Słuchawki do biegania do 100 zł

Ranking Słuchawek do biegania do 100 zł – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania do 100 zł. Ranking zawierający polecane słuchawki do biegania w cenie do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0d098e441a0002c86ca9
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one jeszcze wyśmienite pod względem jakości dźwięku.

starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność świetnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony rodzaju feedback i feed-forward, a także mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

likwidowanie niepożądanego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

dostępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne oczekiwania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz trafny tryb w odpowiedzi na najróżniejsze stopnie hałasu otoczenia, żeby zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i powiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni lub parku, wybierz tryb lekki w biurze lub bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze albo na lotnisku. Warstwowe odfiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia gwarantujący czyste rozmowy.

Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu precyzyjnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa w trakcie noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej przezroczystości. W trybie klarowności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia.

Przełączenie do trybu rozszerzonej głośności mowy zezwala na prowadzenie swobodnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi wyjątkowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

Dzięki nowoczesnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy element przeszedł rygorystyczny test; dodatkowo, dzięki profesjonalnej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne szczegóły dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

Wysokie tony są najróżniejsze, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i wyjątkowo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co obniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

skrupulatna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób tworzy obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Znaczny otwór wentylacyjny z metalowej siatki rozciągliwie reguluje ciśnienie powietrza we wnętrzu wnęki, zniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

mistrzowskie strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy krystaliczności, zapewniając genialną muzykę i bogaty dźwięk.

fachowe tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

funkcjonalna budowa Czuj się wygodnie choćby po wielu godzinach użytkowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana konstrukcja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości buduje skrupulatny, stabilny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

zagwarantuje większy komfort użytkowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, sprawnie zapobiega przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać precyzyjną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

wyjątkowo długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin wykorzystywania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z najróżniejszymi ładowarkami. Informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty fachowe strojenie HRTF likwidowanie niechcianego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa oporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ QCY T2C ☆

QCY T2C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T2C
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf4dfc48e441a966ebe93a2
 • ID kategorii: 7967

☆ QCY T2C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

QCY T2C TWS - słuchawki TWS Bluetooth 5.0 + etui z funkcją ładowania i wbudowanym powerbankiem 800mAh QCY to marka premium producenta najwyższej jakości sprzętu audio. Producent to zdobyła niezwykłą popularność wśród wymagających użytkowników poszukujących towaru wysokiej jakości w nad wyraz prawidłowej cenie.

artykuł w 100% oryginalny - każde słuchawki posiadają nieszablonowy numer seryjny poświadczający oryginalność sprzętu. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z TWS QCY T2C to słuchawki typu TWS, czyli nie są ograniczone żadnym kablem.

Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem albo komputerem, lecz także miedzy sobą, tworząc słuchawki stereo. Kompaktowe, komfortowe i wytworne słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.

Moduł Bluetooth 5.0 - wszystko czego Ci trzeba Dzięki zaawansowanemu modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki samoczynnie łączą się ze sobą i z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zaimplementowany moduł Realtek zezwala na także luźne prowadzenie rozmów w jakości HD, gwarantuje dłuższą żywotność baterii i wysokiej jakości audio.

Inteligentne zasilanie Po wyjęciu z etui, słuchawki automatycznie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają. Wysoka jakość dźwięku Dzięki zastosowaniu mistrzowskiego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają bardzo poprawnie odwzorowany dźwięk, gwarantując równocześnie uwydatniony bas oraz wspaniałe przeciętne i wysokie tony.

Dzięki swej uniwersalności słuchawki spełnią wymogi praktycznie każdego użytkownika. Ładujące etui Słuchawki ładuje się przez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia i pokrywa zapobiegają ich wypadnięcie.

zaimplementowany akumulator o obszerności 800 mAh pozwala na 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, zapewniając uzupełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom etui możemy zabrać praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.

Redukcja hałasów zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technika CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia w trakcie rozmowy, powodując, że rozmówca wyraźnie wszystko słyszy.

Jest to wyjątkowo przydatne w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy lub miejscach publicznych. Kompatybilność z systemami Android, iOS, Windows Słuchawki można połaczyć z każdym urządzeniem zaopatrzonym w standrad Bluetooth.

Niezależnie od tego czy będzie to telefon, tablet czy komputer z Androidem, iOs, Windows, bezproblemowo je połaczysz. Pamiętaj jedynie o procesie optymalnie parowania słuchawek z urządzeniem. Kompaktowe wymiary, wygoda używania minimalne rozmiary słuchawek jak i etui zezwalają na wygodne ich użytkowanie oraz przenoszenie.

bez problemu zmieścisz słuchawki w etui, które równocześnie jest powerbankiem w swojej niewiele znaczącej kieszeni, torebce czy nerce. Zabierz swoją muzykę wszędzie tam gdzie chcesz. Specyfikacja technologiczna słuchawek QCY T2C: Wersja Bluetooth: V5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: ok.

2 godzin Czas czuwania: 120 godzin Czas pracy: 4 godziny Zasięg: 10 m objętość baterii słuchawek: 43 mAh objętość baterii etui: 800 mAh Obsługa: 1 wielofunkcyjny przycisk Częstotliwość: 20 – 20000 Hz W komplecie otrzymują Państwo: Stacje dokującą QCY T2C Para słuchawek QCY T2C (1 para = 2 szt.) Oryginalne opakowanie przewód micro USB - USB 4 dodatkowe gumowe nakładki na słuchawki Oryginalne opakowanie producenta


☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB rodzaj C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy lub nauce, albo w podróży może sprawiać unikatową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się za pomocą dobrej jakości sprzętu.

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania bez wątpienia docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB typ C. Są dopasowane do telefonów, które nie mają wbudowanego złącza mini jack 3.5mm.

idealne do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: producent: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB typ C Długość przewodu: 1 m wbudowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki przełomowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)pousuwasz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia poprzez wbudowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany przez końcówki słuchawek, które są tworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

unikatowa wygoda ergonomiczny design skrupulatnie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, że słuchawki dopasowują się idealnie. Nawet po kilku godzinach wykorzystywania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, popularnym designem i komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, rozciągliwemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci także funkcje odtwarzanie / pauza, czywygodne wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli niejednokrotnie rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz za każdym razem przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem istotnie ułatwisz sobie tę czynność.

zaimplementowany mikrofon genialnie spełni oczekiwania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki bez dwóch zdań ją zagwarantują.

zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania zezwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwiprzypasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Baseus Encok WM01 ☆

Baseus Encok WM01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok WM01
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1eee1e82fff00aa4c67597
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok WM01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Encok WM01

nad wyraz lekkie i kompaktowe słuchawki.

Akcesorium może pracować dzięki zastosowanym akumulatorom do 250 godzin w trybie czuwania i około 5 godzin przy ciągłym, aktywnym wykorzystywaniu (jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość doładowania ze specjalnego pudełka, to okres aktywnego użytkowania wydłuża się do 25 godzin).

WM01 łączy się z przeróżnymi urządzeniami poprzez Bluetooth 5.0 i działa w odległości do 10 metrów. W zestawie uzyskujesz dopełniające nakładki o rozmaitych wymiarach oraz przewód USB rodzaju C do ładowania słuchawek.

Prezentowany model zapewnia precyzyjne dopasowanie bez odczucia żadnego dyskomfortu.

Zakres częstotliwości wynosi od 20 do 20000 Hz. Etui do przechowywania i ładowania słuchawek jest zaopatrzone we zaimplementowany akumulator 300 mAh.

 • Słuchawki douszne posiadają cyfrową redukcję szumów. Mogą być wykorzystywane jako para lub osobno.

zaimplementowany mikrofon pozwala na stosowanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

Czas pełnego ładowania 1,5 godziny. Akcesorium zostało wykonane z progresywnego tworzywa termoplastycznego ABS, co zapewnia bezusterkowość i trwałość.

Włączają się automatycznie po wyjęciu ze stacji ładującej i wyłączają po włożeniu z powrotem do pudełka.

Kluczową cechą prezentowanego akcesorium jest obecność specjalnego przycisku, dzięki któremu możemy wezwać asystenta głosowego.

właściwości:
 • Model: Encok True Wireless Earphones WM01
 • Kolor: zielony
 • Materiał: ABS
 • Wersja Bluetooth: V5.0
 • Odległość komunikacyjna: 10 m
 • Czas czuwania: 250 godzin
 • Czas muzyki: 5 godzin (70% głośności]
 • Czas słuchania muzyki z etui: 25 godzin
 • objętość baterii:
 • 40mAh /0,148 Wh (słuchawki)
 • 300mAh /1,11 (etui)
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
 • Ładowanie: kabel Type-C
 • Kompatybilność: Android/iOS
 • Kod producenta: NGWM01-06
Najważniejsze atuty:
 • Dzięki pojemnej baterii słuchawki mogą zapewnić do 5 godzin słuchania muzyki.
 • obudowa, która służy ponadto jako źródło zasilania.
 • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co powoduje, iż ​​połączenie jest bardziej zrównoważone i ogranicza opóźnienie.
 • Dzięki cewce głosowej i membranie tworzonej z wysokiej jakości rozciągliwego poliuretanu słuchawki bardzo precyzyjnie odtwarzają dźwięk we wszystkich tonach.
 • Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki minimalizują możliwość utraty sygnału.
 • Każda słuchawka może być też wykorzystywana jako samodzielna jednostka do łączenia się z przeróżnymi urządzeniami.
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe do 300 zł
Dźwięk

Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są wyposażone w dźwięk jakości HiFi i wysokiej jakości basy, dzięki precyzyjnej kompozytowej membranie równoważącej wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości.

Cyfrowa technika generuje imponujące efekty dźwiękowe, a technika redukuje szumy.

 • technologia redukcji hałasu pomoże wyraźnie obniżyć hałas w otoczeniu i zapewni komunikację wysokiej jakości.
stabilne połączenie Bluetooth 5.0

Dzięki technice Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów innych urządzeń muzycznych obsługujących technikę Bluetooth w promieniu 10m.

Bluetooth 5.0 zagwarantuje wysoką skuteczność, stabilność i niezawodną transmisję i zagwarantuje przesył danych bez opóźnień.

Wygoda

istotnie lekka konstrukcja o lepszym praktycznym kształcie zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie.

rewelacyjnie dopasowane do Twoich uszu, długotrwałą wygodę noszenia. Lekkie i mobilne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

 • W zestawie znajdują się 3 pary nakładek dousznych.
Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

zastosowany mikrofon HD wysokiej rozdzielczości gwarantuje płynną komunikację. Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.

Przycisk dotykowy

Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na cofanie / przewijanie utworów, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń itp.

szczególnie ergonomiczny aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

 • Play / Pauza - Podwójne kliknięcie prawej słuchawki.
 • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej słuchawki w trakcie połączenia.
 • Cofnięcie piosenki - długie przyciśnięcie lewej słuchawki.
 • Następny utwór - długie przyciśnięcie prawej słuchawki.
Ładujące etui

Do zestawu został załączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Jedno pełne ładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania, a załączone mobilne etui ładujące o objętości 300mAh gwarantuje ich bezprzewodowe ładowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Możemy wyjść z domu nie martwiąc się o brak dostępu do prądu.

wielka kompatybilność

zestaw został zaprojektowany tak, by można było go z łatwością sparować z dowolnym smartfonem lub urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

w dodatku możesz związać słuchawkę z Siri lub asystentem Google, żeby obudzić telefon bez zastosowania rąk, umożliwiając łatwe realizowanie połączeń i sterowanie aplikacjami.


☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 584e7eed2da47cb07868f7c0
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 produkowano z lekkiego aluminium. Dzięki czemu słuchawki są trwałe i lekkie równocześnie. Wyekwipowane w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki i prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

wyposażone są w nieplączący się, płaski oraz technologię JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:świeże - Kolor:metaliczne - rodzaj słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zastosowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski kabel: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - wbudowany mikrofon: Tak - pakiet głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp komplet mieści: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL nowe słuchawki JBL z linii T charakteryzuje się najlepszą jakością brzmienia i innowacyjnym designem, funkcjonalnością i metalicznym wykończeniem z aluminium.

T290 są lekkie, kompaktowe zaopatrzone w nieplączący się, płaski przewód, komfortowe i rewelacyjnie leżą w uszach, a wysoki komfort używania sprawia, że nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa budowa wysokiej jakości obudowa słuchawek jest wytwarzana z aluminium, dzięki czemu jest lekka,szczególnie wytrzymała.

Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: niepokaźne, średnie i obfite. Wybierz z zestawu końcówki trafne dla Ciebie i zagwarantuj sobie wygodne słuchanie przez dużo godzin.

dodatkowo bezpieczeństwo podczas transportu słuchawek zapewni dołączone etui. JBL T290 - słuchawki doskonałe do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

dzięki temu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android albo iPhone, mając wolne ręce. Teraz już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, aby odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods producenta Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od tradycyjnych krągłych słuchawek EarPods dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je komfortowoj aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio, zapewniając dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods posiadają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

wystarczy nacisnąć trafny przycisk. Najważniejsze cechy - Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna zastosowany pilot i mikrofon wymagania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest osiągalne na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w przypadku iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w sytuacji iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ JBL T210 ☆

JBL T210 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T210
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58a4253f8e441a05f729651e
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe JBL T210 mocny sceniczny bas, gotowy żeby pojechać z Tobą w trasę. Oto słuchawki dokanałowe JBL T210 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod obudową z metalowym wykończeniem, para 8,7 mm głośników zagwarantuje mocny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doznać na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowych na całym świecie.

w dodatku, jednoprzyciskowy pilot zezwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi także na prowadzenie rozmów sprawiając, iż słuchawki JBL T210 to idealny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i w trakcie podróży.

Dźwięk JBL Pure Bass poprzez ponad 60 lat producent JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na znacznych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i mocny.

Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, wygodnemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Płaski przewód, który się nie plącze Płaski kabel jest wytrzymały i nie będzie się plątać.

pokrywa z metalowym wykończeniem Wzbogacone o metalowe elementy wykończeniowe, słuchawki T210 nie uznają kompromisów w kwestii jakości konstrukcji.


☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS ☆

Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 603f5bc02da47cf5a8f10bf0
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT1 Pro Bluetooth 5.0, TWS (czarne) Słuchawki dla wymagających Haylou GT1 Pro to bezprzewodowe słuchawki gwarantujące niesamowite wrażenia dźwiękowe. Dzięki zaimplementowanej technologii słuchawki mają niesamowicie niskie opóźnienie, wygodę stosowania i klasę wodoszczelności IPX5.

Bluetooth 5.0 zaimplementowany chip Bluetooth 5.0 umożliwia niesamowicie szybką transmisję , a także zrównoważone połączenie. Opóźnienie wynosi tylko 65 ms przy zużyciu energii o 20% mniejszym od produktów poprzedniej generacji.

Niezwykła jakość dźwięku Dzięki zaimplementowaniu dynamicznego przetwornika obsługującego AAC słuchawki oferują konkretny bas oraz delikatne, ale czyste środkowe i wysokie częstotliwości. Dźwięk dla gamingu Dzięki udoskonalonemu trybowi dla graczy możesz się radować rozgrywką z śladowym opóźnieniem.

uzupełniające wrażenia daje dźwięk 3D, który pozwoli Ci na stosownie szybką reakcję. Wszystko to po to żeby dynamiczny dźwięk był za każdym razem w zasięgu Twojej ręki. Panel dotykowy dodatkową funkcjonalność zapewnia panel dotykowy umożliwiający sterowanie.

Odbierz telefon, uruchom kolejny utwór czy włącz tryb gamingowy przy pomocy jedynie dotknięcia słuchawki. Wytrzymała bateria zastosowane akumulatory gwarantują aż 4 godziny ciągłego słuchania muzyki, a dzięki etui z wbudowanym powerbankiem czas pracy słuchawek wzrasta do 26 godzin.

Niesamowicie lekkie konstrukcja słuchawek Haylou GT1 Pro powoduje, iż są one niesamowicie lekkie. Minimalistyczny design i waga wynosząca zaledwie 3,9 g dają Ci niesamowity komfort i błyskawicznie pozwoli zapomnieć, iż nosisz słuchawki.

Redukcja hałasu Dzięki wbudowanej funkcji tłumienia hałasu GT1 Pro daje możliwość wyraźnej rozmowy i jeszcze lepszej jakości dźwięku. W pakiecie Słuchawki Haylou GT1-PRO Bluetooth 5.0 TWS x 1 Etui z funkcją ładowania x 1 Gumowe wkładki x 3 kabel ładowania x 1 Specyfikacja Producent: Haylou Kod artykułu: GT1-PRO Wersja Bluetooth: 5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: 1,5 godziny Czas czuwania: 26 godzin Czas pracy: 4 godziny pojemność baterii słuchawek: 43 mAh pojemność baterii etui: 800 mAh Głośnik: 7,2 mm Częstotliwość: 20 – 20000 Hz Czułość: 110dB Impedancja: 32 Ω Wodoodporność: IPX5 wymiary etui: 6,20 x 4 x 2,72 cm Waga słuchawki: 3,9 g Zasięg: 10 m Materiał: ABS Kolor: Czarny...


☆ Trust GXT 408 ☆

Trust GXT 408 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 408
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ce53a648e441a6440f43e74
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust GXT 408 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki GXT408 Cobra Słuchawki gamingowe z podwójnym mikrofonem asygnowane do wszystkich platform. Właściwości główne artykułu: Douszne słuchawki gamingowe do wielu platform Wyjmowany pałąk mikrofonu do gier Pilot w przewodzie z zaimplementowanym mikrofonem do przenośnych zastosowań potężne aktywne głośniki o średnicy 10 mm przewód o długości 1,2 m z uniwersalnym złączem do konsoli, laptopa, telefonu i tabletu Dodatkowy przewód do komputera o długości 1,4 m sprężyste gumowe nakładki na uszy stabilnie utrzymujące słuchawki Miękkie, gumowe wkładki w 3 wymiarach Wysokiej jakości twarde etui w zestawie Akcesoria w zestawie: przewód o długości 1,2 m z uniwersalnym złączem do konsoli, notebooka, telefonu i tabletu Dodatkowy przewód do komputera o długości 1,4 m rozciągliwe gumowe nakładki na uszy jednostajnie utrzymujące słuchawki Miękkie, gumowe wkładki w 3 wymiarach Wysokiej jakości twarde etui Pozostałe cechy:...


☆ Reinston ESBT02 ☆

Reinston ESBT02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Reinston
 • Nazwa produktu: Reinston ESBT02
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61a7b1a182fff02d7fa68aa9
 • ID kategorii: 7967

☆ Reinston ESBT02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:3 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):105 dB;komponenty budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje dodatkowe:dioda powiadomień LED;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):ESBT02;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


Najtańsze Słuchawki do biegania do 100 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do biegania w cenie do 100 zł. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Hama Spirit Chop ☆

Hama Spirit Chop Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Spirit Chop
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60f57b1c82fff073ae333913
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Spirit Chop - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

True Wireless "Spirit Chop" - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dla przyjemności słuchania i komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych

Inne Rankingi:  Słuchawki SoundMagic

Maksymalny komfort
W pełni bezprzewodowe słuchawki - pozbawione jakiegokolwiek kabla - dają Ci pełną swobodę ruchów, a także w całości nowy komfort noszenia, niezależnie od tego, gdzie i kiedy je nosisz. Bieganie, spacer czy droga do pracy sprawdzą się w każdych okolicznościach. Brak kabla oznacza, że są naprawdę lekkie i wygodne.

Bluetooth 5.0
Bluetooth 5.0 zagwarantuje wszystko czego potrzebujesz w słuchawkach bezprzewodowych, czyli szybkie i stabilne połączenie między urządzeniami, jeszcze większy zasięg działania i mniejsze zużycie energii.

Pewne dopasowanie
Lekkie douszne słuchawki pewnie i wygodnie układające się w uszach. Załączone do zestawu wkładki w trzech rozmiarach zezwalają na nadzwyczajne dobranie do uszu, co idzie w parze ze skuteczną redukcją hałasu z otoczenia.

oporność na wilgoć i zabrudzenia
Klasa ochrony IPX4 zapewnia słuchawkom niepodatność na wilgoć i zabrudzenia. Nie musisz martwić się o lekkie zachlapanie swojego urządzenia podczas treningu, czy też jego pobrudzenie.

Sterowanie dotykiem
Funkcja touch control zezwala na wygodne i prędkie sterowanie funkcjami smartfona poprzez zestaw słuchawkowy. Prowadzenie rozmowy umożliwi zintegrowany mikrofon. Od dzisiaj możesz odbierać, czy wykonywać połączenia dotknięciem palca i to bez zapotrzebowania wyciągania telefonu z kieszeni. Możesz ponadto w ten prosty sposób zatrzymywać, wznawiać, czy zmieniać utwory muzyczne.

4 godziny muzyki i rozmów
Jednokrotne ładowanie słuchawek w załączonym do zestawu etui wystarczy na 4 godziny odsłuchu i rozmów. Sam proces ładowania w stacji zajmuje 3 godziny pozwalając na przedłużenie możliwości słuchania poza domem.

Bezprzewodowa stacja ładująca
Słuchawki otrzymujesz w zestawie z bezprzewodową stacją ładującą, która służy nie tylko do ładowania,też przechowywania słuchawek. Wewnętrzne magnesy jednostajnie utrzymują je na swoim miejscu, natomiast zamknięcie magnetyczne uniemożliwia przypadkowe otwarcie opakowania. Stacja zezwala na 3-krotne naładowanie słuchawek

Bezkontaktowa obsługa
Opcja samoczynnego parowania i włączania ułatwia korzystanie z zestawu i ogranicza je do skupienia się na przyjemności słuchania. Zmiana poziomu głośności może być regulowana za pomocą głosu, co idealnie sprawdza się w przypadku kiedy masz zajęte ręce, np. W trakcie aktywności fizycznej.

Asystent głosowy
Słuchawki są kompatybilne z Google Assistant i Siri. Masz dostęp do swojego asystenta głosowego bez konieczności wyciągania smartfona wystarczy sięgnąć do przycisku na słuchawce. Multi-zadaniowość na najwyższym poziomie.

atrybuty:

 • Słuchawki dokanałowe z funkcją zestawu słuchawkowego
 • Działanie na baterii: 4h
 • Czas ładowania: 3 h
 • Zasięg: 10 m
 • Waga: 41 g
 • Kolor: niebieski
 • Impedancja mikrofonu: 2,2 k
 • Impedancja słuchawek: 32
 • Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m)
 • WBCV 75mV
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz - 5kHz
 • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
 • Zakres fal: 2402-2480MHz
 • Czułość mikrofonu: -42 dB 3 dB
 • Dodatkowa funkcja: Answer button, Finger-Touch detektor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless
 • Dynamika: 96 dB +/- 3 dB

Korzyści dla Ciebie:

 • Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe
 • Bezprzewodowa stacja ładująca: 3-krotne ładowanie
 • oporność na wilgoć i zabrudzenia IPX4
 • Współpraca z asystentami głosowymi Google Assistant i Siri
 • Funkcja telefonu i sterowanie muzyką
 • Czas działania: do 4 godzin
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Waga słuchawek: 2 x 4 g
 • automatyczne parowanie i włączanie
 • Zintegrowane mikrofony
 • Bluetooth 5.0

☆ Panasonic RP-HS35 ☆

Panasonic RP-HS35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HS35
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b8643ec2da47cd388eeaf96
 • ID kategorii: 7967

☆ Panasonic RP-HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Sportowe rodzaju Clip-On Słuchawki PANASONIC RP-HS35M zostały stworzone dla osób aktywnie spędzających czas. Specjalna budowa dokanałowa sprawia, iż urządzenie cały czas trzyma się na swym miejscu, a konkretna budowa zezwala na stosowanie ich choćby podczas deszczu.

Słuchawki pozwalają również na prowadzenie rozmów telefonicznych bez wyciągania telefonu z kieszeni. Dopasowane Do Ciebie Dzięki postępowej konstrukcji dokanałowej i dostosowywanemu wieszakowi słuchawki Panasonic HS35M pewnie przylegają do uszu, a położenie wewnętrznej części można wyregulować,komfortowo związać słuchawki do Twoich potrzeb.

Sportowa kompozycja asygnowany Wieszak zastosowany w słuchawkach HS35M sprawia, iż ich przewód przechodzi za uchem, a one same przylegają do ucha, dzięki temu nie spadają podczas ćwiczeń, a hałas związany z dotykaniem palcami jest zminimalizowany, gwarantując rewelacyjną jakość słuchania.

ponadto urządzenie atest IPX2 co powoduje, że możesz kontynuować trening choćby w niesprzyjającech warunkach pogodowych. Pilot i Mikrofon Zarządzaj odtwarzaną playlistą i odbieraj połączenia przychodzące za pomocą pilota z przeznaczonymi przyciskami.

na dodatek możesz też prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w rękach dzięki zaimplementowaniu zastosowanego mikrofonu....


☆ JBL T210 ☆

JBL T210 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T210
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58a4253f8e441a05f729651e
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T210 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe JBL T210 solidny sceniczny bas, gotowy żeby pojechać z Tobą w trasę. Oto słuchawki dokanałowe JBL T210 Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Pod obudową z metalowym wykończeniem, para 8,7 mm głośników zagwarantuje potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można odczuć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowych na całym świecie.

na dodatek, jednoprzyciskowy pilot umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi także na prowadzenie rozmów powodując, iż słuchawki JBL T210 to nieprzeciętny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.

Dźwięk JBL Pure Bass przez ponad 60 lat marka JBL była odpowiedzialna za dokładny, imponujący dźwięk na pokaźnych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.

Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, komfortowemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki zastosowanemu mikrofonowi. Płaski kabel, który się nie plącze Płaski przewód jest wytrzymały i nie będzie się plątać.

pokrywa z metalowym wykończeniem Wzbogacone o metalowe komponenty wykończeniowe, słuchawki T210 nie uznają kompromisów w kwestii jakości konstrukcji.


☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5eb94fcf8e441ab0508763de
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB typ C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, w trakcie przerwy w pracy lub nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, iż odbywa się za pomocą dobrej jakości sprzętu.

Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania z pewnością docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są dopasowane do telefonów, które nie mają zaimplementowanego złącza mini jack 3.5mm.

genialne do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: marka: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU typ słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB rodzaj C Długość przewodu: 1 m wbudowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

Dzięki bezprecedensowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)zlikwidujesz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w komfortowym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia przez zastosowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą.

W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany przez końcówki słuchawek, które są stworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

unikatowa wygoda ergonomiczny design dokładnie odzwierciedla geometrię ucha, a co z tego wynika, powoduje, że słuchawki dopasowują się wyśmienicie. Nawet po kilku godzinach użytkowania wciąż możesz w pełni radować się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, modnym designem i komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, sprężystemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci także funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli nieraz rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem widocznie ułatwisz sobie tę czynność.

zastosowany mikrofon wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki z pewnością ją zagwarantują.

wyekwipowane w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwiprzypasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ QCY T2C ☆

QCY T2C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T2C
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf4dfc48e441a966ebe93a2
 • ID kategorii: 7967

☆ QCY T2C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

QCY T2C TWS - słuchawki TWS Bluetooth 5.0 + etui z funkcją ładowania i zastosowanym powerbankiem 800mAh QCY to producent premium producenta najwyższej jakości sprzętu audio. Producent to zdobyła niezwykłą popularność wśród wymagających użytkowników poszukujących artykułu wysokiej jakości w szczególnie prawidłowej cenie.

towar w 100% oryginalny - każde słuchawki mają unikatowy numer seryjny poświadczający oryginalność sprzętu. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z TWS QCY T2C to słuchawki rodzaju TWS, czyli nie są ograniczone żadnym przewodem.

Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem lub komputerem, lecz także miedzy sobą, wytwarzając słuchawki stereo. Kompaktowe, komfortowe i szykowne słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.

Moduł Bluetooth 5.0 - wszystko czego potrzebujesz Dzięki nowoczesnemu modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki samoczynnie łączą się ze sobą i z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zaimplementowany moduł Realtek pozwala na także luźne prowadzenie rozmów w jakości HD, gwarantuje dłuższą żywotność baterii, a także wysokiej jakości audio.

Inteligentne zasilanie Po wyjęciu z etui, słuchawki samoczynnie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają. Wysoka jakość dźwięku Dzięki zastosowaniu mistrzowskiego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają szczególnie dobrze odwzorowany dźwięk, zapewniając równocześnie wyróżniony bas i perfekcyjne przeciętne i wysokie tony.

Dzięki swej uniwersalności słuchawki spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika. Ładujące etui Słuchawki ładuje się przez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia oraz pokrywa uniemożliwiają ich wypadnięcie.

zaimplementowany akumulator o objętości 800 mAh zezwala na 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując dodatkowe kilkanaście godzin pracy. Dzięki swym niewielkim rozmiarom etui możemy zabrać praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.

Redukcja hałasów zastosowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technika CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia w trakcie rozmowy, powodując, iż rozmówca wyraźnie wszystko słyszy.

Jest to szczególnie przydatne w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy albo miejscach publicznych. Kompatybilność z systemami Android, iOS, Windows Słuchawki można połaczyć z każdym urządzeniem wyposażonym w standrad Bluetooth.

Niezależnie od tego czy będzie to telefon, tablet czy komputer z Androidem, iOs, Windows, bez problemu je połaczysz. Pamiętaj jedynie o procesie trafnie parowania słuchawek z urządzeniem. Kompaktowe rozmiary, wygoda użytkowania niewielkie rozmiary słuchawek jak i etui umożliwiają wygodne ich stosowanie oraz przenoszenie.

bez problemu zmieścisz słuchawki w etui, które jednocześnie jest powerbankiem w swej niepokaźnej kieszeni, torebce czy nerce. Zabierz swoją muzykę wszędzie tam gdzie chcesz. Specyfikacja technologiczna słuchawek QCY T2C: Wersja Bluetooth: V5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: ok.

2 godzin Czas czuwania: 120 godzin Czas pracy: 4 godziny Zasięg: 10 m objętość baterii słuchawek: 43 mAh objętość baterii etui: 800 mAh Obsługa: 1 wielofunkcyjny przycisk Częstotliwość: 20 – 20000 Hz W komplecie otrzymują Państwo: Stacje dokującą QCY T2C Para słuchawek QCY T2C (1 para = 2 szt.) Oryginalne opakowanie przewód micro USB - USB 4 dodatkowe gumowe nakładki na słuchawki Oryginalne opakowanie producenta


☆ Baseus Encok WM01 ☆

Baseus Encok WM01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok WM01
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1eee1e82fff00aa4c67597
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok WM01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Encok WM01

niezwykle lekkie i kompaktowe słuchawki.

Akcesorium może pracować dzięki wbudowanym akumulatorom do 250 godzin w trybie czuwania i około 5 godzin przy ciągłym, aktywnym używaniu (jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość doładowania ze specjalnego pudełka, to okres aktywnego użytkowania wydłuża się do 25 godzin).

WM01 łączy się z różnymi urządzeniami poprzez Bluetooth 5.0 i działa w odległości do 10 metrów. W komplecie uzyskujesz uzupełniające nakładki o różnych rozmiarach i przewód USB typu C do ładowania słuchawek.

Prezentowany model zapewnia precyzyjne dostosowanie bez odczucia żadnego dyskomfortu.

Zakres częstotliwości wynosi od 20 do 20000 Hz. Etui do przechowywania i ładowania słuchawek jest wyposażone we wbudowany akumulator 300 mAh.

 • Słuchawki douszne posiadają cyfrową redukcję szumów. Mogą być używane jako para lub osobno.

wbudowany mikrofon zezwala na wykorzystywanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

Czas pełnego ładowania 1,5 godziny. Akcesorium zostało produkowane z innowacyjnego tworzywa termoplastycznego ABS, co gwarantuje niezawodność i wytrzymałość.

Włączają się automatycznie po wyjęciu ze stacji ładującej i wyłączają po włożeniu z powrotem do pudełka.

Kluczową cechą prezentowanego akcesorium jest występowanie specjalnego przycisku, dzięki któremu możemy wezwać asystenta głosowego.

atrybuty:
 • Model: Encok True Wireless Earphones WM01
 • Kolor: zielony
 • Materiał: ABS
 • Wersja Bluetooth: V5.0
 • Odległość komunikacyjna: 10 m
 • Czas czuwania: 250 godzin
 • Czas muzyki: 5 godzin (70% głośności]
 • Czas słuchania muzyki z etui: 25 godzin
 • objętość baterii:
 • 40mAh /0,148 Wh (słuchawki)
 • 300mAh /1,11 (etui)
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
 • Ładowanie: przewód Type-C
 • Kompatybilność: Android/iOS
 • Kod producenta: NGWM01-06
Najważniejsze mocne strony:
 • Dzięki pojemnej baterii słuchawki mogą zapewnić do 5 godzin słuchania muzyki.
 • pokrywa, która służy w dodatku jako źródło zasilania.
 • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co powoduje, iż ​​połączenie jest bardziej zrównoważone i zniża opóźnienie.
 • Dzięki cewce głosowej i membranie wytwarzanej z wysokiej jakości elastycznego poliuretanu słuchawki szczególnie precyzyjnie odtwarzają dźwięk we wszelkich tonach.
 • Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki minimalizują możliwość utraty sygnału.
 • Każda słuchawka może być w dodatku używana jako samodzielna jednostka do łączenia się z przeróżnymi urządzeniami.
Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem Creative
Dźwięk

Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są zaopatrzone w dźwięk jakości HiFi i wysokiej jakości basy, dzięki starannej kompozytowej membranie równoważącej wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości.

Cyfrowa technologia wytwarza imponujące efekty dźwiękowe, a technologia redukuje szumy.

 • technika redukcji hałasu pomoże pokaźnie zmniejszyć hałas w otoczeniu i zapewni komunikację wysokiej jakości.
stabilne połączenie Bluetooth 5.0

Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów innych sprzętów muzycznych obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m.

Bluetooth 5.0 zagwarantuje wysoką sprawność, stabilność i bezawaryjną transmisję i zagwarantuje przesył informacji bez opóźnień.

Wygoda

nad wyraz lekka kompozycja o ulepszonym funkcjonalnym zarysie zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie.

genialnie dopasowane do Twoich uszu, długofalową wygodę noszenia. Lekkie i mobilne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

 • W zestawie znajdują się 3 pary nakładek dousznych.
Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

zastosowany mikrofon HD wysokiej rozdzielczości zapewnia płynną komunikację. Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.

Przycisk dotykowy

Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na cofanie / przewijanie utworów, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń itp.

niezwykle praktyczny żeby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

 • Play / Pauza - Podwójne kliknięcie prawej słuchawki.
 • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej słuchawki podczas połączenia.
 • Cofnięcie piosenki - długie przyciśnięcie lewej słuchawki.
 • Następny utwór - długie przyciśnięcie prawej słuchawki.
Ładujące etui

Do zestawu został dołączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Jedno pełne ładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania, a załączone mobilne etui ładujące o objętości 300mAh gwarantuje ich bezprzewodowe ładowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Możemy wyjść z domu nie obawiając się o brak dostępu do prądu.

wielka kompatybilność

zestaw został zaprojektowany tak, aby można było go prosto sparować z dowolnym smartfonem albo urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

na dodatek możesz zespoić słuchawkę z Siri albo asystentem Google, aby obudzić telefon bez zastosowania dłoni, umożliwiając proste wykonywanie połączeń i sterowanie aplikacjami.


☆ OTL Technologies Super Mario ☆

OTL Technologies Super Mario Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OTL
 • Nazwa produktu: OTL Technologies Super Mario
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 623a0c7a8e441a006ab041c2
 • ID kategorii: 7967

☆ OTL Technologies Super Mario - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym będą idealnie dla fanów Super Mario. Motyw z logo gry perfekcyjnie komponuje się z czerwonym tłem pokrywy. Słuchawki są nieznaczne i lekkie,gwarantują imponujący dźwięk z głębokim basem i czystymi tonami wysokimi. Wspaniały dźwięk gwarantuje technologia Bluetooth 5.0. Słuchawki można luźno użytkować w podróży, w trakcie ćwiczeń czy w domowych warunkach. W komplecie dołączony jest kabel USB o długości 31 cm.

DOTYKOWE STEROWANIE

Etui ładujące USB rodzaju C zezwala na do 6 godzin nieustannego słuchania muzyki przy 3 dodatkowych ładowaniach. Technologia inteligentnego sterowania dotykowego zezwala na pominięcie, odtworzenie albo zatrzymanie utworu, aktywowanie asystenta głosowego, a także odbieranie i odrzucanie połączeń przez dotyk. Wkładki douszne dostępne są w dwóch wymiarach, niewielkim i obfitym, by umożliwić jednostkowe dopasowanie do kanału słuchowego.

parametry

Bluetooth 5.0 zapewnia zrównoważone połączenie bez przerw w odtwarzaniu muzyki,

uzupełniające wkładki douszne w komplecie dobre przypasowanie,

inteligentne sterowanie dotykowe upraszcza obsługę,

samoczynne parowanie ułatwia połączenie z urządzeniem w przyszłości,

słuchanie muzyki do 6 godzin bez przerwy.


☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61ba0d098e441a0002c86ca9
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one także wyśmienite pod względem jakości dźwięku.

wystarczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność znakomitych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, aby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

usuwanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia choćby o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymagania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz trafny tryb w odpowiedzi na przeróżne poziomy hałasu otoczenia, żeby zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i rozszerzyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze albo na lotnisku. Warstwowe oczyszczanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia gwarantujący czyste rozmowy.

Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu precyzyjnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń przy pomocy modelu sieci neuronowej.

zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej krystaliczności. W trybie przezroczystości słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy zezwala na prowadzenie luźnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

Dzięki zaawansowanemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; dodatkowo, dzięki mistrzowskiej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

Wysokie tony są zróżnicowane, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i niezwykle czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co ogranicza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

precyzyjna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób buduje obszar bez zakłóceń i zagwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Obszerny otwór wentylacyjny z metalowej siatki rozciągliwie reguluje ciśnienie powietrza w środku wnęki, obniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

fachowe strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie gwarantują naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy krystaliczności, gwarantując świetną muzykę i bogaty dźwięk.

fachowe tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

praktyczna budowa Czuj się wygodnie choćby po wielu godzinach użytkowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana budowa. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje skrupulatny, jednostajny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

gwarantuje obszerniejszy komfort stosowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, sprawnie zapobiega przypadkowej komendzie albo opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać dokładną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

nad wyraz długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin stosowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z różnymi ładowarkami. Informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m kolor Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe właściwości mistrzowskie strojenie HRTF eliminowanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa oporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ JBL T290 ☆

JBL T290 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T290
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 584e7eed2da47cb07868f7c0
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T290 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Przewodowe słuchawki dokanałowe JLB T290 wytwarzano z lekkiego aluminium. Dzięki czemu słuchawki są trwałe i lekkie równocześnie. Wyekwipowane w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwalają w prosty sposób sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki i prowadzić nieskrępowane rozmowy telefoniczne.

zaopatrzone są w nieplączący się, płaski , a także technologię JBL Pure Bass. Słuchawki JBL T290 - SILVER - Stan:nowe - Kolor:metaliczne - typ słuchawek: Dokanałowe, Przewodowe - zaimplementowane technologie: Pure Bass - Dolna granica zakresu częstotliwości: 20Hz - Górna granica ppm.

pasmo: 20000 Hz - Impedancja słuchawek: 16 Om - Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm - Waga (g) 71,0 - Materiał końcówki usznej Silikon Specyfikacja audio: - Czułość sterownika przy 1kHz / 1mW (dB) 102 ± 3dB - Impedancja (omy) 16,0 - Zakres dynamicznej odpowiedzi częstotliwościowej (Hz) 20 Hz - 20 kHz Funkcje: - Dźwięk czystego basu JBL: Tak - 1-przyciskowy pilot / mikrofon: Tak - Płaski kabel: tak - Wykończenia aluminiowe: Tak - Douszne: Tak - wbudowany mikrofon: Tak - zestaw głośnomówiący: Tak - Etui JBL: Tak - Zgodność: LG SONY SAMSUNG HUAWEI APPLE itp komplet zawiera: - Słuchawki JBL T290 - Adaptery douszne (S, M, L) - Etui - Oryginalne opakowanie Słuchawki dokanałowe JBL świeże słuchawki JBL z kolekcji T charakteryzuje się najkorzystniejszą jakością brzmienia oraz nowoczesnym designem, funkcjonalnością i metalicznym wykończeniem z aluminium.

T290 są lekkie, kompaktowe wyekwipowane w nieplączący się, płaski kabel, wygodne i rewelacyjnie leżą w uszach, a wysoki komfort wykorzystywania sprawia, iż nie będziesz chciał ich zdejmować. Aluminiowa kompozycja wysokiej jakości pokrywa słuchawek jest wykonana z aluminium, dzięki temu jest lekka,bardzo wytrzymała.

Silikonowe końcówki Z słuchawkami dokanałowymi JBL T290 dostarczone są trzy pary końcówek: śladowe, średnie i obfite. Wybierz z zestawu końcówki optymalne dla Ciebie i zagwarantuj sobie wygodne słuchanie poprzez sporo godzin.

w dodatku bezpieczeństwo w trakcie transportu słuchawek zapewni załączone etui. JBL T290 - słuchawki genialne do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem.

dzięki temu możesz rozmawiać przez smartfon z systemem Android albo iPhone, mając wolne ręce. Dzisiaj już nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych czynności, żeby odebrać telefon i prowadzić rozmowę.


☆ Apple EarPods ☆

Apple EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od tradycyjnych krągłych słuchawek EarPods dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je komfortowoj niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods posiadają wbudowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i oraz odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć optymalny przycisk. Najważniejsze właściwości - Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane przez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja techniczna zastosowany pilot i mikrofon kryteria systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *