Słuchawki extra bass

Ranking słuchawek extra bass – styczeń 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek extra bass. Ranking zawierający polecane słuchawki extra bass jest aktualizowany na bieżąco.

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - profesjonalne słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także nadzwyczajnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu rewelacyjnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie nieprzeciętne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, lecz także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dostosowano jednocześnie do pracy z fachowym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł zawsze jednoczyć je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyekwipowano w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami i cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki temu ten mistrzowski sprzęt proponuje większą głębię niskich tonów i czystość wysokich pasm aniżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także staranne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, dobrze zbalansowanego dźwięku z nieszablonowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takprodukowane przez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego staranne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd teraz to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT wyekwipowano nie tylko w złącze mini XLR,jeszcze w moduł Bluetooth 5.0.

Inne Rankingi:  Słuchawki JBL do biegania

gwarantuje on stabilne połączenie i prędki przesył danych, wielki zasięg i tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje wielki komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.na dodatek, w słuchawkach AKG K371BT zastosowano konkretny i wytrzymały akumulator.

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, komfortowe...Lekka budowa i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dostosowującą się pianką gwarantują komfort, a także uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. W dodatku zamknięta konstrukcja zapewnia wyśmienitą izolację i lepsze brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast dostosowywany pałąk został tak skonstruowany,profesjonalne słuchawki K371BT prawidłowo trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość, a także trwałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość profesjonalnych monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci zawsze.

Najwyższa czułość, a także stosowna impedancja najkorzystniejszy efekt równocześnie w czasie stosowania z urządzeniami fachowymi, jak i konsumenckimi. Od teraz za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swego dnia wspaniałym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth i trzem kablom (kabel prosty - 3 m, kabel spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w zestawie, za każdym razem dopasujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to z łatwością przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i znikomej wadze. Spakuj cały zestaw do dołączonego w pakiecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....Najtańsze słuchawki extra bass – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek extra bass. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

Inne Rankingi:  Słuchawki rgb

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3bd4f2da47cedb966f451
 • ID kategorii: 7967

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - profesjonalne słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także nadzwyczajnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

dzięki temu świetnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie wspaniałe brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

Słuchawki te dostosowano jednocześnie do pracy z profesjonalnym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, iż będziesz mógł za każdym razem scalać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami, a także cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

dzięki czemu ten profesjonalny sprzęt proponuje obszerniejszą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich pasm aniżeli jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także precyzyjne zestrojenie, które zezwala na odtwarzanie naturalnego, dobrze zbalansowanego dźwięku z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takprodukowane poprzez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, umożliwiają zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego skrupulatne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,jeszcze w moduł Bluetooth 5.0.

zagwarantuje on jednostajne połączenie i szybki przesył informacji, wielki zasięg i tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje spory komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.na dodatek, w słuchawkach AKG K371BT zastosowano konkretny i wytrzymały akumulator.

Inne Rankingi:  Słuchawki do iPhone 7 Plus

Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, przenośne, komfortowe...Lekka konstrukcja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł nawet po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione korzystnie dopasowującą się pianką gwarantują komfort oraz zapobiegają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta kompozycja zapewnia nieprzeciętną izolację i udoskonalone brzmienie niskich częstotliwości.

Natomiast dostosowywany pałąk został tak skonstruowany,profesjonalne słuchawki K371BT należycie trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz trwałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość profesjonalnych monitorów zamknięta w przenośnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

Najwyższa czułość oraz optymalna impedancja najlepszy efekt jednocześnie w czasie używania z urządzeniami profesjonalnymi, jak i konsumenckimi. Od teraz za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swego dnia doskonałym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth oraz trzem kablom (przewód prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w komplecie, zawsze dostosujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i drobnej wadze. Spakuj cały zestaw do załączonego w komplecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....Rekomendowane słuchawki nauszne – Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP5 słuchawek nausznych.*


* Polecany szczególnie, jeżeli ranking słuchawek extra bass nie sprostał oczekiwaniom lub gdy słuchawki extra bass w zestawieniu nie wyświetlają się z przyczyn technicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *