Słuchawki Logitech

Ranking Słuchawek Logitech – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek marki Logitech. Ranking zawierający polecane słuchawki producenta Logitech jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5b4d9fcb82fff0b19b1aa386
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

wydajnOŚĆ KLASY profesjonalneJ
Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i starannego dźwięku.

BLUE VO!CE
technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zapewnia bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

komfortowA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy nienaturalną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długookresowy komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skupić się w pełni na wygrywaniu.

WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
pakiet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest niezwykle wytrzymały, zapewnia wygodę i charakteryzuje się niezwykłą estetyką.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technice firmy DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, pokaźniejszej czystości dźwięku i obszerniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
Membrany PRO-G zostały wyprodukowane z użyciem wyjątkowych tworzyw siateczkowych, by zapewniać nad wyraz czyste i staranne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze większą precyzyjność w szerszym paśmie przenoszenia i lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

mistrzowski KOREKTOR
Profile dźwiękowe korektora - dostrojone poprzez e-sportowców - są teraz dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub przypasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,wykorzystać ich na innych komputerach PC.

nowoczesna karta dźwiękowa
Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) umożliwia przezroczyście czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego zapewniającego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

WSZECHSTRONNE AKCESORIA

pakiet PRO X jest zaopatrzony w kabel do komputera z wbudowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku w trakcie używania. Załączone etui broni pakiet słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

seria PRO
zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu tworzonego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej nowoczesnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

Graj, żeby wygrywać
Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany poprzez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć potrzeby mistrzowskiego grania. Nasz zespół ocenia później ich zapotrzebowania,kreować najlepszy sprzęt klasy mistrzowskiej.


Akcesoria w pakiecie
komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
Pozostałe atrybuty
Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych tworzyw siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) wariant: kondensator elektretowy wymiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Logitech G635 ☆

Logitech G635 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G635
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269992da47c6f82b45d00
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki G635 981-000750 najlepsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

Połączenie najszczególniej nowoczesnej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw zagwarantuje ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G rozszerzone do 50 mm i technologia dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wytwarzane z hybrydowej siateczki, która zagwarantuje znakomitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

teraz, dzięki powiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niż kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w mocnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia.

Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są stanowczo czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która charakteryzuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

skrupulatne i precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może na pewno przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dobraniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G i dostosowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania przez obrócenie, który zagwarantuje wyjątkowo czyste i skrupulatne rozmowy.

Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w zestawie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden komplet słuchawkowy, wszystkie platformyJeden pakiet słuchawkowy do wszelkich urządzeń.

komplet słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z choćby dwóch sprzętów jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.wytwarzany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

G635 został zaopatrzony w duże, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Logitech G935 ☆

Logitech G935 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G935
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269922da47c6f82b45cfa
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G935 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 zapewnia najkorzystniejsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy albo bezprzewodowy. Możesz zastosować bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, by grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia albo poprzez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności używania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

Możesz grać, jednocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm zapewnia możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym lub komputerze, bez zastosowania akumulatora.

GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wyprodukowane z hybrydowej siateczki, która zagwarantuje nadzwyczajną głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Teraz, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są niezwykle czyste i szczegółowo oddane.

Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

która charakteryzuje się pokaźniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z całą pewnością przesądzić o wygranej albo przegranej.

Pełne możliwości dopasowaniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G oraz przypasowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden pakiet słuchawkowy do wszelkich sprzętów. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia przenośne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący klarownie czystą komunikację.

Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Na dodatek ma on wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

tworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem choćby w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi nienaturalną skórą wysokiej jakości. Komplet słuchawkowy do gier G935 został wyposażony w pokaźne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką oraz zapewniają pasywną redukcję szumów.

Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga towaru 197 g Głębokość artykułu 68 mm Szerokość artykułu 151 mm Wysokość produktu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak typ jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie typ towaru komplet słuchawkowy odcień kabla Czarny fason noszenia Opaska na głowę rekomendowane wykorzystanie Biuro/centrum telefoniczne wariant zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 martykułu Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g typ opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technika łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

Inne Rankingi:  Mini Słuchawki bluetooth

Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

Skuteczność usuwania szumu Tak typ mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Logitech G432 ☆

Logitech G432 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G432
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5c8269982da47c6f82b45cfe
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G432 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

komplet słuchawkowy G432 Surround Sound Gaming 981-000770 Graj na całego Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier G432 poczujesz się w samym centrum akcji gry. Poczuj przyjemność płynącą z pełnego zanurzenia się w grze i pozwól usłyszeć się innym graczom.

Membrany o średnicy 50 MM znaczne membrany o średnicy 50 mm kreujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia w trakcie grania. Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli świetnie.

Twój głos będzie głośny i wyraźny udoskonalony i rozszerzony 6-milimetrowy mikrofon powoduje, że członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Gdy nie chcesz, żeby inni Cię słyszeli, możesz wyciszyć mikrofon, korzystając z funkcji wyciszania poprzez obrócenie.

Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 nowej generacji2Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko w przypadku systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do grania Logitech G HUB., obsługiwany z wykorzystaniem oprogramowania Logitech G HUB, pozwala usłyszeć skradających się z tyłu wrogów, podpowiedzi dotyczące specjalnych możliwości oraz realistyczne dźwięki ze środowiska gry wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

Doświadcz dźwięku 3D, które jakością wychodzi poza klasę głośników 7.1 i sprawi, iż poczujesz się w samym środku akcji. Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformy zestaw słuchawkowy można zbratać z komputerem PC, konsolą PlayStation 4 albo Nintendo Switch w trybie dokowania poprzez dołączony przetwornik DAC USB.

Możesz ponadto podłączyć go do konsoli albo urządzenia mobilnego za pomocą kabla z wtykiem 3,5 mm. Tworzony z myślą o komforcie i wytrzymałości Każdy składnik tych słuchawek projektowano z myślą o komforcie użytkowania.

Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze sztucznej skóry obniżają nacisk na uszy. Miseczki obracają się o 90 stopni, gwarantując wygodę użytkowania. Reguluj głośność na różnych platformach dzięki kółku głośności zastosowanemu w miseczkę.

informacje o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Gaming konstrukcja (słuchawki) Z muszlami nausznymi Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Surround 7.1 Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 39 $59 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 107 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 2 m kolor (wyliczeniowy) Czarny rozmiary 172 x 81,7 x 182 mm Waga 280 g


☆ Logitech G733 ☆

Logitech G733 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G733
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6c98dd8e441a28c84658a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G733 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

G733 Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do gier RGB LIGHTSPEED GRAJ PO swemu Nareszcie zestaw słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i wykonany dla komfortu. Jest on wyekwipowany w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i nowoczesne oświetlenie, których potrzebujesz, żeby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niż kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODA technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zagwarantuje ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów bezusterkowej bezprzewodowej swobody. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel.

Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJ Około 16,8 mln odcieni, dwie strefy dostosowania oświetlenia, aby były bardziej personalne.

Personalizuj odcienie, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry – albo po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą bezpłatnego oprogramowania do grania G HUB.

dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon – G733 jest gotowy do dopasowania do jednostkowych potrzeb dzięki szerokiej gamie barwnych akcesoriów. Dobieraj i dostosowuj.

Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o dokładnym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej aniżeli kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i niezwykle wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu poprzez Discorda.

USŁYSZ KAŻDĄ ROZGRYWKĘ Od gier po muzykę, precyzyjna klarowność dźwięku i głębokie basy są zgodne z projektem. Membrany PRO-G wyprodukowane są z niepowtarzalnego, hybrydowego materiału siatkowego, który redukuje zniekształcenia, wytwarzając precyzyjny, czysty dźwięk, gwarantujący bogate, płynne doznania kinowe.

ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH DŹWIĘK PRZESTRZENNY Dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia Twój świat gry wokół Ciebie. Ciesz się wszystkimi cudami otoczenia i dźwiękami otoczenia, które Twoje ulubione gry mają do zaoferowania – z każdego kierunku.

Najnowsza technika DTS Headphone:X 2.0 to dźwięk przestrzenny powyżej kanałów 7.1. BĘDZIESZ BRZMIEĆ NIESAMOWICIE G733 idzie w parze z filtrami BLUE VO!CE, które możesz dostroić, by uzyskać dźwięk o jakości telewizyjnej.

Niech Twój stream zabrzmi bardziej profesjonalnie w mgnieniu oka. Wybierz z wielu filtrów lub dostosuj swój własny za pomocą oprogramowania G HUB. ULTRALEKKA Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch drobnych cheeseburgerów lub 250 żelków.

Jest bardzo lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, żeby odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go choćby tam nie było. KONTUROWA, aby PASOWAŁA Dwuwarstwowa pianka dostosowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i stwarza kontur wokół twarzy.

ogranicza punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania. Miękki i regulowany zawieszany pałąk upewnia się, iż wszystko nadaje się genialnie. BAW SIĘ KOLORAMI Granie zyskuje nowy wygląd, ponieważ Logitech G łączy w sobie najwyższej klasy technikę gier z żywymi kolorami, świeżym stylem i niesamowitymi wibracjami.

Dokończ konfigurację dzięki wysokowydajnej myszy i klawiaturze.


☆ Logitech G533 ☆

Logitech G533 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G533
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 58ca89b28e441a0034a5ded0
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G533 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zaawansowany dźwiękMembrany audio Pro-G™ i dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 7.1 Zgłoszone do opatentowania membrany audio Pro-G zostały produkowane z hybrydowych tworzyw siateczkowych, które zapewniają dźwięk o jakości dostępnej na ogół w zaawansowanych słuchawkach audiofilskich.

Dźwięk pozycyjnyDźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 7.1Technologia DTS Headphone:X starannie odwzorowuje rozmieszczenie głośników 7.1 i źródła dźwięku. Zestaw słuchawkowy G533 proponuje niesamowitą możliwość odtworzenia efektów otoczenia w grze, a także uzyskania dźwięku pozycyjnego zgodnie z założeniami twórców gry.

Można choćby przypasować poziom głośności wszelkich siedmiu kanałów audio, by na przykład wzmocnić dźwięki z gry odtwarzane przez tylne kanały i usłyszeć, co znajduje się za graczem. Profesjonalna technologia bezprzewodowaBezstratny dźwięk cyfrowyZestaw słuchawkowy G533 obsługuje innowacyjną bezstratną transmisję dźwięku cyfrowego, co umożliwia wygodne korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych i uzyskanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości na odległość do 15 metrów.

zestaw słuchawkowy G533 opracowano pod kątem uzyskania bezawaryjnego połączenia nawet w miejscach o wysokim poziomie zakłóceń elektromagnetycznych, na przykład w sytuacji występowania w pobliżu sygnałów z kilku urządzeń bezprzewodowych.

innowacyjna kompozycjaNie martw się o komfort.Dzięki najnowszym materiałom i technologiom produkcji komplet słuchawkowych G533 jest trwały, lecz lekki i można go nosić przez dużo godzin. G533 ma lekką konstrukcję nauszną, która zapewnia komfort w trakcie długich sesji grania.

Nakładki słuchawek ze sportowych materiałów siateczkowych przepuszczają powietrze i można je zdjąć w celu wyczyszczenia. 15-godzinna żywotność akumulatoraZaawansowane zarządzanie energiąWymienny akumulator zestawu słuchawkowego do gier G533 Wireless Gaming Headset gwarantuje zasilanie podczas długich maratonów grania, działając bez przerw choćby 15 godzin po pełnym naładowaniu.

Poziom naładowania można śledzić w oprogramowaniu Logitech Gaming Software, dzięki czemu nie zabraknie Ci energii we wnętrzu gry. Liczba cykli ładowania akumulatora jest ograniczona. Akumulator ma ograniczony okres eksploatacji.

Mikrofon usuwający hałasGłośno i wyraźnie.zestaw słuchawkowy G533 jest zaopatrzony w mikrofon z funkcją niwelacji szumów umieszczony na składanym i wysuwanym pałąku, zapewniając przejrzyście czysty czat głosowy i komunikację.

Złóż pałąk do góry, aby wyciszyć mikrofon. Pakiet słuchawkowy zezwala na także ustawienie „tonu bocznego", które pozwala zmienić poziom głośności własnego głosu w pakiecie słuchawkowym. Dzięki tej funkcji możesz usłyszeć, jak głośno mówisz, dzięki temu nie będziesz krzyczeć każdego słowa.

Miniaturowy filtr trzaskówDoskonała efektywność. Niewiele znacząca konstrukcja.Zintegrowany miniaturowy filtr trzasków i odgłosów oddychania zapewnia wyraźną komunikację i redukuje niepotrzebne zakłócenia. Nasz postępowy filtr trzasków oferuje atuty konwencjonalnej kulki piankowej, ale ma w pełni zintegrowaną, niewielką konstrukcję.

Regulatory dostrajaniaNiestandardowe profile dźwiękuŁatwo dostępna rolka sterowania głośnością i przycisk wyciszania mikrofonu na lewym nauszniku pozwalają ekspresowo dopasować ustawienia dźwięku. Dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software możesz skrupulatnie wybrać ustawienia korektora, dźwięku przestrzennego, poziom tonu bocznego i mikrofonu dla poszczególnych gier.

Można nawet przeprogramować przycisk wyciszenia na dowolną funkcję, taką jak „odtwórz/wstrzymaj" w celu rozpoczęcia/zatrzymania odtwarzania multimediów.* wymogi systemowe Windows 10®, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7Port USBPołączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania Zawartość opakowania zestaw słuchawkowy do gier-Adapter bezprzewodowy USB-kabel USB do ładowania-Dokumentacja Wysokość: 197 mmSzerokość: 189 mmGłębokość: 85 mmMasa: 350 g Ustawienia profilu wymagają oprogramowania Logitech Gaming Software.

Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt


☆ Logitech G335 ☆

Logitech G335 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G335
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 611bc4e182fff00a8d33a217
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G335 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Przewodowy zestaw słuchawkowy G335 do gier

Lekkość i fason. G335 to połączenie koloru i komfortu. Amortyzowany pałąk z regulowanym paskiem pomaga wybrać najszczególniej wygodne ustawienie. Prosta konfiguracja typu plug-and-play i wbudowane części sterujące pozwalają prędko zanurzyć się w grze. Wybierz swój ulubiony kolor i dopasuj go do swego niesamowitego stylu.

WEJDŹ W STREFĘ KOMFORTU
konstrukcja pałąka z zawieszeniem rozkłada ciężar i odciąża punkty nacisku. Miękkie, oddychające nauszniki z pamięcią kształtu i sportowy materiał siateczkowy otaczają ucho i zapewniają odpowiednią siłę, żeby utrzymać się na miejscu. Ważąca zaledwie 240 gramów kolekcja G335 to mniejsza i lżejsza wersja wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego G733 LIGHTSPEED.

PODŁĄCZENIE rodzaju PLUG AND PLAY
Łatwy dostęp do gry przy pomocy prostego gniazda audio 3,5 mm. Kolekcja G335 jest kompatybilna z konsolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i większością komputerów stacjonarnych, notebooków i telefonów.

przypasowanIE
Miękki, elastyczny pałąk dostosowuje się do kształtu głowy i daje się z łatwością regulować, by zapewnić genialne dobranie. Przesuwalne w górę i w dół nauszniki rewelacyjnie przypasują się do Ciebie.

zaimplementowanE komponenty STERUJĄCE
Rolka głośności umieszczona na nauszniku pozwala zwiększyć głośność gry albo muzyki. Obróć mikrofon do góry, by natychmiast go wyciszyć i ustawić, tak żeby nie przeszkadzał.

GRAJ STYLOWO
G335 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, a każdy z nich wyekwipowany jest w odwracalny pałąk w żywych kolorch i dostosowane nauszniki. Miękkie, rozciągliwe paski można odwrócić, co daje dobór i prać, dzięki czemu za każdym razem wyglądają świeżo. Kiedy będziesz gotowy na nowy wygląd i nastrój, po prostu chwyć nowy pasek albo wybierz jedną z wielu fajnych, żywych osłon mikrofonów.

świetnE AUDIO. GWARANTOWANE.
Dzięki membranom neodymowym o rozmiarze 40 mm G335 gwarantuje czysty dźwięk, który ożywia grę. Towar dokument Discord, który gwarantuje przejrzyście czystą komunikację z niesamowitym dźwiękiem i wyrazistością głosu.EAN: 5099206094802
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-001024
Przeznaczenie: Gaming
budowa: Nauszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm combo minijack
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 36 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Czułość: 87.5 dB
Mikrofon: Na pałąku
Waga: 240 g
Akcesoria w pakiecie: Przewodowy komplet słuchawkowy G335 do gier Rozgałęziacz do komputera z oddzielnymi gniazdami mikrofonu i słuchawek (Y-splitter) Dokumentacja towaru
Pozostałe cechy: Membrana: 40 mm Zgodność z platformami: PC Xbox PlayStation Nintendo Switch Urządzenia przenośne z wejściem audio jack 3,5 mm

☆ Logitech H820 ☆

Logitech H820 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H820
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 52cfae068e441ab211000090
 • ID kategorii: 7967
Inne Rankingi:  Słuchawki wodoszczelne

☆ Logitech H820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
- Do 10 godzin rozmów
- Wielogodzinny komfort
KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, bardzo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, by zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu albo wyprostować się i przeciągnąć. Komplet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek i proponuje technologię niwelacji szumów.

BEZPRZEWODOWA PRACA DLA większEJ SWOBODY

komplet słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i gwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i progresywnej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać sporo godzin wygody i wysoką wytrzymałość.

nieprzeciętnY DLA intensywnYCH BIUR

Prowadzenie rozmów telefonicznych w aktywnym miejscu pracy może być nieprzystępne. Pakiet słuchawkowy H820e Headset pozostał zaprojektowany do takich sytuacji. Pakiet słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to świetne rozwiązanie, jeśli niejednokrotnie zmieniasz biurka. Dioda LED zawiadamia innych o trwającym połączeniu, podczas gdy wskaźnik wizualny powiadamia o nadchodzącej rozmowie.
ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
komplet słuchawkowy H820e Headset ma dokumenty modnego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Pakiet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach lub biurach domowych. Wybierz zestaw głośnomówiący H820e Mono lub H820e Dual z jednym albo dwoma głośnikami.
TAK, dzisiaj ROZMAWIAM
Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika powiadamia widocznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.1

usuwanie SZUMU I ECHA

komplet słuchawkowy H820e jest zaopatrzony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki temu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się doskonale choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

automatycznE PAROWANIE

Zestawy słuchawkowe H820e parują się automatycznie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co upraszcza ich użycie z dowolną stacją roboczą w przypadku wielkiego wdrożenia lub częstej zmiany biurek.
ŁATWE W OBSŁUDZE elementy STERUJĄCE
Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 i powiększania/ograniczania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem gwarantuje punkt odniesienia dla palców, dzięki temu możesz wyczuć przyciski podczas naciskania. Dotykowy przycisk na regulowanym wysięgniku pozwala na wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, żeby zapewnić świetny komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
świetnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zagwarantuje perfekcyjny zasięg bezprzewodowy i nie sprawia zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Przystępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma umożliwia podniesienie sprawności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W sytuacji wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz trafny produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
EAN: 5099206041622
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 981-000512
Przeznaczenie: Call center
budowa: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: DECT
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Mono
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 88 kg
Akcesoria w zestawie: - zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Pozostałe właściwości: wymagania systemowe:- Windows Vista lub nowszy- macOS 10.7 albo nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0

☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 576140088e441a1fdd3b0649
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i podkreślający się od innych zestaw słuchawkowy zapewniający fachową jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne części sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm nieszablonowY komplet SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień niewątpliwie docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

Wyrafinowany równocześnie pod względem wyglądu, jak i technologii, pakiet słuchawkowy H650e gwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, aby rozmowy były jak najbardziej produktywne i komfortowe.

profesjonalny zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co akcentuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak instynktowne elementy sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED informująca innych, że właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

Wybierz wersję H650e Mono lub H650e Stereo dla jednego lub dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To profesjonalny komplet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z idealną klarownością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego pełną integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

Płaski, nieplączący się przewód zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technologii Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika informuje wzrokowo osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co zapobiega przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

usuwanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓkształty funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów zestaw słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE komponenty STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk powiększania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej niżeli inne, zapewniając punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i sprężysty kabel jest niepodatny na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, gwarantując wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny automatycznie przełącz...


Najtańsze Słuchawki Logitech – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych słuchawek Logitech. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Logitech H150 ☆

Logitech H150 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H150
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 51a446b982fff0966a00000c
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech H150, biały

Można go nosić po obu stronach
części obsługi na kablu
regulowany pałąk na głowę


prostego w obsłudze analogowego zestawu słuchawkowego stereo Logitech® H150 możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy.

Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech ® H150 sprawia, iż dzięki zrozumiałym rozmowom w brzmieniu stereofonicznym po prostu pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Mikrofon tłumi zakłócające szumy tła, dzięki czemu jesteś zawsze istotnie rozumiany. I można go nosić na lewej albo prawej stronie. Obróć mikrofon do góry, jeśli go nie Ci trzeba. Regulowany pałąk i gąbki do słuchawek optymalne dobranie. Przy pomocy komponentów obsługi na kablu komfortowo regulujesz głośność i wyciszenie mikrofonu. Komplet słuchawkowy jest prosty do podłączenia. Podłącz komplet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do wykorzystania.

Mikrofon z systemem redukcji szumów
Nie musisz walczyć swoim głosem z szumami tła — możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy z kolegami, rodziną i przyjaciółmi.

Obrotowy pałąk
Obróć mikrofon na bok, gdy nie jest niezbędny.

Piankowe nakładki na słuchawki
Zaprojektowane tak,pakiet słuchawkowy nadal wygodnie leżał choćby po długich rozmowach.

Uniwersalny design
Mikrofon może być noszony z lewej lub prawej strony.

Regulator głośności na kablu
W ten sposób można bezpośrednio regulować głośność i wyciszać mikrofon.

dostosowywany pałąk na głowę
Pałąk jest dostosowywany, żeby zapewnić perfekcyjne dostosowanie.

Proste ustawienie
Podłącz komplet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do użycia. To takie proste.

Wyposażenie: Można go nosić po obu stronach · części obsługi na kablu · Mikrofon obrotowy · Dźwięk stereo · regulowany pałąk na głowę · Mikrofon z systemem redukcji szumów · bardzo lekka i smukła kompozycja · komfortowe, piankowe nakładki słuchawek · Współpracuje z lubianymi aplikacjami telefonicznymi, takimi jak Logitech Vid™ HD, Skype®, Gmail™, Yahoo!® Messenger, Gmail™, Windows Live® Messenger i AIM®.

informacje technologiczne: Długość kabla: 1,8 m · Głębokość towaru: 145 mm · Kolor: biały · nadaje się do: PC · Podłączenie zestawu słuchawkowego: Jack 3,5 mm · Regulacja głośności: tak · wariant zestawu słuchawkowego (kategoryzacja): zestaw słuchawkowy PC · Sposób noszenia opaski: na głowie · Sposób noszenia słuchawek: On Ear · Szerokość artykułu: 200 mm · Tłumienie szumów w mikrofonie: tak · Waga: 80 g · Wykonanie (zestaw słuchawkowy): przewodowy, stereo · Wysokość artykułu: 60 mm · Wyłączenie głosu w mikrofonie: tak

dostawa obejmuje: Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech H150, biały, Instrukcja obsługi.

☆ Logitech G733 ☆

Logitech G733 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G733
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 5f6c98dd8e441a28c84658a3
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech G733 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

G733 Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier RGB LIGHTSPEED GRAJ PO swemu Nareszcie pakiet słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i wyprodukowany dla komfortu. Jest on zaopatrzony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i zaawansowane oświetlenie, których Ci potrzeba, żeby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niż kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODA technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów bezawaryjnej bezprzewodowej swobody. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel.

Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swojemu. ROZJAŚNIJ Około 16,8 mln kolorów, dwie strefy dobrania oświetlenia, żeby były bardziej personalne.

Personalizuj odcienie, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry – lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą darmowego oprogramowania do grania G HUB.

dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon – G733 jest gotowy do dobrania do indywidualnych potrzeb dzięki szerokiej gamie kolorowych akcesoriów. Dobieraj i dostosowuj.

Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o skrupulatnym dźwięki w pełnym zakresie.

Zanurz się w grze bardziej aniżeli kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i nad wyraz wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu poprzez Discorda.

USŁYSZ KAŻDĄ ROZGRYWKĘ Od gier po muzykę, dokładna przejrzystość dźwięku i głębokie basy są zgodne z projektem. Membrany PRO-G wyprodukowane są z specyficznego, hybrydowego materiału siatkowego, który redukuje zniekształcenia, wytwarzając dokładny, czysty dźwięk, gwarantujący bogate, płynne doznania kinowe.

ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH DŹWIĘK PRZESTRZENNY Dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia Twój świat gry wokół Ciebie. Ciesz się wszystkimi cudami otoczenia i dźwiękami otoczenia, które Twoje ulubione gry posiadają do zaoferowania – z każdego kierunku.

Najnowsza technika DTS Headphone:X 2.0 to dźwięk przestrzenny powyżej kanałów 7.1. BĘDZIESZ BRZMIEĆ NIESAMOWICIE G733 idzie w parze z filtrami BLUE VO!CE, które możesz dostroić, żeby uzyskać dźwięk o jakości telewizyjnej.

Niech Twój stream zabrzmi bardziej profesjonalnie w mgnieniu oka. Wybierz z wielu filtrów lub przypasuj swój własny za pomocą oprogramowania G HUB. ULTRALEKKA Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch minimalnych cheeseburgerów lub 250 żelków.

Jest nad wyraz lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, aby odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go nawet tam nie było. KONTUROWA, by PASOWAŁA Dwuwarstwowa pianka dopasowująca się do kształtu delikatnie dopasowuje się do głowy i formuje kontur wokół twarzy.

Inne Rankingi:  Słuchawki dynamiczne

ogranicza punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania. Miękki i dostosowywany zawieszany pałąk upewnia się, że wszystko pasuje nieprzeciętnie. BAW SIĘ KOLORAMI Granie zyskuje nowy wygląd, ponieważ Logitech G łączy w sobie najwyższej klasy technikę gier z żywymi kolorami, świeżym stylem i niesamowitymi wibracjami.

Dokończ konfigurację dzięki wysokowydajnej myszy i klawiaturze.


☆ Logitech H110 ☆

Logitech H110 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H110
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512c9ed22da47c29d0000003
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

wznosi całkowitą skuteczność zasilania dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu kilku UPS-ówZwiększenie przystępności przez podłączenie zasilacza UPS do dwóch oddzielnych źródeł zasilaniaW razie zapotrzebowania umożliwia prędkie rozszerzenie o dodatkowy czas podtrzymaniaZasilanie bezprzerwowe o nadzwyczajnych parametrach na czas operacji zamiany akumulatorówNiezakłócone, nieustanne zasilanie bronionych urządzeń w przypadku, gdy użytkowane jest zasilanie z generatoraZasilanie sieciowe dla podłączonego obciążenia na wypadek przeciążenia albo usterki zasilacza UPSWiększa dostępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i podmiany akumulatorów poprzez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem przeciętnego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)Beznarzędziowa zamiana akumulatora zezwala na szybką i prostą podmianę akumulatoraOkresowy autotest akumulatora zagwarantuje wczesne wykrywanie konieczności zamianySzybkie serwisowanie i niższe kryteria w zakresie konserwacji dzięki zaimplementowaniu modułów z funkcją autodiagnostyki, które można wymieniać na miejscuZarządzalne sieciowo umożliwia zdalne zarządzanie UPS-em przez siećZapewnia scentralizowane zarządzanie poprzez APC InfraStruXure ManagerAlfanumeryczny monitor wyświetlający atrybuty systemu i powiadomienia o alarmieAlarmy dźwiękowe zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-aProgramowana częstotliwość gwarantuje kompatybilność z przeróżnymi częstotliwościami wejściowymiSzybkie raportowanie stanu urządzenia i zasilania przy pomocy wizualnych wskaźnikówKorekcja wejściowego współczynnika poboru mocy obniża koszty instalacji dzięki możliwości zastosowania mniejszych generatorów i okablowaniaWydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów przez regulację napięcia ładowania w zależności od temperatury akumulatoraMaksymalizacja sprawności, czasu eksploatacji i bezawaryjności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu starannemuWiększa dostępność systemów dzięki funkcji korygowania stanów nieprawidłowej częstotliwości i napięcia bez zastosowania akumulatorów


☆ Logitech H111 ☆

Logitech H111 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H111
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 57613ffe8e441a1fdd3b0636
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H111 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

H111 zestaw słuchawkowy stereo 981-000593 Na komputerze, tablecie albo smartfonie komplet słuchawkowy może być wykorzystywany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszystkich platformach dzięki typowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, że zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia. Wygoda i możliwość obracania Dstosuj lekki pałąk, żeby zapewnić sobie pełny komfort.

Mikrofon może być z łatwością wykorzystywany zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Pełny dźwięk stereo Pełny dźwięk stereo zezwala na prowadzenie wyraźnych rozmów oraz sprawia, że ten komplet słuchawkowy jest idealny do filmów, gier i muzyki.

Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony Można go umieścić zarówno po lewej, jak i po prawej stronie, a choćby obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Ponadto pozwala na eliminację szumów tła, co oznacza klarowną jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.

Obsługa modnych aplikacji do prowadzenia rozmów Uzyskaj udoskonalone wrażenia podczas korzystania z programów Skype(TM), Google Hangouts(TM), Yahoo!(R) Messenger i innych usług. Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem.

pakiet słuchawkowy może być wykorzystywany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki standardowemu połączeniu przez złącze 3,5 mm. Sprężysty, obrotowy wysięgnik Mikrofon można ustawić tak, aby jak najlepiej rejestrował głos, a także obrócić do góry, dane o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa budowa (słuchawki) Nauszne Technologie (słuchawki) Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 $268 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 100 dB Mikrofon Na pałąku kolor (wyliczeniowy) Czarny Waga 73.2 g Akcesoria w komplecie - zestaw słuchawkowy - Dokumentacja Pozostałe cechy wymogi systemowe: - Windows Vista(R), Windows(R) 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszej - Mac OS X 10.5 lub nowszy - Chrome OS(TM) - Jądro Linux w wersji 2.6 albo nowszej - iOS (iPhone, iPad i iPod) - Android(TM) - Jedno złącze 3,5 mm


☆ Logitech H340 ☆

Logitech H340 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H340
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2fc8e441ad3b1000138
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H340 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
Opis marketingowy:Uzyskanie nadzwyczajnego dźwięku w rozmowach telefonicznych, muzyce i innych użyciach to kwestia jednego podłączenia. Bogaty dźwięk stereo, dostrojone laserowo membrany i zaimplementowany korektor gwarantują najwyższą jakość dźwięku i bogate basy. Dzięki temu możesz za każdym razem osiągnąć maksymalną przyjemność słuchania muzyki.Przyciski sterujące umieszczone przy uchu, wszystkie konieczne elementy sterujące głośnością, basami i wyciszeniem masz bezpośrednio pod palcami.wygodna konstrukcja, wyściełany miękką skórą pałąk i nakładki słuchawek komfortowe rozmawianie lub słuchanie muzyki przez niemało godzin.,wariant:Słuchawki nauszne z mikrofonem,kompozycja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,rodzaj transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,Wyłącznik mikrofonu:Tak,parametry uzupełniające:mikrofon na obrotowym wysięgnikuprzyciski sterujące umieszczone przy uchuregulacja wielkości pałąka,Długość przewodu:1,8 m,Odłączany kabel:Nie,liczba wtyków:1 szt.,rodzaj wtyku:USB,Waga urządzenia:130 g,Kolor:Czarny,Strona www artykułu:https://www.logitech.com/pl-pl/product/usb-headset-h540

☆ Logitech H151 ☆

Logitech H151 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H151
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 56bdbb482da47c852600134f
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H151 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Słuchawki Logitech H151 981-000589 [--[widget69808::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F1.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget93540::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_1.PNG&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget54006::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F2.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget1145::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_2.


☆ Logitech PC960 ☆

Logitech PC960 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech PC960
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb63782fff0d3e2000802
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech PC960 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Lekkie i wygodne słuchawki z mikrofonem o świetnej jakości dźwięku i połączeniu USB.
Stylowe, dostosowywane słuchawki zapewniają komfort i wygodę poprzez dlugie godziny.
Ultra-miękkie pokrycie ochraniaczy na ucho sprawia, że słuchawek prawie nie czujesz na uszach.
przewód USB pozwala na komfortowe połączenie plug & play.
dostosowywany mikrofon można przypasowac do potrzeb, a w sytuacji słuchania muzyki całkowicie odsunąć.
Regulacja głosu na kablu, wskaźnik wyciszenia podpowiada, kiedy glos jest wyłączony
Cyfrowe USB gwarantuje pierwszorzędną jakość dźwięku
Mikrofon z funkcja redukcji szumów filtruje zakłócenia i oczyszcza rozmowę.EAN: 5099206008441
Gwarancja: 24 miesiące
KGO: 0.07
Kod dostawcy: 981-000100
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Redukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Pasmo przenoszenia : Słuchawki: 150 - 20,000 Hz Mikrofon: 100 - 16,000 Hz
Czułość: -44 dB
Mikrofon: Tak
Pozostałe atrybuty: kabel kompletna długość: 8 stóp położenie regulatora głośnośći: na kablu 80cm od słuchawek Kontroler głośności na kablu przyciski głośność w góre/w dół przycisk wyciszenia mikrofonu dioda informujaca o wyciszeniu mikrofonu(kiedy sie świeci na czerwono wtedy mikrofon jest wycszony) Połączenie: USB

☆ Logitech Słuchawki headset h151 - czarne, z mikrofonem (5099206057333) ☆

Logitech Słuchawki headset h151 - czarne, z mikrofonem (5099206057333) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki headset h151 - czarne, z mikrofonem (5099206057333)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63d174e9b4fd3356c9d37759
 • ID kategorii: 9828

☆ Logitech Słuchawki headset h151 - czarne, z mikrofonem (5099206057333) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
konieczny komplet słuchawkowy stereo działa na wszystkich systemach operacyjnych i platformach poprzez charakterystyczne połączenie audio jack 3,5 mm. Starczy podłączyć zestaw słuchawkowy do portu 3,5 mm w komputerze, tablecie lub smartfonie i już jest gotowy do pracy. Elementy sterujące na kablu pozwalają regulować głośność i wyciszać połączenia bez zakłóceń. Wygodny mikrofon z funkcją niwelacji szumów redukuje szumy z otoczenia. Pełny dźwięk stereo gwarantuje wyraźne, czyste połączenia głosowe i video, muzykę, gry i inne. Konieczny zestaw słuchawkowy stereo do użytkowania osobistego lub w biurze. Wysięgnik można obrócić o 180°, żeby nosić go po lewej albo prawej stronie. Giętki mikrofon można dodatkowo wyregulować w celu zapewnienia udoskonalonej rejestracji głosu i redukcji szumów w tle. Wysięgnik można schować, gdy mikrofon nie jest stosowany. Wygodne w obsłudze elementy sterujące umieszczone na kablu pozwalają na regulację głośności lub wyciszanie połączeń. Wytrzymały, a jednocześnie lekki komplet słuchawkowy stereo spory zakres regulacji. Wyjątkowo miękkie poduszki nauszników z pianki gwarantują wielogodzinny komfort. Wystarczy podłączyć złącze audio jack 3,5 mm do komputera, smartfona albo tabletu i już można rozmawiać.

☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 512cb2f68e441ad3b1000137
 • ID kategorii: 7967

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń

Specyfikacja Waga towaru 197 g Głębokość artykułu 68 mm Szerokość towaru 151 mm Wysokość artykułu 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak wariant jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie typ artykułu zestaw słuchawkowy kolor kabla Czarny fason noszenia Opaska na głowę rekomendowane użycie Biuro/centrum telefoniczne typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 martykułu Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g rodzaj opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technologia łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

Skuteczność usuwania szumu Tak rodzaj mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Logitech Słuchawki - headset 960 (5099206008441) ☆

Logitech Słuchawki - headset 960 (5099206008441) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki - headset 960 (5099206008441)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Domowy sprzęt audio i video
 • ID produktu: 63d17576b4fd3356c9d37807
 • ID kategorii: 9828

☆ Logitech Słuchawki - headset 960 (5099206008441) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu - rozwiń / zwiń
wymiary Wysokość: 200 mm Szerokość: 545 mm Głębokość: 54 mm Masa: 0,12 kg Długość kabla: 2,4 m informacje technologicznE rodzaj: Dwukierunkowy Czułość (słuchawki): 111 dBSPL ± 3 dB Czułość (mikrofon): -42 dBV/Pa ± 3 dB Pasmo przenoszenia (pakiet słuchawkowy): 100 Hz - 10 KHz Pasmo przenoszenia (mikrofon): 200 Hz - 6 KHz Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <2% Złącza: Zgodne ze standardem USB-A (1.1, 2.0, 3.0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *