Ranking Słuchawek Huawei – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Huawei. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Huawei jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe ☆

HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606428e58e441aa77f170a14
 • ID kategorii: 7967

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

huawei freebuds 4i to artykuł skierowany do młodych, energicznych osób, które nie boją się eksperymentować i lubią testować najnowsze, lecz także przystępne cenowo technologie. Bezprzewodowe słuchawki huawei freebuds 4i są wyposażone w wytrzymałą baterię, która umożliwia 10 godzin nieprzerwanego użytkowania, aktywną redukcję szumów, która gwarantuje perfekcyjną jakość dźwięku oraz niezwykle ergonomiczny, ascetyczny design, który stanowi ich dopełnienie.korzyści: bateria, o obszerności 55 mah, wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania i na 6.5 godziny prowadzenia rozmów przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów.

w połączeniu z etui ładującym, słuchawki mogą odtwarzać muzykę aż przez 22 godziny i pozwalają na 14 godzin połączeń głosowych. Prekursorskie w branży szybkie ładowanie – już 10 minut umożliwia 4 godziny korzystania z słuchawek.

po 60 minutach zaś, są one w pełni naładowane. Bateria w stanie spoczynku trzyma aż do 200 dni, a po wyjęciu słuchawek z etui ładującego – do 2 dni. Układ dwóch mikrofonów zezwala na wykrycie hałasów otoczenia i za pomocą odwróconej fali dźwiękowej zredukowanie hałasu choćby do 22 db.

algorytm redukcji szumów zapewnia wysoką jakość rozmów głosowych nawet w nieprzystępnych warunkach dźwiękowych, takich jak jazda na rowerze przy intensywnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym, biurze czy ruchliwym centrum handlowym.

etui ładujące zostało zaprojektowane tak,genialnie pasowało do łuku rąk użytkownika. Do artykułu załączone są też inteligentnie dostosowujące się do ucha nakładki silikonowe, dostępne w 3 wymiarach.


☆ Huawei FreeBuds Pro (czarny) ☆

Huawei FreeBuds Pro (czarny) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei FreeBuds Pro (czarny)
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f85aa9782fff08c630e178e
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei FreeBuds Pro (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki TWS Huawei FreeBuds Pro Czarne etui 7h Dynamiczna redukcja szumów do 40 dB, Bluetooth 5.2, 6 mikrofonów, dotykowe sterowanie, do 30 godzin odtwarzania, bezprzewodowe ładowanie NAJWAŻNIEJSZE właściwości:wymiar: 26 x 29,6 x 21,7 mm (jedna słuchawka), 70 x 51,3 x 24,6 mm (etui ładujące)Waga: ok.

6,1 g (jedna słuchawka); ok. 60 g (etui ładujące)Kolor: CzarnyBateria: 55 mAh (jedna słuchawka), 580 mAh (etui ładujące)Żywotność baterii: do 7 h na 1 ładowaniu (bez redukcji szumów), do 30 h przy użyciu etui ładującego (bez redukcji szumów)*Ładowanie słuchawek w etui: ok.

40 minPrzewodowe ładowanie etui (USB-C 5 V/1,2 A/6 W): ok. 1 hBezprzewodowe ładowanie etui (2 W): ok. 2 hSystem dynamicznej aktywnej redukcji szumówDotykowe sterowanieAutomatyczne parowanieJednoczesne sparowanie z 2 urządzeniamiBluetooth 5.2 Hybrydowa aktywna redukcja szumów.

Wycisz szumy z zewnątrz i od środka Dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów mikrofony skierowane do we wnętrzu i na zewnątrz wykrywają niepożądany hałas w otoczeniu i w uchu. Następnie dynamiczne przetworniki generują staranny sygnał niwelujący.

Osiągając efekt redukcji szumów do 40 dB1, HUAWEI FreeBuds Pro pozwalają doznać kojącego wyciszenia na życzenie. Odetnij się od zgiełku i zanurz się w ulubionych rytmach. Pozostań w kontakcie z tym, co ważne dookoła.

Usłysz głos, który jest dla Ciebie ważny. Poczuj muzykę dzięki HUAWEI FreeBuds Pro. Poruszający dźwięk, inspirujący styl. Inteligentna, dynamiczna redukcja szumów Tryb redukcji szumów dobrany do otoczenia Inteligentnie rozpoznając dźwięki otoczenia, HUAWEI FreeBuds Pro odpowiednio przełącza tryb redukcji szumów, by zapewnić trafne doznania dźwiękowe.

Tryb ultra Odpręż się w trakcie podróży. Poczuj głębię dźwięków ulubionej muzyki i odetnij się zgiełku. Tryb komfortowy Pomaga Ci się skoncentrować na tym, czego słuchasz, eliminując niepożądane dźwięki w biurze, czytelni czy urzędzie, takie jak szelest papieru, stukanie klawiatury czy rozmowy w tle.

Tryb ogólny Oddaj się rozrywce przy muzyce, filmach lub grach, choćby w zatłoczonych kawiarniach, pośród tętniących życiem ulic. Uwydatnianie głosu Usłysz to, co ważne Nie musisz wyjmować słuchawek z uszu.

Dotknij i przytrzymaj słuchawkę, aby przejść w tzw. Tryb świadomości, który pozwala Ci usłyszeć dźwięki otoczenia. Oryginalna funkcja wykrywania głosu redukuje niechciane dźwięki otoczenia, podkreślając ludzką mowę.

W ten sposób nie przegapisz wyraźnych komunikatów na lotnisku czy dworcu. Podwójne anteny Dzięki zaimplementowaniu dwóch anten słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro jednostajne połączenie Bluetooth, nawet jeśli telefon znajduje się w torbie czy kieszeni.

Podwójny system redukcji szumu wiatru gwarantuje wyraźne rozmowy choćby podczas prędkiej jazdy na rowerze czy hulajnodze. Daj się usłyszeć nawet szeptem, dotknij dwukrotnie wspornika słuchawki,zastosować jej jako mikrofonu.

Poczuj emocje przenośnej rozgrywki dzięki mocnemu brzmieniu bez opóźnień. Styl, który przemówi za Ciebie HUAWEI FreeBuds Pro dostępne są w trzech różnych kolorach, dobranych do dźwięków, które kochasz: wyraziste srebro z subtelnym srebrnym połyskiem, wysmakowana i dyskretna ceramiczna biel oraz tradycyjna uniwersalna czerń.

Na cały dzieńStabilnośćMiękkie silikonowe wkładki douszne są dostępne w 3 wymiarach. Inteligentne oprogramowanie pomoże Ci wybrać te, które najlepiej pasują do Twoich uszu.przypasowanieSpecjalna kompozycja uwzględniająca dobranie do tylnej i przedniej ściany ucha równoważy ciśnienie powietrza we wnętrzu i na zewnątrz.

W ten sposób zapewniana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, gwarantująca wygodę stosowania.KomfortKompaktowy i lekki korpus został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie. Starczy chwila i praktycznie nie czujesz, iż nosisz słuchawki Dotykowe sterowaniePrecyzyjne czujniki precyzyjnie reagują na gesty.

Przesuwając albo dotykając nasady słuchawek z obu stron, możesz rozszerzać albo obniżać głośność, odbierać połączenia lub przełączać utwory.Gotowe na długie godzinyPrzy wyłączonej redukcji szumów jedno ładowanie zapewnia do 7 godzin słuchania.

Wykorzystując etui ładujące, czas ten wzrasta do aż do 30 godzin8. Możesz także wykorzystać smartfona albo tabletu do ładowania zwrotnego, gdy jesteś w drodze lub nie masz dostępu do ładowarki. Ładowanie zwrotne wymaga urządzenia wyposażonego w tę funkcję.Przy aktywnej funkcji redukcji szumów jedno ładowanie zapewnia nawet 3,5 godziny rozmów (16 godzin z wykorzystaniem etui ładującego).Przy aktywnej funkcji redukcji szumów jedno ładowanie zagwarantuje choćby 4,5 godziny rozmów (20 godzin z zastosowaniem etui ładującego).

Otwórz i sparujOtwórz etui do ładowania, a na smartfonie pojawi się powiadomienie o pierwszym parowaniu. Następnym razem połączenie nawiązane zostanie samoczynnie, a na ekranie wyświetli się informacja o stanie baterii.Płynne przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniamiHUAWEI FreeBuds Pro możesz sparować z dwoma urządzeniami równocześnie i ekspresowo przełączać pomiędzy nimi poprzez krótkie dotknięcie jednej ze słuchawek (Fun


☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych. Gwarantują wysoki poziom ergonomii oraz kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

Inne Rankingi:  Słuchawki bluetooth do 500 zł

Jakość dźwięku Model CM33 charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu skrupulatnie odwzorowuje zarówno niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane równocześnie do słuchania różnorodnej muzyki, a także prowadzenia rozmów telefonicznych.

Komfort adekwatnie zaprojektowane końcówki, bardzo korzystne tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki temu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

Pozwalają w dodatku na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zastosowany kabel o długości 1.2 metra umożliwia komfortowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych.

na dodatek słuchawki zostały wyposażone w komfortowy zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem i przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością w trakcie rozmowy telefonicznej lub słuchania muzyki.

Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyposażonych jest w port USB typu C. Słuchawki CM33 wyekwipowano właśnie w ten typ złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych urządzeń przenośnych....


☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d4502982fff071c2a2eeff
 • ID kategorii: 7967

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:tak;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane dla:smartfon;rozmiar kabla:0 m;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, samoczynne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie przez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja szybkiego ładowania;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://consumer.huawei.com/pl/headphones/freebuds4/;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:srebrny;Kolor:srebrny/szary;pasuje do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;wariant słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m


☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony ☆

Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 619d579a8e441a08c79a5f87
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:4 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds Lipstic;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:4,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) ☆

Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332a74f8e441adcd4482a22
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Huawei Earphones AM115 douszne słuchawki minijack 3,5 mm mikrofon + pilot biały

Huawei Earphones AM115 to douszne słuchawki o ergonomicznym designie, który nie tylko zagwarantuje dużą wygodę używania,na dodatek idealną jakość dźwięku. Wyjątkowa budowa akcesoriumpowoduje,wyśmienicie dopasowuje się do kształtu ucha, a drobne otwory z tyłu obudowy, m.in. Dodatkowo wzmacniają bas. Brzmienie jest czyste i odpowiednio zbalansowane, tak byśmy mogli w pełni cieszyć się ulubioną muzyką.

Do tego długi, rozciągliwy przewód, a także umieszczony na nim użyteczny pilot zezwalający na momentalne przełączanie się pomiędzy piosenkami, kontrolę głośności i odbieranie rozmów telefonicznych za pomocą jednego przycisku. Całość wykonana z wysokiej jakości tworzyw (PC).

 • producent: Huawei
 • Model: AM115
 • Materiał: PC
 • rodzaj słuchawek: Douszne, przewodowe
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
 • Czułość: 106 dB
 • Długość kabla: 1,2 m
 • Złącze: 3,5 mm
 • Kompatybilność: Android/ iOS


☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe ☆

HUAWEI FreeBuds SE - Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI FreeBuds SE - Białe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b8a72da47cad9166f3e1
 • ID kategorii: 7967

☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane dla:iPhone, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po polaczeniu z wybranymi telefonami albo po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;rodzaj słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) ☆

Huawei FreeBuds SE (niebieski) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei FreeBuds SE (niebieski)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b8a52da47cad9166f3e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane dla:iPhone, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje dopełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po polaczeniu z wybranymi telefonami lub po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;typ słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430 ☆

Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59afa3e42da47c1a94113925
 • ID kategorii: 5758

☆ Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nowe Oryginalne słuchawki HUAWEI z pilotem regulującym natężenie dźwięku i mikrofonem specjalnie opracowane dla wymagających użytkowników najnowszych smartfonów Huawei. Słuchawki są szczególnie potężnie i elegancko tworzone, mają estetyczne metalowe wykończenia.

Kolor: Biało-srebrne - White - model katalogowy Huawei AM-116 Jedyne słuchawki posiadające funkcję zgłaśniania i wyciszania na pilocie, które bez problemu "chodzą" z HUAWEI P10 P9 P8 Lite Y5 Y6 G8 G7 i inne z wejściem 3,5mm - posiadają 4 piny i białe ringi 100% ORYGINAŁ HUAWEI!

Inne Rankingi:  Słuchawki do laptopa

PAMIĘTAJ: TYLKO W ORYGINALNYCH SŁUCHAWKACH MOŻESZ SŁUCHAĆ RADIA Model Huawei AM116 to niezwykle komfortowe i lekkie słuchawki stereo redukujące szumy z otoczenia. Ten stereofoniczny komplet słuchawkowy zagwarantuje wysokiej jakości wrażenia słuchowe oraz umożliwia słuchanie ulubionej muzyki - utworów ciesząc się pełnią ideału dźwięku.

Dzięki ergonomicznej obudowie końcówki słuchawek nieprzeciętnie przylegają do uszu powiększając jeszcze bardziej komfort słuchania a aluminiowe wykończenie jeszcze bardziej akcentuje najwyższą jakość wykonania produktu.

Dźwięk High-definition 12mm głośnika dają moc, wzbogacone głębokimi tonami basowymi, zapewniają bogaty, wiernie odwzorowany dźwięk w każdym rejestrze. Co więcej, szczelina i otwory umożliwiające cyrkulację powietrza minimalizują ciśnienie tak, aby zapewnić doskonałą harmonię dźwięku.

Kontrola Pilotem pozwala na kontrolę pracy słuchawek przy użyciu funkcjonalnego przycisku. Słuchawki obsługują funkcje rozmowy, odtwarzania muzyki, regulacji głośności i słuchania radia FM. SPECYFIKACJA: Długość kabla około 1,15 m.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20 kHz Impedancja: 32 Ohm Czułość: 98.5 dB / mW komplet obsługuje większość telefonów, przykładowo m.in.: Huawei, Honor, P9, P9 lite, P8 P8 Lite Y5 Y6 G8 Honor 6 Honor 7 G7 Plus Honor 4X Honor 5X Ascend Y520 Ascend Y540 I INNE Z WEJŚCIEM MINI-JACK 3,5 mm


☆ Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017 ☆

Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59afa3e72da47c1a94113928
 • ID kategorii: 5758

☆ Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poruszający dzwięk Otwory wentylacyjne znakomitą jakość muzyki i wygodę połączeń. - komfortowojsze i bardziej rozciągliwe niż inne słuchawki douszne dzięki nieszablonowej użytecznej konstrukcji.

- udoskonalona skuteczność w średnim zakresie. - rozszerzone brzmienie basów. Nadzwyczajna akustyka Bogaty, zgryźliwy bas gwarantujący kojący, łagodny dźwięk. Czysty, rezonansowy przeciętny zakres oddający teksturę do wokalu.

Teksturowany wysoki ton, który nie jest zbyt przenikliwy. Dobra charakterystyka częstotliwościowa i równowaga gwarantujące wysoką jakość odsłuchu. Wygodne AM115 łączy mocne strony słuchawek jednocześnie dousznych, jak i klasycznych.

Dzięki analizie kształtu kanału słuchowego pozwalają na uzyskanie adekwatnego kształtu wkładek dousznych, dzięki czemu gwarantują wygodę i dostosowanie. Sterowanie trzema przyciskami dokładna, prosta w obsłudze kontrola pilota z trzema przyciskami Opakowanie wyszukany, przenośny schowek.

Pożegnaj splątane kable i chroń swoje słuchawki. Rygorystycznie przetestowane Ten produkt podlegał 69 rygorystycznym testom, w tym testom upuszczania, testom temperatury, testom naprężenia i testom naciśnięcia przycisku.

artykuł jest trwały i spełnia europejskie normy bezpieczeństwa CE.


Najtańsze Słuchawki Huawei – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Huawei. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Nakładki Earhook Do Słuchawek Huawei AM115 AM116 ☆

Nakładki Earhook Do Słuchawek Huawei AM115 AM116 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Nakładki Earhook Do Słuchawek Huawei AM115 AM116
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e0b67ab4fd335d65f449c5
 • ID kategorii: 8681

☆ Nakładki Earhook Do Słuchawek Huawei AM115 AM116 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Nakładki Earhook Do Słuchawek Huawei AM115 AM116

☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) ☆

Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6332a74f8e441adcd4482a22
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Huawei Earphones AM115 douszne słuchawki minijack 3,5 mm mikrofon + pilot biały

Huawei Earphones AM115 to douszne słuchawki o poręcznym designie, który nie tylko gwarantuje dużą wygodę stosowania,na dodatek perfekcyjną jakość dźwięku. Nieszablonowa konstrukcja akcesoriumsprawia,nieprzeciętnie dopasowuje się do kształtu ucha, a znikome otwory z tyłu obudowy, m.in. Ponadto wzmacniają bas. Brzmienie jest czyste i optymalnie zbalansowane, tak byśmy mogli w pełni radować się ulubioną muzyką.

Do tego długi, elastyczny kabel i umieszczony na nim ergonomiczny pilot zezwalający na momentalne przełączanie się między piosenkami, kontrolę głośności oraz odbieranie rozmów telefonicznych przy pomocy jednego przycisku. Całość stworzona z wysokiej jakości tworzyw (PC).

 • producent: Huawei
 • Model: AM115
 • Materiał: PC
 • typ słuchawek: Douszne, przewodowe
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
 • Czułość: 106 dB
 • Długość kabla: 1,2 m
 • Złącze: 3,5 mm
 • Kompatybilność: Android/ iOS


☆ Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017 ☆

Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59afa3e72da47c1a94113928
 • ID kategorii: 5758

☆ Huawei am115 zestaw słuchawkowy przewodowy biały 3,5 mm - 2017 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Poruszający dzwięk Otwory wentylacyjne rewelacyjną jakość muzyki i wygodę połączeń. - komfortowojsze i bardziej sprężyste niżeli inne słuchawki douszne dzięki nieszablonowej praktycznej konstrukcji.

- lepsza skuteczność w średnim zakresie. - rozszerzone brzmienie basów. Genialna akustyka Bogaty, zgryźliwy bas zapewniający kojący, łagodny dźwięk. Czysty, rezonansowy średni zakres oddający teksturę do wokalu.

Teksturowany wysoki ton, który nie jest zbyt przenikliwy. Dobra charakterystyka częstotliwościowa i równowaga gwarantujące wysoką jakość odsłuchu. Wygodne AM115 łączy mocne strony słuchawek zarówno dousznych, jak i tradycyjnych.

Dzięki analizie kształtu kanału słuchowego pozwalają na uzyskanie stosownego kształtu wkładek dousznych, dzięki temu gwarantują wygodę i dopasowanie. Sterowanie trzema przyciskami staranna, łatwa w obsłudze kontrola pilota z trzema przyciskami Opakowanie wysmakowany, mobilny schowek.

Pożegnaj splątane kable i chroń swoje słuchawki. Rygorystycznie przetestowane Ten artykuł podlegał 69 rygorystycznym testom, w tym testom upuszczania, testom temperatury, testom naprężenia i testom naciśnięcia przycisku.

towar jest trwały i spełnia europejskie normy bezpieczeństwa CE.


☆ Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430 ☆

Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59afa3e42da47c1a94113925
 • ID kategorii: 5758

☆ Zestaw słuchawkowy Huawei AM116 White 3.5mm, 8_738430 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

świeże Oryginalne słuchawki HUAWEI z pilotem regulującym natężenie dźwięku i mikrofonem specjalnie opracowane dla wymagających użytkowników najnowszych smartfonów Huawei. Słuchawki są wyjątkowo potężnie i elegancko wytworzone, mają estetyczne metalowe wykończenia.

Kolor: Biało-srebrne - White - model katalogowy Huawei AM-116 Jedyne słuchawki posiadające funkcję zgłaśniania i wyciszania na pilocie, które bezproblemowo "chodzą" z HUAWEI P10 P9 P8 Lite Y5 Y6 G8 G7 i inne z wejściem 3,5mm - posiadają 4 piny i białe ringi 100% ORYGINAŁ HUAWEI!

PAMIĘTAJ: TYLKO W ORYGINALNYCH SŁUCHAWKACH MOŻESZ SŁUCHAĆ RADIA Model Huawei AM116 to nad wyraz komfortowe i lekkie słuchawki stereo redukujące szumy z otoczenia. Ten stereofoniczny komplet słuchawkowy zagwarantuje wysokiej jakości wrażenia słuchowe i umożliwia słuchanie ulubionej muzyki - utworów ciesząc się pełnią ideału dźwięku.

Dzięki ergonomicznej obudowie końcówki słuchawek wspaniale przylegają do uszu powiększając jeszcze bardziej komfort słuchania a aluminiowe wykończenie jeszcze bardziej eksponuje najwyższą jakość wykonania towaru.

Dźwięk High-definition 12mm głośnika dają moc, wzbogacone głębokimi tonami basowymi, zapewniają bogaty, wiernie odwzorowany dźwięk w każdym rejestrze. Co więcej, szczelina i otwory umożliwiające cyrkulację powietrza minimalizują ciśnienie tak, żeby zapewnić znakomitą harmonię dźwięku.

Kontrola Pilotem zezwala na kontrolę pracy słuchawek przy użyciu ergonomicznego przycisku. Słuchawki obsługują funkcje rozmowy, odtwarzania muzyki, regulacji głośności i słuchania radia FM. SPECYFIKACJA: Długość kabla około 1,15 m.

Inne Rankingi:  Słuchawki sportowe JBL

Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20 kHz Impedancja: 32 Ohm Czułość: 98.5 dB / mW pakiet obsługuje większość telefonów, przykładowo m.in.: Huawei, Honor, P9, P9 lite, P8 P8 Lite Y5 Y6 G8 Honor 6 Honor 7 G7 Plus Honor 4X Honor 5X Ascend Y520 Ascend Y540 I INNE Z WEJŚCIEM MINI-JACK 3,5 mm


☆ Słuchawka Bluetooth do Huawei Mate 10 Pro ☆

Słuchawka Bluetooth do Huawei Mate 10 Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth do Huawei Mate 10 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640e12323754b7b0431617c8
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Bluetooth do Huawei Mate 10 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka Bluetooth do Huawei Mate 10 Pro

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5bc5b91282fff043d7d8c709
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów telefonicznych. Zapewniają wysoki poziom ergonomii, a także kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

Jakość dźwięku Model CM33 cechuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu starannie odwzorowuje zarówno niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno do słuchania przeróżnej muzyki oraz prowadzenia rozmów telefonicznych.

Komfort adekwatnie zaprojektowane końcówki, wyjątkowo dobre tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

Pozwalają w dodatku na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zaimplementowany kabel o długości 1.2 metra pozwala na wygodne odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych.

w dodatku słuchawki zostały wyposażone w komfortowy zwijacz przewodu. Funkcjonalność przewód łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem i przyciski funkcyjne. Pozwalają one na wygodne sterowanie głośnością podczas rozmowy telefonicznej lub słuchania muzyki.

Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyekwipowanych jest w port USB rodzaju C. Słuchawki CM33 wyekwipowano właśnie w ten rodzaj złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych urządzeń przenośnych....


☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe ☆

HUAWEI FreeBuds SE - Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI FreeBuds SE - Białe
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b8a72da47cad9166f3e1
 • ID kategorii: 7967

☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;asygnowana aplikacja:tak;przeznaczone dla:iPhone, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje dodatkowe:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;nadaje się do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po polaczeniu z wybranymi telefonami albo po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;wariant słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;regulowanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m


☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) ☆

Huawei FreeBuds SE (niebieski) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei FreeBuds SE (niebieski)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62f3b8a52da47cad9166f3e0
 • ID kategorii: 7967

☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;przeznaczone dla:iPhone, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje dodatkowe:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po polaczeniu z wybranymi telefonami albo po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;typ słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe ☆

HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 606428e58e441aa77f170a14
 • ID kategorii: 7967

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

huawei freebuds 4i to produkt skierowany do młodych, energicznych osób, które nie boją się eksperymentować i lubią testować najnowsze, lecz także dostępne cenowo technologie. Bezprzewodowe słuchawki huawei freebuds 4i są wyposażone w wytrzymałą baterię, która pozwala na 10 godzin nieustannego wykorzystywania, aktywną redukcję szumów, która zagwarantuje świetną jakość dźwięku, a także stanowczo ergonomiczny, surowy design, który stanowi ich dopełnienie.korzyści: bateria, o obszerności 55 mah, wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania, a także na 6.5 godziny prowadzenia rozmów przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów.

w połączeniu z etui ładującym, słuchawki mogą odtwarzać muzykę aż przez 22 godziny i umożliwiają 14 godzin połączeń głosowych. Nowatorskie w branży prędkie ładowanie – już 10 minut zezwala na 4 godziny korzystania z słuchawek.

po 60 minutach zaś, są one w pełni naładowane. Bateria w stanie spoczynku trzyma aż do 200 dni, a po wyjęciu słuchawek z etui ładującego – do 2 dni. Układ dwóch mikrofonów pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i przy pomocy odwróconej fali dźwiękowej zredukowanie hałasu nawet do 22 db.

algorytm redukcji szumów zagwarantuje wysoką jakość rozmów głosowych choćby w skomplikowanych warunkach dźwiękowych, takich jak jazda na rowerze przy intensywnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym, biurze czy ruchliwym centrum handlowym.

etui ładujące zostało zaprojektowane tak,nieprzeciętnie pasowało do łuku dłoni użytkownika. Do produktu załączone są ponadto inteligentnie dopasowujące się do ucha nakładki silikonowe, dostępne w 3 wymiarach.


☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60d4502982fff071c2a2eeff
 • ID kategorii: 7967

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywne redukowanie szumów:tak;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane dla:smartfon;rozmiar kabla:0 m;Funkcje uzupełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, automatyczne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie przez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja szybkiego ładowania;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://consumer.huawei.com/pl/headphones/freebuds4/;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:srebrny;Kolor:metaliczny/szary;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;typ słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;regulowanie głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *