Słuchawki Headset

Ranking Słuchawek Headset – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek typu Headset. Ranking zawierający polecane słuchawki Headset jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

wydajnOŚĆ KLASY mistrzowskieJ
Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i precyzyjnego dźwięku.

BLUE VO!CE
technika mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także gwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

komfortowA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
Pianka zapamiętująca kształt schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą lub oddychającym welurem zagwarantuje długookresowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
zestaw PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, zagwarantuje wygodę i znamionuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, większej czystości dźwięku i większemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wytworzone z zastosowaniem unikatowych materiałów siateczkowych, by zapewniać istotnie czyste i staranne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą dokładność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

profesjonalny KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są teraz przystępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przystosuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

zaawansowana karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na przejrzyście czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

komplet PRO X jest wyekwipowany w kabel do komputera z zaimplementowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z wbudowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas użytkowania. Dołączone etui chroni pakiet słuchawkowy i akcesoria w trakcie podróży.

linia PRO
komplet PRO X dołącza do rodziny sprzętu wykonanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć zapotrzebowania profesjonalnego grania. Nasz zespół ocenia później ich potrzeby,tworzyć najlepszy sprzęt klasy profesjonalnej.


Akcesoria w komplecie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej zarys Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej kształt Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z wbudowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w profilu litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe parametry
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Corsair Virtuoso ☆

Corsair Virtuoso Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Virtuoso
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5db7ea672da47cb3f1dcd8f2
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Virtuoso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości pakiet słuchawkowy do gier VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Slate CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT zapewnia wysokiej jakości dźwięk, całodzienny komfort dzięki wysokiej jakości nausznikom z pianki zapamiętującej , a także jednoczesną łączność przy pomocy superszybkich technice SLIPSTREAM WIRELESS i Bluetooth.

BEZPRZEWODOWY SLIPSTREAM Niskie opóźnienia, łączność bezprzewodowa 2,4 GHz z zasięgiem do 60 stóp. Technologia wielopunktowa pozwala na podłączenie maksymalnie trzech urządzeń bezprzewodowych SLIPSTREAM do jednego odbiornika.

PRZEWODOWY USB Wysoka wierność dźwięku 24bit/96kHz gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu przy zgodnych nagraniach. 3,5 MM PRZEWODOWY Uniwersalne połączenie do słuchania na szerokiej gamie maszyn, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze audio i urządzenia przenośne.

BLUETOOTH Połącz się z dowolnym urządzeniem Bluetooth Qualcomm aptX HD z niskim opóźnieniem, by zsynchronizować dźwięk o wysokiej rozdzielczości. BEZKOMPROMISOWY DŹWIĘK dobrana para starannie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości gwarantuje perfekcyjny dźwięk w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 40 000 Hz dwukrotnie większy niżeli w standardowych pakietach słuchawkowych do gier.

MIKROFON BADAWCZY Odłączany, wielokierunkowy mikrofon o średnicy 9,5 mm o sporej przepustowości zapewnia szeroki zakres dynamiki i wspaniałą klarowność głosu z wspaniałą reakcją niskich tonów. Pozostałe właściwościAluminiowa konstrukcja regulowany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Pianka memory w nausznicach Przełącznik wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie samoczynne wyłączanie Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit


☆ Acer Predator Gaming Headset ☆

Acer Predator Gaming Headset Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Predator Gaming Headset
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c45dd428e441a404684d60a
 • ID kategorii: 7967

☆ Acer Predator Gaming Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,2 m;Dynamika (SPL):102 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:Virtual 7.1 Sourround Sound;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje dodatkowe:technika True Harmony marki Acer;Kolor:czarny;Kolor:czarny;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Galea 350;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:nie;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm + USB;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MSI
 • Nazwa produktu: MSI DS502
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56d96ce082fff0c5d018fdb4
 • ID kategorii: 7967

☆ MSI DS502 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa wielkie, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują klarowny, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, średniej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset za każdym razem komfortowo leży na głowie i uszach, nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek.

W pełni regulowany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zawsze wspaniałe dobranie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów.

wielki wymiar nauszników powoduje, iż dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a stosowanie zestawu bardziej komfortowe. Możesz w całości skupić się na swojej grze.potężny system wibracyjnyWbudowany system wibracji gwarantuje adekwatne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i niewiele znaczący szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technologii Xear Living, użytkownik ma wrażenie, że jego gra ożywa.Zmień ustawienia lub dostrój parametry odtwarzania dźwięku przy pomocy dołączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset.

W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technika Xear Living gwarantuje nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w trafne miejsce w przestrzeni oraz opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do stosownego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technikę osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth do telefonu

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga produktu 197 g Głębokość towaru 68 mm Szerokość towaru 151 mm Wysokość artykułu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak rodzaj jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie rodzaj towaru komplet słuchawkowy kolor kabla Czarny fason noszenia Opaska na głowę rekomendowane zastosowanie Biuro/centrum telefoniczne typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 mproduktu Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g wariant opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak ilość 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technologia łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

Skuteczność usuwania szumu Tak wariant mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1fe4f88e441a8a87b8cb51
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO eksponuje się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku oraz odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
dostosowywane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt unikatowy komfort podczas wielogodzinnej gry.

rewelacyjnY DŹWIĘK
Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy obniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Przejrzyście czysty głos i doskonały dźwięk potwierdza atest Discord.


☆ Sony Gold Wireless Headset ☆

Sony Gold Wireless Headset Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Gold Wireless Headset
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c41d0832da47c367f1f356f
 • ID kategorii: 7967

☆ Sony Gold Wireless Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy Gold
Przenieś doznania dźwiękowe na wyższy poziom dzięki progresywnemu zestawowi słuchawkowemu do gier na PS4 i PS VR.

Złoty kanon w dziedzinie dźwięku gier

Dzięki wyjątkowo komfortowej konstrukcji i dwóm zintegrowanym mikrofonom bezprzewodowy komplet słuchawkowy Gold do PS4 i PS VR pozwala Ci odkryć, jak świetnie mogą brzmieć Twoje gry.

 • Dźwięk przestrzenny 7.1 we wszystkich grach na PS4 pozwoli Ci usłyszeć niewidocznych wrogów i zanurzyć się w pełnej emocji akcji.
 • Rozmawiaj ze znajomymi i omawiaj taktykę z członkami zespołu, korzystając z wyrazistego dźwięku generowanego poprzez ukryte mikrofony z funkcją redukcji hałasów.
 • Asystent zestawu słuchawkowego PS4 pozwala Ci wytwarzać własne ustawienia brzmień albo korzystać z trybów przygotowanych poprzez producentów gier specjalnie do wyprodukowanych poprzez nich tytułów.
 • Zintegrowane przyciski głośności i wyciszania mikrofonu pozwalają na dopracowanie konfiguracji brzmienia gry.

Jak powinny brzmieć gry

Dźwięk przestrzenny 7.1
Dodaj brzmienie o niesamowitej czystości do każdej przygody i ożyw swoje gry dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 7.1, który jest przystępny we wszystkich grach na PS4, takich jak Fortnite, Days Gone czy Red Dead Redemption 2.

40-milimetrowe przetworniki dźwięku
wbudowane 40-milimetrowe przetworniki akustyczne potężne basy. Usłyszysz wstrząsające eksplozje i dudnienie pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka.

Niestandardowe tryby audio

przystosuj konfigurację dźwięku dla każdej z gier i skorzystaj z przeróżnych trybów dźwiękowych tworzonych do potężnych gier na PS4 poprzez ich twórców.

Tworzenie własnych konfiguracji dźwięku
Stwórz i zapisz własne konfiguracje dźwięku dla każdej z ulubionych gier. Za każdym razem, gdy grasz, możesz przywołać własne ustawienia, żeby zapewnić sobie rewelacyjne wrażenia.

Tryby dźwiękowe od twórców gier
Usłysz swoje gry tak, jak zamierzyli ich twórcy – korzystaj ze produkowanych przez producentów gier niestandardowych trybów audio.

Zoptymalizowane brzmienie rozmów w grach

Współpraca dwóch ukrytych mikrofonów umożliwia uzyskanie optymalnej jakości dźwięku, niezależnie od tego, czy dyskutujesz o taktyce, czy także rozmawiasz z grupą znajomych.

zaimplementowana technologia redukcji hałasów sprawia, że znajomi i członkowie oddziału słyszą tylko to, co pokaźne, a przemyślane umiejscowienie obu mikrofonów sprawia, iż każde słowo brzmi wyraźnie, niezależnie od tego, jak masz założony komplet słuchawkowy.

świetny do PlayStation VR

Super wytrzymała opaska i nauszniki bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Gold są zaprojektowane tak,wygodnie zakładało się je na gogle PS VR – dzięki temu możesz dłużej przebywać w wirtualnych światach.

(Połączenie przewodowe jest wymagane w sytuacji korzystania z PlayStation®VR i maszyn przenośnych. 7.1 Wirtualny dźwięk przestrzenny jest dostępny tylko w systemach PS4. Może być wymagana aktualizacja oprogramowania systemowego PS4.)

Co jest w pudełku?

 • Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy Gold
 • przewód USB (typ A – micro-B) do ładowania zintegrowanego akumulatora zestawu słuchawkowego.
 • kabel audio 3,5 mm do użytkowania z PlayStation VR i urządzeniami mobilnymi.
 • Bezprzewodowy adapter Wireless USB do PS4, komputerów PC i Mac.

☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5de7bcb182fff01d6485f2c0
 • ID kategorii: 7967

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zniewalaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najszczególniej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie przypasowanym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z powiększonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długofalowym komforcie w trakcie długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i maszyn przenośnych, albo użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia staranną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia przenośne...


☆ Corsair HS75 ☆

Corsair HS75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS75
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f9c65202da47c8b6d0e1379
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki douszne JBL

☆ Corsair HS75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

gamingowy zestaw słuchawkowy do konsoli xbox series x, xbox series s i xbox one corsair hs75 xb wireless ma w pełni odłączany mikrofon, emituje realistyczny dźwięk dolby atmos oraz łączy się z konsolą bezpośrednio, bez zapotrzebowania używania adaptera do łączności bezprzewodowej.korzyści: zaprojektowany do konsoli xbox - połącz słuchawki bezprzewodowo bezpośrednio z konsolą xbox series x, series s lub xbox one,cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim poziomie opóźnień technika dolby atmos - otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i staranniejszą reakcję na zdarzenia w grze znakomity dźwięk- wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - odłączany, jednokierunkowy mikrofon redukuje hałas z otoczenia, gwarantując rewelacyjną przezroczystość dźwięku znajdź równowagę - żeby ułatwić koncentrację na akcji gry albo na komunikacji z członkami zespołu, słuchawki wyposażono w regulatory na nauszniku zezwalające sterować dźwiękiem gry i czatu z myślą o komforcie - dostosowywane nauszniki z miękkiej szrucznej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą kształt sprawdzony w boju- budowa z solidnego i lekkiego aluminium wytrzyma mnóstwo lat


☆ HP Pavilion Gaming Headset 600 ☆

HP Pavilion Gaming Headset 600 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion Gaming Headset 600
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c51952e8e441a3c945294dc
 • ID kategorii: 7967

☆ HP Pavilion Gaming Headset 600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy HP Pavilion Gaming 600

Wynieś swoje doznania dźwiękowe na wyższy poziom dzięki zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu z myślą o grach i rozrywce. Przestrzenny dźwięk 7.1 dostarcza niezwykłych, realistycznych wrażeń akustycznych nieważne, czy toczysz zacięta walkę, czy słuchasz ulubionej piosenki.

Otocz się dźwiękiem
Wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 gwarantuje większą precyzję, głębię i transparentność brzmienia Twoich multimediów niech otoczy Cię czysty i bogaty dźwięk.

Pełna wygoda
Lekki i samoregulujący się pałąk gwarantuje komfort i bezproblemowe dopasowanie podczas długofalowego użytkowania.

Komfort stosowania
Miękkie obicie ze nienaturalnej skóry na nausznikach i pałąku gwarantuje długotrwały komfort.

elementy sterujące na słuchawce
komponenty sterujące umieszczone na słuchawce umożliwiają szybką i łatwą regulację głośności oraz wyciszanie.

Zielone podświetlenie LED
Gdy komplet słuchawkowy jest włączony, logo na słuchawce świeci zielonym światłem LED.

Składany mikrofon
Ustaw prosto regulowany mikrofon na wysokości ust albo schowaj go, jeśli nie jest Ci konieczny.EAN: 0192545432542
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 4BX33AA
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak
Kolor: Zielony
rozmiary: 18 x 21,8 x 11,4 cm
Waga: 0.36 kg
Akcesoria w zestawie: zestaw słuchawkowy Karta gwarancyjna informacje o produkcie Skrócona instrukcja obsługi

Najtańsze Słuchawki Headset – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek typu Headset. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Trust Ziva ☆

Trust Ziva Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust Ziva
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 598983b28e441aa86c73dce0
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust Ziva - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Kompaktowe słuchawki nauszne Trust Ziva gwarantują wygode, a także doskonałą jakość dźwięku. Konstrukcja zezwala na genialne dopasowanie słuchawek dzięki regulowanemu pałąkowi oraz oferują możliwość skladania, co sprawia, że z łatwością jest je zabrać ze sobą.

genialnie sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki jak i wykonywania połączeń. Mają jeszcze zaimplementowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń telefonicznych i sterowania odtwarzaniem muzyki.

cechy produktu:
· Słuchawki przewodowe
· Złącze: 3,5mm jack
· Długość kabla: 110cm
· Dźwięk stereo
· Impedancja: 32 Ohmy
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz
· Składana konstrukcja
· regulowany pałąk
· wbudowany mikrofon
· Odbieranie połączeń i sterowanie odtwarzaniem muzyki
· stosowne do codziennego stosowania w domu i poza nim
· Kompatybilne z iOS i Androidem
· dedykowane do smartfonów i tabletów z wejściem mini jack
· Przycisk umieszczony na kablu
· Funkcje przycisku: call pick-up, voice assistant, play, pause, prev, next, voice assistant, remote control button
· Waga: 152g

☆ HyperX CloudX Chat ☆

HyperX CloudX Chat Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX CloudX Chat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5e4d339b2da47c26c3a1450a
 • ID kategorii: 7967

☆ HyperX CloudX Chat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:komplet słuchawkowy z dokumentem Xbox, transparentnie czysty dźwięk rozmów, lekka, komfortowa, dwustronna konstrukcja, komfortowa regulacja dźwięku na przewodzie, elektretowy mikrofon pojemnościowy;Kod Producenta:HX-HSCCHX-BK/WW;Kolor:czarny;Kolor:czarno-zielony;budowa:otwarte;Model (wariantowanie):Cloud Chat;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:50 Hz - 18 kHz;Pasmo przenoszenia:50 Hz - 10 kHz;Platforma:Xbox One;nadaje się do:Xbox One;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Logitech H110 ☆

Logitech H110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H110
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c9ed22da47c29d0000003
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

unosi całkowitą efektywność zasilania dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu kilku UPS-ówZwiększenie dostępności przez podłączenie zasilacza UPS do dwóch oddzielnych źródeł zasilaniaW razie potrzeby pozwala na prędkie powiększenie o dodatkowy czas podtrzymaniaZasilanie bezprzerwowe o nadzwyczajnych parametrach na czas operacji zamiany akumulatorówNiezakłócone, bezustanne zasilanie chronionych urządzeń w sytuacji, gdy używane jest zasilanie z generatoraZasilanie sieciowe dla podłączonego obciążenia na wypadek przeciążenia albo usterki zasilacza UPSWiększa przystępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i wymiany akumulatorów poprzez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem średniego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)Beznarzędziowa zamiana akumulatora umożliwia szybką i prostą wymianę akumulatoraOkresowy autotest akumulatora gwarantuje wczesne wykrywanie konieczności zamianySzybkie serwisowanie i niższe wymogi w zakresie konserwacji dzięki zastosowaniu modułów z funkcją autodiagnostyki, które można wymieniać na miejscuZarządzalne sieciowo pozwala na zdalne zarządzanie UPS-em poprzez siećZapewnia scentralizowane zarządzanie poprzez APC InfraStruXure ManagerAlfanumeryczny monitor wyświetlający atrybuty systemu i powiadomienia o alarmieAlarmy dźwiękowe zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-aProgramowana częstotliwość zapewnia kompatybilność z zróżnicowanymi częstotliwościami wejściowymiSzybkie raportowanie stanu urządzenia i zasilania za pomocą wizualnych wskaźnikówKorekcja wejściowego współczynnika poboru mocy zmniejsza koszty instalacji dzięki możliwości wykorzystania mniejszych generatorów i okablowaniaWydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów przez regulację napięcia ładowania w zależności od temperatury akumulatoraMaksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu starannemuWiększa przystępność systemów dzięki funkcji korygowania stanów nieprawidłowej częstotliwości i napięcia bez zastosowania akumulatorów


☆ Logitech H150 ☆

Logitech H150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H150
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51a446b982fff0966a00000c
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech H150, biały

Można go nosić po obu stronach
części obsługi na kablu
dostosowywany pałąk na głowę


łatwego w obsłudze analogowego zestawu słuchawkowego stereo Logitech® H150 możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy.

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Logitech ® H150 sprawia, że dzięki zrozumiałym rozmowom w brzmieniu stereofonicznym po prostu pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Mikrofon tłumi zakłócające szumy tła, dzięki czemu jesteś za każdym razem widocznie rozumiany. I można go nosić na lewej albo prawej stronie. Obróć mikrofon do góry, jeśli go nie Ci potrzeba. Dostosowywany pałąk i gąbki do słuchawek słuszne dopasowanie. Przy pomocy części obsługi na kablu komfortowo regulujesz głośność i wyciszenie mikrofonu. Komplet słuchawkowy jest łatwy do podłączenia. Podłącz komplet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swojego komputera — i już jest gotowy do zastosowania.

Mikrofon z systemem redukcji szumów
Nie musisz walczyć swoim głosem z szumami tła — możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy z kolegami, rodziną i przyjaciółmi.

Obrotowy pałąk
Obróć mikrofon na bok, gdy nie jest konieczny.

Piankowe nakładki na słuchawki
Zaprojektowane tak,pakiet słuchawkowy nadal wygodnie leżał choćby po długich rozmowach.

Uniwersalny design
Mikrofon może być noszony z lewej albo prawej strony.

Regulator głośności na kablu
W ten sposób można bezpośrednio regulować głośność i wyciszać mikrofon.

dostosowywany pałąk na głowę
Pałąk jest regulowany, aby zapewnić świetne dostosowanie.

Proste ustawienie
Podłącz komplet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do użycia. To takie proste.

Wyposażenie: Można go nosić po obu stronach · komponenty obsługi na kablu · Mikrofon obrotowy · Dźwięk stereo · dostosowywany pałąk na głowę · Mikrofon z systemem redukcji szumów · nad wyraz lekka i smukła kompozycja · wygodne, piankowe nakładki słuchawek · Współpracuje z modnymi aplikacjami telefonicznymi, takimi jak Logitech Vid™ HD, Skype®, Gmail™, Yahoo!® Messenger, Gmail™, Windows Live® Messenger i AIM®.

dane technologiczne: Długość kabla: 1,8 m · Głębokość produktu: 145 mm · Kolor: biały · pasuje do: PC · Podłączenie zestawu słuchawkowego: Jack 3,5 mm · Regulacja głośności: tak · rodzaj zestawu słuchawkowego (kategoryzacja): pakiet słuchawkowy PC · Sposób noszenia opaski: na głowie · Sposób noszenia słuchawek: On Ear · Szerokość towaru: 200 mm · Tłumienie szumów w mikrofonie: tak · Waga: 80 g · Wykonanie (pakiet słuchawkowy): przewodowy, stereo · Wysokość towaru: 60 mm · Wyłączenie głosu w mikrofonie: tak

wysyłka obejmuje: Stereofoniczny komplet słuchawkowy Logitech H150, biały, Instrukcja obsługi.

☆ Trust Mauro ☆

Trust Mauro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust Mauro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c602328e441aa952001f7d
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  słuchawki bezprzewodowe

☆ Trust Mauro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości słuchawki USB z mikrofonem gwarantujące najwyższą jakość cyfrowego dźwięku
- Połączenie USB zagwarantuje wyraźny głos bez zakłóceń w trakcie rozmów lub grania online
- komfortowy zarys z regulowanym pałąkiem i pokaźnymi miękkimi poduszkami
- zastosowana regulacja głośności i przycisk wyciszenia mikrofonu i słuchawek
- wystarczy podłączyć wtyczkę do portu USB komputera; bez odłączania głośników
- w trakcie słuchania muzyki mikrofon można wyłączyć
- doskonały do gier online, słuchania muzyki i komunikatorów obsługujących rozmowy telefoniczne, takich jak SkypeEAN: 8713439175912
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 17591
Przeznaczenie: Gaming
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Pozostałe właściwości: W zestawie:- Słuchawki USB- Instrukcja obsługiWymiary opakowania: 245x190x65 mm

☆ Trust Quasar ☆

Trust Quasar Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust Quasar
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51909ab82da47c5a79000142
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust Quasar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Wysokiej jakości słuchawki z mikrofonem stereo USB z dostosowywanym, miękko wyściełanym pałąkiem i znacznymi poduszkami gwarantujące maksymalny komfort
- Kompatybilne ZE WSZYSTKIMI komputerami PC i laptopami
- nowoczesna technika USB zapewniająca czysty dźwięk cyfrowy wysokiej jakości
- nietrudne połączenie z komputerem przy pomocy gniazda USB, bez potrzeby odłączania głośników.
- Czuły mikrofon o sprężystej konstrukcji zapewnia wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
- znakomity do gier online, słuchania muzyki i komunikatorów obsługujących rozmowy telefoniczne, takich jak SkypeEAN: 8713439169768
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 16976
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Brak
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 2.5 m
Waga: 385 g
Pozostałe parametry: W zestawie:- Słuchawki- Instrukcja obsługiWymiary: 195x155x90mm rozmiary opakowania: 245x190x95 mm

☆ Rebeltec VIRAL ☆

Rebeltec VIRAL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Rebeltec
 • Nazwa produktu: Rebeltec VIRAL
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 599fc38782fff0af43c42029
 • ID kategorii: 7967

☆ Rebeltec VIRAL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Rebeltec Słuchawki bluetooth dedykowane do smartfonów, tabletów
- Kompatybilne z Bluetooth 4.2 (Chipset: JR)
- Sterowanie przy pomocy smartphona lub przycisków na obudowie słuchawek
- Tryby: bluetooth, AUX, rozmowa telefoniczna
- nad wyraz wysokiej klasy przetworniki przezroczysty dźwięk
- 4 przyciski - służący do odbierania, kończenia połączeń, odtwarzania i pauzowania muzyki, regulowania głośności
- szybkie składanie / rozkładanie słuchawek ułatwia podróżowanie
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Impedancja: 32 Ω
- Czułość: 115±3dB /1mW (przy 1kHz)
- Moc 40mW
- wbudowany akumulator 150mAh (ładowany z micro USB)
- Średnica głośnika: 40mm
- Żłącze micro USB (służy do ładowania akumulatora)
- posiada wyłącznik
- Pokryte gumą
- wbudowane diody sygnalizacyjne
- wbudowany mikrofon (funkcja rozmowy telefonicznej po połączeniu z telefonem przez bluetooth)
- AUX (po wyczerpaniu baterii możliwość odsłuchu przez dołączany kabel 3,5mm mini jack)
- W pakiecie kabel USB(M)->microUSB(M) i przewód mini jack 3,5mm (M)->mini jack3,5mm(M)EAN: 5902539600568
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: RBLSLU00031
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 Hz
Czułość: 115 dB
Mikrofon: zastosowany
Kolor: Czarny
Akcesoria w pakiecie: - przewód USB(M)->microUSB(M) - kabel mini jack 3,5mm (M)->mini jack3,5mm(M)

☆ Trust Reno ☆

Trust Reno Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust Reno
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4f05b782fff09f9a7a6df9
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust Reno - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
komfortowy nauszny pakiet słuchawkowy z regulacją głośności na kablu i regulowanym mikrofonem.

właściwości produktu:
· pasuje do wszystkich komputerów stacjonarnych i notebooków
· doskonały do gier online, odtwarzania muzyki i aplikacji do rozmów głosowych, takich jak Skype
· wygodne przypasowanie dzięki dostosowywanemu pałąkowi i miękkim nausznikom o wyglądzie skóry
· Czuły mikrofon z wyraźną jakością głosu
· rewelacyjna jakość dźwięku
· Regulacja głośności na kablu
· kabel o długości 1,8 metra
· Złącze: 3,5mm
· Pasmo przenoszenia: 50 – 20 000 Hz
· Impedancja: 32 Ohmów
· Czułość: 105 dB

☆ Trust GXT 307 ☆

Trust GXT 307 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 307
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ae975db2da47c07dea0d2b5
 • ID kategorii: 7967

☆ Trust GXT 307 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
stosowny dla graczy
Ten nauszny zestaw słuchawkowy do gier ze składanym mikrofonem i dostosowywanym pałąkiem nadzwyczajnie spełni wszystkie Twoje zapotrzebowania w grach. Podłącz go do swojego PlayStation 4/5 i jesteś na najlepszej drodze do zwycięstw!


Komunikuj się sprawnie
zestaw słuchawkowy Ravu ma składany mikrofon z wielokierunkowym wzorcem nagrywania. Prosto odbiera głos podczas rozmowy ze znajomymi. Możesz ustawić mikrofon w dowolnej pozycji, która jest dla Ciebie najlepsza. W trakcie rozmowy z kolegami z drużyny nie umknie żadne słowo! Dzięki pilotowi na przewodzie możesz regulować głośność oraz wyciszać mikrofon, gdy Ci trzeba ciszy i spokoju.


długookresowy komfort
Ravu jest przeznaczony do długich i intensywnych sesji gier dzięki wygodnym nausznikom. Pomagają one pousuwać wszelkie hałasy, gdy toczysz bitwę przeciwko lub z przyjaciółmi.


Kontroluj
40-milimetrowe przetworniki gwarantują dźwięk, którego szukasz. Podłącz 2-metrowy przewód z wtyczką 3,5 mm do konsoli lub podłącz przedłużacz,optymalnie współpracować z komputerem lub laptopem. Zacznij słuchać odgłosów triumfu!


parametry towaru:
· Słuchawki przewodowe
· kompozycja nauszna
· Długość kabla: 100 cm + przedłużacz 100 cm
· Złącze 3,5 mm mini jack
· wymiar głośnika: 40mm
· Impedancja: 32 Ohmy
· Czułość: 105dB
· Składany mikrofon
· Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20000Hz
· Regulacja głośności
· regulowany pałąk
· Nauszniki produkowane ze skory syntetycznej
· Kompatybilność:
- Konsole: PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS4 Original, PS5
- Systemy operacyjne: Chrome OS, Windows, Mac OS
· wymiary: 210mm x 230mm x 100mm
· Waga: 295g

☆ HP Stereo Headset H2800 ☆

HP Stereo Headset H2800 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Stereo Headset H2800
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 54c60dfb8e441a350b0020a3
 • ID kategorii: 7967

☆ HP Stereo Headset H2800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Wygoda dla uszu, wrażenia dźwiękowe dla umysłu. Korzystaj z wygodnego, zastosowanego mikrofonu, opcji sterowania zestawem słuchawkowym i zgodności z najróżniejszymi urządzeniami. Wysoka jakość dźwięku Bogatsze niskie dźwięki i wyraźne wysokie tony gwarantują pełnię wrażeń podczas odtwarzania filmów, muzyki i innych treści. Wrażenia dotykowe dorównują dźwiękowym Relaksuj się z dodatkowym komfortem zapewnianym przez miękkie, skórzane słuchawki i sprężysty, znakomicie dopasowany, gumowy pałąk. Gotowość do podróży starczy obrócić i złożyć komplet słuchawkowy i zwinąć płaski przewód bez martwienia się o jego splątanie. Obsługa środowiska HP 2-letnia, ograniczona gwarancja HP w pakiecie z całodobową pomocą technologiczną. Pełny relaks zapewniany poprzez miękkie, skórzane słuchawki, a także rozciągliwy, idealnie dopasowany, gumowy pałąk....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.