Słuchawki do 300 zł

Ranking Słuchawek do 300 zł – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 300 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fb0692da47c00d996205e
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, aby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki nieszablonowemu kształtowi, dostosowują się do ucha zapewniając niebywałą wygodę. Dodatkowo mają głośniki, zapewniające niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wytworzone dla Twoich uszu.
Nowy kształt bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i posiadają lśniące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — by zmieściło się w dłoni, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój fason dzięki lśniącym wykończeniom
dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród kolorów takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój styl błyskotliwym akcentem.
tworzone do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live perfekcyjnie leżą w uszach, zapewniając mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich wygodna konstrukcja jest dostosowana do kształtu ucha, a dwa wymiary końcówek zezwalają na jeszcze lepsze ich dostosowanie w razie zapotrzebowania. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, broni przed hałasem, lecz pozwala także usłyszeć w razie potrzeby dźwięki z zewnętrz. Pozwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki czemu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci trzeba — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, by funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym poprzez AKG współgrają z poręczną konstrukcją Galaxy Buds Live, by zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Pokaźny przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co pozwala na płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, by uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify zezwala na przypisanie asygnowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki poprzez jedną sekundę, by natychmiast skonsolidować się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*przystępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem wbudowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najlepszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup wykrywa ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, aby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają przez mnóstwo godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, aby móc dalej cieszyć się muzyką. Pięć minut ładowania zagwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz wykorzystać funkcji PowerShare w swym smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swym telefonem i słuchajcie razem ulubionych klasycznych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swoim Galaxy
łatwo połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie umożliwia prędkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych maszyn. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się pomiędzy innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyskonsolidować urządzenia.

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku zezwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m umożliwia nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk istotny
pokaźny dźwięk powoduje, że ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Obfite 40 mm neodymowe przetworniki decydują o bardzości basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka upraszcza ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin używania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma potrzeby regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w komplecie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe właściwości: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- samoczynne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ JBL T125TWS ☆

JBL T125TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T125TWS
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940c82fff03f63e6894f
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T125TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL TUNE 125 TWS
Słuchawki bezprzewodowe

technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Starczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej albo obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i wygodnemu przypasowaniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety odcieni,
mieć prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, przypasowane do Twojego osobistego stylu.
Poczuj basy
Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
Wolność bez kabli
Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
Dłuższy czas słuchania
Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz.
szybkie parowanie
Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, aby sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu możliwe jest wykrycie innych maszyn, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
Jedno lub oboje uszu
Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.
Znajdź swój styl
Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie barw na pewno odszukasz nieprzeciętną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy lubisz mieszać się w tłum, czy cechować się z niego.
W pakiecie
 • JBL TUNE 125TWS
 • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset perfekcyjny do gier

agresywny wygląd słuchawek MSI DS502 świetnie oddaje ich atrybuty. To bezkompromisowy headset dla graczy, zaopatrzony w idealnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technologię przestrzennego dźwięku 7.1, mające inteligentny system wibracji oraz specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę podczas najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED wyeksponuje słuchawki na twojej głowie.

nieprzeciętne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 posiada dwa 40-milimetrowe membrany, tworzące rewelacyjny dźwięk, podkreślający się szczegółowością jednocześnie w wysokich, przeciętnych, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, aby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technologia Xear Living zaimplementowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, doskonale wykrywając nadchodzącego rywala.

poręczna konstrukcja

Aby słuchawki nie męczyły w trakcie wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o trafny design, zapewniający wygodę używania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni regulowanemu pałąkowi, a także miękkim padom zagwarantuje idealne dobranie, izolację od otoczenia i komfort w trakcie noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który automatycznie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je unikalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Ekspresowo ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon, a także wyłączysz wibracje bez zapotrzebowania szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie umożliwia szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera, a także opcje rejestracji dźwięku poprzez zastosowany mikrofon dzięki prostej i krystalicznej aplikacji!

dane techniczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • kompozycja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • uzupełniające dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, regulowany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Shure SE112 ☆

Shure SE112 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure SE112
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 539802f18e441a4162000091
 • ID kategorii: 7967

☆ Shure SE112 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SE112M+ SOUND ISOLATING EARPHONES ZE STEROWANIEM Z zaimplementowanYM MIKROFONEM wyposażone w przetworniki Dynamic MicrDrivers, słuchawki SE112m+ dostarczają doskonałego dźwięk, z głebokim basem I imponującym tłumieniem równocześnie przy słuchaniu muzyki jak i przy połączeniach telefonicznych. Jako idealny pakiet sluchawkowy stereo jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Apple z systemem iOS. Zaimplementowany, 3-przyciskowy pilot pozwala na komfortową kontrolę nad wszystkimi funkcjami urzadzenia z niezwykłą łatwością. Atrybuty: genialnY DŹWIĘK Z GŁEBOKIM BASEM Słuchawki SE112m+ z przetwornikami Dynamic MicroDriver wspaniały dźwięk z głębokim basem I imponującym tłumieniem jako świetne uzupełnienie dzisiejszych przenośnych urządzeń cyfrowych. SOUND ISOLATING DESIGN komfortowe, tlumiące dźwięk, gumki blokują do 37dB sygnału dochodzącego z otoczenia. Zastosowana technika tłumienia dźwięku gwarantuje niezmąconą przyjemność stosowania niezależnie czy korzystasz ze słuchawek stacjonarnie czy w ruchu. Słuchawki Shure Sound Isolating wymagają właściwego ułożenia w celu osiągnięcia najkorzystniejszego brzmienia. NiesłychanA PERSONALIZACJA I COMFORT. Użyteczny, fachowy design, zoptymalizowany pod kształt ucha, zapewnia wygodę, leżąc pewnie w uchu. System przeprowadzania kabla Over-the-ear, pozwala trzymać wszystkie kable, tak, że nie przeszkadzają. Fit Kit posiada trzy wymiary miękkich, sprężystych wkładek, które dopasowują się to Twojego ucha w celu uzyskania znakomitych warunków odsłuchowych. Do słuchawek załączony jest miękki pokrowiec. KOMPATYBILNOŚĆ: Zaprojektowane dla iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad mini z wyświetlaczem Retina, iPad (4th generacji), iPad mini, iPad (3rd generacji), iPad 2, iPad, iPod touch (od 2 do 5th generacji), iPod classic, iPod nano (od 4th do 7th generacji), and iPod shuffle (od 1st do 4th generacji). SPECYFIKACJE: Czułość (1 kHz): 108 dB SPL/mW Impedancja : 16 Ω Zakres częstotliwości: 20 Hz - 17,5 kHz Długość kabla: 127 cm Waga: 25,5 g Kolor: Szare Gwarancja: 2 lata (Supersound Door-to-Door!) UWAGA! towar pochodzi z polskiej, oficjalnej dystrybucji.

☆ The House of Marley Champion ☆

The House of Marley Champion Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: The House of Marley
 • Nazwa produktu: The House of Marley Champion
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb8e4a2da47c5605e8d477
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Blow

☆ The House of Marley Champion - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:8 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):98 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dopełniające:ładowanie przez port USB-C, sterowanie dotykowe;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Champion;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe ☆

HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606428e58e441aa77f170a14
 • ID kategorii: 7967

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

huawei freebuds 4i to produkt skierowany do młodych, energicznych osób, które nie boją się eksperymentować i lubią testować najnowsze, ale także dostępne cenowo technologie. Bezprzewodowe słuchawki huawei freebuds 4i są wyekwipowane w wytrzymałą baterię, która pozwala na 10 godzin bezustannego użytkowania, aktywną redukcję szumów, która zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku oraz stanowczo ergonomiczny, minimalistyczny design, który stanowi ich dopełnienie.korzyści: bateria, o pojemności 55 mah, wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania, a także na 6.5 godziny prowadzenia rozmów przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów.

w połączeniu z etui ładującym, słuchawki mogą odtwarzać muzykę aż poprzez 22 godziny i umożliwiają 14 godzin połączeń głosowych. Prekursorskie w branży prędkie ładowanie – już 10 minut pozwala na 4 godziny korzystania z słuchawek.

po 60 minutach zaś, są one w pełni naładowane. Bateria w stanie spoczynku trzyma aż do 200 dni, a po wyjęciu słuchawek z etui ładującego – do 2 dni. Układ dwóch mikrofonów pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i za pomocą odwróconej fali dźwiękowej zredukowanie hałasu nawet do 22 db.

algorytm redukcji szumów zapewnia wysoką jakość rozmów głosowych choćby w trudnych warunkach dźwiękowych, takich jak jazda na rowerze przy intensywnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym, biurze czy ruchliwym centrum handlowym.

etui ładujące zostało zaprojektowane tak,wyśmienicie pasowało do łuku dłoni użytkownika. Do produktu dołączone są też inteligentnie dopasowujące się do ucha nakładki silikonowe, przystępne w 3 rozmiarach.


☆ Asus TUF Gaming H1 Wireless ☆

Asus TUF Gaming H1 Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus TUF Gaming H1 Wireless
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d8ea612da47c46ea3b2801
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus TUF Gaming H1 Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H1 Wireless proponuje połączenie 2,4 GHz, dźwięk przestrzenny 7.1 z głębokimi basami, mikrofon z certyfikatami Discord i TeamSpeak, lekką i komfortową konstrukcję i kompatybilność z komputerami PC, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

 • Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz za pośrednictwem klucza USB- C zagwarantuje zasięg do 25 metrów dla pokaźniejszej swobody
 • Przetworniki ASUS Essence i technika hermetycznych komór zapewniają wciągający dźwięk
 • Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, dostosowywany przy pomocy Windows Sonic i Armoury Crate
 • Jednokierunkowy mikrofon analogowy z atestami Discord i TeamSpeak zagwarantuje wyraźną komunikację w grze
 • Lekkość 295 gramów i amortyzowany pałąk gwarantują komfort przez cały dzień
 • Do 15 godzin pracy na baterii do nieustannego grania
 • Kompatybilność międzyplatformowa z komputerami PC, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch, tabletami i smartfonami


EAN: 4711081173960
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 90YH0391-B3UA00
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 60 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 45 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1 m
Zasięg: 25 m
Waga: 295 g
Akcesoria w zestawie: Słuchawki kabel do ładowania Skrócona instrukcja obsługi Przejściówka z USB-C na USB 2.0 (rodzaj-A)
Pozostałe atrybuty: Bateria - 15 godzin działania Mikrofon z redukcją szumów AI Platforma wsparcia: PC, MAC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch

☆ Razer Blackshark V2 X ☆

Razer Blackshark V2 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 X
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d12ac8e441aa1aef606dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Blackshark V2 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X Green

Staw czoła innym zawodnikom wraz z zestawem słuchawkowym dla graczy - Razer Blackshark V2 X. Zapewnia on niesamowity dźwięk, mikrofon najwyższej jakości, a także innowacyjną pasywną redukcję hałasu. Ręcznie strojone przetworniki o średnicy 50 mm perfekcyjny dźwięk w tonach wysokich, przeciętnych i niskich.

Funkcja dźwięku przestrzennego 7.1* pozwoli Ci usłyszeć każdy dźwięk, a na dodatek będziesz wiedzieć, z której strony dobiega. Razer Blackshark V2 X są lekkie i niezwykle wygodne w użytkowaniu. Miękki, grubo wyściełany pałąk oraz nauszniki z piankowym wypełnieniem i pokrywająca je oddychająca tkanina przekładają się na maksymalny komfort w czasie grania albo słuchania muzyki.

Łączność przewodowa słuchawek zapewniona przez przewód ze złączem minijack 3,5 mm powoduje, że są one kompatybilne z wieloma modnymi platformami, takimi jak komputery PC i Mac, konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a także z urządzeniami przenośnymi wyposażonymi w port 3,5 mm.

* Funkcja przystępna tylko na systemie operacyjnym Windows 10 64-bit.


Przetworniki Triforce 50 mm

W zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X zastosowano 50-milimetrowe przetworniki Triforce, których akcentującym elementem jest zastrzeżony zarys. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, żeby brzmiały najlepiej jak to osiągalne. W wyniku czego tworzone przez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, przeciętnych i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy konkretne.


Ruchomy mikrofon zapewnia niezakłóconą komunikację

Niczym niezakłócona i wyraźna komunikacja jest podstawowym elementem nie tylko w profesjonalnych rozgrywkach e-sportowych,także w trakcie długiej sesji gamingowej w domowym zaciszu.

zaimplementowany w zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X mikrofon o charakterystyce kardioidalnej precyzyjnie rejestruje głos użytkownika oraz zagwarantuje, iż nie zostanie on niczym zakłócony, dzięki funkcji redukowania hałasów z otoczenia. Dodatkowo mikrofon możesz wyginać, w konsekwencji czego przypasujesz jego pozycję, aby inni gracze słyszeli Cię bez przeszkód.

Pasywna redukcja hałasu

Zamknięta budowa nauszników z piankowym wypełnieniem, które kompletnie zakrywają uszy użytkownika, w połączeniu z piankowym wypełnieniem progresywną, pasywną redukcję hałasu. Dzięki czemu gracz może skupić się na rozgrywce bez obawy, iż coś go rozproszy, bez względu na to czy jest to wiwatujący tłum, czy szum pracującego komputera.


Lekka i wygodna kompozycja

Ważący zaledwie 240 gramów komplet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X będzie z Tobą zawsze, a Ty zapomnisz, iż masz go na swej głowie, choćby w trakcie długich sesji gamingowych. Dzięki zastosowaniu grubszego wypełnienia pałąka oraz lepszej pianki zapamiętującej zarys, która wypełnia nauszniki, użytkownik może cieszyć się maksymalnym komfortem używania.

Pokrywający nauszniki materiał będący połączeniem oddychającej dzianiny i miękkiej skóry naturalnej zapewnią dopełniającą wygodę i brak dyskomfortu poprzez cały czas stosowania.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
12 ~ 28000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
100 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany przewód
Nie
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
Połączenie z konsolą
Przewodowo – jack 3,5mm
Materiał nauszników
Pianka
dopełniające informacje
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
odcień
Zielono-czarne
Waga
240 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03240600-R3M1

☆ Beats by Dr. Dre Beats Flex ☆

Beats by Dr. Dre Beats Flex Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Beats Flex
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b62e078e441a176662bf5e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Beats Flex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantujące komfort wykorzystywania poprzez cały dzień. Sprężystość przez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach lub zawiesić na szyi.

Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy oglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz szybko zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne udoskonalają komfort słuchania po włożeniu do uszu automatycznie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

przewód Flex-Form zapewnia całodzienny komfort wykorzystywania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery rozmiary wkładek dousznych indywidualne przypasowanie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni lub torebki.

Muzyka poprzez cały czas Krótszy czas ładowania. Zwiększona rozciągliwość. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, proponując komfort użytkowania poprzez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Napędzane idealnym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i chroniony przetwornik warstwowy, które nieprzeciętną separację kanałów stereo oraz bogate i skrupulatne brzmienie basów.

Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne zmniejszają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zagwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Nowoczesny procesor cyfrowy dokładnie dostraja dźwięki, by zagwarantować skrupulatne i wyraziste brzmienie.

w konsekwencji zyskujesz bogaty, konkretny dźwięk, który towarzyszy Ci poprzez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

zaawansowany zastosowany mikrofon redukuje szum wiatru, powiększając czystość głosu i sprawność połączeń. Umieszczone na urządzeniu części sterujące dostosowywanie głośności oraz zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

wyposażone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni zespaja słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Starczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Teraz słuchawki Beats Flex mogą być stosowane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co pozwala na płynne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

Inne Rankingi:  Słuchawki gamingowe bluetooth

Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku pozwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

dzisiaj łatwo podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada lub urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić perfekcyjną dla siebie głośność. Starczy umieścić drugi komplet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

Potem wystarczy już tylko słuchać wspólnie. Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją samoczynnego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje wspaniałe brzmienie cechujące się precyzyjnym basem i niskim poziomem zniekształceń zaimplementowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia obszerniejszej czystości głosu choćby 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort wykorzystywania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem rozmiarom wkładek dousznych wyposażone w czip Apple W1 gwarantujący bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 zapewnia obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń części sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa informacje o produkcie Przeznaczenie Telefonia komórkowa Muzyka kompozycja Zagłowne Douszne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak kolor Żółty Waga 18.6 g Akcesoria w zestawie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe parametry Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

generacji)


Najtańsze Słuchawki do 300 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 300 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ SteelSeries TusQ 61650 ☆

SteelSeries TusQ 61650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries TusQ 61650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609be90182fff06a78c95fb9
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries TusQ 61650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):102 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Kod Producenta:61650;Kolor:srebrny/szary;Kolor:czarny;budowa:dokanałowe;Model (wariantowanie):TUSQ;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:0;wariant podłączenia:jack 3,5 mm;rodzaj podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wyposażenie:adaptery douszne, pokrowiec - etui;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Panasonic RB-M300 ☆

Panasonic RB-M300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RB-M300
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f05b08082fff06020716c2e
 • ID kategorii: 7967

☆ Panasonic RB-M300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Panasonic RB-M300BE-C Bluetooth białePotężny bas, który Cię poruszy. Słuchawki bezprzewodowe RB-M300B genialnie odtwarzają głęboki bas, dlatego możesz radować się pewnym brzemieniem muzyki. Słuchawki RB-M300B posiadają funkcję XBS DEEP, która zagwarantuje wyrazisty głęboki bas,, a także funkcję podbicia basów, która dodatkowo je uwydatnia.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Kolor: białyPrzetwornik (średnica w mm): 40 mmTyp magnesu: NeodymowyImpedancja (Ω): 34 ΩCzułość: 100 dB/mWPasmo częstotliwości: 20 Hz – 20 000 HzDługość kabla (m): 1,2 m (odłączany)Wtyk minijack (3,5 mm)Sterowanie / MikrofonCzas odtwarzania na baterii: Około 50 godziny (SBC)Czas ładowania (25°C): Około 4 godzinySzybkie ładowanie (15 minut): Około 3 godzinyMasa (bez kabla): około 296 gTechnologia bezprzewodowa Bluetooth® Głęboki bas Zastosuj korektor, żeby uzyskać potężniejsze basy za naciśnięciem przycisku.

Dzięki funkcji podbicia basów niskie tony są bardziej wyraziste, a konkretniejsze brzmienie uprzyjemnia słuchanie przeróżnej muzyki. Głęboki bas, który poruszy Twoje ciałoXBS DEEP b(Extra Bass System Deep) zagwarantuje wyrazisty głęboki bas, dzięki temu wpływ dynamicznego dźwięku możesz poczuć w całym ciele, jak w trakcie imprezy w klubie lub na koncercie.komfortowe dopasowanie do każdego uchaW linii M zastosowano technologię Side Pressure Dispersion, która równomiernie rozkłada nacisk boczny wokół uszu, pozwalając na wygodniejsze dobranie.

dzięki czemu możesz słuchać muzyki przez długi czas.Aktywacja asystenta głosowegoPrzy użyciu funkcji głosowej smartfona możesz wybierać muzykę, regulować poziom głośności i wykonywać połączenia telefoniczne50 godzin odtwarzaniaPonad 50 godzin ciągłego odtwarzania bezprzewodowego.prędkie ładowanieSzybkie ładowanie przed wyjściem.

Tylko 15 minut ładowania umożliwia 3 godziny słuchania. Wyrazisty głęboki basSystem Free Edge Driver znamionuje sę szczególnie rozciągliwą membraną z nanowłokien, która nie jest przymocowana bezpośrednio do ramki przetwornika.

dzięki czemu ruchy membrany są płynniejsze, a tym samym generują dynamiczny bas o wysokiej rozdzielczości. SPECYFIKACJA technologicznA:Kolor: białyOdtwarzanie wyrazistego głębokiego basu. XBS DEEP (Extra Bass System Deep)Emocje jak podczas słuchania muzyki na żywo, Podbicie basówWygodne przypasowanie: technika Side Pressure DispersionPrzetwornik (średnica w mm): 40 mmTyp magnesu: NeodymowyImpedancja (Ω) (zasilanie wyłączone, z kablem): 34 ΩCzułość (dB/mW) (zasilanie wyłączone, z przewodem): 100 dB/mWPasmo przenoszenia (z przewodem): 20 Hz – 20 000 HzPasmo częstotliwości (Bluetooth®): 20 Hz – 20 000 HzDługość kabla (m): 1,2 m (odłączany)Wtyk minijack (3,5 mm)Wtyk: ZłotySterowanie / MikrofonCzas odtwarzania na baterii: Około 50 godziny (SBC)Czas ładowania (25°C): Około 4 godzinySzybkie ładowanie (15 minut): Około 3 godzinyMasa (bez kabla): około 296 gZałączony komponent wyposażenia: kabel ładujący USB: około 0,5 m *Wtyczka wejściowa: zarys USB A, wtyczka wyjściowa: kształt USB typu C, Odłączany kabel: około 1,2 mTechnologia bezprzewodowa Bluetooth® Version: 5.0.

Obsługiwane profile: A2DP, AVRCP, HSP, HFP. Kodek: SBC, AAC. Zasięg działania: Do 10 m


☆ Roccat Elo 7.1 USB ☆

Roccat Elo 7.1 USB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Roccat
 • Nazwa produktu: Roccat Elo 7.1 USB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa2c8938e441ab7a6e56b88
 • ID kategorii: 7967

☆ Roccat Elo 7.1 USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy do gier roccat elo 7.1 z dźwiękiem przestrzennym usb rgb pozwala na namierzanie lokalizacji wroga dzięki wizualnemu dźwiękowi 360 ° zasilanemu poprzez precyzyjnie dostrojone przetworniki 50 mm.

znakomita pianka z pamięcią i samoregulujący się pałąk gwarantują całodzienny komfort, a odłączany mikrofon truspeak gwarantuje wyraźną komunikację. W dodatku, inteligentne oświetlenie aimo wyraźnie oświetla twoją konfigurację.

korzyści: precyzyjnie dostrojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe wyjątkowy dźwięk przestrzenny 7.1, wyprzedzający konkurencję słuchawki i przetworniki świetnie pasują do uszu, więc za każdym razem można cieszyć się najwyższą jakością dźwięku technologia mikrofonu truspeak zagwarantuje, iż twój głos brzmi równie w świecie cyfrowym, jak w świecie rzeczywistym.

pożegnaj się z zakłóceniami i trzaskaniem dzięki krystalicznie czystej komunikacji z kolegami z drużyny ekosystem oświetlenia aimo przenosi konfigurację na inny poziom, dodając światło organiczne. Współdziała z innymi urządzeniami kompatybilnymi z aimo, wytwarzając żywą, najnowocześniejszą estetykę bez konieczności rozbudowanej konfiguracji.


☆ Kruger & Matz KM0655 ☆

Kruger & Matz KM0655 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kruger & Matz
 • Nazwa produktu: Kruger & Matz KM0655
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e6f6ba88e441ac478145bde
 • ID kategorii: 7967

☆ Kruger & Matz KM0655 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Średnica głośnika: 40 mm
Magnes: neodymowy
Pasmo przenoszenia: 20 Hz- 20 kHz
Impedancja: 32 Ohm
THD: =<5% (1 kHz)
Czułość: 105+/-3 dB / 1 mW (1 kHz)
Nominalna moc wejściowa: 10 mW
Maksymalna moc wejściowa: 20 mW
Funkcja ANC (aktywna redukcja szumów): tak
Redukcja szumów: maks. - 20 dB
Zakres tłumionych częstotliwości: 50~500 Hz
NFC: tak
technika Qualcomm® aptX™: tak
Obsługuje: SBC, AAC
Bluetooth: 4.0
Zasięg Bluetooth: do 10 m
Profile Bluetooth: HSP, HFP, A2PD, AVRCP
wbudowany mikrofon: objętościowy elektretowy
Czułość mikrofonu: -42 dB -/+2 dB (1 kHz, 0 dB = 1 V/pa)
Stosunek S/N mikrofonu: min. 58 dB (1 kHz)
Obsługa połączeń głosowych
Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami
Czas pracy w trybie kryteria: do 300 h
Czas odtwarzania muzyki: do 16 h (50% głośności, ANC wył.)
Czas pracy w trybie ANC: do 12 h
Czas rozmów: do 16 h
objętość baterii: 300 mAh
Zasilanie: 5 V, 200 mA
Wskaźnik poziomu baterii (Android, iOS)
Porty: AUX-in (3,5 mm), micro USB (ładowanie)
Składana budowa
Waga: 235 g
wymiary: 163x80x182 mm
kabel audio: 120 cm
Wtyk: 3,5 mm, pozłacany
przewód USB: 100 cm
W komplecie: kabel audio, przewód USB, etui
Uwolnij muzykę Zapomnij o plączących się kablach. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, możesz radować się wspaniałą jakością dźwięku bez żadnych ograniczeń. Słuchawki Kruger&Matz F7A zostały wyposażone nie tylko w Bluetooth, ale także NFC, dzięki czemu prędko połączysz je ze smartfonem lub tabletem.
Daj się zaskoczyć Myślisz, iż wybierając słuchawki bezprzewodowe rezygnujesz z wysokiej jakości brzmienia? Nic bardziej mylnego! Słuchawki F7A wykorzystują technologię Apt-X, dzięki której możesz słuchać swoich ulubionych kawałków bezprzewodowo, a równocześnie z dźwiękiem tak nadzwyczajnym, jaki proponują słuchawki przewodowe.
Bez zakłóceń Nie pozwól, by cokolwiek zakłóciło Ci relaks przy muzyce. Dzięki funkcji ANC - aktywnej redukcji szumu - w słuchawkach Kruger&Matz F7A możesz błyskawicznie zredukować odgłosy otoczenia, a tym samym odciąć się od wszelkiego, żeby pozostać tylko w towarzystwie swoich ulubionych utworów.
korzystnie się składa Nie uwielbiasz na długo rozstawać się z muzyką? Składana budowa słuchawek Kruger&Matz F7A sprawia, że zajmują one niewiele miejsca, więc bezproblemowo zmieszczą się w Twojej torbie, czy plecaku.
Postaw na wygodę Słuchawki Kruger&Matz F7A powstały z myślą o wygodzie osób, które będą ich używać. Jednocześnie nauszniki jak i pałąk zostały pokryte miękką ekoskórą, co gwarantuje nadzwyczajny komfort choćby w czasie wielu godzin słuchania muzyki.
Zdalna kontrola dzisiaj nie musisz wyciągać telefonu z kieszeni zawsze, gdy chcesz zmienić utwór. Słuchawki Kruger&Matz F7A posiadają przyciski sterujące umieszczone w jednym z nauszników, które umożliwią Ci zarządzanie muzyką i odbieranie połączeń. Przekonaj się, jakie to wygodne.
za każdym razem przy Tobie Chcesz mieć swoje słuchawki zawsze ze sobą? Zadbaj o to, żeby nie uległy uszkodzeniu, a przyjemność z ich używania trwała jak najdłużej! Wykorzystaj załączone do zestawu trwałe i wygodne etui, które nie tylko ułatwi transport,również ochroni słuchawki przed ewentualnymi zniszczeniami.

Plik: de_en_nl_pl_ro_sk

☆ Xiaodu Du Smart Buds Pro (biały) ☆

Xiaodu Du Smart Buds Pro (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaodu
 • Nazwa produktu: Xiaodu Du Smart Buds Pro (biały)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620e513a8e441adc699e31be
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Qoltec

☆ Xiaodu Du Smart Buds Pro (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Xiaodu Du Smart Buds Pro

Poznaj swoje ulubione utwory na nowo dzięki słuchawkom Du Smart Buds Pro. Pozwalają na to 12 mm przetworniki. Dzięki redukcji szumów słyszysz to, co chcesz, a wytrzymały akumulator pozwala pracować słuchawkom do aż 35 godzin. Możesz również skorzystać z możliwości 10 min ładowania dla 2h odtwarzania. Na dodatek technika niskiego opóźnienia zwiększa dynamikę podczas rozgrywek i oglądania filmów.

Dźwięk, na który zasługujesz

Ciesz się wspaniałą jakością dźwięku dzięki Du Smart Buds Pro. Słuchawki posiadają neodymowe, 12 mm przetworniki dynamiczne, dostarczając imponujące brzmienie pełne detali. Ponadto zostały wyposażone w membranę kompozytową dla jeszcze lepszych wrażeń immersyjnych.

Nagrywanie rozmów

Spotkanie biznesowe, konferencja - w tych i podobnych sytuacjach sprawdzą się słuchawki Xiaodu. Proponują możliwość nagrywania rozmów telefonicznych, na WhatsApp, Skype, Zoom, itp. Uwaga, funkcja jest przystępna po pobraniu aplikacji Xiaodu.

Funkcja redukcji hałasu

Już nie musisz przejmować się hałasem otoczenia. Słuchawki zostały wyekwipowane w funkcję redukcji szumów (ANC), obniżając poziom hałasu o 40 dB. Dźwięki dochodzące z zewnątrz są produktywnie wyciszane dzięki potrójnemu mikrofonowi. W efekcie możesz cieszyć się luźną rozmową poprzez telefon nawet pośrodku miejskiej dżungli.

Tryb transparent

teraz możesz rozmawiać z innymi bez konieczności wyjmowania słuchawek. Du Smart Buds Pro proponują tryb transparent, dzięki któremu możesz słuchać muzyki i równocześnie słyszeć co dzieje się dookoła.

Funkcja tłumacza

Du Smart Buds Pro posiadają funkcję tłumacza, dzięki temu możesz rozmawiać z innymi bez przeszkód, bariera językowa nie będzie już problemem. Spotkanie z ważnym klientem, wakacje, podróż służbowa - w tych i podobnych sytuacjach sprawdzą się słuchawki Xiaodu. Funkcja jest przystępna po pobraniu aplikacji i tłumaczy w ponad 40 językach, w tym w języku polskim.

Tłumaczenie w czasie rzeczywistym

Oglądaj filmy, tutoriale albo wykłady na YouTube w obcym języku i korzystaj z możliwości, które oferują Du Smart Buds Pro. Zostały zaopatrzone w funkcję tłumaczenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz, na przykład, słuchać wywiadu w języku japońskim, a słuchawki przetłumaczą wypowiedzi na język angielski. Co więcej, funkcja obsługuje ponad 40 języków, w tym język polski.

Jeszcze więcej możliwości

Słuchawki Xiaodu posiadają funkcję nagrywania głosu i zapisywania go w formie notatki. Wspaniale sprawdzą się, na przykład, w trakcie ważnego spotkania. Dzięki temu masz pewność, ze najważniejsze informacje nie umkną Twojej uwadze. Należy pamiętać, iż funkcja jest dostępna po pobraniu aplikacji i obsługuje języki: japoński, chiński i angielski.

Długi czas pracy

Kolejną zaletą Du Smart Buds Pro jest ich długi czas pracy. Zostały zaopatrzone w pojemny akumulator, który wraz z etui ładującym pozwala pracować im aż do 35 godzin. Co więcej, za pomocą etui naładujesz słuchawki aż 3 razy. By odnowić ich energię, skorzystaj z kabla USB-C (w pakiecie). Istnieje także możliwość ładowania słuchawek poprzez 10 min dla 2h odtwarzania.

Bluetooth 5.2 i niski poziom opóźnienia

Słuchawki zostały wyekwipowane w Bluetooth 5.2, dzięki temu połączenie jest 2 razy szybsze i proponuje pokaźniejszy zasięg niżeli poprzednia wersja. Dodatkowo anteny LDS zwiększają stabilność połączenia. Współpracują z systemem iOS i Android, dla większej swobody, a niski poziom opóźnienia poprawi synchronizację między obrazem a dźwiękiem.

Łączą się z 2 urządzeniami równocześnie

To nie koniec zalet Du Smart Buds Pro! Słuchawki potrafią konsolidować się z 2 urządzeniami w tym samym czasie. Oznacza to, iż jeśli są sparowane z telefonem, możesz je prędko przełączyć na inne urządzenie, na przykład, komputer, bez konieczności rozłączania z pierwszym urządzeniem.

wygodna obsługa

Słuchawki zostały wyekwipowane w panele dotykowe, przy pomocy których możesz sterować Du Smart Buds Pro bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Teraz prosto zmienisz tryb pracy, odbierzesz połączenie przychodzące, czy zatrzymasz/wznowisz odtwarzanie. Możesz także skorzystać z ustawień aplikacji Xiaodu,przypasować pracę Du Smart Buds Pro do własnych potrzeb. Ponadto każda słuchawka sensor zbliżeniowy, dzięki któremu odtwarzanie jest zatrzymywane automatycznie kiedy je wyjmiesz i wznowione - kiedy je nałożysz.

długofalowy komfort

Zespół specjalistów Xiaodu szczególny nacisk położył na długofalowy komfort stosowania. Ich lepsza budowa gwarantuje wygodę przez dużo godzin, ponadto są lekkie, co też wpływa na komfort stosowania. Do zestawu załączono silikonowe końcówki w czterech rozmaitych rozmiarach, dla jeszcze większej wygody.

Funkcja Wear Test

Dla zapewnienia długookresowego komfortu aplikacja Xiaodu proponuje funkcję Wear Test. Za jej pomocą sprawdzisz dopasowanie słuchawek do Twoich uszu i czy zostały one prawidłowo założone. Ciesz się jeszcze lepszymi wrażeniami immersyjnymi i wygodą używania dzięki Du Smart Buds Pro.

wytrzymałe na wodę

Intensywny trening, siłownia - słuchawki Xiaodu możesz wziąć ze sobą niemal wszędzie. Broni je niepodatność na zachlapania na poziomie IPX4, dzięki temu możesz z nich swobodnie korzystać bez obaw o uszkodzenia.

W komplecie
 • słuchawki
 • etui ładujące
 • przewód ładowania USB do USB-C
 • końcówki silikonowe (4 pary, w tym jedna jest już założona na słuchawki)
 • instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ HP Omen 800 ☆

HP Omen 800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Omen 800
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4da3782da47c1248679f74
 • ID kategorii: 7967

☆ HP Omen 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

podczas rozgrywek, w których jeden krytyczny ruch może przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron, komunikacja ma kluczowe znaczenie. Dzięki przewodowym słuchawkom HP Omen 800 gwarantującym wygodę i klarownie czysty dźwięk możesz w pełni zanurzyć się w rzeczywistość gry i rozmawiać z innymi graczami tak, jakby siedzieli obok Ciebie.Korzyści: Pochłaniający świat dźwięków - obfite przetworniki o średnicy 53 mm zapewniają niezwykłą czystość dźwięku, dzięki której usłyszysz każdy krok.

Najwyższy komfort - Lekki, regulowany pałąk równomiernie rozkłada ciężar, co zagwarantuje niezwykły komfort w trakcie długich rozgrywek. Komfortowe, wyściełane skórą plastikową nauszniki zostały zaprojektowane, aby wytłumić rozpraszające dźwięki otoczenia.

Pewna komunikacja - Chowany mikrofon z możliwością pełnej regulacji zagwarantuje niezakłóconą komunikację w trakcie krytycznych momentów rozgrywki i może zostać ukryty, gdy nie jest użytkowany. Przejściówka 2 × 3,5 mm na 1 wtyk 4-biegunowy zezwala na używanie słuchawek z laptopem, komputerem biurkowym, urządzeniem mobilnym i konsolami PS4™ i Xbox One®


☆ Koss CS300 ☆

Koss CS300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss CS300
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a1f9182fff08be1c9576c
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss CS300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Gwarancja:wieczysta;Kod Producenta:CS300 USB;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 22 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/notebook;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;rodzaj podłączenia:USB;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ Shure SE112 ☆

Shure SE112 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure SE112
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 539802f18e441a4162000091
 • ID kategorii: 7967

☆ Shure SE112 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SE112M+ SOUND ISOLATING EARPHONES ZE STEROWANIEM Z zastosowanYM MIKROFONEM wyposażone w przetworniki Dynamic MicrDrivers, słuchawki SE112m+ dostarczają idealnego dźwięk, z głebokim basem I imponującym tłumieniem równocześnie przy słuchaniu muzyki jak i przy połączeniach telefonicznych. Jako rewelacyjny komplet sluchawkowy stereo jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Apple z systemem iOS. Zastosowany, 3-przyciskowy pilot zezwala na komfortową kontrolę nad wszystkimi funkcjami urzadzenia z niezwykłą łatwością. Atrybuty: nieprzeciętnY DŹWIĘK Z GŁEBOKIM BASEM Słuchawki SE112m+ z przetwornikami Dynamic MicroDriver wyśmienity dźwięk z głębokim basem I imponującym tłumieniem jako świetne uzupełnienie dzisiejszych przenośnych urządzeń cyfrowych. SOUND ISOLATING DESIGN komfortowe, tlumiące dźwięk, gumki blokują do 37dB sygnału dochodzącego z otoczenia. Wykorzystana technika tłumienia dźwięku zagwarantuje niezmąconą przyjemność wykorzystywania niezależnie czy korzystasz ze słuchawek stacjonarnie czy w ruchu. Słuchawki Shure Sound Isolating wymagają właściwego ułożenia w celu osiągnięcia najlepszego brzmienia. NieporównanA PERSONALIZACJA I COMFORT. Funkcjonalny, fachowy design, zoptymalizowany pod kształt ucha, gwarantuje wygodę, leżąc pewnie w uchu. System przeprowadzania kabla Over-the-ear, pozwala trzymać wszystkie kable, tak, iż nie przeszkadzają. Fit Kit gromadzi trzy wymiary miękkich, sprężystych wkładek, które dopasowują się to Twojego ucha w celu uzyskania rewelacyjnych warunków odsłuchowych. Do słuchawek dołączony jest miękki pokrowiec. KOMPATYBILNOŚĆ: Zaprojektowane dla iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad mini z wyświetlaczem Retina, iPad (4th generacji), iPad mini, iPad (3rd generacji), iPad 2, iPad, iPod touch (od 2 do 5th generacji), iPod classic, iPod nano (od 4th do 7th generacji), and iPod shuffle (od 1st do 4th generacji). SPECYFIKACJE: Czułość (1 kHz): 108 dB SPL/mW Impedancja : 16 Ω Zakres częstotliwości: 20 Hz - 17,5 kHz Długość kabla: 127 cm Waga: 25,5 g Kolor: Szare Gwarancja: 2 lata (Supersound Door-to-Door!) UWAGA! produkt pochodzi z polskiej, oficjalnej dystrybucji.

☆ Fresh &#39;n Rebel Twins 3 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh &#39;n Rebel Twins 3
 • Ilość ofert: 35
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1ad982fff0749611c90b
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane dodatkowe:mikrofony ENC, funkcja Double Master, samoczynna pauza (wykrywanie występowaniu słuchawki w uchu).

sterowanie dotykowe, bezprzewodowe ładowanie etui zgodne ze standardem Qi;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:ciemnoszary;Kolor:srebrny/szary;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins 3 Tip;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:13 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset znakomity do gier

zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 idealnie oddaje ich cechy. To bezkompromisowy headset dla graczy, zaopatrzony w nadzwyczajnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, posiadające inteligentny system wibracji, a także specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę w trakcie najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED zaakcentuje słuchawki na twojej głowie.

nieprzeciętne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 ma dwa 40-milimetrowe membrany, formujące świetny dźwięk, eksponujący się szczegółowością jednocześnie w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, żeby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technologia Xear Living zaimplementowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, genialnie wykrywając nadchodzącego rywala.

praktyczna konstrukcja

Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o trafny design, zapewniający wygodę stosowania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi, a także miękkim padom zagwarantuje idealne dostosowanie, izolację od otoczenia oraz komfort w trakcie noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który samoczynnie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je oryginalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Błyskawicznie ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon oraz wyłączysz wibracje bez potrzeby szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie umożliwia szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dostosowanie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera, a także opcje rejestracji dźwięku przez zaimplementowany mikrofon dzięki prostej i przejrzystej aplikacji!

dane techniczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • kompozycja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • dodatkowe dane: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, regulowany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *