Słuchawki do muzyki elektronicznej

Ranking słuchawek do muzyki elektronicznej – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do muzyki elektronicznej. Ranking zawierający polecane słuchawki do muzyki elektronicznej jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Denon AH-GC25 ☆

Denon AH-GC25 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-GC25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a50f68e441abfb350c01e
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-GC25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Denon AHGC25WBKEM czarne nauszne. Bezprzewodowe słuchawki Denon AH-GC25W wyekwipowane w Bluetooth aptX HD i zaawansowane technicznie przetworniki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe klasy Premium. Bazujący na ponad 50 latach doświadczenia firmy Denon w projektowaniu i tworzeniu słuchawek, model AH-GC25W wyposażony został w technologię aptX HD Bluetooth, a progresywne przetworniki zapewniają realistyczny dźwięk z formatów o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony zapewniają niezwykłą wyrazistość głosu podczas nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych. Wyjątkowo wygodne, lekkie, bezprzewodowe słuchawki wokółuszne są wyposażone w progresywne technologie Denon, aby zapewnić niesamowite wrażenia muzyczne każdego dnia. Nadzwyczajna jakość dźwięku bezprzewodowego. Ciesz się muzyką bezprzewodowo. Kompatybilność z formatami o wysokiej rozdzielczości, zastosowana obsługa AAC i aptX HD Bluetooth zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Podwójna łączność. Podwójne jednoczesne połączenie z urządzeniem pozwala bezprzewodowo słuchać urządzenia Bluetooth i nadal odbierać połączenia z telefonu. Dźwięk klasy Premium. Zaprojektowany dla sympatyków muzyki, którzy wymagają najlepszego dźwięku w podróży i w pracy. Świeże, wysokowydajne przetworniki firmy Denon zaimplementowane w słuchawkach AH-GC25W krystaliczny, realistyczny dźwięk. Wyraźne wysokie tony, głęboki bas i szczegółowe obrazowanie perfekcyjne brzmienie w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów, a także podczas rozmów telefonicznych. Długa żywotność baterii. Ciesz się choćby 30 godzinami słuchania ulubionych utworów. Dołączony przewód USB Micro-B pozwala na ładowanie akumulatora litowo - jonowego z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera. Osiągnij pełne naładowanie baterii w ciągu zaledwie dwóch godzin. Nawet jeśli bateria jest rozładowana, odbieraj połączenia i słuchaj muzyki za pomocą dołączonego kabla audio 3,5 mm. Aplikacja Denon Audio. Bezpłatna aplikacja na smartfony stanowi doskonałe uzupełnienie słuchawek AH-GC25W, gwarantując kontrolę nad dźwiękiem i wieloma innymi funkcjami. Dostępna na iOS i Android™.

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swojego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - fachowe słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także nieprzeciętnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu znakomicie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie genialne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dostosowano zarówno do pracy z mistrzowskim sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth i odpinane kable sprawią, że będziesz mógł zawsze jednoczyć je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten fachowy sprzęt oferuje większą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich pasm niżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także dokładne zestrojenie, które umożliwia odtwarzanie naturalnego, korzystnie zbalansowanego dźwięku z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takstworzone poprzez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, umożliwiają zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd teraz to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,dodatkowo w moduł Bluetooth 5.0.

zapewnia on zrównoważone połączenie i prędki przesył informacji, obfity zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje wielki komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.ponadto, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano potężny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet poprzez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka budowa i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł nawet po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dostosowującą się pianką gwarantują komfort oraz zapobiegają wyciekowi dźwięku. W dodatku zamknięta budowa zagwarantuje perfekcyjną izolację i lepsze brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast dostosowywany pałąk został tak skonstruowany,profesjonalne słuchawki K371BT korzystnie trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość i wytrzymałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość mistrzowskich monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość i stosowna impedancja najkorzystniejszy efekt jednocześnie w czasie wykorzystywania z urządzeniami profesjonalnymi, jak i konsumenckimi. Od teraz przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia genialnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (kabel prosty - 3 m, kabel spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w komplecie, za każdym razem przypasujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i małej wadze. Spakuj cały pakiet do dołączonego w komplecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ Audio-Technica ATH-M50X ☆

Audio-Technica ATH-M50X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M50X
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51555b8a82fff075270004b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-M50X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z serii M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, iż limitowana edycja przewodowych słuchawek z linii M50x w wydaniu Lantern Glow jest już przystępna!

To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, metalicznym pomarańczowym odcieniu, który został wybrany poprzez naszych miłośników jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą nieszablonową jakość dźwięku, co nasze inne lubiane poprzez krytyków modele M50x i niezrównany komfort i odporność, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego wykorzystania.

przystępne dodatkowo w odcieniu czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Profesjonalny. SkutecznY. Jako najszczególniej doceniony poprzez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony poprzez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i mistrzowskich recenzentów audio.

dzisiaj mistrzowskie słuchawki monitorowe ATH-M50x posiadają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dodatkową funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o obszernej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i mocnej konstrukcji, M50x zagwarantuje niespotykane wrażenia dla najmocniej krytycznych profesjonalistów audio.

Doceniane poprzez krytyków, fachowe słuchawki monitorowe z linii M skrupulatny dźwięk i nieszablonowy komfort - są nieprzeciętne na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, zapewniając wspaniałą izolację akustyczną przy nieznacznym ich odczuwaniu.

zaimplementowane profesjonalne materiały są trwałe, a jednocześnie komfortowe. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: linia M to nieprzeciętne połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

Godzina po godzinie, rok po roku. Wybór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór zapewniający czystą, mistrzowską efektywność.

o kompozycja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i proste w przenoszeniu o wytworzone dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na mistrzowskie słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

M50x gwarantuje unikatową czystość w zwiększonym zakresie częstotliwości, z głębokim, starannym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu lub poza domem, zamknięta konstrukcja nauszna M50x gwarantuje nadzwyczajną pasywną izolację, która broni przed hałasem zewnętrznym.

cechy KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona poprzez najlepszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio o zastrzeżone przetworniki o pokaźnej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o unikatowa transparentność w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, starannym basem o koliste kontury wokół uszu genialną izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nieskomplikowanego monitorowania jednym uchem o fachowy materiał nauszników i pałąka zagwarantuje pokaźniejszą trwałość i wygodę o Składane, aby ułatwić transport, a także oszczędzać miejsce o Odłączane kable (gromadzi kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, kabel prosty 3,0 m i kabel prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy wybór do monitoringu i miksowania w studiu i pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki wariant Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza przewód Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany przewód prosty 3,0 m (9,8') i odłączany kabel prosty 1,2 m (3,9') kabel -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w pakiecie Pokrowiec ochronny, przykręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Pioneer HDJ-X5 ☆

Pioneer HDJ-X5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb51c2da47c819f341ac9
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

B-STOCK. Artykuł pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszego zespołu. Został sprawdzony i jest skuteczny. Może posiadać śladowe ślady użytkowania. Całkowitą gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

-- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie nowe doznania w trakcie miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, pozwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki w trakcie miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie fachowych DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE właściwości serii HDJ-X zniewalające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 wyposażono w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz cieszyć się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy kabel skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje nieprzeciętną separację lewego i prawego kanału, udoskonalając jakość dźwięku.

na dodatek, model HDJ-X10 zaopatrzono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy zagwarantuje głęboki bas. Trwałość Rygorystyczne testy Wszystkie modele z serii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały wykonane z wytrzymałego metalu aby zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo znacznie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne oraz pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest niepodatna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją swobodnie czyścić po użyciu. Ulepszona funkcjonalność Dla wszelkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek stwarzamy niemało prototypów, które dajemy pod ocenę mistrzowskim DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, iż słuchawki HDJ-X są wygodne, niezależnie od stylu ich noszenia. Wygodny i rozciągliwy pałąk aby zapewnić najlepsze dobranie, słuchawki HDJ-X posiadają sprężysty, wytrzymały pałąk.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Skype

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, w trakcie których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły modne, mistrzowskie funkcje, takie jak sprężyste części gwarantujące wygodne monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

obudowa modelu HDJ-X10 ma mechanizm auto-powrotu, poprzez co słuchawki wracają automatycznie do neutralnej pozycji.. Pozostałe atrybuty przystępność części zamiennych Możesz prosto wymienić odłączany przewód albo pady nauszne we wszystkich słuchawkach z linii HDJ-X przy pomocy części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 posiada w pakiecie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 efektywność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm kabel: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ Beyerdynamic DT 990 PRO ☆

Beyerdynamic DT 990 PRO Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 990 PRO
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e5cfd112da47c345fa1988f
 • ID kategorii: 7967

☆ Beyerdynamic DT 990 PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Beyerdynamic DT 990 Pro 80 Ω Black Edition – słuchawki studyjne

Otwarte słuchawki studyjne z linii Pro, asygnowane do realizowania fachowych miksów i masteringu w studiu nagrań. DT 990 Pro to model ceniony poprzez profesjonalistów na całym świecie i stosowany w niezliczonych studiach nagraniowych, dzięki swojemu wyjątkowo szczegółowemu, analitycznemu, a jednocześnie przyjemnemu brzmieniu w całym słyszalnym pasmie i wysokiemu komfortowi wykorzystywania.

DT 990 Pro cechują się imponującą przestrzennością, szeroką bazą stereo i niezwykłą głębią, zezwalającą na skrupulatne pozycjonowanie wokali i instrumentów w miksie. Pełne szczegółów, stabilne brzmienie z łagodnym uwypukleniem dolnego i górnego pasma powoduje, iż dźwięk jest wyjątkowo miły, co powoduje, iż model ten będzie także rewelacyjnym wyborem dla muzyków i sympatyków audiofilskiego brzmienia.

DT 990 Pro proponują najwyższy komfort stosowania, dzięki komfortowym i miękkim, wymiennym nausznikom, przykrywającym całe uszy, jednostronnemu kablowi, a także przemyślanej i konkretnej konstrukcji pałąka, wyśmienicie dopasowującego się do rozmiarów głowy.

Najważniejsze atrybuty:

 • mistrzowskie wokółuszne słuchawki studyjne
 • kompozycja: otwarta
 • Niesamowicie szczegółowe, analityczne, a jednocześnie przyjemne brzmienie z lekko uwypuklonymi basami i sopranami
 • unikatowe odwzorowanie przestrzenności pozwalające skrupulatnie pozycjonować instrumenty w miksie
 • Wersja 80 Ω – uniwersalna i dedykowana do przeróżnych studyjnych zastosowań
 • stworzone w Niemczech z najwyższej jakości tworzyw
 • Jednostronny kabel prosty 3 m
 • Wysoki komfort stosowania
 • Wymienne, welurowe nauszniki

Specyfikacja:

 • kompozycja: otwarta
 • Przetworniki: dynamiczne
 • Pasmo przenoszenia: 5 – 35 000 Hz
 • Impedancja nominalna: 80 Ω
 • Nominalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 96 dB SPL
 • Nominalne zniekształcenia THD: < 0,2%
 • Moc nominalna: 100 mW
 • Nominalny nacisk pałąka na głowę: ok. 3,5 N
 • Waga (bez kabla): 250 g
 • kabel: 3 m, prosty, jednostronny
 • Złącze: 3,5 mm mini jack stereo, pozłacane
 • Pokrowiec oraz adapter 3,5 mm mini jack – 6,3 mm jack w zestawie

☆ JBL T760 ☆

JBL T760 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T760
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc4672da47c69d76dd6d8
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T760 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU Niebieskie Twoja muzyka, bez hałasu Tylko Twoja muzyka – wszystko inne jest nieważne. Wyjątkowo komfortowe słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU o konkretnym brzmieniu dotrzymują obietnicy.

Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza Twoją uwagę,skoncentrować się na tym, co najważniejsze – nawet poprzez 35 godzin. Chcesz więcej? Zyskaj uzupełniające 2 godziny zasilania po zaledwie 5 minutach ładowania.

Słuchawki Tune 760NC są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć Ci przy każdej przygodzie, a do tego umożliwiają podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth® jednocześnie, dzięki temu nigdy nie przegapisz połączenia telefonicznego w trakcie oglądania filmu na tablecie.

Słuchawki JBL Tune 760NC prędko parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem, a także oferują funkcję odbierania połączeń bez użycia , a także obsługę asystenta głosowego. Starczy podłączyć słuchawki JBL Tune 760NC przy pomocy odłączanego kabla.

Wybierz świetny odcień do swego nastroju i baw się należycie! Aktywna redukcja hałasu Wsłuchaj się w swoją muzykę. Wyeliminuj hałas. Dzięki aktywnej redukcji hałasu będziesz mógł w pełni wczuć się w słuchane utwory, zapominając o całym otaczającym Cię świecie.

Ucieknij do świata muzyki ze słuchawkami JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU. Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat firma JBL projektuje imponujące systemy starannego nagłośnienia dla pokaźnych obiektów na całym świecie.

Słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak prawidłowo, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach. 35 godzin czasu pracy akumulatora z wł.

BT i NC - Czas ładowania 2 godziny Możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki przez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu albo 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny.

dzięki czemu nie musisz czekać w nieskończoność, by wrócić do słuchania swoich ulubionych utworów na słuchawkach JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU.


☆ Audio-Technica ATH-M40 ☆

Audio-Technica ATH-M40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M40
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 515df735d71287e31d30166b
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-M40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Audio-Technica ATH-M40x
Pracuj na jedno ucho z Audio-Technica ATH-M40x

lubisz składać muzykę? A może jesteś DJ? Audio-Technica ATH-M40x pozwolą Ci komfortowo pracować na jedno ucho, dzięki obrotowych kapsułach. Możesz swobodnie słuchać lecącej muzyki i składać kolejne jej kawałki.

Dumne białe logo producenta Audio-Technica otoczone srebrną obwódką widnieje na ciemnych nausznikach oraz na pałąku wraz z nazwą producenta. Czarna budowa nadaje elegancji i klasy.

mocna, wytrzymała konstrukcja

tworzone z najwyższej jakości materiałów, stosownie sparowane części, ogromna kompozycja. To wszystko zagwarantuje solidność, którą docenisz po latach stosowania słuchawek. Miękkie nauszniki i subtelny materiał na pałąku zapewniają komfort i chronią przed podrażnieniami.

lubisz prawdziwe brzmienie?

Słuchając muzyki, chcesz poczuć jakby przed Tobą była scena? Jakby artysta grał utwór specjalnie dla Ciebie? Audio-Technica ATH-M40x zapewnią Ci to uczucie niezależnie od miejsca i czasu. Ich genialne odwzorowanie dźwięku sprawi, że codziennie Twoje słuchawki będą grały dla Ciebie koncert.

Do zestawu załączona jest nakręcana przejściówka z mini jacka 3,5 mm na jacka 6,3 mm i etui transportowe broniące Twoje słuchawki.

parametry Audio-Technica ATH-M40x
 • Przetwornik: intensywne 40 mm z magnesem neodymowym i cewką CCAWK
 • kompozycja: wokółuszna, zamknięta
 • Pasmo przenoszenia: 15 - 24 000 Hz
 • Maksymalna moc wejściowa: 1600 mW / 1kHz
 • Czułość: 98 dB
 • Impedancja: 35 Ohm
 • Waga: 240 g bez kabla
 • przewód: odłączany jednostronny: spiralny 1,2 - 3,0 m + prosty 3,0 m
 • Połaczenie: jack 3,5 mm stereo
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ Sennheiser HD 569 ☆

Sennheiser HD 569 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 569
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766852da47c7933d59084
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 569 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD569
Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z kolekcji HD5xx

Prawdziwy towarzysz w życiu powszednim w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy, a także towarzysz żeby podłączyć je do smartphona.

Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm żeby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż ma jedno przyciskowy pilota, a także mikrofon.

Ciesz się swobodą
słuchania

Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z linii HD pięćset, powstały po to by słuchać muzyki z bogactwem szczegółów i silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

Jaki dźwięk, taki komfort

Dzięki swojej konstrukcji Sennhesier HD569 oferują nieszablonowy komfort noszenia choćby przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki dużym muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

właściwości Sennheiser HD569
 • budowa: wokółuszna
 • Przetworniki: intensywne, otwarte
 • Impedancja: 23 Ohm
 • kabel: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
 • Dynamika SPL: 115 dB
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów dzisiaj

☆ Jabra Evolve 75 ☆

Jabra Evolve 75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 75
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccc7b2da47c3f7d669fa1
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne JABRA Bluetooth Evolve 75 wyjątkowy dźwięk rozmów i muzyki Odetnij się od hałasu panującego w biurze i powiększ swoją sprawność Możesz włączyć aktywną redukcję szumów, żeby praktycznie polikwidować dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak szum klimatyzacji.

Aktywna redukcja szumu (ARC) stosuje innowacyjne mikrofony,nadzorować i reagować na dźwięk z otoczenia Redukcja hałasu i zakłóceń najlepsze ARS i zaimplementowana dioda zajętości, która sygnalizuje, by nie przeszkadzać użytkownikowi i rozszerza produktywność Więcej swobody Podwójna łączność Bluetooth® do dwóch urządzeń równocześnie do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.

Swoboda przemieszczania do 30 m od podłączonego urządzenia Wygoda poprzez cały dzień Nauszniki słuchawek ze skóry plastikowej i nauszna kompozycja do całodziennego stosowania Funkcje: Funkcja podsłuchiwania Nie przegapisz ważnych komunikatów ani pytań od współpracowników.

Naciśnij na lewy nausznik, by słuchać dźwięków z otoczenia, bez konieczności zdejmowania urządzenia zastosowana dioda zajętości Czerwone diody na obydwu nausznikach są samoczynnie włączane, gdy użytkownik prowadzi rozmowę lub są manualnie uruchamiane poprzez użytkownika, gdy jest on zajęty.

W ten sposób wysyłany jest sygnał „nie przeszkadzaj". Aktywna redukcja szumów Tak, mikrofon Hybrid 4 gwarantujący 17 dB (doświadczana redukcja szumów w biurach) informacje techniczne: Połączenie: Bluetooth® albo USB.

zezwala na podłączenie dwóch maszyn Bluetooth® równocześnie Bluetooth: Tak. Klasa 1 (do 30 metrów) i Bluetooth 4.2 Zakres funkcjonowania: Do 30 m/90 stóp Czas rozmów:do 15 godzin Żywotność baterii (z włączoną ARS): do 30 godzin Czas czuwania: do 15 dni Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP (wer.

1.2), profil wolne ręce (wer. 1.6), profil dla bezprzewodowego zestawu słuchawkowego (wer. 1.2), AGHFP (v1.6) Bezprzewodowa technika Bluetooth: Bluetooth 4.0 Bezpieczeństwo: Parowanie, uwierzytelnianie i szyfrowanie (standardowa specyfikacja Bluetooth) Sparowane urządzenia: Do 8 zaufanych maszyn, 2 aktywne połączenia Bluetooth w trybie czuwania Pasywna redukcja szumów Sterowanie dźwiękiem: powiększanie/ograniczanie głośności głośnika na zestawie słuchawkowym Szerokość pasma zestawu słuchawkowego: Szerokopasmowy Szerokość pasma głośnika w trybie muzyki: HiFi Pasmo szerokości głośnika w trybie komunikacji: 150 Hz - 6,8kHz wymiar głośnika: 40 mm Szerokość pasma mikrofonu: Szerokopasmowy rodzaj mikrofonu: przeciętnej długości wysięgnik z jednokierunkowym mikrofonem ECM z redukcją szumów Zakres częstotliwości mikrofonu: 150 Hz - 6,8kHz Długość kabla: 95 cm, kabel HS: 120 cm rozmiary opakowania (dł.

x szer. X wys.): Dł. 21 x sz. 18,1 x wys....


☆ JBL Live 660NC ☆

JBL Live 660NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 660NC
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099071882fff08be1c95613
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live 660NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:50 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):94 dB;komponenty budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Funkcje uzupełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dodatkowe:JBL Signature Sound, Auto Play/Pause, Multi-Point Connection, aplikacja My JBL Headphones, ładowanie port USB-C;Zgodność z aplikacją:JBL Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Live 660NC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Waga:265 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Razer


Najtańsze słuchawki do muzyki elektronicznej – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do muzyki elektronicznej. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Microsoft Modern Wireless Headset ☆

Microsoft Modern Wireless Headset Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern Wireless Headset
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619d5eff82fff0ac854309db
 • ID kategorii: 7967

☆ Microsoft Modern Wireless Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset
Ułatw sobie pracę, łącząc swoje urządzenie Surface albo komputer z Windows 11 Home/Pro i Windows 10 za pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego certyfikowanego do współpracy z Microsoft Teams, który pozwoli Ci wygodnie rozmawiać i pracować. Zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset gwarantuje idealną jakość dźwięku w nieszablonowej cenie.

Łącz się błyskawicznie i ułatw sobie koncentrację
wyekwipowany w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami w Microsoft Teams, zagwarantuje wysoką jakość dźwięku i rozmów, a także bezprzewodową wygodę i niemało więcej.

 • Komfort poprzez cały dzień. Komfortowa kompozycja i lekkie, wyściełane nauszniki umożliwiają korzystanie z zestawu poprzez cały dzień.
 • Wyraźniejsze połączenia. Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i wysokiej jakości głośnikom stereofonicznym zoptymalizowanym pod kątem funkcji głosowych.
 • Przełącz, żeby wyciszyć mikrofon. Lampka stanu pozwala z łatwością sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona.
 • Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań przy pomocy jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i łatwością konfiguracji i zarządzania. Certyfikacja do wykorzystania z Teams wymaga użycia załączonego klucza sprzętowego USB.
 • Wytrzymała bateria. Do 50 godziny słuchania muzyki1lub do 30 godzin połączeń głosowych w Microsoft Teams.
 • Funkcje sterowania na nausznikach. Obejmują przyciski wyciszania, regulacji głośności i przycisk Microsoft Teams.


EAN: 0889842759471
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: 8JR-00009
Przeznaczenie: Call center
kompozycja: Nauszne
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: Brak
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Mikrofon: Tak
Zasięg: 30 m
Waga: 136 g
Akcesoria w pakiecie: pakiet słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset kabel do ładowania Klucz sprzętowy USB Przewodnik szybki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa
Pozostałe właściwości: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Kompatybilność Bluetooth Windows 11 Home/Pro/Windows 10: 20H1, 19H1, RS5 Windows 8, Windows 7 Mac OS, Android, iOS Microsoft Teams (ASP) zgodny z systemami Windows 10 i Mac OS - Niektóre funkcje wymagają pobrania oprogramowania (wymagane miejsce na dysku); brak obsługi w systemie Mac OS. Przyciski / części sterujące: 5 przycisków: włącznik zasilania, przycisk parowania, przycisk Microsoft Teams, przycisk wyciszenia, przycisk widełek Przełącznik wyciszania Pokrętło głośności

☆ JVC GG-01W ☆

JVC GG-01W Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC GG-01W
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6205393f82fff05217004720
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC GG-01W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2 m;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje dodatkowe:czas ładowania do 3h;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):GG-01WQ;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo przenoszenia:10 Hz - 26 kHz;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;rodzaj podłączenia:przewodowe / bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, przewód USB, transmiter USB;Zasięg:10 m;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Jabra Evolve2 40 Stereo ☆

Jabra Evolve2 40 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 40 Stereo
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d20a382fff01d5c7e4ff1
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Evolve2 40Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Unikatowy dźwięk, perfekcyjna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także pionierskim, wygiętym nausznikom, które sprawnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając unikatową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się poznać.pełna cisza bez odchodzenia od biurka.

Oto nowy kanon.Pokaż,Ci trzeba spokoju.Nasz wskaźnik zajętości stwarza zupełnie świeże możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz także włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku.

nawet, jeśli wokół Ciebie mnóstwo się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zastosowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

Dlatego udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz innowacyjny chipset, a także najnowszą technikę przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój pakiet słuchawkowy niewątpliwie Cię nie zawiedzie.dokument UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

komplet słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu zezwala na bezproblemową współpracę.Jeśli wykorzystywana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem wariant zestawu, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystać jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w mocne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej nowoczesny chipset.

Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie nieprzeciętnej muzyki podczas pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, żeby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? z pewnością.Nowy standard komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak znakomicie dostosowanego, że praktycznie nie czuje się go na głowie.

Opracowaliśmy idealną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek przeróżnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało nowe znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie technologiczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści.Uważasz, iż już jest wspaniale? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct powoduje,pakiet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i prosty dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie łatwe.Akcesoria w zestawie: pakiet słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe parametry: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z stanowczo miękkiej pianki pokrytej silikonem w dopasowanym odcieniu Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dostosowanym kolorze Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ Logitech G635 ☆

Logitech G635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G635
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269992da47c6f82b45d00
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki G635 981-000750 najlepsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najistotniej progresywnej technologii dźwięku i wytrzymałych tworzyw gwarantuje ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G zwiększone do 50 mm i technologia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest przystępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wytwarzane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje znakomitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

dzisiaj, dzięki zwiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są nad wyraz czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która charakteryzuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

staranne i skrupulatne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej lub przegranej.Pełne możliwości przypasowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G oraz dopasowywać preferencje dźwięku dzięki niepowtarzalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania poprzez obrócenie, który zagwarantuje wyjątkowo czyste i precyzyjne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w komplecie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden pakiet słuchawkowy, wszystkie platformyJeden pakiet słuchawkowy do wszelkich sprzętów.

zestaw słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z nawet dwóch maszyn jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.wykonany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został wyposażony w znaczne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Thrustmaster Y350CPX ☆

Thrustmaster Y350CPX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thrustmaster
 • Nazwa produktu: Thrustmaster Y350CPX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f06d78e441a5de4f4faae
 • ID kategorii: 7967

☆ Thrustmaster Y350CPX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Thrustmaster ukazuje nowy zestaw słuchawkowy Y-350CPX 7.1 Powered Far Cry 5 Edition. Ten rewolucyjny artykuł jest owocem wieloletniego doświadczenia i pozostał specjalnie zaprojektowany do gry Far Cry 5. Zestaw Y-350CPX znamionuje się niezwykle wysokimi parametrami audio dzięki 60-milimetrowym przetwornikom o dużej mocy. W dodatku zawiera elementy z pianki z pamięcią kształtu i unikatowy kontroler Y Sound Commander z dźwiękiem 7.1 Virtual Surround Sound. Zestawu można używać z całą gamą platform najnowszej generacji: PS4™ / XBOX ONE® / PC / MAC® i NINTENDO SWITCH™! komplet SŁUCHAWKOWY DLA GRACZY W LIMITOWANEJ EDYCJI FAR CRY 5 - Limitowana edycja Far Cry 5 gwarantująca synergię premier rynkowych i słuszne działanie w grze - unikatowe globalne partnerstwo z twórcami gry Far Cry 5 obejmujące najnowszą generację platform DŹWIĘK HD Z najistotniejSZYM W HISTORII BASEM NA KONSOLI DZIĘKI PRZETWORNIKOM 60 MM - Wysokiej klasy przetworniki 60 mm o wielkiej mocy — aktywne wrażenia w grze dzięki dodatkowemu wzmocnieniu basów! odpowiednio dopracowana charakterystyka przenoszenia: pierwszy słyszysz, pierwszy reagujesz, pierwszy eliminujesz wroga! - najlepsze elementy naszego doświadczenia w dziedzinie audio, otwierające przed graczem nowy poziom wrażeń - świetny przekaz basów umożliwiający trafne odwzorowanie odgłosów wybuchów w grze - Zbalansowane częstotliwości przeciętne zapewniające zrównoważone odwzorowanie głosu innych graczy - Nieprzesycone tony wysokie zapewniające przezroczyście czyste odwzorowanie odgłosów pocisków wystrzeliwanych w grze Y SOUND COMMANDER: 7.1 VIRTUAL SURROUND SOUND NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - technologia 7.1 Virtual Surround Sound umożliwia graczowi skrupulatne lokalizowanie źródła każdego dźwięku, gwarantując maksymalny realizm zmagań na polu walki! - potężny bas zezwalający w pełni doświadczać intensywności eksplozji w grze - zaimplementowany akumulator zasilający funkcje dynamicznego basu i 7.1 Virtual Surround Sound - Głosowe sprzężenie zwrotne - Połączenie technologii Thrustmaster / Texas Instruments / AM3D PEŁNA WYGODA I skutecznA IZOLACJI PASYWNA - szczególnie wygodna pianka z pamięcią kształtu całkowicie pokrywająca czasze słuchawek i pałąk nagłowny i zapewniająca wysoki komfort: szerokie, szczególnie miękkie muszle słuchawek i pałąk nagłowny pokryte grubą, miękką pianką — pełen komfort i sprawna izolacja pasywna - Podwójne elektroakustyczne wzmocnienie basów za sprawą specjalnej konstrukcji czasz słuchawek i elektronicznego wzmocnienia tonów niskich wbudowanego w kontroler WYSOKIEJ KLASY MIKROFON - Mikrofon jednokierunkowy, wychwytujący wyłącznie głos gracza i zapewniający wydajną komunikację z zespołem - Możliwość odczepienia mikrofonu i wyregulowania go stosownie do wielkości i kształtu głowy każdego gracza
parametry:
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
rodzaj słuchawek: Nauszne
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne

☆ Corsair HS70 Pro ☆

Corsair HS70 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS70 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f2825b78e441a001a668246
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki z dobrym basem

☆ Corsair HS70 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS carbon (EU) Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS wyróżnia się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień.

Z MYŚLĄ O KOMFORCIERegulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys nieszablonowy komfort w trakcie wielogodzinnej gry. ZnakomitY DŹWIĘKWysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 sprawia realistyczne wrażenie przebywania wewnątrz gry. DAJ SIĘ USŁYSZEĆCałkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy zmniejsza hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie.

przejrzyście czysty głos i doskonały dźwięk potwierdza dokument Discord. BEZPRZEWODOWA SWOBODAGraj luźno i bez przewodów w zakresie do 12 metrów na komputerze PC albo konsoli PS4, a energii baterii starczy choćby na 16 godzin.Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty: Żywotność baterii: do 16 godzin...


☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2 ☆

Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6067107082fff0ba85931573
 • ID kategorii: 7967

☆ Turtle Beach Ear Force Stealth 600 Gen 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:tak;Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:regulowany pałąk, przyciski sterujące na słuchawce, możliwość wyciszania mikrofonu;Kolor:biały;Kolor:biały;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Stealth 600 Gen 2;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox Series;Podświetlenie:nie;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:radiowe;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, odbiornik, przewód USB...


☆ Pioneer HDJ-X5 ☆

Pioneer HDJ-X5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb51c2da47c819f341ac9
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na zapotrzebowania naszego zespołu. Został sprawdzony i jest wydajny. Może posiadać nieznaczne ślady stosowania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

-- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie nowe doznania podczas miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, pozwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz komfortowo używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie profesjonalnych DJów.

Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE właściwości linii HDJ-X oszałamiające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 zaopatrzono w nowy 40-mm przetwornik.

Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz radować się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy przewód skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje znakomitą separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku.

na dodatek, model HDJ-X10 zaopatrzono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części obudowy zapewnia głęboki bas. Odporność Rygorystyczne testy Wszystkie modele z kolekcji HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały wytworzone z wytrzymałego metalu by zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-powłoka Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo pokaźnie dłużej.

Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne i pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest wytrzymała na zachlapania, dzięki temu możesz ją luźno czyścić po użyciu. Lepsza funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek budujemy niemało prototypów, które dajemy pod ocenę mistrzowskim DJom.

Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X są wygodne, niezależnie od stylu ich noszenia. Komfortowy i rozciągliwy pałąk aby zapewnić najlepsze dostosowanie, słuchawki HDJ-X posiadają sprężysty, wytrzymały pałąk.

Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, podczas których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły lubiane, profesjonalne funkcje, takie jak elastyczne części gwarantujące komfortowe monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

obudowa modelu HDJ-X10 posiada mechanizm auto-powrotu, poprzez co słuchawki wracają samoczynnie do neutralnej pozycji.. Pozostałe atrybuty dostępność części zamiennych Możesz z łatwością wymienić odłączany kabel lub pady nauszne we wszystkich słuchawkach z linii HDJ-X za pomocą części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 posiada w komplecie 1.2m kabel rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 wydajność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ Audio-Technica ATH-M40 ☆

Audio-Technica ATH-M40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M40
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 515df735d71287e31d30166b
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-M40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Audio-Technica ATH-M40x
Pracuj na jedno ucho z Audio-Technica ATH-M40x

uwielbiasz składać muzykę? A może jesteś DJ? Audio-Technica ATH-M40x pozwolą Ci komfortowo pracować na jedno ucho, dzięki obrotowych kapsułach. Możesz luźno słuchać lecącej muzyki i składać kolejne jej kawałki.

Dumne białe logo producenta Audio-Technica otoczone srebrną obwódką widnieje na ciemnych nausznikach, a także na pałąku wraz z nazwą producenta. Czarna konstrukcja nadaje elegancji i klasy.

potężna, wytrzymała konstrukcja

produkowane z najwyższej jakości tworzyw, optymalnie sparowane elementy, ogromna kompozycja. To wszystko gwarantuje odporność, którą docenisz po latach użytkowania słuchawek. Miękkie nauszniki i subtelny materiał na pałąku gwarantują komfort i chronią przed podrażnieniami.

lubisz prawdziwe brzmienie?

Słuchając muzyki, chcesz poczuć jakby przed Tobą była scena? Jakby artysta grał utwór specjalnie dla Ciebie? Audio-Technica ATH-M40x zapewnią Ci to uczucie niezależnie od miejsca i czasu. Ich doskonałe odwzorowanie dźwięku sprawi, że codziennie Twoje słuchawki będą grały dla Ciebie koncert.

Do zestawu dołączona jest nakręcana przejściówka z mini jacka 3,5 mm na jacka 6,3 mm oraz etui transportowe chroniące Twoje słuchawki.

parametry Audio-Technica ATH-M40x
 • Przetwornik: energiczne 40 mm z magnesem neodymowym i cewką CCAWK
 • kompozycja: wokółuszna, zamknięta
 • Pasmo przenoszenia: 15 - 24 000 Hz
 • Maksymalna moc wejściowa: 1600 mW / 1kHz
 • Czułość: 98 dB
 • Impedancja: 35 Ohm
 • Waga: 240 g bez kabla
 • przewód: odłączany jednostronny: spiralny 1,2 - 3,0 m + prosty 3,0 m
 • Połaczenie: jack 3,5 mm stereo
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ Logitech G733 ☆

Logitech G733 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G733
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6c98dd8e441a28c84658a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G733 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

G733 Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier RGB LIGHTSPEED GRAJ PO swojemu Nareszcie pakiet słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i wykonany dla komfortu. Jest on wyekwipowany w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i progresywne oświetlenie, których Ci trzeba, aby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niżeli kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODA technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED gwarantuje ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów niezawodnej bezprzewodowej swobody. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel.

Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJ Około 16,8 mln kolorów, dwie strefy dopasowania oświetlenia, żeby były bardziej personalne.

Personalizuj barwy, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry – lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą gratisowego oprogramowania do grania G HUB.

dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon – G733 jest gotowy do dostosowania do indywidualnych potrzeb dzięki szerokiej gamie kolorowych akcesoriów. Dobieraj i dopasowuj.

Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o starannym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej niżeli kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i nad wyraz wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu poprzez Discorda.

USŁYSZ KAŻDĄ ROZGRYWKĘ Od gier po muzykę, skrupulatna przezroczystość dźwięku i głębokie basy są zgodne z projektem. Membrany PRO-G wytworzone są z oryginalnego, hybrydowego materiału siatkowego, który redukuje zniekształcenia, stwarzając precyzyjny, czysty dźwięk, gwarantujący bogate, płynne doznania kinowe.

ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH DŹWIĘK PRZESTRZENNY Dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia Twój świat gry wokół Ciebie. Ciesz się wszystkimi cudami otoczenia i dźwiękami otoczenia, które Twoje ulubione gry posiadają do zaoferowania – z każdego kierunku.

Najnowsza technologia DTS Headphone:X 2.0 to dźwięk przestrzenny powyżej kanałów 7.1. BĘDZIESZ BRZMIEĆ NIESAMOWICIE G733 idzie w parze z filtrami BLUE VO!CE, które możesz dostroić, aby uzyskać dźwięk o jakości telewizyjnej.

Niech Twój stream zabrzmi bardziej profesjonalnie w mgnieniu oka. Wybierz z wielu filtrów albo przystosuj swój własny za pomocą oprogramowania G HUB. ULTRALEKKA Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch niedużych cheeseburgerów lub 250 żelków.

Jest bardzo lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, aby odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki czemu można grać tak, jakby go choćby tam nie było. KONTUROWA, żeby PASOWAŁA Dwuwarstwowa pianka dostosowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i stwarza kontur wokół twarzy.

zniża punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania. Miękki i regulowany zawieszany pałąk upewnia się, iż wszystko nadaje się świetnie. BAW SIĘ KOLORAMI Granie zyskuje nowy wygląd, ponieważ Logitech G łączy w sobie najwyższej klasy technikę gier z żywymi kolorami, świeżym stylem i niesamowitymi wibracjami.

Dokończ konfigurację dzięki wysokowydajnej myszy i klawiaturze.Chętnie wybierane słuchawki nauszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek nausznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do muzyki elektronicznej nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do muzyki elektronicznej w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *