Ranking Słuchawek Koss – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Koss. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Koss jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Koss KSC35 ☆

Koss KSC35 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KSC35
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5ee7444c82fff09b9d4e4f80
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KSC35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Koss KSC35WL Koss KSC35 Wireless to słuchawki Bluetooth(R), które dzięki swojej kompaktowej konstrukcji świetnie sprawdzają się w trakcie słuchania muzyki poza domem - w trakcie spacerów, dojazdów do pracy, przejażdżek rowerowych i w wielu innych sytuacjach.

Łączność bezprzewodowa Bluetooth(R) 4.2 ułatwia przesyłanie muzyki ze źródeł dźwięku, rozszerzając do maksimum wygodę stosowania KSC35 Wireless. Niezależnie od tego, czy korzystasz z KSC35 Wireless w domu, czy poza nim, słuchawki szczególnie dobrą jakość dźwięku.

To zasługa przetworników, które obsługują pasmo przenoszenia w zakresie 15 - 25 000 Hz i które pozwalają uzyskać ciśnienie dźwięku na poziomie 101 dB SPL/1 mW. Zaimplementowane w przetwornikach cewki z drutem z miedzi beztlenowej udoskonalają transmisję sygnału, czego wynikiem jest czystszy i wyraźniejszy dźwięk.

w dodatku zoptymalizowane komputerowo magnesy neodymowe niezwykle prawidłową jakość brzmienia i wysoki poziom głośności. W codziennym wykorzystywaniu sprawdza się kompaktowa kompozycja słuchawek, dzięki której łatwo można schować je do kieszeni, kiedy nie są użytkowane.

Funkcjonalność KSC35 Wireless powiększa zastosowany pilot zdalnego sterowania/mikrofon, umożliwiający rozpoczynanie/wstrzymywanie odtwarzania dźwięku, regulowanie poziomu dźwięku oraz odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych.

Dzięki otwartej konstrukcji, choćby podczas użytkownik Otwarta konstrukcja sprawia,choćby podczas odtwarzania muzyki, użytkownik wciąż pozostaje w kontakcie z otoczeniem. Koss KSC35 Wireless wyekwipowane są w pojemny akumulator litowo-jonowy, który zagwarantuje energię na ponad sześć godzin pracy.

Do słuchawek dołączane jest etui ochronne. Specyfikacja: typ słuchawek: nauszne typ podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: uniwersalne, do prowadzenia rozmów Wersja Bluetooth: 4.


☆ Koss Sporta Pro ☆

Koss Sporta Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Sporta Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1a41bf82fff023d9c97279
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Sporta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):103 dB;komponenty budowy/konstrukcji:konstrukcja otwarta;Gwarancja:wieczysta;Impedancja:60 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne, otwarte;Mikrofon:nie;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:15;Pasmo przenoszenia góra:25000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:tak;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Waga:50 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b37ff2da47c1ab5000892
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek przenośnych.

Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich genialne brzmienie i komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one kanon na całym świecie. Przez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej innowacyjne a ich jakość unosiła się. Dzięki czemu są one teraz muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najmocniej poszukiwanych i w głównej mierze kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku!

Słuchawki Koss Porta Pro poza doskonałym brzmieniem oferują istotnie stylowy, wysmakowany, ekskluzywny wygląd.

Słuchawki Koss Porta Pro cechują aktywne komponenty dostarczające unikatowego głębokiego basu i nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy w trakcie oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane pozostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu elementy są sztywne, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz zapewniają niezmiernie precyzyjne odtwarzanie dźwięku.

Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co powiększa sygnał transmisji i sprawia, iż dźwiek jest czystszy i bardziej przejrzysty.

Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, wygodne wykorzystywanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek podczas podróży, w pracy czy w domu.


Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
- znakomite do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
- Wysokiej jakości słuchawki, niezwykle wygodne, nie uciskają uszu
- Składany pałąk słuchawek
- znakomite brzmienie
- Muszle słuchawek miękko wyściełane
- Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
- Impedancja: 60 Ohm
- Czułość: 101 dB SPL/1mW
- W pakiecie użyteczne etui do przechowywania słuchawek
- Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
- Długość kabla: 1,2 m

http://www.dozywotniagwarancja.pl/

Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja udzielana jest poprzez producenta KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo podmianę przez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl posiadają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss BT330 ☆

Koss BT330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601125c58e441a12c0221be7
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nauszne słuchawki bt330i to prawdziwa gratka dla użytkowników preferujących kompaktowe i lekkie konstrukcje. Nowy model zezwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem zastosowanego mikrofonu, jednocześnie łącząc niezwykły komfort stosowania wraz z zaletami łączności bezprzewodowej bluetooth 5.0.korzyści: słuchawki bezprzewodowe - nie musisz się już martwić o splątane przewody-wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon lub komputer,cieszyć się muzyką ciesz się pełnym brzmieniem - słuchawki wokółuszne bezproblemowo wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą ci radować się pełnym i potężnym dźwiękiem rozmawiaj bez wyjmowania telefonu z kieszeni albo torebki- zaimplementowany w słuchawki mikrofon sprawi, iż będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi przez telefon lub przez internetowe komunikatory złącze 3,5 mm- złącze 3,5 mm zezwala na podłączenie słuchawek do notebooka, telefonu czy tabletu regulacja głośności - dzięki zastosowanemu w słuchawki pilotowi można z łatwością kontrolować aktualny poziom głośnośc


☆ Koss SB45 ☆

Koss SB45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss SB45
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e2f482fff0daf4dc3ebb
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss SB45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss SB45 Koss SB45 to wokółuszne zamknięte słuchawki multimedialne z wbudowanym mikrofonem.

Koss jest niezwykle znanym producentem wysokiej jakości słuchawek, umożliwiającym konsumentom swych produktów dobór szerokiej palety modeli wedle solidnych potrzeb.

prędkie i przystępne połączenie zagwarantuje złącza mini jack, a technika CVT (Clear Voice Technology) efektywną redukcję hałasu. Komfort używania zwiększają pokryte nienaturalną skórą nauszniki z możliwością ich złożenia, co ułatwia przechowywanie słuchawek.


Koss SB45 rewelacyjnie wpisują się w filozofię firmy Koss. Słuchawki z mikrofonem SB45 zaprojektowano tak, aby dostarczały pełne pasmo dźwięku, dzięki temu użytkownik znacznie usłyszy choćby najdrobniejsze detale i będzie mógł także swobodnie rozmawiać. Dzięki zaimplementowaniu technologii Clear Voice Technology (CVT) i mikrofonowi z izolacją szumów słuchawki idealnie nadają się dla graczy komputerowych. Przydatne są na dodatek w domowym zaciszu przy rozmowach telefonicznych VoIP. Słuchawki SB45 przekonują przy tym wygodą i komfortem stosowania, dlatego również sprawdzają się w trakcie długofalowych odsłuchów.

bardzo wygodne i komfortowe w wykorzystywaniu sprawiają,stosowanie poprzez długi czas nie stanowi problemu. Dzięki temu możemy skupić się na rozmowie czy na wykonywanym zadaniu.

istotnie przydatną funkcją jest możliwość składania słuchawek co proste ich przechowywanie i transport. Gdziekolwiek jesteś zawsze możesz wziąć ze sobą słuchawki SB45.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!
Inne Rankingi:  Słuchawki do Huawei P30

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji artykułu za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę oraz pewność użycia jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss KEB6 ☆

Koss KEB6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KEB6
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb3e2da47c8526001322
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KEB6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss KEB6i

Model KEB6i to dokanałowe słuchawki opracowane z myślą o miłośnikach muzyki, którzy niejednokrotnie korzystają ze słuchawek podczas ruchu.

Słuchawki Koss KEB6i wyekwipowane są w 1,2-m przewód z wbudowanym mikrofonem i przyciskiem funkcyjnym, umożliwiającym m.in. Nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Ta znikoma kompozycja przekonuje wytrzymałością, „mobilnością” i wysokiej jakości brzmieniem typowym dla słuchawek Koss. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają 13-mm przetworniki, zapewniające doskonałe brzmienie. Słuchawki zaopatrzone są w końcówki w trzech wymiarach, niedużym, średnim i znacznym, które dzięki specjalnemu kształtowi gwarantują bezpieczne i pewne mocowanie w uszach oraz komfort wykorzystywania.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość bezpłatnej rejestracji artykułu za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • profesjonalną i szybką naprawę, a także pewność zastosowania jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss KEB9 ☆

Koss KEB9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KEB9
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb462da47c8526001347
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KEB9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
KOSS KEB9i

Koss KEB9i to innowacyjne połączenie stylu i dźwięku w jednym produkcie. Słuchawki KEB9i przybliżą Cię do muzyki, którą kochasz.

Najważniejsze cechy:

 • zintegrowany mikrofon,
 • progresywny design,
 • nowoczesny profil słuchawki.

Model KEB9i zniewala prostotą, brzmieniem i designem. Pokaźne pasmo przenoszenia powoduje, iż żaden szczegół z ulubionych utworów nie umknie Twojemu słuchowi.


Specjalnie wyprofilowana słuchawka gwarantuje znakomite dostosowanie do ucha. Wystarczy ją delikatnie włożyć, aby znalazła się w swym miejscu w sposób naturalny i zgodny z anatomią, bez uczucia ucisku, jaki czasem odczuwają użytkownicy modeli dousznych.

Słuchawki współpracują z każdym smartfonem zaopatrzonym w gniazdo mini-jack 3,5 mm.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość gratisowej rejestracji towaru za pomocą wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design ponadto zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę, a także pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss BT221 ☆

Koss BT221 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT221
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52e9722da47ccf72e7f1d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT221 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Koss BT221i Bluetooth®

Koss BT221i Bluetooth® to bezprzewodowe słuchawki typu „ear clip". Wyekwipowane w łączność bezprzewodową Bluetooth 4.2 gwarantują niesamowitą wygodę w trakcie odtwarzania muzyki z sprzętów mobilnych, np. Smartfonów lub tabletów.

Komfort użytkowania słuchawek powiększa regulacja muszli, umożliwiająca świetne dopasowanie słuchawek do uszu. Założone słuchawki tworzą jednocześnie barierę, która chroni przed przedostawaniem się dźwięków otoczenia do uszu użytkownika.

Funkcjonalność słuchawek zwiększa pilot zdalnego sterowania/mikrofon zastosowany w kabel łączący słuchawki. Dzięki czemu modułowi można z łatwością zarządzać odtwarzaniem muzyki, a także odbierać i prowadzić rozmowy telefoniczne. Wyposażone w akumulator pozwalają słuchać muzyki poprzez ponad sześć godzin bez potrzeby ładowania baterii. Żywotność słuchawek powiększa ich odporność na pot.

parametry technologiczne
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 50-18,000
 • Przeznaczenie: Uniwersalne
 • Czułość (dB/V): 101 dB SPL
 • konstrukcja: Zamknięta
 • rodzaj: Nauszne
 • Odłączany kabel: Nie
 • Składanie: Nie
 • Aktywna redukcja hałasu: Nie
 • Futerał: Nie
 • Materiał wykończenia: Materiał
 • Inne: 6+ godz. Odtwarzania muzyki
 • Sterowanie + mikrofon: Tak

☆ Koss CS295 ☆

Koss CS295 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss CS295
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60cb2b142da47c9537c5a741
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss CS295 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Gwarancja:wieczysta;Kod Producenta:CS295 USB;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;rodzaj podłączenia:USB;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ Koss CS300 ☆

Koss CS300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss CS300
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a1f9182fff08be1c9576c
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss CS300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Gwarancja:wieczysta;Kod Producenta:CS300 USB;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 22 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/notebook;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;wariant podłączenia:USB;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


Najtańsze Słuchawki Koss – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Koss. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Koss KEB6 ☆

Koss KEB6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KEB6
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb3e2da47c8526001322
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KEB6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss KEB6i

Model KEB6i to dokanałowe słuchawki opracowane z myślą o miłośnikach muzyki, którzy często korzystają ze słuchawek podczas ruchu.

Słuchawki Koss KEB6i wyposażone są w 1,2-m kabel z wbudowanym mikrofonem i przyciskiem funkcyjnym, umożliwiającym m.in. Nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Ta niepokaźna kompozycja przekonuje wytrzymałością, „mobilnością” i wysokiej jakości brzmieniem typowym dla słuchawek Koss. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają 13-mm przetworniki, gwarantujące perfekcyjne brzmienie. Słuchawki wyekwipowane są w końcówki w trzech rozmiarach, niepokaźnym, średnim i znacznym, które dzięki specjalnemu kształtowi zapewniają bezpieczne i pewne mocowanie w uszach i komfort stosowania.

Inne Rankingi:  Słuchawki do Redmi Note 9 Pro

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek produkowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji towaru za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • profesjonalną i szybką naprawę i pewność wykorzystania tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss KEB9 ☆

Koss KEB9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KEB9
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb462da47c8526001347
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KEB9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
KOSS KEB9i

Koss KEB9i to innowacyjne połączenie stylu i dźwięku w jednym produkcie. Słuchawki KEB9i przybliżą Cię do muzyki, którą kochasz.

Najważniejsze atrybuty:

 • zintegrowany mikrofon,
 • progresywny design,
 • postępowy profil słuchawki.

Model KEB9i olśniewa prostotą, brzmieniem i designem. Obszerne pasmo przenoszenia sprawia, iż żaden detal z ulubionych utworów nie umknie Twojemu słuchowi.


Specjalnie wyprofilowana słuchawka zapewnia genialne dostosowanie do ucha. Starczy ją finezyjnie włożyć, aby znalazła się w swym miejscu w sposób naturalny i zgodny z anatomią, bez uczucia ucisku, jaki czasem odczuwają użytkownicy modeli dousznych.

Słuchawki współpracują z każdym smartfonem zaopatrzonym w gniazdo mini-jack 3,5 mm.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość bezpłatnej rejestracji towaru przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

 • atest „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę i pewność zastosowania tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss KSC21 ☆

Koss KSC21 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KSC21
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3cca8e441aac4d002247
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KSC21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki nauszne Koss KSC21

Słuchawki Koss KSC21 to rodzaju clip-on, która jest dedykowana miłośnikom muzyki oczekującym szczególnie dobrego dźwięku przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, mobilności i wygody.

Najważniejsze cechy:

 • mocowanie clip-on,
 • miękkie nakładki na uszy,
 • dźwięk określany mianem Sound of Koss.

Słuchawki KSC21 z jednej strony zapewniają wysoką jakość brzmienia, a z drugiej pozwalają pozostać w kontakcie z otoczeniem. Jest to zasługa optymalnie dobranej przepuszczalności dźwiękowej miękkich, piankowych nakładek na uszy. Wielogodzinne odsłuchy nie wywołują zmęczenia dzięki wykorzystaniu mocowania clip on. Optymalne zestrojenie wszystkich elementów sprawia, że użytkownik tego modelu może cieszyć się dźwiękiem określanym mianem The Sound of Koss™.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość gratisowej rejestracji artykułu przy pomocy nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę i pewność użycia tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss Sporta Pro ☆

Koss Sporta Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Sporta Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c1a41bf82fff023d9c97279
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Sporta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):103 dB;elementy budowy/konstrukcji:budowa otwarta;Gwarancja:wieczysta;Impedancja:60 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne, otwarte;Mikrofon:nie;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:15;Pasmo przenoszenia góra:25000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:tak;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:50 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Koss BT115 ☆

Koss BT115 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT115
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b91e74e82fff05e03d7d2ee
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT115 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów:nie;Czas pracy do:6 h;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):110 dB;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:Kompaktowe słuchawki douszne z zastosowanym pilotem, umożliwiającym regulację głośności, zarządzanie muzyką i prowadzenie rozmów głosowych z podłączonego przez Bluetooth smartfona.;Kolor:szary;Kolor:srebrny/szary;Budowa słuchawek:dokanałowe;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):BT115i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:18;Pasmo przenoszenia góra:22000;Przeznaczenie:uniwersalne, do telefonów, sportowe, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Współpraca z asystentem:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi;Zasięg:10 m...


☆ Koss BT330 ☆

Koss BT330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601125c58e441a12c0221be7
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nauszne słuchawki bt330i to prawdziwa gratka dla użytkowników preferujących kompaktowe i lekkie konstrukcje. Nowy model zezwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem zaimplementowanego mikrofonu, równocześnie łącząc niezwykły komfort stosowania wraz z zaletami łączności bezprzewodowej bluetooth 5.0.korzyści: słuchawki bezprzewodowe - nie musisz się już martwić o splątane przewody-wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer,radować się muzyką ciesz się pełnym brzmieniem - słuchawki wokółuszne bez problemu wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą ci radować się pełnym i mocnym dźwiękiem rozmawiaj bez wyjmowania telefonu z kieszeni lub torebki- zaimplementowany w słuchawki mikrofon sprawi, iż będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi przez telefon lub przez internetowe komunikatory złącze 3,5 mm- złącze 3,5 mm zezwala na podłączenie słuchawek do laptopa, telefonu czy tabletu regulacja głośności - dzięki zaimplementowanemu w słuchawki pilotowi można z łatwością kontrolować aktualny poziom głośnośc

Inne Rankingi:  Słuchawki nauszne Panasonic

☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b37ff2da47c1ab5000892
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
Koss Porta Pro to wysokiej jakości standard słuchawek mobilnych.

Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich genialne brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej nowoczesne a ich jakość podciągała się. Dzięki temu są one teraz muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najistotniej poszukiwanych i głównie kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

Słuchawki Koss Porta Pro poza idealnym brzmieniem proponują stanowczo stylowy, wyszukany, luksusowy wygląd.

Słuchawki Koss Porta Pro charakteryzują aktywne elementy dostarczające nieszablonowego głębokiego basu, a także nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy w trakcie oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane pozostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu elementy są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia, a także gwarantują niezmiernie skrupulatne odtwarzanie dźwięku.

Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych przenośnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i powoduje, iż dźwiek jest czystszy i bardziej klarowny.

Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne gwarantujące wielogodzinne, wygodne wykorzystywanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek podczas podróży, w pracy czy w domu.


Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
- doskonałe do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
- Wysokiej jakości słuchawki, nad wyraz komfortowe, nie uciskają uszu
- Składany pałąk słuchawek
- nieprzeciętne brzmienie
- Muszle słuchawek miękko wyściełane
- Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
- Impedancja: 60 Ohm
- Czułość: 101 dB SPL/1mW
- W zestawie ergonomiczne etui do przechowywania słuchawek
- Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
- Długość kabla: 1,2 m

http://www.dozywotniagwarancja.pl/

Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez markę KOSS. KOSS zapewnia, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub podmianę poprzez całe życie, w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu artykułu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss BT221 ☆

Koss BT221 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT221
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c52e9722da47ccf72e7f1d8
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT221 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Koss BT221i Bluetooth®

Koss BT221i Bluetooth® to bezprzewodowe słuchawki rodzaju „ear clip". Wyekwipowane w łączność bezprzewodową Bluetooth 4.2 gwarantują niesamowitą wygodę podczas odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych, np. Smartfonów albo tabletów.

Komfort użytkowania słuchawek powiększa regulacja muszli, umożliwiająca świetne przypasowanie słuchawek do uszu. Założone słuchawki tworzą jednocześnie barierę, która chroni przed przedostawaniem się dźwięków otoczenia do uszu użytkownika.

Funkcjonalność słuchawek powiększa pilot zdalnego sterowania/mikrofon wbudowany w kabel łączący słuchawki. Dzięki temu modułowi można łatwo zarządzać odtwarzaniem muzyki i odbierać i prowadzić rozmowy telefoniczne. Wyekwipowane w akumulator pozwalają słuchać muzyki przez ponad sześć godzin bez potrzeby ładowania baterii. Żywotność słuchawek zwiększa ich odporność na pot.

atrybuty technologiczne
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 50-18,000
 • Przeznaczenie: Uniwersalne
 • Czułość (dB/V): 101 dB SPL
 • kompozycja: Zamknięta
 • rodzaj: Nauszne
 • Odłączany przewód: Nie
 • Składanie: Nie
 • Aktywna redukcja hałasu: Nie
 • Futerał: Nie
 • Materiał wykończenia: Materiał
 • Inne: 6+ godz. Odtwarzania muzyki
 • Sterowanie + mikrofon: Tak

☆ Koss CS100 ☆

Koss CS100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss CS100
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4dbfdf8e441a5de4f4f163
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss CS100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki komunikacyjne Koss CS100 oferują całkowitą gamę dźwięków, które pomagają ożywić każdą rozmowę. Dzięki wysokiej czułości na hałas i zmniejszeniu zniekształceń dźwięku - nie wspominając już o komunikacji bez wykorzystania rąk za pomocą elektretu, mikrofonu z redukcją szumów - wydaje się, że osoba znajdująca się na drugim końcu linii jest tuż przed tobą. Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonii, aktywowanego głosem lub oprogramowania do rozpoznawania głosu - lub uwielbiasz gry komputerowe z kartami dźwiękowymi, które posiadają zastosowane źródło polaryzacji * - zestawy słuchawkowe CS100 długofalowy komfort, żeby pomieścić najdłuższą telekomunikację. * Może być stosowany z zewnętrznym źródłem zasilania, jeśli karta dźwiękowa nie ma zastosowanego zasilania polaryzacyjnego....

☆ Koss SB45 ☆

Koss SB45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss SB45
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57c7e2f482fff0daf4dc3ebb
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss SB45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss SB45 Koss SB45 to wokółuszne zamknięte słuchawki multimedialne z zastosowanym mikrofonem.

Koss jest niezwykle znanym producentem wysokiej jakości słuchawek, umożliwiającym konsumentom swych artykułów dobór szerokiej palety modeli wedle konkretnych potrzeb.

szybkie i przystępne połączenie gwarantuje złącza mini jack, a technika CVT (Clear Voice Technology) skuteczną redukcję hałasu. Komfort wykorzystywania zwiększają pokryte sztuczną skórą nauszniki z możliwością ich złożenia, co usprawnia przechowywanie słuchawek.


Koss SB45 świetnie wpisują się w filozofię firmy Koss. Słuchawki z mikrofonem SB45 zaprojektowano tak, aby dostarczały pełne pasmo dźwięku, dzięki temu użytkownik wyraźnie usłyszy choćby najdrobniejsze szczegóły i będzie mógł także swobodnie rozmawiać. Dzięki zastosowaniu technice Clear Voice Technology (CVT) i mikrofonowi z izolacją szumów słuchawki perfekcyjnie nadają się dla graczy komputerowych. Przydatne są jeszcze w domowym zaciszu przy rozmowach telefonicznych VoIP. Słuchawki SB45 przekonują przy tym wygodą i komfortem wykorzystywania, dlatego też sprawdzają się podczas długookresowych odsłuchów.

szczególnie komfortowe i komfortowe w stosowaniu sprawiają,wykorzystywanie przez długi czas nie stanowi problemu. Dzięki czemu możemy skoncentrować się na rozmowie czy na wykonywanym zadaniu.

bardzo przydatną funkcją jest możliwość składania słuchawek co nietrudne ich przechowywanie i transport. Gdziekolwiek jesteś za każdym razem możesz zabrać ze sobą słuchawki SB45.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty marki Koss!

 • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji artykułu przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • atest „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę oraz pewność wykorzystania tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *