Ranking słuchawek do xiaomi mi mix 3 – Maj 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do xiaomi mi mix 3. Ranking zawierający polecane słuchawki do xiaomi mi mix 3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Mi True Wireless Earphones 2 Basic technika Bluetooth a co z tego wynika koniec ze splątanym przewodem! Słuchawki są bezprzewodowe – starczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa budowa.

Wysoka jakość dźwięku z konkretnym bassem. Redukcja szumów w trakcie rozmów. Dotykowe sterowanie. Prędkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka budowa przekładająca się na komfortowe i łatwe noszenie.

innowacyjna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo niewiele znaczącego rozmiaru słuchawek, gwarantują one niewiarygodnie czysty dźwięk ze umocnionym bassem doskonała jakość dźwięku i usztywniony bas użycie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 znacznego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi iż możesz radować się dźwiękiem perfekcyjnej jakości i wzmocnionym basem.

w konsekwencji, bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Automatyczna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka samoczynnie się zatrzyma.

Jest to realne dzięki wbudowanym czujnikom optycznym. Czujka ten w czasie rzeczywistym wykrywa czy obecnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie.

Możesz mieć zatem pewność, iż nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest prosta i intuicyjna. Odbywa się przy pomocy palca. Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów albo asystenta głosowego.

Obsługuj słuchawki w nieskomplikowany sposób, choćby bez telefonu komórkowego. Istotnie długi czas stosowania Słuchawek możesz używać choćby poprzez 14 godzin używając do tego dołączonego etui ładującego, które nie tylko broni słuchawki,dodatkowo automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

równocześnie słuchawki, jak także etui obsługują szybkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

Kiedy słuchawkom zabraknie energii, starczy umieścić je w etui ładującym i już choćby po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: rodzaj produktu: Słuchawki bezprzewodowe rodzaj słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, samoczynne włączanie i parowanie, Obsługa technologii AAC, prędkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB rodzaju C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC wbudowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g wymiary: 150 x 75 x...


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro Czarne Dźwięk, którego chcesz 35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dostosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI.

Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Aktywna redukcja szumów 35dB przystępne 3 ustawienia do regulacji* szybkie ładowanie Używaj do trzech godzin po ładowaniu poprzez dziesięć minut Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami Kompatybilny z wieloma systemami Ładowanie bezprzewodowe Ładowanie zaczyna się, gdy etui odszuka się w zasięgu Ocena sceny AI dostosowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów* Tryb podwójnej przezroczystości Pozwala swobodnie rozmawiać w trakcie noszenia wkładek dousznych* 9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa Dostrojony poprzez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi Używaj do 28 godzin z etui ładującym Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu *Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji.

przypasowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI. Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala radować się światem z mniejszym hałasem w tle Wkładki douszne wykorzystują podwójną technologię aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu.

Skutecznie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać choćby 35 dB*. *Wyciszanie szumów jest realne dzięki technologii aktywnej redukcji szumów.

Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może zmniejszyć hałas tła nawet o 98%. Dane testowe są dostarczane przez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów Metro, samolot w trakcie podróży metrem albo samolotem wydajnie tłumi ryk silnika i inne wibracje we wnętrzu samochodu/kabiny, dzięki temu podróż jest cicha i wygodna stabilna redukcja szumów Kawiarnie, parki Odpoczywając w kawiarni sprawnie wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając cieszyć się spokojnym popołudniem Redukcja szumów świetlnych Biblioteki, biura W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając Ci cieszyć się czasem Adaptacyjna redukcja szumów* Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków stosowania.

przypasuj głębokość redukcji szumów dla różnych środowisk. *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są dopasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne mode


☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S są wyekwipowane w najnowszy układ Bluetooth 5.0, który ma prędkość transmisji informacji dwa razy szybciej aniżeli poprzednia generacja i szybsze i bardziej zrównoważone połączenia.

Tak powinna wyglądać najnowsza generacja. Dotykowe sterowanie i Etui z funkcją Power Banka: komfortowy schowek na słuchawki z funkcją ładowania zagwarantuje pełen komfort. Słuchawki natomiast posiadają lekką konstrukcję i progresywny wygląd, co zagwarantuje całkowitą swobodę użytkowania.

Nowy sposób łączenia: Wcześniejszy model AirDots,zbratać się z urządzeniem używa połączenia master-slave. To oznacza iż w pierwszej kolejności przyłączana jest prawa słuchawka, a następnie lewa. W nowym modelu zrezygnowano z takiego sposobu łączenia.

nowe słuchawki AirDots S parują się z telefonem w taki sposób, iż dwie słuchawki podłączają się równocześnie, bez opóźnień i irytującego czekania. Oczywiście można korzystać z jednej dowolnej słuchawki, a gdy założymy drugą zostanie ona podłączona automatycznie.

Lepsze słuchanie muzyki i wyraźniejsze połączenia: Jednostka dźwiękowa o przeciętnej i niskiej częstotliwości 7.2 mm ma przeciętne i niskie częstotliwości po wielokrotnym dostrojeniu poprzez ekspertów akustycznych w połączeniu z technologią redukcji szumów DSP, która odfiltruje hałas otoczenia i zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku.

Bateria zaimplementowana w obudowę: Wysokowydajna polimerowa bateria litowo-jonowa, że możesz używać słuchawek przez około 4 godziny, gdy są w pełni naładowane. Z 600mAh etui z funkcją ładowania, to może to czas do około 20 godzin.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących - sterowanie dotykowe: ● Obie słuchawki są wyposażone w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi w trakcie wspólnego spaceru.

● Od dzisiaj nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie doskonała, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi zaopatrzonych w świetnej jakości mikrofon.

istotne jest to, aby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki czemu nie straci łączności Bluetooth. ● wbudowany aststent głosowy...


☆ Energy Sistem Sport 5 ☆

Energy Sistem Sport 5 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Energy Sistem
 • Nazwa produktu: Energy Sistem Sport 5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611fc9b882fff04b59fe6e93
 • ID kategorii: 7967

☆ Energy Sistem Sport 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane produkty producenta Energy Sistem z kodem 21MDC9PL43A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Grają z konkretnym basem i doskonale trzymają się w uszach choćby w trakcie uprawiania sportu, dzięki systemowi Secure-Fit – bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 Energy Sistem Earphones Sport 5 True Wireless, są ponadto odporne na wodę i pot zgodnie ze standardem IPX4 i mają żywotność do 5 godzin na jednym ładowaniu.

Etui ładujące o pojemności 500 mAh starczy na 4 pełne naładowania, co daje łącznie 25 godzin muzyki.


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a782fff04b59fee49b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Bluetooth Bezprzewodowe TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Słuchawki bezprzewodowe o najwyższej jak dotąd jakości dźwięku od Xiaomi. Gwarantują kompletne odcięcie od zewnętrznych dźwięków dzięki zaimplementowaniu aż 3 mikrofonów w każdej słuchawce do najkorzystniejszego wyciszenia szumów otoczenia Active Noise Cancelling ANC Mi True Wireless Earphones 2 Pro z ANC Zachowaj muzykę, bez hałasu Redukcja szumów Zablokuj zewnętrzne zakłócenia Zanurz się w muzyce i filmach żeby poradzić sobie z charakterystycznymi hałasami, używamy mikrofonu ze sprzężeniem do przodu i mikrofonu sprzężenia zwrotnego, żeby osiągnąć hybrydowe tłumienie do 35 dB Trzy mikrofony pracują jednocześnie, by uzyskać wyraźniejsze wrażenia z połączeń Oddzielny mikrofon wewnątrz ucha zapewnia staranny i czysty dźwięk w uchu, dzięki czemu możesz wyraźnie słyszeć wszystko, nawet w trakcie realizowania połączeń na zewnątrz.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Samsung S10E

Komunikuj siępodczas noszenia słuchawek Po włączeniu trybu transparentności możesz wyraźnie słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie, bez konieczności wyjmowania słuchawek. Kompozycja douszna w dodatku zniża nacisk na ucho, umożliwiając łatwą i wyraźną komunikację twarzą w twarz, choćby podczas noszenia słuchawek.

Jakość dźwięku Przyjemne odczucie genialnej muzyki potężny dźwięk pochodzi stąd Pełny, rezonujący dźwięk jest konsekwencją wyjątkowo sztywnej membrany kompozytowej LCP i obszernego przetwornika dynamicznego o średnicy 12 mm.

w dodatku trzy spore pasma częstotliwości i czuła odpowiedź transjentów zapewniają więcej szczegółów, umożliwiając choćby słyszenie oddechu wokalisty. Doświadczenie Wszechstronne nieprzeciętne wrażeniaz żywotnością baterii, połączeniem i wygodą Do 30h słuchania do 6h na jednym ładowaniu* choćby 10 minut ładowania równocześnie słuchawki, jak i etui ładujące obsługują prędkie ładowanie.

10 minut ładowania gwarantuje do 90 minut odtwarzania muzyki prędkie parowanie w MIUI Wszystko, co musisz zrobić, aby sparować, to otworzyć etui ładujące w pobliżu smartfona i dotknąć ekranu po pojawieniu się wyskakującego okna MIUI.

Następnie możesz założyć słuchawki, a smartfon będzie mógł je rozpoznać i sparować z nimi. Komfortowoj wyświetlane są na dodatek stopnie baterii słuchawek i etui ładującego.* Delikatna powierzchnia reagująca na Twój dotyk Odbieraj połączenia |

Przełączanie trybów | Odtwórz/Pauza | Asystent głosowy Wybierz te, które pasują do Twoich uszu Końcówki douszne i kompozycja wnęki pasują do uszu i blokują dźwięki, zapewniając komfortowe wrażenia nawet podczas noszenia przez długi czas.

*Jednorazowego wykorzystania (z wyłączoną funkcją ANC) do 6h, Całkowity czas pracy baterii (z wyłączonym ANC) do 30h, 30h *informacje dotyczące żywotności baterii słuchawek: bateria może działać do 6 godzin, gdy słuchawki są w pełni naładowane, a głośność telefonu wynosi 50%, z wyłączonym ANC i kodekiem audio Bluetooth ustawionym na AAC.*Gdy słuchawki i etui ładujące są w pełni naładowane, muzyka może być odtwarzana bez przerwy przez około 30 godzi


☆ Philips TAT2206 ☆

Philips TAT2206 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT2206
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b6439a82fff010c4d9c5a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT2206 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe TAT2206BK czarne Czy jest coś bardziej poręcznego niżeli bezprzewodowe słuchawki true wireless z etui z funkcją ładowania, które posiada się w kieszeni wąskich jeansów? Te oporne na zachlapania i pot słuchawki douszne znakomity dźwięk i do 18 godzin słuchania.

za każdym razem gotowe do drogi Słuchawki douszne dokanałowe szczególnie nieznaczne etui z funkcją ładowania Stopień ochrony przed wodą IPX4 Do 18 godzin odtwarzania Wodoodporność klasy IPX4 gwarantuje niepodatność na zachlapanie i potDzięki klasie wodoszczelności IPX4 i mocnym przetwornikom 6 mm te słuchawki wspaniały dźwięk w każdych warunkach pogodowych.

Są w pełni niepodatne na zachlapanie wodą, dzięki temu nie musisz martwić się o działanie potu czy deszczu.nad wyraz śladowe etui z funkcją ładowania gwarantuje do 12 godzin słuchaniaRuszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni.

Jedno ładowanie urządzenia w etui zapewnia około 6 godzin słuchania i dodatkowe 12 godzin po całkowitym naładowaniu etui. Krótkie, 15-minutowe ładowanie zagwarantuje godzinę słuchania. Pełne naładowanie etui przy użyciu przewodu USB-C trwa 2 godziny.Pewne, wygodne dostosowanie do kształtu uchaMiękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy całkowitą wygodę.

Wkładki douszne prawidłowo przylegają do kanału słuchowego, gwarantując znakomitą szczelność, która ogranicza hałas z zewnątrz. Dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy każdy komponent douszny jest poprawnie dostosowany.wykonywanie połączeń przy użyciu jednej słuchawki dousznej.

Tryb monoProwadzisz dużo rozmów telefonicznych? Możesz dwukrotnie wydłużyć czas połączeń, korzystając z jednej słuchawki, w trakcie gdy druga się ładuje. Mikrofon jest automatycznie przypisywany do słuchawki dousznej, z której korzystasz, a gdy aktualnie użytkowana słuchawka douszna jest niemal rozładowana, po prostu zamień ją na drugą.Zintegrowane części sterujące.

zaimplementowany mikrofon. Przystępne parowanieElementy sterujące w słuchawkach zezwalają na wstrzymywanie odtwarzania, odbieranie połączeń, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego telefonu. Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po włączeniu funkcji Bluetooth.


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Xiaomi Redmi AirDots 2 TWS (Mi True Wireless Earbuds 2) Najnowsze słuchawki bezprzewodowe od Xiaomi, druga generacja tego modelu. Oryginalne, nowe, oficjalna wersja Global/EU.. Słuchawki Mi True Wireless Earbuds 2 to najnowszy model słuchawek z kolekcji Mi True od Xiaomi oznaczone symbolem TWSEJ061LS.

Nowy model posiada funkcję samoczynnego parowania Mono albo Stereo i jeszcze niższą cenę! szybkie i proste parowanie: Parowanie nowych słuchawek Mi True Earbuds Basic 2 nie może być prostsze. Starczy zsynchronizować je ze smartfonem tylko za pierwszym razem.

Następnie połączą się samoczynnie po wyjęciu ich z etui, a nawet samoczynnie przejdą w tryb mono albo stereo, w zależności od tego, czy wyjmiemy jedną czy obie słuchawki. I to wszystko! Nie będziesz musiał robić nic innego, jak tylko umieścić je w uszach i cieszyć się nimi.

Nie posiadają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki czemu gwarantują użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest perfekcyjna, zatem będziesz mógł cieszyć się unikatowym brzmieniem swojej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia.

Dźwięk jest w pełni jednostajny i naturalny, a to za sprawą najlepszych materiałów, z których urządzenie zostało wykonane. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która zezwala na otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki zaopatrzone są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz także używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony przez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, ułatwiając bardziej zrównoważony i czysty sygnał.

Wreszcie, dzięki bardziej zaawansowanemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, mieć mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i samoczynnie. Proste odbieranie połączeń przychodzących: Od dzisiaj nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka.

Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie wspaniała, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi wyekwipowanych w rewelacyjnej jakości mikrofon. Znaczne jest to, by urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki czemu nie straci łączności Bluetooth.

Obie słuchawki są zaopatrzone w mikrofony, co pozwala nawet na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceru. Szeroka oszczędność baterii: Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technologii, która powoduje, iż po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać.

zespala się to z dużą oszczędnością energii, co umożliwia dłuższe użytkowanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każd...


☆ Motorola Vervebuds 800 ☆

Motorola Vervebuds 800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Motorola
 • Nazwa produktu: Motorola Vervebuds 800
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fa9352da47ca1e5927e6d
 • ID kategorii: 7967

☆ Motorola Vervebuds 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:12 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje uzupełniające:dotykowe sterowanie, ładowanie bezprzewodowe;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Motorola;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Vervebuds 800;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi;Zasięg do:10 m...


☆ Jlab Słuchawki JBuds Air Sport True Wireless, czarne ☆

Jlab Słuchawki JBuds Air Sport True Wireless, czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JLab
 • Nazwa produktu: Jlab Słuchawki JBuds Air Sport True Wireless, czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d16b182fff01d5c7e4faf
 • ID kategorii: 7967

☆ Jlab Słuchawki JBuds Air Sport True Wireless, czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Dla tych kochających muzykę i ruch – innowacyjne sportowe słuchawki Bluetooth 5.0 JLab Jbuds Air Sport True Wireless, skonstruowane zostały tak, żeby zapewnić ich świetne mocowanie w uchu podczas treningu.

Są niepodatne na brud, wodę i pot zgodnie z normą IP66 i grają na jednym ładowaniu przez 6,5 godziny. Następne 34 godziny pracy zapewni zaś etui ładujące.


☆ Fresh 'n Rebel Twins ANC ☆

Fresh 'n Rebel Twins ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins ANC
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b63cb482fff04eead9c5a0
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:21 h;Czas pracy do:9 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dodatkowe:tryb dźwięków otoczenia, automatyczna pauza (wykrywanie w uchu), Dual master, przewód ładowania (USB do USB-C), sterowanie dotykiem;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins ANC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54 (szczegóły w warunkach gwarancji);Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:8 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...Najtańsze słuchawki do xiaomi mi mix 3 – Ranking Maj 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek do xiaomi mi mix 3. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki Bloody

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6caede8e441a13fb4658a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Xiaomi Redmi AirDots 2 TWS (Mi True Wireless Earbuds 2) Najnowsze słuchawki bezprzewodowe od Xiaomi, druga generacja tego modelu. Oryginalne, świeże, oficjalna wersja Global/EU.. Słuchawki Mi True Wireless Earbuds 2 to najnowszy model słuchawek z linii Mi True od Xiaomi oznaczone symbolem TWSEJ061LS.

Nowy model posiada funkcję automatycznego parowania Mono lub Stereo oraz jeszcze niższą cenę! szybkie i proste parowanie: Parowanie nowych słuchawek Mi True Earbuds Basic 2 nie może być prostsze. Starczy zsynchronizować je ze smartfonem tylko za pierwszym razem.

Następnie połączą się samoczynnie po wyjęciu ich z etui, a choćby automatycznie przejdą w tryb mono albo stereo, w zależności od tego, czy wyjmiemy jedną czy obie słuchawki. I to wszystko! Nie będziesz musiał robić nic innego, jak tylko umieścić je w uszach i cieszyć się nimi.

Nie posiadają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki czemu gwarantują użytkownikowi całkowitą swobodę ruchów. Jakość dźwięki jest genialna, zatem będziesz mógł cieszyć się nieszablonowym brzmieniem swej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia.

Dźwięk jest w pełni jednostajny i naturalny, a to za sprawą najlepszych materiałów, z których urządzenie zostało wytworzone. Dodatkowym atutem jest opcja redukcji szumów, która umożliwia otrzymanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki wyposażone są w najnowszą generację Bluetooth, 5.0, która oczywiście jest kompatybilna z poprzednimi, więc możesz jeszcze używać ich ze starszymi smartfonami. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony poprzez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, upraszczając bardziej zrównoważony i czysty sygnał.

Wreszcie, dzięki bardziej zaawansowanemu Bluetooth, możesz wykonywać połączenia stereo, mieć mniej hałasu w tle, podłączyć słuchawki szybciej i samoczynnie. Nieskomplikowane odbieranie połączeń przychodzących: Od teraz nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka.

Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie wyśmienita, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi zaopatrzonych w świetnej jakości mikrofon. Istotne jest to, żeby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki czemu nie straci łączności Bluetooth.

Obie słuchawki są zaopatrzone w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceru. Wielka oszczędność baterii: Słuchawki od Xiaomi korzystają z najnowocześniejszej technologii, która powoduje, iż po wyjęciu słuchawek z uszu, muzyka przestaje w nich grać.

konsoliduje się to z dużą oszczędnością energii, co zezwala na dłuższe wykorzystywanie sprzętu. Dzięki opcji tłumienia hałasu z zewnątrz, będziesz mógł rozmawiać ze swym asystentem głosowym w każd...


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 604798228e441aff18008313
 • ID kategorii: 7967

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Mi True Wireless Earphones 2 Basic technika Bluetooth a co za tym idzie koniec ze splątanym kablem! Słuchawki są bezprzewodowe – starczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa kompozycja.

Wysoka jakość dźwięku z konkretnym bassem. Redukcja szumów podczas rozmów. Dotykowe sterowanie. Szybkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka konstrukcja przekładająca się na wygodne i nieskomplikowane noszenie.

innowacyjna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo drobnego rozmiaru słuchawek, zapewniają one niewiarygodnie czysty dźwięk ze usztywnionym bassem rewelacyjna jakość dźwięku i umocniony bas użycie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 obszernego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi że możesz cieszyć się dźwiękiem doskonałej jakości i umocnionym basem.

w efekcie, bas jest pełny i głęboki, przeciętny zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Samoczynna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma.

Jest to realne dzięki wbudowanym czujnikom optycznym. Czujka ten w czasie rzeczywistym wyłapuje czy aktualnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie.

Możesz posiadać zatem pewność, że nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest łatwa i instynktowna. Odbywa się za pomocą palca. Kliknij dwukrotnie, aby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego.

Obsługuj słuchawki w łatwy sposób, nawet bez telefonu komórkowego. Szczególnie długi czas wykorzystywania Słuchawek możesz używać nawet przez 14 godzin używając do tego dołączonego etui ładującego, które nie tylko broni słuchawki,też automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

jednocześnie słuchawki, jak jeszcze etui obsługują szybkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

Kiedy słuchawkom zabraknie energii, wystarczy umieścić je w etui ładującym i już choćby po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: rodzaj produktu: Słuchawki bezprzewodowe wariant słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, samoczynne włączanie i parowanie, Obsługa technologii AAC, prędkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB typu C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC zastosowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g rozmiary: 150 x 75 x...


☆ Thomson WEAR 7701 ☆

Thomson WEAR 7701 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Thomson
 • Nazwa produktu: Thomson WEAR 7701
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b611512da47cab48659a34
 • ID kategorii: 7967

☆ Thomson WEAR 7701 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dla przyjemności słuchania i wygodnego prowadzenia rozmów telefonicznych. Bluetooth w najlepszym wydaniu: maksymalna swoboda ruchu. Wysoka jakość dźwięku. Wyjątkowo lekkie słuchawki douszne: 4g Pewne i wygodne trzymanie w uchu dzięki konstrukcji dousznej. Silikonowe wkładki douszne w trzech wymiarach (S, M, L). IPX4 - wszechstronna ochrona przed zachlapaniem dla słuchawek. Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza). Możliwość sterowania funkcjami smartfonu przy pomocy sterowania dotykowego (np. Przyjmowanie / realizowanie / odrzucanie połączeń / ponowne wybieranie ostatniego numeru). Obsługa asystentów głosowych, takich jak Siri lub Google Voice Assistant. Czas odtwarzania muzyki: 4 h przy w pełni naładowanym zestawie słuchawkowym. Czas rozmów: 4 godziny przy w pełni naładowanym pakiecie słuchawkowym. Dzięki stacji ładującej komplet słuchawkowy można naładować nawet 3-krotnie w trakcie podróży - dzięki zintegrowanemu akumulatorowi bez zewnętrznego źródła zasilania. Zintegrowana funkcja telefonu z odbiorem połączeń i mikrofonem. By sparować słuchawki ze smartfonem przez Bluetooth, obie słuchawki muszą być wyjęte z ładowarki i sparowane przy pierwszym połączeniu. Jeśli tak się nie stanie, sparowana zostanie tylko jedna słuchawka. Postępuj zgodnie z instrukcją obsługi....

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606715102da47c50f2e07bc2
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

 Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S są wyposażone w najnowszy układ Bluetooth 5.0, który ma szybkość transmisji danych dwa razy szybciej niżeli poprzednia generacja i szybsze i bardziej stabilne połączenia.

Tak powinna wyglądać najnowsza generacja. Dotykowe sterowanie i Etui z funkcją Power Banka: wygodny schowek na słuchawki z funkcją ładowania zapewnia pełen komfort. Słuchawki natomiast mają lekką konstrukcję i nowoczesny wygląd, co zapewnia całkowitą swobodę stosowania.

Nowy sposób łączenia: Wcześniejszy model AirDots,dopasować się z urządzeniem używa połączenia master-slave. To oznacza iż w pierwszej kolejności przyłączana jest prawa słuchawka, a następnie lewa. W nowym modelu zrezygnowano z takiego sposobu łączenia.

nowe słuchawki AirDots S parują się z telefonem w taki sposób, że dwie słuchawki podłączają się równocześnie, bez opóźnień i irytującego czekania. Oczywiście można korzystać z jednej dowolnej słuchawki, a gdy założymy drugą zostanie ona podłączona automatycznie.

Lepsze słuchanie muzyki i wyraźniejsze połączenia: Jednostka dźwiękowa o średniej i niskiej częstotliwości 7.2 mm ma średnie i niskie częstotliwości po wielokrotnym dostrojeniu poprzez ekspertów akustycznych w połączeniu z technologią redukcji szumów DSP, która odfiltruje hałas otoczenia i zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku.

Bateria zaimplementowana w obudowę: Wysokowydajna polimerowa bateria litowo-jonowa, że możesz używać słuchawek przez około 4 godziny, gdy są w pełni naładowane. Z 600mAh etui z funkcją ładowania, to może to czas do około 20 godzin.

Łatwe odbieranie połączeń przychodzących - sterowanie dotykowe: ● Obie słuchawki są wyekwipowane w mikrofony, co pozwala choćby na rozmowę telefoniczną w trzy osoby. Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swojemu przyjacielowi w trakcie wspólnego spaceru.

● Od dzisiaj nie będziesz musiał szukać swojego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku. Jakość rozmowy będzie nadzwyczajna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi wyposażonych w rewelacyjnej jakości mikrofon.

pokaźne jest to, aby urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki temu nie straci łączności Bluetooth. ● zastosowany aststent głosowy...


☆ Philips TAT2206 ☆

Philips TAT2206 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAT2206
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b6439a82fff010c4d9c5a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Philips TAT2206 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe TAT2206BK czarne Czy jest coś bardziej praktycznego niż bezprzewodowe słuchawki true wireless z etui z funkcją ładowania, które posiada się w kieszeni wąskich jeansów? Te oporne na zachlapania i pot słuchawki douszne świetny dźwięk i do 18 godzin słuchania.

zawsze gotowe do drogi Słuchawki douszne dokanałowe szczególnie śladowe etui z funkcją ładowania Stopień ochrony przed wodą IPX4 Do 18 godzin odtwarzania Wodoodporność klasy IPX4 gwarantuje odporność na zachlapanie i potDzięki klasie wodoszczelności IPX4 i konkretnym przetwornikom 6 mm te słuchawki idealny dźwięk w każdych warunkach pogodowych.

Są w pełni odporne na zachlapanie wodą, dzięki czemu nie musisz martwić się o działanie potu czy deszczu.bardzo nieduże etui z funkcją ładowania zapewnia do 12 godzin słuchaniaRuszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni.

Jedno ładowanie urządzenia w etui zagwarantuje około 6 godzin słuchania i uzupełniające 12 godzin po całkowitym naładowaniu etui. Krótkie, 15-minutowe ładowanie zagwarantuje godzinę słuchania. Pełne naładowanie etui przy użyciu przewodu USB-C trwa 2 godziny.Pewne, wygodne dobranie do kształtu uchaMiękkie, wymienne silikonowe nakładki na uszy całkowitą wygodę.

Inne Rankingi:  Słuchawki Asus

Wkładki douszne korzystnie przylegają do kanału słuchowego, gwarantując znakomitą szczelność, która ogranicza hałas z zewnątrz. Dzięki konstrukcji przypominającej kij hokejowy każdy element douszny jest dobrze dobrany.wykonywanie połączeń przy użyciu jednej słuchawki dousznej.

Tryb monoProwadzisz dużo rozmów telefonicznych? Możesz dwukrotnie wydłużyć czas połączeń, korzystając z jednej słuchawki, podczas gdy druga się ładuje. Mikrofon jest automatycznie przypisywany do słuchawki dousznej, z której korzystasz, a gdy aktualnie użytkowana słuchawka douszna jest niemal rozładowana, po prostu zamień ją na drugą.Zintegrowane komponenty sterujące.

zaimplementowany mikrofon. Przystępne parowanieElementy sterujące w słuchawkach umożliwiają wstrzymywanie odtwarzania, odbieranie połączeń, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego telefonu. Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po włączeniu funkcji Bluetooth.


☆ Motorola Vervebuds 100 ☆

Motorola Vervebuds 100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Motorola
 • Nazwa produktu: Motorola Vervebuds 100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ea024768e441ac608870b6d
 • ID kategorii: 7967

☆ Motorola Vervebuds 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

191862 5012786041035 MOTOROLA VERVEBUDS 100 BLACK Słuchawki dokanałowe MOTOROLA Vervebuds 100 True Wireless Czarny Nie musisz obrabiać banku, by pozwolić sobie na słuchawki true wireless. Verve Buds 100 to doskonałej jakości prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w przystępnej cenie.

Słuchaj dłużej Słuchawki zapewniają do 5 godzin słuchania muzyki po jednokrotnym ładowaniu i kolejne 9 godzin korzystając z bezprzewodowej stacji ładującej. To 14 godzin bezprzewodowego działania. Wygodne noszenie poręczna budowa słuchawek jest dobrana do struktury ludzkiego ślimaka, dzięki temu bezpiecznie układają się w uchu i są niezwykle wygodne.

Wodoodporność Słuchawki są wodoodporne oraz wytrzymałe na pot (klasa IPX5). Wytrzymają najintensywniejszy dzień na siłowni i nieprzewidziany deszcz podczas treningu na świeżym powietrzu. Asystent głosowy Słuchawki są kompatybilne z asystentami głosowymi Alexa, Siri i Google Assistant, zezwalając Ci na tak komfortowe sterowanie głosowe.

znakomity dźwięk Verve Buds 100 proponują świetną jakość dźwięku. W dodatku słuchawki możesz zastosować do prowadzenia rozmów telefonicznych. Atrybuty: 14 godzin odsłuchu (5 godzin słuchawki + 9 godzin ze stacją ładująca) Bezprzewodowa stacja ładująca technika Bluetooth 5.0 Wodoodporność IPX5 praktyczny design idealna jakość dźwięki Kompatybilność z asystentem głosowym: Alexa, Siri i Google Assistant Membrana: 6 mm...


☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins 2
 • Ilość ofert: 49
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a224482fff06a78c9576f
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

twins tip true wireless. True wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! słuchawki twins łączą się z urządzeniami poprzez bluetooth, zezwalając radować się najwyższym stopniem wolności. Korzyści: słuchawki twins tip 2 przezroczyście czysty i perfekcyjnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

nieprzeciętnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki genialnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami twins tip? nie ma problemu – są odporne na pot! etui ładujące może ładować słuchawki 4 razy, a po każdym pełnym naładowaniu można ich używać poprzez 4 godziny.

to łącznie 20 godzin odtwarzania! otwórz etui z funkcją ładowania, a diody led wskażą, ile pozostało baterii. Naładuj swoje pudełko bezprzewodowo w zaledwie 1 godzinę na (kompatybilnej z qi) podkładce ładującej.

nie masz? użyj załączonego kabla ładującego usb-c,równocześnie zasilać urządzenie! słuchawki włączają się samoczynnie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem.

elegancko i szybko! sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się przez dotknięcie słuchawek. Dzięki temu nie trzeba choćby wyciągać telefonu z kieszeni czy torby! obie wkładki douszne posiadają zastosowany mikrofon, dzięki temu można używać ich pojedynczo (prawej lub lewej) lub obu jako pary dla dźwięku stereo.

dzwoń lub słuchaj muzyki tak, jak lubisz. Twins 2 obsługuje siri i google assistant (w zależności od urządzenia). Po prostu powiedz im, co mają robić, miej wolne ręce i bądź bezpieczny!


☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip ☆

Fresh 'n Rebel Twins Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins Tip
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d39f82fff008f97dffb4
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Twins Tip True Wireless. True Wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! Słuchawki Twins łączą się z urządzeniami poprzez Bluetooth, pozwalając cieszyć się najwyższym stopniem wolności. Korzyści: Słuchawki Twins Tip krystalicznie czysty i genialnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

idealnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki doskonałemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami Twins Tip? Nie ma problemu – są wytrzymałe na pot! Etui ładujące zezwala na pięciokrotne pełne naładowanie słuchawek, za każdym razem na cztery godziny.

Daje to łącznie 24 godziny muzyki! Kontrolki w środku etui informują o poziomie akumulatora. Etui można naładować do pełna w godzinę ładowarką bezprzewodową (kompatybilną z technologią Qi). Nie masz takiej ładowarki? Użyj kabla USB-C z zestawu do szybkiego ładowania!

Cienkie etui ładujące ma zaokrąglone rogi i gładką powierzchnię, z łatwością można je wsunąć do kieszeni czy torby, a potem wysunąć. Obie słuchawki posiadają zaimplementowany mikrofon, więc można ich używać pojedynczo (lewej albo prawej) lub razem,cieszyć się dźwiękiem stereo.
Dzwonienie i słuchanie muzyki w dowolny sposób.

Słuchawki włączają się samoczynnie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem. Elegancko i szybko! Sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się poprzez dotknięcie słuchawek.

dzięki temu nie trzeba nawet wydobywać telefonu z kieszeni czy torby! Słuchawki Twins Tip współpracują z Siri i Asystentem Google (w zależności od urządzenia). Można bezpiecznie wydawać im polecenia z wolnymi rękami!...


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 613a15a582fff04b59fee499
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Redmi Buds 3 Pro Czarne Dźwięk, którego chcesz 35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przystosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI.

Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na wykorzystanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Aktywna redukcja szumów 35dB dostępne 3 ustawienia do regulacji* szybkie ładowanie Używaj do trzech godzin po ładowaniu poprzez dziesięć minut Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami Kompatybilny z wieloma systemami Ładowanie bezprzewodowe Ładowanie początkuje się, gdy etui znajdzie się w zasięgu Ocena sceny AI dostosowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów* Tryb podwójnej przejrzystości Pozwala swobodnie rozmawiać podczas noszenia wkładek dousznych* 9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa Dostrojony przez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi Używaj do 28 godzin z etui ładującym Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu *Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji.

dobrane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI. Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala cieszyć się światem z mniejszym hałasem w tle Wkładki douszne wykorzystują podwójną technikę aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu.

Skutecznie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać choćby 35 dB*. *Wyciszanie szumów jest realne dzięki technice aktywnej redukcji szumów.

Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może zmniejszyć hałas tła nawet o 98%. Dane testowe są dostarczane przez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

Głęboka redukcja szumów Metro, samolot w trakcie podróży metrem albo samolotem wydajnie tłumi ryk silnika i inne wibracje wewnątrz samochodu/kabiny, dzięki czemu podróż jest cicha i komfortowa stabilna redukcja szumów Kawiarnie, parki Odpoczywając w kawiarni efektywnie wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając cieszyć się spokojnym popołudniem Redukcja szumów świetlnych Biblioteki, biura W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, zezwalając Ci cieszyć się czasem Adaptacyjna redukcja szumów* Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków wykorzystywania.

dostosuj głębokość redukcji szumów dla najróżniejszych środowisk. *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przypasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne mode


☆ Motorola Vervebuds 120 ☆

Motorola Vervebuds 120 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Motorola
 • Nazwa produktu: Motorola Vervebuds 120
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a22878e441a1eb372b5c5
 • ID kategorii: 7967

☆ Motorola Vervebuds 120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Smukłe i kompaktowe słuchawki douszne dla Twojego popularnego stylu życia. Poznaj prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, które najlepszy stosunek jakości do ceny. Znamionują się 5 godzinami odtwarzania na słuchawkach i 10 godzinami w etui, wspaniałą jakością dźwięku, możliwością prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym oraz bezbłędną obsługą komend głosowych, takich jak Alexa, Siri i Google Assistant. Ich poręczna kompozycja w rozmiarze mikro, a także atest wodoodporności i niepodatności na pot IPX6 pozwalają ponadto na wykorzystywanie ich w dowolnie wybranym środowisku. Sterowanie dotykowe. Całkowity czas odtwarzania do 15 godzin (5 godzin w słuchawkach i 10 godzin w futerale). Wodoodporne wkładki douszne (IPX6). Kompaktowa kompozycja wkładek dousznych z wyszukanym etui z mikroładowarką. Mikrofon do prowadzenia rozmów bez zastosowania rąk. Inteligentny asystent głosowy (Alexa, Siri® i Google Assistant™). Bluetooth 5.0...


Polecane słuchawki bezprzewodowe – Ranking Maj 2022

Zestawienie TOP5 słuchawek bezprzewodowych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek do xiaomi mi mix 3 nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki do xiaomi mi mix 3 w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3 - Gdzie i jaki produkt kupić?

Najniższą cenę zakupu produktu z działu ★ Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3 ★ można uzyskać najczęściej korzystając z ofert sklepów online. A jaki konkretny będzie najlepszy? Gdzie jest najtaniej? Z pewnością może się okazać pomocny powyższy ranking propozycji z sektora ★ Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3 ★. Przy wyborze warto uwzglednić specyfikację techniczną, a także opinie, typ, przeznaczenie itp.

W rankingach TOP produktów ★ Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3 ★ bierzemy pod uwagę recenzje i opinie kupujących. Przygotowane zestawienia sprzętu publikowane na AudioBoom.pl aktualizujemy każdego dnia.


Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3 - Opinie i recenzje

W zestawieniach polecanych produktów z działu ★ Słuchawki do Xiaomi Mi Mix 3 ★ zwracamy uwagę na doświadczenia i opinie kupujących. Komentowanie rankingów oraz wymiana uwag odnośnie najlepszych produktów pozwoli precyzyjniej wybrać możliwie jak najlepszy produkt.

Powiązane Rankingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.