Słuchawki do Xbox One S

Ranking Słuchawek do Xbox One S – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek Xbox One S. Ranking zawierający polecane słuchawki do Xbox One S jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bd838c42da47c24ad01bee5
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do rewelacyjnej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i komfortowe dzięki zaimplementowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są wyekwipowane w nieplączący się płaski kabel.

Lekka, składana budowa zagwarantuje przy tym niezwykłą wygodę wykorzystywania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wymiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne zastosowany mikrofon Płaski kabel Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki cechuje znane na całym świecie, szanowane brzmienie JBL Pure Bass.

Lekka, składana konstrukcja Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich tworzyw możesz wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

Nieplączący się płaski kabel Płaski, wytrzymały kabel zapobiega splątaniu w trakcie ruchu. Dostęp do Siri lub Google Now Asystent Siri lub Google Now jest przystępny na każde zawołanie: wystarczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ Savio Vertigo 7.1 ☆

Savio Vertigo 7.1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio Vertigo 7.1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8a2a322da47c3f16ca8df6
 • ID kategorii: 7967

☆ Savio Vertigo 7.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki z mikrofonem SAVIO VERTIGO 7.1 Gaming USB Czarno-czerwone AVS8SUBH0110 Słuchawki gamingowe progresywny design, lekka budowa i wyprofilowane nauszniki sprawiają,linia VERTIGO to komfort i wydajność.

zaimplementowana technika dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i instynktownego pilota na kablu.

Cały kabel wytwarzany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB umożliwia sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, lecz równiez z TV BOX SAVIO GOLD Czysta kolor dźwięku Wysokiej klasy przetworniki i tunele akustyczne prawidłową jakość brzmienia i basu.Średnica membrany: 50 mmImpedancja: 32 OhmCzułość: 116 dbPasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz technologia 7.1 i rozciągliwy mikrofon zastosowana technika 7.1 niewyobrażalnie zwiększa głębię i jakość dźwięku przestrzennego.Natomiast zastosowany elakstyczny mikrofon ma możliwość wsunięcia w muszę słuchawki.

dodatkowo mikrofon jest na tyle elastyczny, iż wygina się w każdej płaszczyźnie.Mikrofon: czułość -56dBMikrofon rodzaj: chowanyTyp słuchawek: Virtual Surround 7.1 Lekka i wygodna budowa Niska waga, elastyczna oraz miękkie nauszniki.To wszystko wpływa na komfort używania SAVIO VERTIGO.

Waga: 370 gMetalowe wzmocnienia pałąkaSkokowa regulacja Pilot oraz kabel w oplocie przewód w oplocie o długości 2.4m i pilot zagwarantuje szybką zmianę efektów świetlnyych i zarządzanie regulacją głośności.W pilot zaimplementowane jest bezpośrednio 5 przycisków służących do regulacji głośności, całkowitego wyciszania i wyłączenia poświetlenia.

Długość kabla: 2,4 mTyp kabla: w oplocieWbudowany pilot: TAKPodświetlenie: TAK


☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa duże, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują przezroczysty, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, przeciętnej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset zawsze wygodnie leży na głowie i uszach, choćby podczas najdłuższych rozgrywek.

W pełni dostosowywany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zawsze perfekcyjne dobranie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów.

obszerny rozmiar nauszników sprawia, że dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a użytkowanie zestawu bardziej komfortowe. Możesz kompletnie skoncentrować się na swojej grze.mocny system wibracyjnyWbudowany system wibracji gwarantuje stosowne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i nieznaczny szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technice Xear Living, użytkownik ma wrażenie, iż jego gra ożywa.Zmień ustawienia albo dostrój właściwości odtwarzania dźwięku przy pomocy dołączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset.

W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technika Xear Living gwarantuje nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w odpowiednie miejsce w przestrzeni oraz opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do słusznego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technologię osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ Sennheiser HD 569 ☆

Sennheiser HD 569 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 569
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 580766852da47c7933d59084
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 569 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD569
Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z linii HD5xx

Prawdziwy towarzysz w życiu powszednim w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy i towarzysz aby podłączyć je do smartphona.

Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm aby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż posiada jedno przyciskowy pilota oraz mikrofon.

Ciesz się swobodą
słuchania

Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z serii HD pięćset, powstały po to aby słuchać muzyki z bogactwem detalów oraz silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

Jaki dźwięk, taki komfort

Dzięki swej konstrukcji Sennhesier HD569 oferują wyjątkowy komfort noszenia choćby przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki pokaźnym muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

właściwości Sennheiser HD569
 • konstrukcja: wokółuszna
 • Przetworniki: intensywne, otwarte
 • Impedancja: 23 Ohm
 • przewód: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
 • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
 • Dynamika SPL: 115 dB
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów teraz

☆ Panasonic RP-HT161 ☆

Panasonic RP-HT161 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HT161
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51273f052da47c50c40001c2
 • ID kategorii: 7967

☆ Panasonic RP-HT161 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Na głowę, na uszy, do uszu, za uszy….

Co to znaczy magnes neodymowy w słuchawkach?

Wybierając się na zakup słuchawek wiemy z grubsza jakie chcemy. Inne do uprawiania sportów inne dla audiofila inne dla introwertyka który chce tylko izolacji. I nikt żeby nie pomyślał, że napotka trudności w tym względzie zgłębiając się w opis danego modelu słuchawek. Bo co to jest np. magnes neodymowy?! Magnesy neodymowe są silniejsze od standardowych, ferrytowych, więc zapewniają odpowiednią wartość strumienia magnetycznego w szczelinie przy mniejszych rozmiarach. A może jeszcze prościej - magnes neodymowy jest po prostu mniejszy od "zwykłego" magnesu a zachowuje te same cechy. Następny schodek to cewki CCAW. Te cewki, w odróżnieniu od rozwiązań tradycyjnych nawijane są miedziowanym drutem aluminiowym o spłaszczonym przekroju a ich rozmiar jest wyjątkowo jest dokładnie dobierany do przetwornika. W efekcie otrzymujemy lżejszą konstrukcję z pokaźniejszą amplitudą drgań membrany a co z tego wynika pokaźniejszą moc, udoskonalone odwzorowanie niskich i średnich tonów no i szersze pasmo przenoszenia przy tych samych wymiarach kapsuły.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Samsung Galaxy A71
Wszystko już wiesz, więc słuchawki nagłowne Panasonic już lądują w Twoim koszyku

Połączenie użyteczności z wdziękiem i estetyką. Panasonic daje nam słuchawki lekkie, wyprofilowane, z dużą mocą a do tego bardzo wygodne w użyciu. Te monitorowe słuchawki nagłowne zostały zaprojektowane i zoptymalizowane do współpracy z różnym sprzętem Hi-Fi. Przetworniki o szerokiej średnicy razem z silnymi neodymowymi magnesami oraz cewkami C.C.A.W. Zapewnią nam silne basy oraz szczegółowe wysokie tony. Kabel do słuchawek ma długość dwóch metrów i zakończony jest prostym wtykiem M3 a do zestawu został załączony adapter wtyku M6. Nie ma się co zastanawiać bo ktoś może być szybszy od Ciebie.


☆ SteelSeries Arctis 5 ☆

SteelSeries Arctis 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 5
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca86ed82fff0e89ee9853e
 • ID kategorii: 7967

☆ SteelSeries Arctis 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Arctis 5 to przewodowe, podświetlane słuchawki z opcją dostosowywania iluminacji Prism RGB, a także kablem ze złączem USB z funkcją ChatMix, zapewniającą szybki dostęp do komunikacji głosowej w grze. Wyposażone w DTS Headphone: X 7.1 Digital Surround, Arctis 5 są wieloplatformowe i bez najmniejszego problemu zezwalają na graczom przełączenie się ze złącza USB w komputerze na złącze 3,5mm w notebookie czy tablecie. Właściwości urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska idealnie oplata całą głowę,nieprzeciętnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i pousuwać niechciane punkty nacisku. - wyjątkowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja Waga słuchawek Arctis jest tak śladowa,w trakcie ich używania zapomnisz, iż je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Wejdź w trójwymiarowy świat korzystając z najdokładniejszego pozycjonowania dźwięku na rynku. - Sterownik dźwięku S1 Sterownik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najmocniej zbalansowane środowisko akustyczne z nadzwyczajną jakością dźwięku. - USB ChatMix nadzwyczajnie dostosuj stosunek dźwięku między odgłosami z gry i czatem głosowym. - Podświetlenie Prism RGB Stwórz swój własny, unikalny odcień zestawu słuchawkowego wykorzystując paletę 16.8 miliona zróżnicowanych barw podświetlenia. - Kontrola audio na słuchawce Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, by zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i przenośne Korzystaj ze nadzwyczajnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
cechy:
Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
Długość przewodu: 300 cm
Komunikacja: Przewodowa
Mikrofon: Tak
Regulacja głośności: Na słuchawce
Oplot przewodu: Oplot plastikowy
System audio: Stereo, Virtual 7.1
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
Dynamika głośników: 98 dB
Czułość mikrofonu: 48 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
wariant słuchawek: Nauszne
Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
Złącze słuchawek: Tak
Kolor: Biały
Platforma: PC
Podświetlenie: Tak
Impedancja: 32 Ohm
Przeznaczenie: Dla graczy

☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5628cd6a2da47ccb5200171e
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, nawet gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Gwarantuje błogą dla ucha produktywność z krystalicznie czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, ulepszoną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany komplet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i specyficznym designem HyperX i certyfikatem TeamSpeak.

 • rozszerzony komfort, dzięki temu możesz grać przez niemało godzin
 • znakomity dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
 • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami przenośnymi
 • Odłączany mikrofon

☆ Sennheiser HD 559 ☆

Sennheiser HD 559 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 559
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5807679d8e441aa3d3500d51
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser HD 559 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Sennheiser HD 599 Zasilane własnymi przetwornikami, skonstruowane z dbałością o detale i najwyższą jakość tworzyw. Te słuchawki są bezpośrednimi następcami kultowego modelu HD 598 i są równie stylowe. Zamykając najnowszą serię HD 5 Sennheisera, ten model dostarcza brzmienia o niespotykanym stopniu naturalności. HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które są bezpośrednim wejściem w świat urządzeń audiofilskich. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry zapewniają długoletni komfort wykorzystywania.
Wyrafinowany dźwięk domowy - całkiem na nowo właściwości: Przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ohmów, wytworzone w Niemczech
Wymienne poduszki nauszników, tworzone z mikrofibry
konkretny, demontowalny kabel 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
Dodatkowy przewód o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm
Przejściówka 6,3 mm/3,5 mm w komplecie
unikatowe wykończenie w kolorach beżu i brązu
2-letnia gwarancja międzynarodowa W zestawie: Słuchawki Sennheiser HD 599
przewód 3 m / wtyczka prosta 6,3 mm
przewód 1,2 m / wtyczka prosta 3,5 mm
Przejściówka 6,3 mm do 3,5 mm dane technologiczne: Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
Słuchawki/pakiet słuchawkowy: Słuchawki
rodzaj słuchawek: Wokółuszne
rodzaj przetwornika: Otwarty
Pasmo przenoszenia: 12-38500 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 106 dB
Impedancja: 50 Ω
Magnesy: Neodymowe
Waga słuchawek: 250 g
Złącze: Jack 6,3 mm / 3,5 mm
Zniekształcenia harmoniczne (THD): < 0,2 %
Kolor: Brązowy
przewód: 2 przewody w komplecie: 3 m (Złącze Jack 6,3 mm), 1,2 m (Złącze Jack 3,5 mm) Otwarta konstrukcja Sennheiser HD 599 zapewnia imponującą naturalną sprawność przestrzenną. Najwyższy model Sennheiser z serii 5. Pełnowymiarowe wysokiej jakości słuchawki proponujące prawie audiofilski poziom jakości dźwięku i unikatowy komfort noszenia dzięki obfitym wokółusznym nakładkom z miękkimi, wymiennymi poduszkami

☆ Audio-Technica ATH-MSR7 ☆

Audio-Technica ATH-MSR7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-MSR7
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbbee82fff0d567000a4d
 • ID kategorii: 7967

☆ Audio-Technica ATH-MSR7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
„Za sprawą MSR7 wierzymy, że osiągnęliśmy nadzwyczajną równowagę pomiędzy studyjnej jakości referencyjnym brzmieniem
a komfortem i nowoczesnym wzornictwem, który spodoba się wszystkim fanom muzyki
i będzie pełnił rolę nieprzeciętnego wprowadzenia do technologii dźwięku wysokiej rozdzielczości"

 • Robert Morgan-Males dyrektor marketingu Audio-Technica.

Słuchawki ATH-MSR7 są konstrukcją, w której projektanci zwiążeli profesjonalną jakość brzmienia
z najnowszym wzornictwem klasy premium. Luksusowy charakter słuchawek
podkreślają wyselekcjonowane materiały i rewelacyjna jakość wykończenia.
w trakcie konstruowania modelu inżynierowie poprawili przystępne technologie audio
i wykorzystali całe swoje doświadczenie, które zdobywają już od 1962 r.

Zaprojektowane pozostały do stosowania w domu i poza nim. Słuchawki ATH-MSR7 są niesamowicie komfortowe.
obudowy nauszników zostały specjalnie ukształtowane tak, żeby skrywać całe uszy i wzmocnić dostatek niskich tonów,
podczas gdy niezwykle elastyczna konstrukcja przegubów umożliwia szybkie i proste przypasowanie słuchawek do kształtu głowy.
Całości dopełniają miękkie poduszki wytworzone z pianki z pamięcią kształtu.
Słuchawki pewnie układając się wokół uszu wyśmienite dobranie,
co rozszerza do maksimum wygodę używania, także w trakcie długookresowych sesji odsłuchowych.
To konsekwencja ponad 40-letniego doświadczenia producenta w projektowaniu słuchawek monitorowych
przeznaczonych dla producentów, studiów nagraniowych i muzyków.
Komfort użytkowania pozostaje kluczowym aspektem nad wyraz podczas odsłuchu muzyki zapisanej w plikach wysokiej rozdzielczości,
kiedy wygoda pozwala bez reszty zanurzyć się w idealnej jakości nagraniach.

Za znakomite odwzorowanie najmniejszych sybilantów brzmienia odpowiadają 45-mm przetworniki „True Motion",
uwydatniające się wysoką rozdzielczością. Niezwykle wielkie pasmo przenoszenia,
rozciągające się od 5 Hz (!) aż do 40 kHz pozwala usłyszeć każdy, nawet najdelikatniejsze wysokie tony i najgłębszy bas.

W celu poszerzenia spektrum niskich i średnich częstotliwości inżynierowie opracowali specjalną,
dwuwarstwową technikę kontrolowania ruchu powietrza: warstwowe obudowy wytworzone z wytwornej mieszanki aluminium
i magnezu stwarzając lekką i równocześnie niesprężystą strukturę. Dzięki wykorzystaniu tego nad wyraz sztywnego materiału
zredukowano do minimum niepożądane wibracje, które mogłyby wpływać negatywnie na dźwięk.
w środku tej warstwowej konstrukcji znajduje się system Triple-venting Acoustic Airflow,
wykorzystujący trzy dokładnie rozmieszczone otwory, które kontrolując ruch powietrza zapewniają dużo bardziej aktywny dźwięk.

Nieważne gdzie i jak słuchasz swojej ulubionej muzyki słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7
będą znakomitym rozwiązaniem dostosowanym do Twoich preferencji.
Oprócz charakterystycznego 1,2-metrowego kabla, użytkownicy urządzeń mobilnych wyekwipowanych w system iOS albo Android
mogą podłączyć 1,2-metrowy przewód iS, który zapewni im całkowitą kontrolę nad urządzeniem.
Dzięki zastosowaniu przewodu iS możesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie telefoniczne
i jednocześnie przerwać odtwarzanie muzyki, bez konieczności sięgania po urządzenie mobilne.
Do słuchawek dołączany jest także 3-metrowy przewód, który zapewniając większy zasięg stanowi wspaniałe rozwiązanie
do słuchania muzyki w domu. Aby móc utrzymać słuchawki w nieprzeciętnym stanie,
nawet w trakcie podróży, do zestawu załączone jest trwałe i mocne etui.

 • wariant Wokółuszne
 • Przeznaczenie Uniwersalne
 • Impedancja 35 Ohm
 • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 40 000 Hz
 • Czułość (dB/V) 100 dB/mW
 • Długość przewodu (m) 1,2 m; 3 m
 • budowa Zamknięta
 • Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Inne Rankingi:  Różowe Słuchawki

☆ JVC HA-RX700 ☆

JVC HA-RX700 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX700
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c96a28e441ad3b1000008
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-RX700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Suchawki HA-RX700

- Gbokie, energiczne basy, dziki zastosowaniu duych 50 mm przetwornikw z magnesem neodymowym i systemu Ring Port
- System Ring Port zapewnia reprodukcj wysokiej jakoci, aktywnego dwiku
- obfity pak gwarantuje komfort uytkowania w trakcie dugiego odsuchu
- 3.5 metrowy przewd z pozacanym wtykiem
- 6,3 mm przejciwka
EAN: 4975769353581
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-RX700
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 6,3 mm jack
Dźwięk: Stereo
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 48 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 3.5 m
Kolor: Czarny
Waga: 330 g

Najtańsze Słuchawki do Xbox One S – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do Xbox One S. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sennheiser PC 2 ☆

Sennheiser PC 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser PC 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 516d4c8a8e441ab025000058
 • ID kategorii: 7967

☆ Sennheiser PC 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Łatwe rozmowy poprzez internet dzięki Sennheiser PC 2 CHAT - bez konieczności dużych inwestycji. Ten dostępny w niewygórowanej cenie pakiet słuchawkowy nie tylko zagwarantuje uznany dźwięk Sennheiser; jest ponadto wyekwipowany w wyciszający szumy mikrofon, dzięki któremu rozmowy stają się krystaliczne i zrozumiałe. Jest nieprzeciętny do wykorzystywania domowego: jednouszny fason noszenia umożliwia ci pozostanie w kontakcie z tym, co dzieje się wokół ciebie. Jest lekki i komfortowy, co oznacza, iż możesz używać go dopóki zechcesz. Podłącz go więc do swojego komputera i zacznij rozmawiać z rodziną i znajomymi z całego świata.

atrybuty produktu:
· Jakość za małe pieniądze: idealna przejrzystość dźwięku i solidność za niewygórowaną cenę
· usuwanie szumów: dzięki eliminującemu zbędne hałasy mikrofonowi będziesz w pełni czytelny bez konieczności podnoszenia głosu
· Jack 2 x 3,5 mm: po prostu podłącz pakiet do karty dźwiękowej w swym PC i zacznij rozmawiać przez sieć
· Lekki i komfortowy: dzięki ultralekkiemu pałąkowi nagłownemu zapomnisz, że w ogóle nosisz pakiet słuchawkowy
· Jedno ucho wolne: jednouszny design pozwala ci na pozostanie w kontakcie otoczeniem podczas rozmowy za pośrednictwem VoIP

Specyfikacja:

Słuchawki:
· Wersja: Pałąk nagłowny, jednouszna
· Długość kabla: 2 m
· Interfejs: 2 x jack 3,5 mm
· Przetworniki: akustyczne
· Pasmo przenoszenia: 42 - 17 000 Hz
· Impedancja: 32 Ohm
· Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 95 dB

Mikrofon:
· Pasmo przenoszenia: 90 - 15 000 Hz
· rodzaj: z redukcją szumów
· Czułość: -40dBV/Pa

☆ Sony MDR-V150 ☆

Sony MDR-V150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-V150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5124a7eb2da47c78f2001211
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-V150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki odsłuchowe z odwracanymi nausznikami

Słuchawki DJ, obracane nauszniki, przetwornik akustyczny 30 mmEAN: 4905524806748
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDR-V150/WQ
Impedancja: 24 Ω
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: Brak informacji
Pasmo przenoszenia : 16 Hz – 22 000 kHz
Czułość: 98 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 2 m
Waga: 120 g
Pozostałe parametry: Moc (W): 0,5Wielkość przetwornika akustycznego (mm): 30,0Membrana: PETMagnes: FerrytOdwracane nausznikiTyp przewodu: przewód dwustronny z miedzy beztlenowej (OFC)Wtyk: Prosty wtyk UniMatch

☆ HP Stereo Headset H2800 ☆

HP Stereo Headset H2800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Stereo Headset H2800
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60dfb8e441a350b0020a3
 • ID kategorii: 7967

☆ HP Stereo Headset H2800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wygoda dla uszu, wrażenia dźwiękowe dla umysłu. Korzystaj z komfortowego, zaimplementowanego mikrofonu, opcji sterowania zestawem słuchawkowym i zgodności z rozmaitymi urządzeniami. Wysoka jakość dźwięku Bogatsze niskie dźwięki i istotne wysokie tony gwarantują pełnię wrażeń w trakcie odtwarzania filmów, muzyki i innych treści. Wrażenia dotykowe dorównują dźwiękowym Relaksuj się z dodatkowym komfortem zapewnianym przez miękkie, skórzane słuchawki i sprężysty, perfekcyjnie dostosowany, gumowy pałąk. Gotowość do podróży wystarczy obrócić i złożyć zestaw słuchawkowy, a także zwinąć płaski kabel bez martwienia się o jego splątanie. Obsługa środowiska HP 2-letnia, ograniczona gwarancja HP w pakiecie z całodobową pomocą techniczną. Pełny relaks zapewniany poprzez miękkie, skórzane słuchawki, a także sprężysty, genialnie przypasowany, gumowy pałąk....

☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 534b8ca58e441ad927000008
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
energiczne brzmienie

budowa zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
i zakłócanie muzyki przez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się jeszcze do lepszej reprodukcji linii basu.
dzięki temu wyraźnie odczujesz każde uderzenie. Aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
dzisiaj choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć pokaźniejszą głębię i czystość dźwięku.

solidne uderzenie energiczne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
dzisiaj choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć obszerniejszą głębię i czystość dźwięku.
obfite, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z solidnymi magnesami ferrytowymi
perfekcyjną równowagę pomiędzy mocnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android lub iPhone, posiadając wolne ręce.
dzięki czemu rozwiązaniu możesz komfortowo prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
łatwo schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz zabrać słuchawki ze sobą w podróż, składana budowa okazuje się niezbędna.

perfekcyjne wzornictwo Słuchawki Sony pozostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
Każdy właściciel tych słuchawek może radować się z ich efektownej stylistyki.
Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o zastosowaneczność i wygodę.
Urządzenie zostało zaopatrzone w nieplączący się przewód.
Obrotowy mechanizm w obudowie pozwala na złożenie słuchawek na płasko co widocznie usprawnia ich transport.

 • konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
 • Średnica membrany 30 mm
 • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
 • Impedancja słuchawek 24 Om
 • Czułość słuchawek 98 dB
 • wbudowany mikrofon Tak
 • Łączność Przewodowa
 • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
 • Długość kabla 1,2 m
 • uzupełniające dane Składana budowa
 • Pozłacany wtyk
 • Waga 125 g

☆ Koss UR23 ☆

Koss UR23 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR23
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5639e79982fff0c8b600090a
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR23 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki wokółuszne Koss UR23i

Dzięki oryginalnej konstrukcji nausznika D-Profile i dokładnie dostrojonemu brzmieniu, Koss UR23i są genialnym wyborem dla osób szanujących sobie intymność, jaką proponuje słuchanie muzyki poprzez słuchawki.

Najważniejsze właściwości:

 • rewelacyjna izolacja od otoczenia,
 • mikrofon rodzaju one-touch,
 • nauszniki typu D-profile,
 • progresywny design.

Koss UR23i znakomicie izolują od otoczenia. To zasługa użycia nauszników Koss „D-Profile”, które naśladują kształt anatomiczny ucha, a także zamkniętej muszli. Wytrzymała i lekka budowa sprawia, że to wspaniałe słuchawki mobilne do podróży,nieprzeciętnie spiszą się także po podłączeniu do domowego zestawu Hi-Fi.

Umieszczony na kablu pilot typu one touch pozwala komfortowo odbierać połączenia, kończyć rozmowy, czy sterować odtwarzaniem muzyki. Słuchawki przyciągają wzrok swoim progresywnym designem i kolorystyką. Dzięki oferowanym parametrom i wyglądowi, słuchawki z całą pewnością będą stanowić uzupełnienie stylizacji i radować uszy doskonałym dźwiękiem.

Paleta barw w jakich UR23i są dostępne obejmuje cztery kolory: aktywną zieleń i kobalt oraz konwencjonalną biel i czerń.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla kupujących!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!
Inne Rankingi:  Słuchawki E-Blue

 • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość bezpłatnej rejestracji artykułu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę, a także pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ JVC HA-RX500 ☆

JVC HA-RX500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX500
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c96f28e441ae55f000017
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-RX500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości pełne słuchawki nauszne
- Wysokiej jakości dźwięk, dzięki zaimplementowaniu pokaźnych 40 mm przetworników z magnesem neodymowym
- technika Ear Direct kieruje wysokiej jakości dźwięk bezpośrednio do ucha
- Budowa rodzaju "Twist action" gwarantuje komfort używania podczas długotrwałych odsłuchów
- wygodny pałąk z poduszkami
- 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
- 6,3 mm przejściówkaEAN: 4975769340321
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-RX500
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak informacji
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 70 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 3.5 m
Waga: 194 g
Pozostałe parametry: Akcesoria w komplecie: 6,3 mm przejściówka

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f08248e441a5de4f4fb46
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

konkretny pecet i optymalnej klasy kontrolery są nad wyraz ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak skutecznej komunikacji i rewelacyjnej orientacji przestrzennej może być szkodliwy. Żeby temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon SCYLLA. To wszystko czego potrzebujesz w kwestii gamingowego audio!

Stonowany wygląd
Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania, z którego skorzystasz nie tylko w trakcie sesji gamingowych w domowym zaciszu, słuchawki Redragon SCYLLA będą dla Ciebie genialnym wyborem. Taka uniwersalność niejednokrotnie okaże Ci się przydatna!

Szczegółowe brzmienie
Dzięki szczegółowemu brzmieniu o optymalnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon SCYLLA nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga. W razie zapotrzebowania głośność dostosujesz szybko sięgając do pokrętła znajdującego się na jednej z muszli. Dorwij ich wszelkich!

Ukryty mikrofon

Czy to w formie push-to-talk czy też ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze aniżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego. Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?

Lekko i wygodnie
Lekka konstrukcja słuchawek Redragon SCYLLA w połączeniu z miękkością komponentów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem. Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i doskonale się do niej zbrata, a Ty zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!

Łączność przewodowa
Słuchawki zespolisz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli dwóch pozłacanych wtyczek jack 3,5 mm kończących długi, dwumetrowy przewód wpinasz do dowolnego urządzenia wyposażonego w takie wejście i grasz!


☆ JVC HA-S220 ☆

JVC HA-S220 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-S220
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613b718e441a70273afef1
 • ID kategorii: 7967

☆ JVC HA-S220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Lekkie słuchawki nauszne z dźwiękiem najwyższej jakości
- Najwyższej jakości dźwięk dzięki konstrukcji Ring Port Structure i 30mm Neodymowym przetwornikom.
- Składana kompozycja dla wygody przenoszenia i przechowywania
- wygodny pałąk z poduszkami oraz delikatne nauszniki nieprzeciętną izolację dźwięku i wygodne dobranie
- 4 wersje kolorystyczne
- wykonany z czystej miedzi kabel o długości 1.2 m
- Pozłacany wtyk kompatybilny z iPhone’em®EAN: 4975769430404
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: JVC HA-S220-W-E
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Kolor: Biały
Waga: 128 g
Pozostałe cechy: Wtyk: Kompatybilny z iPhone’em, platerowany złotem

☆ Sven AP-G888MV ☆

Sven AP-G888MV Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sven
 • Nazwa produktu: Sven AP-G888MV
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58f5deb382fff03d207480b6
 • ID kategorii: 7967

☆ Sven AP-G888MV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
 • właściwości wtyku: pozłacany
 • Czułość: 110 dB
 • Czułość mikrofonu: -58 dB
 • Długość przewodu: 1,2 m
 • uzupełniające informacje: Zoptymalizowane pod kątem mistrzowskiego gamingu, pasywny system redukcji szumów, regulacja głośności na kablu, kabel w oplocie, 4-pinowy wtyk dla urządzeń mobilnych, długość przewodu 1.2 m + dodatkowy przewód 1 m,
 • Głośność: 110 dB
 • ilość wtyków: 1 szt.
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Kod producenta: SV-013585
 • Kolor: czarno-czerwony
 • Kolor główny: Czarny
 • Komunikacja: Przewodowa
 • kompozycja: zamknięte
 • Mikrofon: true
 • Mikrofon: TAK - Stały
 • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
 • Odłączany kabel: false
 • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
 • Strona www towaru: http://www.sven.fi/ru/catalog/headsets/ap_g888mv.htm
 • Średnica przetwornika akustycznego: 40 mm
 • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
 • typ słuchawek: Nauszne
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
 • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
 • W pakiecie: przejściówka minijack 3.5mm z dwoma wtykami 2-torowymi
 • Waga urządzenia: 298 g
 • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Trust GXT 310 ☆

Trust GXT 310 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 310
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5761307a8e441a6d063afcd8
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust GXT 310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
optymalny dla graczy
Ten nauszny pakiet słuchawkowy do gier ze składanym mikrofonem i regulowanym pałąkiem nadzwyczajnie spełni wszystkie Twoje potrzeby w grach. Podłącz go do swego PlayStation 4/5 i jesteś na najlepszej drodze do zwycięstw!


Komunikuj się produktywnie
zestaw słuchawkowy Ravu posiada składany mikrofon z wielokierunkowym wzorcem nagrywania. Łatwo odbiera głos w trakcie rozmowy ze znajomymi. Możesz ustawić mikrofon w dowolnej pozycji, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. W trakcie rozmowy z kolegami z drużyny nie umknie żadne słowo! Dzięki pilotowi na przewodzie możesz regulować głośność, a także wyciszać mikrofon, gdy Ci trzeba ciszy i spokoju.


długookresowy komfort
Ravu jest przeznaczony do długich i intensywnych sesji gier dzięki komfortowym nausznikom. Pomagają one usunąć wszelkie hałasy, gdy toczysz bitwę przeciwko wrogom.


Kontrolować
40-milimetrowe przetworniki zapewniają dźwięk, którego szukasz. Podłącz 2-metrowy kabel z wtyczką 3,5 mm do konsoli lub podłącz przedłużacz,stosownie współpracować z komputerem lub laptopem. Zacznij słuchać odgłosów triumfu!


cechy produktu:
· Słuchawki przewodowe
· budowa nauszna
· Długość kabla: 100 cm + przedłużacz 100 cm
· Złącze 3,5mm mini jack
· wymiar głośnika: 40 mm
· Impedancja: 32 Ohmy
· Czułość: 105 dB
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20000 Hz
· Składany mikrofon
· Regulacja głośności
· regulowany pałąk
· Nauszniki wyykonane ze skóry plastikowej
· Kompatybilność:
- Konsole: PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS4 Original, PS5
- Systemy operacyjne: Chrome OS, Windows, Mac OS
· wymiary: 210mm x 230mm x 100 mm
· Waga: 295g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.