Słuchawki do house

Ranking słuchawek do house – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do house. Ranking zawierający polecane słuchawki do house jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 593679ec82fff037f491f490
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

Odpręż się i poczuj niesłychaną jakość dźwięku
Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń zagwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych przez inne urządzenia elektroniczne, dzięki temu możesz radować się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową albo grą o kryształowo czystym dźwięku.

Zasięg sygnału bezprzewodowego
zwiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

Do 20 godzin odtwarzania
Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania przez nawet 20 godzin.

Przetworniki 40 mm
Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy szczegół dzięki klarownej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

Swoboda przemieszczania się po domu.
Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i wielkiemu zasięgowi, możesz zabrać ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
Zamknięta konstrukcja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku, a także zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to cieszyć się rozrywką w spokoju.

Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, że doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych albo filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

Bez zakłóceń
System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, żeby zanurzyć się w świecie rozrywki.

Zrelaksuj się i usiądź wygodnie
Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy też urządzasz maraton filmowy, te komfortowe i korzystnie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, żeby każdy z członków rodziny mógł z nich wygodnie korzystać przez długie godziny.

Miękkie nauszniki

Zaprojektowane z myślą o długim użytkowaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki rewelacyjnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu na kanapie.

dobre trzymanie się
Funkcja obrotu i nachylenia nausznika gwarantuje komfortowe przypasowanie słuchawek wszystkim członkom rodziny choćby tym o najmniejszych uszach.

Włącz i odpręż się
Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora za pomocą załączonego przewodu i usiąść komfortowo, w trakcie gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.EAN: 4548736045453
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
Przeznaczenie: Telewizja
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: Brak
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 100 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 0 mm
Zasięg: 100 m
Kolor: Czarny
Waga: 275 g

☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92940a82fff03f63e6894d
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 225TWS szare Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swym światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, żeby przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

starczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect zezwala na korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

Dłuższe i wygodne słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród różnorodnych opcji kolorystycznych z pewnością odnajdziesz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

prędkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (prędkie parowanie) włączonej przez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować niemało maszyn, dotykając ekranu urządzenia.

gustowne, wygodne etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden detal nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

na dodatek posiada ono miękką obudowę i odkształconą pokrywkę, która wyskakuje, gwarantując prędki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc.

Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz. Jedno lub oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej lub obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.


☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccd968e441aeb1252b09e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech wytwornych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, przezroczysty błękit, piasek pustyni i szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje wygodne słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów.

idealny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, żeby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Bezustannie obserwują szumy, żeby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane poprzez czip Apple W1
Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie urządzeń Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie.
Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią dużo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niedoścignionych w tej klasie sprzętu bez problemu synchronizują się z Twoimi urządzeniami, gwarantując Ci całkowitą swobodę ruchów i możliwość słuchania muzyki i sprawnej pracy poprzez cały dzień.

dopasowane do Ciebie
Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje produktywności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień niezwykle wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne posiadają innowacyjne odpowietrzniki i oryginalny, poręczny przegub, który pozwala na jednostkowe, rozciągliwe przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to kompozycja kompletna lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz w całości zanurzyć się w ulubionej muzyce.

*Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 albo nowsze wersje tych systemów

Najważniejsze parametry:

 • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
 • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
 • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
 • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest nad wyraz energooszczędny
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 3 godziny odtwarzania
 • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
 • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych części sterujących
 • Miękkie poduszki wokółuszne umożliwiają długie, wygodne słuchanie i na dodatek izolują od dźwięków z otoczenia


EAN: 0190198828392
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MTQX2EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon: zastosowany
Kolor: Piaskowy
Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z nieszablonowym dźwiękiem, nowoczesnym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania poprzez sporo godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
zaawansowany system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w drobnej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najszczególniej innowacyjną technikę redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technologia
Dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth i ergonomicznemu dostosowaniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki innowacyjnej technice SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
postępowa klasyka
wysmakowany i subtelny fason – bezkompromisowe słuchawki i elegancko doszlifowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszelkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.
nieszablonowa jakość dźwięku
progresywne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, lecz też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
nieznaczny, produktywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm w środku słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio oraz przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z drobnymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają stabilne, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
świetne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.
jednostajna i niezawodna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie,, a także antena o zoptymalizowanej konstrukcji jednostajną łączność i nadzwyczajne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niewiele znaczącemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.
Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.
Stabilność i dokładne dopasowanie
poręczna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu praktycznie stykają się z trzema rozmaitymi punktami w uchu, gwarantując konkretne, wygodne dostosowanie.
Gumowa, przeciwpoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wypadną niespodzianie.
Wszystko, czego potrzebujesz
3 rozmiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają wyśmienite dostosowanie, najkorzystniejszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W pakiecie jestkabel do ładowania USB-C.
nawet 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a praktyczne etui z funkcją ładowania gwarantuje dodatkowe 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.
praktyczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu prosto wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala prędko i łatwo naładować akumulator w etui, by słuchać muzyki przez cały dzień.
szybkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce ogranicza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect samoczynnie lokalizuje, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem albo jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje zapotrzebowania
czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce lokalizuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania dłoni zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej albo obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.
dostosowywanie funkcji części dotykowych
Chcesz zmienić działanie składników dotykowych? To nic niełatwego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu umożliwia słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki adekwatnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa kompozycja z technologią BLUETOOTH
 • nawet 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja prędkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • nowoczesna kompozycja gwarantuje nieprzeciętne dobranie
Inne Rankingi:  Słuchawki na bluetooth
atrybuty ogólne
wariant Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Bang & Olufsen Beoplay H95 ☆

Bang & Olufsen Beoplay H95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen Beoplay H95
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9fd49c2da47cdb7ee53436
 • ID kategorii: 7967

☆ Bang & Olufsen Beoplay H95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
OD 1925 ROKU Świętujemy 95 lat tradycji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i doskonałości rzemieślniczej. Beoplay H95 to ucieleśnienie dziedzictwa Bang & Olufsen. Suchawki wytwarzane przez czołowych inżynierów akustyki i wykonane z najkorzystniejszych materiałów najszczególniej komfortowe i najczystsze wrażenia słuchowe. ADAPTACYJNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW – ZANURZ SIĘ W CZYSTOŚCI DŹWIĘKU Słuchawki nauszne Beoplay H95 oferują wyjątkową jakość dźwięku, dzięki dwóm niestandardowym przetwornikom tytanowym i zastrzeżonemu silnikowi cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) firmy Bang & Olufsen. Zaimplementowano tu najbardziej progresywną adaptacyjną aktywną redukcję szumów. Zanurz się w czystym dźwięku i urzekającej ciszy, wkraczając w swój prywatny dźwiękowy krajobraz. DELIKATNE OBJĘCIA LUKSUSU Słuchawki nauszne Beoplay H95 wykonane zostały z niezwykłą precyzyjnością z materiałów najwyższej jakości. Znakomicie obejmują ucho, gwarantując nieprzeciętne, komfortowe dobranie w trakcie długiego stosowania. Te bezprzewodowe słuchawki zapewniają niezapomniane wrażenia dzięki owalnym nausznikom, miękkiej licowej skórze jagnięcej i plastycznej piance memory. Beoplay H95 gwarantuje wspaniałą równowagę między estetyką, a efektywnością. Najwyższej jakości materiały przypasowane zostały w taki sposób, żeby podkreślić każdy aspekt interakcji – od precyzyjnych aluminiowych tarcz na obudowie, po magnetycznie odłączane nauszniki z owczej skóry, które osłaniają ładnie wykonaną obudowę głośnika. ZABIERZ JE, DOKĄD TYLKO CHCESZ Te niezwykle wygodne słuchawki nauszne mają elegancką, składaną konstrukcję. Konkretny, twardy futerał umożliwia bezpieczne przechowywanie słuchawek i akcesoriów podczas podróży tak, żeby doświadczać pełni wrażeń bez ograniczeń. AŻ DO 38 GODZIN ODTWARZANIA Najnowsza technologia bezprzewodowa zapewnia, że słuchawki nauszne Beoplay H95 mogą zapewnić do 38 godzin ciągłego odtwarzania przy normalnym poziomie odsłuchu, z włączoną funkcją ANC. DOPRACOWANE W KAŻDYM SZCZEGÓLE Adapter lotniczy, kabel ładujący i kabel audio to, dzięki dostosowanym aluminiowym detalom i plecionym sznurkom, wyrafinowane designerskie akcesoria. Dzięki słuchawkom nausznym H95 odkryjesz nową jakość muzyki i nową głębię ciszy. Doświadczysz dźwięków, który doświadczenie nigdy wcześniej nie było realne. W pakiecie Słuchawki Beoplay H95 Aluminiowa walizka transportowa przewód USB-A do USB-C przewód audio 3,5 mm Adapter lotniczy Ściereczka do czyszczenia z mikrofibry Skrócona instrukcja obsługi Podziękowania Instrukcja obsługi

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wykonany przez Apple czip H2. Wyśmienita jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, stwarzać fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać produktywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje zaawansowane świeże algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go precyzyjnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami poprawiającymi jakość głosu, żeby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy skuteczniej niżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,ekspresowo wyłapywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz demonstrujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w wymiarze XS – usprawniają dobranie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, wytwarzając znakomicie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, by przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, aby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o rewelacyjne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym możliwym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia wyjątkowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki czemu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do w środku mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i skuteczność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a produktywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

choćby 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie staranne do dokładnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie nieprzeciętne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał upraszczający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są oporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z niezrównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, by sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Śladowa rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Momentalne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się idealnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, aby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Sony WH-1000XM4 ☆

Sony WH-1000XM4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM4
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92c1d382fff03f63e68ddf
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-1000XM4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Premium Sony to pierwsza liga dźwięku Dzięki słuchawkom WH-1000XM4 jesteś sam na sam z muzyką. Do Twoich uszu dociera mniej hałasu i jeszcze czystszy dźwięk, a inteligentna technika automatycznie optymalizuje sposób reprodukcji. Zostań sam na sam z muzyką zobacz, jak słuchawki WH-1000XM4 łączą nasz najszczególniej zaawansowany system redukcji hałasu z wyjątkową jakością dźwięku i szeregiem inteligentnych funkcji, żeby zapewnić słuchaczowi niespotykane wrażenia. Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy kanon w branży Słuchawki WH-1000XM4 redukują hałas lepiej niż wszystkie nasze poprzednie modele i efektywniej blokują dźwięki o przeciętnej i wysokiej częstotliwości w samolocie, kawiarni i innych miejscach. Rewelacyjny dźwięk bez żadnych kabli technika LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej informacji (przy maksymalnej prędkości transmisji 990 kb/s) aniżeli łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to unikatowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym. Sprawcza moc technologii technika dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z wykorzystaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników. Dane te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, żeby zapewnić redukcję hałasu w różnych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio, ponad 700 razy na sekundę lokalizuje on i koryguje sygnały muzyki i hałasu, a także akustykę pomiędzy przetwornikiem w słuchawkach a uchem. Specyfikacja firma Sony Model WH-1000XM4srebrny Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW) DSEE EXTREME Tak Pasmo przenoszenia 4Hz-40 000Hz Pasmo przenoszenia (komunikacja bluetooth) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s) Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) 4Hz-40 000Hz Praca w trybie pasywnym Tak NFC Tak Dlugość przewodu przewód słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo) dodatkowe informacje Procesor systemu redukcji hałasu QN1 HD, układ SoC Bluetooth i dwa czujniki hałasu — spokój podczas słuchaniaSpersonalizowana redukcja hałasu i kompensacja ciśnienia atmosferycznego Technologie DSEE Extreme™ i LDAC — wysoka jakość dźwięku Adaptive Sound Control — samoczynne dostosowywanie słyszalności dźwięków z otoczenia do miejsca i aktywności Wolność od kabli dzięki technice BLUETOOTH

☆ Denon AH-GC25 ☆

Denon AH-GC25 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-GC25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a50f68e441abfb350c01e
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-GC25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Denon AHGC25WBKEM czarne nauszne. Bezprzewodowe słuchawki Denon AH-GC25W zaopatrzone w Bluetooth aptX HD i progresywne technicznie przetworniki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe klasy Premium. Bazujący na ponad 50 latach doświadczenia firmy Denon w projektowaniu i tworzeniu słuchawek, model AH-GC25W wyposażony został w technologię aptX HD Bluetooth, a nowoczesne przetworniki gwarantują realistyczny dźwięk z formatów o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony zapewniają niezwykłą wyrazistość głosu podczas nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych. Wyjątkowo wygodne, lekkie, bezprzewodowe słuchawki wokółuszne są wyekwipowane w zaawansowane technologie Denon, aby zapewnić niesamowite wrażenia muzyczne każdego dnia. Doskonała jakość dźwięku bezprzewodowego. Ciesz się muzyką bezprzewodowo. Kompatybilność z formatami o wysokiej rozdzielczości, zaimplementowana obsługa AAC, a także aptX HD Bluetooth gwarantują najwyższą jakość dźwięku. Podwójna łączność. Podwójne jednoczesne połączenie z urządzeniem pozwala bezprzewodowo słuchać urządzenia Bluetooth i nadal odbierać połączenia z telefonu. Dźwięk klasy Premium. Zaprojektowany dla fanów muzyki, którzy wymagają najkorzystniejszego dźwięku w podróży oraz w pracy. Świeże, wysokowydajne przetworniki producenta Denon zaimplementowane w słuchawkach AH-GC25W przezroczysty, realistyczny dźwięk. Wyraźne wysokie tony, głęboki bas i szczegółowe obrazowanie świetne brzmienie w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów i podczas rozmów telefonicznych. Długa żywotność baterii. Ciesz się choćby 30 godzinami słuchania ulubionych utworów. Dołączony kabel USB Micro-B pozwala na ładowanie akumulatora litowo - jonowego z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera. Osiągnij pełne naładowanie baterii w ciągu zaledwie dwóch godzin. Choćby jeśli bateria jest rozładowana, odbieraj połączenia i słuchaj muzyki za pomocą dołączonego kabla audio 3,5 mm. Aplikacja Denon Audio. Gratisowa aplikacja na smartfony stanowi wyśmienite uzupełnienie słuchawek AH-GC25W, zapewniając kontrolę nad dźwiękiem, a także wieloma innymi funkcjami. Przystępna na iOS i Android™.

☆ JBL Free NC+ ☆

JBL Free NC+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free NC+
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609d3a222da47c5cf8448ef2
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne do muzyki

☆ JBL Free NC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL LIVE FREE NC+ TWS
Słuchawki bezprzewodowe
Legendarne brzmienie JBL
Spraw, aby każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują wyśmienity dźwięk JBL Signature Sound. Mimo minimalnego wymiaru słuchawki te mocne brzmienie.
Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i całkowitą świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
Jedna słuchawka lub dwie, natychmiastowe połączenie
technika Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji prędkiego parowania, udostępnianej poprzez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w momencie otwarcia etui. Można jeszcze sparować sporo sprzętów przy pomocy dotknięcia ekranów sprzętów.
Pozbądź się zakłóceń
Krocz poprzez świat w korzystnym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS gwarantują dźwięk JBL Signature Sound, a także unikatowy komfort. Nie wypadaj z rytmu poprzez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów oraz utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin, a także funkcja bezprzewodowego ładowania w etui zapewniają niezwykłą wygodę, a technologia Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu. Posiadając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję rewelacyjnych rozmów bez echa i intuicyjne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Oporne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
Co jest w pudełku?
 • JBL LIVE Free NC+ TWS
 • 1 x 3 końcówki douszne w różnych rozmiarach
 • 1 x 2 nakładki żelowe w zróżnicowanych rozmiarach
 • 1 x przewód do ładowania USB rodzaju C
 • 1 x etui ładujące

☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki też powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS zapewniają najwyższą wydajność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bez problemu, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,przystosować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, wytworzone poprzez najkorzystniejszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Potrzebujesz chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru powoduje, że prosto to zrobić, mając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu pokrywy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszystkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze większa przezroczystość głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technika kształtowania wiązki 6 mikrofonów gwarantuje klarownie czysty dźwięk, a jednocześnie eliminuje hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze większą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą gratisową aplikację.
W zestawie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 wymiarach (S, M, L)
 • przewód do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)


Najtańsze słuchawki do house – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do house. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Xtrfy H2 ☆

Xtrfy H2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xtrfy
 • Nazwa produktu: Xtrfy H2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606436ad2da47c2be2e0602b
 • ID kategorii: 7967

☆ Xtrfy H2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki XTRFY H2 wytwarzane są dla najwyższego poziomu e-sportu. Ten zestaw słuchawkowy został opracowany przez jednych z najmocniej doświadczonych fachowych graczy na świecie i dostrojony, aby zapewnić idealny dźwięk do gier. Słuchawki posiadają 53mm neodymowe przetworniki, odłączany mikrofon, a także pakiet przewodów umożliwiający dowolną konfigurację ich podłączenia....

☆ Jabra Evolve 40 Duo ☆

Jabra Evolve 40 Duo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 40 Duo
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5575445682fff07dbb00008a
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 40 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 40 MICROSOFT LYNC STEREO

ulepszone rozmowy

zestaw Jabra EVOLVE zaprojektowano tak, żeby zapewnić lepsze rozmowy. Zaopatrzony jest w światowej klasy mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 40 MS Stereo to mistrzowski komplet słuchawkowy opracowany przeważnie w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Rewelacyjna technika redukcji szumów gwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, produktywnie kreujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są bardzo przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, iż użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

Zachowaj sprężystość
To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw EVOLVE 40 wyposażony jest w złącze 3,5 mm zaimplementowane w moduł obsługi, co pozwala na podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Moduł obsługi pozwala na także wygodny i nietrudny dostęp do głównie użytkowanych funkcji, takich jak głośność i wyciszanie. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co powiększa ogólną sprężystość i pozwala na większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszcałkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki czemu prosto zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na zestaw osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
pakiet Jabra EVOLVE 40 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację rodzaju "Plug & Play" zestawu słuchawkowego. Komplet słuchawkowy działa znakomicie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Dźwięk (słuchawki): Stereo
 • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
 • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe właściwości:

  - pakiet słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
  - Złącze USB z gniazdem jack wbudowanym w jednostkę sterującą
  - Wskaźnik zajętości oznajmia dostępność
  - Można schować wysięgnik mikrofonu w pałąku na głowę
  - Poduszki słuchawek z syntetycznej skóry
  - Głośniki: intensywny głośnik 28 mm
  - Ochrona przed hałasem: PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
  - atesty: Microsoft

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
 • Waga: 113 g
 • rozmiary:

  - wymiary zestawu słuchawkowego: 155.5 x 58.6 x 180.9 mm
  - rozmiary kontrolera: 54 x 14 mm

 • Złącza: 3,5 mm minijack
 • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ TCL MoveAudio S600 ☆

TCL MoveAudio S600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S600
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b734288e441a0dd462c071
 • ID kategorii: 7967

☆ TCL MoveAudio S600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe TCL MOVEAUDIO S600 to znakomite słuchawki do pracy albo słuchania muzyki, czy podcastów. Dzięki systemowi odfiltrowania dźwięków tła (ENC) oraz hybrydowemu ANC doskonały komfort rozmowy.

Aktywna redukcja szumów obniża hałas w tle gwarantując wciągający, czysty dźwięk. Bez względu na to czy słuchawki używane są w zatłoczonym metrze, czy na hałaśliwej ulicy nadal można cieszyć się niezakłóconą muzyką, a w biurze można skupić się na pracy bez rozpraszającego hałasu.

Dwa, spomiędzy trzech mikrofonów każdej słuchawki, skierowane są na zewnątrz. Nadzorują one zarówno dźwięki otoczenia, jak i głos użytkownika. Trzeci z mikrofonów umieszczono tak, żeby zbierał dźwięk z wnętrza małżowiny usznej, co usprawnia rozpoznawanie głosu użytkownika, a co za tym idzie sprawia, że oddzielanie hałasu jest produktywniejsze.

Przełączenie się z trybu ANC na tryb przezroczysty pozwala wpuścić do ucha dźwięk z zewnątrz, dzięki czemu można prowadzić rozmowę ze spotkanymi osobami bez konieczności zdejmowania słuchawek, ale z redukcją hałasu tak, by konwersacja była wyraźna i zrozumiała.

Słuchawki dokanałowe TCL MOVEAUDIO S600 wyposażone są w skuteczną baterię pozwalającą na słuchanie do 8 godzin na jednym ładowaniu albo do 32 godzin z doładowaniem z etui. W urządzeniu zadbano także o system rozpoznawanie noszenia, który samoczynnie zaczyna i zatrzymuje odtwarzanie w zależności od tego, czy słuchawki są używane, czy nie.

Model MOVEAUDIO S600 posiadają także wsparcie dla Asystenta Google i pozostałych asystentów zainstalowanych na podłączonych telefonach i wsparcie dla Google Fast Pair.


☆ Razer Opus ☆

Razer Opus Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Opus
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6066cfe18e441a7e1c1715e9
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Opus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Razer Opus X Green

Słuchawki Razer Opus X zostały wyposażone w specjalnie dostrojone 40-milimetrowe przetworniki, które zapewnią Ci bogate wrażenia dźwiękowe. Akcesorium jest pozbawione kabla i może integrować się z urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth 5.0, a połączenie o niskim opóźnieniu 60 ms zapewni Ci przyjemność podczas słuchania muzyki.

Redukcja szumów

zastosowana technologia aktywnej redukcji szumów (ANC) zapewnia bezustanne wrażenia dźwiękowe, gdziekolwiek jesteś. Eliminuje wszelkie zakłócenia, dzięki temu możesz radować się ulubioną muzyką, dźwiękami z gry czy w trakcie oglądania filmu.

wbudowane mikrofony

Słuchawki Razer Opus X zostały wyekwipowane w wewnętrzne mikrofony. Dzięki nim ​​wyraźnie usłyszysz swoich towarzyszy podczas rozmowy konferencyjnej oraz Ty będziesz perfekcyjnie słyszany.

Przydatne funkcje

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów i śladowej wadze możesz długo nosić słuchawki Opus X bez odczuwania zmęczenia czy bólu. Dodatkowo akcesorium może działać na jednym ładowaniu baterii choćby do 40 godzin z wyłączoną technologią ANC i do 30 godzin z włączoną technologią ANC.

Słuchawki mają diodę LED, która wskazuje stan zasilania, parowania i ładowania.

SPECYFIKACJA

Łączność
Bezprzewodowe
typ łączności
Bluetooth 5.0
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
Redukcja hałasu
Aktywna - ANC
Średnica membrany
40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
20 ~ 20000 Hz
Regulacja głośności
Tak
zaimplementowany mikrofon
Posiada, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Złącze
USB typu-C - 1 szt.
Długość kabla
0,50 m
Odłączany kabel
Tak
Zasilanie
wbudowany akumulator
Maksymalny czas pracy
do 30 h (przy włączonym ANC)
do 40 h
Kompatybilność
Windows
Materiał nauszników
Nylon
Skóra ekologiczna
uzupełniające dane
Przyciski sterujące na słuchawce
Wskaźnik LED
Poczwórny układ mikrofonów
kolor
Zielony
załączone akcesoria
przewód USB-C do USB-A
Waga
270 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03760400-R3M1

☆ Audio-Technica ATH-AVA400 ☆

Audio-Technica ATH-AVA400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-AVA400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e13982fff0daf4dc3de7
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-AVA400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń


Wybrane właściwoścityp Wokółuszne
Długość przewodu [m] 3 m
Sposób zakładania Otwarte
użycie Uniwersalne
Wokółuszne słuchawki otwarte Audio-Technica ATH-AVA400

Audio-Technica ATH-AVA400 to otwarte słuchawki wokółuszne, które projektanci wyposażyli w 40-mm przetworniki z cewkami CCAW. Dzięki tym innowacyjnym głośnikom słuchawki dostarczają bogaty, detaliczny dźwięk i wspólnie z aluminiowymi obudowami ze strukturą plastra miodu gwarantują czystość reprodukcji brzmienia.


Wysoki komfort stosowania

Model Audio-Technica ATH-AVA400 nie tylko zagwarantuje czyste brzmienie, lecz także gwarantuje wysoki komfort stosowania, nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. To zasługa zastosowania miękkich poduszek wokółusznych, a także samodopasowującego mechanizmu, dzięki któremu pasek nagłowny samoczynnie dopasowuje się do wielkości i kształtu głowy. Słuchawki wyekwipowane są w kabel o długości3 m, zakończony wtykiem mini jack (3,5 mm). W przypadku konieczności użycia wtyczki jack użytkownicy mogą skorzystać z załączonej przejściówki 3,5 mm/6,3 mm.☆ Edifier GX07 ☆

Edifier GX07 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier GX07
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3ce7a2da47cad9166f4a7
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne do 200 zł

☆ Edifier GX07 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gamingowe słuchawki TWS Edifier GX07 Wprowadź swoją rozgrywkę na zupełnie nowy poziom dzięki słuchawkom gamingowym Edifier GX07. Oferują 2 tryby pracy, a także hybrydową redukcję szumów ANC. Co więcej, przejrzyście czysty dźwięk, a efektywnie zasilanie pozwala na czas pracy sięgający 26 godzin.

przejrzyście czysty dźwięk Słuchawki korzystają z 8-milimetrowych membran i obsługują kodeki audio HD (AAC, LHDC). Na dodatek cechują się wyśmienitą konfiguracją akustyczną i poszerzonym polem dźwięku.

To wszystko powoduje, że urządzenia generują wysokiej jakości, bogate w szczegóły brzmienie. Tryb Music wyniesie Twoje muzyczne doświadczenia na zupełnie nowy poziom! Specjalnie dla graczy Poczuj prawdziwą immersję z Edifier GX07!

Urządzenia wykorzystują specjalny efekt wzmacniania odgłosów kroków i wystrzałów, dzięki temu zyskasz przewagę nad przeciwnikami! Słuchawki bardzo niskie opóźnienie (60 ms), gwarantując tym samym perfekcyjną synchronizację obrazu i dźwięku.

Uruchom tryb Game, aby zapewnić sobie wspaniałe warunki do ogrywania ulubionych tytułów! progresywna redukcja szumów Słuchawki zaopatrzono w 6 mikrofonów (po 3 każda) z obsługą hybrydowej technice redukcji szumów ANC.

Radzą sobie z eliminacją hałasu z otoczenia choćby do -38 dB. W pakiecie otrzymasz także wymienne gumki w 3 rozmiarach, by umożliwić sobie prawdziwy komfort użytkowania. Dostępny jest też tryb Ambient Sound, który pozwoli Ci słyszeć wszystko, co dzieje się dookoła — choćby podczas słuchania muzyki czy rozgrywki.

Skuteczna komunikacja Wartość starannej i błyskawicznej komunikacji z drużyną w grach sieciowych jest nie do przecenienia. Edifier wychodzi naprzeciw potrzebom graczy, stawiając na progresywne rozwiązania.

Każda ze słuchawek posiada 3 zaimplementowane mikrofony, dzięki temu efektywnie zbierają Twój głos, przekazując go rozmówcom. Co więcej, praca z wykorzystaniem redukcji szumów zagwarantuje Ci możliwość rozmowy w głośnych, zatłoczonych miejscach.

produktywne zasilanie Urządzenie pobierają energię z wydajnych akumulatorów, które zapewniają czas pracy do 5 godzin (do 6,5 godziny z wyłączonym ANC). Etui ładujące wydłuża ten czas optymalnie do 20 i 26 godzin.

dopełnianie zasilania obsługuje technikę szybkiego ładowania. Oznacza to, że podłączając je na 15 minut, zgromadzą energię do kolejnych 2 godzin użytkowania. Więcej możliwości z aplikacją Chcesz uzyskać obszerniejszą kontrolę nad parametrami użytkowymi sprzętu? Pobierz bezpłatną aplikację Edifier Connect ze sklepu Google Play albo App Store!

Z jej pomocą możesz wybrać nazwę dla swych sprzętów, zmieniać ustawienia i wybierać tryb działania. Z poziomu aplikacji włączysz też funkcję In-ear Detection i przypasujesz czas samoczynnego wyłączenia słuchawek po określonym czasie.

ergonomiczny, postępowy design GX07 zostały zaprojektowane w szczególnie nowoczesnym stylu. Futurystyczna, oryginalna kompozycja z podświetleniem RGB nadaje im oryginalny, gamingowy charakter. Etui wykorzystuje indukcyjne czujniki Halla, dzięki temu otwieranie jest niezwykle proste i wygodne.

Istnieje dodatkowo możliwość obsługi słuchawek przez panele dotykowe. Postaw na połączenie jakości i funkcjonalności z niezwykłym designem! Postaw na Edifier GX07! zestaw mieści Słuchawki Etui ładujące 3 x wymienne gumki (rozmiar S, M i L) przewód do ładowania Pokrowiec Instrukcja obsługi Specyfikacja firma Edifier Model GX07 odcień Szary Czas pracy (redukcja szumów włączona) Do 5 h (słuchawki) + 15 h (etui) Czas pracy (redukcja szumów wyłączona) Do 6,5 h (słuchawki) + 19,5 h (etui) Wejście 5 V 200 mA (słuchawki), 5 V 1 A (etui) Przetwornik 8 mm Wersja Bluetooth 5.0 Profile Bluetooth HFP, A2DP, AVRCP Zasięg Do 10 m Wodoodporność IP54 Kodeki audio SBC, AAC, LHDC Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz SPL 94 ±3 dBspL(A) Port ładowania USB-C Czas ładowania Ok.

1 godzina (słuchawki), ok. 1 godzina (etui) Impedancja 24Ω Mikrofony 6 (po 3 każda)


☆ AKG K240 ☆

AKG K240 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5295acae82fff0f30600002f
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K240 Studio – słuchawki

tradycyjny model półotwartych słuchawek studyjnych zaopatrzonych w 30-milimetrowe, nowoczesne przetworniki XXL z membranami Varimotion o zwiększonej czułości. Półotwarta konstrukcja sprawia, iż model K240 Studio dostarcza bardzo szczegółowego i dynamicznego dźwięku, jest także zdolny do generowania wielkiego ciśnienia akustycznego i mocnego basu. Równocześnie brzmienie słuchawek jest naturalne i pełne powietrza. AKG K240 Studio doskonale sprawdzą się w mistrzowskim i domowym studio, a także jako odsłuchy dla wszelkiej maści muzyków. Z K240 Studio usłyszysz najdrobniejsze detale brzmienia i miksu. Nie bez powodu jest to jeden z modeli wyznaczających kanon studyjnego brzmienia, który nie schodzi z piedestału już od wielu lat.

K240 Studio to nie tylko idealne brzmienie,też wysoka wytrzymałość i niezwykle duża wygoda stosowania, choćby podczas długich sesji studyjnych. Gwarantują ją m.in. Samodostosowujący się do kształtu głowy pałąk i miękkie, wymienialne nauszniki, które obejmują całe uszy, nie uciskając ich.
W zestawie ze słuchawkami znajduje się odłączany kabel o długości 3 m z wtykiem mini jack i przejściówką na jack 6,3 mm. Dzięki temu można ich używać bezproblemowo jeszcze z urządzeniami mobilnymi.

AKG K240 Studio to doskonały dobór jednocześnie dla muzyków, studyjnych i domowych realizatorów dźwięku, jak i dla wszelkich tych pragnących zwyczajnie posłuchać muzyki, usłyszeć więcej szczegółów i cieszyć się realnie naturalnym i dynamicznym brzmieniem w całym paśmie.


Specyfikacja:

 • kompozycja: półotwarta
 • rozmiar przetworników: 30 mm
 • Czułość (dB SPL/V @ 1 kHz): 104
 • Impedancja: 55 Ω
 • Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 25 kHz
 • Maksymalna moc wejściowa: 200 mW
 • przewód: mini jack: 3 m (prosty, odłączany)
 • Adapter mini jack stereo – jack stereo 6,3 mm w komplecie
 • Składana budowa: nie
 • Wymienne nauszniki: tak
 • Waga: 240 g

☆ Philips TAT3217 ☆

Philips TAT3217 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT3217
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 626ab93a2da47c8c9815de94
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT3217 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

poznaj bogaty dźwięk muzyki i krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmów dzięki tym bezprzewodowym słuchawkom true wireless. Wygodne, niezawodne i wyposażone w etui do ładowania, które zmieścisz w kieszeni!

oporność na zachlapanie i pot klasy ipx5 i 26-godzinny czas odtwarzania.korzyści: pewne, komfortowe dobranie do ucha: dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy douszne słuchawki pasują do kanałów słuchowych, wytwarzając uszczelnienie, które zniża hałas z zewnątrz.

solidne przetworniki 10 mm gwarantują bogaty i żywy dźwięk. Mieści miękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy w trzech wymiarach. 2 zaimplementowane mikrofony enc idealną jakość połączeń: enc wykorzystuje dwumikrofonowy algorytm redukcji szumów, żeby zapewnić nadzwyczajną jakość połączeń.

dwa mikrofony produktywnie redukują hałas otoczenia, dzięki temu rozmówcy wyraźnie słyszą się nawzajem. Słuchawki bezprzewodowe true wireless umożliwiają wyraźną komunikację za każdym razem! kieszonkowe etui ładujące z portem usb-c: dzięki kieszonkowemu etui ładującemu możesz wziąć ze sobą muzykę gdziekolwiek pójdziesz!

w pełni naładowane słuchawki zezwalają na 6 godzin odtwarzania, a w pełni naładowane etui na dopełniające 20 godzin. Ładowanie słuchawek przez 15 minut umożliwia odtwarzanie przez uzupełniającą godzinę! oporność na zachlapanie i pot ipx5: klasa ipx5 pozwala wziąć ze sobą muzykę niezależnie od pogody!

słuchawki są wodoodporne, a sporadyczny prysznic im nie zaszkodzi, więc już nie musisz się martwić pogodą. Obsługa dedykowanej aplikacji philips headphones: wzmocnij basy. Wycisz tony wysokie. Zapanuj nad dźwiękiem!

aplikacja philips headphones umożliwia sterowanie muzyką, której słuchasz. Przystosuj cechy samodzielnie albo wybierz wstępnie skonfigurowane ustawienia dla rozmaitych gatunków muzyki. Sterowanie dotykowe.

łatwe parowanie: dotykowe elementy sterujące na słuchawkach dousznych usprawniają życie! za ich pomocą można wstrzymywać muzykę, odbierać połączenia i wybudzać asystenta głosowego telefon


☆ Razer Barracuda X ☆

Razer Barracuda X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda X
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611e76a482fff04b59fe582a
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Barracuda X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jeden komplet słuchawkowy do grania we wszystko - razer barracuda x to wszechstronny, lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier zaprojektowany do bezproblemowego stosowania na komputerach pc, playstation, nintendo switch i android.korzyści: bez dopełniającego parowania, bez pobierania oprogramowania, bez problemów.

starczy podłączyć bezprzewodowy odbiornik usb-c do wybranej platformy, a komplet słuchawkowy 4 w 1 zostanie natychmiast sparowany do gry. Przystępny jest przewód analogowy 3.5 mm, żeby w razie potrzeby skorzystać z połączenia przewodowego.

istotnie lekki, ważący zaledwie 250 g, wieloplatformowy bezprzewodowy pakiet słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie i całodziennym wykorzystywaniu. Zastrzeżona konstrukcja umożliwiła dostrojenie każdego przetwornika audio tak, jakby były trzy, co umożliwia indywidualne powielanie wysokich, przeciętnych i niskich częstotliwości audio.

zagwarantuje to nie tylko bogatsze tony wysokie, udoskonalone tony średnie i solidne basy, lecz także czysty dźwięk, który nie jest niewyraźny. Tłumiąc dźwięki z tyłu i po bokach, mikrofon ulepszone wychwytywanie mowy i redukcję szumów, zapewniając pokaźniejszą wyrazistość i naturalną reprezentację twojego głosu.


☆ Creative SXFI Gamer ☆

Creative SXFI Gamer Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SXFI Gamer
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f857cb22da47ca348a7df3e
 • ID kategorii: 7967

☆ Creative SXFI Gamer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy SXFI GAMER opracowano w jednym celu ma być świetnym dodatkiem dla graczy, m.in. Zapalonych graczy, którzy ciągle poszukują czegoś więcej. Jest wyekwipowany w technologię Super X-Fi oraz mistrzowski mikrofon CommanderMic i po prostu zmienia oblicze gry.

Zatrać się w rzeczywistości fantasy świata gier za sprawą zaimplementowanej technice Super X-Fi, która zagwarantuje dźwięk holograficzny spersonalizowany specjalnie na zapotrzebowania Twoich uszu. Załóż słuchawki i doświadcz niewiarygodnego poziomu realizmu, gdy dźwięk jest tak dobry jak w rzeczywistości.

CIESZĄCA SIĘ sporyM zachwytM oszałamiaJĄCA technologiaJest to technika, której przyznano w sumie 23 nagrody Best of CES w ciągu 2 lat (w 2019 i 2020 r.). Super X-Fi zadowala się pokaźnym zachwytm i może zupełnie odmienić Twoje doświadczenie słuchania.

zapewnia dźwięk holograficzny o wysokiej rozdzielczości, który powoduje wrażenie, iż w słuchawkach znajduje się postępowy komplet wielu głośników. Oprócz tego Super X-Fi generuje spersonalizowany profil dźwiękowy w oparciu o antropometrię głowy i uszu.

dzięki czemu odtwarzany dźwięk zostaje stosownie zoptymalizowany specjalnie dla Ciebie. JAK SPERSONALIZOWAĆ DŹWIĘK W technice SUPER XFIKażdy odbiera dźwięki z otaczającego świata inaczej specyficzny kształt głowy i uszu ma wpływ na to, jak słyszymy.

technika Super X-Fi wykorzystuje dźwięk obliczeniowy do personalizacji obsługi słuchawek w oparciu o to, jak słyszysz, i zapewnia możliwie najbardziej zoptymalizowany i realistyczny dźwięk. ZAPOMNIJ O RZECZYWISTOŚCIWejdź do gry i zapomnij o całym świecie.

Dzięki precyzyjnie dostrojonym przetwornikom słuchawek jest to realne. Wysokiej jakości, wysokowydajne przetworniki wraz z technologią Super X-Fi wspaniałe połączenie efektów kinowych i najdrobniejszych szczegółów akustycznych.

pakiet słuchawkowy SXFI GAMER sprawia, iż na własnym ciele odczuwasz moc każdego wybuchu na polu bitwy i słyszysz głębokie, niskie tony, które pozwalają poczuć adrenalinę. Dzięki poszerzonej scenie dźwiękowej holografii słuchawkowej Super X-Fi możesz usłyszeć istotnie więcej dźwięków.

technologia Super X-Fi odtwarza dźwięk holograficzny 7.1 tak, jakby był rzeczywisty oraz tak dobry jak w prawdziwym kinie. Jednak w przeciwieństwie do warunków w kinie technologia Super X-Fi zapewnia, że cały czas będziesz w obszarze najlepszego odsłuchu.

Dźwięk holograficzny powoduje, iż filmy brzmią naturalnie, więc możesz słuchać przez niemało godzin i się nie zmęczyć. NajlepszĄ OBRONĄ JEST ATAKNie trzeba już chować się przed wrogiem niezależnie od tego, czy słyszysz ludzkie kroki, czy najcichszy dźwięk przeładowywania broni, dokładnie wiesz, gdzie on jest.

Profil dźwiękowy zoptymalizowany do odsłuchu z dużą precyzją choćby najdrobniejszych szczegółów akustycznych powoduje, iż możesz pokonać wrogów, jeszcze zanim zdadzą sobie sprawę z Twojej obecności. Tryb BATTLE Mode to całkiem nowy tryb dźwięku Super X-Fi, który oferuje najlepsze odwzorowanie i kierunkowość dźwięku, jakie można uzyskać za pomocą słuchawek.

Uzyskaj umocniony efekt w oparciu o wyjątkowo realistyczny dźwięk w technologii Super X-Fi i słysz z zachwycającą precyzją każdy najdrobniejszy dźwięk. Możesz spodziewać się, że usłyszysz sygnały dźwiękowe o widocznie większej przezroczystości i głębi, co pozwoli precyzyjnie wyróżnić miejsce przebywania Twoich wrogów oraz odległość od nich na niezrównanym dotąd poziomie precyzji.

Z TECHNOLOGIĄ MIKROFONOWĄ INPERSONJak do tej pory to nasz najkorzystniejszy mikrofon. CommanderMic w pakiecie słuchawkowym SXFI GAMER zagwarantuje nieprzeciętną klarowność dźwięku w porównaniu z wieloma innymi profesjonalnymi mikrofonami.

Ma specyficzną konstrukcję akustyczną i zintegrowany pop filtr. Nasza najnowsza technologia mikrofonowa SXFI inPerson pozwala jeszcze bardziej rozszerzyć jego możliwości wydajne rozpoznawanie głosu ludzkiego i dźwięków otoczenia oraz skoncentrowanie się na redukcji szumów, a tym samym wzmocnieniu słyszanej mowy.

Gdy korzystasz z mikrofonu CommanderMic, możesz mówić szczególnie pewnie i mieć zapewnioną wyraźną i dokładną słyszalność, gdy wydajesz energiczne rozkazy pokonania wroga. NAUSZNIKI PREMIUM Z IMITACJI SKÓRYSłuchawki SXFI GAMER zostały pokryte miękką imitacją skóry premium i wyściełane podkładką z pianki z pamięcią kształtu.

Zostały zaprojektowane w taki sposób,dostosowują się do kształtu głowy i przez dużo godzin komfortowo spoczywają na uszach. Nauszniki także prosty mechanizm wymiany, który w razie zapotrzebowania pozwala na wypięcie starych nauszników i zamontowanie nowych!

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY kabel USB Z KEVLARUWzmocnij wrażenia podczas gry dzięki dołączonemu do zestawu słuchawkowego SXFI GAMER kablowi USB do transmisji informacji z kevlaru o wielkiej przepustowości, który może obsługiwać dużą przepustowość i maksymalnie powiększyć funkcje audio słuchawek.

kabel został precyzyjnie opracowany i produkowany z miedzi wzmocnionej kevlarem, co nadaje mu wytrzymałość bez konieczności nadania sporej pojemności. Owinięto go osłoną z aluminium i miedzi dla zapewnienia trwałości, a nylonowa plecionka maksymalnie zwiększa elastyczność.

Uzyskano unikatową trwałość na rozciąganie, zachowując dla maksymalnego komfortu ultralekką konstrukcję. ZRÓB TO PO swemu WYBIERAJĄC spośród 16,7 MILIONA kolorówW zestawie słuchawkowym SXFI GAMER można zmieniać kolor diod LED na nausznikach właściwie dowolnie!

starczy podłączyć SXFI GAMER do oprogramowania SXFI Control, żeby ustawić podświetlenie słuchawek, wybierając spośród 16,7 miliona przystępnych kolorów. Jeśli nie możesz zdecydować, który odcień wybrać, włącz tryb Rainbow Pulse, żeby korzystać ze wszelkich jednocześnie!Akcesoria w pakiecie: Creative SXFI GAMER CommanderMic kabel USB 4-biegunowy przewód analogowy 3,5 mm Konwerter USB C na USB-A Skrócona instrukcja obsługi Broszura z informacją na temat gwarancji Pozostałe cechy: wymogi SYSTEMOWE: Windows OS: Intel Core i3 albo równoważny procesor AMD Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodnym Microsoft Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej 1 GB pamięci RAM > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym Port USB 2.0 / USB 3.0 Mac OS: Mac OS X 10.9 lub nowszy 1 GB pamięci RAM Port USB 2.0 / USB 3.0 PS4: Oprogramowanie układowe w wersji 5.0 lub nowszej przystępny port USB Nintendo Switch: Switch OS wersja 5.0 albo wyższa dostępny port słuchawek 3,5 mm na konsoli dostępny port USB (w trybie dokowania) Łączność głosowa obsługiwana po połączeniu poprzez port 3,5 mm i Bluetooth z urządzeniami z systemem Android oraz aplikacją iOS Nintendo Switch Online lub klientem VOIP...Chętnie wybierane słuchawki – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do house nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do house w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *