Słuchawki do pływania

Ranking Słuchawek do pływania – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych wodoodpornych słuchawek, dobrych do pływania. Ranking zawierający polecane słuchawki do pływania jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne ☆

Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Joyroom
 • Nazwa produktu: Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6465487fb4fd33508bbac840
 • ID kategorii: 7967

☆ Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92 ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d6e8452da47c46ea3b2404
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Lenovo XT92

Słuchawki bezprzewodowe Lenovo XT92 zostały wykonane z zasady z myślą o graczach. Łącze Bluetooth 5.1 gwarantuje ultraniskie opóźnienie około 60 ms, a dynamiczne przetworniki zapewniają fantastyczną jakość dźwięku i wysoki poziom immersji. Teraz możesz jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce! Czas pracy słuchawek sięga 8 godzin na jednym ładowaniu, a zastosowane panele dotykowe upraszczają ich obsługę.

wyprodukowane do dynamicznej rozgrywki

Ciesz się nieprzeciętną synchronizacją obrazu i dźwięku. Słuchawki XT92 wyróżniają się niesamowicie niskim opóźnieniem na poziomie zaledwie około 60 ms - jest ono właściwie niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Co więcej, kodeki AAC i SBC gwarantują lepszą jakość audio. Dzisiaj bez trudu usłyszysz swoich przeciwników w grze, określisz ich położenie i poślesz w ich stronę grad celnych pocisków!

Bluetooth 5.1

Opóźnienia, zacinanie się i inne problemy z jakością połączenia to już przeszłość. Słuchawki zostały wyekwipowane w nowoczesny chip XT92 i obsługują łącze Bluetooth 5.1. Dzięki temu zapewniają jeszcze szybszą i zrównoważeniejszą transmisję. Możeszswobodnie używać ich precyzyjnie tak, jak chcesz - tylko lewej, tylko prawej lub obu na raz. Słuchawki niezależnie łączą się z urządzeniami, oszczędzając Ci kłopotów z parowaniem.

Inne Rankingi:  Słuchawki na kabel

Wymarzona immersja

Zanurz się w rozgrywce i poczuj się jak w centrum ekscytujących wydarzeń. Słuchawki zostały wyekwipowane w dynamiczne przetworniki i 10-milimetrowe, biologiczne membrany, dzięki czemu proponują bogaty w detale, naturalny dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Co więcej, dostrojono je w taki sposób, by mogły zapewnić jak najwyższy poziom immersji. Odgłosy kroków i wystrzałów - teraz bez trudu je usłyszysz i dokładnie określisz kierunek, z którego dochodzą.

niezawodne w trakcie rozmów

Z Lenovo możesz komfortowo rozmawiać poprzez telefon lub wymieniać uwagi z innymi graczami. Wysokiej klasy mikrofony dokładnie rejestrują głos, co w połączeniu z inteligentną redukcją szumów sprawia, iż Twoi rozmówcy mogą bez problemu Cię usłyszeć. Musisz odebrać telefon, a znajdujesz się hałaśliwym miejscu, na przykład w zatłoczonym autobusie? A może chcesz ostrzec innego członka swej drużyny w grze przed niebezpieczeństwem? Z XT92 nie będzie z tym problemu!

Imponująco długi czas pracy

Nie obawiaj się, że Twoje słuchawki rozładują się w najszczególniej emocjonującym momencie rozgrywki. W pełni naładowane XT92 mogą pracować nawet poprzez 8 godzin. Na dodatek wchodzące w skład zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas do około 32 godzin. Ładowanie słuchawek nie trwa długo - wystarczy około 1,5 godziny! Graj tak długo, jak chcesz i słuchaj swoich ulubionych piosenek w domu, w pracy lub podczas podróży - XT92 nie rozładują się zbyt szybko!

komfortowa obsługa

Obsługa słuchawek jest wyjątkowo prosta i komfortowa - choćby nie musisz sięgać po telefon. XT92 zostały zaopatrzone w przyjazne użytkownikom panele dotykowe, przy pomocy których możesz na przykład przystosować głośność, zatrzymać / wznowić odtwarzanie, odebrać / odrzucić połączenie, rozłączyć się, przełączyć piosenkę lub aktywować asystenta głosowego. Dzisiaj wszystko, co może Ci się przydać, masz w zasięgu ręki!

Słuchawki, jakich Ci potrzeba

uwielbiasz poświęcać długie godziny na granie w ulubione gry? A może nieraz słuchasz muzyki? Nie obawiaj się dyskomfortu ani zmęczenia! Słuchawki są nad wyraz lekkie i komfortowe. W komplecie wyszukasz też 3 pary wymiennych gumek, dzięki którym jeszcze lepiej zintegrujesz je do swoich uszu. Co więcej, XT92 są kompatybilne z większością sprzętów Bluetooth, a także z popularnymi systemami operacyjnymi takimi jak Android i iOS.

W komplecie
 • Słuchawki
 • Etui ładujące
 • kabel do ładowania (USB-C)
 • Wymienne gumki
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne ☆

Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65108567b256f506166e6a95
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth 4.1

☆ Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne

Najtańsze Słuchawki do pływania – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek wodoodpornych, sprawdzających się m.in. podczas pływania. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92 ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62d6e8452da47c46ea3b2404
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Lenovo Xt 92 Wodoodporne lenovo xt92 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Lenovo XT92

Słuchawki bezprzewodowe Lenovo XT92 zostały tworzone w głównej mierze z myślą o graczach. Łącze Bluetooth 5.1 zapewnia ultraniskie opóźnienie około 60 ms, a dynamiczne przetworniki gwarantują fantastyczną jakość dźwięku i wysoki poziom immersji. Teraz możesz jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce! Czas pracy słuchawek sięga 8 godzin na jednym ładowaniu, a zastosowane panele dotykowe usprawniają ich obsługę.

wytwarzane do dynamicznej rozgrywki

Ciesz się genialną synchronizacją obrazu i dźwięku. Słuchawki XT92 wyróżniają się niesamowicie niskim opóźnieniem na poziomie zaledwie około 60 ms - jest ono właściwie niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Co więcej, kodeki AAC i SBC gwarantują lepszą jakość audio. Teraz bez trudu usłyszysz swoich przeciwników w grze, określisz ich położenie i poślesz w ich stronę grad celnych pocisków!

Bluetooth 5.1

Opóźnienia, zacinanie się i inne problemy z jakością połączenia to już przeszłość. Słuchawki zostały wyekwipowane w progresywny chip XT92 i obsługują łącze Bluetooth 5.1. Dzięki czemu gwarantują jeszcze szybszą i stabilniejszą transmisję. Możeszluźno używać ich precyzyjnie tak, jak chcesz - tylko lewej, tylko prawej albo obu na raz. Słuchawki niezależnie łączą się z urządzeniami, oszczędzając Ci kłopotów z parowaniem.

Wymarzona immersja

Zanurz się w rozgrywce i poczuj się jak w centrum ekscytujących wydarzeń. Słuchawki zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki i 10-milimetrowe, biologiczne membrany, dzięki temu oferują bogaty w detale, naturalny dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Co więcej, dostrojono je w taki sposób, by mogły zapewnić jak najwyższy poziom immersji. Odgłosy kroków i wystrzałów - dzisiaj bez trudu je usłyszysz i precyzyjnie określisz kierunek, z którego dochodzą.

Inne Rankingi:  słuchawki douszne basowe douszne

bezawaryjne podczas rozmów

Z Lenovo możesz komfortowo rozmawiać poprzez telefon lub wymieniać uwagi z innymi graczami. Wysokiej klasy mikrofony starannie rejestrują głos, co w połączeniu z inteligentną redukcją szumów sprawia, że Twoi rozmówcy mogą bez problemu Cię usłyszeć. Musisz odebrać telefon, a znajdujesz się hałaśliwym miejscu, na przykład w zatłoczonym autobusie? A może chcesz ostrzec innego członka swojej drużyny w grze przed niebezpieczeństwem? Z XT92 nie będzie z tym problemu!

Imponująco długi czas pracy

Nie obawiaj się, iż Twoje słuchawki rozładują się w najbardziej emocjonującym momencie rozgrywki. W pełni naładowane XT92 mogą pracować nawet przez 8 godzin. Ponadto wchodzące w skład zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas do około 32 godzin. Ładowanie słuchawek nie trwa długo - starczy około 1,5 godziny! Graj dopóki chcesz i słuchaj swoich ulubionych piosenek w domu, w pracy lub w trakcie podróży - XT92 nie rozładują się zbyt szybko!

wygodna obsługa

Obsługa słuchawek jest wyjątkowo prosta i komfortowa - choćby nie musisz sięgać po telefon. XT92 zostały wyposażone w przychylne użytkownikom panele dotykowe, przy pomocy których możesz na przykład przystosować głośność, zatrzymać / wznowić odtwarzanie, odebrać / odrzucić połączenie, rozłączyć się, przełączyć piosenkę lub aktywować asystenta głosowego. Dzisiaj wszystko, co może Ci się przydać, masz w zasięgu ręki!

Słuchawki, jakich Ci trzeba

uwielbiasz poświęcać długie godziny na granie w ulubione gry? A może nieraz słuchasz muzyki? Nie obawiaj się dyskomfortu ani zmęczenia! Słuchawki są bardzo lekkie i komfortowe. W komplecie odszukasz również 3 pary wymiennych gumek, dzięki którym jeszcze lepiej zwiążesz je do swych uszu. Co więcej, XT92 są kompatybilne z większością urządzeń Bluetooth oraz z modnymi systemami operacyjnymi takimi jak Android i iOS.

W pakiecie
 • Słuchawki
 • Etui ładujące
 • przewód do ładowania (USB-C)
 • Wymienne gumki
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja


☆ Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne ☆

Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 65108567b256f506166e6a95
 • ID kategorii: 7967

☆ Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nauszne Słuchawki Bluetooth+etui Wodoodporne

☆ Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne ☆

Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Joyroom
 • Nazwa produktu: Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6465487fb4fd33508bbac840
 • ID kategorii: 7967

☆ Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Joyroom Słuchawki Tws Bezprzewodowe Wodoodporne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *