Słuchawki do iPhone

Ranking Słuchawek do iPhone – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 chętnie wybieranych słuchawek do iPhone. Ranking zawierający polecane słuchawki do iPhone jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A ☆

Apple AirPods, MGYM3ZM/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods, MGYM3ZM/A
 • Ilość ofert: 40
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, stworzony przez Apple czip H2. Perfekcyjna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, stwarzać fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać efektywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje zaawansowane świeże algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem wyjątkowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, żeby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, żeby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy wydajniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. By Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz ukazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w rozmiarze XS – upraszczają przypasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc genialnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, żeby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wspaniałe dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym realnym wydaniu. Technologia Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, aby brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo wygodnie – nawet kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a wydajniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

choćby 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 zezwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do dokładnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od bezzwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z niespotykaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Mała rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Bezzwłoczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się znakomitym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

przejrzyj AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Apple Słuchawki Beats Studio3 Wireless Over Ear Headphones - Matte Black ☆

Apple Słuchawki Beats Studio3 Wireless Over Ear Headphones - Matte Black Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki Beats Studio3 Wireless Over Ear Headphones - Matte Black
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafbe362da47c9a69342452
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki Beats Studio3 Wireless Over Ear Headphones - Matte Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wspaniały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection przystępne są w czterech luksusowych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom.

Do wyboru nocna czerń, klarowny błękit, piasek pustyni, a także szarość nocy. Odkrywaj świat w najlepszym stylu i ciesz się wyjątkową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku.

Akumulator wystarczający na 22 godziny zapewnia wygodne słuchanie ulubionej muzyki choćby podczas długich lotów. Idealny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów) Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najkorzystniejszych wrażeń akustycznych.

Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, żeby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny.

bezustannie obserwują szumy, żeby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane przez czip Apple W1 Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek wystarczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania.

Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin. Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie. Słuchawki są zaopatrzone w komfortowe nauszne części sterujące, które pełnią niemało funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri.

Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy realny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach bezkonkurencyjnych w tej klasie sprzętu bez problemu synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów, a także możliwość słuchania muzyki i produktywnej pracy poprzez cały dzień.

dostosowane do Ciebie Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje produktywności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie komfortowego słuchania.

Miękkie poduszki wokółuszne posiadają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, funkcjonalny przegub, który umożliwia indywidualne, rozciągliwe dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa.

Z takimi słuchawkami możesz w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce. Najważniejsze parametry Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest szczególnie energooszczędny 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 3 godziny odtwarzania Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych części sterujących Miękkie poduszki wokółuszne zezwalają na długie, komfortowe słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia Akcesoria w komplecie: Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości: dane technologiczne Inne atrybuty: Aktywna redukcja hałasu, Możliwość złożenia, zaimplementowany pilot i mikrofon, zastosowane komponenty sterujące głośnością, Izolacja szumów, Stereo Bluetooth, bezprzewodowe Format: Wokółuszne Połączenia: Bluetooth, komunikacja bezprzewodowa Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 4.0 Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa Wysokość: 18,4 cm Masa: 260 g...


☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) ☆

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572)
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd11068e441a6440f3da3a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A Białe AirPods. Całkiem świeże. Z dźwiękiem przestrzennym. Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny powoduje, iż to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A sprawniejsza bateria ładuje się błyskawicznie. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

Tak się teraz słucha. Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy kreuje wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

w wyniku czego brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszystkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej albo prywatnym kinie*. *Funkcja Uprzestrzenniaj stereo działa dla materiałów stereo w systemie iOS 15 lub nowszym, treści z Apple Music w standardzie Dolby Atmos lub 5.1 oraz video w obsługiwanych aplikacjach nagranego w standardzie 5.1, 7.1 albo Dolby Atmos.

Najwyższy poziom najniższych dźwięków. Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany poprzez Apple przetwornik dynamiczny wytwarza niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po przejrzyście czystą górę.

Muzyka po Twojemu. Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A samoczynnie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do we wnętrzu mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i średnie częstotliwości, by wydobyć różnorodność detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

Ścisz sobie wiatr. Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru w trakcie połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos zawsze brzmi głośno i wyraźnie.

Tak, dobrze słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime. Możesz teraz rozmawiać przez FaceTime w wspaniałej jakości HD przy pomocy nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej niż kiedykolwiek.

idealny dźwięk. W perfekcyjnym stylu. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A posiadają krótszy u nasady, wyprofilowany zarys, więc kierują dźwięk prosto do Twoich uszu. A przy tym prezentują się elegancko i stylowo.

Sztuka kontroli dźwięku. Sensor nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki, a także odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim pełną kontrolę.

Krop, krop. Muza non stop. Zarówno słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A, jak i etui ładujące MagSafe posiadają klasę odporności na wodę i pot IPX4, co oznacza, że nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening*.

Pudełko mocy. Bez problemu, bezprzewodowo uzupełniaj energię w etui ładującym MagSafe przy pomocy ładowarki MagSafe**. W pełni naładowane zagwarantuje choćby 30 godzin odtwarzania***. A zaledwie 5...


☆ Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637) ☆

Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65025d41902e51fe5deeef6f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple airpods pro 2 generacji z etui magsafe usb‑c - dokanałowe - bluetooth 5.3 (0195949052637) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) białe Zupełnie nowa kompozycja Słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) nawet 2x lepszą aktywną redukcję hałasu w porównaniu z poprzednią generacją.

W Trybie kontaktu słyszysz wszystko wokół, a udoskonalony dźwięk adaptacyjny dostosowuje poziom redukcji hałasu do otoczenia. Wykrywanie rozmów ścisza multimedia odtwarzane przez słuchawki i wzmacnia głosy osób, do których się zwracasz.

Bateria wystarcza choćby na 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu, a sterowanie dotykowe pozwala komfortowo regulować głośność muśnięciem palca. Etui ładujące MagSafe to cud sam w sobie – zostało zaopatrzone w funkcję znajdowanie precyzyjne, zaimplementowany głośnik i uchwyt na smycz.

nadzwyczajna jakość dźwięku Unowocześniony czip H2 w słuchawkach Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C), inteligentniej redukuje hałas i buduje trójwymiarowe środowisko akustyczne. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, gwarantując świetną jakość dźwięku.

Wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wręcz nieprzyzwoicie czysto. Inteligentny dźwięk Aktywna redukcja hałasu w słuchawkach Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) niweluje dzisiaj dwa razy więcej niepożądanych dźwięków.

Nie będą więc Ci przeszkadzać, kiedy podróżujesz lub Ci trzeba chwili skupienia w słuchawkach. Z kolei adaptacyjny tryb kontaktu ogranicza i niweluje głośne dźwięki 48 000 razy na sekundę, dzięki czemu w każdym otoczeniu pozostajesz w wygodnym kontakcie ze światem.

Z kolei dźwięk adaptacyjny dynamicznie łączy elementy tTrybu kontaktu i aktywnej redukcji hałasu, tak aby wszędzie słuchało się z przyjemnością. Spersonalizowane brzmienie Twoje słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) będą teraz jeszcze bardziej Twoje.

Wybierz elastyczne wkładki douszne w swoim wymiarze (XS, S, M albo L),doskonale przylegały do uszu. Funkcja głośność spersonalizowana reguluje dźwięk w zależności od tego, gdzie jesteś i jak lubisz słuchać.

Wykrywanie rozmów automatycznie ścisza treści odtwarzane poprzez słuchawki, redukuje hałas w tle i wzmacnia głosy osób przed Tobą. Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy dopasowuje cechy dźwięku, uwzględniając otoczenie, w którym się znajdujesz.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do Twoich uszu, dzięki czemu brzmienie jest zawsze szczegółowe i wyraźne. Dłużej działająca bateria Dzięki słuchawkom Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) możesz liczyć na nawet 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu i choćby 30 godzin słuchania z etui ładującym MagSafe.

Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz także skorzystać ze złącza USB-C lub ładowarki z certyfikatem Qi. Nowoczesne etui ładujące Etui ładujące MagSafe wykorzystuje czip U1 z funkcją Znajdowanie skrupulatne, która pozwala zloka...


☆ Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny marki Apple ☆

Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny marki Apple Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny marki Apple
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d4408ab256f553f8e72588
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unikatowa platforma akustyczna beats studio pro zachwyci cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o stosownej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach choćby przy wysokiej głośności – to wynik o nawet 80% udoskonalony niżeli słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki temu słyszysz solidne i stabilne brzmienie, a także nawet najsubtelniejsze tony.korzyści:bogactwo dźwięku dzięki nieszablonowej, nowoczesnej platformie akustycznej beatsbrzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1aktywna redukcja hałasu (anc) nieustannie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenietryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczeniarozszerzona obsługa urządzeń apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej progresywnej integracji ekosystemówwięcej opcji podłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mmdwa dopełniające zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) w trakcie słuchania przez przewód usb-cnawet 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów dzięki mikrofonom wyłapującym głospokryte naturalną skórą poduszki ultraplush oferują jeszcze większy komfort i solidność1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

Inne Rankingi:  Słuchawki Audio-Technica

działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są dostępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na potrzeby dźwięku przestrzennego.

profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym albo zgodne urządzenie android z systemem


☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc piaskowy (0194253715269) ☆

Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc piaskowy (0194253715269) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc piaskowy (0194253715269)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d440820a3d5fde09108efb
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc piaskowy (0194253715269) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nieszablonowa platforma akustyczna beats studio pro olśni cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o trafnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności – to wynik o nawet 80% lepszy niż słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki czemu słyszysz mocne i zrównoważone brzmienie i choćby najsubtelniejsze tony. Korzyści: bogactwo dźwięku dzięki nieszablonowej, nowoczesnej platformie akustycznej beats brzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1 aktywna redukcja hałasu (anc) nieustannie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenie tryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczenia powiększona obsługa urządzeń apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej zaawansowanej integracji ekosystemów więcej opcji przyłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mm dwa dopełniające zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) podczas słuchania poprzez kabel usb-c choćby 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4 wyraźniejszy dźwięk w trakcie rozmów dzięki mikrofonom lokalizującym głos pokryte ekologiczną skórą poduszki ultraplush oferują jeszcze większy komfort i wytrzymałość 1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są przystępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na potrzeby dźwięku przestrzennego.

profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym lub zgodne urządzenie android


☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa ☆

Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64b671d1b256f5c75d0140b0
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds +

nieszablonowa platforma akustyczna Beats
wyjątkowa platforma akustyczna Beats Studio Buds + łączy mocny, jednostajny dźwięk i atrakcyjną, kompaktową sylwetkę. Przeprojektowane otwory akustyczne polepszają wyrazistość dźwięku i zmniejszają nacisk, zapewniając jeszcze komfortowojsze przypasowanie. Każda słuchawka zawiera dwuwarstwowy rozciągliwy przetwornik zapewniający czystsze brzmienie niskich tonów i drobny poziom zniekształceń. Nieważne, czy słuchasz muzyki, czy z kimś rozmawiasz, ze słuchawkami Studio Buds + całkowicie zanurzysz się w dźwięku.

Aktywna redukcja hałasu, a także tryb kontaktu
Jednym przyciskiem możesz wybierać między dwoma dynamicznymi trybami słuchania o różnorodnym poziomie przepuszczania odgłosów z zewnątrz. Technologia aktywnej redukcji hałasu (ANC) dostosowuje się do Ciebie i neutralizuje niepożądane hałasy z otoczenia. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje wokół, możesz prosto przełączyć słuchawki w tryb kontaktu.

Więcej muzyki, mniej ładowania
Słuchawki Beats Studio Buds + są zawsze gotowe do wykorzystania dzięki baterii pozwalającej na 36 godzin słuchania, w tym 27 godzin w wyszukanym, kieszonkowym etui ładującym i do 9 godzin w słuchawkach. Bateria się rozładowuje? wystarczy 5 minut ładowania Fast Fuel, by uzyskać godzinę odtwarzania, dzięki czemu możesz słuchać więcej muzyki, podcastów i rozmawiać dłużej między ładowaniami.

zwiększona obsługa maszyn Apple i Android
Słuchawki Beats Studio Buds + są zaopatrzone w duży dobór funkcji Apple i Android, takich jak m.in. Parowanie jednym dotknięciem i funkcja Znajdź.

rozszerzona obsługa urządzeń Apple
Słuchawki douszne Beats Studio Buds + obsługują szereg funkcji Apple:

 • Łączenie w parę jednym dotknięciem proste i prędkie parowanie z urządzeniami na koncie iCloud
 • Obsługa asystenta głosowego Siri powiedz Hej, Siri, by aktywować asystenta głosowego
 • Znajdź funkcja pozwala zlokalizować na mapie zgubione słuchawki na podstawie ostatniego otrzymanego sygnału o ich położeniu
 • Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania samoczynne aktualizowanie oprogramowania i dodawanie nowych funkcji

rozszerzona obsługa sprzętów Android
Słuchawki Beats Studio Buds + zawierają szereg funkcji systemu Android:

 • szybkie parowanie Google momentalne parowanie maszyn jednym dotknięciem i automatyczne parowanie ze wszystkimi urządzeniami Android i Chrome zapisanymi na koncie Gmail
 • Przełączanie dźwięku płynne przełączanie dźwięku pomiędzy Androidem, Chromebookiem, a także innymi zgodnymi urządzeniami
 • Znajdź moje urządzenie proste odnajdywanie słuchawek przy pomocy opcji Google Znajdź moje urządzenie

Aby uzyskać dostęp do opcji personalizacji produktu, aktualizacji oprogramowania oraz nowych funkcji, by w pełni korzystać ze swych słuchawek dousznych, pobierz aplikację Beats.

Wyraźne rozmowy
Wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów dzięki udoskonalonym mikrofonom Beats Studio Buds + wykrywającym głos. Te wydajne urządzenia aktywnie filtrują szum z tła i ulepszają czystość głosu.

Lepsze dobranie dla lepszego brzmienia
Słuchawki Beats Studio Buds + wygodnie dopasowują się do ucha, dzięki czemu wyśmienitą izolację akustyczną i idealną jakość dźwięku. Wkładki douszne w czterech rozmiarach (XS, S, M oraz L) upraszczają dostosowanie słuchawki do ucha. Proste w obsłudze zintegrowane komponenty sterujące z opcją personalizacji szybki dostęp do ulubionych ustawień. Odporna na działanie wody i potu obudowa klasy IPX4 powoduje, że możesz używać słuchawek wszędzie.


☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc brązowy ☆

Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc brązowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc brązowy
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d44088902e5170f2295bb1
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unikatowa platforma akustyczna beats studio pro zniewoli cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o słusznej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach choćby przy wysokiej głośności – to wynik o choćby 80% lepszy niż słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki temu słyszysz solidne i stabilne brzmienie oraz nawet najsubtelniejsze tony. Korzyści: obfitość dźwięku dzięki unikatowej, zaawansowanej platformie akustycznej beats brzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1 aktywna redukcja hałasu (anc) bezustannie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenie tryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczenia zwiększona obsługa maszyn apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej progresywnej integracji ekosystemów więcej opcji podłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mm dwa dodatkowe zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) w trakcie słuchania przez kabel usb-c nawet 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4 wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów dzięki mikrofonom wykrywającym głos pokryte naturalną skórą poduszki ultraplush proponują jeszcze pokaźniejszy komfort i odporność 1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są dostępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na potrzeby dźwięku przestrzennego.

profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym lub zgodne urządzenie android


☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc granatowy ☆

Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc granatowy Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc granatowy
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d49b250a3d5f467562f0bf
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unikatowa platforma akustyczna beats studio pro zniewoli cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o adekwatnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności – to wynik o nawet 80% lepszy aniżeli słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki czemu słyszysz mocne i stabilne brzmienie i nawet najsubtelniejsze tony. Korzyści: obfitość dźwięku dzięki nieszablonowej, zaawansowanej platformie akustycznej beats brzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1 aktywna redukcja hałasu (anc) nieprzerwanie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenie tryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczenia rozszerzona obsługa urządzeń apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej innowacyjnej integracji ekosystemów więcej opcji przyłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mm dwa dopełniające zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) w trakcie słuchania poprzez przewód usb-c nawet 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4 wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów dzięki mikrofonom wykrywającym głos pokryte naturalną skórą poduszki ultraplush oferują jeszcze większy komfort i odporność 1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są przystępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na zapotrzebowania dźwięku przestrzennego.

profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym albo zgodne urządzenie android


☆ Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554) ☆

Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fda7f4e82fff0a17cb9a29b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantujące komfort stosowania poprzez cały dzień czarny Beats sprężystość poprzez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach lub zawiesić na szyi.

Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy oglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz błyskawicznie zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne polepszają komfort słuchania po włożeniu do uszu samoczynnie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

przewód Flex-Form gwarantuje całodzienny komfort używania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery wymiary wkładek dousznych jednostkowe dopasowanie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni albo torebki.

Muzyka poprzez cały czas Krótszy czas ładowania. Powiększona rozciągliwość. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, oferując komfort użytkowania poprzez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Napędzane rewelacyjnym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i zastrzeżony przetwornik warstwowy, które doskonałą separację kanałów stereo, a także bogate i dokładne brzmienie basów.

Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne zniżają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Nowoczesny procesor cyfrowy skrupulatnie dostraja dźwięki, by zagwarantować precyzyjne i wyraziste brzmienie.

w konsekwencji zyskujesz bogaty, mocny dźwięk, który towarzyszy Ci przez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest zawsze przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 większy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

zaawansowany zaimplementowany mikrofon redukuje szum wiatru, zwiększając czystość głosu i efektywność połączeń. Umieszczone na urządzeniu komponenty sterujące dostosowywanie głośności, a także zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

zaopatrzone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni konsoliduje słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Starczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Dzisiaj słuchawki Beats Flex mogą być wykorzystywane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co pozwala na płynne przełączanie się między poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

dzisiaj z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada lub urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić nieprzeciętną dla siebie głośność. Starczy umieścić drugi pakiet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

Potem wystarczy już tylko słuchać wspólnie. Najważniejsze cechy Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją samoczynnego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje znakomite brzmienie cechujące się dokładnym basem i niskim poziomem zniekształceń zaimplementowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia większej czystości głosu nawet 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort wykorzystywania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych wyekwipowane w czip Apple W1 gwarantujący bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku umożliwia bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 gwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń elementy sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Zagłowne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak kolor Czarny Waga 18.6 g Akcesoria w zestawie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech wymiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe cechy Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

generacji)


Najtańsze Słuchawki do iPhone – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych z polecanych słuchawek do iPhone. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki APPLE EarPods ☆

Słuchawki APPLE EarPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki APPLE EarPods
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d966a78e441ae201706e32
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki APPLE EarPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od tradycyjnych krągłych słuchawek EarPods dokładnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je wygodniej niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń.

starczy nacisnąć adekwatny przycisk. Najważniejsze atrybuty - Słuchawki douszne EarPods marki Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy lepsza ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna zaimplementowany pilot i mikrofon oczekiwania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

Odtwarzanie dźwięku jest realne na wszelkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w przypadku iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2.

generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k

Inne Rankingi:  Słuchawki do iPhone

☆ Apple Słuchawki earpods usb-c biały ☆

Apple Słuchawki earpods usb-c biały Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki earpods usb-c biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65041a2a902e5178b07e5a05
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki earpods usb-c biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Dźwięk, który dotyka serca staranny zarys Słuchawki Apple Earpods to wspaniały model dla osób, które cenią sobie pełne dopasowanie wraz z komfortem. Wyposażone w złącze USB-C umożliwią Ci swobodne połączenie się z innymi urządzeniami. Dobranie godne uwagi Douszne słuchawki Apple Earpods nosi się wygodniej dzięki perfekcyjnemu odwzorowaniu geometrii ucha. Wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw powoduje, że są użyteczne i przylegają do ucha – pożegnaj się z wypadaniem słuchawek raz na zawsze! Wyreguluj głośność Earpods od Apple posiadają zastosowanego pilota, dzięki któremu możesz regulować głośność, odbierać i kończyć połączenia, sterować muzyką, a także wideo – naciśnij adekwatny przycisk i w pełni wykorzystaj możliwości. Wyraźne rozmowy Ten model słuchawek wyposażono w mikrofon, dzięki któremu poprowadzisz rozmowy bez obaw o ograniczenia. Wypowiadane przez Ciebie słowa każdorazowo będą zrozumiałe dla Twojego rozmówcy – będziesz wyśmienicie słyszany. Co w opakowaniu? Słuchawki Apple Earpods z końcówką USB-C, a także dokumentacja....

☆ Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554) ☆

Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fda7f4e82fff0a17cb9a29b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe APPLE Beats Flex Czarny (0190199801554) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantujące komfort używania przez cały dzień czarny Beats elastyczność poprzez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach lub zawiesić na szyi.

Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy przeglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz ekspresowo zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne poprawiają komfort słuchania po włożeniu do uszu samoczynnie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

przewód Flex-Form zapewnia całodzienny komfort użytkowania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery wymiary wkładek dousznych indywidualne dostosowanie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni albo torebki.

Muzyka przez cały czas Krótszy czas ładowania. Zwiększona rozciągliwość. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, oferując komfort używania przez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Napędzane doskonałym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i opatentowany przetwornik warstwowy, które genialną separację kanałów stereo, a także bogate i skrupulatne brzmienie basów.

Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne zmniejszają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Innowacyjny procesor cyfrowy dokładnie dostraja dźwięki, by zagwarantować staranne i wyraziste brzmienie.

w konsekwencji zyskujesz bogaty, konkretny dźwięk, który towarzyszy Ci przez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 większy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

progresywny zastosowany mikrofon redukuje szum wiatru, rozszerzając czystość głosu i sprawność połączeń. Umieszczone na urządzeniu części sterujące regulowanie głośności, a także zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

zaopatrzone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni zespaja słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Wystarczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea lub iPada. Dzisiaj słuchawki Beats Flex mogą być użytkowane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co umożliwia płynne przełączanie się między poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii albo udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku umożliwia bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

teraz łatwo podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada albo urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić wyśmienitą dla siebie głośność. Wystarczy umieścić drugi zestaw zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

Potem starczy już tylko słuchać wspólnie. Najważniejsze cechy Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją samoczynnego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna zapewnia świetne brzmienie charakteryzujące się skrupulatnym basem i niskim poziomem zniekształceń zastosowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia większej czystości głosu choćby 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort wykorzystywania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych wyekwipowane w czip Apple W1 gwarantujący bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 zagwarantuje obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń komponenty sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Zagłowne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak kolor Czarny Waga 18.6 g Akcesoria w komplecie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe atrybuty Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

generacji)


☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) ☆

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572)
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cdd11068e441a6440f3da3a
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały (0190199098572) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A Białe AirPods. Całkiem świeże. Z dźwiękiem przestrzennym. Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny sprawia, iż to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A wydajniejsza bateria ładuje się ekspresowo. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

Tak się teraz słucha. Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy stwarza wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

w konsekwencji brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszelkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej lub prywatnym kinie*. *Funkcja Uprzestrzenniaj stereo działa dla tworzyw stereo w systemie iOS 15 lub nowszym, treści z Apple Music w standardzie Dolby Atmos albo 5.1, a także video w obsługiwanych aplikacjach nagranego w standardzie 5.1, 7.1 lub Dolby Atmos.

Najwyższy poziom najniższych dźwięków. Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny kreuje niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po przejrzyście czystą górę.

Muzyka po Twojemu. Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A samoczynnie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do wewnątrz mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i średnie częstotliwości, aby wydobyć bogactwo detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

Ścisz sobie wiatr. Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru podczas połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos za każdym razem brzmi głośno i wyraźnie.

Tak, poprawnie słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime. Możesz dzisiaj rozmawiać przez FaceTime w wyśmienitej jakości HD za pomocą nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej niżeli kiedykolwiek.

genialny dźwięk. W perfekcyjnym stylu. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A posiadają krótszy u nasady, wyprofilowany kształt, więc kierują dźwięk prosto do Twoich uszu. A przy tym prezentują się elegancko i stylowo.

Sztuka kontroli dźwięku. Czujka nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki oraz odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim pełną kontrolę.

Krop, krop. Muza non stop. Równocześnie słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A, jak i etui ładujące MagSafe mają klasę oporności na wodę i pot IPX4, co oznacza, że nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening*.

Pudełko mocy. Bezproblemowo, bezprzewodowo uzupełniaj energię w etui ładującym MagSafe przy pomocy ładowarki MagSafe**. W pełni naładowane zapewnia nawet 30 godzin odtwarzania***. A zaledwie 5...


☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A ☆

Apple AirPods, MGYM3ZM/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods, MGYM3ZM/A
 • Ilość ofert: 40
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods, MGYM3ZM/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, stworzony poprzez Apple czip H2. Znakomita jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, tworzyć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i rozszerzać produktywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne nowe algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go skrupulatnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami polepszającymi jakość głosu, aby lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu w trakcie rozmów przez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

choćby 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,momentalnie wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz przedstawiający zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w wymiarze XS – usprawniają dostosowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc genialnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę lub w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, by przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o nadzwyczajne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym możliwym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej przypasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do w środku mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a skuteczniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z certyfikatem Qi.

Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie staranne do skrupulatnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie znakomite dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał upraszczający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są wytrzymałe na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od błyskawicznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niespotykaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, by sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Drobna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Bezzwłoczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki czemu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się idealnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, aby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem sprawnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czarne ☆

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czarne
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6296357c82fff07496123183
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czarne

NAPĘDZANE nadzwyczajnYM DŹWIĘKIEM
marka Beats powstała, aby muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o nieszablonową platformę akustyczną, aby zapewniać konkretny, stabilny dźwięk w kompaktowej konstrukcji. Chroniony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie buduje czysty dźwięk i zagwarantuje znakomitą separację kanałów stereo. Nowoczesny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a równocześnie znakomicie redukuje szumy. W rezultacie otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci przez cały dzień.

HAŁAS POD KONTROLĄ
Dzięki dwóm przeróżnym sposobom słuchania masz całkowitą kontrolę nad dźwiękiem. Aktywna redukcja hałasu (ANC) bezustannie tłumi niepożądane hałasy z zewnątrz przy pomocy skrupulatnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dostosowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu. Skierowane na zewnątrz mikrofony integrujeją dźwięki z otoczenia z muzyką, gwarantując naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe.

ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ
Słuchawki Beats Studio Buds proponują nawet 8 godzin słuchania1 i dwa dopełniające ładowania z kieszonkowego etui ładującego2. To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać możesz przez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na choćby 1 godzinę odtwarzania3. Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń.

przypasuj POD SIEBIE
Miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach (niewielkim, średnim i pokaźnym) jednostkowe dopasowanie i akustyczną izolację, żeby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej. Dostępne rozmiary zapewniają wygodę, zrównoważone ułożenie i pewność, że słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia. Dopasowane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie zabrać słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja powoduje,łatwo mieści się w kieszeni lub torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są niepodatne na działanie potu i wody4.

bezusterkowE POŁĄCZENIE
technologia Bluetooth w standardzie Class 1 rozszerza zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, gwarantując wysoką jakość połączeń telefonicznych i idealną czystość głosu. Zaimplementowane elementy sterujące pozwalają na obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszprzypasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak by współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5.

ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE oraz ANDROID
Słuchawki Beats Studio Buds proponują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 i Android7 i prosto łączą się przez Bluetooth. Aplikacja Beats dla systemu Android gwarantuje dostęp do takich funkcji, jak zastosowane części sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii) oraz uaktualnienia oprogramowania sprzętowego. W sytuacji urządzeń Apple funkcje te są zaimplementowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C zezwala na ładowanie z sprzętów z systemem Android i maszyn Apple.

Inne Rankingi:  Słuchawki douszne przewodowe

1. Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 zróżnicowanych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin. Efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.
2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 różnorodnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds poprzez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać. Proces powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego w pełni się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin. Efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.
3. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała 358 najróżniejszych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu i tryb kontaktu były wyłączone. Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano poprzez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać. Produktywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.
4. Beats Studio Buds są odporne na wodę i pot podczas uprawiania sportów, a także aktywności innych niżeli wodne. Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień odporności na wodę i pot nie jest stały i może się obniżyć w konsekwencji normalnego zużycia. Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest wytrzymałe na wodę ani pot.
5.przystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 lub nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats.
6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 albo nowszego.
7. Funkcja szybkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 albo nowszym, włączonej usługi Google Play, a także konta Google.
8. Funkcja Siri może nie być dostępna we wszelkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.Waga
58

Akcesoria w zestawie
 • Beats Studio Buds
 • przewód do ładowania z USB-C na USB-C
 • Wkładki douszne w trzech rozmiarach S/M/L (fabrycznie założony średni)
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Naklejka z logo b
 • Karta gwarancyjna


Pozostałe właściwości

Masa:

 • 48 g (etui)
 • 5 g (słuchawka)
 • 58 g (łącznie)

☆ Słuchawki APPLE Beats Fit Pro MK2J3EE/A ☆

Słuchawki APPLE Beats Fit Pro MK2J3EE/A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki APPLE Beats Fit Pro MK2J3EE/A
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62bf10c88e441a22bcc83238
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki APPLE Beats Fit Pro MK2J3EE/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Fit Pro - antracytowy fiolet stworzone z myślą o wygodzieSłuchawki Beats Fit Pro są wyekwipowane w wygodne, dopasowujące się do ucha sprężyste skrzydełka.

Tę uniwersalną konstrukcję ze skrzydełkiem testowali różni sportowcy. Dzięki temu masz pewność, iż słuchawki pozostaną na swym miejscu podczas pracy oraz treningu. Natomiast specjalne otwory ograniczające ciśnienie w uchu na dodatek zapewniają cały dzień wygodnego słuchania.

Trzy wkładki douszne z miękkiego silikonu oznaczają,z łatwością złączysz wymiar do uszu. Funkcja Test dopasowania, dostępna równocześnie dla użytkowników maszyn Apple, jak i systemu Android, pomaga zespoić końcówki tak,trafnie uszczelnić przewód słuchowy i uzyskać najlepsze brzmienie.

Otaczaj się dźwiękiemSłuchawki Beats Fit Pro oferują konkretny, zrównoważony dźwięk za sprawą niestandardowej platformy akustycznej, która zrównoważenie pozostaje w uchu poprzez cały, aktywny dzień. Opatentowany dwuelementowy przetwornik membranowy umieszczony w dwukomorowej obudowie gwarantuje czysty dźwięk i idealną separację kanałów stereo.

progresywny procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, jednocześnie zapewniając doskonałą redukcję szumów. Słuchawki Beats Fit Pro oferują dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy, który zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier.

Dynamiczne śledzenie ruchów głowy wykorzystuje żyroskopy i przyspieszeniomierze, aby na tej podstawie dopasowywać brzmienie do ruchów głowy, dzięki czemu masz zawsze wrażenie, że dźwięk otacza Cię ze wszelkich stron.

Słuchaj tego, czego chceszDwa najróżniejsze sposoby odsłuchu powodują, że masz pełną kontrolę nad tym, co słyszysz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) na bieżąco kalibruje dźwięk i wychwytuje niechciane hałasy z otoczenia, by optymalizować brzmienie.

Chcesz lepiej słyszeć otoczenie? Włącz tryb kontaktu. Po jego włączeniu skierowane do zewnątrz mikrofony rejestrują dźwięki z otoczenia, które następnie słuchawki wplatają w muzykę. Dzisiaj możesz swobodnie dobierać tryb odsłuchu do swych aktualnych potrzeb.

Czip Apple H1Za sprawą czipu Apple H1 słuchawki Beats Fit Pro są gotowe na wszystkie wyzwania i trudy codziennego życia. Do sparowania z dowolnym urządzeniem Apple wystarczy jedno dotknięcie3. A gdy przełączasz się z iPhone'a na Maca lub iPada, funkcja automatycznego przełączania przekierowuje dźwięk4.

Natomiast Udostępnianie dźwięku innym słuchawkom Beats (lub Apple AirPods) oznacza, iż możesz z łatwością słuchać muzyki wspólnie ze znajomymi. Energia na cały dzieńSłuchawki proponują choćby 6 godzin słuchania, a także dopełniające 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym.

Oznacza to, że słuchawki Beats Fit Pro gwarantują łącznie do 24 godzin odtwarzania. Po wyłączeniu trybu ANC albo trybu kontaktu uzyskasz do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz.

odtwarzania. Trwała bateria? solidne rozwiązanie. Poprawnie Cię słyszećWbudowany przyspieszeniomierz i moduł Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawek Beats Fit Pro wykrywają Twój głos, żeby Twoi rozmówcy za każdym razem rewelacyjnie Cię słyszeli.

Podwójne mikrofony wykorzystujące technologię kształtowania wiązki starannie lokalizują źródło dźwięku, a procesor cyfrowy eliminuje hałasy i szum wiatru, dzięki czemu Twój głos jest wyraźny i idealnie słyszalny.

Działają z AndroidemSłuchawki Beats Fit Pro z łatwością łączą się z Androidem poprzez Bluetooth od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki aplikacji Beats na Androida9 masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania, sprawdzanie poziomu naładowania, aktualizacje oprogramowania układowego i Test dobrania, które pozwalają uzyskać nieprzeciętne brzmienie i przypasowanie słuchawek.

Najważniejsze cechy: elastyczne, dopasowujące się do ucha skrzydełka gwarantują komfort i stabilność przez cały dzień Niestandardowa platforma akustyczna zagwarantuje potężny i zrównoważony dźwięk Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchów głowy zanurza Cię w brzmieniu muzyki, filmów i gier Aktywna redukcja hałasu (ANC) dynamicznie dopasowuje się do warunków, by tłumić hałas z otoczenia nietrudne włączanie trybu kontaktu, w którym słychać wszystko wokoło Czip Apple H1 automatycznie przełącza słuchawki między urządzeniami, pozwala na Udostępnianie dźwięku, a także zezwala na korzystanie z Siri Douszne słuchawki wytrzymałe na wodę i pot (IPX4) Do 6 godzin słuchania (łącznie do 24 godzin z etui ładującym) Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki podwójnym mikrofonom wykorzystującym technologię kształtowania wiązki najlepsza w branży łączność Bluetooth w standardzie Class 1 zagwarantuje obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń Funkcja Lokalizator systemu iOS ułatwia znalezienie zgubionych słuchawek Zgodne z Androidem od razu po wyjęciu z pudełka.

Dzięki aplikacji Beats na Androida masz dostęp do rozbudowanych funkcji, takich jak parowanie jednym dotknięciem, zmiana przycisków sterowania i Test dostosowania Kieszonkowe etui ładujące w tym samym odcieniu z gniazdem USB-C do ładowania Akcesoria w pakiecie: Słuchawki douszne Beats Fit Pro Kieszonkowe etui ładujące Wkładki douszne w trzech rozmiarach przewód do ładowania z USB-C na USB-C (zasilacz USB-C sprzedawany oddzielnie) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna wymiary: Wysokość: 2,85 cm (etui), 1,9 cm (słuchawka) Długość: 6,2 cm (etui), 3 cm (słuchawka) Szerokość: 6,2 cm (etui), 2,4 cm (słuchawka) Pozostałe cechy: zastosowane elementy sterujące: Jeden przycisk wielofunkcyjny po każdej stronie Masa: 55,1 g (etui), 5,6 g (słuchawka), 66,3 g (łącznie)...


☆ Apple słuchawki bezprzewodowe beats studio buds + - przezroczyste ☆

Apple słuchawki bezprzewodowe beats studio buds + - przezroczyste Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple słuchawki bezprzewodowe beats studio buds + - przezroczyste
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64b671c90a3d5f5da8504e13
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple słuchawki bezprzewodowe beats studio buds + - przezroczyste - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds +

nieszablonowa platforma akustyczna Beats
wyjątkowa platforma akustyczna Beats Studio Buds + łączy potężny, zrównoważony dźwięk i ciekawą, kompaktową sylwetkę. Przeprojektowane otwory akustyczne ulepszają wyrazistość dźwięku i ograniczają nacisk, gwarantując jeszcze wygodniejsze dopasowanie. Każda słuchawka gromadzi dwuwarstwowy rozciągliwy przetwornik zapewniający czystsze brzmienie niskich tonów i nieznaczny poziom zniekształceń. Nieważne, czy słuchasz muzyki, czy z kimś rozmawiasz, ze słuchawkami Studio Buds + kompletnie zanurzysz się w dźwięku.

Aktywna redukcja hałasu, a także tryb kontaktu
Jednym przyciskiem możesz wybierać między dwoma dynamicznymi trybami słuchania o przeróżnym poziomie przepuszczania odgłosów z zewnątrz. Technika aktywnej redukcji hałasu (ANC) dopasowuje się do Ciebie i neutralizuje niechciane hałasy z otoczenia. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje wokół, możesz prosto przełączyć słuchawki w tryb kontaktu.

Więcej muzyki, mniej ładowania
Słuchawki Beats Studio Buds + są za każdym razem gotowe do wykorzystania dzięki baterii zezwalającej na 36 godzin słuchania, w tym 27 godzin w wysmakowanym, kieszonkowym etui ładującym i do 9 godzin w słuchawkach. Bateria się rozładowuje? wystarczy 5 minut ładowania Fast Fuel, by uzyskać godzinę odtwarzania, dzięki czemu możesz słuchać więcej muzyki, podcastów i rozmawiać dłużej między ładowaniami.

rozszerzona obsługa urządzeń Apple i Android
Słuchawki Beats Studio Buds + są zaopatrzone w szeroki wybór funkcji Apple i Android, takich jak m.in. Parowanie jednym dotknięciem i funkcja Znajdź.

powiększona obsługa urządzeń Apple
Słuchawki douszne Beats Studio Buds + obsługują szereg funkcji Apple:

 • Łączenie w parę jednym dotknięciem nietrudne i prędkie parowanie z urządzeniami na koncie iCloud
 • Obsługa asystenta głosowego Siri powiedz Hej, Siri, żeby aktywować asystenta głosowego
 • Znajdź funkcja pozwala zlokalizować na mapie zgubione słuchawki na podstawie ostatniego otrzymanego sygnału o ich położeniu
 • Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania automatyczne aktualizowanie oprogramowania i dodawanie nowych funkcji

zwiększona obsługa sprzętów Android
Słuchawki Beats Studio Buds + zawierają szereg funkcji systemu Android:

 • szybkie parowanie Google momentalne parowanie maszyn jednym dotknięciem oraz automatyczne parowanie ze wszystkimi urządzeniami Android i Chrome zapisanymi na koncie Gmail
 • Przełączanie dźwięku płynne przełączanie dźwięku pomiędzy Androidem, Chromebookiem oraz innymi zgodnymi urządzeniami
 • Znajdź moje urządzenie łatwe odnajdywanie słuchawek przy pomocy opcji Google Znajdź moje urządzenie

Aby uzyskać dostęp do opcji personalizacji produktu, aktualizacji oprogramowania, a także nowych funkcji, aby w pełni korzystać ze swoich słuchawek dousznych, pobierz aplikację Beats.

Wyraźne rozmowy
Wysokiej jakości dźwięk w trakcie rozmów dzięki ulepszonym mikrofonom Beats Studio Buds + lokalizującym głos. Te sprawne urządzenia aktywnie filtrują szum z tła i ulepszają czystość głosu.

Lepsze dopasowanie dla udoskonalonego brzmienia
Słuchawki Beats Studio Buds + wygodnie dopasowują się do ucha, dzięki temu idealną izolację akustyczną i wyśmienitą jakość dźwięku. Wkładki douszne w czterech wymiarach (XS, S, M i L) usprawniają dopasowanie słuchawki do ucha. Proste w obsłudze zintegrowane części sterujące z opcją personalizacji szybki dostęp do ulubionych ustawień. Wytrzymała na działanie wody i potu obudowa klasy IPX4 powoduje, że możesz używać słuchawek wszędzie.


☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Czarny ze złotym ☆

Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Czarny ze złotym Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Czarny ze złotym
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64b671cd3754b7fd67cff011
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Czarny ze złotym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds +

unikatowa platforma akustyczna Beats
unikatowa platforma akustyczna Beats Studio Buds + łączy potężny, jednostajny dźwięk i interesującą, kompaktową sylwetkę. Przeprojektowane otwory akustyczne poprawiają wyrazistość dźwięku i obniżają nacisk, zapewniając jeszcze komfortowojsze dopasowanie. Każda słuchawka mieści dwuwarstwowy rozciągliwy przetwornik zapewniający czystsze brzmienie niskich tonów i niewiele znaczący poziom zniekształceń. Nieważne, czy słuchasz muzyki, czy z kimś rozmawiasz, ze słuchawkami Studio Buds + całkowicie zanurzysz się w dźwięku.

Aktywna redukcja hałasu oraz tryb kontaktu
Jednym przyciskiem możesz wybierać pomiędzy dwoma dynamicznymi trybami słuchania o różnorodnym poziomie przepuszczania odgłosów z zewnątrz. Technika aktywnej redukcji hałasu (ANC) dostosowuje się do Ciebie i neutralizuje niepożądane hałasy z otoczenia. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje wokół, możesz łatwo przełączyć słuchawki w tryb kontaktu.

Więcej muzyki, mniej ładowania
Słuchawki Beats Studio Buds + są zawsze gotowe do użytku dzięki baterii zezwalającej na 36 godzin słuchania, w tym 27 godzin w stylowym, kieszonkowym etui ładującym oraz do 9 godzin w słuchawkach. Bateria się rozładowuje? wystarczy 5 minut ładowania Fast Fuel, aby uzyskać godzinę odtwarzania, dzięki czemu możesz słuchać więcej muzyki, podcastów i rozmawiać dłużej między ładowaniami.

powiększona obsługa urządzeń Apple i Android
Słuchawki Beats Studio Buds + są wyposażone w duży dobór funkcji Apple i Android, takich jak m.in. Parowanie jednym dotknięciem i funkcja Znajdź.

powiększona obsługa urządzeń Apple
Słuchawki douszne Beats Studio Buds + obsługują szereg funkcji Apple:

 • Łączenie w parę jednym dotknięciem nietrudne i szybkie parowanie z urządzeniami na koncie iCloud
 • Obsługa asystenta głosowego Siri powiedz Hej, Siri, aby aktywować asystenta głosowego
 • Znajdź funkcja pozwala zlokalizować na mapie zgubione słuchawki na podstawie ostatniego otrzymanego sygnału o ich położeniu
 • Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania samoczynne aktualizowanie oprogramowania i dodawanie nowych funkcji

zwiększona obsługa urządzeń Android
Słuchawki Beats Studio Buds + zawierają szereg funkcji systemu Android:

 • prędkie parowanie Google niezwłoczne parowanie urządzeń jednym dotknięciem oraz samoczynne parowanie ze wszystkimi urządzeniami Android i Chrome zapisanymi na koncie Gmail
 • Przełączanie dźwięku płynne przełączanie dźwięku między Androidem, Chromebookiem oraz innymi zgodnymi urządzeniami
 • Znajdź moje urządzenie łatwe odnajdywanie słuchawek przy pomocy opcji Google Znajdź moje urządzenie

Aby uzyskać dostęp do opcji personalizacji produktu, aktualizacji oprogramowania, a także nowych funkcji, by w pełni korzystać ze swych słuchawek dousznych, pobierz aplikację Beats.

Wyraźne rozmowy
Wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów dzięki udoskonalonym mikrofonom Beats Studio Buds + lokalizującym głos. Te wydajne urządzenia aktywnie filtrują szum z tła i poprawiają czystość głosu.

Lepsze dopasowanie dla udoskonalonego brzmienia
Słuchawki Beats Studio Buds + wygodnie dopasowują się do ucha, dzięki czemu doskonałą izolację akustyczną i genialną jakość dźwięku. Wkładki douszne w czterech rozmiarach (XS, S, M oraz L) upraszczają dobranie słuchawki do ucha. Proste w obsłudze zintegrowane elementy sterujące z opcją personalizacji prędki dostęp do ulubionych ustawień. Wytrzymała na działanie wody i potu obudowa klasy IPX4 powoduje, że możesz używać słuchawek wszędzie.


☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa ☆

Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64b671d1b256f5c75d0140b0
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds + - Kość słoniowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds +

nieszablonowa platforma akustyczna Beats
unikatowa platforma akustyczna Beats Studio Buds + łączy mocny, jednostajny dźwięk i ciekawą, kompaktową sylwetkę. Przeprojektowane otwory akustyczne poprawiają wyrazistość dźwięku i zmniejszają nacisk, gwarantując jeszcze wygodniejsze dostosowanie. Każda słuchawka zawiera dwuwarstwowy sprężysty przetwornik gwarantujący czystsze brzmienie niskich tonów i śladowy poziom zniekształceń. Nieważne, czy słuchasz muzyki, czy z kimś rozmawiasz, ze słuchawkami Studio Buds + kompletnie zanurzysz się w dźwięku.

Aktywna redukcja hałasu, a także tryb kontaktu
Jednym przyciskiem możesz wybierać pomiędzy dwoma dynamicznymi trybami słuchania o różnorodnym poziomie przepuszczania odgłosów z zewnątrz. Technika aktywnej redukcji hałasu (ANC) dostosowuje się do Ciebie i neutralizuje niepożądane hałasy z otoczenia. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje wokół, możesz łatwo przełączyć słuchawki w tryb kontaktu.

Więcej muzyki, mniej ładowania
Słuchawki Beats Studio Buds + są za każdym razem gotowe do stosowania dzięki baterii pozwalającej na 36 godzin słuchania, w tym 27 godzin w wytwornym, kieszonkowym etui ładującym i do 9 godzin w słuchawkach. Bateria się rozładowuje? wystarczy 5 minut ładowania Fast Fuel, aby uzyskać godzinę odtwarzania, dzięki temu możesz słuchać więcej muzyki, podcastów i rozmawiać dłużej między ładowaniami.

rozszerzona obsługa urządzeń Apple i Android
Słuchawki Beats Studio Buds + są wyposażone w pokaźny wybór funkcji Apple i Android, takich jak m.in. Parowanie jednym dotknięciem i funkcja Znajdź.

powiększona obsługa maszyn Apple
Słuchawki douszne Beats Studio Buds + obsługują szereg funkcji Apple:

 • Łączenie w parę jednym dotknięciem przystępne i prędkie parowanie z urządzeniami na koncie iCloud
 • Obsługa asystenta głosowego Siri powiedz Hej, Siri, żeby aktywować asystenta głosowego
 • Znajdź funkcja pozwala zlokalizować na mapie zgubione słuchawki na podstawie ostatniego otrzymanego sygnału o ich położeniu
 • Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania samoczynne aktualizowanie oprogramowania i dodawanie nowych funkcji

powiększona obsługa urządzeń Android
Słuchawki Beats Studio Buds + zawierają szereg funkcji systemu Android:

 • prędkie parowanie Google błyskawiczne parowanie urządzeń jednym dotknięciem i samoczynne parowanie ze wszystkimi urządzeniami Android i Chrome zapisanymi na koncie Gmail
 • Przełączanie dźwięku płynne przełączanie dźwięku między Androidem, Chromebookiem, a także innymi zgodnymi urządzeniami
 • Znajdź moje urządzenie przystępne odnajdywanie słuchawek za pomocą opcji Google Znajdź moje urządzenie

Aby uzyskać dostęp do opcji personalizacji artykułu, aktualizacji oprogramowania i nowych funkcji, aby w pełni korzystać ze swych słuchawek dousznych, pobierz aplikację Beats.

Wyraźne rozmowy
Wysokiej jakości dźwięk w trakcie rozmów dzięki lepszym mikrofonom Beats Studio Buds + namierzającym głos. Te skuteczne urządzenia aktywnie filtrują szum z tła i poprawiają czystość głosu.

Lepsze dobranie dla ulepszonego brzmienia
Słuchawki Beats Studio Buds + wygodnie dostosowują się do ucha, dzięki temu znakomitą izolację akustyczną i nadzwyczajną jakość dźwięku. Wkładki douszne w czterech wymiarach (XS, S, M oraz L) upraszczają dopasowanie słuchawki do ucha. Proste w obsłudze zintegrowane części sterujące z opcją personalizacji szybki dostęp do ulubionych ustawień. Niepodatna na działanie wody i potu pokrywa klasy IPX4 powoduje, iż możesz używać słuchawek wszędzie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *