Słuchawki do biegania z mp3

Ranking słuchawek do biegania z mp3 – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania z mp3. Ranking zawierający polecane słuchawki do biegania z mp3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z unikatowym dźwiękiem, innowacyjnym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania poprzez mnóstwo godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w drobnej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
zaawansowany system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej innowacyjną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technika
Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth i użytecznemu dostosowaniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki postępowej technologii SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
progresywna klasyka
wytworny i subtelny styl – ascetyczne słuchawki i elegancko dopracowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.
wyjątkowa jakość dźwięku
zaawansowane technicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, lecz też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
minimalny, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio i przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z śladowymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają zrównoważone, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
perfekcyjne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.
jednostajna i niezawodna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie, oraz antena o zoptymalizowanej konstrukcji stabilną łączność i idealne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki minimalnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.
Zoptymalizowana konstrukcja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.
Stabilność i staranne przypasowanie
użyteczna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema najróżniejszymi punktami w uchu, zapewniając konkretne, wygodne dostosowanie.
Gumowa, antypoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wypadną nieprzewidzianie.
Wszystko, czego Ci potrzeba
3 wymiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają nieprzeciętne dopasowanie, najkorzystniejszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W komplecie jestkabel do ładowania USB-C.
nawet 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a ergonomiczne etui z funkcją ładowania zagwarantuje dodatkowe 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.
użyteczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu z łatwością wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala momentalnie i prosto naładować akumulator w etui, aby słuchać muzyki poprzez cały dzień.
szybkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce ogranicza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie wykrywa, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swoich preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem albo jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje potrzeby
czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce wykrywa, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i optymalnie ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania rąk zagwarantuje swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej lub obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 mają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.
regulowanie funkcji elementów dotykowych
Chcesz zmienić działanie składników dotykowych? To nic nieprzystępnego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki adekwatnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa budowa z technologią BLUETOOTH
 • nawet 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja prędkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • progresywna budowa zapewnia genialne dostosowanie
właściwości ogólne
rodzaj Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, tworzony przez Apple czip H2. Nadzwyczajna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, generujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać efektywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, by szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go precyzyjnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do we wnętrzu współpracuje z algorytmami udoskonalającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy skuteczniej aniżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x lepszy poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,momentalnie wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są niwelowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz ukazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – ułatwiają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, wytwarzając genialnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wspaniałe dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i produktywność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo wygodnie – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a wydajniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz także skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie genialne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Wbudowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są oporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z nieporównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Nieznaczna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki czemu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się wspaniałym dźwiękiem, ale także odpowiadają na potrzeby osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, żeby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ JBL Free NC+ ☆

JBL Free NC+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free NC+
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d3a222da47c5cf8448ef2
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Free NC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE FREE NC+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe
Legendarne brzmienie JBL
Spraw, by każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują perfekcyjny dźwięk JBL Signature Sound. Mimo małego rozmiaru słuchawki te mocne brzmienie.
Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i całkowitą świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
Jedna słuchawka lub dwie, natychmiastowe połączenie
technika Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji prędkiego parowania, udostępnianej przez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w momencie otwarcia etui. Można jeszcze sparować mnóstwo maszyn za pomocą dotknięcia ekranów urządzeń.
Pozbądź się zakłóceń
Krocz poprzez świat w prawidłowym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS gwarantują dźwięk JBL Signature Sound i wyjątkowy komfort. Nie wypadaj z rytmu poprzez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów oraz utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin oraz funkcja bezprzewodowego ładowania w etui zapewniają niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu. Posiadając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję perfekcyjnych rozmów bez echa i instynktowne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Niepodatne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
Co jest w pudełku?
 • JBL LIVE Free NC+ TWS
 • 1 x 3 końcówki douszne w różnych rozmiarach
 • 1 x 2 nakładki żelowe w zróżnicowanych rozmiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB typu C
 • 1 x etui ładujące
Inne Rankingi:  Słuchawki zestawy do ucha

☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki również powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą wydajność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe rodzaju „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dopasować dźwięk do własnych upodobań albo wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, stworzone poprzez najlepszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci potrzeba chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru powoduje, że prosto to zrobić, mając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu obudowy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszystkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze obszerniejsza transparentność głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technika kształtowania wiązki 6 mikrofonów gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk, a jednocześnie eliminuje hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze obszerniejszą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą bezpłatną aplikację.
W zestawie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 wymiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL Reflect Flow ☆

JBL Reflect Flow Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Reflect Flow
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db70e172da47c0aacdcd8e3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Reflect Flow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe. Produkowane, aby korzystać z nich w ruchu i dopasowane dla aktywnych użytkowników. Najkorzystniejsze brzmienie, wygoda i swoboda na pierwszym miejscu!

 • JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe rozwiązanie dla aktywnego stylu życia, równocześnie w ruchu, jak i na siłowni. Oprócz możliwości zmiany utworu, a także odbierania i kończenia połączeń, słuchawki te posiadają również dostęp do asystenta głosowego. Są niepodatne na działanie wody, a także potu (klasa IPX7), a także zapewniają do 10 godzin nieustannego słuchania plus dodatkowe 20 godzin dzięki etui ładującemu. Na dodatek funkcja prędkiego ładowania w ciągu 10 minut pozwala uzyskać całą godzinę pracy słuchawek. W dodatku JBL Reflect Flow wyekwipowano w technikę Ambient Aware, która w trakcie słuchania muzyki pozwala słyszeć, co dzieje się dookoła, a także technologię TalkThru umożliwiającą rozmawianie bez zdejmowania słuchawek. JBL Reflect Flow są komfortowe i bezpieczne dzięki regulowanym końcówkom i nakładkom Freebit ™ w 3 rozmiarach. Mocne legendarne brzmienie JBL zaprojektowane z myślą o słuchaniu w ruchu.
 • BL Reflect Flow to prawdziwa swoboda bezprzewodowego stylu życia w ruchu. Użytkownika nie ograniczają żadne przewody. Może ćwiczyć, słuchać muzyki czy odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Słuchawki zezwalają na też łatwy dostęp do asystenta głosowego. To prostota zarządzania muzyką i połączeniami, a także możliwość uzyskania danych od asystenta głosowego za jednym naciśnięciem przycisku.
 • O wygodę, komfort, a typowo bezpieczeństwo użytkownika dbają technologie Ambient Aware i TalkThru. Pierwsza z nich (Ambient Aware) pozwala rozszerzyć świadomość otoczenia i usłyszeć dźwięki z zewnątrz, a druga (TalkThru) umożliwia prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek.
 • Koronnym dowodem na to, że słuchawki JBL Reflect Flowto najlepszy wybór jest fakt, iż otrzymały one w zeszłym tygodniu nagrodę EISA 2019-2020 w kategorii Europejskie Słuchawki Douszne 2019–2020! W uzasadnieniu czytamy: Słuchawki są dzisiaj na topie, a największym wzięciem cieszą się bezprzewodowe słuchawki douszne – przenośne, ledwo widoczne i działające bez żadnych przewodów. JBL Reflect Flow to nieprzeciętne rozwiązanie dla biegaczy, którym zależy na muzycznym dopingu, a nie w smak im plączące się kable. Świetne dobranie do ludzkiego ucha dzięki technologii FreeBit, łączność z Google Now i Siri, wodoodporność (klasa IPX7), ponad 30 godzin działania baterii… Wszystko to sprawia, że JBL Reflect Flow to wspaniały dobór dla tych, którzy chcą i ćwiczyć, i wyglądać.

Specyfikacja technologiczna:

 • Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Czułość: 102 dB ciśnienia akustycznego przy 1 kHz/1 mW
 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 96 dB
 • Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
 • Impedancja przetwornika: 14
 • Moc nadajnika Bluetooth: mniej niżeli 9,5 dBm
 • Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz
 • Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • typ akumulatora w słuchawkach: akumulator litowo-jonowy (110 mAh/3,7 V)
 • rodzaj akumulatora w etui ładującym: akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)
 • Zasilanie: 5 V, 1 A
 • Czas ładowania: mniej aniżeli 2 godz. Od pełnego rozładowania
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 10 godz.
 • Masa: 85 g

Zawartość opakowania

1 x słuchawki JBL Reflect Flow
3 rozmiary wkładek do uszu
3 wymiary akcesoriów Freebit
1 x etui ładujące
1 x przewód ładujący
1 x karta gwarancyjna
1 x Skrócona instrukcja obsługi

☆ JBL Live Pro+ ☆

JBL Live Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro+
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073e9ee2da47cd580e0b26b
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE PRO+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe

najlepsze wrażenia dzięki legendarnemu brzmieniu JBL
Słuchawki Live Pro+ TWS oferują najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia – są nieznaczne, ale ich 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne gwarantują legendarne brzmienie JBL poprzez cały dzień.
Adaptacyjna redukcja hałasu z technologią Smart Ambient
Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co Cię rozprasza, gdy potrzebujesz skoncentrować się na nauce lub wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje dookoła Ciebie bez zdejmowania słuchawek, technika Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.
Do 28 godzin czasu pracy akumulatora z ładowaniem bezprzewodowym
Dzięki choćby 7 godzinom odtwarzania plus 21h doładowania w etui oraz prędkiemu ładowaniu słuchawki JBL Live Pro+ TWS mogą towarzyszyć Ci poprzez cały dzień. Ładowanie bezprzewodowe Qi pozwala prędko naładować słuchawki JBL Live Pro+ TWS z funkcją szybkiego ładowania
Więcej muzyki, mniej hałasu
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Live Pro+ TWS najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia, a także pozwalają zanurzyć się w muzyce dzięki legendarnemu brzmieniu JBL. Zachowaj świadomość otoczenia dzięki technice Smart Ambient lub skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu. Przełączaj pomiędzy utworami a połączeniami grupowymi dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki, które rejestrują głos i oddają wrażenie rozmowy twarzą w twarz, a także trzeciemu mikrofonowi do redukcji hałasu. Wszystkie polecenia można wykonywać na nausznikach – możesz sterować muzyką i połączeniami jednym palcem. Uzyskaj pomoc od preferowanego asystenta głosowego za pomocą głosu lub dotknięcia wkładki dousznej. A jeśli skonfigurujesz "hej Google", aktywuj funkcje JBL Live Pro+ TWS tylko za pomocą głosu. Proponują choćby do 28 godzin czasu pracy z ładowaniem bezprzewodowym Qi i superszybkim ładowaniem, dzięki temu są zawsze gotowe, by Ci towarzyszyć.
genialne połączenie - zero hałasu
Tęsknisz za spotkaniami twarzą w twarz? Dzięki technice izolacji hałasu i wiatru mikrofonom z technologią formowania wiązki Twój głos jest bezbłędnie przekazywany na drugi koniec, zapewniając Ci wrażenie rozmowy na żywo.
Podwój połączenie + synchronizacja i prędkie parowania
Natychmiast po otwarciu etui słuchawki parują się z Twoim urządzeniem oraz możesz zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenie mono/stereo lub korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce lub obu. Na dodatek aplikacja JBL ułatwia przypisanie funkcji do każdej słuchawki. Dzięki funkcji prędkiego parowania Google słuchawki JBL samoczynnie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android. Możesz dodatkowo sparować inne urządzenia, dotykając ich ekranów.
Uzyskaj pomoc, używając głosu
Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) albo Ambient Aware, przejrzyj czas pracy na akumulatorze lub wyłącz słuchawki przy pomocy głosu i polecenia "hej, Google". Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, żeby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego.
Wodoodporność i wygodne dostosowanie
Weź muzykę z sobą wszędzie, dokąd zabiorą Cię Twoje przygody. Słuchawka posiadają dokument IPX4, są wodoodporne oraz dostarczane z silikonowymi wkładkami dousznymi w pięciu rozmiarach, by zapewnić idealne dopasowanie.
W pakiecie:
 • JBL Live Pro+ TWS
 • 1 x 5 wkładek dousznych w różnych rozmiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB typu C
 • 1 x etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Samsung Galaxy Buds Pro ☆

Samsung Galaxy Buds Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60059a9a8e441a4a40c2613d
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS PRO Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC) Płynne przełączanie się pomiędzy trybem aktywnej redukcji szumów i w pełni dostosowywanym dźwiękiem otoczenia. Studyjna jakość dźwięku Odkryj najwyższą jakość dźwięku dzięki dwudrożnemu głośnikowi niskotonowemu 11 mm oraz głośnikowi wysokotonowemu 6,5 mm. Rewelacyjna jakość rozmów Dzięki 3 mikrofonom zastosowanym w słuchawki (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) głos użytkownika jest wyraźny nawet w niesprzyjających warunkach. Wodooporność Używaj słuchawek nawet w najtrudniejszych warunkach, dzięki wodoodporności IPX7. Bateria na cały dzień Ciesz się odtwarzaniem muzyki choćby przez 18h przy włączonym ANC i szybkim i bezprzewodowym ładowaniem Powershare zgodnym z Qi. Samoczynne przełączanie między urządzeniami automatycznie przełączaj się między tabletem a smartfonem kiedy ktoś do Ciebie dzwoni, bez konieczności wyboru źródła z menu podręcznego urządzenia. INTELIGENTNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW Zanurz się w muzyce Zredukuj szum otoczenia nawet o 99%. Galaxy Buds Pro to słuchawki dokanałowe, które nie tylko fizycznie izolują Cię od zewnętrznego hałasu (pasywna redukcja szumów), lecz też minimalizują go dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). To widocznie bardziej wydajne rozwiązanie w porównaniu ze słuchawkami otwartymi. Dzięki dwóm poziomom ANC, możesz ponadto przystosować redukcję szumów do sytuacji i miejsca, w jakim się znajdujesz. Zobacz, co się dzieje Włączony tryb Dźwięków otoczenia wzmocni je choćby o 20 dB. Nigdy więcej nie przegapisz niczego na zewnątrz, jednocześnie słuchając muzyki. Słuchawki Galaxy Buds Pro pozwalają ustawić dźwięki otoczenia na 4 różnych poziomach, dopasowanych do Twoich potrzeb. Bądź za każdym razem w gotowości do rozmowy teraz możesz rozmawiać z drugą osobą choćby, gdy słuchasz muzyki. Kiedy Galaxy Buds Pro wykryją, iż zaczynasz prowadzić rozmowę, samoczynnie przełączają się w tryb konwersacji. Słuchawki wyłączają ANC i włączają tryb Dźwięków otoczenia, umożliwiając prowadzenie luźnej rozmowy i powodując, że głos rozmówcy jest bardziej wyraźny. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Usłysz każdy detal Generowany przez dwudrożny głośnik: 11-mm głośnik niskotonowy, a także 6,5-mm głośnik tonów wysokich. Wspaniała jakość połączeń 3 mikrofony + VPU gwarantują jeszcze wyższą jakość połączeń, a bariera wiatrochronna zapewnia wspaniałą jakość rozmów choćby w otwartej przestrzeni. WODOODPORNOŚĆ wytrzymałe na intensywny trening i bieg w deszczu Używaj słuchawek, kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki wodoodporności klasy IPX7. Chcesz trenować, a jednocześnie słuchać muzyki? teraz to możliwe. Biegasz w deszczową pogodę i musisz pilnie porozmawiać? Zrób to. Słuchaj muzyki aż do 18 godzin Odkryj nowy wymiar sprawności i ciesz się muzyką z aktywnym ANC i etui ładującym nawet przez 18h i rozmowami nawet do 14,5 godzin. Prędki czas ładowania
 • 3 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) gwarantuje 30 min odtwarzania.
 • 5 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) gwarantuje 55 min odtwarzania.
 • 10 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe) zapewnia 85 min odtwarzania.
samoczynnE PRZEŁĄCZANIE Dzięki funkcji samoczynnego przełączania się w Galaxy Buds Pro, słuchawki natychmiast połączą się z odpowiednim urządzeniem. Gdy oglądasz film na tablecie i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon. Gdy zakończysz rozmowę - słuchawki wrócą do połączenia z tabletem. Nic nie musisz robić, Galaxy Buds Pro zrobią to automatycznie za Ciebie. DostosowanE DO CIEBIE Nie szukaj słuchawek Dzięki usłudze SmartThings Find, którą wynajdziesz w aplikacji SmartThings, w prędki i bezproblemowy sposób wynajdziesz zgubione słuchawki. Aplikacja wskaże ostatnią lokalizację, w jakiej Galaxy Buds Pro były sparowane z Twoim smartfonem, a w razie zapotrzebowania pomocna może być też funkcja lokalizowania sygnałem dźwiękowym. Widżet Galaxy Buds Pro Sprawdzaj w nietrudny sposób stan baterii i steruj słuchawkami w wygodny sposób przy pomocy widżetu na ekranie głównym. SzybkiE I nietrudne PAROWANIE sprzętów Telefon, tablet, smartwatch Gdy otworzysz etui Galaxy Buds Pro, Twój telefon lub smartfon automatycznie wykryje słuchawki. Wystarczy dotknąć przycisk "Połącz" i możesz cieszyć się nieprzeciętnym dźwiękiem. Słuchawki łatwo zwiążesz również ze smartwatchem Galaxy - możesz mieć swoją muzykę zawsze przy sobie choćby bez telefonu. PC łatwe połączenie poprzez dedykowane okno nie tylko w sytuacji pierwszego parowania,w dodatku podczas ponownego łączenia urządzeń.

Mikrofon
Pozostałe atrybuty

☆ SoundCore Liberty Air 2 Pro ☆

SoundCore Liberty Air 2 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: SoundCore Liberty Air 2 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b61a432da47c706e659a38
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundCore Liberty Air 2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2 Pro Białe Bezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 Pro są rekomendowane poprzez 10 nagradzanych producentów Grammy. Dźwięk jest dostarczany z nienaganną głębią i niuansami, każdy instrument wyśmienicie demonstruje się na szerokiej scenie dźwiękowej.

Funkcje i zalety:Czysty dźwięk dzięki ukierunkowanej aktywnej redukcji szumów: Wybierz optymalny tryb przy pomocy aplikacji Soundcore i słuchaj, jak dźwięki otoczenia znikają, pozostawiając tylko czysty dźwięk Twojej ulubionej muzyki.

technologia PureNote Driver: Uzyskaj 45% wzmocnienia basów i 30% szersze pasmo częstotliwości niż w zwykłych przetwornikach słuchawek. Przetworniki pokryte zostały 10 utwardzonymi nanowarstwamibudować zachwycającą precyzyjność i czystość głosu.

technologia HearID: aby zapewnić idealne wrażenia słuchowe, HearID inteligentnie analizuje Twój oryginalny profil słyszenia i buduje konfigurację dźwięku przypasowaną do Twoich uszu. Możesz też przejąć całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, dzięki 22 wstępnie ustawionym profilom dźwiękowym.

Do 26 godzin odtwarzania:kompletnie naładowane słuchawki i etui zezwalają na 26 godzin odtwarzania. Wyraźne połączenia:Słuchawki posiadają 6 zaimplementowanych mikrofonów z funkcją redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy nawet w głośnym otoczeniu.

Akcesoria w komplecie: Nakładki silikonowe o rozmaitej wielkości Etui z funkcją ładowania słuchawek kabel USB typu C Pozostałe atrybuty: zaimplementowane technologie Low Complexity Subband Codec (SBC) Advanced Audio Coding (AAC)...


☆ Jabra Elite 85t ☆

Jabra Elite 85t Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85t
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fd8c5e42da47c36c200e765
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite 85t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Elite 85t
Douszne słuchawki bezprzewodowe

Okazuje się, że możesz posiadać wszystko…
Aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation, ANC) usuwa niepożądane hałasy, a technika HearThrough (nasza nazwa na tryb krystaliczności) zagwarantuje dostęp do dźwięków otoczenia, gdy go Ci potrzeba. 11 poziomów dźwięku — od maksymalnego poziomu technice ANC do poziomu HearThrough — opracowano specjalnie z myślą o dopasowaniu do indywidualnego sposobu wychwytywania różnic w poziomach głośności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie umknie Ci żaden dźwięk.
Zupełnie nowy poziom redukcji hałasu
Słuchawki douszne Elite 85t opracowano z użyciem najnowszej dostępnej na rynku technologii redukcji hałasu, aby zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad sposobem słyszenia dźwięków z otaczającego Cię świata. Czas wejść na zupełnie nowy poziom świadomego odcinania się od dźwięków otoczenia.
Powrót do rzeczywistości za jednym dotknięciem
technologia HearThrough z możliwością pełnej regulacji pozwala Ci decydować w jakim stopniu chcesz dopuścić do siebie dźwięk z otoczenia. Wystarczy, iż użyjesz wygodnego suwaka i naciśniesz przycisk funkcji. Gdy chcesz słyszeć, co dzieje się wokół — i na przykład skutecznie zamówić kawę — możesz to zrobić. Dzięki funkcji HearThrough od świata rzeczywistego ze wszystkimi jego bodźcami zawsze dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.
Korzystając z suwaków do regulacji przystępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać rewelacyjny poziom działania technice ANC i HearThrough.prędko przełączać się pomiędzy nimi, wystarczy wykorzystać przycisku na słuchawce.
Chipset gwarantujący największe możliwości w naszej historii
Taka technologia wymaga sporej mocy obliczeniowej. To dlatego nasze słuchawki są wyposażone w dedykowany chip przetwarzania, który umożliwia korzystanie z naszych intuicyjnych trybów dźwięku. Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony z niezależną wielostopniową konfiguracją filtra oraz zintegrowana 6-pasmowa ścieżka korektora znakomity przepływ dźwięku i sprawne przetwarzanie sygnału bez opóźnień… Przepraszamy… przez chwilę trochę nas poniosło z tym technicznym żargonem.
wykonane w oparciu o dane tysięcy uszu
Przetestowaliśmy tysiące uszu i przetworzyliśmy uzyskane w ten sposób dane przy pomocy naszego progresywnego symulatora algorytmicznego, by zmieścić całą naszą wspaniałą technologię w nowej, kompaktowej konstrukcji przy użyciu najnowszych technik miniaturyzacji.
Nasze najnowsze słuchawki douszne mają na wpół otwartą konstrukcję z otworami wentylacyjnymi zezwalającymi zmniejszyć ciśnienie, co pozwala uniknąć wrażenia „zakorkowanych uszu. Trzy wymiary owalnych nakładek EarGels z miękkiego silikonu zapewniają pewne dostosowanie i szczelne tłumienie hałasu, ulepszając tym samym jakość dźwięku i gwarantując poczucie komfortu poprzez cały długi dzień.
pionierska funkcja MyFit w aplikacji Jabra Sound+ umożliwi uzyskanie optymalnego przypasowania, zapewniającego sprawniejsze działanie funkcji aktywnej redukcji hałasu i lepszą jakość dźwięku.
sporo mikrofonów, żadnego hałasu.
Nasza nowoczesna cyfrowa technika ANC wykorzystuje po dwa mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce dousznej, żeby zredukować poziom hałasu, zanim ten w ogóle do Ciebie dotrze.
 • Jeden zewnętrzny mikrofon — eliminacja hałasu na zewnątrz ucha
 • Jeden wewnętrzny mikrofon — usuwa hałas w środku ucha
Inne Rankingi:  Słuchawki do kina domowego

potężny dźwięk. Niewiele znacząca konstrukcja.
Głośniki o średnicy 12 mm, dostosowywany korektor i kodeki AAC i SBC to gwarancja bogatego, szczegółowego dźwięku i konkretnych basów wydobywających się z zaskakująco małej konstrukcji. Konkretny, głośny, imponujący i donośny dźwięk wyciągający się z pokrywy tak drobnej, iż musisz ją zobaczyć, by uwierzyć. Zachwyć się zupełnie nową jakością muzyki.
MySound to Twoje brzmienie
Nie da się ulepszyć klasyki — zresztą nie warto jej polepszać, skoro nic jej nie dolega — zrozumieliśmy jednak, że możemy zrewolucjonizować sposób w jaki słyszysz muzykę, i sprawić, żeby utwory, które kochasz, brzmiały jeszcze lepiej.
Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania dostępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W efekcie muzyka jest świetnie przypasowana do Twojego indywidualnego profilu słuchowego. Podoba nam się to brzmienie.
Niech wszyscy usłyszą, co masz do powiedzenia
Wiemy, że nie chcesz rezygnować z jakości połączeń. Spójrzmy prawdzie w oczy — kto żeby chciał? Mieliśmy to na uwadze, gdy opracowywaliśmy model Elite 85t — to dlatego wewnątrz każdej dousznej słuchawki umieściliśmy nie dwa, lecz trzy szczególnie skuteczne, fachowe mikrofony. Dodaliśmy także dogłos, dzięki temu podczas połączeń będziesz korzystnie słyszeć jeszcze swój głos, dodaliśmy też najnowsze i najistotniej zaawansowane algorytmy do eliminacji szumu wiatru. Dzięki temu głos w trakcie rozmów będzie wyraźny i krystalicznie czysty, a prowadzenie rozmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Chcemy jednak dać Ci coś więcej.
najkorzystniejsze słuchawki douszne
Skorzystaliśmy z naszej zaawansowanej technice wydłużania czasu działania baterii,mieć pewność, iż te maleństwa po jednym ładowaniu wytrzymają z włączoną technologią ANC nawet 5,5 godziny — z niewielką stacją ładującą wydłużysz ten czas nawet do 25 godzin.
Słuchawki obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z atestem Qi, dzięki temu w przypadku spadku poziomu ich naładowania wystarczy umieścić je na podkładce do ładowania albo użyć kabla USB-C.
Dajemy z siebie więcej
Zaprojektowaliśmy te wodoodporne maleństwa o stopniu ochrony IPX-4 z potężnych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą Ci one długo służyć. Jeśli złapie Cię deszcz, słuchawki będą ostatnią rzeczą, o którą będziesz się martwić. Równocześnie dajemy Ci także 2-letnią przedłużoną gwarancję* wytrzymałości na działanie pyłu i wody (tak na wszelki wypadek).
Ty tu rządzisz
Są rzeczy, których nie tylko nie da się zmienić, ale też nie ma się na nie żadnego wpływu. Na szczęście — dzięki aplikacji Sound+ i przystępnej w jej ramach funkcji MyControls — funkcje przycisków Twoich słuchawek dousznych do nich nie należą. Dzisiaj możesz zastosować przyciski w zupełnie nowy sposób — do uruchamiania i pomijania utworów, odbierania i odrzucania połączeń i nie tylko. W tym celu wystarczy skorzystać z aplikacji Sound+. MyControls daje Ci możliwość prawdziwego zapanowania nad Twoimi słuchawkami dousznymi.
Asystenci na wyciągnięcie palca
Elite 85t ma zaimplementowanego asystenta Alexa i współpracuje z Siri i Google Assistant, więc pomoc jest zawsze pod ręką (lub w Twoim uchu).
Brak konieczności konfiguracji
Lubimy myśleć nieszablonowo. Skoro więc słuchawki douszne Elite 85t dostarczają perfekcyjny dźwięk od momentu ich odpakowania, pobierając aplikację Sound+ możesz tylko poprawić jakość swoich wrażeń.
Funkcje MySound i MyControls, ustawienia połączeń, regulowany korektor dźwięku i opcje umożliwiające personalizację powodują, że aplikacja Sound+ to gwarancja niesamowitego dźwięku w trakcie prowadzenia rozmów i słuchania muzyki. Żadnych kompromisów.
informacje techniczne:
konstrukcja izolująca od hałasu - Tak
Redukcja szumów w trakcie rozmów - Tak, technika 6 mikrofonów
Ochrona przed szumem wiatru - Tak
Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC, AAC
wymiar głośnika - 12 mm
Szerokość pasma głośnika (tryb muzyki) - Od 20 Hz do 20 kHz
Szerokość pasma głośnika (rozmowy) - Od 100 Hz do 10 kHz
typ mikrofonu - 6 x MEMS
Szerokość pasma mikrofonu - Od 100 Hz do 10 kHz
Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC). - zaawansowany system ANC firmy Jabra wykorzystuje 4 z 6 mikrofonów urządzenia
ANC - Tak, dostosowywany
Funkcja HearThrough - Tak, regulowany
Redukcja nacisku na ucho - Tak
Bateria
Czas odtwarzania muzyki z ANC - Do 25 godz. (do 5,5 godziny dla zestawu słuchawkowego i 19,5 godziny z futerałem ładującym)
Czas odtwarzania muzyki bez ANC - Do 31 godz. (do 7 godzin dla zestawu słuchawkowego i 24 godziny z futerałem ładującym)
Tryb uśpienia - samoczynne wyłączanie po 15 minutach bez podłączenia albo po 30 minutach braku aktywności, możliwość konfiguracji z aplikacją Sound+.
Możliwość bezprzewodowego ładowania - Działa z ładowarkami bezprzewodowymi z dokumentem Qi (min. 5 W) — ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona
Czas ładowania przewodowego - USB-C
Czas ładowania - Do 3 godzin, pełne naładowanie ze specjalną ładowarką sieciową USB (500 mA)
Czas ładowania bezprzewodowego - Do 3,5 godziny w temp. 25C (w zależności od typu ładowarki bezprzewodowej)
prędkie ładowanie - Do 60 minut czasu pracy w sytuacji ładowania wkładek dousznych poprzez 15 minut w futerale ładującym
Czas czuwania - 6 miesięcy
Bateria - Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytku)
Zawartość opakowania - Wkładki douszne, futerał ładujący, przewód USB-C, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel(TM), gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami i informacjami

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d4502982fff071c2a2eeff
 • ID kategorii: 7967

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane uzupełniające:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, automatyczne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie poprzez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja prędkiego ładowania;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:srebrny;Kolor:srebrny/szary;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...Najtańsze słuchawki do biegania z mp3 – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do biegania z mp3. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sennheiser Momentum True Wireless ☆

Sennheiser Momentum True Wireless Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser Momentum True Wireless
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d67e4a882fff0846b290017
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser Momentum True Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezkompromisowa jakość dźwięku, najnowocześniejsza technologia i wyrafinowany design łączą się w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach dokanałowych Sennheiser True Wireless. Słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless łączą w sobie najlepsze parametry kolekcji MOMENTUM w prawdziwie bezprzewodowej formie.Korzyści:Najwyższej jakości zestaw słuchawkowy zestrojony do uzyskania transparentności brzmienia i potężnego dynamicznego basuDbałość o detale i znakomita estetyka sprawiają, że te drobne, lekkie słuchawki douszne stanowią z jednej strony nadzwyczajny sprzęt audio, a z drugiej strony - szykowne akcesorium.technologia bezprzewodowa BluetoothWsparcie dla Qualcomm® apt-X™ zapewniające prawdziwy dźwięk Hi-FiPoręczne i kompaktowe etui służy jeszcze do ładowania słuchawek i pozwala wydłużyć żywotność akumulatora z 4 do 12 godzin, dzięki czemu można cieszyć się ulubioną muzyką poprzez cały dzień przez mnóstwo niemało latOdkryj nowy sposób słuchaniaSpraw, by muzyka, którą kochasz, brzmiała jeszcze lepiej - kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Te fascynujące słuchawki dokanałowe z audiofilskimi, 7-milimetrowymi przetwornikami Sennheisera wyśmienitą jakość dźwięku stereo. Dzięki zastosowaniu progresywnego kodeku Qualcomm apt-X Low Latency możesz cieszyć się multimediami z świetnie zsynchronizowanym dźwiękiem, a funkcja Transparent Hearing pozwalają zawsze być świadomym otoczenia, z włączoną albo wyłączoną muzyką.Poczuj długotrwały komfortMożesz wygodnie nosić ze sobą swoją muzykę poprzez cały dzień.

Lekkie, oporne na zachlapania słuchawki douszne mają w komplecie wkładki w 4 przeróżnych rozmiarach, co w połączeniu z praktycznym designem MOMENTUM True Wireless gwarantuje ich genialne dobranie. Starczy sparować słuchawki ze smartfonem i zacząć korzystać z instynktownego interfejsu dotykowego, żeby sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne albo uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem lub przeciągnięciem.Doceń nieprzemijalną elegancjęCiesz się genialnie wykonanym produktem.

Dbałość o detale i idealna estetyka powodują, iż te niewiele znaczące, lekkie słuchawki douszne stanowią z jednej strony wyśmienity sprzęt audio, a z drugiej strony - wyszukane akcesorium. Dzięki wysokiej jakości czarnej obudowie, polerowanemu metalowemu panelowi dotykowemu i pozłacanym konektorom ładowania, funkcjonalność łączy się ze stylem w tym nieśmiertelnym designie.

poręczne i kompaktowe etui służy również do ładowania słuchawek i pozwala wydłużyć żywotność akumulatora z 4 do 12 godzin, dzięki temu można radować się ulubioną muzyką przez cały dzień przez niemało sporo lat.Spersonalizuj swoje wrażeniaSłuchaj swojej muzyki tak, jak chcesz, dzięki Sennheiser Smart Control – uzupełniającej aplikacji następnej generacji.

Ta darmowa przeznaczona aplikacja na iOS i Androida nietrudny sposób kontrolowania, personalizowania, aktualizowania i konfigurowania słuchawek, zestawu słuchawkowego albo soundbaru.Aplikacja Sennheiser Smart Control jest kompatybilna z systemami iOS w wersji 11.0 i nowszymi i Android w wersji 7.0 i nowszymi.Poznaj nowoczesną funkcjonalność tych słuchawek


☆ Philips TAA6606 ☆

Philips TAA6606 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAA6606
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 614896a98e441a14b3d759aa
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAA6606 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:9 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;dane dopełniające:technologia akustyczna Bone Conduction, lampka nocna do biegania;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:przewodnictwo kostne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TAA6606;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na pył, na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IP67;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, do pływania, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:przewodnictwo kostne;Waga:35 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL Reflect Flow ☆

JBL Reflect Flow Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Reflect Flow
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db70e172da47c0aacdcd8e3
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Reflect Flow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe. Wyprodukowane, żeby korzystać z nich w ruchu i dostosowane dla aktywnych użytkowników. Najkorzystniejsze brzmienie, wygoda i swoboda na pierwszym miejscu!

 • JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe rozwiązanie dla aktywnego stylu życia, jednocześnie w ruchu, jak i na siłowni. Oprócz możliwości zmiany utworu oraz odbierania i kończenia połączeń, słuchawki te posiadają na dodatek dostęp do asystenta głosowego. Są wytrzymałe na działanie wody oraz potu (klasa IPX7) oraz gwarantują do 10 godzin nieustannego słuchania plus dodatkowe 20 godzin dzięki etui ładującemu. W dodatku funkcja prędkiego ładowania w ciągu 10 minut pozwala uzyskać całą godzinę pracy słuchawek. Na dodatek JBL Reflect Flow wyposażono w technologię Ambient Aware, która podczas słuchania muzyki pozwala słyszeć, co dzieje się dookoła oraz technikę TalkThru umożliwiającą rozmawianie bez zdejmowania słuchawek. JBL Reflect Flow są komfortowe i bezpieczne dzięki regulowanym końcówkom oraz nakładkom Freebit ™ w 3 wymiarach. Mocne legendarne brzmienie JBL zaprojektowane z myślą o słuchaniu w ruchu.
 • BL Reflect Flow to prawdziwa swoboda bezprzewodowego stylu życia w ruchu. Użytkownika nie ograniczają żadne przewody. Może ćwiczyć, słuchać muzyki czy odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Słuchawki pozwalają na też nieskomplikowany dostęp do asystenta głosowego. To prostota zarządzania muzyką i połączeniami oraz możliwość uzyskania informacji od asystenta głosowego za jednym naciśnięciem przycisku.
 • O wygodę, komfort, a z reguły bezpieczeństwo użytkownika dbają technologie Ambient Aware i TalkThru. Pierwsza z nich (Ambient Aware) pozwala powiększyć świadomość otoczenia i usłyszeć dźwięki z zewnątrz, a druga (TalkThru) pozwala na prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek.
 • Koronnym dowodem na to, że słuchawki JBL Reflect Flowto najlepszy dobór jest fakt, że otrzymały one w zeszłym tygodniu nagrodę EISA 2019-2020 w kategorii Europejskie Słuchawki Douszne 2019–2020! W uzasadnieniu czytamy: Słuchawki są dzisiaj na topie, a największym wzięciem cieszą się bezprzewodowe słuchawki douszne – przenośne, ledwo widoczne i działające bez żadnych przewodów. JBL Reflect Flow to świetne rozwiązanie dla biegaczy, którym zależy na muzycznym dopingu, a nie w smak im plączące się kable. Rewelacyjne dobranie do ludzkiego ucha dzięki technologii FreeBit, łączność z Google Now i Siri, wodoodporność (klasa IPX7), ponad 30 godzin działania baterii… Wszystko to sprawia, iż JBL Reflect Flow to idealny wybór dla tych, którzy chcą i ćwiczyć, i wyglądać.

Specyfikacja technologiczna:

 • Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Czułość: 102 dB ciśnienia akustycznego przy 1 kHz/1 mW
 • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 96 dB
 • Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
 • Impedancja przetwornika: 14
 • Moc nadajnika Bluetooth: mniej aniżeli 9,5 dBm
 • Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz
 • Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • rodzaj akumulatora w słuchawkach: akumulator litowo-jonowy (110 mAh/3,7 V)
 • wariant akumulatora w etui ładującym: akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)
 • Zasilanie: 5 V, 1 A
 • Czas ładowania: mniej niżeli 2 godz. Od pełnego rozładowania
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 10 godz.
 • Masa: 85 g

Zawartość opakowania

1 x słuchawki JBL Reflect Flow
3 rozmiary wkładek do uszu
3 rozmiary akcesoriów Freebit
1 x etui ładujące
1 x przewód ładujący
1 x karta gwarancyjna
1 x Skrócona instrukcja obsługi

☆ JBL Free NC+ ☆

JBL Free NC+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free NC+
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d3a222da47c5cf8448ef2
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Free NC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE FREE NC+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe
Legendarne brzmienie JBL
Spraw, aby każdy dzień był unikatowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują perfekcyjny dźwięk JBL Signature Sound. Mimo minimalnego wymiaru słuchawki te potężne brzmienie.
Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i pełną świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
Jedna słuchawka albo dwie, natychmiastowe połączenie
technika Dual Connect + Sync samoczynnie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji szybkiego parowania, udostępnianej przez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w momencie otwarcia etui. Można dodatkowo sparować niemało sprzętów za pomocą dotknięcia ekranów maszyn.
Pozbądź się zakłóceń
Krocz przez świat w korzystnym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS gwarantują dźwięk JBL Signature Sound oraz unikatowy komfort. Nie wypadaj z rytmu przez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów, a także utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin, a także funkcja bezprzewodowego ładowania w etui gwarantują niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu. Mając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję doskonałych rozmów bez echa i intuicyjne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Odporne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
Co jest w pudełku?
 • JBL LIVE Free NC+ TWS
 • 1 x 3 końcówki douszne w różnych rozmiarach
 • 1 x 2 nakładki żelowe w różnych wymiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB rodzaju C
 • 1 x etui ładujące
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne do 10 zł

☆ SoundCore Liberty Air 2 Pro ☆

SoundCore Liberty Air 2 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: SoundCore Liberty Air 2 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b61a432da47c706e659a38
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundCore Liberty Air 2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2 Pro Białe Bezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 Pro są sugerowane poprzez 10 nagradzanych producentów Grammy. Dźwięk jest dostarczany z nienaganną głębią i niuansami, każdy instrument perfekcyjnie prezentuje się na szerokiej scenie dźwiękowej.

Funkcje i mocne strony:Czysty dźwięk dzięki ukierunkowanej aktywnej redukcji szumów: Wybierz odpowiedni tryb za pomocą aplikacji Soundcore i słuchaj, jak dźwięki otoczenia znikają, pozostawiając tylko czysty dźwięk Twojej ulubionej muzyki.

technologia PureNote Driver: Uzyskaj 45% wzmocnienia basów i 30% szersze pasmo częstotliwości niżeli w zwykłych przetwornikach słuchawek. Przetworniki pokryte zostały 10 utwardzonymi nanowarstwamiwytwarzać zniewalającą staranność i czystość głosu.

technologia HearID: aby zapewnić perfekcyjne wrażenia słuchowe, HearID inteligentnie analizuje Twój specyficzny profil słyszenia i tworzy konfigurację dźwięku dobraną do Twoich uszu. Możesz także przejąć całkowitą kontrolę nad dźwiękiem, dzięki 22 wstępnie ustawionym profilom dźwiękowym.

Do 26 godzin odtwarzania:w całości naładowane słuchawki i etui umożliwiają 26 godzin odtwarzania. Wyraźne połączenia:Słuchawki mają 6 zaimplementowanych mikrofonów z funkcją redukcji szumów otoczenia, dzięki temu możesz prowadzić rozmowy nawet w głośnym otoczeniu.

Akcesoria w zestawie: Nakładki silikonowe o różnorodnej wielkości Etui z funkcją ładowania słuchawek przewód USB typu C Pozostałe właściwości: zastosowane technologie Low Complexity Subband Codec (SBC) Advanced Audio Coding (AAC)...


☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny ☆

Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dcd240d8e441af73d5f7870
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Synergia formy i funkcjonalności

 • HUAWEI FreeBuds 3 nie tylko perfekcyjnie grają,poprawnie się prezentują. Chowane w gustownym, okrągłym etui ładującym bez problemu zmieszczą się nawet w minimalnej kieszeni. Przystępne w tradycyjnej czerni lub bieli.

Komfort wyśmienitego brzemienia

 • użyteczny design inspirowany naturą zagwarantuje wygodę i stabilne dopasowanie. Dzięi temu dociera do Ciebie pełnia dźwięku w każdych warunkach.

Superszybka łączność Bluetooth

 • HUAWEI FreeBuds 3 zaopatrzone są w nowoczesny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z nowoczesną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku gwarantuje on superszybką łączność, a tym samym genialną synchronizację dźwięku z obrazem. Korzystaj z gier i multimediów bez przewodów i bez kompromisów.

Dwukanałowa transmisja danych

 • Dzięki obsłudze produktywnego protokołu Bluetooth dźwięk trasmitowany jest niezależnie do lewego i prawego kanału, umożliwiając jeszcze lepszą synchronizację.

zrównoważone połączenie bez zakłóceń

 • Kirin A1, zintegrowana antena i zoptymalizowany enkoder stabilne połączenie i eliminują zakłócenia w miejscach o wielkim nasileniu sygnałów, takich jak lotniska czy centra handlowe.

Bez opóźnień

 • wydajny procesor Kirin A1 odpowiada za ultraniski współczynnik opóźnienia, co przekłada się na jeszcze obszerniejsza przyjemność przenośnej rozrywki.

Aktywna redukcja szumów

 • Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niechciane dźwięku z otoczenia. Ciesz się idealnym, niezakłóconym brzmieniem muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym metrze czy w głośnej restauracji.

Niech Cię usłyszą

 • Aktywna redukcja szumów działa na dodatek w trakcie prowadzenia rozmów, dzięki czemu rozmówca usłyszy Twój głos wyraźnie niczym w trakcie rozmowy twarzą w twarz.

Przewodzenie kostne

 • Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi przewodzenia kostnego głosu słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 wykrywają wibracje generowane przez aparat mowy, co umożliwia wzmocnienie i wyodrębnienie Twojego głosu w trakcie rozmów telefonicznych.

Aerodynamiczny moduł mikrofonu

 • Szum wiatru uniemożliwił już niejedna ważną rozmowę. Specjalnie zaprojektowany moduł mikrofonu w obu słuchawkach produktywnie ogranicza niechciane dźwięku wiatru, umożliwiając wygodne prowadzenie rozmów podczas biegania, a nawet jazdy na rowerze (do 20 km/h).

Studyjna jakość dźwięku

 • staranny i czuły przetwornik dynamiczny o średnicy 14 mm został zaprogramowany tak, aby wyraźnie odtworzyć każdy dźwięk zgodnie z jego oryginalnym brzmieniem. Zasługujesz na najwyższą jakość doznań muzycznych.

Soczysty bas

 • W obu słuchawkach znajdują się dedykowane minituby basowe, gwarantujące pełniejsze i dynamiczniejsze brzmienie niskich tonów.

automatyczne parowanie

 • Pierwsze parowanie Bluetooth ze smartfonem przeprowadzasz w konwencjonalny sposób - na ekranie pojawi się dedykowane okno. Kolejne będą już samoczynne – wystarczy otworzyć etui.

Dotykowa obsługa

 • HUAWEI FreeBuds 3 wyekwipowane są w intuicyjny i wygodny system sterowania. Dwukrotne dotknięcie prawej słuchawki odtwarza albo przełącza muzykę, lewej - włącza / wyłącza aktywną redukcję szumów. Odtwarzanie wstrzymywane jest samoczynnie po wyjęciu słuchawek z uszu, a wznawiane po ich ponownym włożeniu.

4 godziny odtwarzania na jednym ładowaniu, 20 godzin przy korzystaniu z etui ładującego

wymiary

 • 41,5 x 20,4 x 17,8 mm (jedna słuchawka)
 • 60,9 x 21,8 mm (etui ładujące)

WAGA

 • ok. 4,5 g (jedna słuchawka)
 • ok. 48 g (etui ładujące)

*wymiary i waga i powiązane specyfikacje są jedynie wartościami teoretycznymi. Rzeczywiste parametry mogą różnić się dla poszczególnych produktów.

BATERIA

 • 30 mAh (min) (jedna słuchawka)
 • 410 mAh (min) (etui ładujące)

*standardowa wartość nominalna. Rzeczywista pojemność poszczególnych egzemplarzy może być nieznacznie wyższa albo niższa od pojemności nominalnej.

CZAS ŁADOWANIA

 • Przewodowe ładowanie etui: ok. 1 godzina*
 • Ładowanie słuchawek w etui: ok. 1 godzina*
 • Na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI. Dane poglądowe.

W komplecie

 • Słuchawki
 • Etui ładujące
 • przewód USB-C
 • Skrócona instrukcja obsługi

CZAS PRACY

 • 4 godziny na 1 ładowaniu
 • 20 godzin przy użyciu etui ładującego*

*Na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI. Dane poglądowe.

☆ FiiO FD3 ☆

FiiO FD3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FiiO FD3
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b694c82fff0f7bafd5a52
 • ID kategorii: 7967

☆ FiiO FD3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

FiiO FD3 Monitory douszne z przetwornikiem dynamicznym o konstrukcji półotwartej o Flagowej klasy membrana diamentowa DLC o Przednia pryzma akustyczna o Półotwarta budowa o Wymienne końcówki akustyczne o Przednie panele ze szkła 2.5D Nowy zawodnik wkracza do gry FD3/FD3 Pro podąża śladami swego rodzeństwa z linii FD, korzystając z nowo zaprojektowanego 12-milimetrowego dynamicznego przetwornika flagowej klasy.

w środku oszałamiającej obudowy FD3/FD3 Pro znajduje się przetwornik z potężnym magnesem o strumieniu magnetycznym 1,5 Tesli w połączeniu z ultracienką, pokrytą miedzią, aluminiową, japońską cewką drgającą Daikoku, gwarantującą niesamowity, potężny dźwięk.

Diamentowe dziedzictwo FD3/FD3 Pro korzysta z licznych zalet nowego dynamicznego przetwornika FiiO. Membrana wyprodukowana jest z diamentopodobnego węgla (DLC), który jest jednocześnie imponująco nieelastyczny, jak i pomaga zredukować niepotrzebne zniekształcenia, a jednocześnie jest zaskakująco lekki, umożliwiając przetwornikowi na wyśmienitą reakcję transjentów.

efektem jest przetwornik o znakomitej jakości dźwięku oraz niepokaźnych zniekształceniach z dodatkową zaletą: jest szczególnie czuły. Flagowej klasy pryzmat akustyczny Pryzmat akustyczny, tak wydajnie zaimplementowany we flagowym modelu FD5, gwarantujący jego nieprzeciętną jakość dźwięku, został jeszcze zastosowany w FD3/FD3 Pro.

Podobnie jak w przypadku FD5, system pryzmatów akustycznych przynosi mnóstwo korzyści, takich jak eliminacja fal stojących o wysokiej częstotliwości, poprawa ogólnego rozpraszania fal dźwiękowych, a skuteczne rozwiązanie problemu opóźnienia czasowego spowodowanego ścieżką propagacji fali dźwiękowej w obudowie słuchawki.

To wszystko prowadzi do znakomitej jakości, zapierającego dech dźwięku. Jeszcze lepsze brzmienie dzięki konstrukcji półotwartej Półotwarta konstrukcja FD3/FD3 Pro została oparta na opatentowanej technice FiiO dla zrównoważonego ciśnienia powietrza we wnętrzu słuchawki i ma ona kilka wyraźnych zalet.

Taka konstrukcja nie tylko gwarantuje bardziej naturalny dźwięk, ale także skutecznie broni słuch, równoważąc ciśnienie powietrza w FD3/FD3 Pro, co prowadzi do mniejszego nacisku na bębenki słuchowe. Dzięki temu wrażenia odsłuchowe są bardziej wygodne, a dźwięk mniej wymuszony.

Forma i funkcja stanowiące jedność FD3/FD3 Pro charakteryzuje prosty,efektowny wygląd oparty na motywie krzywych. Unikalny panel celuloidowy pokryty jest szkłem powlekającym 2.5D, aby uzyskać czysty, świeży, klarowny wygląd.

ponadto stop aluminiowo-magnezowy korpusu sprawia, iż FD3/FD3 Pro jest wyjątkowo lekki, dzięki czemu noszenie go jest przyjemne i niezwykle wygodne. Ciągłe dążenie do perfekcji FiiO od za każdym razem dba o wyjątkową jakość i kunszt wykonania swoich produktów, więc FD3/FD3 Pro nie jest wyjątkiem od tej reguły.

Korpus główny ze stopu aluminiowo-magnezowego jest tworzony w procesie przemysłowym łączącym pięcioosiową obróbkę CNC oraz ręczne polerowanie. Precyzja urządzeń i delikatny dotyk realny tylko dla ludzkich dłoni łączą swoje siły, stwarzając fenomenalne korpusy FD3/FD3 Pro.

Wybierz swoje brzmienie należycie przyjęte poprzez sympatyków audio wymienne końcówki akustyczne w FD5, które przyczyniły się do klasyfikacji tego modelu jako flagowy, są obecne ponadto w FD3/FD3 Pro. W trakcie gdy średnica zewnętrzna portów jest taka sama, średnica wewnętrzna jest inna dla każdego z nich.

Wybierz końcówkę o pokaźnej średnicy wewnętrznej (czarną), by uzyskać szczegółowe tony wysokie, albo tę o małej średnicy wewnętrznej (czerwoną), aby uzyskać solidne basy. Twoje brzmienie - Twój dobór! idealnie wyekwipowane od początku do końca Każda z licznych cech kabla FD3 została precyzyjnie zaprojektowana, tak żeby wyraźnie udoskonalić Twoje wrażenia odsłuchowe.

kabel stosuje zwiększone złącze MMCX dla łatwiejszej zamiany kabli; zakrzywiona kompozycja wtyczki audio ułatwia podłączenie. Sam kabel to 4 żyły przewodów z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, łącznie 120 przewodów, które sprawiają, że Twoja muzyka i wokale są żywe, naturalne i nasycone.

ekskluzywny przewód dostarczany wraz z modelem FD3 Pro FD3 Pro jest dostarczany z elitarnym kablem wykonanym z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, z 8 pasmami po 19 drutów każde, co daje łącznie 152 druty splecione razem w stylu Litz Type 2.

ponadto kabel posiada lewe niebieskie i prawe czerwone oznaczenia dla wygody stosowania, a także wymienne wtyczki audio, co umożliwia swobodne przełączanie się pomiędzy wtyczkami 2,5/3,5/4,4 mm w zależności od źródła.

dzięki temu kablowi każdy muzyczny szczegół zabrzmi teraz wyraźniej. Dokument Hi-Res Audio FD3/FD3 Pro atest Hi-Res Audio, co świadczy o jego wyśmienitym dźwięku, który jest w stanie nie tylko odtwarzać delikatne szczegóły, lecz także jest ekscytujący i miły w słuchaniu i dostosowany do właściwej reprodukcji formatów bezstratnych i wysokiej rozdzielczości.

wielki zakres akcesoriów w pakiecie o Zbalansowane końcówki douszne*3 pary (SML), końcówki douszne Bass*3 pary (SML), o Wokalne końcówki douszne*3 pary (SML), piankowe końcówki douszne*2 pary, o Szczoteczka do czyszczenia*1, futerał do przenoszenia*1, narzędzie pomocnicze MMCX*1, instrukcja obsługi*1, o Wymienna końcówka dźwiękowa * 1 para, o 4-żyłowy, 120-rdzeniowy przewód z monokrystalicznej miedzi z wtyczką 3,5 mm dla FD3.

o 8-żyłowy, 152-rdzeniowy przewód z monokrystalicznej posrebrzanej miedzi z 3 wymiennymi wtyczkami dla FD3 Pro. O Impedancja: 32$635@1kHz o Pasmo przenoszenia: 10Hz~40kHz o Czułość: 111dB@1mW o Długość kabla: 120cm o typ przetwornika: 12 mm przetwornik dynamiczny o Maksymalna moc wejściowa: 100 mW o Waga (pojedyncza jednostka): ok.

7.


☆ Roccat Syn Buds Air ☆

Roccat Syn Buds Air Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Roccat
 • Nazwa produktu: Roccat Syn Buds Air
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626047c82da47c8c9815c017
 • ID kategorii: 7967

☆ Roccat Syn Buds Air - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:dokanałowe;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/laptop, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:6 mm;wariant podłączenia:radiowe;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Wyposażenie:3 pary wkładek do uszu, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel USB;Złącze:radiowe...


☆ Honor FlyPods Lite (biały) ☆

Honor FlyPods Lite (biały) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Honor
 • Nazwa produktu: Honor FlyPods Lite (biały)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cac5e832da47c8db92d9923
 • ID kategorii: 7967

☆ Honor FlyPods Lite (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HONOR FlyPods Lite to prawdziwe słuchawki bezprzewodowe.

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth ze stereofonicznymi efektami dźwiękowymi

w trakcie parowania z urządzeniem mobilnym poprzez Bluetooth,
Honor FlyPods Lite gwarantuje prawdziwe wrażenia stereo w trakcie dzwonienia albo odtwarzania muzyki.

samoczynne wykrywanie zastosowania

czujka podczerwieni wyczuwa, kiedy słuchawki znajdują się w uszach i kiedy je wyjmujesz.

Kontrola podwójnym dotknięciem zaimplementowany czujnik G-detektor, który ułatwia każdą operację wytwornym i skutecznym podwójnym dotknięciem.

Dwukrotnie dotknij lewej słuchawki, aby aktywować asystenta głosowego.

Dotknij dwukrotniej którejkolwiek ze słuchawek, żeby odebrac połączenie przychodzące i dwukrotnie dotknij ponownie, aby je zakończyć.

Projekt Premium ID Opływowa kompozycja powierzchni jest stylowa i prosta. Wszystko dla najkorzystniejszego doświadczenia muzycznego.

Środowiskowe tłumienie hałasu

Podwójne mikrofony na każdym FlyPodzie dla lepszego tłumienia hałasu w środowisku, zwłaszcza w otoczeniu hałaśliwym.

Bezproblemowe przełączanie Bezproblemowe przełączanie pomiędzy obydwoma FlyPodami pozwala wykonywac połączenia telefoniczne na jednym uchu i słyszeć otoczenie na drugim.

Immersyjny głos HD Lewy i prawy FlyPod umożliwia prawdziwą separację bezprzewodową w lewym i prawym kanale,

wprowadzając wysokiej jakości efekty stereo do immersyjnego doświadczenia.

dobranie i wygodne noszenie użyteczna kompozycja w uchu z 3 parami wymiennych końcówek usznych zapewni adekwatne dobranie i komfortowe noszenie.

Codzienna wytrzymałość na wodę kanon IP54 zagwarantuje ochronę na wodę i pot w trakcie treningu oraz w deszczowe dni.

Sterowanie za pomocą dwukrotnego kliknięcia zastosowany G-czujka ułatwia każdą operację dzięki funkcji sterowania za pomocą dwukrotnego kliknięcia.

Asystent głosowy

Dwukrotnie kliknij lewą słuchawkę, by aktywować asystenta głosowego.

Odbieranie i rozłączanie połączeń

Dwukrotnie kliknij słuchawkę, by odebrać połączenie przychodzące. Zrób to samo, aby zakończyć rozmowę.

sprawne przełączanie

wygodne przełączanie między słuchawkami FlyPodami umożliwia słuchanie rozmówcy jednym uchem, a otoczenia — drugim.

nadzwyczajny dźwięk jakości HD

Lewa i prawa słuchawka umożliwiają rzeczywistą separację bezprzewodową w lewym i prawym kanale, gwarantując wysokiej jakości dźwięk stereo.

☆ Plantronics BackBeat FIT ☆

Plantronics BackBeat FIT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics BackBeat FIT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791e2548e441ad9e933d7b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics BackBeat FIT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bądź ciągle w ruchu z ultralekkimi, bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi BackBeat FIT 350. Dzięki bezpiecznym zaczepom na uszy, a także klipsowi pozostają stabilne w każdych warunkach. Bateria starczy, na sześciogodzinny wyczerpujący trening.

Głęboki, bogaty dźwięk
W dziedzinie dźwięku nie ma kompromisów. Dzięki 6-milimetrowym przetwornikom i rewelacyjnemu wykonaniu wkładek, które blokują szumy z otoczenia, te dyskretne i ultralekkie słuchawki douszne dają głęboki i bogaty odsłuch.

powiększona stabilność
Ciągle się ruszasz, lecz twoje słuchawki nie powinny. Z bezpiecznymi zaczepami na ucho, zastrzeżonymi wkładkami ze stabilizatorami i klipsem, który można przymocować do koszuli, BackBeat FIT 350 jest zawsze na miejscu.

niepodatny na warunki pogodowe
BackBeat FIT 350 jest odporny na działanie wody w klasie IPX5. Oznacza to, że możesz używać słuchawek w dowolnym czasie i miejscu - nawet w deszczu i dusznej atmosferze siłowni. Dzięki splotowi sportowemu, który minimalizuje tarcie przesuwając się płynnie po skórze, można uzyskać wrażenie, że słuchawki są częścią ciała.

atrybuty produktu:
· zrównoważenie trzymają się ucha niezależnie od pozycji
· Lekka konstrukcja
· Głęboki dźwięk
· Pojemna bateria
· niepodatne na pot i wilgoć
· wygodne podczas treningu
· zaimplementowane elementy sterujące

Specyfikacja
· Bluetooth: 4.1, HFP 1.6, HSP 1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4
· Czas odtwarzania: Do 6 godzin
· Czas rozmowy: Do 6 godzin
· DeepSleep: Do 6 miesięcy
· rozmiar przetwornika: 6 mm
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
· Czułość: 106 dB SPL przy maksymalnej głośności
· Impedancja: 16 omów
· Zniekształcenie harmoniczne: <3%
· Pasywne tłumienie hałasu: Tak
· Waga: 15g
· Wodoszczelny i odporny na pot, stopień ochrony IPX5
· Zasięg: do 10 m
· Audio: Codec CVSD, mSBC, SBC
· Czas ładowania: Mniej niż 2 godziny
· Mikrofon z jednym interfejsem szerokopasmowym
· Multipoint: Wielopunktowe łączenie z 2 urządzeniami jednocześnie i przesyłanie strumieniowe od jednego z nich
· Polecenia głosowe (Odbierz/Ignoruj): Nie

.be


Rekomendowane słuchawki douszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek dousznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do biegania z mp3 nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do biegania z mp3 w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *