Słuchawki do 500 zł

Ranking Słuchawek do 500 zł – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 500 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy standard w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej innowacyjną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc w pełni zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać usuwający hałas procesor QN1e HD. Likwiduje on istotnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach, a także zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
mały, produktywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

wyjątkowy dźwięk z niewiele znaczącymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają zrównoważone, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

rewelacyjne do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

świetne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, gwarantując znakomite wrażenia.

Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.

praktyczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu praktycznie stykają się z trzema najróżniejszymi punktami w uchu, gwarantując mocne, wygodne dopasowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się nieprzewidzianie.

choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a poręczny futerał do ładowania zagwarantuje dodatkowe 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.

poręczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Kabel USB-C ekspresowo i łatwo naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: prędkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej zniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie lokalizuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swoich preferencji.

automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
sensor zbliżeniowy w każdej wkładce namierza, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control zezwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania dłoni zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki albo obu. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz dopasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dopełniające opcje, np. Asystenta Google.

progresywna klasyka
Zależało nam na eleganckim, subtelnym stylu - od ascetycznych, gładkich słuchawek po elegancko doszlifowany futerał ładujący.

Wszystko, czego Ci trzeba
W zestawie znajduje się przewód do ładowania USB-C oraz dwa typy wkładek dousznych w zróżnicowanych rozmiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3, a także powiadomienia o ich przystępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej darmowo w Google Play i Apple App Store.


☆ JBL Live Pro+ ☆

JBL Live Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro+
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073e9ee2da47cd580e0b26b
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL LIVE PRO+ TWS beżowe najkorzystniejsze wrażenia dzięki legendarnemu brzmieniu JBL Słuchawki JBL Live Pro+ TWS beżowe proponują najkorzystniejsze brzmienie niezależnie od urządzenia – są niewielkie, lecz ich 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne gwarantują legendarne brzmienie JBL przez cały dzień.

Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co Cię rozprasza, gdy Ci potrzeba skoncentrować się na nauce lub wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje dookoła Ciebie bez zdejmowania słuchawek, technika Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.

Czas pracy słuchawek Dzięki nawet 7 godzinom odtwarzania plus 21h doładowania w etui oraz szybkiemu ładowaniu słuchawki JBL Live Pro+ TWS beżowe mogą towarzyszyć Ci poprzez cały dzień. Ładowanie bezprzewodowe pozwala ekspresowo naładować słuchawki z funkcją szybkiego ładowania.

Podwójne połączenie + synchronizacja i prędkie parowanie Natychmiast po otwarciu etui słuchawki parują się z urządzeniem z systemem Android, dzięki czemu od razu możesz zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenia mono/stereo albo korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce lub obu.

dodatkowo aplikacja JBL ułatwia przypisanie funkcji do każdej słuchawki. Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL Live Pro+ TWS beżowe automatycznie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android.

Możesz ponadto sparować inne urządzenia, dotykając ich ekranów. Wodoodporność i wygodne przypasowanie Zabierz muzykę ze sobą wszędzie tam, gdzie zabiorą Cię Twoje przygody. Słuchawki JBL Live Pro+ TWS beżowe z dokumentem IPX4 są oporne na zachlapanie, a w pakiecie znajdują się silikonowe wkładki douszne w pięciu rozmiarach, żeby zapewnić świetne dobranie.


☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

wydajnOŚĆ KLASY mistrzowskieJ
Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i precyzyjnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia i zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA zarys
Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą lub oddychającym welurem gwarantuje długotrwały komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
pakiet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zagwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii marki DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytwarzane z wykorzystaniem nieszablonowych materiałów siateczkowych, żeby zapewniać bardzo czyste i precyzyjne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą staranność w szerszym paśmie przenoszenia, a także lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

profesjonalny KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są dzisiaj przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub dopasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

zaawansowana karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) umożliwia przejrzyście czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

zestaw PRO X jest zaopatrzony w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie wykorzystywania. Załączone etui broni komplet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

seria PRO
zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wykonanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technice i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, by wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany poprzez mistrzowskich graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, by zrozumieć potrzeby mistrzowskiego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najlepszy sprzęt klasy profesjonalnej.


Akcesoria w komplecie
pakiet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej zarys Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe atrybuty
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ JBL Live 660NC ☆

JBL Live 660NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 660NC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099071882fff08be1c95613
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe do 50 zł

☆ JBL Live 660NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Live 660NC LIVE660NCBLU Niebieskie Legendarne brzmienie JBL Przetworniki 40 mm i legendarne brzmienie, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie. Słuchaj swych ulubionych utworów za każdym razem, kiedy tylko zechcesz i gdzie tylko zechcesz.

Ze słuchawkami JBL Live 660NC LIVE660NCBLU za każdym razem będziesz czuć się jak w trakcie najkorzystniejszego koncertu! Wyeliminuj hałas albo nie. Twój wybór Wyeliminuj hałas i skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu.

technologia Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ruchliwych ulicach dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a funkcja TalkThru pozwala wyciszyć muzykę i wzmocnić mowę, by umożliwić rozmawianie bez zdejmowania słuchawek JBL Live 660NC LIVE660NCBLU.

Uzyskaj pomoc, używając głosu Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) albo Ambient Aware, przejrzyj czas pracy na akumulatorze lub wyłącz słuchawki JBL Live 660NC LIVE660NCBLU przy pomocy głosu i polecenia „hej, Google".

Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, aby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego. Akumulator z funkcją szybkiego ładowania wystarczający nawet na 50 godzin słuchania Słuchaj muzyki choćby przez 50 godzin (lub do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu i łącznością Bluetooth)!

prędkie ładowanie przez 10 minut zagwarantuje dodatkowe 4 godziny zabawy. Ciesz się muzyką istotnie dłużej ze słuchawkami JBL 660NC LIVE660NCBLU!


☆ Sennheiser RS 120 II ☆

Sennheiser RS 120 II Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser RS 120 II
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc15682fff073ae33a201
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser RS 120 II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser RS 120

Zasięg do 150 m
pokaźne muszle słuchawek
poręczna funkcja ładowania i przechowywania.

RS 120 to perfekcyjny komplet słuchawek bezprzewodowych z górnej półki, gwarantujących czysty, wyśmienicie jednostajny dźwięk i wspaniałe brzmienie basów. Te słuchawki są optymalne do każdego rodzaju muzyki, genialnie sprawdzają się też jako słuchawki do telewizora. Oprócz tego postępowa funkcja ułatwiająca ładowanie „easy recharge" zagwarantuje najwyższą wygodę ładowania i przechowywania słuchawek bezprzewodowych.

Wyposażenie:
3 kanały do wyboru · poręczne ustawienie przełączników · Nadajnik ze stalowym uszkiem ładującym · Ładowarka akumulatorów do słuchawek

informacje technologiczne:
parametry słuchawek: regulacja głośności · Czas pracy akumulatora (maks.): 20 h · Częstotliwość radiowa: 864 MHz · Kolor: czarny,srebrny · Natężenie dźwięku: 65 dB · Przejściówka (słuchawki): Bezprzewodowa · Przyłącze (headset): Radiowe · rodzaj noszenia (słuchawki): On Ear · wariant słuchawek (Kategoryzacja): Słuchawki · Waga: 230 g · Zakres częstotliwości: 22- 19 500 Hz · Zasięg maksymalny: 100 m · Źródło zasilania: 2x akumulator AAA (w pakiecie)

przesyłka obejmuje:
Zasilacz · Baterie AAA · komplet przejściówek 3,5 / 6,3 mm · Zamienne baterie


☆ Jabra Active ☆

Jabra Active Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Active
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5114b53682fff0abbc00025a
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Active - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jabra active 75t Elite Active 75t Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane dla bezpiecznego dobrania. Znakomita jakość muzyki i połączeń, wodoodporność i budowa genialna do uprawiania sportu.* Bezpieczne przypasowanie dla aktywnych osób - słuchawki komfortowe i kompaktowe, przetestowane z myślą o bezpiecznym dopasowaniu, z powłoką zapewniającą powiększoną przyczepność technika 4-mikrofonowa dla perfekcyjnej jakości połączeń gdziekolwiek jesteś Parowanie z aplikacją Jabra Sound+ dla funkcji nasłuchu HearThrough i personalizowania muzyki, dzięki regulowanemu korektorowi dźwięku Do 7,5 godziny czasu pracy baterii, 28 godzin z futerałem ładującym Wodoodporność, gwarantowana ochrona klasy IP57 i 2-letnia gwarancja obejmująca uszkodzenia wywołane potem i kurzem** Bezpośredni dostęp do Amazon Alexa, Siri® i Google Assistant™ Bezprzewodowe słuchawki sportowe– znakomite dla aktywnych Bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Elite Active 75t to mały wymiar dla pokaźniejszej wygody i lepszego dobrania w trakcie biegania, ćwiczeń czy treningu na siłowni.

Zostały zaprojektowane tak, aby pozostać w uszach choćby podczas intensywnego wysiłku. Czyste i energetyczne brzmienie, dzięki technice 4 mikrofonów, stanowi znakomite wsparcie podczas aktywności fizycznej.

wspaniałe dobranie– bo tak zostały zaprojektowane Jednym z najważniejszych celów na etapie projektowania tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, było stworzenie nieprzeciętnego dostosowania do ucha użytkownika, tak by każdy miał pewność, iż wkładki pozostaną w tym samym miejscu nawet w trakcie intensywnego treningu.

Aby stworzyć najszczególniej stosowny zarys Jabra wykonała tysiące pomiarów i skanów małżowiny usznej. Te maleńkie słuchawki, o nad wyraz kompaktowej konstrukcji i wyjątkowym zarysie, są najlepiej dobranymi wkładkami dousznymi, jakie można sobie wymarzyć.

Ich użyteczny zarys gwarantuje wyjątkową wygodę, a zrównoważoną pozycję gwarantuje zestaw nakładek żelowych, w różnych rozmiarach, które można zjednoczyć według jednostkowych potrzeb. Technologia 4 mikrofonów– rozmowy bez zakłóceń z znakomitą jakością dźwięku Jabra Active 75t spełniają wszystkie Twoje wymagania względem wysokiej jakości połączeń i genialnego brzmienia muzyki.

Te minimalne zaawansowane technologicznie urządzenia zawierają cztery wbudowane mikrofony, które odfiltrowują niechciane odgłosy z zewnątrz, dzięki temu rozmówcy – po obu stronach połączenia – są genialnie słyszani, nawet w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu.

Łączność Bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 metrów daje dużo swobody w działaniu. Natomiast jednostajna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, żeby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku.

Funkcja HearThrough– to Ty decydujesz co i jak chcesz usłyszeć Funkcja HearThrough wykorzystuje zaimplementowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

Gdy chcemy usłyszeć, co się dzieje wokół, HearThrough proponuje przydatny suwak, dzięki któremu możemy zdecydować, w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów ze świata zewnętrznego, a w jakim zatopić się w muzyce.

wspaniała izolacja hałasu, proponująca możliwość indywidualnego przypasowania, pomaga odgrodzić się od prawdziwego świata i skoncentrować się na naszym treningu. Jakość dźwięku nie ma sobie równych, a wyważony bas i energetyczne, czyste brzmienie znakomicie motywują do jeszcze pokaźniejszego wysiłku.

Wytrzymałe jak Ty Jabra Active 75t są wodoodporne, oporne na pot, odporne na Twój najmocniej intensywny trening. To nieprzeciętny partner niezależnie od tego czy biegasz w mieście, w trakcie deszczu, czy po malowniczych piaszczystych drogach, czy jeździsz rowerem wysoko w górach, czy też po prostu ćwiczysz na siłowni.

Te prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne są za każdym razem gotowe i idealnie dostosowane do Twojego aktywnego trybu życia. Brak kabli to brak problemów z ich rozplątywaniem. Wkładki mają atest oporności IP57 i 2-letnią gwarancję odporności na pot i pył.

Czas pracy choćby do 28 godzin Słuchawki Jabra Elite 75t Active na jednym ładowaniu mogą pracować aż 7 i pół godziny. Komfortowe etui do ładowania to jeszcze więcej mocy – dzięki niemu czas pracy zestawu wydłuża się aż do 28 godzin.

Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą i nowemu zestawowi chipów Bluetooth 5.0, zużywającemu mało baterii, możesz wziąć je ze sobą nawet na najdłuższy bieg i to Tobie najpierw zabraknie energii, a nie wkładkom.

Możliwość korzystaniaz asystentów głosowych Za pośrednictwem Jabra Elite Active 75t można zintegrować się z usługami Alexa*, Siri® lub Google Assistant™, aby w prędki sposób uzyskać dostęp do potrzebnych informacji.

Cały czas w biegu? Asystent głosowy odczyta dla nas wiadomości tekstowe, dzięki temu będziemy za każdym razem na bieżąco. Personalizacja z MySound,MyControls i Jabra Sound+ Użytkownik Elite Active 75t może zespolić brzmienie do własnych preferencji za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+.

dodatkowo, dzięki najnowszej, nowa


☆ JBL Live 650BT ☆

JBL Live 650BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 650BT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ce504108e441adea9f438b6
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live 650BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL LIVE 650BT ANC Czarne Legendarne brzmienie JBL Muzyka to ważny składnik Twojego życia, dlatego wypróbuj bezprzewodowe słuchawki wokółuszne JBL LIVE 650BTNC z funkcją aktywnej redukcji szumów, które wzbogacą każdy Twój dzień.

Słuchawki JBL LIVE650BTNC, wyekwipowane w solidne przetworniki 40 mm, zapewniają legendarne brzmienie JBL zaakcentowane wzmocnionymi basami, które sprawią, że każdą piosenkę z każdej playlisty dodasz do ulubionych.

Gdy liczy się tylko muzyka, technologia aktywnej redukcji szumów pozwala wytłumić odgłosy otoczenia, by nic nie zakłócało Twojej beztroski. Skorzystaj z pomocy Asystenta Google. Odtwarzaj ulubione playlisty, wysyłaj wiadomości do znajomych, sprawdzaj pogodę i dużo więcej za jednym dotknięciem muszli słuchawki JBL LIVE 650BT, które aktywuje Asystenta Google albo Amazon Alexa.

Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, aby w prosty sposób wybrać swojego ulubionego asystenta głosowego. Wciśnij play. Wycisz wszystko, co Ci przeszkadza. Wyeliminuj hałas i skup się na muzyce dzięki technologii aktywnej redukcji szumów.

Spersonalizuj swoje muzyczne doświadczenia, dopasowując ustawienia dźwięku JBL LIVE650BTNC za pomocą gratisowej aplikacji My JBL Headphones. Twój dźwięk, bez przewodów Słuchawki o lekkim, wytwornym i wygodnym designie, które zezwalają na streamowanie muzyki poprzez 30 godzin (20 godzin przy włączonej komunikacji Bluetooth i ANC) po 2 godzinach ładowania, posiadają funkcję połączenia wielopunktowego, a także komfortowy odłączany kabel wyekwipowany w pilota i mikrofon, który pozwala słuchać muzyki nawet wtedy, kiedy akumulator się rozładuje.

Ciesz się muzyką bez zakłóceń dzięki słuchawkom JBL LIVE650BTNC.


☆ Sennheiser HD 569 ☆

Sennheiser HD 569 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 569
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766852da47c7933d59084
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 569 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD569
Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z kolekcji HD5xx

Prawdziwy towarzysz w życiu powszednim w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy oraz towarzysz by podłączyć je do smartphona.

Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm żeby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż posiada jedno przyciskowy pilota, a także mikrofon.

Ciesz się swobodą
słuchania

Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z serii HD pięćset, powstały po to żeby słuchać muzyki z bogactwem detalów, a także silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

Jaki dźwięk, taki komfort

Dzięki swej konstrukcji Sennhesier HD569 proponują unikatowy komfort noszenia nawet przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki pokaźnym muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

Inne Rankingi:  Słuchawki do iPhone 11
parametry Sennheiser HD569
 • konstrukcja: wokółuszna
 • Przetworniki: dynamiczne, otwarte
 • Impedancja: 23 Ohm
 • przewód: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
 • Dynamika SPL: 115 dB
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bbff88e441a169cd5cf80
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, proponując znakomicie wyważony dźwięk, niespotykany komfort dopasowania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i lepsze sprzężenie zwrotne sprawiają, że możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi konkretne głębokie basy i czyste wysokie tony.

Galaxy Buds2 proponują nadzwyczajne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, aby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos powodują, iż połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie lokalizuje i eliminuje niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swym światem z rodziną i przyjaciółmi.

Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia wywoływane wiatrem, co na dodatek rozszerza wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki.

Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow pełni zanurzyć się w dźwięku360 Audio sprawia, iż ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technologia Dolby Head Tracking™ zagwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, zezwalając kompletnie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki przypasowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 powodują, iż Twoje dźwiękowe doznania są starannie takie, jak uwielbiasz.

Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu wynajdziesz więc wspaniałe dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach nawet najszczególniej aktywnych użytkowników.

Miękkie, rozciągliwe silikonowe nakładki dostępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze realne wrażenia ANC. Znajdź wymiar wspaniały dla siebie korzystając z menu "Test dostosowania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

Wybierz perfekcyjną tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, świetna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki proponują modny design i przypasowane etui, żeby podkreślić Twój unikalny styl. A poręczny zarys etui sprawia,chroni ono słuchawki, ładuje je i genialnie pasuje do przenoszenia.

5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 powodują,przez cały dzień możesz radować się komfortem i pozostawać w kontakcie.

Długo działająca bateria zagwarantuje do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej niżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

Bez zastosowania dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje dodatkowo Quick Buds Control 8, dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.


☆ Pioneer SE-C8TW ☆

Pioneer SE-C8TW Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C8TW
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b641b208e441a86c0d5fbaa
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer SE-C8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wytwornA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza albo odsłuchuj wiadomości i mnóstwo więcej.

DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

pokrywa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie całkowicie naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Obudowa posiada diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE instynktownE Od razu po prostu świetne: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki usprawniają rozpoznanie, dla której strony asygnowana jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest oporna na pot, podczas gdy powierzchnia z wypustkami gwarantuje optymalne dobranie.

doskonałE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami tworzonymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, w trakcie gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki znamionuje się pokaźniejszą energią.

Wkładki do uszu w rozmiarze S / M / L prawidłowe uszczelnienie dla doskonałego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo przy pomocy mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

dostępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy albo poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Dzisiaj dostępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, producenta Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, komfortowym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, żeby uprościć korzystanie z muzyki....


Najtańsze Słuchawki do 500 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 500 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 duo NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC40 duo NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC40 duo NC
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60ae2fd22da47c708f81e124
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 duo NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy został wytwarzanych z wysokiej jakości tworzyw które zapewniają komfort stosowania nawet w trakcie długich godzin noszenia. Słuchawka jest komfortowa, łatwa w dostosowywaniu, dzięki temu każdy użytkownik może zespolić ją do własnych preferencji. Z zestawem słuchawkowym VOICE UC40 można pracować z każdego miejsca równocześnie z biura jak i z domu. Co więcej słuchawka nadzwyczajnie się sprawdzi podczas słuchania muzyki bowiem model VOICE UC40 został wyekwipowany w dodatkową funkcje Audio, która oprócz transparentnie czystych rozmów zapewnia także wysoką jakość odtwarzania muzyki. Przycisk Audio umiejscowiony jest na pilocie USB i zmienia atrybuty akustyczne dopasowując je do potrzeb użytkownika w zależności od tego, czy akurat prowadzi rozmowę czy odtwarza ulubiony utwór muzyczny. Dzięki użytecznemu pilotowi USB można w łatwy sposób sterować słuchawką bezpośrednio z kabla: odbierać i zakańczać połączenia, wyciszać mikrofon czy regulować głośność. Zestaw został zoptymalizowany z większością systemów operacyjnych między innymi Skype for business, 3CX co zezwala na komunikacje z klientami i partnerami na całym świecie. Technika Plug&Play sprawi, iż słuchawka zostanie natychmiastowo wykryta poprzez system od razu po podłączeniu. Funkcja zaawansowanej redukcji szumów zagwarantuje niezakłóconą rozmowę równocześnie w hałaśliwym biurze jak i w trakcie pracy zdalnej. Obfite głośniki zapewniają wyciszenie odgłosów pochodzących z otoczenia. Na dodatek na mikrofonie znajduje się podświetlana dioda zajętości, która powiadamia osoby będące w pobliżu o trwającej rozmowie....

☆ JBL Live 460NC ☆

JBL Live 460NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 460NC
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6098ee5e2da47c71a34465f3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live 460NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Live 460NC LIVE460NCBLU Niebieskie Legendarne brzmienie JBL Przetworniki 40 mm i legendarne brzmienie, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie. Słuchaj swoich ulubionych utworów zawsze, kiedy tylko zechcesz i gdzie tylko zechcesz.

Ze słuchawkami JBL Live 460NC LIVE460NCBLU zawsze będziesz czuć się jak w trakcie najkorzystniejszego koncertu! Wyeliminuj hałas albo nie. Twój dobór Wyeliminuj hałas i skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu.

technika Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ruchliwych ulicach dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a funkcja TalkThru pozwala wyciszyć muzykę i wzmocnić mowę, aby umożliwić rozmawianie bez zdejmowania słuchawek JBL Live 460NC LIVE460NCBLU.

Uzyskaj pomoc, używając głosu Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) lub Ambient Aware, sprawdź czas pracy na akumulatorze albo wyłącz słuchawki JBL Live 460NC LIVE460NCBLU za pomocą głosu i polecenia „hej, Google".

Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, aby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego. Do 50 godzin czasu pracy akumulatora z wyłączoną aktywną redukcją hałasu Dwa pełne dni słuchania muzyki i prędkie ładowanie, jeśli potrzebujesz więcej.

Słuchawki JBL Live 460NC LIVE460NCBLU gwarantują do 50 godzin czasu odtwarzania muzyki z wyłączoną aktywną redukcją hałasu, do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu oraz do 4 godzin po ładowaniu przez zaledwie 10 minut!

Odłączany przewód audio pozwala słuchać muzyki nawet po wyczerpaniu akumulatora.


☆ JBL t225tws ☆

JBL t225tws Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL t225tws
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61f415492da47cff15bd2d03
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL t225tws - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

W pełni bezprzewodowe słuchawki JBL TUNE 225TWS pozbawione jakiegokolwiek kabla - dają Ci całkowitą swobodę ruchów oraz całkowicie nowy komfort noszenia, niezależnie od tego, gdzie i kiedy je nosisz.


☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600X ☆

Turtle Beach Ear Force Stealth 600X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: Turtle Beach Ear Force Stealth 600X
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f05b92182fff06020716c49
 • ID kategorii: 7967

☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;Kod Producenta:192195;Kolor:biały;Kolor:biały;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Stealth 600 Gen 2;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:radiowe;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Złącze:radiowe...


☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600P Gen 2 ☆

Turtle Beach Ear Force Stealth 600P Gen 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: Turtle Beach Ear Force Stealth 600P Gen 2
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6041ee7d2da47c1855f11fbb
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Redmi 8

☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600P Gen 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;Kod Producenta:192191;Kolor:czarno-niebieski;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Stealth 600 Gen 2;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PlayStation 4;nadaje się do:PlayStation 5, PlayStation 4;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:radiowe;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Złącze:radiowe...


☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bbff88e441a169cd5cf80
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, oferując genialnie wyważony dźwięk, niespotykany komfort dostosowania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i udoskonalone sprzężenie zwrotne powodują, że możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi potężne głębokie basy i czyste wysokie tony.

Galaxy Buds2 proponują wspaniałe wyważenie i wysoką jakość dźwięku, aby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i zaimplementowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, iż połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie namierza i usuwa niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi.

Obły, lekko wypukły kształt słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co na dodatek rozszerza wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki.

Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow całości zanurzyć się w dźwięku360 Audio powoduje, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ zapewnia niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając w pełni zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki przypasowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 sprawiają, iż Twoje dźwiękowe doznania są skrupulatnie takie, jak lubisz.

Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu wyszukasz więc znakomite dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach nawet najbardziej aktywnych użytkowników.

Miękkie, sprężyste silikonowe nakładki dostępne są w trzech rozmiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze osiągalne wrażenia ANC. Znajdź rozmiar wyśmienity dla siebie korzystając z menu "Test dobrania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

Wybierz nieprzeciętną tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, nadzwyczajna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki proponują modny design i dostosowane etui, aby podkreślić Twój specyficzny fason. A ergonomiczny kształt etui sprawia,broni ono słuchawki, ładuje je i perfekcyjnie pasuje do przenoszenia.

5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 powodują,poprzez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie.

Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej aniżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

Bez wykorzystania rąk możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje ponadto Quick Buds Control 8, dzięki czemu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC i sprawdzać pozostałą moc baterii.


☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2 ☆

Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067107082fff0ba85931573
 • ID kategorii: 7967

☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:dostosowywany pałąk, przyciski sterujące na słuchawce, możliwość wyciszania mikrofonu;Kolor:biały;Kolor:biały;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Stealth 600 Gen 2;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox Series;Podświetlenie:nie;nadaje się do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:radiowe;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, odbiornik, przewód USB...


☆ Sony WH-CH710N ☆

Sony WH-CH710N Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH710N
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea2d76e82fff0d050cb87f9
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-CH710N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (samoczynnej redukcji hałasu z wykorzystaniem nienaturalnej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i automatycznie dobiera tryb najskuteczniej redukujący hałasy z zewnątrz.

Dwa czujniki hałasu kontroluj, co chcesz usłyszeć
Dzięki dwóm mikrofonom jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar albo rozmowy w biurze. Oznacza to, iż możesz bez reszty oddać się słuchaniu.

NFC: słuchanie muzyki po jednym dotknięciu
Dzięki technologii NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.szybko i z łatwością nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.

Wysoka jakość transmisji poprzez łącze Bluetooth
Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.

wytworzone dla znawców stylu
Słuchawki WH-CH710N mają wysmakowane, zaokrąglone pokrywy. Wyglądają korzystnie, jak brzmią.

genialne dobranie
Metalowy zamek pozwala wyregulować rozmiar słuchawek. Oznacza to większą wygodę przy długotrwałym słuchaniu.

Wygoda przez cały dzień
Miękkie, owalne nauszniki są tak komfortowe, iż nie będziesz potrzebować żadnych przerw w słuchaniu muzyki albo oglądaniu filmów i telewizji.

wygodna w podróży, składana konstrukcja
Słuchawki WH-CH710N mają składane na płasko nauszniki, dzięki temu będą bezpieczne w walizce podróżnej i plecaku, z którym jeździsz do pracy.

prędkie ładowanie
całkowicie naładowany akumulator litowy wystarcza nawet na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania w 10 minut zyskasz kolejnych 60 minut odtwarzania.

dopasuj dźwięk
Tryb dźwięków otoczenia daje Ci pełną kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, lecz i dźwięki ważne w powszednim życiu: odgłosy z ulicy lub komunikaty ogłaszane w środkach transportu.

Przetworniki akustyczne 30 mm słychać każdy takt
nowe, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają zjednoczyć czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Idealnie reprodukująobszerny zakres częstotliwości.

Korzystaj z pomocy asystenta z wolnymi rękami
Naciśnij jeden przycisk, żeby włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub kontaktować się z innymi.

Czysty dźwięk podczas rozmów przez komplet głośnomówiący
Funkcja rozmów poprzez telefon z wolnymi rękami sprzyja podtrzymywaniu kontaktów. Nie sięgaj po telefon, po prostu mów dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.


☆ MEE Audio Combo Pack M6 PRO 2nd Generation + BTC2 - Słuchawki dokanałowe z adapterem Bluetooth ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ RATY 30x0% ☆

MEE Audio Combo Pack M6 PRO 2nd Generation + BTC2 - Słuchawki dokanałowe z adapterem Bluetooth ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ RATY 30x0% Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MEE Audio
 • Nazwa produktu: MEE Audio Combo Pack M6 PRO 2nd Generation + BTC2 - Słuchawki dokanałowe z adapterem Bluetooth ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ RATY 30x0%
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4e09782fff0377637a25f
 • ID kategorii: 7967

☆ MEE Audio Combo Pack M6 PRO 2nd Generation + BTC2 - Słuchawki dokanałowe z adapterem Bluetooth ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ RATY 30x0% - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet Combo Pack z tradycyjnymi, przewodowymi słuchawkami MEE Audio M6 PRO 2nd Generation, a także przełączanym adapterem Bluetooth BTC-2.

towar pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.


☆ SoundMAGIC HP150 ☆

SoundMAGIC HP150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC HP150
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5448b6f082fff02e4e001102
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC HP150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC poprawił swój entuzjastycznie okrzyknięty model słuchawek zamkniętych HP100, wraz z pojawieniem się modelu HP150. Model HP150 to godny następca kultowego już HP100 proponujący jednak dużo lepsze odczucia dźwiękowe. Dźwięk jest piękny, żywy i intensywny.wzmocniona konstrukcja, wyśmienicie sprawdzająca się w dodatku jako przenośna, a w środku genialnie stuningowane drivery bez dwóch zdań zbiorą kolejne dziesiątki melomanów na świecie.HP150 to referencyjne słuchawki studyjne o detalicznym i neutralnym brzmieniu | oferujące maksymalną wygodę w trakcie długich sesji z dźwiękiem. Potężna i | przemyślana konstrukcja zapewnia wytrzymałość towaru na lata,.To unikatowy towar pod względem walorów jednocześnie brzmieniowych jak i konstrukcyjnych.proponując ekspansywną scenę dźwiękową, pokaźne drivery HP150 tworzą mocny bas z naturalnym wokalem i transparentną górą. Środek pasma jest bogato nasycony dopieszczając cały obraz pasma. Zamknięta budowa z pełnowymiarowymi padami i luźną regulacją czynią je w pełni użytkowane jako słuchawki dla DJ-ów czy w studiu jako monitoring dla profesjonalistów. HP150 wyposażono w przewód o zwiększonej trwałości i lepszej nierozłączności sygnału. Dzięki innowacyjnym gumowym nausznikom, HP150 osiągnęły ulepszoną akustykę a równocześnie są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Pełne nauszniki z miękkimi nausznikami kryją kompletnie ucho bez wywoływania jakiegokolwiek nacisku, poprzez co są niewiarygodnie komfortowe do noszenia przez dłuższy okres czasu.Najważniejsze cechy: Reprodukcja dźwięku w jakości High Fidelity - neutralny balans tonalny przy odczuwalnie zwiększonej percepcji basu oraz najwyższego pasma. Wyśmienita rozdzielczość i detaliczność muzyczna. Duża i wyważona scena dźwiękowa. Drivery 53mm w zamkniętej, wokół usznej konstrukcji zapewniające wysoki poziom izolacji hałasu nieszablonowa 3-kierunkowa budowa z obrotowym jarzmem, ultra-miękkie nauszniki i pałąk dla długich godzin użytkowania Składana , a także wysokiej jakości twardy futerał dla wygody w podróży SPECYFIKACJA | Przetwornik: intensywny 53mm z neodymowym magnesemPasmo przenoszenia: 10Hz~30KHz | Impedancja: 32 ± 10% ΩSkuteczność: 95 ± 3 dB at 1KHz/mWMac. Moc Wejsciowa: 100WDługość kabla: 1.2 mWtyk: stereo 3,5 mm pozłacany (+przejściówka na 6,3mm)Waga: 288gRecenzje: http://www.head-fi.org/products/soundmagic-hp150-premium-full-size-folding-headphones-black/reviews/11381""Perhaps it's a little bit of new toy syndrome excitement, but I have a | feeling HP150 should be added to a "Giant Killer" category since I have a | feeling it can come close in performance to some of the more well known | audiophile headphones from Senns, Beyer, AKG, and AT that cost a lot | more" I would HIGHLY recommend to consider HP150 and a small portable amp where together for under $300 you will have a KILLER audiophile quality sound like you never experienced before!http://headfonics.com/forum/index.php?topic=217.0" I find the HP150 sound to be excellent, and it only gets better with the better quality amplifiers"http://www.hifiheadphones.co.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.