Słuchawki do ps3 z mikrofonem

Ranking słuchawek do ps3 z mikrofonem – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do ps3 z mikrofonem. Ranking zawierający polecane słuchawki do ps3 z mikrofonem jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

sprawnOŚĆ KLASY mistrzowskieJ
Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia zaawansowanej komunikacji i skrupulatnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zagwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

wygodnA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem zagwarantuje długofalowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, zagwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS gwarantującej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z zastosowaniem nieszablonowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać niezwykle czyste i dokładne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia oraz lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

fachowy KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są dzisiaj dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub dostosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,zastosować ich na innych komputerach PC.

nowoczesna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na krystalicznie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

zestaw PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zaimplementowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie wykorzystywania. Dołączone etui chroni pakiet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

linia PRO
zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wytworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej progresywnej technice i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, by wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany poprzez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, by zrozumieć potrzeby profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najkorzystniejszy sprzęt klasy fachowej.


Akcesoria w zestawie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej kształt Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon kabel do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe właściwości
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
MSI DS502 Gaming - headset rewelacyjny do gier

agresywny wygląd słuchawek MSI DS502 świetnie oddaje ich cechy. To bezkompromisowy headset dla graczy, wyekwipowany w znakomitej jakości 40-milimetrowe głośniki, wspierające technikę przestrzennego dźwięku 7.1, posiadające inteligentny system wibracji i specjalny sterownik Smart Audio. Odpowiednią wygodę podczas najdłuższych rozgrywek zapewni samodopasowujący się pałąk, zaś podświetlenie LED wyeksponuje słuchawki na twojej głowie.

genialne głośniki

Najważniejszym elementem każdych słuchawek są głośniki. MSI DS502 posiada dwa 40-milimetrowe membrany, generujące wyśmienity dźwięk, wyróżniający się szczegółowością równocześnie w wysokich, przeciętnych, jak i niskich pasmach. Wszystko po to, żeby odgłosy z gry brzmiały realistycznie.

Dźwięk Virtual Surround 7.1

technika Xear Living zastosowana w MSI DS502 dostarcza wirtualny dźwięk przestrzenny na pokład słuchawek. Zoptymalizuj scenę dźwiękową i zyskaj totalną kontrolę na polu walki, wyśmienicie namierzając nadchodzącego rywala.

ergonomiczna konstrukcja

Aby słuchawki nie męczyły podczas wielogodzinnej rozgrywki, należy zadbać o stosowny design, zapewniający wygodę wykorzystywania. Słuchawki MSI DS502 dzięki w pełni regulowanemu pałąkowi, a także miękkim padom zapewnia nieprzeciętne dostosowanie, izolację od otoczenia oraz komfort w trakcie noszenia słuchawek na głowie.

Inteligentny system wibracji

Samolot przelatujący tuż nad głową? Huk wybuchającego pocisku? Przeżyj to jak na realnym polu walki, dzięki systemowi wibracji, który automatycznie wychwytuje głośne dźwięki i potęguje je unikalnym, realistycznym drżeniem.

Szybka manipulacja ustawieniami

Dzięki pilotowi na kablu z DS502 uzyskujesz szybki dostęp do najważniejszych funkcji słuchawek. Prędko ustawisz głośność, wyciszysz mikrofon i wyłączysz wibracje bez zapotrzebowania szukania ustawień w systemie!

Oprogramowanie bogate w funkcje

Dostarczone do MSI DS502 oprogramowanie pozwala na szczegółową konfigurację słuchawek i pełne dobranie ich do własnych preferencji. Skonfiguruj dźwięk przestrzenny, zmień ustawienia equalizera oraz opcje rejestracji dźwięku przez zastosowany mikrofon dzięki prostej i transparentnej aplikacji!

dane techniczne słuchawek MSI DS502 Gaming:
 • konstrukcja: Nauszne, zamknięte
 • Kolor: Czarny czerwony
 • Mikrofon: Tak
 • Łączność: przewodowa
 • Długość kabla: 2 metry
 • Średnica membran: 40 mm
 • Czułość: 105 dB
 • Impedancja: 32 Om
 • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz
 • Czułość mikrofonu: -36 dB
 • uzupełniające informacje: system wibracji, ruchomy mikrofon, pilot na kablu, regulowany pałąk, podświetlenie LED
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: S37-2100911-SV1

☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki sprawiają,seria VERTIGO to komfort i efektywność.

zastosowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i intuicyjnego pilota na kablu.

Cały kabel stworzony jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB zezwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta kolor dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technika 7.1 i rozciągliwy mikrofon zastosowana technika 7.1 niewyobrażalnie rozszerza głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

na dodatek mikrofon jest na tyle rozciągliwy, że wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon typ: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i komfortowa konstrukcja Niska waga, rozciągliwa i miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort używania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot i kabel w oplocie kabel w oplocie o długości 2.4m i pilot zagwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zastosowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania oraz wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ MSI GH30 ☆

MSI GH30 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI GH30
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d5a99852da47c38ccc018b0
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI GH30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe Immerse GH30 V2 obszerne 40-milimetrowe głośniki Dodatkowy przewód rozdzielający 3,5 mm do korzystania z mikrofonu i głośnika na komputerze PC Lekka i składana konstrukcja pałąka na głowę Odłączany mikrofon nieskomplikowane sterowanie głośnością i pracą mikrofonu W komplecie pokrowiec do przenoszenia urządzenia szerokie, 40-milimetrowe głośnikiCharakteryzujące się wysokim standardem wykonania, duże, 40-milimetrowe wspaniałą jakość dźwięku zarówno w paśmie wysokich, przeciętnych, jak i niskich częstotliwości.Noś słuchawki ze sobąLekka budowa i składany pałąk sprawiają,komplet słuchawkowy GH30 możesz wziąć dosłownie wszędzie ze sobą.

To twój wyjątkowo funkcjonalny gadżet audio.niezwykle miękkie nauszniki przypasowane do każdego kształtu uchaStarannie dopasowane, miękkie nauszniki powodują,pakiet słuchawkowy GH30 jest nie tylko wygodny,nadzwyczajnie nadaje się w dodatku do prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Nauszniki można z łatwością zdemontować, co pozwala na wygodne wyczyszczenie zestawu GH30.Odłączany mikrofonJednokierunkowy mikrofon będący częścią zestawu GH30 umożliwia pozbawioną zakłóceń, wydajną komunikację, dzięki wyśmienitemu zbieraniu dźwięku.

Co więcej, w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon, gdy chcesz po prostu zrelaksować się przy muzyce.Wszechstronna kompatybilnośćZastosowanie 3,5-milimetrowej wtyczki typu Jack sprawia,komplet słuchawkowy GH30 jest kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC, laptopami i urządzeniami mobilnymi, które wyekwipowane są w 3,5-milimetrowe gniazda audio.Wszechstronna kompatybilnośćMożliwość regulacji głośności albo włączenie funkcji wyciszenia mikrofonu przy pomocy jednej ręki.Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...


☆ HP Pavilion Gaming Headset 400 ☆

HP Pavilion Gaming Headset 400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion Gaming Headset 400
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1907eb82fff0a32fc96fdd
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki z aptx hd

☆ HP Pavilion Gaming Headset 400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Trafny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki idealnie leżą na swym miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet podczas długofalowej rozgrywki. Obfita średnica wysokiej klasy przetworników gwarantuje znakomite odwzorowanie dźwięków.

Słuchawki przewodowe zapewnią nadzwyczajną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Słuszna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – starczy je podłączyć.

Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie stosowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu rozmaitych urządzeń bez konieczności użytkowania przejściówek.

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu konstrukcja pozostaje lekka i komfortowa..

Mikrofon na pałąku to z zasady spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka budowa zagwarantuje wygodę wykorzystywania oraz możliwość dostosowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

znaczne pasmo przenoszenia zagwarantuje genialne wrażenia dźwiękowe. Ludzkie ucho jest w stanie zarejestrować dźwięki o paśmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz, dlatego właśnie takie parametry doskonale sprawdzają się w słuchawkach klasy gamingowej.

EAN: 192545432504
Gwarancja: 24 m
Kod Producenta: 4BX31AA#ABB
Waga: 0.68 kg

☆ E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki ☆

E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: e-Blue
 • Nazwa produktu: E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5eb97f82fff018087bde71
 • ID kategorii: 7967

☆ E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dla gracza Iron Man 3
producent E-Blue zyskała okazję współpracować z cenionym amerykańskim producentem filmowym - studiem Marvel. Konsekwencją tego dostarcza wszystkim fanom znanego superbohatera Iron Man słuchawki, które są zaprojektowane tak, aby przynieść zaszczyt jego imieniu. Postać superbohatera Iron Mana jest znana na całym świecie, dlatego także tych słuchawek nie może zabraknąć w serii każdego fana. Ciesz się transparentnie czystym dźwiękiem i poczuj moc superbohatera.

Stylowe podświetlenie
Aby słuchawki były wspaniałą kopią zbroi Iron Mana na nausznikach widnieje jego logo podświetlane na biało. Nie może w dodatku zabraknąć podświetlanego napisu Stark Industries

wygodny pałąk
Pałąk produkowany z wyjątkowo miękkiego materiału i został opracowany dla słuchawek tak,zespolić się do każdej głowy i zapewnić komfort użytkowani nawet podczas długich godzin grania lub słuchania muzyki.

Sterowanie głośnością
Dzięki pilotowi umieszczonemu na kablu można obniżyć lub zwiększyć głośność.

Zmniejszenie hałasu otoczenia
Nauszniki pokryte są skórzaną powłoką i wypełnioną miękką pianką dla maksymalnej redukcji szumów otoczenia, dzięki temu można w pełni skoncentrować się na grze lub radować się wyśmienitą jakość odsłuchu ulubionej muzyki.

Specyfikacja:
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
- Średnica głośnika: 40 mm
- Impedancja: 32 Ohm
- Czułość: 110 dB
- Moc: 20 mW
- wymiary: 255 x 120 x 210 mm
- Połączenie: 3,5 mm + złącze USB
- Długość przewodu: 2,8 m

w sytuacji towarów, które są objęte licencją informujemy, iż sami posiadamy licencję lub zakupiliśmy towar od podmiotu, który poinformował nas,ma licencję na dany towar.

EAN: 6958012202841
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 19 cm
Kod Producenta: EHS908REAA-IY
Szerokość: 8 cm
Waga: 0.51 kg
Wysokość: 19 cm

☆ Natec Argon 100 ☆

Natec Argon 100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Argon 100
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d0a4ea22da47c5d5551c312
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Argon 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -56dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.80 m
Impedancja (Om): 32.0
informacje dodatkowe: ARGON 100 SŁUCHAWKI DLA GRACZY Genesis Argon 100 to słuchawki z systemem dźwięku stereo 2.0 przeznaczone dla graczy i nie tylko. Lekka, lecz wytrzymała kompozycja, trwały i długi przewód w nylonowym oplocie, konkretn jakość dźwięku, mikrofon na wysięgniku oraz dostępność czterech war kolorystycznych wykończenia, to główne zalety Argon 100. Słuchawki zostały wyposażone w obszerne 40 mm przetworniki z dynamiką do 1, a także system dźwięku stereo 2.0, który gwarantuje odpowiednią głębię i przetwarzanej muzyki. Słuchawki sprawdzą się prawidłowo przy każdym rodzaju muzyki niezależnie od ogrywanego aktualnie tytułu gry. WYGODA I solidność kompozycja Argon 100 jest oparta na giętkim i solidny pałąku, a także znacznych, wygodnych nausznikach, które są pokryte tekstylnym materiałem, bardziej wytrzymałym na przegrzewanie i pocenie się uszu. Wykorzystane części są wysokiej jakości a części dopracowane z dbałością o detale. Kabel słuchawek jest stosownie długi (180 cm) i wytrzymały, dzięki zaimplementowaniu tekstylnego oplotu. Dodatkowo na kablu znajduje się funkcjonalny pilot, pozwalający na sterowanie poziomem głośności. Słuchawki są przystępne w czterech różnorodnych wariantach kolorystycznych. Stylowy i uniwersalny czarny, zadziorny Genesisowy czerwono-czarny, stonowany niebiesko-czarny, a także typ zieleni z czernią. Dzisiaj każdy gracz, może sam zdecydować, który odcień słuchawek najmocniej nadaje się do jego stylu gry czy stanowiska komputerowego.
Kolor: Czarno-niebieski
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Argon 100 Gaming czarno-niebieskie
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
Pozłacane styki: nie
typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
zaimplementowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
wymiary przetwornika słuchawek: 40mm

☆ E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki ☆

E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: e-Blue
 • Nazwa produktu: E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b5eb97282fff018087bde6e
 • ID kategorii: 7967

☆ E-BLUE COBRA I EHS013 GAMING ORANGE słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dla gracza z mikrofonem Cobra 926
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany specjalnie dla graczy. Specyficzną linię, miękkie nauszniki i szokujący efekt basu. Wykorzystaj znakomity dźwięk w każdej grze.

wspaniały dźwięk
błyskotliwy design w połączeniu z 40 mm neodymowymi głośnikami zapwnia perfekcyjny dźwięk stereo o najwyższej jakości, abyś mógł usłyszeć każdego wroga. Ekstra głęboki bas, wyraźny, klarownie czysty dźwięk, to wszystko co dają słuchawki podczas uzytkowania.

Delikatne podświetlenie
Aby zwiększyć atrakcyjność słuchawek dodano subtelne podświetlenie na pałąku i logo E-Blue na obu nausznikach.

regulowany pałąk
Pałąk wyprodukowany został z miękkiego materiału który miał na celu, wspaniałe dostosowanie słuchawek do kształtu głowy. Pałąk ma regulowany wymiar tak, że można go przypasować do większości wymiarów głowy. Klamry do regulacji pałąku wykonane są ze stali aby przedłużyć jego żywotność.

komfortowe użytkowanie
Wyjątkowo miękkie oddychające nauszniki wypełnione są specjalną piankąusunąć szumy dochodzące z otoczenia, dzięki czemu można w pełni skupić się na grze. Słuchawki są niezwykle komfortowe, choćby podczas długiego noszenia.

Obrotowy mikrofon
Mikrofon można dowolnie regulować do kąta 150 stopni w celu pełnego zaspokojenia potrzeb graczy. Jest on pokryty dodatkową miękką klarowną rurką, która jest niezwykle ergonomiczna podczas używania.

Konektor 3.5 mm
Aby wyeliminować zakłócenia choćby podczas zaciekłych walk i abyś w pełni mógł się radować dźwiękiem nie tylko w grach,jeszcze w trakcie słuchania ulubionej muzyki, zastosowany konektor 3.5mm zapewni genialną transmisję sygnału.

Specyfikacja:
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
- Średnica głośników: 40 mm
- Impedancja: 16 Ohm
- Czułość głośników: 114 dB (przy 1000 Hz)
- Czułość mikrofonu: 42 dB
- Moc stała: 15 mW
- Moc maksymalna: 150 mW
- Napięcie: 5 V
- Połączenie: 3,5 mm jack
- Długość kabla: 2,3 m

EAN: 6921607102642
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 22 cm
Kod Producenta: EHS926BKAA-IY
Szerokość: 8 cm
Waga: 0.48 kg
Wysokość: 18 cm

☆ Natec Radon 720 ☆

Natec Radon 720 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Radon 720
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb5948e441adb5f614824
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Radon 720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Czułość mikrofonu: -42 dB +/-3dB
Czułość słuchawek: 98dB +/-3dB
Długość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 2.10
Impedancja: 32 Ohm
informacje uzupełniające: Jakość, trwałość, właściwa prezencja Słuchawki Radon 720 sprawią, iż wychwycisz nawet najcichszy dźwięk. Dz czułemu mikrofonowi jednakowo wyraźnie usłyszą cię koledzy z zespołu. Tego komplet ten znamionuje wytrzymała budowa i wspaniała prezencja, uzyskana dzięki podświetleniu LED. Radon 720 zaopatrzono w system dźwiękowy Virtual 7.1. Za jego sprawą gra dozna nieprawdopodobnego wrażenia realizmu i poczuje się, jak na prawdziw polu bitwy. System ten daje także przewagę podczas rozgrywki, bowiem użytkownik będzie w stanie skrupulatnie wyróżnić kierunek, z którego docho każdy dźwięk. Dzięki zastosowanej w słuchawki karcie dźwiękowej to gracz sam zdecyduje, jak powinien brzmieć dźwięk dobywający się z Radon 720. Jeśli użytko chce mieć jeszcze większą swobodę wyboru, za każdym razem może odwiedzić oficj stronę Genesis i tam pobrać stosowne sterowniki, zwiększającą iloś opcji do skonfigurowania. O świetną jakość dźwięku dbają wielkie przetworniki 50mm. To jednak koniec, bowiem Radon 720 może pochwalić się także czułością na pozio 98db czy pasmem przenoszenia pomiędzy 20 – 20 000 Hz. Słuchawki są nie tylko wygodne, ale i wytrzymałe. Nauszniki oraz pałąk pokryte są skórą, zaś wytrzymały kabel zezwala na nieprzejmowanie się ryzykiem jego uszkodzenia. Przewód jest przy tym na tyle długi, by gracz mógł swobodnie usadowić się z dala od monitora.
Kolor: Czarno-czerwony
Komunikacja: Przewodowa
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon zastosowany w słuchawkę
Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 720 Gaming Virtual 7.1 czarno-czerwon
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Podłączenie słuchawek / mikrofonu: USB 2.0
Pozłacane końcówki: nie
Regulacja głośności: Na kablu
wariant słuchawek/mikrofonu: Virtual 7.1
zastosowany mikrofon: tak
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gamingowa
rozmiary przetwornika słuchawek: 50mm

☆ Warhead G-185 Black/ Red ☆

Warhead G-185 Black/ Red Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DEFENDER
 • Nazwa produktu: Warhead G-185 Black/ Red
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb81582fff0ad164528b4
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  słuchawki na blutu

☆ Warhead G-185 Black/ Red - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Defender Warhead G-185

zastosowane specjalne materiały przy nausznikach komfortową grę choćby poprzez sporo godzin, bez uczucia zmęczenia.
dostosowywany pałąk zezwala na bezproblemowe dostosowanie słuchawek do każdego kształtu głowy. Na przewodzie znajduje się
przycisk umożliwiający regulację głośności. Dzięki temu nie trzeba odrywać się od rozgrywki, aby w prosty i szybki sposób
przypasować intensywność dźwięku do swoich potrzeb. Za jak najlepsze brzmienie odpowiadają wysokiej jakości,
szerokie 40-milimetrowe przetworniki i właściwości takie jak dynamika na poziomie 110 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.
ergonomiczny kształt i czerwone wstawki nadają Warhead G-185 dynamicznego, gamingowego charakteru.

Oprawa akustyczna: zamknięte
Złącza: 2 x Jack-3,5 mm
Długość przewodu: 2 m

Specyfikacja słuchawek:

Średnica membrany: 40 mm
Zakres częstotliwości (słuchawki): 20-20000 Hz
Czułość (słuchawki): 110 dB / mW
Impedancja (słuchawki): 32 Ohm

Specyfikacja mikrofonu:

Zakres częstotliwości (mikrofon): 20-16000 Hz
Czułość (mikrofon): 54 dB/mW
Impedancja (mikrofon): 2,2 kOhm

EAN: 4714033641067
Gwarancja: 24 m
Kod Producenta: 64106
Waga: 0.506 kg


Najtańsze słuchawki do ps3 z mikrofonem – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do ps3 z mikrofonem. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Słuchawki z mikrofonem Defender POLLAXE douszne gaming czarno-czerwone ☆

Słuchawki z mikrofonem Defender POLLAXE douszne gaming czarno-czerwone Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Defender POLLAXE douszne gaming czarno-czerwone
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1324af2da47c3b0951dd69
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Defender POLLAXE douszne gaming czarno-czerwone - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Lekkie i komfortowe słuchawki dokanałowe doskonale sprawdzają się podczas długookresowej rozgrywki. Można korzystać z nich nie tylko przy komputerze, lecz też w trakcie gry na konsoli albo na urządzeniu mobilnym. Dokanałowa budowa to gwarancja korzystnego osadzenia słuchawek na swym miejscu. Wysokiej jakości membrany dostarczą dźwięki wprost do uszu, dzięki temu każda potyczka będzie skrajnie emocjonująca.

Słuchawki przewodowe zapewnią wspaniałą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Stosowna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – starczy je podłączyć.

Słuchawki zaopatrzono w uniwersalne i powszechnie użytkowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu przeróżnych maszyn bez konieczności użytkowania przejściówek.

Membrany zwykłych słuchawek dokanałowych najczęściej proponują średnicę 6 mm, poprzez co doznania dźwiękowe są przeciętne. W tym modelu słuchawek zaimplementowano membrany o średnicy 10 mm, które wyśmienitą jakość dźwięku, a przy tym gwarantują wygodę używania. Zapewnij sobie czyste brzmienia, głębokie basy i brak zakłóceń.

Słuchawki zaopatrzono w komfortowy i dyskretny mikrofon na przewodzie. To rozwiązanie, które perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w trakcie rozgrywki przy komputerze, ale też na urządzeniu mobilnym oraz podczas rozmowy telefonicznej.

przewód w słuchawkach ma długość 1.2 m, dzięki czemu nie będzie plątał się i przeszkadzał w trakcie rozgrywki. Przewód o tej długości doskonale spełni oczekiwania w przypadku, gdy stosowane złącze na słuchawki znajduje się blisko stanowiska gracza.

wielkie pasmo przenoszenia zagwarantuje świetne wrażenia dźwiękowe. Ludzkie ucho jest w stanie zarejestrować dźwięki o paśmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz, dlatego właśnie takie właściwości wspaniale sprawdzają się w słuchawkach klasy gamingowej.

EAN: 4714033644532
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 10 cm
Kod Producenta: 64453
Szerokość: 16 cm
Waga: 0.062 kg
Wysokość: 2 cm

☆ Esperanza Crow ☆

Esperanza Crow Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Crow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ae976c28e441ac8528162da
 • ID kategorii: 7967

☆ Esperanza Crow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SŁUCHAWKI GAMINGOWE POSTAW NA WYGODĘ
 • Przy wielogodzinnym korzystaniu ze słuchawek, bez względu na to czy grasz, pracujesz czy po prostu słuchasz muzyki - WYGODA TO PODSTAWA!
 • Esperanza Crow wyposażono w NAUSZNIKI POKRYTE SPECJALNYM MATERIAŁEM wysokiej jakości, dzięki temu możesz korzystać z nich poprzez długi czas, bez uczucia zmęczenia lub nieprzyjemnych otarć skóry.
 • regulowanY PAŁĄK nagłowny świetnie dostosowuje się do kształtu głowy.

Kilkugodzinna sesja gamingowa będzie od dzisiaj TURBO PRZYJEMNOŚCIĄ!

FUNKCJONALNOŚĆ
 • DŁUGI przewód W OPLOCIE 2m, a także CZUŁY MIKROFON w komfortowym miejscu to kolejna z zalet słuchawek.
nieskomplikowana OBSŁUGA
 • KONTROLER GŁOŚNOŚCI zamontowany na kablu pozwoli na szybką zmianę głośności.
wyśmienitA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
 • Zamontowanie w słuchawkach wielkie I wydajnE PRZETOWNIKI O ŚREDNICY 40 mm skrupulatne odwzorowanie dźwięków.
 • optymalne dostrojenie pozwala cieszyć SIĘ CZYSTSZYM BRZMIENIEM i bogactwem wysokich przeciętnych tonów.

szerokie wykorzystanie

Użyte w słuchawkach Esperanza lubiane 2 złącza mini-jack 3.5 mm gwarantuje im wszechstronność użytkowania.

 • Gracze korzystający z platform PC, PS4, Xbox One oraz innych wyposażonych w to gniazdo będą mogli w pełni wykorzystać możliwości słuchawek.
SPECYFIKACJA technologicznA

dane podstawowe

 • Komunikacja: Przewodowa
 • Złącze: 2x mini jack 3,5mm
 • Poświetlenie LED: Brak

Mikrofon

 • Czułość (przy 1kHz): -52 ±2 dB
 • Pasmo przenoszenia: 30 - 16000 Hz

Słuchawki

 • typ słuchawek: Stereo
 • Czułość (przy 1kHz): 105 dB
 • Impedancja: 32 Ω
 • Moc rzeczywista: 100 mW
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
 • Regulacja głośności: Tak
 • Średnica głośników: 40 mm

rozmiary

 • Waga: 250 g
 • Długość przewodu: 2.0 m☆ Natec Fury Wildcat ☆

Natec Fury Wildcat Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Fury Wildcat
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7163148e441adfa8d665d1
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Fury Wildcat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

ZYSKAJ PRZEWAGĘ W SŁUCHAWKACH FURY
Nieważne czy grasz w grę rodzaju FPS czy także w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami zezwala na osiąganie udoskonalonych wyników zespołowych, a korzystnej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala momentalnie zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.

WILDCAT
Słuchawki dla graczy Fury Wildcat proponują prawidłowe połączenie dźwięku dobrej jakości z czułym mikrofonem oraz rozwiązaniami powiększającymi komfort. Za optymalnej jakości dźwięk odpowiadają dynamiczne głośniki (dynamika 105 dB, impedancja 32 Ohm) stereo, które, w połączeniu z czułym mikrofonem, gwarantują każdemu graczowi przewagę potrzebną do odnoszenia kolejnych zwycięstw.

WYGODA ZWYCIĘZCY
Słuchawki Fury optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i pokaźnym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą. W dodatku możemy złączyć ustawienia mikrofonu do naszych jednostkowych potrzeb.
Wysokiej jakości, długi na 2 m przewód zagwarantuje nie tylko wygodę użytkowania,też wydłuża żywotność zestawu słuchawkowego.

FURY WILDCAT NA POLU BITWY

Nieważne czy grasz w grę rodzaju FPS czy także w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku.EAN: 5901969405941
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NFU-0862
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2 m
Kolor: Niebieski
Waga: 200 g
Akcesoria w zestawie: - komplet słuchawkowy do gier- Instrukcja obsługi
Pozostałe parametry: wymagania systemowe:- Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7- Wejście analagowe 3,5 mm na słuchawki i mikrofon- Połączenie internetowe do pobrania oprogramowania

☆ Słuchawki z mikrofonem Defender PIKE douszne gaming czarno-czerwone ☆

Słuchawki z mikrofonem Defender PIKE douszne gaming czarno-czerwone Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Defender PIKE douszne gaming czarno-czerwone
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d1324b02da47c3b0951dd6b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem Defender PIKE douszne gaming czarno-czerwone - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Lekkie i komfortowe słuchawki dokanałowe wspaniale sprawdzają się w trakcie długofalowej rozgrywki. Można korzystać z nich nie tylko przy komputerze, ale też w trakcie gry na konsoli lub na urządzeniu przenośnym. Dokanałowa konstrukcja to gwarancja korzystnego osadzenia słuchawek na swym miejscu. Wysokiej jakości membrany dostarczą dźwięki wprost do uszu, dzięki czemu każda potyczka będzie ekstremalnie emocjonująca.

Słuchawki przewodowe zapewnią idealną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania gwarantują wygodę podczas rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

Słuchawki wyekwipowano w uniwersalne i powszechnie użytkowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu przeróżnych sprzętów bez konieczności wykorzystywania przejściówek.

Membrany zwykłych słuchawek dokanałowych w głównej mierze oferują średnicę 6 mm, poprzez co doznania dźwiękowe są przeciętne. W tym modelu słuchawek zastosowano membrany o średnicy 10 mm, które rewelacyjną jakość dźwięku, a przy tym zapewniają wygodę stosowania. Zapewnij sobie czyste brzmienia, głębokie basy i brak zakłóceń.

Słuchawki wyposażono w komfortowy i dyskretny mikrofon na przewodzie. To rozwiązanie, które nieprzeciętnie spełni oczekiwania podczas rozgrywki przy komputerze, lecz też na urządzeniu mobilnym oraz w trakcie rozmowy telefonicznej.

przewód w słuchawkach ma długość 1.2 m, dzięki czemu nie będzie plątał się i przeszkadzał podczas rozgrywki. Kabel o tej długości genialnie sprawdzi się w przypadku, gdy stosowane złącze na słuchawki znajduje się blisko stanowiska gracza.

spore pasmo przenoszenia gwarantuje nieprzeciętne wrażenia dźwiękowe. Ludzkie ucho jest w stanie zarejestrować dźwięki o paśmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz, dlatego właśnie takie atrybuty nadzwyczajnie sprawdzają się w słuchawkach klasy gamingowej.

EAN: 4714033644525
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 10 cm
Kod Producenta: 64452
Szerokość: 16 cm
Waga: 0.06 kg
Wysokość: 2 cm

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91958e441a4a0ad65edb
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Defender Warhead G-120

ciekawe połączenie czerni i pomarańczy z całą pewnością przypadnie do gustu szerokiej grupie osób. Muszle słuchawek Warhead G-120 produkowane zostały z skóry ekologicznej
zapewniającej komfort i usprawniającej koncentrację w trakcie gry. Dodatkowo dla jeszcze większej wygody, użytkownik ma do dyspozycji dostosowywany mikrofon,
który można dowolnie łączyć według własnych potrzeb. Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz i czułość 110 dB/mW pomagają w osiągnięciu czystego dźwięku dobrej jakości.
Warhead G-120 wyposażone zostały w regulowany pałąk, który pozwala dopasować słuchawki do każdej głowy. Przewód ma mechanizm umożliwiający sterowanie głośnością.

* Oprawa akustyczna: zamknięte
* Złącza: 2 x 3.5 mm jack
* Długość przewodu: 2 m

Specyfikacja słuchawek:

* Średnica membrany: 40 mm
* Zakres częstotliwości (słuchawki): 20-20000 Hz
* Czułość (słuchawki): 110 dB/mW
* Impedancja (słuchawki): 32 Ohm

Specyfikacja mikrofonu:

* kompozycja: składana
* Zakres częstotliwości (mikrofon): 20-16000 Hz
* Czułość (mikrofon): 54 dB
* Impedancja (mikrofon): 2,2 kOhm

EAN: 4714033640992
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 6 cm
Kod Producenta: 64099
Szerokość: 24 cm
Waga: 0.393 kg
Wysokość: 20 cm

☆ Gembird GHS-402 ☆

Gembird GHS-402 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird GHS-402
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4dc9b78e441a86f2f4f212
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki na basen

☆ Gembird GHS-402 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem Stereo Gaming

 • Dla prawdziwych graczy
 • Wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
 • Wytrzymała budowa
 • świetny do gier i czatów internetowych
 • komplet słuchawek dla PC z obrotowym mikrofonem
 • regulowany pałąk, wygodne spore elementy nauszne
 • Słuchawki dedykowane dla komputerów stacjonarnych jak i notebooków
 • Regulacja głośności umieszczona na przewodzie


EAN: 8716309093422
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: GHS-402
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.8 m
Kolor: Czarny

☆ Tracer EXPERT ☆

Tracer EXPERT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer EXPERT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576130588e441a6d063afc77
 • ID kategorii: 7967

☆ Tracer EXPERT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI TRACER GAMEZONE EXPERT RED Najważniejsze właściwości wbudowany mikrofon Nauszniki z przyjemnego w dotyku materiału spore przetworniki 40 mm Wytrzymały, giętki pałąk mikrofonu Tracer Expert to prawidłowej jakości słuchawki prawidłowej jakości słuchawki oprócz konkretnego przetwarzania dźwięku, powinny zapewniać maksymalną wygodę stosowania.

Model Tracer Expert spełni oba te oczekiwania, pomiędzy innymi dzięki pokryciu ich powierzchni specjalnym materiałem, rozszerzającym komfort nawet po wielogodzinnych sesjach, bez uczucia zmęczenia oraz otarć skóry.

przewód w oplocie Urządzenie podłączane do komputera przy pomocy wytrzymałego kabla we usztywnionym oplocie, który zagwarantuje solidność i niezawodność używania na długie lata. Linia TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących progresywnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia.

GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy - wynajdziesz tu sprzęt, który ewidentnie ułatwi Ci przejście poprzez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE zapewniają długą żywotność nawet przy wyjątkowo intensywnym wykorzystywaniu.

wyekwipowane w uzupełniające funkcje sprawią,dopasujesz je nieprzeciętnie do swych potrzeb. Dodatkowo, na nauszniku zamontowano pokrętło, dzięki któremu dostosujesz ustawienia dźwięku. Zamocowany giętki mikrofon pozwala na nad wyraz komfortowe komunikowanie się z partnerami w grze i dobranie go do każdego owalu twarzy.

Giętki, ponad dwumetrowy kabel zapewni Ci wygodną pracę przez długie lata. Towar doszlifowano złączem 2x minijack. Słuchawki Tracer Expert przystępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwony i niebieski.

Specyfikacja technologiczna Czułość: 110 dB Długość przewodu (m): 2.4 ilość kanałów: Stereo Impedancja (Ohm): 32 Mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia (Hz - kHz): 20 - 20 Regulacja głośności: Tak Średnica przetwornika (mm): 40mm Maksymalny zasięg (m): 10 Złącze: 2 x minijack typ słuchawki: Nauszne Transmisja danych: Mini-jack 3.5mm seria: GameZone wariant urządzenia audio: 2.0 kabel w oplocie: Tak


☆ ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS ☆

ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ART
 • Nazwa produktu: ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5808912e2da47cc69c7e8dfc
 • ID kategorii: 7967

☆ ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • parametry uzupełniające: nieplączący się przewódwysuwany mikrofon
 • parametry wtyku: dwutorowy
 • Czułość: 115 dB
 • Długość przewodu: 2,4 m
 • uzupełniające informacje: Słuchawki asygnowane dla graczy poszukujących ekonomicznego rozwiązania. Komfortowe korzystnie wyciszone nauszniki, wygodny, miękki pałąk. Wysuwany, chowany mikrofon, Sterowanie na przewodzie. Nieplączący przewód w tekstylnym oplocie.
 • Głośność: 115 dB/mW
 • Głośność: 115 dB
 • ilość wtyków: 2 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: ART NEMEZIS
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czerwony
 • Komunikacja: Przewodowa
 • kompozycja: półotwarte
 • budowa słuchawek: Półotwarte
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Mikrofon: true
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 20-2000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • Regulacja głośności: true
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5mm
 • typ wtyku: Mini Jack 3,5 mm
 • Strona producenta: www.art-multimedia.pl/index/viewproduct/id/24388/idSub/617/idCat/15753/productName/S%C5%81UCHAWKI%20GAMINGOWE%20Z%20MIKROFONEM%20ART%20NEMEZIS
 • Strona www produktu: http://www.art-multimedia.pl/index/viewproduct/id/24388/idSub/617/idCat/15753/productName/S%C5%81UCHAWKI%20GAMINGOWE%20Z%20MIKROFONEM%20ART%20NEMEZIS
 • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • wariant słuchawek: Nauszne
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • typ wtyku: Minijack 3.5mm
 • Zasięg: 2,4 m
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg / długość kabla: 2,4 metra

☆ Natec Fury Hellcat ☆

Natec Fury Hellcat Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Fury Hellcat
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc9b082fff09936c420f8
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Fury Hellcat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • atrybuty uzupełniające: diody LED
 • Czułość: 96 dB
 • Czułość mikrofonu: -54 dB
 • Długość przewodu: 2 m
 • uzupełniające informacje: rodzaj wtyku USB / 2 x miniJack 3,5 mm
 • Głośność: 96 dB
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: NFU-0863
 • Kolor: czarno-niebieskie
 • Kolor główny: Niebieski
 • Komunikacja: Przewodowa
 • kompozycja słuchawek: Zamknięte
 • Mikrofon: true
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Opis marketingowy: SŁUCHAWKI DLA GRACZA FURY HELLCATZYSKAJ PRZEWAGĘ W SŁUCHAWKACH FURYW czasie emocjonujących rozgrywek czy to w FPS, czy w MMO ważny jest niezakłcony przekaz i odbir dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie udoskonalonych wynikw zespołowych, a prawidłowej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala ekspresowo zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury. SŁUCHAWKI HELLCATHellcat to wyważone połączenie jakości dźwięku stereo, czułego mikrofonu, a także wygody i wytrzymałości, uzupełnione o atrakcyjne podświetlenie LED. USŁYSZ PRZECIWNIKA PIERWSZYDzięki energicznym głośnikom stereo wysokiej jakości (dynamika 96 dB, impedancja 32 Ohm), zyskujesz przewagę na polu bitwy i możesz usłyszeć przeciwnika jako pierwszy. WYGODA ZWYCIĘZCYSłuchawki Fury adekwatną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nausznikw, ktre zostały pokryte ekoskrą. FUNKCJONALNOŚĆHellcat proponują sporo rozwiązań, ktre zwiększają ich funkcjonalność. Mikrofon na obrotowym wysięgniku pozwala zintegrować jego ustawienie do naszych potrzeb. Długi przewód w nylonowym oplocie jest trwały i daje komfort w poruszaniu się w czasie gry, a umieszczony na przewodzie pilot pozwala na sterowanie głośnością, a także włączanie/wyłączanie mikrofonu. GAMINGOWY styl I LEDSłuchawki zostały doszlifowane niebanalnym wzorem, ktry uwydatnia ich gamingowy charakter. W dodatku funkcja podświetlania LED zwiększa ich błyskotliwość i pozwala graczowi wyrżnić się na tle innych zawodnikw.
 • Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
 • Regulacja głośności: true
 • typ wtyku: Mini Jack 3,5mmUSB
 • rodzaj wtyku: Mini Jack 3,5mm, USB
 • wariant wtyku: Mini Jack 3,5 mm, USB
 • Strona www towaru: http://fury-zone.com/fury-hellcat/
 • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • rodzaj słuchawek: Nauszne
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • typ wtyku: USB / 2 x miniJack 3,5 mm
 • Waga urządzenia: 210 g
 • Zasięg: Nie dotyczy
 • Zasięg: 2 m
 • Zasięg / długość kabla: 2 metry

☆ Natec Argon 200 ☆

Natec Argon 200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Natec
 • Nazwa produktu: Natec Argon 200
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc94182fff09936c420de
 • ID kategorii: 7967

☆ Natec Argon 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki Genesis Argon 200 Czerwone Genesis Argon 200 to słuchawki, które łączą w sobie prawidłową jakość dźwięku, moc, a także tak nad wyraz lubianą w rozgrywkach czułość mikrofonu. Na dodatek pakiet charakteryzuje się atrakcyjnym wykończeniem, które nadaje mu charakteru i powoduje, iż każdy użytkownik czuje się w nich jak fachowy gracz.

właściwości produktu: niezwykle dobra jakość dźwięku Czuły mikrofon progresywny design Trwały kabel w oplocie pokaźne PRZETWORNIKI Argon 200 nad wyraz dobrą jakość dźwięku, która jest wyjątkowo widoczna podczas gry.

Za jak najlepsze i najpełniej odzwierciedlające wydarzenia z wirtualnego świata brzmienie odpowiadają wysokiej jakości obfite 50-milimetrowe przetworniki oraz właściwości takie jak dynamika na poziomie 96 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.

CZUŁY MIKROFON pakiet słuchawkowy wyposażony jest w wysokiej jakości czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki niemu komunikacja z zespołem albo zwykła rozmowa przez komunikator nie będzie ograniczana przez jakiekolwiek szumy.

KONTROLA Umieszczony na przewodzie słuchawek Argon 200 kontroler zezwala na regulację głośności dźwięku, co umożliwia dobranie intensywności dźwięku do aktualnych potrzeb. To zastosowanie uwydatnia gamingowy charakter słuchawek.

teraz nie trzeba już przerywać rozgrywkizintegrować niezbędne atrybuty do swoich pragnień. TRWAŁY kabel W OPLOCIE W Argon 200 wyszukamy długi na 2 metry kabel w odzieżowym oplocie. Takie rozwiązanie powoduje,przewód nie plącze się i nie łamie, co widocznie wydłuża cykl życia urządzenia.

Oplot jest w dodatku stylowo dopracowany, co stało się już jednym ze znaków rozpoznawczych marki Genesis. WYGODA I DESIGN Słuchawki, oprócz szeregu funkcjonalności dźwiękowych, zostały zaprojektowane tak, żeby dawały maksymalny komfort używania.

duże nauszniki są zaopatrzone w miękkie pady obszyte skórą ekologiczną, a wnętrze pałąka wyściełane jest miękkim materiałem. Ponadto dla uzyskania postępowego designu pałąk jest od zewnątrz obszyty ekoskórą.

Takie rozwiązania, w połączeniu z postępowym kształtem, nadają Argon 200 nieszablonowego gamingowego charakteru. Bazowe dane wariant: Słuchawki Producent: Genesis Kolor: Czarno-czerwone EAN: 5901969407358 Kod producenta: NSG-0901 Gwarancja: 24 m-cy Specyfikacja wariant słuchawek: Nauszne System audio: Stereo Mikrofon: Tak Mocowanie mikrofonu: Na wysięgniku Komunikacja: Przewodowa Złącza: Mini Jack x2 rodzaj kabla: Oplot plastikowy Regulacja głośności: Na przewodzie Dynamika głośników: 96 dB Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz Czułość mikrofonu: -38 dB Impedancja: 32 Ohm wymiary i waga Długość przewodu: 200 cm...Rekomendowane słuchawki gamingowe – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek gamingowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do ps3 z mikrofonem nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do ps3 z mikrofonem w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *