Słuchawki do metalu

Ranking słuchawek do metalu – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do metalu. Ranking zawierający polecane słuchawki do metalu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku umożliwia wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m pozwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk znaczny
pokaźny dźwięk powoduje, iż ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Szerokie 40 mm neodymowe przetworniki decydują o niezwykleści basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka upraszcza ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin stosowania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma potrzeby regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w komplecie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- przewód połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe atrybuty: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swojego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - fachowe słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także znakomitym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki czemu wyśmienicie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie genialne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dopasowano zarówno do pracy z fachowym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth i odpinane kable sprawią, że będziesz mógł zawsze zespalać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami, a także cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten mistrzowski sprzęt proponuje pokaźniejszą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich pasm niż jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także precyzyjne zestrojenie, które umożliwia odtwarzanie naturalnego, prawidłowo zbalansowanego dźwięku z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje w trakcie miksowania i edycji, takwyprodukowane przez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, zezwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd teraz to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,dodatkowo w moduł Bluetooth 5.0.

zagwarantuje on jednostajne połączenie i prędki przesył danych, spory zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje znaczny komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.na dodatek, w słuchawkach AKG K371BT zastosowano mocny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i radować się bezprzewodową pracą nawet poprzez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, wygodne...Lekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dopasowującą się pianką gwarantują komfort oraz uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta kompozycja zagwarantuje wyśmienitą izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,profesjonalne słuchawki K371BT prawidłowo trzymały się na głowie, ale nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość, a także wytrzymałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość fachowych monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość i stosowna impedancja najlepszy efekt zarówno w czasie wykorzystywania z urządzeniami mistrzowskimi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia wyśmienitym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth oraz trzem kablom (przewód prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w pakiecie, zawsze przystosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to łatwo przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji, a także niepokaźnej wadze. Spakuj cały zestaw do dołączonego w pakiecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ Audio-Technica ATH-M50X ☆

Audio-Technica ATH-M50X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M50X
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51555b8a82fff075270004b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-M50X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z linii M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, iż limitowana edycja przewodowych słuchawek z serii M50x w wydaniu Lantern Glow jest już przystępna!

To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, metalicznym pomarańczowym kolorze, który został wybrany przez naszych miłośników jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą unikatową jakość dźwięku, co nasze inne renomowane poprzez krytyków modele M50x oraz nieprzeciętny komfort i wytrzymałość, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego korzystania.

dostępne dodatkowo w kolorze czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. SkutecznY. Jako najistotniej doceniony poprzez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony poprzez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i mistrzowskich recenzentów audio.

dzisiaj profesjonalne słuchawki monitorowe ATH-M50x mają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dopełniającą funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o wielkiej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i konkretnej konstrukcji, M50x gwarantuje niesłychane wrażenia dla najbardziej krytycznych profesjonalistów audio.

Doceniane przez krytyków, mistrzowskie słuchawki monitorowe z serii M skrupulatny dźwięk i wyjątkowy komfort - są doskonałe na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki zapewniają szczelne przyleganie do głowy, gwarantując znakomitą izolację akustyczną przy niepokaźnym ich odczuwaniu.

zastosowane profesjonalne materiały są trwałe, a równocześnie komfortowe. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: linia M to niezrównane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

Godzina po godzinie, rok po roku. Wybór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to wybór gwarantujący czystą, fachową skuteczność.

o kompozycja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i nietrudne w przenoszeniu o tworzone dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na mistrzowskie słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

M50x zagwarantuje wyjątkową czystość w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, dokładnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu albo na scenie, w domu lub poza domem, zamknięta budowa nauszna M50x gwarantuje świetną pasywną izolację, która chroni przed hałasem zewnętrznym.

cechy KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona przez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i mistrzowskich recenzentów audio o zastrzeżone przetworniki o szerokiej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o nieszablonowa przejrzystość w powiększonym zakresie częstotliwości, z głębokim, dokładnym basem o koliste kontury wokół uszu wyśmienitą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nieskomplikowanego monitorowania jednym uchem o fachowy materiał nauszników i pałąka zagwarantuje obszerniejszą wytrzymałość i wygodę o Składane, by ułatwić transport, a także oszczędzać miejsce o Odłączane kable (gromadzi kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, kabel prosty 3,0 m i kabel prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy wybór do monitoringu i miksowania w studiu, a także pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki wariant Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza przewód Wymienne kable: odłączany przewód spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany kabel prosty 3,0 m (9,8') i odłączany kabel prosty 1,2 m (3,9') przewód -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w zestawie Pokrowiec ochronny, dokręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Pioneer HDJ-X5 ☆

Pioneer HDJ-X5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb51c2da47c819f341ac9
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

B-STOCK. Artykuł pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na zapotrzebowania naszego zespołu. Został sprawdzony i jest skuteczny. Może mieć małe ślady stosowania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

-- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie świeże doznania podczas miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, zezwalając na czyste monitorowanie nawet przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki w trakcie miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie fachowych DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, że pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE parametry serii HDJ-X zniewalające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 wyposażono w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz cieszyć się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy kabel skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje doskonałą separację lewego i prawego kanału, polepszając jakość dźwięku.

ponadto, model HDJ-X10 wyposażono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy gwarantuje głęboki bas. Trwałość Rygorystyczne testy Wszystkie modele z linii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały tworzone z wytrzymałego metalu aby zapewnić wieloletnie stosowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo pokaźnie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne i pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest odporna na zachlapania, dzięki temu możesz ją luźno czyścić po użyciu. Lepsza funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek wytwarzamy mnóstwo prototypów, które dajemy pod ocenę fachowym DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, iż słuchawki HDJ-X są wygodne, niezależnie od stylu ich noszenia. Wygodny i sprężysty pałąk żeby zapewnić najlepsze dopasowanie, słuchawki HDJ-X mają rozciągliwy, wytrzymały pałąk.

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, podczas których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły popularne, mistrzowskie funkcje, takie jak elastyczne części zapewniające komfortowe monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

obudowa modelu HDJ-X10 posiada mechanizm auto-powrotu, poprzez co słuchawki wracają automatycznie do neutralnej pozycji.. Pozostałe atrybuty dostępność części zamiennych Możesz prosto wymienić odłączany kabel lub pady nauszne we wszelkich słuchawkach z linii HDJ-X przy pomocy części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe do ćwiczeń

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 ma w zestawie 1.2m kabel rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 wydajność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ Beyerdynamic DT 990 PRO ☆

Beyerdynamic DT 990 PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 990 PRO
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5cfd112da47c345fa1988f
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 990 PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beyerdynamic DT 990 Pro 80 Ω Black Edition – słuchawki studyjne

Otwarte słuchawki studyjne z kolekcji Pro, asygnowane do realizowania mistrzowskich miksów i masteringu w studiu nagrań. DT 990 Pro to model szanowany poprzez profesjonalistów na całym świecie i użytkowany w niezliczonych studiach nagraniowych, dzięki swojemu niezwykle szczegółowemu, analitycznemu, a równocześnie przyjemnemu brzmieniu w całym słyszalnym pasmie oraz wysokiemu wygodni używania.

DT 990 Pro charakteryzują się imponującą przestrzennością, szeroką bazą stereo i niezwykłą głębią, zezwalającą na dokładne pozycjonowanie wokali i instrumentów w miksie. Pełne szczegółów, jednostajne brzmienie z łagodnym uwypukleniem dolnego i górnego pasma powoduje, że dźwięk jest niezwykle przyjemny, co powoduje, że model ten będzie także wspaniałym wyborem dla muzyków i sympatyków audiofilskiego brzmienia.

DT 990 Pro proponują najwyższy komfort używania, dzięki wygodnym i miękkim, wymiennym nausznikom, zakrywającym całe uszy, jednostronnemu kablowi, a także przemyślanej i solidnej konstrukcji pałąka, idealnie dopasowującego się do wymiarów głowy.

Najważniejsze atrybuty:

 • mistrzowskie wokółuszne słuchawki studyjne
 • konstrukcja: otwarta
 • Niesamowicie szczegółowe, analityczne, a jednocześnie przyjemne brzmienie z lekko uwypuklonymi basami i sopranami
 • unikatowe odwzorowanie przestrzenności zezwalające dokładnie pozycjonować instrumenty w miksie
 • Wersja 80 Ω – uniwersalna i asygnowana do różnorodnych studyjnych zastosowań
 • wytwarzane w Niemczech z najwyższej jakości tworzyw
 • Jednostronny przewód prosty 3 m
 • Wysoki komfort użytkowania
 • Wymienne, welurowe nauszniki

Specyfikacja:

 • budowa: otwarta
 • Przetworniki: dynamiczne
 • Pasmo przenoszenia: 5 – 35 000 Hz
 • Impedancja nominalna: 80 Ω
 • Nominalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 96 dB SPL
 • Nominalne zniekształcenia THD: < 0,2%
 • Moc nominalna: 100 mW
 • Nominalny nacisk pałąka na głowę: ok. 3,5 N
 • Waga (bez kabla): 250 g
 • przewód: 3 m, prosty, jednostronny
 • Złącze: 3,5 mm mini jack stereo, pozłacane
 • Pokrowiec, a także adapter 3,5 mm mini jack – 6,3 mm jack w komplecie

☆ Sennheiser HD 569 ☆

Sennheiser HD 569 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 569
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766852da47c7933d59084
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 569 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD569
Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z linii HD5xx

Prawdziwy towarzysz w życiu codziennym w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy, a także towarzysz żeby podłączyć je do smartphona.

Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm by podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż posiada jedno przyciskowy pilota oraz mikrofon.

Ciesz się swobodą
słuchania

Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z linii HD pięćset, powstały po to aby słuchać muzyki z bogactwem szczegółów i silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

Jaki dźwięk, taki komfort

Dzięki swej konstrukcji Sennhesier HD569 oferują nieszablonowy komfort noszenia choćby przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki obszernym muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

cechy Sennheiser HD569
 • budowa: wokółuszna
 • Przetworniki: dynamiczne, otwarte
 • Impedancja: 23 Ohm
 • przewód: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
 • Dynamika SPL: 115 dB
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów dzisiaj

☆ Pioneer HDJ-X5BT ☆

Pioneer HDJ-X5BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a31e18e441aa3da008db6
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym kolorze. Ze względu na technikę Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są rewelacyjne do DJ-owania w klubie, a także monitorowania ścieżek w trasie.

teraz można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały blask) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom oraz występom za każdym razem i wszędzie.

Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT usprawniają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu albo w trasie. Po podłączeniu dołączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W sytuacji wykorzystywania bezprzewodowego lub nie te słuchawki rewelacyjną jakość dźwięku, wytrzymałość i funkcjonalność.

Słuchawki HDJ-X5BT-N będą dostępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający albo dowiedz się więcej o nowej wersji w odcieniu złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technika do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki nietrudnej konfiguracji możesz łatwo zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon lub komputer PC/Mac a następnie obserwować ścieżki.

Trzygodzinne ładowanie umożliwia odtwarzanie choćby przez około 20 godzin. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako pakiet głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Poprawnie zrównoważony dynamiczny dźwięk Usłysz każdy szczegół utworu podczas miksowania w kabinie albo monitorowania muzyki w domu.

Wysoka rozdzielczość, prawidłowo jednostajne strojenie, a także komory bass reflex w obudowach pozwalają na przepływ powietrza wytwarzający wspaniałą charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX i AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, choćby w trakcie słuchania bezprzewodowego.

Długa wytrzymałość Zabierz bezproblemowo słuchawki w trasę. Słuchawki serii HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2 i nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, by zapewnić odporność w nieprzystępnych warunkach i przy intensywnym wykorzystywaniu.

Uniwersalna funkcjonalność zapewniająca wygodne DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w komplecie przewód skręcany 1,2 m,samoczynnie dezaktywować Bluetooth, a także wszystkie inne funkcje.

Słuchawki HDJ-X5BT są wygodne w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji obudowy, mechanizmowi obrotowemu i elastycznemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z kolekcji HDJ-X. Inne funkcje wygodne nauszniki Noś słuchawki wygodnie w trakcie długich setów.

precyzyjnie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i gwarantują amortyzację, a w dodatku zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, by zmaksymalizować komfort. Składana budowa, przystępna do noszenia przystępne cztery barwy wybór wersji w kolorze czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) albo złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić dobranie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

Oryginalne i specyficzne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu przez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP albo HFP.

*2 wytrzymałość na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX nieznaczne opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin typ Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy kabel skręcany 1,2 m (pokaźniejsza długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (rodzaj gwintowany) przewód ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków wykorzystywania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 ☆

Słuchawki przewodowe SOMIC V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b71879a82fff0566803d670
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne Somic V2 Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości Hi-Endowy Dźwięk SOMIC V2 to wysokiej jakości słuchawki o otwartej konstrukcji. Zostały wyposażone w progresywny, 42mm przetwornik zdolny wiernie odtworzyć najdrobniejsze detale w muzyce.

Dzięki tak sporej średnicy membrany możliwe jest także uzyskanie głębokiego i precyzyjnego basu. Bezusterkowa budowa Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm.

W pakiecie znajdują się dwa rodzaje nausznic zezwalających dopasować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza - nausznice welurowe zapewniają szerszą scenę a nausznice ze skóry naturalnej - więcej basu.

Obrotowa konstrukcja muszli zezwala na jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów. Dźwięk najwyższej klasy Dźwięk słuchawek jest jednocześnie detaliczny jak i analogowy - jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego.

Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w szczegóły nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz z łatwością może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu radować się genialnym dźwiękiem.

szeroka scena i dobre pozycjonowanie charakteryzujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejw dodatku pozwolą one znakomicie pozycjonować przeciwnika w grach FPS.

Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 nieprzeciętnie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call of Duty, a także innych gier FPS. Wysokiej jakości kabel OFC by zmnimalizować straty sygnału między źródłem dźwięku a słuchawkami zastosowano kabel z miedzi beztlenowej OFC.

charakteryzuje się ona drastycznie zmniejszoną ilością jednostek tlenowych co kompletnie wyeliminowuje problem utleniania się przeodnika i degradacji dźwięku.


☆ AKG K240 MKII ☆

AKG K240 MKII Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240 MKII
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124ca5b82fff015b7002898
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K240 MKII - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K 240 MK II to świeże, fachowe słuchawki studyjne należące do szczególnie udanej kolekcji słuchawek zaopatrzonych w przetworniki XXL oraz technikę Varimotion. Wyposażone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej gwarantujące konkretny bas, dokładny środek i kryształowo czystą górę. Dzięki powiększeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o drobnej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny przewód z miedzi beztlenowej OFC gwarantuje możliwość prostego serwisu i bezstratną transmisję sygnału na dużo lat pracy. Cechy specyficzne słuchawek K 240 MK II: fachowe słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej, wokół uszne. Samo dostosowujący się do profilu głowy pałąk zagwarantuje wygodę użytkowania. Zastrzeżone membrany wielowarstwowe Varimotion. Brak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich stopniach głośności. Welurowe i skórzane wykładziny nauszników. Jednostronny, odłączany kabel o długości 3 m i dodatkowy kabel spiralny o długości 5 m....

☆ AKG K612 ☆

AKG K612 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K612
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5295acb082fff0f306000033
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K612 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K612 Pro mistrzowskie słuchawki referencyjne, naturalny dźwięk dla zawodowców. Otwarte, dynamiczne, wokółuszne słuchawki. Dwuwarstwowa membrana wykonana w technice VarimotionTM, wraz z wysokiej jakości neodymowymi magnesami praktycznie eliminują zniekształcenia.

Detaliczny, przestrzenny dźwięk, z unikatową jakością odwzorowania. Stylowe, subtelne i interesujące wzornictwo ze szczotkowanym aluminium. Nowoczesna "otwarta" budowa z "oddychającymi" welurowymi nausznicami ulepszającymi odbiór niskich częstotliwości znikoma waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy gwarantują wysoki komfort użytkowania w trakcie długiej pracy.

Wysoka jakość wykonania dopełnia całości wyjątkowych słuchawek do monitoringu, masteringu, miksowania i rejestracji dla środowiska zawodowców; inżynierów dźwięku i realizatorów. Cechy: słuchawki dynamiczne wokółuszna, otwarta, progresywna budowa dwuwarstwowa membrana, wytwarzana w opatentowanej technice VarimotionTM wysokiej jakości magnesy neodymowe, komputerowa optymalizacja/przypasowanie z membraną VarimotionTM - w rezultacie ultra-niskie zniekształcenia przetwornika cewka z płaskim drutem - wierne odtwarzanie wysokich częstotliwości "oddychające" welurowe nausznice - skórzany pas z delikatną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - wygodna stabilizacja położenia i dopasowania do głowy niska waga - komfort długiego stosowania Specyfikacja: rodzaj: stereo, dynamiczne, otwarte Czułość: 101 dB/V Pasmo przenoszenia: 12 do 39500 Hz Impedancja: 120 omów Maksymalna moc wejściowa: 200 mW przewód: 3m, mocowany do słuchawek z jednej strony, (beztlenowy w 99,99%) Złącze: pozłacany mini jack 1/8" stereo (obszerny Jack 1/4" z wykorzystaniem adaptera) Adapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8$375 z gwintem wewn., z wtykiem obfity Jack 1/4" Waga (bez kabla): 235 g

Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy do 50 zł


Najtańsze słuchawki do metalu – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do metalu. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7cc8e441a8e0a0019e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

Swoboda ruchu
Bezprzewodowa transmisja dźwięku umożliwia realizowanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m pozwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

Każdy dźwięk widoczny
istotny dźwięk sprawia, iż ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Znaczne 40 mm neodymowe przetworniki decydują o istotnieści basu.

Podstawka do ładowania
Podstawka upraszcza ładowanie i przechowywanie słuchawek.

18 godzin pracy baterii
18 godzin użytkowania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

Regulator głośności bez pilota
Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.EAN: 4905524858679
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
Złącza: RCA
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Mikrofon: Nie
Waga: 285 g
Akcesoria w komplecie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- przewód połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
Pozostałe parametry: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 ☆

Słuchawki przewodowe SOMIC V2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b71879a82fff0566803d670
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne Somic V2 Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości Hi-Endowy Dźwięk SOMIC V2 to wysokiej jakości słuchawki o otwartej konstrukcji. Zostały wyposażone w postępowy, 42mm przetwornik zdolny wiernie odtworzyć najdrobniejsze szczegóły w muzyce.

Dzięki tak obfitej średnicy membrany osiągalne jest także uzyskanie głębokiego i precyzyjnego basu. Bezusterkowa konstrukcja Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm.

W zestawie znajdują się dwa rodzaje nausznic pozwalających przypasować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza - nausznice welurowe zapewniają szerszą scenę a nausznice ze skóry organicznej - więcej basu.

Obrotowa konstrukcja muszli pozwala na jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów. Dźwięk najwyższej klasy Dźwięk słuchawek jest jednocześnie detaliczny jak i analogowy - jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego.

Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w detale nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz łatwo może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu radować się nieprzeciętnym dźwiękiem.

pokaźna scena i korzystne pozycjonowanie charakteryzujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejjeszcze pozwolą one wspaniale pozycjonować przeciwnika w grach FPS.

Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 wspaniale sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call of Duty oraz innych gier FPS. Wysokiej jakości kabel OFC aby zmnimalizować straty sygnału między źródłem dźwięku a słuchawkami zaimplementowano kabel z miedzi beztlenowej OFC.

charakteryzuje się ona drastycznie zmniejszoną ilością jednostek tlenowych co w pełni wyeliminowuje problem utleniania się przeodnika i degradacji dźwięku.


☆ AKG K240 MKII ☆

AKG K240 MKII Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240 MKII
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124ca5b82fff015b7002898
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K240 MKII - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
AKG K 240 MK II to świeże, mistrzowskie słuchawki studyjne należące do nad wyraz udanej linii słuchawek wyekwipowanych w przetworniki XXL, a także technologię Varimotion. Wyposażone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej zapewniające potężny bas, dokładny środek i kryształowo czystą górę. Dzięki rozszerzeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o niewiele znaczącej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny przewód z miedzi beztlenowej OFC zapewnia możliwość prostego serwisu oraz bezstratną transmisję sygnału na sporo lat pracy. Cechy typowe słuchawek K 240 MK II: fachowe słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej, wokół uszne. Samo dopasowujący się do profilu głowy pałąk zapewnia wygodę używania. Opatentowane membrany wielowarstwowe Varimotion. Brak zniekształceń dźwięku nawet przy wysokich stopniach głośności. Welurowe i skórzane wykładziny nauszników. Jednostronny, odłączany przewód o długości 3 m, a także dodatkowy przewód spiralny o długości 5 m....

☆ Pioneer HDJ-X5 ☆

Pioneer HDJ-X5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb51c2da47c819f341ac9
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

B-STOCK. Artykuł pochodzi ze zwrotu albo był użyty do testów na zapotrzebowania naszego zespołu. Został sprawdzony i jest wydajny. Może posiadać nieduże ślady użytkowania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

-- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, proponujących zupełnie świeże doznania podczas miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, zezwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz wygodnie używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie mistrzowskich DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE cechy serii HDJ-X oszałamiające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 wyposażono w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz cieszyć się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy przewód skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje wspaniałą separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku.

w dodatku, model HDJ-X10 wyekwipowano w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy zagwarantuje głęboki bas. Trwałość Rygorystyczne testy Wszystkie modele z serii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały wytworzone z wytrzymałego metalu żeby zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo znacznie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne oraz pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest niepodatna na zachlapania, dzięki temu możesz ją luźno czyścić po użyciu. Udoskonalona funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek formujemy mnóstwo prototypów, które dajemy pod ocenę mistrzowskim DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X są komfortowe, niezależnie od stylu ich noszenia. Komfortowy i elastyczny pałąk aby zapewnić najlepsze dostosowanie, słuchawki HDJ-X mają rozciągliwy, wytrzymały pałąk.

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, w trakcie których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły popularne, mistrzowskie funkcje, takie jak rozciągliwe części zapewniające wygodne monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

pokrywa modelu HDJ-X10 posiada mechanizm auto-powrotu, przez co słuchawki wracają automatycznie do neutralnej pozycji.. Pozostałe właściwości przystępność części zamiennych Możesz z łatwością wymienić odłączany kabel lub pady nauszne we wszystkich słuchawkach z linii HDJ-X przy pomocy części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 posiada w komplecie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 sprawność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm kabel: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ Sennheiser HD 569 ☆

Sennheiser HD 569 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 569
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766852da47c7933d59084
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 569 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD569
Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z kolekcji HD5xx

Prawdziwy towarzysz w życiu rutynowym w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy oraz towarzysz aby podłączyć je do smartphona.

Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm aby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż ma jedno przyciskowy pilota, a także mikrofon.

Ciesz się swobodą
słuchania

Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z linii HD pięćset, powstały po to aby słuchać muzyki z bogactwem detalów i silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

Jaki dźwięk, taki komfort

Dzięki swej konstrukcji Sennhesier HD569 proponują unikatowy komfort noszenia nawet przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki znacznym muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

właściwości Sennheiser HD569
 • budowa: wokółuszna
 • Przetworniki: aktywne, otwarte
 • Impedancja: 23 Ohm
 • przewód: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
 • Dynamika SPL: 115 dB
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ Beyerdynamic DT 990 PRO ☆

Beyerdynamic DT 990 PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 990 PRO
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5cfd112da47c345fa1988f
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 990 PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beyerdynamic DT 990 Pro 80 Ω Black Edition – słuchawki studyjne

Otwarte słuchawki studyjne z kolekcji Pro, przeznaczone do realizowania fachowych miksów i masteringu w studiu nagrań. DT 990 Pro to model uznany przez profesjonalistów na całym świecie i wykorzystywany w niezliczonych studiach nagraniowych, dzięki swemu nad wyraz szczegółowemu, analitycznemu, a równocześnie przyjemnemu brzmieniu w całym słyszalnym pasmie, a także wysokiemu komfortowi wykorzystywania.

DT 990 Pro charakteryzują się imponującą przestrzennością, szeroką bazą stereo i niezwykłą głębią, zezwalającą na staranne pozycjonowanie wokali i instrumentów w miksie. Pełne szczegółów, stabilne brzmienie z łagodnym uwypukleniem dolnego i górnego pasma powoduje, że dźwięk jest nad wyraz przyjemny, co powoduje, że model ten będzie także świetnym wyborem dla muzyków i miłośników audiofilskiego brzmienia.

DT 990 Pro oferują najwyższy komfort użytkowania, dzięki komfortowym i miękkim, wymiennym nausznikom, przykrywającym całe uszy, jednostronnemu kablowi oraz przemyślanej i mocnej konstrukcji pałąka, nadzwyczajnie dopasowującego się do rozmiarów głowy.

Najważniejsze parametry:

 • profesjonalne wokółuszne słuchawki studyjne
 • konstrukcja: otwarta
 • Niesamowicie szczegółowe, analityczne, a jednocześnie przyjemne brzmienie z lekko uwypuklonymi basami i sopranami
 • unikatowe odwzorowanie przestrzenności pozwalające precyzyjnie pozycjonować instrumenty w miksie
 • Wersja 80 Ω – uniwersalna i asygnowana do rozmaitych studyjnych zastosowań
 • wytworzone w Niemczech z najwyższej jakości materiałów
 • Jednostronny kabel prosty 3 m
 • Wysoki komfort stosowania
 • Wymienne, welurowe nauszniki

Specyfikacja:

 • kompozycja: otwarta
 • Przetworniki: dynamiczne
 • Pasmo przenoszenia: 5 – 35 000 Hz
 • Impedancja nominalna: 80 Ω
 • Nominalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 96 dB SPL
 • Nominalne zniekształcenia THD: < 0,2%
 • Moc nominalna: 100 mW
 • Nominalny nacisk pałąka na głowę: ok. 3,5 N
 • Waga (bez kabla): 250 g
 • przewód: 3 m, prosty, jednostronny
 • Złącze: 3,5 mm mini jack stereo, pozłacane
 • Pokrowiec oraz adapter 3,5 mm mini jack – 6,3 mm jack w komplecie
Inne Rankingi:  słuchawki do telewizora dla niedosłyszące

☆ Audio-Technica ATH-M50X ☆

Audio-Technica ATH-M50X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M50X
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51555b8a82fff075270004b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-M50X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z linii M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, że limitowana edycja przewodowych słuchawek z kolekcji M50x w wydaniu Lantern Glow jest już dostępna!

To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, metalicznym pomarańczowym odcieniu, który został wybrany poprzez naszych sympatyków jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO oferują tę samą nieszablonową jakość dźwięku, co nasze inne szanowane poprzez krytyków modele M50x, a także nieprzeciętny komfort i odporność, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego wykorzystania.

przystępne również w kolorze czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. ProduktywnY. Jako najszczególniej doceniony poprzez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony poprzez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio.

teraz fachowe słuchawki monitorowe ATH-M50x mają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dodatkową funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o znacznej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i potężnej konstrukcji, M50x gwarantuje nieprzeciętne wrażenia dla najszczególniej krytycznych profesjonalistów audio.

Doceniane przez krytyków, fachowe słuchawki monitorowe z linii M skrupulatny dźwięk i wyjątkowy komfort - są znakomite na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, zapewniając wspaniałą izolację akustyczną przy śladowym ich odczuwaniu.

zaimplementowane mistrzowskie materiały są trwałe, a równocześnie wygodne. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: kolekcja M to niesłychane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

Godzina po godzinie, rok po roku. Dobór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór gwarantujący czystą, profesjonalną efektywność.

o kompozycja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i łatwe w przenoszeniu o tworzone dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na fachowe słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

M50x gwarantuje nieszablonową czystość w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, precyzyjnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu lub poza domem, zamknięta kompozycja nauszna M50x gwarantuje rewelacyjną pasywną izolację, która broni przed hałasem zewnętrznym.

cechy KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona przez najlepszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio o opatentowane przetworniki o dużej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o wyjątkowa krystaliczność w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, skrupulatnym basem o okrągłe kontury wokół uszu perfekcyjną izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nieskomplikowanego monitorowania jednym uchem o fachowy materiał nauszników i pałąka zapewnia większą solidność i wygodę o Składane, żeby ułatwić transport i oszczędzać miejsce o Odłączane kable (posiada kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, przewód prosty 3,0 m i kabel prosty 1,2 m) o najlepszy wybór do monitoringu i miksowania w studiu i pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki typ Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza kabel Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany przewód prosty 3,0 m (9,8') i odłączany przewód prosty 1,2 m (3,9') kabel -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w komplecie Pokrowiec ochronny, przykręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ AKG K612 ☆

AKG K612 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K612
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5295acb082fff0f306000033
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K612 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

AKG K612 Pro mistrzowskie słuchawki referencyjne, naturalny dźwięk dla zawodowców. Otwarte, dynamiczne, wokółuszne słuchawki. Dwuwarstwowa membrana produkowana w technologii VarimotionTM, wraz z wysokiej jakości neodymowymi magnesami praktycznie eliminują zniekształcenia.

Detaliczny, przestrzenny dźwięk, z unikatową jakością odwzorowania. Stylowe, subtelne i ciekawe wzornictwo ze szczotkowanym aluminium. Progresywna "otwarta" budowa z "oddychającymi" welurowymi nausznicami polepszającymi odbiór niskich częstotliwości niewiele znacząca waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy zapewniają wysoki komfort wykorzystywania w trakcie długiej pracy.

Wysoka jakość wykonania dopełnia całości wyjątkowych słuchawek do monitoringu, masteringu, miksowania i rejestracji dla środowiska zawodowców; inżynierów dźwięku i realizatorów. Atrybuty: słuchawki dynamiczne wokółuszna, otwarta, nowoczesna konstrukcja dwuwarstwowa membrana, wykonana w zastrzeżonej technice VarimotionTM wysokiej jakości magnesy neodymowe, komputerowa optymalizacja/dopasowanie z membraną VarimotionTM - na skutek czego ultra-niskie zniekształcenia przetwornika cewka z płaskim drutem - wierne odtwarzanie wysokich częstotliwości "oddychające" welurowe nausznice - skórzany pas z delikatną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - komfortowa stabilizacja położenia i dobrania do głowy niska waga - komfort długiego stosowania Specyfikacja: typ: stereo, dynamiczne, otwarte Czułość: 101 dB/V Pasmo przenoszenia: 12 do 39500 Hz Impedancja: 120 omów Maksymalna moc wejściowa: 200 mW przewód: 3m, mocowany do słuchawek z jednej strony, (beztlenowy w 99,99%) Złącze: pozłacany mini jack 1/8" stereo (znaczny Jack 1/4" z zastosowaniem adaptera) Adapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8$375 z gwintem wewn., z wtykiem duży Jack 1/4" Waga (bez kabla): 235 g


☆ Beyerdynamic DT 880 ☆

Beyerdynamic DT 880 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 880
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c4fc52da47cd78a00000a
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 880 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beyerdynamic DT880 Chrome Special Edition
demonstrujemy limitowaną serie znanego modelu DT880 Edition. Wersja ta oferowana jest w specjalnym czarnym wykończeniu komponentów pałąka i kapsuł. Nagłowny składnik pałąka jest identyczny jak w modelu T90. DT880 Chrome Special Edition wyprodukowany jest wyłącznie w wersji 250 Ohm.

Klasyka wśród słuchawek premium
DT 880 Chrome SE to klasyka wśród słuchawek Premium Beyerdynamic-a. Melomani są zachwyceni ich naturalnym, żywym dźwiękiem oraz perfekcyjną reprodukcją przestrzeni. DT 880 Chrome SE tłumi hałas otoczenia, lecz nie usuwa go kompletnie, a tym samym przekazuje harmonijną jakość dźwięku. Słuchawki te są częścią naszego portfolio od przeszło 20 lat i nadal cieszą się wyjątkową popularnością. Wszystkie części będą dostępne jako części zamienne, dzięki temu DT 880 Chrome SE są bezusterkowym towarzyszem na długie lata.

Atmosfera koncertu w domu
Brzmienie DT 880 Chrome SE jest szczególnie naturalne i lekkie. Odwzorowanie głębokiego basu jest wierne lecz nie dominuje nad całością. Jest to szczególnie ważne dla entuzjastów jazzu i muzyki klasycznej, ponieważ daje naprawdę klarowny dźwięk i powoduje, że poszczególne części muzyki stają się istotnie słyszalne.

rewelacyjny komfort noszenia
DT 880 Chrome SE są niebywale lekkie jak na swój wymiar a dzięki dokładnie dostosowanym materiałom doskonałe przypasowane. Nauszniki produkowane z oddychającego i przychylnego dla skóry weluru, pozwalają słuchać muzyki przez niemało godzin bez nadmiernego nagromadzenia ciepła. Połączenie komfortowego pałąka i komfortowych nauszników, jak na dodatek wstawki wyprodukowane z aluminium nadają słuchawkom stabilność która zezwala na długie, przyjemne sesje odsłuchowe.

wytwarzane w Niemczech
Jakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości wykorzystanych komponentów. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie towar jest tworzony z niezwykłą trosceą o detale.

informacje techniczne:

 • rodzaj słuchawek nauszne
 • budowa Półotwarte
 • Impedancja 250 Ohm
 • Pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz
 • Nominalny SPL 96 dB
 • rodzaj przetwornika energiczny
 • Złącze wtyk 3,5 mm, adapter 6,3 mm
 • Długość przewodu 3m
 • Waga 290g
 • Akcesoria Etui ochronne, adapter jack 6,3mm

☆ Pioneer HDJ-X5BT ☆

Pioneer HDJ-X5BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a31e18e441aa3da008db6
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym kolorze. Ze względu na technikę Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są rewelacyjne do DJ-owania w klubie oraz monitorowania ścieżek w trasie.

dzisiaj można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały lśnienie) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom, a także występom za każdym razem i wszędzie.

Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT ułatwiają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu lub w trasie. Po podłączeniu dołączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W sytuacji stosowania bezprzewodowego albo nie te słuchawki genialną jakość dźwięku, solidność i funkcjonalność.

Słuchawki HDJ-X5BT-N będą dostępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający lub dowiedz się więcej o nowej wersji w odcieniu złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technika do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki nieskomplikowanej konfiguracji możesz z łatwością zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon albo komputer PC/Mac a następnie nadzorować ścieżki.

Trzygodzinne ładowanie pozwala na odtwarzanie choćby poprzez około 20 godzin. Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako komplet głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Poprawnie zrównoważony dynamiczny dźwięk Usłysz każdy detal utworu w trakcie miksowania w kabinie albo monitorowania muzyki w domu.

Wysoka rozdzielczość, korzystnie jednostajne strojenie, a także komory bass reflex w obudowach zezwalają na przepływ powietrza kreujący nieprzeciętną charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX oraz AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, choćby podczas słuchania bezprzewodowego.

Długa trwałość Zabierz bezproblemowo słuchawki w trasę. Słuchawki serii HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2, a także nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, aby zapewnić solidność w nieprzystępnych warunkach i przy intensywnym użytkowaniu.

Uniwersalna funkcjonalność gwarantująca wygodne DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w zestawie kabel skręcany 1,2 m,automatycznie dezaktywować Bluetooth i wszystkie inne funkcje.

Słuchawki HDJ-X5BT są wygodne w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji obudowy, mechanizmowi obrotowemu i elastycznemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z serii HDJ-X. Inne funkcje komfortowe nauszniki Noś słuchawki komfortowo w trakcie długich setów.

precyzyjnie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i gwarantują amortyzację, a ponadto zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, żeby zmaksymalizować komfort. Składana konstrukcja, przystępna do noszenia dostępne cztery barwy wybór wersji w odcieniu czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) albo złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić dostosowanie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

Oryginalne i specyficzne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu przez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP albo HFP.

*2 wytrzymałość na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX niewiele znaczące opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin rodzaj Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy przewód skręcany 1,2 m (pokaźniejsza długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (rodzaj gwintowany) przewód ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków stosowania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.Rekomendowane słuchawki nauszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek nausznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do metalu nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do metalu w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *