Słuchawki do muzyki klasycznej

Ranking słuchawek do muzyki klasycznej – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do muzyki klasycznej. Ranking zawierający polecane słuchawki do muzyki klasycznej jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccd968e441aeb1252b09e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection przystępne są w czterech luksusowych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, krystaliczny błękit, piasek pustyni i szarość nocy. Odkrywaj świat w najlepszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zagwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów.

doskonały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najkorzystniejszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie obserwują szumy, żeby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na indywidualne zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane przez czip Apple W1
Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie.
Słuchawki są wyekwipowane w komfortowe nauszne elementy sterujące, które pełnią mnóstwo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach bezkonkurencyjnych w tej klasie sprzętu bez problemu synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów i możliwość słuchania muzyki i efektywnej pracy przez cały dzień.

dobrane do Ciebie
Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają progresywne odpowietrzniki i oryginalny, użyteczny przegub, który zezwala na indywidualne, rozciągliwe dobranie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to budowa kompletna lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce.

*Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 albo nowsze wersje tych systemów

Najważniejsze atrybuty:

 • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
 • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
 • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
 • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest wyjątkowo energooszczędny
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 3 godziny odtwarzania
 • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
 • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych części sterujących
 • Miękkie poduszki wokółuszne pozwalają na długie, wygodne słuchanie i ponadto izolują od dźwięków z otoczenia


EAN: 0190198828392
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MTQX2EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon: zaimplementowany
Kolor: Piaskowy
Akcesoria w pakiecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Sony WH-1000XM4 ☆

Sony WH-1000XM4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM4
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92c1d382fff03f63e68ddf
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-1000XM4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Premium Sony to pierwsza liga dźwięku Dzięki słuchawkom WH-1000XM4 jesteś sam na sam z muzyką. Do Twoich uszu dociera mniej hałasu i jeszcze czystszy dźwięk, a inteligentna technologia automatycznie optymalizuje sposób reprodukcji. Zostań sam na sam z muzyką przejrzyj, jak słuchawki WH-1000XM4 łączą nasz najmocniej progresywny system redukcji hałasu z nieszablonową jakością dźwięku i szeregiem inteligentnych funkcji, aby zapewnić słuchaczowi nieprzeciętne wrażenia. Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy kanon w branży Słuchawki WH-1000XM4 redukują hałas lepiej niż wszystkie nasze poprzednie modele i efektywniej blokują dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości w samolocie, kawiarni i innych miejscach. Wspaniały dźwięk bez żadnych kabli technologia LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej informacji (przy maksymalnej prędkości transmisji 990 kb/s) aniżeli łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to wyjątkowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym. Sprawcza moc technologii technologia dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z zastosowaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników. Informacje te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, żeby zapewnić redukcję hałasu w rozmaitych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio, ponad 700 razy na sekundę wykrywa on i koryguje sygnały muzyki i hałasu oraz akustykę pomiędzy przetwornikiem w słuchawkach a uchem. Specyfikacja marka Sony Model WH-1000XM4srebrny Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW) DSEE EXTREME Tak Pasmo przenoszenia 4Hz-40 000Hz Pasmo przenoszenia (komunikacja bluetooth) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s) Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) 4Hz-40 000Hz Praca w trybie pasywnym Tak NFC Tak Dlugość przewodu przewód słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo) dopełniające informacje Procesor systemu redukcji hałasu QN1 HD, układ SoC Bluetooth i dwa czujniki hałasu — spokój podczas słuchaniaSpersonalizowana redukcja hałasu i kompensacja ciśnienia atmosferycznego Technologie DSEE Extreme™ i LDAC — wysoka jakość dźwięku Adaptive Sound Control — automatyczne dostosowywanie słyszalności dźwięków z otoczenia do miejsca i aktywności Wolność od kabli dzięki technologii BLUETOOTH

☆ Denon AH-GC25 ☆

Denon AH-GC25 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-GC25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a50f68e441abfb350c01e
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-GC25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Denon AHGC25WBKEM czarne nauszne. Bezprzewodowe słuchawki Denon AH-GC25W wyposażone w Bluetooth aptX HD, a także innowacyjne technologicznie przetworniki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe klasy Premium. Bazujący na ponad 50 latach doświadczenia marki Denon w projektowaniu i tworzeniu słuchawek, model AH-GC25W wyekwipowany został w technikę aptX HD Bluetooth, a progresywne przetworniki gwarantują realistyczny dźwięk z formatów o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony zapewniają niezwykłą wyrazistość głosu w trakcie nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych. Wyjątkowo wygodne, lekkie, bezprzewodowe słuchawki wokółuszne są wyekwipowane w innowacyjne technologie Denon, żeby zapewnić niesamowite wrażenia muzyczne każdego dnia. Genialna jakość dźwięku bezprzewodowego. Ciesz się muzyką bezprzewodowo. Kompatybilność z formatami o wysokiej rozdzielczości, zastosowana obsługa AAC i aptX HD Bluetooth zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Podwójna łączność. Podwójne jednoczesne połączenie z urządzeniem pozwala bezprzewodowo słuchać urządzenia Bluetooth i nadal odbierać połączenia z telefonu. Dźwięk klasy Premium. Zaprojektowany dla entuzjastów muzyki, którzy wymagają najkorzystniejszego dźwięku w podróży i w pracy. Świeże, wysokowydajne przetworniki firmy Denon zastosowane w słuchawkach AH-GC25W krystaliczny, realistyczny dźwięk. Wyraźne wysokie tony, głęboki bas i szczegółowe obrazowanie wspaniałe brzmienie w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów oraz w trakcie rozmów telefonicznych. Długa żywotność baterii. Ciesz się nawet 30 godzinami słuchania ulubionych utworów. Załączony kabel USB Micro-B umożliwia ładowanie akumulatora litowo - jonowego z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera. Osiągnij pełne naładowanie baterii w ciągu zaledwie dwóch godzin. Choćby jeśli bateria jest rozładowana, odbieraj połączenia i słuchaj muzyki przy pomocy dołączonego kabla audio 3,5 mm. Aplikacja Denon Audio. Gratisowa aplikacja na smartfony stanowi znakomite uzupełnienie słuchawek AH-GC25W, zapewniając kontrolę nad dźwiękiem, a także wieloma innymi funkcjami. Przystępna na iOS i Android™.

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - profesjonalne słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także nieprzeciętnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu świetnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie nadzwyczajne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dopasowano zarówno do pracy z fachowym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł za każdym razem konsolidować je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten fachowy sprzęt oferuje obszerniejszą głębię niskich tonów i czystość wysokich pasm aniżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także skrupulatne zestrojenie, które zezwala na odtwarzanie naturalnego, korzystnie zbalansowanego dźwięku z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje w trakcie miksowania i edycji, takstworzone przez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, umożliwiają zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego precyzyjne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd teraz to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono nie tylko w złącze mini XLR,ponadto w moduł Bluetooth 5.0.

gwarantuje on jednostajne połączenie i prędki przesył informacji, obfity zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje duży komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.ponadto, w słuchawkach AKG K371BT zastosowano konkretny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i radować się bezprzewodową pracą choćby poprzez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka budowa i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione poprawnie dopasowującą się pianką zapewniają komfort oraz zapobiegają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta budowa zagwarantuje perfekcyjną izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast dostosowywany pałąk został tak skonstruowany,mistrzowskie słuchawki K371BT dobrze trzymały się na głowie, lecz nie powodowały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość, a także wytrzymałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość fachowych monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość i trafna impedancja najkorzystniejszy efekt zarówno w czasie stosowania z urządzeniami mistrzowskimi, jak i konsumenckimi. Od teraz przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swego dnia genialnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (kabel prosty - 3 m, kabel spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w pakiecie, zawsze przystosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to z łatwością przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i minimalnej wadze. Spakuj cały pakiet do załączonego w zestawie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ DALI iO 4 ☆

DALI iO 4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DALI
 • Nazwa produktu: DALI iO 4
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dadca2f2da47ca2e06cf991
 • ID kategorii: 7967

☆ DALI iO 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wodooporność:certyfikat IP53;dopełniające zasilanie z etui:0 h;Czas pracy do:60 h;Długość przewodu:0;Dynamika (SPL):100 dB;Funkcje dodatkowe:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:AAC, aptX, aptX HD;Kolor:brązowo-biały;Kolor:beżowy/brązowy;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Sony, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):IO-4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Średnica przetwornika:50 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Waga:320 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg:10 m...

☆ DALI iO 6 ☆

DALI iO 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DALI
 • Nazwa produktu: DALI iO 6
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dadca2c2da47ca2e06cf98e
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe douszne

☆ DALI iO 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aktywna redukcja szumów:tak;Wodooporność:dokument IP53;uzupełniające zasilanie z etui:0 h;Czas pracy do:30 h;Długość przewodu:0;Dynamika (SPL):100 dB;Funkcje dopełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:AAC, aptX, aptX HD;Kolor:brązowo-biały;Kolor:beżowy/brązowy;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Sony, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):IO-6;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Średnica przetwornika:50 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:325 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:adapter samolotowy, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, przewód USB;Zasięg:10 m...

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo ☆

Jabra Evolve2 65 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 65 Stereo
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1abf8e8e441ae9c74b42a9
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EVOLVE2 65 Zaprojektowane dla pełnej elastyczności. Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym gwarantującym wyśmienitą jakość dźwięku. Znakomite połączenia. Nieszablonowe rezultaty wymagają wyjątkowej jakości dźwięku podczas komunikacji.

profesjonalny, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Poprawiliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz progresywny chipset oraz najnowszą technikę przetwarzania sygnału.

Wszystko to zapewnia rewelacyjną jakość połączeń, za każdym razem. Certyfikat UC dokument UC to gwarancja zadowolenia. W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go użyć.

zestaw słuchawkowy Evolve2 65 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu zezwala na bezproblemową współpracę. Jeśli stosowana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem rodzaj zestawu, który pozwoli Ci stosownie wykorzystać jej możliwości.

MUZYKA Poczuj brzmienie muzyki. Nasz pakiet słuchawkowy wyposażyliśmy w mocne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej progresywny chipset. Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie perfekcyjnej muzyki w trakcie pracy.

Dzięki Evolve2 dźwięk zyskał zupełnie nową jakość TŁUMIENIE HAŁASU Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż pakiet Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz nowatorskim, wygiętym nausznikom, które efektywnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się zaznać.

WSKAŹNIK ZAJĘTOŚCI Pokaż,Ci potrzeba spokoju. Nasz wskaźnik zajętości stwarza zupełnie świeże możliwości, dzięki temu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz także włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku.

choćby, jeśli wokół Ciebie dużo się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. BATERIA Bateria na dużo dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i podczas pracy zdalnej za każdym razem możesz posiadać pewność, że Twój zestaw słuchawkowy stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.

Nasza innowacyjna technologia optymalizacji skuteczności baterii oraz niezwykły niewielki chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy*. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oferujemy Ci także praktyczną podstawkę ładującą.

Bateria całkowicie naładowana Zyskaj 37 godzin pracy na baterii w 90 minut prędkie ładowanie Zyskaj 8 godzin pracy na baterii w 15 minut KOMFORT używanIA Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie.

Opracowaliśmy perfekcyjną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek najróżniejszych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.

Prawdziwy luksus polega przecież na tym, aby móc zapomnieć, co ma się na głowie. Technika Myśl nieszablonowo. Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach prekursorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych.

Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści. Jabra Direct powoduje,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najszczególniej aktualne funkcje, naprawę błędów i przystępny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie proste.Akcesoria w komplecie: komplet słuchawkowy; podstawka na biurko (zależnie od SKU); adapter BT Jabra Link 380; przewód USB-C do USB-A długości 1,2 m; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)Pozostałe właściwości: rozmiary opakowania (dł.

× szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 18,85 × 5,3 × 21,7 cm w podstawowym pakiecie: 18,85 × 10,35 × 25 cm rozmiary głównego modułu Stereo 186 × 157 × 60,5 mm Mono 150 × 157 × 60,5 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia Stereo 176,4 g Mono 99,2 g zastosowane materiały Pałąk z bardzo miękkiej pianki pokrytej silikonem w przypasowanym kolorze, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dostosowanym odcieniu, wysuwany wysięgnik z aluminium typ baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego stosowania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i części LED Powiadomienia Microsoft Teams*, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące...


☆ Bose QC45 ☆

Bose QC45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC45
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b792e82fff03213fd5abb
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QC45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Bose QuietComfort 45Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwiękPoczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Komfortowe, miękkie poduszki znakomicie osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy.

Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji zaopatrzonych w najkorzystniejsze połączenie redukcji hałasu oraz wygody w swojej klasie.

Wisienką na torcie jest nasza autorska technologia akustyczna zapewniająca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o doskonale wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się poprzez cały dzień.

Przekonaj się na własne uszyWyobraź sobie, że jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, by przekonać się, jak dużo lub jak niewiele dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.Brzmi niezwykle.

Lecz to nie magiaWszystko zaczyna się od naszej technologii Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek. Bezustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz.

Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i pozwalając Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zapewnia pełne wyciszenie, lub tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.Więcej muzyki i kontaktu ze światemTryb Aware sprawia, że dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane przez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki czemu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem.

Słyszysz jednocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle iż na bardziej stabilnym poziomie głośności.Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-FiMuzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak szczególnie je uwielbiasz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z wyjątkowymi technikami Bose architekturą TriPort i zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają bardzo wierne brzmienie.Nasza autorska kompozycja TriPort gwarantuje wentylację muszli słuchawek,zwiększyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia.

na skutek czego otrzymujemy udoskonalony dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia. Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, żeby utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania.

Basy są niezmienne choćby przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna choćby przy dużej głośności.Komfort tkwi w szczegółachNiesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają olśniewającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Gładkie, pozbawione fałd poduszki, elitarno miękka skóra plastikowa i niepokaźna siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, że w ogóle masz słuchawki na głowie nawet po wielu godzinach słuchania.niepodatny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,chronić go przed upadkami i odkształceniami.Specjalne metalowe zawiasy powodują, że każdy punkt obrotu pozostaje jednostajny i wytrzymały.ekskluzywno miękka skóra syntetyczna na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka zapewnia wygodę przez cały dzień.Wyraźny dźwięk rozmów.

W pomieszczeniach i na zewnątrzDzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu przez model QC45 pokaźnie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, podczas gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, aby zapewnić wyraźny dźwięk rozmów.

Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu masz pewność, że Twój głos brzmi wyraźnie i czysto choćby w gwarnych miejscach.Słuchaj poprzez dłuższy czasSłuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niżeli poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu.

Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki nawet podczas najdłuższego lotu nocnego. Żeby je naładować, starczy podłączyć przewód USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Prędkie, 15-minutowe ładowanie wystarczy na 3 godzin odtwarzania.

Możesz też podłączyć załączony do zestawu przewód audio, żeby słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym.Akcesoria w zestawie: Słuchawki QuietComfort 45 Etui przewód ładujący USB-C (30 cm) kabel audio (3,5 mm do 2,5 mm) Pozostałe atrybuty:...


☆ Philips Fidelio X3 ☆

Philips Fidelio X3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Fidelio X3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f929c7882fff03f63e68988
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips Fidelio X3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

usłysz każdy detal — od oddechu piosenkarza po skrzypienie gryfu. Te fachowej klasy słuchawki o otwartej konstrukcji gwarantują niesamowity komfort noszenia i nieskazitelny dźwięk. Postaw na wyraźny i szczegółowy dźwięk zawsze, kiedy zakładasz je na uszy.korzyści: słuchawki philips fidelio x3 wyekwipowane są w dwuwarstwowe komponenty nauszne, które obniżają rezonans i drgania.

neodymowe przetworniki są nachylone o 15 poziomów, dzięki temu dostosowują się do naturalnej geometrii uszu, gwarantując optymalną skrupulatność przy wysokich częstotliwościach. W wyniku czego uzyskujemy znakomitą jakość i szczegółowość dźwięku.

nauszniki o otwartej konstrukcji są pokryte krystaliczną akustycznie tkaniną głośnikową kvadrat. Materiał ten umożliwia swobodny przepływ powietrza, eliminując tworzenie się ciśnienia za membraną i gwarantując przestrzenną jakość dźwięku.

50-milimetrowe akustyczne przetworniki wyekwipowane są w membrany składające się z wielu polimerowych warstw i wypełnione warstwą tłumiącego żelu. Dzięki elastyczności i gładkości każda membrana gwarantuje nadzwyczajnie stabilne brzmienie.

basy są konkretne, ale nie przytłaczające. Tony przeciętne znamionują się pełnym zakresem i płynnością. Wysokie częstotliwości wyróżniają się nieszablonowym poziomem szczegółowości. Subtelne nuty pianina. Konkretne tony muzyki rockowej.

niezależnie od tego, czego uwielbiasz słuchać, dzięki słuchawkom obsługującym dźwięk wysokiej rozdzielczości usłyszysz każdy dźwięk. Po podłączeniu do źródła dźwięku wysokiej rozdzielczości pozwolą one radować się bezstratną jakością dźwięku o wyższej częstotliwości próbkowania w sytuacji odtwarzania z płyty cd.

muzyka zabrzmi jak na żywo. Czarna skóra pokrywająca zewnętrzną i wewnętrzną opaskę na głowę jest dostarczana poprzez szkocką markę muirhead i pozyskiwana w sposób zgodny z zasadami etyki i jednostajnego rozwoju.Najtańsze słuchawki do muzyki klasycznej – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do muzyki klasycznej. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Pioneer HDJ-X5BT ☆

Pioneer HDJ-X5BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604a31e18e441aa3da008db6
 • ID kategorii: 7967

☆ Pioneer HDJ-X5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym odcieniu. Ze względu na technologię Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są nieprzeciętne do DJ-owania w klubie, a także monitorowania ścieżek w trasie.

teraz można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały blask) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Dzisiaj, bardziej niżeli kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom i występom zawsze i wszędzie.

Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT usprawniają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu albo w trasie. Po podłączeniu załączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W sytuacji wykorzystywania bezprzewodowego lub nie te słuchawki genialną jakość dźwięku, solidność i funkcjonalność.

Słuchawki HDJ-X5BT-N będą przystępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający albo dowiedz się więcej o nowej wersji w kolorze złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technologia do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki nieskomplikowanej konfiguracji możesz łatwo zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon lub komputer PC/Mac a następnie monitorować ścieżki.

Trzygodzinne ładowanie zezwala na odtwarzanie nawet przez około 20 godzin. Dzięki zastosowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako zestaw głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Dobrze jednostajny dynamiczny dźwięk Usłysz każdy szczegół utworu podczas miksowania w kabinie lub monitorowania muzyki w domu.

Wysoka rozdzielczość, korzystnie zrównoważone strojenie oraz komory bass reflex w obudowach pozwalają na przepływ powietrza budujący wyśmienitą charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX oraz AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, choćby podczas słuchania bezprzewodowego.

Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem do 150 zł

Długa trwałość Zabierz bezproblemowo słuchawki w trasę. Słuchawki linii HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2 oraz nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, by zapewnić wytrzymałość w nieprzystępnych warunkach i przy intensywnym stosowaniu.

Uniwersalna funkcjonalność gwarantująca wygodne DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w pakiecie kabel skręcany 1,2 m,automatycznie dezaktywować Bluetooth i wszystkie inne funkcje.

Słuchawki HDJ-X5BT są komfortowe w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji pokrywy, mechanizmowi obrotowemu i sprężystemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z serii HDJ-X. Inne funkcje komfortowe nauszniki Noś słuchawki komfortowo podczas długich setów.

precyzyjnie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i zapewniają amortyzację, a dodatkowo zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, by zmaksymalizować komfort. Składana konstrukcja, nieskomplikowana do noszenia dostępne cztery kolory wybór wersji w odcieniu czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) albo złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić dobranie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

Oryginalne i niepowtarzalne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu poprzez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP albo HFP.

*2 niepodatność na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX małe opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin rodzaj Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy kabel skręcany 1,2 m (obszerniejsza długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (wariant gwintowany) przewód ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków wykorzystywania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Logitech G735 ☆

Logitech G735 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G735
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4ab1a2da47c69b066ff66
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G735 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bluetooth:tak;Czas pracy do:16 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:38 Ω;Kolor:biały;Kolor:biały;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):G735;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;pasuje do:PC/notebook, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg:20 m;Złącze:radiowe + jack 3,5 mm...

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo ☆

Jabra Evolve2 65 Stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 65 Stereo
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1abf8e8e441ae9c74b42a9
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EVOLVE2 65 Zaprojektowane dla pełnej rozciągliwości. Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym zapewniającym wspaniałą jakość dźwięku. Rewelacyjne połączenia. Nieszablonowe rezultaty wymagają wyjątkowej jakości dźwięku podczas komunikacji.

mistrzowski, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej kolekcji Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału.

Wszystko to zapewnia doskonałą jakość połączeń, zawsze. Atest UC atest UC to gwarancja zadowolenia. W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go wykorzystać.

pakiet słuchawkowy Evolve2 65 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu umożliwia bezproblemową współpracę. Jeśli użytkowana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci adekwatnie zastosować jej możliwości.

MUZYKA Poczuj brzmienie muzyki. Nasz zestaw słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najbardziej progresywny chipset. Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie wspaniałej muzyki w trakcie pracy.

Dzięki Evolve2 dźwięk zyskał zupełnie nową jakość TŁUMIENIE HAŁASU Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż pakiet Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także nowatorskim, wygiętym nausznikom, które wydajnie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się poznać.

WSKAŹNIK ZAJĘTOŚCI Pokaż,potrzebujesz spokoju. Nasz wskaźnik zajętości formuje zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

choćby, jeśli wokół Ciebie dużo się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. BATERIA Bateria na sporo dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i w trakcie pracy zdalnej za każdym razem możesz posiadać pewność, iż Twój zestaw słuchawkowy stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.

Nasza zaawansowana technologia optymalizacji wydajności baterii i niezwykły niewiele znaczący chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy*. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek proponujemy Ci także poręczną podstawkę ładującą.

Bateria kompletnie naładowana Zyskaj 37 godzin pracy na baterii w 90 minut szybkie ładowanie Zyskaj 8 godzin pracy na baterii w 15 minut KOMFORT stosowanIA Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie.

Opracowaliśmy znakomitą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.

Prawdziwy luksus polega przecież na tym, by móc zapomnieć, co ma się na głowie. Technologia Myśl nieszablonowo. Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych.

Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści. Jabra Direct powoduje,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najmocniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.Akcesoria w pakiecie: zestaw słuchawkowy; podstawka na biurko (zależnie od SKU); adapter BT Jabra Link 380; kabel USB-C do USB-A długości 1,2 m; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)Pozostałe atrybuty: rozmiary opakowania (dł.

× szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 18,85 × 5,3 × 21,7 cm w podstawowym zestawie: 18,85 × 10,35 × 25 cm rozmiary głównego modułu Stereo 186 × 157 × 60,5 mm Mono 150 × 157 × 60,5 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia Stereo 176,4 g Mono 99,2 g zaimplementowane materiały Pałąk z istotnie miękkiej pianki pokrytej silikonem w dobranym kolorze, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dobranym kolorze, wysuwany wysięgnik z aluminium typ baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego stosowania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i elementy LED Powiadomienia Microsoft Teams*, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące...


☆ SteelSeries Arctis Nova 7 ☆

SteelSeries Arctis Nova 7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova 7
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 630c635f2da47c46c3b04796
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis Nova 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

idealnie sprawdza się w przypadku długich sesji — arctis nova 7 wireless proponuje rozszerzone opcje konstrukcji dzięki 4 punktom regulacji.wyszukasz idealne przypasowanie dzięki nowym słuchawkom z regulacją wysokości, rozciąganej opasce i oddychającym poduszkom airweave z pianki pamięciowej.

nowa budowa, która opiera się na stalowym pałąku powlekanym pvd, jest do 14% lżejsza od poprzednich generacji.korzyści: system nova acoustic proponuje sterowniki high fidelity dla najwyższej jakości dźwięku z wciągającym 360° przestrzennym dźwiękiem i pierwszym w świecie gier parametrycznym korektorem graficznym eq.

jednoczesne połączenie bezprzewodowe (2,4 ghz i bluetooth) pozwala na współdzielenie dźwięku gry i urządzenia przenośnego 38-godzinna żywotność baterii z prędkim ładowaniem usb-c, gwarantująca 6 godzin pracy po 15 minutach mikrofon z redukcją szumów si wykorzystuje algorytmy sonar clearcast ai do tłumienia dźwięków otoczenia lub współgraczy, z użyciem pokrętła chatmix dial na pakiecie słuchawkowym wieloplatformowy klucz sprzętowy usb-c współpracuje z komputerami pc, mac, playstation, switch, meta quest 2 i urządzeniami mobilnymi system comfortmax do dopasowywania z pałąkiem ze stali powlekanej pvd


☆ Philips Fidelio L3 ☆

Philips Fidelio L3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Fidelio L3
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60f57bbb8e441a9b7c3e9235
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips Fidelio L3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

dzięki tym słuchawkom możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w zawsze doskonałych warunkach! rewelacyjnie dostrojone przetworniki, niesamowita funkcja aktywnej redukcji szumów i optymalne przypasowanie tworzą świetną muzyczną przestrzeń bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

korzyści: od dźwięku po materiały — te bezprzewodowe słuchawki nauszne z zamkniętą tylną obudową zostały zaprojektowane z myślą o imersji. Niezależnie od wielkości głowy, poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt są nadzwyczajnie przypasowane, a muzyka wyłącza się po zdjęciu słuchawek.

genialnie dostrojone przetworniki w słuchawkach z atestem hi-res audio atrakcyjny i zrównoważony dźwięk niezależnie od tego, czy funkcja anc jest włączona. Basy są zwarte i pełne, ale nie nadmiernie dominujące.

tony przeciętne są gładkie, a tony wysokie wyraźne. Uzyskaj znakomitą głośność w każdym otoczeniu. Adaptacyjna redukcja szumów wykorzystuje mikrofon zewnętrzny i wewnętrzny do oczyszczania hałasu, umożliwiając zanurzenie się w muzyce.

tryb awareness daje możliwość przywrócenia dźwięków otoczenia, kiedy tego chcesz. Potężna łączność bluetooth z obsługą standardu aac dla maszyn z systemem ios i aptx hd dla systemu android albo windows zagwarantuje najlepszą osiągalną jakość dźwięku w trakcie przesyłania strumieniowego.

odłączany przewód zezwala na podłączenie do sprzętu o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony w każdej słuchawce skupiają się na brzmieniu głosu, zasadniczo redukując hałas otoczenia. W pełni zintegrowany asystent google i alexa pomagają włączyć ulubioną listę odtwarzania w dowolnym momencie.

pełne naładowanie wystarcza na ponad dzień słuchania muzyki, a prędkie, 15-minutowe ładowanie umożliwia słuchanie przez 6 godzin. Słuchawki posiadają sterowanie dotykowe do muzyki i połączeń oraz przyciski anc na nausznikach, które są składane, co upraszcza przechowywanie.

aplikacja philips headphones pozwala na spersonalizowanie poziomu redukcji szumów i przełączanie pomiędzy trybami anc. Ma asygnowany korektor, u


☆ Beats by Dr. Dre Solo 3 ☆

Beats by Dr. Dre Solo 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Solo 3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bd97a702da47c24ad01c0f4
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Solo 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Beats Solo 3 Wireless On-Ear - satynowe złoto Przegląd wydajność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo 3 Wireless sięga choćby 40 godzin, co czyni z nich wyśmienity sprzęt muzyczny na co dzień.

5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania. Słuchawki cechują się nieszablonowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają całkowitą swobodę dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth® klasy 1.

A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia przez cały dzień. Bezprzewodowe jak trzeba Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są zawsze gotowe do działania. Starczy, iż włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,automatycznie złączyły się z nim oraz innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*.

A dzięki technice Bluetooth klasy 1. Solo 3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie tylko je ze sobą weźmiesz. Poczuj muzykę Najważniejszą cechą słuchawek Beats Solo3 Wireless jest nieszablonowe, nagradzane na konkursach brzmienie Beats.

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny zagwarantuje czysty, jednostajny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Komfortowo wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą różnorodność tonów, zezwalając Ci słuchać muzyki precyzyjnie tak, jak została nagrana.

Cały dzień grania Dzięki czipowi W1 Apple zarządzającemu zużyciem energii efektywność baterii w słuchawkach sięga choćby 40 godzin. A zaledwie 5-minutowa przerwa na ładowanie w trybie Fast Fuel pozwoli Ci wrócić do ulubionych numerów na następne 3 godziny.

Zintegrowane nauszne komponenty sterujące sprzężone z podwójnymi mikrofonami kształtującymi wiązkę umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki i regulowanie głośności bez przerywania tego, co akurat robisz.

wyjątkowy komfort Beats Solo3 Wireless charakteryzują się tą samą odważną stylistyką i dopracowanym dizajnem, co poprzednie modele. Możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką pozwala cieszyć się wygodą noszenia poprzez cały dzień.

Dopełnieniem tego wrażenia są wyraźnie zaznaczone krzywizny i obrotowe muszle zaprojektowane z myślą o maksimum komfortu i wiernym odwzorowaniu dźwięku. *Wymaga konta iCloud i systemu macOS Sierra, iOS 10 albo watchOS 3 Najważniejsze właściwości Bezprzewodowe słuchawki łączą się z Twoim urządzeniem poprzez interfejs Bluetooth® klasy 1.

Dźwięk wyjątkowej jakości i błyskotliwy dizajn charakterystyczny dla słuchawek Beats skuteczność baterii sięgająca 40 godzin Gdy rozładuje Ci się bateria, 5 minut ładowania w trybie Fast Fuel daje 3 godziny grania Możliwość komfortowego dobrania wyściełanych muszli słuchawek dla pełnego komfortu codziennego używania Smukła, trwała i prosta kompozycja umożliwiająca składanie słuchawek, kiedy chcesz je ze sobą wziąć Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych części sterujących Zwróć uwagę zastosowany mikrofon i nauszne elementy sterujące komfortowe odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem i aktywowanie Siri.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe iPhone X

Zawartość opakowania Bezprzewodowe słuchawki Beats Solo3 Etui podróżne przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Podręcznik Pierwsze kroki Karta gwarancyjna dane techniczne Format: Nauszne Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa Baterie: Akumulatorowa litowo-jonowa Wysokość: 19,8 cm Masa: 215 g Inne parametry Bluetooth zaimplementowane elementy sterujące odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń zastosowane części sterujące głośnością Mikrofon modelujący wiązkę, który gwarantuje optymalną jakość dźwięku w trakcie rozmów Izolacja szumów Stereo Bluetooth Sterowanie odtwarzaniem w trybie pasywnym za pomocą przewodu RemoteTalk przewód RemoteTalk wyposażony w elementy sterujące LED-owy wskaźnik naładowania Ładowanie poprzez kabel micro-USB


☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - profesjonalne słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także idealnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki czemu nadzwyczajnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie nieprzeciętne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dopasowano jednocześnie do pracy z mistrzowskim sprzętem audio, jak i urządzeniami mobilnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth i odpinane kable sprawią, iż będziesz mógł zawsze zespalać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyekwipowano w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten profesjonalny sprzęt oferuje obszerniejszą głębię niskich tonów i czystość wysokich pasm niżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także dokładne zestrojenie, które zezwala na odtwarzanie naturalnego, dobrze zbalansowanego dźwięku z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takwyprodukowane przez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego staranne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,w dodatku w moduł Bluetooth 5.0.

zapewnia on zrównoważone połączenie i prędki przesył informacji, obfity zasięg oraz tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje wielki komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.w dodatku, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano mocny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą choćby poprzez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, wygodne...Lekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dopasowującą się pianką gwarantują komfort, a także uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. W dodatku zamknięta konstrukcja gwarantuje świetną izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,fachowe słuchawki K371BT korzystnie trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość, a także odporność tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość mistrzowskich monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość, a także trafna impedancja najkorzystniejszy efekt jednocześnie w czasie używania z urządzeniami fachowymi, jak i konsumenckimi. Od teraz przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia rewelacyjnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth oraz trzem kablom (przewód prosty - 3 m, kabel spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w pakiecie, zawsze dostosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to z łatwością przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i śladowej wadze. Spakuj cały pakiet do załączonego w komplecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ Edifier S3 ☆

Edifier S3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier S3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3ce812da47cad9166f4ab
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier S3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Edifier STAX S3 Odkryj nowy rozmiar muzycznych doznań z bezprzewodowymi słuchawkami Edifier STAX S3! produktywne, planarne przetworniki magnetyczne dbają o przezroczyście czysty dźwięk, a obsługa nowoczesnych technice i kodeków audio w dodatku eksponuje bogactwo brzmienia.

skuteczne zasilanie pozwala choćby na 80 godzin pracy, a design urządzenia zapewnia najwyższy komfort stosowania. Przejrzyście czysty dźwięk Twoje ulubione kawałki nigdy nie brzmiały lepiej! Słuchawki wyekwipowano w najwyższej klasy planarne przetworniki magnetyczne, które odpowiadają za generowanie dźwięku w imponującej jakości.

Co więcej, wsparcie najnowszych technice (Snapdragon Sound, Hi-Res Audio, Equal Mass) oraz obsługa kodeków audio ACC, SBC i Qualcomm aptX Adaptive zagwarantuje czyste brzmienie, które pozwoli Ci odkryć swoje ulubione utwory na nowo.

2 możliwości połączenia Słuchawki zostały zaopatrzone w niezawodny moduł Bluetooth 5.2, który dba o nieustanne, jednostajne połączenie ze źródłem dźwięku. Dodatkowo możesz sparować je z 2 urządzeniami naraz,swobodnie przełączać się pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym.

A jeśli chcesz, możesz skorzystać z możliwości połączenia przewodowego – z zastosowaniem kabla AUX albo adaptera 3,5-6,35 mm (w komplecie). Sprawne zasilanie Zapomnij o przymusie ładowania słuchawek co kilka godzin działania!

Edifier STAX S3 potrafią osiągnąć choćby do 80 godzin pracy na jednym ładowaniu! Wpływają na to użyte , a także użycie modułu Bluetooth 5.2, istotnie zniżającego zużycie energii. Akumulator o pojemności 1500 mAh doładujesz kablem USB-C (w pakiecie), a 10-minutowy proces ładowania przywróci zasilanie na kolejnych 11 godzin słuchania!

Przemyślany design budowa urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby podnieść komfort używania nawet podczas długich sesji. W produkcji wykorzystano włókno węglowe, by uzyskać niską wagę, zapewniając wyższy poziom wygody, a odłączane nauszniki z siateczką chłodzącą dodatkowo wpływają na przyjemne odczucia przy noszeniu.

Postaw na połączenie funkcjonalności, jakości i wygody – bez żadnych kompromisów! Więcej możliwości z aplikacją Chcesz mieć obszerniejszą kontrolę nad działaniem słuchawek? Zainstaluj aplikację Edifier Connect, a otrzymasz dostęp do ustawień EQ, trybów gamingowych z niskim opóźnieniem, a także wielu innych opcji.

Masz to wszystko na wyciągnięcie ręki! zestaw posiada: Słuchawki Odłączane nauszniki z siatką chłodzącą x 2 przewód AUX 3,5 mm Adapter 3,5 mm – 6,35 mm przewód ładowania (USB-C) Etui Torbę do przenoszenia x 2 Końcówkę do wkładek dousznych Specyfikacja: firma Edifier Model STAX S3 kolor Czarny Połączenie Bluetooth, AUX Moduł Bluetooth 5.2 Przetworniki Magnetyczne planarne Pasmo przenoszenia 10Hz – 40 KHz Czas pracy (Bluetooth) Około 80 godzin Kodeki audio SBC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive Waga Około 329 g


☆ Philips Fidelio X3 ☆

Philips Fidelio X3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Fidelio X3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f929c7882fff03f63e68988
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips Fidelio X3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

usłysz każdy detal — od oddechu piosenkarza po skrzypienie gryfu. Te profesjonalnej klasy słuchawki o otwartej konstrukcji gwarantują niesamowity komfort noszenia i perfekcyjny dźwięk. Postaw na wyraźny i szczegółowy dźwięk za każdym razem, kiedy zakładasz je na uszy.korzyści: słuchawki philips fidelio x3 zaopatrzone są w dwuwarstwowe komponenty nauszne, które zniżają rezonans i drgania.

neodymowe przetworniki są nachylone o 15 stopni, dzięki czemu dostosowują się do naturalnej geometrii uszu, gwarantując trafną staranność przy wysokich częstotliwościach. W konsekwencji otrzymujemy znakomitą jakość i szczegółowość dźwięku.

nauszniki o otwartej konstrukcji są pokryte przejrzystą akustycznie tkaniną głośnikową kvadrat. Materiał ten umożliwia luźny przepływ powietrza, eliminując tworzenie się ciśnienia za membraną i zapewniając przestrzenną jakość dźwięku.

50-milimetrowe akustyczne przetworniki wyposażone są w membrany składające się z wielu polimerowych warstw i wypełnione warstwą tłumiącego żelu. Dzięki elastyczności i gładkości każda membrana gwarantuje genialnie jednostajne brzmienie.

basy są mocne, lecz nie przytłaczające. Tony przeciętne znamionują się pełnym zakresem i płynnością. Wysokie częstotliwości wyróżniają się unikatowym poziomem szczegółowości. Subtelne nuty pianina. Solidne tony muzyki rockowej.

niezależnie od tego, czego uwielbiasz słuchać, dzięki słuchawkom obsługującym dźwięk wysokiej rozdzielczości usłyszysz każdy dźwięk. Po podłączeniu do źródła dźwięku wysokiej rozdzielczości pozwolą one cieszyć się bezstratną jakością dźwięku o wyższej częstotliwości próbkowania w przypadku odtwarzania z płyty cd.

muzyka zabrzmi jak na żywo. Czarna skóra pokrywająca zewnętrzną i wewnętrzną opaskę na głowę jest dostarczana przez szkocką markę muirhead i pozyskiwana w sposób zgodny z zasadami etyki i jednostajnego rozwoju.


☆ Bose QC45 ☆

Bose QC45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC45
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 622b792e82fff03213fd5abb
 • ID kategorii: 7967

☆ Bose QC45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Bose QuietComfort 45Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwiękPoczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Komfortowe, miękkie poduszki idealnie osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy.

Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji wyekwipowanych w najkorzystniejsze połączenie redukcji hałasu, a także wygody w swojej klasie.

Wisienką na torcie jest nasza autorska technologia akustyczna gwarantująca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o idealnie wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się poprzez cały dzień.

Przekonaj się na własne uszyWyobraź sobie, że jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, by przekonać się, jak dużo albo jak niewiele dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.Brzmi nieprzeciętnie.

Lecz to nie magiaWszystko zaczyna się od naszej technice Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek. Bezustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz.

Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i zezwalając Ci jeszcze bardziej radować się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który gwarantuje pełne wyciszenie, albo tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.Więcej muzyki i kontaktu ze światemTryb Aware sprawia, iż dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane przez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki czemu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem.

Słyszysz równocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle że na bardziej zrównoważonym poziomie głośności.Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-FiMuzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak nad wyraz je lubisz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z unikatowymi technologiami Bose architekturą TriPort i zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają istotnie wierne brzmienie.Nasza autorska kompozycja TriPort zagwarantuje wentylację muszli słuchawek,zwiększyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia.

w rezultacie otrzymujemy lepszy dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia. Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, żeby utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania.

Basy są niezmienne nawet przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna choćby przy pokaźnej głośności.Komfort tkwi w szczegółachNiesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają zniewalającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej dbałości o najdrobniejsze detale.

Gładkie, pozbawione fałd poduszki, luksusowo miękka skóra plastikowa i nieznaczna siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, iż w ogóle masz słuchawki na głowie nawet po wielu godzinach słuchania.oporny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,bronić go przed upadkami i odkształceniami.Specjalne metalowe zawiasy powodują, iż każdy punkt obrotu pozostaje stabilny i wytrzymały.elitarno miękka skóra syntetyczna na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka zagwarantuje wygodę poprzez cały dzień.Wyraźny dźwięk rozmów.

W pomieszczeniach i na zewnątrzDzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu przez model QC45 znacznie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, podczas gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, żeby zapewnić wyraźny dźwięk rozmów.

Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, iż Twój głos brzmi wyraźnie i czysto choćby w gwarnych miejscach.Słuchaj przez dłuższy czasSłuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niżeli poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu.

Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki nawet w trakcie najdłuższego lotu nocnego. Aby je naładować, starczy podłączyć kabel USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Prędkie, 15-minutowe ładowanie wystarczy na 3 godzin odtwarzania.

Możesz również podłączyć załączony do zestawu przewód audio, żeby słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym.Akcesoria w komplecie: Słuchawki QuietComfort 45 Etui przewód ładujący USB-C (30 cm) przewód audio (3,5 mm do 2,5 mm) Pozostałe właściwości:...Chętnie wybierane słuchawki nauszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek nausznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do muzyki klasycznej nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do muzyki klasycznej w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *