Słuchawki do produkcji muzyki

Ranking słuchawek do produkcji muzyki – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do produkcji muzyki. Ranking zawierający polecane słuchawki do produkcji muzyki jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccd968e441aeb1252b09e
 • ID kategorii: 7967

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech wytwornych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, transparentny błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najlepszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki choćby podczas długich lotów.

perfekcyjny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najkorzystniejszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie nadzorują szumy, by w razie zapotrzebowania je zablokować, i automatycznie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane poprzez czip Apple W1
Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie maszyn Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią konieczną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie.
Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią dużo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy osiągalny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach bezkonkurencyjnych w tej klasie sprzętu bez problemu synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci całkowitą swobodę ruchów i możliwość słuchania muzyki i skutecznej pracy przez cały dzień.

dobrane do Ciebie
Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje produktywności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają nowoczesne odpowietrzniki i oryginalny, praktyczny przegub, który pozwala na jednostkowe, sprężyste dobranie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to budowa kompletna lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz kompletnie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

*Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 albo nowsze wersje tych systemów

Najważniejsze atrybuty:

 • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
 • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
 • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
 • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest nad wyraz energooszczędny
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 3 godziny odtwarzania
 • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
 • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych części sterujących
 • Miękkie poduszki wokółuszne pozwalają na długie, wygodne słuchanie i na dodatek izolują od dźwięków z otoczenia


EAN: 0190198828392
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: MTQX2EE/A
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon: zastosowany
Kolor: Piaskowy
Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5a27c8cc8e441aed123af593
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-1000XM3
Słuchawki bezprzewodowe

Tylko muzyka. Nic innego.
Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z unikatowym dźwiękiem, innowacyjnym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania przez niemało godzin.
Poznaj słuchawki WF-1000XM3
innowacyjny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w drobnej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
progresywny system redukcji hałasu
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej innowacyjną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc w pełni zatracić się w dźwięku.
W pełni bezprzewodowa technika
Dzięki bezprzewodowej technice Bluetooth i ergonomicznemu przypasowaniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
Bateria na cały dzień
W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
Inteligentne słuchanie
Dzięki postępowej technologii SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
innowacyjna klasyka
gustowny i subtelny fason – bezkompromisowe słuchawki i elegancko dopracowane etui z funkcją ładowania.
Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia inicjuje działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszelkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.
wyjątkowa jakość dźwięku
nowoczesne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, ale też niezwykła jakość dźwięku.
Przetwornik akustyczny 6 mm
nieznaczny, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm w środku słuchawek gwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio i przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.
Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają zrównoważone, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
nieprzeciętne do oglądania telewizji i filmów
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.
stabilna i niezawodna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie,, a także antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i doskonałe wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niewielkiemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.
Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.
Stabilność i staranne dostosowanie
poręczna struktura trzyczęściowa
Słuchawki z redukcją hałasu ergonomicznie stykają się z trzema różnymi punktami w uchu, zapewniając potężne, komfortowe dostosowanie.
Gumowa, przeciwpoślizgowa powierzchnia
Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wypadną nieprzewidzianie.
Wszystko, czego Ci trzeba
3 wymiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają doskonałe przypasowanie, najlepszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W komplecie jestprzewód do ładowania USB-C.
nawet 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a poręczne etui z funkcją ładowania zagwarantuje dopełniające 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.
prędkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.
użyteczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu prosto wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala momentalnie i z łatwością naładować akumulator w etui, by słuchać muzyki poprzez cały dzień.
prędkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
Funkcja Adaptive Sound Control
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie namierza, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swych preferencji.
Gdy jesteś w drodze
Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
Gdy idziesz
Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem lub jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
Gdy czekasz
Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
Słuchawki, które reagują na Twoje zapotrzebowania
sensor zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i stosownie ustawia odtwarzanie.
Wstrzymaj muzykę
Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie w obu słuchawkach.
Wznów odtwarzanie
Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.
Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.
Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
Organizuj swój dzień przy pomocy ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia rąk gwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej albo obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 mają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, by zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, żeby przejść do następnego utworu.
regulowanie funkcji elementów dotykowych
Chcesz zmienić działanie części dotykowych? To nic skomplikowanego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
360 Spatial Sound Personalizer
Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu pozwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
Dźwięk Dolby Atmos
Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki trafnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
 • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
 • W pełni bezprzewodowa budowa z technologią BLUETOOTH
 • choćby 24 godziny słuchania bez ładowania
 • Funkcja szybkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
 • nowoczesna konstrukcja gwarantuje genialne dobranie
parametry ogólne
wariant Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes - Magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Regulacja głośności - Tak
NFC - Tak (etui)
DSEE HX - Tak
Akumulator
Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
Etui z funkcją ładowania
Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
Waga - Ok. 77 g

☆ Bang & Olufsen Beoplay H95 ☆

Bang & Olufsen Beoplay H95 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bang & Olufsen
 • Nazwa produktu: Bang & Olufsen Beoplay H95
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9fd49c2da47cdb7ee53436
 • ID kategorii: 7967

☆ Bang & Olufsen Beoplay H95 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
OD 1925 ROKU Świętujemy 95 lat tradycji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i doskonałości rzemieślniczej. Beoplay H95 to ucieleśnienie dziedzictwa Bang & Olufsen. Suchawki stworzone przez czołowych inżynierów akustyki i tworzone z najlepszych materiałów najszczególniej komfortowe i najczystsze wrażenia słuchowe. ADAPTACYJNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW – ZANURZ SIĘ W CZYSTOŚCI DŹWIĘKU Słuchawki nauszne Beoplay H95 proponują unikatową jakość dźwięku, dzięki dwóm niestandardowym przetwornikom tytanowym i zastrzeżonemu silnikowi cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) firmy Bang & Olufsen. Zaimplementowano tu najmocniej zaawansowaną adaptacyjną aktywną redukcję szumów. Zanurz się w czystym dźwięku i urzekającej ciszy, wkraczając w swój prywatny dźwiękowy krajobraz. DELIKATNE OBJĘCIA LUKSUSU Słuchawki nauszne Beoplay H95 wykonane zostały z niezwykłą skrupulatnością z materiałów najwyższej jakości. Perfekcyjnie obejmują ucho, gwarantując genialne, wygodne dopasowanie w trakcie długiego stosowania. Te bezprzewodowe słuchawki zapewniają niezapomniane wrażenia dzięki owalnym nausznikom, miękkiej licowej skórze jagnięcej i plastycznej piance memory. Beoplay H95 zapewnia nadzwyczajną równowagę między estetyką, a efektywnością. Najwyższej jakości materiały dopasowane zostały w taki sposób, aby podkreślić każdy aspekt interakcji – od starannych aluminiowych tarcz na obudowie, po magnetycznie odłączane nauszniki z owczej skóry, które osłaniają efektownie wykonaną obudowę głośnika. ZABIERZ JE, DOKĄD TYLKO CHCESZ Te istotnie komfortowe słuchawki nauszne mają elegancką, składaną konstrukcję. Mocny, twardy futerał zezwala na bezpieczne przechowywanie słuchawek i akcesoriów w trakcie podróży tak, żeby doświadczać pełni wrażeń bez ograniczeń. AŻ DO 38 GODZIN ODTWARZANIA Najnowsza technika bezprzewodowa gwarantuje, że słuchawki nauszne Beoplay H95 mogą zapewnić do 38 godzin ciągłego odtwarzania przy normalnym poziomie odsłuchu, z włączoną funkcją ANC. DOPRACOWANE W KAŻDYM SZCZEGÓLE Adapter lotniczy, przewód ładujący i kabel audio to, dzięki dostosowanym aluminiowym detalom i plecionym sznurkom, wyrafinowane designerskie akcesoria. Dzięki słuchawkom nausznym H95 odkryjesz nową jakość muzyki i nową głębię ciszy. Doświadczysz dźwięków, który doświadczenie nigdy wcześniej nie było możliwe. W pakiecie Słuchawki Beoplay H95 Aluminiowa walizka transportowa kabel USB-A do USB-C przewód audio 3,5 mm Adapter lotniczy Ściereczka do czyszczenia z mikrofibry Skrócona instrukcja obsługi Podziękowania Instrukcja obsługi

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wytworzony poprzez Apple czip H2. Wyśmienita jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, by inteligentniej redukować hałas, kreujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać efektywność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje progresywne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do we wnętrzu współpracuje z algorytmami poprawiającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów poprzez telefon i połączeń wideo po prostu brzmisz naturalniej.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe Sony

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki temu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy skuteczniej niż poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, gwarantując komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,momentalnie lokalizować odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – ułatwiają dopasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając znakomicie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, aby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, aby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o nieprzeciętne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym możliwym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej przypasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo wygodnie – nawet kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona budowa daje więcej możliwości lokalizowania etui, a skuteczniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

choćby 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z atestem Qi.

Nowy czip U1 zezwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie dokładne do dokładnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie wspaniałe dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z niezrównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, żeby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewielka rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Bezzwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki czemu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się rewelacyjnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Sony WH-1000XM4 ☆

Sony WH-1000XM4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM4
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f92c1d382fff03f63e68ddf
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WH-1000XM4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki bezprzewodowe Premium Sony to pierwsza liga dźwięku Dzięki słuchawkom WH-1000XM4 jesteś sam na sam z muzyką. Do Twoich uszu dociera mniej hałasu i jeszcze czystszy dźwięk, a inteligentna technologia samoczynnie optymalizuje sposób reprodukcji. Zostań sam na sam z muzyką zobacz, jak słuchawki WH-1000XM4 łączą nasz najbardziej zaawansowany system redukcji hałasu z nieszablonową jakością dźwięku i szeregiem inteligentnych funkcji, aby zapewnić słuchaczowi nieporównane wrażenia. Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy kanon w branży Słuchawki WH-1000XM4 redukują hałas lepiej aniżeli wszystkie nasze poprzednie modele i efektywniej blokują dźwięki o przeciętnej i wysokiej częstotliwości w samolocie, kawiarni i innych miejscach. Wspaniały dźwięk bez żadnych kabli technologia LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej danych (przy maksymalnej prędkości transmisji 990 kb/s) aniżeli łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to nieszablonowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym. Sprawcza moc technologii technologia dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z wykorzystaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników. Dane te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, by zapewnić redukcję hałasu w rozmaitych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio, ponad 700 razy na sekundę wykrywa on i koryguje sygnały muzyki i hałasu oraz akustykę między przetwornikiem w słuchawkach a uchem. Specyfikacja producent Sony Model WH-1000XM4srebrny Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW) DSEE EXTREME Tak Pasmo przenoszenia 4Hz-40 000Hz Pasmo przenoszenia (komunikacja bluetooth) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s) Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) 4Hz-40 000Hz Praca w trybie pasywnym Tak NFC Tak Dlugość przewodu kabel słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo) uzupełniające informacje Procesor systemu redukcji hałasu QN1 HD, układ SoC Bluetooth i dwa czujniki hałasu — spokój podczas słuchaniaSpersonalizowana redukcja hałasu i kompensacja ciśnienia atmosferycznego Technologie DSEE Extreme™ i LDAC — wysoka jakość dźwięku Adaptive Sound Control — samoczynne dostosowywanie słyszalności dźwięków z otoczenia do miejsca i aktywności Wolność od kabli dzięki technologii BLUETOOTH

☆ Denon AH-GC25 ☆

Denon AH-GC25 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-GC25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a50f68e441abfb350c01e
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-GC25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Denon AHGC25WBKEM czarne nauszne. Bezprzewodowe słuchawki Denon AH-GC25W wyekwipowane w Bluetooth aptX HD i innowacyjne technicznie przetworniki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe klasy Premium. Bazujący na ponad 50 latach doświadczenia marki Denon w projektowaniu i tworzeniu słuchawek, model AH-GC25W zaopatrzony został w technikę aptX HD Bluetooth, a zaawansowane przetworniki zapewniają realistyczny dźwięk z formatów o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony zapewniają niezwykłą wyrazistość głosu podczas nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych. Wyjątkowo wygodne, lekkie, bezprzewodowe słuchawki wokółuszne są wyposażone w zaawansowane technologie Denon, żeby zapewnić niesamowite wrażenia muzyczne każdego dnia. Świetna jakość dźwięku bezprzewodowego. Ciesz się muzyką bezprzewodowo. Kompatybilność z formatami o wysokiej rozdzielczości, wbudowana obsługa AAC i aptX HD Bluetooth gwarantują najwyższą jakość dźwięku. Podwójna łączność. Podwójne jednoczesne połączenie z urządzeniem pozwala bezprzewodowo słuchać urządzenia Bluetooth i nadal odbierać połączenia z telefonu. Dźwięk klasy Premium. Zaprojektowany dla sympatyków muzyki, którzy wymagają najkorzystniejszego dźwięku w podróży oraz w pracy. Nowe, wysokowydajne przetworniki firmy Denon zastosowane w słuchawkach AH-GC25W krystaliczny, realistyczny dźwięk. Wyraźne wysokie tony, głęboki bas i szczegółowe obrazowanie nieprzeciętne brzmienie podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i w trakcie rozmów telefonicznych. Długa żywotność baterii. Ciesz się choćby 30 godzinami słuchania ulubionych utworów. Dołączony kabel USB Micro-B umożliwia ładowanie akumulatora litowo - jonowego z dowolnej ładowarki USB albo portu USB komputera. Osiągnij pełne naładowanie baterii w ciągu zaledwie dwóch godzin. Nawet jeśli bateria jest rozładowana, odbieraj połączenia i słuchaj muzyki przy pomocy załączonego kabla audio 3,5 mm. Aplikacja Denon Audio. Darmowa aplikacja na smartfony stanowi wspaniałe uzupełnienie słuchawek AH-GC25W, gwarantując kontrolę nad dźwiękiem oraz wieloma innymi funkcjami. Przystępna na iOS i Android™.

☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fdb74fb2da47c37ade8d3cb
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL Club Pro+
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki także powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą efektywność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bez problemu, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dopasować dźwięk do własnych upodobań albo wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, wytwarzane poprzez najlepszych DJ-ów na świecie.
Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci potrzeba chwili rozmowy ze swymi współpracownikami? TalkThru powoduje, że łatwo to zrobić, mając włączone słuchawki.
Bezproblemowa łączność
Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu obudowy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszelkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
Jeszcze obszerniejsza klarowność głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technologia kształtowania wiązki 6 mikrofonów zapewnia przejrzyście czysty dźwięk, a jednocześnie usuwa hałas z otoczenia.
MY JBL Headphones
Zyskaj jeszcze pokaźniejszą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą darmową aplikację.
W pakiecie:
 • JBL CLUB PRO+ TWS
 • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • kabel do ładowania USB typu C
 • Etui ładujące
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - fachowe słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także świetnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki czemu wyśmienicie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie perfekcyjne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, lecz także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dopasowano jednocześnie do pracy z fachowym sprzętem audio, jak i urządzeniami mobilnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth, a także odpinane kable sprawią, że będziesz mógł zawsze bratać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami, a także cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki czemu ten mistrzowski sprzęt proponuje pokaźniejszą głębię niskich tonów i czystość wysokich pasm niżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także skrupulatne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, należycie zbalansowanego dźwięku z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takwykonane poprzez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, umożliwiają zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego skrupulatne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,także w moduł Bluetooth 5.0.

zagwarantuje on zrównoważone połączenie i szybki przesył informacji, obszerny zasięg oraz tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje obfity komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.w dodatku, w słuchawkach AKG K371BT zastosowano konkretny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą choćby poprzez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka konstrukcja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione korzystnie dopasowującą się pianką zapewniają komfort i zapobiegają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta kompozycja zagwarantuje perfekcyjną izolację i udoskonalone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,fachowe słuchawki K371BT korzystnie trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz wytrzymałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość mistrzowskich monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci zawsze.

Najwyższa czułość, a także trafna impedancja najkorzystniejszy efekt zarówno w czasie stosowania z urządzeniami mistrzowskimi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swego dnia nieprzeciętnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (kabel prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w komplecie, za każdym razem przystosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji oraz minimalnej wadze. Spakuj cały zestaw do dołączonego w komplecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ DALI iO 4 ☆

DALI iO 4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DALI
 • Nazwa produktu: DALI iO 4
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dadca2f2da47ca2e06cf991
 • ID kategorii: 7967

☆ DALI iO 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wodooporność:atest IP53;uzupełniające zasilanie z etui:0 h;Czas pracy do:60 h;Długość przewodu:0;Dynamika (SPL):100 dB;Funkcje dopełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:AAC, aptX, aptX HD;Kolor:brązowo-biały;Kolor:beżowy/brązowy;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Sony, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):IO-4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Średnica przetwornika:50 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:320 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg:10 m...

☆ DALI iO 6 ☆

DALI iO 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DALI
 • Nazwa produktu: DALI iO 6
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5dadca2c2da47ca2e06cf98e
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do muzyki klasycznej

☆ DALI iO 6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Aktywna redukcja szumów:tak;Wodooporność:dokument IP53;uzupełniające zasilanie z etui:0 h;Czas pracy do:30 h;Długość przewodu:0;Dynamika (SPL):100 dB;Funkcje dodatkowe:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:AAC, aptX, aptX HD;Kolor:brązowo-biały;Kolor:beżowy/brązowy;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Sony, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):IO-6;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Średnica przetwornika:50 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:325 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:adapter samolotowy, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, kabel USB;Zasięg:10 m...


Najtańsze słuchawki do produkcji muzyki – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do produkcji muzyki. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Asus Delta ☆

Asus Delta Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asus
 • Nazwa produktu: Asus Delta
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c4083958e441aa7b184d165
 • ID kategorii: 7967

☆ Asus Delta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
ASUS ROG DELTA S Wysokiej klasy komplet słuchawkowy asus ROG Delta S do gier wyekwipowany jest w mikrofon z funkcją redukcji szumów zasilany sztuczną inteligencją Gamingowy komplet słuchawkowy ROG Delta S zagwarantuje najwyższej jakości wrażenia dźwiękowe. Niezależnie od tego, czy gra najnowsze hity, czy słucha muzyki. Słuchawki prezentują się z przezroczyście czystym i szczegółowym dźwiękiem, który daje przewagę potrzebną do osiągnięcia zwycięstwa w grach. ROG Delta S zawiera kodek ESS 9281 na poziomie Hi-Fi z technologią QUAD DAC i zasilany przez ASUS mikrofon z redukcją szumów zasilany sztuczną inteligencją. A miłym bonusem jest zintegrowane podświetlenie ASUS Aura Sync RGB. Komunikuj się jasno i wyraźnie Jakość dźwięku, który przechwytuje mikrofon, jest nad wyraz ważna. Niezależnie od tego, czy komunikujesz się ze swoim zespołem gier, czy dzwonisz do znajomych. Dlatego ROG Delta S jest rozwiązaniem naprawdę premium. Mikrofon wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tłumienia szumów. Zawiera własny procesor, który został zaprojektowany do tłumienia ponad 50 milionów rodzajów hałasu otoczenia. Jednak mimo to zachowuje harmonię głosu, żeby umożliwić absolutnie wyraźną komunikację w grach. Charakterystyczne dźwięki tła, takie jak stukanie, stukanie w klawiaturę albo klikanie myszą, są wyciszone nawet o 95%. ASUS ROG Delta S uwydatnia się bezstratnym przetwarzaniem dźwięku Dzięki słuchawkom ASUS ROG Delta S usłyszysz każdy szczegół i będziesz radować się czystym, czystym i naturalnym dźwiękiem. O dźwięk dbają przetworniki cyfrowo-analogowe ESS 9281, które tworzą czystszy dźwięk o zapierającym dech w piersiach stosunku sygnału do szumu wynoszącym 130 dB. Jest to widocznie wyższa wartość niżeli porównywalne konkurencyjne słuchawki. znakomicie komfortowa obsługa ASUS ma duże doświadczenie z konstrukcją akcesoriów, co można zobaczyć, ponieważ sterowanie wszystkimi kluczowymi funkcjami jest zawarte w nauszniku zestawu słuchawkowego do gier ASUS ROG Delta S. Przycisk może następnie aktywować różne warianty podświetlenia. A komfort? To absolutnie nieprzeciętnie. Poduszki nauszne w kształcie litery D w ROG Delta S niemal dostosowują się do kształtu Twoich uszu, redukując niepotrzebny obszar dotyku choćby o 20% w porównaniu z owalnymi nausznikami. Słuchawki ASUS ROG Delta S obsługują projektowe efekty świetlne Jeśli chcesz ulepszyć wygląd swego komputera i akcesoriów, ASUS Aura Sync RGB jest jednym z najkorzystniejszych wyborów. Dzięki słuchawkom ASUS ROG Delta S możesz wybierać spomiędzy kilku gotowych efektów świetlnych. Alternatywnie światło można zsynchronizować przy pomocy efektu fali dźwiękowej z głosem. funkcjonalne oprogramowanie Armoury Crate Oprogramowanie ASUS Armoury Crate zostało zaprojektowane tak, żeby zapewnić Ci kontrolę nad obsługiwanymi produktami gamingowymi z jednego miejsca. Upraszcza to skrupulatne dostrojenie wyglądu i działania systemu. Najważniejsze właściwości słuchawek ASUS ROG Delta S
 • Wysokiej jakości słuchawki do gier odpowiednie dla wymagających graczy
 • Kompatybilny z PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch
 • Redukcja szumów AI
 • Bezstratne przetwarzanie dźwięku
 • Połączenie USB-C lub USB-A
 • Jednokierunkowy, odłączany mikrofon jest certyfikowany jednocześnie dla usług Discord, jak i TeamSpeak
 • Zintegrowane odtwarzanie plików MQA o studyjnej jakości
 • Obsługa efektów świetlnych ASUS Aura Sync RGB

rodzaj słuchawek Egzekucja
Wokół uszu
Budowa
Zamknięte
Mikrofon
Tak Połączenie typ połączenia
USB rodzaju-A, USB-C
Długość zasilającego
2,5 l
Prowadzenie
Jednostronny (w jednej powłoce)
Wyjmowany
Nie cechy i funkcje Funkcja
Tryb gry, Dźwięk Hi-Res, Dźwięk przestrzenny 7.1, Z regulacją głośności
Inne funkcje
Aplikacja do konfiguracji słuchawek, wymienne nauszniki Charakterystyka słuchawek Częstotliwość od
20 Hz
Częstotliwość do
40 000 Hz
Czułość
40 dB/mW
Impedancja
32 Ohm Charakterystyka mikrofonu budowa mikrofonu
Składowanie
Częstotliwość od
100 Hz
Częstotliwość do
10 000 Hz
Czułość
-40 dB odcień Kolor
Czarny Ciężar Ciężar
300 g Podest Podest
PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch Podświetlenie Podświetlenie
RGB

☆ Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne) ☆

Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332b9ed8e441aa3834838d4
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Baseus Storm 1

Redukcja szumów ANC i ENC, niezawodne połączenie bezprzewodowe i długi czas pracy to najważniejsze mocne strony słuchawek TWS Baseus Storm 1. Redukują hałasy o głośności do 42 dB, a dzięki 6 mikrofonom ułatwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Wyróżniają się współczynnikiem THD na poziomie ≤0,09%, a załączone do zestawu silikonowe nasadki w trzech wymiarach pozwolą zespolić je do indywidualnych potrzeb. Atutem jestgustowny design i użyteczne panele dotykowe.

sprawna redukcja szumów

Skup się na ulubionej muzyce podczas jazdy pociągiem lub w zatłoczonym tramwaju. Słuchawki TWS Baseus Storm 1 oferują redukcję szumów ANC, która pozwoli pożegnać irytujące odgłosy z otoczenia. Co widoczne, możesz wybierać spomiędzy dwóch stopni i połączyć redukcję w zależności od miejsca, w którym jesteś. Możesz również skorzystać z trybu transparency, by pozostać w kontakcie ze światem.

świetna jakość dźwięku

TWS Baseus Storm 1 zostały zaopatrzone w tytanowe membrany, które mocny i głęboki bas, a jednocześnie obfitość szczegółów i klarownie czyste audio. Na uwagę zasługuje dodatkowo współczynnik THD na poziomie ≤0,09% - świadczy o naturalnym brzmieniu i braku zniekształceń.

wydajna komunikacja z innymi

często rozmawiasz poprzez telefon? Dzięki tym słuchawkom możesz produktywnie komunikować się z innymi, będąc w pociągu czy zatłoczonej galerii handlowej. Baseus Storm 1 mają 6 zastosowanych mikrofonów, które produktywnie tłumią hałasy i dają gwarancję, iż Twoi rozmówcy usłyszą każde Twoje słowo.

Przemyślane rozwiązania

Baseus Storm 1 zapewniają wysoki komfort wykorzystywania w powszednim życiu. Starczy, że raz sparujesz je ze swym telefonem, a słuchawki będą samoczynnie wiązać się zaraz po otwarciu etui ładującego. Co więcej, gdy wyjmiesz je z uszu, natychmiast zatrzymają odtwarzanie muzyki i wznowią ją, gdy włożysz je z powrotem.

funkcjonalne panele dotykowe

Zarządzanie podstawowymi funkcjami bez konieczności wyjmowania smartfona? Z marką Baseus to realne! Storm 1 posiadają użyteczne panele dotykowe, dzięki którym błyskawicznie i wygodnie zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie, przełączysz piosenkę, wybierzesz tryb redukcji szumów, odbierzesz lub odrzucisz połączenie, a także uruchomisz asystenta głosowego.

wydajny akumulator

Nie martw się, iż słuchawki odmówią posłuszeństwa w czasie długiej podróży czy treningu na świeżym powietrzu. Storm 1 zostały zaopatrzone w akumulator o pojemności 50 mAh, który zapewnia do 5 h pracy z wyłączoną redukcją szumów ANC. Co wyraźne, załączone do zestawu etui ładujące wydłuży ten czas do 15-18 h z włączoną redukcją szumów i choćby 20-23 h bez ANC. Odnowienie energii zajmie godzinę.

dopełniające możliwości

Chcesz jeszcze lepiej zbratać słuchawki do swoich potrzeb? Pobierz aplikację Baseus i baw się efektami EQ, personalizuj przyciski i w czasie rzeczywistym sprawdzaj poziom naładowania akumulatora. Atutem sądołączone do zestawu silikonowe nakładki w 3 rozmiarach, które pozwolą przystosować słuchawki do jednostkowych potrzeb.

W komplecie
 • Słuchawki TWS Baseus Storm 1
 • 3 pary nakładek silikonowych
 • Etui ładujące
 • kabel ładowania
 • Instrukcja obsługi
Specyfikacja:

☆ Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (białe) ☆

Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (białe) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (białe)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332ba448e441aa38348395f
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (białe) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki TWS Baseus Storm 1

Redukcja szumów ANC i ENC, bezusterkowe połączenie bezprzewodowe i długi czas pracy to najważniejsze mocne strony słuchawek TWS Baseus Storm 1. Redukują hałasy o głośności do 42 dB, a dzięki 6 mikrofonom usprawniają prowadzenie rozmów telefonicznych. Wyróżniają się współczynnikiem THD na poziomie ≤0,09%, a załączone do zestawu silikonowe nasadki w trzech rozmiarach pozwolą zespolić je do indywidualnych potrzeb. Atutem jestwykwintny design i ergonomiczne panele dotykowe.

skuteczna redukcja szumów

Skup się na ulubionej muzyce podczas jazdy pociągiem lub w zatłoczonym tramwaju. Słuchawki TWS Baseus Storm 1 oferują redukcję szumów ANC, która pozwoli pożegnać irytujące odgłosy z otoczenia. Co istotne, możesz wybierać spośród dwóch poziomów i połączyć redukcję w zależności od miejsca, w którym jesteś. Możesz też skorzystać z trybu transparency, żeby pozostać w kontakcie ze światem.

wyśmienita jakość dźwięku

TWS Baseus Storm 1 zostały zaopatrzone w tytanowe membrany, które solidny i głęboki bas, a równocześnie różnorodność szczegółów i krystalicznie czyste audio. Na uwagę zasługuje również współczynnik THD na poziomie ≤0,09% - świadczy o naturalnym brzmieniu i braku zniekształceń.

skuteczna komunikacja z innymi

niejednokrotnie rozmawiasz poprzez telefon? Dzięki tym słuchawkom możesz wydajnie komunikować się z innymi, będąc w pociągu czy zatłoczonej galerii handlowej. Baseus Storm 1 mają 6 wbudowanych mikrofonów, które sprawnie tłumią hałasy i dają gwarancję, iż Twoi rozmówcy usłyszą każde Twoje słowo.

Przemyślane rozwiązania

Baseus Storm 1 gwarantują wysoki komfort stosowania w powszednim życiu. Wystarczy, że raz sparujesz je ze swym telefon, a słuchawki będą samoczynnie integrować się zaraz po otwarciu etui ładującego. Co więcej, gdy wyjmiesz je z uszu, natychmiast zatrzymają odtwarzanie muzyki i wznowią ją, gdy włożysz je z powrotem.

praktyczne panele dotykowe

Zarządzanie podstawowymi funkcjami bez konieczności wyjmowania smartfona? Z marką Baseus to realne! Storm 1 mają poręczne panele dotykowe, dzięki którym szybko i wygodnie zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie, przełączysz piosenkę, wybierzesz tryb redukcji szumów, odbierzesz lub odrzucisz połączenie czy uruchomisz asystenta głosowego.

sprawny akumulator

Nie martw się, iż słuchawki odmówią posłuszeństwa w czasie długiej podróży czy treningu na świeżym powietrzu. Storm 1 zostały zaopatrzone w akumulator o objętości 50 mAh, który zagwarantuje im do 5 h pracy z wyłączoną redukcją szumów ANC. Co istotne, dołączone do zestawu etui ładujące wydłuży ten czas do 15-18 h z włączoną redukcją szumów i choćby 20-23 h bez ANC. Odnowienie energii zajmie godzinę.

dodatkowe możliwości

Chcesz jeszcze lepiej dopasować słuchawki do swych potrzeb? Pobierz aplikację Baseus i baw się efektami EQ, personalizuj przyciski i w czasie rzeczywistym sprawdzaj poziom naładowania akumulatora. Atutem sądołączone do zestawu silikonowe nakładki w 3 rozmiarach, które pozwolą przystosować słuchawki do indywidualnych potrzeb.

W pakiecie
 • Słuchawki TWS Baseus Storm 1
 • 3 pary nakładek silikonowych
 • Etui ładujące
 • kabel ładowania
 • Instrukcja obsługi
Specyfikacja:

☆ Sony WF-L900 ☆

Sony WF-L900 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-L900
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 620e4d2b8e441ac2659e31b9
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-L900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-L900
Słuchawki bezprzewodowe

zawsze w kontakcie
Dzięki słuchawkom LinkBuds masz stałą kontrolę nad codziennym życiem. Możesz je komfortowo nosić poprzez całą dobę, słyszeć dźwięki z zewnątrz, nie odczuwać nic w uszach i utrzymywać kontakt z ludźmi i miejscami — nie przerywając słuchania ulubionych nagrań. Słuchawki LinkBuds pozwolą Ci skonsolidować codzienne sprawy z ulubioną rozrywką, cokolwiek robisz i dokądkolwiek się wybierasz.
Nie trać kontaktu z żadnym ze światów
Słuchawki z serii LinkBuds są tak wygodne, iż można je nosić cały czas. Inteligentnie dostosowują się do Twojego życia, zapewniając kontakt z ludźmi i rozrywką.
Stały kontakt z każdym z Twoich światów
przejrzyj, jak słuchawki LinkBuds pozwalają dzień po dniu utrzymywać kontakt z otoczeniem i słuchać ulubionej muzyki. Poznaj ich perfekcyjnie dostosowaną do ucha, otwartą konstrukcję, wysoką jakość rozmów telefonicznych i świetny dźwięk.
Nie trać kontaktu z żadnym ze światów
Słuchawki LinkBuds mają formę pierścienia. Są niepokaźne i lekkie i poprzez cały dzień pozwalają Ci pozostawać w kontakcie z każdym z Twoich światów.
prawidłowo słyszalne rozmowy i muzyka
Rozmowy są wyjątkowo wyraźne i naturalne w odbiorze. Lepiej brzmi także muzyka.
Wygoda na co dzień
Inteligentne funkcje sprawiają, że słuchawki LinkBuds są naprawdę przystępne w obsłudze.
wytworzone z myślą o środowisku
W dekoratywnych elementach słuchawek LinkBuds użytkowane jest tworzywo sztuczne z recyklingu, natomiast opakowanie w ogóle nie mieści plastiku.
Słuchawki na cały dzień — nawet mokry
Słuchawki LinkBuds posiadają stopień ochrony przed wodą IPX4 i wytrzymały akumulator. Zawsze i wszędzie dodadzą Ci sił.
Nie trać kontaktu z żadnym ze światów
Słuchawki LinkBuds świetnie łączą wszystkie Twoje światy. Posiadają formę pierścienia, dzięki temu możesz luźno rozmawiać przez telefon, słuchać muzyki i korzystać z innych materiałów online, a zarazem bez przeszkód słyszeć dźwięki z zewnątrz — bez wrażenia, iż masz coś w uchu. To minimalne, lekkie, znakomicie przypasowane urządzenie będzie wygodne w noszeniu nawet przez dużo godzin. Dzięki niemu zachowasz kontrolę nad swymi rutynowymi sprawami i niczego nie przeoczysz.
Łączność i świadomość
Nowy, pierścieniowy przetwornik akustyczny z otworem we wnętrzu membrany przepuszcza dźwięki z zewnątrz i gwarantuje ich korzystną słyszalność. Dzięki czemu w czasie rozmowy przez telefon usłyszysz, że ktoś Cię woła, a rozmawiając ze znajomymi, możesz słuchać muzyki.
Wyjątkowo niepokaźne i lekkie
Ważące zaledwie cztery gramy, nad wyraz niepokaźne słuchawki LinkBuds to cud miniaturyzacji. W przeciwieństwie do standardowych słuchawek ochronna powłoka membrany jest zintegrowana z obudową, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca.
Wygoda i skrupulatne dostosowanie
Słuchawki LinkBuds wspaniale pasują do ucha, a ich funkcjonalna budowa uniemożliwia wypadaniu. Projektując je, wykorzystaliśmy wielkie dane o kształtach uszu, gromadzone od czasu wprowadzenia w 1982 roku pierwszych na świecie słuchawek dousznych.
korzystnie słyszalne rozmowy i muzyka
Rozmawiaj przez telefon bez zakłóceń, nieprzeciętnie słysząc rozmówcę. Słuchaj muzyki w wysokiej jakości, nawet ze skompresowanych plików, których pierwotne brzmienie jest przywracane poprzez system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine). Niech Twoje ulubione zespoły i wykonawcy zawsze brzmią rewelacyjnie.
niezwykle czysty, niezakłócony dźwięk w trakcie rozmów telefonicznych
Dzięki technologii Precise Voice Pickup z nowoczesnym przetwarzaniem sygnału audio Twój rozmówca będzie Cię wyraźnie słyszeć, choćby gdy wokół panuje hałas. Nasz algorytm redukcji hałasu tłumi dźwięki z zewnątrz i wyraźnie wydobywa Twój głos w zróżnicowanych warunkach. Algorytm ten powstał dzięki nienaturalnej inteligencji i uczeniu maszynowemu z wykorzystaniem ponad 500 milionów próbek głosu.
Autentyczny, naturalny dźwięk
Słuchaj zrównoważonego dźwięku o wysokiej jakości z wyraźnie zarysowanymi tonami średnimi i wysokimi. Nasz zintegrowany procesor V1 odtwarza wszystkie detale brzmienia i do minimum ogranicza zniekształcenia, zapewniając autentyzm słuchanej muzyki. W specjalnie zaprojektowanym, 12-milimetrowym przetworniku akustycznym w profilu pierścienia zastosowano podatną membranę o niewielkiej amplitudzie ruchów. Rezultat to bogaty, poprawnie jednostajny dźwięk.
Przywróć połysk ulubionej muzyce
Kompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.
Wygoda na co dzień
Dzięki inteligentnym funkcjom Sony jeszcze łatwiej będzie Ci korzystać z najróżniejszych form rozrywki i pozostać w kontakcie z otoczeniem.
Po prostu stukaj blisko ucha
Słuchawki LinkBuds, nieznaczne, wcale nie są trudne w użyciu. W sterowaniu odtwarzaniem muzyki pomoże Ci funkcja Wide Area Tap. Dzięki niej nie musisz dotykać samych słuchawek LinkBuds — po prostu dwa lub trzy razy stukasz z przodu lewego albo prawego ucha.
samoczynne dostosowywanie głośności dźwięku do otoczenia
Adaptacyjna regulacja głośności to inteligentna funkcja samoczynnie dostosowująca głośność do miejsca, w którym jesteś. Ogranicza ona głośność w cichym otoczeniu, a powiększa w zgiełku.
Rozmawiaj, słysząc tylko dźwięki z zewnątrz
Kiedy zaczniesz mówić do innej osoby, funkcja Speak-to-Chat może samoczynnie wstrzymać odtwarzanie i pozwolić Ci słyszeć wyłącznie dźwięki z otoczenia. Umożliwi to rozmowę, gdy nie chcesz zdejmować słuchawek albo masz zajęte ręce. Po zakończeniu rozmowy z powrotem włączy się muzyka.
Obsługa przy pomocy poleceń głosowych
Powiedz „OK Google lub „Alexa, żeby skorzystać z pomocy asystenta głosowego i rozmawiać ze znajomymi, znajdować informacje, słuchać muzyki i powiadomień, ustawiać przypomnienia itp. Poleceniami głosowymi możesz choćby obsługiwać pewne funkcje słuchawek, na przykład sprawdzać zapas energii w akumulatorze. Możesz także zarządzać mailami w programie Microsoft Outlook i dołączać do spotkań Microsoft Teams przy użyciu Siri albo Asystenta Google.
Znajdź słuchawki za pomocą funkcji Fast Pair
Słuchawki LinkBuds obsługują nową, niezwykle przydatną funkcję Google Fast Pair. Zezwala na ona szybkie nawiązywanie łączności Bluetooth z urządzeniami z systemem Android — wystarczy do tego jedno stuknięcie po wyświetleniu komunikatu. Możeszz łatwością znaleźć słuchawki, odtwarzając z nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ich ostatnią znaną lokalizację. Otrzymasz choćby powiadomienie o tym, że słuchawki wymagają naładowania.
Łatwe parowanie z komputerem
Funkcja Swift Pair ułatwi parowanie słuchawek LinkBuds z tabletem lub komputerem z Windows 11 lub Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 albo Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.
prędki dostęp do muzyki
Dzięki funkcji prędki dostęp skonfigurujesz słuchawki LinkBuds do wznawiania odtwarzania ze Spotify stuknięciami, bez dotykania smartfona.
pokaźniejsza mobilność dzięki technice
marki Sony i Microsoft podjęły współpracę nad stworzeniem technice, która ułatwi orientację i nawigację w otoczeniu. Słuchawki LinkBuds obsługują aplikację Microsoft Soundscape. To połączenie oraz specjalna, otwarta kompozycja słuchawek wytwarza świeże możliwości dźwiękowej nawigacji 3D. Z kolei zaimplementowane czujniki pozwalają z wyprzedzeniem oznajmiać użytkownika i używać słuchawek z wolnymi rękami.
wytwarzane z myślą o środowisku
Słuchawki LinkBuds zaprojektowano z myślą nie tylko o wytwornym wyglądzie, ale i środowisku naturalnym. W ich ozdobnych elementach wykorzystano tworzywo nienaturalne z recyklingu, natomiast opakowanie w ogóle nie zawiera plastiku.
Tworzywa z plastiku z recyklingu
W słuchawkach LinkBuds wykorzystano tworzywo sztuczne uzyskane z recyklingu części samochodowych.
Opakowanie jednostkowe bez tworzyw nienaturalnych
Opakowanie słuchawek LinkBuds nie mieści materiałów nienaturalnych i stanowi świadectwo,producent Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów na środowisko naturalne.
Wodoodporne modele do codziennego użytkowania
Poziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.
Wyraźniejszy i jednostajniejszy sygnał Bluetooth
żeby zapewnić znikome opóźnienia i wysoką jakość dźwięku nawet w miejscach narażonych na zakłócenia, sygnał Bluetooth jest przesyłany do obu słuchawek naraz. Zintegrowany procesor V1 gwarantuje stabilność i ciągłość bezprzewodowej transmisji dźwięku.
Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minuty
Akumulator słuchawek wystarczy na cały 5,5-godzinny dzień pracy, a etui zapewni kolejnych 12 godzin odtwarzania. Oznacza to pełne 17,5 godziny słuchania poza domem. Spieszysz się? krótkie, 10-minutowe ładowanie umożliwi słuchanie choćby poprzez 90 minut. Co więcej, aplikacja Sony | Headphones Connect powiadomi Cię, że zapas energii w etui z funkcją ładowania spadł poniżej 30%.
minimalna, nieprzeciętnie uformowana obudowa
wyjątkowo minimalne, stylowo zaokrąglone etui z funkcją ładowania komfortowo leży w rąk i z łatwością zawiera się w kieszeni. Aby je otworzyć, starczy nacisnąć przycisk.
Zawartość opakowania
W opakowaniu słuchawek LinkBuds znajdziesz wkładki dostosowujące w pięciu rozmiarach i kabel USB-C do ładowania.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.
 • Przepuszczająca zewnętrzne dźwięki kompozycja w formie pierścienia łącząca Cię ze światem online i offline
 • bardzo niewielkie wymiary, lekkość i rewelacyjne dopasowanie
 • dobrze słyszalne rozmowy i muzyka
 • 5,5 godziny pracy na akumulatorze, łącznie 17,5 godziny z zastosowaniem etui z funkcją ładowania, prędkie ładowanie
 • kanon IPX4 oznacza, iż słuchawki są wytrzymałe na zachlapanie i pot
Inne Rankingi:  Słuchawki z mikrofonem do 100 zł
właściwości ogólne
wariant SŁUCHAWEK - Otwarte, dynamiczne
MAGNES - Wysoko efektywne neodymowe magnesy
PASMO PRZENOSZENIA (KOMUNIKACJA BLUETOOTH) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
WODOODPORNOŚĆ - Tak (IPX4)
DSEE - Tak
Akumulator
SPOSÓB ŁADOWANIA AKUMULATORA - Ładowanie przez łącze USB (z etui)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI) - Maks. 5,5 godziny
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁA KOMUNIKACJA) - Maks. 2,5 godziny
CZAS PRACY AKUMULATORA (OCZEKIWANIE) - Maks. 11 godzin
Specyfikacja Bluetooth
WERSJA BLUETOOTH - Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.2
efektywnY ZASIĘG - 10 m
ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI - Pasmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
PROFIL - A2DP, AVRCP, HFP, HSP
OBSŁUGIWANE FORMATY AUDIO - SBC, AAC
OBSŁUGIWANE SYSTEMY OCHRONY TREŚCI - SCMS-T

☆ Sony WF-SP800N ☆

Sony WF-SP800N Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-SP800N
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f199f312da47cda83a44017
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony WF-SP800N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SONY WF-SP800N
Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki produkowane na treningi
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe
WF-SP800N łączą długi czas pracy oraz oporność na wodę i pot z głębią basu i cyfrowym systemem redukcji hałasu. Nie zawiodą Cię, nawet gdy będzie naprawdę ciężko.
Zaprojektowane dla aktywnych
Stopień ochrony IP55 oznacza, iż słuchawki są odporne na pryskającą wodę, pot i pył. Co więcej, po skończonym treningu możesz je umyć.
Długi czas pracy: 9 godzin (słuchawki) + 9 godzin (etui z funkcją ładowania) i prędkie ładowanie
w całości naładowane słuchawki mogą pracować w trybie redukcji hałasu przez 9 godzin. Kolejne 9 godzin słuchania zapewnia etui z funkcją ładowania. Przy wyłączonej redukcji hałasu czas pracy w pełni naładowanych słuchawek wzrasta do 13 godzin, a ładowanie z etui zapewnia kolejnych 13 godzin. Nie masz chwili do stracenia? szybkie, 10-minutowe ładowanie przedłuży odtwarzanie z redukcją hałasu choćby o 60 minut.
staranne dobranie
Miękkie zaczepy do uszu i trójwymiarowa, odkształcona forma skrupulatne dopasowanie i wygodę. Słuchawki nie wypadną więc, choćby jeśli będziesz się intensywnie ruszać.
jednostajna i bezawaryjna łączność Bluetooth
Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie, oraz antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i nieprzeciętne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niepokaźnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.
Wybierz właściwy rozmiar
Uchwyty w dwóch rozmiarach niezawodnie uniemożliwiają wypadnięciu słuchawek w trakcie ćwiczeń. Długie, hybrydowe, silikonowe wkładki douszne w 5 rozmiarach gwarantują natomiast znakomite dobranie do ucha, najkorzystniejszy dźwięk i najmniej hałasu z zewnątrz.
Kompaktowy design, ochrona i zapas energii
niewiele znaczące etui nie tylko broni słuchawki WF-SP800N — służy też do ładowania. Zapas energii wystarcza na jeden pełny proces ładowania, zatem łącznie możesz słuchać do 18 godzin z redukcją hałasu lub do 26 godzin bez redukcji. A jeśli nie masz chwili do stracenia, skorzystaj z funkcji prędkiego ładowania.
Osiągaj udoskonalone wyniki dzięki EXTRA BASS
Wzmocnij dźwięki i dodaj sobie sił. Technika EXTRA BASS gwarantuje konkretne, dynamiczne tony niskie, wytwarzając uzupełniającą motywację do wysiłku.
Brak zakłóceń dzięki cyfrowemu systemowi redukcji hałasu
Kiedy chcesz zmotywować się do jeszcze pokaźniejszego wysiłku i potrzebujesz specjalnej listy odtwarzania, system redukcji hałasu zablokuje odgłosy z siłowni albo ulicy, pozostawiając Cię sam na sam z muzyką.
Tryb dźwięków otoczenia gwarantuje kontakt z otoczeniem
Tryb dźwięków otoczenia pozwala zachować kontrolę nad tym, co dzieje się dookoła. Dzięki niemu możesz czerpać radość z ulubionych piosenek, a zarazem słyszeć dźwięki z zewnątrz: odgłosy ulicy albo osobę, z którą ćwiczysz.
Adaptive Sound Control — samoczynne regulowanie ustawień do aktywności i miejsca
Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control automatycznie wykrywa, że biegniesz, idziesz, czekasz albo podróżujesz, i odpowiednio dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia. Funkcja ta może choćby zapamiętywać miejsca, w których często bywasz, takie jak siłownia czy park. Sposób jej działania szczegółowo określisz w aplikacji Sony | Headphones Connect.
szybkie przełączanie jednym dotknięciem
Umieszczenie palca na słuchawce natychmiast zniża głośność i przepuszcza dźwięki z otoczenia. Możesz więc rozmawiać, nie zdejmując słuchawek.
Sterowanie w zasięgu ręki
instynktowne, dotykowe części sterujące zezwalają na standardowo włączanie i zatrzymywanie odtwarzania, zmienianie utworów i regulację głośności. Możesz jednak zmienić ich funkcje w aplikacji Sony | Headphones Connect.
Asystent Google, Amazon Alexa i Sirido inteligentnej obsługi głosem
Załatwiaj codzienne sprawy z pomocą asystenta. Rozmawiaj ze znajomymi, informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
Funkcja rozmów telefonicznych
Słuchawki WF-SP800N polepszają słyszalność dźwięku w trakcie rozmów przez telefon. Do reprodukcji głosu rozmówcy mogą służyć obie słuchawki lub tylko jedna, co pozwala na naprzemienne ładowanie albo uzyskanie wyraźniejszego dźwięku w głośnych miejscach.
Słuchawki WF-SP800N obsługują funkcję Google Fast Pair. Pomaga ona znaleźć słuchawki przez odtwarzanie sygnału dźwiękowego lub sprawdzenie ich ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Google „Znajdź moje urządzenie na smartfonie.
Tak wciągające. Tak realistyczne.
Zanurz się w dobiegającym ze wszelkich stron dźwięku. W brzmieniu realistycznym jak na koncercie albo w studiu. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej. A te słuchawki są wyprodukowane do słuchania nagrań 360 Reality Audio.
dane techniczne:
Czas ładowania akumulatora - Około 2,5 godziny (pełne ładowanie)
Sposób ładowania akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
Czas pracy akumulatora (Ciągłe odtwarzanie muzyki) - Maks. 9 godzin (Z WŁĄCZONĄ REDUKCJĄ HAŁASU) / maks. 13 godzin (Z WYŁĄCZONĄ REDUKCJĄ HAŁASU)
Czas pracy akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 7 godzin (Z WŁĄCZONĄ REDUKCJĄ HAŁASU) / maks. 8 godzin (Z WYŁĄCZONĄ REDUKCJĄ HAŁASU)
Czas pracy akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 15 godzin (Z WŁĄCZONĄ REDUKCJĄ HAŁASU) / maks. 35 godzin (Z WYŁĄCZONĄ REDUKCJĄ HAŁASU)
Etui z funkcją ładowania
Czas ładowania akumulatora - Około 3 godzin (pełne ładowanie)

☆ Urbanista Miami ☆

Urbanista Miami Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Urbanista
 • Nazwa produktu: Urbanista Miami
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609bfe4582fff0278dc95fea
 • ID kategorii: 7967

☆ Urbanista Miami - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne Urbanista Miami Uniwersalne / Bluetooth W rytmie miejskiej dżungli Wybierz się w dźwiękową podróż za ocean do słonecznego Miami, którego nazwą sygnowana jest nowa kolekcja słuchawek firmy Urbanista.

Poczuj pełnię dźwięku i zanurz się w swojej ulubionej muzyce, jak w turkusowej wodzie Atlantyku dzięki technice redukcji szumów ANC albo pozostań w ruchu i słuchaj ponadto dźwięków otoczenia, dzięki Ambient Sound.

W pudełku znajduje się przewód ładujący USB-C, etui podróżne, kabel AUX, adapter samolotowy oraz instrukcja obsługi. Słuchawki są kompatybilne z Asystentem Google. Kolor producenta: Midnight Black (czarny) 50 niezapomnianych godzin Miami dzięki baterii o obszerności 750mAh pozwalają cieszyć się dźwiękiem do 50h nieprzerwanej pracy.

wyekwipowane są w funkcję wykrywania ucha On-ear, która automatycznie wstrzymuje dźwięk kiedy zdejmujesz słuchawki i wznawia go po ponownym założeniu, bez konieczności naciskania pauzy albo odtwarzania. Naładujesz je za pomocą kabla dołączonego do zestawu i portu ładującego USB-C, w który są zaopatrzone słuchawki.

Dźwięk jakiego szukasz zaimplementowana funkcja Ambient Sound wykorzystuje innowacyjną technikę do przefiltrowania ważnych dźwięków zewnętrznych bez zakłócania słuchanej poprzez Ciebie muzyki albo podcastu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy jesteś w ruchu, lecz musisz być świadomy otaczającego Cię środowiska lub musisz słyszeć co pracodawca mówi do Ciebie, kiedy masz na głowie słuchawki w pracy.

A kiedy chcesz zanurzyć się w głąb muzyki albo chcesz skupić się na tym co robisz, bez wątpienia przyda się technika ANC, która redukuje szumy z zewnątrz i pozwala w pełni odciąć się od otaczających nas dźwięków otoczenia.

wygodne słuchanie Miami łączą się błyskawicznie i efektywnie z urządzeniami iOS i Android, parując się z nimi samoczynnie przy pomocy Bluetooth 5.0. Zaopatrzone są także w mikrofon, dzięki któremu, nie musisz ściągać słuchawek, gdy ktoś do Ciebie dzwoni.

Słuchawki posiadają regulację, dzięki której zjednoczysz ich rozmiar do własnych potrzeb. Muszle słuchawek są wyściełane gładkim materiałem, który zagwarantuje wygodę w trakcie codziennego zanurzania się w ulubionych dźwiękach muzyki.

Specyfikacje godne uwagi Specyfikacja: Wersja Bluetooth: 5.0 Klasa Bluetooth: 2 Profile wsparcia: A2DP1.3/AVRCP1.5/HFP1.6 System bezprzewodowy: 2,4GHz Chipset: BES2300YP Zakres RF: 2,402GHz-2,480GHz Głośnik: Ruchoma cewka Balans kanałów: ±3 dB Pasmo przenoszenia mikrofonu/głośnika: '+/- 3dB @ 1kHz, +/- 5dB @ częstotliwość 300Hz~10kHz Zakres częstotliwości: 20Hz - 20kHz Impedancja: 32Ω±15% Czułość: 107±3dB @1KHz Zasięg mikrofonu: 0.5M objętość baterii: 750mAh Czas pracy: 40h z włączonym ANC / 50h z wyłączonym ANC Kompatybilne z Asystentem Google


☆ Turtle Beach Scout Air ☆

Turtle Beach Scout Air Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: Turtle Beach Scout Air
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 629e3d7182fff0cd395f8906
 • ID kategorii: 7967

☆ Turtle Beach Scout Air - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bluetooth:tak;Czas pracy do:20 h;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:dokanałowe;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:nie;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:bezprzewodowe...

☆ SoundMAGIC P55 ☆

SoundMAGIC P55 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC P55
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e1fa82fff0daf4dc3e2d
 • ID kategorii: 7967

☆ SoundMAGIC P55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SoundMAGIC P55 Vento
Poznaj wyszukane brzmienie SoundMAGIC P55 Vento

Model P55 charakteryzuje się wytwornym wyglądem. Producent prócz najwyższej dbałości o dźwięk zadbał również o solidność konstrukcji i komfort wykorzystywania. P55 wyprodukowane są z wyjątkowo trwałych, mocnych i wytrzymałych tworzyw, jak aluminium, by uniknąć przykrych sytuacji związanych z wykorzystywaniem słuchawek w warunkach zewnętrznych.

SoundMAGIC P55 Vento to słuchawki HI-FI z przeznaczeniem na miasto i w podróż. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z nich w domu. Słuchawki można podłączać do odtwarzaczy audio i smartphonów dzięki dwóm kablom które są w pakiecie. Jeden z mikrofonem, drugi bez.

nieznaczna kompozycja

nadzwyczajnie zaprojektowana, nauszna kompozycja stosownie dostosowuje się do ucha, co zagwarantuje nie tylko komfort na wysokim poziomie,ponadto świetną izolację dźwięków z otoczenia, dzięki temu nic nie zakłóca Twoich ulubionych utworów.

Brzmienie, które wciąga w świat muzyki

Model P55s to zawodowe brzmienie Hi-FI znane z najbardziej modnych modeli SoundMAGICa. Oferuje czysty i wysokiej jakości bas. Pozostałe pasma zachowują odpowiednią klarowność, wytwarzając spójne i soczyste brzmienie wypełniające wasze uszy.

budowa pozwala na kompaktowe złożenie słuchawek kiedy ich nie używamy i umieszczenie w twardym pokrowcu znajdującym się w zestawie. Pady są miękkie, produkowane z wysokiej jakości sztucznej skóry i lekko leżą na uszach dzięki czemu nasza skóra może swobodnie oddychać nawet w upalne dni.

właściwości SoundMAGIC P55
 • Przetworniki: intensywny (40mm magnes neodymowy)
 • Nominalne pasmo przenoszenia: 15 - 22 000 Hz
 • Nominalna impedancja: 35 Ω
 • Nominalna czułość: 110 dB +/- 3dB dla 1kHz/mW
 • Maks. Moc wejściowa: 20 mW
 • przewód o długości: 1,2 m
 • rodzaj połączenia: mini jack 3,5 mm z kątową końcówką °60
 • Waga: 285 g
Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ JBL Live 660NC ☆

JBL Live 660NC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 660NC
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6099071882fff08be1c95613
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL Live 660NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:50 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):94 dB;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje uzupełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dopełniające:JBL Signature Sound, Auto Play/Pause, Multi-Point Connection, aplikacja My JBL Headphones, ładowanie port USB-C;Zgodność z aplikacją:JBL Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Live 660NC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Waga:265 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Sennheiser GSP 500 ☆

Sennheiser GSP 500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser GSP 500
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1920e582fff0e527c96ff5
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser GSP 500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nowy pakiet słuchawkowy dla graczy GSP 500 o otwartej konstrukcji gwarantuje niesamowicie realistyczny i naturalny dźwięk, a 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli i regulacja nacisku pałąka gwarantuje nadzwyczajne dopasowanie do gracza i najwyższy komfort użytkowania.

Słuchawki GSP 500 zostały wyposażone w nowy, ulepszony system autorskich otwartych przetworników. Komplet słuchawkow zagwarantuje naturalną jakość dźwięku, równoważąc wspaniałą krystaliczność i głębsze brzmienie niskich częstotliwości, co ożywia dźwięk w grach.

innowacyjny, 2-osiowy system metalowych zawiasów zagwarantuje płynny obrót muszli i oferuje jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów oraz dopasowanie do każdej linii twarzy. GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac i konsolami z wejściem jack 3,5 mm.

Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach przenośnych....Chętnie wybierane słuchawki – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do produkcji muzyki nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do produkcji muzyki w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *