Ranking Słuchawek Jabra – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Jabra. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Jabra jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black, ATJABVP00000674 (19948470) ☆

Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black, ATJABVP00000674 (19948470) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black, ATJABVP00000674 (19948470)
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f1abf8e8e441ae9c74b42a9
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black, ATJABVP00000674 (19948470) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Przyszłość otwiera się przed tobą
najszczególniej przenośny profesjonalny komplet słuchawkowy z najlepszą w swej klasie produktywnością Aktywną Redukcją Hałasu.

Przyszłość pracy hybrydowej otwiera się przed Tobą
Spotkanie o 8 rano z domowego zacisza. Pogaduszki z ulubionej kawiarni. Prezentacja na żywo po południu. Gdy podczas pracy niejednokrotnie się przemieszczasz, Ci trzeba zestawu słuchawkowego, który jest tak samo sprężysty jak Ty.

Evolve2 65 Flex jest naprawdę praktyczny. To najmocniej mobilny, fachowy komplet słuchawkowy z rozciągliwymi funkcjami ułatwiającymi pracę, w tym najlepszą w tej klasie Hybrydową Aktywną Redukcją Hałasu (ANC), mikrofonami z funkcją redukcji hałasu i bezprecedensową technologią Jabra Air Comfort, która pomaga utrzymać koncentrację i gwarantuje wygodę wszędzie i przez cały czas.

Czy może być jeszcze lepiej? Tak, gdyż dzięki bezprecedensowej składanej konstrukcji można go złożyć na płasko tak, aby zajmował mało miejsca i z łatwością chował się do futerału podróżnego. Ten pakiet słuchawkowy bezproblemowo zmieści się w torbie i rewelacyjnie pasuje do nomadycznego stylu pracy.

Otwórz się na jeszcze bardziej elastyczny styl pracy z Evolve2 65 Flex

potężny, lecz cichy model
Chcesz pracować wszędzie tam, gdzie najdzie Cię ochota i nie martwić się o hałas? Nie ma sprawy!

posiadając Evolve2 65 Flex możesz pracować w każdym hałaśliwym miejscu dzięki progresywnemu chipsetowi i wysokiej jakości mikrofonom z funkcją redukcji hałasu, które nadzwyczajną Hybrydową Aktywną Redukcję Hałasu (ANC), absolutnie najkorzystniejszą w tej klasie*.

na dodatek nauszniki z pianki z pamięcią kształtu genialnie dopasowują się do uszu, blokując jeszcze więcej odgłosów otoczenia. Pozostaje Ci po prostu skoncentrować się na swej pracy.

Odetnij się od świata z Evolve2 65 Flex.

*Klasa oznacza konkurencyjne produkty w tej samej grupie cenowej. Więcej danych na Jabra.pl/commercial-claims.

Twój głos w centrum uwagi
typowa sytuacja. Czekasz na ważny telefon służbowy i w końcu nadszedł ten moment. Znajdujesz się jednak w niezbyt fachowym otoczeniu.

Bez obaw. Evolve2 65 Flex likwiduje hałas otoczenia i gwarantuje absolutnie wyraźny dźwięk w trakcie rozmów i wirtualnych spotkań, bez względu na to, gdzie akurat jesteś.

Specjalnie zaprojektowany algorytm cyfrowy, potężny chipset i mikrofony Jabra ClearVoice scaliły siły i zwyciężają w walce z hałasem w centrach handlowych, szczekaniem psów i dudnieniem robót drogowych, więc możesz spokojnie skupić się na każdym słowie.

dzisiaj Twój głos będzie brzmieć profesjonalnie wszędzie, gdzie tylko zdecydujesz się rozmawiać.

Powiew lekkości
Praca przez cały dzień jest o dużo przyjemniejsza z zestawem słuchawkowym Evolve2 65 Flex.

To dlatego, iż do unikalnej składanej konstrukcji dodaliśmy bezprecedensową technikę Jabra Air Comfort.

Została ona specjalnie zaprojektowana w celu zmniejszenia nacisku na uszy dzięki zastosowaniu wyjątkowo miękkiej, perforowanej pianki w środku składanego pałąka nagłownego, która zapewnia efekt amortyzacji.

ponadto elastyczne nauszniki obracają się wraz z każdym ruchem. Możesz więc radować się wygodą bez względu na to, jak długo nosisz zestaw słuchawkowy.

Jesteś gotowy zaczerpnąć powietrza?

Zasygnalizuj swoje skupienie
Ci trzeba spokoju, żeby wykonać ważne zadanie? Evolve2 65 Flex ma coś, co może pomóc.

360° dioda zajętości świeci się na czerwono, dając łatwy do zauważenia sygnał STOP, który informuje innych, iż musisz się na chwilę skoncentrować.

Wyraźnie sygnalizuj swoją zajętość za pomocą Evolve2 65 Flex.

dedykowany do życia hybrydowego
Chcemy Ci pomóc, gdziekolwiek zaprowadzi Cię dzień w trybie pracy hybrydowej. Dlatego postaraliśmy się, by Evolve2 65 Flex był naprawdę adekwatny w każdej sytuacji.

Jego nowy, opływowy kształt nie tylko wygląda elegancko, ale dzięki naszemu nowoczesnemu pałąkowi nagłownemu, który składa się na płasko, możesz łatwo zabierać ten zestaw słuchawkowy wszędzie ze sobą.

dzięki czemu, iż wysięgnik jest krótszy i można go schować, przesuwając go do góry, możesz brzmieć naprawdę profesjonalnie w trakcie prezentacji albo wyglądać bardziej luźno w trakcie słuchania ulubionej muzyki w wolnej chwili.

Smart casual? Z Evolve2 65 Flex to pestka.

Nieograniczone możliwości
Pracując hybrydowo spotykasz się ze współpracownikami i klientami w przeróżnych miejscach, co oznacza, że większość spotkań nie odbywa się już twarzą w twarz.

Evolve2 65 Flex ma dokumenty wszystkich wiodących platform spotkań wirtualnych, w tym Google Meet, Microsoft Teams i Zoom, więc możesz cieszyć się ulepszoną jakością wirtualnych spotkań, niezależnie od tego, którą platformę wybierzesz.

Dzięki konfiguracji plug-and-play możesz od razu wziąć się do pracy, a zasięg łączności bezprzewodowej do 30 m gwarantuje jeszcze większą swobodę robienia rzeczy po swemu. Dodatkowo podwójna łączność umożliwia przełączanie między urządzeniami, więc możesz z łatwością przejść od słuchania muzyki z telefonu do rozmowy wideo na laptopie, nie obawiając się, iż coś Cię ominie.

Zachowanie sprężystości jest dzisiaj znacznie łatwiejsze.EAN: 5706991029161
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 26699-989-889
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB (Type C)
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak
Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 6800 Hz
Czułość: 38 dBV
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.2 m
Zasięg: 30 m
Waga: 136 g
Akcesoria w komplecie: komplet słuchawkowy Adapter Bluetooth Link 380 kabel USB 1,2 m Futerał podróżny Dokumentacja użytkownika Podkładka do ładowania bezprzewodowego
oczekiwania środowiskowe: Temperatura pracy Od -5°C do 45°C Temperatura przechowywania Od -10°C do +55°C Temperatura pracy podczas bezprzewodowego ładowania Od 0°C do 40°C
Pozostałe cechy: Czas odtwarzania muzyki Do 32 godzin (z wyłączoną ANC) / Do 21 godzin (z włączoną ANC) Czas rozmów Do 20 godzin (z wyłączoną ANC/diodą zajętości) / do 15 godzin (z włączoną ANC/diodą zajętości) Czas ładowania Do 120 minut Czas ładowania przewodowego USB-C Poziom naładowania baterii po 30 minutach ładowania Maks. 45% Bezprzewodowe ładowanie Tryb uśpienia certyfikat Unified Communication (UC)

☆ Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275) ☆

Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f62208a82fff002fb27e1b5
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Słuchawki Evolve2 85 Link380c MS Stereo Black (5706991023275) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

EVOLVE2 85
Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. To najkorzystniejszy pakiet słuchawkowy sprzyjający koncentracji i współpracy.

Usłysz własne myśli.
Zapewniamy ciszę natychmiast, gdzie tylko chcesz. Efekt naszej pracy to światowej klasy profesjonalne słuchawki z cyfrową technologią hybrydową Active Noise Cancellation (ANC) działającą w oparciu o najbardziej progresywny chipset, jaki udało nam się do tej pory stworzyć. Nasze słuchawki zapewniają niesamowite tłumienie hałasu. Załóż je i zatop się we własnych myślach. Od dzisiaj wszystko się zmieni. Przedstawiamy nowy standard.

Pokaż,potrzebujesz spokoju.
Nasz wskaźnik zajętości tworzy zupełnie świeże możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz również włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku. Choćby, jeśli wokół Ciebie mnóstwo się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.

większe głośniki. Lepszy dźwięk. Wow.
Stworzyliśmy pakiet słuchawkowy z głośnikami o średnicy 40 mm zabezpieczonymi przed wyciekiem akustycznym. Zestaw wykorzystuje innowacyjny chipset i najnowszy kodek AAC, dzięki czemu pozwala radować się muzyką, która nigdy nie brzmiała lepiej. Cierpliwość jest kluczem do szczęścia. Oto, na co wszyscy czekali. Było warto.

Komunikacja to Twoja natura
Wiemy, że Twoi rozmówcy muszą Cię wyraźnie słyszeć i rozumieć dzięki czemu Wasze rozmowy przebiegają bez problemów i pozwalają Ci działać w sposób profesjonalny. Dlatego poprawiliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając aż 10 mikrofonów (naprawdę dziesięć!) działających w oparciu o najszczególniej zaawansowany chipset (ten o którym ciągle wspominamy), żeby zapewnić nieprzeciętną jakość połączeń, za każdym razem. W końcu podczas ważnych połączeń musisz słyszeć wszystko wyraźnie, prawda?

Długi tydzień? Możesz na nas polegać.
Udało Ci się znaleźć wyśmienity komplet słuchawkowy, który aż się prosi, żeby wcale go nie zdejmować. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie chcesz, wcale nie musisz tego robić. Żeby wydłużyć czas działania tego unikatowego zestawu, zastosowaliśmy progresywną technologię optymalizacji efektywności baterii walczyliśmy o każdą dodatkową minutę. Warto tu wspomnieć, iż wykorzystaliśmy świetną baterię działającą aż 37 godzin (która, jak się zapewne domyślasz, może działać tak należycie dzięki pewnemu niedużemu chipsetowi o pokaźnych możliwościach). Lubimy być przygotowani na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oddajemy do Twojej dyspozycji także ergonomiczną podstawkę ładującą. Bez obaw. Możesz polegać na Evolve2 85 poprzez cały długi tydzień.

Przejdź do klasy biznesowej.
Dokonaliśmy pomiarów biometrycznych setek najróżniejszych głów, aby stworzyć wyśmienitą konstrukcję, która przystosuje się do każdego rozmiaru i kształtu głowy. Następnie dodaliśmy poduszki uszne z miękkiej plastycznej pianki,zwiększyć wygodę korzystania ze słuchawek. Dzięki czemu są tak komfortowe, iż zapomnisz, że w ogóle masz je na głowie. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości. To komfort, który jest klasą dla siebie.

Myśl nieszablonowo.
Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie technologiczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i kompletami korzyści. Uważasz, że już jest nieprzeciętnie? Tylko poczekaj

Biznes. I już.
Wyjdź z biura i pracuj bez żadnego problemu. Nasze słuchawki charakteryzuje nowoczesny design i swobodny styl. Dzięki dyskretnie ukrytemu odchylanemu mikrofonowi możesz prowadzić rozmowy, które brzmią naprawdę profesjonalnie w każdych warunkach niezależnie od tego, gdzie się zaszyjesz. Gdy ruszysz w drogę, tylko Ty będziesz wiedzieć, że dalej pracujesz.

Jabra Direct
Jabra Direct powoduje,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najszczególniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nietrudne.EAN: 5706991023251
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 28599-999-889
Model: Evolve2 85
TCO Certified: Tak
Przeznaczenie: Call center
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
wykorzystywanie: Komunikacja osobista
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
Czułość: 117 dB
Mikrofon: Tak
Waga: 286 g
Akcesoria w zestawie: Podstawka ładująca pakiet słuchawkowy, Adapter Jabra Link 380 BT, przewód USB 1.2 m, przewód audio jack 3.5 mm 1.2 m, Futerał, Gwarancja i ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)
Pozostałe parametry: wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 22,7 × 18,85 × 7,3 cm Numer SKU w zestawie: 22,7 × 18,85 × 9,2 cm wymiary głównego modułu 198,6 × 160,0 × 77,3 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia 286 g zaimplementowane materiały Pałąk nagłowny z szczególnie miękkiej pianki pokrytej imitacją skóry w dobranym odcieniu, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w przypasowanym odcieniu rodzaj baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytkowania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i komponenty LED Powiadomienia Microsoft Teams**, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące

☆ Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski, 5707055052835 ☆

Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski, 5707055052835 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski, 5707055052835
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6137af802da47cdaac390cf5
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki Kruger&Matz

☆ Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski, 5707055052835 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Elite 3
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

 • Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem
 • wytworzone z myślą o bezpiecznym i wygodnym dobraniu
 • Bluetooth, do 10 m/33 stóp
 • konkretny dźwięk i technologia połączeń oparta o 4 mikrofony

Poczuj potężne basy.
Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to artykuł nadzwyczajny dla Ciebie. Głębokie basy, mocny i konfigurowalny dźwięk i 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku.
Tchnij życie w basy...
Twoja ścieżka dźwiękowa
Na ulicy, w metrze albo po prostu w podróży zasługujesz na to, żeby każdego dnia muzyka brzmiała starannie tak, jak lubisz. Dzięki progresywnemu dostosowywaniu w intuicyjnej aplikacji Sound+, a także głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne gwarantują bogaty, czysty dźwięk i solidne basy, które możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb.
Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swoim życiu.
Zero dźwięków z otoczenia
W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Produkowane z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w swej muzyce, gdziekolwiek jesteś.
Szumy z otoczenia pod kontrolą przez cały dzień.
Dźwięk przestrzenny
Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje zastosowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha.
Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel.
HearThrough przepuszcza tylko istotne dźwięki.
W pełni gotowe
Jeśli jesteś zawsze gotowy na wszystko, mamy wyśmienitą wiadomość: Twoje słuchawki douszne także są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i radować się niewyczerpaną baterią.
Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe.
Wyraźnie lepsza jakość połączeń
Życie jest niedługie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są wyekwipowane w 4 mikrofony, które klarownie czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy.
Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Lecz nie ma takiej potrzeby.
najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów
Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może kompletnie zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Proponują 7 godzin pracy na zaimplementowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i prędkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich poprzez cały dzień.
Twoje słuchawki powinny za każdym razem dotrzymywać Ci kroku.
Nie wypadaj z rytmu
Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę albo bez problemu sparuj urządzenia za pomocą Google Fast Pair.
Wszystko, czego Ci trzeba, jest na wyciągnięcie ręki.
Duńska budowa dla Twoich uszu
Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska budowa. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem klasycznej i stylowej duńskiej stylistyki oraz naszej użytecznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak poprawnie, jak brzmią.
Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze.
Zapomnij o parasolce
Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 mają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 i objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne.
Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko.
Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+)
Zawartość opakowania
Słuchawki douszne,
3 zestawy wkładek EarGel,
futerał ładujący,
przewód USB-C do USB-A,
gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami

☆ Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147) ☆

Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147)
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51189e402da47c658f00004f
 • ID kategorii: 5758

☆ Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Żadnych niepotrzebnych rzeczy – po prostu rozmowa. Dzięki zestawowi słuchawkowemu Bluetooth uzyskasz najkorzystniejszy realny dźwięk oraz łatwość obsługi. Technika dźwięku HD gwarantuje precyzyjną i transparentnie czystą jakość dźwięku. Strumieniowe przesyłanie multimediów – informacji GPS, muzyki i podkastów – bezpośrednio do zestawu słuchawkowego. Voice Announcements™ – komunikaty głosowe o stanie akumulatora oraz połączenia. Multiuse™ – jednoczesne połączenie z 2 urządzeniami Bluetooth®. Obszerniejsza wygoda dzięki samoczynnej regulacji głośności. Pokaźniejsza wygoda dzięki przełącznikowi wł./wył. Do 6 godzin rozmów i do 8 dni czasu czuwania. Podtrzymuj konwersację. Dzięki przystępnemu w użyciu zestawowi słuchawkowemu Jabra TALK Bluetooth® możesz w nieskomplikowany sposób podtrzymać konwersację, a także uzyskać perfekcyjną jakość rozmowy. W przypadku każdego połączenia możesz docenić niesamowitą jakość dźwięku HD* – bardzo pokaźny, czysty dźwięk bez zakłóceń albo zniekształceń. Oznacza to, że możesz skoncentrować się na rozmowie, a także kontynuować rozmowę w trakcie wykonywania wielu innych czynności..
parametry:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - A2DP: Nie - Budowa: Słuchawki z pałąkiem zausznym - Funkcja QuickPair: Tak - Maksymalny czas działania: 192 h - Maksymalny czas rozmowy: 6 h - Położenie mikrofonu: Mikrofon zintegrowany - Przycisk odbierania: Tak - Regulacja głośności: Tak - typ: Mono - Waga: 9,5 g - Duplex: Tak - Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m) - technika MultiPoint: Tak - Wersja Bluetooth: 3.0 + DER - Kolor: Czarny/metaliczny - producent telefonu komórkowego: Uniwersalny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Jabra [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headsets [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => komplet słuchawkowy Bluetooth do telefonów komórkow [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => A2DP [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Nie ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki z pałąkiem zausznym ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Duplex [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Funkcja QuickPair [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Klasa Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Klasa 2 (max. 40 m) ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolor [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolor [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => metaliczny ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Maksymalny czas działania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 192 h ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Maksymalny czas rozmowy [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 6 h ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => marka telefonu komórkowego [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Uniwersalny ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Położenie mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mikrofon zintegrowany ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Przycisk odbierania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Regulacja głośności [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => linia [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Talk ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => technika MultiPoint [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => rodzaj [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mono ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Waga [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 9,5 g ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wersja Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 3.0 + DER ) ) ) )

☆ słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra ☆

słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f3d20a382fff01d5c7e4ff1
 • ID kategorii: 7967

☆ słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Evolve2 40Zaprojektowane dla ulepszonej koncentracji. Wyjątkowy dźwięk, rewelacyjna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż komplet Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz pionierskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując nieszablonową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.całkowita cisza bez odchodzenia od biurka.

Oto nowy standard.Pokaż,potrzebujesz spokoju.Nasz wskaźnik zajętości formuje zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

choćby, jeśli wokół Ciebie mnóstwo się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, wbudowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

Dlatego poprawiliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej serii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz nowoczesny chipset, a także najnowszą technologię przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój komplet słuchawkowy bez dwóch zdań Cię nie zawiedzie.atest UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

zestaw słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu umożliwia bezproblemową współpracę.Jeśli użytkowana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem rodzaj zestawu, który pozwoli Ci adekwatnie użyć jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz pakiet słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz nasz najistotniej zaawansowany chipset.

Zestawy z linii Evolve umożliwiły słuchanie genialnej muzyki podczas pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, by muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? z całą pewnością.Nowy standard komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak genialnie dopasowanego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie.

Opracowaliśmy doskonałą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało nowe znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści.Uważasz, iż już jest wspaniale? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najistotniej aktualne funkcje, naprawę błędów i przystępny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.Akcesoria w zestawie: komplet słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe właściwości: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z wyjątkowo miękkiej pianki pokrytej silikonem w dostosowanym odcieniu Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w przypasowanym odcieniu Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ Jabra Evolve 65 Duo (5707055043055) ☆

Jabra Evolve 65 Duo (5707055043055) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Duo (5707055043055)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5575445982fff07dbb00009f
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 65 Duo (5707055043055) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC STEREO

ulepszone rozmowy

pakiet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, by zapewnić udoskonalone rozmowy. Zaopatrzony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC to profesjonalny komplet słuchawkowy opracowany typowo w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Idealna technika redukcji szumów zagwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, wydajnie budujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki gwarantują wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są istotnie dedykowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który zawiadamia, iż użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

Zachowaj rozciągliwość
To nie zadanie, lecz ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC pozwala na podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki wygodny i przystępny dostęp do na ogół wykorzystywanych funkcji, co rozszerza rozciągliwości użytkownika i zezwala na pokaźniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszcałkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki czemu łatwo zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na komplet osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
komplet Jabra EVOLVE 65 MS stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego typu "Plug & Play". Zestaw słuchawkowy działa wyśmienicie z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

 • Długość przewodu: 1.2 m
 • Dźwięk (słuchawki): Stereo
 • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
 • Funkcje bluetooth: Multipoint
 • Funkcje bluetooth: Quickpair
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: NFC
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe atrybuty:

  - Łączność Bluetooth 3.0 (zasięg do 30 m)
  - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
  - Złącze USB Jabra Link 360
  - Oprogramowanie Jabra PC Suite
  - PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
  - Mikrofon z redukcją szumów
  - Wysięgnik typu Midi
  - Czas rozmów: do 10 godzin
  - Ładowanie przez USB (microUSB>USB)
  - Poduszka słuchawki wyprodukowana z plastikowej skóry
  - atesty: Atest Avaya i Cisco
  - Podwójna łączność - jednoczesne połączenie z komputerem i urządzeniem Bluetooth
  - Wskaźnik zajętości (sygnalizacja przystępności)
  - energiczny głośnik 28mm
  - atest: Microsoft

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 111 g
 • Złącza: microUSB
 • Złącza: 1 x USB 2.0
Inne Rankingi:  Słuchawki dla aktywnych

☆ Jabra Evolve2 Buds Cradle USB-A MS - Bezprzewodowe słuchawki douszne z bezprzewodową z podstawką do ładowania bezprzewodowego (20797-999-989) ☆

Jabra Evolve2 Buds Cradle USB-A MS - Bezprzewodowe słuchawki douszne z bezprzewodową z podstawką do ładowania bezprzewodowego (20797-999-989) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 Buds Cradle USB-A MS - Bezprzewodowe słuchawki douszne z bezprzewodową z podstawką do ładowania bezprzewodowego (20797-999-989)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 646547adb4fd33508bbac64e
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve2 Buds Cradle USB-A MS - Bezprzewodowe słuchawki douszne z bezprzewodową z podstawką do ładowania bezprzewodowego (20797-999-989) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Jabra Evolve2 Buds Cradle USB-A MS z podkładką do ładowania bezprzewodowego (20797-999-989)

Profesjonalna jakość rozmów w kieszonkowej wersji. Bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej. Wytrzymałe na wodę i kurz - IP57*

* Wkładki douszne Jabra mają stopień ochrony IP57, co oznacza, że są bronione przed kurzem i skutkami tymczasowego zanurzenia w wodzie. Test zanurzenia wymaga 30 minut na głębokości 1 m/3 stóp.

Praca w biurze domowym podczas wakacji szkolnych. Przestrzenie coworkingowe. Poczekalnie na lotnisku. Znakomite, tłumiące hałas dostosowanie i Aktywna Redukcja Hałasu (ANC) dadzą Ci chwilę spokoju zawsze (i wszędzie), gdy tego Ci potrzeba.

Praca poza biurem
Połączenie z kuchni. Rozmowa z przestrzeni co-workingowej. Uczestnictwo w spotkaniach podczas codziennego spaceru z psem. Dzięki odpowiedniej technologii możesz pracować gdziekolwiek zaprowadzi Cię dzień.

Evolve2 Buds to przenośna, kieszonkowa, nad wyraz komfortowa wersja biurowego życia, gdy do prawdziwego, fizycznego biura jest daleko. Te malutkie bezprzewodowe słuchawki douszne mają wszystko, czego Ci potrzeba,nadzwyczajnie sobie radzić w trybie pracy zdalnej.

Używaj słuchawek dousznych do wszelkich rozmów, utrzymując stałe połączenie z laptopem oraz smartfonem jednocześnie. Nawet podczas spotkania na notebookie nie przegapisz już żadnego połączenia dzięki ergonomicznym powiadomieniom. Możesz luźno się przełączać tyle razy, ile Ci trzeba.

cechy słuchawek Jabra Evolve2 Buds

 • atest zgodności z wiodącymi platformami do spotkań wirtualnych
 • Certyfikowane dla Microsoft Teams
 • Jabra MultiSensor Voice™ gwarantuje profesjonalną jakość połączeń choćby w drodze
 • Adapter USB plug and play lepszy dźwięk i jakość połączeń
 • Wysoce kompaktowa budowa dla maksymalnej wygody
 • Do 8 godzin pracy baterii, do 33 godzin z futerałem ładującym i funkcja prędkiego ładowania
 • Aktywna Redukcja Hałasu (ANC)
 • oporne na wodę i kurz słuchawki douszne Evolve2 Buds mogą być wykorzystywane wszędzie, bez względu na pogodę.
 • Futerał do ładowania bezprzewodowego ma dokument Qi.
 • Używaj jednej słuchawki dousznej podczas ładowania drugiej w futerale, aby wydłużyć czas pracy baterii.

użytkowanie adaptera Jabra Link Bluetooth z urządzeniem Jabra zapewni następujące funkcje:

 • Integracja z telefonem programowym i obsługa oprogramowania z Jabra Direct
  Pełna integracja pomiędzy urządzeniem Jabra i telefonem programowym przede wszystkim jest realna wyłącznie po połączeniu z adapterem Jabra Link Bluetooth. Podłączenie do komputera bez adaptera Jabra Link Bluetooth może zapewnić funkcję audio w urządzeniu, lecz nie obsługę połączeń w celu odbierania i kończenia rozmów.
 • Zakres Bluetooth
  Urządzenia Jabra uzyskują najkorzystniejszy możliwy zasięg, gdy są stosowane razem z adapterem Jabra Link Bluetooth, a nie z zastosowaną funkcją Bluetooth w komputerze. Zasięg funkcji Bluetooth w komputerze jest na ogół ograniczony do 2-5 metrów/6-50 stóp w typowym środowisku biurowym.
 • Parowanie fabryczne i instalacja
  Adapter Jabra Link Bluetooth i urządzenie Jabra są wstępnie sparowane po wyjęciu z pudełka. Adapter Jabra Link Bluetooth obsługuje funkcję plug and play, bez konieczności instalowania oddzielnych sterowników oprogramowania na komputerze.
 • Rozpoznanie jako karta dźwiękowa
  podczas parowania adaptera Jabra Link Bluetooth urządzenie jest rozpoznawane poprzez system operacyjny komputera jako karta dźwiękowa i można je zastosować także do wszystkich celów związanych z dźwiękiem. Jeśli urządzenie jest sparowane z zastosowaną funkcją Bluetooth w komputerze, urządzenie jest przede wszystkim rozpoznawane poprzez komputer jako komplet słuchawkowy i można je stosować wyłącznie w celu komunikacji.

Zawartość opakowania
Słuchawki douszne, adapter Bluetooth Link 380, 3 zestawy wkładek dousznych EarGels™, dokumentacja użytkownika, futerał ładujący, kabel USB-C na USB-A, gwarancja i ulotka z ostrzeżeniami, adapter USB-C na USB-A, podkładka do ładowania bezprzewodowego


☆ Słuchawki jabra evolve 75 uc duo - 7599-838-199 darmowy odbiór w 21 miastach! marki Jabra ☆

Słuchawki jabra evolve 75 uc duo - 7599-838-199 darmowy odbiór w 21 miastach! marki Jabra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Słuchawki jabra evolve 75 uc duo - 7599-838-199 darmowy odbiór w 21 miastach! marki Jabra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 59cccc7b2da47c3f7d669fa1
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki jabra evolve 75 uc duo - 7599-838-199 darmowy odbiór w 21 miastach! marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki nauszne JABRA Bluetooth Evolve 75 wyjątkowy dźwięk rozmów i muzyki Odetnij się od hałasu panującego w biurze i rozszerz swoją wydajność Możesz włączyć aktywną redukcję szumów, żeby praktycznie zlikwidować dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak szum klimatyzacji.

Aktywna redukcja szumu (ARC) stosuje nowoczesne mikrofony,pilnować i reagować na dźwięk z otoczenia Redukcja hałasu i zakłóceń najkorzystniejsze ARS i zastosowana dioda zajętości, która powiadamia, by nie przeszkadzać użytkownikowi i powiększa sprawność Więcej swobody Podwójna łączność Bluetooth® do dwóch urządzeń równocześnie do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.

Swoboda przemieszczania do 30 m od podłączonego urządzenia Wygoda przez cały dzień Nauszniki słuchawek ze skóry plastikowej i nauszna budowa do całodziennego stosowania Funkcje: Funkcja podsłuchiwania Nie przegapisz ważnych komunikatów ani pytań od współpracowników.

Naciśnij na lewy nausznik, aby słuchać dźwięków z otoczenia, bez konieczności zdejmowania urządzenia wbudowana dioda zajętości Czerwone diody na obydwu nausznikach są automatycznie włączane, gdy użytkownik prowadzi rozmowę lub są manualnie uruchamiane przez użytkownika, gdy jest on zajęty.

W ten sposób wysyłany jest sygnał „nie przeszkadzaj". Aktywna redukcja szumów Tak, mikrofon Hybrid 4 gwarantujący 17 dB (doświadczana redukcja szumów w biurach) dane techniczne: Połączenie: Bluetooth® lub USB.

pozwala na podłączenie dwóch maszyn Bluetooth® równocześnie Bluetooth: Tak. Klasa 1 (do 30 metrów) i Bluetooth 4.2 Zakres funkcjonowania: Do 30 m/90 stóp Czas rozmów:do 15 godzin Żywotność baterii (z włączoną ARS): do 30 godzin Czas czuwania: do 15 dni Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP (wer.

1.2), profil wolne ręce (wer. 1.6), profil dla bezprzewodowego zestawu słuchawkowego (wer. 1.2), AGHFP (v1.6) Bezprzewodowa technika Bluetooth: Bluetooth 4.0 Bezpieczeństwo: Parowanie, uwierzytelnianie i szyfrowanie (charakterystyczna specyfikacja Bluetooth) Sparowane urządzenia: Do 8 zaufanych urządzeń, 2 aktywne połączenia Bluetooth w trybie czuwania Pasywna redukcja szumów Sterowanie dźwiękiem: rozszerzanie/zmniejszanie głośności głośnika na zestawie słuchawkowym Szerokość pasma zestawu słuchawkowego: Szerokopasmowy Szerokość pasma głośnika w trybie muzyki: HiFi Pasmo szerokości głośnika w trybie komunikacji: 150 Hz - 6,8kHz rozmiar głośnika: 40 mm Szerokość pasma mikrofonu: Szerokopasmowy wariant mikrofonu: średniej długości wysięgnik z jednokierunkowym mikrofonem ECM z redukcją szumów Zakres częstotliwości mikrofonu: 150 Hz - 6,8kHz Długość kabla: 95 cm, kabel HS: 120 cm wymiary opakowania (dł.

x szer. X wys.): Dł. 21 x sz. 18,1 x wys....


☆ Jabra Zestaw słuchawkowy active corded żółty (5707055023958) ☆

Jabra Zestaw słuchawkowy active corded żółty (5707055023958) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Zestaw słuchawkowy active corded żółty (5707055023958)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5114b53682fff0abbc00025a
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Zestaw słuchawkowy active corded żółty (5707055023958) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

jabra active 75t Elite Active 75t Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane dla bezpiecznego dobrania. Wyśmienita jakość muzyki i połączeń, wodoodporność i kompozycja świetna do uprawiania sportu.* Bezpieczne dostosowanie dla aktywnych osób - słuchawki wygodne i kompaktowe, przetestowane z myślą o bezpiecznym przypasowaniu, z powłoką gwarantującą zwiększoną przyczepność technika 4-mikrofonowa dla znakomitej jakości połączeń gdziekolwiek jesteś Parowanie z aplikacją Jabra Sound+ dla funkcji nasłuchu HearThrough i personalizowania muzyki, dzięki regulowanemu korektorowi dźwięku Do 7,5 godziny czasu pracy baterii, 28 godzin z futerałem ładującym Wodoodporność, gwarantowana ochrona klasy IP57 i 2-letnia gwarancja obejmująca uszkodzenia wywołane potem i kurzem** Bezpośredni dostęp do Amazon Alexa, Siri® i Google Assistant™ Bezprzewodowe słuchawki sportowe– nadzwyczajne dla aktywnych Bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Elite Active 75t to niewielki wymiar dla obszerniejszej wygody i udoskonalonego dobrania w trakcie biegania, ćwiczeń czy treningu na siłowni.

Zostały zaprojektowane tak, aby pozostać w uszach choćby podczas intensywnego wysiłku. Czyste i energetyczne brzmienie, dzięki technologii 4 mikrofonów, stanowi idealne wsparcie podczas aktywności fizycznej.

rewelacyjne dopasowanie– bo tak zostały zaprojektowane Jednym z najważniejszych celów na etapie projektowania tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, było stworzenie świetnego dopasowania do ucha użytkownika, tak aby każdy miał pewność, iż wkładki pozostaną w tym samym miejscu choćby podczas intensywnego treningu.

Aby stworzyć najbardziej słuszny kształt Jabra wykonała tysiące pomiarów i skanów małżowiny usznej. Te maleńkie słuchawki, o wyjątkowo kompaktowej konstrukcji i nieszablonowym profilu, są najlepiej dostosowanymi wkładkami dousznymi, jakie można sobie wymarzyć.

Ich poręczny zarys gwarantuje wyjątkową wygodę, a zrównoważoną pozycję zagwarantuje pakiet nakładek żelowych, w rozmaitych wymiarach, które można skonsolidować według jednostkowych potrzeb. Technika 4 mikrofonów– rozmowy bez zakłóceń z nieprzeciętną jakością dźwięku Jabra Active 75t spełniają wszystkie Twoje oczekiwania względem wysokiej jakości połączeń i znakomitego brzmienia muzyki.

Te nieduże zaawansowane technicznie urządzenia zawierają cztery zastosowane mikrofony, które odfiltrowują niepożądane odgłosy z zewnątrz, dzięki czemu rozmówcy – po obu stronach połączenia – są nieprzeciętnie słyszani, choćby w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu.

Łączność Bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 metrów daje dużo swobody w działaniu. Natomiast zrównoważona sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, żeby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku.

Funkcja HearThrough– to Ty decydujesz co i jak chcesz usłyszeć Funkcja HearThrough wykorzystuje zaimplementowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

Gdy chcemy usłyszeć, co się dzieje wokół, HearThrough proponuje przydatny zamek błyskawiczny, dzięki któremu możemy zdecydować, w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów ze świata zewnętrznego, a w jakim zatopić się w muzyce.

nadzwyczajna izolacja hałasu, proponująca możliwość indywidualnego przypasowania, pomaga odgrodzić się od prawdziwego świata i skupić się na naszym treningu. Jakość dźwięku nie ma sobie równych, a wyważony bas i energetyczne, czyste brzmienie doskonale motywują do jeszcze większego wysiłku.

Wytrzymałe jak Ty Jabra Active 75t są wodoodporne, wytrzymałe na pot, odporne na Twój najszczególniej intensywny trening. To idealny partner niezależnie od tego czy biegasz w mieście, podczas deszczu, czy po malowniczych piaszczystych drogach, czy jeździsz rowerem wysoko w górach, czy też po prostu ćwiczysz na siłowni.

Te prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne są za każdym razem gotowe i nadzwyczajnie przypasowane do Twojego aktywnego trybu życia. Brak kabli to brak problemów z ich rozplątywaniem. Wkładki mają certyfikat niepodatności IP57 i 2-letnią gwarancję oporności na pot i pył.

Czas pracy nawet do 28 godzin Słuchawki Jabra Elite 75t Active na jednym ładowaniu mogą pracować aż 7 i pół godziny. Komfortowe etui do ładowania to jeszcze więcej mocy – dzięki niemu czas pracy zestawu wydłuża się aż do 28 godzin.

Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą i nowemu zestawowi chipów Bluetooth 5.0, zużywającemu niewiele baterii, możesz wziąć je ze sobą nawet na najdłuższy bieg i to Tobie najpierw zabraknie energii, a nie wkładkom.

Możliwość korzystaniaz asystentów głosowych Za pośrednictwem Jabra Elite Active 75t można złączyć się z usługami Alexa*, Siri® lub Google Assistant™, żeby w prędki sposób uzyskać dostęp do koniecznych danych.

Cały czas w biegu? Asystent głosowy odczyta dla nas wiadomości tekstowe, dzięki temu będziemy zawsze na bieżąco. Personalizacja z MySound,MyControls i Jabra Sound+ Użytkownik Elite Active 75t może zespolić brzmienie do własnych preferencji za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+.

w dodatku, dzięki najnowszej, nowa


☆ Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c1522da47c535de7f144
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  słuchawki bezprzewodowe

☆ Jabra Słuchawki z mikrofonem evolve 65 mono, ms (6593-823-309) darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC MONO

udoskonalone rozmowy

pakiet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, by zapewnić udoskonalone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany zwykle w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Doskonała technika redukcji szumów gwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, wydajnie stwarzając strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są bardzo asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który powiadamia, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

Zachowaj rozciągliwość

To nie zadanie, lecz ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC zezwala na podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki komfortowy i nieskomplikowany dostęp do typowo stosowanych funkcji, co rozszerza elastyczności użytkownika i umożliwia obszerniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszkompletnie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy pakiet słuchawkowy na zestaw osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
pakiet Jabra EVOLVE 65 MS Mono jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Zestaw słuchawkowy działa wspaniale z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

 • Akcesoria w zestawie:

  Adapter Jabra Link 360 USB

 • Dźwięk (słuchawki): Mono
 • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
 • Funkcje bluetooth: Multipoint
 • Funkcje bluetooth: Quickpair
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
 • Pozostałe cechy:

  - Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy Bluetooth mono
  - Złącze USB Jabra Link 360
  - Do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
  - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
  - Zasięg Bluetooth: do 30 m
  - Czas pracy na baterii: do 10 godzin
  - Podwójna łączność (komputer + urządzenie Bluetooth)
  - Wskaźnik zajętości
  - Chowany wysięgnik mikrofonu
  - Poduszki słuchawek tworzone z syntetycznej skóry
  - aktywny głośnik 28 mm
  - Ochrona przed hałasem: PeakStop
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
  - Wysięgnik typu Midi
  - Ładowanie poprzez USB
  - Atest Microsoft

 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Technologie (słuchawki): Brak
 • Waga: 79 g
 • rozmiary:

  154.4 x 58.6 x 170.4 mm

 • Złącza: microUSB

Najtańsze Słuchawki Jabra – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Jabra. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147) ☆

Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147)
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51189e402da47c658f00004f
 • ID kategorii: 5758

☆ Jabra talk black słuchawka bt (5707055043147) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Żadnych niepotrzebnych rzeczy – po prostu rozmowa. Dzięki zestawowi słuchawkowemu Bluetooth uzyskasz najkorzystniejszy osiągalny dźwięk, a także łatwość obsługi. Technologia dźwięku HD gwarantuje precyzyjną i krystalicznie czystą jakość dźwięku. Strumieniowe przesyłanie multimediów – danych GPS, muzyki i podkastów – bezpośrednio do zestawu słuchawkowego. Voice Announcements™ – komunikaty głosowe o stanie akumulatora oraz połączenia. Multiuse™ – jednoczesne połączenie z 2 urządzeniami Bluetooth®. Większa wygoda dzięki automatycznej regulacji głośności. Większa wygoda dzięki przełącznikowi wł./wył. Do 6 godzin rozmów i do 8 dni czasu czuwania. Podtrzymuj konwersację. Dzięki łatwemu w użyciu zestawowi słuchawkowemu Jabra TALK Bluetooth® możesz w łatwy sposób podtrzymać konwersację oraz uzyskać nadzwyczajną jakość rozmowy. W przypadku każdego połączenia możesz docenić niesamowitą jakość dźwięku HD* – bardzo istotny, czysty dźwięk bez zakłóceń lub zniekształceń. Oznacza to, że możesz skoncentrować się na rozmowie, a także kontynuować rozmowę w trakcie realizowania wielu innych czynności..
parametry:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - A2DP: Nie - Budowa: Słuchawki z pałąkiem zausznym - Funkcja QuickPair: Tak - Maksymalny czas działania: 192 h - Maksymalny czas rozmowy: 6 h - Położenie mikrofonu: Mikrofon zintegrowany - Przycisk odbierania: Tak - Regulacja głośności: Tak - rodzaj: Mono - Waga: 9,5 g - Duplex: Tak - Klasa Bluetooth: Klasa 2 (max. 40 m) - technologia MultiPoint: Tak - Wersja Bluetooth: 3.0 + DER - Kolor: Czarny/metaliczny - marka telefonu komórkowego: Uniwersalny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Jabra [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headsets [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => komplet słuchawkowy Bluetooth do telefonów komórkow [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => A2DP [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Nie ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki z pałąkiem zausznym ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Duplex [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Funkcja QuickPair [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Klasa Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Klasa 2 (max. 40 m) ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => odcień [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => metaliczny ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Maksymalny czas działania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 192 h ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Maksymalny czas rozmowy [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 6 h ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => marka telefonu komórkowego [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Uniwersalny ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Położenie mikrofonu [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mikrofon zintegrowany ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Przycisk odbierania [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Regulacja głośności [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => linia [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Talk ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => technologia MultiPoint [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Tak ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => wariant [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Mono ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Waga [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 9,5 g ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wersja Bluetooth [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 3.0 + DER ) ) ) )

☆ Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 5 do samochodu ☆

Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 5 do samochodu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 5 do samochodu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d7db6d3754b7058f33074e
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 5 do samochodu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 5 do samochodu

☆ Słuchawka Jabra Talk 5 Bluetooth ☆

Słuchawka Jabra Talk 5 Bluetooth Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka Jabra Talk 5 Bluetooth
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 640e13df0a3d5fc0b17ac234
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka Jabra Talk 5 Bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka Jabra Talk 5 Bluetooth

☆ Jabra Słuchawka talk 15 ☆

Jabra Słuchawka talk 15 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: JABRA
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawka talk 15
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64e99d51b256f5b91793b672
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Słuchawka talk 15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Prowadź wyraźne rozmowy z mikrofonem o wysokiej jakości i głośnikiem, które są zoptymalizowane pod kątem wyraźnych rozmów....


☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se ☆

Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e709a3902e51f16e30b337
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka bluetooth Jabra Talk 15 Se

☆ Słuchawki dell z mikrofonem hsc016 czarne marki Jabra ☆

Słuchawki dell z mikrofonem hsc016 czarne marki Jabra Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Słuchawki dell z mikrofonem hsc016 czarne marki Jabra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64655f3db4fd33508bbafb46
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki dell z mikrofonem hsc016 czarne marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Jabra Dell z Mikrofonem HSC016 Czarne

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se ☆

Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63e7ac32902e51c708470823
 • ID kategorii: 5758

☆ Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 Se

☆ Evolve 20 Mono ☆

Evolve 20 Mono Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Evolve 20 Mono
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52c0d72da47c54bfe7f135
 • ID kategorii: 7967

☆ Evolve 20 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra Evolve 20 mono MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB nieprzeciętne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do korzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania obszernych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu idealnego stosunku jakości do ceny atrybuty produktu Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Światowej klasy głośniki przeznaczone do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z użytecznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- wbudowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, obfite piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Porównanie słuchawek Jabra Evolve kolekcja Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów, a także platformami UC. Proste przyłączanie Plug&Play sprawia, iż rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

sprawdź artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie towaru jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest darmowym zestawem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra zaopatrzonych w łącze USB.

pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Jabra Evolve 20 duo ☆

Jabra Evolve 20 duo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 20 duo
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5575445f82fff07dbb0000d0
 • ID kategorii: 7967

☆ Jabra Evolve 20 duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Jabra Evolve 20 duo MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB świetne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do stosowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania obfitych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu perfekcyjnego stosunku jakości do ceny parametry towaru Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skupić się na rozmowie w przypadku większego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki przeznaczone do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z poręcznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zastosowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - usprawnia dokładne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, spore piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

Porównanie słuchawek Jabra Evolve seria Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów oraz platformami UC. Proste przyłączanie Plug&Play powoduje, iż rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: parametry słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie artykułu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest gratisowym kompletem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyekwipowanych w łącze USB.

umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Bezprzewodowa Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 25SE ☆

Bezprzewodowa Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 25SE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowa Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 25SE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64c2ef063754b730121161b2
 • ID kategorii: 7967

☆ Bezprzewodowa Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 25SE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Bezprzewodowa Słuchawka Bluetooth Jabra Talk 25SE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *