Słuchawki Logitech

Ranking Słuchawek Logitech – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Logitech. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Logitech jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech g pro ☆

Logitech g pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g pro
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech g pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

wydajnOŚĆ KLASY profesjonalneJ
Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i starannego dźwięku.

BLUE VO!CE
technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

komfortowA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długookresowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
pakiet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zapewnia wygodę i charakteryzuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i obszerniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wyprodukowane z użyciem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać nad wyraz czyste i staranne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

mistrzowski KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są teraz dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przypasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

nowoczesna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) umożliwia przezroczyście czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

pakiet PRO X jest zaopatrzony w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie używania. Załączone etui broni pakiet słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

seria PRO
zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu tworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany poprzez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć potrzeby mistrzowskiego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najlepszy sprzęt klasy mistrzowskiej.


Akcesoria w pakiecie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe atrybuty
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Logitech g635 lightsync - czarny ☆

Logitech g635 lightsync - czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g635 lightsync - czarny
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269992da47c6f82b45d00
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech g635 lightsync - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki G635 981-000750 najlepsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najszczególniej nowoczesnej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw zagwarantuje ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G rozszerzone do 50 mm i technologia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wytwarzane z hybrydowej siateczki, która zagwarantuje znakomitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

teraz, dzięki powiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niż kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w mocnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są stanowczo czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która charakteryzuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

skrupulatne i precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może na pewno przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dobraniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G i dostosowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania przez obrócenie, który zagwarantuje wyjątkowo czyste i skrupulatne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w zestawie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden komplet słuchawkowy, wszystkie platformyJeden pakiet słuchawkowy do wszelkich urządzeń.

komplet słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z choćby dwóch sprzętów jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.wytwarzany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został zaopatrzony w duże, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Logitech G432 - Czarny ☆

Logitech G432 - Czarny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G432 - Czarny
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269982da47c6f82b45cfe
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G432 - Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy G432 Surround Sound Gaming 981-000770 Graj na całego Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier G432 poczujesz się w samym centrum akcji gry. Poczuj przyjemność płynącą z pełnego zanurzenia się w grze i pozwól usłyszeć się innym graczom.

Membrany o średnicy 50 MM znaczne membrany o średnicy 50 mm kreujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia w trakcie grania. Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli świetnie.

Twój głos będzie głośny i wyraźny udoskonalony i rozszerzony 6-milimetrowy mikrofon powoduje, że członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Gdy nie chcesz, żeby inni Cię słyszeli, możesz wyciszyć mikrofon, korzystając z funkcji wyciszania poprzez obrócenie.

Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 nowej generacji2Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko w przypadku systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do grania Logitech G HUB., obsługiwany z wykorzystaniem oprogramowania Logitech G HUB, pozwala usłyszeć skradających się z tyłu wrogów, podpowiedzi dotyczące specjalnych możliwości oraz realistyczne dźwięki ze środowiska gry wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

Doświadcz dźwięku 3D, które jakością wychodzi poza klasę głośników 7.1 i sprawi, iż poczujesz się w samym środku akcji. Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformy zestaw słuchawkowy można zbratać z komputerem PC, konsolą PlayStation 4 albo Nintendo Switch w trybie dokowania poprzez dołączony przetwornik DAC USB.

Możesz ponadto podłączyć go do konsoli albo urządzenia mobilnego za pomocą kabla z wtykiem 3,5 mm. Tworzony z myślą o komforcie i wytrzymałości Każdy składnik tych słuchawek projektowano z myślą o komforcie użytkowania.

Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze sztucznej skóry obniżają nacisk na uszy. Miseczki obracają się o 90 stopni, gwarantując wygodę użytkowania. Reguluj głośność na różnych platformach dzięki kółku głośności zastosowanemu w miseczkę.

informacje o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Gaming konstrukcja (słuchawki) Z muszlami nausznymi Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Surround 7.1 Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 39 $59 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 107 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 2 m kolor (wyliczeniowy) Czarny rozmiary 172 x 81,7 x 182 mm Waga 280 g


☆ g935 lightsync - czarny marki Logitech ☆

g935 lightsync - czarny marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: g935 lightsync - czarny marki Logitech
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269922da47c6f82b45cfa
 • ID kategorii: 7967

☆ g935 lightsync - czarny marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 zapewnia najkorzystniejsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy albo bezprzewodowy. Możesz zastosować bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, by grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia albo poprzez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności używania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

Możesz grać, jednocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm zapewnia możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym lub komputerze, bez zastosowania akumulatora.

Inne Rankingi:  Słuchawki AfterShokz

GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wyprodukowane z hybrydowej siateczki, która zagwarantuje nadzwyczajną głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Teraz, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są niezwykle czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

która charakteryzuje się pokaźniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z całą pewnością przesądzić o wygranej albo przegranej.

Pełne możliwości dopasowaniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G oraz przypasowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden pakiet słuchawkowy do wszelkich sprzętów. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia przenośne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący klarownie czystą komunikację.

Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Na dodatek ma on wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

tworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi nienaturalną skórą wysokiej jakości. Komplet słuchawkowy do gier G935 został wyposażony w pokaźne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką oraz zapewniają pasywną redukcję szumów.

Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech ☆

h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52cfae068e441ab211000090
 • ID kategorii: 7967

☆ h820e oem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 981-000517 marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, bardzo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, by zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu albo wyprostować się i przeciągnąć. Komplet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek i proponuje technologię niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA większEJ SWOBODY

komplet słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i gwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i progresywnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać sporo godzin wygody i wysoką wytrzymałość.

nieprzeciętnY DLA intensywnYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w aktywnym miejscu pracy może być nieprzystępne. Pakiet słuchawkowy H820e Headset pozostał zaprojektowany do takich sytuacji. Pakiet słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to świetne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED zawiadamia innych o trwającym połączeniu, podczas gdy wskaźnik wizualny powiadamia o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
komplet słuchawkowy H820e Headset ma dokumenty modnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Pakiet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz zestaw głośnomówiący H820e Mono lub H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, dzisiaj ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia widocznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.1

usuwanie SZUMU I ECHA

komplet słuchawkowy H820e jest zaopatrzony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki temu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się doskonale choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się automatycznie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co upraszcza ich użycie z dowolną stacją roboczą w przypadku wielkiego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE elementy STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 i powiększania/ograniczania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem gwarantuje punkt odniesienia dla palców, dzięki temu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na regulowanym wysięgniku pozwala na wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, żeby zapewnić świetny komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
świetnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zagwarantuje perfekcyjny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Przystępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma umożliwia podniesienie sprawności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W sytuacji wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz trafny produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w zestawie: - zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe właściwości: wymagania systemowe:- Windows Vista lub nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0

☆ Logitech g535 lightspeed (czarny) (5099206094772) ☆

Logitech g535 lightspeed (czarny) (5099206094772) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g535 lightspeed (czarny) (5099206094772)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 62ac4d852da47c194879a7cc
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech g535 lightspeed (czarny) (5099206094772) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

technika ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LIGHTSPEED Niska latencja, obszerna sprawność, profesjonalna łączność. Niesamowita żywotność akumulatora wynosząca 33 godziny. Do 12 metrów rzetelnej wolności bezprzewodowej.

LEKKIE I komfortowE Ważąc jedynie 236 gramów, G535 jest mniejszy i lżejszy niżeli G733. Kompozycja pałąka z zawieszeniem udoskonala rozłożenie ciężaru i odciąża punkty nacisku. Wyściółka nauszników z pianki zapamiętującej i sportowy materiał siateczkowy gwarantują komfort podczas długich rozgrywek.

PLUG AND PLAY Zoptymalizuj czas gry za sprawą prostego w obsłudze bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier typu plug and play. Słuchawki G535 wykorzystują odbiornik USB zgodny z PC i PlayStation. Części STERUJĄCE PRZY UCHU Pokrętło głośności jest położone bezpośrednio na nauszniku, aby pogłaśnianie gry albo muzyki było szybsze.

Obróć mikrofon do góry, żeby natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak by nie przeszkadzał. MEMBRANY O ŚREDNICY 40 MM Dzięki membranom neodymowym o średnicy 40 mm słuchawki G535 zapewniają wyrazisty, czysty i głęboki dźwięk stereo, który ożywia grę.

regulowanY, ODWRACANY PAŁĄK przypasuj pakiet słuchawkowy jeszcze lepiej. Miękki, sprężysty pałąk można zbratać do rozmiaru swej głowy. Pałąk jest odwracany i zmywalny, dzięki czemu pakiet słuchawkowy może zawsze wyglądać idealnie.

CERTYFIKOWANE poprzez DISCORD zestaw słuchawkowy G535 dokument Discord, który zapewnia przejrzyście czystą komunikację z genialnym dźwiękiem i wyrazistością głosu.


☆ Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015) ☆

Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015)
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga towaru 197 g Głębokość artykułu 68 mm Szerokość artykułu 151 mm Wysokość produktu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak typ jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie typ towaru komplet słuchawkowy odcień kabla Czarny fason noszenia Opaska na głowę rekomendowane wykorzystanie Biuro/centrum telefoniczne wariant zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 martykułu Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g typ opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technika łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

Inne Rankingi:  Słuchawki przewodowe Philips

Skuteczność usuwania szumu Tak typ mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ pc headset 960 usb marki Logitech ☆

pc headset 960 usb marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: pc headset 960 usb marki Logitech
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb63782fff0d3e2000802
 • ID kategorii: 7967

☆ pc headset 960 usb marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis szczegółowy

komplet SŁUCHAWKOWY USB DO KOMPUTERA
genialny biznesowy zestaw słuchawkowy do połączeń głosowych, Skype’a, webinarów i nie tylko. 240 cm to świetna długość przewodu pozwalająca na wstawanie i rozciąganie się podczas długich rozmów.
nieprzeciętnY DŹWIĘK I WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Dla osób, które spędzają swój dzień na rozmowach -efonicznych i chcą słuchać muzyki między połączeniami. Pakiet 960 jest gotowy do użytkowania — wystarczy go podłączyć do komputera PC albo Mac za pomocą złącza USB-A. Lepszy dźwięk cyfrowy i niwelujący szumy mikrofon, który filtruje odgłosy tła, zezwalają na prowadzenie wyraźniejszych rozmów. Dostosowywany mikrofon można obrócić i odsunąć od siebie, gdy jest niepotrzebny. Stylowa budowa z pałąkiem na głowę została zaopatrzona w niezwykle miękkie nakładki słuchawek, żeby zapewnić komfortowe przypasowanie.
USŁYSZ KAŻDE SŁOWO
Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w połączeniu konferencyjnym, uczestniczysz w webinarium, czy słuchasz ulubionej listy odtwarzania, uzyskasz bezawaryjny i czysty dźwięk stereo.
ROZMÓWCY USŁYSZĄ TYLKO CIEBIE
Niwelujący szumy mikrofon minimalizuje odgłosy otoczenia, dzięki czemu rozmówcy usłyszą każde Twoje słowo. Pozycję regulowanego wysięgnika można wygodnie zmieniać, by zapewnić udoskonalone przechwytywanie głosu, a umieszczony po lewej stronie mikrofon można obrócić i odsunąć od siebie, gdy nie rozmawiasz.
PROSTA OBSŁUGA — wystarczy PODŁĄCZYĆ
Natychmiastowa gotowość do pracy. Wystarczy podłączyć przez złącze USB-A do komputera i zacząć rozmawiać. Wygodne części sterujące na kablu pozwalają łatwo zwiększać i obniżać głośność oraz wyciszać mikrofon, a wszystko to bez zakłócania rozmowy lub pracy.
WYGODA poprzez CAŁY DZIEŃ
Stylowa i lekka kompozycja z pałąkiem na głowę zagwarantuje dopasowanie i uniemożliwia zsuwaniu się, choćby podczas ruchu. Lekki pałąk wyposażono w obrotowe, piankowe poduszeczki do uszu gwarantujące komfort słuchania przez cały dzień.
Długość kabla: 240 cm
informacje technologicznE
wariant: Dwukierunkowy
Czułość (słuchawki): 111 dBSPL +/- 3 dB
Czułość (mikrofon): -42 dBV/Pa +/-3 dB
Pasmo przenoszenia (komplet słuchawkowy): 100 Hz–10 kHz
Pasmo przenoszenia (mikrofon): 200 Hz–6 kHz
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <2%
Połączenia: zgodność z USB-A (1.1, 2.0, 3.0)

właściwości towaru Opakowanie recyklingowe: Nie
certyfikat CE: 1
liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
Waga brutto: 120 g
rozmiar opakowania (SxWxG): 200 x 545 x 54 mm
Opakowanie display: Nie
Kod CN: 8518 30 00
typ artykułu: Słuchawki stereo do komputera
Przeznaczenie: Do komputera
Waga jednostkowa brutto: 0,12 kg
Oświadczenie: Oświadczam, iż uzupełniłem wszystkie dane dotyczące posiadanych przez towar dokumentów
Kolor: Grafitowy

☆ Słuchawki Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC, 981-000750 ☆

Słuchawki Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC, 981-000750 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC, 981-000750
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64d74f6d3754b7d86222e55b
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC, 981-000750 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Słuchawki g astro a30 - the mandalorian edition (xbox) marki Logitech ☆

Słuchawki g astro a30 - the mandalorian edition (xbox) marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LOGITECH
 • Nazwa produktu: Słuchawki g astro a30 - the mandalorian edition (xbox) marki Logitech
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 650bab815ecf79165e46ee87
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki g astro a30 - the mandalorian edition (xbox) marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Słuchawki LOGITECH G Astro A30 - The Mandalorian Edition....

Najtańsze Słuchawki Logitech – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Logitech. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM LOGITECH STEREO HEADSET H110 (3.5mm), 981-000271 ☆

SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM LOGITECH STEREO HEADSET H110 (3.5mm), 981-000271 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM LOGITECH STEREO HEADSET H110 (3.5mm), 981-000271
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c9ed22da47c29d0000003
 • ID kategorii: 7967

☆ SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM LOGITECH STEREO HEADSET H110 (3.5mm), 981-000271 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wznosi całkowitą skuteczność zasilania dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu kilku UPS-ówZwiększenie przystępności przez podłączenie zasilacza UPS do dwóch oddzielnych źródeł zasilaniaW razie zapotrzebowania umożliwia prędkie rozszerzenie o dodatkowy czas podtrzymaniaZasilanie bezprzerwowe o nadzwyczajnych parametrach na czas operacji zamiany akumulatorówNiezakłócone, nieustanne zasilanie bronionych urządzeń w przypadku, gdy użytkowane jest zasilanie z generatoraZasilanie sieciowe dla podłączonego obciążenia na wypadek przeciążenia albo usterki zasilacza UPSWiększa dostępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i podmiany akumulatorów poprzez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem przeciętnego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)Beznarzędziowa zamiana akumulatora zezwala na szybką i prostą podmianę akumulatoraOkresowy autotest akumulatora zagwarantuje wczesne wykrywanie konieczności zamianySzybkie serwisowanie i niższe kryteria w zakresie konserwacji dzięki zaimplementowaniu modułów z funkcją autodiagnostyki, które można wymieniać na miejscuZarządzalne sieciowo umożliwia zdalne zarządzanie UPS-em przez siećZapewnia scentralizowane zarządzanie poprzez APC InfraStruXure ManagerAlfanumeryczny monitor wyświetlający atrybuty systemu i powiadomienia o alarmieAlarmy dźwiękowe zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-aProgramowana częstotliwość gwarantuje kompatybilność z przeróżnymi częstotliwościami wejściowymiSzybkie raportowanie stanu urządzenia i zasilania przy pomocy wizualnych wskaźnikówKorekcja wejściowego współczynnika poboru mocy obniża koszty instalacji dzięki możliwości zastosowania mniejszych generatorów i okablowaniaWydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów przez regulację napięcia ładowania w zależności od temperatury akumulatoraMaksymalizacja sprawności, czasu eksploatacji i bezawaryjności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu starannemuWiększa dostępność systemów dzięki funkcji korygowania stanów nieprawidłowej częstotliwości i napięcia bez zastosowania akumulatorów


☆ Logitech Słuchawki z mikrofonem h111 (981-000593) darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Logitech Słuchawki z mikrofonem h111 (981-000593) darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki z mikrofonem h111 (981-000593) darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613ffe8e441a1fdd3b0636
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech Słuchawki z mikrofonem h111 (981-000593) darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

H111 zestaw słuchawkowy stereo 981-000593 Na komputerze, tablecie albo smartfonie komplet słuchawkowy może być wykorzystywany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki typowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, że zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia. Wygoda i możliwość obracania Dstosuj lekki pałąk, żeby zapewnić sobie pełny komfort.

Mikrofon może być z łatwością wykorzystywany zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Pełny dźwięk stereo Pełny dźwięk stereo zezwala na prowadzenie wyraźnych rozmów oraz sprawia, że ten komplet słuchawkowy jest idealny do filmów, gier i muzyki.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony Można go umieścić zarówno po lewej, jak i po prawej stronie, a choćby obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Ponadto pozwala na eliminację szumów tła, co oznacza klarowną jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.

Obsługa modnych aplikacji do prowadzenia rozmów Uzyskaj udoskonalone wrażenia podczas korzystania z programów Skype(TM), Google Hangouts(TM), Yahoo!(R) Messenger i innych usług. Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem.

pakiet słuchawkowy może być wykorzystywany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki standardowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm. Sprężysty, obrotowy wysięgnik Mikrofon można ustawić tak, aby jak najlepiej rejestrował głos, a także obrócić do góry, dane o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa budowa (słuchawki) Nauszne Technologie (słuchawki) Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 $268 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 100 dB Mikrofon Na pałąku kolor (wyliczeniowy) Czarny Waga 73.2 g Akcesoria w komplecie - zestaw słuchawkowy - Dokumentacja Pozostałe cechy wymogi systemowe: - Windows Vista(R), Windows(R) 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszej - Mac OS X 10.5 lub nowszy - Chrome OS(TM) - Jądro Linux w wersji 2.6 albo nowszej - iOS (iPhone, iPad i iPod) - Android(TM) - Jedno złącze 3,5 mm


☆ Logitech Słuchawki h151 - 981-000589 (5099206057333) ☆

Logitech Słuchawki h151 - 981-000589 (5099206057333) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki h151 - 981-000589 (5099206057333)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb482da47c852600134f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech Słuchawki h151 - 981-000589 (5099206057333) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Logitech H151 981-000589 [--[widget69808::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F1.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget93540::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_1.PNG&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget54006::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F2.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget1145::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_2.


☆ Logitech Słuchawki g333 vr fioletowy (5099206092730) ☆

Logitech Słuchawki g333 vr fioletowy (5099206092730) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki g333 vr fioletowy (5099206092730)
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 6073f8858e441a4c9c174c58
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech Słuchawki g333 vr fioletowy (5099206092730) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

WEJDŹ DO GRYZanurz się w grze na całego, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki G333 zapewniają wysokiej jakości dźwięk i wyraźną komunikację na wielu urządzeniach komputerze, telefonie, konsolach Xbox, PlayStation, Nintendo oraz wielu więcej a do tego wyekwipowane są w złącze 3,5 mm oraz dodatkowy adapter do USB-C.

UKŁAD DWÓCH DYNAMICZNYCH PRZETWORNIKÓW KLASY GAMINGOWEJG333 zaprojektowano z myślą o zapewnieniu słusznych przeżyć w grach. Układ dwóch wyspecjalizowanych przetworników, jeden do tonów wysokich /, a także drugi do tonów niskich, proponują bogaty w szczegóły dźwięk, który starannie oddaje odgłosy ze świata gry.

MIKROFON NA KABLU I ZINTEGROWANE elementy STERUJĄCEWysokiej jakości mikrofon na kablu zapewnia wyraźną komunikację i czat głosowy, a zaimplementowane komponenty sterujące pozwalają płynnie włączać i wstrzymywać odtwarzanie oraz regulować głośność.

Mikrofon pozwala też komunikować się w grze i odbierać połączenia, gdy grasz na telefonie. UnikatowY KOMFORT, WYSOKA odpornośćWybierz spomiędzy wielu wariantów kolorystycznych i trzech sprężystych, miękkich silikonowych nakładek, które delikatnie przylegają do wnętrza uszu.

Wytrzymała aluminiowa pokrywa gwarantuje bezusterkowość i , a także cieszy oko. Informacje o produkcie Przeznaczenie Telefonia komórkowa Gaming Muzyka kompozycja Douszne Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 1 x USB (Type C) 3,5 mm minijack Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 24 $672 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20000 Hz Czułość 101.6 dB Mikrofon Tak kolor Czarny Waga 19 g


☆ Logitech Słuchawki stereo headset h150 blueberry ☆

Logitech Słuchawki stereo headset h150 blueberry Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki stereo headset h150 blueberry
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51a446b982fff0966a00000c
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki konferencyjne

☆ Logitech Słuchawki stereo headset h150 blueberry - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech H150, biały

Można go nosić po obu stronach
części obsługi na kablu
regulowany pałąk na głowę


prostego w obsłudze analogowego zestawu słuchawkowego stereo Logitech® H150 możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy.

Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech ® H150 sprawia, iż dzięki zrozumiałym rozmowom w brzmieniu stereofonicznym po prostu pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Mikrofon tłumi zakłócające szumy tła, dzięki czemu jesteś zawsze istotnie rozumiany. I można go nosić na lewej albo prawej stronie. Obróć mikrofon do góry, jeśli go nie Ci trzeba. Regulowany pałąk i gąbki do słuchawek optymalne dobranie. Przy pomocy komponentów obsługi na kablu komfortowo regulujesz głośność i wyciszenie mikrofonu. Komplet słuchawkowy jest prosty do podłączenia. Podłącz komplet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do wykorzystania.

Mikrofon z systemem redukcji szumów
Nie musisz walczyć swoim głosem z szumami tła — możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy z kolegami, rodziną i przyjaciółmi.

Obrotowy pałąk
Obróć mikrofon na bok, gdy nie jest niezbędny.

Piankowe nakładki na słuchawki
Zaprojektowane tak,pakiet słuchawkowy nadal wygodnie leżał choćby po długich rozmowach.

Uniwersalny design
Mikrofon może być noszony z lewej lub prawej strony.

Regulator głośności na kablu
W ten sposób można bezpośrednio regulować głośność i wyciszać mikrofon.

dostosowywany pałąk na głowę
Pałąk jest dostosowywany, żeby zapewnić perfekcyjne dostosowanie.

Proste ustawienie
Podłącz komplet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do użycia. To takie proste.

Wyposażenie: Można go nosić po obu stronach · części obsługi na kablu · Mikrofon obrotowy · Dźwięk stereo · regulowany pałąk na głowę · Mikrofon z systemem redukcji szumów · bardzo lekka i smukła kompozycja · komfortowe, piankowe nakładki słuchawek · Współpracuje z lubianymi aplikacjami telefonicznymi, takimi jak Logitech Vid™ HD, Skype®, Gmail™, Yahoo!® Messenger, Gmail™, Windows Live® Messenger i AIM®.

informacje technologiczne: Długość kabla: 1,8 m · Głębokość towaru: 145 mm · Kolor: biały · nadaje się do: PC · Podłączenie zestawu słuchawkowego: Jack 3,5 mm · Regulacja głośności: tak · wariant zestawu słuchawkowego (kategoryzacja): zestaw słuchawkowy PC · Sposób noszenia opaski: na głowie · Sposób noszenia słuchawek: On Ear · Szerokość artykułu: 200 mm · Tłumienie szumów w mikrofonie: tak · Waga: 80 g · Wykonanie (zestaw słuchawkowy): przewodowy, stereo · Wysokość artykułu: 60 mm · Wyłączenie głosu w mikrofonie: tak

dostawa obejmuje: Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech H150, biały, Instrukcja obsługi.

☆ pc headset 960 usb marki Logitech ☆

pc headset 960 usb marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: pc headset 960 usb marki Logitech
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb63782fff0d3e2000802
 • ID kategorii: 7967

☆ pc headset 960 usb marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis szczegółowy

zestaw SŁUCHAWKOWY USB DO KOMPUTERA
świetny biznesowy pakiet słuchawkowy do połączeń głosowych, Skype’a, webinarów i nie tylko. 240 cm to rewelacyjna długość przewodu pozwalająca na wstawanie i rozciąganie się podczas długich rozmów.
genialnY DŹWIĘK I WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Dla osób, które spędzają swój dzień na rozmowach -efonicznych i chcą słuchać muzyki pomiędzy połączeniami. Pakiet 960 jest gotowy do użytkowania — wystarczy go podłączyć do komputera PC albo Mac przy pomocy złącza USB-A. Udoskonalony dźwięk cyfrowy i niwelujący szumy mikrofon, który filtruje odgłosy tła, pozwalają na prowadzenie wyraźniejszych rozmów. Regulowany mikrofon można obrócić i odsunąć od siebie, gdy jest niepotrzebny. Stylowa konstrukcja z pałąkiem na głowę została wyekwipowana w bardzo miękkie nakładki słuchawek, żeby zapewnić komfortowe dopasowanie.
USŁYSZ KAŻDE SŁOWO
Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w połączeniu konferencyjnym, uczestniczysz w webinarium, czy słuchasz ulubionej listy odtwarzania, uzyskasz bezawaryjny i czysty dźwięk stereo.
ROZMÓWCY USŁYSZĄ TYLKO CIEBIE
Niwelujący szumy mikrofon minimalizuje odgłosy otoczenia, dzięki czemu rozmówcy usłyszą każde Twoje słowo. Pozycję dostosowywanego wysięgnika można wygodnie zmieniać, aby zapewnić lepsze przechwytywanie głosu, a umieszczony po lewej stronie mikrofon można obrócić i odsunąć od siebie, gdy nie rozmawiasz.
PROSTA OBSŁUGA — starczy PODŁĄCZYĆ
Natychmiastowa gotowość do pracy. Starczy podłączyć przez złącze USB-A do komputera i zacząć rozmawiać. Komfortowe części sterujące na kablu pozwalają prosto zwiększać i ograniczać głośność oraz wyciszać mikrofon, a wszystko to bez zakłócania rozmowy lub pracy.
WYGODA poprzez CAŁY DZIEŃ
Stylowa i lekka konstrukcja z pałąkiem na głowę zagwarantuje dostosowanie i zapobiega zsuwaniu się, choćby w trakcie ruchu. Lekki pałąk wyposażono w obrotowe, piankowe poduszeczki do uszu zapewniające komfort słuchania przez cały dzień.
Długość kabla: 240 cm
dane technologicznE
typ: Dwukierunkowy
Czułość (słuchawki): 111 dBSPL +/- 3 dB
Czułość (mikrofon): -42 dBV/Pa +/-3 dB
Pasmo przenoszenia (zestaw słuchawkowy): 100 Hz–10 kHz
Pasmo przenoszenia (mikrofon): 200 Hz–6 kHz
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <2%
Połączenia: zgodność z USB-A (1.1, 2.0, 3.0)

właściwości towaru Opakowanie recyklingowe: Nie
atest CE: 1
ilość opakowań konsumenckich: 1 szt.
Waga brutto: 120 g
wymiar opakowania (SxWxG): 200 x 545 x 54 mm
Opakowanie display: Nie
Kod CN: 8518 30 00
typ towaru: Słuchawki stereo do komputera
Przeznaczenie: Do komputera
Waga jednostkowa brutto: 0,12 kg
Oświadczenie: Oświadczam, że uzupełniłem wszystkie informacje dotyczące posiadanych poprzez artykuł certyfikatów
Kolor: Grafitowy

☆ Słuchawki stereo headset h340 (wyprzedaż) marki Logitech ☆

Słuchawki stereo headset h340 (wyprzedaż) marki Logitech Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki stereo headset h340 (wyprzedaż) marki Logitech
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2fc8e441ad3b1000138
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki stereo headset h340 (wyprzedaż) marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis marketingowy:Uzyskanie nadzwyczajnego dźwięku w rozmowach telefonicznych, muzyce i innych użyciach to kwestia jednego podłączenia. Bogaty dźwięk stereo, dostrojone laserowo membrany i zaimplementowany korektor gwarantują najwyższą jakość dźwięku i bogate basy. Dzięki temu możesz za każdym razem osiągnąć maksymalną przyjemność słuchania muzyki.Przyciski sterujące umieszczone przy uchu, wszystkie konieczne elementy sterujące głośnością, basami i wyciszeniem masz bezpośrednio pod palcami.wygodna konstrukcja, wyściełany miękką skórą pałąk i nakładki słuchawek komfortowe rozmawianie lub słuchanie muzyki przez niemało godzin.,wariant:Słuchawki nauszne z mikrofonem,kompozycja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,rodzaj transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,Wyłącznik mikrofonu:Tak,parametry uzupełniające:mikrofon na obrotowym wysięgnikuprzyciski sterujące umieszczone przy uchuregulacja wielkości pałąka,Długość przewodu:1,8 m,Odłączany kabel:Nie,liczba wtyków:1 szt.,rodzaj wtyku:USB,Waga urządzenia:130 g,Kolor:Czarny,Strona www artykułu:https://www.logitech.com/pl-pl/product/usb-headset-h540

☆ Słuchawki LOGITECH G332 (5099206081963) ☆

Słuchawki LOGITECH G332 (5099206081963) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki LOGITECH G332 (5099206081963)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c82698c2da47c6f82b45cf7
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki LOGITECH G332 (5099206081963) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

G332 pakiet słuchawkowy do gier USŁYSZ WIĘCEJ, GRAJ WIĘCEJ. Pakiet słuchawkowy do grania Logitech G332 generuje wysoki poziom dźwięku, zapewniając intensywne doświadczenia gry. Doświadcz dreszczyku emocji w czasie gry, słysząc skrupulatnie wszystko i gwarantując sobie bycie słyszanym.

rewelacyjne do grania Te słuchawki zapewnią Ci wyjątkowy komfort wykorzystania MEMBRANY O ŚREDNICY 50 MMDuże membrany o średnicy 50 mm budujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia w trakcie grania.

Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli doskonale. TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNY6-milimetrowy mikrofon powoduje, że członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Mikrofon z możliwością wyciszenia na wysięgniku uruchamia wyciszenie, gdy nie chcesz, aby inni Cię słyszeli, i składa się, gdy w ogóle go nie Ci potrzeba.

JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYTwoje słuchawki łączą się z komputerem PC lub Mac lub z konsolami takimi jak PlayStation 4™, Xbox One™ i Nintendo Switch™, a także z urządzeniami przenośnymi poprzez kabel 3,5 mm.

stworzonY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE I WYTRZYMAŁOŚCIKażdy element tych słuchawek powstał z myślą o komforcie wykorzystywania: Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze sztucznej skóry zmniejszają nacisk na uszy.

Miseczki obracają się o 90 poziomów, zapewniając wygodę użytkowania. Wygodnie i błyskawicznie reguluj głośność na różnych platformach dzięki kółku głośności zastosowanemu w miseczkę. Akcesoria w komplecie Wszystko, co odszukasz w pudełku.

Słuchawki G332 Rozgałęziacz Dokumentacja Logitech G332 zestaw słuchawkowy do gier. Play Advanced...


☆ Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015) ☆

Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015)
 • Ilość ofert: 21
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech Słuchawki stereo headset h390 (5099206030015) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga towaru 197 g Głębokość artykułu 68 mm Szerokość towaru 151 mm Wysokość artykułu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak wariant jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie typ artykułu zestaw słuchawkowy kolor kabla Czarny fason noszenia Opaska na głowę rekomendowane użycie Biuro/centrum telefoniczne typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 martykułu Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g rodzaj opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technologia łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

Skuteczność usuwania szumu Tak rodzaj mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Słuchawki Logitech H540 headset, stereo ☆

Słuchawki Logitech H540 headset, stereo Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Słuchawki Logitech H540 headset, stereo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 64a7c9ffb256f5df69014930
 • ID kategorii: 7967

☆ Słuchawki Logitech H540 headset, stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *