Słuchawki Headset

Ranking Słuchawek Headset – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek typu Headset. Ranking zawierający polecane słuchawki Headset jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b7e87a42da47cba64ee8b7f
 • ID kategorii: 7967

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, wyprodukowany poprzez Apple czip H2. Wspaniała jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki czemu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, żeby inteligentniej redukować hałas, generujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać skuteczność baterii.

Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje innowacyjne nowe algorytmy adaptacyjne, żeby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go dokładnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem wyjątkowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami udoskonalającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu w trakcie rozmów poprzez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy efektywniej niżeli poprzedni model.

Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

nawet 2x ulepszony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i udoskonalone algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – albo w skupieniu.

Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,szybko wykrywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz przedstawiający zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w rozmiarze XS – usprawniają przypasowanie.

Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając idealnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

Przytrzymaj, żeby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, aby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o genialne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia nieszablonowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, aby brzmienie było lepiej dopasowane do kształtu uszu.

Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dostosowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a efektywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

choćby 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz także skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z dokumentem Qi.

Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do precyzyjnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał upraszczający znalezienie etui.

A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od bezzwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z nieprzeciętną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Nieduża rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Niezwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się perfekcyjnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na potrzeby osób z wadami słuchu.

Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki temu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3fb0692da47c00d996205e
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
Słuchawki Bluetooth

Poznaj Galaxy Buds Live
Słuchawki douszne zaprojektowano tak, by dostroiły się do każdej chwili. Dzięki nieszablonowemu kształtowi, dostosowują się do ucha gwarantując niebywałą wygodę. W dodatku mają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wytwarzane dla Twoich uszu.
Nowy zarys bezprzewodowych słuchawek dousznych
Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i posiadają połyskujące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — by zmieściło się w dłoni, gdy jesteś w drodze.
Podkreśl swój fason dzięki połyskującym wykończeniom
przystępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród kolorów takich jak miedziany, biały czy czarny, aby podkreślić swój styl błyskotliwym akcentem.
wytwarzane do słuchania muzyki godzinami
Galaxy Buds Live świetnie leżą w uszach, gwarantując mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich wygodna budowa jest dostosowana do kształtu ucha, a dwa rozmiary końcówek pozwalają na jeszcze lepsze ich dobranie w razie zapotrzebowania. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez zapotrzebowania wyjmowania słuchawek z uszu.
To, co słyszysz, zależy od Ciebie
Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, broni przed hałasem, ale pozwala również usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Zezwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci trzeba — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, by funkcję włączyć.
Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z użyteczną konstrukcją Galaxy Buds Live, by zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Obszerny przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co zezwala na płynny przepływ dźwięku.
Dotknij i przytrzymaj, żeby uruchomić Spotify
Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify zezwala na przypisanie asygnowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki przez jedną sekundę, by natychmiast złączyć się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki.
*Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
*dostępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
Wyraźne rozmowy
Dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup lokalizuje ruch szczęki, a pojawiające się podczas mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, by zapewnić lepszą jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają poprzez sporo godzin. A potem jeszcze dłużej.
Ciesz się muzyką podczas pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
Ładuj zaledwie kilka minut, aby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zagwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz wykorzystać funkcji PowerShare w swoim smartfonie, by naładować Galaxy Buds Live w drodze.
ŁADOWANIE 5 min
ODTWARZANIE ok. Godziny
Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych konwencjonalnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
Połącz się ze swym Galaxy
prosto połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie pozwala na prędkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
Łatwe połączenie z komputerem
Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzłączyć urządzenia.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

wydajnOŚĆ KLASY mistrzowskieJ
Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i precyzyjnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także gwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

komfortowA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą lub oddychającym welurem zagwarantuje długookresowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, zagwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, większej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z zastosowaniem unikatowych materiałów siateczkowych, by zapewniać istotnie czyste i staranne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą dokładność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

profesjonalny KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są teraz przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przystosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

zaawansowana karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na przejrzyście czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

komplet PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z zaimplementowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z wbudowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas użytkowania. Dołączone etui chroni pakiet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

linia PRO
komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu wykonanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich potrzeby,tworzyć najlepszy sprzęt klasy profesjonalnej.

Inne Rankingi:  Słuchawki tłumiące hałas

Akcesoria w komplecie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej zarys Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej kształt Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z wbudowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w profilu litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe parametry
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e1c7dd62da47c8986a51028
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Nauszna budowa

Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Trafny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki idealnie leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu choćby podczas długofalowej rozgrywki. Szeroka średnica wysokiej klasy przetworników gwarantuje rewelacyjne odwzorowanie dźwięków.

Przewodowa łączność

Słuchawki przewodowe zapewnią rewelacyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Adekwatna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – starczy je podłączyć.

Mini Jack 3.5 mm

Słuchawki zaopatrzono w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu rozmaitych sprzętów bez konieczności używania przejściówek.

40 mm membrany

Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy proponuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu konstrukcja pozostaje lekka i wygodna.

Mikrofon na pałąku

Mikrofon na pałąku to przeważnie spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka budowa zagwarantuje wygodę stosowania i możliwość przypasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

1.3 m kabel

Ten model słuchawek zaopatrzono w przewód o długości 1.3 m, dzięki temu z łatwością można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest nad wyraz wygodna, gdy odległość od złącza jest znikoma.

przejrzyście czysty dźwięk

W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, lecz także wyśmienity dźwięk. Dlatego warto wykorzystać sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Pakiet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest stanowczo lekki i praktycznie wykonany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki tworzone zostały z tworzyw perfekcyjnej jakości, co zagwarantuje im trwałość i solidność.

Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z klarownie czystego dźwięku na wszystkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także istotnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze atuty słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

SPECYFIKACJA

produkt
producent Razer
Kod producenta RZ04-02950100
EAN 8886419378075
dane PODSTAWOWE
Model Kraken X Lite
kolor Czarne
Waga [g] 250
dane technologicznE
budowa Nauszne
Łączność Przewodowa
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu 1.3 m
Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
Regulacja głośności Nie
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
Czułość mikrofonu -45 dB
Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Baseus Encok WM01 ☆

Baseus Encok WM01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok WM01
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1eee1e82fff00aa4c67597
 • ID kategorii: 7967

☆ Baseus Encok WM01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Encok WM01

stanowczo lekkie i kompaktowe słuchawki.

Akcesorium może pracować dzięki wbudowanym akumulatorom do 250 godzin w trybie czuwania i około 5 godzin przy ciągłym, aktywnym użytkowaniu (jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość doładowania ze specjalnego pudełka, to okres aktywnego wykorzystywania wydłuża się do 25 godzin).

WM01 łączy się z różnorodnymi urządzeniami poprzez Bluetooth 5.0 i działa w odległości do 10 metrów. W zestawie uzyskujesz dodatkowe nakładki o zróżnicowanych rozmiarach oraz przewód USB typu C do ładowania słuchawek.

Prezentowany model zapewnia skrupulatne dostosowanie bez odczucia żadnego dyskomfortu.

Zakres częstotliwości wynosi od 20 do 20000 Hz. Etui do przechowywania i ładowania słuchawek jest wyposażone we zastosowany akumulator 300 mAh.

 • Słuchawki douszne posiadają cyfrową redukcję szumów. Mogą być użytkowane jako para lub osobno.

wbudowany mikrofon umożliwia wykorzystywanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

Czas pełnego ładowania 1,5 godziny. Akcesorium zostało wytworzone z postępowego tworzywa termoplastycznego ABS, co zapewnia bezawaryjność i trwałość.

Włączają się samoczynnie po wyjęciu ze stacji ładującej i wyłączają po włożeniu z powrotem do pudełka.

Kluczową cechą prezentowanego akcesorium jest obecność specjalnego przycisku, dzięki któremu możemy wezwać asystenta głosowego.

właściwości:
 • Model: Encok True Wireless Earphones WM01
 • Kolor: zielony
 • Materiał: ABS
 • Wersja Bluetooth: V5.0
 • Odległość komunikacyjna: 10 m
 • Czas czuwania: 250 godzin
 • Czas muzyki: 5 godzin (70% głośności]
 • Czas słuchania muzyki z etui: 25 godzin
 • objętość baterii:
 • 40mAh /0,148 Wh (słuchawki)
 • 300mAh /1,11 (etui)
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
 • Ładowanie: kabel Type-C
 • Kompatybilność: Android/iOS
 • Kod producenta: NGWM01-06
Najważniejsze atuty:
 • Dzięki pojemnej baterii słuchawki mogą zapewnić do 5 godzin słuchania muzyki.
 • pokrywa, która służy również jako źródło zasilania.
 • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co powoduje, iż ​​połączenie jest bardziej zrównoważone i obniża opóźnienie.
 • Dzięki cewce głosowej i membranie wytworzonej z wysokiej jakości rozciągliwego poliuretanu słuchawki wyjątkowo starannie odtwarzają dźwięk we wszystkich tonach.
 • Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki minimalizują możliwość utraty sygnału.
 • Każda słuchawka może być ponadto użytkowana jako samodzielna jednostka do łączenia się z zróżnicowanymi urządzeniami.
Dźwięk

Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są zaopatrzone w dźwięk jakości HiFi i wysokiej jakości basy, dzięki precyzyjnej kompozytowej membranie równoważącej wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości.

Cyfrowa technika buduje imponujące efekty dźwiękowe, a technologia redukuje szumy.

 • technika redukcji hałasu pomoże pokaźnie obniżyć hałas w otoczeniu i zapewni komunikację wysokiej jakości.
zrównoważone połączenie Bluetooth 5.0

Dzięki technice Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów innych maszyn muzycznych obsługujących technikę Bluetooth w promieniu 10m.

Bluetooth 5.0 zagwarantuje wysoką wydajność, stabilność i niezawodną transmisję, a także gwarantuje przesył danych bez opóźnień.

Wygoda

stanowczo lekka kompozycja o lepszym funkcjonalnym profilu zapewnia komfort na najwyższym poziomie.

idealnie dobrane do Twoich uszu, długotrwałą wygodę noszenia. Lekkie i mobilne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

 • W komplecie znajdują się 3 pary nakładek dousznych.
Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

wbudowany mikrofon HD wysokiej rozdzielczości gwarantuje płynną komunikację. Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.

Przycisk dotykowy

Dotykowe przyciski sterujące umożliwiają cofanie / przewijanie utworów, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń itp.

istotnie praktyczny aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

 • Play / Pauza - Podwójne kliknięcie prawej słuchawki.
 • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej słuchawki w trakcie połączenia.
 • Cofnięcie piosenki - długie przyciśnięcie lewej słuchawki.
 • Następny utwór - długie przyciśnięcie prawej słuchawki.
Ładujące etui

Do zestawu został załączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Jedno pełne ładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania, a załączone mobilne etui ładujące o pojemności 300mAh zapewnia ich bezprzewodowe ładowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Możemy wyjść z domu nie martwiąc się o brak dostępu do prądu.

obfita kompatybilność

pakiet został zaprojektowany tak, żeby można było go prosto sparować z dowolnym smartfonem albo urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

dodatkowo możesz złączyć słuchawkę z Siri albo asystentem Google, żeby obudzić telefon bez wykorzystania dłoni, umożliwiając przystępne realizowanie połączeń i sterowanie aplikacjami.


☆ Samsung Galaxy Buds 2 Pro ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f4939b2da47cedb966f92c
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds 2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE Czarny Usłysz to, co pragniesz progresywny, inteligentny system redukcji szumów sprawi, że nic nie zakłóci słuchanej poprzez Ciebie muzyki ani prowadzonej rozmowy.

na dodatek, specjalna kompozycja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE pozwoliła uzyskać o 40% lepszą redukcję szumów niżeli w Galaxy Buds Pro. Dźwięki zyskały znakomite brzmienie, dzięki temu choćby hałas ruchliwego skrzyżowania nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionej muzyki.

sztuczna inteligencja korzysta z uczenia maszynowego, by rozpoznać, które odgłosy nie należą do rozmowy i je usunąć*. *Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z przeróżnymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie likwidować niemało dźwięków w trakcie rozmowy.

doskonały, bezprzewodowy dźwięk Usłysz prawdziwą głębię brzmienia z nowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE. Zastosowanie technologii Dolby Atmos™ sprawi, iż każdy ton słuchanej muzyki będzie szczególnie wyraźny.

technika dźwięku 360 gwarantuje świetną głębię brzmienia, a dzięki śledzeniu ruchów Twojej głowy, poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej. 24-bitowe przetwarzanie dźwięku zagwarantuje jeszcze bogatsze doznania audio - jak nigdy wcześniej.

*24-bit Hi-Fi jest obsługiwane przez Galaxy Buds2 Pro w połączeniu ze smartfonami Galaxy. Ciesz się pełniejszym brzmieniem. Słuchaj bez wymuszonej przerwy Ciesz się wyraźniejszym, pełniejszym brzmieniam.

Poczuj się jak w sali koncertowej, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE zachowają energię nawet na 18 godzin odtwarzania dźwięku z aktywną redukcją szumu lub aż 29 godzin po wyłączeniu ANC.

Ciesz się Twoją ulubioną muzyką przez cały dzień*. *Czas do 29 h odtwarzania muzyki dotyczy wykorzystywania słuchawek z wyłączonym ANC i przy korzystaniu z etui. Istotnie wyraźne połączenia głosowe Prowadź rozmowy telefoniczne z przezroczyście czystym dźwiękiem.

Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie mocny i wyraźny. Zadbają o to 3 zastosowane mikrofony, jednostka wykrywająca głos*, nienaturalna inteligencja eliminująca hałasy, a także specjalna budowa słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE wyciszająca szum wiatru.

*System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, zapewniając czystą jakość połączeń.

Jednostka wykrywająca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr namierza mowę i usuwa hałas. Dane dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Pozostań w kontakcie Słuchaj cały czas ulubionego podcastu i bądź w kontakcie z osobami z Twojego otoczenia. Nie musisz wyjmować słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE z uszu. Ust...

Inne Rankingi:  Słuchawki BML

☆ Razer Barracuda X ☆

Razer Barracuda X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda X
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611e76a482fff04b59fe582a
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Barracuda X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jeden zestaw słuchawkowy do grania we wszystko - razer barracuda x to wszechstronny, lekki bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier zaprojektowany do bezproblemowego użytkowania na komputerach pc, playstation, nintendo switch i android.korzyści: bez dopełniającego parowania, bez pobierania oprogramowania, bez problemów.

wystarczy podłączyć bezprzewodowy odbiornik usb-c do wybranej platformy, a komplet słuchawkowy 4 w 1 zostanie natychmiast sparowany do gry. Dostępny jest kabel analogowy 3.5 mm, by w razie potrzeby skorzystać z połączenia przewodowego.

stanowczo lekki, ważący zaledwie 250 g, wieloplatformowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie i całodziennym wykorzystywaniu. Zastrzeżona kompozycja umożliwiła dostrojenie każdego przetwornika audio tak, jakby były trzy, co pozwala na indywidualne powielanie wysokich, średnich i niskich częstotliwości audio.

gwarantuje to nie tylko bogatsze tony wysokie, lepsze tony średnie i potężne basy, ale także czysty dźwięk, który nie jest niewyraźny. Tłumiąc dźwięki z tyłu i po bokach, mikrofon lepsze wychwytywanie mowy i redukcję szumów, gwarantując obszerniejszą wyrazistość i naturalną reprezentację twojego głosu.


☆ Corsair Virtuoso ☆

Corsair Virtuoso Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Virtuoso
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db7ea672da47cb3f1dcd8f2
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Virtuoso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości pakiet słuchawkowy do gier VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Slate CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT zapewnia wysokiej jakości dźwięk, całodzienny komfort dzięki wysokiej jakości nausznikom z pianki zapamiętującej , a także jednoczesną łączność przy pomocy superszybkich technice SLIPSTREAM WIRELESS i Bluetooth.

BEZPRZEWODOWY SLIPSTREAM Niskie opóźnienia, łączność bezprzewodowa 2,4 GHz z zasięgiem do 60 stóp. Technologia wielopunktowa pozwala na podłączenie maksymalnie trzech urządzeń bezprzewodowych SLIPSTREAM do jednego odbiornika.

PRZEWODOWY USB Wysoka wierność dźwięku 24bit/96kHz gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu przy zgodnych nagraniach. 3,5 MM PRZEWODOWY Uniwersalne połączenie do słuchania na szerokiej gamie maszyn, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze audio i urządzenia przenośne.

BLUETOOTH Połącz się z dowolnym urządzeniem Bluetooth Qualcomm aptX HD z niskim opóźnieniem, by zsynchronizować dźwięk o wysokiej rozdzielczości. BEZKOMPROMISOWY DŹWIĘK dobrana para starannie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości gwarantuje perfekcyjny dźwięk w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 40 000 Hz dwukrotnie większy niżeli w standardowych pakietach słuchawkowych do gier.

MIKROFON BADAWCZY Odłączany, wielokierunkowy mikrofon o średnicy 9,5 mm o sporej przepustowości zapewnia szeroki zakres dynamiki i wspaniałą klarowność głosu z wspaniałą reakcją niskich tonów. Akcesoria w zestawie: przewód audio z wtykiem 3,5 mm kabel USB Nadajnik Pozostałe właściwości: Aluminiowa konstrukcja dostosowywany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Pianka memory w nausznicach Przełącznik wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie samoczynne wyłączanie Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit...


☆ Razer Blackshark V2 X ☆

Razer Blackshark V2 X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 X
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f4d12ac8e441aa1aef606dc
 • ID kategorii: 7967

☆ Razer Blackshark V2 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

pakiet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X Green

Staw czoła innym zawodnikom wraz z zestawem słuchawkowym dla graczy - Razer Blackshark V2 X. Zagwarantuje on niesamowity dźwięk, mikrofon najwyższej jakości oraz zaawansowaną pasywną redukcję hałasu. Ręcznie strojone przetworniki o średnicy 50 mm rewelacyjny dźwięk w tonach wysokich, przeciętnych i niskich.

Funkcja dźwięku przestrzennego 7.1* pozwoli Ci usłyszeć każdy dźwięk, a na dodatek będziesz wiedzieć, z której strony dobiega. Razer Blackshark V2 X są lekkie i bardzo wygodne w stosowaniu. Miękki, grubo wyściełany pałąk, a także nauszniki z piankowym wypełnieniem i pokrywająca je oddychająca dzianina przekładają się na maksymalny komfort w czasie grania lub słuchania muzyki.

Łączność przewodowa słuchawek zapewniona przez kabel ze złączem minijack 3,5 mm sprawia, że są one kompatybilne z wieloma lubianymi platformami, takimi jak komputery PC i Mac, konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch i z urządzeniami mobilnymi zaopatrzonymi w port 3,5 mm.

* Funkcja przystępna tylko na systemie operacyjnym Windows 10 64-bit.


Przetworniki Triforce 50 mm

W zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X zastosowano 50-milimetrowe przetworniki Triforce, których akcentującym elementem jest opatentowany kształt. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, żeby brzmiały najlepiej jak to możliwe. W rezultacie wytwarzane poprzez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, średnich i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy solidne.


Ruchomy mikrofon zapewnia niezakłóconą komunikację

Niczym niezakłócona i wyraźna komunikacja jest podstawowym elementem nie tylko w fachowych rozgrywkach e-sportowych,także podczas długiej sesji gamingowej w domowym zaciszu.

zaimplementowany w pakiecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X mikrofon o charakterystyce kardioidalnej precyzyjnie rejestruje głos użytkownika i zagwarantuje, że nie zostanie on niczym zakłócony, dzięki funkcji redukowania hałasów z otoczenia. Dodatkowo mikrofon możesz wyginać, na skutek czego czego dopasujesz jego pozycję, żeby inni gracze słyszeli Cię bez przeszkód.

Pasywna redukcja hałasu

Zamknięta konstrukcja nauszników z piankowym wypełnieniem, które całkowicie zakrywają uszy użytkownika, w połączeniu z piankowym wypełnieniem nowoczesną, pasywną redukcję hałasu. Dzięki temu gracz może skoncentrować się na rozgrywce bez obawy, iż coś go rozproszy, bez względu na to czy jest to wiwatujący tłum, czy szum pracującego komputera.


Lekka i komfortowa kompozycja

Ważący zaledwie 240 gramów zestaw słuchawkowy Razer Blackshark V2 X będzie z Tobą za każdym razem, a Ty zapomnisz, iż masz go na swej głowie, nawet podczas długich sesji gamingowych. Dzięki zastosowaniu grubszego wypełnienia pałąka i ulepszonej pianki zapamiętującej kształt, która wypełnia nauszniki, użytkownik może radować się maksymalnym komfortem użytkowania.

Pokrywający nauszniki materiał będący połączeniem oddychającej dzianiny i miękkiej skóry organicznej zapewnią dopełniającą wygodę i brak dyskomfortu przez cały czas użytkowania.

SPECYFIKACJA

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Nauszne
Zamknięte
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
Redukcja hałasu
Pasywna
Średnica membrany
50 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
12 ~ 28000 Hz
Impedancja słuchawek
32 Om
Czułość słuchawek
100 dB
Regulacja głośności
Tak
zastosowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Charakterystyka mikrofonu
Kardioidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu
-42 dB
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,3 m
Odłączany kabel
Nie
Kompatybilność
Windows
Mac OS
Nintendo Switch
Xbox One
PlayStation 4
Połączenie z konsolą
Przewodowo – jack 3,5mm
Materiał nauszników
Pianka
dodatkowe informacje
Przyciski sterujące na słuchawce
Przełącznik wyciszania mikrofonu
odcień
Zielono-czarne
Waga
240 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
RZ04-03240600-R3M1

☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bbff88e441a169cd5cf80
 • ID kategorii: 7967

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, proponując doskonale wyważony dźwięk, niespotykany komfort dobrania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i udoskonalone sprzężenie zwrotne powodują, iż możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi mocne głębokie basy i czyste wysokie tony.

Galaxy Buds2 oferują nadzwyczajne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, by wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos powodują, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie namierza i eliminuje niepożądane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi.

Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co dodatkowo zwiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niepożądane dźwięki.

Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow pełni zanurzyć się w dźwięku360 Audio powoduje, iż ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ gwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając w całości zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki dobrane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 powodują, iż Twoje dźwiękowe doznania są skrupulatnie takie, jak uwielbiasz.

Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu znajdziesz więc rewelacyjne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach choćby najszczególniej aktywnych użytkowników.

Miękkie, sprężyste silikonowe nakładki dostępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze możliwe wrażenia ANC. Znajdź wymiar perfekcyjny dla siebie korzystając z menu "Test dopasowania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

Wybierz perfekcyjną tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, rewelacyjna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki proponują lubiany design i dopasowane etui, aby podkreślić Twój unikalny styl. A praktyczny zarys etui powoduje,broni ono słuchawki, ładuje je i nieprzeciętnie pasuje do przenoszenia.

5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,poprzez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie.

Długo działająca bateria gwarantuje do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej niżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

Bez zastosowania rąk możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje na dodatek Quick Buds Control 8, dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC i sprawdzać pozostałą moc baterii.


Najtańsze Słuchawki Headset – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek typu Headset. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Trust Como ☆

Trust Como Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust Como
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 527d00308e441ad9f0000400
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust Como - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości słuchawki nauszne z zaimplementowaną regulacją głośności i dostosowywanym mikrofonem
- Kompatybilne ze wszystkimi komputerami PC i laptopami
- nieprzeciętne do gier online, cieszenia się muzyką, a także korzystania z komunikatorów głosowych, takich jak Skype
- wygodny kształt z regulowanym pałąkiem i miękkimi nausznikami
- Czuły mikrofon gwarantuje wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
- rewelacyjna jakość dźwięku
- zastosowany pilot do regulacji głośności
- przewód o długości 1,8 metrówEAN: 8713439216585
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 21658
Przeznaczenie: Telefonia internetowa
budowa: Z muszlami nausznymi
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 108 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2.5 m
Kolor: Czarny
Waga: 265 g

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6d91958e441a4a0ad65edb
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM WARHEAD G-120 ORANGE GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Defender Warhead G-120

interesujące połączenie czerni i pomarańczy niewątpliwie przypadnie do gustu szerokiej grupie osób. Muszle słuchawek Warhead G-120 wykonane zostały z skóry naturalnej
gwarantującej komfort i upraszczającej koncentrację podczas gry. W dodatku dla jeszcze pokaźniejszej wygody, użytkownik ma do dyspozycji dostosowywany mikrofon,
który można dowolnie scalać według własnych potrzeb. Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz i czułość 110 dB/mW pomagają w osiągnięciu czystego dźwięku prawidłowej jakości.
Warhead G-120 wyekwipowane zostały w regulowany pałąk, który pozwala przypasować słuchawki do każdej głowy. Przewód ma mechanizm umożliwiający sterowanie głośnością.

* Oprawa akustyczna: zamknięte
* Złącza: 2 x 3.5 mm jack
* Długość przewodu: 2 m

Specyfikacja słuchawek:

* Średnica membrany: 40 mm
* Zakres częstotliwości (słuchawki): 20-20000 Hz
* Czułość (słuchawki): 110 dB/mW
* Impedancja (słuchawki): 32 Ohm

Specyfikacja mikrofonu:

* budowa: składana
* Zakres częstotliwości (mikrofon): 20-16000 Hz
* Czułość (mikrofon): 54 dB
* Impedancja (mikrofon): 2,2 kOhm

EAN: 4714033640992
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 6 cm
Kod Producenta: 64099
Szerokość: 24 cm
Waga: 0.393 kg
Wysokość: 20 cm

☆ Defender Warhead G-160 ☆

Defender Warhead G-160 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Warhead G-160
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5d8b512c2da47c68546c6c10
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki dokanałowe Samsung

☆ Defender Warhead G-160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe z Mikrofonem Warhead✅ komplet słuchawkowy do gier. Duże, miękkie nauszniki wokółuszne wytworzone z komfortowej pianki.✅ regulowany pałąk i składany mikrofon.✅ Pilot z regulacją głośności umieszczony na kablu.Wysoka jakość dźwięku i wyjątkowo dobry mikrofon zapewniają dźwięk bez żadnych zakłóceń – jednocześnie podczas gier jak i słuchania muzyki.✅ Wysoki komfort, Miękka skóra + piankowe podkładki = Nie tylko wygodne, ale prosto i bezboleśnie dopasowują się do uszu, tak aby każda gra była przyjemnością.✅ 2,5 metry długości kabla z wbudowanym mikrofonem i pokrętłem regulacji głośności, jest bardzo komfortowy i ergonomiczny.✅ kolekcja produktów dla graczy✅ atrakcyjny bonus do gry online War Thunder w pudełku✅ zestaw do komputera✅ Słuchawki zamknięte✅ Dobra izolacja dźwiękowa✅ komfortowe nauszniki✅ Pałąk regulowanySpecyfikacja technologiczna: i":"a94063e86ef4070b9d57668e98f41ade,0.820 Zakres częstotliwości: 18–20000 HzCzułość: 108 dBImpedancja: 32 OhmKomunikacja: PrzewodowaRodzaj słuchawek: Nakladane pełneOprawa akustyczna: ZamknięteRodzaj mocowania: PałąkZestaw słuchawkowy dla graczy: JestŚrednica membrany: 40 mmImpedancja (słuchawki): 32 OhmImpedancja (mikrofon): 2.2 kOhmCzułość (słuchawki): 106 dBCzułość (mikrofon): 54 dBZakres częstotliwości (słuchawki): 20–20000 HzZakres częstotliwości (mikrofon): 20–16000 HzDługość kabla: 2.5 mZłącza: 2 x 3.5 mm jackMateriał słuchawek: PlastikKolor: Czarny


☆ Edifier P205 ☆

Edifier P205 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier P205
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6260202d8e441ae33ec9ed2e
 • ID kategorii: 7967

☆ Edifier P205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki dokanałowe Edifier P205 Ciesz się genialną jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, grasz w gry lub rozmawiasz przez telefon. Słuchawki dokanałowe Edifier P205 zostały wyekwipowane w dynamiczne przetworniki 8 mm i gwarantują głęboki, wyeksponowany bas.

Są przy tym szczególnie lekkie i wygodne. Zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać przez telefon, a zintegrowany z przewodem pilot gwarantuje komfortowy dostęp do kilku przydatnych funkcji. Przezroczyście czysty dźwięk Dynamiczne przetworniki 8 mm gwarantują czysty, bogaty w szczegóły dźwięk.

Pozwalają cieszyć się wzmocnionym basem i perfekcyjnie zbalansowanymi tonami średnimi. Wszystko to sprawia, iż możesz nie tylko odkryć nieznane wcześniej szczegóły swoich ulubionych piosenek, ale też powiększyć immersję, kiedy grasz w gry.

wygodnie rozmawiaj poprzez telefon dzisiaj możesz wygodnie rozmawiać poprzez telefon niemal wszędzie – nie tylko w domu, lecz też w autobusie lub w zatłoczonym sklepie. Słuchawki zostały wyposażone w dookólny mikrofon o wysokiej czułości, który niezawodnie rejestruje głos, dając Ci pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą.

zastosowany pilot Przekonaj się, jak prosta i komfortowa może być obsługa słuchawek. P205 mają zintegrowany z przewodem pilot, dzięki któremu wszystkie najważniejsze funkcje masz zawsze w zasięgu ręki. Za jego pomocą możesz na przykład w nieskomplikowany sposób przystosować głośność lub odebrać telefon.

ergonomiczny design Słuchawki P205 są szczególnie lekkie i wygodne. Ważą zaledwie 11,2 g i znakomicie leżą w uszach. Nie wypadają i niespotykany komfort użytkowania. Wchodzące w skład zestawu wymienne gumki w 3 rozmiarach (S, M i L) pozwalają jeszcze lepiej przystosować je do Twoich potrzeb.

Słuchawki prezentują się przy tym bardzo stylowo. W komplecie Słuchawki 3 pary wymiennych gumek (S, M i L) Instrukcja obsługi Specyfikacja producent Edifier Model P205 Przetwornik 8 mm, dynamiczny Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz Impedancja 21Ω SPL 102 ±3 dB Kierunkowość mikrofonu Dookólny Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz – 10 KHz Czułość mikrofonu 99,3 ±3 dB Złącze 3,5 mm AUX Długość kabla 1,2 m ±5 cm Waga 11,2 g odcień Czarny


☆ Warhead G-185 Black/ Red ☆

Warhead G-185 Black/ Red Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: DEFENDER
 • Nazwa produktu: Warhead G-185 Black/ Red
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5aafb81582fff0ad164528b4
 • ID kategorii: 7967

☆ Warhead G-185 Black/ Red - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Defender Warhead G-185

zastosowane specjalne materiały przy nausznikach wygodną grę nawet poprzez dużo godzin, bez uczucia zmęczenia.
regulowany pałąk umożliwia bezproblemowe dostosowanie słuchawek do każdego kształtu głowy. Na przewodzie znajduje się
przycisk umożliwiający regulację głośności. Dzięki temu nie trzeba odrywać się od rozgrywki, żeby w prosty i prędki sposób
dostosować intensywność dźwięku do swoich potrzeb. Za jak najlepsze brzmienie odpowiadają wysokiej jakości,
obszerne 40-milimetrowe przetworniki, a także parametry takie jak dynamika na poziomie 110 dB czy impedancja na poziomie 32 omów.
poręczny kształt i czerwone wstawki nadają Warhead G-185 dynamicznego, gamingowego charakteru.

Oprawa akustyczna: zamknięte
Złącza: 2 x Jack-3,5 mm
Długość przewodu: 2 m

Specyfikacja słuchawek:

Średnica membrany: 40 mm
Zakres częstotliwości (słuchawki): 20-20000 Hz
Czułość (słuchawki): 110 dB / mW
Impedancja (słuchawki): 32 Ohm

Specyfikacja mikrofonu:

Zakres częstotliwości (mikrofon): 20-16000 Hz
Czułość (mikrofon): 54 dB/mW
Impedancja (mikrofon): 2,2 kOhm

EAN: 4714033641067
Gwarancja: 24 m
Kod Producenta: 64106
Waga: 0.506 kg

☆ Trust Ziva ☆

Trust Ziva Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust Ziva
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598983b28e441aa86c73dce0
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust Ziva - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Kompaktowe słuchawki nauszne Trust Ziva gwarantują wygode, a także doskonałą jakość dźwięku. Konstrukcja zezwala na genialne dopasowanie słuchawek dzięki regulowanemu pałąkowi oraz oferują możliwość skladania, co sprawia, że z łatwością jest je zabrać ze sobą.

genialnie sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki jak i wykonywania połączeń. Mają jeszcze zaimplementowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń telefonicznych i sterowania odtwarzaniem muzyki.

cechy produktu:
· Słuchawki przewodowe
· Złącze: 3,5mm jack
· Długość kabla: 110cm
· Dźwięk stereo
· Impedancja: 32 Ohmy
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz
· Składana konstrukcja
· regulowany pałąk
· wbudowany mikrofon
· Odbieranie połączeń i sterowanie odtwarzaniem muzyki
· stosowne do codziennego stosowania w domu i poza nim
· Kompatybilne z iOS i Androidem
· dedykowane do smartfonów i tabletów z wejściem mini jack
· Przycisk umieszczony na kablu
· Funkcje przycisku: call pick-up, voice assistant, play, pause, prev, next, voice assistant, remote control button
· Waga: 152g

☆ Logitech G733 ☆

Logitech G733 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G733
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6c98dd8e441a28c84658a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G733 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

G733 Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier RGB LIGHTSPEED GRAJ PO swojemu Nareszcie komplet słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i tworzony dla komfortu. Jest on zaopatrzony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i nowoczesne oświetlenie, których Ci trzeba, by wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo aniżeli kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODA technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED gwarantuje ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów niezawodnej bezprzewodowej swobody. Graj bez obawy o zaplątanie się w przewód.

Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJ Około 16,8 mln kolorów, dwie strefy przypasowania oświetlenia, żeby były bardziej personalne.

Personalizuj odcienie, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry – albo po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą gratisowego oprogramowania do grania G HUB.

dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon – G733 jest gotowy do dobrania do jednostkowych potrzeb dzięki szerokiej gamie kolorowych akcesoriów. Dobieraj i dostosowuj.

Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o starannym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej aniżeli kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i szczególnie wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu poprzez Discorda.

USŁYSZ KAŻDĄ ROZGRYWKĘ Od gier po muzykę, precyzyjna przezroczystość dźwięku i głębokie basy są zgodne z projektem. Membrany PRO-G wytwarzane są z specyficznego, hybrydowego materiału siatkowego, który redukuje zniekształcenia, stwarzając skrupulatny, czysty dźwięk, zapewniający bogate, płynne doznania kinowe.

ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH DŹWIĘK PRZESTRZENNY Dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia Twój świat gry wokół Ciebie. Ciesz się wszystkimi cudami otoczenia i dźwiękami otoczenia, które Twoje ulubione gry posiadają do zaoferowania – z każdego kierunku.

Najnowsza technologia DTS Headphone:X 2.0 to dźwięk przestrzenny powyżej kanałów 7.1. BĘDZIESZ BRZMIEĆ NIESAMOWICIE G733 idzie w parze z filtrami BLUE VO!CE, które możesz dostroić, aby uzyskać dźwięk o jakości telewizyjnej.

Niech Twój stream zabrzmi bardziej profesjonalnie w mgnieniu oka. Wybierz z wielu filtrów albo przystosuj swój własny za pomocą oprogramowania G HUB. ULTRALEKKA Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch niepokaźnych cheeseburgerów albo 250 żelków.

Jest szczególnie lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, by odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go choćby tam nie było. KONTUROWA, żeby PASOWAŁA Dwuwarstwowa pianka dostosowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i tworzy kontur wokół twarzy.

ogranicza punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania. Miękki i dostosowywany zawieszany pałąk upewnia się, iż wszystko nadaje się świetnie. BAW SIĘ KOLORAMI Granie zyskuje nowy wygląd, ponieważ Logitech G łączy w sobie najwyższej klasy technologię gier z żywymi kolorami, świeżym stylem i niesamowitymi wibracjami.

Dokończ konfigurację dzięki wysokowydajnej myszy i klawiaturze.


☆ Logitech H110 ☆

Logitech H110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H110
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c9ed22da47c29d0000003
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unosi całkowitą efektywność zasilania dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu kilku UPS-ówZwiększenie dostępności przez podłączenie zasilacza UPS do dwóch oddzielnych źródeł zasilaniaW razie potrzeby pozwala na prędkie powiększenie o dodatkowy czas podtrzymaniaZasilanie bezprzerwowe o nadzwyczajnych parametrach na czas operacji zamiany akumulatorówNiezakłócone, bezustanne zasilanie chronionych urządzeń w sytuacji, gdy używane jest zasilanie z generatoraZasilanie sieciowe dla podłączonego obciążenia na wypadek przeciążenia albo usterki zasilacza UPSWiększa przystępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i wymiany akumulatorów poprzez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem średniego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)Beznarzędziowa zamiana akumulatora umożliwia szybką i prostą wymianę akumulatoraOkresowy autotest akumulatora gwarantuje wczesne wykrywanie konieczności zamianySzybkie serwisowanie i niższe wymogi w zakresie konserwacji dzięki zastosowaniu modułów z funkcją autodiagnostyki, które można wymieniać na miejscuZarządzalne sieciowo pozwala na zdalne zarządzanie UPS-em poprzez siećZapewnia scentralizowane zarządzanie poprzez APC InfraStruXure ManagerAlfanumeryczny monitor wyświetlający atrybuty systemu i powiadomienia o alarmieAlarmy dźwiękowe zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-aProgramowana częstotliwość zapewnia kompatybilność z zróżnicowanymi częstotliwościami wejściowymiSzybkie raportowanie stanu urządzenia i zasilania za pomocą wizualnych wskaźnikówKorekcja wejściowego współczynnika poboru mocy zmniejsza koszty instalacji dzięki możliwości wykorzystania mniejszych generatorów i okablowaniaWydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów przez regulację napięcia ładowania w zależności od temperatury akumulatoraMaksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu starannemuWiększa przystępność systemów dzięki funkcji korygowania stanów nieprawidłowej częstotliwości i napięcia bez zastosowania akumulatorów


☆ Słuchawki z mikrofonem E-BLUE Cobra H 948 Gaming czarne ☆

Słuchawki z mikrofonem E-BLUE Cobra H 948 Gaming czarne Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: E-Blue
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem E-BLUE Cobra H 948 Gaming czarne
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b6c411082fff07a0803b80d
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki z mikrofonem E-BLUE Cobra H 948 Gaming czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki dla gracza z mikrofonem Cobra H 948
Zamknięty typ słuchawek w połączeniu z 40mm neodymowymi głośnikami oferuje wszystkim graczom pełne użycie głębokich basów i krystalicznie czystego dźwięku. W trakcie gry usłyszysz nawet najmniejszy szelest. Dodatkowo mikrofon o wysokiej czułości zagwarantuje czysty transfer dźwięku do pozostałych graczy.

dostosowywany pałąk
Dzięki regulacji, pałąk może być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika w trakcie długich godzin grania czy słuchania muzyki..

Redukcja zewnętrznego hałasu
Nauszniki wytworzone są ze skóry PU wypełnionej pianką by maksymalnie zredukować szumy otoczenia, dzięki temu można w pełni skoncentrować się na grze. Możesz radować się niesamowitym brzmieniem i nadzwyczajną komunikację między członkami zespołu.

Regulacja głośności
Aby nie przeszkadzać sobie w trakcie zaciekłej walki, głośność dźwięku można kontrolować komfortowo na pokrętle znajdującym się na lewym nauszniku.

Specyfikacja:
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
- Średnica głośników: 40 mm
- Impedancja: 32 Ohm
- Czułość głośników: 117 dB
- Moc wyjściowa: 50 mW
- Napięcie: 5 V
- rozmiary: 255 x 120 x 210 mm
- Połączenie: 3,5 mm jack
- Długość kabla: 2,3 m

EAN: 6921607104745
Gwarancja: 24 m
Głębokość: 21 cm
Kod Producenta: EHS948BKAA-IY
Szerokość: 12 cm
Waga: 0.043 kg
Wysokość: 25 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *