Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3

Ranking słuchawek do xiaomi mi mix 3 – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do xiaomi mi mix 3. Ranking zawierający polecane słuchawki do xiaomi mi mix 3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w całości uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także progresywny procesor DSP wspaniały dźwięk.

samoczynne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, perfekcyjne dla sympatyków słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami, a także w trakcie ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 wyposażone są w szereg przeróżnych parametry, które w rezultacie przekładają się na maksymalną funkcjonalność i wydajność. Bardzo łatwą i intuicyjną obsługę zapewniają takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,świetnie zbratać się do ucha użytkownika. Znikomy rozmiar i lekkość słuchawek AirDots 2 sprawia, iż ich użytkowanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody użytkowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego też użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy dostają pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki jednocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? postępowe systemy i postępowe technologie słuchawek AirDots 2 zapewniają wysokiej jakości połączenia telefoniczne, a także wyjątkowo czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama budowa słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje świetną jakość dźwięków - głęboką, potężną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zjednoczyć automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja danych

transparentna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa nowoczesnego interfejsu Bluetooth 5.0. To ponadto zasługa progresywnej technologii audio, zawartej w ascetycznej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i rewelacyjnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które bardzo korzystne odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

komfortowe używanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę wykorzystywania słuchawek od Xiaomi. Rewelacyjnie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są wyjątkowo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki temu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dobranie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania ponadto wydłużysz, przechowując słuchawki w dołączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W wyniku czego oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swym asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej stabilne połączenie, pozwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Dodatkowo w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem lub w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest wykorzystanie nowej technologii redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki temu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie albo w centrum handlowym.

oszałamiająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania średnich i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, powoduje to że dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa konstrukcja

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, żeby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i dokładnie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. W dodatku nauszniki o przeróżnych rozmiarach (S / M / L) gwarantują bezpieczne i komfortowe przypasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają nawet w trakcie aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą zespajać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. Żeby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając komfortowe przypasowanie do wszystkich rozmiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant towaru

Słuchawki bezprzewodowe

rodzaj słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

samoczynne włączanie i parowanie

samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zaimplementowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

pojemność baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dodatkowe informacje

Bezpieczne i komfortowe dopasowanie

przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

komplet

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

klarownie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

samoczynne parowanie i samoczynne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

nadzwyczajny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * umożliwia użytkowanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być użytkowane przez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Solidność baterii umożliwia słuchanie muzyki przez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu podczas rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa zastosowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technologię kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są wyposażone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Aby urządzenie mogło nawiązać samoczynne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu prędkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej albo prawej słuchawki, sprężyście przełączając się między trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha zapewnia bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a użytkowanie jednego ucha zapewnia większą swobodę.

obfity dynamiczny przetwornik sprawia, że dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Równocześnie obsługiwana jest technika kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

wygodna konstrukcja półuszna gwarantująca bezpieczne dobranie

budowa w połowie douszna ściśle dopasowuje się do przewodu słuchowego, zapewniając obszerniejszy komfort i stabilność w środku i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus upraszcza noszenie i istotnie obniża zmęczenie spowodowane długotrwałym stosowaniem.

Dotknij, by obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Nietrudne sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

wyjątkowo czułe, objętościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. Podczas słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji samoczynnej pauzy z odtwarzaczem innej marki po wyjęciu słuchawek

właściwości

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

kabel ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Denon AH-C630 ☆

Denon AH-C630 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Denon AH-C630
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62052fa98e441ac2659e1b81
 • ID kategorii: 7967

☆ Denon AH-C630 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

przeznaczone dla osób poszukujących lepszego dźwięku w trakcie podróży, pracy, ćwiczeń albo relaksu. Model Denon AH-C630W został zaprojektowany, aby zapewnić wiodącą w swej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, lekkich słuchawek. Wytrzymałe i odporne na pot, te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 18 godzin słuchania po naładowaniu w inteligentnym etui ładującym.

Słuchawki douszne powinny nadzwyczajnie przylegać do ucha, nie wywołując urazów ani wypadania. Denon AH-C630W zostały precyzyjnie zaprojektowane przy użyciu zaawansowanych symulacji kanału słuchowego, żeby znaleźć doskonały kształt i zostały wyekwipowane w trzy silikonowe końcówki douszne w przeróżnych rozmiarach.

zastosowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych i uczestniczenie w videokonferencjach za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek dousznych. Bez kabli, bez kłopotów.

Słuchawki dokanałowe AH-C630W mają stopień ochrony przed wilgocią IPX4, co oznacza, iż można je bezpiecznie nosić nawet podczas deszczu lub intensywnych treningów

zaimplementowany czujnik dotykowy zezwala na odtwarzanie muzyki i odbieranie połączeń.

Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują nadzwyczajnego dźwięku w trakcie dojazdów do pracy, ćwiczeń albo relaksu w domu. Strojenie przez Denon Sound Master gwarantuje mocny, ale szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

Ciesz się nawet 4.5 godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki poprzez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 18 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne za pomocą wygodnego etui ładującego. Załączony przewód USB-C pozwala na ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB albo portu USB komputera.


☆ Jabra Elite 3 ☆

Jabra Elite 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 3
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137af802da47cdaac390cf5
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Elite 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Elite 3
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

 • Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem
 • wytworzone z myślą o bezpiecznym i komfortowym przypasowaniu
 • Bluetooth, do 10 m/33 stóp
 • solidny dźwięk i technologia połączeń oparta o 4 mikrofony

Poczuj konkretne basy.
Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to towar perfekcyjny dla Ciebie. Głębokie basy, konkretny i konfigurowalny dźwięk oraz 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku.
Tchnij życie w basy...
Twoja ścieżka dźwiękowa
Na ulicy, w metrze lub po prostu w podróży zasługujesz na to, by każdego dnia muzyka brzmiała precyzyjnie tak, jak lubisz. Dzięki zaawansowanemu dostosowywaniu w instynktownej aplikacji Sound+ oraz głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne zapewniają bogaty, czysty dźwięk i potężne basy, które możesz skonfigurować wedle swych potrzeb.
Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swym życiu.
Zero dźwięków z otoczenia
W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Stworzone z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki temu możesz w pełni zanurzyć się w swej muzyce, gdziekolwiek jesteś.
Szumy z otoczenia pod kontrolą poprzez cały dzień.
Dźwięk przestrzenny
Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje wbudowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha.
Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel.
HearThrough przepuszcza tylko widoczne dźwięki.
W pełni gotowe
Jeśli jesteś za każdym razem gotowy na wszystko, mamy rewelacyjną wiadomość: Twoje słuchawki douszne także są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i cieszyć się niewyczerpaną baterią.
Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe.
Wyraźnie lepsza jakość połączeń
Życie jest krótkie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są wyposażone w 4 mikrofony, które krystalicznie czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy.
Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Ale nie ma takiej zapotrzebowania.
najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów
Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może całkowicie zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Oferują 7 godzin pracy na zastosowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i szybkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich przez cały dzień.
Twoje słuchawki powinny zawsze dotrzymywać Ci kroku.
Nie wypadaj z rytmu
Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę albo bezproblemowo sparuj urządzenia za pomocą Google Fast Pair.
Wszystko, czego Ci potrzeba, jest na wyciągnięcie ręki.
Duńska kompozycja dla Twoich uszu
Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska budowa. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem konwencjonalnej i stylowej duńskiej stylistyki i naszej poręcznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak poprawnie, jak brzmią.
Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze.
Zapomnij o parasolce
Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 mają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 i objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne.
Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko.
Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+)
Zawartość opakowania
Słuchawki douszne,
3 zestawy wkładek EarGel,
futerał ładujący,
kabel USB-C do USB-A,
gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką podczas spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

świeże słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do korzystnie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując wysmakowany i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi samoczynnie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o mnóstwo sporo więcej.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe do 300 zł

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, że wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi radować, zapominając o rozplątywaniu przewodów albo martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym przez najnowszą technikę.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc skrupulatniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają mocny i lepszy układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie niż poprzednie wersje. Oznacza to, iż dźwięk dotrze do Twoich uszu w nieprzeciętnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki czemu dotrze skrupulatnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która powoduje, że Mi True Wireless Earbuds 2S są wyśmienitymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zmniejsza poziom opóźnienia do minimum. Zagwarantuje to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

prędkie parowanie i samoczynny czujnik pauzy

dodatkowo sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki posiadają także czujnik, który namierza moment wyjęcia ich z ucha i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie.

praktyczna, kompaktowa i lekka konstrukcja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super wygodne słuchawki douszne 2S, które możesz nosić poprzez sporo godzin i nawet ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dostosowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu prawidłowo przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, że nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

bez dwóch zdań gdyby trzeba było wykorzystać słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort w trakcie noszenia. Komfort podczas ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona podczas spaceru ulicą albo w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który pozwala na rozpoczęcie albo wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

przystępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, by zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą objętość, by zapewnić Twoim słuchawkom uzupełniające ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S wystarczy na 4 godziny.

marka

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

kompozycja słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

zastosowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

wariant baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

objętość baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

uzupełniające informacje

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

szybkie parowanie

automatycznie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technika redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

załączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ JBL T230 ☆

JBL T230 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T230
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619e2a8682fff0ac8543119c
 • ID kategorii: 7967

☆ JBL T230 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
JBL TUNE 230NC TWS
Słuchawki bezprzewodowe

Słuchaj ulubionych utworów przez cały dzień dzięki JBL Tune 230NC TWS. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne pozwalają słuchać nieszablonowego dźwięku JBL Pure Bass przez 40 godzin, a ergonomiczna i wodoodporna budowa zagwarantuje komfort przez cały dzień w każdych warunkach pogodowych. Bezproblemowe rozmowy dzięki 4 mikrofonom, które eliminują hałas z otoczenia, zapewniając perfekcyjną jakość połączeń niezależnie od miejsca. A dzięki technice aktywnej redukcji hałasu i technice Smart Ambient możesz wybrać, czy chcesz wyciszyć dźwięk otoczenia, czy też wsłuchiwać się w nie. Lekka, zamknięta kompozycja zagwarantuje komfort poprzez cały dzień. A co najlepsze, aplikacja JBL Headphones pozwala spersonalizować warunki odsłuchu. Pozostań w kontakcie ze światem, na swój sposób.
Brzmienie JBL Pure Bass
Inteligentnie zaprojektowane przetworniki 6.0 mm i lepsza kompozycja Stick zapewniają brzmienie JBL Pure Bass, dzięki temu poczujesz każdy pulsujący dźwięk.
Aktywna redukcja hałasu z funkcją Smart Ambient
Usłysz więcej tego, co chcesz, eliminując niepożądane hałasy. Technika aktywnej redukcji hałasu z 2 mikrofonami minimalizuje niechciane zakłócenia. Dzięki rozwiązaniu Ambient Aware możesz w każdej chwili wsłuchać się w dźwięki otoczenia, aby czuć się bezpieczniej, gdy jesteś poza domem, a TalkThru pozwoli Ci uciąć krótką pogawędkę bez konieczności zdejmowania słuchawek.
4 mikrofony zapewniające wspaniałą jakość połączeń głosowych
Bezproblemowe połączenia stereo w trybie głośnomówiącym. Słuchawki Tune 230NC TWS mają 4 mikrofony, dzięki temu za każdym razem będzie Cię perfekcyjnie słychać. Już nigdy nie musisz rezygnować z odbierania i realizowania połączeń. Dzięki VoiceAware możesz kontrolować ilość sygnału wejściowego mikrofonu kierowanego z powrotem do słuchawek i wybrać, ile chcesz słyszeć własnego głosu.
Do 40 godzin czasu pracy akumulatora
Nigdy nie przegapisz żadnego rytmu dzięki 40 godzinom pracy akumulatora albo 8 godzinom pracy plus 24 godzinom w przypadku włączenia funkcji redukcji hałasu. Potrzebujesz doładowania? wystarczy 10 minut szybkiego ładowania, żeby uzyskać 2 godziny grania.
Wodoodporność i wytrzymałość na pot
Nie pozwól, aby zła pogoda pokrzyżowała Ci plany. Dzięki klasie wodoodporność IPX4 i niepodatności na pot słuchawki sprostają każdym warunkom pogodowym i wymaganiom podczas treningu.
wygodne dopasowanie przez cały dzień
Nigdy nie zabraknie Ci muzyki. Lekka, dokanałowa typu stick likwiduje zakłócenia z otoczenia, jednocześnie zapewniając tak niezwykły komfort, że możesz zapomnieć, iż je nosisz.
Aplikacja JBL Headphones
Aplikacja JBL Headphones pozwala Ci radować się muzyką na własny sposób. Możesz dostosować słuchanie do swych potrzeb, uzyskać najkorzystniejsze przypasowanie, znaleźć słuchawki, a choćby stworzyć warunki do niezakłóconego słuchania.
W pakiecie:
 • 1 x słuchawki JBL Tune 230NC TWS
 • 1 x etui ładujące
 • 1 x przewód do ładowania USB typu C
 • 1 x 3 wkładki douszne w przeróżnych wymiarach
 • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
 • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne ☆

Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611a72778e441a512ed5c9c3
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GO Air POP są nieprzeciętnie kieszonkowe z konkretnym uderzeniem. Dzięki ponad 32 godzinom całkowitego czasu odtwarzania i naszemu najmniejszemu krojowi w historii, smukłe etui JEST wszędzie. POP go otwórz,samoczynnie złączyć się z urządzeniem, żeby rozmawiać, odbierać połączenia i radować się życiem w podróży.

GO Air POP zapewnia ponad 8 godzin odtwarzania w każdej słuchawce i ponad 24 uzupełniające godziny z etui ładującego (łącznie ponad 32 godziny). Wróć do etui, by naładować pąki i użyj zintegrowanego kabla USB, aby naładować etui.

Używaj jednej z wkładek dousznych niezależnie lub używaj obu razem....


☆ Philips TAT2206 ☆

Philips TAT2206 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT2206
 • Ilość ofert: 22
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b6439a82fff010c4d9c5a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT2206 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Philips TAT2206BK/00
Słuchawki bezprzewodowe

zawsze gotowe do drogi
Czy jest coś bardziej ergonomicznego niż bezprzewodowe słuchawki true wireless z etui z funkcją ładowania, które zawiera się w kieszeni wąskich jeansów? Te oporne na zachlapania i pot słuchawki douszne wyśmienity dźwięk i do 18 godzin słuchania.
za każdym razem gotowe do drogi
 • Słuchawki douszne dokanałowe
 • niezwykle niepokaźne etui z funkcją ładowania
 • Stopień ochrony przed wodą IPX4
 • Do 18 godzin odtwarzania

Wodoodporność klasy IPX4 gwarantuje odporność na zachlapanie i pot
Dzięki klasie wodoszczelności IPX4 i solidnym przetwornikom 6 mm te słuchawki perfekcyjny dźwięk w każdych warunkach pogodowych. Są w pełni oporne na zachlapanie wodą, dzięki temu nie musisz martwić się o działanie potu czy deszczu.
niezwykle śladowe etui z funkcją ładowania zapewnia do 12 godzin słuchania
Ruszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. Jedno ładowanie urządzenia w etui gwarantuje około 6 godzin słuchania i dodatkowe 12 godzin po całkowitym naładowaniu etui. Niedługie, 15-minutowe ładowanie gwarantuje godzinę słuchania. Pełne naładowanie etui przy użyciu przewodu USB-C trwa 2 godziny.
Pewne, komfortowe dopasowanie do kształtu ucha
Miękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy całkowitą wygodę. Wkładki douszne korzystnie przylegają do kanału słuchowego, zapewniając wyśmienitą szczelność, która zniża hałas z zewnątrz. Dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy każdy komponent douszny jest prawidłowo dostosowany.
wykonywanie połączeń przy użyciu jednej słuchawki dousznej. Tryb mono
Prowadzisz dużo rozmów telefonicznych? Możesz dwukrotnie wydłużyć czas połączeń, korzystając z jednej słuchawki, podczas gdy druga się ładuje. Mikrofon jest samoczynnie przypisywany do słuchawki dousznej, z której korzystasz, a gdy aktualnie wykorzystywana słuchawka douszna jest niemal rozładowana, po prostu zamień ją na drugą.
Zintegrowane elementy sterujące. Wbudowany mikrofon. Przystępne parowanie
elementy sterujące w słuchawkach umożliwiają wstrzymywanie odtwarzania, odbieranie połączeń, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego telefonu. Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po włączeniu funkcji Bluetooth.
Akcesoria
kabel USB - przewód USB-C
Etui do ładowania
Nakładki douszne - 3 wymiary
Możliwości połączeń
Mikrofon - zastosowany mikrofon
Profile Bluetooth
 • A2DP
 • AVRCP
 • HSP
 • Format przesyłania strumieniowego: SBC
Wersja Bluetooth - 5.0
Maksymalny zasięg - Do 10 m
Udogodnienia
Zarządzanie połączeniami
 • Przełączanie między 2 połączeniami
 • Odbieranie/kończenie połączenia
 • Odrzucanie połączenia
niepodatność na wodę - IPX4
Wykończenie
odcień - Zielony
Sposób noszenia - Dokanałowe
Moc
typ baterii/akumulatora - Litowo-polimerowy
Akumulator (wielokrotne ładowanie) - Tak
Czas rozmów - 6+12 godz.
Czas odtwarzania muzyki - 6 +12 godz.
Czas ładowania - 2 godz.
Dźwięk
Pasmo przenoszenia - 20–20 000 Hz
Impedancja - 16 Ohm
Czułość - 101 dB (1 kHz)
Średnica głośnika - 6 mm
Maksymalna moc wejściowa - 5 mW

☆ JAYS F-Five ☆

JAYS F-Five Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JAYS
 • Nazwa produktu: JAYS F-Five
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5fa2d06a2da47c4cd7e5470d
 • ID kategorii: 7967

☆ JAYS F-Five - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

[vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="NAJLEPSZY DŹWIĘK Z MIKROFONEM NOWEJ GENERACJI" font_container="tag:h3|text_align:left" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Dużo wysiłku włożono w opracowanie mikrofonu f-Five True Wireless.

Jest on wyposażony w najwyższej klasy mikrofon umożliwiający prowadzenie krystalicznie czystych rozmów. Czas odtwarzania do 4 godzin za jednym razem i trzy dodatkowe doładowania w kieszonkowym etui do ładowania to w sumie 16 godzin.

[/vc_column_text][vc_column_text] Wystarczy umieścić f-Five's w etui do ładowania, około półtorej godziny później słuchawki są zasilane z 4 godzinnym czasem odtwarzania. To para prawdziwych, bezprzewodowych słuchawek dousznych, na których możesz polegać każdego dnia, na każdą okazję.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4090" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="4099" css_animation="left-to-right" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_custom_heading text="TO JEST WOLNOŚĆ" font_container="tag:h3|text_align:left" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Seria f-Five należy do serii JAYS f, serii Freedom.

Bez kabli, najwyższej jakości połączeń i doskonałego dopasowania. Celem jest sprawienie, by codzienne życie stało się nieco łatwiejsze. Seria f-Five jest ergonomiczna i zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo w uszach przez długi czas.

Lekka i smukła konstrukcja pozwala na ciasne dopasowanie do ucha bez uczucia nieporęczności i niestabilności. Zoptymalizuj swój komfort dzięki trzem zestawom różnych silikonowych wkładek dousznych. Wybierz swój preferowany rozmiar, aby uzyskać najlepsze wrażenia słuchowe.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1600438143458{margin-bottom: 80px!important;padding-top: 300px!important;padding-bottom: 500px!important;background-image: url('/modules/jscomposer/uploads/produkty/jays/f-five/Jays-f-Five-True-Wireless_4.jpg?id=')!important;background-position: center!important;background-repeat: no-repeat!important;background-size: cover!important;}"][vc_column width="1/1"][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1600438100140{margin-top: 30px!important;}"][vc_column width="1/6"][/vc_column][vc_column width="2/3"][vc_custom_heading text="STEROWANIE DOTYKOWE" font_container="tag:h3|text_align:center" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Intuicyjne sterowanie dotykowe na obu słuchawkach umożliwia na pełną kontrolę wrażeń muzycznych.

Pozwala na wybór utworów, dostosowanie głośności czy odbieranie połączeń telefonicznych. Jedno dotknięcie aktywuje Siri lub Asystenta Google. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/6"][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row" gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1600438077455{padding-top: 50px!important;padding-bottom: 20px!important;background-color: #000000!important;}"][vc_column width="1/6"][/vc_column][vc_column width="2/3"][vc_single_image image="4100" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/6"][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="Specyfikacja techniczna:" font_container="tag:h3|text_align:left" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] - Typ: True Wireless - Zawartość opakowania: Słuchawki JAYS f-Five True Wireless, Etui ładujące, Kabel USB, Wkładki (3 pary), Instrukcja obsługi - Typ złącza: USB-C - Przetwornik: 6 mm - Impedancja: 32 Ohm - Pasmo przenoszenia: 20 – 20000 Kz - Bluetooth: 5.0 - Kompatybilność: iOS, Android - Sterowanie dotykowe: TAK - Sterowanie głosowe: Siri, Google Assistant - Waga (pojedynczej słuchawki): 8,7 g Słuchawki: - Czas odtwarzania: 4,5 h - Czas ładowania: 1h Etui ładujące: - Czas odtwarzania: 18 h - Czas ładowania: 1,5 h [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="4091" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a782fff04b59fee49b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earphones 2 Pro

 • Przywitaj muzykę, pożegnaj się z hałasem
 • spory zakres częstotliwości

Aktywna redukcja szumów w szerokim zakresie częstotliwości

 • 35dB hybrydowa aktywna eliminacja hałasu*
 • *Dzięki hybrydowej technologii aktywnej eliminacji hałasu osiągnięto poziom tłumienia hałasu do 35dB. Przetestowane przez: Fangguang Inspection and Testing Co., Ltd. Numer raportu:S20210422973401-G1.

Obsługuje tryb transparentności*.

*Naciśnij i przytrzymaj dowolną wkładkę douszną, aby przełączać się między opcjami "Włączona redukcja szumów", "Tryb transparentności", "Redukcja szumu wiatru" i "Wyłączona redukcja szumów". W trybie dousznym naciśnij i przytrzymaj wkładkę douszną, by przełączać pomiędzy opcjami "Tryb transparentności" i "Wyłączenie redukcji szumów".

Łatwa komunikacja podczas noszenia słuchawek

 • 3 mikrofony gwarantują wyraźne rozmowy
 • Przyjemniejsze doznania z rozmów
 • 12 mm pokaźny dynamiczny przetwornik akustyczny dla odzwierciedlenia prawdziwie realistycznego dźwięku

Wysokie, przeciętne i niskie tony

Wierne oddanie studyjnej jakości dźwięku - dostrojone poprzez wewnętrzne laboratoria Xiaomi

30-godzinna, nad wyraz długa żywotność baterii*

 • *Źródło informacji testu czasu ładowania i żywotności baterii: Fangguang Inspection and Testing Co., Ltd. Nr raportu: S20210422973401.
 • Czas pracy baterii do 6 godz. Przy pełnym naładowaniu

Ładowanie bezprzewodowe

Obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego Qi

elitarna ceramiczna faktura

Gładka w dotyku, wysoka solidność

Tłumienie hałasu, blokowanie zakłóceń zewnętrznych

Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu

Zanurz się w muzyce i filmach

Aby poradzić sobie z charakterystycznymi hałasami, użyty został mikrofon typu feed-forward i mikrofon ze sprzężeniem zwrotnym, aby uzyskać hybrydowe tłumienie do 35dB. W przypadku hałasów o wysokiej częstotliwości 1000-3000Hz takich jak krzyki, hałasy budowlane i głośne ryki, oryginalnie pokaźna wnęka może jeszcze zapewnić poczucie ciszy.

Wyciszanie hałasów w trakcie rozmów

 • zastosowane 3 mikrofony
 • Trzy mikrofony pracujące jednocześnie dla ulepszonego komfortu w trakcie rozmów
 • Oddzielny mikrofon wewnątrz ucha dostarcza skrupulatny i czysty dźwięk, dzięki temu słyszysz wszystko wyraźnie, choćby w trakcie prowadzenia rozmów na zewnątrz.
 • FB - Mikrofon ze sprzężeniem zwrotnym (FeedBack)
 • FF - Mikrofon typu Feed-forward
 • MIC - Mikrofon do połączeń

Obsługuje tryb przezroczystości

Porozumiewaj się łatwiej w trakcie noszenia słuchawek

Gdy włączony jest tryb klarowności, wyraźnie słyszysz co się dzieje wokół Ciebie, bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. Kompozycja douszna ponadto ogranicza nacisk na ucho, co upraszcza wyraźną komunikację twarzą w twarz nawet podczas noszenia słuchawek.

To stąd pochodzi konkretny dźwięk

Pełne, rezonujące brzmienie jest konsekwencją wysoce niesprężystej membrany z kompozytu LCP oraz z 12mm dużego przetwornika dynamicznego.

 • 12mm, pokaźny przetwornik dynamiczny LCP

Dłużej czuj rytm muzyki

 • Układ nowej generacji cechuje się niższym zużyciem energii, dzięki temu muzyka może towarzyszyć Ci jeszcze dłużej.
 • Czas pracy na baterii wynosi do 6 godzin przy pełnym naładowaniu i do 30 godzin z etui ładującym.
 • Pojedyncze wykorzystanie (z wyłączonym ANC) 6h
 • całkowita żywotność baterii (z wyłączonym ANC) 30h
 • *informacje dotyczące żywotności baterii w słuchawkach: bateria wystarcza na maksymalnie 6 godzin pracy, gdy słuchawki są w pełni naładowane, a głośność telefonu wynosi 50%, przy wyłączonym ANC i kodeku audio Bluetooth ustawionym na AAC.
 • *Po pełnym naładowaniu słuchawek i ładowarki muzyka może być odtwarzana bez przerwy poprzez około 30 godzin. Mocny czas używania może się różnić w zależności od warunków wykorzystywania i czynników środowiskowych związanych z ładowaniem.

Bezprzewodowe ładowanie + przewodowe szybkie ładowanie

równocześnie słuchawki, jak i etui do ładowania obsługują prędkie ładowanie. Dziesięć minut ładowania dla 90 minut odtwarzania muzyki.* Etui do ładowania obsługuje również protokół ładowania bezprzewodowego Qi, kompatybilny z najróżniejszymi urządzeniami ładującymi. Słuchawki mogą być łatwo naładować zaraz po odłożeniu.

Potrzeba tylko 10 minut do ponownej pracy*.

*Standardy testu prędkiego ładowania: 90 minut odtwarzania muzyki przy 50% głośności z włączonym ANC aż do automatycznego wyłączenia, po 10 minutach ładowania przewodowego przy niskim poziomie naładowania baterii. Rzeczywisty czas używania może się różnić w zależności od warunków wykorzystywania i czynników środowiskowych. *Ładowanie bezprzewodowe wymaga, żeby pozycja ładowania słuchawek była zgodna z dobrą pozycją ładowarki bezprzewodowej. Ładowanie bezprzewodowe wymaga, aby pozycja ładowania słuchawek była zgodna z poprawną pozycją ładowarki bezprzewodowej, w przeciwnym razie może to mieć wpływ na działanie lub czas ładowania.

prędkie parowanie Pop-up MIUI dla szybkiego parowania

Wszystko, co musisz zrobić, żeby sparować słuchawki, to otworzyć etui ładujące w pobliżu smartfona i dotknąć ekranu po pojawieniu się wyskakującego okienka MIUI. Następnie można założyć słuchawki, a Twój smartfon będzie w stanie je rozpoznać i sparować się z nimi. Wygodniej, bo poziom naładowania baterii słuchawek i ładowarki też zostanie wyświetlony.

*Smartfony, które aktualnie obsługują wyskakujące okienko MIUI: Redmi K30 Pro, Redmi K30 Ultra, Redmi K40, Redmi K40 Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 11, Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 11 Lite, Mi 10 Lite. Prosimy o aktualizację systemu operacyjnego smartfonów Xiaomi do najnowszej wersji MIUI. Obecnie dodawane są kolejne modele.

Ceramiczna faktura, delikatna powierzchnia, odpowiada na Twój dotyk

Gładka, przejrzysta, ceramiczna tekstura tylnej części , a także złożone procesy umożliwiają szybsze i bardziej zrównoważone wykrywanie. Wystarczy dotknąć tylnej części słuchawek o ceramicznej fakturze, by przełączać tryby, wstrzymywać muzykę lub aktywować sterowanie głosem. Współpracując z czujnikami podczerwieni, słuchawki mogą samoczynnie wstrzymywać odtwarzanie muzyki po wyjęciu i wznawiać odtwarzanie po ponownym założeniu.

Odbieranie - Dwa kliknięcia

Zmiana trybu - Kliknij i przytrzymaj jedną z dwóch słuchawek

Gra/Pauza - Kliknij prawa słuchawka

Voice control - Kliknij słuchawkę dwukrotnie

*Słuchawki mogą automatycznie wznowić odtwarzanie muzyki, jeśli zostaną założone z powrotem w ciągu 2 minut od wyjęcia w trakcie odtwarzania muzyki.

sporo silikonowych wkładek dousznych do wyboru

Wybierz, które pasują do Twoich uszu

wysmakowane końcówki wkładek dousznych i kompozycja wgłębienia pasują do ludzkich uszu i blokują hałasy, dając Ci komfort choćby przy długotrwałym noszeniu.

*podczas ładowania należy upewnić się, że port ładowania jest wolny od wilgoci i obcych przedmiotów.EAN: 6934177750427
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 6934177750427
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
budowa: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 32 Ω
Mikrofon: zaimplementowany
Długość przewodu: 1 m
Zasięg: 10 m
Waga: 62 g
Akcesoria w pakiecie: Opakowanie ładujące, słuchawki, kabel zasilający, wymienne końcówki douszne,instrukcja obsługi
Pozostałe właściwości: Profile Bluetooth: HFP/A2DP/AVRCP 12 mm przetwornik dynamiczny LCP Kompatybilność z ładowarkami Qi Żywotność baterii Do 30 h (z etui) Do 6 godzin (z wyłączoną aktywną redukcją szumów) Czas ładowania do 1 h Uwe: 5V/ 1A


Najtańsze słuchawki do xiaomi mi mix 3 – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do xiaomi mi mix 3. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki dla graczy do 100 zł

☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5125d95f82fff0e5500003e1
 • ID kategorii: 7967

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i wyjątkowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki temu dźwięk jest w nad wyraz wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

ponadto słuchawki posiadają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich stopniach głośności. W dodatku urządzenie ma 1,22 metrowy przewód, dzięki któremu użytkowanie jest wyjątkowo wygodne.


☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots ☆

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5cf527182da47c59f34938f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Redmi AirDots - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bluetooth

Xiaomi Mi True Earbuds Basic

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbud Basic są szczególnie ergonomiczne i kompaktowe. Nie mają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki temu zapewniają użytkownikowi całkowitą swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest znakomita, zatem będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym brzmieniem swej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia. Dźwięk jest w pełni zrównoważony i naturalny, a to za sprawą najlepszych tworzyw, z których urządzenie zostało stworzone. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która umożliwia otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki wyekwipowane są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz ponadto używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony przez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, upraszczając bardziej jednostajny i czysty sygnał. Wreszcie, dzięki bardziej innowacyjnemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, posiadać mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i samoczynnie.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących:

Od teraz nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie genialna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi wyekwipowanych w wyśmienitej jakości mikrofon. Wyraźne jest to, by urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki temu nie straci łączności Bluetooth. Obie słuchawki są zaopatrzone w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceru.

pokaźna oszczędność baterii:

Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technologii, która sprawia, że po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać. Konsoliduje się to z dużą oszczędnością energii, co pozwala na dłuższe użytkowanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każdym otoczeniu, niezależnie od tego, czy będzie to ruchliwa droga czy zaciszny pomieszczenie. Asystenta głosowego można włączyć przy dwukrotnym dotknięciu słuchawek.

Prosta i instynktowna łączność:

Twoje słuchawki możesz złączyć ze smartfonem za pomocą łączności Bluetooth. Trwa to zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą scalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się scalić samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię. Ponownie połączenie jest niezwykle proste.

Bateria wbudowana w obudowę:

Słuchawki zostały wyekwipowany w niezwykle dobrej jakości baterię, która zezwala na szybkie ładowanie sprzętu. Zaledwie dziesięć minut pozwoli Ci na nieustanne słuchanie muzyki przez kolejne siedemdziesiąt. Ładując urządzenie przez godzinę, będziesz mógł cieszyć się maksymalnym naładowaniem słuchawek. Niewątpliwym atutem jest bateria wbudowana w obudowę, dzięki temu zagwarantuje ona dodatkowe dziesięć godzin nieustannego słuchania Twoich ulubionych przebojów. Obudowę można ładować za pośrednictwem portu USB. Nie pozwól, żeby cokolwiek zatrzymało Twoje ulubione brzmienie. Słuchawki bez pokrywy mogą grać nieprzerwanie przez trzy godziny.

wygodne i lekkie:

Słuchawki zostały wytworzone z najwyższej jakości tworzyw, dzięki temu są szczególnie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki temu doskonale sprawdzają się w podróży. Są nad wyraz wygodne i lekkie, każda ze słuchawek waży zaledwie 5.8g. Silikonowe końcówki nadzwyczajnie wpasowują się w Twoje uszy i pomagają w redukcji hałasu z zewnątrz. Dodatkowo polepszają one komfort i stabilność urządzenia, co zapewni Ci wygodę w trakcie choćby wielogodzinnego słuchania muzyki. Dodatkowym atutem jest to, iż sprzęt podkreśla się wodoodpornością na poziomie IPX4, dzięki czemu bez obaw możesz używać słuchawek na dodatek podczas ćwiczeń albo zmiennych warunków atmosferycznych. Urządzenie możesz przenosić w kompaktowym i wygodnym etui.

firma Xiaomi

Model TWSEJ04LS

Wersja Mi True Wireless Earbuds Basic

konstrukcja słuchawek Bezprzewodowe

Zasięg do 10 m

zastosowany mikrofon Tak

Łączność Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii 4h

Czas czuwania

Słuchawki ok. 150h

Baza ładująca ok. 4 miesięce

Czas ładowania

Słuchawki ok. 1.5h

Baza ładująca ok. 2h

wariant baterii Litowo-Polimerowa

pojemność baterii

Słuchawki: 43 mAh

Baza ładująca: 300 mAh

Kolor

Czarny

dołączone akcesoria

Etui do ładowania

3x Pary wkładek dousznych (1 para zainstalowana na słuchawkach)


☆ Hama Freedom Light ☆

Hama Freedom Light Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Freedom Light
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61025ce98e441a4ad63ebff0
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Freedom Light - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

True Wireless "Freedom Light" - Prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy gwarantujący komfortowe rozmowy telefoniczne w pracy, w samochodzie i w podróży

Maksymalny komfort
W pełni bezprzewodowe słuchawki - pozbawione jakiegokolwiek kabla - dają Ci pełną swobodę ruchów, a także w pełni nowy komfort noszenia, niezależnie od tego, gdzie i kiedy je nosisz. Bieganie, spacer czy droga do pracy sprawdzą się w każdych okolicznościach. Brak kabla oznacza, iż są naprawdę lekkie i wygodne.

Bluetooth 5.1
Bluetooth 5.1 zapewnia wszystko czego Ci trzeba w słuchawkach bezprzewodowych, czyli prędkie i stabilne połączenie między urządzeniami, jeszcze większy zasięg działania oraz mniejsze zużycie energii.

Sterowanie dotykiem
Funkcja touch control zezwala na komfortowe i szybkie sterowanie funkcjami smartfona przez komplet słuchawkowy. Od teraz możesz odbierać, czy wykonywać połączenia dotknięciem palca i to bez zapotrzebowania wydobywania telefonu z kieszeni. Możesz też w ten prosty sposób zatrzymywać, wznawiać, czy zmieniać utwory muzyczne.

28 godzin muzyki i rozmów
Słuchawki wyekwipowane w bezprzewodową stacje ładującą zapewniają aż do 28 godzin słuchania muzyki, bez konieczności szukania źródła prądu. Natomiast jednokrotne ładowanie słuchawek wystarcza na 7 godzin odsłuchu i rozmów.

Bezprzewodowa stacja ładująca
Słuchawki uzyskujesz w komplecie z bezprzewodową stacją ładującą, która służy nie tylko do ładowania,dodatkowo przechowywania słuchawek. Wewnętrzne magnesy stabilnie utrzymują je na swym miejscu, natomiast zamknięcie magnetyczne uniemożliwia przypadkowe otwarcie opakowania. Stacja umożliwia 3-krotne naładowanie słuchawek.

Bezkontaktowa obsługa
Opcja automatycznego parowania i włączania ułatwia korzystanie z zestawu i ogranicza je do skupienia się na przyjemności słuchania. Zmiana poziomu głośności może być regulowana za pomocą głosu, co nieprzeciętnie sprawdza się w przypadku kiedy masz zajęte ręce, np. Podczas aktywności fizycznej.

Asystent głosowy
Słuchawki są kompatybilne z Google Assistant i Siri. Masz dostęp do swego asystenta głosowego bez konieczności wydobywania smartfona starczy sięgnąć do przycisku na słuchawce. Multi-zadaniowość na najwyższym poziomie.

cechy:

 • Słuchawki douszne z funkcją zestawu słuchawkowego
 • Działanie na baterii: 5h rozmowy/7 h odtwarzania muzyki
 • Czas ładowania: 2,5 h
 • Zasięg: 10 m
 • Waga: 40 g
 • Impedancja mikrofonu: 0,4 k
 • Impedancja słuchawek: 32
 • Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m)
 • WBCV 75mV
 • Wersja Bluetooth: 5.1 System
 • Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz - 5kHz
 • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
 • Zakres fal: 2402-2480MHz
 • Czułość mikrofonu: -42 dB 3 dB
 • Dodatkowa funkcja: Finger-Touch sensor, True Wireless, Voice Control
 • Dynamika: 102 dB +/- 3 dB

Korzyści dla Ciebie

 • Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe
 • Bezprzewodowa stacja ładująca: 3-krotne ładowanie
 • Współpraca z asystentami głosowymi Google Assistant i Siri
 • Funkcja telefonu i sterowanie muzyką
 • Czas działania: do 7 godzin / 28 godzin ze stacją ładującą
 • samoczynne parowanie i włączanie
 • Bluetooth 5.1

☆ Hama Spirit Chop ☆

Hama Spirit Chop Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Spirit Chop
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60f57b1c82fff073ae333913
 • ID kategorii: 7967

☆ Hama Spirit Chop - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

True Wireless "Spirit Chop" - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dla przyjemności słuchania i komfortowego prowadzenia rozmów telefonicznych

Maksymalny komfort
W pełni bezprzewodowe słuchawki - pozbawione jakiegokolwiek kabla - dają Ci pełną swobodę ruchów i kompletnie nowy komfort noszenia, niezależnie od tego, gdzie i kiedy je nosisz. Bieganie, spacer czy droga do pracy sprawdzą się w każdych okolicznościach. Brak kabla oznacza, że są naprawdę lekkie i komfortowe.

Bluetooth 5.0
Bluetooth 5.0 gwarantuje wszystko czego Ci trzeba w słuchawkach bezprzewodowych, czyli szybkie i stabilne połączenie między urządzeniami, jeszcze pokaźniejszy zasięg działania i mniejsze zużycie energii.

Pewne dostosowanie
Lekkie douszne słuchawki pewnie i wygodnie układające się w uszach. Załączone do zestawu wkładki w trzech rozmiarach umożliwiają wspaniałe dobranie do uszu, co idzie w parze ze skuteczną redukcją hałasu z otoczenia.

wytrzymałość na wilgoć i zabrudzenia
Klasa ochrony IPX4 zapewnia słuchawkom niepodatność na wilgoć i zabrudzenia. Nie musisz martwić się o lekkie zachlapanie swojego urządzenia podczas treningu, czy także jego pobrudzenie.

Sterowanie dotykiem
Funkcja touch control zezwala na komfortowe i szybkie sterowanie funkcjami smartfona przez komplet słuchawkowy. Prowadzenie rozmowy umożliwi zintegrowany mikrofon. Od teraz możesz odbierać, czy wykonywać połączenia dotknięciem palca i to bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni. Możesz również w ten prosty sposób zatrzymywać, wznawiać, czy zmieniać utwory muzyczne.

4 godziny muzyki i rozmów
Jednokrotne ładowanie słuchawek w dołączonym do zestawu etui wystarczy na 4 godziny odsłuchu i rozmów. Sam cykl ładowania w stacji zajmuje 3 godziny pozwalając na przedłużenie możliwości słuchania poza domem.

Bezprzewodowa stacja ładująca
Słuchawki dostajesz w pakiecie z bezprzewodową stacją ładującą, która służy nie tylko do ładowania,dodatkowo przechowywania słuchawek. Wewnętrzne magnesy jednostajnie utrzymują je na swoim miejscu, natomiast zamknięcie magnetyczne zapobiega przypadkowe otwarcie opakowania. Stacja zezwala na 3-krotne naładowanie słuchawek

Bezkontaktowa obsługa
Opcja samoczynnego parowania i włączania upraszcza korzystanie z zestawu i ogranicza je do skupienia się na przyjemności słuchania. Zmiana poziomu głośności może być dostosowywana przy pomocy głosu, co wspaniale sprawdza się w sytuacji kiedy masz zajęte ręce, np. Podczas aktywności fizycznej.

Asystent głosowy
Słuchawki są kompatybilne z Google Assistant i Siri. Masz dostęp do swego asystenta głosowego bez konieczności wydobywania smartfona wystarczy sięgnąć do przycisku na słuchawce. Multi-zadaniowość na najwyższym poziomie.

właściwości:

 • Słuchawki dokanałowe z funkcją zestawu słuchawkowego
 • Działanie na baterii: 4h
 • Czas ładowania: 3 h
 • Zasięg: 10 m
 • Waga: 41 g
 • Kolor: niebieski
 • Impedancja mikrofonu: 2,2 k
 • Impedancja słuchawek: 32
 • Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m)
 • WBCV 75mV
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz - 5kHz
 • Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz
 • Zakres fal: 2402-2480MHz
 • Czułość mikrofonu: -42 dB 3 dB
 • Dodatkowa funkcja: Answer button, Finger-Touch detektor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless
 • Dynamika: 96 dB +/- 3 dB

Korzyści dla Ciebie:

 • Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe
 • Bezprzewodowa stacja ładująca: 3-krotne ładowanie
 • oporność na wilgoć i zabrudzenia IPX4
 • Współpraca z asystentami głosowymi Google Assistant i Siri
 • Funkcja telefonu i sterowanie muzyką
 • Czas działania: do 4 godzin
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Waga słuchawek: 2 x 4 g
 • samoczynne parowanie i włączanie
 • Zintegrowane mikrofony
 • Bluetooth 5.0

☆ Aukey EP-T25 ☆

Aukey EP-T25 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aukey
 • Nazwa produktu: Aukey EP-T25
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601023238e441a2465221ab9
 • ID kategorii: 7967

☆ Aukey EP-T25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aukey EP-T25 bezprzewodowe, wodoodporne słuchawki dla aktywnych

Te lekkie, wodoodporne i szczególnie stylowe słuchawki zostały zaprojektowane z zasady dla osób aktywnych tak,nawet podczas intensywnych ćwiczeń nie wypadły z uszu. Model zapewnia nad wyraz czysty dźwięk i solidny bas, a ponadto mamy tu do czynienia ze skuteczną redukcją hałasów dochodzących z zewnątrz. Słuchawki doskonale sprawdzą sięw trakcie dłuższych podróży zapewniają do 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i aż do 20 godzin odtwarzania, gdy skorzystamy na dodatek ze znajdującej się w pakiecie stacji ładującej. To ponadto model, który ma zaimplementowany układ mikrofonowy MEMS i do którego w dołączone są aż trzy pary dousznych końcówek w najróżniejszych rozmiarach oraz kabel USB-C. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto postawić na ten właśnie sprzęt czytaj dalej

Sportowy design, 7 g wagi i wysokiej jakości materiały

Czarne słuchawki bezprzewodowe Aukey EP-T25 to model niezwykle surowy, ale w korzystnym znaczeniu tego słowa. Nie ma tu żadnych zbędnych komponentów czy niepotrzebnych udziwnień, jest za to stylowo i naprawdę lekko (słuchawki te ważą tylko 7 gramów!). Choć model jest szczególnie śladowy, wysoka jakość wykonania od razu rzuca się w oczy marka zwrócił uwagę na każdy detal, a zastosowane materiały powodują, że mamy do czynienia z produktem trwałym i opornym na uszkodzenia. Warto wspomnieć, że czarny kolor słuchawek również nie jest przypadkowy chodzi o to, aby pasowały do każdego ubioru i zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Na uwagę zasługuje dodatkowo wodoodporność modelu ma on stopień ochrony IPX5 i rewelacyjnie sprawdzi się w nawet bardzo skomplikowanych warunkach pogodowych (np. Ulewny deszcz). Co oczywiste, słuchawkom nie zaszkodzi ponadto pot, jaki może pojawiać się podczas wyjątkowo intensywnych treningów.

Dynamiczne przetworniki, redukowanie dźwięków z zewnątrz i trzy pary końcówek

Czysty dźwięk i bogaty bas, o których wspominaliśmy na początku, słuchawki Aukey EP-T25 zawdzięczają zastosowanym w nich udoskonalonym, 6-milimetrowym dynamicznym przetwornikom. Uzyskany dźwięk jest tu dużo bardziej wyraźny nawet od tego w jakości CD. Twoja ulubiona muzyka nabierze więc zupełnie nowego wymiaru. Tym bardziej że ten model słuchawek został skonstruowany w taki sposób, żeby maksymalnie redukować dźwięki z zewnątrz. Jeśli zatem będziesz używał go np. W centrum miasta, możesz liczyć na dużo obszerniejszy komfort. W zestawie otrzymasz również trzy pary końcówek dousznych w rozmiarach L, M oraz S,znakomicie dopasować swoje słuchawki.

Do 25 godzin nieprzerwanego odtwarzania

Jeśli w przeszłości Twoje słuchawki zbyt prędko się rozładowywały możesz odetchnąć z ulgą, jako iż Aukey EP-T25 będą przesyłać dźwięk stereo Hi-Fi do choćby pięciu godzin na jednym ładowaniu. Tak, wiemy podróż czy pobyt poza domem mogą niekiedy potrwać o dłużej, lecz nie masz się czym przejmować, jako iż wraz ze słuchawkami otrzymasz w zestawie etui ładujące, dzięki któremu poprzez kolejne 20 godzin będziesz mógł słuchać swej muzyki czy innych plików dźwiękowych. Tu dwie istotne dane: po pierwsze, wystarczy 1,5 godziny, żeby w pełni naładować słuchawki. Po drugie, etui naładujesz błyskawicznie wykorzystując dodawany do zestawu przewód USB-C.

Układ mikrofonowy MEMS i współpraca słuchawek z urządzeniami

Jeśli Ci trzeba słuchawek, których będziesz mógł używać nie tylko do słuchania muzyki, ale też do prowadzenia rozmów, słuchawki bezprzewodowe Aukey EP-T25 na pewno spełnią Twoje kryteria. Wyposażone zostały one bowiem układ mikrofonowy MEMS (chip mikrofonu) z zakresem częstotliwości 100 Hz 10 kHz. Co widoczne, słuchawki te będą znakomicie współpracowały ze wszystkimi modelami telefonów Apple i Android. Są w dodatku kompatybilne z komputerami PC, laptopami i konsolami (Switch, PS4/PS3, XBOX).

automatyczne łączenie z Bluetooth i ładowanie w etui

wystarczy, iż otworzysz pokrywę etui ładującego, a słuchawki bezprzewodowe Aukey EP-T25 natychmiast połączą się ze sparowanymi urządzeniami Bluetooth. Wygoda? Jeszcze jaka! A to nie koniec, bo w chwili, gdy słuchawki włożysz do etui po ich użyciu i zamkniesz pokrywę, nie tylko samoczynnie się one wyłączą, ale też zaczną się ładować. Wracając do Bluetooth (5), to trzeba zaznaczyć, iż mamy tu do czynienia z naprawdę zrównoważonym połączeniem nie musisz obawiać się żadnych problemów z odtwarzanym dźwiękiem, bo będzie on za każdym razem nieprzeciętny!EAN: 5902666661876
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: EP-T25
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Douszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 93 dB
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 mm
Waga: 3.5 g
Akcesoria w pakiecie: 1 x słuchawki douszne Aukey EP-T25 TWS 1 x etui ładujące 3 pary nakładek na uszy (S / M / L) 1 x przewód ładujący USB-A do USB-C 1 x instrukcja obsługi
Pozostałe właściwości: technologia: BT 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC Przetwornik (każdy kanał): 1 x 6 mm / 0,24 przetwornik Czułość: 90 3 dB SPL (przy 1 kHz / 1 mW) Zakres częstotliwości: 20 Hz 20 kHz Impedancja: 16 omów 15% typ mikrofonu: MEMS (układ mikrofonowy) Czułość mikrofonu: 38 dB 1 dB (przy 1 kHz) Mikrofon z zakresem częstotliwości: 100 Hz 10 kHz Czas ładowania: 1 godzina Żywotność baterii: do 5 godzin wariant baterii: litowo-polimerowa (2 x 40 mAh) Zakres roboczy: 10 m / 33 stopy Stopień ochrony IP: IPX5 Waga: 7 g (para)

☆ Aukey EP-T21 ☆

Aukey EP-T21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Aukey
 • Nazwa produktu: Aukey EP-T21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63328c5582fff08ae8ce74f4
 • ID kategorii: 7967

☆ Aukey EP-T21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth AUKEY EP-T21S Pink True Wireless

 • Etui z powerbankiem
 • Move Compact II
 • Surround Sound 3D
 • skrupulatny zastosowany panel dotykowy
 • Wodoodpornóść IPX6
 • High Fidelity Audio - potężne 10 mm przetworniki dynamiczne zapewniają bogaty, czysty dźwięk. Technologia mikrofonów MEMS z wyciszeniem szumów umożliwia wykonywanie wyraźnych połączeń.
 • Ultraszybkie połączenie - Po prostu otwórz etui ładujące, a słuchawki samoczynnie utworzą stabilne i wydajne połączenie bezprzewodowe z telefonem (po pierwszym sparowaniu).
 • Model: EP-T21S Pink
 • Kolor: bladoróżowy
 • zastosowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC
 • Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5)
 • Wodoodporność: IPX6
 • Zakres pracy: do 10m
 • Impedancja: 32
 • Zakres częstotliwości: 20Hz - 20kHz
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 94 dB SPL
 • zastosowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia
 • Panel dotykowy wbudowany w słuchawkę
 • Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość stosowania tylko jednej słuchawki, aby np. Prowadzić rozmowy)
 • Asystent głosowy: TAK (starczy dotknąć słuchawkę 3 razy żeby aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz)
 • Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h
 • Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka)
 • ilość ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy
 • Diody LED oznajmiające o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka
 • wariant baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh)
 • wariant baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh)
 • Złącze ładowania etui: USB-C (prędkie złącze ładowania Fast charge)
 • Waga słuchawek: 9 g
 • Waga etui/ładowarki: 36 g
 • W komplecie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Pink, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), przewód USB-C, instrukcja obsługi.
Inne Rankingi:  Słuchawki z wbudowanym mp3


EAN: 5902666662699
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: EP-T21S Pink
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 94 dB
Mikrofon: Tak
Zasięg: 10 m
Waga: 9 g
Akcesoria w zestawie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Pink, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), przewód USB-C, instrukcja obsługi.
Pozostałe właściwości: zaimplementowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5) Wodoodporność: IPX6 zaimplementowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia Panel dotykowy zastosowany w słuchawkę Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość użytkowania tylko jednej słuchawki, by np. Prowadzić rozmowy) Asystent głosowy: TAK (wystarczy dotknąć słuchawkę 3 razy by aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz) Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka) ilość ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy Diody LED informujące o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka wariant baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh) rodzaj baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh) Złącze ładowania etui: USB-C (prędkie złącze ładowania Fast charge) Kolor: Bladoróżowy Waga słuchawek: 9 g Waga etui/ładowarki: 36 g

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

TWSEJ061LS

Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w pełni uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany i progresywny procesor DSP nadzwyczajny dźwięk.

automatyczne parowanie

Bluetooth 5.0

Ważą zaledwie 4.1g

12godzin na baterii

Podwójna kontrola

Asystent głosowy

Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, rewelacyjne dla entuzjastów słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami oraz podczas ćwiczeń w domu albo na siłowni.

Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 zaopatrzone są w szereg różnych parametry, które na skutek czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i wydajność. Istotnie łatwą i instynktowną obsługę gwarantują takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,genialnie połączyć się do ucha użytkownika. Niewiele znaczący rozmiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, że ich stosowanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody użytkowania.

Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieustannego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy dostają pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki równocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas użytkowania słuchawek do 12 h.

A co z dźwiękiem? progresywne systemy i innowacyjne technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne oraz istotnie czyste, stabilne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych umożliwia bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama kompozycja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje wyśmienitą jakość dźwięków - głęboką, mocną i szczegółową.

Prosta i instynktowna łączność

Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki automatycznie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zjednoczyć samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię.

jednostajne połączenie i płynna transmisja danych

przejrzysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa progresywnego interfejsu Bluetooth 5.0. To również zasługa nowoczesnej technologii audio, zawartej w bezkompromisowej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i idealnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które szczególnie dobre odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, jednocześnie muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

wygodne użytkowanie

Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę używania słuchawek od Xiaomi. Wyśmienicie dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są bardzo lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, gwarantując pełne dobranie.

Muzyka bez przerwy

Słuchawki mogą działać nawet 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania dodatkowo wydłużysz, przechowując słuchawki w dołączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W efekcie oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

Porozmawiaj ze swoim asystentem

Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej jednostajne połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Dodatkowo w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki zapewniają do 12 godzin ciągłego słuchania.

Komunikacja bez zakłóceń

Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technice redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki temu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

zniewalająco czysty dźwięk

budowa słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem skrupulatniejszego odtwarzania średnich i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

Kompaktowa budowa

Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i starannie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Ponadto nauszniki o rozmaitych wymiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dobrani, dzięki czemu słuchawki nie wypadają choćby podczas aktywnego tryby życia.

Bateria na cały dzień

Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zagwarantuje niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

Uwagi:

1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą zespajać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

4. By korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dostosowanie do wszystkich wymiarów uszu.

7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

wariant towaru

Słuchawki bezprzewodowe

wariant słuchawek

Dokanałowe

Funkcje

Przycisk wielofunkcyjny

automatyczne włączanie i parowanie

automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

Kompatybilność

Android

iOS

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

zastosowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20 000 Hz

objętość baterii

Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

Opakowanie: 300 mAh

Czas pracy na baterii

do 4 h

do 150 h (w gotowości)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2 h

Kolor

czarny

wymiary

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Waga

4,1 g (pojedyncza słuchawka)

43,6 g z opakowaniem

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

dopełniające informacje

Bezpieczne i komfortowe przypasowanie

przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

zestaw

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

Instrukcja obsługi


☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

TWSEJ07LS

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najlepszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką w trakcie spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

nowe słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do należycie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując gustowny i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi automatycznie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o niemało mnóstwo więcej.

Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi cieszyć, zapominając o rozplątywaniu przewodów albo martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym przez najnowszą technologię.

Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

Mówiąc dokładniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają mocny i udoskonalony układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej stabilne połączenie aniżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w genialnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki czemu dotrze skrupulatnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

Niskie opóźnienie w trybie gier

Kolejną cechą, która powoduje, że Mi True Wireless Earbuds 2S są wyśmienitymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zniża poziom opóźnienia do minimum. Zagwarantuje to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

prędkie parowanie i samoczynny czujnik pauzy

w dodatku sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

Obie słuchawki posiadają ponadto detektor, który namierza moment wyjęcia ich z ucha i samoczynnie wstrzymuje odtwarzanie.

poręczna, kompaktowa i lekka kompozycja

Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super komfortowe słuchawki douszne 2S, które możesz nosić przez dużo godzin i choćby ich nie czuć. Kształt końcówek dousznych dopasowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu dobrze przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

Aby upewnić się, iż nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

Jeden przycisk. Pełna kontrola

bez dwóch zdań gdyby trzeba było zastosować słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort podczas noszenia. Komfort w trakcie ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

Nie musisz już używać smartfona podczas spaceru ulicą lub w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który zezwala na rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a nawet rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

przystępna obsługa głosowa

Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, żeby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

Do 20 godzin autonomii

Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

oferują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą objętość, aby zapewnić Twoim słuchawkom uzupełniające ładowanie.

Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S wystarczy na 4 godziny.

producent

Xiaomi

Model

TWSEJ07LS

Wersja

Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

konstrukcja słuchawek

Douszne

Zasięg

ok. 10m

wbudowany mikrofon

Tak, w obu słuchawkach

Łączność

Bluetooth 5.0

Czas pracy na baterii

Słuchawki - 4h

Baza - 20h

Czas czuwania

120h

Czas ładowania

Słuchawki - 1.5h

Etui ładujące - 2.5h

typ baterii

Litowo-polimerowy

Złącze

USB-C

pojemność baterii

Każda słuchawka - 46mAh

Etui ładujące - 600mAh

Kolor

Czarny

uzupełniające informacje

Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

prędkie parowanie

automatycznie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

Specjalny tryb Gaimingowy

Sterowanie dotykowe

Cyfrowa technologia redukcji szumów DSP

Wskaźnik poziomu zużycia baterii

dołączone akcesoria

Etui ładujące

3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

TWSEJ08WM

Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

krystalicznie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

automatyczne parowanie i automatyczne łączenie

Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

idealny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * zezwala na użytkowanie go od rana do wieczora

Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być używane poprzez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Solidność baterii pozwala na słuchanie muzyki poprzez cały dzień.

Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu podczas rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

Każda słuchawka jest wyposażona w dwa wbudowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technikę kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła podczas połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, choćby w hałaśliwym otoczeniu.

Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są zaopatrzone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można komfortowo obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

* Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Żeby urządzenie mogło nawiązać automatyczne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu szybkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej lub prawej słuchawki, sprężyście przełączając się pomiędzy trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha zagwarantuje bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a używanie jednego ucha zapewnia większą swobodę.

obfity dynamiczny przetwornik sprawia, iż dźwięk jest bogaty i naturalny

Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Jednocześnie obsługiwana jest technologia kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

wygodna konstrukcja półuszna zapewniająca bezpieczne przypasowanie

kompozycja w połowie douszna ściśle dostosowuje się do przewodu słuchowego, zapewniając pokaźniejszy komfort i stabilność wewnątrz i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus usprawnia noszenie i znacznie ogranicza zmęczenie spowodowane długofalowym stosowaniem.

Dotknij, aby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Nieskomplikowane sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

niezwykle czułe, objętościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. W trakcie słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

* Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji samoczynnej pauzy z odtwarzaczem innej marki po wyjęciu słuchawek

parametry

Waga (łącznie) 48g

Odległość pracy 10m

Kodek audio SBC / AAC

Impedancja 32Ω

Wejście 5 V / 1 A.

Port do ładowania USB-C

Czas ładowania 1,5 godz

Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

Żywotność baterii (z etui) 20h

Wersja Bluetooth 5.0

Zawartość Paczki

Etui ładujące

Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

kabel ładujący typu C.

Instrukcja obsługi


☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne ☆

Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611a72778e441a512ed5c9c3
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab Słuchawki GO Air True Wireless Earbuds, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

GO Air POP są doskonale kieszonkowe z solidnym uderzeniem. Dzięki ponad 32 godzinom całkowitego czasu odtwarzania i naszemu najmniejszemu krojowi w historii, smukłe etui JEST wszędzie. POP go otwórz,samoczynnie dopasować się z urządzeniem, by rozmawiać, odbierać połączenia i radować się życiem w podróży.

GO Air POP zapewnia ponad 8 godzin odtwarzania w każdej słuchawce i ponad 24 uzupełniające godziny z etui ładującego (łącznie ponad 32 godziny). Wróć do etui, żeby naładować pąki i użyj zintegrowanego kabla USB, aby naładować etui.

Używaj jednej z wkładek dousznych niezależnie albo używaj obu razem....Polecane słuchawki bezprzewodowe – Ranking marzec 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek bezprzewodowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do xiaomi mi mix 3 nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do xiaomi mi mix 3 w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *