłączonym trybem ANC i 6-godzinny czas odtwarzania przy włączonym trybie ANC.

W pełni naładowane etui gwarantuje dodatkowo adekwatnie 20 godzin i 15 godzin odtwarzania.Akcesoria w komplecie: Nasadki: 3 pary (S/M/L) Etui do ładowania przewód do ładowania: USB-C, 280 mm Skrócona instrukcja obsługi Pozostałe cechy: Wersja Bluetooth: 5.2 odporność na wodę: IPX4 automatyczne wyłączanie zasilania Tryb mono dla TWS Czas rozmów: 9 h Czas ładowania: 2 h szybki czas ładowania: 10 min.

do 1 godz...


☆ Hyperx Słuchawki cloud stinger 2 core ps ☆

Hyperx Słuchawki cloud stinger 2 core ps Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HYPERX
 • Nazwa produktu: Hyperx Słuchawki cloud stinger 2 core ps
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6464979b3754b7c54f008c02
 • ID kategorii: 7967

☆ Hyperx Słuchawki cloud stinger 2 core ps - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Stinger 2 Core to funkcjonalny i przystępny cenowo komplet słuchawkowy do konsoli PlayStation. Cloud Stinger 2 Core zagwarantuje znakomite i bogate brzmienie, intuicyjną obsługę oraz wygodę noszenia – wszystkie najważniejsze cechy, których oczekujesz od zestawu słuchawkowego do konsoli PlayStation. Dzięki elementom sterującym umieszczonym bezpośrednio na słuchawkach, a także wyciszanym poprzez odchylenie do góry mikrofonie, nie musisz przerywać rozgrywki i gubić się w gąszczu opcji,dostosować głośność albo wyciszyć samego siebie. Funkcjonalne suwaki do regulacji wysokości pałąka i miękkie nauszniki gwarantują komfort w trakcie długich sesji gamingowych, a sprężyste ramię pozwala ustawić mikrofon tak,komfortowo rozmawiać. Zamknięta budowa słuchawek i kierunkowe przetworniki o średnicy 40 mm z podbiciem basów pozwolą Ci całkowicie skupić się na tym, co dzieje się w grze....

☆ Kz ZS10 Pro X Słuchawki Dokanałowe DD 4BA ☆

Kz ZS10 Pro X Słuchawki Dokanałowe DD 4BA Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kz ZS10 Pro X Słuchawki Dokanałowe DD 4BA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6508831d0a3d5ff3035e1884
 • ID kategorii: 7967

☆ Kz ZS10 Pro X Słuchawki Dokanałowe DD 4BA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Kz ZS10 Pro X Słuchawki Dokanałowe DD 4BA

☆ Słuchawki dokanałowe Realme Buds Air 3 Niebieskie ☆

Słuchawki dokanałowe Realme Buds Air 3 Niebieskie Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe Realme Buds Air 3 Niebieskie
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65107c020a3d5f5b472a875f
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe Realme Buds Air 3 Niebieskie - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dokanałowe Realme Buds Air 3 Niebieskie

☆ Oneodio Monitor 60 - nauszne - czarny (6974028140212) ☆

Oneodio Monitor 60 - nauszne - czarny (6974028140212) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Oneodio
 • Nazwa produktu: Oneodio Monitor 60 - nauszne - czarny (6974028140212)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64654cabb4fd33508bbad2f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Oneodio Monitor 60 - nauszne - czarny (6974028140212) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Oneodio Monitor 60

Słuchawki Oneodio Monitor 60 znajdą swoje zastosowanie zarówno na co dzień do słuchania muzyki i oglądania filmów, jak i w studiu nagraniowym czy na koncercie. Wyróżniają się dźwiękiem na poziomie Hi-Res i składaną konstrukcją. Długookresowy komfort, a załączone do zestawu kable pozwalają podłączyć je do kompatybilnego urządzenia. Na dodatek możesz dzielić się muzyką łącząc 2 pary słuchawek ze sobą.

Imponująca jakość dźwięku

Słuchawki Oneodio Monitor 60 proponują bogaty w szczegóły dźwięk klasy Hi-Res i zostały wyekwipowane w przetworniki o średnicy 50 mm. Sprawdzą się podczas nagrywania muzyki, w post produkcji, edytowania video itp. Przypadną również do gustu DJ-om.

Kompatybilne

Smartfon, laptop, tablet, komputer, konsola do gier, a może wzmacniacz dźwięku? Słuchawki Oneodio Monitor 60 z powodzeniem podłączysz do tych urządzeń. Do zestawu dołączono 3 kable audio: 3.5 - 3.5 mm, 3.5 - 3.5 mm z mikrofonem oraz 3.5 - 6.35 mm, przy pomocy których podłączysz je do wybranego sprzętu. Na dodatek istnieje możliwość połączenia 2 par słuchawek, dzięki temu możesz podzielić się muzyką z wybraną osobą.

praktyczne

Słuchawki Oneodio Monitor 60 zostały wielokrotnie przetestowane pod kątem komfortu wykorzystywania, dzięki czemu możesz z nich korzystać bez obaw o uczucie zmęczenia. Pałąk podlega regulacji, co pozwoli Ci przypasować słuchawki do własnych potrzeb, a miękkie nauszniki ze skóry proteinowej zapewniają wygodę.

W pakiecie
 • słuchawki
 • etui do przechowywania
 • instrukcja obsługi
 • kabel 3.5 do 3.5 mm (3 m)
 • przewód 3.5 mm do 6.35 mm (1.5 ~ 3 m)
 • kabel 3.5 mm do 3.5 mm z mikrofonem (1.3 m)
Specyfikacja:

☆ Słuchawki Douszne Soundpeats Tws Air 3 Deluxe Bt ☆

Słuchawki Douszne Soundpeats Tws Air 3 Deluxe Bt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Douszne Soundpeats Tws Air 3 Deluxe Bt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650e88ff3754b78e74767bb4
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Douszne Soundpeats Tws Air 3 Deluxe Bt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Douszne Soundpeats Tws Air 3 Deluxe Bt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *