Ranking Słuchawek Koss – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Koss. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Koss jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Koss UR40 ☆

Koss UR40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR40
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3b0f2da47c1ab500093a
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji znakomitej dla mobilnych użytkowników.

Dzięki poprawie transmisji sygnału i zastosowaniu udoskonalonych przewodników otrzymujemy dźwięk klarownie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Dokładność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

Hybrydowa konstrukcja słuchawek umożliwia zastosowanie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Tworzone ze skóry naturalnej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla powiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica generuje wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która umożliwia kontakt ze światem zewnętrznym.

Podsumowując UR40 to słuchawki znamionujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

Słuchawki są stanowczo lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, że w praktyce są niezwykle wygodne w stosowaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty producenta Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość bezpłatnej rejestracji artykułu przy pomocy nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę i pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss Pathfinder ☆

Koss Pathfinder Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Pathfinder
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3b902da47c1ab5000988
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Pathfinder - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss Pathfinder

Słuchawki Koss Pathfinder są konstrukcją opartą o istotnie udany model The Plug. Słuchawki Pathfinder zostały wyekwipowane możliwość regulacji głośności, która znajduje się na kablu. Rozwiązanie jest szczególnie przydatne w sytuacji gdy źródło muzyki zamknięte jest w torebce albo plecaku. Podobnie jak model The Plug słuchawki Pathfinder cechują się stanowczo czystym, soczystym basem, a także przejrzystymi, miłymi dla ucha tonami wysokimi.


Słuchawki Koss Pathfinder charakteryzują dynamiczne części usytuowane na zewnątrz ucha i połączonych do rurowej struktury portów włożonej do miękkiej poduszki we wnętrzu kanału słuchowego. Miękka poduszka rewelacyjnie dostosowuje się do kształtu ucha przez co uzyskany zostaje głęboki bas oraz czysty sopran.

Poduszki słuchawek Koss Pathfinder wykonane z hydrofilnego uformowanego uretanu charakteryzują się niezwykłym dostosowaniem do ucha słuchacza zawsze gdy wkłada on je do ucha.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla kupujących!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

 • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość bezpłatnej rejestracji towaru za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design ponadto zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę i pewność zastosowania jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss BT330 ☆

Koss BT330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601125c58e441a12c0221be7
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nauszne słuchawki bt330i to prawdziwa gratka dla użytkowników preferujących kompaktowe i lekkie konstrukcje. Nowy model zezwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem zastosowanego mikrofonu, jednocześnie łącząc niezwykły komfort stosowania wraz z zaletami łączności bezprzewodowej bluetooth 5.0.korzyści: słuchawki bezprzewodowe - nie musisz się już martwić o splątane przewody-wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon lub komputer,cieszyć się muzyką ciesz się pełnym brzmieniem - słuchawki wokółuszne bezproblemowo wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą ci radować się pełnym i potężnym dźwiękiem rozmawiaj bez wyjmowania telefonu z kieszeni albo torebki- zaimplementowany w słuchawki mikrofon sprawi, iż będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi przez telefon lub przez internetowe komunikatory złącze 3,5 mm- złącze 3,5 mm zezwala na podłączenie słuchawek do notebooka, telefonu czy tabletu regulacja głośności - dzięki zastosowanemu w słuchawki pilotowi można z łatwością kontrolować aktualny poziom głośnośc


☆ Koss BT540 ☆

Koss BT540 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT540
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb452da47c8526001344
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT540 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Bluetooth Koss BT540i
Na przestrzeni wielu lat słuchawki Koss wyznaczały standardy w świecie muzyki. Wielu światowej sławy wokalistów i zespołów korzystało z towarów tej legendarnej marki. Koss był do tego stopnia modny, że za prezydentury Richarda Nixona słuchawki Koss Pro-4 pozostały instalowane w Air Force One. W latach 70-tych producent przeniosła się do nowej lokalizacji, gdzie jednym z najważniejszych działów był dział badań i rozwoju. Do dnia dzisiejszego to właśnie tam powstają nowe produkty.
Słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technikę Bluetooth BT540i są najnowszą propozycją inżynierów marki Koss.
Słuchawki Koss BTS540i należą do tej samej rodziny do modele Koss SP540 czy Koss Pro4S i charakteryzują się nowym, wyjątkowo gustownym designem.
mając najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie Bluetooth wykorzystujące technikę aptX, Koss BT540i są najszczególniej innowacyjnymi słuchawkami, zaprojektowanymi i wykonanymi przez pioniera na rynku słuchawek, markę Koss.
Użytkownicy mogą być w kontakcie ze światem zewnętrznym dzięki zastosowanym podwójnym mikrofonom, które są zsynchronizowane w celu redukcji odgłosów otoczenia, gwarantując wyjątkową czystość dźwięku. Nieskomplikowane w lokalizacji zaimplementowane przyciski, pozwalają słuchaczom na szybką nawigację, przełączanie utworów, pauzowanie i wznawianie odtwarzania, pogłaśnianie, ściszanie oraz odbieranie rozmów telefonicznych.
Bezprzewodowe słuchawki BT540i Bluetooth zostały wyposażone w najnowsze, skrupulatne głośniki PLX40, które są bardzo finezyjne w górze pasma, wokale oraz zakres średnich tonów charakteryzuje się niezwykłą transparentnością i czystością. Całości dopełnia aktywny lecz nie przesadzony bas. Wysokiej jakości, obszyte skórą gąbki nauszników zamykają przestrzenie wokół ucha, tworząc genialną i szczelną osłonę i bardzo komfortowe dostosowanie do głowy słuchacza. Dzięki temu możesz cieszyć się niczym nie zmąconą muzyką.
zastosowane baterie litowo-jonowe zapewniają ponad 8 godzin odsłuchu na jednym ładowaniu. By zapewnić bezproblemowe działanie do zestawu dołączony pozostał kabel audio, który może być podłączany gdy baterie się wyczerpią. Wyjeżdżasz? Nie ma żadnego problemu. Kompozycja słuchawek Koss BT540i pozwala na złożenie ich na czas transportu i schowanie do istotnie wysmakowanego etui. Dzięki czemu rozwiązaniu oszczędzasz miejsce, a także masz pewność, iż Twoje słuchawki będą bezpieczne na czas podróży.
dane technologicznE
typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne aktywne
Impedancja (Ω) 38
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 25 000
Zniekształcenia (%) -
Czułość (dB/V) 100dB SPL
Długość przewodu (m) 1,2
konstrukcja Zamknięta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
uzupełniające FUNKCJE
Odłączany kabel Tak
Składanie Tak
intensywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga kg 0,21
Materiał wykończenia Naturalna skóra
http://www.dozywotniagwarancja.pl/
Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez firmę KOSS. KOSS zagwarantuje, że oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub podmianę poprzez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.

☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b37ff2da47c1ab5000892
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek przenośnych.

Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich genialne brzmienie i komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one kanon na całym świecie. Przez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej innowacyjne a ich jakość unosiła się. Dzięki czemu są one teraz muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najmocniej poszukiwanych i w głównej mierze kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku!

Słuchawki Koss Porta Pro poza doskonałym brzmieniem oferują istotnie stylowy, wysmakowany, ekskluzywny wygląd.

Słuchawki Koss Porta Pro cechują aktywne komponenty dostarczające unikatowego głębokiego basu i nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy w trakcie oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane pozostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu elementy są sztywne, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz zapewniają niezmiernie precyzyjne odtwarzanie dźwięku.

Inne Rankingi:  Słuchawki bezprzewodowe do uszu

Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co powiększa sygnał transmisji i sprawia, iż dźwiek jest czystszy i bardziej przejrzysty.

Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, wygodne wykorzystywanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek podczas podróży, w pracy czy w domu.


Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
- znakomite do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
- Wysokiej jakości słuchawki, niezwykle wygodne, nie uciskają uszu
- Składany pałąk słuchawek
- znakomite brzmienie
- Muszle słuchawek miękko wyściełane
- Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
- Impedancja: 60 Ohm
- Czułość: 101 dB SPL/1mW
- W pakiecie użyteczne etui do przechowywania słuchawek
- Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
- Długość kabla: 1,2 m

http://www.dozywotniagwarancja.pl/

Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja udzielana jest poprzez producenta KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo podmianę przez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl posiadają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss CS300 ☆

Koss CS300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss CS300
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 609a1f9182fff08be1c9576c
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss CS300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Bluetooth:nie;Gwarancja:wieczysta;Kod Producenta:CS300 USB;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 22 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/notebook;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;wariant podłączenia:USB;rodzaj podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:USB;Złącze:USB...


☆ Koss UR20 ☆

Koss UR20 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR20
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3b0c2da47c1ab5000937
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss UR20 Model UR20 to zamknięta konstrukcja, która nieprzeciętnie sprawdza się w roli słuchawek dla DJ-ów.

wykorzystane podzespoły znaczne pasmo przenoszenia i energiczne, „gęste” brzmienie z mocnym, aktywnym basem.


Atutem wokółusznych słuchawek UR20 jest skuteczna izolacja od hałasu, dzięki temu prosto można wychwycić niemal dowolny detal muzyczny. Komfort stosowania, choćby w trakcie długich odsłuchów i intensywnych sesji nagraniowych, rozszerzają kołnierze nauszników wytworzone ze nienaturalnej skóry. Mimo swojej niewielkiej wagi UR20 wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Słuchawki dostarczane są z przewodem o długości 2,4 m. Przewód podłączony jest do jednej słuchawki.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytworzonej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji artykułu za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • atest „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność zastosowania wyłącznie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss UR23 ☆

Koss UR23 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR23
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5639e79982fff0c8b600090a
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR23 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki wokółuszne Koss UR23i

Dzięki unikalnej konstrukcji nausznika D-Profile i skrupulatnie dostrojonemu brzmieniu, Koss UR23i są perfekcyjnym wyborem dla osób lubiących sobie intymność, jaką proponuje słuchanie muzyki poprzez słuchawki.

Najważniejsze atrybuty:

 • perfekcyjna izolacja od otoczenia,
 • mikrofon rodzaju one-touch,
 • nauszniki rodzaju D-profile,
 • innowacyjny design.

Koss UR23i wyśmienicie izolują od otoczenia. To zasługa użycia nauszników Koss „D-Profile”, które naśladują zarys anatomiczny ucha oraz zamkniętej muszli. Wytrzymała i lekka budowa powoduje, iż to perfekcyjne słuchawki przenośne do podróży,wspaniale spiszą się na dodatek po podłączeniu do domowego zestawu Hi-Fi.

Umieszczony na kablu pilot rodzaju one touch pozwala komfortowo odbierać połączenia, kończyć rozmowy, czy sterować odtwarzaniem muzyki. Słuchawki przyciągają wzrok swym progresywnym designem i kolorystyką. Dzięki oferowanym parametrom i wyglądowi, słuchawki na pewno będą stanowić uzupełnienie kreacji i radować uszy nieprzeciętnym dźwiękiem.

Paleta kolorów w jakich UR23i są przystępne obejmuje cztery odcienie: dynamiczną zieleń i kobalt oraz tradycyjną biel i czerń.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji towaru przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • fachową i szybką naprawę i pewność użycia jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss TWS250 ☆

Koss TWS250 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss TWS250
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60e475c32da47c8c865ea3f0
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss TWS250 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:wodoodporne;Gwarancja:wieczysta;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:alerty głosowe;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TWS250i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX5 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Koss KPH7 ☆

Koss KPH7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KPH7
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3dad82fff07db9004c56
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KPH7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss KPH7

Słuchawki nauszne Koss KPH7 to przykład lekkiej konstrukcji dostarczającej do uszu pełnię mocy The Sound of Koss™.

Najważniejsze właściwości:

 • dynamiczne przetworniki,
 • lekka nauszna konstrukcja,
 • wspaniałe do sprzętów mobinych

Koss KPH7 są doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających pełnego i przejrzystego brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi słuchawek. Ten nauszny model jest wyposażony w aktywne przetworniki, zapewniające rozszerzoną charakterystykę częstotliwości.


Dzięki ażurowej konstrukcji maskownicy scena dźwiękowa jest przestrzenna. Odsłuch sprawia dużo przyjemności za sprawą nieprzeciętnej selektywności brzmienia. Wyłowienie poszczególnych rytmów i melodii w utworach z najróżniejszych gatunków muzycznych nie stanowi problemu, choćby „nieosłuchanemu” użytkownikowi. Koss KPH7 to znakomite słuchawki do współpracy z urządzeniami i mobilnymi zaopatrzonymi w gniazdo mini-jack 3,5 mm

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla kupujących!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji towaru za pomocą wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność użycia tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


Najtańsze Słuchawki Koss – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Koss. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Koss KPH7 ☆

Koss KPH7 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KPH7
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3dad82fff07db9004c56
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KPH7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss KPH7

Słuchawki nauszne Koss KPH7 to przykład lekkiej konstrukcji dostarczającej do uszu pełnię mocy The Sound of Koss™.

Inne Rankingi:  Słuchawki Walkman

Najważniejsze cechy:

 • dynamiczne przetworniki,
 • lekka nauszna budowa,
 • doskonałe do maszyn mobinych

Koss KPH7 są perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób szukających pełnego i krystalicznego brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej wagi słuchawek. Ten nauszny model jest wyekwipowany w dynamiczne przetworniki, gwarantujące zwiększoną charakterystykę częstotliwości.


Dzięki ażurowej konstrukcji maskownicy scena dźwiękowa jest przestrzenna. Odsłuch powoduje dużo przyjemności za sprawą wspaniałej selektywności brzmienia. Wyłowienie poszczególnych rytmów i melodii w utworach z różnych gatunków muzycznych nie stanowi problemu, nawet „nieosłuchanemu” użytkownikowi. Koss KPH7 to doskonałe słuchawki do współpracy z urządzeniami i przenośnymi wyekwipowanymi w gniazdo mini-jack 3,5 mm

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek produkowanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość bezpłatnej rejestracji produktu przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • atest „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę, a także pewność użycia jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss KEB6 ☆

Koss KEB6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss KEB6
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb3e2da47c8526001322
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss KEB6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss KEB6i

Model KEB6i to dokanałowe słuchawki opracowane z myślą o miłośnikach muzyki, którzy często korzystają ze słuchawek podczas ruchu.

Słuchawki Koss KEB6i wyposażone są w 1,2-m kabel z wbudowanym mikrofonem i przyciskiem funkcyjnym, umożliwiającym m.in. Nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Ta niepokaźna kompozycja przekonuje wytrzymałością, „mobilnością” i wysokiej jakości brzmieniem typowym dla słuchawek Koss. Za odtwarzanie dźwięku odpowiadają 13-mm przetworniki, gwarantujące perfekcyjne brzmienie. Słuchawki wyekwipowane są w końcówki w trzech rozmiarach, niepokaźnym, średnim i znacznym, które dzięki specjalnemu kształtowi zapewniają bezpieczne i pewne mocowanie w uszach i komfort stosowania.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek produkowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji towaru za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • profesjonalną i szybką naprawę i pewność wykorzystania tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss The Plug ☆

Koss The Plug Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss The Plug
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b38032da47c1ab5000893
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss The Plug - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss The Plug

Słuchawki Koss The Plug są słuchawkami jedynymi w swoim typu. Odtwarzają dźwięk z nieprawdopodobną akustyczną precyzyjnością i niewiarygodną izolacją z zasady spotykaną wśród droższych słuchawek zamkniętych.


Słuchawki Koss The Plug znamionują aktywne komponenty usytuowane na zewnątrz ucha i połączonych do rurowej struktury portów włożonej do miękkiej poduszki wewnątrz kanału słuchowego. Miękka poduszka genialnie dostosowuje się do kształtu ucha poprzez co uzyskany zostaje głęboki bas, a także czysty sopran.

Koss The Plug znamionują specjalne poduszki zrobione z hydrofilnego uformowanego uretanu dzięki temu słuchawka dopasowuje się do ucha słuchacza za każdym razem gdy wkłada on ją do ucha.

Słuchawki Koss The Plug, douszne słuchawki stereo dla wymyślnych słuchaczy! dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla kupujących!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 40 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 40zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość gratisowej rejestracji artykułu przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

 • atest „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność zastosowania jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Koss UR23 ☆

Koss UR23 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR23
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5639e79982fff0c8b600090a
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR23 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki wokółuszne Koss UR23i

Dzięki oryginalnej konstrukcji nausznika D-Profile i precyzyjnie dostrojonemu brzmieniu, Koss UR23i są nadzwyczajnym wyborem dla osób ceniących sobie intymność, jaką proponuje słuchanie muzyki przez słuchawki.

Najważniejsze cechy:

 • świetna izolacja od otoczenia,
 • mikrofon rodzaju one-touch,
 • nauszniki rodzaju D-profile,
 • innowacyjny design.

Koss UR23i genialnie izolują od otoczenia. To zasługa użycia nauszników Koss „D-Profile”, które naśladują zarys anatomiczny ucha, a także zamkniętej muszli. Wytrzymała i lekka budowa powoduje, że to idealne słuchawki przenośne do podróży,doskonale spiszą się dodatkowo po podłączeniu do domowego zestawu Hi-Fi.

Umieszczony na kablu pilot rodzaju one touch pozwala komfortowo odbierać połączenia, kończyć rozmowy, czy sterować odtwarzaniem muzyki. Słuchawki przyciągają wzrok swoim progresywnym designem i kolorystyką. Dzięki oferowanym parametrom i wyglądowi, słuchawki na pewno będą stanowić uzupełnienie kreacji i radować uszy świetnym dźwiękiem.

Paleta odcieni w jakich UR23i są dostępne obejmuje cztery barwy: dynamiczną zieleń i kobalt oraz konwencjonalną biel i czerń.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie jedynie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty producenta Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji towaru za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • profesjonalną i szybką naprawę i pewność użycia jedynie oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss Pathfinder ☆

Koss Pathfinder Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Pathfinder
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3b902da47c1ab5000988
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Pathfinder - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss Pathfinder

Słuchawki Koss Pathfinder są konstrukcją opartą o nad wyraz udany model The Plug. Słuchawki Pathfinder pozostały wyposażone możliwość regulacji głośności, która znajduje się na kablu. Rozwiązanie jest bardzo przydatne w przypadku gdy źródło muzyki zamknięte jest w torebce lub plecaku. Podobnie jak model The Plug słuchawki Pathfinder charakteryzują się nad wyraz czystym, soczystym basem i transparentnymi, miłymi dla ucha tonami wysokimi.


Słuchawki Koss Pathfinder znamionują aktywne elementy usytuowane na zewnątrz ucha i połączonych do rurowej struktury portów włożonej do miękkiej poduszki we wnętrzu kanału słuchowego. Miękka poduszka świetnie dostosowuje się do kształtu ucha przez co uzyskany zostaje głęboki bas, a także czysty sopran.

Poduszki słuchawek Koss Pathfinder tworzone z hydrofilnego uformowanego uretanu cechują się niezwykłym dopasowaniem do ucha słuchacza zawsze gdy wkłada on je do ucha.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

Inne Rankingi:  Słuchawki do Samsung S8
 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty firmy Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość bezpłatnej rejestracji produktu przy pomocy wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

 • atest „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność wykorzystania tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss UR20 ☆

Koss UR20 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR20
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3b0c2da47c1ab5000937
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki Koss UR20 Model UR20 to zamknięta konstrukcja, która doskonale sprawdza się w roli słuchawek dla DJ-ów.

użyte podzespoły wielkie pasmo przenoszenia i dynamiczne, „gęste” brzmienie z konkretnym, intensywnym basem.


Atutem wokółusznych słuchawek UR20 jest sprawna izolacja od hałasu, dzięki temu łatwo można wychwycić niemal dowolny szczegół muzyczny. Komfort wykorzystywania, nawet podczas długich odsłuchów i aktywnych sesji nagraniowych, powiększają kołnierze nauszników stworzone ze sztucznej skóry. Mimo swej niepokaźnej wagi UR20 wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Słuchawki dostarczane są z przewodem o długości 2,4 m. Kabel podłączony jest do jednej słuchawki.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla kupujących!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek produkowanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji towaru za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

 • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
 • mistrzowską i szybką naprawę, a także pewność użycia tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss BT330 ☆

Koss BT330 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT330
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 601125c58e441a12c0221be7
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss BT330 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

nauszne słuchawki bt330i to prawdziwa gratka dla użytkowników preferujących kompaktowe i lekkie konstrukcje. Nowy model zezwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem zaimplementowanego mikrofonu, równocześnie łącząc niezwykły komfort stosowania wraz z zaletami łączności bezprzewodowej bluetooth 5.0.korzyści: słuchawki bezprzewodowe - nie musisz się już martwić o splątane przewody-wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer,radować się muzyką ciesz się pełnym brzmieniem - słuchawki wokółuszne bez problemu wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą ci radować się pełnym i mocnym dźwiękiem rozmawiaj bez wyjmowania telefonu z kieszeni lub torebki- zaimplementowany w słuchawki mikrofon sprawi, iż będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi przez telefon lub przez internetowe komunikatory złącze 3,5 mm- złącze 3,5 mm zezwala na podłączenie słuchawek do laptopa, telefonu czy tabletu regulacja głośności - dzięki zaimplementowanemu w słuchawki pilotowi można z łatwością kontrolować aktualny poziom głośnośc


☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b37ff2da47c1ab5000892
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
Koss Porta Pro to wysokiej jakości standard słuchawek mobilnych.

Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich genialne brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej nowoczesne a ich jakość podciągała się. Dzięki temu są one teraz muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najistotniej poszukiwanych i głównie kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

Słuchawki Koss Porta Pro poza idealnym brzmieniem proponują stanowczo stylowy, wyszukany, luksusowy wygląd.

Słuchawki Koss Porta Pro charakteryzują aktywne elementy dostarczające nieszablonowego głębokiego basu, a także nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy w trakcie oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane pozostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu elementy są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia, a także gwarantują niezmiernie skrupulatne odtwarzanie dźwięku.

Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych przenośnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i powoduje, iż dźwiek jest czystszy i bardziej klarowny.

Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne gwarantujące wielogodzinne, wygodne wykorzystywanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek podczas podróży, w pracy czy w domu.


Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
- doskonałe do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
- Wysokiej jakości słuchawki, nad wyraz komfortowe, nie uciskają uszu
- Składany pałąk słuchawek
- nieprzeciętne brzmienie
- Muszle słuchawek miękko wyściełane
- Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
- Impedancja: 60 Ohm
- Czułość: 101 dB SPL/1mW
- W zestawie ergonomiczne etui do przechowywania słuchawek
- Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
- Długość kabla: 1,2 m

http://www.dozywotniagwarancja.pl/

Dożywotnia gwarancja
Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez markę KOSS. KOSS zapewnia, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub podmianę poprzez całe życie, w przypadku jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu artykułu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss UR40 ☆

Koss UR40 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR40
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512b3b0f2da47c1ab500093a
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss UR40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji świetnej dla mobilnych użytkowników.

Dzięki poprawie transmisji sygnału i zastosowaniu lepszych przewodników otrzymujemy dźwięk klarownie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Staranność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

Hybrydowa budowa słuchawek zezwala na zastosowanie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Stworzone ze skóry naturalnej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla powiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica generuje wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która zezwala na kontakt ze światem zewnętrznym.

Podsumowując UR40 to słuchawki znamionujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

Słuchawki są stanowczo lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, że w praktyce są stanowczo wygodne w użytkowaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek produkowanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

 • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość bezpłatnej rejestracji towaru za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

 • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • profesjonalną i szybką naprawę i pewność zastosowania tylko oryginalnych części.
 • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss TWS250 ☆

Koss TWS250 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss TWS250
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 60e475c32da47c8c865ea3f0
 • ID kategorii: 7967

☆ Koss TWS250 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:wodoodporne;Gwarancja:wieczysta;Impedancja:0 Ω;dane dodatkowe:alerty głosowe;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TWS250i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX5 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.