Słuchawki do 70 zł

Ranking Słuchawek do 70 zł – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 70 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 70 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki SONY MDR-EX110AP R Czerwone (4905524936780) ☆

Słuchawki SONY MDR-EX110AP R Czerwone (4905524936780) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki SONY MDR-EX110AP R Czerwone (4905524936780)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432282fff008b4000037
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki SONY MDR-EX110AP R Czerwone (4905524936780) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
- przeznaczone do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
- Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
- Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
- Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
- rodzaj przewodu - Rozgałęziony
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
- technologia Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszneEAN: 4905524936773
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe atrybuty: W zestawie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (6934177720482) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w całości uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także zaawansowany procesor DSP znakomity dźwięk.

samoczynne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, perfekcyjne dla wielbicieli słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy podczas rozmów z współpracownikami czy klientami i podczas ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android mającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyekwipowane są w szereg zróżnicowanych atrybuty, które w konsekwencji przekładają się na maksymalną funkcjonalność i efektywność. Niezwykle łatwą i instynktowną obsługę gwarantują takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,genialnie scalić się do ucha użytkownika. Znikomy wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, iż ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody stosowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas używania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? nowoczesne systemy i postępowe technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne i wyjątkowo czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych pozwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama budowa słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje nieprzeciętną jakość dźwięków - głęboką, potężną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą scalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się skonsolidować samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja danych

przezroczysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa postępowego interfejsu Bluetooth 5.0. To dodatkowo zasługa progresywnej technologii audio, zawartej w surowej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i znakomitym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które niezwykle korzystne odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

komfortowe użytkowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę wykorzystywania słuchawek od Xiaomi. Nadzwyczajnie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są wyjątkowo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki temu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dostosowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania w dodatku wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W wyniku czego oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej stabilne połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Ponadto w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest wykorzystanie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie albo w centrum handlowym.

olśniewająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i precyzyjnie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o różnorodnych wymiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dopasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają nawet w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności stosowania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą łączyć się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Żeby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dobranie do wszelkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant artykułu

Słuchawki bezprzewodowe

wariant słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zastosowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

rozmiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe informacje

Bezpieczne i wygodne dostosowanie

mobilna i bezprzewodowa kompozycja

pakiet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth) ☆

Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth)
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 532be32382fff036d8000006
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki 50 Cent

☆ Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe stereo z mikrofonem Bluetooth, odcień czarny CIESZ SIĘ BEZPRZEWODOWĄ MOBILNOŚCIĄ Słuchaj muzyki, rozmawiaj poprzez telefon, łacz się ze swym tabletem, smartfonem bez użycia rąk Współpracuje z Bluetooth w laptopie, telefonie i innych urządzeniach mobilych. Długi czas pracy akumulatora Słuchawki stereo Bluetooth z wbudowanym mikrofonem progresywna technologia redukcji szumów DSP Do 250 godzin czuwania i 10 godzin słuchania, rozmów automatycznie wycisza muzykę w przypadku połączeń przychodzących Przycisk wielofunkcyjny, regulacja głośności i wskaźnik niskiego stanu baterii wygodne nauszniki i regulowany pałąk Specyfikacja Interfejs: Bluetooth v.3.0 + EDR Moc transmisji: 5 dBm Czułość mikrofonu: 85 dBm Obsługiwane profile: HSP, HFP, A2DP i AVRCP Akumulator 320 mAh Li-ion Czas ładowania: do 3 godz Odległość działania: do 10m na otwartej przestrzeni Pasmo przenoszenia głośników: 20 Hz - 20000 Hz Czułość: 93 dB Impedancja: 32 Ohm Mikrofon: dookólny PobZasilanie: 5V rozmiary:170 x 175 x 70mm (dł. X szer. X głęb.) Waga netto: 130g kryteria systemowe Bluetooth z telefonu komórkowego, PDA, laptopa lub komputera Urządzenia firmy Apple z systemem iOS 6 albo wyższej pokaże stan baterii zestawu słuchawkowego na ekranie. (nie wymaga specjalnych aplikacji)
atrybuty:
Komunikacja: Bluetooth v.3.0 + EDR
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
System audio: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
Impedancja: 32 Ohm
Dynamika głośników: 93 dB
Czułość mikrofonu: 85 dB
rodzaj słuchawek: Nauszne
Złącze słuchawek: Nie
Kolor: Czarny
Zasięg: 10 m

☆ Rebeltec Słuchawki nauszne crystal czerwony ☆

Rebeltec Słuchawki nauszne crystal czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebeltec
 • Nazwa produktu: Rebeltec Słuchawki nauszne crystal czerwony
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd0d448e441a3be8f3da31
 • ID kategorii: 7967

☆ Rebeltec Słuchawki nauszne crystal czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Stereofoniczne słuchawki Bluetooth przeznaczone do smartfonów, tabletów- Kompatybilne z Bluetooth 3.0 + EDR (apotech CW6686M)- Czas słuchawnia 5-6 h, czas czuwania 72 h, czas ładowania 1-2h- Sterowanie za pomocą smartphona albo przycisków na obudowie słuchawek- Tryby: bluetooth, radio, karta microSD, AUX, rozmowa telefoniczna- niezwykle wysokiej klasy przetworniki przezroczysty dźwięk- 5 przycisków - służący do odbierania, kończenia połączeń, odtwarzania i pauzowania muzyki,- prędkie składanie / rozkładanie słuchawek ułatwia podróżowanie- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz- Impedancja: 32 Ω ±15%- Czułość: 102±3dB /1mW (przy 1kHz)- Moc 10mW- zastosowany akumulator 250mAh (ładowany z micro USB)- Średnica głośnika: 40mm- Złącze mini USB (służy do ładowania akumulatora)- ma wyłącznik- zaimplementowane diody sygnalizacyjne- zastosowany mikrofon (funkcja rozmowy telefonicznej po połączeniu z telefonem przez bluetooth)- zaimplementowane gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3- AUX (po wyczerpaniu baterii możliwość odsłuchu przez dołączany kabel 3,5mm mini jack)- W pakiecie przewód USB(M)->miniUSB(M) i przewód mini jack 3,5mm (M)->mini jack3,5mm(M)Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry: Opakowanie: PVC Box...


☆ Panasonic rp-ht161e-k odbiór w 20 punktach w całej polsce. (5025232476329) ☆

Panasonic rp-ht161e-k odbiór w 20 punktach w całej polsce. (5025232476329) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic rp-ht161e-k odbiór w 20 punktach w całej polsce. (5025232476329)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51273f052da47c50c40001c2
 • ID kategorii: 7967

☆ Panasonic rp-ht161e-k odbiór w 20 punktach w całej polsce. (5025232476329) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Na głowę, na uszy, do uszu, za uszy….

Co to znaczy magnes neodymowy w słuchawkach?

Wybierając się na zakup słuchawek wiemy z grubsza jakie chcemy. Inne do uprawiania sportów inne dla audiofila inne dla introwertyka który chce tylko izolacji. I nikt żeby nie pomyślał, że napotka trudności w tym względzie zgłębiając się w opis danego modelu słuchawek. Bo co to jest np. magnes neodymowy?! Magnesy neodymowe są silniejsze od standardowych, ferrytowych, więc gwarantują odpowiednią wartość strumienia magnetycznego w szczelinie przy mniejszych rozmiarach. A może jeszcze prościej - magnes neodymowy jest po prostu mniejszy od "zwykłego" magnesu a zachowuje te same właściwości. Następny schodek to cewki CCAW. Te cewki, w odróżnieniu od rozwiązań klasycznych nawijane są miedziowanym drutem aluminiowym o spłaszczonym przekroju a ich wymiar jest szczególnie jest dokładnie dobierany do przetwornika. W konsekwencji uzyskujemy lżejszą konstrukcję z pokaźniejszą amplitudą drgań membrany a co z tego wynika pokaźniejszą moc, udoskonalone odwzorowanie niskich i przeciętnych tonów no i szersze pasmo przenoszenia przy tych samych wymiarach kapsuły.

Wszystko już wiesz, więc słuchawki nagłowne Panasonic już lądują w Twoim koszyku

Połączenie użyteczności z wdziękiem i estetyką. Panasonic daje nam słuchawki lekkie, wyprofilowane, z dużą mocą a do tego wyjątkowo komfortowe w użyciu. Te monitorowe słuchawki nagłowne zostały zaprojektowane i zoptymalizowane do współpracy z zróżnicowanym sprzętem Hi-Fi. Przetworniki o szerokiej średnicy razem z silnymi neodymowymi magnesami i cewkami C.C.A.W. Zapewnią nam silne basy, a także szczegółowe wysokie tony. Kabel do słuchawek ma długość dwóch metrów i zakończony jest prostym wtykiem M3 a do zestawu został załączony adapter wtyku M6. Nie ma się co zastanawiać bo ktoś może być szybszy od Ciebie.


☆ Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c ☆

Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646402abc0facc88a41851af
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Oryginalne słuchawki by akg l usb-c typ c - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Oryginalne Słuchawki Samsung żeby Akg l Usb-c typ C

☆ JVC HA-RX330 Słuchawki nauszne, HAR-X330E ☆

JVC HA-RX330 Słuchawki nauszne, HAR-X330E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX330 Słuchawki nauszne, HAR-X330E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbc4d2da47c36b734217f
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-RX330 Słuchawki nauszne, HAR-X330E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolor towaru:Czarny,Kolor kabla:Czarny,Budowa słuchawek:Okołouszna,Waga produktu:202 g,Głębokość opakowania:100 mm,zastosowanie:Muzyka,Złącze 3,5 mm:Tak,Nauszniki:Tak,Szerokość opakowania:210 mm,Możliwość złożenia:Tak,Sposób łączności:Przewodowy,Odłączany kabel:Nie,wariant magnesu:Ferryt,Wysokość opakowania:100 mm,Waga wraz z opakowaniem:560 g,Średnica głośnika:4 cm,Złącze 2,5 mm:Nie,Długość kabla:2,5 m,Bluetooth:Nie,Regulacja głośności:Nie,Złącze 6,35 mm:Nie,Materiał pokrycia styków:Nikiel,rodzaj opakowania:Blister,ilość:1,Maksymalna moc wejścia:1200 mW,Kompatybilność z marką:Dowolna marka,fason noszenia:Nagłowny,wariant mikrofonu:Niedostępny,Pasmo przenoszenia:12 - 22000 Hz,Łączność radiowa:Nie,Kolor:Tak,rodzaj produktu:Słuchawki,Połączenie USB:Nie


☆ Słuchawki t 205 srebrny marki Jbl ☆

Słuchawki t 205 srebrny marki Jbl Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki t 205 srebrny marki Jbl
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59c367cd8e441a1576eddf79
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki t 205 srebrny marki Jbl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JBL T205 to słuchawki douszne akcentujące się rewelacyjnym brzmieniem Pure Bass. Najkorzystniejszy towarzysz podróży, a także kompan długich rozmów telefonicznych. Słuchawki spektakularnie się ukazujące, znakomicie ergonomiczne i w dostępnej cenie!

Douszne słuchawki JBL T205 proponują legendarne brzmienie JBL Pure Bass, tak specyficzne dla producenta z ponad 70-letnimi tradycjami. Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Wyekwipowano je w wysokiej klasy metalizowaną obudowę i przetworniki o średnicy 12,5 mm. Generują konkretne niskie tony, natomiast miękkie, użytecznie ukształtowane wkładki douszne pozwalają na komfortowe stosowanie przez długie godziny. W dodatku jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwia kontrolowanie odtwarzania muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki tym rozwiązaniom słuchawki JBL T205 to rutynowy towarzysz w pracy, w domu i w podróży.

nad wyraz komfortowym rozwiązaniem jest nieplączący się płaski przewód. Znamionuje się on trwałością i funkcjonalnością. W dodatku miękkie, funkcjonalnie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort w trakcie słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

Wysokiej klasy metalizowana obudowa jest wykończeniem nadającym słuchawkom wyrafinowany i stylowy wygląd. W zestawie wyszukamy w dodatku miękki futerał do przechowywania słuchawek, kiedy akurat nie są użytkowane.


☆ Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-03 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-03 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-03 Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d2c53da2da47ce74846cd00
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-03 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth SAVIO TWS-03 wygodne i lekkie słuchawki douszne SAVIO TWS-03 dedykowane są dla aktywnych osób ceniących sobie komfort i jakość dźwięku podczas uprawiania sportu. Design i komfortowe pałąki na uszy korzystnie trzymają je w stosownych miejscach nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń, a najnowsza wersja Bluetooth pozwala radować się najwyższej jakości dźwiękiem. Słuchawki zostały wyposażone w powiększoną baterię, wydłużającą czas pracy nawet do 5 godzin na jednym cyklu ładowania. Każda słuchawka zaimplementowanego pilota z mikrofonem umożliwiającego korzystanie z najmocniej niezbędnych funkcji.

Bluetooth 5.0

Klawisze funkcyjne umożliwiają:

 • Włączenie/wyłączenie urządzenia
 • Zmianę utworu
 • Odtwarzanie/pauza
 • zwiększanie/ograniczanie głośności
 • Odbieranie/odrzucanie połączeń
 • Połączenie z ostatnio wybranym numeremEAN: 5901986045502
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SAVIO TWS-03
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Z zaczepami usznymi
Technologie: Hands-free
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Quickpair
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: -38 dB
Mikrofon: zaimplementowany
Zasięg: 10 m
Waga: 18.8 g
Akcesoria w komplecie: przewód ładowania 3 pary wtyczek do uszu Instrukcja
Pozostałe właściwości: Czas działania: do 5 h Czas ładowania: do 1,5 h Czas czuwania: do 100 h Dioda powiadomień LED

☆ Awei słuchawki bluetooth 5.0 t36 tws + stacja dokująca biały/white (6954284091855) ☆

Awei słuchawki bluetooth 5.0 t36 tws + stacja dokująca biały/white (6954284091855) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Awei
 • Nazwa produktu: Awei słuchawki bluetooth 5.0 t36 tws + stacja dokująca biały/white (6954284091855)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b0072da47c13e997f962
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe douszne Xiaomi

☆ Awei słuchawki bluetooth 5.0 t36 tws + stacja dokująca biały/white (6954284091855) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AWEI T36 to funkcjonalne, bezprzewodowe słuchawki ze stacją ładowania z wyświetlaczem LED. Kompaktowa budowa pełna nowoczesnej technice, od aktywnej redukcji szumów, jakości dźwięku po inteligentny głos.
Dzięki wyśmienitym nanomateriałom słuchawki mają ochronę wodoodporności na poziomie IPX4. Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem w trakcie używania.
Dzięki zaimplementowanemu dotykowemu panelowi, wymiar i waga słuchawek zostały pokaźnie zredukowane, a Ty możesz w komfortowy sposób sterować nimi za pomocą dotyku. Bluetooth 5.1 umożliwi płynne podłączenie do smartfonu.EAN: 6954284058261
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: AWE000116
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 92 dB
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Pozostałe właściwości: Wersja Bluetooth: 5.1 Czas prowadzenia rozmów: 4-5 h Czas słuchania muzyki: do 4-5 h Czas ładowania: 1,5 h Czas czuwania: do 210 h pojemność stacji dokującej: 350mAh objętość baterii słuchawki: 45mAh Zasięg: do 10m

Najtańsze Słuchawki do 70 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 70 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Natec Słuchawki nauszne nsl-1452 ☆

Natec Słuchawki nauszne nsl-1452 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Słuchawki nauszne nsl-1452
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64656d79b4fd33508bbb1d30
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Słuchawki nauszne nsl-1452 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki nauszne natec NSL-1452

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe nauszne 50846 ☆

Qoltec Słuchawki bezprzewodowe nauszne 50846 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Słuchawki bezprzewodowe nauszne 50846
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 641c18632da47c2b1f2a0662
 • ID kategorii: 7967

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe nauszne 50846 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Qoltec 50846

☆ Słuchawki HAVIT H656d (6939119034580) ☆

Słuchawki HAVIT H656d (6939119034580) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Havit
 • Nazwa produktu: Słuchawki HAVIT H656d (6939119034580)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611fb7cf82fff03339fe6e73
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki HAVIT H656d (6939119034580) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki gamingowe Havit H656d teraz możesz jeszcze lepiej usłyszeć każdego przeciwnika i radować się wyśmienitej jakości dźwiękiem. Słuchawki gamingowe H656d zostały wyekwipowane w głośniki 50 mm, które przezroczyście czyste brzmienie.

Wielokierunkowy, regulowany mikrofon wspaniale rejestruje głos, umożliwiając swobodną komunikację z innymi graczami. Produkt jest lekki i komfortowy, możesz więc godzinami grać bez zmęczenia. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje słuchawkom oryginalny, gamingowy charakter.

nieprzeciętnie usłyszysz każdego przeciwnika Nie daj się zaskoczyć swym przeciwnikom. Magnetyczne głośniki 50 mm doskonałą jakość audio, a dźwięk przestrzenny 3D pozwoli Ci jeszcze lepiej odnaleźć się w świecie gry i dokładnie lokalizować rywali.

Z Havit idealnie usłyszysz kroki zbliżających się wrogów i błyskawicznie uprzedzisz ich ruchy. Bez przeszkód rozmawiaj z członkami swojej drużyny luźno planuj taktykę, wymieniaj uwagi w trakcie rozgrywki i ostrzegaj członków swej drużyny przed ewentualnym zagrożeniem.

Słuchawki zostały zaopatrzone w wielokierunkowy mikrofon z redukcją szumów, który pozwala na komfortową, pozbawioną zakłóceń komunikację z pozostałymi graczami. Można go dowolnie wyginać, dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz H656d do swych potrzeb.

komfortowe, ergonomiczne, stylowe Graj tak długo, jak chcesz, nie obawiając się dyskomfortu. Stworzone z przychylnego dla skóry, oddychającego materiału miękkie nauszniki idealnie przylegają do uszu, nie wywołując przy tym nadmiernego nacisku.

dostosowywany pałąk łatwo dostosujesz do swych przyzwyczajeń. Słuchawki prezentują się bardzo stylowo. Prosty, progresywny design przypadnie do gustu wielu użytkownikom, a kolorowe, gamingowe podświetlenie przyciąga wzrok i nadaje produktowi oryginalny charakter.

pokaźna kompatybilność Z powodzeniem podłączysz słuchawki do wybranego urządzenia. H656d są kompatybilne z komputerami, laptopami, smartfonami, tabletami i nie tylko! Współpracują także z konsolami takimi jak na przykład PS4, XBOX One i Nintendo Switch.

technologia plug&play pozwala uniknąć problemów z konfiguracją i konieczności instalowania sterowników – wystarczy tylko podłączyć słuchawki! Uwaga: aby podłączyć H656d do konsoli z linii XBOX, możesz potrzebować adaptera Microsoft (brak w pakiecie).

Specyfikacja marka Havit Model H656D Średnica głośnika 50 mm Impedancja 21 ±15% Ω Czułość 109 dB ±3 dB Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 KHz Mikrofon Ø4,0 x 1,5 mm Długość kabla 2,2 m Złącza 3,5 mm AUX + USB table –>


☆ Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth) ☆

Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth)
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 532be32382fff036d8000006
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe BHP-BER-BK (Bluetooth) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe stereo z mikrofonem Bluetooth, kolor czarny CIESZ SIĘ BEZPRZEWODOWĄ MOBILNOŚCIĄ Słuchaj muzyki, rozmawiaj przez telefon, łacz się ze swym tabletem, smartfonem bez zastosowania rąk Współpracuje z Bluetooth w laptopie, telefonie i innych urządzeniach mobilych. Długi czas pracy akumulatora Słuchawki stereo Bluetooth z wbudowanym mikrofonem progresywna technologia redukcji szumów DSP Do 250 godzin czuwania i 10 godzin słuchania, rozmów automatycznie wycisza muzykę w sytuacji połączeń przychodzących Przycisk wielofunkcyjny, regulacja głośności i wskaźnik niskiego stanu baterii komfortowe nauszniki i dostosowywany pałąk Specyfikacja Interfejs: Bluetooth v.3.0 + EDR Moc transmisji: 5 dBm Czułość mikrofonu: 85 dBm Obsługiwane profile: HSP, HFP, A2DP i AVRCP Akumulator 320 mAh Li-ion Czas ładowania: do 3 godz Odległość działania: do 10m na otwartej przestrzeni Pasmo przenoszenia głośników: 20 Hz - 20000 Hz Czułość: 93 dB Impedancja: 32 Ohm Mikrofon: dookólny PobZasilanie: 5V wymiary:170 x 175 x 70mm (dł. X szer. X głęb.) Waga netto: 130g wymogi systemowe Bluetooth z telefonu komórkowego, PDA, laptopa lub komputera Urządzenia marki Apple z systemem iOS 6 albo wyższej pokaże stan baterii zestawu słuchawkowego na ekranie. (nie wymaga specjalnych aplikacji)
właściwości:
Komunikacja: Bluetooth v.3.0 + EDR
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
System audio: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
Impedancja: 32 Ohm
Dynamika głośników: 93 dB
Czułość mikrofonu: 85 dB
wariant słuchawek: Nauszne
Złącze słuchawek: Nie
Kolor: Czarny
Zasięg: 10 m

☆ Słuchawki z mikrofonem dla graczy nightcrawler egh440 marki Esperanza ☆

Słuchawki z mikrofonem dla graczy nightcrawler egh440 marki Esperanza Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem dla graczy nightcrawler egh440 marki Esperanza
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5f656582fff0c265d78fc7
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem dla graczy nightcrawler egh440 marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 SŁUCHAWKI GAMINGOWE ESPERANZA NIGHTCRAWLER Oryginalne, lekkie i prawidłowo wyprofilowane słuchawki dla graczy wygodne i należycie wyciszone nauszniki zapewniają komfort użytkowania przez sporo godzin 2 złącza: USB i MINI JACK 3.5 mm TURBO czerwone podświetlenie LED nadające specyficznego stylu regulowanY MIKROFON Najwyższa jakość dźwięku w grach i filmach komfortowy kontroler na kablu Jakość dźwięku STEREO kabel W OPLOCIE o długości 2 m Pasmo przenoszenia głośników: 20 - 20000 Hz Średnica głośników: 4 cm Waga: 315 g WYKOŃCZENIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Estetyczne skóropodobne wykończenie nauszników i pałąka, a także giętki mikrofon wysokiej jakości to niewątpliwa zaleta słuchawek.

POSTAW NA WYGODĘ Przy wielogodzinnym korzystaniu ze słuchawek, bez względu na to czy grasz, pracujesz czy po prostu słuchasz muzyki - WYGODA TO PODSTAWA! Nightcrawler zaopatrzono w nauszniki pokryte specjalnym materiałem wysokiej jakości, dzięki czemu możesz korzystać z nich przez długi czas, bez uczucia zmęczenia albo nieprzyjemnych otarć skóry.

sprężysty pałąk nagłowny ma obustronną regulację długości dzięki czemu świetnie dopasowuje się do kształtu głowy. Kilkugodzinna sesja gamingowa będzie od dzisiaj TURBO PRZYJEMNOŚCIĄ! PODŚWIETLENIE Esperanza Nightcrawler to nie tylko progresywne funkcje dźwiękowe,ponadto standardowy, rasowy wygląd.

Docenisz go w nocnych sesjach gamingowych dzięki krwistemu podświetleniu słuchawek. FUNKCJONALNOŚĆ Długi przewód 2m w grubym włókienniczym oplocie z i wysuwany mikrofon trafnych wymiarów to kolejna z zalet słuchawek.

ŁATWA OBSŁUGA Kontroler głośności wbudowany na kablu pozwoli na szybką zmianę głośności. PostępowY DESIGN Esperanza Nightcrawler to niebanalny design z dodatkowym podświetleniem LED, przez co słuchawki istotnie ładnie wyglądają w trakcie wieczornych sesji w ulubionych grach.

SPECYFIKACJA technologicznA dane podstawowe Komunikacja: Przewodowa Złącze: 1x mini jack 3,5mm + 1x USB 2.0 Podświetlenie LED: Czerwone Mikrofon Czułość (przy 1kHz): -42 ±3 dB Pasmo przenoszenia: 16 - 30000 Hz Słuchawki typ słuchawek: Stereo Czułość (przy 1kHz): 105 dB Impedancja: 32 Ω Moc rzeczywista: 150 mW Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz Regulacja głośności: Tak Średnica głośników: 40 mm wymiary Waga: 315 g Długość przewodu: 2.0 m...


☆ Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi usb-c (czarny) ☆

Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi usb-c (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Wekome
 • Nazwa produktu: Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi usb-c (czarny)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 649dd77eb256f52b8d4d4750
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Bose

☆ Wekome yc06 blackin series - słuchawki przewodowe hifi usb-c (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki WEKOME YC06 Blackin Series zachwycają swoją budową i precyzją wykonania. Ich użyteczna i designerska konstrukcja sprawia, iż są komfortowe i wygodne w noszeniu, jednocześnie nadając im unikalny i jedyny w swoim typu wygląd. Wbudowany pilot ułatwia sterowanie głośnością bez zapotrzebowania korzystania z telefonu.

właściwości towaru:
· Długość przewodu: 1,2 m
· Czułość głośnika: 105dB
· Średnica głośnika: 10mm HiFi
· Impedancja: 16 Ohm
· Zakres częstotliwości: 20Hz ~ 20KHz
· Waga: 13g
· Kompatybilność: urządzenia z wejściem na USB-C

EAN: 6941027632093

☆ Gembird słuchawki gamingowe led czarne ghs-06- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Gembird słuchawki gamingowe led czarne ghs-06- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird słuchawki gamingowe led czarne ghs-06- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e29ec8e441a30d99a6df5
 • ID kategorii: 7967

☆ Gembird słuchawki gamingowe led czarne ghs-06- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszna budowa

Sprawdzona i najpopularniejsza budowa słuchawek dla graczy. Stosowny wymiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które powodują, że słuchawki perfekcyjnie leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu choćby w trakcie długookresowej rozgrywki. Wielka średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia idealne odwzorowanie dźwięków.

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią wspaniałą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Trafna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu najróżniejszych urządzeń bez konieczności używania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu konstrukcja pozostaje lekka i komfortowa.

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to przede wszystkim spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka budowa zapewnia wygodę używania oraz możliwość dostosowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

2 m kabel

Słuchawki wyposażono w przewód o długości 2 metrów. To stosowne rozwiązanie, żeby podłączyć je do stosowanej platformy i to nawet wówczas, gdy siedzi się w obszerniejszej odległości. Przewód dwumetrowy nie jest jednak za długi, nie przeszkadza w trakcie gry i nie plącze się.

Gamingowy komplet słuchawkowy z podświetleniem
 • DLA PRAWDZIWYCH GRACZY
 • Wciągający dźwięk wysokiej jakości i kolorowe podświetlenie LED
 • komfortowa i trwała kompozycja
 • wspaniały dla długiej rozgrywki

SPECYFIKACJA

towar
producent Gembird
Kod producenta GHS-06
EAN 8716309117418
informacje PODSTAWOWE
Model Brak
element kolorystyczny Niebieskie
Waga [g] 370
informacje technologicznE
budowa Nauszne
Łączność Przewodowa
Długość przewodu 2 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Nie
Kompatybilność z konsolami PlayStation 4, Xbox One
Regulacja głośności Tak
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
rodzaj mikrofonu Wielokierunkowy
Czułość mikrofonu -40 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Słuchawki ONIKUMA K20 RGB Szary (6972470560480) ☆

Słuchawki ONIKUMA K20 RGB Szary (6972470560480) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Onikuma
 • Nazwa produktu: Słuchawki ONIKUMA K20 RGB Szary (6972470560480)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646561a0b4fd33508bbb00ad
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki ONIKUMA K20 RGB Szary (6972470560480) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki gamingowe Onikuma K20

Onikuma to lubiany firma akcesoriów gamingowych o światowej reputacji. Nazwa tej marki została zaczerpnięta z bóstwa japońskiego będącego niedźwiedziem o nadprzyrodzonych mocach i podwyższonej świadomości. Takie są też produkty gamingowe tej producenta, które za wszelką cenę starają się zanurzyć gracza w świecie jego magicznych gier. Produkty tej marki łączą wykwintny i innowacyjny fason z funkcjonalnością i trwałością. Zostały zaprojektowane z myślą o graczach, dzięki temu dźwięk jest przestrzenny i wyjątkowo wyraźny. Niezależnie czy grasz dla przyjemności czy zawodowo, w szerokiej ofercie Onikumy z pewnością wyszukasz coś dla siebie.

Nauszna budowa
Ten rodzaj konstrukcji jest najistotniej sprawdzonym wyborem w kwestii słuchawek dla graczy. Słuchawki te doskonale leżą na swoim miejscu, a także nie wywołują dyskomfortu nawet podczas długotrwałej rozgrywki.

Wysoka jakość dźwięku
Dzięki skrupulatnym przetwornikom 40 mm, zestaw słuchawkowy do gier, gwarantuje niesamowity dźwięk przestrzenny 7.1. Słuchawki są nadzwyczajne do słuchania muzyki i wszelkich gier - możesz łatwo rozpoznać odgłosy wrogów, takie jak kroki, strzały.

Mikrofon z redukcją szumów
Słuchawki wyekwipowane są w czuły mikrofon z technologią redukcji szumów. Potrafią skutecznie odciąć hałas i zapewnić czystą i wyraźną rozmowę ze znajomymi. Możesz także regulować głośność w każdym momencie albo wyłączyć mikrofon za pomocą kontrolera głosowego na kablu.

Ergonomia i wygoda
Słuchawki tworzone są z lekkich tworzyw, co w połączeniu z regulowanym pałąkiem i muszlami z miękką pianką zapamiętującą zarys, komplet zapewnia najwyższy komfort noszenia, nawet w czasie długiej sesji grania.

Podświetlenie LED
niebanalne wzornictwo połączone z podświetleniem LED powodują, iż słuchawki prezentują się doskonale

Specyfikacja techniczna:

 • Komunikacja: Przewodowa
 • Impedancja (Ohm): 32
 • Przetwornik: 40mm
 • Długość kabla: 1,9 m
 • Złącza: 1 x USB 2.0,
 • Czułość: 108 dB +/- 3 dB
 • Mikrofon: Tak, wbudowany
 • Materiał: Plastik, Tworzywo nienaturalne
 • Kolor: Czarny
 • komplet posiada: Słuchawki gamingowe ONIKUMA K20, Rozgałęźnik sygnału audio (pozwala podłączyć słuchawki, a także mikrofon do osobnych portów komputera czy notebooka), Instrukcja obsługi


EAN: 6972470560480
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: ON-K20/GY
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 108 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2 mm
Akcesoria w komplecie: Słuchawki gamingowe ONIKUMA K20 Rozgałęźnik sygnału audio (pozwala podłączyć słuchawki oraz mikrofon do osobnych portów komputera czy notebooka) Instrukcja obsługi
Pozostałe właściwości: Średnica głośnika: 50 mm rozmiary mikrofonu: 6,0 * 5,0 mm Czułość mikrofonu: -36 3dB Impedancja mikrofonu: 2.2 K Napięcie robocze LED: DC5V +/- 5% Prąd roboczy: 100mA

☆ Słuchawki gamezone aligator rgb rainbow led marki Tracer ☆

Słuchawki gamezone aligator rgb rainbow led marki Tracer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Słuchawki gamezone aligator rgb rainbow led marki Tracer
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dcd37a38e441af73d5f7885
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki gamezone aligator rgb rainbow led marki Tracer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI DLA GRACZY: TRACER GAMEZONE ALIGATOR RGB - rainbow LED
NAJWAŻNIEJSZE cechy SŁUCHAWEK:

 • Nauszniki z oddychającego materiału
 • Podświetlenie RGB rainbow LED
 • elastyczny mikrofon
 • spore przetworniki: 50 mm
 • Metalowy pałąk
DLA KAŻDEGO GRACZA SZUKAJĄCEGO SŁUCHAWEK O korzystnYCH PARAMETRACH I W NIEWYSOKIEJ CENIE:

 • Słuchawki Tracer GAMEZONE Aligator to rewelacyjna propozycja dla każdego gracza szukającego zestawu o korzystnych parametrach i konkurencyjnej cenie.
 • niebanalne podświetlenie RGB rainbow LED, wytrzymały metalowy pałąk oraz nauszniki z oddychającego materiału czynią go nieprzeciętnym towarzyszem wirtualnych przygód.
 • pakiet należy do lubianej serii GAMEZONE, wytworzonej specjalnie dla graczy szanujących połączenie najwyższej jakości wykonania z progresywnymi funkcjami sprzętów gamingowych.
EEFEKTOWNE PODŚWIETLENIE RGB rainbow LED:

 • Wyraź siebie za pomocą koloru!
 • Kolorowe podświetlenie w technologii LED znajdujące się na nausznikach nadaje słuchawkom Tracer GAMEZONE Aligator drapieżnego, gamingowego charakteru.
 • Twoje słuchawki zawsze będą wyglądać wyjątkowo i imponująco!
wygodnE I PROFILOWANE NAUSZNIKI - WSZYSTKO W SŁUŻBIE TWOJEGO KOMFORTU:

 • Wytrzymałą, metalową konstrukcję słuchawek doceni każdy fan wielogodzinnych maratonów gamingowych.
 • Specjalnie wyprofilowane nauszniki, obszyte oddychającym materiałem to gwarancja komfortu i wygody.
 • Skuteczna izolacja rozpraszających dźwięków z otoczenia pozwoli skupić się na toczącym się właśnie pojedynku albo ważnym wyścigu samochodowym.
ROZMAWIAJ Z INNYMI - BEZ JAKICHKOLWIEK PRZESZKÓD:

 • elastyczny mikrofon wyekwipowano w technologię redukcji szumów otoczenia, aby już nic nie zakłóciło Twoich rozmów z pozostałymi graczami z drużyny.
 • Od teraz Twój głos zawsze będzie transparentnie czysty, a każde wydane polecenie - niezwykle wyraźne.
znakomitA, przejrzystA JAKOŚĆ DŹWIĘKU:

 • Odkryj niezwykłą jakość dźwięku, jaką oferuje zestaw Tracer GAMEZONE Aligator.
 • spore i sprawne przetworniki o średnicy 50 mm zapewniają staranne odwzorowanie dźwięków.
 • stosowne dostrojenie zagwarantuje czystsze brzmienie i dostatek wysokich średnich tonów.
KOMPATYBILNOŚĆ Z WIELOMA PLATFORMAMI I URZĄDZENIAMI:

 • Użyte w słuchawkach Tracer lubiane złącze mini-jack 3.5 mm zapewnia im uniwersalność używania.
 • Gracze korzystający z platform PC, telefonów i innych urządzeń wyposażonych w to gniazdo będą mogli w pełni wykorzystać możliwości słuchawek.
PODŚWIETLENIE LED RGB - CIESZ SIĘ FEERIĄ odcieni:

 • Podświetlenia LED to jednocześnie użyteczne wyróżnienie wybranych części (np. Przyciski, sterowanie), jak także sposób na nadanie niebanalnej stylistyki.
 • Zalet takiego rozwiązania najłatwiej doznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to atrakcyjne podświetlenie, nadając niebanalny wygląd produktowi, usprawnia równocześnie jego wykorzystywanie.
SPECYFIKACJA I informacje technologicznE SŁUCHAWEK:

 • Czułość: 120dB+/-3dB
 • Długość przewodu (m): 2,2
 • ilość kanałów: stereo
 • Impedancja (Ohm): 16
 • Mikrofon: TAK
 • Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20
 • Pasmo przenoszenia mikrofonu (w Hz): 30 - 16k
 • Regulacja głośności: TAK
 • Średnica przetwornika (mm): 50 mm
 • Złącze: 2 x minijack + USB
 • Podświetlenie: TAK
 • Kontroler słuchawki: podstawowy
 • rodzaj słuchawek: nauszne
 • Transmisja danych: mini-jack 3.5mm
 • linia: GameZone
 • rodzaj urządzenia audio: 2.0

☆ Gembird słuchawki 5.1 usb (8716309110693) ☆

Gembird słuchawki 5.1 usb (8716309110693) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird słuchawki 5.1 usb (8716309110693)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa02cdf8e441aee01e55367
 • ID kategorii: 7967

☆ Gembird słuchawki 5.1 usb (8716309110693) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • 5.1-kanałowy zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem
 • Obrotowy wysięgnik mikrofonu
 • Regulacja głośności w linii
 • wygodne nauszniki i dostosowywany pałąk
 • Popraw swoje wrażenia dźwiękowe
 • świetny do gier
 • stosowny dla każdego notebooka lub komputera stacjonarnego


EAN: 8716309110693
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: GHS-U-5.1-01
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Stereo
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2 m
Pozostałe właściwości: kryteria systemowe: Windows 7/8/10, Wolny port USB Średnica głośnika: 40 mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *