Słuchawki do 70 zł

Ranking Słuchawek do 70 zł – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do 70 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki w cenie do 70 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w całości uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także zaawansowany procesor DSP znakomity dźwięk.

samoczynne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, perfekcyjne dla wielbicieli słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy podczas rozmów z współpracownikami czy klientami i podczas ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android mającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyekwipowane są w szereg zróżnicowanych atrybuty, które w konsekwencji przekładają się na maksymalną funkcjonalność i efektywność. Niezwykle łatwą i instynktowną obsługę gwarantują takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,genialnie scalić się do ucha użytkownika. Znikomy wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, iż ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody stosowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas używania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? nowoczesne systemy i postępowe technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne i wyjątkowo czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych pozwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama budowa słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje nieprzeciętną jakość dźwięków - głęboką, potężną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą scalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się skonsolidować samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja danych

przezroczysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa postępowego interfejsu Bluetooth 5.0. To dodatkowo zasługa progresywnej technologii audio, zawartej w surowej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i znakomitym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które niezwykle korzystne odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

komfortowe użytkowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę wykorzystywania słuchawek od Xiaomi. Nadzwyczajnie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są wyjątkowo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki temu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dostosowanie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania w dodatku wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W wyniku czego oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej stabilne połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Ponadto w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest wykorzystanie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie albo w centrum handlowym.

olśniewająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i precyzyjnie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o różnorodnych wymiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dopasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają nawet w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności stosowania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą łączyć się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Żeby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dobranie do wszelkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant artykułu

Słuchawki bezprzewodowe

wariant słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zastosowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

rozmiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe informacje

Bezpieczne i wygodne dostosowanie

mobilna i bezprzewodowa kompozycja

pakiet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ JBL T205 ☆

JBL T205 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T205
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59c367cd8e441a1576eddf79
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JBL T205 to słuchawki douszne akcentujące się rewelacyjnym brzmieniem Pure Bass. Najkorzystniejszy towarzysz podróży, a także kompan długich rozmów telefonicznych. Słuchawki spektakularnie się ukazujące, znakomicie ergonomiczne i w dostępnej cenie!

Douszne słuchawki JBL T205 proponują legendarne brzmienie JBL Pure Bass, tak specyficzne dla producenta z ponad 70-letnimi tradycjami. Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Wyekwipowano je w wysokiej klasy metalizowaną obudowę i przetworniki o średnicy 12,5 mm. Generują konkretne niskie tony, natomiast miękkie, użytecznie ukształtowane wkładki douszne pozwalają na komfortowe stosowanie przez długie godziny. W dodatku jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwia kontrolowanie odtwarzania muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki tym rozwiązaniom słuchawki JBL T205 to rutynowy towarzysz w pracy, w domu i w podróży.

nad wyraz komfortowym rozwiązaniem jest nieplączący się płaski przewód. Znamionuje się on trwałością i funkcjonalnością. W dodatku miękkie, funkcjonalnie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort w trakcie słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

Wysokiej klasy metalizowana obudowa jest wykończeniem nadającym słuchawkom wyrafinowany i stylowy wygląd. W zestawie wyszukamy w dodatku miękki futerał do przechowywania słuchawek, kiedy akurat nie są użytkowane.


☆ Audio-Technica ATH-M50X ☆

Audio-Technica ATH-M50X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M50X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51555b8a82fff075270004b2
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki z wbudowanym mp3

☆ Audio-Technica ATH-M50X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z serii M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, iż limitowana edycja przewodowych słuchawek z serii M50x w wydaniu Lantern Glow jest już dostępna!

To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, metalicznym pomarańczowym odcieniu, który został wybrany poprzez naszych wielbicieli jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą wyjątkową jakość dźwięku, co nasze inne cenione poprzez krytyków modele M50x oraz nieprzeciętny komfort i solidność, co czyni je najkorzystniejszym wyborem do codziennego stosowania.

przystępne na dodatek w odcieniu czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. WydajnY. Jako najmocniej doceniony poprzez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony przez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio.

dzisiaj profesjonalne słuchawki monitorowe ATH-M50x posiadają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dodatkową funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o znacznej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i solidnej konstrukcji, M50x zapewnia nieporównane wrażenia dla najistotniej krytycznych profesjonalistów audio.

Doceniane poprzez krytyków, mistrzowskie słuchawki monitorowe z linii M staranny dźwięk i nieszablonowy komfort - są świetne na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, zapewniając wspaniałą izolację akustyczną przy nieznacznym ich odczuwaniu.

zaimplementowane profesjonalne materiały są trwałe, a jednocześnie wygodne. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: linia M to nieporównane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

Godzina po godzinie, rok po roku. Wybór najkorzystniejszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór zapewniający czystą, fachową produktywność.

o kompozycja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i nietrudne w przenoszeniu o wykonane dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na profesjonalne słuchanie - w studio, w domu lub podróży.

M50x zagwarantuje nieszablonową czystość w zwiększonym zakresie częstotliwości, z głębokim, skrupulatnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu lub poza domem, zamknięta budowa nauszna M50x gwarantuje rewelacyjną pasywną izolację, która chroni przed hałasem zewnętrznym.

parametry KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona poprzez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i profesjonalnych recenzentów audio o opatentowane przetworniki o szerokiej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o nieszablonowa przejrzystość w powiększonym zakresie częstotliwości, z głębokim, precyzyjnym basem o krągłe kontury wokół uszu znakomitą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nietrudnego monitorowania jednym uchem o mistrzowski materiał nauszników i pałąka gwarantuje pokaźniejszą solidność i wygodę o Składane, aby ułatwić transport, a także oszczędzać miejsce o Odłączane kable (mieści kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, kabel prosty 3,0 m i przewód prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy dobór do monitoringu i miksowania w studiu i pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki rodzaj Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza kabel Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany przewód prosty 3,0 m (9,8') i odłączany kabel prosty 1,2 m (3,9') przewód -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w zestawie Pokrowiec ochronny, przykręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych. Gwarantują wysoki poziom ergonomii oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

Jakość dźwięku Model CM33 znamionuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu skrupulatnie odwzorowuje równocześnie niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno do słuchania rozmaitej muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych.

Komfort odpowiednio zaprojektowane końcówki, bardzo korzystne tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

Pozwalają ponadto na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zastosowany przewód o długości 1.2 metra umożliwia komfortowe odtwarzanie muzyki z sprzętów mobilnych.

dodatkowo słuchawki zostały zaopatrzone w komfortowy zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem, a także przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością podczas rozmowy telefonicznej albo słuchania muzyki.

Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyposażonych jest w port USB typu C. Słuchawki CM33 wyekwipowano właśnie w ten typ złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych sprzętów mobilnych....


☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5346432282fff008b4000037
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
- przeznaczone do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
- Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
- Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
- Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
- Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
- Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
- rodzaj przewodu - Rozgałęziony
- Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
- technologia Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszneEAN: 4905524936773
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 3 g
Pozostałe atrybuty: W zestawie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Rebeltec VIRAL ☆

Rebeltec VIRAL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebeltec
 • Nazwa produktu: Rebeltec VIRAL
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc38782fff0af43c42029
 • ID kategorii: 7967

☆ Rebeltec VIRAL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Rebeltec Słuchawki bluetooth asygnowane do smartfonów, tabletów
- Kompatybilne z Bluetooth 4.2 (Chipset: JR)
- Sterowanie za pomocą smartphona albo przycisków na obudowie słuchawek
- Tryby: bluetooth, AUX, rozmowa telefoniczna
- nad wyraz wysokiej klasy przetworniki przejrzysty dźwięk
- 4 przyciski - służący do odbierania, kończenia połączeń, odtwarzania i pauzowania muzyki, dostosowywania głośności
- szybkie składanie / rozkładanie słuchawek ułatwia podróżowanie
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Impedancja: 32 Ω
- Czułość: 115±3dB /1mW (przy 1kHz)
- Moc 40mW
- zaimplementowany akumulator 150mAh (ładowany z micro USB)
- Średnica głośnika: 40mm
- Żłącze micro USB (służy do ładowania akumulatora)
- posiada wyłącznik
- Pokryte gumą
- wbudowane diody sygnalizacyjne
- zaimplementowany mikrofon (funkcja rozmowy telefonicznej po połączeniu z telefonem poprzez bluetooth)
- AUX (po wyczerpaniu baterii możliwość odsłuchu poprzez dołączany kabel 3,5mm mini jack)
- W zestawie kabel USB(M)->microUSB(M) oraz kabel mini jack 3,5mm (M)->mini jack3,5mm(M)EAN: 5902539600568
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: RBLSLU00031
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 Hz
Czułość: 115 dB
Mikrofon: zaimplementowany
Kolor: Czarny
Akcesoria w zestawie: - przewód USB(M)->microUSB(M) - kabel mini jack 3,5mm (M)->mini jack3,5mm(M)

☆ Beyerdynamic DT 770 Pro ☆

Beyerdynamic DT 770 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 770 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c4fb92da47cd78a000009
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 770 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki wokółuszne Beyerdynamic DT770 Pro w wersji 32 Ohm DT770 PRO to słuchawki z mistrzowskiej linii niemieckiego producenta. Zamknięta budowa pozwala pracować w nimi choćby w głośnym otoczeniu.

Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są wykorzystywane w studiach na całym świecie. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

Słuchawki zaprojektowane zostały do monitorowania muzyki. Znakomicie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie, a także niskie tony cechują się dużą separacją i zróżnicowaniem barw. Budowa Wszystkie elementy słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno.

Dobra przystępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować przez niemało lat. Wyśmienity komfort noszenia DT 770 PRO są niesłychanie lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki precyzyjnie dopasowanym materiałom doskonałe dobrane.

tworzone ze skóry nauszniki dobre tłumienie hałasu otoczenia. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Wersja 32 Ohm Wersja 32 ohm ma wszechstronne wykorzystanie od maszyn mobilnych takich jak tablety, smartfony, laptopy po amplitunery i wzmacniacze stacjonarne, które marka wyposaży w gniazdo słuchawkowe (o przeciętnej produktywności) wytwarzane w Niemczech Jakość "Made in Germany" rozpoczyna się od wysokiej jakości użytych składników.

Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie produkt jest wyprodukowany z niezwykłą dbałością o detale. Atrybuty słuchawek kolekcji 770 PRO Dynamiczne słuchawki rodzaju zamkniętego mistrzowski dźwięk w studio i na urządzeniach mobilnych nowoczesny system bass-refleks Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, okrężnym i wymiennym nausznikom wygodne dostosowanie dzięki wytrzymałej, dostosowywanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąka wyprodukowane w Niemczech informacje technologiczne: wariant słuchawek wokółuszne kompozycja zamknięte Impedancja 32 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz Nominalny SPL 96 dB Zniekształcenia T.H.


☆ Panasonic RP-HT161 ☆

Panasonic RP-HT161 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HT161
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51273f052da47c50c40001c2
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe do 50 zł

☆ Panasonic RP-HT161 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Na głowę, na uszy, do uszu, za uszy….

Co to znaczy magnes neodymowy w słuchawkach?

Wybierając się na zakup słuchawek wiemy z grubsza jakie chcemy. Inne do uprawiania sportów inne dla audiofila inne dla introwertyka który chce tylko izolacji. I nikt żeby nie pomyślał, że napotka trudności w tym względzie zgłębiając się w opis danego modelu słuchawek. Bo co to jest np. magnes neodymowy?! Magnesy neodymowe są silniejsze od standardowych, ferrytowych, więc gwarantują odpowiednią wartość strumienia magnetycznego w szczelinie przy mniejszych rozmiarach. A może jeszcze prościej - magnes neodymowy jest po prostu mniejszy od "zwykłego" magnesu a zachowuje te same właściwości. Następny schodek to cewki CCAW. Te cewki, w odróżnieniu od rozwiązań klasycznych nawijane są miedziowanym drutem aluminiowym o spłaszczonym przekroju a ich wymiar jest szczególnie jest dokładnie dobierany do przetwornika. W konsekwencji uzyskujemy lżejszą konstrukcję z pokaźniejszą amplitudą drgań membrany a co z tego wynika pokaźniejszą moc, udoskonalone odwzorowanie niskich i przeciętnych tonów no i szersze pasmo przenoszenia przy tych samych wymiarach kapsuły.

Wszystko już wiesz, więc słuchawki nagłowne Panasonic już lądują w Twoim koszyku

Połączenie użyteczności z wdziękiem i estetyką. Panasonic daje nam słuchawki lekkie, wyprofilowane, z dużą mocą a do tego wyjątkowo komfortowe w użyciu. Te monitorowe słuchawki nagłowne zostały zaprojektowane i zoptymalizowane do współpracy z zróżnicowanym sprzętem Hi-Fi. Przetworniki o szerokiej średnicy razem z silnymi neodymowymi magnesami i cewkami C.C.A.W. Zapewnią nam silne basy, a także szczegółowe wysokie tony. Kabel do słuchawek ma długość dwóch metrów i zakończony jest prostym wtykiem M3 a do zestawu został załączony adapter wtyku M6. Nie ma się co zastanawiać bo ktoś może być szybszy od Ciebie.


☆ JBL T210 ☆

JBL T210 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T210
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58a4253f8e441a05f729651e
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe JBL T210 solidny sceniczny bas, gotowy aby pojechać z Tobą w trasę. Oto słuchawki dokanałowe JBL T210 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod obudową z metalowym wykończeniem, para 8,7 mm głośników zagwarantuje potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można odczuć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowych na całym świecie.

w dodatku, jednoprzyciskowy pilot umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki, a dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi także na prowadzenie rozmów sprawiając, że słuchawki JBL T210 to genialny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i w trakcie podróży.

Dźwięk JBL Pure Bass poprzez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za staranny, imponujący dźwięk na pokaźnych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i konkretny.

Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, wygodnemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi. Płaski przewód, który się nie plącze Płaski kabel jest wytrzymały i nie będzie się plątać.

obudowa z metalowym wykończeniem Wzbogacone o metalowe komponenty wykończeniowe, słuchawki T210 nie uznają kompromisów w kwestii jakości konstrukcji.


☆ Gembird BHP-BER ☆

Gembird BHP-BER Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird BHP-BER
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 532be32382fff036d8000006
 • ID kategorii: 7967

☆ Gembird BHP-BER - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe stereo z mikrofonem Bluetooth, odcień czarny CIESZ SIĘ BEZPRZEWODOWĄ MOBILNOŚCIĄ Słuchaj muzyki, rozmawiaj poprzez telefon, łacz się ze swym tabletem, smartfonem bez użycia rąk Współpracuje z Bluetooth w laptopie, telefonie i innych urządzeniach mobilych. Długi czas pracy akumulatora Słuchawki stereo Bluetooth z wbudowanym mikrofonem progresywna technologia redukcji szumów DSP Do 250 godzin czuwania i 10 godzin słuchania, rozmów automatycznie wycisza muzykę w przypadku połączeń przychodzących Przycisk wielofunkcyjny, regulacja głośności i wskaźnik niskiego stanu baterii wygodne nauszniki i regulowany pałąk Specyfikacja Interfejs: Bluetooth v.3.0 + EDR Moc transmisji: 5 dBm Czułość mikrofonu: 85 dBm Obsługiwane profile: HSP, HFP, A2DP i AVRCP Akumulator 320 mAh Li-ion Czas ładowania: do 3 godz Odległość działania: do 10m na otwartej przestrzeni Pasmo przenoszenia głośników: 20 Hz - 20000 Hz Czułość: 93 dB Impedancja: 32 Ohm Mikrofon: dookólny PobZasilanie: 5V rozmiary:170 x 175 x 70mm (dł. X szer. X głęb.) Waga netto: 130g kryteria systemowe Bluetooth z telefonu komórkowego, PDA, laptopa lub komputera Urządzenia firmy Apple z systemem iOS 6 albo wyższej pokaże stan baterii zestawu słuchawkowego na ekranie. (nie wymaga specjalnych aplikacji)
atrybuty:
Komunikacja: Bluetooth v.3.0 + EDR
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
System audio: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
Impedancja: 32 Ohm
Dynamika głośników: 93 dB
Czułość mikrofonu: 85 dB
rodzaj słuchawek: Nauszne
Złącze słuchawek: Nie
Kolor: Czarny
Zasięg: 10 m

Najtańsze Słuchawki do 70 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do 70 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Tracer Xplosive ☆

Tracer Xplosive Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Xplosive
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5808823d82fff059eb603576
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer Xplosive - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Tracer Battle Heroes Xplosive BlueTracer XPLOSIVE to słuchawki zaprojektowane z myślą o wygodzie i ergonomii, która gwarantuje komfort ich stosowania. Gąbki w nausznikach są pokryte wysokiej jakości materiałem, zezwalającym na długie wykorzystywanie bez uczucia zmęczenia.

Atutem urządzenia jest również ciekawy design. Zintegrowany mikrofon pozwala na skrupulatne ustawienie i doskonałą komunikację - regulacja za pomocą kontrolera umieszczonego na kablu. Wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów zapewnia bezproblemową eksploatację słuchawek.

dane technologicznEDługość przewodu (m): 2,2Ilość kanałów: StereoImpedancja (Ohm): 32*Kolor*: niebiesko-czarnyMikrofon: TakPasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20Pasmo przenoszenia mikrofonu (w Hz): 50 - 10kRegulacja głośności: Tak*Rękojmia (miesiące): 24Średnica przetwornika (mm): 40mmZłącze: 2 x minijackPodświetlenie: NieKontroler słuchawki: PodstawowyRodzaj słuchawki: NauszneTransmisja informacji: Mini-jack 3.5mmSeria: GameZoneRodzaj urządzenia audio: 2.0Kabel w oplocie: Tak kabel w oplocieUrządzenie przyłączane do komputera za pomocą wytrzymałego kabla we umocnionym oplocie, który zapewnia trwałość i bezawaryjność wykorzystywania na długie lata.

MikrofonProdukty Tracer zostały wyekwipowane w czuły mikrofon z redukcją szumów, który gwarantuje klarownie czystą komunikację głosową. Linia Tracer GameZoneLinia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących innowacyjnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – odnajdziesz tu sprzęt, który bezapelacyjnie ułatwi Ci przejście poprzez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy nad wyraz intensywnym stosowaniu.

wyposażone w dopełniające funkcje sprawią,przystosujesz je nieprzeciętnie do swych potrzeb.


☆ JVC HA-S180 ☆

JVC HA-S180 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-S180
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613b6b8e441a70273afed8
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-S180 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HA-S180 Niebieskie
Lekkie suchawki nauszne JVC HA-S180.
Suchawki s dostpne w 4 wersjach kolorystycznych.
EAN: 4975769445194
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-S180 blue
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Niebieski
Waga: 108 g
wymiary: wymiary opakowania 15.8 x 22 x 3 cm
Pozostałe atrybuty: - wspaniała jakość dźwięku dzięki 30 mm przetwornikom neodymowym- Specjalnie wyprofilowane porty basowe - głębokie tony niskie- Składana kompozycja dla wygody przenoszenia i przechowywania- Lekka kompozycja- wygodne użytkowanie- Pozłacany wtyk- Maksymalny poziom wejściowy: 500mW (IEC)
nadaje się do: Wtyk kompatybilny z iPhone'em

☆ Esperanza EGH440 ☆

Esperanza EGH440 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EGH440
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5f656582fff0c265d78fc7
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza EGH440 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 SŁUCHAWKI GAMINGOWE ESPERANZA NIGHTCRAWLER Oryginalne, lekkie i prawidłowo wyprofilowane słuchawki dla graczy wygodne i należycie wyciszone nauszniki zapewniają komfort użytkowania przez sporo godzin 2 złącza: USB i MINI JACK 3.5 mm TURBO czerwone podświetlenie LED nadające specyficznego stylu regulowanY MIKROFON Najwyższa jakość dźwięku w grach i filmach komfortowy kontroler na kablu Jakość dźwięku STEREO kabel W OPLOCIE o długości 2 m Pasmo przenoszenia głośników: 20 - 20000 Hz Średnica głośników: 4 cm Waga: 315 g WYKOŃCZENIE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Estetyczne skóropodobne wykończenie nauszników i pałąka, a także giętki mikrofon wysokiej jakości to niewątpliwa zaleta słuchawek.

POSTAW NA WYGODĘ Przy wielogodzinnym korzystaniu ze słuchawek, bez względu na to czy grasz, pracujesz czy po prostu słuchasz muzyki - WYGODA TO PODSTAWA! Nightcrawler zaopatrzono w nauszniki pokryte specjalnym materiałem wysokiej jakości, dzięki czemu możesz korzystać z nich przez długi czas, bez uczucia zmęczenia albo nieprzyjemnych otarć skóry.

sprężysty pałąk nagłowny ma obustronną regulację długości dzięki czemu świetnie dopasowuje się do kształtu głowy. Kilkugodzinna sesja gamingowa będzie od dzisiaj TURBO PRZYJEMNOŚCIĄ! PODŚWIETLENIE Esperanza Nightcrawler to nie tylko progresywne funkcje dźwiękowe,ponadto standardowy, rasowy wygląd.

Docenisz go w nocnych sesjach gamingowych dzięki krwistemu podświetleniu słuchawek. FUNKCJONALNOŚĆ Długi przewód 2m w grubym włókienniczym oplocie z i wysuwany mikrofon trafnych wymiarów to kolejna z zalet słuchawek.

ŁATWA OBSŁUGA Kontroler głośności wbudowany na kablu pozwoli na szybką zmianę głośności. PostępowY DESIGN Esperanza Nightcrawler to niebanalny design z dodatkowym podświetleniem LED, przez co słuchawki istotnie ładnie wyglądają w trakcie wieczornych sesji w ulubionych grach.

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne półotwarte

SPECYFIKACJA technologicznA dane podstawowe Komunikacja: Przewodowa Złącze: 1x mini jack 3,5mm + 1x USB 2.0 Podświetlenie LED: Czerwone Mikrofon Czułość (przy 1kHz): -42 ±3 dB Pasmo przenoszenia: 16 - 30000 Hz Słuchawki typ słuchawek: Stereo Czułość (przy 1kHz): 105 dB Impedancja: 32 Ω Moc rzeczywista: 150 mW Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz Regulacja głośności: Tak Średnica głośników: 40 mm wymiary Waga: 315 g Długość przewodu: 2.0 m...


☆ ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS ☆

ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ART
 • Nazwa produktu: ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5808912e2da47cc69c7e8dfc
 • ID kategorii: 7967

☆ ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • właściwości dopełniające: nieplączący się przewódwysuwany mikrofon
 • atrybuty wtyku: dwutorowy
 • Czułość: 115 dB
 • Długość przewodu: 2,4 m
 • dopełniające informacje: Słuchawki dedykowane dla graczy poszukujących ekonomicznego rozwiązania. Komfortowe korzystnie wyciszone nauszniki, komfortowy, miękki pałąk. Wysuwany, chowany mikrofon, Sterowanie na przewodzie. Nieplączący przewód w włókienniczym oplocie.
 • Głośność: 115 dB/mW
 • Głośność: 115 dB
 • liczba wtyków: 2 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: ART NEMEZIS
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czerwony
 • Komunikacja: Przewodowa
 • kompozycja: półotwarte
 • konstrukcja słuchawek: Półotwarte
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 20-2000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • Regulacja głośności: true
 • typ wtyku: Mini Jack 3,5mm
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5 mm
 • Strona producenta: www.art-multimedia.pl/index/viewproduct/id/24388/idSub/617/idCat/15753/productName/S%C5%81UCHAWKI%20GAMINGOWE%20Z%20MIKROFONEM%20ART%20NEMEZIS
 • Strona www artykułu: http://www.art-multimedia.pl/index/viewproduct/id/24388/idSub/617/idCat/15753/productName/S%C5%81UCHAWKI%20GAMINGOWE%20Z%20MIKROFONEM%20ART%20NEMEZIS
 • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • rodzaj słuchawek: Nauszne
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
 • Zasięg: 2,4 m
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg / długość kabla: 2,4 metra

☆ Koss KSC21 ☆

Koss KSC21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KSC21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3cca8e441aac4d002247
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KSC21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki nauszne Koss KSC21

Słuchawki Koss KSC21 to rodzaju clip-on, która jest dedykowana miłośnikom muzyki oczekującym bardzo prawidłowego dźwięku przy zachowaniu interesującej ceny, mobilności i wygody.

Najważniejsze cechy:

 • mocowanie clip-on,
 • miękkie nakładki na uszy,
 • dźwięk określany mianem Sound of Koss.

Słuchawki KSC21 z jednej strony zapewniają wysoką jakość brzmienia, a z drugiej pozwalają pozostać w kontakcie z otoczeniem. Jest to zasługa odpowiednio dostosowanej przepuszczalności dźwiękowej miękkich, piankowych nakładek na uszy. Wielogodzinne odsłuchy nie powodują zmęczenia dzięki wykorzystaniu mocowania clip on. Stosowne zestrojenie wszelkich części powoduje, że użytkownik tego modelu może cieszyć się dźwiękiem określanym mianem The Sound of Koss™.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji towaru przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ JVC HA-FX102 ☆

JVC HA-FX102 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-FX102
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56e2b4fc82fff0f819ca3ecd
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-FX102 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


EAN: 4975769429194
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-FX102VE
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Douszne
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 23 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Fioletowy
Waga: 4.7 g
Akcesoria w pakiecie: Silikonowe wkładki w wymiarach S/M/L

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane żeby umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych. Zapewniają wysoki poziom ergonomii, a także kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

Jakość dźwięku Model CM33 cechuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu starannie odwzorowuje równocześnie niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane równocześnie do słuchania przeróżnej muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Komfort stosownie zaprojektowane końcówki, szczególnie prawidłowe tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

Pozwalają również na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zastosowany kabel o długości 1.2 metra zezwala na komfortowe odtwarzanie muzyki z sprzętów przenośnych.

na dodatek słuchawki zostały wyekwipowane w komfortowy zwijacz przewodu. Funkcjonalność przewód łączący słuchawki z urządzeniem audio został wyposażony w kompaktowy pilot z mikrofonem oraz przyciski funkcyjne. Pozwalają one na wygodne sterowanie głośnością podczas rozmowy telefonicznej albo słuchania muzyki.

Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyekwipowanych jest w port USB rodzaju C. Słuchawki CM33 wyekwipowano właśnie w ten rodzaj złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych urządzeń mobilnych....


☆ JVC HA-RX330 ☆

JVC HA-RX330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX330
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbc4d2da47c36b734217f
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-RX330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kolor towaru:Czarny,Kolor kabla:Czarny,Budowa słuchawek:Okołouszna,Waga towaru:202 g,Głębokość opakowania:100 mm,użycie:Muzyka,Złącze 3,5 mm:Tak,Nauszniki:Tak,Szerokość opakowania:210 mm,Możliwość złożenia:Tak,Sposób łączności:Przewodowy,Odłączany przewód:Nie,wariant magnesu:Ferryt,Wysokość opakowania:100 mm,Waga wraz z opakowaniem:560 g,Średnica głośnika:4 cm,Złącze 2,5 mm:Nie,Długość kabla:2,5 m,Bluetooth:Nie,Regulacja głośności:Nie,Złącze 6,35 mm:Nie,Materiał pokrycia styków:Nikiel,rodzaj opakowania:Blister,liczba:1,Maksymalna moc wejścia:1200 mW,Kompatybilność z marką:Dowolna producent,styl noszenia:Nagłowny,typ mikrofonu:Niedostępny,Pasmo przenoszenia:12 - 22000 Hz,Łączność radiowa:Nie,Kolor:Tak,typ towaru:Słuchawki,Połączenie USB:Nie


☆ Samsung EO-IC100 ☆

Samsung EO-IC100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IC100
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bde182fff0affe379ab7
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Studyjna jakość audio – gdziekolwiek jesteśCiesz się pozbawionym zniekształceń dźwiękiem studyjnej jakości. Słuchawki Samsung typu C choćby 10-krotnie lepiej aniżeli słuchawki 3,5 mm rozdzielają sygnał na lewy i prawy kanał.

A wbudowany DAC polepsza jakość wszystkiego, czego słuchasz, aby Twoja playlista ożywała zgodnie z intencjami muzyków. Wyśmienicie jednostajne brzmienieZa sprawą dwukierunkowych głośników słuchawki Samsung typu C oferują bogaty, czysty i zbalansowany dźwięk.

Dostrojona poprzez AKG technika zagwarantuje prawdziwie mistrzowską jakość brzmienia. Zaprojektowane, aby zapewnić łatwe i wygodne słuchanieStworzone z lekkich materiałów słuchawki zaprojektowano,wygodnie utrzymywały się w uszach, pozwalając Ci zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w muzyce – wystarczy, iż z przystępnych w zestawie nakładek dobierzesz te, które posiadają dla Ciebie stosowny rozmiar.

Z kolei materiałowy kabel zapobiega plątaniu się przewodów w torbie bądź kieszeni. Specyfikacja DźwiękGłośniki: 2Way(11mm/8mm)Impedancja: 32ΩZakres częstotliwości: 20~20kHzCzułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input) Funkcje ogólneActive Noise Cancellation: NieSterowanie: 3 przyciski (odtwarzanie / pauza, zwiększanie / zniżanie głośności)Mikrofon: Tak Zawartość opakowaniaSłuchawki douszne (S/M/L), ulotka Funkcje połączeńOdbieranie połączeń: TakOdrzucanie / Wyciszanie połączeń: Tak ŁącznośćRodzaj kabla: W oplocie cechy fizyczneWaga: 18,35 gKolor: Czarny, Biały


☆ Słuchawki dokanałowe FOREVER 4Sport BSH-400 Czerwony ☆

Słuchawki dokanałowe FOREVER 4Sport BSH-400 Czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forever
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe FOREVER 4Sport BSH-400 Czerwony
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f858c3c82fff08c630e16af
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe FOREVER 4Sport BSH-400 Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Bluetooth Forever 4Sport BSH-400 to ergonomiczne i progresywne słuchawki tak, żeby użytkownik mógł prowadzić rozmowy telefoniczne, jak i wygodnie słuchać muzyki np. W trakcie treningu. Dzięki 4-przyciskowemu pilotowi i zaimplementowanemu mikrofonowi masz zawsze pod ręką swoją ulubioną muzykę i jesteś za każdym razem gotowy do wyboru albo anulowania połączeń telefonicznych.

Twój asystent głosowy jest w dodatku przystępny po naciśnięciu przycisku jednego przycisku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *