Słuchawki Fresh 'n Rebel

Ranking Słuchawek Fresh 'n Rebel – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Fresh 'n Rebel. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Fresh 'n Rebel jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 ☆

Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400
 • Ilość ofert: 40
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c138b3c82fff0a32fc96838
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne cechujące się rewelacyjnym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana konstrukcja sprawdzi się w podróży tak samo jak pojemna bateria o długim czasie działania.

technika Active Noise Cancelling pozwala na odcięcie się od hałasów otoczenia i skupić się na muzyce. Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

Telefon może zostać w kieszeni lub na biurku, dzięku czemu możesz luźno słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi przez telefon bez przyłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

Aktywne tłumienie szumów Dzięki słuchawkom fresh N Rebel Clam możesz odciąć się całkowicie od dźwięków otoczenia. Zaimplementowana została funkcja Active Noise Cancelling (ANC), która aktywowana zostaje naciśnięciem przeznaczonego przycisku.

Ciesz się ulubioną muzyką bez rozpraszającysz odgłosów miasta. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam zaopatrzone zostały w technikę Qualcomm® aptX, która udoskonala jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

technika ta dba o to by wysokie tony były transparentnie czyste, a linia basów brzmiała mocno i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam posiadają składaną konstrukcję, dzięki temu ich przenoszenie jest wyjątkowo proste.

Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu nad wyraz niedużo miejsca, jak ponadto zmieści się bez problemu w schowku samochodowym. Wytworzone z mocnych materiałów gwarantują wygodę poprzez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

Muzyka poprzez cały dzień wbudowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator umożliwia słuchanie muzyki choćby do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny cykl ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie błyskawicznie jest gotowe do dalszego działania.

Ciesz się ulubioną muzyką poprzez cały dzień bez obaw o stan baterii....


☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip ☆

Fresh 'n Rebel Twins Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins Tip
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d39f82fff008f97dffb4
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Twins Tip True Wireless. True Wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! Słuchawki Twins łączą się z urządzeniami poprzez Bluetooth, pozwalając radować się najwyższym poziomym wolności. Korzyści: Słuchawki Twins Tip klarownie czysty i idealnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

perfekcyjnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki nadzwyczajnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami Twins Tip? Nie ma problemu – są niepodatne na pot! Etui ładujące zezwala na pięciokrotne pełne naładowanie słuchawek, za każdym razem na cztery godziny.

Daje to łącznie 24 godziny muzyki! Kontrolki w środku etui informują o poziomie akumulatora. Etui można naładować do pełna w godzinę ładowarką bezprzewodową (kompatybilną z technologią Qi). Nie masz takiej ładowarki? Użyj kabla USB-C z zestawu do szybkiego ładowania!

Cienkie etui ładujące ma zaokrąglone rogi i gładką powierzchnię, z łatwością można je wsunąć do kieszeni czy torby, a potem wysunąć. Obie słuchawki mają zaimplementowany mikrofon, więc można ich używać pojedynczo (lewej lub prawej) albo razem,cieszyć się dźwiękiem stereo.
Dzwonienie i słuchanie muzyki w dowolny sposób.

Słuchawki włączają się samoczynnie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem. Elegancko i szybko! Sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się poprzez dotknięcie słuchawek.

dzięki czemu nie trzeba choćby wydobywać telefonu z kieszeni czy torby! Słuchawki Twins Tip współpracują z Siri i Asystentem Google (w zależności od urządzenia). Można bezpiecznie wydawać im polecenia z wolnymi rękami!...


☆ Fresh 'n Rebel Clam 3HP300 ☆

Fresh 'n Rebel Clam 3HP300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Clam 3HP300
 • Ilość ofert: 35
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c41b8802da47ca76e1f3548
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Clam 3HP300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne znamionujące się wyśmienitym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana budowa spełni oczekiwania w podróży jednakowo jak pojemna bateria o długim czasie działania.

Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

Telefon może zostać w kieszeni albo na biurku, dzięku czemu możesz swobodnie słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi przez telefon bez przyłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam zaopatrzone zostały w technikę Qualcomm® aptX, która udoskonala jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

technika ta dba o to aby wysokie tony były przejrzyście czyste, a linia basów brzmiała potężnie i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam mają składaną konstrukcję, dzięki temu ich przenoszenie jest wyjątkowo proste.

Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu szczególnie niewiele miejsca, jak jeszcze zmieści się bezproblemowo w schowku samochodowym. Wytworzone z mocnych materiałów gwarantują wygodę poprzez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

Muzyka przez cały dzień zastosowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator zezwala na słuchanie muzyki choćby do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny cykl ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie błyskawicznie jest gotowe do dalszego działania.

Ciesz się ulubioną muzyką poprzez cały dzień bez obaw o stan baterii....


☆ Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200 ☆

Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d62ec2da47cdab9ee19d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Przetworniki: 40 mm. Pasmo częstotliwości: 20 Hz – 20,000 Hz. Impedancja: 32 om. Waga: 135 g.
cechy:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => Podkręć muzykę Caps Headphones to słuchawki nauszne, które znamionuje rewelacyjne brzmienie, głębokie basy i modny wygląd. Słuchawki zamknięte blokują hałas otoczenia w pociągach, samolotach i samochodach, zezwalając na słuchanie ulubionej muzyki w trasie. Nad wyraz miękkie poduszki Caps Headphones gwarantują wygodę i stabilność, a składana konstrukcja proste przechowywanie. Caps Headphones to niezbędny składnik wyposażenia każdego podróżnika. Melodyjny fason. Podłącz Caps Headphones do urządzenia przenośnego i słuchaj czegokolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz. Spiralny odłączany przewód wyekwipowany jest w szczególnie wytrzymałe złącze Jack 90°, a dzięki pilotowi nie musisz wyciągać wtyczki za każdym razem, gdy chcesz zatrzymać utwór albo odebrać połączenie. Wybierz jeden z kilku stylowych odcieni, które odzwierciadlą Twój fason. [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - A2DP: Tak - Budowa: Słuchawki nauszne - Położenie mikrofonu: Mikrofon w przewodzie - Przycisk odbierania: Tak - rodzaj: Stereo - Waga: 132 g - Impedancja słuchawek: 32 Ω - Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m) - Zakres częstotliwości mikrofonu: 20 Hz -20 kHz - Kolor: Niebieski - marka telefonu komórkowego: Uniwersalny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => - Słuchawki Caps - kabel audio 3,5 mm z mikrofonem i pilotem* * Mikrofon i pilot są kompatybilne z większością sprzętów ze charakterystycznym gniazdem 3,5 mm [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 11.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Fresh 'n Rebel [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headsets [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => zestaw słuchawkowy Bluetooth do telefonów komórkow [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => A2DP [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki nauszne ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja słuchawek [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ω ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Klasa Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Klasa 2 (max. 40 m) ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Niebieski ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => firma telefonu komórkowego [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Uniwersalny ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Położenie mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mikrofon w przewodzie ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Przycisk odbierania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolekcja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Bluetooth Caps ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => rodzaj [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Waga [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 132 g ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wersja Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 4.0 ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 20 Hz -20 kHz ) ) ) )

☆ Fresh 'n Rebel Twins ANC ☆

Fresh 'n Rebel Twins ANC Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins ANC
 • Ilość ofert: 24
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60b63cb482fff04eead9c5a0
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki urBeats

☆ Fresh 'n Rebel Twins ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:21 h;Czas pracy do:9 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane uzupełniające:tryb dźwięków otoczenia, automatyczna pauza (wykrywanie w uchu), Dual master, przewód ładowania (USB do USB-C), sterowanie dotykiem;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins ANC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP54 (szczegóły w warunkach gwarancji);Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:8 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins 2
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a224482fff06a78c9576f
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

twins tip true wireless. True wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! słuchawki twins łączą się z urządzeniami poprzez bluetooth, pozwalając cieszyć się najwyższym poziomym wolności. Korzyści: słuchawki twins tip 2 krystalicznie czysty i wspaniale wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

wspaniale pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki znakomitemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami twins tip? nie ma problemu – są oporne na pot! etui ładujące może ładować słuchawki 4 razy, a po każdym pełnym naładowaniu można ich używać poprzez 4 godziny.

to łącznie 20 godzin odtwarzania! otwórz etui z funkcją ładowania, a diody led wskażą, ile pozostało baterii. Naładuj swoje pudełko bezprzewodowo w zaledwie 1 godzinę na (kompatybilnej z qi) podkładce ładującej.

nie masz? użyj załączonego kabla ładującego usb-c,równocześnie zasilać urządzenie! słuchawki włączają się automatycznie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem.

elegancko i szybko! sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się przez dotknięcie słuchawek. Dzięki temu nie trzeba choćby wyciągać telefonu z kieszeni czy torby! obie wkładki douszne posiadają zaimplementowany mikrofon, dzięki czemu można używać ich pojedynczo (prawej lub lewej) lub obu jako pary dla dźwięku stereo.

dzwoń lub słuchaj muzyki tak, jak uwielbiasz. Twins 2 obsługuje siri i google assistant (w zależności od urządzenia). Po prostu powiedz im, co mają robić, miej wolne ręce i bądź bezpieczny!


☆ Fresh 'n Rebel Twins 3 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins 3
 • Ilość ofert: 23
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 627d1ad982fff0749611c90b
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki douszne Twins 3 Tip True Wireless. Zaprojektowane z myślą o trwałym, prawidłowym dostosowaniu. Wykrywanie obecności słuchawki w uchu. Samoczynna pauza z kontrolą dotykową. Technologia Dual Master gwarantująca bezproblemowe połączenie.

Lewą i prawą słuchawkę można używać osobno lub razem. Obie słuchawki posiadają zastosowany mikrofon. Envoirmental Noise Chancellation (ENC). Całkowity czas odtwarzania bezprzewodowego poprzez 27 godzin. 6 godzin odtwarzania po każdym pełnym naładowaniu.

Czas ładowania etui: 2 godziny. Czas ładowania słuchawki: 1,5 godziny. Lepsze mikrofony (ENC). Niepodatne na zachlapanie IPX4....


☆ Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110 ☆

Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c41b8408e441aa7b184d1f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet podarunkowy Fresh ‘n Rebel to opakowanie pełne świeżutkich przysmaków dla Ciebie albo ukochanej osoby. Produkty i akcesoria do urządzeń przenośnych są w tym samym odcieniu i za każdym razem wyglądają świetnie!

pakiet gromadzi przenośny głośnik Bluetooth Rockbox Pebble odporny na zachlapanie i wstrząsy i słuchawki douszne Vibe. Znakomite dla zwolenników muzyki, którzy chcą słuchać na osobności albo dzielić się dźwiękiem..Korzyści: Kompaktowe, lekkie i kolorowe słuchawki douszne Vibe z głębokim basem sprawdzą się w każdej podróży.

Dzięki trzem wymiarom szczególnie miękkich końcówek, słuchawki Vibe pasują do każdego ucha i można nosić je wygodnie przez długie godziny. Słuchawki Vibe dają soczysty bas i czyste dźwięki, dzięki temu wszystko brzmi świetnie: od słuchania muzyki po rozmowy telefoniczne.

Słuchawki Vibe wyekwipowano w inteligentny pilot. Nie trzeba już szukać telefonu by wstrzymać utwór albo odebrać połączenie. Rockbox Pebble to kieszonkowy głośnik Bluetooth z mocnym połączeniem przetwornika i subwoofera dającego dodatkowy bas.

Zabawa w wodzie przy dźwiękach z głośnika Pebble? Nie ma problemu! Rockbox Pebble jest oporny na zachlapania. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth i śpiewanie razem z ulubionym piosenkarzem choćby przez 5 godzin.

Do pełnego naładowania Rockbox Pebble potrzebuje tylko 3 godzin. Przy podawaniu bitów zdarzają się upadki. Rockbox Pebble ma gumową osłonę zabezpieczającą przed wstrząsami. Głośnik Rockbox Pebble zaopatrzono w sznurek, który można zawinąć wokół nadgarstka i zabrać głośnik ze sobą wszędzie!

Słuchaj ulubionej melodii w ruchu.


☆ Fresh 'n Rebel Caps 3HP100 ☆

Fresh 'n Rebel Caps 3HP100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Caps 3HP100
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d62bb2da47cdab9ee19a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Caps 3HP100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Przetworniki: 40 mm. Pasmo częstotliwości: 20 Hz – 20,000 Hz. Impedancja: 32 om. Waga: 135 g.
cechy:
Podkręć muzykę Caps Headphones to słuchawki nauszne, które cechuje znakomite brzmienie, głębokie basy i lubiany wygląd. Słuchawki zamknięte blokują hałas otoczenia w pociągach, samolotach i samochodach, pozwalając na słuchanie ulubionej muzyki w trasie. Bardzo miękkie poduszki Caps Headphones gwarantują wygodę i stabilność, a składana budowa nieskomplikowane przechowywanie. Caps Headphones to niezbędny składnik wyposażenia każdego podróżnika. Melodyjny fason. Podłącz Caps Headphones do urządzenia mobilnego i słuchaj czegokolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz. Spiralny odłączany kabel wyekwipowany jest w istotnie wytrzymałe złącze Jack 90°, a dzięki pilotowi nie musisz wyciągać wtyczki zawsze, gdy chcesz zatrzymać utwór lub odebrać połączenie. Wybierz jeden z kilku stylowych odcieni, które odzwierciadlą Twój styl. 

- Połączenie: 3,5 mm - Budowa: Słuchawki nauszne - Materiał: Materiał syntetyczny - Położenie mikrofonu: Mikrofon w przewodzie - Przycisk odbierania: Tak - wariant: Stereo - Kolor: Niebieski - firma telefonu komórkowego: Universal - sugerowane wykorzystanie: Wrist strap

- Słuchawki Caps - przewód audio 3,5 mm z mikrofonem i pilotem* * Mikrofon i pilot są kompatybilne z większością urządzeń ze standardowym gniazdem 3,5 mm

☆ Fresh 'n Rebel Cult ☆

Fresh 'n Rebel Cult Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Cult
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137827b2da47cdaac390cf0
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe białe Xiaomi

☆ Fresh 'n Rebel Cult - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Składana,konkretna kompozycja słuchawek Cult sprawia, że możesz za każdym razem posiadać je przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Odważny wygląd w oldschoolowym klimacie sprawi, że zakochasz się w słuchawkach Cult, choćby jeśli nie pamiętasz lat 90. XX wieku....

Najtańsze Słuchawki Fresh 'n Rebel – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Fresh 'n Rebel. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Fresh 'n Rebel Caps 3HP100 ☆

Fresh 'n Rebel Caps 3HP100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Caps 3HP100
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d62bb2da47cdab9ee19a7
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Caps 3HP100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Przetworniki: 40 mm. Pasmo częstotliwości: 20 Hz – 20,000 Hz. Impedancja: 32 om. Waga: 135 g.
atrybuty:
Podkręć muzykę Caps Headphones to słuchawki nauszne, które cechuje rewelacyjne brzmienie, głębokie basy i popularny wygląd. Słuchawki zamknięte blokują hałas otoczenia w pociągach, samolotach i samochodach, zezwalając na słuchanie ulubionej muzyki w trasie. Istotnie miękkie poduszki Caps Headphones gwarantują wygodę i stabilność, a składana kompozycja proste przechowywanie. Caps Headphones to potrzebny składnik wyposażenia każdego podróżnika. Melodyjny styl. Podłącz Caps Headphones do urządzenia przenośnego i słuchaj czegokolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz. Spiralny odłączany kabel wyposażony jest w szczególnie wytrzymałe złącze Jack 90°, a dzięki pilotowi nie musisz wydobywać wtyczki zawsze, gdy chcesz zatrzymać utwór albo odebrać połączenie. Wybierz jeden z kilku stylowych odcieni, które odzwierciadlą Twój fason. 

- Połączenie: 3,5 mm - Budowa: Słuchawki nauszne - Materiał: Materiał plastikowy - Położenie mikrofonu: Mikrofon w przewodzie - Przycisk odbierania: Tak - wariant: Stereo - Kolor: Niebieski - firma telefonu komórkowego: Universal - rekomendowane użycie: Wrist strap

- Słuchawki Caps - przewód audio 3,5 mm z mikrofonem i pilotem* * Mikrofon i pilot są kompatybilne z większością sprzętów ze typowym gniazdem 3,5 mm

☆ Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110 ☆

Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c41b8408e441aa7b184d1f7
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Vibe 3EP110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet podarunkowy Fresh ‘n Rebel to opakowanie pełne świeżutkich przysmaków dla Ciebie albo ukochanej osoby. Produkty i akcesoria do urządzeń przenośnych są w tym samym odcieniu i za każdym razem wyglądają doskonale!

komplet posiada mobilny głośnik Bluetooth Rockbox Pebble odporny na zachlapanie i wstrząsy i słuchawki douszne Vibe. Świetne dla wielbicieli muzyki, którzy chcą słuchać na osobności lub dzielić się dźwiękiem..Korzyści: Kompaktowe, lekkie i kolorowe słuchawki douszne Vibe z głębokim basem sprawdzą się w każdej podróży.

Dzięki trzem rozmiarom niezwykle miękkich końcówek, słuchawki Vibe pasują do każdego ucha i można nosić je wygodnie przez długie godziny. Słuchawki Vibe dają soczysty bas i czyste dźwięki, dzięki czemu wszystko brzmi świetnie: od słuchania muzyki po rozmowy telefoniczne.

Słuchawki Vibe wyekwipowano w inteligentny pilot. Nie trzeba już szukać telefonu żeby wstrzymać utwór albo odebrać połączenie. Rockbox Pebble to kieszonkowy głośnik Bluetooth z mocnym połączeniem przetwornika i subwoofera dającego dodatkowy bas.

Zabawa w wodzie przy dźwiękach z głośnika Pebble? Nie ma problemu! Rockbox Pebble jest oporny na zachlapania. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth i śpiewanie razem z ulubionym piosenkarzem choćby przez 5 godzin.

Do pełnego naładowania Rockbox Pebble potrzebuje tylko 3 godzin. Przy podawaniu bitów zdarzają się upadki. Rockbox Pebble ma gumową osłonę zabezpieczającą przed wstrząsami. Głośnik Rockbox Pebble wyekwipowano w sznurek, który można zawinąć wokół nadgarstka i wziąć głośnik ze sobą wszędzie!

Słuchaj ulubionej melodii w ruchu.


☆ Fresh 'n Rebel Flow Tip ☆

Fresh 'n Rebel Flow Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Flow Tip
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e257ee882fff0cecf868f0c
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Flow Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Kompaktowe, lekkie i kolorowe! Słuchawki douszne Flow to nadzwyczajny gadżet, który wzbogaci Twoje codzienne życie nową jakością rytmów i melodii. Znajdź swój styl i ciesz się muzyką. Korzyści: ​ Słuchawki Flow posiadają unikalną konstrukcję i są przystępne z wkładką (Flow Wireless Tip) oraz bez silikonowej wkładki usznej.

To Ty decydujesz, który fason wybierzesz! Słuchawki Flow gwarantują bogaty bas i czysty dźwięk, dzięki temu wszystko brzmi rewelacyjnie: od słuchania muzyki po rozmowy telefoniczne. Dzięki zastosowanemu pilotowi i mikrofonowi możesz w nieskomplikowany sposób odbierać połączenia lub wstrzymywać odtwarzanie.

Zostaw telefon w kieszeni lub torbie, a połączenia i muzykę kontroluj przy pomocy słuchawek....


☆ Fresh 'n Rebel Flow Wireless Tip ☆

Fresh 'n Rebel Flow Wireless Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Flow Wireless Tip
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e257ef082fff0cecf868f11
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Flow Wireless Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

SŁUCHAWKI DOUSZNE: słuchanie muzyki z wolnymi rękami! Te kompaktowe, lekkie i kolorowe słuchawki są też bezprzewodowe. Słuchawki Flow Wireless można podłączyć do urządzenia mobilnego za pomocą Bluetooth.

wspaniałE dopasowanIE: niepowtarzalny wygląd Flow Wireless daje imponujący efekt. Są przystępne z wkładką (Flow Wireless Tip), a także bez silikonowej wkładki usznej. Wybierz 1 w zależności od swych upodobań! ODTWARZANIE: Flow Wireless gwarantują 7 godzin bezustannego odtwarzania.

To dużo więcej niżeli czas trwania ulubionej listy przebojów! zaimplementowanY PILOT I MIKROFON: Flow Wireless mają zastosowany pilot i mikrofon. Wystarczy wcisnąć pauzę i odebrać połączenie. Atrybuty: bezprzewodowa komunikacja Bluetooth; zaimplementowany pilot i mikrofon; czas odtwarzania poprzez Bluetooth: 7 godzin; czas ładowania: 1 godzina; waga: 12 g; w pakiecie przewód do ładowania....


☆ Fresh 'n Rebel Cult ☆

Fresh 'n Rebel Cult Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Cult
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137827b2da47cdaac390cf0
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Cult - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Składana,potężna budowa słuchawek Cult powoduje, że możesz za każdym razem mieć je przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Odważny wygląd w oldschoolowym klimacie sprawi, że zakochasz się w słuchawkach Cult, choćby jeśli nie pamiętasz lat 90. XX wieku....

☆ Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200 ☆

Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d62ec2da47cdab9ee19d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Caps Wireless 3HP200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Przetworniki: 40 mm. Pasmo częstotliwości: 20 Hz – 20,000 Hz. Impedancja: 32 om. Waga: 135 g.
właściwości:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => Podkręć muzykę Caps Headphones to słuchawki nauszne, które znamionuje genialne brzmienie, głębokie basy i lubiany wygląd. Słuchawki zamknięte blokują hałas otoczenia w pociągach, samolotach i samochodach, zezwalając na słuchanie ulubionej muzyki w trasie. Istotnie miękkie poduszki Caps Headphones gwarantują wygodę i stabilność, a składana kompozycja przystępne przechowywanie. Caps Headphones to niezbędny składnik wyposażenia każdego podróżnika. Melodyjny fason. Podłącz Caps Headphones do urządzenia mobilnego i słuchaj czegokolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz. Spiralny odłączany kabel zaopatrzony jest w nad wyraz wytrzymałe złącze Jack 90°, a dzięki pilotowi nie musisz wydobywać wtyczki za każdym razem, gdy chcesz zatrzymać utwór lub odebrać połączenie. Wybierz jeden z kilku stylowych odcieni, które odzwierciadlą Twój fason. [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - A2DP: Tak - Budowa: Słuchawki nauszne - Położenie mikrofonu: Mikrofon w przewodzie - Przycisk odbierania: Tak - wariant: Stereo - Waga: 132 g - Impedancja słuchawek: 32 Ω - Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m) - Zakres częstotliwości mikrofonu: 20 Hz -20 kHz - Kolor: Niebieski - marka telefonu komórkowego: Uniwersalny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => - Słuchawki Caps - kabel audio 3,5 mm z mikrofonem i pilotem* * Mikrofon i pilot są kompatybilne z większością urządzeń ze charakterystycznym gniazdem 3,5 mm [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 11.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Fresh 'n Rebel [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headsets [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => komplet słuchawkowy Bluetooth do telefonów komórkow [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => A2DP [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki nauszne ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja słuchawek [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ω ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Klasa Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Klasa 2 (max. 40 m) ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Niebieski ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => firma telefonu komórkowego [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Uniwersalny ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Położenie mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mikrofon w przewodzie ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Przycisk odbierania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => linia [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Bluetooth Caps ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => rodzaj [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Waga [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 132 g ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wersja Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 4.0 ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 20 Hz -20 kHz ) ) ) )

☆ Fresh 'n Rebel Twins 1 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 1 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins 1
 • Ilość ofert: 67
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 61f2d0f882fff03327276dc7
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki do Honor 20

☆ Fresh 'n Rebel Twins 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczone dla:iPhone, smartfon;rozmiar kabla:0 m;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:funkcja Duble Master możliwość niezależnego stosowania słuchawek, sterowanie dotykiem;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:ciemnoszary;Kolor:srebrny/szary;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;typ słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme, vivo;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins 1 Tip;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m


☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 ☆

Fresh 'n Rebel Twins 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins 2
 • Ilość ofert: 30
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a224482fff06a78c9576f
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

twins tip true wireless. True wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! słuchawki twins łączą się z urządzeniami przez bluetooth, pozwalając radować się najwyższym poziomym wolności. Korzyści: słuchawki twins tip 2 klarownie czysty i rewelacyjnie wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

nadzwyczajnie pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki znakomitemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami twins tip? nie ma problemu – są oporne na pot! etui ładujące może ładować słuchawki 4 razy, a po każdym pełnym naładowaniu można ich używać przez 4 godziny.

to łącznie 20 godzin odtwarzania! otwórz etui z funkcją ładowania, a diody led wskażą, ile pozostało baterii. Naładuj swoje pudełko bezprzewodowo w zaledwie 1 godzinę na (kompatybilnej z qi) podkładce ładującej.

nie masz? użyj dołączonego kabla ładującego usb-c,równocześnie zasilać urządzenie! słuchawki włączają się samoczynnie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem.

elegancko i szybko! sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się przez dotknięcie słuchawek. Dzięki czemu nie trzeba nawet wyciągać telefonu z kieszeni czy torby! obie wkładki douszne posiadają zaimplementowany mikrofon, dzięki czemu można używać ich pojedynczo (prawej albo lewej) lub obu jako pary dla dźwięku stereo.

dzwoń albo słuchaj muzyki tak, jak lubisz. Twins 2 obsługuje siri i google assistant (w zależności od urządzenia). Po prostu powiedz im, co mają robić, miej wolne ręce i bądź bezpieczny!


☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip ☆

Fresh 'n Rebel Twins Tip Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Twins Tip
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f48d39f82fff008f97dffb4
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Twins Tip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Twins Tip True Wireless. True Wireless oznacza prawdziwy brak kabli. Całkowity! Słuchawki Twins łączą się z urządzeniami przez Bluetooth, pozwalając cieszyć się najwyższym poziomym wolności. Korzyści: Słuchawki Twins Tip przezroczyście czysty i wspaniale wyważony dźwięk z głębokim basem, niosąc maksymalną radość z każdego utworu i rytmu.

doskonale pasują do ucha i pozostają na miejscu dzięki rewelacyjnemu kształtowi. Siłownia albo bieganie ze słuchawkami Twins Tip? Nie ma problemu – są odporne na pot! Etui ładujące umożliwia pięciokrotne pełne naładowanie słuchawek, zawsze na cztery godziny.

Daje to łącznie 24 godziny muzyki! Kontrolki wewnątrz etui informują o poziomie akumulatora. Etui można naładować do pełna w godzinę ładowarką bezprzewodową (kompatybilną z technologią Qi). Nie masz takiej ładowarki? Użyj kabla USB-C z zestawu do prędkiego ładowania!

Cienkie etui ładujące ma zaokrąglone rogi i gładką powierzchnię, z łatwością można je wsunąć do kieszeni czy torby, a potem wysunąć. Obie słuchawki posiadają zastosowany mikrofon, więc można ich używać pojedynczo (lewej albo prawej) albo razem,radować się dźwiękiem stereo.
Dzwonienie i słuchanie muzyki w dowolny sposób.

Słuchawki włączają się samoczynnie i łączą z telefonem w kilka sekund po wyjęciu z etui ładującego. Po włożeniu do etui wyłączają się i rozłączają komunikację z urządzeniem. Elegancko i szybko! Sterownie muzyką i odbieranie połączeń odbywa się poprzez dotknięcie słuchawek.

dzięki temu nie trzeba choćby wyciągać telefonu z kieszeni czy torby! Słuchawki Twins Tip współpracują z Siri i Asystentem Google (w zależności od urządzenia). Można bezpiecznie wydawać im polecenia z wolnymi rękami!...


☆ Fresh 'n Rebel Clam 3HP300 ☆

Fresh 'n Rebel Clam 3HP300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Clam 3HP300
 • Ilość ofert: 35
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c41b8802da47ca76e1f3548
 • ID kategorii: 7967

☆ Fresh 'n Rebel Clam 3HP300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne cechujące się perfekcyjnym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana konstrukcja spełni oczekiwania w podróży równie jak pojemna bateria o długim czasie działania.

Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

Telefon może zostać w kieszeni albo na biurku, dzięku czemu możesz swobodnie słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi przez telefon bez przyłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam wyposażone zostały w technologię Qualcomm® aptX, która polepsza jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

technika ta dba o to by wysokie tony były przejrzyście czyste, a linia basów brzmiała potężnie i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam posiadają składaną konstrukcję, dzięki temu ich przenoszenie jest nad wyraz proste.

Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu bardzo niedużo miejsca, jak także zmieści się bezproblemowo w schowku samochodowym. Wykonane z mocnych materiałów gwarantują wygodę poprzez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

Muzyka przez cały dzień zastosowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator pozwala na słuchanie muzyki choćby do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny proces ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie szybko jest gotowe do dalszego działania.

Ciesz się ulubioną muzyką przez cały dzień bez obaw o stan baterii....


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.