Słuchawki do 400 zł

Ranking Słuchawek do 400 zł – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 400 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940a82fff03f63e6894d
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 225TWS Gold Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swym światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, by przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

starczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect pozwala na korzystanie z jednej albo obu słuchawek.

Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród zróżnicowanych opcji kolorystycznych niewątpliwie znajdziesz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

prędkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (prędkie parowanie) włączonej poprzez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować niemało urządzeń, dotykając ekranu urządzenia.

wykwintne, wygodne etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden detal nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

dodatkowo ma ono miękką obudowę i wykrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając prędki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc.

Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz. Jedno albo oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej albo obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.


☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 593679ec82fff037f491f490
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

Odpręż się i poczuj nieprzeciętną jakość dźwięku
Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń zagwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową albo grą o kryształowo czystym dźwięku.

Zasięg sygnału bezprzewodowego
powiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

Do 20 godzin odtwarzania
Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania przez nawet 20 godzin.

Przetworniki 40 mm
Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy detal dzięki przejrzystej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

Swoboda przemieszczania się po domu.
Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i wielkiemu zasięgowi, możesz wziąć ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
Zamknięta kompozycja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku oraz zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, że doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych albo filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

Bez zakłóceń
System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, by zanurzyć się w świecie rozrywki.

Zrelaksuj się i usiądź wygodnie
Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy też urządzasz maraton filmowy, te komfortowe i należycie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i komfortowego słuchania tak, by każdy z członków rodziny mógł z nich wygodnie korzystać przez długie godziny.

Miękkie nauszniki

Zaprojektowane z myślą o długim wykorzystywaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki nadzwyczajnie sprawdzają się w trakcie wieczornego relaksu na kanapie.

korzystne trzymanie się
Funkcja obrotu i nachylenia nausznika gwarantuje komfortowe dopasowanie słuchawek wszystkim członkom rodziny nawet tym o najmniejszych uszach.

Włącz i odpręż się
Po wyjęciu słuchawek z pudełka wystarczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść komfortowo, podczas gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.EAN: 4548736045453
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
Przeznaczenie: Telewizja
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: Brak
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 0 mm
Zasięg: 100 m
Kolor: Czarny
Waga: 275 g

☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 615b119f8e441a02dfd7a0a4
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki niepokaźne wymiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której korzystnie pasują do uszu. Drobne wymiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, rozszerzając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są nieskomplikowane w użyciu, a do wyboru masz cztery odcienie.

Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swych upodobań. Do wyboru masz przeróżne ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.niewielkie, lekkie, doskonale pasująceSłuchawki mają minimalne rozmiary i dokładnie pasują do uszu.

Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz wygodne warunki do słuchania muzyki.funkcjonalne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości informacji o kształtach uszu ludzi z całego świata.

Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys pasuje do otworu w uchu, a nowa, praktyczna powierzchnia zapewnia stabilniejsze trzymanie się.użyteczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle nieduże rozmiary i swobodnie posiada się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

Dzięki przejrzystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje elegancki, wytworny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można także nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.wygodniejsze rozmowy poprzez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,momentalnie włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne do 40 zł

Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszprosto znajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - łatwe podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 poprzez Bluetooth.

Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki ergonomicznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby poprzez 20 godzin.

A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

Pozostań w ruchu przy muzyce.niemało spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.stabilna i bezusterkowa łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i doskonałe wrażenia przy słuchaniu.

Dzięki nieznacznemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o fason, lecz i środowisko.

Opakowanie słuchawek WF-C500 nie mieści plastiku. Pokazuje to, jak producent Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.


☆ Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary ☆

Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AfterShokz
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f8595858e441a5acf56af18
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne AFTERSHOKZ OpenMove Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Aftershokz Openmove to słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technikę przewodnictwa kostnego. Niesamowity komfort w połączeniu z postępową technologią to sprawdzony przepis na słuchawki sportowe.

Przewodnictwo kostne W nowym modelu słuchawek Openmove zaimplementowano najnowszy przetwornik PremiumPitch 2.0, który zapewnia dużo szersze spektrum przetwarzanych częstotliwości. W słuchawkach pojawiło się więcej szczegółów, a także niskich tonów.

Połączenie Aftershokz Openmove otrzymały najnowszy protokół Bluetooth 5.0, który pozwolił poprawić jakość przesyłanego sygnału, a także zniżyć zużycie baterii. Słuchawki potrafią pracować nieprzerwanie do 6 godzin, a po rozładowaniu naładujesz je przy pomocy gniazda USB-C.

Dla aktywnych Słuchawki sprawdzą się wspaniale podczas uprawiania sportu. Budowa jest wyjątkowo trwała i lekka. Do jej produkcji zaimplementowano między innymi tytan. Certyfikat IP55 zapewnia wytrzymałość na pot i zachlapania.

Słuchawki sprawdzą się perfekcyjnie w sporcie, który wymaga kontaktu ze światem zewnętrznym np. Jazda na rowerze. Wygoda Aftershokz Openmove to na dodatek wyjątkowo lekka kompozycja - 29g. Mimo tego wspaniale trzyma się za uszami i choćby w trakcie największego ruchu słuchawki pozostaną na miejscu.

dane techniczne: --------------------------------- typ słuchawek: nauszne konstrukcja: zamknięta Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Sposób połączenia: bezprzewodowo wariant transmisji: bluetooth Mikrofon: tak Wersja Bluetooth: 5.0 standard oporności: IP55 Profile i kodeki: HSP, HFP, A2DP, AVRCP Czas pracy (h): 6 załączone wyposażenie: kabel USB do ładowania, Zatyczki, etui Przetwornik (mm): Przewodnictwo kostne PremiumPitch 2.0 efektywność (dB): 96 Waga (g): 29 Nazwa modelu: Openmove...


☆ Jabra Sport Pace ☆

Jabra Sport Pace Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Sport Pace
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 592537988e441a1f292ad7d6
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Sport Pace - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
swobodnE UPRAWIENIE SPORTU Z INSPIRUJĄCYM DŹWIĘKIEM Z BEZPRZEWODOWYCH SŁUCHAWEK. Chcesz pozbyć się wszystkich przewodów przeszkadzających podczas treningu? Bezprzewodowy, bogaty dźwięk pomoże rozszerzyć motywację w trakcie i po treningu. Pozbądź się przewodów i niewygodnie dostosowanych słuchawek podczas treningu i słuchaj motywującego dźwięku o nieprzeciętnej jakości stereo. Przejrzyj, jak zmieni się Twój trening. ĆWICZ bez dwóch zdań SIEBIE – WKŁADKI NIGDY CIĘ NIE ZAWIODĄ. Wkładki o wyjątkowo wygodnym dopasowaniu zezwalają na skoncentrowanie się na treningu, którego nic nie będzie zakłócać. Ćwicz bez dwóch zdań siebie dzięki wkładkom do ucha, które są przetestowane pod kątem długotrwałości i mają konstrukcję niepodatną na czynniki atmosferyczne, pot i deszcz (skala IP54), a także pozostały przetestowane według norm wojska amerykańskiego w zakresie czynników atmosferycznych i wstrząsów. Odblaskowy przewód gwarantuje pokaźniejszą widoczność podczas wieczornych biegów. BEZPIECZNE I komfortowE dobranIE. Nie zrani uszu ani nie wypadnie dzięki funkcjonalnej konstrukcji. Znajdź wspaniałe dostosowanie dzięki 3 wkładkom do ucha. Komplet słuchawkowy waży zaledwie 22 gramy, więc choćby nie zauważysz, że go nosisz. OpornE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE I POT. Jabra Sport Pace zbudowane są zgodnie ze standardami wojskowymi USA (IP54), są odporne na pot, wstrząsy i wodę. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by było oporne na trening we wszelkich warunkach..
atrybuty:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - A2DP: Tak - Budowa: Słuchawki z pałąkiem zausznym - Maksymalny czas działania: 120 h - Maksymalny czas rozmowy: 5 h - Położenie mikrofonu: Mikrofon zintegrowany - Przycisk odbierania: Tak - Regulacja głośności: Tak - wariant: Stereo - Zintegrowany alarm wibracyjny: Nie - Waga: 21,61 g - Impedancja słuchawek: 32 Ω - Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m) - technika MultiPoint: Tak - Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz-8 kHz - Kolor: Czarny/Czerwony - producent telefonu komórkowego: Uniwersalny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 0 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Jabra [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headsets [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => komplet słuchawkowy Bluetooth do telefonów komórkow [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => A2DP [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki z pałąkiem zausznym ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dynamika [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 109dB +/- 3dB ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja słuchawek [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ω ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Klasa Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Klasa 2 (max. 40 m) ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czerwony ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Maksymalny czas działania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 120 h ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Maksymalny czas rozmowy [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 5 h ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => marka telefonu komórkowego [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Uniwersalny ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Położenie mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mikrofon zintegrowany ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Przycisk odbierania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Regulacja głośności [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolekcja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Sport Pace ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => technologia MultiPoint [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => wariant [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Waga [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 21,61 g ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wersja Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 4.1 ) [18] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 100 Hz-8 kHz ) [19] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zintegrowany alarm wibracyjny [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Nie ) ) ) )

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d4502982fff071c2a2eeff
 • ID kategorii: 7967

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:tak;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;asygnowane dla:smartfon;wymiar kabla:0 m;Funkcje uzupełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane uzupełniające:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, samoczynne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie przez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja prędkiego ładowania;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:metaliczny;Kolor:metaliczny/szary;wariant słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m

Inne Rankingi:  Słuchawki Under Armour

☆ Vivanco PRO ☆

Vivanco PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Vivanco
 • Nazwa produktu: Vivanco PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 527d008982fff0869300018e
 • ID kategorii: 7967

☆ Vivanco PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;dedykowane dla:iPod, iPhone, iPad, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):102 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0,7 Ω;Kolor:zielono-czarny;Kolor:zielony;wariant słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):3730;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, sportowe;Radiowe:nie;regulowanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:13 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:3 pary wkładek do uszu;Zasięg:0


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją regulowania iluminacji Prism RGB, a także kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu umożliwiają graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w notebookie czy tablecie. Parametry urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska rewelacyjnie oplata całą głowę,świetnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i wyeliminować niechciane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki marki AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Miły chłód, mniejszą potliwość i większy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak mała,podczas ich używania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, aby dostarczyć najmocniej zbalansowane środowisko akustyczne z doskonałą jakością dźwięku. - USB ChatMix genialnie przypasuj stosunek dźwięku pomiędzy odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, oryginalny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze wspaniałego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: rozciągliwe, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, choćby gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Gwarantuje miłą dla ucha produktywność z przezroczyście czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, lepszą reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany pakiet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i specyficznym designem HyperX, a także dokumentem TeamSpeak.

 • powiększony komfort, dzięki temu możesz grać poprzez niemało godzin
 • nieprzeciętny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
 • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami przenośnymi
 • Odłączany mikrofon

Najtańsze Słuchawki do 400 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 400 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Jabra Evolve 40 Mono ☆

Jabra Evolve 40 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 40 Mono
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52bfcc2da47c54bfe7f124
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 40 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 40 UC MONO

udoskonalone rozmowy

pakiet Jabra EVOLVE zaprojektowano tak, aby zapewnić ulepszone rozmowy. Wyekwipowany jest w światowej klasy mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 40 UC Mono to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany przeważnie w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Wspaniała technika redukcji szumów gwarantuje spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, produktywnie tworzyjąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są nad wyraz przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który powiadamia, że użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

Zachowaj sprężystość
To nie zadanie, lecz ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw EVOLVE 40 wyekwipowany jest w złącze 3,5 mm zastosowane w moduł obsługi, co zezwala na podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi pozwala na także komfortowy i prosty dostęp do w głównej mierze wykorzystywanych funkcji, takich jak głośność i wyciszanie. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co powiększa ogólną rozciągliwość i umożliwia większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszw całości włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu z łatwością zmienisz swój biurowy komplet słuchawkowy na zestaw osobisty.

Zoptymalizowany dla rozwiązania Unified Communication
pakiet Jabra EVOLVE 40 UC Mono jest zoptymalizowany dla Unified Communication, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa rewelacyjnie ze wszystkimi wiodącymi sprzedawcami rozwiązań Unified Communication, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe właściwości:

  - pakiet słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Złącze USB z gniazdem jack zastosowanym w jednostkę sterującą
  - Wskaźnik zajętości zawiadamia przystępność
  - Można schować wysięgnik mikrofonu w pałąku na głowę
  - Poduszki słuchawek z syntetycznej skóry
  - Głośniki: intensywny głośnik 28 mm
  - Ochrona przed hałasem: PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 80 g
 • wymiary:

  - rozmiary zestawu słuchawkowego: 155.4 x 5.86 x 181 mm
  - rozmiary kontrolera: 54 x 14 mm

 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Earfun Air Pro 2 (czarny) ☆

Earfun Air Pro 2 (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Earfun
 • Nazwa produktu: Earfun Air Pro 2 (czarny)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3d1a32da47c69b066f4d4
 • ID kategorii: 7967

☆ Earfun Air Pro 2 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:7 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:sterowanie dotykowe, hybrydowa redukcja szumów ANC QuietSmart 2.0, 3 tryby odtwarzania (tryb transparent);Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):EarFun Air Pro 2;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX5;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:15 m...

Inne Rankingi:  Słuchawki do 10 zł

☆ Vivanco PRO ☆

Vivanco PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Vivanco
 • Nazwa produktu: Vivanco PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 527d008982fff0869300018e
 • ID kategorii: 7967

☆ Vivanco PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;przeznaczone dla:iPod, iPhone, iPad, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):102 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0,7 Ω;Kolor:zielono-czarny;Kolor:zielony;wariant słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):3730;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, sportowe;Radiowe:nie;regulowanie głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:13 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:3 pary wkładek do uszu;Zasięg:0


☆ PowerA FUSION Pro Xbox (czarny) ☆

PowerA FUSION Pro Xbox (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PowerA
 • Nazwa produktu: PowerA FUSION Pro Xbox (czarny)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b648bc2da47c11f4659a4f
 • ID kategorii: 7967

☆ PowerA FUSION Pro Xbox (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1 m;Dynamika (SPL):116 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Kod Producenta:1512479-01;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):FUSION PRO;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;nadaje się do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Kygo E4/1000 ☆

Kygo E4/1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Kygo
 • Nazwa produktu: Kygo E4/1000
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db7013d8e441a61c76320c7
 • ID kategorii: 7967

☆ Kygo E4/1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:6 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):97 dB;części budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Funkcje uzupełniające:Bluetooth aptX, wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;dane dodatkowe:magnetyczne końcówki;Kodek Bluetooth:aptX;Kolor:koralowy;Kolor:pomarańczowy;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):E4/1000;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Profil Bluetooth:AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:15 g;Wersja Bluetooth:4.1;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL JR460 ☆

JBL JR460 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL JR460
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6168345f2da47c73b0c2cd54
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL JR460 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:30 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1 m;Dynamika (SPL):92 dB;komponenty budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane uzupełniające:szybkie parowanie Google, bezpieczny dźwięk JBL, nietrudna obsługa zaprojektowana z myślą o dzieciach, czas ładowania do 2h;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Bixby, Siri;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):JBL JR460;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, dla dzieci;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:tak;Średnica przetwornika:32 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Waga:200 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ HyperX Cloud Alpha ☆

HyperX Cloud Alpha Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e149b8482fff0f439866776
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Alpha - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

HyperX™ Cloud Alpha to słuchawki o bezprecedensowej dwukomorowej konstrukcji, zapewniającej obszerniejszą wyrazistość dźwięku i mniej zniekształceń. Podwójne komory pozwalają oddzielić basy od tonów przeciętnych i wysokich, umożliwiając optymalne dostrojenie i czystsze, bardziej zrównoważone brzmienie.

Słuchawki Cloud Alpha idealnie wpisują się w tradycję wydajności i komfortu produktów z rodziny HyperX. Zastosowano w nich specyficzną czerwoną piankę z pamięcią kształtu, regulowany pałąk, a także obicie z miękkiej i jeszcze bardziej bardziej elastycznej imitacji skóry.

Aluminiowy pałąk zapewnia wysoką wytrzymałość, a zgodnie z powszechnym oczekiwaniem graczy, Cloud Alpha mocny, odłączany przewód w wytrzymałym oplocie. Odłączany mikrofon z redukcją szumów atesty Discord i TeamSpeak.

gwarantują one swobodę komunikacji w grupie. Pilot zintegrowany z przewodem jest obsługiwany na wielu platformach, dzięki temu użytkownicy PC, PS4, Xbox One™ oraz innych systemów zaopatrzonych w gniazdo jack 3,5 mm będą mogli swobodnie korzystać z pełnych możliwości słuchawek Cloud Alpha.

parametry standardowe Dwukomorowe przetworniki HyperX gwarantują bardziej wyrazisty dźwięk i mniej zniekształceń Wysoki komfort zastosowania, z którego słynie HyperX Wytrzymały, regulowany pałąk Odłączany przewód w oplocie z komfortowym pilotem do regulacji dźwięku Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów dokumenty Discord i TeamSpeak™ Zgodność z wieloma platformami Więcej komór = mniej zniekształceń Dzięki zaimplementowaniu jednej komory dla basów i drugiej dla tonów średnich i wysokich zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha udoskonaloną separację dźwięków i mniej zniekształceń.

unikatowy komfort i solidność HyperX szerokie nauszniki zestawu słuchawkowego Alpha są wyściełane jeszcze bardziej miękką i rozciągliwą imitacją skóry. A z myślą o posiadaczach obszerniejszych głów zastosowano szerszy, trwały pałąk z aluminium.

Odłączany kabel w oplocie ze zintegrowanym pilotem Zintegrowany pilot umożliwia regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Żeby upewnić się,kabel jest właściwie podłączony, solidnie wepchnij wtyk do gniazda.

Zgodność z wieloma platformami Wszechstronny zestaw słuchawkowy Cloud Alpha współpracuje z komputerami, PS4™, Xbox One™ i innymi urządzeniami zaopatrzonymi w gniazdo 3,5 mm....


☆ Tonsil R55BT ☆

Tonsil R55BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tonsil
 • Nazwa produktu: Tonsil R55BT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4f5c88e441afc683b4178
 • ID kategorii: 7967

☆ Tonsil R55BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Tonsil R55BT wykorzystujące technologię Bluetooth 5.0 i wyekwipowane w system aktywnej redukcji szumu. Posiadają wbudowany mikrofon, wytrzymałą baterię i doskonały dźwięk.

towar pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.


☆ JBL T130 ☆

JBL T130 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T130
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a9182fff0ac854311a3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T130 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU Niebieskie technika Pure Bass. Brak hałasu Słuchaj ulubionych utworów przez cały dzień dzięki słuchawkom JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne pozwalają słuchać wyjątkowego dźwięku JBL Pure Bass przez 40 godzin, a praktyczna i wodoodporna budowa gwarantuje komfort poprzez cały dzień w każdych warunkach pogodowych.

Bezproblemowe rozmowy dzięki 4 mikrofonom, które eliminują hałas z otoczenia, zapewniając wyśmienitą jakość połączeń niezależnie od miejsca. A dzięki technologii aktywnej redukcji hałasu i technice Smart Ambient możesz wybrać, czy chcesz wyciszyć dźwięk otoczenia, czy także wsłuchiwać się w nie.

A co najkorzystniejsze, aplikacja JBL Headphones pozwala spersonalizować warunki odsłuchu. Pozostań w kontakcie ze światem, na swój sposób. Brzmienie JBL Pure Bass Inteligentnie zaprojektowane przetworniki 10 mm i ulepszona kompozycja Dot zapewniają brzmienie JBL Pure Bass, dzięki temu poczujesz każdy pulsujący dźwięk.

Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak poprawnie, jak mogą brzmieć na słuchawkach JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU. Aktywna redukcja hałasu z funkcją Smart Ambient Usłysz więcej tego, co chcesz, eliminując niechciane hałasy.

technika aktywnej redukcji hałasu z 2 mikrofonami minimalizuje niepożądane zakłócenia. Dzięki rozwiązaniu Ambient Aware możesz w każdej chwili wsłuchać się w dźwięki otoczenia, aby czuć się bezpieczniej, gdy jesteś poza domem, a TalkThru pozwoli Ci uciąć krótką pogawędkę bez konieczności zdejmowania słuchawek JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU.

4 mikrofony gwarantujące świetną jakość połączeń Bezproblemowe połączenia stereo w trybie głośnomówiącym. Słuchawki JBL Tune 130NC TWS JBLT130NCTWSBLU mają 4 mikrofony, dzięki temu za każdym razem będzie Cię perfekcyjnie słychać.

Już nigdy nie musisz rezygnować z odbierania i realizowania połączeń. Dzięki VoiceAware możesz kontrolować ilość sygnału wejściowego mikrofonu kierowanego z powrotem do słuchawek i wybrać, ile chcesz słyszeć własnego głosu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.