Ranking Słuchawek do gier – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do gier. Ranking zawierający polecane słuchawki do gier jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa wielkie, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują klarowny, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, przeciętnej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset zawsze komfortowo leży na głowie i uszach, nawet podczas najdłuższych rozgrywek.

W pełni dostosowywany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zawsze rewelacyjne dostosowanie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów.

duży rozmiar nauszników sprawia, że dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a wykorzystywanie zestawu bardziej komfortowe. Możesz w całości skupić się na swej grze.potężny system wibracyjnyWbudowany system wibracji gwarantuje słuszne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i drobny szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technologii Xear Living, użytkownik ma wrażenie, że jego gra ożywa.Zmień ustawienia albo dostrój atrybuty odtwarzania dźwięku przy pomocy załączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset.

W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technologia Xear Living zapewnia nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w adekwatne miejsce w przestrzeni oraz opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do optymalnego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technologię osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB, a także przewodem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Zaopatrzone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu pozwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Atrybuty urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska rewelacyjnie oplata całą głowę,nadzwyczajnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki marki AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka budowa Waga słuchawek Arctis jest tak drobna,w trakcie ich użytkowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, by dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z perfekcyjną jakością dźwięku. - USB ChatMix znakomicie przypasuj stosunek dźwięku między odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, niepowtarzalny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze świetnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, choćby gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje błogą dla ucha wydajność z klarownie czystymi dźwiękami niskich, średnich i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany zestaw słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i charakterystycznym designem HyperX oraz dokumentem TeamSpeak.

 • zwiększony komfort, dzięki czemu możesz grać poprzez dużo godzin
 • nadzwyczajny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
 • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami przenośnymi
 • Odłączany mikrofon

☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i akcentujący się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający mistrzowską jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zabieganYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany równocześnie pod względem wyglądu, jak i technologii, pakiet słuchawkowy H650e zagwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najmocniej efektywne i komfortowe.

mistrzowski zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co akcentuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak instynktowne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED oznajmiająca innych, że właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój fason. To fachowy pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z doskonałą klarownością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się kabel gwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Apple

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy przewód jest wytrzymały na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając unikatowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Sennheiser Urbanite XL ☆

Sennheiser Urbanite XL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser Urbanite XL
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdba262da47c733f0011f5
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser Urbanite XL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Sennheiser Urbanite XL
Słuchawki nauszne z mikrofonem

Najwyższy czas, aby potraktować się po królewsku. Słuchawki Sennheiser URBANITE XL to nowa metoda na uzyskanie aktywnego, klubowego dźwięku, zbudowanego na masywnym basie, lecz okiełznanym przy pomocy lat doświadczeń Sennheiser w dziedzinie ochrony słuchu i uzyskiwania krystaliczności i krystaliczności na wszystkich częstotliwościach. Bądź za każdym razem w zasięgu dzięki dwóm, odrębnym wersjom, asygnowanych dla Apple iOS, a także maszyn Windows Phone/Android, jak chociażby Samsung Galaxy, zaopatrzonych w zintegrowane mikrofony oraz liniowe kontrolery umożliwiające odbieranie połączeń i sterowanie playlistą. Piękny, uliczny styl URBANITE nie oznacza jakiegokolwiek kompromisu pod względem wytrzymałości konstrukcji. Słuchawki zbudowane są z istotnie trwałych, metalowych części które wytrzymają wszystkie trudy ostrego, miejskiego trybu życia.

 • Zabierz swój ulubiony klub ze sobą – masywne basy, transparentne soprany
 • URBANITE XL pozostały zawinięte w komfort – dzięki gąbkom w wymiarze XL
 • Wytrzymały towarzysz – odporne słuchawki na ostry tryb życia
 • Bądź w zasięgu – łatwo steruj połączeniami i playlistą
 • Nie zawadzają – złóż, spakuj i zabierz
 • Kompatybilność – przystępne z odczepialnym przewodem z trójprzyciskowym kontrolerem liniowym oraz zintegrowanym mikrofonem w dwóch oddzielnych wersjach, dedykowanych dla Apple iOS, a także maszyn korzystających z systemu Android, jak na przykład Samsung Galaxy
 • Prosty w przechowywaniu i w podróży – dzięki sprężystej, składanej konstrukcji, a także pojemnikowi ochronnemu
 • odporność - dzięki stalowym i aluminiowym elementom URBANITE nie wymiękają na mieście
informacje techniczne
fason noszenia: Nauszny
Pasmo przenoszenia: 16 - 22000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 118 dB
rodzaj słuchawek: Zamknięte
Interfejs: Jack 3,5
Długość Kabla: 1,2 metra
Przetwornik: energiczny
Nominalna impedancja: 18 Ω

☆ Razer Kraken ☆

Razer Kraken Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 526f769682fff01e13000033
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Od samego początku Razer Kraken zbudował reputację kultowego klasyka w społeczności graczy. To sprawiło, iż stał się on podstawowym elementem niezliczonych wydarzeń, konwencji i turniejów. Udoskonalone słuchawki Kraken, aby nie tylko podnieść jakość dźwięku, lecz także rozszerzyć wygodę, dzięki czemu możesz grać cały dzień z zestawem słuchawkowym, który lubisz. To jest nowy Razer Kraken. Korzyści: Ciesz się nadzwyczajną wyrazistością dźwięku i głębokim, konkretnym basem dla szerokiej przestrzeni dźwiękowej. Lepsza wyściółka pałąka powoduje, iż jest jeszcze grubszy, dzięki temu odciąża twoją głowę, zapewniając długookresowy komfort. Rama z aluminium boksytowego Razer Kraken sprawia, że jest lekka, rozciągliwa i istotnie trwała. Aby zapewnić komfort na kolejnym poziomie, dodano chłodzone żelem poduszki nauszne,ograniczyć gromadzenie się ciepła. Miękka dzianina i nienaturalna skóra gwarantują odpowiednią izolację dźwiękową, która pozwala radować się długimi maratonami w grach. Ukryte wcięte kanały okularowe: kompresuje się łatwo w celu zmniejszenia efektu okularów. Mikrofon Razer Kraken wykorzystuje układ pobierania kardioidalnego, dzięki temu Twój głos jest uchwycony z przezroczystością bez zbędnych szumów tła.

☆ Sennheiser HD 400S ☆

Sennheiser HD 400S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 400S
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7d1d098e441aac6721b21d
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 400S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 • Słuchawki HD 400S są wyposażone w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w komfortowym miejscu na kablu, który pozwala łatwo sterować muzyką i odbierać połączenia. Mocna składana kompozycja sprawia, że słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, by mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera pokaźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem.

Najważniejsze atrybuty

 • uwielbiana jakość dźwięku Sennheiser zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe.
 • wbudowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
 • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
 • Lekkie, składane słuchawki do nieskomplikowanego przechowywania w podróży.

Co w komplecie?

 • Słuchawki wokółuszne HD 400S
 • Odłączany kabel RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
 • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
 • Słuchawki/pakiet słuchawkowy: pakiet słuchawkowy
 • wariant słuchawek: Wokółuszne
 • wariant przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
 • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
 • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
 • Impedancja: 18 Ohm
 • Kolor: Czarny
 • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
 • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze aniżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
 • Złącze: jack 3,5 mm
 • Waga: 217 g
 • kabel: 1,4 m

☆ Beats by Dr. Dre EP ☆

Beats by Dr. Dre EP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre EP
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4c95b582fff0b19b1aa191
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre EP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

skuteczność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo3 Wireless sięga nawet 40 godzin, co czyni z nich doskonały sprzęt muzyczny na co dzień. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania.

Słuchawki cechują się nieszablonowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają całkowitą swobodę dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth® klasy 1. A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia poprzez cały dzień.

Bezprzewodowe jak trzeba Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są zawsze gotowe do działania. Wystarczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,automatycznie zintegrujeły się z nim, a także innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*.

A dzięki technice Bluetooth klasy 1. Solo3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie tylko je ze sobą weźmiesz. Poczuj muzykę Najważniejszą cechą słuchawek Beats Solo3 Wireless jest unikatowe, nagradzane na konkursach brzmienie Beats.

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny zapewnia czysty, stabilny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Komfortowo wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą bogactwo tonów, zezwalając Ci słuchać muzyki precyzyjnie tak, jak pozostała nagrana.

Cały dzień grania Dzięki czipowi W1 Apple zarządzającemu zużyciem energii wydajność baterii w słuchawkach sięga choćby 40 godzin. A zaledwie 5-minutowa przerwa na ładowanie w trybie Fast Fuel pozwoli Ci wrócić do ulubionych numerów na następne 3 godziny.

Zintegrowane nauszne komponenty sterujące sprzężone z podwójnymi mikrofonami modelującymi wiązkę umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki i regulowanie głośności bez przerywania tego, co akurat robisz.

wyjątkowy komfort Beats Solo3 Wireless cechują się tą samą odważną stylistyką i dopracowanym dizajnem, co poprzednie modele. Możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką pozwala radować się wygodą noszenia przez cały dzień.

Dopełnieniem tego wrażenia są istotnie zaznaczone krzywizny i obrotowe muszle zaprojektowane z myślą o maksimum komfortu i wiernym odwzorowaniu dźwięku....


☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 pokaźne 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy przewód rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana kompozycja pałąka na głowę Odłączany mikrofon nietrudne sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W zestawie pokrowiec do przenoszenia urządzenia wielkie, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, obfite, 40-milimetrowe perfekcyjną jakość dźwięku jednocześnie w paśmie wysokich, średnich, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka budowa i składany pałąk powodują,komplet słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

Inne Rankingi:  Słuchawki gamingowe do 400 zł

To twój wyjątkowo użyteczny gadżet audio.nad wyraz miękkie nauszniki dostosowane do każdego kształtu uchaStarannie dopasowane, miękkie nauszniki powodują,komplet słuchawkowy GH30 jest nie tylko wygodny,rewelacyjnie nadaje się w dodatku do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można z łatwością zdemontować, co zezwala na komfortowe wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 umożliwia pozbawioną zakłóceń, efektywną komunikację, dzięki genialnemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki rodzaju Jack sprawia,zestaw słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, laptopami i urządzeniami mobilnymi, które wyposażone są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności lub włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu przy pomocy jednej ręki.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


Najtańsze Słuchawki do gier – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych polecanych słuchawek do gier. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Panasonic KX-TCA430 ☆

Panasonic KX-TCA430 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic KX-TCA430
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51e3d5ef2da47c24d5000d52
 • ID kategorii: 7967

☆ Panasonic KX-TCA430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Panasonic KX-TCA430 słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem jack 2,5 mm znakomite dla: użytkowników potrzebujących wolnych dłoni podczas obsługi połączeń telefonicznych do wykorzystywania z telefonami DECT z gniazdem słuchawkowym jack 2.5 mm (micro jack) cechy produktu komplet słuchawkowy działa z każdym telefonem, który posiada w standardzie 2,5mm złacze micro-jack.

Lekki, kompaktowy komfortowy w użytkowaniu i nietrudny w przechowywaniu. Kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy. Ma regulację głośności, a także możliwość wyłączenia mikrofonu w trakcie rozmowy - MUTE Skóropodobna poduszka.

Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta. Gwarancja: 12 miesięcy producenta Przewodowe słuchawki z mikrofonem zakończone złączem micro jack 2,5 mm do współpracy z bezprzewodowymi telefonami DECT albo jako budżetowe słuchawki nagłowne do telefonów stacjonarnych posiadających gniazdo w tym właśnie standardzie.

zobacz także:


☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791bdf88e441ad9e933d4c9
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający mocny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

spore, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum perfekcyjnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, iż możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle, a także lekki, miękki pałąk rewelacyjnie dopasowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort niezbędny podczas długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zapewnia najwyższy poziom czystości dźwięków podczas wydawania rozkazów i powoduje, iż Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,gwarantujeć najwyższą jakość dźwięku w trakcie gier pokaźne, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, że świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej zamiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu pozwala na ustawienie głośności w grze lub wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie potrzebne części sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem, a także zaopatrzone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki temu zapewniają maksymalną wygodę i redukcję szumów oraz znakomicie sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieustannego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku wyraźne i solidne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze zaopatrzone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i rozciągliwy pałąk pomagają kompletnie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ A4Tech G-500 ☆

A4Tech G-500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-500
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5448b72882fff02e4e001137
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bloody Combat G500 to innowacyjne technologicznie słuchawki przeznaczone dla najlepszych graczy FPS.

G500 zostały tworzone specjalnie w celu idealnego odwzorowania rzeczywistych, przestrzennych odgłosów jakie są oddawane w trakcie zaciętej rywalizacji podczas gier.
Strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków równocześnie twoich jak i rywala.

Słuchawki mają zintegrowany mikrofon zezwalający na komfortową komunikacje z partnerami.
W urządzeniu został zastosowany płaski kabel, gwarantujący nieplątanie się go, a na nim umiejscowiono przydatną regulację głośności.

linia Bloody to najnowsza marka artykułów A4Tech’a, przeznaczonych dla graczy. Wyróżnia się użyciem prekursorskich rozwiązań i technice, ciekawym designem i wysoką jakością wykonania.
W ofercie Bloody wynajdziemy m.in. Obszerne portfolio akcesoriów komputerowych dla graczy, w tym myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe, a także podkładki.EAN: 4711421912570
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: A4TSLU44315
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.3 m
Waga: 195 g

☆ Logitech H340 ☆

Logitech H340 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H340
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2fc8e441ad3b1000138
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H340 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis marketingowy:Uzyskanie świetnego dźwięku w rozmowach telefonicznych, muzyce i innych użyciach to kwestia jednego podłączenia. Bogaty dźwięk stereo, dostrojone laserowo membrany i zastosowany korektor gwarantują najwyższą jakość dźwięku i bogate basy. Dzięki czemu możesz zawsze osiągnąć maksymalną przyjemność słuchania muzyki.Przyciski sterujące umieszczone przy uchu, wszystkie konieczne komponenty sterujące głośnością, basami i wyciszeniem masz bezpośrednio pod palcami.wygodna konstrukcja, wyściełany miękką skórą pałąk i nakładki słuchawek wygodne rozmawianie albo słuchanie muzyki poprzez mnóstwo godzin.,wariant:Słuchawki nauszne z mikrofonem,konstrukcja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,wariant transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,Wyłącznik mikrofonu:Tak,właściwości dopełniające:mikrofon na obrotowym wysięgnikuprzyciski sterujące umieszczone przy uchuregulacja wielkości pałąka,Długość przewodu:1,8 m,Odłączany przewód:Nie,ilość wtyków:1 szt.,rodzaj wtyku:USB,Waga urządzenia:130 g,Kolor:Czarny,Strona www produktu:https://www.logitech.com/pl-pl/product/usb-headset-h540

☆ Logitech PC960 ☆

Logitech PC960 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech PC960
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb63782fff0d3e2000802
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech PC960 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Lekkie i wygodne słuchawki z mikrofonem o świetnej jakości dźwięku i połączeniu USB.
Stylowe, dostosowywane słuchawki zapewniają komfort i wygodę poprzez dlugie godziny.
Ultra-miękkie pokrycie ochraniaczy na ucho sprawia, że słuchawek prawie nie czujesz na uszach.
przewód USB umożliwia komfortowe połączenie plug & play.
dostosowywany mikrofon można przypasowac do potrzeb, a w sytuacji słuchania muzyki całkowicie odsunąć.
Regulacja głosu na kablu, wskaźnik wyciszenia podpowiada, kiedy glos jest wyłączony
Cyfrowe USB zagwarantuje pierwszorzędną jakość dźwięku
Mikrofon z funkcja redukcji szumów filtruje zakłócenia i oczyszcza rozmowę.EAN: 5099206008441
Gwarancja: 24 miesiące
KGO: 0.07
Kod dostawcy: 981-000100
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Pasmo przenoszenia : Słuchawki: 150 - 20,000 Hz Mikrofon: 100 - 16,000 Hz
Czułość: -44 dB
Mikrofon: Tak
Pozostałe właściwości: kabel kompletna długość: 8 stóp położenie regulatora głośnośći: na kablu 80cm od słuchawek Kontroler głośności na kablu przyciski głośność w góre/w dół przycisk wyciszenia mikrofonu dioda informujaca o wyciszeniu mikrofonu(kiedy sie świeci na czerwono wtedy mikrofon jest wycszony) Połączenie: USB

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe douszne z mikrofonem

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe postępowy design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,kolekcja VERTIGO to komfort i sprawność.

zastosowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały kabel wyprodukowany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zastosowana technologia 7.1 niewyobrażalnie rozszerza głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

na dodatek mikrofon jest na tyle rozciągliwy, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon typ: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa konstrukcja Niska waga, elastyczna oraz miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort użytkowania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz kabel w oplocie kabel w oplocie o długości 2.4m i pilot zapewnia szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zaimplementowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania, a także wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Patriot Viper V330 ☆

Patriot Viper V330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Patriot
 • Nazwa produktu: Patriot Viper V330
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc5c982fff09936c42053
 • ID kategorii: 7967

☆ Patriot Viper V330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • parametry dodatkowe: pałąk na głowęregulacja wielkości pałąka
 • Czułość: 95 dB
 • Czułość mikrofonu: -38 dB
 • Długość przewodu: 2,2 m
 • dodatkowe dane: Regulacja wielkości pałąka; wariant wtyku: Minijack 3.5 mm
 • dołączone akcesoria: Instrukcja obsługi
 • Głośność: 95 dB
 • liczba wtyków: 1 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: PV3302JMK
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czarny
 • Komunikacja: Przewodowa
 • konstrukcja: półotwarte
 • kompozycja słuchawek: Półotwarte
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Mikrofon: true
 • Moc wejściowa: 10 mW
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany przewód: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • rodzaj wtyku: Mini Jack 3,5mm
 • Strona www towaru: https://patriotmemory.com/product/viper-v330-headset/
 • Średnica przetwornika: 40 mm
 • Średnica przetwornika akustycznego: 40 mm
 • Średnica przetwornika akustycznego: 40 mm
 • typ: Słuchawki wokółuszne z mikrofonem
 • wariant magnesu: neodymowy
 • rodzaj słuchawek: Nauszne
 • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • wariant wtyku: Minijack 3.5mm
 • Waga urządzenia: 340 kg
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg: 2.2 m
 • Zasięg / długość kabla: 2,2 metra

☆ Tracer Hydra ☆

Tracer Hydra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Hydra
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d82cb78e441afa0f6f30b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer Hydra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE HYDRA 7.1 [Najważniejsze cechy] Najważniejsze właściwości - kultowe gamingowe słuchawki Tracer Hydra 7.1 lubiane i lubiane wśród graczy - maksymalny komfort i niesamowicie krystaliczna jakość dźwięku z solidnym basem - obszerne nausznik, wygodne i prawidłowo tłumiące dźwięki z zewnątrz - dźwięk przestrzenny 7.1 w grach typu FPS, TPP czy RPG to niezapomniane wrażenia - komfortowy pilot sterujący na przewodzie pomocny by regulować podstawowe parametry dźwięku SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Tracer Hydra to słuchawki produkowane dla wymagających graczy, oczekujących nadzwyczajnego, przestrzennego dźwięku w grach typu FPS, TPP czy także RPG.

Słuchawki zaopatrzono w technologię 7.1, dzięki której możesz radować się realistycznym odzwierciedleniem poszczególnych efektów audio, a także ich starannym osadzeniem w wirtualnym otoczeniu. Przeznaczone oprogramowanie pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków jednocześnie twoich jak i rywala.

wbudowany mikrofon wyraźnie ułatwia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu wygodny pilot pomoże Ci w prosty sposób regulować podstawowe parametry dźwięku. [SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI] [KOMFORT I wytrzymałość] KOMFORT I solidność Tracer Hydra to ponadto szczególnie interesujący design, który z pewnością przypadnie do gustu choćby tym najistotniej wymagającym graczom.

produkt wyekwipowano w konkretnie opleciony kabel, zapewniając jego bezproblemowe działanie przez długie lata. Technologia DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? System dźwiękowy w technologii Virtual Surround zapewnia niezapomniane doznania i zwiększa realizm gry.

przeznaczone oprogramowanie umożliwi Ci dopasowanie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji – równocześnie natężenia basów, jak też kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie.

[technika DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO] [PODŚWIETLENIE LED] PODŚWIETLENIE LED Podświetlenia LED to jednocześnie praktyczne wyróżnienie wybranych elementów (np. Przyciski, sterowanie), jak ponadto sposób na nadanie niebanalnej stylistyki.

zalety takiego rozwiązania najłatwiej doznać podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to piękne podświetlenie, nadając ciekawy wygląd produktu, upraszcza jednocześnie jego używanie. Kolekcja TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących progresywnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który bezapelacyjnie ułatwi Ci przejście poprzez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE zapewniają długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

wyekwipowane w dopełniające funkcje sprawią,przystosujesz je rewelacyjnie do swych potrzeb. [linia TRACER GAMEZONE] dedykowanE OPROGRAMOWANIE Oprogramowanie załączone do artykułu, rozszerza jego podstawową funkcjonalność, zezwalając zmieniać innowacyjne funkcje, ustawienia i sposób działania towaru Tracer.

Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% zastosować swoje urządzenie. Kabel W OPLOCIE Urządzenie podłączane do komputera przy pomocy wytrzymałego kabla we usztywnionym oplocie, który zapewnia trwałość i niezawodność używania na długie lata.

MIKROFON Słuchawki Tracer zostały wyposażone w czuły mikrofon z redukcją szumów, który zagwarantuje krystalicznie czystą komunikację głosową. Specyfikacja techniczna Czułość: 116 dB Długość przewodu (m): 2 Impedancja (Ohm): 32 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Średnica przetwornika (mm): 50mm Złącze: USB Podświetlenie: Tak Kontroler słuchawki: Wzbogacony typ słuchawki: Nauszne Transmisja danych: USB seria: GameZone rodzaj urządzenia audio: 43837.083333333336 przewód w oplocie: Tak Oprogramowanie: Do pobrania ze strony


☆ Microsoft Lifechat LX-3000 ☆

Microsoft Lifechat LX-3000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-3000
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512df8302da47cdf9500004d
 • ID kategorii: 7967

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Ten komfortowy, stereofoniczny zestaw słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź znaczne rozmowy głosowe poprzez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie oferują gry.EAN: 0885370430219
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod dostawcy: JUG-00014
Specyfikacja technologiczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do prędkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki

☆ Patriot Viper V360 ☆

Patriot Viper V360 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Patriot
 • Nazwa produktu: Patriot Viper V360
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc5c282fff09936c4204e
 • ID kategorii: 7967

☆ Patriot Viper V360 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,2 m;Dynamika (SPL):97 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje uzupełniające:Virtual surround;Kolor:czarny;Kolor:czarno-czerwony;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Viper V360;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;pasuje do:PC/notebook;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:0;wariant podłączenia:USB;typ podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.