Ranking Słuchawek do gier – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do gier. Ranking zawierający polecane słuchawki do gier jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset wyśmienity do gier

zadziorny wygląd słuchawek MSI DS502 nieprzeciętnie oddaje ich parametry. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyekwipowany w perfekcyjnej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technologię przestrzennego dźwięku 7.1, mające inteligentny system wibracji i specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę w trakcie najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED podkreśli słuchawki na twojej głowie.

rewelacyjne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 posiada dwa 40-milimetrowe membrany, budujące doskonały dźwięk, eksponujący się szczegółowością zarówno w wysokich, średnich, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, aby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technologia Xear Living zaimplementowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, nieprzeciętnie wykrywając nadchodzącego rywala.

praktyczna budowa

Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o stosowny design, gwarantujący wygodę użytkowania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni dostosowywanemu pałąkowi, a także miękkim padom zapewnia świetne dobranie, izolację od otoczenia, a także komfort podczas noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który samoczynnie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je niepowtarzalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Błyskawicznie ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon i wyłączysz wibracje bez zapotrzebowania szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie pozwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera, a także opcje rejestracji dźwięku poprzez wbudowany mikrofon dzięki prostej i przezroczystej aplikacji!

informacje technologiczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • kompozycja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • uzupełniające informacje: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, dostosowywany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7dd62da47c8986a51028
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszna kompozycja

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Optymalny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki doskonale leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu nawet w trakcie długofalowej rozgrywki. Obszerna średnica wysokiej klasy przetworników gwarantuje znakomite odwzorowanie dźwięków.

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią doskonałą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Adekwatna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie używane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu zróżnicowanych maszyn bez konieczności używania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń, a także głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu budowa pozostaje lekka i komfortowa.

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to na ogół spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja gwarantuje wygodę stosowania, a także możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

1.3 m kabel

Ten model słuchawek wyposażono w przewód o długości 1.3 m, dzięki czemu z łatwością można podłączyć go do komputera albo głośników. Taka długość kabla jest niezwykle komfortowa, gdy odległość od złącza jest znikoma.

przejrzyście czysty dźwięk

W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, lecz także perfekcyjny dźwięk. Dlatego warto wykorzystać sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Zestaw słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest wyjątkowo lekki i praktycznie tworzony z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki stworzone zostały z materiałów nieprzeciętnej jakości, co zagwarantuje im wytrzymałość i wytrzymałość.

Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z klarownie czystego dźwięku na wszystkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także nad wyraz miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze atuty słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

SPECYFIKACJA

produkt
firma Razer
Kod producenta RZ04-02950100
EAN 8886419378075
informacje PODSTAWOWE
Model Kraken X Lite
odcień Czarne
Waga [g] 250
informacje technicznE
konstrukcja Nauszne
Łączność Przewodowa
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
Regulacja głośności Nie
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Nura Nuraphone G2 ☆

Nura Nuraphone G2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Nura
 • Nazwa produktu: Nura Nuraphone G2
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d19b22da47c20f0ec368e
 • ID kategorii: 7967

☆ Nura Nuraphone G2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nura Sound - Nuraphone nowoczesne słuchawki Nuraphone, to pierwsza tego typu budowa, która sprzężona ze specjalną aplikacją, analizuje sposób w jaki słyszymy, tworząc jedyny w swym rodzaju profil, stosowny dla naszego narządu słuchu.

Następnie, dzięki nowatorskiej technologii, dzieli sygnał na niskie tony, które wysyła do specjalnie zaprojektowanego nausznika, podczas gdy przejrzyście czyste wysokie tony i melodyjne przeciętne częstotliwości wysyła przez dokanałową słuchawkę.

Jak to działa$354 Wykorzystując otoemisję akustyczną - jedną z metod diagnostycznych użytkowanych w audiologii - słuchawki Nuraphone transmitują pewien zakres tonów, a następnie mierzą emisję dźwięków wysyłaną poprzez ucho wewnętrzne w odpowiedzi na bodziec akustyczny.

Ten delikatny sygnał powstaje w części ucha wewnętrznego, zwanej ślimakiem, wprawiając błonę bębenkową w drgania, zamieniając ją równocześnie w głośnik odtwarzający sygnał zwrotny, który jest około 10.000 razy mniejszy od sygnału wejściowego.

W tej powracającej fali dźwiękowej zakodowana jest informacja na temat tego, jak każdy z nas odbiera dźwięki. Wykorzystując arcytrudnie czułe wbudowane mikrofony, słuchawki Nuraphone rozpoznają ten sygnał i ucząc się go, tworzą profil użytkownika.

I to wszystko bez dopełniającej aparatury, przycisków, potencjometrów i w czasie mniejszym niżeli jedna minuta! Po stworzeniu profilu odsłuchowego, słuchawki Nuraphone adekwatnie kształtują brzmienie słuchanej muzyki, dopasowując je do zmysłu słuchu danej osoby, co pozwala w nowy sposób usłyszeć muzykę płynącą z ulubionego odtwarzacza.

kolory muzyki Ponieważ pod względem odbioru niskich i wysokich częstotliwości oraz reakcji na nie lewego i prawego ucha każdy z nas odbiera dźwięk trochę inaczej, współpracująca ze słuchawkami aplikacją wytwarzając profil użytkownika, przydziela do niego dwa barwy specyficzne dla danej osoby.

kształt tego profilu zawiera całkowitą informację o tym jak odbieramy różniące się od siebie częstotliwości - niskie tony zostały zobrazowane w okolicach g. 12.00, a wysokie tam gdzie wskaźnik porusza się przeciwlegle do wskazówek zegara.

Im dalej od centrum, tym bardziej dana osoba jest wrażliwa na te częstotliwości. Technologia FrontRow(TM) Wykorzystując prekursorską technikę, aplikacja współpracująca ze słuchawkami zezwala na dobranie zbliżenia lub oddalenia się od źródła dźwięku, co w praktyce przekłada się na wrażenie bycia pod samą sceną podczas koncertu albo słuchanie go z głębi sali.

Aktywna redukcja hałasu i tryb Social Słuchawki zostały też zaopatrzone w technikę ANC (Active Noise Cancellation), która pozwala odciąć się od zgiełku całego świata, włączając w to odgłos silnika samolotu!

Z kolei tryb 'Social' pozwoli nam na precyzyjne słyszenie zewnętrznych dźwięków, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Chłodzenie TeslaFlow(TM) Słuchawki Nuraphone wykorzystują technologię chłodzenia opartą na wynalazku Nikola Tesli, zwanym potocznie 'zaworem Tesli'.

Doceni to każdy fan muzyki, korzystający ze słuchawek podczas wielogodzinnych sesji, czy w upalne dni. Szykowny design i nadzwyczajne brzmienie Warto dodać, że projekt Nuraphone został wytworzony poprzez pasjonatów świetnie brzmiącej muzyki i projektantów gustownego, a równocześnie nierzucającego się w oczy designu, z pełną dbałością o każdy detal zarówno słuchawek, jak i załączonych do nich akcesoriów, a także interfejsu aplikacji.

Kompatybilność i łączność Dzięki dedykowanym aplikacjom słuchawki Nuraphone działają w pełnym zakresie z mobilnymi systemami operacyjnymi Android oraz iOS dzięki i w ograniczonym zakresie funkcjonalności z systemami Windows i MacOS i z konwerterami DAC i konsolami gier.

Słuchawek można używać jednocześnie w transmisji bezprzewodowej Bluetooth, jak i wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane kable: USB-A, USB-C, micro-USB, 'lightning' i analogowy. Warto zauważyć, że raz zapisany profil użytkownika, działa niezależnie od późniejszego sposobu połączenia słuchawek ze źródłem.

teraz dzięki słuchawkom Nuraphone, możemy na nowo odkrywać swoje ulubione płyty, jednocześnie doceniając w pełni kunszt nowoczesnych produkcji, zanurzając się w tym co słyszymy. Wydaje nam się, że muzyka jest tego warta - a Ty jak sądzisz$355!

W komplecie: - słuchawki Nuraphone - etui ochronne z magnetycznym zamkiem - dwie pary wymiennych silikonowych końcówek dokanałowych - przewód USB-A Akcesoria (do kupienia osobno): - przewód analogowy o długości 1.2m zakończony wtykiem jack 3.5mm - typu 'lightning' o długości 1.2m asygnowany do połączenia słuchawek z urządzeniami producenta Apple - przewód USB-C o długości 1.2m asygnowany do połączenia słuchawek z telefonami bazującymi na systemie Android - kabel micro-USB o długości 1.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne JBL

☆ Sennheiser HD 400S ☆

Sennheiser HD 400S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 400S
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c7d1d098e441aac6721b21d
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 400S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 • Słuchawki HD 400S są wyposażone w inteligentny pilot z jednym przyciskiem, umieszczony w komfortowym miejscu na kablu, który pozwala łatwo sterować muzyką i odbierać połączenia. Mocna składana kompozycja sprawia, że słuchawki te są trwałe i wystarczająco kompaktowe, by mogły Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dynamiczne przetworniki Sennheisera pokaźnie ulepszone brzmienie z dynamicznym basem.

Najważniejsze atrybuty

 • uwielbiana jakość dźwięku Sennheiser zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe.
 • wbudowany mikrofon i pilot do sterowania połączeniami i muzyką.
 • Zamknięte słuchawki nauszne redukują niechciany hałas otoczenia dla Twojej wygody.
 • Lekkie, składane słuchawki do nieskomplikowanego przechowywania w podróży.

Co w komplecie?

 • Słuchawki wokółuszne HD 400S
 • Odłączany kabel RCS 400 z pilotem z 1 przyciskiem i wtyczką jack 3,5 mm
 • Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
 • Słuchawki/pakiet słuchawkowy: pakiet słuchawkowy
 • wariant słuchawek: Wokółuszne
 • wariant przetwornika: Zamknięty, dynamiczny
 • Pasmo przenoszenia: 18–20000 Hz (-10 dB)
 • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 120dB (1kHz/1Vrms)
 • Impedancja: 18 Ohm
 • Kolor: Czarny
 • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10000 Hz (-10 dB)
 • Zniekształcenia harmoniczne (THD): mniejsze aniżeli 0.5 procent (1kHz/100dB)
 • Złącze: jack 3,5 mm
 • Waga: 217 g
 • kabel: 1,4 m

☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB, a także przewodem ze złączem USB z funkcją ChatMix, gwarantującą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Zaopatrzone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu pozwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w laptopie czy tablecie. Atrybuty urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska rewelacyjnie oplata całą głowę,nadzwyczajnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niechciane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki marki AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka budowa Waga słuchawek Arctis jest tak drobna,w trakcie ich użytkowania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technikę dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, by dostarczyć najbardziej zbalansowane środowisko akustyczne z perfekcyjną jakością dźwięku. - USB ChatMix znakomicie przypasuj stosunek dźwięku między odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, niepowtarzalny kolor zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych kolorów podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze świetnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
atrybuty:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, choćby gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje błogą dla ucha wydajność z klarownie czystymi dźwiękami niskich, średnich i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany zestaw słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i charakterystycznym designem HyperX oraz dokumentem TeamSpeak.

 • zwiększony komfort, dzięki czemu możesz grać poprzez dużo godzin
 • nadzwyczajny dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
 • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami przenośnymi
 • Odłączany mikrofon

☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i akcentujący się od innych pakiet słuchawkowy zapewniający mistrzowską jakość dźwięku. Dotykowe, instynktowne komponenty sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zabieganYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne poprzez cały dzień na pewno docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany równocześnie pod względem wyglądu, jak i technologii, pakiet słuchawkowy H650e zagwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, żeby rozmowy były jak najmocniej efektywne i komfortowe.

mistrzowski zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co akcentuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak instynktowne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED oznajmiająca innych, że właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój fason. To fachowy pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z doskonałą klarownością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się kabel gwarantuje połączenie z portem USB w komputerze Mac lub PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.

eliminowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów komplet słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk zwiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niż inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i rozciągliwy przewód jest wytrzymały na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, zapewniając unikatowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny samoczynnie przełącz...


☆ Plantronics RIG 500 ☆

Plantronics RIG 500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Plantronics
 • Nazwa produktu: Plantronics RIG 500
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5791e23b8e441ad9e933d79a
 • ID kategorii: 7967

☆ Plantronics RIG 500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

STEREO PC GAMING HEADSET
- Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom graczy e-sportowych i zatwierdzony poprzez ESL
- komplet słuchawkowy z wymiennymi kapsułami RIG 500E jest stworzony zarówno dla dynamicznych jak i na turnieje
- Głębokie brzmienie i dynamiczne basy z aktywnych głośników 40mm
- Mikrofon z redukcją szumów
- Zamknięta kompozycja kapsuł
- kabel analogowy 4-polowy 3,5mm


☆ PDP AG6 ☆

PDP AG6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: PDP
 • Nazwa produktu: PDP AG6
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c13c2722da47c1c7fb76f76
 • ID kategorii: 7967

☆ PDP AG6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;informacje uzupełniające:Oficjalnie licencjonowane przez Sony, czysty i zbalansowany dźwięk stereo przy pomocy mocnych głośników, rozciągliwy mikrofon z technologią tłumienia szumów;Kod Producenta:051-077-EU-BK;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):Afterglow AG6;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:tak;Platforma:PlayStation 4;nadaje się do:PlayStation 4;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Razer Kraken ☆

Razer Kraken Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 526f769682fff01e13000033
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

wspaniałe czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy detal, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym zniżają ciepło, a wykończenie ze skóry plastikowej zapewnia świetną izolację akustyczną. Owalny kształt sprawia,zestaw słuchawkowy jest za każdym razem komfortowy na uszach

CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zagwarantuje przejrzyście czystą komunikację w zespole. Jest niezwykle mobilny i można go łatwo wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to konieczne i można regulować położenie i odległość od ust

ALUMINIOWA budowa Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, wytwarzana z boksytu-aluminium, jest lekka, sprężysta i niesamowicie solidna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zagwarantuje długofalowy komfort

Inne Rankingi:  Słuchawki Walkman
przewód AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

kabel audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można prosto regulować, dzięki temu możesz skupić się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można też używać systemów, które posiadają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

SPECYFIKACJA


towar
firma Razer
Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
EAN 8886419371960
I informacje PODSTAWOWE
Model Kraken Mercury Edition
odcień Białe
Waga [g] 322
dane technicznE
budowa Nauszne
Łączność Przewodowa
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
Regulacja głośności Tak
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


Najtańsze Słuchawki do gier – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych polecanych słuchawek do gier. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Patriot Viper V330 ☆

Patriot Viper V330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Patriot
 • Nazwa produktu: Patriot Viper V330
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc5c982fff09936c42053
 • ID kategorii: 7967

☆ Patriot Viper V330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

certyfikaty:FCC,Głębokość opakowania:220 mm,Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra,Szerokość opakowania:97 mm,Waga produktu:340 g,Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10, Windows 11,Kolor produktu:Czarny,Waga wraz z opakowaniem:520 g,Długość kabla:2,2 m,wariant opakowania:Pudełko,technika łączności:Przewodowa,Wysokość produktu:201 mm,Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):545 mm,Głębokość towaru:78 mm,Czułość słuchawek:95 dB,Wysokość opakowania:250 mm,Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej):13,3 kg,Microphone noise-canceling:Tak,Pasmo przenoszenia:20 - 20000 Hz,fason noszenia:Opaska na głowę,Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):615 mm,polecane użycie:Gaming,Złącze 3,5 mm:Tak,Kod zharmonizowanego systemu (HS):85183000,wariant artykułu:komplet słuchawkowy,rodzaj zestawu słuchawkowego:Monofoniczny,Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):20 szt.,Złącza 2x 3,5 mm:Tak,Impedancja:32 Ω,ilość:1,Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):475 mm,Szerokość towaru:186 mm,dokument środowiskowy (stabilnego rozwoju):RoHS, CE,Tłumienie hałasu:Tak,Średnica głośnika:4 cm,Czułość mikrofonu:-38 dB,wariant magnesu:Neodym,Maksymalna moc wejścia:10 mW,typ mikrofonu:Na wysięgniku,Pokrowiec:Tak,Częstotliwość mikrofonu:100 - 10000 Hz,Odczepiany mikrofon:Tak,rodzaj jednostki sterującej:Jednostka sterująca na przewodzie,Adaptery audio dołączone:2 x 3.5mm,Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną):10 szt.,wariant kierunku mikrofonu:Wielokierunkowy


☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe postępowy design, lekka kompozycja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,kolekcja VERTIGO to komfort i sprawność.

zastosowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały kabel wyprodukowany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta odcień dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zastosowana technologia 7.1 niewyobrażalnie rozszerza głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zaimplementowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

na dodatek mikrofon jest na tyle rozciągliwy, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon typ: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa konstrukcja Niska waga, elastyczna oraz miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort użytkowania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz kabel w oplocie kabel w oplocie o długości 2.4m i pilot zapewnia szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zaimplementowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania, a także wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ Tracer Raptor V2 RGB ☆

Tracer Raptor V2 RGB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Raptor V2 RGB
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d227382fff006257e0fa8
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer Raptor V2 RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE RAPTOR V2 [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze parametry - Porywająca jakość dźwięku w grach. - budowa podwójnych przetworników. - Podświetlenie RGB LED. - elastyczny mikrofon z podświetleniem.

- Kontroler na przewodzie. - Splitter 2x mini-jack. - Metalowy pałąk mikrofonu zniewalające podświetlenie RGB Wyraź swój styl lub aktualny nastrój używając przystępnych kompilacji kolorystycznych. Podświetlenie w technice RGB LED na nausznikach powoduje, iż słuchawki Tracer GAMEZONE Raptor V2 rewelacyjnie wpisują się w gamingowy fason.

Niezależnie czy grasz w dzień, czy w nocy, Twoje słuchawki za każdym razem będą wyglądać imponująco. Wybierz swój ulubiony odcień z przystępnych sekwencji podświetlenia przy pomocy kontrolera na przewodzie. [olśniewające podświetlenie RGB] [100% skupienia w trakcie gry] 100% skupienia podczas gry Metalowa kompozycja pałąka z automatyczną regulacją wysokości czyni zestaw szczególnie mocnym i wytrzymałym, dzięki temu będzie doskonałym towarzyszem w trakcie wielu maratonów gamingowych.

Każdy gracz ceni sobie nie tylko jakość słuchawek, ale także wygodę użytkowania. Specjalnie wyprofilowane i wyściełane delikatną, sprężystą skórą nauszniki wyjątkowy komfort, abyś mógł zanurzyć się w dźwięku i grać przez długie godziny.

Skuteczna izolacja rozpraszających dźwięków z otoczenia pozwoli w pełni skupić się na rozgrywce. Komunikacja na najwyższym poziomie rozciągliwy mikrofon z podświetlaną końcówką wyposażony został w funkcję redukcji szumów otoczenia.

Od dzisiaj nic nie zakłóci konwersacji z członkami Twojej drużyny. Twój głos za każdym razem będzie przejrzyście czysty, a każde wydane polecenie nad wyraz wyraźne. [Komunikacja na najwyższym poziomie] [Porywająca jakość dźwięku] Porywająca jakość dźwięku Zanurz się w niezwykłej jakości dźwięku, jaką oferuje zestaw Tracer GAMEZONE Raptor V2.

bezprecedensowa konstrukcja słuchawek zapewnia pokaźniejszą wyrazistość dźwięku i mniej zniekształceń. A to wszystko dzięki zastosowaniu oddzielnych przetworników o średnicy 50 mm dla tonów niskich oraz mniejszych 23 mm dla tonów wysokich.

trafne dostrojenie i czystsze, bardziej stabilne brzmienie pomoże Ci bez problemu zlokalizować przeciwnika w grze. Usłyszysz choćby najcichszy szmer skradającego się wroga. Kompatybilność z wieloma platformami załączony do zestawu splitter z dwoma złączami mini-jack 3.5 mm to wyśmienite rozwiązanie dla graczy, którzy chcą podłączyć słuchawki do urządzenia z jednym wejściem mini-jack.

Gracze korzystający z platform PC, PS4, Xbox One i innych zaopatrzonych w to gniazdo będą mogli w pełni zastosować możliwości słuchawek. [Kompatybilność z wieloma platformami] [seria TRACER GAMEZONE] seria TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących innowacyjnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który bezsprzecznie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE zapewniają długą żywotność nawet przy nad wyraz intensywnym użytkowaniu.

zaopatrzone w dodatkowe funkcje sprawią,przypasujesz je wyśmienicie do swych potrzeb. Specyfikacja technologiczna Długość przewodu (m): 2.2 liczba kanałów: Stereo Impedancja (Ohm): 16 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Średnica przetwornika (mm): 50mm Złącze: 2 x minijack + USB Podświetlenie: RGB Kontroler słuchawki: Wzbogacony typ słuchawki: Nauszne Transmisja informacji: Mini-jack 3.5mm linia: GameZone wariant urządzenia audio: 2.0 przewód w oplocie: Tak


☆ A4Tech G-300 ☆

A4Tech G-300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613d778e441a70273b03da
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • parametry uzupełniające: pałąk na głowęregulacja wielkości pałąkadiody LED
 • cechy wtyku: pozłacanydwutorowy
 • Czułość: 100 dB
 • Czułość mikrofonu: -58 dB
 • Długość przewodu: 2,2 m
 • dodatkowe dane: Najnowsze słuchawki szanowanej gamingowej firmy Bloody. Słuchawki stereo, gwarantujące komfort odsłuchu dzięki rewelacyjnie wyprofilowanym nausznikom choćby przy wielogodzinnym użytkowaniu. Znakomite materiały wpływają równocześnie na perfekcyjny, unikalny wygląd jak i jakość wykonania. Komunikacja poprzez klasyczne wtyki mini jack oraz dodatkowo wtyk USB umożliwiający włączenie podświetlenia. Regulacja dźwięku wbudowana w nausznik, ultra wytrzymały długi kabel w oplocie; Specyfikacja: Długość przewodu: 1.3 m; Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz; Impedancja: 16 Ohm; Komunikacja z komputerem: MiniJack (3.5 mm), USB
 • załączone akcesoria: Instrukcja obsługi
 • Głośność: 100 dB
 • ilość wtyków: 3 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: A4TSLU45541
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czarny
 • Komunikacja: Przewodowa
 • konstrukcja: zamknięte
 • budowa słuchawek: Zamknięte
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • typ wtyku: Mini Jack 3,5mm, USB
 • typ wtyku: Mini Jack 3,5 mm, USB
 • Strona www towaru: https://www.bloody.com/en/product.php?pid=12&id=126#full-specification-container
 • Średnica przetwornika: 40 mm
 • Średnica przetwornika akustycznego: 40 mm
 • wariant: Słuchawki wokółuszne z mikrofonem
 • rodzaj magnesu: neodymowy
 • typ słuchawek: Nauszne
 • typ transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • wariant wtyku: USB / 2 x miniJack 3,5 mm
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg / długość kabla: 1,3 metra

☆ Trust GXT 322 ☆

Trust GXT 322 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 322
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56581ffd2da47c3b8300010e
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust GXT 322 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GXT 322B CARUS Wyściełany siatką komplet słuchawkowy do gier z rozciągliwym mikrofonem i mocnym basem Gry na wyższym poziomie Przenieś swoje gry na wyższy poziom dzięki GXT 322B. Ten pakiet słuchawkowy został stworzony specjalnie z myślą o grach na PlayStation i zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku z głębokim basem.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe nauszne

Po prostu podłącz przewód i możesz cieszyć się wszystkimi dźwiękami w grach. Wygodny design GXT 322 jest przeznaczony do długich i intensywnych sesji grania dzięki komfortowym nausznikom z siatki. Nauszniki nieprzeciętnie dopasowują się do ucha i pomagają wyciszyć wszelkie hałasy w trakcie bitwy z przyjaciółmi albo przeciwko niej.

Połącz się i graj Carus ma kabel o długości 1 m do podłączenia go do PlayStation 4/5. Przedłuż przewód przy pomocy załączonego kabla o długości 1 m, aby ułatwić korzystanie z komputera albo laptopa. Aby prosto kontrolować dźwięki w grach, możesz użyć regulacji głośności i przełącznika wyciszania mikrofonu na nausznikach: poprzez cały czas pozostań w pełni skoncentrowany na grze.

sprężysty mikrofon Carus jest wyekwipowany w mikrofon, który z łatwością odbiera Twój głos w trakcie rozmowy ze znajomymi. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najistotniej Ci odpowiada. Ani słowa nie umknie w trakcie rozmowy z kolegami z drużyny w trakcie ważnej bitwy!

Akcesoria w zestawie: zestaw słuchawkowy przewód adaptera PC Instrukcja obsługi Naklejka do gier Pozostałe parametry: oczekiwania systemowe Dowolne połączenie słuchawek/mikrofonu 3,5 mm lub oddzielne złącza słuchawek i mikrofonu 3,5 mm PS4 Pro, PS4 Slim, PS4, Xbox One, Switch, tablet lub smartfon lub PC/notebook z Windows 10, 8, 7...


☆ Sennheiser PC 8 ☆

Sennheiser PC 8 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 8
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 516d4c928e441ab02500005a
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser PC 8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser PC 8 USB
Słuchawki z mikrofonem do telefonii VoIP
Doświadcz klarownie klarownych pogawędek internetowych, gier, muzyki i widocznie więcej dzięki sprzętowi, na który jesteś w stanie sobie pozwolić: PC 8 USB – gromadzi wtyk USB plug-and-play w celu ultra-łatwego podłączenia z Twoim komputerem. Ten lekki i komfortowy zestaw słuchawkowy ma jednak wyraźnie więcej do zaoferowania. Dzięki wykonaniu z solidnych materiałów jest praktycznie niezniszczalny. Mimo niewygórowanej ceny zagwarantuje ten sam, najwyższej jakości dźwięk Sennheisera. Wyciszający szumy mikrofon dba o klarowność i czytelność Twoich rozmów. Hitem PC 8 USB jest jednak liniowy kontroler poziomu głośności. Dzięki zintegrowaniu go w pilocie kablowym, nie będziesz musiał już męczyć się poszukując trafnych ustawień na komputerze.
 • Jakość za małe pieniądze: wyśmienita przejrzystość dźwięku i trwałość za niewygórowaną cenę
 • likwidowanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
 • USB plug-and-play: po prostu podłącz zestaw do portu USB w swym PC albo Macu i zacznij rozmawiać poprzez sieć
 • Dźwięk stereo: firmowany poprzez Sennheiser, nieprzeciętny do muzyki, gier etc.
 • Lekki i wygodny: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, iż w ogóle nosisz komplet słuchawkowy
 • Prosta kontrola poziomu głośności: liniowy kontroler pozwala Ci modyfikować poziom głośności lub wyciszać dźwięk bez konieczności poszukiwania właściwych ustawień w komputerze
 • Święty spokój: dzięki dwuletniej, gwarancji realizowanej przez autoryzowanego przedstawiciela Sennheiser Communications

dane techniczne:
Wersja: Pałąk nagłowny, dwuuszna Długość kabla: 2m Interfejs: USB z kartą dźwiękową Przetworniki akustyczne Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz Impedancja: 32 Ω Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB Mikrofon Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz rodzaj: Z redukcją szumów Czułość: -40dBV/Pa

☆ Tracer Hydra ☆

Tracer Hydra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer Hydra
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d82cb78e441afa0f6f30b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer Hydra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE HYDRA 7.1 [Najważniejsze cechy] Najważniejsze właściwości - kultowe gamingowe słuchawki Tracer Hydra 7.1 lubiane i lubiane wśród graczy - maksymalny komfort i niesamowicie krystaliczna jakość dźwięku z solidnym basem - obszerne nausznik, wygodne i prawidłowo tłumiące dźwięki z zewnątrz - dźwięk przestrzenny 7.1 w grach typu FPS, TPP czy RPG to niezapomniane wrażenia - komfortowy pilot sterujący na przewodzie pomocny by regulować podstawowe parametry dźwięku SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Tracer Hydra to słuchawki produkowane dla wymagających graczy, oczekujących nadzwyczajnego, przestrzennego dźwięku w grach typu FPS, TPP czy także RPG.

Słuchawki zaopatrzono w technologię 7.1, dzięki której możesz radować się realistycznym odzwierciedleniem poszczególnych efektów audio, a także ich starannym osadzeniem w wirtualnym otoczeniu. Przeznaczone oprogramowanie pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków jednocześnie twoich jak i rywala.

wbudowany mikrofon wyraźnie ułatwia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu wygodny pilot pomoże Ci w prosty sposób regulować podstawowe parametry dźwięku. [SŁUCHAWKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI] [KOMFORT I wytrzymałość] KOMFORT I solidność Tracer Hydra to ponadto szczególnie interesujący design, który z pewnością przypadnie do gustu choćby tym najistotniej wymagającym graczom.

produkt wyekwipowano w konkretnie opleciony kabel, zapewniając jego bezproblemowe działanie przez długie lata. Technologia DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? System dźwiękowy w technologii Virtual Surround zapewnia niezapomniane doznania i zwiększa realizm gry.

przeznaczone oprogramowanie umożliwi Ci dopasowanie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji – równocześnie natężenia basów, jak też kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie.

[technika DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO] [PODŚWIETLENIE LED] PODŚWIETLENIE LED Podświetlenia LED to jednocześnie praktyczne wyróżnienie wybranych elementów (np. Przyciski, sterowanie), jak ponadto sposób na nadanie niebanalnej stylistyki.

zalety takiego rozwiązania najłatwiej doznać podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to piękne podświetlenie, nadając ciekawy wygląd produktu, upraszcza jednocześnie jego używanie. Kolekcja TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących progresywnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który bezapelacyjnie ułatwi Ci przejście poprzez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE zapewniają długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

wyekwipowane w dopełniające funkcje sprawią,przystosujesz je rewelacyjnie do swych potrzeb. [linia TRACER GAMEZONE] dedykowanE OPROGRAMOWANIE Oprogramowanie załączone do artykułu, rozszerza jego podstawową funkcjonalność, zezwalając zmieniać innowacyjne funkcje, ustawienia i sposób działania towaru Tracer.

Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% zastosować swoje urządzenie. Kabel W OPLOCIE Urządzenie podłączane do komputera przy pomocy wytrzymałego kabla we usztywnionym oplocie, który zapewnia trwałość i niezawodność używania na długie lata.

MIKROFON Słuchawki Tracer zostały wyposażone w czuły mikrofon z redukcją szumów, który zagwarantuje krystalicznie czystą komunikację głosową. Specyfikacja techniczna Czułość: 116 dB Długość przewodu (m): 2 Impedancja (Ohm): 32 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Średnica przetwornika (mm): 50mm Złącze: USB Podświetlenie: Tak Kontroler słuchawki: Wzbogacony typ słuchawki: Nauszne Transmisja danych: USB seria: GameZone rodzaj urządzenia audio: 43837.083333333336 przewód w oplocie: Tak Oprogramowanie: Do pobrania ze strony


☆ Logitech PC960 ☆

Logitech PC960 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech PC960
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb63782fff0d3e2000802
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech PC960 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Lekkie i wygodne słuchawki z mikrofonem o świetnej jakości dźwięku i połączeniu USB.
Stylowe, dostosowywane słuchawki zapewniają komfort i wygodę poprzez dlugie godziny.
Ultra-miękkie pokrycie ochraniaczy na ucho sprawia, że słuchawek prawie nie czujesz na uszach.
przewód USB umożliwia komfortowe połączenie plug & play.
dostosowywany mikrofon można przypasowac do potrzeb, a w sytuacji słuchania muzyki całkowicie odsunąć.
Regulacja głosu na kablu, wskaźnik wyciszenia podpowiada, kiedy glos jest wyłączony
Cyfrowe USB zagwarantuje pierwszorzędną jakość dźwięku
Mikrofon z funkcja redukcji szumów filtruje zakłócenia i oczyszcza rozmowę.EAN: 5099206008441
Gwarancja: 24 miesiące
KGO: 0.07
Kod dostawcy: 981-000100
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Pasmo przenoszenia : Słuchawki: 150 - 20,000 Hz Mikrofon: 100 - 16,000 Hz
Czułość: -44 dB
Mikrofon: Tak
Pozostałe właściwości: kabel kompletna długość: 8 stóp położenie regulatora głośnośći: na kablu 80cm od słuchawek Kontroler głośności na kablu przyciski głośność w góre/w dół przycisk wyciszenia mikrofonu dioda informujaca o wyciszeniu mikrofonu(kiedy sie świeci na czerwono wtedy mikrofon jest wycszony) Połączenie: USB

☆ A4Tech G-437 ☆

A4Tech G-437 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: A4Tech
 • Nazwa produktu: A4Tech G-437
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4c7c4382fff087a41aa019
 • ID kategorii: 7967

☆ A4Tech G-437 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki A4TECH BLOODY G437

Słuchawki gamingowej serii Bloody powstały specjalnie po to, abyś mógł czerpać najwyższą satysfakcję z rozgrywek w świecie wirtualnym. Ten stylowy i funkcjonalny sprzęt zapewni Ci nie tylko dźwięk najwyższej jakości,na dodatek komfort używania w trakcie wielu godzin spędzonych przy komputerze. Najbardziej wymagający entuzjaści gier komputerowych zachwycą się wyjątkom designem i możliwościami słuchawek. Bloody nigdy nie idzie na kompromisy, od słuchawek gamingowych wymaga się, by nauszniki eliminowały wszystkie dźwięki pochodzące z otoczenia i zapewniały maksymalny komfort poprzez mnóstwo godzin.

-System dźwięku przestrzennego 7.1.
-Impedancja 32 Ohm.
-Przetworniki 40 mm.
-wbudowany mikrofon.
-Regulacja głośności zastosowana w nausznik.
-Złącze USB.
-Czerwone podświetlenie LED.
-wygodny pałąk z miękkiej skóry.
-przewód w oplocie o długości 1,8 m.

Wczuj się w rozgrywkę
Słuchawki A4TECH Bloody zapewnią Ci realistyczny, przestrzenny dźwięk w systemie 7.1, dzięki któremu doświadczysz świata gry tak, jak nigdy przedtem. Zanurz się w całkowitą wiernie oddanych dźwięków wirtualną rzeczywistość i przystosuj ją do swoich preferencji, dzięki asygnowanemu oprogramowaniu.

Nigdy Cię nie zawiodą
Słuchawki Bloody mają zastosowany mikrofon z redukcją szumów, dzięki któremu komunikacja z resztą drużyny nie sprawi Ci problemu, a Twoje instrukcje będą przejrzyście czyste i pozbawione zakłóceń. Regulacja głośności zaimplementowana w nausznik sprawi,z łatwością przypasujesz poziom dźwięku do mocnej sytuacji w grze.

Nieodłączny towarzysz w grze
Sprzęt A4TECH Bloody został dopasowany do długich, nocnych rozgrywek. Słuchawki są bardzo wygodne i wyściełane miękkim materiałem, dzięki czemu mogą być komfortowo używane przez długie godziny. Zaimplementowane diody LED zapewniają podświetlenie w odcieniu czerwonym, co wpływa na niepowtarzalny wygląd. Słuchawki komunikują się poprzez wtyk USB, dzięki czemu mogą współpracować z większością dostępnych urządzeń. Długi i wytrzymały kabel w oplocie gwarantuje komfortowe i bezpieczne podłączenie i stosowanie sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *